PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 Bursaspor | Maç Sonucu | Hazırlık Maçı

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Oğuz B.
13.08.2014, 15:51
Takımımızın Bursaspor ile oynayacağı müsabaka D Smart’tan canlı olarak yayınlanacaktır. Gala gecesi tüm taraftarlarımıza ücretsizdir.

Bayraktaroğlu
13.08.2014, 18:03
trabzon da olsam keşke

Doğukan Uçan
13.08.2014, 18:57
Bi düzgün takımla açılış maçı olmaz mı arkadaş.

Tayfun
13.08.2014, 19:29
Sezon açılışında Bursaspor yerine başka bir takım, Soner Sarıkabadayı yerine de Trabzonspor'lu bir sanatçı olması daha iyi tercih olurdu.

Veysel
13.08.2014, 21:53
Keşke kombine kart ve biletliler girseydi

Samet Yildirim
13.08.2014, 22:41
Mac bedava. Trabzonli sanataci Resul Dindar da programa eklendi. Senol Günes olmasi ayri bir güzel..

Ahmet Kuru
13.08.2014, 23:47
Mac bedava. Trabzonli sanataci Resul Dindar da programa eklendi. Senol Günes olmasi ayri bir güzel..

:)

Resul bey istediğini almış mı?

bugün ki açıklamalarından dolayı da özür diler iş tatlıya bağlanır:)

Hey Allah ım ya...

6Şafak Aydın1
13.08.2014, 23:48
5 5 5 5 5 5 5 5 5.

outoftime
14.08.2014, 02:50
bursaspor levanteden daha iyi bir rakip

El_Matador
14.08.2014, 05:34
Beyler birisi kayit etse bari.... Çalisiyorum o saatte.

HOPA'LI TS'Lİ
14.08.2014, 08:25
Soner KARI KABADAYI fenevliymiş. Başka sanatçı bulamadılar mı bu nedir yahu?

Veysel
14.08.2014, 08:34
bursaspor levanteden daha iyi bir rakip
Kime göre :)

f.akyuz
14.08.2014, 09:06
arkadaş bu kulup amatörce yönetilmekten kurtulamayacak mı? İnsan biraz paraya çevirir bu işleri. ne bileyim istanbulda cardozoyla imza günü yapılır. ya da açılış maçında ücret alın taraftarın bi katkısı olsun. ya da forma alanları sokun maça vs vs.

Gurpas
14.08.2014, 09:17
Dandik bi maç işte

muratali
14.08.2014, 09:19
Daha önce de birkaç kere yazmıştım. Daha önce de yapıldığı gibi, Avrupa kampından takım döner, İstanbula iner. Olimpiyat stadında 61000 kişiyle, bir Avrupa takımıyla karşılaşır. İstanbuldaki taraftarı takımı bağrına basar, moralli olarak Trabzona, sezona uğurlar.

En güzel senaryo bence bu.

yavuzbaha
14.08.2014, 09:37
niye dandik dundik diyorsunuz ya...Bursaspor üstdüzey bir ekip..gayet güzel bir maç..herşeye burun kıvırmaya gerek yok

Badaloğlu
14.08.2014, 10:05
niye dandik dundik diyorsunuz ya...Bursaspor üstdüzey bir ekip..gayet güzel bir maç..herşeye burun kıvırmaya gerek yok

Trabzonspor'lu taraftarların kendi takımlarını Barcelona zannediyor olmalarından dolayı, Bursaspor'la yapılacak olan açılış maçına laf ediyorlar. Oysa resme geniş açıdan bakabilsek, Bursaspor'un özellikle bu maç için seçilmiş olduğunu görürüz.

Şike sürecinde Bursaspor'un göstermiş olduğu dik duruşun yanında, Şenol Güneş hocamızın ile bu maçın çok özel olduğunu göremeyenlere tavsiyem gidip yüzlerini yıkasınlar. Belki uyudukları uykudan uyanırlar. Bu aynı zamanda tertemiz iki kulübün İstanbul'a, spor kamuoyununa vermiş olduğu bir mesajdır. Tabi mesajı alabilene!

Terzioğlu
14.08.2014, 10:11
Trabzonspor'lu taraftarların kendi takımlarını Barcelona zannediyor olmalarından dolayı, Bursaspor'la yapılacak olan açılış maçına laf ediyorlar. Oysa resme geniş açıdan bakabilsek, Bursaspor'un özellikle bu maç için seçilmiş olduğunu görürüz.

Şike sürecinde Bursaspor'un göstermiş olduğu dik duruşun yanında, Şenol Güneş hocamızın ile bu maçın çok özel olduğunu göremeyenlere tavsiyem gidip yüzlerini yıkasınlar. Belki uyudukları uykudan uyanırlar. Bu aynı zamanda tertemiz iki kulübün İstanbul'a, spor kamuoyununa vermiş olduğu bir mesajdır. Tabi mesajı alabilene!
Kesinlikle Türk takimlari arasinda hazirlik maci yapilabilecek en uygun takim Bursaspor. Dedigin gibi sike süreci boyunca tek dik duran camiaydilar. O zamandan beri Bursaspora sempatim cok artti. Senol Günes'in de oraya gitmesiyle Bursaspor'u kardes takim gibi görüyorum artik.

Bunu gectim öncesinde Türkiye'nin en iyi sanatcilarindan biri (Soner Sarikabadayi) ve yöremizin en iyi seslerinden biri (Resul Dindar) sahne alacak. Yeni oyuncular tanitilacak. Üstelik hepsi ücretsiz. Daha ne olsun. Program cok güzel. Keske Trabzon'da olsam da gidebilsem.

f.akyuz
14.08.2014, 10:20
Kesinlikle Türk takimlari arasinda hazirlik maci yapilabilecek en uygun takim Bursaspor. Dedigin gibi sike süreci boyunca tek dik duran camiaydilar. O zamandan beri Bursaspora sempatim cok artti. Senol Günes'in de oraya gitmesiyle Bursaspor'u kardes takim gibi görüyorum artik.

Bunu gectim öncesinde Türkiye'nin en iyi sanatcilarindan biri (Soner Sarikabadayi) ve yöremizin en iyi seslerinden biri (Resul Dindar) sahne alacak. Yeni oyuncular tanitilacak. Üstelik hepsi ücretsiz. Daha ne olsun. Program cok güzel. Keske Trabzon'da olsam da gidebilsem.

Türkiyenin en iyi sanatçılarından biri demek sonere ironi olsa gerek:) çıplak sesle dinledim şaka mı yapıyorlar dedim heralde deneme sürümüydü bu sesinin:) hiç bir sanatçılığı da yok ayriyeten yakısmazda trabzona

Terzioğlu
14.08.2014, 10:27
Türkiyenin en iyi sanatçılarından biri demek sonere ironi olsa gerek:) çıplak sesle dinledim şaka mı yapıyorlar dedim heralde deneme sürümüydü bu sesinin:) hiç bir sanatçılığı da yok ayriyeten yakısmazda trabzona
Vallah adam basarili, ben sarkilarini cok begeniyorum. Kendi seslendirdigi sarkilar disinda Pop müziginde hit olmus bir cok parcada kendisinin imzasi var. Öyle yabana atilacak biri degil.

maxim
14.08.2014, 11:29
Bu maça katılım nasıl olur? Full dolar mı stad?

Ailecek gitmeyi düşünüyoruz, kaçta stada gitmek mantıklı olur, kalabalık yaşamamak için yani?

Bir de tüm tribünler ücretsiz mi yani gidip kapalıya oturabiliyoruz öyle mi :D

Murat'
14.08.2014, 12:11
Bursaspor iyi bir rakip, güzel bir maç olacaktır.

Şölenin iptal edilmesi de çok iyi olmuş.

Ahmet Kuru
14.08.2014, 12:12
Beşiktaş ın Onursal Başkanı Sayın Süleyman Seba nın vefatından ötürü konserler iptal edilmiş...
Taktir Ettim...

EDMGNYDN
14.08.2014, 12:21
Bi tv kanalimiz olsaydı da bizde izleseydik keşke

Gurpas
14.08.2014, 12:31
Şölene mölene gerek yok açılışlarda sağlam takımları getirmek lazım bir şekilde

Uğur Ö.
14.08.2014, 12:37
Bursaspor güzel bir tercih bana göre.Hem Şenol Güneş'te hocalığını beğenmesemde büyük bir değerdir.Onu ağırlamak güzel olacaktır.

azman
14.08.2014, 21:45
Bursaspor güzel bir tercih bana göre.Hem Şenol Güneş'te hocalığını beğenmesemde büyük bir değerdir.Onu ağırlamak güzel olacaktır.
Herkes Bursasporun şike sürecindeki dik duruşundan bahsediyor ama asıl 2011 de istanbulda fb ye karşı kahramanca mücadelesini unutmamak lazım.Aldıkları puan bizi lider yapmıştı.17 maçın 16 sını kazanan(nasıl kazandığı ?) fb sadece bursa yı yenemedi.Bursa ya küfretmeyi bırakalım ve onları alkışla karşılayalım.

6Şafak Aydın1
14.08.2014, 21:49
hazir bir takim bulsaydik isimize daha cok yarardi kanaatindeyim zira dandik ama hazir Rostova ecel terleri dökecegiz.

beratika
14.08.2014, 22:54
Herhangi bir kanal veriyor mu? :) burada bilgisayar yok da

Kadir Yeter
14.08.2014, 22:58
http://i.hizliresim.com/lBOrpr.jpg

http://i.hizliresim.com/JdQkM5.jpg

Lazer gösterisi provası yapılıyor... maratondan seyirlik?

Fotoğraflar(anlık): kadiryeter Kadir Yeter.

Samet Yildirim
14.08.2014, 23:27
Herhangi bir kanal veriyor mu? :) burada bilgisayar yok da

D-Smart

Samet Yildirim
14.08.2014, 23:28
Mac öncesi yayini 61saat.com ve haber61.net verir sanirim..

Maca 10-15 dk kalada D-Smart baglanacaktir.

TolgaTopçu61
14.08.2014, 23:33
Mac öncesi yayini 61saat.com ve haber61.net verir sanirim..

Maca 10-15 dk kalada D-Smart baglanacaktir.
Gerçi geçen 61saat.com dsmartin verdiği maçı da canli vermişti.
Augsburg maciydi yanlış hatırlamıyorsam, belki gene verirler :D

Mustafa Calik
14.08.2014, 23:52
Kamp Günlüğü: 14 Ağustos 2014 (Akşam)

14/08/2014 20:43

Trabzon’da hazırlıklarını sürdüren A Takımımız günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde Trabzonspor'un Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptı.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş nezaretinde gerçekleştirilen akşam antrenmanı öncesinde teknik heyet ve futbolcularımız dün hayata gözlerini yuman Beşiktaş’ın Onursa Başkanı Süleyman Seba için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Pas çalışması ile başlayan antrenman daha sonra yarı sahada çift kale maç ile tamamlandı.

Antrenmanın bir bölümünü Trabzonsporlu futbolcular Onur Kıvrak, Soner Aydoğdu ve Zeki Yavru da takip etti. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş eski öğrencileri ile bir süre sohbet ederek hasret giderdi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in idman sonunda ise çocukluk arkadaşları ve Trabzon İdmangücü’nde birlikte futbol oynadığı arkadaşları ziyaret etti. Arkadaşları Şenol Hoca’ya çiçek takdim ederek başarı dileklerini ilettiler.

http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=18935/14/08/2014/kamp_gunlugu_14_agustos_2014_aksam

http://www.bursaspor.org.tr/bs//images/fotogaleri/24960_on.jpg

http://www.bursaspor.org.tr/bs//images/fotogaleri/24962_on.jpg

http://www.bursaspor.org.tr/bs//images/fotogaleri/24957_on.jpg

http://www.bursaspor.org.tr/bs//images/fotogaleri/24966_on.jpg

Muhteva
14.08.2014, 23:59
Çok güzel görüntüler resimler için teşekkürler..

M.Kılıç50
15.08.2014, 00:08
Herkes Bursasporun şike sürecindeki dik duruşundan bahsediyor ama asıl 2011 de istanbulda fb ye karşı kahramanca mücadelesini unutmamak lazım.Aldıkları puan bizi lider yapmıştı.17 maçın 16 sını kazanan(nasıl kazandığı ?) fb sadece bursa yı yenemedi.Bursa ya küfretmeyi bırakalım ve onları alkışla karşılayalım.
(Nasıl aldığı ?) derken abim?
Herşey ortada değilmi? :)

emre duman
15.08.2014, 00:12
Bursaspora herzaman aşırı sempatik duymusumdur bu düşmanlık niye anlamıs deyilim :)

kudu_61
15.08.2014, 00:33
d smart ta hangi kanalda olur bu maç elimde hiç d smart paketi yok ama dsmartım var izleyebilirmiyim acaba bilgisi olan var mı

Sacit
15.08.2014, 01:59
Bu hazırlık maçı ile Şenol hocanın verdiği mesaja dikkat edin. Şike davasında Bursaspor'un ortaya koyduğu tavır çok güzeldi. İki temiz kulübün ilişkileri daha güzel olacak.

Samimiyet ön planda..

altinkaya08
15.08.2014, 02:30
Bursaspora herzaman aşırı sempatik duymusumdur bu düşmanlık niye anlamıs deyilim :)

Bizim sayemizde şampiyon oldukları sene bursaspor taraftarlarının bizim büyüklüğümuzu sorgulaması en başta gelen sebeplerden bir tanesidir.Yoksa kulüpler arasında herhangi bir husumet yoktur.

Sacit
15.08.2014, 02:45

Ortada bir düşmanlık yok, aksine biz her zaman bursaspor'un yanındayız..

Bizim sayemizde şampiyon oldukları sene bursaspor taraftarlarının bizim büyüklüğümuzu sorgulaması en başta gelen sebeplerden bir tanesidir.Yoksa kulüpler arasında herhangi bir husumet yoktur.

bursaspor taraftarı şampiyonluk sırasında biraz gaza geldi, yoksa bu hataya düşmezlerdi :)

Çakıroğlu İhsan
15.08.2014, 03:51
Bursaspor taraftarlarinda bize karsi gordugum tek yamuklari olimpiyattaki super kupa macinda o donem uefada rakibimiz liverpool lehine tezahurat yapmis olmalari :D

Badaloğlu
15.08.2014, 09:09
Bursaspor taraftarlarinda bize karsi gordugum tek yamuklari olimpiyattaki super kupa macinda o donem uefada rakibimiz liverpool lehine tezahurat yapmis olmalari :D

Bu doğru ama maç sonu Trabzonspor'un kupayı kaldırışını beklemek istemeyen, soyunma odasına gitmek isteyen Bursaspor'lu futbolcuları gözümüzün önünde engelleyen Ertuğrul Sağlam'ın, Bursaspor'lu oyunculara, Trabzonspor'u alkışlattırdığını da, unutmamak lazım...

azman
15.08.2014, 09:40
(Nasıl aldığı ?) derken abim?
Herşey ortada değilmi? :)

Evet haklisiniz soru isaretlik birşey yok hassasiyetiniz güzel.Benim dikkatsizligim.

alperrr
15.08.2014, 11:26
ben Bursasporu seviyorum ve başarılı olmasınıda istiyorum

hakikaten 2010-2011 de fenere tek maç satmayan takım

sonraki senelerde federasyona kafa tutan bizden bile dik duran takım

emanetimiz Şenol Güneşe de saygıyla yaklaşan bir kulüp

bordolumavi
15.08.2014, 11:31
ben bursaspor taraftarını ve camıasını sevıyor ve takdır edıyorum,dostlugu saglam ve guzel bı rakıp olacaktır bence bursaspor la ılıskılerımızı daha ust sevıyeye getırmelıyız

Doğukan Uçan
15.08.2014, 11:39
Bursaspor deyince aklıma gelen 2 şey geliyor :D

http://www.ekoayrinti.com/images/other/trabzonspor-bursaspor.jpg

http://www.yenimesaj.com.tr/images/haber/26367.jpg

Onur Akyüz
15.08.2014, 11:57
Bursaspor denince akla;
http://i.hizliresim.com/WWDDQL.jpg (http://hizliresim.com/WWDDQL)

Ve tabii ki;

http://i.hizliresim.com/2vaaaj.jpg (http://hizliresim.com/2vaaaj)

Özellikle 5-1 anlatılmaz yaşanır, hayatımın unutulmazlarındandır. ;)

Burçak
15.08.2014, 11:58

Bizim sayemizde falan derken biz görevimizi yaptık. her maçı kazanmak için oynamıyormuyuz. Onlarda o puanı toplayarak şampiyonluğu hak ettiler.
Eskiden Bursaspor için bende olumsuz düşünürdüm hep ama gerçekten gerek yok. şu ligde şikebahçe gibi namussuzlar ğs gibi arkadan kuyu kazanlar vs varken Bursaspor saygı gösterilmesi gerekenlerdendir.

herkes için kendi takımı en büyüktür. yeterki haddini aşmasın. haddini aşan kim var derseniz sivasspor var. 2 sene çıkış yakaladılar. daha dün lige çıktılar Trabzonsporu hedef alır açıklamalar yaptılar. sanki rakibi Trabzonspormuş gibi. hatırlayın. ama bunları yapanların profillerin alayı istanbul takım taraftarı çıkması da tesadüf değil.

kısacası Bursaspor ağırlığı olan bir camiadır. taraftarı olan bir camiadır.
Hele bu maç en iyi şekilde ağırlamalı misafir etmeliyiz.
Bizim Bursasporla nasıl bir sıkıntımız olabilir ki. niye olsun ki? geçmişi unutun.

TSercaN
15.08.2014, 12:02
Bizim sayemizde falan derken biz görevimizi yaptık. her maçı kazanmak için oynamıyormuyuz. Onlarda o puanı toplayarak şampiyonluğu hak ettiler.
Eskiden Bursaspor için bende olumsuz düşünürdüm hep ama gerçekten gerek yok. şu ligde şikebahçe gibi namussuzlar ğs gibi arkadan kuyu kazanlar vs varken Bursaspor saygı gösterilmesi gerekenlerdendir.

herkes için kendi takımı en büyüktür. yeterki haddini aşmasın. haddini aşan kim var derseniz sivasspor var. 2 sene çıkış yakaladılar. daha dün lige çıktılar Trabzonsporu hedef alır açıklamalar yaptılar. sanki rakibi Trabzonspormuş gibi. hatırlayın. ama bunları yapanların profillerin alayı istanbul takım taraftarı çıkması da tesadüf değil.

Bizim Bursasporla nasıl bir sıkıntımız olabilir ki. niye olsun ki? geçmişi unutun.
Katiliyorum bu yaziya

AhmetG.
15.08.2014, 12:10
Şunu ekleyeyim bizim şbden puan alıp bursanın şampiyon olduğu seneden sonraki sezonun ilk Avni Aker deplasmanına gelirken polis tarafından Trabzon girişinde durdurulup aranan bursa taraftar otobüsünde bıçaklar, satırlar vs... bulunmuştu.
İşte ben sadece bu yüzden sevmem bunları. Teşekkür yerine satır.
Hatta haberlerde filan gösterilmişti hatırlıyorum.

Yiğit SARI
15.08.2014, 12:12
Bursaspor anıları her zaman güzeldir. Şampiyon olduğumuz seneki 2 maçta çok güzeldi. Bi Jaja bi Burak. Şimdi de başlarında Şenol Hocamız var. Dostça, güzel bi maç olur umarım yerimizi alacaz

Terzioğlu
15.08.2014, 12:17
Şunu ekleyeyim bizim şbden puan alıp bursanın şampiyon olduğu seneden sonraki sezonun ilk Avni Aker deplasmanına gelirken polis tarafından Trabzon girişinde durdurulup aranan bursa taraftar otobüsünde bıçaklar, satırlar vs... bulunmuştu.
Bir kac kendini bilmezin yaptiklarini bütün camiaya mal etmemek lazim. Ona bakarsan bizde de cok beyinsiz taraftar var.

Bursa benim icin kardes takimdir.

bordomavi1
15.08.2014, 12:19
Onlar kendi stadlarına da öyle gidiyorlar.

Kamil Çakmak
15.08.2014, 12:24
Yeni takımı görmemiz değerlendirmeler yapmamız açısından bu akşam maçı kaçırmamak lazım.

eren_61
15.08.2014, 12:28
maçın saatinde herhangi bir değişiklik yok değil mi?

Ilelioglu
15.08.2014, 12:37
Kazaniriz bu maci.

..

Murat Engin Akyüz
15.08.2014, 12:40
Taraftarın motive olması için ve Rostov maçı için karamsar olan taraftarlarımızın da rahatlaması için ideal kadroyla çıkıp farklı kazanmamız gerek bu maçı.Hazırlık maçından daha çok şey ifade ediyor bu anlamda benim için.

bordolumavi
15.08.2014, 13:10

cok dogru seyler soylemıssın bır ara bursdakı bı yerel tv da sıpıkerlık yapan kendını bılmez bı kadın ılerı gerı konusmus ıkı tarafıda bıraz germıstı ama bence bursaspor turk futbolunun guzel bı rengı ve bız onlara 5-1 lık kupa fınalınde buyuk bı acı yasattıgımız halde bıze karsı cok gergın olmadılar hıcbır zaman

bordolumavi
15.08.2014, 13:13

emın ol tr de her takım deplasmana gıderken oyle seyler oluyor yanında

Ertan 51
15.08.2014, 13:18
Evet,renktaşların da dediği gibi ideal 11 neyse hocanın kafasındaki,
işte o 11 le çıkmamız lazım,öyle de yapacaktır inşallah.
Boyumuzun ölçüsüne bi bakalım bakalım neymiş.

Oyunu ve skoru beğenmezsek abartmayalım,
eleştireli ama bel altı vurmayalım,ilk ciddi sınavımız olacak çünkü.

AhmetG.
15.08.2014, 13:21
Başkalarının da yapması yapılan yanlışı mazur göstermez. Yanlış yanlıştır.

phobia
15.08.2014, 13:23
Bursasporun şampiyon olduğu seneden bahasederkene bizim bursayı şampiyon yaptığımız sene diye bahsetmek bir çok Ts taraftarının genel problemi. Biz Bursayı şampiyon yapmadık Bursa şampiyon oldu.

poetricus
15.08.2014, 13:33
Hazır bu kadar transfer yapmışken bakarsınız Şenol Hoca Bursa'ya dönmez.
Daha önce yapmadığı şey değil. Bkz. Sakaryaspor'un başındayken.

6Şafak Aydın1
15.08.2014, 13:35
Bursasporun şampiyon olduğu seneden bahasederkene bizim bursayı şampiyon yaptığımız sene diye bahsetmek bir çok Ts taraftarının genel problemi. Biz Bursayı şampiyon yapmadık Bursa şampiyon oldu.

hatta sikeciler kendi elleriyle teslim ettiler bursaya degilmi. hasbinallah.

cakalkerem
15.08.2014, 13:41
hazırlık maçı iyidir..

kimle olduğunu boşverin siz

ysngmz
Bu sene ilk defa izleyecegim takimimi heyecanla bekliyorum

Ogün YAZICI

bursayı biz şampiyon yaptık.türkiye liginde galatasray dahil hiçbir takım son hafta gidip kadıköy'den puan almaz başka takımın şampiyon olma ihtimali varken...not: problemim yok...

6Şafak Aydın1
15.08.2014, 13:50
problemin yokmu? o sezon sikeyi tetikleyen sezondu. faturasi en agir sekilde yine bize patladi ve hala ödüyoruz. nasil problemin yok.atiyorum son 20 yilin en önemli maciydi. bir ligin kaderini degistirdi. ne sacmaliyorsunuz.

aaahmet61
15.08.2014, 13:52
haydi bursa beş at .transferler kaldığı yerden devam etsin.

ceday99
15.08.2014, 13:58

bursayı biz şampiyon yaptık.türkiye liginde galatasray dahil hiçbir takım son hafta gidip kadıköy'den puan almaz başka takımın şampiyon olma ihtimali varken...not: problemim yok...

İkisi de yanlış. Doğrusu Bursa nın şampiyonluğunda büyük bir katkımız var.
Bunu yaparken de taraftarımızın ikiye ayrıldığını çok iyi hatırlıyorum. şb ye yenilmemiz gerektiğini söyleyenler ve kesinlikte yenmemiz gerektiğini söyleyenler vardı.
ama asıl ilginç olan o zaman şb ye yenilelim diyenler bugün bursayı biz şampiyon yaptık diyorlar...

phobia
15.08.2014, 13:58
Benim bahsettiğim şey üslup ile alakalı bazı ts taraftarının üslup sorunu var ondan bahsediyorum. Bursanın topladığı puanları biz vermedik onların kazandığı puanlar Feneri deplasmanda yendiler mesela. Emeklerinin karşılığını aldılar. Ha en büyük kıyağı biz yaptık yazıcının dediği gibi başka hiç bir takım orda fenerden puan alamazdı ama biz yaptık demek Bursanın emeğine haksızlıktır. Emek hırsızlığından en çok dertli olan takımın başkalarının emeğine haksızlık yapması çokta anlaşılabilir değil benim için. O sene Ertuğrul Sağlam " Biz şampiyon olduk ama bizim Şampiyonumuz Trabzonspor" demişti.. Bizim o sene yaptığımızı en iyi açıklayan açıklama bence budur.. Daha fazlası değil..

PortoDeGalinhas
15.08.2014, 14:00
Bursa'yı şehrinin takımına sahip çıkmasından, istanbul takımlarına yalakalık yapmamasından ama özellikle hiç bir çıkarı olmadığı halde 2011'de ki dik duruşlarından dolayı severim. Bence açılış maçı yapabileceğimiz en güzel takım

6Şafak Aydın1
15.08.2014, 14:13
yahu üsluba dikkat etsen ne olur. anamiz agliyor 3 yildir.

bordomavi1
15.08.2014, 14:25
--------------Onur----------------
Boss----Yumlu-----Medjani----İshak
-------------Batuhan--------------
------Sefa---Soner---Constant-----
---------Gökhan----Cardozo--------

Gönlümde ki 11 bu. Yumlu sakatsa Aykut ya da Belkalem oynar.

Kendimizi görmemiz açısından Bursa'nın da güzel bir kadroyla çıkmasını isterim. Bursa için de gönlümde ki kadroyu yapayım.

---------------Harun-------------
Şener----Serdar-----Civelli----Emre
---------Belluchi----Traore--------
Josue---------Holmen-------Ferhat
-------------Fernandao------------

phobia
15.08.2014, 14:34
yahu üsluba dikkat etsen ne olur. anamiz agliyor 3 yildir. En azından bir tane dostun olurdu. Trabzonlu tanıdığımdan çok Sivaslı tanıdığım var ve onlarla futbol konuşmak tam anlamı ile işkence.. Tamam Sivası kabul ettik artık ebedi düşmanız da en azından Bursalıları ellemeyin arkadaş.

Murat Engin Akyüz
15.08.2014, 14:38
Şampiyon oldukları senenin oncesine hiç deyinmeyeceğim.O zaman da surekli bir sataşma halindeydiler bize.Trabzon kumeye tezahuratlarını unutmuş değilim.

Şampiyon oldukları sene sonunda kutlamalar esnasında ozellikle bir yakınlaima oldu,şampiyonluk kutlamalarında yanyana gorduk bu iki takım taraftarını,hatta Bursalıların bir kısmı o sene Ankaragucu evinde fbye yenilince ustune biz de son maçta berabere kalınca "Ankaragucu'ne kardeş dedik ama Trabzon berabere kaldı iddasız haliyle,yanlış camiaya mı kardeş dedik acaba" gibi soylemlerde bulunmuşlardı.Sonra ne hikmetse super kupa maçında bunlar once halk oyunumuzu yuhladılar(maçtan once iki yorenin de oyunları oynandı)biz onlarınkine ses çıkarmadık,sonra Liverpool lehine tezahurat yaptılar(o sene Liverpool ile Avrupa ligi play-off turunda eşleşmiştik) ardından biz 16.dakikayı kutlamaları sırasında herhangi bir mıdahalemiz olmamasına rağmen 61.dakikada yine yuhladılar,ıslıkladılar bizi.Ki oraya gelen Bursalılar için de ayrı parantez açmak lazım,o gun bursa belediyesi naça gidilsin diye oğleden sonrayı tatil ilan etti ve sayısız otobus kaldırıldı maça ve ona rağmen 2 saatlik yoldan 10bin kişi anca gelebildiler bu buyuk oldukşarını sanan şehrin taraftarları.Sonra zaten 3.golden sonra tıpış tıpış ayrıldılar stattan2-3 bin kişi anca kaşdılar geriye.

Ustune de rahmetli başkanlarının "Turkiye'nin en buyuk şehir takımı biziz" soyleminden sonra daha Bursa'ya ne sempatim olur ne kardeşlik beslerim.

Adem Özlü
15.08.2014, 14:40
Konser olacağı zaman stat kapıları 18:30'da açılacaktı şimdi konser iptal oldu ama programda değişiklik yok.Arada bir boşluk olmayacak mı yeni program sizce nasıl olur bilgisi olan var mı?

phobia
15.08.2014, 14:47
Trabzonspor şehir takımı mı. Ben Kırşehirliyim bırakayım o zaman. Trabzonspor şehir takımı değil. Türkiyenin en büyük şehir takımı Bursa demesinde gariplik yok bence. TS türkiyenin 4. büyük takımıdır ve şehir takımı değildir..

Murat Engin Akyüz
15.08.2014, 14:52
Trabzonspor şehir takımı mı. Ben Kırşehirliyim bırakayım o zaman. Trabzonspor şehir takımı değil. Türkiyenin en büyük şehir takımı Bursa demesinde gariplik yok bence. TS türkiyenin 4. büyük takımıdır ve şehir takımı değildir..
Şehir takımı derken o şehirdeki konumu,şehir için onemi,o şehirdeki taraftar sayısı anlamında.O şehre hapsedilme anlamında elbette değil.Bursa'da Bursaspor'un tutulma oranı ne kadar,Trabzon'da Trabzonspor'un tutulça oranı ne kadar,Bursa'da Gs store açıloyor,oyuncuları imza gunune gidiyor Bursa'ya.Bu Trabzon'da mumkun mu?

Trabzon'lu olmayıp bu takımı tutanlar başımızun tacıdır ve Trabzonspor,sadece o şehre maledilemez,bunda farklı duşunmuyoruz zaten.

6Şafak Aydın1
15.08.2014, 14:52
--------------Onur----------------
Boss----Yumlu-----Medjani----İshak
-------------Batuhan--------------
------Sefa---Soner---Constant-----
---------Gökhan----Cardozo--------

Gönlümde ki 11 bu. Yumlu sakatsa Aykut ya da Belkalem oynar.

Kendimizi görmemiz açısından Bursa'nın da güzel bir kadroyla çıkmasını isterim. Bursa için de gönlümde ki kadroyu yapayım.

---------------Harun-------------
Şener----Serdar-----Civelli----Emre
---------Belluchi----Traore--------
Josue---------Holmen-------Ferhat
-------------Fernandao------------

belluschi sakat sanirim ama insallah oynar en iyi 11 lerine karsi ciddi bir prova izleriz ve net fikir sahibi oluruz. Cezayirliler hakkinda ve orta sahamizin mevcut gücü hakkinda atip tutmaktan baska care yok su an.

En azından bir tane dostun olurdu. Trabzonlu tanıdığımdan çok Sivaslı tanıdığım var ve onlarla futbol konuşmak tam anlamı ile işkence.. Tamam Sivası kabul ettik artık ebedi düşmanız da en azından Bursalıları ellemeyin arkadaş.

kafana göre takil yanliz o macin önemini kavrayip öyle yazsan iyi olur. ben dost most pesinde degilim. dün seftali kurdu filan diye pankart as bugün dostluktan bahset. zamanindaki 5-1 lik kupa maclarini kabul etmeyenler var aralarinda sike vardi diye.
Adamlar gerektigi gibi davranmislar. Sikeli bir ligi kim ister veya kimin isine gelir. Bursa kendi ayaklar üstünde durmasini becerebiliyor iyi kötü, kizkardeslere muhtac degiller baskat takimlar gibi agizlarina bakmiyorlar. Ayrica dost takim olsa alsinlar iste Colmani Molmani cokmu kötü oyuncular bunlar, degiller. Dostluk hikaye. Onlarda kendi menfaatlerini düsünüp hareket ederler, bizde.

Çağatay_
15.08.2014, 14:53
Bursaspor ile aramız fena değil ama bir problem varsa da bunlar geçmişte bırakılarak artık bir gönül köprüsü kurma zamanıdır.

Bursaspor ligdeki diğer birçok takımla kıyaslanmayacak kadar ilkeli bir takımdır.

Bu camia ile aramızı iyi tutmalı ve diğer Anadolu kulüplerine örnek olmalıyız.

Akşam umarım dostça bir mücadele olur ve her iki taraf için faydalı olacak bir futbol oynanır.

Ideal kadromuz ile oynayarak gücümüzü görmemiz gereken bir maç olarak bakıyorum.

angraf
15.08.2014, 14:59
Trabzonspor şehir takımı değildir. O aşamayı çoktan aştık. Bu arada eski dsmartlılar maçı şifresiz izliyebilecek mi ?

Ilelioglu
15.08.2014, 15:18
haber61'e göre muhtemel ilk 11:
http://www.haber61.net/trabzonspordan-son-prova-189162h.htm

http://www.footballuser.com/formations/2014/08/1072417_Trabzonspor.jpg

..

artvints
15.08.2014, 15:20
...........................onur..............
..bosingwa...mustafa..medjani..ishak
.........................batuhan
....gökhan....soner....constant...yusuf
.........................cardozo

şöyle bir onbirle çıkılabilir.bir yandan denemelere devam ederken, bir yandan da ciddi bir takım izleriz.

Onur Akyüz
15.08.2014, 15:25
6 yabancıyla mı oynuyormuşuz?

Gurpas
15.08.2014, 15:35

Türkiye'nin 4 büyük takımından biridir, 4(.) büyük takımı değil. He bana sorarsan en büyük takımı Trabzonspor'dur.

omondoles
15.08.2014, 15:42
Hazır bu kadar transfer yapmışken bakarsınız Şenol Hoca Bursa'ya dönmez.
Daha önce yapmadığı şey değil. Bkz. Sakaryaspor'un başındayken.

Acaba dedim, maçta var. Takıma bakmaya mı geldi. İnsan korkuyor tabi. Yanlız eğer yine, yeni bir kadro üzerinde ŞG gelirse Trabzonspor'luluk düzeyimi rahmetli babamın seviyesine düşüreceğim. Şöyleki;

A- hangi takımı tutuyorsun?

Ben- Trabzonspor ama izlemiyorum, futbolcuları tanımıyorum.

Öznur61
15.08.2014, 15:53
Maçı hangi kanal veriyordu ? Yada verecek mi ?

ozzy!
15.08.2014, 15:56
Bursaspor güzel bir tercih olmuş. Dostluk daha da pekişir umarım.

bordolumavi
15.08.2014, 15:58

cok dogru soylemıssın

bordolumavi
15.08.2014, 16:04
Acaba dedim, maçta var. Takıma bakmaya mı geldi. İnsan korkuyor tabi. Yanlız eğer yine, yeni bir kadro üzerinde ŞG gelirse Trabzonspor'luluk düzeyimi rahmetli babamın seviyesine düşüreceğim. Şöyleki;

A- hangi takımı tutuyorsun?

Ben- Trabzonspor ama izlemiyorum, futbolcuları tanımıyorum.

yenı kadro uzerıne gelmek bı hoca ıcın ıyı bısey degıldır ama sen hazır ıyı bı kadro uzerıne gelıyor dıye senol hoca ya camur atmaya calısmıssın sanırım,bu muhabbet tamamen colukcocuk muhabbetı senol gunes hıcbır hazır kadro nun uzerıne gelmemıstır,senol gunes hep takımın hocası kovulduktan sonra gelmıstır buda demek oluyorkı takım kotu gıdıyor hoca ıstıfa edyor ve senol gunes gelıyor,,,akıllının bırı ortaya bı laf atmıs senol gunes hazır kadrolara gelıyor o nedenle basarılı gıbı gorunuyor dıye bazı futbol cahıllerıde bu lafın pesınden gıdıp kendınce zaman zaman senol hoca ıle makara yapıyorlar,,,2010-2011 dekı sampıyonluk ıcın ersun kadroyu kurmustu falan dıyeceksınız ama suna emınım kı ersun trabzonlu olsaydı senol kayserılı olsaydı senol u ovecek ersuna gıydırecektınız bak senol geldı takımı nasıl oynattı sen beceremedın dıyecektınız,,,ha bu arada tabı hugo bross un takımı oyun duzenını basarı ıcın her bır sartı yerıne getırıp senol un onun kurdugu takımın meyvesını ydıgını unutmamak lazım,,,,

Ahmet Kuru
15.08.2014, 16:06
6 yabancı ile niye oynuyoruz ?
Avrupa maçına hazırlık mı

Tolga_61
15.08.2014, 16:06
Maçı hangi kanal veriyordu ? Yada verecek mi ?
D-Smart yayın 20.00 da başlıyor maç 21.00 da

omondoles
15.08.2014, 16:08
@bordolumavi, yaşını bilmiyorum ama 96-97'de 16 yaşındaydım. O zamanlarıda, daha sonralarınıda gayet net hatırlıyorum. Birinin ortaya attığı lafa takılmadım. Sadece "birileriyle" aynı fikirdeyim.

Ayrıca ŞG'in oynattığı futboluda beğenmiyorum, 10-11 sezonu müstesna. Geçen zaman ve geçmişten gelen tecrübe gösterdi ki o zamanki güzel futbol ŞG'in eseri değilmiş.

Emrah Akcagöz
15.08.2014, 16:10
Büyük ihtimal Bursaspor'un kazanacağı bir maç olur. Sonra burası karışır. Hocaya, yönetime, futbolculara sataşmalar başlar. (hoş kazansak da bunlar oluyor alıştık artık) Şenol hoca övülür, Bursaspor övülür. Bursa'nın bizden çok daha önde olduğundan falan bahsedilmeye başlar ve bu kaos ortamı sürer gider.

Ahmet Kuru
15.08.2014, 16:11
ilaç ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayalım arkadaşlar... ihmal etmeyin:)

Mehmet Yusuf
15.08.2014, 16:12
3 puan bekliyorum...
:D

Murat Engin Akyüz
15.08.2014, 16:15
Büyük ihtimal Bursaspor'un kazanacağı bir maç olur. Sonra burası karışır. Hocaya, yönetime, futbolculara sataşmalar başlar. (hoş kazansak da bunlar oluyor alıştık artık) Şenol hoca övülür, Bursaspor övülür. Bursa'nın bizden çok daha önde olduğundan falan bahsedilmeye başlar ve bu kaos ortamı sürer gider.
Her kayıpta oyle oluyor zaten.Eskişehir,Kasımpaşa,Bursa kadroları bizden iyi olur once,sonra daha alt sıralardaki takımlar eklenir buna,lig sonunda hepsinin ustunde bitiririz.Abartmakta ustumuze yok çunku.

Gurpas
15.08.2014, 16:20

Hay ağzına sağlık :D

bordolumavi
15.08.2014, 16:33
@bordolumavi, yaşını bilmiyorum ama 96-97'de 16 yaşındaydım. O zamanlarıda, daha sonralarınıda gayet net hatırlıyorum. Birinin ortaya attığı lafa takılmadım. Sadece "birileriyle" aynı fikirdeyim.

Ayrıca ŞG'in oynattığı futboluda beğenmiyorum, 10-11 sezonu müstesna. Geçen zaman ve geçmişten gelen tecrübe gösterdi ki o zamanki güzel futbol ŞG'in eseri değilmiş.

madem cok net hatırlıyosun o zaman senol gunesın ıkı defa serefsızler tarafından sampıyonlugunun calındıgnı bılmen gerekır,senol gunes sahanın ıcınde mucadele edıyor kaldıkı şikecılerle saha dısında da gayet guzel soylemlerı ıle mucadelede etmstır,,,senol gunesın oyattıgı futbolu begenmıyomussun nesını begenmıyosun mesela ayrıca 96-97 ve 2010-2011 de de harıka top oynuyoduk senol hoca nın calınan sampıyonluklarında takım şiir gıbı top oynuyordu,96 da bı van macı var ac ızle tarıhte oyle mac yoktur kaldıkı yıne de ssaha dısında aldılar senol hoca dan sampıyonlugu,2010 da da yıne saha dısında sampıyonluk almaya calıstıkları resmı olarak belgelendı,senol gunes saha ıcınde mac kazanırken serefsız sıkecılerın saha dısında 8 mac kazadıgını gorduk daha senol hoca nın hangı oynattıgı futbolu begenmıyosun,,,hazır kadro dedıgınız sey de kım hazırdı selcuk mu colman mı egemen mı gıray mı yoksa sahada sureklı kufur edılen umut mu yada ıst dan sıktır edılmıs burak mı hangılerı hazı bana bı anlatsana,,,yanlıs anlama sana denk geldıgı ıcın soruyorum bana bırılerı bı anlatsın ya bu hazır kadro efsanesını,,,senol hoca nın oynattıgı oyunu begenmıyosun,2010 da alanzınho,umut,burak,jaja engın baytar ın bıle aynı anda sahada oldugu maclar vardı buda demek oluyorkı yerı geldıgınde butun hucum oyuncularını bıle kullanabııyordu,,ha senol hoca nın eksıklerı yokmu tabıkıde var olmaz ama kardesım bırazda adamın hakkını verın ya,,,fatıh terım senol hoca dan cokmu buyuk bır hoca stada adı verılıyor zaten ulke olarak senol gunese karsı bı haksızlık var bırde kendı ıcımızde ıcı bos elestırıler le sahıp oldugumuz bı degerı ne dıye yok edıyoruz,,,hazır kadro ların basına kım geldı bılıyomusun fatıh terım gelmıstır ....

İlker Yazıcıoğlu
15.08.2014, 16:34
Yine dost muhabbetleri başlamış...Ne kadar saçma sapan kısır döngüler içindeyiz sürekli?

Bırakın artık dost most muhabbetini.

Futbola odaklanalım mümkün mertebe....

Karı-koca aramaya gerek yok.

Futbolda herkes birbirinin rakibidir.

Samet GÜVEN
15.08.2014, 16:34
...........................onur..............
..bosingwa...mustafa..medjani..ishak
.........................batuhan
....gökhan....soner....constant...yusuf
.........................cardozo

şöyle bir onbirle çıkılabilir.bir yandan denemelere devam ederken, bir yandan da ciddi bir takım izleriz.

Rostov maçına çok az kaldı ve artık ilk 11 birbirine mutlaka alışmalı. Bu sene hocanın kafasındaki 11 ne ise onunla oynamalı bence. Deneme yapmaya vakit kalmadı.

Aslında Bursanın kadrosu önemli. 2 avrupa kupası maçı oynamış nispeten bizden daha hazır durumdalar. Aynı Rostov gibi. As kadroları ile çıkması bizim için iyi bir test olur.

omondoles
15.08.2014, 16:38
madem cok net hatırlıyosun o zaman senol gunesın ıkı defa serefsızler tarafından sampıyonlugunun calındıgnı bılmen gerekır,senol gunes sahanın ıcınde mucadele edıyor kaldıkı şikecılerle saha dısında da gayet guzel soylemlerı ıle mucadelede etmstır,,,senol gunesın oyattıgı futbolu begenmıyomussun nesını begenmıyosun mesela ayrıca 96-97 ve 2010-2011 de de harıka top oynuyoduk senol hoca nın calınan sampıyonluklarında takım şiir gıbı top oynuyordu,96 da bı van macı var ac ızle tarıhte oyle mac yoktur kaldıkı yıne de ssaha dısında aldılar senol hoca dan sampıyonlugu,2010 da da yıne saha dısında sampıyonluk almaya calıstıkları resmı olarak belgelendı,senol gunes saha ıcınde mac kazanırken serefsız sıkecılerın saha dısında 8 mac kazadıgını gorduk daha senol hoca nın hangı oynattıgı futbolu begenmıyosun,,,hazır kadro dedıgınız sey de kım hazırdı selcuk mu colman mı egemen mı gıray mı yoksa sahada sureklı kufur edılen umut mu yada ıst dan sıktır edılmıs burak mı hangılerı hazı bana bı anlatsana,,,yanlıs anlama sana denk geldıgı ıcın soruyorum bana bırılerı bı anlatsın ya bu hazır kadro efsanesını,,,senol hoca nın oynattıgı oyunu begenmıyosun,2010 da alanzınho,umut,burak,jaja engın baytar ın bıle aynı anda sahada oldugu maclar vardı buda demek oluyorkı yerı geldıgınde butun hucum oyuncularını bıle kullanabııyordu,,ha senol hoca nın eksıklerı yokmu tabıkıde var olmaz ama kardesım bırazda adamın hakkını verın ya,,,fatıh terım senol hoca dan cokmu buyuk bır hoca stada adı verılıyor zaten ulke olarak senol gunese karsı bı haksızlık var bırde kendı ıcımızde ıcı bos elestırıler le sahıp oldugumuz bı degerı ne dıye yok edıyoruz,,,hazır kadro ların basına kım geldı bılıyomusun fatıh terım gelmıstır ....

Şenol Güneş Trabzonspor'un efsanesidir ve 2 kere ıspatlanamayan 1 kere de ıspatlanan şampiyonluğu çalınmıştır. Bu gerçekler benim söylediklerime ters değil.

Kadir Yeter
15.08.2014, 16:43
Trabzonspor stad satış mağazası önüne 2 adet langırt masası koydu... isteyen oynasın diye.

Yanına da iki büyük hoparlörle müzik düzeni... yetmedi; isteyen fotoğraf çektirsin diye fotoğraf arka panosu...

Sözü nereye getirmek istiyorum biliyor musunuz?.. çok oldu söyleyeli; maç günleri bu alana horon ekibi getirin, gösteri yapın...
Bizim gözünü sevdiğim kültür ve turizmciler de resmen uyuyorlar!...

Kaç sene önce dedim ki; bu kalabalığa bir hediye verin... hele de yabancı takım maçlarında... ah ulan bir rütbem ya da profesörlüğüm olsa var ya dişlerinin kirecini sökeceğim bu uyur- yatırların... maaşını da azcık kes bak!...

kadiryeter Kadir Yeter. 15 AĞUSTOS 2014 Trabzon'un fetih başlangıç gününde, Trabzonspor Mahallesinden yazdım.

tp://forum.bordomavi.net/

bordolumavi
15.08.2014, 16:46
Şenol Güneş Trabzonspor'un efsanesidir ve 2 kere ıspatlanamayan 1 kere de ıspatlanan şampiyonluğu çalınmıştır. Bu gerçekler benim söylediklerime ters değil.

ne ıstıyodun pekı her takımın basına geldıgınde sampıyon mu olacaktı,varmı yeryuzunde oyle bı hoca,,,futbolunu begenmıyosun ama ıkı defa sampıyonlugu calınmıs ee yanoıs nerde pekı senol hoca da mı yoksa karsısındakı serefsızler demı,,,ıkı defa 80 puandan cok puan alıpta resmı olarak saha da sampıynluk kupasını kaldıramamıstır bu adam,,,ve dusun kendını senol gunesın yerıne koy trabzonsporun efsane olurken takım kaptanısın her sampıyonlguna adını yazdırmıssın kalecı ve kaptan olarak,daha sonra hoca oluyosun 20 sene sonra saha dısındakı olaylarla senın önunu kesıp sampıyonlugunu vermıyorlar ardından 15 sene sonra butun dunyanın gordugu bıldıgı şike operasyonu ıle yıne senın sampıynlugun calınıyor kaldı ki o sampıyonluklar calınmasa sonrakı senelerde lıgde ve avrupa da neler yapabılecegının ıhtımallerını soylemıyorum bıle,,,ve bu adam hala ayakta sen veya ben olsam sılahı kafamıza dayar ıntıhar ederdık senı bılmem ama ben kesın ıntıhar ederdım trabzonspor efsanesı yazılırken hoca olarak o takımın basında olacaktım senelerce kaldırdıgım o kupayı yıne kaldıracaktım avnı aker de,,,sımdı sen butun bunları es gec gel burda makara yap yok senol gunes hazır takımı gorurse yıne takımın basına gelırmıs ayıptır ya bunu bı şikecı soylese anlarım da bız nasıl boyle soyluyoruz hıc anlmıyorum

omondoles
15.08.2014, 16:49
ne ıstıyodun pekı her takımın basına geldıgınde sampıyon mu olacaktı,varmı yeryuzunde oyle bı hoca,,,futbolunu begenmıyosun ama ıkı defa sampıyonlugu calınmıs ee yanoıs nerde pekı senol hoca da mı yoksa karsısındakı serefsızler demı,,,ıkı defa 80 puandan cok puan alıpta resmı olarak saha da sampıynluk kupasını kaldıramamıstır bu adam,,,ve dusun kendını senol gunesın yerıne koy trabzonsporun efsane olurken takım kaptanısın her sampıyonlguna adını yazdırmıssın kalecı ve kaptan olarak,daha sonra hoca oluyosun 20 sene sonra saha dısındakı olaylarla senın önunu kesıp sampıyonlugunu vermıyorlar ardından 15 sene sonra butun dunyanın gordugu bıldıgı şike operasyonu ıle yıne senın sampıynlugun calınıyor kaldı ki o sampıyonluklar calınmasa sonrakı senelerde lıgde ve avrupa da neler yapabılecegının ıhtımallerını soylemıyorum bıle,,,ve bu adam hala ayakta sen veya ben olsam sılahı kafamıza dayar ıntıhar ederdık senı bılmem ama ben kesın ıntıhar ederdım trabzonspor efsanesı yazılırken hoca olarak o takımın basında olacaktım senelerce kaldırdıgım o kupayı yıne kaldıracaktım avnı aker de,,,sımdı sen butun bunları es gec gel burda makara yap yok senol gunes hazır takımı gorurse yıne takımın basına gelırmıs ayıptır ya bunu bı şikecı soylese anlarım da bız nasıl boyle soyluyoruz hıc anlmıyorum

Şenol Güneş'in Trabzonspor'u şampiyonluğu çalındıktan sonra takip eden 2 sezonlardaki Trabzonspor'dur.

bordolumavi
15.08.2014, 16:55
Şenol Güneş'in Trabzonspor'u şampiyonluğu çalındıktan sonra takip eden 2 sezonlardaki Trabzonspor'dur.

anlayamıyosun işte takım saha dısında oyle sampıyonluklar kaybedınce ne camıa ne hoca ne baska ne taraftar toparlanamıyor dogal olarakta sonrakı sene basarısız oluyor,2010 da sampıyon olsak selcuk egemen umut gıdecekmıydı,aptallarmı gıtsınler dırek sampıyonlar lıgınde oynayacaklar en az bır sene daha kalırlardı,unuttugun bısey daha var senol gunes yerlılerın hıcbırı satmayın dedı yonetıme ha yonetım takmadı hocayı yada tutamadı adamları gıttı,,,sana vahıd gıbı hoca lazım ben satmayın dedım sız sattınızmı ıstıfa edıyorum dıyıp gıdecek,,,evet bak senol un yanlıslarından bırıdır kurnaz olamadı takım o sampıyonlukları kaybedınce sonrakı sene basarılı olması mumkun degıl hemen bırakmalıydı kı o zaman zırvede bırakmıs olacak tı,,ben sahada kazandım ama sampıyon yapmadılar dııyecek ti sonrada yıne hazır kadro bekleyecektı,,,sen hala hazır kadro yu anlatmadın bana ama neyse ben sana cok sey anlattım kendımce tabı sen ne kadarını anladın bılmıyorum,,,bencede artık senol gelmesın ne hocalar var pıyasada ozellıkle bıze gelmek ısteyen suruyle adam var senol a ne gerek var.....

AhmetG.
15.08.2014, 18:09
Sadece maç mı var öncesinde müziksiz her hangi bir organizasyon var mı

carolo
15.08.2014, 18:25
beyler maç oncesi tanitim vs yayin varmi?

Samet Yildirim
15.08.2014, 18:53
Sadece maç mı var öncesinde müziksiz her hangi bir organizasyon var mı

Gösteris felan olabilir...Oyuncularla toplu imza sovu felan..havayi fisikler...

beyler maç oncesi tanitim vs yayin varmi?

D-Smart mac öncesi organizasyonu da yayinlayacakmis.

edimurphy_61
15.08.2014, 19:16
Başladı mı yayın D-smartta

Ahmet Kuru
15.08.2014, 19:28
bizim maç d smartta hangi kanalda?

Terzioğlu
15.08.2014, 19:48
SmartTürk WebTV programini indirin orada yayin olacak. 10 dakika sonra mac öncesi yayini baslayacak sanirim D-Smart'ta.

Mustafa Hazıroğlu
15.08.2014, 19:50
Basladi yayin 10-15 dk oldu sanirim

Semih Kırsüleymanoğlu
15.08.2014, 19:52
SmartTürk WebTV programini indirin orada yayin olacak. 10 dakika sonra mac öncesi yayini baslayacak sanirim D-Smart'ta.

kapanmiyor mu?

Bayraktaroğlu
15.08.2014, 19:55
dsmart in ücretli kanalı mı veriyor bilginiz var mı yoksa dsmart olan izleyebilecek mı

SinanDanli
15.08.2014, 19:57
Sesli muzikler iptal oldu rahmetli Sebanin olumunden dolayi

E. Okan Bülbül
15.08.2014, 20:04
mesaj atın

İnfantino
15.08.2014, 20:16
ellere varda bize yokmi ? :D

Veysel
15.08.2014, 20:25
ne organizasyon ama helal be :)

Terzioğlu
15.08.2014, 20:25
Acilis mükemmel ya :) Bi de Resul Dindar Yusuf Güneyli falan konser kismi olsaydi mükemmel olurdu.

E. Okan Bülbül
15.08.2014, 20:26
Süper ya.. Tek korkum uefaya yanlışlıkla kalamamak.

Punisher-61
15.08.2014, 20:27
Acilis bomba gibi su an...simdi stada olmak vardi

Gurpas
15.08.2014, 20:34
Beleş ya tirbünler dolu :)

Murathan
15.08.2014, 20:35
inşallah kayda alan olmuştur :D

Samet Yildirim
Sezon acilisi harikaydi...10 numara

Aydın Danış
Bunu inşallah birilerimiz kaydediyordur HD tam arşivlik açılış resmen tüylerim tiken tiken oldu :D

Vkgz
15.08.2014, 20:37
Ergun Ata hala takım kötü gitsinde eleştireyim kafasında

Emirhan Makul
15.08.2014, 20:39
Ergun Ata hala takım kötü gitsinde eleştireyim kafasında

Ergun ata, sadi karakaş, altuğ atalay, cevat kol ve niceleri, 5 vakit dua ediyorlar kötü bir şey olsa da konuşsak diye her aksi olayda göbek atıyorlar. Camiamız ne yazık ki böyle.

iyattara
Ergun Ata iti çok net birilerinin ağzıyla konuşuyor..

Yunus Emre SEYHAN
Helal başkan.

Çok eleştirdim ama iyi niyetinden şüphem yok.

Ergün Ata ise Cevat Kol 'a doğru evrimleşiyor

magnumm
15.08.2014, 20:40
Mac bedavami

Ali Can
15.08.2014, 20:42
Açılış çok güzeldi..

Bide ergun atayı konuşturmasalar tam olacak..

atomantcum
15.08.2014, 20:43
Bosiyi liberoda, Zekiyi bekte oynatacak sanırım.

Haydi bakalım başa döndük yine.

DeAgLeMaNyAq
15.08.2014, 20:44
Bosingwa'dan ön libero çıkarma sevdasından vazgeçelim...

freedomforever
15.08.2014, 20:46
Edit..

artvints
15.08.2014, 20:47
tamam eleştir de, bu kadar öküzlemesine eleştirilmez ki. ya olmazsa diyor. adamlar ya olmazsa diye çalışıyorlar işte, ne yapacaklar yani.garantisi var sanki.

Emirhan Makul
Zeki ile ilgili nasıl bir hayali var vahidin anlamadım

Sadettin_
Fatih Atik kadroda ..
Yusuf yedek

shagrath61
15.08.2014, 20:48
izleyebileceğim biyer varmı acaba ?

atomantcum

Vahid hoca biraz eski kafalı bir adam sanırım, taktı mı takabilir.

Hayır bi de nedenini anlasak? Bosi bekte gayet başarılı. Zeki bekte kötü, ortada eh işte idare eder. E bu durum bu kadar barizken neyin peşinde acaba?

Ilelioglu
inşallah kayda alan olmuştur :D

Aynen bende kacirdim. :)

..

Sadettin_
Mancini de ceyhun gulselam hastalıgı vardı bizim vahidde zekiye taktı iyimi

Arrive
Ya Allah aşkına Eskişehirdeyim, burada Bursaspor'a düşmanlar. Açmazlar maçı falan. İzleyemiyorum.

Kurban olayım açılışı kaçırdım, maçı kaçırmayım, birisi ilaç yazıversin özelden.

Soner Albayrak
Ergun Ata'nın ağzından bir kere olumlu birşey çıkmadı :)

artvints
15.08.2014, 20:49
Vahid hoca biraz eski kafalı bir adam sanırım, taktı mı takabilir.

Hayır bi de nedenini anlasak? Bosi bekte gayet başarılı. Zeki bekte kötü, ortada eh işte idare eder. E bu durum bu kadar barizken neyin peşinde acaba?

mesaj veriyordur,yedek sağbek ve önlibero lazım diye.

Soner Albayrak
15.08.2014, 20:50
Bu Zeki olmadı işte ya :(

Murathan
15.08.2014, 20:50
Aynen bende kacirdim. :)

..

yok ben izliyorum da ilerde bir daha izlemek isterim valla :)
Onurun girişi müthiş olmuş kaçırdım orayı

Ilelioglu
15.08.2014, 20:51

Vahid ile olan birlikteligimiz uzun sürmeyebilir bence. Sabir gösteririm sahsen, ama mesela Bosingwa'nin ön libero oynamasina tahammül edemem. Sanirim kimseninde tahammülü yok.
Hele Zeki Yavru'nun oynamasina hic yok. Belki gelistirdi kendini, bakalim.

..

Aydın Danış
15.08.2014, 20:52
Ya Beyler kaydeden olmadımı :D

Arrive
15.08.2014, 20:53
Ya şu açılışı izleyemedim için yanıyor. İnşallah biryerlerde yayınlarlar.

Muhammet YILMAZ
15.08.2014, 20:55
Ya şu açılışı izleyemedim için yanıyor. İnşallah biryerlerde yayınlarlar.

İnşallah bende izleyemedim :)

Arrive
15.08.2014, 20:56
İlk 11 çok ilginç yahu

Aydın Danış
Zeki neyin nesi o kadroda

DeAgLeMaNyAq
Açılışı kaydettim eğer yasak değilse maçtan sonra paylaşabilirim...

Doğan KARATAŞ
Bursa as kadrosuyla çıkmış.

Cafer Bulur
Hoca galiba stoperi gercekten belkalem-medjani seklinde olusturucak,mustafa yi düsünmüyor sanirim.

Dip.Ing.Mag.
bu ne bicim kadro?

Murathan
Caner yok Allahıma şükür.

My
15.08.2014, 20:57
Bu adam (Vahid) bize çok saç baş yolduracak diyeyim ben size :)

atomantcum
Vahid'in oyun mantığı gerçekten ilginç. Herkes kenarlarda oynuyor. 4 açık oyuncusu 3 de bek oyuncusu var sahada (Bosi ön liberoda oynuyor ama)

akin0834
Hastayiz renkdaslar .. ilac varmidirk

Aydın Danış

Allah razı olsun senden :D :alkış:

Muhammet YILMAZ

:bmn2::bmn2::alkış::alkış:

aaahmet61
15.08.2014, 20:58
zeki kadroda.belli ki hoca yenilmeye oynayıp transfere zorlayacak yönetimi.

magnumm
15.08.2014, 20:58
Ev stada yakin yogunluk.nasil gitsem.yer varmidir?

Arrive
15.08.2014, 20:59

Dostum aman gözünü seveyim onu kaybetme

cellchook
15.08.2014, 21:00
Vahid hoca Hugo Broos'a bağladı.

Hakan
Yok Meduna salak spiker

Murathan

ellerine sağlık abi, youtube'a yüklersen ileride çok sevinirim :)

atomantcum
Vahidin oyun sistemi ve oyuncu tercihleri hazırlık maçlarına bakarsak tam bir fiyasko. Başarı bu şekilde gelmez, imkansız.

Ama en azından transfer yapıldı. Vahid hoca inadından vazgeçmez gibi duruyor. Seneye düzgün top oynatacak biri gelirse bu kadroyu verimli kullanabilir.

ertunga61
15.08.2014, 21:01
Ula nasıl taraftarsunuz bi ilaç gönderun da

61trabzonomer
nerden izliyorsunuz beyler ? hangi kanalda?

Uğur Kalyoncu
Vahid te ses var görüntü yok..

h@msi61
15.08.2014, 21:02
Vahid'i 2005-2006'dan hatirlamayan arkadaslar, hepinize gunaydin :)

ozzy!
15.08.2014, 21:03
Kevin oynayamayacak mı?

artvints
15.08.2014, 21:03
ne istiyor bu bourceanu dan anlamadım.işine bak sen. bourceanu yu alkışlamamışlarmışmış.

DeAgLeMaNyAq
15.08.2014, 21:04
Ergun Ata açılış bedava olmasına rağmen seyirciler pek ilgi göstermedi dedi sanırım gözünde problem var...

Bera B.
Lan susun da taraftarı dinleyelim arkadaş ya.

firtina1
4-4-2 oynuyoruz

Erbay
15.08.2014, 21:05
http://www.smartturkweb.tv/download.html

Bu programı indirin kolayca izleniyor, yasal tabii :)

Sadettin_
özlemısım mac ızlemeyı

DeAgLeMaNyAq
Bamba'ya saldırın... :)

My
Zoraki bağırıyor taraftar valla zahmet oluyor kusura bakmasınlar bir de bağırttırıyoruz onları.

cellchook
15.08.2014, 21:06
zokora da orda.

artvints
bamba da geçen sene niye böyle değildi, harcadınız beni diyordur :)

Sadettin_
zokora trubunde

Uğur Kalyoncu
Bursa sallasın 3 tanede başkan bu sefer hocaya ayar versin..

ozzy!
Zokora reis gelmiş.

Hakan
15.08.2014, 21:07
Bambam tribünde

Bera B.
Zeki ortada mı oynuyor yoksa sağ bekte mi?

Emrah Akcagöz
Bu spiker bizim için yorum yapmasın daha fazla yoksa çok ağır küfür edicem.

Aydın Danış
Zokora reis gelmişşş :D

yatmaztara
Belkalem'e tipten okey verdim. Bakalım oyunu nasıl :)

ozzy!
15.08.2014, 21:08
Taraftar çok iyi. Ligde de böyle olur umarım.

Bera B.
Medjani'nin sıfatı ilk kez gördüm resmen.

firtina1
bosingwa yerine mehmet,malouda yerine costant oynar herhalde?

Tahir61
borce yi taraftarın önüne attılar yazık ayıp bee

'Enes'
5-0 alırız :)

İsa
15.08.2014, 21:09
Arkadaşlar maçı nerden nasıl izliyoruz?
Yardımcı olacak var mı?

Arrive
Hoca yine memnuniyetsiz şekilde salladı kafayı :D:D

ibrahim

Tabi ya. Başka kim kaydedecektiki zaten...

:D

Gesendet.

Öznur61
15.08.2014, 21:10
Taraftar müthiş :)
Özlemişiz böyle görüntüleri

Bera B.
Bir MRA eksik he. Şimdi Volkan'ı görse maç başlayana kadar alkışlatırdı :(

h@msi61

Somurttugunda o kadar meymenetsiz bir surati var ki, topcu olsam onu gormemek icin bile biyerlerimi yirtardim...

atomania
15.08.2014, 21:11

bursaspor gec kaldi diye, organizeye kizmistir

Hakan
Volkan'ı ağlatmayın kıyamam :)

Emrah Akcagöz
Volkan Şen bizde zaman zaman çok üst düzey performans sergilemiş.

Seni spiker diye oraya koyanın .

F. Yıldırım

Paylaş hocam, kaçıranlar var:( şimdiden bekliyorum.

Sadettin_
davulcular basladı

My
Takım baştan aşağı değişmiş valla :) Yalnız kadroda çok fena adamlar var. En azından kağıt üzerinde :)

Cardozo
Malouda
Constant
Bozingwa

DURAS
mac baslamadi herhalde

kudu_89
15.08.2014, 21:12
spiker tam bir provakatör

Mert Oğuzlu61
özer Trabzon da doğmuş büyümüş, öyle diyor spiker...

DeAgLeMaNyAq
Paylaş hocam, kaçıranlar var:( şimdiden bekliyorum.

Sıkıştırmak gerekiyor boyutu büyük gece ancak...

Emirhan Makul
Smarttürk programından izleyen var mı yayın yok orada ?

Arda Yavuz
15.08.2014, 21:13
ilaç var mıdır?

F. Yıldırım
Sıkıştırmak gerekiyor boyutu büyük gece ancak...

bekleriz abi:)

arahna
neden bu kadar az formalı taraftar var

Emrah Akcagöz
Smarttürk programından izleyen var mı yayın yok orada ?

Yayın açık ben izliyorum şu anda.

Doğukan Uçan
Hd ilaç satılır :D

Hakan Yeşilyurt
hocanın maludayı kadroda düşünmesi çoğumuzu yanıltıyor bence

Öznur61
Herşey mükemmeldi..
Taaa ki Zeki Yavruyu görene kadar :S

gurur6134
Hoca yumludan ne istiyor

Sadettin_
15.08.2014, 21:14
constant neden 11 de degıl

Emrah Akcagöz
özer Trabzon da doğmuş büyümüş, öyle diyor spiker...

Gel de sövme bu açık mert korkusuzun çocuğuna. Konuştuğu 3 cümleden 2'sini bi yerlerinden uyduruyor.

Hakan Yeşilyurt
maç başladımı yoksa ben mi geriden geliyorum

Hakan
Hoca yumludan ne istiyor
Hocam hiç açma mevzuyu işin içinden çıkamıyoruz :)

Salih Kara
15.08.2014, 21:15
İlaç var mı....

Emirhan Makul

Hangisine tıkladın ? Özel kanallar mı ? hangisi smart hd mi ?

maçkali616161
Hasta oldum derdune ilaç yok mu bana:)

'Enes'
Şenol REİS

Emrah Akcagöz
Hangisine tıkladın ? Özel kanallar mı ? hangisi smart hd mi ?

Özel kanallar > Smart HD 2

My
Vahid noluyo lam diyordur şimdi :D

61trabzonomer

hangi kanala gircez

Arrive
15.08.2014, 21:16
Eğer yayın giderse çok sinirlenip küfür edeceğimiz başlık hangi bölümde? :p

gurur6134
Hocam hiç açma mevzuyu işin içinden çıkamıyoruz :)

Kendi adamlarini kayircak diye yumluyu harcayacaksa olmaz aykutu oynatmiyo kimse sesini cikarmiyo ama yumlu olmaz

Hakan Yeşilyurt
oooooo yayın gitti

Arda'
Volkana bak

Emrah Akcagöz
15.08.2014, 21:17
hangi kanala gircez

Trabzonspor - Bursaspor
Smart HD 1-2-3
Maç TV9
Maç TV10 kanallarında yayında.

Ama ben Smart HD 2'den izliyorum gayet iyi.

kudu_89
zekinin hatası yine tehlike.

Doğukan Uçan
hd ilaç sınırlı satılır :D

Hakan
15.08.2014, 21:18
Yumlu kumda oynasın.Neyse maçı izleyelim.Malouda oynuyor

h@msi61
Dizilisimiz nasil, Bosi mi on libero Zegi mi?

carolo
1 onceki mesajimda belirttigim gibi yeni onliberomuz Bosingwa hayirli olsun

aaahmet61
15.08.2014, 21:19
bursa bizden çok daha iyi organize.

Gümüshane
ekmek yememis bizimkiler..bisey olmicak gibi sanki bu takimdan

atomantcum
zekiydi o di mi?