PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar Olmak : 2014-2015 Kombine ve Formalara Hücum

Mehmet SELEN
13.08.2014, 14:15
Trabzonspor Kombine Kart Fiyatlarında İndirime Gitti
Trabzonspor 2014-2015 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için geçerli kombine kart fiyatlarında büyük bir indirime gitti.

- Trabzonspor 2014-2015 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için geçerli kombine kart fiyatlarında büyük bir indirime gitti.

Bu sezon yaptığı flaş transferlerle adından söz ettiren ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olacağının sinyalini veren Karadeniz ekibi, yeni sezon için belirlediği kombine kart fiyatlarında indirime giderek talebi arttırmayı hedefliyor.

Trabzonspor'da kale arkası kombineleri 600 TL'den 400 TL'ye indirilirken, Maraton A-D Blok 900 TL'den 600 TL'ye indirildi. Maraton E-H Blok 700 TL'den 500 TL'ye, Maraton B-C-F-G Blok bin 200 TL'den 800 TL'ye, Kapalı Kenar 2 bin 500 TL'den bin 600 TL'ye indirildi. Kapalı Orta kombineleri 3 bin TL'den 2 bin TL'ye, VIP 6 bin TL'den, 4 bin TL'ye, VIP Özel C-D-E-F-G-H-I Sıraları 50 bin TL'den 15 bin TL'ye, VIP Özel A-B Sıraları 50 bin TL'den 30 bin TL'ye indirildi.

Yapılan indirime ek olarak kale arkası veya maraton tribünlerinden kombine alan taraftarlara atkı, kapalı veya VIP tribünlerinden kombine alanlara ise forma hediye edilecek. Bugüne kadar kombine kart alan taraftarlara ise aradaki fark kadar TS Club hediye çeki veya ikinci kombinede ekstra indirim uygulanacak. Mevcut kombine kart sahipleri ve Trabzonspor kredi kartı sahipleri yüzde 10, kadınlar ile 2002 ve sonrası doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak. Taraftarların kombine kart alabilmeleri için öncelikli olarak PASSOLİG kartına sahip olmaları gerektiği belirtildi.(İHA)

f.akyuz
13.08.2014, 15:21
istanbuldaki ilk CARDOZO formasını ben aldım daha resmileşmeden dedikodusu yetti:) tsclupteki hemşerim emin misin dedi?bak sonra rezil olmayasın falan:) dedum başkan söz verdiysa alur oni yaz.61 cardozo:) geçen hafta da üsküdar tsclup te kuzey yıldızın formada hedef 61000 organizasyonu vardı.orda da bir forma imzalattım iho baskana.gücümüz yettiği kadar

Fatih Birinci
13.08.2014, 15:28
Geliyorum ts club hazir ol 😆

Hasan Habip Özbay
16.08.2014, 15:03
eee taraftarsak forma kombine anahtarlık kaşko v.s alacağız herkes gücü yettiğince alamalı ki yarışmacı olalım

zafercalikoglu
23.08.2014, 22:57
Akyazı yapılsın Istanbuldan uçak seferleri konsun günü birlik ne güzel olurdu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fatih Özkan
24.08.2014, 11:48
Askerde olmama rağmen kombinemi almış bulunmaktayım.
Ekim'in son haftasından itibaren Avni Aker'deki yerimi alacağım İnşallah...
Forma ise askerdeki son çarşı iznimde alınacak :)

angraf
25.08.2014, 11:45
bu seneki kombine satış sayımız 2000 lerdeymiş. Bu kadar transfere 10 bin yapmalıydık en az. Böyle bir zihniyete 4.lük bile fazla bence.

Berkan
25.08.2014, 13:38
Trabzon'da yaşayıp cebinde 2000tl lık telefonu olup kombine almayan adam bana Trabzonsporluyum demesin.

Yiğit Gayretli
25.08.2014, 13:44
Ben de bir "Trabzonsporluluk ölçer" alacağım. Nerede satılıyor?

Ahmet Kuru
25.08.2014, 14:19
kombine sayılarının en az 8-10 bin olması gerekiyor.

Aydın Danış
25.08.2014, 14:26
Ben de bir "Trabzonsporluluk ölçer" alacağım. Nerede satılıyor?

Kabataş daki yer altı çarşısında olacakdı DAMPİNG diyede yazmışlar kaçırmaa çok iyi fiyat Yiğido Sadece 61 kuruşcuk :D

angraf
25.08.2014, 14:29
kombine sayılarının en az 8-10 bin olması gerekiyor.

en az 10 bin olmalı ki yıldız alıyoruz ama para kazanıyoruz diyip yine bu tarz iddaalı kadrolar kurulabilsin. 2 bin nedir yahu şaka gibi.

Ahmet Kuru
25.08.2014, 14:31
en az 10 bin olmalı ki yıldız alıyoruz ama para kazanıyoruz diyip yine bu tarz iddaalı kadrolar kurulabilsin. 2 bin nedir yahu şaka gibi.

Trabzon da kombine alabilecek hemde taksit imkanı varken 10 bin kişi çıkmıyorsa bu ayıp bize yeter...

ondan sonra kimse çıkıpta demesin '' vay efendim niye şampiyon olamıyoruz, vay efendim niye başarılı olamıyoruz '' vs vs vs

angraf
25.08.2014, 14:34
Trabzon da kombine alabilecek hemde taksit imkanı varken 10 bin kişi çıkmıyorsa bu ayıp bize yeter...

ondan sonra kimse çıkıpta demesin '' vay efendim niye şampiyon olamıyoruz, vay efendim niye başarılı olamıyoruz '' vs vs vs

Konyaspormuydu neydi bir takım 12 bin kombine satmıs biz güya Anadolunun lideriyiz noldu 2 bin kombine nedir ya dalga geçiyorlar resmen. Nasıl dolacak yeni stad ben bunu düşünüyorum

Ahmet Kuru
25.08.2014, 14:41
Konyaspormuydu neydi bir takım 12 bin kombine satmıs biz güya Anadolunun lideriyiz noldu 2 bin kombine nedir ya dalga geçiyorlar resmen. Nasıl dolacak yeni stad ben bunu düşünüyorum

geçenlerde sevdiğim bir abimle takım hakkında konuşuyoruz, çok iyi transferler yaptı yönetim vs taktir etmek lazım diyor... işte olması gereken transfer politikası da böyle olması lazım vs...

Bende dedim ki, abi iyi güzel diyorsun. kombine aldın mı? cevap Trabzon da yaşamıyorum ki oldu... tamam abi dedim doğru diyorsun. Peki forma vs bir şey aldın mı kendine yada çocuklara, bunada cevap yok... Bende dedim, böyle övmekle aferim demekle olmaz, forma alacaksın, lisanslı ürün alacaksın, imkanın varsa kulübe üye olacaksın... lafla peynir gemisi yürümüyor abi dedim...

Aradan 3-4 gün geçti aradı beni, '' Ahmet çocukları Ts Clup a götürdüm 500 liralık alışveriş yaptık '' dedi... mutlu oldum.:)

Velhasıl kelam...

bizde bir şey vermek yok... hep laf var... icraata gelince yada iş paraya gelince herkes kafasını gömüyor kuma...

Mehmet BAŞ
25.08.2014, 15:12
Laf ile peynir gemisi yürümüyor...

Herkes gücü yettiğince takıma destek olmalı...

Evet kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulayamaz.

Fakat gücü olup da forma almayan, kombine almayan taraftarlar da bir zahmet konuşmasın!

Trabzon'da neredeyse 800.000 nüfus var. Çevre iller falan derken 1.000.000 nüfus olan bir bölgeden Trabzonspor gibi bir takım sadece 2.000 Kombine satıyor...

Utanıyorum, üzülüyorum...

Kusura bakmayalım ama bizim taraftarın genel imajı şu:

''Laf çok icraat yok!''

Çağlar Güleryüz
25.08.2014, 15:17
Laf ile peynir gemisi yürümüyor...

Herkes gücü yettiğince takıma destek olmalı...

Evet kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulayamaz.

Fakat gücü olup da forma almayan, kombine almayan taraftarlar da bir zahmet konuşmasın!

Trabzon'da neredeyse 800.000 nüfus var. Çevre iller falan derken 1.000.000 nüfus olan bir bölgeden Trabzonspor gibi bir takım sadece 2.000 Kombine satıyor...

Utanıyorum, üzülüyorum...

Kusura bakmayalım ama bizim taraftarın genel imajı şu:

''Laf çok icraat yok!''

Şehri futbola küstürdüler. Kimsenin içinden gelmiyor artık, heyecan duymuyorlar. Ama dediklerinde haklısın, yeni transferlerle birlikte bir yola girildi, şehrin takımı hunharca desteklemesi lazım.

Yiğit Gayretli
25.08.2014, 16:15
Kabataş daki yer altı çarşısında olacakdı DAMPİNG diyede yazmışlar kaçırmaa çok iyi fiyat Yiğido Sadece 61 kuruşcuk :D

Ucuz olduğundan herkeste var desene Aydın :)

Aydın Danış
25.08.2014, 16:16
Ucuz olduğundan herkeste var desene Aydın :)
Eeeh doğal olarak :D

tahsinsever
25.08.2014, 16:40
bu konuda tekbir şey söyliycem bu sezon taraftarımızın forma ve kombine almamak gibi bir lüksüyok özellikle trabzondaki taraftarlarımızın yönetime hocaya futbolcuya sallamak kolay önce sen neyaptın onu söyle ben ligtv ve forma alıyorum kombine alamam maçlara kocaeliden gelmem enazdaın benim gelmem münkün değil kimse bence bazı bahenelerin altına sığınmasın eleştirmek yetmez taşın altına elimizi koyalım hiç değilse bu sezon birlik olalım tam destek olalım

zafercalikoglu
25.08.2014, 17:29
satışlar nasıl acaba hedefi tutturmamız lazım,

Samet Yildirim
25.08.2014, 19:57
7-8 Bin kombine yüzde yüz olmali.

Üzeyir Gönül
25.08.2014, 23:24
Bizde kombine almak, forma almak, atkı bere almak, bilet almak, kombine almak sadece transferlere, saha sonuçlarına endeksli. Her koşulda takıma sahip çıkanları tenzih ederim ama maalesef transfer, başarı endeksli kafalardan nefret ediyorum.
Hani Trabzonspor aşkı, hani bordo mavi forma aşkı? Trabzon dışındaki insanlar Trabzon'daki insanlardan daha fazla sahipleniyorlar takımı.