PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | K.Erciyesspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Gurpas
30.08.2014, 15:29
Sözüm felaket tellalarına bunun adı futbol kazanırsın veya kaybedersin. Sıkıntı yok.

Mesut
30.08.2014, 16:26
------------Onur-----------
Salih----Yumli--Belkalem-İshak
-----------Medjani------
--------Costant-Ekici(Soner)---------
S.Gürler-----------------Yusuf---
------------Deniz-----------

Oğuzhan
30.08.2014, 16:32
Arkadaş bu sakatlık işine bir çözüm bulalım artık. Bir şeyi yanlış yapıyoruz demek ki nedir bu maç oynamadan herkesin her yeri çekiyor geriliyor kopuyor esniyor.

Trabzon-Spor-61
30.08.2014, 16:48
allahim yaaaa, suan okadar eksigimiz varki, maci alma ihtimalimiz artik 50/50....

Salih sol acik oynayacak büyük ihtimal. Isimiz cok zor... zor bi mac bizi bekliyor, neyapip edip 3 puani almaliyiz ve ondan sonra fb macina odaklanmaliyiz. Bu mactasahaya ilk 11imizi sürebilseydik iyidi, takim birbirine alisirdi, hem takimin ne oldugunu anlardik en azindan...:mad:

volkan_627
30.08.2014, 16:52
ilk maçlar her zaman zor olur... her takım lige iyi başlamak ister.. moral motivasyon üst sınırda olur. bu yüzden bu tarz maçların genelde favorisi olmaz..

önemli oyuncularımız sakat. yerlerine oynayacak adamlar ise istenileni verecek durumda değil...

bütün ub olumszluklara rağmen sahaya çıkacak takımın adı trabzonspor... 3 puan için oynayıp, rostov maçının moralinden sonra bu maçtan da moralli ayrılmalıyız...

milli aradan sonra gelecek olan şikebahçe maçı çok önemli 3 puan bizi uçurur...

Trabzon-Spor-61
30.08.2014, 16:53
--------------------onur-----------------------
--musa--------musti-----belkalem-------ishak---
--------------------medjani--------------------
----Serdar---------constant----------yusuf-----
---------gökhan-------------deniz--------------

bence en ideal 11, ama vahid hoca bu 11le cikmaz. Salih, Zeki, Fatihi oynatir

Erbay
30.08.2014, 17:01
Son 3 sezondan bu kadar bağımsız değerlendirmeyelim takımı, haksızlık olur. Geçen sene son 10 maçı bir kenara bırakırsak rezil bir takım vardı. Bahsettiğim 9-10 maç da boş ve stressiz, oynaması kolay maçlardı. Biraz zorlarını kaybettik hemen zaten.

Deplasmanda çok zayıfız.

Bu maçta da Erciyes istekli ve dirençli başlayacaktır. Her zamanki gibi rakip önde basınca geride boğulup, bocalamayız inşallah. Defanstan top alan ve ileriye taşıyan sadece Constant olmasın.

Orta sahadaki üçlü, ileridekiler iş yapmayınca kısır gözükebilir. Kanat oyuncularının çok iş yapması lazım. Çizgiyle uğraşırlarsa Deniz çok yalnız kalır. Öyle olunca da orta sahada 3 oyuncu oynatmak gereksiz olmuş olur.

Sahayı iyi parsellemek, yayılmak lazım. Defansın önünü bir anda boş bırakabiliyoruz, top sürerek geçiyorlar.

Deniz Rostov maçında iyi değildi ama ligi geçen seneden tanıyor, ümidim var ondan.

Ekleme:

Kurduğunuz kadrolara da bir bakalım. Geçen seneden iyi mi kadro? Hatta kötü. Olcan gitmiş, Sefa gelmiş. Henrique gitmiş Deniz gelmiş. Sadece Constant var fark yaratacak.

Zurawski
30.08.2014, 17:19
bu maçta beraberlik iyi skor ,galibiyet ilaç olur. çok fazla eksiğimiz var.

muhtemelen rostov maçına benzer iğrenç bir maç izlicez, deniz rostov maçından kaçırdığı gollerden bir kaçını atarsa galip geliriz.

uzungöllü
30.08.2014, 17:31
Cardozo kadroya alınmadı yerel medyamiz costu. Hay murekkebiniz tukensin,kaleminiz kirilsin,kagidiniz curusun de yazamayasiniz inşallah.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2014, 17:46
Hoca'nın kadro arayışı içerisinde olmazsa tek soru işareti sağ kanatta kimin oynayacağı olur. Fatih Atik, Serdar Gürler ve Gökhan Karadeniz alternatifler arasında. Yalnız Yunus Emre Sel muhtemel 11'in orta sahası için Medjani, Salih, Constant ve Soner dörtlüsünü yazmış. Bu dörtlüyle çıkarsak sağ kanada en yakın isim Constant olur. Ancak ben yine de Hoca'nın ezberini bozmayıp Fatih Atik'e şans vereceğini düşünüyorum...

ts_ezer
30.08.2014, 17:58
-------------------onur-----------------------
-----------m.yumlu-----belkelam--------------
zeki---soner-----medjani-----kevin--------ishak
---------fatih-----gökhan-----yusuf-----------

asıl kadro
-------------------onur--------------------
----------m.yumlu------belkelam-----------
bosingva---özer---medjani----kevin----ishak
---------sefa------cardoza------yusuf-----

Mert Acar
30.08.2014, 22:17
ümit ediyorum umarım bu şekilde çıkarız.

salih-------yumlu--------belkalem----------musa
--------------medjani----constant-------------
yusuf---------------ekici------------------ishak
----------------deniz/gökhan------------------

umarım ortasaha dizilişi böyle olur.son önde ishak olabilir,fatih atik pek yeterli gelmedi bana.

kncyalcin
30.08.2014, 23:31
ümit ediyorum umarım bu şekilde çıkarız.

salih-------yumlu--------belkalem----------musa
--------------medjani----constant-------------
yusuf---------------ekici------------------ishak
----------------deniz/gökhan------------------

umarım ortasaha dizilişi böyle olur.son önde ishak olabilir,fatih atik pek yeterli gelmedi bana.
Hocanın beni yanıltmasını istemekten başka çarem yok şuan ama böyle bir kadro ile çıkacağını düşünüyorum.
Zeki__Yumlu___Belkalem___Musa
___Salih___Medjani__Costant__
Fatih______Deniz_______Yusuf..
Bu maç için gönlümden geçen kadro ise;
Salih___Yumlu___Belkalem___İshak
___Ferhat___Medjani___Costant__
Gökhan______Deniz________Yusuf.. Olmayacak ama temenni sadece..

Kemal Öztel
30.08.2014, 23:39
Deniz için iyi bir şans ama hocanın Gökhanı da düşünmesi lazım.Biraz zorlanırız ama 2-0 veya 2-1 gibi bir skorla kazanırız bence..

Murat Keçeci
31.08.2014, 00:19
Sakat oyuncularımızın durumu bizim için handikap olsa da sahaya çıkacak bir onbirimiz her zaman vardır onlar formanın hakkını verirse gerisi kendiliğinden gelecektir

Lig başlarında anadolu kulüpleri her zaman kapalı kutudur içinden ne çıkacağı hiç belli olmaz O yüzden işi sağlam tutmalıyız geçenlerde özel bir turnuvada gördüğüm kadarıyla rakip geçen sezona göre güçlenmiş erciyes o turnuvada akhisar ve rize gibi takımlardan bir gömlek daha iyi görüntü vermişti

Sakatların ardından bizim ne yapacağımızdan bahsedersek öncelikle takım oyununu disiplinli bir şekilde sahaya yansıtmalıyız ne çok defansif ne çok ofansif tam ikisinin ortasında bir oyun sergilemeliyiz

Rostov maçındaki kadar defansif oynarsak gol atma şansımız olmaz,çok ofansif oynarsak da tempoyu sürekli yüksek tutmamız gerekir ki hem rakip sahada maça çıkacak olmamız hemde 3 gün önce başka bir maçtan geliyor olmamız bizim açımızdan en doğru olan olmaz

Yapmamız gereken tempoyu düşük tutup,orta sahada kalabalık olmak,defanstan gereksiz uzun topla değil garanti ayağa pas yaparak çıkmak ve sabırlı olmak bunları yaparsak ödülünü maç sonunda alırız

Orta sahada oyun görüşü olan oyuncular iki yönlü hareketli bir görüntü çizerse hücum oyuncularımız istedikleri pozisyonlara rahatça gireceklerdir

Özellikle hocamızın oyuncu tercihlerinde yüzde 80 civarında başarı sağlaması gerekiyor kimler kanatta oynayacak,merkez orta sahayı kimlerden oluşturacak, denize maç içinde sürpriz golcü olarak kimler destek olacak bu sorulara cevap bulabilirsek bizim açımızdan güzel bir durum ortaya çıkacaktır

Umarım 3 puanı alıp lige güzel bir giriş yaparız her galibiyet takım olma sürecini kısaltacak en güçlü etken olacak

outoftime
31.08.2014, 00:34
deniz yılmaz fizik ve tarz olarak mehmet yılmaza benziyor

Vkgz
31.08.2014, 00:36
kazanmak zorunda olduğumuz maç

artvints
31.08.2014, 00:41
inşallah kazınırız.milli maç arası var.puan kaybedersek, bu yerel basın, taraftar hocayı, takımı, oyuncuları eleştirmelere doyamaz.yani düşündükçe sıkıntı veriyor.zaten elde fazla görüntü yok. yapılan hatalar, büyür de büyür.çevirip çevip konuşurlar, döndürüp döndürüp gösterirler.o 15 gün eziyet olur.sıkıntıdan mide bulanır, başlar ağırır.spor programları zehir olur. bir de fener maçı var iyice karamsar tablolar çizilir.aman diyeyim.

İnfantino
31.08.2014, 00:43
İsmimizle kazanırız

Mehmet BAŞ
31.08.2014, 00:43
CARDOZO
BOSİNGWA
ÖZER
BOURCEANU
SEFA

Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama İlk 11'in yarısı yok!

Taraftarın negatif düşünmesine neden olacak kadar eksik bir kadro ile gittik Erciyes'e!

Ahmet Kuru
31.08.2014, 00:44
Cardozo neden yok ?

Mehmet BAŞ
31.08.2014, 00:45
SONER
FATİH ATİK

Bu iki oyuncu yarın İlk 11'de başlarsa gerçekten işimiz çok zor!

Bence en zor maçımız olacak...

Takımın yarısı yok!

Surkentli
31.08.2014, 00:56
Diyarbakır'dan başarılar diliyorum TRABZONSPOR'a saldır Fırtına :)

Soner Albayrak
31.08.2014, 01:01
Hocanın kadro arayışları yakmaz bizi inşallah..

Oruç
31.08.2014, 01:10
Şu durumda kazanırsa formamız kazanır. Beraberlik Onur sayesinde garanti gibi bir şey.

haas
31.08.2014, 01:17
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16250-7V4Z7B4Q.jpg

Constantın oynayacagını dusunursek ılk 11 de serdar gurler var

haas
31.08.2014, 01:19
yarınkı kadro tahmınımı de yazıyım..
..............Onur
Zeki.....ymlu....Belkalem....musa
..............Medjani
.........Soner........Constant....
S.gurler....................Yusuf
...............Denız

Uğur Kalyoncu
31.08.2014, 01:26
Gs bugün kötüydü ama bir tane top attılar Burak attı kazandılar..Biz de Burak tarzı bir adam yok artık duran toplardan falan inşallah denk gelir..

Uğur Odabaş
31.08.2014, 01:42
Gs bugün kötüydü ama bir tane top attılar Burak attı kazandılar..Biz de Burak tarzı bir adam yok artık duran toplardan falan inşallah denk gelir..

Deniz Yılmaz var burakta eksik yanı boyu fazlalığı ise hızı ve kıvraklığı (çalım atma özelliği) sabredin buraka sabrettiğimiz kadar uzun sürmeyecek.

Edit: Takımın gerçekten kötü diyebileceğimiz tek futbolcusu "ZEKİ" isminin hakkını verse keşke biraz.

Bayraktaroğlu
31.08.2014, 02:14
kazanacağız Allah'ın izniyle

nakzo
31.08.2014, 02:24
ohooooooooo daha ilk maçtan cardozo yok eeeeee ne anladım ben bu işten bu kadar para ver bu maçı kazanmamız çokkk zor hatta kaybedebiliriz yine aynı tas yine saçma sakatlıklar

nakzo
31.08.2014, 02:26
Sözüm felaket tellalarına bunun adı futbol kazanırsın veya kaybedersin. Sıkıntı yok.

hemşerim madem sıkıntı yok çık paf takımınla ne halt yemeye bu kadar para harcıyorsun kasma gitsin.

Soner Albayrak
31.08.2014, 02:47
ohooooooooo daha ilk maçtan cardozo yok eeeeee ne anladım ben bu işten bu kadar para ver bu maçı kazanmamız çokkk zor hatta kaybedebiliriz yine aynı tas yine saçma sakatlıklar

Cardozo hafif sakatlığı yüzünden riske edilmemiş.

uemit
31.08.2014, 02:52
..............Onur
..............Medjani
...............Denız

Su kadroya bakinca hakiaten yedek oyuncu olarak forvet sag bek iyi degil

memmedaga
31.08.2014, 02:52
Arkadaş bu sakatlık işine bir çözüm bulalım artık. Bir şeyi yanlış yapıyoruz demek ki nedir bu maç oynamadan herkesin her yeri çekiyor geriliyor kopuyor esniyor.

trajikomik

türkiyede sahalar genel olarak kötü

bizimki belkide en kötüsü...

Uğur Odabaş
31.08.2014, 03:00
..............Onur
..............Medjani
...............Denız

Kadroları kurarken "ZEKİ" yi ze veya ki olarak yazsak direk ZEKİ ismini görünce motivasyonum gidiyor :mad:

Gordon Freeman
31.08.2014, 03:54
Deniz Yılmaz var burakta eksik yanı boyu fazlalığı ise hızı ve kıvraklığı (çalım atma özelliği) sabredin buraka sabrettiğimiz kadar uzun sürmeyecek.

Edit: Takımın gerçekten kötü diyebileceğimiz tek futbolcusu "ZEKİ" isminin hakkını verse keşke biraz.

Burakın boyu pek işe yaramıyor.Hava hakımıyetı zayıf.Gol vuruşu yapacak kafa teknıgı hiç yok.

Sefa
31.08.2014, 04:43

Deniz, Burak'tan hızlı mı ? :eek:

Uğur Odabaş
31.08.2014, 05:59
Deniz, Burak'tan hızlı mı ? :eek:

Evet ilk gözlemim ile abartmış olabilirim bu tartışılabilir :)

Ama fazlası ile işimize yarayacak bir forvet olacak.:rolleyes:

Zeki Akyol
31.08.2014, 10:19
Rostov macinda deniz cok vasatti...emre gural geri gelmeli :(

Gurpas
31.08.2014, 10:21
Rostov macinda deniz cok vasatti...emre gural geri gelmeli :(

Emre çok maç kazandırı bize caaanım.

Murathan
31.08.2014, 10:29
http://www.footballuser.com/formations/2014/08/1090426_Trabzonspor.jpg

geriden top nasıl çıkaracağız ben onu düşünüyorum

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2014, 10:34
Allah'ım şikebahçe maçı öncesi bizi utandırma. Bu maçta bizi muzaffer kıl.

Salih Edip
31.08.2014, 10:41
Yusufa guveniyorum biraz daginik bir futbolcu ama boyle maçlarda da is yapar o kadar da kotu adam değil. Bugun satiyoruz desek erciyes falan havada kapar

bthnbyrktr
31.08.2014, 10:43

Yapılan ağır idmanlardan dolayı fiziki yetersizlik çeken oyuncular sakatlanıyor. Eğer futbolcular sakatlık dönemini atlatıp kendilerini güç ve kondisyon alanında geliştirirseler hiç bir sıkıntı kalmayacaktır. Bize geri dönüşü iyi olacaktır yani.

toksoy61
31.08.2014, 11:05
yedek kadronun kendini göstermesi için bir fırsat aslında bu maç. ama benim pek umudum yok. beraberlik kokuyor maç. bizde gol atacak adam yok ve takım çok yeni birbirleriyle ilk kez oynayacaklar. çok iyi oyunucu da olsalar ilk kez bir arada oynamak kolay değil

artvints
31.08.2014, 11:57
Yusufa guveniyorum biraz daginik bir futbolcu ama boyle maçlarda da is yapar o kadar da kotu adam değil. Bugun satiyoruz desek erciyes falan havada kapar

ne erciyesi yahu, yusufu türkiyede istemeyecek takım yok.biz de satmıyoruz zaten.

bordomavi1
31.08.2014, 12:02
Serdar'ı sol kanat da deneyelim. Musa'yı da sağ bek de deneyelim.

Fatih K.
31.08.2014, 12:02
Yusuf'u bugün satsak yarın İstanbul havada kapar ve sonraki gün milli takımın sol açığı olur. Yalansa yalan diyin?

bordomavi1
31.08.2014, 12:03
Yusuf'u bugün satsak yarın İstanbul havada kapar ve sonraki gün milli takımın sol açığı olur. Yalansa yalan diyin?
Hatta büyük şikeciler kapar.

Salih Edip
31.08.2014, 12:08
Valla öyle ama bizim takımda yedek bile olamaz bazı arkadaşlara göre :)

Fatih K.
31.08.2014, 12:11
Hatta büyük şikeciler kapar.

Vallahi üçüde kendini parçalar almak için. Şikeciler ne hülleler yapacaklardır.

Yusuf Türk futboluna 10 yılda bir gelen "Yetenekli" bir futbolcu. Eğer Yusuf'u mental olarak geliştirebilirsek bence Arda'dan daha iyi yerlere gelecektir. Arda'da olupta Yusufta olmayan tek özellik son pasları.

Tayfun
31.08.2014, 12:12
Takıma sakat olan oyuncular dönene kadar, en önemlisi de takım oturana kadar maçları kayıpsız geçmek çok önemli. Bu maç ilk adım mesela.

bordomavi1
31.08.2014, 12:16
Vallahi üçüde kendini parçalar almak için. Şikeciler ne hülleler yapacaklardır.

Yusuf Türk futboluna 10 yılda bir gelen "Yetenekli" bir futbolcu. Eğer Yusuf'u mental olarak geliştirebilirsek bence Arda'dan daha iyi yerlere gelecektir. Arda'da olupta Yusufta olmayan tek özellik son pasları.

Bende senin gibi düşünüyorum. Mental olarak çok düşük. Mental olarak kendini erkenden geliştirirse Avrupa'da iyi yerlere gelebilir. Mental olarak kendini seneler sonra geliştirirse Trabzonspor'un önemli oyuncusu olur. Mental olarak kendini geliştiremezse Erciyes, Elazığ gibi takımlarda gezinir. Her şey kendi elinde.

U.Sadıkoğlu
31.08.2014, 12:18
Erken bir gol yemezsek hoca maçı önce 0-0'a kitleyecek.

Daha sonra hızlı çıkışlardan bir gol bulursak maç 0-1 biter.

Fatih K.
31.08.2014, 12:24
Bende senin gibi düşünüyorum. Mental olarak çok düşük. Mental olarak kendini erkenden geliştirirse Avrupa'da iyi yerlere gelebilir. Mental olarak kendini seneler sonra geliştirirse Trabzonspor'un önemli oyuncusu olur. Mental olarak kendini geliştiremezse Erciyes, Elazığ gibi takımlarda gezinir. Her şey kendi elinde.

Birazda bizim elimizde. Adamların önünde 2 maç kötü oynayan oyuncuları yuhaladık küfürler ettik vs. Genç adamlarda haklı olarak bir anda A takıma gelince kendilerini hemen ispatlamak istiyorlar ve sonra hemen küfürler yiyorlar. Biraz biz hoşgörülü olmalıyız birazda oyuncu sabırlı olmalı.

Ertan 51
31.08.2014, 12:24
Bismillah deyip yeni sezona başlıyoruz,
Haydi Fırtınam,tüm kokuşmuş düzene inat tertemiz esmeye başla ki satılmış ülkem topçusu-hocası-federasyonu-siyasetçisi ibret alsın senden.

Emek hırsızlarının hamisi tüp kafalının çıkardığı pasolig olmasaydı bugün 5 kişi trübündeydim,galibiyete şahit olacaktım,buna sebep olanlara ayrıca anıyorum haberleri olsun.

Maç gelirsek,
çok büyük aksilikler yaşamazsak galip geliriz,
oynarsa Fatih ve Deniz skora katkı yapacak,yazın bi tarafa.

bordomavi1
31.08.2014, 12:26
Birazda bizim elimizde. Adamların önünde 2 maç kötü oynayan oyuncuları yuhaladık küfürler ettik vs. Genç adamlarda haklı olarak bir anda A takıma gelince kendilerini hemen ispatlamak istiyorlar ve sonra hemen küfürler yiyorlar. Biraz biz hoşgörülü olmalıyız birazda oyuncu sabırlı olmalı.
Bence en büyük etken hoca. Elimizde bir çok genç oyuncu var. Bu oyuncularla özel olarak ilgilenmeli. Gerekirse kendisine yeni yardımcı hocalar alıp, bu hocaların sadece gençlerle ilgilenmesini söyleyebilir.

gökhants1966
31.08.2014, 12:29
Bu maçtan bir beklentim yok.Kontra ataklarla belki bir gol atabiliriz.Şansa kalmış bir maç.

Adem Akyüz'
31.08.2014, 12:31
0-0'a bağlanacak bir maç gibi duruyor.. Kontra atakla veya duran topla gol bulursak 1-0 kazanırız. Constant'ın hastalık dönüşü performansı belirleyici olacaktır..

Fatih K.
31.08.2014, 12:35
Bence en büyük etken hoca. Elimizde bir çok genç oyuncu var. Bu oyuncularla özel olarak ilgilenmeli. Gerekirse kendisine yeni yardımcı hocalar alıp, bu hocaların sadece gençlerle ilgilenmesini söyleyebilir.

Kesinlikle katılıyorum. A takım içerisinde gençlerle ilgilenen ayrı bir ekip olmalı. Antrenmanlarda taktik çalışmalar hariç diğer çalışmaları bu ekiple yapmalılar. Ve bence büyük futbolcuların gençlik kasetlerini bulup izletilse sizin bunlardan ne eksiğiniz var vs diye motive edilse iyi olur gibi. Motivasyonu sağlayacak bir kaç profesyonel lazım gençlere.

poetricus
31.08.2014, 12:36
Sakatlıklar eksiklikler ve hepsinden önemlisi yeni bir sistem ve anlayışa adapte edilmeye çalışılan çoğu ilk kez bir araya gelmiş yeni bir kadro.

Sandığımızdan ve umduğumuzdan daha fazla zamana ihtiyacımız var. Ligin ilk yarısı çok büyük aksilikler olmazsa takım olma süreci olarak geçecek. Açıkçası iyi bir kadro kurulduktan sonra hocanın başını yemek için en elverişli dönmemdeyiz ki Trabzon'da bazı kıpırdamalar başladı bile. Camia olarak sabırsızlığımız, planlı ve uzun vadeli düşünce ve hareketten yoksun oluşumuz yüzünden acele ede ede 30 yıl kaybettik. Uğradığımız haksızlıklar bu gerçeği değiştirmez.

Oyuncuların birbirlerini zihniyet, stil ve temayül olarak tanıması, takım ve takımdaşlık duygusunun yerleşmesi, bireysel yetenek ve farklılıkların bir sistem dahilinde entegrasyonu umduğumuz kadar kısa sürede olacak bir şey değil; yaşanması gereken teknik, taktik, sosyolojik ve psikolojik süreçler var.

Sezonun ilk yarısı güzel futboldan ziyade iyi sonuçlar almamız yaşanacak süreçlerin daha kısa ve daha sağlıklı olması açısından çok daha önemli. Bu da büyük ölçüde yaratıcı ve inisiyatif sahibi oyuncularımızın cesur hamleleriyle mümkün.

Hiçbir şeyden memnun olmayan ve eksiklikler yüzünden ümitsizce konuşan arkadaşların aksine ben iyimserim ve müspet yanları görme eğilimindeyim.

Öncelikle geçen sene tek iyi bölgemiz olan kalemize ilaveten bu yıl savunmamızın da iyi olduğunu düşünüyorum. Belkalem ve Medjani'nin gelmesi oldukça iyi olmuş. Özverisinden kimsenin şüphe edemeyeceği Mustafa oyun okuma ve yer tutma anlamında da kendini geliştirmiş. Özel bir teşekkürü hak ediyor. İster İshak oynasın ister Musa sol kanadımız oldukça iyi. Bir tek sağ kanatta Bosingwa'nın sakat ya da cezalı olduğu maçlarda problem yaşarız.

Orta sahamızın da oyuncu anlamında yetersiz olmadığını düşünüyorum. Bu bölgede tek problemimiz elimizdeki oyuncuların form ve hazır bulunmuşlük düzeyinin şimdilik çok düşük oluşu, Özer ve Borceanu'nun sakatlıkları.

Tek zayıf bölgemiz forvet. Stil itibariyle son 25 - 30 metrenin etkili adamı ve bu mevkide dünyanın en etkili oyuncularından biri olan Cardozo'nun değil yardımcısı, yedeği de yok. Birinci problem saha içi vaeyasyonlar ve bir takım taktik hilelelerle kısmen de olsa halledilebilir. İkinci problem daha ligin ilk haftasında kapımızı çaldı. Yatabare transferi bu açıdan biraz soru işareti. Cardozo ile birlikte oynayacaksa -ki zannetmiyorum- dağınık stili, güçlü fiziği ve çok koşan yapısı ile rakip savunma oyuncularını rahatsız ederek Cardozo'ya ve dolayısıyla takımın hücum gücüne katkıda bulunacağını düşünüyorum. Tek forvet oynayacağı maçlarda Allah yardımcımız olsun.

Sadede gelirsen bu sezon, özellikle de ilk yarı çok maçımızın 1-0, 2-1 gibi sonuçlarla biteceğini ve çok baskı yiyeceğimiz maç olacağını düşünüyorum.

Nadir Bekar
31.08.2014, 12:45
şu gökhan neden oynatılmaz anlamıyorum

hacka61
31.08.2014, 12:55
1 puan müthiş başarı olur :)

Hakan
31.08.2014, 12:58
Ligin ilk haftasında Ragıp'ın golüyle Kayseri'ye 1-0 yenildiğimizi hatırlıyorum.Ne kadar üzülürdüm o zamanlar :)

Cengizhan Okur
31.08.2014, 13:01
http://www.footballuser.com/formations/2014/08/1090559_Trabzonspor.jpg

Salih Edip
31.08.2014, 13:02
30-40 arası bir tane sallar 1-0 yaparız. İkinci yarı 3-0 biter. Tahminimi yapayım. :)

AhmetG.
31.08.2014, 13:08
İlerde Yusuf ve Kevin iş yapar bugün.
Bi de duran toplara güveniyorum.

Doğan KARATAŞ
31.08.2014, 13:10
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/16252-6H4L7N3C.jpg

Constant cool takılıyo :)

ilelebeTS
31.08.2014, 13:11
Dünkü bjk gs maçlarından sonra anlaşıldı ki bugün önemli olan kazanmak nasıl olacağı mühim değil

Fatih Birinci
31.08.2014, 13:14
3 puan şarr

Timur Mikhail
31.08.2014, 13:16
Ekici 11 oynar mı acaba ?

Doğukan Uçan
31.08.2014, 13:18
şikeciler de karabük maçını alır bugün

3 istanbul takımıda kazanmıs olacak

Fatih Çelik
31.08.2014, 13:21
...........................Onur................... ..........
....Musa.....Belkalem.......Mustafa.......İshak... .
.............Carl Medjani.....Constant.................
....Serdar..........Ekici/Gökhan............Yusuf....
.........................Deniz Y............................

...........................Onur................... ..........
..Belkalem...... Mustafa....Musa..........İshak....
.............Carl Medjani.....Constant.................
....Serdar..........Ekici/Gökhan............Yusuf....
.........................Deniz Y............................

Bu da benim ideal kadrolarım ama kuvvetle muhtemel 1. Kadrodaki gibi Medjani Belkalem önlü arkalı oynar yine.

serdaracıl
31.08.2014, 13:23
Bahanesi yok bu maçı almalıyız. Uyum falan hikaye.

Muhammet YILMAZ
31.08.2014, 13:24
Bence hocanın kadrosu
-------------ONUR--------------
Caner(Zeki)-Yumlu-Belkalem-Musa
--------Salih---Medjani----------
Gökhan----Constant------Yusuf
-------------Deniz-------------

Fatih Çelik
31.08.2014, 13:25
Bahanesi yok bu maçı almalıyız. Uyum falan hikaye.

Geçen seneki şb yi hatırlayalım lig başında herkes şampiyon gs diyordu.Hatta şb den 3.cülük bekleniyordu. Uyumu yakaladıktan sonra ciddi puan farkı oluşturdular.

Heisenberg
31.08.2014, 13:31
2-0 kazanırız bence.

Erman Aydın
31.08.2014, 13:34
-------------------onur----------------------
salih-------mustafa-----belkalem-----ishak
--------------medjiani-------------------
------------------------constant--------
---------m.ekici--------------------------
---s.gürler---------------------yusuf-----
------------------deniz------------------

serdarın akıbeti nedir bilmiyorum ama deniz varsa serdar da onunla oynamalı. bugün için bu kadronun ideal olduğunu düşünüyorum

Courage
31.08.2014, 13:40
Bosi yok mu?

Uğur Kalyoncu
31.08.2014, 13:46
Baskı yiyeceğimiz kesin maçı tutup 2. yarıda kontradan sallarız inşallah..Constan Yusuf Gökhan bu 3 lü güveniyorum..

Murat Engin Akyüz
31.08.2014, 13:52
Erciyes hazır olduğunda belki Rostov'un dengi olur ama şu an ilk resmi maçlarına çıkacaklar ve fizik olarak bize sadece defanslarında sıkıntı çıkartabilecek yapıdalar,o da stoperlerinin yisyiri olmasından kaynaklı:) ki bu arkadaşkar çok dengeli oyuncular değil.Akıllı bir oyun ile fiziki ustunluğumuz ile savunmada uyanık ve dikkatli bir oyun ile ben maçı kazanacağımızı duşunuyorum.Tabi futbol bu,dun ender gelişen bjk atağı gol oldu da kazandılar misal,hatta atak bile değildi,savunma oyuncusunun topu uzaklaştıramaması,Tore'nin onune duşen top,dengesiz kalan savunmanın arasına duzgun bir orta ve gol.Bu maçla ilgili tek endişem,dun bjknin bu şekilde kazandığı gibi kaybetme ihtimalimiz.Dun de ısrarla soyledim,şimdi de soyluyorum.Bu maçın favorisi biziz ve hocanın aksini iddia eden beyanı bu konuda beni daha çok umutlandırıyor.Tıpkı Rostov maçı gibi,oyuncuları maça motive ediyor ve rakibe de az da olsa rehavet şansı veriyor.Bir aksilik olmazsa maç,bizim diyorum.

Berke6198
31.08.2014, 14:05
2-3 farkla yeneriz.

angraf
31.08.2014, 14:15
2-1 yeneriz eksik kadroyla gidiyoruz ne olsa.

Timur Mikhail
31.08.2014, 14:22
Abi sağ bek zeki yerine salih oynasın, sağ açık fatih yerine serdar orta sahada mehmet ekici oynasın fark atarız

Yıldıray Emanet
31.08.2014, 14:23
Oynamadan da olsa 3 puan almamız şart . Vira Bismillah

umut22
31.08.2014, 14:24
Bu maçta ençok merak ettiğim M.Ekici

Mert'
31.08.2014, 14:24
Fatih Atik oynayacağına Gökhan oynasın.

Yıldıray Emanet
31.08.2014, 14:25
En merak ettiğim performans Ekici'nin ki olacak . Oynarsa tabii

Yıldıray Emanet
31.08.2014, 14:26
Ayrıca Musa yerine İshak'a şans verilsin Musa'da dinlenmiş olur İshak'ı da izlemiş oluruz

Salih Edip
31.08.2014, 14:32
Musa stoperde iyi gitmez miydi belkalemden kötü mü

Courage
31.08.2014, 14:43
Musa stoperde iyi gitmez miydi belkalemden kötü mü

Stoperde kumar oynanmaz. Belkalem-Mustafa yada Medjani-Mustafa en iyisi.

A.Ali Karanis
31.08.2014, 14:44
şikebahçe maçı öncesi lige iyi bir başlangıç şart.Karambolden ya da yan toptan bir gol atar alırız maçı.

Maçın sonucundan çok nasıl bir kadro yapısıyla çıkacağımızı merak ediyorum açıkcası.

Keşke Cardozo da olsaydı demeden yapamıyorum,izlemeye doyamadık :)

hacka61
31.08.2014, 14:46
2-3 farkla yeneriz,rahat yeneriz, 1 farkla yenerizler havalarda uçuşmaya başlamış, saat 7 gibi sinir krizleri geçirmeye başlarsınız :D

Çağdaş DENİZ
31.08.2014, 14:51
forumun yüxde 90ı kazanırız diyor ilginç,
ben normalde hep olumlu yorum yapmaya çalışırım ama büyük ihtimalle puan kaybederiz
tempoyu yükseltmemiz lazım

AhmetG.
31.08.2014, 14:51
Onur
Salih Yumlu Belk Musa
Medj Kevin
Serdar Ekici Yusuf
Deniz

Sonerle başlayıp Ekiciyi 2. yarı alabilir hoca

hyasin61
31.08.2014, 14:53
---------Onur---------

salih-belkalem-mustafa-ishak
------ --medjani--------
Gökhan (S.Gürler)--Mehmet-Constant-yusuf
----------Deniz---------

seçuk
31.08.2014, 14:55
2008 senesi geldi aklıma. Hedef ilk 5 haftada en azından 4 galibiyet 1 beraberlik olursa havaya girer takım. Bu maçta puan kaybetme lüksümüz yok. Her hafta hedef 3 puan olmalı. Kazanacagız inş. Ama golcü Deniz olunca korkmuyor değilim.

Furkan S.
31.08.2014, 15:03
Bi kadro yapalım :) bu kadro sahada olmaz ama ben olsam böyle başlardım..

----------------------Onur--------------------------

Salih---------Mustafa-------Belkalem--------İshak

------------Medjani-------Constant----------------

Serdar------------Karadeniz-----------------Yusuf

---------------------Deniz-------------------------- Yedekler:Fatih,Musa,Zeki,Soner,Ekici,Atik,Batuhan

sessizkral_1
31.08.2014, 15:07
ishak oynamalı.zeki yavru neden hala kesik yemiyor anlamıyorum

Bera B.
31.08.2014, 15:27
Constant'ın golü var.

TSemih61
31.08.2014, 15:31
Gsvid bugünki maçı yayınlayacakmış, duyurulur.

orhan42
31.08.2014, 15:32
Yıllar sonra ilk kez Trabzonsporumun canlı maçını seyredeceğim TV den.Sırf bu seneki kadronun hürmetine lig tv şampiyon anadolu paketine abone oldum.Uğurlu gelir inşallah...

Ertan 51
31.08.2014, 15:36
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919769532#post1919769532
Fidanımızı kaybettik,yeni fidanlar ile onu yaşatacağız inşallah.
İmkanı dahilinde tüm renktaşlar omuz atmalı bu işe.

E. Okan Bülbül
31.08.2014, 15:36
Ekici'yi merak ediyorum, umarım şans bulur.

Özkan Şentürk
31.08.2014, 15:37
Bugün sağ bek olarak salih oynayacaksa sol beke İshak ı yazmak daha mantıklı. Zaten kabız bir hücum hattimiz var bu macta. Bari sol bekten hücum katkısı alalım.

trabzonlux61x
31.08.2014, 15:42
arkadaslar su an bulundugum yerde maalesef ligtv yok. Interneten izleme imkanim var sadece. Yardimci olabilecek arkadaslar özelden yazabilirler

E. Okan Bülbül
31.08.2014, 15:45
Bourceanu gitmiş :D

yatara
31.08.2014, 15:47
neden bukadar korkuyorsunuz anlamiyorum, biz bunlara zeki,henrique ve zokora ile 5 tane atdik

AntiŞike
31.08.2014, 15:49
Şike sürecinde digitürk müşteri hizmetlerine saydığım onca laf ve iptal ettiğim 10 yıllık aboneliğimden sonra, kadroya heveslinip yine üyelik başlattım...!!

İnşallah pişman olmam!!

AntiŞike
31.08.2014, 15:53
Eksikler ve uyum sorununu düşünüp maalesef 2.Rostov maçı gibi zevksiz ve organize olamayacağımız bir maç olabileceğini düşünüyorum..
Maç 0-0 a kitlenir...
Atan olursa Ata'nın 1-0bitme olasılığı yüksek..
Son ihtimal; karşılıklı gollerle1-1

SADECETRABZON61
31.08.2014, 16:11
Güzel bir maç olur umarım bu sıcak havalarda gollerle serinleriz.

İlker Yazıcıoğlu
31.08.2014, 16:15
Ne kadar eksik olursak olalım,şu Erciyes'i yenemeyeceksek ligden çekilelim o zaman.

Almamız lazım,alacağız,lamı cimi yok....

İlk haftalardan puan kaybının telafisi yok.

Bu maçları almamız lazım artık...

Mert'
31.08.2014, 16:28
Bu maçı almamız lazım çok önemli maç lige galibiyetle başlamalıyız.

nuri45
31.08.2014, 17:03
ilk 11:
onur
zeki mustafa belkalem ishak
constant medjani
fatih ekici yusuf
deniz

Murat Engin Akyüz
31.08.2014, 17:04
Maç için dun itibariyle 650 bilet satıldığı soyleniyor

Hakan
31.08.2014, 17:04
Yedekler?

ihsan candas
31.08.2014, 17:05
erciyes takımın kadrosu belli mi ?

gökhants1966
Fazla bir beklentim yok ama inşallah maçı kazanırız.

DeAgLeMaNyAq
İlk 11: Onur, Zeki, Mustafa Yumlu, Belkalem, İshak, Medjani, Constant, Mehmet, Yusuf, Fatih Atik, Deniz

Yedekler: Fatih Öztürk, Caner, Mustafa Akbaş, Salih, Soner, Serdar, Gökhan

Mert'
31.08.2014, 17:06
Gökhan oynayamaz mıydı Atik yerine?

DeAgLeMaNyAq
31.08.2014, 17:07
Gökhan oynayamaz mıydı Atik yerine?

Hoca hazırlık maçlarında Gökhan'ı sol kanatta ve forvette kullandı. Deniz'in yerine kulübede diri bir forvet şart...

Ali Tunahan Güllü
31.08.2014, 17:07
Şu Fatih atikte ne var anlamadım.

Cafer Bulur
31.08.2014, 17:08
İlk 11: Onur, Zeki, Mustafa Yumlu, Belkalem, İshak, Medjani, Constant, Mehmet, Yusuf, Fatih Atik, Deniz

Ben olsam sagbekte zeki yerine salihle fatihin yerine de gökhanla baslardim.

Mehmet ekicinin ilk 11 de olmasi sürpriz oldu,insallah hayirlisi olur.

Kaan
31.08.2014, 17:09
Musa neden yok acaba?

Emirhan Makul
31.08.2014, 17:10
Belirsiz bir maç ne olacağı belli olmaz. Takımı hiç tanımıyoruz bir şey demek doğru olmaz.

Necmi6161
31.08.2014, 17:10
fatih atik hocanin torpillisi kesinlikle bos oyuncu. akbas yerine musa olmaliydi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
31.08.2014, 17:12
Hoca Fatih Atik yerine Serdar'la başlasa daha iyi olurdu. Fatih'i 2 maç izledik ama hiç olumlu bir hareketi olmadı. Onun dışında Mehmet Ekici'nin Soner'in yerine oynamasına şaşırdım. Demek hoca Soner'in performansından memnun değil. Ayrıca İshak'ın 11'de olmasına da sevindim :)

Salih Edip
31.08.2014, 17:12
Musa yedekte de mi yok ?

Oğuz B.
31.08.2014, 17:13
Mehmet Ekici'nin performansı belirleyici olacaktır.

bordomavi1
31.08.2014, 17:14
İkinci yarıda Serdar Gürler girer, kontralarda çok katkı sağlar.

lazzz61
31.08.2014, 17:14
yenılgı surprız olmaz herhalde

Togrul
31.08.2014, 17:15
Beraberlik iyi sonuc olur

champions
31.08.2014, 17:15
Kadro fena değil. Ekici bakalım nasıl oynayacak? Bu kadar kısa sürede şans bulmasını beklemiyordum.
Serdar ve Gökhan'ın kadroda olması da güzel.
Oyundan pek fazla beklentim yok şu aşamada.
Kazanarak başlarsak çok güzel olur.
0-0'a da razıyım açıkçası.

bordomavi1
31.08.2014, 17:16
Aykut ve Musa yedekler de yok?

Fatih K.
31.08.2014, 17:17
Yalnız ilk yarı gol atar, 1-0 yada 2-0 bitirirsek ilk yarıyı Gökhan, Serdar girip kontralardan farkı açabilirler. Defansı bi aksattıkmı Erciyesin gerisi gelir:)

Cafer Bulur
Beraberlik iyi sonuc olur

Rakibi neden bu kadar büyütüyorsunuz?

Tamam hazir degiliz ama 3 puan alacak gücümüz fazlasiyla var.

Iyi futbol zaten kimse beklemiyor.

Oğuz B.
İlk 11'de 7 tane yeni isim var.

İnşallah kazanacağız. 3 puan çok önemli güven açısından..

Fatih K.
31.08.2014, 17:18

Aykut sakattı getirilmedi ama Musayı bende anlamadım. Son antrenmanda saklanmış olsa gerek.

DeAgLeMaNyAq

Aykut kafilede yoktu zaten Rostov maçında sakatlandı. Musa kafilede yer aldı ancak hafif sakatlığı veya rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum. Yoksa Hoca sürekli onu oynatıyordu kesik yemezdi...

Hakan
yenılgı surprız olmaz herhalde
Olur olur ben şok olurum mesela

bordomavi1
31.08.2014, 17:19
Aykut kafilede yoktu zaten Rostov maçında sakatlandı. Musa kafilede yer aldı ancak hafif sakatlığı veya rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum. Yoksa Hoca sürekli onu oynatıyordu kesik yemezdi...

iyi bari. ben de hocayla sorun mu yaşadılar diyip, üzülmüştüm.

Hakan
31.08.2014, 17:20
Barış Memiş yedek

U.Sadıkoğlu
31.08.2014, 17:21
3 yabancı ile oynuyoruz. :D

Cafer Bulur

Görünen o ki bu sezon fazlasiyla rotasyon olacak,sürprizler cok olacak.

Ama ben bu yeni kadroda cok degisiklik olmasini dogru bulmuyorum,istikrarli bir ilk 11 e ihtiyacimiz var.

aaahmet61
zeki sahada vay halimize.

Uğur Kalyoncu
31.08.2014, 17:22
İlk yarı maçı tutup 2.yarı Gökhan ve Serdar hamleleriyle kazanmaya çalışacağız..Ekiciyi de merak ediyoruminşallah olumlu sinyaller verir biraz rahatlarız..

DeAgLeMaNyAq
31.08.2014, 17:23
Forvetlerinde İlhan ve Necati var. Vleminckx ve Edinho sakat mı?

Ali Can
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/q85/p180x540/10620636_891009400927858_6364195828272376989_n.jpg

İlk 11'imiz: Onur, Zeki, Belkalem, Mustafa Yumlu, İshak, Medjani, Constant, Mehmet Ekici, Fatih Atik, Yusuf, Deniz

Yasin Altuntas
3 yabancı ile oynuyoruz. :D

Demek ki gelecek yabancilar icin yer var :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Cafer Bulur
31.08.2014, 17:25
Bülent korkmaz takimlarini Trabzonspora karsi cok iyi motive ediyor,bu anlamda cok dikkatli olmaliyiz.

Kazanabiliriz ancak takim varini yogunu ortaya koymali,iyi baslangic cok önemli.

ccd6167
Caner ile mustafa akbaşı görünce bana bişi oluyor

Oğuz B.
Bosingwa ve Cardozo dönünce 5 olacak zaten.

Ali Can
Hocanın direk 11'e koyacağı forvet yok..

Yedekler forvet açısından sıkıntılı, Umarım Deniz 90 dk çıkarabilir.

Emre'yi hoca düşünmüyor sanırım ama hala bir hareketlilik olmadı.

Salih Edip
İlk yarı 1-0 maç sonu 3-0 alırız bülent korkmazın takımından bir cacık olmaz :)

arda.61
31.08.2014, 17:26
Musa neden yok acaba

Necmi6161
31.08.2014, 17:27
k.erciyes bayağı ofansif kadroyla çıkmış .

İbrahim Keleşoğlu
31.08.2014, 17:27
maç linki bulabilir miyiz kaliteli

Oğuz B.
31.08.2014, 17:29
"Biz Trabzonspor'uz. Biz sahaya yenmek için çıkarız."

Fatih Öztürk.

Cafer Bulur
31.08.2014, 17:29
Maca 1 saat var,herkes transfer basliginda.:)

Soner Albayrak
31.08.2014, 17:30
Şu İshak'ın yeri sabitlensin artık. Musa iyi hoş da artık beklere devşirme adam koymayalım.

Hakan Yeşilyurt
31.08.2014, 17:31
İlk Maç İlk Heyecan Haydi Firtina

Ogün'
31.08.2014, 17:32
Maçtan sonra buralar çok şenlenecek gibi geliyor.

aaahmet61
31.08.2014, 17:32

Fatih Öztürk.

ne felsefe yapmış .

okg_53
31.08.2014, 17:34
Kadronun olumlu yanları: Sonunda İshak 11 de. Hocanın istemediği düşünülen Serdar en azından yedeğe konmuş. Salih 11 de değil.

Olumsuz yanları: Yine Zeki, F.Atik ve Deniz oynuyor.

Muhammed Ayaz
31.08.2014, 17:34
başarılar trabzonum iyi bir başlangıç yapalım inşallah

Emirhan Makul
31.08.2014, 17:35

Fatih Öztürk.

Atanamayan Mustafa Reşit Akçay.

Erciyes yenilmek için çıkıyor sanki :D

Oğuz B.
31.08.2014, 17:35
Size göre felsefe, bana göre kararlılık, farkındalık. Şu "felsefe yap-" terimini de bir kez yerinde kullansak çok güzel olacak.

ne felsefe yapmış .

Kazanmak için çıktıklarını sanmıyorum diğer 14 takımın.

Atanamayan Mustafa Reşit Akçay.

Erciyes yenilmek için çıkıyor sanki :D

Hakan Yeşilyurt
31.08.2014, 17:39
Kadronun olumlu yanları: Sonunda İshak 11 de. Hocanın istemediği düşünülen Serdar en azından yedeğe konmuş. Salih 11 de değil.

Olumsuz yanları: Yine Zeki, F.Atik ve Deniz oynuyor.

zeki ile fatih için belki haklısınız da Deniz den başka forvet yok..bence deniz için önyargılı olmayın

Berke6198
31.08.2014, 17:44
Cardozo neden ilk 11'de değil ?

ekremcengiz
31.08.2014, 17:45
Cardozo neden ilk 11'de değil ?

günaydınlar :) sakatlığı dolayısıyla kayseriye götürülmedi.

ilelebeTS
31.08.2014, 17:47
Constant ve Ekici kilit oyuncular olacaklar, erken bir gol bulabilirsek rahatlarız.

Gurpas
31.08.2014, 17:49
Şey varmı link atılıyomu özelden :)

special one
31.08.2014, 17:50
duran toplarda etkili oluruz ekici attırır diyorum....

Timur Mikhail
31.08.2014, 17:51
Vahid hoca konuştu lig tv de.

''Ts için zor olacak bir başlangıç.
Saha içi saha dışı çok sorunlarla karşılaştım,transferlerde geç kaldık yeni takım kurduk kurduğumuz bu takımdan, iki takım oluşturdum 2. takım oynayacak bugün.
Transfer dosyası kapanmadı.
Bu sorunlara rağmen avrupa turunu da geçtikten sonra bugün lige hırsla pozitif başlangıç yapmamız gerekiyor.''

Genel olarak takımın hazır olmadığını söyledi hoca.

Hürgün Aygün
Maçta nasıl oynarsak oynayalım, sonuç ne olursa olsun eleştiriler ağır olmamalı. Sonuç olarak kadro neredeyse tamamiyle yenilendi ve ilk lig maçımız. İnşallah 3 puanla açarız sezonu. :)

Uğur Gündüz
Şaka desem değil, sağ bek Zeki, forvet Deniz ve yedeği yok, ortada en etkisiz eleman Fatih,

Bosi, Alex, Carduzo , Özer yok. Fatih'in yerine Serdar olabilir o da hocanın kafasında yok.

Colman, Turgut, barış gitsin de, ne için?

Daha ilk maçımızda kadronun yarısı sakat bu nasıl iş?

bahadır2561
Bulent denen elemanin td olmasi mactaki umitlerimi artiriyor

artvints
31.08.2014, 17:53
Constant ve Ekici kilit oyuncular olacaklar, erken bir gol bulabilirsek rahatlarız.

Dun sayikliyordum, constant ekici cosacak diye.ilk kisim gerceklesti.ikisi de 11 deler.heyecanlandim ama maci izleyemeyecegim.yollarda kaldim.

Chiko
31.08.2014, 17:58
Deniz'den gol bekliyorum bugün :cool:

AhmetG.
31.08.2014, 17:59
İyi kadro kurmuş Erciyes.

PortoDeGalinhas
31.08.2014, 18:00
Arkadaş su zeki nasıl ilk 11'de oynuyor hala anlayamıyorum ya. Gerçekten ben futboldan anlamıyorum demek ki

Emirhan Makul
31.08.2014, 18:01
Skor tahminim 0-0

AhmetG.
31.08.2014, 18:04
Şimdi olmuşla ölmüşe çare yok ama.
Şu sağ bekte Zeki mi daha fazla Göksu mu daha fazla katkı verirdi takıma.
Denemedik bile.
Zeki oynayacağına sağ bek, Göksu oynasın. Eminim daha kötü oynamayacaktı.
Neyse.

Ergin Demirci
31.08.2014, 18:06
Skor tahmini 3-1 TS alır :cool:

ozzy!
31.08.2014, 18:06
Hadi bakalım sezonun ilk maçı umarım kazanır iyi bir giriş yaparız.

Adana'dan Bordoooooooooooooooooooooooooo.

61trabzonomer
31.08.2014, 18:08
sizde yayın var mı ? taraftar paketi olan varmı yada ?

Bera B.
Lig TV'de yorumlayanlar şu anda boşa sallıyorlar. Söyledikleri 1 ay öncenin konuları. Hala harcanan parayı konuşuyorlar.

Nadir Bekar
ya bi erciyesten de tırsacaksak hiç lige başlamayalım ....

Yiğit Gayretli
31.08.2014, 18:09
Bugün tek önemli şey galip gelmek.

Mert67
31.08.2014, 18:10
Lig TV'de yorumlayanlar şu anda boşa sallıyorlar. Söyledikleri 1 ay öncenin konuları. Hala harcanan parayı konuşuyorlar.

Allah Trabzonspor'u o zihniyetlerden korusun.

Salih Edip
31.08.2014, 18:11
Sadece ts maclari 39 lira mi ben mi yanlis okudum. Daha onceden soyleseydiniz zalimler evden ciktik bi kere.

Hakan
31.08.2014, 18:11
Hamdi çok boş konuşuyor

AhmetG.
31.08.2014, 18:13
Şu yorumcu ikili değişmeyecek mi hiç:(

Uğur Kalyoncu
31.08.2014, 18:14
Gs ve Bjk maçları aldılar ve transfer yapıp daha da güçleniyorlar..fenerin durum zaten belli..Bu maçı moral motivasyon kazanmalıyız..Futbol hiç önemli değil..

okg_53
31.08.2014, 18:14
Hadi bakalım sezonun ilk maçı umarım kazanır iyi bir giriş yaparız.

Adana'dan Bordoooooooooooooooooooooooooo.

Manisa'dan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİ

E. Okan Bülbül
31.08.2014, 18:15
İzmit'ten BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Mert'
31.08.2014, 18:15
Hamdi niye taktı bu kadar Cardozo ya

Bera B.
31.08.2014, 18:16
Hamdi niye taktı bu kadar Cardozo ya

Kıskanmıştır.

Emirhan Makul
31.08.2014, 18:16
Hamdi çok boş konuşuyor

Bakıldığı zaman
Baktığımız zaman
Bakıldığında

Yunus Emre AYAZ
31.08.2014, 18:17
Şimdi olmuşla ölmüşe çare yok ama.
Şu sağ bekte Zeki mi daha fazla Göksu mu daha fazla katkı verirdi takıma.
Denemedik bile.
Zeki oynayacağına sağ bek, Göksu oynasın. Eminim daha kötü oynamayacaktı.
Neyse.

Evet PTT 1.ligin vasat takımında yedek kalan göksu dimi

omondoles
31.08.2014, 18:18
Arkadaşlar ben türksat üzerinden taraftar paketi satın aldım. Maç 204. Kanalda mı?

Adem Akyüz'
31.08.2014, 18:19
Arkadaşlar ben türksat üzerinden taraftar paketi satın aldım. Maç 204. Kanalda mı?

Evet :)

omondoles
31.08.2014, 18:21
Evet :)

Peki kanalın hâlâ açılmaması normal mi? Henüz açılmadı da..

Ibrahim Gaygusuz
Digiturk ip kutu kullanan varmi ??

Hakan
Lig tv grafikleri iyi olmuş

hofsaale
Peki kanalın daha açılmaması normal mi? Daha açılmadı da..

Bende de daha acilmadi...trabzonspor maclarini aldim sadece...

Hürgün Aygün
31.08.2014, 18:23
Arkadaşlar link istemek, ima etmek ve paylaşmak yasaktır. Cezası 3 gündür.

atomania
31.08.2014, 18:25
aynen

Adem Akyüz'
31.08.2014, 18:25
Peki kanalın hâlâ açılmaması normal mi? Henüz açılmadı da..

Ben sorunsuz izliyorum şu an.

Yusuf BALCI
31.08.2014, 18:26
lig tv ilk kez satın alıp izleyemeyenler. eğer taraftar paketi olarak aldıysanız maç 277. kanalda. taraftar kanalında yayınlanır bilginize.

omondoles
Ben sorunsuz izliyorum şu an.

204'te mi?

AhmetG.
Evet PTT 1.ligin vasat takımında yedek kalan göksu dimi

Evet doğru hatta düşürmüştü bizim yönetim o takımı fazla maliyetli oluyor diye!

Ali Can
31.08.2014, 18:27
Vira Bismillah!!..

pangolin
vahid hocanın koridorda takımının arkasında beklemesi önemli!!!

vira bismillah!!!

Gurpas
formadaki uyuma bak çay demle. Çoraplar bordo olabilirdi

Fatih Birinci
31.08.2014, 18:29
Bismillah...

Ömer SEVİNÇ
Constant ve Ekicinin uyumu çok önemli. Bakalım anlaşabilecekler mi?

Bera B.
Erciyes nerede yisyiri adam var almış getirmiş galiba.

nuri45
türkce okuma zorlugu olan arkadaslarimiz var

Fatih K.
Bu nedir babam adamların hepsi zenci. Korktum valla:D

Nihat Güneş
Vallahi ben de tirstim :(

Emre GÜRDAL
Ulan zeki orayami pas verilir be yazik bu hala oynuyo....

Fatih K.
31.08.2014, 18:30
Adamların 5 yabancısının 5ide zenci. Vay anasını biz bi tane yisyiri bulamadık adamlar ilk 11 kurmuş.

Adem Akyüz'
31.08.2014, 18:31
204'te mi?

Evet.

DeAgLeMaNyAq
31.08.2014, 18:32
Vira bismillah...

Veysel
Haydi bismillah :)

Ufuk
Constant ve ekici de gözler :)

Hakan
Ah Ekici..

Kadir Yeter
31.08.2014, 18:34
Radyodan dinliyorum...

exelans_25
31.08.2014, 18:34
radyodan dinliyoruz yolda hadi alin 3 puani

Fatih K.
31.08.2014, 18:35
Ekicide pres 0. Maçı izliyor resmen.

O değilde bu zenciler bizi helak edecek. Adamlar tekme tokat dalıyo.

Mert'
31.08.2014, 18:35
Ekicide pres 0. Maçı izliyor resmen.

O değilde bu zenciler bizi helak edecek. Adamlar tekme tokat dalıyo.

Usta bi dur maç daha yeni başladı

nuri45
31.08.2014, 18:36
yayinla ilgili yazilar ban sebebi sonra sasirmayin

Ufuk
31.08.2014, 18:36
Ahahahhahahaha müziğe bak

Necmi6161
31.08.2014, 18:37
ekici nin ölü hali sonerden iki kat iyi diyordu arkadaşlar ..

Mehmet Ç.
Mac yayini hangi radyo da?

Ufuk
Constant kalite akıyor adamdan. Iki harekt yal izleyelim reissss

kudu_89
31.08.2014, 18:38
bu constantın ötesinde bi transfer yapamayız

kemal_efe
Mac yayini hangi radyo da?

trt radyo 1 de

Ufuk
Ahahaha messi fatih esiyor sag kanatta

TSercaN
31.08.2014, 18:39
Mac olmus 5 dakika baslayali ve simdiden Ekici yerin dibine sokuluyor.

kudu_89
bando 10 numara helal olsun

Full HD
Deniz Yilmaz :(

atomania
bu constant fernandesin kosani MASALLAH

TSercaN
31.08.2014, 18:40
Mehmet Ekici topu alinca kalliteli topcu oldugu belli oluyor.
Zamanla kendisi takima uyum saglayip katkisini daha fazla gosterecektir.

Yavuz Bektaş
birazdan oyuncular halaya başlar müziğe bak :D

Mert'
Constant süper adam

Varlıbaş61
31.08.2014, 18:41
Dakika 9 .. 90 tane eleştiri var .. Az sabır lütfen ..

DeAgLeMaNyAq
31.08.2014, 18:41
İki takımda kendini kasmıyor hazırlık maçı havasında...