PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar Paneline Gerekli Katılımı Gösterelim! (Önemli)

immortal_TS
04.10.2006, 13:37
http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?t=24953

Arkadaşlar "Taraftar Ortak Paneli" diye bir organizasyon düzenliyor tribün dergi sitesi.Panelde tribündeki sorunlar vs.hakkında konuşmalar yapılacak. Ulaşabildikleri bütün takımların taraftar temsilcileri ve taraftarları katılıyor, bazı taraftar gruplarına ulaşamışlar Gurbetçi Gençler ve Çılgınlar da buna dahil, şimdiden sonra ulaşılıp temsilci ayarlanacaktır diye umuyorum. Yalnız işi olmayan herkesin bu panele katılımı çok önemli İftar organizasyonuna Avrupa yakasından gelecek olan arkadaşlar ilk önce buraya gelinir ve ordan üsküdara beraber geçilir diye düşünüyorum. Lütfen herkes gerekli katılımı göstersin ve orda gerekli çoğunluğu sağlayalım.

Külünkoğlu
04.10.2006, 13:48
Bizden Ali Kemal katılacak. Saat 13:30'da başlayacak 17:00'da bitecek arkadaşlar. Bilgi Üniversitesi Dolapdere kampüsündeki panel'e imkanı olan herkesin özellikle katılmasını rica ediyorum.

immortal_TS
04.10.2006, 14:02
Katılmak isteyenler ;Pazar günü 12 de Taksim meydanda buluşuyoruz ve hep birlikte burdan panele hareket ediyoruz, Tekrar belirtiyorum herkes gelmeye çalışsın çünkü bu gerçekten önemli.

Hüseyin Sahtiyan
04.10.2006, 14:04
herkesın gelmesını rıca edıyoruz kımseden altta kalmaması lazım trıbunumuzun en kalabalık en organıze bız gıtmelıyız bunun ıcınde herkesın gayret gostermesı lazım gelme pozısyonu olan herkesın gelmesı lazım saat 13,30 da baslıo bız 12 gıbı taksım meydanda bulusmayı planlıoruz herkes bıraz cabalasın lutfen ılgı gosterelım...

Naim
04.10.2006, 14:20
Bence Mutlak Surette katılınmalı
Toplu olarak Katılınıp oradan İftara geçiş yapılabilir

immortal_TS
04.10.2006, 15:36
Hüseyin'in söylediği gibi en sağlam ve organize biçimde biz gitmeliyiz, bunun için Taksimde buluşma kararı aldık, Orda kimseye mahçup olmamak için bunu da derbi maçı olarak düşünün ve gerekli katılımı yapın arkadaşlar, Herkes görsün birlik ve beraberliğimizi nasıl organize bir şekilde hareket ettiğimizi, en azından 40,50 kişi olmamız gerekiyor orda, bu konuda duyarlı arkadaşlar çıkacaktır inanıyoruz.

Emorfo
04.10.2006, 15:48
BJK maçındaki taraftar oraya toplansa nereye sığacak bu kadar adam. Tribün havasından ziyade ne konuşacağın bilen kişilerin gitmesi yeterli bence. Adı üstünde panel... Ayrıca o sitenin admini zoban dödu geliyor mu :)

immortal_TS
04.10.2006, 15:51
Biz oraya çıkarma yapıcaz, her grup bizim düşündüğümüz kalabalık yani ortalama 30,40 gibi bir sayı ile katılacağını tahmin ediyorum, bizde kalabalık bir şekilde orada olacaz.

Hüseyin Sahtiyan
04.10.2006, 15:58
BJK maçındaki taraftar oraya toplansa nereye sığacak bu kadar adam. Tribün havasından ziyade ne konuşacağın bilen kişilerin gitmesi yeterli bence. Adı üstünde panel... Ayrıca o sitenin admini zoban dödu geliyor mu :)

nasıl bı mantık senın dusundugun ya tabıkı bjk macındakı kalabalıgı beklemıoz ama herkes ortalama 30 40 olurken bız nıe 60 olmayalım konusmacı olarak her trıbunun bı abısı konuscak bızım takımımızıda Ali Kemal Sesli abımız savuncak zamanı gelınce bızde konusuruz oke ama emın ol senın dusundugun gıbı olmaz herkes konusmayı bılır ordakılerın gelmenı beklıoz senınde emorfo...

Emorfo
04.10.2006, 16:39
Pazar sabahı uyanabilirsem gelecem 12 baya erken :)

Lapina
04.10.2006, 17:15
Calismazsam gelirim.

Hüseyin Sahtiyan
04.10.2006, 17:57
Pazar sabahı uyanabilirsem gelecem 12 baya erken :)

mac olsa gelırdın dımı 12 de kalkardın demekkı senın ıcın bu ortam sadece mac

Beytullah
04.10.2006, 21:59
evet arkadaslar onemlı bı konu lutfen onem gosterelim ımkanı olan herkesi bekliyoruz

kuzey_lee
04.10.2006, 23:52
paneli tribun dergi düzenlemiyor..panel 1907 tarafından düzenleniyor..uyanabilirsem,misafiri ekersem orada olacağım..td tayfasıyla uzun zamandır görüşememiştik hasret giderelim

Emorfo
05.10.2006, 09:18
mac olsa gelırdın dımı 12 de kalkardın demekkı senın ıcın bu ortam sadece mac

hüseyin malesef senin kadar boş vaktim olmuyor. bu panele katılacağıma uyumayı tercih ediyorum. bir iki senedir bencilim işime gelene giderim işime gelmeyene gitmem önce ben sonra Trabzonspor...

Hüseyin Sahtiyan
05.10.2006, 10:43
hüseyin malesef senin kadar boş vaktim olmuyor. bu panele katılacağıma uyumayı tercih ediyorum. bir iki senedir bencilim işime gelene giderim işime gelmeyene gitmem önce ben sonra Trabzonspor...

benım boş oldugumu nerden cıkarıon ?

sen bılırsın yer yazdık zaman yazdık geen baş tacıdır... gelmeyene dıcek bıseyımız yok...

Emorfo
05.10.2006, 10:55
İkizin felan yoksa her yerdesin maşallah. Takdir etmek lazım...

Neyse görüşürüz.. Kolay gele.

Badaloğlu
05.10.2006, 11:56
Arkadaşlar mevzu chat muhabbetine dönmeye başladı.Gerekli bilgiler ve mesajlar verilmiştir.

Hüseyin Sahtiyan
05.10.2006, 13:02
avrupa yakasından gelmek ısteyen arkadaslar dedıgım gıbı once panele gıderız sonra ıftara gecerız hep beraber...

Panel 13,30 da baslıcak avrupa yakasından gelcekler bılgı unıversıtesı dolapdere kampusunu bılıosa dırek gecebılırler bılmeyenler saat 12 taksım metronun onunde olursa beraber gcerız... anadolu yakasından gelcekler 11,15 gıbı kadıkoy ıskelede olursa taksımede beraber gecebılırız...

Külünkoğlu
05.10.2006, 13:19
Arkadaşlar bu panel herşeyden önce bir temsildir. Saat çok uygun. Hem Ramazan vakit de geçer. Bütün bunlar bir yana Trabzonspor Taraftarının haklarınızı savunacak Abinizi, gerekse orda bulunacak olan arkadaşlarımızı yalnız bırakmamanızı rica ediyorum. Orada sadece biz olmayacağız bu yüzden bu konu çok önemli.

Mustafa Önal
05.10.2006, 18:07
inşallah pazar gün size katılırım.malum marmaradan birinin katılması gerekir.

Beytullah
05.10.2006, 21:52
arkadaslar iftara gelecek olanlar ozellıkle ımkanı olan gelsın..

My
07.10.2006, 17:50
Arkalara düşmüş ön sayfalara çıkaralım :)

İmkanı olanlar destek...!!! Yazmakla olmuyor sadece biraz da hareket edelim.

Mustafa Önal
07.10.2006, 20:08
bu gün tolga seyhan la görüşmeme vardı ancak bu gün fırsat olmadı. yarın onunla görüşme işimiz olmazsa mutlaka katılcam. beytu seninle telefonlaşırız.

selokal61
08.10.2006, 22:52
panele giden arkadaşlar bir kaç bilgi versiner bize nasıl geçtiğine dair..

MrbLack
08.10.2006, 23:27
Panele gitmedim yalnız giden arkadaşlar resmen gövde gösterisi yapmışlar.Her grup taraftarları 10 ar kişi bile toplayamazken Trabzon Spor taraftarı salonda 50 kişi olmuşlardır.Giden herkese teşekkür
Bizi temsilen katılan Ali Kemal Abi'ye de teşekkür ederiz

immortal_TS
08.10.2006, 23:34
Panel çok güzeldi resmen çıkarma yaptık, Ali Kemal abimize sonsuz teşekkürler bizi en iyi şekilde temsil ettiği için ve gelen arkadaşların ayaklarına sağlık ibo nun dediği gibi 50,60 kişi oradaydık en göze batan gruptuk ve bir sıra sırf bize ayrılmıştı.Panelin konusu genel ağırlıklı tribündeki sorunlardı, pankart yasakları meşale yasakları ve taraftarların bir müşteri olarak kullanılması emniyet mensuplarının taraftarlara kötü muamelesiydi, ve bunları düzeltici önlemler nasıl alınabilir bütün taraftarlar tek birlik olup bu engellerin altından nasıl kalkılır sorularına cevaplar arandı. Heryerde farkımızı tarzımızı ortaya çıkardığımız için çok mutluyum. Hele panelin sonuna doğru Ali Kemal abimizin yaptığı konuşma ve onu ayakta alkışlamamız günün finaliydi görülmeye değer bir olaydı.

kutoz
09.10.2006, 00:02
Hasan senin ve panele katılan bütün arkadaşların ayağına sağlık. Harikasınız...

Hüseyin Sahtiyan
09.10.2006, 00:05
panel gercekten guseldı bugun komple guseldı taksımde muhabbet ordan panele ordan ıftara gusel bı gun oldu...
panele en kalabalık sakaryalılar gelmıstı bızden sonra onlarda en cok 12-13 kısıydı bız 150 kısılık salonda 60 kısıydık bı bolmeyı komple doldurduk ki bu bolme salonun ucte bırınden buyuktu... herks herkesın konusmasını alkıslarken bızım fenerlı yucelı alkıslamamamız guseldı yucel bıtırdı salonda cıt yok 7-8 kısı fenerlıler alkıslıo :D alı kemal abının panel sonundakı mılleıyetcılıkle ılgılı konusmasıda ordakı herkese ders oldu... gelen herkese tesekkurler...

sagol Ali Kemal Abi seviyoruz senı...

immortal_TS
09.10.2006, 00:07
Hasan senin ve panele katılan bütün arkadaşların ayağına sağlık. Harikasınız...

Sağolasın abi, elimizden geldiğince Trabzonlu luğu her platformda abilerimizle birlikte ayakta tutmaya çalışıyoruz.

Tunga
09.10.2006, 00:39
Trabzonspor'u her koşulda ve her platformda destekleyen, değerini gözteren tüm Trabzonsporlulara sonsuz teşekkürler.

Helal olsun size..!

immortal_TS
09.10.2006, 00:55
Sağolasın Tunga abi.
Konuşmacılardan beyaz gömlekli olan Ali Kemal abimizdir.
Fotolarda en soldaki bölüm tamamiyle bize ayrılmıştır, sığmayıp yan bölüme de geçen arkadaşlar vardır :D Tabi bi grupta yer bulamayıp bulunduğumuz bölümün arka tarafından takip etmiştir paneli:D

eys_61
09.10.2006, 01:30
gece gece hangi başlığa bakacağımı şaşırdım doğrusu.5 ilde ortak iftar organizasyonu,panelde "gerçek" bir gövde gösterisi.bmn bu yüzden farklı hepinize teşekkürler...

-edit- huzurevi ve çocuk yuvası ziyareti org. başlığını unutmuşum,yazmamak olmazdı.

k@ndemir
09.10.2006, 01:32
gidenlerin ayaklarına sağlık..teşekkürler arkadaşlar

Berk Akçay
09.10.2006, 01:40
hasan ve diger katılımcılar ayakalrınıza saglık kardeşim benim her yerdesin eb hasan seni kimse tutamaz sanırım :)

Nytre
09.10.2006, 07:57
giden arkadaslara teşekkürler... konuşma sonunda ortak bir karar alındı mı acaba bazı konularda?

immortal_TS
09.10.2006, 10:37
giden arkadaslara teşekkürler... konuşma sonunda ortak bir karar alındı mı acaba bazı konularda?

İlk defa yapılan bir toplantıda herkesi etkileyecek bir karar alınamaz, ancak bunun devamını teşkil eden toplantılarda böyle kararlar alınması için ortak görüş bildirildi.

Emorfo
09.10.2006, 12:12
İzledim görüntüleri baya güzel olmuş. Ali Kemal abi de güzel konuşmuş.
Tebrikler.

Nytre
09.10.2006, 14:49
faruk görüntüleri nereden izledin...linkini verebilir misin

Külünkoğlu
09.10.2006, 14:52
faruk görüntüleri nereden izledin...linkini verebilir misin
http://www.tribundergi.com/depo/pics/2006panel/

http://www.hemenpaylas.com/download/1810324/tribundergipanel.zip.html

galyanlim
09.10.2006, 15:01
giden arkadaşların ayağına sağlık bizim gücümüzü oradada gösterdiniz helal olsun size

macka61
09.10.2006, 16:02
giden arkadaşların ayaklarına sağlık bizi orada temsil ettikleri için çok tşkler

Çetin
09.10.2006, 17:58
fenerlilerin alkışlanmaması iyi olmuş :)

sümela61
09.10.2006, 18:31
ya siz harikasınız, ne diyeyim ki daha... hepinize yürekten sevgiler... bu güzel oluşumu bu kadar geç farketmiş olmam her defasında beni üzse de, yine de sizleri bulduğum için (tabi bunda en büyük paylardan birisi de sevgili kardeşim Hilal (fanatikpacci)'e ait) şükrediyorum...

tsmaniac
09.10.2006, 18:46
Bizim Takazlı gençlikde gitmişmi uşaklar?

immortal_TS
09.10.2006, 19:05
Bizim Takazlı gençlikde gitmişmi uşaklar?

Gurbetçi Gençler,Tatangalar,yalı,gfb,ultraaslan,teksas(saht e diyolar ama:D) göztepe grubu vardı bunların haricinde katılım yoktu.

BOZOHAN
09.10.2006, 23:00
giden arkadaşlardan allah razı olsunistanbuldaki taraftarlarımız her şartta her koşulda bizi temsil ediyor hepsine sonsuz saygılar.