PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Óscar René Cardozo

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

sason
12.12.2014, 20:04
Yani Fatih Tekkeden sonra golcü görmemiş bir taraftar Cardozo nun nesini tartışıyor anlayamıyorum:)

Oğuz B.
12.12.2014, 21:07
Bu kadar kötü oynamaya devam etmeyecektir takım.

Bu hafta sonu "diriliş" maçı olacak.

Kral'dan en az 2 gol bekliyorum.

Cafer Bulur
12.12.2014, 22:14
Zaman zaman olumlu isler yapti ama bircok pozisyondaki sut ve pas tercihleri tam anlamiyla bir fiyasko ama teknigine diyecek bir söz yok.

Full HD
13.12.2014, 02:45
Adamin kalitesi ve tecrübesi ortada! Eger Trabzonda pek basarili olamiyorsa ozaman suc sistemdedir.Lewandowski bile Trabzona gelse kalitesini gösteremez...ya oyun anlayisimiz degismeli, yada baskta tip forvet alinmali.

selcuk
13.12.2014, 08:45
geldiginde 15 gol atarsa kral deniyordu

adam 12 haftada 8 tane salladi
birtanede playoffda tam ihtiyacimiz olan anda tek basina

yari geldi, su an ligdeki forvetlerden en cok kilometre kateden forvetlerden
fiziki henüz %70 de belki degildir
ama alkislanmak icin cikarildiginda bilen gözlerinden o karara karsi nalet eden düsünceyi görebiliyorsun/hisediyosun

futbolcu hata yapar, gücsüz düser, yorulur....
benim icin en önemli sey azmidir, bu yandan ben bu adamdan %100 memnunum ayni özerde, memoda, yusufda, medjanide, belkalemde oldugu gibi

Emirhan Makul
14.12.2014, 02:47
Her maçta topu ayağında tutma süresi çok garibime gidiyor, ligde ki çoğu forvetten daha az, stili gerçekten bu muydu diye düşünüyorum, gerçekten artık topu sürebileceği gibi bir düşünce yok kafamda ya biri basıyor alıyor bir şey oluyor, gerçi avrupai kafadan dolayı tek pas oynama hemen içeri geçme huyundan kaynaklanıyor biliyorum ama bizim god kafamız alışmış forvet topu alsın sürsün gitsine ya ben alışamadım ya daha adama alışamadım o kadar güzel bir adam, şu adama göz bebeği gibi baksak. 30 gol atar bu ligde ama bu sene 17 civarlarında atar diye düşünüyorum. Umarım seneye daha güzel bir kadroda yer bulur takımımızda.

ibrahim
14.12.2014, 03:35
Adamin kalitesi ve tecrübesi ortada! Eger Trabzonda pek basarili olamiyorsa ozaman suc sistemdedir.Lewandowski bile Trabzona gelse kalitesini gösteremez...ya oyun anlayisimiz degismeli, yada baskta tip forvet alinmali.
Lewandowski bizde oynasa dağıtır ortalığı. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Ömer SEVİNÇ
14.12.2014, 10:36
Her maçta topu ayağında tutma süresi çok garibime gidiyor, ligde ki çoğu forvetten daha az, stili gerçekten bu muydu diye düşünüyorum, gerçekten artık topu sürebileceği gibi bir düşünce yok kafamda ya biri basıyor alıyor bir şey oluyor, gerçi avrupai kafadan dolayı tek pas oynama hemen içeri geçme huyundan kaynaklanıyor biliyorum ama bizim god kafamız alışmış forvet topu alsın sürsün gitsine ya ben alışamadım ya daha adama alışamadım o kadar güzel bir adam, şu adama göz bebeği gibi baksak. 30 gol atar bu ligde ama bu sene 17 civarlarında atar diye düşünüyorum. Umarım seneye daha güzel bir kadroda yer bulur takımımızda.

Benfica'da da böyleydi bu adam. Maç içinde topla 5 defa buluşur, 3 gol atar. Bu tip bir forvet. Jardel gibi ama bir tık altı.

Adem Erdoğan
15.12.2014, 11:44
Bu maçta da hattrick yapar diye düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61
15.12.2014, 12:36
_______xxxxxx_____ekici______xxxxxx

_________________cardo

elimizde cardozo gibi bir canavar var ama kanat / kanat forvetlerimiz sefa ile yusuf... yedekleri de serdar gürler.

bir g.töre nin olcay ın getirdiği toplara ve demba ya attırdıklarına, yarattıkları pozisyonlara bakın. birde sezon başından beri bizim kanatların işleyişine bakın, hem sefa hem yusuf ikisi de istikrarsız oyuncular, teknikleri yaratıcılıkları sınırlı oyuncular.

Sibel
15.12.2014, 15:45
Şu Rize'ye çak 3 tane gözünü seveyim.

bahadır2561
15.12.2014, 15:58
Rüyamda 1. dakikada yazıyordun sonrasını görmedim :)

Hüseyin Başoğlu
15.12.2014, 16:04
Rüyamda 1. dakikada yazıyordun sonrasını görmedim :)

Sonrası belli zaten yayın şifreliye geçmiştir ondan görememişsindir :D:D

bahadır2561
15.12.2014, 17:43
Sonrası belli zaten yayın şifreliye geçmiştir ondan görememişsindir :D:D

:D

ANIL
15.12.2014, 19:03
Hesabı açar.

28TS61
15.12.2014, 19:19
bugün goller atip moralin düzelsin

'Enes'
15.12.2014, 19:21
bir hat-trick daha neden olmasın?

Sefa
15.12.2014, 19:26
2 gol alabilir miyim ?

Tolunay Abdioğlu
15.12.2014, 19:56
Kral 2 gol lütfen. Teşekkürler. :)

TUNCAY HİÇYILMAZ
15.12.2014, 20:52
Çıt kırıldım oynuyor

cakalkerem
15.12.2014, 21:12
adama top gelmiyorkı ne yapsın

cakalkerem
15.12.2014, 21:14
sefaaaaaaaa

Uğur Ö.
15.12.2014, 21:54
Bu oyun tarzında çok zor.Çok kopuk oynuyoruz ileride daha güçlü bir oyuncuya ihtiyaç var.Cardozo yalnız kalıyor ve gerçekten çok güçsüz

Mert'
15.12.2014, 21:59
Bu adam gol atamayınca çok üzülüyorum sank kendim atamıyormuş gibi hissediyorum

TSemih61
15.12.2014, 22:15
Top gelmiyor Cardozo'ya bu doğru fakat gelen topları da kontrol edemiyor her attığı pas hatalı. Özellikle fiziği çok kötü. İkili mücadelelerin hiçbirinde galip gelemiyor. Kendisini toplaması lazım.

Sefa
15.12.2014, 23:08
Özellikle kafa vurduğu pozisyonda da 3 kişinin arasından vuruyor.. Cardozo alan boşaltıyor ama orta sahamız çok kötü..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1466056_955342984494499_9000755730400151187_n.png? oh=173f7a85ecd6409a17881cadc1171dba&oe=551044CE&__gda__=1426700787_f3fa486281c7388ef4824053c6a1adb 5

Şanlı SanMarino
15.12.2014, 23:11
Gelen tek topu kaleye göndermeyi başardı. Gol olmuş olmamış çok takılmamak ve baskı oluşturmamak gerek. Bu maç atamadı sonraki maça 2 tane atar.

Kadir
15.12.2014, 23:38
Çok güzel bir kafa vuruşu yaptı ama Serkan çok iyi çıkardı.

Full HD
15.12.2014, 23:41
Cardozo gibi kaliteli bir futbolcuyu alirken onu besleyecek oyunculari tranfer ettik mi acaba? Yada sistemi ona göre kurduk mu acaba?

Trabzon gibi bir takima cevik ve orta boylu bir Forvet lazim.Bence Cardozonun yanina bir tane alinmali ve sistem degismeli.

Fatih Özkan
15.12.2014, 23:42
Bu adam gol atamayınca çok üzülüyorum sank kendim atamıyormuş gibi hissediyorum

Aynı şeyleri hissediyoruz...
--
Şu adamı tribünden izlemeyen lütfen fazla sallamasın.
İyi niyetli bir şekilde mücadele ediyor. Ama herkesin hemfikir olduğu bir nokta var bu adamı topla buluşturamıyoruz. Adam gibi ileri top götüremediğimiz için doğal olarak Cardozo gol bulamıyor.
1 defa top geldi onda da Serkan güzel bir kurtarış yaptı.
Varlığı bile yetiyor.

jairzinho
16.12.2014, 00:29
zamanla daha iyi olacak

Hunk
16.12.2014, 00:33
Hep dedim demeye de devam edicem. Paolo Henrique, Cardozonun en iyi partneri olurdu..

truva28
16.12.2014, 01:04
kendinizi kandırmayın top gelmiyor falan diye..Adam çok ağır,ancak rakibi cezalanına hapsedersen etkili olur..Onu da ancak anadolu takımlarına karşı en fazla 15-20 dakika yapabilirsin..Yatabare oyuna girdi gördük,daha etkili oldu takım..Ersun Yanal'ın da çok memnun olduğunu düşünmüyorum Cardozo'dan..

Nazim Can
16.12.2014, 01:32
kendinizi kandırmayın top gelmiyor falan diye..Adam çok ağır,ancak rakibi cezalanına hapsedersen etkili olur..Onu da ancak anadolu takımlarına karşı en fazla 15-20 dakika yapabilirsin..Yatabare oyuna girdi gördük,daha etkili oldu takım..Ersun Yanal'ın da çok memnun olduğunu düşünmüyorum Cardozo'dan..

Wallaha ne deyim iyi sallamissin, peki su sorularima da bir salla da tam olsun, madem memnun degil, niye Yatabare-Waris, veya sirf Yatabare ile cikmiyor maclara??

Sefaenes
16.12.2014, 01:34
Cardozo besledikdemi elestiriyoruz kac top geldi cardozo la oyniycaksan 2 forvet oynamalisin ve kanatlarin iyi calismasi lazim ben kendisine güveniyorum yeterki kanatlar iyi calissin

Ercan DEMİRCİ
16.12.2014, 02:08
Hava toplarında çok ürkekti Giray soluk aldırmadı krala..

truva28
16.12.2014, 03:56
Wallaha ne deyim iyi sallamissin, peki su sorularima da bir salla da tam olsun, madem memnun degil, niye Yatabare-Waris, veya sirf Yatabare ile cikmiyor maclara??

ne yapsın 2-3 maçta senin star diye transfer ettiğin adamı yedek bırakarak insanların tepkisini mi çeksin?Ersun Yanal o kadar aptal bir adam değil,zaman içinde olacakları görürsünüz

DeAgLeMaNyAq
16.12.2014, 07:47
Cardozo'nun ceza sahası dışından da gol düşünmeye başlaması lazım. Bunu Benfica'da çok yapıyordu ama burda nedense kaleyi uzaktan yoklamayı pek düşünmüyor...

Sibel
16.12.2014, 12:20
Adam kalite.
İkinci golde kendi vuruşunda...
Sahada mutlaka olmalı.
Gol atamayınca strese giriyorum. Şu adama orta yapın:(

Nazim Can
16.12.2014, 12:33
ne yapsın 2-3 maçta senin star diye transfer ettiğin adamı yedek bırakarak insanların tepkisini mi çeksin?Ersun Yanal o kadar aptal bir adam değil,zaman içinde olacakları görürsünüz

Senin kafa bilmem
Kaclarda kalmis Cardozoyi sirf her mac gol atmiyor diye elestiriyorsun, Benfica bu adamdan 100 de 100 verimi nasil almis ondan bihabersin birde üstüne küstahca Cardozo oynamasin yedek kalsin diyorsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Necmi6161
16.12.2014, 12:58
açık ve net bu maç kötüydü

Yiğit Gayretli
16.12.2014, 13:12
Cardozo'nun kötü gözükme sebebi kanatlardan tek orta gelmeyişi. Adamın koşu yoluna 4-5 tane top attılar, küfür gibi :)

Ah Yattara Ah :(

Nihat Güneş
16.12.2014, 13:35
Ozer oyle paslar attiki Cardozo yu Obefemi Martinsle filan karistirdi galiba...Pozisyona giremedi neredeyse.

Onur Akyüz
16.12.2014, 13:40
Gelişine sol ayağıyla birine çakacak ama o şanslı kim olacak çok merak ediyorum.

Dün iyi değildi ama iç saha maçları kötü Cardozo'yu kaldırır.

Sefa Murat Dokuz
16.12.2014, 14:42
Kötü olmasına kötü, Giray kim ki Cardozo'yu bu hale düşürcek sorun Cardozo'da ama, ya arkadaş bu adam defans oyuncularının arasından çıkıp öne adım attığında kendisine pası atıp da ileri koşan yaklaşıp 2'li oyun deneyen yada bu tip işler deneyen 1 kişi bile yok. Bırakın bunu adam kaç kez öne attı kendini pas bile atmadılar. Oyundan'da düştü bişey oynamadı.

jojuk
20.12.2014, 05:47
cardozo yu begeniyorum fakat fizik olarak hazır değil

Emrah Akcagöz
20.12.2014, 08:41
Acaba hoca hücum hattındaki futbolculara Cardozo ile yakın oynayın, ver-kaç yapın falan demiyor mu ?

yorumsuz6117
20.12.2014, 18:12
cardozo yu begeniyorum fakat fizik olarak hazır değil

Cardozo'nun fizik olarak bi problemi yok Benfica'da oynadığını oynuyor..

gökhants1966
20.12.2014, 19:06
Futbolun gereklerini yerine getiremeyen,temposuz bank asyada oynanan futbolu oynayan bir takımda cardozo gibi bir süperstarın olmasıda gerçekten büyük bir olay.

Fatih Özkan
21.12.2014, 22:15
Yatabare'ye gelen o 2 toptan biri neden sana düşmedi ?

Cafer Bulur
21.12.2014, 22:16
Oyuna girdikten sonra bir beklenti icindeydik ama o beklentiler bosa cikti.

Mac 3-3 iken ceza sahasi disindan bir vurusu vardi ki ona yakismadi cardozo gibi vursa goldü o.

Yaşar
22.12.2014, 09:58
Yatabare' nin otnadigi maçlarda Cardozo dan daha fazla pozisyona girmesi tesadüf değil. Yatabare Cardozo ya göre daha hareketli bor forvet olduğu için daha fazla pozisyona giriyor ama gol yüzdesi kötü. Bize Yatabare gibi arayan ve Cardozo gibi vurus ustası karışımı bor forvet lazımdı. Cardozo nun golculugune lafım yok ama takım Cardozo yu ne kadar besleyebiliyor bu konu çok tartışılır. O nedenle Cardozo nun bazen yedek kalmasi sürpriz olmamalı.

Adem Erdoğan
22.12.2014, 10:10
Yatabare' nin otnadigi maçlarda Cardozo dan daha fazla pozisyona girmesi tesadüf değil. Yatabare Cardozo ya göre daha hareketli bor forvet olduğu için daha fazla pozisyona giriyor ama gol yüzdesi kötü. Bize Yatabare gibi arayan ve Cardozo gibi vurus ustası karışımı bor forvet lazımdı. Cardozo nun golculugune lafım yok ama takım Cardozo yu ne kadar besleyebiliyor bu konu çok tartışılır. O nedenle Cardozo nun bazen yedek kalmasi sürpriz olmamalı.

Ömer Sevinç arkadaşımızın Yatabare için söylediği Afrikalı Umut Bulut benzetmesi ile aynı paralellikte bir mesaj. :)

Steril61
22.12.2014, 18:22
Cardozo Trabzon'a yan gelip yatmak için gelmiş. "Armut piş ağzıma düş" misali hazır pozisyon bekliyor gol atmak için. İnsan azıcık çabalar. Kendi pozisyonunu yaratır. Ayağında top saklar. Kafaya çıkmaya, en azından zıplamaya çalışır. Maalesef ölü gibi geziyor sahada. Attığı goller güzel. Bunun dışında her şeyi rezalet ötesi. 5 küsür milyon Euro çöpe gitti...

Veysel
22.12.2014, 18:27
Cardozo Trabzon'a yan gelip yatmak için gelmiş. "Armut piş ağzıma düş" misali hazır pozisyon bekliyor gol atmak için. İnsan azıcık çabalar. Kendi pozisyonunu yaratır. Ayağında top saklar. Kafaya çıkmaya, en azından zıplamaya çalışır. Maalesef ölü gibi geziyor sahada. Attığı goller güzel. Bunun dışında her şeyi rezalet ötesi. 5 küsür milyon Euro çöpe gitti...
Cardozoyu sahada canlı izlediysen daha bu foruma girmem o kadar diyorum bu adam sahada bu dediklerin hepsini de yapıyor tv de ne gösteriyor bilmiyorum ama bu dediklerin YALAN

Sefa Murat Dokuz
22.12.2014, 23:15
Cardozo Benfica'da bundan çok çok daha hareketli oynamıyordu. Oynuyordu diyen Cardozo bitmiş de gelmiş diyen Cardozo'yu izlememiş. Keşke kalem kağıt olsada Benfica'da Cardozo'nun 4-2-3-1 in forvetinde neler yaptığını çizebilsem. Ne Sefa, Ne Yusuf bir Hedef Santrafor'u Duvar olarak kullanıp hem onu oyuna dahil edip hemde kendileri içeri doğru yüklenip koşular yapıyor. Yusuf topla alıp giden, Sefa ise kanat forvet gibi gol koklayan pasla o teknik işlerle pek işi olmayan bir adam. Yusuf ve Sefa'nın orta özellikleri de çok çok zayıf. Sefa orta yapmıyor, Yusuf'un 10 ortasından 9'u kalecinin kucağına. Cardozo bu sistemde nasıl pozsiyona girsin ki. Yatabare Umut gibi didindiği için elbet fırsat buluyor ama koşmaktan vurmaya mecali kalmıyor. İlk golde Yatabare'nin pası çok güzeldi. Biz Cardozo'yu kullanamıyoruz. Benfica'da Cardozo'nun attığı golleri izlerseniz Cardozo hakkında hiçbir fikriniz olmaz. Cardozo asistin asistini yapan. Tepeden arkaya iki kişiyi sarkıtan hedef santrafordu Benfica'da. Arkaya sarkanlar 1.opsiyon Cardozo'ya 2.opsiyon geriden gelene 3.opsiyon arka direğe diğer sarkan adama 4.opsiyon kaleye şut gibi merkezden göbekten 3-4 oyuncu ile işi götürüyorlardı. Cardozo'nun Benfica'da attığı onca golün içinde kanattan gelen sıfırdan havadan ortaya vurup gol attığı Gol sayısı toplam 10'u geçmez. Hemen hemen her gol göbekten drive eden teknik oyuncularla iş birliği hep. Bizde o işleri yapacak adam yok. Bu haliyle Cardozo'yu kullanırsan Janko'dan bir farkı yok.

Fatih Özkan
23.12.2014, 00:14

Adamı Avni Aker'de çıplak gözle izlemesem söylediklerine "Acaba mı ?" derdim.
Yazıklar olsun böyle yorum yazan taraftara!

Nihat Güneş
23.12.2014, 00:19
Yatabare den daha cok pres yapiyor adam, ne yatmasi arkadas nasil izliyorsunuz su maclari ?

Yiğit Gayretli
23.12.2014, 00:49
Elimizde golcü yok, golün kendisi var.

Gel gör ki teneke bağlamamıza az kaldı. Bilmiyoruz futbolu falan. Kimse kendini kandırmasın.

Soner Albayrak
23.12.2014, 00:54
Önceki forvet hattında Henrique gibi futbolcu olup olmadığı hakkında makul şüphelere düştüğümüz birisini seyreden taraftar burada Cardozo için çok iddialı yorumlar yapıyor nedense..

Tunç Tosun
23.12.2014, 02:04

Umarım totemin tutar :)

jojuk
23.12.2014, 02:06
oyuna girdikten sonra bir beklenti icindeydik ama o beklentiler bosa cikti.

Mac 3-3 iken ceza sahasi disindan bir vurusu vardi ki ona yakismadi cardozo gibi vursa goldü o.

yatabare sana göre golcü cardozo 75. Dk sonra bir şey beklemek olmaz

Steril61
23.12.2014, 15:17
Cardozoyu sahada canlı izlediysen daha bu foruma girmem o kadar diyorum bu adam sahada bu dediklerin hepsini de yapıyor tv de ne gösteriyor bilmiyorum ama bu dediklerin YALAN

Ben İstanbul'da yaşamama rağmen Cardozo'yu Avni Aker'de iki maçta bizzat maça giderek canlı izledim. Bunların birisi Carzo'nun rakibin hatalı geri pasını gole çevirdiği Rostov maçıydı. Bunların dışında tüm maçları tv den takip ettim. Yine söylüyorum son vuruşlarına lafım yok ama maç boyunca yaptıkları tam bir rezalet. Biraz marke edilince hiç bir varlık gösteremiyor. Kendisiyle ne zaman verkaça girmek isteseler topu çoğu zaman kaptırıyor veya olumlu kullanamıyor.

Bu anlattıklarım acı gelebilir, hayal dünyanızdaki kahramanları üzebilir fakat hepsi gerçek.

Umarım totemin tutar :)

Önce sen totemin ne anlama geldiğini öğren de gel.

Adamı Avni Aker'de çıplak gözle izlemesem söylediklerine "Acaba mı ?" derdim.
Yazıklar olsun böyle yorum yazan taraftara!

Sen ve senin gibiler Carzo'nun bir yıldız, dünya çapında bir star olduğunu aşırı derecede benimseyerek maçları seyrettiğiniz için onu eleştirilemez ve tıpkı bir milletvekili gibi dokunulmazlığı olan bir adam olarak algılıyorsunuz. Önce hayal dünyasında yaşamamayı öğreneceksiniz. Bu adamın son vuruşları iyi olabilir. Fakat totalde katkısı nedir ona bakmalısınız.

Bir adam sahada ikili mücadeleye girmekten kaçıyorsa, rakip defansın arkasına sarkacak kadar koşmaya gücü yoksa, marke edildiğinde kafa toplarına çıkamıyorsa, top ayağına geldiğinde saklayamıyorsa, aldığı topların çocuğunu olumsuz kullanıyorsa ve basit bir şekilde kaybediyorsa, çektiği şutların çoğu dağlara taşlara gidiyorsa, kısacası hücumda hareketli ve etkin değilse o adam yatmak için gelmiştir; takıma katkı sağlamak için değil.

Hücumda kaybettiği ve peşinden koşmadığı toplarla bugün itibariyle takıma faydadan çok zararı vardır. Onun hücumda top tutamaması takımın hücumda zaafa uğramasına neden olmaktadır.

"Dünya yıldızı" gözlüklerini bir kenara bırakıp izlediğinizde sizler de benim gibi gerçekleri göreceksiniz.

Carzo'nun süper ligde gol attığı takımlar: Başakşehir (penaltı), Mersin, Antep, Konya (biri penaltı), Gençler. "Büyük golcü" ;)

TSemih61
23.12.2014, 15:33

Cardozo hakkındaki yorumlarına katılıyorum kardeşim. Şu haliyle takıma hiç faydası yok. Aynı şeyleri ben de daha önce yazmıştım linç edilmek pahasına. Bizim taraftar bazı oyunculara toz kondurmuyor. Aynı şey Malouda'nın ilk geldiği zamanlar için de geçerliydi. Bir laf ettik mi herkes üzerine çullanıyordu tabiri caizse. Sonunda Malouda'nın ne olduğunu herkes gördü. Bizim taraftar yıldız oyuncuyu çok sever kabullenmez kötü oynadığını. Keşke aynı hoşgörü takımdakı diğer oyunculara da gösterilse. İsimleri zikretmeye gerek yok taraftar biliyor zaten o oyuncuların kim olduğunu.

Hakan
23.12.2014, 15:38
Yemişim düşünce özgürlüğünü, kimse Cardozo'ya laf edemez

Steril61
23.12.2014, 15:42
Cardozo hakkındaki yorumlarına katılıyorum kardeşim. Şu haliyle takıma hiç faydası yok. Aynı şeyleri ben de daha önce yazmıştım linç edilmek pahasına. Bizim taraftar bazı oyunculara toz kondurmuyor. Aynı şey Malouda'nın ilk geldiği zamanlar için de geçerliydi. Bir laf ettik mi herkes üzerine çullanıyordu tabiri caizse. Sonunda Malouda'nın ne olduğunu herkes gördü. Bizim taraftar yıldız oyuncuyu çok sever kabullenmez kötü oynadığını. Keşke aynı hoşgörü takımdakı diğer oyunculara da gösterilse. İsimleri zikretmeye gerek yok taraftar biliyor zaten o oyuncuların kim olduğunu.

Evet keşke aynı hoşgörü ve sabır başka oyunculara da gösterilebilse. Biraz "kendi yağımızla kavrulmayı" ve bu "dünya yıldızı" denilen umut tacirlerine bel bağlamamayı öğrensek başarıyı yakalayacağız ama nerdeee! Carzo hakkında iki olumsuz cümle görünce çıldırıyor bazı insanlar.

Ömer SEVİNÇ
23.12.2014, 16:24
Cardozo Benfica'da bundan çok çok daha hareketli oynamıyordu. Oynuyordu diyen Cardozo bitmiş de gelmiş diyen Cardozo'yu izlememiş. Keşke kalem kağıt olsada Benfica'da Cardozo'nun 4-2-3-1 in forvetinde neler yaptığını çizebilsem. Ne Sefa, Ne Yusuf bir Hedef Santrafor'u Duvar olarak kullanıp hem onu oyuna dahil edip hemde kendileri içeri doğru yüklenip koşular yapıyor. Yusuf topla alıp giden, Sefa ise kanat forvet gibi gol koklayan pasla o teknik işlerle pek işi olmayan bir adam. Yusuf ve Sefa'nın orta özellikleri de çok çok zayıf. Sefa orta yapmıyor, Yusuf'un 10 ortasından 9'u kalecinin kucağına. Cardozo bu sistemde nasıl pozsiyona girsin ki. Yatabare Umut gibi didindiği için elbet fırsat buluyor ama koşmaktan vurmaya mecali kalmıyor. İlk golde Yatabare'nin pası çok güzeldi. Biz Cardozo'yu kullanamıyoruz. Benfica'da Cardozo'nun attığı golleri izlerseniz Cardozo hakkında hiçbir fikriniz olmaz. Cardozo asistin asistini yapan. Tepeden arkaya iki kişiyi sarkıtan hedef santrafordu Benfica'da. Arkaya sarkanlar 1.opsiyon Cardozo'ya 2.opsiyon geriden gelene 3.opsiyon arka direğe diğer sarkan adama 4.opsiyon kaleye şut gibi merkezden göbekten 3-4 oyuncu ile işi götürüyorlardı. Cardozo'nun Benfica'da attığı onca golün içinde kanattan gelen sıfırdan havadan ortaya vurup gol attığı Gol sayısı toplam 10'u geçmez. Hemen hemen her gol göbekten drive eden teknik oyuncularla iş birliği hep. Bizde o işleri yapacak adam yok. Bu haliyle Cardozo'yu kullanırsan Janko'dan bir farkı yok.

Nihayet şu adama Janko muamelesi yapmayan bir yazar çıktı. Orta açamıyoruz ki Cardozo gol atsınmış. Adam sanki bütün golleri kafayla atıyor. Bu adama bir Gaitan şart.

TSercaN
23.12.2014, 16:31
Benficanin her macini kacirmadan izleyenlerle dolu forum. Takimda sanki adam akilli atak yapiyor ve bunun faturasini yan gelip yatmakla cardozoya kesiyorlar.

Vallahi yazik ya. Sirg Elestirmek icin foruma gelip yazanlari gorunce insanin akli almiyor.

OFLU
23.12.2014, 16:33
La bizim neyimize Oscar Cardozo. Tamam formu istenilen düzeyde değil , ama emin olun bursa maçında kornerden attığımız 3. golde ceza sahasında olması yetti. Birden bire duran toplardan gol bulan takım olduk. Açın bari capslere bakın. Bu adamın ceza sahasında olması bile rakip takımın psikolojisini bozuyor. Formsuz birkaç haftadır orası ayrı.

artvints
23.12.2014, 16:43
az kalsın kaçırıyordum. 7000. mesajım cardozo ya gelsin. geç bulduk, erken kaybetmeyelim.7777. mesajımı da cardozo ya armağan edeceğim.bir yere gitmek yok.

Murat'
23.12.2014, 16:44
Satılma durumu varsa satılsın bence, suratında memnuniyetsiz bir ifade var, kalitesinden hiç kuşkum yok ancak bu sistemle yeteri kadar katkı sağlayamaz.

Oğuz B.
23.12.2014, 20:33
Óscar Cardozo.

Tam anlamıyla marka bir isim. Ama ne kadar kullanabiliyoruz?

Tek bir imza programı yapılamaz mıydı? Tek bir özel ürün üretilemez miydi?

Fatih Özkan
23.12.2014, 21:47
Cardozo bile olsan bizim taraftara yaranamıyorsun işte...
Sanki her maç 4-5 pozisyon harcıyor adam.
Top gelmeyen sistemde Cardozo napsın ?
İstediğiniz nedir anlamıyorum ki!
Ayrıca adam mutsuz falan değil.
Akhisar maçından önce ısınırken bile arkadaşları ile güzelce şakalaşıyordu.
Suratı falan asık değildi.

DEEP BLUE
23.12.2014, 22:08
Cardozo, benim futbol anlayışımdaki ideal santfor değil... Ama onu Yatabare'yle mukayese etmek, Madonna ile Yıldız Tilbe'yi mukayese etmekten farksız... Biri golcü ise, diğeri mutfak robotu...

Tolunay Abdioğlu
23.12.2014, 22:09
Varlığın yeter Kral...

Uğur Ö.
23.12.2014, 22:57
Baskılı oyun oynamaya başlıyoruz.Bu arttıkça Cardozoda dahada artacaktır.Cardozo sayesinde evimizdeki tüm maçları kazanabiliriz eğer baskılı oynarsak hemde rahat rahat

Mellih
23.12.2014, 23:19
Cardozo bizde iyi mi oynuyor kötü mü oynuyor. ben henüz anlamadım.

Nazim Can
24.12.2014, 03:14
M-paket bmw almisiz ama 16 zoll demir jantlarla gezmeye calisiyoz, durumumuz ayni bu ha araba gider mi gider.

selcuk
24.12.2014, 03:31
adamin 9 golü var
denilene görede hazir degilmis daha
hazir oldumu ne olacak
birde gol kralliginde etrafinda olan sözde starlarin hepsinden az dakika oynamasina ragmen

asilhamsi
24.12.2014, 10:36
Cardozo TSL nin cok uzerinde bir oyuncu.Oynayan ve oynatan oyuncu.Mac icinde muthis oyun zekasını gosteren bir oyuncu.

Son vuruslarda harika bir oyuncu.

mesele dogru kurguyla oynayıp ondan maksimum verim almakta.

Özellikle iki kanat oyuncumuz sefa ve yusuf oyun zekası oldukca dusuk oyuncular.

Bu cardozonun oyununu cok fazla etkiliyor.

Soner Albayrak
24.12.2014, 14:11
Taktınız adamın suratına ya :) Adam gayet memnun Trabzon'dan. Kendisi de geçenlerde açıklamadı mı zaten kafamın karışık olduğu günler geçirdim ama o günler geride kaldı diye.

artvints
24.12.2014, 17:40
dün de 7000. mesajı cardozo başlığına ayrımıştım.bugün ne olduysa mesajım 7 binin altında gözüktü.silindi mi artık anlamadım. dejavu diyeceğim, eski mesajim da başlıkta duruyor.

Steril61
24.12.2014, 21:00
Cardozo bizde iyi mi oynuyor kötü mü oynuyor. ben henüz anlamadım.

Şimdi ben sana durumu özetliyeyim kardeşim. Son kararı sen verirsin.

Carzo kolay marke edilen ve markajdayken çok etkisiz kalan bir oyuncu. Ayağına gelen topları kendisini marke eden oyuncuya mücadele etmeksizin teslim eden bir yapısı var. Böyle bir durum, ona atılan topların hücum bölgesinde kalmamasına ve takım olarak hücumda etkisiz olmamıza yol açıyor. Birçok renktaş Carzo'ya yeterli destek gelmediği için etkisiz kaldığını savunsa da şu da bir gerçek ki diğer oyuncular geriden top çıkarmak için yırtınırken Carzo ileride dinlenik vaziyette bekliyor. Kendisine gelen topları biraz ayağında tutarak geriden gelecek oyuncularla atakları yönlendirebilse eyvallah diyeceğim ama onu da yapamıyor maalesef.

Şimdi Carzo nasıl gol atacak sana onu söyleyeyim. Bir defa markaj altında olmayacak. Bizim bütün takım deli gibi koşup top kazanacak. Carzo'nun hareketlenmesi beklenilecek. Ardından kazanılan toplar Carzo'nun tam kafa koordinatlarına veya ayağının en müsait yerine teslim edilecek. O da günündeyse isabetli bir vuruş gerçekleştirip topu ağlara gönderecek. Bir de penaltılar var tabi... Penaltı kullanma konusunda gerçekten usta. Onun için ne kadar penaltı kazanırsak Carzo'ya o kadar gol atma imkanı tanımış oluruz. Aksi halde Carzo'nun gol atması için birden çok faktörün aynı anda bir arada bulunması gerekiyor.

Artık gerisini sen düşün.

Yazmayı unutuyordum az kalsın. Carzo'nun ceza sahası dışından çektiği şutların neredeyse tamamı "dağlara taşlara" gidiyor. Bize uzaktan gol atabilme opsiyonu da sunmuyor maalesef.

Heisenberg
24.12.2014, 22:16

Carzo kolay marke edilen ve markajdayken çok etkisiz kalan bir oyuncu. Ayağına gelen topları kendisini marke eden oyuncuya mücadele etmeksizin teslim eden bir yapısı var. Böyle bir durum, ona atılan topların hücum bölgesinde kalmamasına ve takım olarak hücumda etkisiz olmamıza yol açıyor. Birçok renktaş Carzo'ya yeterli destek gelmediği için etkisiz kaldığını savunsa da şu da bir gerçek ki diğer oyuncular geriden top çıkarmak için yırtınırken Carzo ileride dinlenik vaziyette bekliyor. Kendisine gelen topları biraz ayağında tutarak geriden gelecek oyuncularla atakları yönlendirebilse eyvallah diyeceğim ama onu da yapamıyor maalesef.

Şimdi Carzo nasıl gol atacak sana onu söyleyeyim. Bir defa markaj altında olmayacak. Bizim bütün takım deli gibi koşup top kazanacak. Carzo'nun hareketlenmesi beklenilecek. Ardından kazanılan toplar Carzo'nun tam kafa koordinatlarına veya ayağının en müsait yerine teslim edilecek. O da günündeyse isabetli bir vuruş gerçekleştirip topu ağlara gönderecek. Bir de penaltılar var tabi... Penaltı kullanma konusunda gerçekten usta. Onun için ne kadar penaltı kazanırsak Carzo'ya o kadar gol atma imkanı tanımış oluruz. Aksi halde Carzo'nun gol atması için birden çok faktörün aynı anda bir arada bulunması gerekiyor.

Yazmayı unutuyordum az kalsın. Carzo'nun ceza sahası dışından çektiği şutların neredeyse tamamı "dağlara taşlara" gidiyor. Bize uzaktan gol atabilme opsiyonu da sunmuyor maalesef.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/agy5LNq_460sa.gif

Oğuz B.
24.12.2014, 23:48
Kariyerinde 200 küsür gol atmış adam.

İstanbul kulüpleri yıllardır peşinden koşuyor, alamıyor.

Bizim bazı futbol duayeni taraftarlarımız ise nasıl bok atarım diye gece gündüz çalışıyor.

Üzgünüm ama Oscar Cardozo Trabzonspor forması ile daha nice goller atacaktır.

İşiniz zor.

Sefa Murat Dokuz
25.12.2014, 00:08
Kariyerinde 200 küsür gol atmış adam.

İstanbul kulüpleri yıllardır peşinden koşuyor, alamıyor.

Bizim bazı futbol duayeni taraftarlarımız ise nasıl bok atarım diye gece gündüz çalışıyor.

Üzgünüm ama Oscar Cardozo Trabzonspor forması ile daha nice goller atacaktır.

İşiniz zor.

Olurmu ya Marke etmesi en kolay forvet tarzı ;) Her topu kaptırıyor felan!

Fatih Öztürk
25.12.2014, 00:39

Cardozoyla uzaktan yakindan alakasiz bir yorum.saygi duyuyorum.

Soner Albayrak
25.12.2014, 01:03
Dünyanın en çok üyesi olan futbol kulüplerinden birisinden gelip burada boş stadyuma oynamak Cardozo açısından da kolay değildir. Biraz empati yapmak lazım o da insan sonuçta.

Nazim Can
25.12.2014, 03:14
O nasil bir özgüven öyle????? Dehset verici, önce otur, bak adam zaten kariyerinin cogunu Benficada gecirmis, önce ac birkac Cardozolu Benfica maci izle, yap bunu, bak bakalim Jorge Jesus Cardozayi nasil oynatiyordu ondan en yüksek verimi nasil aliyordu, cok büyük futbol zekanla bunun bir tahlilini yap, sonra gel buraya Cardozoyu eni konu elestir, gelmis buraya Mark Janko elestirisi yapiyor sanki.

Colakoglu
25.12.2014, 12:10
Cardozoda tartisilir hale geldiye. Ben artik hicbir yorumu ciddiye almayacagim bu forumda

Aydın Danış
25.12.2014, 13:51
Cardozoda tartisilir hale geldiye. Ben artik hicbir yorumu ciddiye almayacagim bu forumda

Takılmayacaz böyle şeylere bizim insanımıza Ronaldo'yu getir o firikik atarken o duruşu ne öyle adam gibi durur insan o ne öyle tamamen faul dicekler, 1 hafta atamasın oda topçumu be ayak içiyle öyle vurulurmu baaam diye vurucan dicekler o yüzden tırıvırı yani :)

CARDOZO laan bu boru mu ? Abartmayın artık sizde yani :)

cem1990
25.12.2014, 16:15

Ağzı olan konuşuyor

Steril61
25.12.2014, 19:37
Burası adeta "Carzo taparlar" forumuna dönmüş. Bu forum tapınak değil arkadaşlar! İnsanlar tanrılaştırdıkları putlara tapmak için istedikleri tapınağa gidebilirler ama burası yeri değil.

Burası herkesin kendi bilgisi dahilinde oyuncular hakkında yorum ve eleştirilerini yaptığı bir yer. Bir eleştiriyi beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Haksız da bulabilirsiniz. Siz de çıkar eleştirilen bir oyuncu hakkında olumlu taraflarını söylersiniz olup biter. Fakat kalkar eleştiri yapan kişiyi hedef alırsanız o zaman burası forum olmaktan çıkar. Yukarıda bahsettiğim olaya döner hadise.

Carzo hakkında yaptığım yorum bana göre gayet yerinde ve doğru bir tespittir. Varsa benim gibi düşünmeyen bunun aksini savunsun. Saygı duyarım. Fakat çok bilmişlik yapıp yok efendim "kaç maçını izledin", "Avni Aker'de çıplak gözle seyrettin mi", "Carzo'ya bok atmaya çalışan duayen taraftar" gibi ifadeler veya alaycı birtakım sözler benim eleştirimin doğruluğuna halel getirmeyen ve haddi aşan yaklaşımlardır.

sason
25.12.2014, 22:46
Burası adeta "Carzo taparlar" forumuna dönmüş. Bu forum tapınak değil arkadaşlar! İnsanlar tanrılaştırdıkları putlara tapmak için istedikleri tapınağa gidebilirler ama burası yeri değil.

Burası herkesin kendi bilgisi dahilinde oyuncular hakkında yorum ve eleştirilerini yaptığı bir yer. Bir eleştiriyi beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Haksız da bulabilirsiniz. Siz de çıkar eleştirilen bir oyuncu hakkında olumlu taraflarını söylersiniz olup biter. Fakat kalkar eleştiri yapan kişiyi hedef alırsanız o zaman burası forum olmaktan çıkar. Yukarıda bahsettiğim olaya döner hadise.

Carzo hakkında yaptığım yorum bana göre gayet yerinde ve doğru bir tespittir. Varsa benim gibi düşünmeyen bunun aksini savunsun. Saygı duyarım. Fakat çok bilmişlik yapıp yok efendim "kaç maçını izledin", "Avni Aker'de çıplak gözle seyrettin mi", "Carzo'ya bok atmaya çalışan duayen taraftar" gibi ifadeler veya alaycı birtakım sözler benim eleştirimin doğruluğuna halel getirmeyen ve haddi aşan yaklaşımlardır.

Hocam saygı duyuyorum ama katılmıyorum kesinlikle.Bir kere neyi savunduğunuzu anlamadım.Yani Cardozo yu beğenmiyorsunuz da kimi isterseniz ?Bir alternatif sunucaksın ki değerlendirelim.Yoksa kolay o kötü, bu kötü demek.

Bu takımın tamamı press yapmazken Vahid zamanında adam tek başına press yapıyordu.Kaleciye verilen geri pası kovalayıp gol attı ki, ben o pozisyondan başka o topun kaleciye verileceğini hissedip kovalayan adam görmedim.Adam 90. dk gocunmadan girdi, press yaptı, gol kovaladı.Sen bu adama yatmaya gelmiş diyorsun.

Ayrıca akıl dolu paslar atıp , oyunu açıyor, press öyle böyle yapıyor, kafa topu indiriyor, her maç 2 kişi başındayken yapıyor.Sen bu adamı yerden yere vuruyorsun.

Ha dersinki kontra atağa uygun değil ona bile katılmam.Belki adam geçemez ama tek pasla bindirme yapacak adama asist yapar.Hoş kontra falanda oynamıyoruz zaten:)

Sefa Murat Dokuz
25.12.2014, 23:00
Bu adam bugün 0 gol atsaydı da, 2.golde yani attığı goldeki gibi Ekici'ye döndüğü pas gibi, Soner'e Waris'e yaptığı asistler gibi hareketleri çok kalite. Maçı izlemeyi bilmiyor ki adam her futbolcu top süren adam geçen gol atan stilde oyuncu değil. Cardozo hiç o tip bir santrafor olmadı olmayacak. Serdar felan Hikaye Cardozo'nun yanına sağlam teknik ikili oynayabileceği seri teknik oyuncu lazım.

poetricus
25.12.2014, 23:06
Adam usta beyler...

Colakoglu
25.12.2014, 23:06
Kusura bakma cardozo bize henrique lazim umut bulut lazim augustine lazim seni cözemiyoruz biz onlarla idare edelim

Nazim Can
25.12.2014, 23:11
Cardozoya yanlis gözle bakiliyor, pasli oyunda 3. bölgede oyunu nasil hizlandirdigini bugün görmüs olduk, birakin fazla gol atmasin, 3. bölegedeki oyunumuzu kurup sekillendirsin yeter de artar bile. O yüzden diyorum futbol cahilisin, ne futboldan ne de futbolcudan anlamiyorsun diye.

lizarazu
25.12.2014, 23:11
Macta hic kosmuyor gibi gorunuyor ama ileriye aralara iyi kosular yapti. Golleri kolay gibi gorunsede oralara kosmakta onemli.Ersun hoca ileride pires istiyor ama Cardozo o tipte oyuncu degil.artik diger oyunculari pires yapanlardan sececek.

jairzinho
25.12.2014, 23:46
takımın pres gücünü biraz azaltıyor.

bence pres yapmasını beklemekte yanlış.yaş 31.

lakin biraz daha orta sahaya gelip pas alışverişine katılmalı.sırtı dönük.bunu yapmadığında takımı eksik bırakıyor paslaşırken.

Steril61
26.12.2014, 00:10
Hocam saygı duyuyorum ama katılmıyorum kesinlikle.Bir kere neyi savunduğunuzu anlamadım.Yani Cardozo yu beğenmiyorsunuz da kimi isterseniz ?Bir alternatif sunucaksın ki değerlendirelim.Yoksa kolay o kötü, bu kötü demek.

Bu takımın tamamı press yapmazken Vahid zamanında adam tek başına press yapıyordu.Kaleciye verilen geri pası kovalayıp gol attı ki, ben o pozisyondan başka o topun kaleciye verileceğini hissedip kovalayan adam görmedim.Adam 90. dk gocunmadan girdi, press yaptı, gol kovaladı.Sen bu adama yatmaya gelmiş diyorsun.

Ayrıca akıl dolu paslar atıp , oyunu açıyor, press öyle böyle yapıyor, kafa topu indiriyor, her maç 2 kişi başındayken yapıyor.Sen bu adamı yerden yere vuruyorsun.

Ha dersinki kontra atağa uygun değil ona bile katılmam.Belki adam geçemez ama tek pasla bindirme yapacak adama asist yapar.Hoş kontra falanda oynamıyoruz zaten:)

Ben Carzo'nun bugünkü haliyle sıradan bir oyuncu olduğunu, büyütülüp göklere çıkarılmaması gerektiğini savunuyorum. Hayatından bıkmış bir görüntü sergilediğini, Trabzonspora yeteri derecede faydası olmadığını, onun yerine bu takıma Burak Yılmaz tipinde daha çabuk, agresif ve "aralara kaçabilen" bir santrafor gerektiğini düşünüyorum.

Carzo'nun pres yaptığından filan bahsetmişsin. Yaptığı o koşular tamamen göstermelik ve rakibi rahatsız edici koşular değil. Ayrıca bahsettiğin golü ben Avni Aker'de izledim. Gol attığı takım bizdeki ikinci lig takımı eş değerinde Rostov ve 1-0 gerideler. Tüm riskleri almışlar. Rakip kafayla bir geri pası gönderdi o da bu topu takip edip aşırtma bir gol attı. Bu istisna golü mü bana örnek gösteriyorsun. Hadi ciddi bir rakip karşısında markaj altındayken göstersin bakayım kendini. bjk ve gs karşısında ne yaptı bu adam? Hiçbir varlık gösteremedi. Bundan bahsetmelisin bence.

Akıl dolu paslar attığından bahsetmişsin. Attığı pasların çoğu rakibe gidiyor sen farkında değilsin sanırım. Bu akşam Manisa'ya atılan gole bak. Boş pozisyonda orta yapmak isterken topu gitti rakibe isabet ettirdi dönen şans topu Soner'in önünde kaldı. Kafa topu indiriyor demişsin. Manisa gibi bir takım karşısında sadece bir kafa topu aldığını gördük hep beraber :) Topa zıplamaya mecali yok adamın. Kornerlerde hiç risk almıyor, kafa topuna çıkmıyor ve topun geleceği yere kesinlikle hareketlenmiyor. Sağ olsun onun sayesinde defans oyuncularımız golcü olup çıkacaklar.

Manisa maçı. İlk topla buluşma 13'üncü dakika. İkinci topla buluşma 15'inci dakika ve adam sol ayağına gelen topu kaleye dört metre mesafeden auta dikiyor. Bir de Bursa maçında Volkan Şen'in gelişine vurarak bize attığı gole bakın. Hangisi "yıldız futbolcu" vuruşu acaba! Topla üçüncü buluşma 24'üncü dakika. Adam oyunda yok neredeyse ;) Neden??? Adam top oynamaya istekli değil kardeşim. İkili mücadeleden uzak duruyor. Top almak için gelmek yok, hareketlenmek yok, aralara kaçmak yok. Ceza sahasına havadan gelen toplara hareketlenmek yok. Bir forvet bunları yapmayacak da ne yapacak??

Heeee birisi topu kalenin dibine kadar bin bir çabayla getirecek Carzo da hazır topu boş kaleye yuvarlayacak. Öyle mi! Kusura bakmayın da onu bizim ilkokul talebesi de yapar. Şimdi diyeceksiniz ki kale önüne kadar yıldızlara yaraşır, mükemmel, olağanüstü, harikulade boş koşu yaptı onu niye söylemiyorsun. Aha da söyledim. Helal olsun, büyük golcü! boş koşu yapmayı becerebildi.

artvints
26.12.2014, 00:11
diğer 9 oyuncu gerekirse it gibi koşacak, topu cardozo nun ayağına verecek, o da gol atacak.gol atmak, gol bölgelerinde rahat davranmak öyle kolay değil. kaç yıldır bunun sıkıntısını yaşıyoruz.biraz rahat edelim.

lizarazu
26.12.2014, 00:20
Gol krali olacak. Sanki Cemisgezekspordan gelmis amator oyuncudan bAahsediyor gibi konusmak sacma.

Oğuz B.
26.12.2014, 00:22
2 gol attı 3 golde direk asist yaptı. İlk golün de bir şekilde içerisinde.

3. goldeki yapmış olduğu dokunuşu çok güzeldi.

Gol attı sayılmadı. ( Oradaki soğuk kanlı vuruş işte özlediğimiz)

Tebrikler kral..

Samet Yildirim
26.12.2014, 00:22
Cardozo büyük bir oyuncu..

Cardozo gibi adamin var..sag-sol acik oyuncularin 30 metre uzaklikta ondan sonra Cardozoya salla ! Yok ya.Yani Yusuf ve Sefa ayni anda olmaz. Cünkü daha cok cizgi oyunculari...

Cardozo varsa yanlarini arkalarini dolduracaksin yakin oynayabilecek oyuncular kullanacaksin. Mesela Engin Baytar ve Burak Yilmaz 2010-2011 deki gibi..

Ben olsam Constant-Ekici-Özer-Yusuf ve Cardozo 5 lisinde israr ederim bide 6 Numara alirim...Bunlara zaman zaman Yatabare veya Waris eklerim bos oyuncular kesinlikle degiller kenara atarak performanslari düser ilk geldiklerindeki gibi degiler...

Nazim Can
26.12.2014, 00:25
Forumda dikkat cekmeye calisan adam gelip burda ukalalik pesinde, yok bimem top rakip oyuncuya carpmisda önüne düsmüsde ondan sonra bilmem birseyler olmusda, birdaha diyorum, Cardozoyu ici bos elestirdiginde farkli falan olmuyorsun, aksine rezil oluyorsun, az kaldi teneke baglamaya.

Şanlı SanMarino
26.12.2014, 00:25
Golcü.
Hem de çok özel bir golcü.
Bugün 9 golün 9'unu da atmaktan daha önemli birşey yaptı.
Formanın hakkını verdi, maç ayırt etmeden.

Şanlı SanMarino
26.12.2014, 00:29
Ben Carzo'nun bugünkü haliyle sıradan bir oyuncu olduğunu, büyütülüp göklere çıkarılmaması gerektiğini savunuyorum. Hayatından bıkmış bir görüntü sergilediğini, Trabzonspora yeteri derecede faydası olmadığını, onun yerine bu takıma Burak Yılmaz tipinde daha çabuk, agresif ve "aralara kaçabilen" bir santrafor gerektiğini düşünüyorum.

Carzo'nun pres yaptığından filan bahsetmişsin. Yaptığı o koşular tamamen göstermelik ve rakibi rahatsız edici koşular değil. Ayrıca bahsettiğin golü ben Avni Aker'de izledim. Gol attığı takım bizdeki ikinci lig takımı eş değerinde Rostov ve 1-0 gerideler. Tüm riskleri almışlar. Rakip kafayla bir geri pası gönderdi o da bu topu takip edip aşırtma bir gol attı. Bu istisna golü mü bana örnek gösteriyorsun. Hadi ciddi bir rakip karşısında markaj altındayken göstersin bakayım kendini. bjk ve gs karşısında ne yaptı bu adam? Hiçbir varlık gösteremedi. Bundan bahsetmelisin bence.

Akıl dolu paslar attığından bahsetmişsin. Attığı pasların çoğu rakibe gidiyor sen farkında değilsin sanırım. Bu akşam Manisa'ya atılan gole bak. Boş pozisyonda orta yapmak isterken topu gitti rakibe isabet ettirdi dönen şans topu Soner'in önünde kaldı. Kafa topu indiriyor demişsin. Manisa gibi bir takım karşısında sadece bir kafa topu aldığını gördük hep beraber :) Topa zıplamaya mecali yok adamın. Kornerlerde hiç risk almıyor, kafa topuna çıkmıyor ve topun geleceği yere kesinlikle hareketlenmiyor. Sağ olsun onun sayesinde defans oyuncularımız golcü olup çıkacaklar.

Manisa maçı. İlk topla buluşma 13'üncü dakika. İkinci topla buluşma 15'inci dakika ve adam sol ayağına gelen topu kaleye dört metre mesafeden avuta dikiyor. Bir de Bursa maçında Volkan Şen'in gelişine vurarak bize attığı gole bakın. Hangisi "yıldız futbolcu" vuruşu acaba! Topla üçüncü buluşma 24'üncü dakika. Adam oyunda yok neredeyse ;) Neden??? Adam top oynamaya istekli değil kardeşim. İkili mücadeleden uzak duruyor. Top almak için gelmek yok, hareketlenmek yok, aralara kaçmak yok. Ceza sahasına havadan gelen toplara hareketlenmek yok. Bir forvet bunları yapmayacak da ne yapacak??

Heeee birisi topu kalenin dibine kadar bin bir çabayla getirecek Carzo da hazır topu boş kaleye yuvarlayacak. Öyle mi! Kusura bakmayın da onu bizim ilkokul talebesi de yapar. Şimdi diyeceksiniz ki kale önüne kadar yıldızlara yaraşır, mükemmel, olağanüstü, harikulade boş koşu yaptı onu niye söylemiyorsun. Aha da söyledim. Helal olsun, büyük golcü! boş koşu yapmayı becerebildi.

Avut ne :)
Bir de şu 10-11 ve 11-12 sezonları taraftarı epey bir köreltti. Arkadaşlar dünya futbolunda "sadece defans arkasına koşu yapan golcü" diye bir gereklilik, tanımlama yok.
Futbol tarzı denen birşey var. Cardozoyu beğenmeyen galatasarayı tutsun. Burak hala o takımda. Başı ellerinin arasında falan :)

Nazim Can
26.12.2014, 00:30
Bir de şu 10-11 ve 11-12 sezonları taraftarı epey bir köreltti. Arkadaşlar dünya futbolunda "sadece defans arkasına koşu yapan golcü" diye bir gereklilik yok.
Futbol tarzı denen birşey var. Cardozoyu beğenmeyen galatasarayı tutsun. Burak hala o takımda. Başı ellerinin arasında falan :)

Kim demis Cardozo bugün hattrick yapmadi diye aha buda 3. golün resmi kayiti:)

Oğuz B.
26.12.2014, 00:31
Prim tanımamak için alıntılamadım mesajını arkadaşın.

Adam bugün atılan 9 golün 6'sında direk pay sahibi. Oturmuş dakikaları yazıyor topla buluştuğu. :D

Kornerlerde en az 2 bazen 3 oyuncuyu üzerine çekiyor ve stoperlerimiz çok rahat vuruşlar yapıyor. Bunu da üşengeçliğinden zıplamamasına bağlıyor. :D

Adam seri katil soğuk kanlılığıyla bitiriyor pozisyonları. Vuruş kalitesini Volkan Şen ile karşılaştırıyor. :D

Neyse uzatmaya gerek yok.

Yanıldım/yanılıyorum demek de bir erdemdir. Yada art niyet kötü bir özelliktir.

Hangisi uyarsa.

Forumda dikkat cekmeye calisan adam gelip burda ukalalik pesinde, yok bimem top rakip oyuncuya carpmisda önüne düsmüsde ondan sonra bilmem birseyler olmusda, birdaha diyorum, Cardozoyu ici bos elestirdiginde farkli falan olmuyorsun, aksine rezil oluyorsun, az kaldi teneke baglamaya.

Nazim Can
26.12.2014, 00:37

Adam bugün atılan 9 golün 6'sında direk pay sahibi. Oturmuş dakikaları yazıyor topla buluştuğu. :D

Kornerlerde en az 2 bazen 3 oyuncuyu üzerine çekiyor ve stoperlerimiz çok rahat vuruşlar yapıyor. Bunu da üşengeçliğinden zıplamamasına bağlıyor. :D

Adam seri katil soğuk kanlılığıyla bitiriyor pozisyonları. Vuruş kalitesini Volkan Şen ile karşılaştırıyor. :D

Hangisi uyarsa.

Cardozoyu salt golcü olarak baz alip düsünürsen basdan zaten Cardozodan o istedigin verimi asla alamazsin hem sahada hocasi hemde ekran basinda bizler. 3. Bölgedeki komple bir hücum silahindan bahsediyoruz.

Şanlı SanMarino
26.12.2014, 00:38

Hangisi uyarsa.

Baki kardeşim "avut" diyen biriyle futbol tartışmak akla, mantığa hakaret. Bırak o dünyanın en iyi golcüsü Burak zannetsin. Bu cinse Henrique bile çok da neyse...

Nazim Can
26.12.2014, 00:40
Yukarida yazilmis, Cardozo bugün hali sahada yasi kücük takim arkadaslarina gol attiran takimin abisi kivaminda oynadi, bunu da görmek icin tabi biraz futbol bilmek ve Trabzonsporu sevmek lazim.

Steril61
26.12.2014, 00:42
Bir de şu 10-11 ve 11-12 sezonları taraftarı epey bir köreltti. Arkadaşlar dünya futbolunda "sadece defans arkasına koşu yapan golcü" diye bir gereklilik, tanımlama yok.

Sen kelimelerle avun :) Beynin yorumlarımı algılayabilecek ve eleştirilerime cevap verebilecek yeterliliğe sahip olmayınca kelimelerde ararsın böyle çareyi.

Yorumlarına bakılırsa futbol duayeni de olmuşsun anlaşılan. Bir de başkaları adına ne zamandan beri karar verme mercii haline geldin! Savcı mısın hakim misin merak ettim doğrusu. Yazdıklarımı beğenmek zorunda değilsin.

Carzo taparlar tapınağına gidip istediğin kadar tapabilirsin. Burası tapınak değil forum.

Oğuz B.
26.12.2014, 00:46
Kesinlikle öyle. Zaman zaman çok kaliteli paslaştık 3. bölgede. Ve hepsinin içinde vardı Cardozo. Daha yakın oynamalıyız o bölgede.

Cardozoyu salt golcü olarak baz alip düsünürsen basdan zaten Cardozodan o istedigin verimi asla alamazsin hem sahada hocasi hemde ekran basinda bizler. 3. Bölgedeki komple bir hücum silahindan bahsediyoruz.

Elimizde bir futbol sanatçısı var.

Israrla değersizleştirmeye çalışmak anlaşılamaz bir durum. Oyununu beğenmeyebilirsin ama itibarsızlaştırmaya çalışmak komik oluyor.

Sonra da saygı beklemek mümkün olmaz. Çünkü bunun adı eleştiri değil.

Baki kardeşim "avut" diyen biriyle futbol tartışmak akla, mantığa hakaret. Bırak o dünyanın en iyi golcüsü Burak zannetsin. Bu cinse Henrique bile çok da neyse...

Allah'a şükür yalnız bizi yaradana taparız.
Bir daha böyle saçma sapan değerlendirme yapılmaz inşallah.

Trabzonspor'un değerlerine dil uzatanlara izin vermemek. "tap-" fiili ile açıklanamaz. Olsa olsa şeytan taşlamak olur.

Soner Albayrak
26.12.2014, 00:49
Cardozo büyük bir oyuncu..

Cardozo gibi adamin var..sag-sol acik oyuncularin 30 metre uzaklikta ondan sonra Cardozoya salla ! Yok ya.Yani Yusuf ve Sefa ayni anda olmaz. Cünkü daha cok cizgi oyunculari...

Cardozo varsa yanlarini arkalarini dolduracaksin yakin oynayabilecek oyuncular kullanacaksin. Mesela Engin Baytar ve Burak Yilmaz 2010-2011 deki gibi..

Ben olsam Constant-Ekici-Özer-Yusuf ve Cardozo 5 lisinde israr ederim bide 6 Numara alirim...Bunlara zaman zaman Yatabare veya Waris eklerim bos oyuncular kesinlikle degiller kenara atarak performanslari düser ilk geldiklerindeki gibi degiler...

Katılıyorum kesinlikle. Cardozo gibi oyuncun varsa ona göre takım kuracaksın.

Şanlı SanMarino
26.12.2014, 00:54
Sen kelimelerle avun :) Beynin yorumlarımı algılayabilecek ve eleştirilerime cevap verebilecek yeterliliğe sahip olmayınca kelimelerde ararsın böyle çareyi.

Yorumlarına bakılırsa futbol duayeni de olmuşsun anlaşılan. Bir de başkaları adına ne zamandan beri karar verme mercii haline geldin! Savcı mısın hakim misin merak ettim doğrusu. Yazdıklarımı beğenmek zorunda değilsin.

Carzo taparlar tapınağına gidip istediğin kadar tapabilirsin. Burası tapınak değil forum.

Bak Bay İsimsiz. Hadi bilgisizsin ona lafım yok. Onu geç de Cardozo'ya taptığımızı nereden çıkardın? Senin gibiler 2 gol attığı maçta Sefa'ya ana avrat sövüyordu.
Şunu da yanlış anlama. Cardozo'dan daha iyisi olursa tabi ki tercihimiz o olur. Ancak Cardozo Trabzonspor tarihinin en iyi 3 golcüsünden biridir. Bak forvet demiyorum "golcü" diyorum. Neyse okumayı biliyorsun en azından :)

Steril61
26.12.2014, 00:55
Trabzonsporun değerlerine dil uzatanlara izin vermemekten bahsetmiş birisi:D Buna ancak gülerler. Kim hangi değerine hakaret etti Trabzonsporun ben de merak ettim doğrusu.

Farklı görüşlere tahammülü ve saygısı olmayanlar durumu çarpıtmasınlar lütfen.

Nazim Can
26.12.2014, 01:01
Lan farkli falan degilsin sadece ukalallik pesindesin:) bak kendin bile itiraf ettin, cidden farkli degilsin, bak forumda farkli arkadaslar abiler var, misal ilk aklima gelenler, Poetricus ve Deep Blue nickli abiler onlarin farki kendilerine has tarzlari ve olaylara bakis acilari, senin ki resmen, cahil cesareti, gelip burda birde millete ibikleniyorsun:) o gülme isini falanda birak, onu zaten biz seni her okudugumuzda yapiyoruz raad ol:)

Oğuz B.
26.12.2014, 01:06
Oscar Cardozo Trabzonspor'un bir değeridir.

"Israrla" gülünç argümanlarla onu itibarsızlaştırmaya çalışan zihniyetten bunu anlamasını beklemiyorum zaten. "Değer" kelimesinin anlamını bilmedikleri gibi; "dil uzatmak" deyimini de anlayamadıkları net.

Neyse. Uzatmaya gerek yok.

Konu açık.

Burak61
26.12.2014, 01:12
steril61 denilen kullanici futbolu cok biliyormus gibi yorum yapiyor, ama kendisine cevap bile vermeyecegim, kendisini ciddiye alip yorum yazmayin, bence. böyle taraftarlar takima sadece zarar veriyor, burak bu takimdayken onu da elestirdiginden eminim laf olsun torba dolsun...

Steril61
26.12.2014, 01:12
Bak Bay İsimsiz. Hadi bilgisizsin ona lafım yok. Onu geç de Cardozo'ya taptığımızı nereden çıkardın? Senin gibiler 2 gol attığı maçta Sefa'ya ana avrat sövüyordu.
Şunu da yanlış anlama. Cardozo'dan daha iyisi olursa tabi ki tercihimiz o olur. Ancak Cardozo Trabzonspor tarihinin en iyi 3 golcüsünden biridir. Bak forvet demiyorum "golcü" diyorum. Neyse okumayı biliyorsun en azından :)

Futbol gibi eğlenceye aracılık etmesi gereken bir konuda herhangi bir oyuncu hakkında doğru veya yanlış eleştiride bulunduğumuz zaman yazdıklarımızla alakasız bir şekilde adeta düşmana saldırır gibi yazılar yazılıyorsa o yazıları yazanlar kendilerinden geçmiş demektir.

Carzo'yu savunurken kendinizden geçmenize ve düşmana saldırır gibi davrandığınıza göre ben de diyorum ki artık bunlar bu adama tapar gibi aşıklar. Başka bir anlam veremiyorum yani forumdaki bu reaksiyonlara.

artvints
26.12.2014, 01:16
şahsen gençlerbirliği maçında attığı aşırtma golünden sonra secdeye gider gibi oldum, yalan yok şimdi :)

Colakoglu
26.12.2014, 01:16
Cardozoya yanlis gözle bakiliyor, pasli oyunda 3. bölgede oyunu nasil hizlandirdigini bugün görmüs olduk, birakin fazla gol atmasin, 3. bölegedeki oyunumuzu kurup sekillendirsin yeter de artar bile. O yüzden diyorum futbol cahilisin, ne futboldan ne de futbolcudan anlamiyorsun diye.

Eger bu yazin bana ise eger , kusura bakmada sende yazdiklarimin ironi oldugunu anlamayacak kadar cahilmissin :)

Burak61
26.12.2014, 01:21
Futbol gibi eğlenceye aracılık etmesi gereken bir konuda herhangi bir oyuncu hakkında doğru veya yanlış eleştiride bulunduğumuz zaman yazdıklarımızla alakasız bir şekilde adeta düşmana saldırır gibi yazılar yazılıyorsa o yazıları yazanlar kendilerinden geçmiş demektir.

Carzo'yu savunurken kendinizden geçmenize ve düşmana saldırır gibi davrandığınıza göre ben de diyorum ki artık bunlar bu adama tapar gibi aşıklar. Başka bir anlam veremiyorum yani forumdaki bu reaksiyonlara.

Bence sadece senin sacmalamana verdikleri dogal bir tepki. Tapmayla alakasi yok, git antuda yaz sen, emenike hizli, araya kacan bir futbolcu, bu sene 2 golle oynuyor, cardozo gibi hic birsey yapmasa 10 gol atardi (!)

Steril61
26.12.2014, 01:21
Lan farkli falan degilsin sadece ukalallik pesindesin:) bak kendin bile itiraf ettin, cidden farkli degilsin, bak forumda farkli arkadaslar abiler var, misal ilk aklima gelenler, Poetricus ve Deep Blue nickli abiler onlarin farki kendilerine has tarzlari ve olaylara bakis acilari, senin ki resmen, cahil cesareti, gelip burda birde millete ibikleniyorsun:) o gülme isini falanda birak, onu zaten biz seni her okudugumuzda yapiyoruz raad ol:)

Kardeş önce bir üslubunu düzelt. Ben forumda belki de ayda bir yorum yazan biriyim. Her zaman vaktim olmuyor foruma girmeye. Ne işim olacak dikkat çekmekle ukalalıkla. Saçmalayıp durmuşsun.

Carzo'yu uzun süredir takip ediyorum. Takıma yeterli düzeyde katkı sağlamadığını savunuyorum. Varsa itirazın söylersin. Carzo'yu yerlere göklere sığdıramazsın, mükemmel bir oyuncu olduğundan bahsedersin falan filan. Israrla şahsıma hakaret etmenin anlamı nedir! Bu durum senin ne kadar küçük ve dengesiz bir insan olduğunu ortaya koyar. Bunu da bilesin.

Nazim Can
26.12.2014, 01:22
Eger bu yazin bana ise eger , kusura bakmada sende yazdiklarimin ironi oldugunu anlamayacak kadar cahilmissin :)

İnan yazdigin postu hic hatirlamiyorum senlede alakasi yokdu zaten:) ama simdi merak ettim o ironi dolu mesaji:D

Edit: Okudum simdi, yazdiklarimin senle alakasi yok, biz su 1-2 sayfadir tek bir düsmanla ugrasiyoruz:cool:

OĞUZHAN061
26.12.2014, 01:27
Cardozo bugünkü Soner'in 3. golünde verdiği pasıyla ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösterdi.Kendisi bir sistem oyuncusu.Ondan 2013'te ki Emenike yırtıcılığı beklemek hata olur.Kanatlar,bekler onu orta yağmuruna tutunca o zaman daha çok anlayacağız değerini..
+
Cardozo'suz çıktığımız maçları bir hatırlayın.Yatabare ilerde top tutamıyor,hücum varyasyonları kısıtlıyor,topu defanstan ileri çıkartamıyorduk.İlk 11 başladığı maçlarda gol atmasa bile sırtı dönük top alıyor,kanatlara veriyor,duvar pası yapıyor.En kötü ihtimal defansla boğuşup diğer takım arkadaşını boşa çıkarıyor.Bazı maçları golsüz ve asistsiz geçtiği için eleştirilmesi normaldir ama kadro oturunca gerekli mevkilere takviyeler yapılınca o da performansını artıracaktır.
+
Kötü yanları ise hala eski fiziksel gücüne kavuşamaması,press yapmaması ve bazende şut ve pas tercihleri..

Colakoglu
26.12.2014, 01:30
İnan yazdigin postu hic hatirlamiyorum senlede alakasi yokdu zaten:) ama simdi merak ettim o ironi dolu mesaji:D

Edit: Okudum simdi, yazdiklarimin senle alakasi yok, biz su 1-2 sayfadir tek bir düsmanla ugrasiyoruz:cool:

Cardozoyu tartisanlarla ugrasmayin, yani kendi doktorlari bile rahat birakin dedi akil almaz derecede sorunlari varmis. :D

Steril61
26.12.2014, 01:30
Bence sadece senin sacmalamana verdikleri dogal bir tepki. Tapmayla alakasi yok, git antuda yaz sen, emenike hizli, araya kacan bir futbolcu, bu sene 2 golle oynuyor, cardozo gibi hic birsey yapmasa 10 gol atardi (!)

Sana göre saçmalık bana göre değil. Sen zaten baştan aşağı saçmalıksın. Başkalarına "kendisine cevap bile vermeyeceğim, kendisini ciddiye alip yorum yazmayin" diyorsun sonra da haddini bilmeden yazıyorsun.

Sana soran yok hangi forumda yazı yazılacağını. Sen önce kendine hakim olmayı öğren ;) . Futbolcular hakkında yazılan yazıların saçma olduğunu değerlendirebilecek durumda değilsin aynı zamanda. Kendinizden geçmişsiniz. Dinlenin öyle gelin.

Steril61
26.12.2014, 01:35
Cardozo bugünkü Soner'in 3. golünde verdiği pasıyla ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösterdi.Kendisi bir sistem oyuncusu.Ondan 2013'te ki Emenike yırtıcılığı beklemek hata olur.Kanatlar,bekler onu orta yağmuruna tutunca o zaman daha çok anlayacağız değerini..
+
Cardozo'suz çıktığımız maçları bir hatırlayın.Yatabare ilerde top tutamıyor,hücum varyasyonları kısıtlıyor,topu defanstan ileri çıkartamıyorduk.İlk 11 başladığı maçlarda gol atmasa bile sırtı dönük top alıyor,kanatlara veriyor,duvar pası yapıyor.En kötü ihtimal defansla boğuşup diğer takım arkadaşını boşa çıkarıyor.Bazı maçları golsüz ve asistsiz geçtiği için eleştirilmesi normaldir ama kadro oturunca gerekli mevkilere takviyeler yapılınca o da performansını artıracaktır.
+
Kötü yanları ise hala eski fiziksel gücüne kavuşamaması,press yapmaması ve bazende şut ve pas tercihleri..

Carzo severler! Alın size örnek bir yorum. Kimseyi kırmadan olayı başka mecralara çekmeden özetlemiş fikirlerini. Taraftar olmak bunu gerektirir.

artvints
26.12.2014, 01:38
harbiden, yorumunu beğenmediğiniz kişiye baskı yapmak doğru değil.ben de o yorumu okurken haklı mı acaba diye düşündüm.öyle seviyesizce yazılmış bir yorum değildi. cardozo da eleştirilebilir. belli bir oyun görüşü vardır ona uymuyordur. mesela yusufa da sürekli kafanı kaldır basit oyna, sonere güçlen gibi şeyler söyleniyor forumda.oyun karakterlerine tamamen zıt olmasına rağmen.ama kimse o yorumları yapan kişilere baskı yapmıyor. çok doğru değil yani. çok dokunduysa eksi itibar var.onu kullanın.insanların üzerine gitmeyin.

Colakoglu
26.12.2014, 01:41
CSSBVSD
Cardozo sevenler, sevdigini bilmeyenler ve sevecekler dernegi :)
bu steril denen arkadasa ilismeyen oda bu gruba dahil ileride sevecek olanlardan, birde fenerliler var tabi onlarda sevdigini inkar edenler :D

Nazim Can
26.12.2014, 01:51
harbiden, yorumunu beğenmediğiniz kişiye baskı yapmak doğru değil.ben de o yorumu okurken haklı mı acaba diye düşündüm.öyle seviyesizce yazılmış bir yorum değildi. cardozo da eleştirilebilir. belli bir oyun görüşü vardır ona uymuyordur. mesela yusufa da sürekli kafanı kaldır basit oyna, sonere güçlen gibi şeyler söyleniyor forumda.oyun karakterlerine tamamen zıt olmasına rağmen.ama kimse o yorumları yapan kişilere baskı yapmıyor. çok doğru değil yani. çok dokunduysa eksi itibar var.onu kullanın.insanların üzerine gitmeyin.

O arkadasin belirli bir oyun görüsü var, ama Cardozo buna uymuyor diye, Cardozo siradan mi oluyor:D o nasil bir fitbol görüsüymüs öyle, kimsenin kimseye baski yaptigi da yok, zaten cogu kiside alinti bile yapmiyor, hem gel buraya absürd seyler yaz, ondan sonrada tepki gelince, aglamaya basla, birakin su ezik edebiyatini.

artvints
26.12.2014, 02:06
O arkadasin belirli bir oyun görüsü var, ama Cardozo buna uymuyor diye, Cardozo siradan mi oluyor:D o nasil bir fitbol görüsüymüs öyle, kimsenin kimseye baski yaptigi da yok, zaten cogu kiside alinti bile yapmiyor, hem gel buraya absürd seyler yaz, ondan sonrada tepki gelince, aglamaya basla, birakin su ezik edebiyatini.

senin tepkilerin normal değil ki, hiç aynaya bakmıyorsun malesef.olayı hemen kişiselleştiriyorsun.aynısını bana da yaptın hatta trabzonspor un yenilmesine sevindiğimi ima ettin. bu kadarına gerek yok ki. yorumu beğenmeyebilirsin ama tepkiler çok abartılı.direk aşağılıyorsun insanı. çok defa rastgeldim birkere değil. bu da benim sana eleştirim olsun.

Furkan Özdem
26.12.2014, 02:46
Umut, henrique, brozek gibi oyunculardan sonra cardozoyu bazı bünyeler kaldırmadı tabi.

Cardozo resmen santraforu tanımı. Gol atar, asist yapar, top dağıtır, alan boşaltır vs. yaptığı her şeyi de layıkıyla yerine getirir. Tecrübesiyle oyunculara faydası da cabası..

Tartışmak bile yersiz. Takımda istemeyenlere gülüp geçiniz.

Fatih Özkan
26.12.2014, 03:03
Laf olsun diye seni eleştirenler ile polemiğe girmeyeceğim artık.
Tribünde 2-3 tip vardı ortaya koyduğun futbolu beğenmeyen.
Görmesini bilen gözler farkında senin yaptıklarının.

demir
26.12.2014, 08:51
su asamada elestırılecek son oyuncumuz bıle degıl ıllada elestırmek ıcın caba gosterılıyorsa..

1- elstırır ama alternatıf uretemez sadece elestırmek ıcın elestırır,
2- ısı gucu yoktur evde cansıkıntısından saracak bısey arıyordur ve en acık malzemeyı tercıh eder
3- sahsi bir husumeti vardır :)

Faik Yılmaz
26.12.2014, 08:54
2 gol.....

1 sayılmayan ofsayt gol....

en az 2 direkt asist....

ayrıca diğer gollerdeki katkılarını da göz önünde tutarsak süper bir maç çıkardı dün akşam...

umarım diğer maçlarda da devamı gelir....

hamdi_61
26.12.2014, 09:01
9-0 kazandığımız maçın sonunda Cardozo'ya da sallayan taraftarlarımız var. Müthişsiniz.

a f s
26.12.2014, 10:51
Pasları, yaptığı koşular, golleri ve asistleri ile klasını konuşturdu. Maşallah.

Onun futbol zekasını çözebilen oyuncularla çok daha verimli olacaktır.

:alkış:

Aydın Danış
26.12.2014, 11:36
Umut, henrique, brozek gibi oyunculardan sonra cardozoyu bazı bünyeler kaldırmadı tabi.

Eh fazla görmiceksin kardeşim kaç mandıralık sığır geldi geçdi bünye geri tepiyor napıcan :)

halil ibo
26.12.2014, 14:41
Şu anda altyapıda olan gençlerimize özeniyorum.
Onların yerinde olsam Cardozo'nun,Bosingwa'nın bir antremanını kaçırmazdım.Tüm imkanlarımı kullanıp ,altyapı hocasının yakasına yapışıp haftada bir idman onlardan özel ders almanın yollarını zorlardım.
Futbolu bilen adamı seyretmesi zevktir görebilene...

Mert'
26.12.2014, 14:46
Beyler yapmayın etmeyin bu adamın oyun görüşü falan çok iyi. Takım rakip sahada oyun oynasa sürekli 20 gol rahat atar ligde.
Ayrıca Waris'e attırdığı golde görebilirsiniz yakın çekimde kendisi de vurabilirdi ama Waris'e güzel bir pas çıkararak golü attırdı.

Cafer Bulur
26.12.2014, 16:53
Cok güzel bir mac oldu onun icin atti ve attirdi,dün aksam zevk aldi oynadigi oyundan.

Gol pozisyonlarinda biraz daha dikkatli olmali,cok daha fazlasini atabilecek yetenegi var.

zx61
27.12.2014, 11:51
Haberlere göre yönetime hani büyük kulüptünüz taraftar maça gelmiyor zevk almıyorum demiş..normalde yerel gazete haberlerine itibar etmem ama mantık süzgecinden geçirince doğru olma ihtimali yüksek..yönetimin biletleri 5 liraya düşürmesi, cardozonun tavırları...asla bu yüzden cardozoya haksız diyemem ama adam haklı hepimizin bildiği üzere adam taraftara inanılmaz bağlı yıllarca benficadan bu yüzden gitmedi..aslında tam istediğimiz adam ama Trabzondakiler yüzünden elimizden kaybedeceğiz..

Mustafa ÖZDEMİR
27.12.2014, 13:11
çekemeyenler başladılar saçma sapan haberlere .taraftar yoksa bende yokum falan demiş.bu kadar saçmalık olamaz...

pReN@_61
27.12.2014, 13:49
Baygol

Colakoglu
27.12.2014, 15:26
çekemeyenler başladılar saçma sapan haberlere .taraftar yoksa bende yokum falan demiş.bu kadar saçmalık olamaz...

Dogruluk ihtimali olan bi haber bence, bende futbolcu olsam bende zevk almam

Timur Mikhail
27.12.2014, 16:00
Cardozoya laf edenler gitsinler tomogrofi filmi çeksinler, beyinleri yerinde mi değil mi diye...

Ufuk
27.12.2014, 16:01
Cardozoya laf edenler gitsinler tomogrofi filmi çeksinler, beyinleri yerinde mi değil mi diye...
:D

Mesut
27.12.2014, 16:28
Derin Trabzon iş başında...
Rüyalarında bile göremeyeceği adamı Hacıosmanoğlu aldığı için kıskançlıklarından çamur atmaya çalışılıyor.
Cardozo mimiklerinden hareketlerinden mutlu olduğu belli.
Fatih Tekke'den sonra forvet izliyor bu gözler yedirirmiyiz...

Trabzonsporking
27.12.2014, 18:40
Oscarrrrrrrrrrrrr Cardozooooooooo

Trabzonsporking
27.12.2014, 18:40
Yalan haberlere inanmayın

vyno
28.12.2014, 11:12
Gerçeklik payı var mı ?

Cardozo: Beni kandırdınız

Trabzonspor'un Paraguaylı golcüsünün takımdan ayrılmak istediği ileri sürüldü.
Yönetime, "Beni kandırdınız. Bana 'Büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz' dediniz. Taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gideceğim" dediği öğrenildi.

Yöneticiler, Cardozo'yu ikna etmeye uğraşıyor.

Kaynak:Milliyet

sbay
28.12.2014, 11:57
bu haberin asıl kaynağı yerel gazeteler...başka birşey demiyorum...

Fatih Özkan
28.12.2014, 11:59
Spor Online ‏@sporonlinecom
Oscar Cardozo: "Trabzon'da çok mutluyum"

Yerel basın afkurmayı bıraksın!

halil ibo
28.12.2014, 12:11
''Karadeniz'in Sesi Gazetesi'nin haberine göre Paraguaylı yöneticinin yönetime,...''

Aşağılık köpekler,o kadar aceleleri var ki,yangından mal kaçırır gibi haber yaptıkları için,Paraguaylı yöneticiyi bize transfer etmişler o da ayrılmak istiyormuş.Kimse artık o yönetici !

Cardozo,Manisaspor maçını ciddiye alacak kadar profesyoneldir.Siz yeter ki adamın parasını düzgün ödeyin.
Takım onunla oynamaya alışsın ve takım olsun sahada yeter.
Bu yalan haberi uyduranı,aracı olanı,yayınlayanı ... ın-ının-ının-ının...

a.fındıkoğlu
28.12.2014, 12:15
Haberi gorunce sabah sabah moralim bozuldu. Insallah gercek degildir.

Necmettin ALTUNTAŞ
28.12.2014, 12:17

İçimizdeki İrlandalılar fitneye başlamışlar bile.

orhan42
28.12.2014, 13:12
O yerel basını akaminko..Hiç mi desteğiniz olmaz kardeşim bu takıma?

Samet Yildirim
28.12.2014, 13:51
cardozoya laf edenler gitsinler tomogrofi filmi çeksinler, beyinleri yerinde mi değil mi diye...

:d :d

Samet Yildirim
28.12.2014, 13:52
Cardozo: Burada cok mutluyum....

Video

http://www.sporx.de/futbol/superlig/trabzonspor/cardozo-isyan-etti-ve-beni-kandirdiniz-SXHBQ432658SXQ

02.12 tarihinde yapmis aciklamayi...

20 gün sonra mi mutsuz olmus :DDDD

A.Ali Karanis
28.12.2014, 14:04
Milleti tribüne çekmek için yapılmış yerel basının uydurma haberi nerelere çekildi.Rezillik.Şu yapılan habere bakın.

artvints
28.12.2014, 14:07
alışmamış basında cardozo durmuyor tabi. ama haberde haklılık payı yok değil.boş tribüne oynuyor adam.

angraf
28.12.2014, 14:23
Allahsız kitapsız yalan haber yapanlara inaat CARDOZOOOOOOO

Colakoglu
28.12.2014, 14:34
Klüpten bir aciklama bekliyorum

Mert'
28.12.2014, 14:38
Yalan haber inanmayın stada seyirci gelmiyor gitmek istiyorum diye bir sebep mi olur?
Bjk nin stadı yok ordaki futbolcularda isyan etsin o zaman.
Kulüp açıklama yapmalı derhal.

signal
28.12.2014, 20:33
Stat boş ben gidiyorum diye saçma bir sebepten ötürü kimse takımdan ayrılmaz. Ama genel anlamda Trabzonda bir mutsuzluğu varsa o ayrı tabi.

HiLMiKaN
28.12.2014, 22:40
Cardozo bazen estetik gol atıcam diye pozisyonları heba edebiliyor ama bizim için çok önemli bir oyuncu.. ve her maç ilk 11 de olmalı..

Hunk
29.12.2014, 03:09
Yerel basin ufak beyinleriyle seyirciyi stada cekmeye calisiyor. Ama beiyn dedigim gibi ufak oldugu icin, yanlis bir yol sectiklerinin belkide farkinda degiller.

cem1990
29.12.2014, 10:58
Ben bu gazeteci müsfettelerinin derin Trabzonla kesin bağlantılı olduğunu düşünüyorum
Trabzonspor tarihinin en büyük transferini yapmış hacıosmanoğluna kin kusalım karalayalım da nasıl olursa olsun mantığındalar.
Hacıosmanoğlunu vucudumun en işe yaramaz hücresi kadar sevmem ama bu derin Trabzonu lav edebilecek de tek adam kendisidir.

Soner Albayrak
29.12.2014, 13:13
Bu yerel basın düşmandan da beter yahu. Başkaları istese bu kadar zarar veremez Trabzonspor'a.

cakalkerem
29.12.2014, 13:18
cardoza mı?

Zeki Akyol
29.12.2014, 18:08

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: aynen öyle sadece haber61.net i takip ederdim oda onlara ayak uydurmuş..nasıl yerel spor siteleri anlamış değilim.İşi tamamen ticaret için yapıyorlar profesyonel olmuşlar

acan61
29.12.2014, 18:25
cardoza mı?

yok cardozo :D

truva28
29.12.2014, 21:54
are you footballer?

Hami_41
29.12.2014, 21:57
Bu zamana kadar bekledim ses etmedim takima isinamadi top gelmedi ceza sahasi golcusu hikaye yerim senin gibi golcüyü bize göre değilsin bu kariyeri nasıl yaptin bilmiyorum.

DEFOL

ophius
29.12.2014, 21:58
adama 35 tane orta kesmişsiniz
kaçı adama gelmiş
ondan sonra sorgulayın adamı

erolizmts
29.12.2014, 22:23
Adamı dikiyorsun rakip kale önüne 40 orta açıyorsun ve bekliyorsunki bu adam 3-4 savunmacı arasından yükselip kafa vuracak ve gol atacak. Adam tek vuruşluk bir adam. Topla depar atamıyor zaten. Topu 3-4 metre dahi süremiyor. Bu adam tek vuruşluk golcü. Al da at diyeceksin. Yani ceza alanı içersinde topu bu adama bırakacaksın. Bir delik bulur ve topu filelere gönderir. Aksi halde ne Hakan Şükür gibi savunmadan daha yükseğe yükselip kafa vurabilir ne de Fatih Tekke gibi sürdüğü topu klas bir şekilde kaleye sokabilir.

TSemih61
29.12.2014, 22:42
İsabetli pası yok, fazla yoruma da gerek yok.

Fatih Özkan
29.12.2014, 23:31
Adamla topu buluşturduğumuz kaç isabetli pasımız, ortamız var ?

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.12.2014, 23:42
Top gelmemiş olabilir buna lafım yok ama rakibe tekme savurması affedilebilir değil. Bunu ikinci kez yapıyor. Kimse hırs vs bişe demesin.

objek
29.12.2014, 23:44
Bu aksamki macta rekor duzeyinde orta girisiminde bulunduk malesef isabet orani dusuktu fakat en dramatik tarafi ortalari ikinci direge kaldiralim derken toplarin birinci direkteki rakip oyuncunun diz boyuna gelmesi!!!

Cafer Bulur
29.12.2014, 23:53
Vasat futboluna ragmen cok savundum ama artik savunulacak bir tarafi kalmadi.

Gol atmak,basarili olmak cok da umurunda degil gibi oynuyor iyi bir teklifte satilmali.

Mehmet BAŞ
30.12.2014, 00:29
Cardozo gibi adam çok ararsınız...

Adamı cezasahasında topla buluşturamıyoruz ki...

Adam kaleye kaç tane şut çekti? Kaç tane top servis edildi adama...

Koca maçta bir tek Yusuf'un indirdiği top var...

Cardozo da iyi sabır var, sinirleri sağlam...

Onun yerinde ben olsam valla takıma kızar bağırırdım.

Böyle bir adamı besleyememek böyle bşi olsa gerek...

Her maç adamı kazık gibi ilerde yalnız bırakıyorlar...

Şu takımda 11 gol atması bile mucize yemin ederim!

Mehmet BAŞ
30.12.2014, 00:29
Cardozo gibi adam çok ararsınız...

Adamı cezasahasında topla buluşturamıyoruz ki...

Adam kaleye kaç tane şut çekti? Kaç tane top servis edildi adama...

Koca maçta bir tek Yusuf'un indirdiği top var...

Cardozo da iyi sabır var, sinirleri sağlam...

Onun yerinde ben olsam valla takıma kızar bağırırdım.

Böyle bir adamı besleyememek böyle bşi olsa gerek...

Her maç adamı kazık gibi ilerde yalnız bırakıyorlar...

Şu takımda 11 gol atması bile mucize yemin ederim!

Mert'
30.12.2014, 00:31
İnanamıyorum mağluiyetin suçluau Cardozo oldu

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 00:33
Bir takım ki tek hücum tarzı rakip ceza sahasına topu dikmek başka bir şey yaptığı yok ama suçlu Cardozo. Boşversenize. Yaptığımız hangi orta ön direği geçti 1 tane var mı ?

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 00:59
Top gelmemiş olabilir buna lafım yok ama rakibe tekme savurması affedilebilir değil. Bunu ikinci kez yapıyor. Kimse hırs vs bişe demesin.

Trabzonspor 1-4 kaybederken , Trabzonspor kart görmüyorsa asıl sorun orda. İsyan edecek, Cardozo'nun ilerde 2 stoper paslaşırken peşlerine koşması topun peşine koşup rakibe vurması mı sorun oldu bırak allah aşkına ya

Nazim Can
30.12.2014, 04:25
Avatarina Yumluyu koyan adam gelmis burda Cardozoyu elestiriyor:) daha neler görecegiz bakalim.

Hele o futbolculugunu sorgulayan zevata da baska seyler dicem ama daha sirasi degil.

Turgay Atalay
30.12.2014, 08:59
Bazı futbolcuları en ufak hatalarında yerin dibine sokan taraftarımız, bazı futbolculara gereksiz tapıyor bu takımda, savunmak veya yermek adına her türlü bahaneyi bulabiliyorlar. İsmi Cardozo değil de, Veysel falan olsa çoktan yerin dibine sokulmuştu Cardozo. Hiçbir önemli maçta hiçbir önemli katkısı olmayan bir adamı nasıl başarılı sayacağım. Millet Burak Yılmazı beğenmez laf sokardı, adamın kafasına top çarptırıp gol attırıyorduk sanki, çırpına çırpına gol atıyordu çocuk. Gol atmak adına hiçbir gayreti olmayan, eli belinde adamlar olmasın artık bu takımda. Lütfen

truva28
30.12.2014, 10:32
Avatarina Yumluyu koyan adam gelmis burda Cardozoyu elestiriyor:) daha neler görecegiz bakalim.

Hele o futbolculugunu sorgulayan zevata da baska seyler dicem ama daha sirasi degil.

Sen kendini futbol profesörü mü sanıyorsun?Ne bu tavırlar,ukalalık sen de?Ayrıca de bakalım ne diyeceksin?Korkaklığın lüzumu yok konuş hadi dinliyorum..Ayrıca bırakacaksın bu işleri,neymiş Yumlu'nun resmini koyan Cardozo'yu eleştiremezmiş,sen kimsin ya?Sana mı soracak insanar birini eleştirirken?

Harun-61
30.12.2014, 11:03
abi Cardozo'ya da gitsin diyoruz ya...Ciddi ciddi az olan futbol bilgimden süphe duymaya basladim.

Su hali ile Messi dahi bu kulübe gelse millet birsey bulur.

zafer6161
30.12.2014, 11:36
adama top geldide atmadimi,yada disarimi atti,,,
bu adami besleyeceksin,bol bpl topla bulusturacaksinyoksa komse ondan topu surup hol atmadini beklemesin

sason
31.12.2014, 03:54
Galiba santrafordan beklediğimiz topu 40 mt de alıp, 3-4 kişiyi geçip gol atması.Yok öyle bir adam.

beratika
02.01.2015, 18:51
Şapkan çok iyi uşak :D

Cyzio
02.01.2015, 19:02
adama top geldide atmadimi,yada disarimi atti,,,
bu adami besleyeceksin,bol bpl topla bulusturacaksinyoksa komse ondan topu surup hol atmadini beklemesin

Yavaş Zafer, yavaş... Az biraz sakin ol... Bu ne hiddet :D? Ayrı yazılması gereken "de" ve "mi"leri de saymıyorum :D.

.

ibrahim
02.01.2015, 19:08
Yavaş Zafer, yavaş... Az biraz sakin ol... Bu ne hiddet :D? Ayrı yazılması gereken "de" ve "mi"leri de saymıyorum :D.

.
Neyy? Mi'ler de mi ayrı yazılması lazım???

Gesendet von meinem LG-D855

Furkan Özdem
02.01.2015, 19:24
Yorumlara bakın şaka gibi. %100 eminim ya messi gelsin eleştirilir bu takımda.

Cyzio
02.01.2015, 19:32

İroni?

.

Kazım Bostan
02.01.2015, 20:13
fb ile haberleri çıktığında acayip antipati duyuyordum şimdi gönlümde yer etti. tipi de benziyor bana biraz onun da etkisi var :D

bu adamın EN FAZLA tek maçlık performansı eleştirilebilir. bazıları futbolculuğunu sorgulayarak saçmalıyor dikkat etmek lazım.

ki takım iyi oynadı da o mu batırdı? bu adam sahada dikilse bile bizim takıma negatif etki etmez. bugüne dek o oyundayken attığımız gollerin %51'inde doğrudan ya da dolaylı yoldan katkısı var. bu sadece forvet adam tabii etkisi olacak diyerek açıklanacak bi şey değil. cardozo'nun bu oyun görüşü bile şuanda bizim ligin 1 gömlek üstünde.

ayrıca egosu yüksek olan biri sanıyordum cardozo'yu bugüne dek ama 90+3'te oyuna girdi adam en küçük bi kaprisi olmadı.

ligin 2. yarısında çok iş yapacak, seneye ise patlama yapacak inşallah.

Emrah Akcagöz
02.01.2015, 21:14
Gerçekten çok ilginç taraftarımız var.

Acaba Henrique daha iyiydi diyen çıkmadı mı hala ?

ibrahim
03.01.2015, 00:17
İroni?

.
Kim? Benmi?

Sibel
03.01.2015, 15:18

Evet. Soru ekleri ayrı yazılır.
Hiç duymadın mı?
Görmedin mi?
Bilmedin mi?
:)
Bilmen gerektiğini düşünüyor musun? (bu da ayrı bak)
+
Konuya dönersek Cardozo hiçbir yere gidemez. Yok daha neler.

ibrahim
03.01.2015, 15:40
Evet. Soru ekleri ayrı yazılır.
Hiç duymadın mı?
Görmedin mi?
Bilmedin mi?
:)
Bilmen gerektiğini düşünüyor musun? (bu da ayrı bak)
+
Konuya dönersek Cardozo hiçbir yere gidemez. Yok daha neler.

Peki son bir soru. Öğreneceğiz şu dili Allahın izniyle. :)

İbrahimdemi Trabzonsporlu? Cümlesi nasıl yazılıyor?

--------

Cardozo bizimdir, bizim kalacak! :D

Sibel
03.01.2015, 16:00
Peki son bir soru. Öğreneceğiz şu dili Allahın izniyle. :)

İbrahimdemi Trabzonsporlu? Cümlesi nasıl yazılıyor?

--------

Cardozo bizimdir, bizim kalacak! :D

İbrahim de mi Trabzonsporlu? :eek:

ibrahim
03.01.2015, 16:24
İbrahim de mi Trabzonsporlu? :eek:
Hayret, İbrahim de nasıl yaptı bu işi? :P

Verdiğin bilgiler için teşekkürler. :)

Cyzio hoca dalga geçiyorum sandı gabliba. :D

Cyzio
03.01.2015, 17:40

Yalan yok... Gerçekten ironi yapıyorsun zannettim :).

.

OĞUZHAN061
03.01.2015, 22:32
2. yarı attığının 1.5 katı kadar gol atacağını beklediğim oyuncu(Lig+kupa+avrupa dahil)

beratika
03.01.2015, 22:57

Şimdi Almanca çok zor bir dil bence.İngilizce gibi kolay değil birsürü kural var.
Amaa şimdi bizim dilimizde de ayrı yazılıp yazılmayan -de'lere hiç girmeyelim.Hele ki ayrı yazılıp yazılmayan -ki'ler ayrı başa bela.
Şunu hep merak etmişimdir ki; bütün -şeyler ayrı yazılıyor,eyvallah,fakat neden 'hiçbir' bitişik,o bitişikse neden 'herhangi bir' ayrı?
İnsan gerçekten hayret ediyor.Bir de Almancaya laf atıyorum :D

bthnbyrktr
04.01.2015, 08:29
Türkçe en zor dildir,
Elbet bir gün öğrenilir,
Cardozo gol at,
Gel bizi şenlendir.

:D:D

Furkan Özdem
05.01.2015, 21:58
Cördözö çök yötörsöz

efes61
05.01.2015, 21:59
yönetiminden taraftarına, federasyonundan hakemine bu rezillik içinde bir tek bu adamın profosyonelliğini zevkle izliyorum. izin verdikleri kadar tabi

Vkgz
05.01.2015, 22:02
adam düzgün bir takımda olsa hala senede 30 gol atar.

Mert'
05.01.2015, 22:03
Adamsın Cardozo

Cavalcanti
05.01.2015, 22:04
Her yerinden opuyorum Cardozo. :D

a.fındıkoğlu
05.01.2015, 22:06
Legend

Hüseyin Başoğlu
05.01.2015, 22:13
cırdızı yitirsiz

DeAgLeMaNyAq
05.01.2015, 22:19
Deplasman oyuncusu değilmiş... :)

Sibel
05.01.2015, 22:20
Bu adamı çekemeyen defolsun gitsin arkadaş.
Bu adamı oynatmayan beynin içinde ne gibi fantaziler var merak ediyorum!

Mert'
05.01.2015, 22:22
Şu adam iyi takımda olsa rahat 20 gol atar ligde

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:23
Bu adamı topla buluşturmak yeterli oluyor.
Açık ve net!
Bunu anlamayan futbol yetersizleri gitsin Ersen Martin'i, Henrique'yi seyretsin!
Bu adam E-LEŞ-Tİ-Rİ-LE-MEZ!

Yavuz Hasan
05.01.2015, 22:28
tek kalmamalı. adamı üç kişi tutuyor
düzgün orta da gelmiyor bu şekilde başarılı olması mümkün değil
bize de yazık kendine de

Oğuz B.
05.01.2015, 22:29
Teşekkürler Kral.

O puştları susturman paha biçilemez..

Sefa
05.01.2015, 22:30
Maç bitti gol atmaya devam ediyor.. Mutluyum, haberler yalan dedi.. Yerel basın golü yedi..

The Legend
05.01.2015, 22:30
Yine klas bir gol atmış helal olsun.

Faruk BERBER
05.01.2015, 22:31
Allah senden razı olsun.

Furkan Özdem
05.01.2015, 22:34
Şu adam iyi takımda olsa rahat 20 gol atar ligde

Kötü takımda da atacak gibi. İlk yarıda 9 gol attı. İkinci yarı 20'yi bulabilir :)

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:35
Maç bitti gol atmaya devam ediyor.. Mutluyum, haberler yalan dedi.. Yerel basın golü yedi..

Mutlu olmayan adam ilk 11 çıkmayacağı maç öncesi ısınırken o kadar keyifli görüntüler sergilemez.
Bizim ya.şak yerel basının uydurma haberleri işte!

Colakoglu
05.01.2015, 22:36
Kazmanin teki derhal satilmali !!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

atomantcum
05.01.2015, 22:36
Ne pis vurmuş be.

Maç içinde fazla katkısını göremiyoruz ama çok acayip goller atıyor, izlemesi inanılmaz keyifli oluyor.

DeAgLeMaNyAq
05.01.2015, 22:39

32 yaşına gelmiş adam bu saatten sonra seyirci sayısına mı bakacak yahu parası ödendiği sürece mutludur...

Sefa
05.01.2015, 22:40
32 yaşına gelmiş adam bu saatten sonra seyirci sayısına mı bakacak yahu parası ödendiği sürece mutludur...

Haberi 5. sınıfa giden birine yaptırdıklarına eminim yoksa durum vahim.. Akıl işi değildi o haber :)

'Enes'
05.01.2015, 22:41
Ertan Süzgün @ertansuzgun
BİLGİ: Oscar Cardozo yalan konuşuyor...Geçtiğimiz haftalarda yönetimle görüşüp ''Burada beklediğim havayı bulamadım. Mutlu değilim'' dedi...

Colakoglu
05.01.2015, 22:42
BİLGİ: Oscar Cardozo yalan konuşuyor...Geçtiğimiz haftalarda yönetimle görüşüp ''Burada beklediğim havayı bulamadım. Mutlu değilim'' dedi...

Kim bu Süzme pardon Süzgün

F. Yıldırım
05.01.2015, 22:43

Yeni Karakaş bu mu ya da Cevat Kol??

Oruç
05.01.2015, 22:44
O gol sadece Balıkesir'e değildi.

'Enes'
05.01.2015, 22:45
Kim bu Süzme pardon Süzgün

Yeni Karakaş bu mu ya da Cevat Kol??

bu ara bizim takıma sardı manyak herif,spor muhabiri...

torulli
05.01.2015, 22:46
Cardozo'yu gönderin gitsin ya bundan topcu falan olmaz. Biz henriqeyi istiyoz bu ne böyle ya. Nerde bizim janko'muz. Ne Cardozo'su o da kimmiş ki. Adama maç boyunca iki yada üç top geliyo. Bi tanesini atıyo, bi tanesini attırıyo, bitanesinide sefanın canı sıkılmasın diye ona oynuyo. Bu adamdan topçu mopçu olmaz. Hem baksanıza adam golden sonra acayip sekilde seviniyo. Sevinmemesi lazım. Ersun hoca da sevinmismis oda sevinmeyecek arkadas. :D
....................................!!!!!!........ .......................
tüm yorumlara saygım sonsuz ama bazen kendimi kaybediyorum bazı yorumlarda :D

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:48
Golün hızı 121 KM!
Yeterli mi ?

Sefa
05.01.2015, 22:49
Golün hızı 121 KM!
Yeterli mi ?

Balıkesir taraftarına sormak lazım..

Colakoglu
05.01.2015, 22:49
Golün hızı 121 KM!
Yeterli mi ?

Yok Fatih 150den asaga vuranin Trabzonda isi yok, derhal satilmali, hemde bu gece !

Hakan
05.01.2015, 22:50
Golden sonra olduğum yerde 5 metre yukarı zıpladım.Seni seviyoruz,5 yıl daha bizle kal

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:51
Balıkesir taraftarına sormak lazım..

Hala çıkarmaya uğraşıyorlarmış.

artvints
05.01.2015, 22:52
yaw en azından ayağı düzgün, ayarı var. bu şartı sağlayamayan en az 10 oyuncu var takımda. üçü, dördü de hücum bölgesinde oynuyor.

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:54
Bu zamana kadar bekledim ses etmedim takima isinamadi top gelmedi ceza sahasi golcusu hikaye yerim senin gibi golcüyü bize göre değilsin bu kariyeri nasıl yaptin bilmiyorum.

DEFOL

Vasat futboluna ragmen cok savundum ama artik savunulacak bir tarafi kalmadi.

Gol atmak,basarili olmak cok da umurunda degil gibi oynuyor iyi bir teklifte satilmali.

Bunlar en yakın tarihli eleştiriler.
Aynı arkadaşları bekliyoruz.

Öznur61
05.01.2015, 22:55
Seni sevmeyen ölsün reis.

İ. SARAL
05.01.2015, 22:56
Tek kaldığı zaman etkisiz oluyor. Defansla boğuşmayı hiç sevmiyor, top saklamıyor. Yanında birileri olunca bugünkü gibi oynuyor. Yanına ne kadar adam sokarsak o kadar etkili.

Mert Oğuzlu61
05.01.2015, 23:00
sağına bakıyor sefa, soluna bakıyor yusuf. orta sahaya bakıyor merkezi bomboş bir takım.

ondan sonra vay efendim cardozo yetersiz. koy sağına bryan ruiz, soluna babel gibi adamı, koy merkez üçlüye g.inler-tolgay-ekici gibi bir üçlü... ondan sonra izle bu adamı ve takımı ama yok, TS nin forveti orta sahada topu alacak 4-5 adam geçecek hatta mümkünse kaleciyi de geçecek ve golü atacak. :D