PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Óscar René Cardozo

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

artvints
04.02.2016, 16:58
Kaçırdığı komik penaltılarla kaybettiğimiz puanların çetelesini tutalım mı?

hobaaa :D :D :D

Hakan
04.02.2016, 17:00
Kaçırdığı komik penaltılarla kaybettiğimiz puanların çetelesini tutalım mı?
Aradan geçen yarım saat için daha mantıklı bir cevap beklerdim :)

İ. SARAL
04.02.2016, 17:02
Aradan geçen yarım saat için daha mantıklı bir cevap beklerdim :)

Kardeşim iş yerindeyim her zaman bakamıyorum :) Ayrıca şunlarda var; ileride hiç top tutamadığı için baskı yememize, kibar kibar takılıp rakip stoperlerin keyif yapmasına, hayalet casper gibi dolaşıp takımı eksik bırakmasını da sayabiliriz. Orta saha ve savunmamızın kötü görünmesinin başlıca etkenlerinden biri "BU ZAT".

kürşat61
04.02.2016, 18:59
3 hafta yok 2 haftaya da form tutar etti 5.
Vücudu erken error verdi Cardozonun yaş 33 ama...

memozcan
04.02.2016, 19:07
bu çin furyasında iyi paraya okutabilirz belki..

61trabzonomer
04.02.2016, 22:07
bu haber bence iyi inşallah bu adamın fos olduğunu göreceğiz bu zamanda,

muhammed demir .

TSemih61
04.02.2016, 22:32
Erkan ve Cardozo'yu da gönderdik mi takımda bir şeyler değişmeye başlar. Erkan ve Cardozo ligin en yavaş oyuncuları. Bu adamlar oynadığında hücumda 2 oyuncu eksiğiz her maç. Bu otomatikman ligin en zayıf hücum hattına dönüştürüyor takımı. Sonra niye gol atamıyor takım. Geçen forumda bir arkadaş yazmıştı Cardozo için; Acun'un futbol turnuvasındaki oyuncular bile daha fit diye. Evet gerçekten de bu kadar trajikomik bir durumda takımımız. Bu gibi oyuncular yıldız muamelesi yapılıyor asıl ona yanıyorum.

gometra
04.02.2016, 23:31
Seneye radikal bi maaş indirimi yapmazsa kalması çok zor. Ama iyi teklif gelirse her koşulda satılır bence. Gelecek transfer döneminin finansmanını bi kaynağı da eldeki oyuncular olmalı çünkü.

Şöyle adam gibi bi takımda seni izleyemedik ya, yanarım yanarım ona yanarım.

Sibel
04.02.2016, 23:50
Formu yok de.
Sakat de.
Bizde olmaz de.
Tutmadı de.
Sevmiyorum de.
Ama bu adam fos demek de futbolun sınırlarını zorluyor.

Şanlı SanMarino
05.02.2016, 02:55
Formu yok de.
Sakat de.
Bizde olmaz de.
Tutmadı de.
Sevmiyorum de.
Ama bu adam fos demek de futbolun sınırlarını zorluyor.

Cardozo müthiş bir futbolcu. Ancak tıpkı Janko gibi, Vittek gibi tarz olarak bize uymuyor. Kaldı ki ona rağmen neler yaptığı ortada. Ancak bana göre artık vedalaşmalı ve yeni bir hikayeyi o mevkide başlatmalı.

kartal61
05.02.2016, 05:36
Cardozonun su lıgte oynayabılecegı en son takımız.Bu adam top suremez pres yapamaz,ama ver topu atsın golu.Çok yuksek ısabetlı sut ıstatıslıgı var.Adamı bırde tek forvet oynatıyoruz.Bu halde attıgı goller buyuk basarı.Bence Muhammetle beraber çıft forvet oynamalı.O sekılde bıraz daha rahat olur

karahanbakar
05.02.2016, 07:39
Şu anda ligde 13. Dakika ile topu en fazla ayağında tutan oyuncuların olduğu takımmışız. Bu Erkan topu aldı mı orta saha çizgisine paralel bir şekilde bir oraya bir buraya koşuyor demek. Bu takım pas yapmıyor demek nGörüyorsunuz değil mi? Mersin bile, sivas bile bizden iyi pas yapıyor.

Allah aşkına şu durum içinde Cardozo'dan ne bekliyorsunuz. El insaf yahu! Şu takımda eleştirilecek on son futbolcudur kendisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İ. SARAL
05.02.2016, 08:43
Çin takımlarının forumu falan yok mu? Şu zatı oraya pazarlasak.

Faik Yılmaz
05.02.2016, 09:05
Devlet kuruluşlarında da böyledir....

Spor klüplerindede böyledir.....

hiç iş yapmayana yan gelip yatana kimse ses çıkarmaz....

lakin Cardozo gibi ahlaklı ve görevini elinden geldiğince yapmaya çalışan insanlar nedense sevilmezler....

Yattara gibi olucaksın koskoca sezon boyu 2 çalım 1 kolbastı ile sezon bitireceksin 8 sene böyle ekmek yiyeceksin....

Şanlı SanMarino
05.02.2016, 09:08

lakin Cardozo gibi ahlaklı ve görevini elinden geldiğince yapmaya çalışan insanlar nedense sevilmezler....

Yattara gibi olucaksın koskoca sezon boyu 2 çalım 1 kolbastı ile sezon bitireceksin 8 sene böyle ekmek yiyeceksin....

Yok dostum
Niye sevmeyelim?
Seviyoruz ancak bize uygun bir oyuncu olmadığını da görüyoruz. Bunun için bilim adamı olmaya gerek yok.

İ. SARAL
05.02.2016, 09:51

Ahlakına, profesyonelliğine diyecek laf yok. Ancak sahadaki duruşu, takım oyununa katkısı çok düşük seviyelerde. Fiziki durumu da Türkiye süper liginde futbol oynamaya müsait değil, aldığı maaş da cabası. Elimizde patlamadan satılmasında fayda var.

Harun-61
05.02.2016, 12:47
Ersan Gülüm'e, 7 milyon € veren Cin'liler Cardozo'ya en az 15 vermeli !

Faik Yılmaz
05.02.2016, 13:48
Yok dostum
Niye sevmeyelim?
Seviyoruz ancak bize uygun bir oyuncu olmadığını da görüyoruz. Bunun için bilim adamı olmaya gerek yok.

Ahlakına, profesyonelliğine diyecek laf yok. Ancak sahadaki duruşu, takım oyununa katkısı çok düşük seviyelerde. Fiziki durumu da Türkiye süper liginde futbol oynamaya müsait değil, aldığı maaş da cabası. Elimizde patlamadan satılmasında fayda var.

Şahsen size söylemedim bunu Dostlar....

Yanlış anlamayın sakın

Genel bir sıkıntım var bu konuda....

Adam bir köşede oturur yılarca ayağına top değdirmez maaşını alır..Onlar göze batmaz genellikle.

özçelik61
05.02.2016, 13:54
:o muhalif gurupta yer alan biri olarak aynı eleştirileri tekrar yazmayacağım..
lakin bir hususu açıklamak isterim...

-göreve gelir gelmez ilk icraatını mali disiplin olarak belirleyen ve 50. yıla (2017-2018) vurgu yapan değerli yönetimimiz :

1- ücret skalasında ilk 3te olan ve "futbol anlamında" katkısı çok çok az olan Cardozoyu neden "kulüp çıkarı" doğrultusunda Çin-Katara satmadı?
2-duruşunu hepimizin takdir ettiği 33 lük abimizin, yönetim tarafından önümüzdeki 1,5 sezonun "durgunluk dönemi" olarak nitelendirildiği ve bu süre sonunda 36 larına merdiven dayayacağı düşünüldüğünde fırsatı varken satılmaması en basit tabiri ile "taraftar korkusu" değil midir?

3-bu sorum özel olarak her konuda hemfikir olmasak da duruşunu beğendiğim Faik Bey'e : kendisi Yattara örneğini verdi, bu konuda yazdıklarının yarısına katılıyorum ki bir iki gün önce "ben kıyamete kadar Trabzonspor taraftarında bir huyun değişmeyeceğine inanıyorum:
hasbelkader avrupada veya farklı bir coğrafyada isim yapmış 30 luklar ile 3,5 estetik hareket yapan ecnebi topçuya olan sempatisi kendi evladına ise (gol atıyor ise ayrı= Fatih tekke) zulmü." demiştim
lakin Yattara takımımızda son 1-2 yıl hariç ismi geçen adamların aldığı ücretlere göre karın tokluğuna oynadı
Yattara için fiyat-performans eğrisi yaptınız da niye sevgili abimiz (Cardozo) için bunu böyle görmüyorsunuz?
sevgiler

Faik Yılmaz
05.02.2016, 14:14
:o muhalif gurupta yer alan biri olarak aynı eleştirileri tekrar yazmayacağım..
lakin bir hususu açıklamak isterim...

-göreve gelir gelmez ilk icraatını mali disiplin olarak belirleyen ve 50. yıla (2017-2018) vurgu yapan değerli yönetimimiz :

1- ücret skalasında ilk 3te olan ve "futbol anlamında" katkısı çok çok az olan Cardozoyu neden "kulüp çıkarı" doğrultusunda Çin-Katara satmadı?
2-duruşunu hepimizin takdir ettiği 33 lük abimizin, yönetim tarafından önümüzdeki 1,5 sezonun "durgunluk dönemi" olarak nitelendirildiği ve bu süre sonunda 36 larına merdiven dayayacağı düşünüldüğünde fırsatı varken satılmaması en basit tabiri ile "taraftar korkusu" değil midir?

3-bu sorum özel olarak her konuda hemfikir olmasak da duruşunu beğendiğim Faik Bey'e : kendisi Yattara örneğini verdi, bu konuda yazdıklarının yarısına katılıyorum ki bir iki gün önce "ben kıyamete kadar Trabzonspor taraftarında bir huyun değişmeyeceğine inanıyorum:
hasbelkader avrupada veya farklı bir coğrafyada isim yapmış 30 luklar ile 3,5 estetik hareket yapan ecnebi topçuya olan sempatisi kendi evladına ise (gol atıyor ise ayrı= Fatih tekke) zulmü." demiştim
lakin Yattara takımımızda son 1-2 yıl hariç ismi geçen adamların aldığı ücretlere göre karın tokluğuna oynadı
Yattara için fiyat-performans eğrisi yaptınız da niye sevgili abimiz (Cardozo) için bunu böyle görmüyorsunuz?
sevgiler

Sevgili Dostum....

Öncelikle yönetim Cardozo'yu satmak istedi. 5 milyon euroluk teklifte geldi ancak kendisi kesinlikle gitmek istemediğini beyan ettiği için satamadı.....

Cardozo geçen yıl 29 lig maçında asistleri hariç 17 gol attı...... 128 dakikada 1 gol yani...

Bu sene sakatlıklar nedeniyle 14 maçta toplam 774 dakika oynayabildi ve 7 gol attı..... 110 dakkikada 1 gol.....

geçen yıl bir çalışmam vardı Cardozo ile kaç lira kazandık diye maliyetini kurtarıyordu.

bu seneki direkt gol atıp para kazandıran maçlarına bakacak olursak ;

Akhisar maçında beraberlik golünü attı...... 650.000 tl..... kazandık

Kayseri maçında galibiyet golünü attı.... 1.300.000 tl....kazandık

antep maçında beraberlik golünü attı 650.000 tl kazandık

Eskişehir maçında ilk golümüzü attı 1.300.000 tl kazandık....

Antalya maçında ilk golümüzü attı 1.300.000 tl kazandık....

Adam yarım gazla sakatlıkla boğuşarak 5.200.000 tl lik gol atmış bize....

Daha ne yapsın adam....

özçelik61
05.02.2016, 17:13
Sevgili Dostum....

Öncelikle yönetim Cardozo'yu satmak istedi. 5 milyon euroluk teklifte geldi ancak kendisi kesinlikle gitmek istemediğini beyan ettiği için satamadı.....

Cardozo geçen yıl 29 lig maçında asistleri hariç 17 gol attı...... 128 dakikada 1 gol yani...

Bu sene sakatlıklar nedeniyle 14 maçta toplam 774 dakika oynayabildi ve 7 gol attı..... 110 dakkikada 1 gol.....

geçen yıl bir çalışmam vardı Cardozo ile kaç lira kazandık diye maliyetini kurtarıyordu.

bu seneki direkt gol atıp para kazandıran maçlarına bakacak olursak ;

Akhisar maçında beraberlik golünü attı...... 650.000 tl..... kazandık

Kayseri maçında galibiyet golünü attı.... 1.300.000 tl....kazandık

antep maçında beraberlik golünü attı 650.000 tl kazandık

Eskişehir maçında ilk golümüzü attı 1.300.000 tl kazandık....

Antalya maçında ilk golümüzü attı 1.300.000 tl kazandık....

Adam yarım gazla sakatlıkla boğuşarak 5.200.000 tl lik gol atmış bize....

Daha ne yapsın adam....

saygıdeğer abim; böyle bir önerme ne derece doğrudur? attığı goller sayesinde bu paraları aldı isek, atamadığı goller (bunlara penaltılar da dahil) daha çok kaybettik..
bunu çokca kez zikrettik..Trabzonsporun forveti kör Ahmet olsa zaten 15 gol atıyor..Sorun burası değil kendisinden daha az gol atan Henrique yi daha az eleştirdim, mesele bizim takıma saha içinde ne kattığıdır? ben futbol anlamında bizim takıma el freni olduğunu düşünüyorum

karahanbakar
05.02.2016, 19:01
saygıdeğer abim; böyle bir önerme ne derece doğrudur? attığı goller sayesinde bu paraları aldı isek, atamadığı goller (bunlara penaltılar da dahil) daha çok kaybettik..
bunu çokca kez zikrettik..Trabzonsporun forveti kör Ahmet olsa zaten 15 gol atıyor..Sorun burası değil kendisinden daha az gol atan Henrique yi daha az eleştirdim, mesele bizim takıma saha içinde ne kattığıdır? ben futbol anlamında bizim takıma el freni olduğunu düşünüyorum

Senin takımının el freni Özer, Erkan gibi topu taşımayı, pas atmayı bilmeyen oyunculardır. Yasuf gibi orta yapamayan oyunculardır. Şu anda ligde oyuncuların topu ayağında tutma süresi en fazla olan takımız. Pas atmayan bir takımda Cardozo'dan bundan daha fazlasını bekleyemezsin. İstanbul takımlarında olsa en az çift hanelileri çoktan geçmişti gol sayısı.

Biz futbolcuyu göndermeyi çözüm zannediyoruz. Çözüm o futbolcudan verim alabilecek şekilde futbol oynamaktır.

yorumsuz6117
05.02.2016, 19:44
Sezon sonu gider..

emrhan61
05.02.2016, 20:16
Elestirirsin ama fos demek tam bir rezillik.

emrhan61
05.02.2016, 20:16
Erkan Ozer Yusuf falan hem cok yetenekli hem cok hizlida Cardozoya laf yapın.

smart
05.02.2016, 20:43
Ersan Gülüm'e, 7 milyon € veren Cin'liler Cardozo'ya en az 15 vermeli !

Ersan Gülümün Avustralya vatandaşlığı var çin liginde yabancı olarak sayılmıyor. O yüzden fiyatı artıyor.

emrhan61
05.02.2016, 20:54
Cardozoyada Çinden teklif var..

CesurHamsi
05.02.2016, 21:32
Cardozo adamdir, iyi bir forvet ama benim istedigim Trabzonspor Cardozo tipi oyuncuyla olmamasi lazim diye dusunuyorum.

kimse yanlis anlamasin, Cardozo bize gelmis gecmis en iyi forvetlerden biri, hatta bu adam oynamadiginda yada oyundan ciktiginda Trabzonsporun hali ortada.

ama teklif varsa satilmasi lazim, o paralarla seneye hazirlikli girmemiz lazim.

Courage
05.02.2016, 21:43
Cardozonun stili şu an ki takıma uymuyor ama zaten Messi'de uymazdı Müller de uymayacaktı :)

Adamın stili; ayağına ,kafasına uygun sertlikte gelen topları ya direk ya 1-2 hamle ile daha müsait hale getirip gol atmak. İstediğini verdiğimiz anlarda bunu neredeyse eksiksiz yaptı. Kaçırdığı penaltı ve pozisyonlar üzerinden ''kazmalığının'' ispat edilmeye çalışmasını gülünç buluyorum. Gol kaçırmayan,penaltıyı öteki mahalleye vurmayan golcü icad olundu da biz mi kaçırdık?

Yaşından ziyade fiziksel güçsüzlüğü ile ilgili eleştiriler her zaman daha mantıklı geldi bana. teoman Karadeniz arkadaşımızın bir makalesinde detaylandırdığı ''Cardozo nasıl hızlanır'' sorunsalı gibi nasıl güçlenir diye gündem oluştursak belki kulüpten üzerine eğilen olurdu. Alan Shearer v.b. oyuncular hep fiziklerini diri tutarak çok yüksek gol vuruşları olmasa dahi ileri yaşlarına rağmen formalarını hiç kaptırmamışlardı. Oscar'ın bu saatten sonra yetenek geliştirme gibi büyük değil fiziğini biraz daha güçlendirme gibi küçük problemi var. Şehiri ve takımı içselleştirmesi de çok önemli bir aşamayı geçtiğini gösteriyor.

Bana kalsa takımda gelecek senelerde tutar faydalanabildiğim kadar oynatırım. Ücretinden biraz indirim yapsa bu eleştirilerde kesilecektir. Çamura düşse de değer kaybetmeyen altın gibidir böyle oyuncular, bizle olduğu için şanslı sayıyorum kulübümüzü.

Sibel
05.02.2016, 21:53
Courage Elinize sağlık. 10 numara yorum.
+
Bize uyan forvet dünyaya henüz gelmemiş olandır.

Adem Akyüz'
05.02.2016, 21:55
Ersan Gülümün Avustralya vatandaşlığı var çin liginde yabancı olarak sayılmıyor. O yüzden fiyatı artıyor.
+ olarak da Ersan'ı isteyen 2 kulüp vardı. Bu da fiyatı artırdı.

Courage
05.02.2016, 22:00
@Courage (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=44739) Elinize sağlık. 10 numara yorum.
+
Bize uyan forvet dünyaya henüz gelmemiş olandır.

yaz sende uçuralım beraber :)

(blok mlok işini unut pls)

SEDAT
05.02.2016, 22:12
* 5 milyon euro verseler hemen satarım

Mert Oğuzlu61
05.02.2016, 22:28
Etoo nun Antalya sında sistem mi var ? Adamın solunda Serdar Özkan, sağında Mbilla diye bizde top toplayıcı olamayacak kara uşağın biri oynuyor. Etoo çıktı tek başına feneri dağıttı.

Bizimki yılda 3m euro para kazanıyor sahada yürüyor hiçbir katkı sağlayamıyor, etrafında oynayan oyuncular taraftara dert oluyor. Sanki soluna Engin i sağına Burak ı arkasına Jaja yı atsak değişen bir şey olacak. Umut ile şampiyonluğa oynarsın ama Cardozo tipi klasik hantal santraforla şampiyonluğa oynayamazsın. Süper Lig de durum budur.

Ligde gol krallığında üstte olan oyunculara bakalım;

Gomez
Etoo
Rodellega
Kweuke
Fernandao
Burak
Eren

Fernandao hariç hepsi yardıran oyuncular. Fernandao zaten penaltılar ve boş kale dışında gol atamıyor. Eren de santrafor ama çok çabuk oyuncu olduğu için daha komple forvet özelliği taşıyor.

Cardozo ligin en etkisiz forvetidir...

İ. SARAL
05.02.2016, 22:34
2 milyona anlaşalım.

İ. SARAL
05.02.2016, 22:44
Etoo nun Antalya sında sistem mi var ? Adamın solunda Serdar Özkan, sağında Mbilla diye bizde top toplayıcı olamayacak kara uşağın biri oynuyor. Etoo çıktı tek başına feneri dağıttı.

Bizimki yılda 3m euro para kazanıyor sahada yürüyor hiçbir katkı sağlayamıyor, etrafında oynayan oyuncular taraftara dert oluyor. Sanki soluna Engin i sağına Burak ı arkasına Jaja yı atsak değişen bir şey olacak. Umut ile şampiyonluğa oynarsın ama Cardozo tipi klasik hantal santraforla şampiyonluğa oynayamazsın. Süper Lig de durum budur.

Gomez
Etoo
Rodellega
Kweuke
Fernandao
Burak
Eren

Fernandao hariç hepsi yardıran oyuncular. Fernandao zaten penaltılar ve boş kale dışında gol atamıyor. Eren de santrafor ama çok çabuk oyuncu olduğu için daha komple forvet özelliği taşıyor.

Anlatamazsın uğraşma.

özçelik61
05.02.2016, 23:23
Ağzına sağlık mert Oğuz

Fatih Öztürk
06.02.2016, 09:00
Yahu gol krallığı tablosunu bilmesek Burak,Eren Cardozo'dan 10 gol fazla attı sanacaz altı üstü 2 gol fazla attılar :)
Cardozo ne kadar dert yapmış millette.Allah muhafaza Muhammet Demir Akhisar maçında sakatlandı 2 ay yok napacaz sezon sonuna kadar forvetsiz?Sattık 5 milyona diyelim kalan 16 hafta kimle götüreceksin ligi.Cardozo'nun şu hâli bile sezon sonuna kadar 6-7 gol atar seni ligde tutar.Şimdi satarsan önündeki her ihtimali göz önünde bulundurman lâzım.kısacası bekara karı boşamak kolay bu taraftara.Para ediyor sat oh ne güzel.

Jackdaniels
06.02.2016, 09:34

Gomez
Etoo
Rodellega
Kweuke
Fernandao
Burak
Eren

Sizde bi Feda desenizde şu takımdan bir uzak dursanız varya herşey çok güzel olacak.

Berk Ç.
06.02.2016, 10:47
Yok cardozoya top getiremiyolar, cardozo mükemmel, cardozo yıldız ben böyle şeylere gelemiyorum. Eyvallah adam çok profesyonel, kişilik olarakta seviyoruz ama hem beli rahatsız hem 2.5milyon euro garanti para alıyo bence direk düşünmeden gitmeli. Bide çine douglası yollayabilirsek sene sonu önümüz çok açılır. Hee eğer 1- 1,5milyon indirim yapacaksa rotasyon adamı olarak kalır ve işimize yarar ama böyle ona bel bağlıyoruz 1 maç oynuyo sonra 5 maç ya sahada olduğu belli değil yada sakat.

Hami_41
06.02.2016, 10:47
Arkadaslar onceleri bende cardozoyu pek begenmezdim. Sürat yok yirticilik yok ikili mucadelelerde saglam degil bunlar ayan beyan ortada fakat dikkatle izledigimiz zaman cardozonun futbolu ne kadar akillica oynadigini gormememiz mumkun degil. Bazen 70 te giriyor bir pas atiyor asist oluyor olmiycak acidan bir sut atiyor gol oluyor. Bazende 90 dakika etkisiz kaliyor. Ersun yanalin sikebahcesinde olsaydi o sene 30 gol atardi en az. Suan icin 5 milyon veriyosalar verilir mi ? Bence verilir sadece fiyat performans olarak degerlendirirsek yanilgiya dusebiliriz. Cardozoya seneye kimse bu paralari vermez.Cardozoda artik inis donemine geciyor en fazla bu sezondan sonra iyice duser verimliligi ama biz 5 milyon euroya genc yetenekli bir santrofor alabiliriz.

Reha Asan
06.02.2016, 10:52
Cardozonun yaşı 32 oldu sezon sonu 33 olacak diyebilirsiniz,zaten sezon sonu yönetim yeni yapılanma için gönderecek diyebilirsiniz,3-4 hafta sakat form yakalamsı uzun sürebilir diyebilirsiniz ve bu nedenle güzel bir teklife gönderebilir diyebilirsiniz,hadi sistemede uymuyor-ki sistemimiz ne anlayabilmiş değilim- diyebilirsiniz anlarım ama Cardozo yarar sağlamıyor,zaten bir hayrı yok gitsin diyemezsiniz daha doğrusu dememelisiniz.
Neden derseniz hani şu övülen milli takımın 1. forveti Burak yılmaz geçen sene daha uzun süre alarak 16 gol atmış Cardozo 17 gol, bu sene Cardozo 7 gol atmış Burak 9 gol.şampiyonluk adayı şikecilerin forvetleri Fernandao 10 gol, van persie 8 gol atmış.bir tek gomez 13 gol atmış.onlarında malum takım yapısı ortada.
Cardozo geçen sene başlarda kadroya giremedi.o 17 golü ersun hoca ile yakaladı,bu sene ise takım yok ortada.
Cardozo için Muhammet beşirin açıklaması var ondan çok şey öğreniyorum diye.bu bile bir artıdır onun için.
Sonuç olarak Cardozoyu gönderelim derken gerekçelerini ortaya koyalım ama onu değersizleştirmeyelim.

Mert Oğuzlu61
06.02.2016, 10:59
Sizde bi Feda desenizde şu takımdan bir uzak dursanız varya herşey çok güzel olacak.

Benim gibiler kulübün geleceği için Cardozo satılsın diyorlar, senin gibiler yılda 3m euro ödedikleri oyuncunun ismiyle fenerli arkadaşlarına hava atmak istedikleri için satılmasın diyorsunuz.

Yani bu durumda, kulüpten uzak kalması gereken kişiler kulübün kasasını ve geleceğini düşünenler değil yıldız fetişliği yapan sizlersiniz. Sizin yüzünüzden borç 400 milyonu aştı. Bizler 2 günlük düşünmediğimiz için Cardozo elde patlamadan satılsın diyoruz ama sizler kısa bir süreci yorumluyorsunuz, tıpkı İho dönemi gibi. Biz o dönemde de yazdık transfer değil çılgınlık ediyoruz diye, sonuç ortada...

Şanlı SanMarino
06.02.2016, 11:49
Benim gibiler kulübün geleceği için Cardozo satılsın diyorlar, senin gibiler yılda 3m euro ödedikleri oyuncunun ismiyle fenerli arkadaşlarına hava atmak istedikleri için satılmasın diyorsunuz.

Yani bu durumda, kulüpten uzak kalması gereken kişiler kulübün kasasını ve geleceğini düşünenler değil yıldız fetişliği yapan sizlersiniz. Sizin yüzünüzden borç 400 milyonu aştı. Bizler 2 günlük düşünmediğimiz için Cardozo elde patlamadan satılsın diyoruz ama sizler kısa bir süreci yorumluyorsunuz, tıpkı İho dönemi gibi. Biz o dönemde de yazdık transfer değil çılgınlık ediyoruz diye, sonuç ortada...

Yüreğine sağlık

Ahmet Kara
06.02.2016, 11:58
Bilgi:
Trabzonspor, Oscar Cardozo'nun gol attığı 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 Mağlubiyet aldı.Ligin ilk 18 haftalık bölümünü 24 puanla 11. sırada tamamlayan Karadeniz ekibi, golcü oyuncunun gol attığı 7 maçta Gaziantepspor, Akhisar karşısında beraberlikle, Eskişehir , Antalya ve Kayserispor maçlarından da galibiyetle ayrılarak 11 puan topladı.

İ. SARAL
06.02.2016, 12:13

Ben yazsam anca bu kadar olur.

cyberentalpi
06.02.2016, 12:57
Açıkçası cardozo bizim takımdaki en profesyonel ve işini yapmaya calışan oyuncu.

attığı gol su an 15 değilse o bizim takımın forvete top tasıyamaması.
akhisar maçınca cardozo çıkınca muhammet demir bitti nerde ise.

ha bunun yanında sonucya biz ticari bir klubuz. şahsen 6-7 ye giderse 33 yasında futbolcu için gitsin demeliyim.<
yattara yı hatırlayın 12 ye gitse çok karlı olcaktı. sonra olmadı.

kalırsa da uzulmem. gitmesi mantıklı olan. ucreti 2 olsa gitmesin kalsın derim. forması değerli marka oyunculara da ihtiyac var.

Murathan
06.02.2016, 13:22
teklif dahi edilemez.

yorumsuz6117
06.02.2016, 13:52
Adamsın ama gitme vaktin tamda bu vakit..

Antonio
06.02.2016, 14:07
7-8 e gidebilir. takımın paraya ihtiyacı var.

61trabzonomer
06.02.2016, 15:18
anında hemen ilk teklifle beraber gitmeli, karakteri uygun olabilir ama çoğu maç on kişi oynuyoruz.

İlerde hızlı hırslı baskı yapan forvet şart,

özçelik61
06.02.2016, 17:11
Benzer duygusal reaksiyonlar - colman- Yattara- szmek ve ismini hatırlayamadığım birçok isim için de yapıldı..
İsminden de anlaşılacağı gibi Trabzonspor ticari bir A.Ş. .. Kulüp menfaati doğrultusunda satılması gereken en uygun Zaman yoksa üzerine para verip diğer tonla Ada'ma yaptığımızı yapmak durumunda kalmayalım

Hunk
06.02.2016, 18:47
ben yineliyecem. Cardozoyu elestirenler futbol izlemesin

Hakan
06.02.2016, 18:50
Tamam kardeşim iyi bir teklife satılabilir.SATILABİLİR

Her gün aynı seyleri yazmaktaki amaç nedir?

LaZuRiBeRe_53
06.02.2016, 19:41
Valla çin para dağıtıyor resmen 8 milyon falan verirlerse çok sevmeme rağmen satılmasını isterim kulubun rahatlamaya ihtiyacı var bu sene bitti nasılsa muhammet demir ile idare ederiz

Sibel
06.02.2016, 21:11
Tamam kardeşim iyi bir teklife satılabilir.SATILABİLİR

Her gün aynı seyleri yazmaktaki amaç nedir?

Çift baskı.

karahanbakar
06.02.2016, 23:20
Eski forvetlerimizi izledim an önce ve Aklıma geldi de ciddi ciddi bir şey sormak istiyorum.

Cardozo yaklaşık 2 senedir bizde ve 50'nin üstünde maça çıktı. Siz "Bu da kaçar mı?" Dediğiniz kaç pozisyon kaçırdığını gördünüz? Ya da gördünüz mü?

Emirhan Makul
07.02.2016, 00:38
Ya beni de götür ya sende gitme

Şanlı SanMarino
07.02.2016, 04:59
Çin güzel yer bak hem dünyayı da gezmiş olursun. Bi dene derim :)

omondoles
07.02.2016, 08:27
Düşmeyiz her halde değil mi? O zaman hemen satalım.

Loading %61..

Fatih Öztürk
07.02.2016, 09:51
Cardozo kazmaysa bunu dile getiren ne?
Futbol ulemasımı!

Fatih Özkan
07.02.2016, 11:23
Gitme Kral!

Jackdaniels
07.02.2016, 12:08

Senmi kulübün geleceğini düşünüyosun şimdi ??? İleri görüşlüyüm diyosun yani öylemi :) Bu gereksiz yazını yaşına bağlıyorum normaldir sağdan soldan duyduklarını düşünüyomuş gibi yorumlaman...Borç 400 milyon olmuş cardozoyu devre arası verelimde borç batağından kurtulalım öylemi ? Bu muhasebe bilgini umarım okul hayatındada uygulamazsın. Cardozo elbet gidecek ama şuan için musanın mustafanın erkanın sefanın oynadığı takımda önce cardozo demek boş muhabbetten öteye geçmez bazı oyuncular vardırki takımı sahiplenir karakteriyle birşeyler oturtur takımda işte cardozoda boside onurda öyledir bunlar takımda kalmalı ve abilik yapmalı yol göstermelidir. Ezberlemişsiniz bi "borç 400 milyon eyvahh" demeyi atıp tutuyosunuz kulübü o kadar düşünüyosan takımına destek ol kombine al lisanslı ürün al elinde geleni yap boş boş biz demiştik diyipte komik duruma düşme.

yorumsuz6117
07.02.2016, 12:09
Git Kral...

EmrahS Koç
07.02.2016, 14:23
Eski forvetlerimizi izledim an önce ve Aklıma geldi de ciddi ciddi bir şey sormak istiyorum.

Cardozo yaklaşık 2 senedir bizde ve 50'nin üstünde maça çıktı. Siz "Bu da kaçar mı?" Dediğiniz kaç pozisyon kaçırdığını gördünüz? Ya da gördünüz mü?

Kaçırdığı net gol pozisyonu 5'i geçmez belki ama bu soruya şöyle bir soru ile karşılık vereyim;
Kalite açısından kesinlikle tartışılmaz ama bazı çalışkan oyuncular vardır örneğin Umut Bulut( özellikle bizdeki dönemi), bir nebze Muhammet Demir gol pozisyonuna girmek için öyle çalışır ki çok fazla gol pozisyonuna girer. Sen Cardozo'nun gol pozisyonuna girmek için çaba sarf ettiği kaç pozisyon hatırlıyorsun?

Cardozo çok kaliteli bir golcü ama gerek yaşadığı sakatlıklar gerek fiziki durumu eski Cardozo kesinlikle değil para kazanabiliyorsak kesinlikle gönderilmeli.

Murathan
07.02.2016, 14:23
Lanet olsun her oyuncudan para kazanma isteği!

mustafakaya
08.02.2016, 01:50
düşme ihtimalimiz var, (vay anasını) oynaması lazım.

Faik Yılmaz
08.02.2016, 08:44
anlamıyorum sanki elimizde 4-5 tane forvet var...

Muhammet Demir sakatlanırsa ne ediceğiz....

Umutları Muhammet Beşir'e bağlayıp Onuda futboldanmı soğutacağız....

Beyler küme hattına doğru hızla ilerliyoruz hatırlatırım....

Şerafettin Kara
09.02.2016, 02:27
Bence git bro ne de olsa bize Ergin Keleşler yakışır

İlker Yazıcıoğlu
09.02.2016, 15:28
Arkadaşlar,birbirinize attığınız hakaret mesajlarını siliyorum ve de ceza vermiyorum.Lütfen bu ikili diyaloğu özelden devam ettirin.Rica ediyorum...

Soner Albayrak
09.02.2016, 17:49
Adam ceza sahası içinde gezegende en iyilerden birisi ama biz kullanamıyoruz işte adamı. Sorunu başka yerlerde niye arıyorsunuz?

adiloş bebe
09.02.2016, 18:54
Bazı arkadaşların yazısına hayret ediyorum sanki cardozo değilde fatih atik başlığında yazıyorlar. Sakatlanıyor falan ama elimizdeki sınırlı forvetlrden biri ve daha ligin bitimine çok var o riske girilmemeli zaten sezon sonu bedeli neyse ona gönderilecek belli ama bize yakışan bir veda ile çünkü kendisi bu kulübe gelen en karakterli yabancı futbolculardan biriydi.

Adem Akyüz'
10.02.2016, 11:29
Sanırım Kral'a veda etme zamanı geldi :(

mustafakaya
10.02.2016, 12:04
takımda iki adam tut, gerisini yolla deslerdi bir onur'u bir de cardoso yu tutardım

İ. SARAL
10.02.2016, 13:15
Kurtulduk mu?

Fatih Öztürk
10.02.2016, 13:51
Satın satın,Sonra koçun kabaklarıyla oynarız sezon sonuna kadar :)

Hunk
10.02.2016, 14:02
Cardozoyu en cok sevenlerdenim, Trabzonspora boyle forvet gelmedi daha once. Ama ekonomik durumumuz goz alina alindiginda, Cardozonunda yasinin 32 olmasi nedeni ile 6m Euro cok cok iyi bir rakam. Mantikli olan satilmasi olur

Mustafa'
10.02.2016, 15:25
Gidiyor mu gönlümün efendisi ?

cınar#7
10.02.2016, 21:22
Bosingwa forvet oynasın gol kralı olur burayada yazıyorum, kariyerine forvet başlamıs adam zaten teknik profesyonellik dribbling hız her şey var

Cardozo bize en çok katkısını para kazandırarak yapar , Çinden sonra buyursun gelsin Trabzona her zaman acık yolu

ibrahim
10.02.2016, 21:41
Cardozolu, Muhammet Demirli çift forvet hattını görmeden giderse bu adam, Zurawskisiz Szymkowiak olayındaki travmanın aynısını yaşarım yemin ediyorum.

Ağlarım yani, o derece. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Cengiz Çubukcu
10.02.2016, 22:23
Ne yazık ki satmaktan başka yol gorunmuyor, gitse de kalsa da uzulmem

slmn
10.02.2016, 22:25
Yolun açık olsun reis, ileride yine bekliyoruz antrenör, scout vb. olarak...

Fatih Özkan
10.02.2016, 22:27
Abi yapmayın. Bu adam gitmesin...
Son yıllarda kimseyi sevmedim bu kadar. En kötü zamanda sesini çıkarmadı. "Paramı istiyorum!" diyerek ortalığı ayağa kaldırmadı.
O gol attığı zaman kendim atmış kadar seviniyordum.
Gitme Kral! Daha atacağın çok gol var!
Gitme lan!

Hakan
10.02.2016, 22:30
Keşke ekonomik olarak Cardozo gibi "adam" lara tolerans gösterebilecek bir takım olsaydık

Para her kapıyı açıyor yapacak bir şey yok

Reha Asan
10.02.2016, 22:37
inşallah ileride bir şekilde bu takımda görev alırsın Kral.
Senin kalitende ve markanda olupta bu kadar mütevazi ve şehri benimseyen yabancı zor gelir.

emrhan61
10.02.2016, 22:51
Edit : Kesin olmadan acıtasyon yapmayım :)

TSelif
10.02.2016, 22:54
İnşallah anlaşma olmaz da gitmezsin Cardo, takımda 1-2 tane ADAM vardı zaten teke düşecek ona yanarım.

orhan42
10.02.2016, 23:05
Şu zor zamanda neden satılmak istenir anlayamadım..

artvints
10.02.2016, 23:07
Tatile gelir bisey olmaz.son son iyi para kazanmali ve kazandirmali.

TSelif
10.02.2016, 23:09
Ondan gelecek para ile Sefa Özer Erkan Yusuf gibi ruhsuzların taksitlerini öderiz di mi :)

M.S.SOFU
10.02.2016, 23:17
Söndürün kalbimi
Gidiyor gönlümün efendisi
Dın dın dın dım dım dırı dım dım dım dım

yörük

Ecthelion
10.02.2016, 23:41
Ondan gelecek para ile Sefa Özer Erkan Yusuf gibi ruhsuzların taksitlerini öderiz di mi :)
Bence direkt fesihlerini yatırsak çok iyi olur:)

M.S.SOFU
11.02.2016, 00:21
Mesele ne senin benden ayrılman
Mesele senin dın dın dın dım dım dım
Mesele şu ki haşa bitmeeedi sevdan
Ve bağlama girer

yörük

Soner Albayrak
11.02.2016, 00:32
Çok büyük oyuncu, çok büyük karakter... Gitme Kral..

ÖmürKaradeniz61
11.02.2016, 02:18
Biz Porto,Dortmund,Benfica gibi futbolcu üretmeliyiz diye söyleriz 35 yaşına gelmiş Cardozoyu 6 milyon euro gibi iyi bir paraya satma imkanı olmasına rağmen duygusal davranıp satmamak için 40 takla atarız.Hazır bu Çin piyasası sağlamken kim para ediyorsa satılsın,Ekici,Erkan vs

selcuk
11.02.2016, 03:40
herkes cardozoyu iyi takim oyuncusu, karakterli, sorunsuz ve örnek star olarak tanimliyor.

alirken ben hocasinin yakasina yapisan cardozoyu istiyordum
yenilirken rakibine tekme sallayan cardozo
yedek kulübesinde oturtuldumu kimseyi tanimayan, egosu had safada savasci cardozo

https://www.youtube.com/watch?v=d0UD_UxADLc

cardozo yu nekadar sevsemde dogru bu

dont destroy your legacy in Trabzon tacuara

signal
11.02.2016, 08:45
Mantık "sat" der. Duygu ise "satma". Bana göre mantıklı hareket edilmeli.

LaZuRiBeRe_53
11.02.2016, 08:52
Abi yapmayın. Bu adam gitmesin...
Son yıllarda kimseyi sevmedim bu kadar. En kötü zamanda sesini çıkarmadı. "Paramı istiyorum!" diyerek ortalığı ayağa kaldırmadı.
O gol attığı zaman kendim atmış kadar seviniyordum.
Gitme Kral! Daha atacağın çok gol var!
Gitme lan!

valla zamanında fatih tekkeye de aynı cardozo gibi seviyorduk ve gittiğinde kahrolmuştuk , gitmesini hiç istememiştim ama herşeye zamanla alışıyorsun
cardozoyuda çok seviyorum ama vardır bunda da bir hayır alışırız , nelere alışmadık ki yolun açık olsun kral

Erdem Keser
11.02.2016, 08:52
Trabzonspor'da su zamana kadar seyretmis oldugum en buyuk golcuydu. Giden hic bir futbolcunun arkasindan uzulmemistim ama bu adam giderse aglayacam sanirim ve mac seyretmek icin de bir sebebim kalmayacak.

59 mac-27 gol-6 asist. 1,5 sene boyunca kenardan orta gelmemesine ragmen yapmis oldugu istatistik bu. Hala dunyanin en buyuk golculerinden birisi.

Gidersen yolun acik olsun kral.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 09:06
Trabzonspor Tarihinin belki en iyi forvetini 3-5 milyon euro için satıyoruz......

Umarım pişman olmayız.....

Tamam verimsiz olanalrı güzel sattık ama müflis tüccar gibi her oyuncuyuda satmayalım yahu....

Ahmet Ulusoy
11.02.2016, 09:06
Muhammetlere güvenip satmayın sakın bu adamı.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 09:10
İş sakatlanma olayı ise Muhammet Demir'de sık sık sakatlanıyor...

Cardozoyu gönderdik Muhammet Demirde sakatlandı....

Ne halt edicez o zaman...

Muhammet Beşiri tek kurtarıcı olarak sahaya sürer uşak heyecanlanır gol atamaz küfreder futboldan soğuturuz..... ondan kolay ne var...

İ. SARAL
11.02.2016, 09:19
İş sakatlanma olayı ise Muhammet Demir'de sık sık sakatlanıyor...

Cardozoyu gönderdik Muhammet Demirde sakatlandı....

Ne halt edicez o zaman...

Muhammet Beşiri tek kurtarıcı olarak sahaya sürer uşak heyecanlanır gol atamaz küfreder futboldan soğuturuz..... ondan kolay ne var...

Cardozo sene başı gitmeliydi, hatta hiç almamalıydık. Şu an için ise dediğin doğru, 1,5 forvetimiz var, puan tablosu da sıkıntılı.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 09:23
32 yaşındaki Cardozo yaşlı ise ve bunun için satılıyor ise

33 yaşındaki Bosingwa neden satılmıyor....

Sorun Cardozo'nun sakatlığı ise 1 sene hiç oynamadı neredeyse Bosingwa.....

Bahadır Şimşek
11.02.2016, 09:44
Arkadaşlar ajitasyon yapmayın lütfen. Cardozo'ya 6 milyon euroluk bir teklif varsa ve satmazsak kusura bakmayın mantıklı bir iş yapmış olmayız. Kimse burda Cardozo'nun golcülüğünü tartışamaz bunda herkes hemfikir. Ancak son maçlarını izlediyseniz Carodozo artık hakikaten fizik olarak bitmiş vaziyette. Ceza sahası içinde buluşursa hala affetmez bunu da biliyoruz. Ancak biz bu adamı 3 maçta 1 kez buluşturabiliyoruz, en iyi ihtimalle ikinci yarıda 5 tane gol atar. Bu 5 tane gol de bizi 5. ya da 6. yapmaz (ya da şöyle söyleyim, Demir ve Beşir'le de oynasak şu an için Cardozo yokluğunda olacağımız sıra çok değişmez).

Dolayısıyla şahsi fikrime göre Cardozo şu an söylenen teklif var ise satılmalıdır. Bonservis ve 1.5 yıllık alacağı maaşı da düşünürsek yaklaşık 8-9 milyon euroluk bir kazanç söz konusu...

Faik Yılmaz
11.02.2016, 09:49
Biz Başkana takımı işadamı Muharrem Usta gibi yönetsin diye oy verdik...

Aldığı futbolcuyu 3 kuruş karla satan İlhan Cavcav gibi yönetsin diye değil.....

Bunu da unutmasın.....

cem1990
11.02.2016, 09:59
Ben ağabeyim gibi seviyorum bu adamı.
Gol attı mı sanki ben atıyorum o derece seviniyorum
Benim gönlümde ki yeri bambaşka.
Hani bazen para ile satın alınamayacak şeyler vardır ya işte onlardan biridir benim için Cardozo

Bahadır Şimşek
11.02.2016, 10:01
Bu arada şunu da belirteyim; dakika/gol istatistiğine bakıyorsak M.Beşir 68dk/gol ortalaması ile oynuyor.

Murat'
11.02.2016, 10:05
Eğer 6 milyon rakamı doğru ise hiç düşünmeden satarım Cardozo'yu, zaten bir ay sahalarda olmayacak.

Murat GENEL
11.02.2016, 10:09
Şakamısınız ya 6m euro 6.Uefa ile görüşme arefesinde hemde.Bu kadrodan kimse 6m bile etmez .Cardozo için bu yaşta mükemmel para.Daha komple bir forvetle sezona başlamalıyız.Kralın yolu açık olsun.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 10:12
Para için para eden her şeyi satmanın adı vizyon değil....

İlhan Cavcavlıktır olsa olsa....

Ertan 51
11.02.2016, 10:13
Cardo müthiş yetenek,müthiş golcü,müthiş insan,
2011 in şampiyon kadrosu gibi istikrarlı bir kadroya gelmiş olmasını çok isterdim,
geldiği günden beri bunca çetrefilli ortama,bunca belirsizliğe rağmen bir yıldız gibi parladı,
ben seni unutmayacağım güzel insan,senin yerin bam başka benim gözümde,
futbol olarak sana sağlıklı bir ortam sunamadık ama inşallah insani yönden memnun edebilmişizdir seni,
mutlu ayrılmanı da çok önemsiyorum,güzel bir uğurlama ve teşekkür ile yolcu edilirse harika olur,
işin gücün rast gelsin kral,
tüm emeklerin için teşekkürler,
inşallah gittiğin yerde başarılı olursun,mutlu bir hayatın olur.

Murat GENEL
11.02.2016, 10:20

Bahsettiğiniz gibi bir dönemden geçmiyoruz maalesef.Gerçekler acıdır ve acıtır.

Fatih Öztürk
11.02.2016, 10:20
Cardozo fizik olarak bitmiş yalanını şuraya yazmayın geldiğinden beri en fit durumda,Geçici bir sakatlık yaşadı o kadar.

madredeus
11.02.2016, 10:23
Eğer gönderilecekse Türkiye'de daha önce hiç bir futbolcuya yapılmamış bir uğurlama töreni yapılmalı.İnsanlık timsali , alçakgönüllü , bu bereketsiz takımda bile bu kadar gol atabilen bir futbolcu bunu fazlasıyla hakediyor.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 10:28
Cardozo'nun kalıcı sakatlığı var....

Sahada yürüyemiyor.....

32 yaşında dede olmuş !!!!!!

Ama Çinliler 5-6 milyon euro veriyorlar....

O zaman şöyle bir sonuç çıkıyor Çinliler gerizekalı...... :) :)

Nihat Güneş
11.02.2016, 10:32
Cardozo klas golcu evet ama Yusuf Sefa Erkan vs gerkesizlerin yaninda adama daha fazla aci cektirmeye gerek yok...Bu futbol ozurlulerin yaninda zaten gercek Cardozoyu hic bir zaman izleyemeyecegiz....O yuzden denilen fiyatlara satmak en mantiklisi. Olaya sadece bu acidan bakiyorum.

Yiğit SARI
11.02.2016, 10:41
Hiç bi zaman istediğimiz seviyeye gelemedi, getiremedik de diyebiliriz takım kurgumuz müsait değildi. Cardozo'yu takım bünyesinde görmek güzeldi ama para ettiği koşulda mutlaka satılması lazım.

Mustafa ÖZDEMİR
11.02.2016, 11:04
Satın bakalım.artık her maç 40 orta açarsınız forvetlere

Şanlı SanMarino
11.02.2016, 11:15
Yıllık toplam maliyeti 10 Milyonun üzerindeki herkes satılabilir. Gerçeklerle yüzleşin Trabzonspor 12. ve herkes kadar Cardozo da sorumlu bundan. Dolayısı ile devam etmenin bir geleceği yok. Hele hele Muhammet'e yapılan yatırımın ardından yedek kalma ihtimali varken satmak mutluluk sebebi.

BirolKarali
11.02.2016, 11:18
Bence gelin güvey oluyoruz burda. Teklif olduğunu ve gideceğini sanmam.

mustafakaya
11.02.2016, 11:57
sözleşmesi ne zaman bitiyordu cardoso'nun? bu sene sonu mu? gelecek sene sonu mu?

Murat'
11.02.2016, 12:03
sözleşmesi ne zaman bitiyordu cardoso'nun? bu sene sonu mu? gelecek sene sonu mu?
2017 Haziran'da bitiyor.

mustafakaya
11.02.2016, 12:05
teşekkürler, bana kalsa onur'a verilen parayı teklif edip sözleşme uzatmak isterdim.

Mustafa ÖZDEMİR
11.02.2016, 12:50
Teklif yokmuş

İ. SARAL
11.02.2016, 13:07

33 yaşında ve müzmin sakat ve takıma katkısı sınırlı olan ve maaşı dünya kadar olan ve ve ve diye gider. Böyle bir adamı 6 milyona satmak başarıdır.

İ. SARAL
11.02.2016, 13:08
Cardozo fizik olarak bitmiş yalanını şuraya yazmayın geldiğinden beri en fit durumda,Geçici bir sakatlık yaşadı o kadar.

Adamı gömmeyi unutmuşlar abi.

61_Hasan_69
11.02.2016, 13:08
Sen kal biz gidelim

Faik Yılmaz
11.02.2016, 13:10
33 yaşında ve müzmin sakat ve takıma katkısı sınırlı olan ve maaşı dünya kadar olan ve ve ve diye gider. Böyle bir adamı 6 milyona satmak başarıdır.

33 yaşında değil 32 yaşında.

Müzmin sakat değil normal sakat.

maaşınıda bilerek aldık. Muhammet Demirede az para ödemiyoruz ona bakarsan. Ya da yatıp para kazanan bir çok oyuncu var. Onlar satılsın Cardozodan önce.

İ. SARAL
11.02.2016, 13:11

maaşınıda bilerek aldık. Muhammet Demirede az para ödemiyoruz ona bakarsan. Ya da yatıp para kazanan bir çok oyuncu var. Onlar satılsın Cardozodan önce.

Cardozo da yatarak kazanıyor pek farkı yok. Rakip stoperlerin arasında yatıyor.

Faik Yılmaz
11.02.2016, 13:15
Cardozo da yatarak kazanıyor pek farkı yok. Rakip stoperlerin arasında yatıyor.

Bunu söyleyebildikten sonra daha yorum yapmıyorum....

Cardozo yatarak para kazanıyorsa Fatih Atik bu takımın yıldızıdır... Cardozo satılsın onunla devam edelim...

sevgiler , saygılar....

İ. SARAL
11.02.2016, 13:18
Bunu söyleyebildikten sonra daha yorum yapmıyorum....

Cardozo yatarak para kazanıyorsa Fatih Atik bu takımın yıldızıdır... Cardozo satılsın onunla devam edelim...

sevgiler , saygılar....

Yatmaktan kastım saha içindeki etkinliğinin çok az olması. Neyse uzatmaya gerek yok.

LaZuRiBeRe_53
11.02.2016, 13:28
Trabzonspor'da son günlerde adı Çin kulüpleriyle anılan Cardozo için bordo mavili kulüpte basın sözcüsü Asım Örem canlı yayında haber61 tv (http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm)'ye açıklamalarda bulundu.
Asım Örem, Cardozo'nun Çin Kulübüne satılacağı yönündeki haberleri değerlendirerek “Cardozo sakatlığından dolayı antrenman çıkmadı. Çin piyasayı açıklamalarda sallıyor. Cardozo’nun sportif olarak kariyeri ortada. Böyle bir oyuncuya teklif gelmesi doğal. Bizim planlarımız içinde böyle bir şey yok. Şuanda bize gelen teklif de yok” dedi.

İsmail Sezgin
11.02.2016, 13:36
29maç 17gol 1asist 3üpenaltı 2158dakika --- lig14-15
10maç 1gol 662 dakika---uefa14-15
3maç 2gol 3asist 188dakika---kupa14-15

14maç 7gol 2asist 768dakika -----lig15-16
kupa uefada gol yok.

Fatih Öztürk
11.02.2016, 14:47
Adamı gömmeyi unutmuşlar abi.

:D

bordoylamavi
11.02.2016, 15:37

hocam çok doğru söylüyorsunuz da tek sorun o diğer oyunculara para verecek enayi bulmak imkansız. cardozo kötü olduğu için değil bu kadar çok para ettiği için satılıyor bence. ama o diğer oyuncular hocam onları çöpe atsan bile yine bi şekilde zarar olarak gelir bize

Şerafettin Kara
11.02.2016, 16:20
Bu adamdan gelen 6m klubü bataklıktan mı kurtarıcak? Velev ki de satmayalım nolur yani adam yedek kaldı ses çıkarmadı,parasını almadı ses çıkarmadı,hiçbir takım arkadaşıyla sorun yaşamadı birde hele kaptanlık yüzünden maç verenlerin sözleşmelerine zam yapılacağını duyunca beni yıkıyor aga bu durum

Faik Yılmaz
11.02.2016, 16:26
Yedek klubesinde buz kutusunun üzerine bile oturmayı dert etmeyen , elinden geldiğince gol atan attıran Cardozo gitsin.....

Sahada tel tel dökülen ama Marin'i tokatlayıp takımdaki huzuru bozan Özer'e nedense tek kelime yok....

Ya da diğer yatış pozisyonunda milyonları alanlara da...

Gerçekten bu memlekette ortalıkta gezmeyeceksin çalışmayacaksın, bir köşeye yatıp para kazanacaksın.

çok daha değerli oluyorsun o zaman.

Bak Fatih Atik'e tek kelime eden var mı?

Cardoz yaşlı , Cardozo çirkin, Cardozo yorgun, Cardozo bitmiş, Cardozo dedem yaşında........

Satalım kurtulalım şampiyon olalım...

Şanlı SanMarino
11.02.2016, 16:39
Yedek klubesinde buz kutusunun üzerine bile oturmayı dert etmeyen , elinden geldiğince gol atan attıran Cardozo gitsin.....

Sahada tel tel dökülen ama Marin'i tokatlayıp takımdaki huzuru bozan Özer'e nedense tek kelime yok....

Ya da diğer yatış pozisyonunda milyonları alanlara da...

Gerçekten bu memlekette ortalıkta gezmeyeceksin çalışmayacaksın, bir köşeye yatıp para kazanacaksın.

çok daha değerli oluyorsun o zaman.

Bak Fatih Atik'e tek kelime eden var mı?

Cardoz yaşlı , Cardozo çirkin, Cardozo yorgun, Cardozo bitmiş, Cardozo dedem yaşında........

Satalım kurtulalım şampiyon olalım...

Keşke satabilsek de bizim kadar kerizi Çin'de bile yok hacım :)

smart
11.02.2016, 19:00
Arkadaşlar Cardozo kötü sakatlandı. Bugüne kadar satılmasın dedim ama son maçtan sonra satılmasını doğru buluyorum. 5milyon € iyidir. Keza Demirin performansı umut verici

ApoCaN28
11.02.2016, 19:35
Yeni ve cüzi bir sözleşme ile şampiyonluk hedeflediğimiz kadroda bulunmalı .

İ. SARAL
11.02.2016, 21:11
Go home.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim
11.02.2016, 22:11
Muhammetle süper ikili olacaksın kral. Katiyyen anlaşmaya yanaşma.

cimlagava
11.02.2016, 23:25
Bu para gerçek olsa çoktan satılmıştı. Bu takım değil 6 milyon 600 bine muhtaç durumda. Kalmasına kalsın da başka para edecek adam yok.

Mert Oğuzlu61
11.02.2016, 23:28
Anlamamakta direnenler var... Özer, Atik, Musa ya teklif yok ama yılda 3m euro kazanan emeklisi gelmiş 33 lük sakat forvetine futbolun f sinden anlamayan, tamamen reklam peşinde koşan ülkeden 6 MİLYON EURO teklif var. Muhtemelen sezon sonu bu teklif artmayacak, düşecek. Ligde sezon sonuna kadar atsa atsa en fazla 4-5 gol atacak olan oyuncunun gitme ihtimali neden taraftarı bu kadar gerdi ? Sosyal medyada gözlemlediğim kadarıyla taraftarın büyük çoğunluğu satılsın diyor ama diğer kesimin amacı kesinlikle yönetime vurmak.

selcuk
12.02.2016, 03:23
Bu para gerçek olsa çoktan satılmıştı. Bu takım değil 6 milyon 600 bine muhtaç durumda. Kalmasına kalsın da başka para edecek adam yok.
sen istedigin kadar sat, adam imzalamadigi müdet hicbisey yapazsin

Faik Yılmaz
12.02.2016, 08:18

Var var....

Onur var Mehmet Ekici var..... !!!

Onlarıda satalım.....!!!!!

Faik Yılmaz
12.02.2016, 08:44
Bir soru : Trabzon'da güzel para alıyor Cardozo. Lakin Çin'den bunun 2 katı teklif gelmesine rağmen neden gitmek istemiyor. ?

asilhamsi
12.02.2016, 09:00
Bir soru : Trabzon'da güzel para alıyor Cardozo. Lakin Çin'den bunun 2 katı teklif gelmesine rağmen neden gitmek istemiyor. ?

Bosver hocam Cardozo bizim camiaya fazla geldi.Bu kadar klas oyuncuyu bunye kaldırmıyor.At gibi saga sola kosan özer,topu ceylan gibi sekerek ice dogru ceken erkan,milletin icinden gecmeye calısan yusuf yeter de artar bile.

Bana kalırsa marin ve ekici de satılmalı.Sonrada klubun adı Trabzon gures klubu olarak değiştirilmeli.

İ. SARAL
12.02.2016, 09:01

Bence tam tersi, Çin takımları almak istemiyor.

selcuk
12.02.2016, 09:07
sakin yasamayi seviyordur
varmi Trabzonda yasamasi gibisi, üzerinide 9 milyon tl

bu adama benfica zamanindada her türlü teklif gelmisdi, reali bile geri cevirmisdi

kalacaksa ameliyat olsun
ayni sakatligi meloda yasadi, gündogan kat kat agirini yasadi
ameliyat olmak bunun tek caresi
yada gitsin
sevgi karin doyurmuyor
oldugu yere sadik biri, degiskenligi sevmedigi her halinden belli

ysfemr
12.02.2016, 09:42
cardozoyu satmak için muhtemelen bu son şanstı ve anladıgım transferi gerçekleşmeyecek 4 sene sözleşme yapmıştık galiba ve adam artık yaşı itibaryile ve belindeki sorunlar itibariyle rahat hareket edemiyor ve formsuz durumda anlıyacagınız 2.5 sene daha senelik yaklaşık 3 milyon euro para ödeyeceğiz bu adama. Güzel vedalaşmak varken yakında küfür kıyamet tepki göstererek adamın kalbini kıracagız iki tarafta üzülecek. ( bu arada kimse cardozoya bişey demeyiz filan demesin penaltı kaçırdıgı başakşehir maçında staddaydım adamla kaza bela stadn önünde karşılaşsaydı taraftar muhtemelen linç edilirdi cardozo )

Mehmet BAŞ
12.02.2016, 10:04
Cardozo "World Class" bir futbolcudur.

Fakat bu berbat takım içerisinde "Cordozo" gibi bir değeri parlatmak mümkün değil...

Bugün bu oyuncuyu alın Bjk'ya verin, aman aman Gomez'in eksikliğini hissetmezler!

Cardozo sizin gözünüzde öcü veya canavar olabilir.

Fakat bu Trabzonspor'da değeri asla bulamaz. Etrafında berbattan öte bir oyuncu grubu var.

Bu futbolculara nasıl tahammül ediyor, nasıl dayanıyor anlamıyorum...

Berk Ç.
12.02.2016, 10:29
Takıma uymuyor işte niye zorluyosunuz ilerde tek başına kayboluyo bize daha yırtıcı adamlar lazım ama hala oynasada oynamasada sırf kariyeri var diye öyle bi Cardozo büyüttük içimizde ki sormayın öyle böyle değil dışarıdan bakanlar diyo bunların forveti yok zorlayamazlar bizi ama bize soruyolar "off Cardozo var oğlum iki kişi tutuyo adamı ama top getiremiyolar onun suçu yok yani" diyoruz bide ayda yılda bi pozisyon olur ve Cardozo vuramazsa bu sefer "adamın beli sakat ne yapsın veya çok az pozisyon geliyo" böyle bir mantık böyle bir düşünce zoruma gidiyo açıkçası, Cardozodan başka kimseyi hatta Trabzonsporu bile bu kadar savunmuyosunuz ayıptır.

eMR3
12.02.2016, 10:42
Aklında sadece futbol olan tek yabancı futbolcumuz o olduğu için Çin'e gitmek istememesini gayet normal karşılıyorum. Benim gördüğüm bildiğim kadarıyla bence, Trabzonspor tarihine gelmiş yabancı futbolculardan gerek kariyeri ve gerek profesyonellik bakımından Rigobert Song ile birlikte birinci sıradasın..

Fatih Öztürk
12.02.2016, 11:03
Gitmiyormuş aslan parçası,Çatlayında patlayın :D

İ. SARAL
12.02.2016, 11:05
Gitmiyormuş aslan parçası,Çatlayında patlayın :D

:) İnş. küme düşme mücadelesinde katkı verir. :) Yazarken bile utandım.

Fatih Öztürk
12.02.2016, 11:13
:) İnş. küme düşme mücadelesinde katkı verir. :) Yazarken bile utandım.

Ama maalesef acı gerçek bu :)

Faik Yılmaz
12.02.2016, 11:44
Muhammet Demir idmanda sakatlanmış....

"Ben takımın gol ihtiyacı olursa Başkan vizyonu ile golleri atar artık" derken işte bunu kastediyordum......

cem1990
12.02.2016, 14:03
Kral bizimle imiş.
Seviliyorsun kral.
Adamı Benfica'da izlemeyenler gelmiş teneke bağlıyorlar arkasından.
Bir sistemin var da Cardozo mu uyumsuz oynuyor.
Adam kanatlardan besleniyor da gol mu atamıyor.
Kafalar kalmış Burak Yılmaz da.At savunmanın arkasına iki koşsun bir gol atsın.Al sana futbol.Sonra gömülü bir defans denk geldin mi anca orta saha da top çevirirsin. Hele hele defans oyuncuları biraz hızlı oldu mu kalenin yakınlarından bile geçemezsin.

Sen bu adamın yanına koy bakalım hakiki kanat oyuncuları.Koy bakalım forvet arkasına pas yapabileceği misal JAJA varisi bir adam.Gol atamazsa ben buradayım.Hepinize yemek borcum olsun.
Biz istiyoruz ki Hanry-Messi-Ronaldo-İbrahimovic gibi alsın orta sahadan topu çalımlayarak gitsin. Dünya yıldızı diye kabul ettiğimiz Messi bile Barcelona da oynadığı futbol veriminin yarısını Milli takım da oynayamıyor.
Sonra Cardozo suçlu.Suçlu tabii gözü standart savunma arkasına koşan forvet oyuncusu izleyen taraftara bitiricilik nedir nasıl işler takım da forvetin görevi tam olarak nedir işlevini anlatmaya çalıştığı için suçlu.

İ. SARAL
12.02.2016, 14:13
Kral bizimle imiş.
Seviliyorsun kral.
Adamı Benfica'da izlemeyenler gelmiş teneke bağlıyorlar arkasından.
Bir sistemin var da Cardozo mu uyumsuz oynuyor.
Adam kanatlardan besleniyor da gol mu atamıyor.
Kafalar kalmış Burak Yılmaz da.At savunmanın arkasına iki koşsun bir gol atsın.Al sana futbol.Sonra gömülü bir defans denk geldin mi anca orta saha da top çevirirsin. Hele hele defans oyuncuları biraz hızlı oldu mu kalenin yakınlarından bile geçemezsin.

Sen bu adamın yanına koy bakalım hakiki kanat oyuncuları.Koy bakalım forvet arkasına pas yapabileceği misal JAJA varisi bir adam.Gol atamazsa ben buradayım.Hepinize yemek borcum olsun.
Biz istiyoruz ki Hanry-Messi-Ronaldo-İbrahimovic gibi alsın orta sahadan topu çalımlayarak gitsin. Dünya yıldızı diye kabul ettiğimiz Messi bile Barcelona da oynadığı futbol veriminin yarısını Milli takım da oynayamıyor.
Sonra Cardozo suçlu.Suçlu tabii gözü standart savunma arkasına koşan forvet oyuncusu izleyen taraftara bitiricilik nedir nasıl işler takım da forvetin görevi tam olarak nedir işlevini anlatmaya çalıştığı için suçlu.

Benfica'daki hali ile şimdiki hali aynı mı?

cem1990
12.02.2016, 14:30
Benfica'daki hali ile şimdiki hali aynı mı?

Niye bire bir aynı olmasını istiyoruz ki
Elbette 27-28 yaşında ki verimi ile bugün aynı olamaz
Lakin şimdi ki verimi bile bizi üst sıralara tırmanmamıza yeter.
Ben size bir soru sorayım
Takıma gerçek kanat oyuncusu yerleştirelim.Soluna Gökdeniz sağına Yattara
Ligin ilk yarısı 7 gol atan Cardozo 15 golü bulmaz mı idi sizce

Kanat oyuncusu mercisinden çıkalım.2010-2011 yılı sezonuna yerleştirelim.O takım oyunu oynadığımız dönem de bu adam sizce de lig sonunda en az 20-25 gol ortalamasını yakalamaz mı idi.
Biz arıya çiçek vermiyoruz sonra arıdan bal yapmasını istiyoruz.
Böyle yürümez ki bu iş İsmail Abim.
Bu adam varsa elimizde yeniden kadro yıkıp oluşturmamız gerekmez.Zaten bunu yapacak para da yok bizde olsa da yapmamalıyız.
Cardozo varsa ise Cardozo oynar ona göre oynanır.Mahçup etmez yüzünü kara çıkarmaz. Yeter ki onun varlığını bil ona göre oyna.Kalanı Cardozo tamamlar.

artvints
12.02.2016, 14:32
Cardozo da sakat bu arada, çıkıp yardirmayacak pazartesi gunu. Gönlümüz besir ile.

İ. SARAL
12.02.2016, 14:43
Niye bire bir aynı olmasını istiyoruz ki
Elbette 27-28 yaşında ki verimi ile bugün aynı olamaz
Lakin şimdi ki verimi bile bizi üst sıralara tırmanmamıza yeter.
Ben size bir soru sorayım
Takıma gerçek kanat oyuncusu yerleştirelim.Soluna Gökdeniz sağına Yattara
Ligin ilk yarısı 7 gol atan Cardozo 15 golü bulmaz mı idi sizce

Kanat oyuncusu mercisinden çıkalım.2010-2011 yılı sezonuna yerleştirelim.O takım oyunu oynadığımız dönem de bu adam sizce de lig sonunda en az 20-25 gol ortalamasını yakalamaz mı idi.
Biz arıya çiçek vermiyoruz sonra arıdan bal yapmasını istiyoruz.
Böyle yürümez ki bu iş İsmail Abim.
Bu adam varsa elimizde yeniden kadro yıkıp oluşturmamız gerekmez.Zaten bunu yapacak para da yok bizde olsa da yapmamalıyız.
Cardozo varsa ise Cardozo oynar ona göre oynanır.Mahçup etmez yüzünü kara çıkarmaz. Yeter ki onun varlığını bil ona göre oyna.Kalanı Cardozo tamamlar.

Bence 2010-11 de Cardozo hayal ettiğiniz kadar iş yapmaz hatta takıma olumsuz yönde etkisi olurdu diye düşünüyorum.

ibrahim
12.02.2016, 15:10
Kim ne derse desin yırtıcı Muhammetin yanında bitirici Cardozo muhteşem işler yapacak. Haciz memurları yönetim kurulunun donlarını bile alsa satmamaları gerekir.

ibrahim
12.02.2016, 15:13
Bence 2010-11 de Cardozo hayal ettiğiniz kadar iş yapmaz hatta takıma olumsuz yönde etkisi olurdu diye düşünüyorum.
Sırf yüzüncü golü atmak için beyinsiz beyinsiz vuruşlar yapan Umutun pozisyonlarını yakalasa bile yeterdi. Burakla çağ atlatırdı hücum bölgesine.

Reha Asan
12.02.2016, 15:14
atlanan bir husus var Cardozo 1 ay yok.Sonrası da muallakta.Muhtemelen sene sonu 2-3 milyona göndereceğiz ya da göndermeye uğraşacağız.
Muhammet sakatlandı diye Cardozo gönderilmesin diyenler biz haklıyız havasındalar ama Cardozonun 1 aylık sakatlığı yokmuş gibi davranıyorlar.
Her halükarda forvetsiz kaldık tek farkımız 20-25 milyon TL nakit girdimiz de yok artık.
Bu arada bu forumda Cardozoyu her zaman savundum,kalitesine ve kişiliğine kesinlikle laf ettirmem,elimden geldiğincede anlatmayada çalışırım ama sene sonu gönderilmesi çok yüksek ihtimal olan, kimine göre 32 kimine göre 33 yaşında olan, bel sakatlığı olan ve ameliyat olmadığı sürece geçmeyecek bir oyuncuya 6-7 milyon euro teklif gelmişken,futbolcu ortalama 1 ay sakatken ve yıllık ücreti maç başı ile 3 milyon euroyu bulurken satılmamasını istemek,diğer forvetin sakatlığı sonrasında sanki bu hafta Cardozo kadroda olacakmış gibi davaranmak bana garip geliyor.
Herkes ya muhammet sakatlanırsa diyordu,ya Cardozo tekrardan sakatlanırsa ekonomik kaybı bu yokluk içinde nasıl telafi edeceğiz.
Allah Cardozoya sakatlık falan vermez de bizi KÜMEDE TUTAR, şöyle +10 gol atarda sene sonu Çin'e aynı bedelle satarız inşallah.
Satmayacak isekte sene sonu hemen ameliyat ettirmeliyiz.
Şahsım adına gönderilmesine birşey dememe sebeplerim;
-yaşının artık kemale erdiği düşüncesi.gelecek dönemlerde takım yaş ortalamasının gençleşeceğini düşünerekten bunu diyorum.
-geçen sezondan bu yana gelen bel sakatlığının olması.
-Geldiği iddia edilen 6-7 milyon euroluk teklifin bu şartlardaki bir oyuncu için çok iyi olduğu düşüncesi.
-yıllık ücretinin maçbaşları ile 3 milyon euroyu bulması.
-en önemli sebep olarak ortalama 1 ay takımdan uzak kalacak olması.
-Yönetimin sene sonu satma düşüncesinde olduğu ve sene sonunda bu miktarda teklif gelmeyeceği yönünde oluşan kanaat.
Yoksa Cardozo birşey yapamadı,zaten bitmiş etmiş gibi düşüncelere katılmıyorum.

İ. SARAL
12.02.2016, 15:30
Sırf yüzüncü golü atmak için beyinsiz beyinsiz vuruşlar yapan Umutun pozisyonlarını yakalasa bile yeterdi. Burakla çağ atlatırdı hücum bölgesine.

İşte o pozisyonların 10 da 1'ine bile giremezdi Cardozo. Çünkü malum, yerinden kıpırdayamıyor.

ibrahim
12.02.2016, 15:32
İşte o pozisyonların 10 da 1'ine bile giremezdi Cardozo. Çünkü malum, yerinden kıpırdayamıyor.
Girmesine gerek yoktu çünkü Jaja Burak Selçuk Engin onu o gol pozisyonlarına sokardı. Hücum aktivitelerimizin en çok olduğu sezondan bahsediyoruz.

Murat'
12.02.2016, 15:33
İçimden bir ses sakatlığı daha uzun sürecek diyor.

nbay
13.02.2016, 08:49
nasıl ki aykut ve Mustafa ikilisinin olmadığı bir maç kazanamadığımızı gösteren bir istatistik vardı,

bu nasıl mustafa ve Aykutu yeterli olarak göstermiyorsa cardozonun rakamları da onu yeterli göstermiyor.

signal
13.02.2016, 08:49
Aslında Cardozo eleştirilerinde haklılık payı da var. Alışık değiliz bu tür forvetlere. Biz umut, henrique gibi forvetlere alıştırıldığımızdan Cardozo tipinde bir forveti kabullenemiyoruz. Boş kaleye gol atamayan forvet özlemi çekiyoruz!

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2016, 20:41
50.yılda şampiyonluk golümüzü atman dileğiyle

Hunk
13.02.2016, 20:57
Yusuf ve Cardozo ayni cumlede olmasi bile ayiptir Cardozoya

Fatih Çelik
13.02.2016, 21:16
Arkadaşlar birbirimize sataşmanın ne kendimize ne kulübe ne de forum ortamına bir katkısı var lütfen daha sakin olalım.

emrhan61
13.02.2016, 21:32
Cardozoyu savunmak futbol bilgisizligimi? Hemde yusufa karsı. Yapma abi.

İ. SARAL
13.02.2016, 21:34
Cardozoyu savunmak futbol bilgisizligimi? Hemde yusufa karsı. Yapma abi.
Savunsun bir sey demedim. Savunurken benimle dalga geçmeye calismasi normal mi?

Fatih Çelik
14.02.2016, 11:10
Bir futbol takımı sirkülasyon yapabilmeyi yerine koyabilmeyi becerebilmeli. Evet Cardozo kariyerinde ve klasında bir forvet belki bir kaç sene gelmeyecek ama hazır imkan varken yaşı ve sakatlık durumu ortadayken 6m € bir paraya satılıp yerine onun 1-2 gömlek altı bir forvet bulunabilmeli. Ama kendisi gitmek istemiyorsa. Saygı duyulmalı sonuçta ona bu sözleşmeyi veren biziz. Kimseyi zorla gönderemezsiniz. Soner'i dahi bunu gördük.

batuhanTs
14.02.2016, 12:11
Savunsun bir sey demedim. Savunurken benimle dalga geçmeye calismasi normal mi?

Bak mustafa yumlu maasina zam alicakmis o da yusufgiller familyasindan sayilir yumlu topicinde gidin sevinc naralari atin artik kac kisi iseniz cardozo topici biraz lüks sizin icin

İ. SARAL
14.02.2016, 12:17
Admin arkadas benim yazilarimi silecegine şu Batuhan gibi ergenleri engelleyin.

batuhanTs
14.02.2016, 13:31
Admin arkadas benim yazilarimi silecegine şu Batuhan gibi ergenleri engelleyin.

Ergen derken yas olarak buyuk olmaniz benim ergen oldugumu mu gosterir ne diyim Allah yusuf erdogani cardozo dan daha yararli goren bir kafa yapisina dusurmesin beni olene kadar ergen kalmaya raziyim

gökhants1966
14.02.2016, 14:35
Bu konuda uzun uzun tartışmak çok da doğru değil arkadaşlar yusuf da cardozo da aradığımız oyuncular değil.

Kadromuzda olacak kanat oyuncusu kesinlikle çift yönlü bir oyuncu olmalı.Yusuf erdoğanın çalışkanlığı,mücadele gücü,topla birlikte sürekli birşeyler yapmaya çalışması çok önemlidir ama teknik beceriler (orta vb.) ve mental özellikler ( doğru kararlar verememesi ) açısından yetersiz olması trabzonsporumuzun beklentilerini karşılayamayan bir oyuncu olarak değerlendirilmesine yol açıyor.Yusuf Erdoğanın çalışkanlığına ve isteğine sahip aynı zamanda teknik ve mental anlamda istediklerimizi yapabilecek,beklentileri karşılayabilecek bir oyuncuyu bulmak ise scout ekibimizin görevi.Sezon sonunda beklentilerimizi karşılayabilecek bir kanat oyuncusunu inşallah alırız.Yusufu ise enerjisini kullanmak amacıyla zaman zaman değerlendirerek rotasyon oyuncusu olarak kullanabiliriz.

Kadromuzda bulunması gereken forvet oyuncusu ise komple forvet olarak nitelendirilebilecek bir oyuncu olmalı.Cardozo kadar bitirici bir oyuncu olmayabilir belki ama mental,teknik ve fiziksel anlamda bir forvet oyuncusundan tüm beklentileri karşıyabilecek bir oyuncu trabzonsporun aradığı oyuncu olmalıdır.Bu konuda ise scout ekibimize büyük iş düşüyor.

Sonuç olarak ifade edecek olursak;Yusufun teknik ve mental anlamda iki tık üstü,cardozonun yerine ise beşiktaşta ki Gomez tarzı bitiricilik anlamında cardozo kadar olmasa da genel anlamda bir forvette bulunması gereken tüm özelliklere sahip komple bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız var.

Selçuk gittikten sonra 8 numara bulamadık,burak ayrıldıktan forvetlere dünyanın parasını harcadık ama o tarz bir forvet bulamadık.Para harcayacaksak doğru oyuncular için harcayalım transferde hata yapmayalım gerekirse bir oyuncu için 15 milyon euro bile verilebilir.

demir
18.02.2016, 14:55
cardozo ne oldu gittimi sakatmı haberınız varmı ??

İ. SARAL
18.02.2016, 15:16
Ah Çinliler ah.

Hakan
18.02.2016, 15:16
İyileş de gel kral bekliyoruz

61trabzonomer
18.02.2016, 16:54
iyileşmeden sakın geri gelme cardo tam iyileş sonra yeni sezonda falan patlarsın..

ibrahim
18.02.2016, 20:27
Muhammet o bölgeyi karıştırırken bakalım 15 kişi çakılı kalabilecek mi başında. Ölüsü ilk onbir oynar ölüsü.

İ. SARAL
18.02.2016, 21:29
Çinliler bile almıyor :(

Uğur Ö.
18.02.2016, 21:44
Çinliler bile almıyor :(
Yahu 2 yorumdan biri seninki. Demekki baya sevdirmiş sana kendini Cardozo.

bahadır2561
18.02.2016, 22:01
Troll diyecem ama değil gibi :)

İ. SARAL
18.02.2016, 22:09
Troll diyecem ama değil gibi :)

He troll.

bahadır2561
18.02.2016, 22:12
Mesajlarından belli zaten

Mert Oğuzlu61
19.02.2016, 11:33
Çin de yine aynı şekilde 1 maç oynayıp 3-4 maç yatış sonra 3-4 haftalık sakatlık ve tekrar 1 maç oynayıp 3-4 maç ortalıkta gözükmeyecek şekilde topunu oynayabilirsin ve bizden kazandığının çok daha fazlasını, çok daha güzel memleketlerde kazanabilirsin. Turistik seyahatte cabası. Peki neden gitmek istemiyorsunuz Cardozo bey ?!

6.5m euro luk tekliften olduk, yarım devre için parasının geri kalanını ödeyeceğiz yani zararımız yaklaşık 8m euro!!! Sezon sonu muhtemelen en yüksek teklif 3-4 milyon euro olacak tabii Çinliler tekrar isterlerse!

Şaka gibi ya... Elalemin topçusu göbek ata ata gider, bizim 33 lük ihtiyar 6.5 milyon euro dan etti bizi. Sakat, istikrarsız, yılda 3 milyon euro kazanan ve son senesine girecek olan adamı 6.5 milyon euro ya Çine iteleyecektik, beyefendi Çin düşmanı çıktı. Sezon sonu ''bonservisimi verin ülkeme döneceğim'' diyerek yaz boyunca başımıza bela olursa ki tahminim o yönde, bakalım o zaman ne yapacağız...

eMR3
19.02.2016, 13:37
Çin de yine aynı şekilde 1 maç oynayıp 3-4 maç yatış sonra 3-4 haftalık sakatlık ve tekrar 1 maç oynayıp 3-4 maç ortalıkta gözükmeyecek şekilde topunu oynayabilirsin ve bizden kazandığının çok daha fazlasını, çok daha güzel memleketlerde kazanabilirsin. Turistik seyahatte cabası. Peki neden gitmek istemiyorsunuz Cardozo bey ?!

6.5m euro luk tekliften olduk, yarım devre için parasının geri kalanını ödeyeceğiz yani zararımız yaklaşık 8m euro!!! Sezon sonu muhtemelen en yüksek teklif 3-4 milyon euro olacak tabii Çinliler tekrar isterlerse!

Şaka gibi ya... Elalemin topçusu göbek ata ata gider, bizim 33 lük ihtiyar 6.5 milyon euro dan etti bizi. Sakat, istikrarsız, yılda 3 milyon euro kazanan ve son senesine girecek olan adamı 6.5 milyon euro ya Çine iteleyecektik, beyefendi Çin düşmanı çıktı. Sezon sonu ''bonservisimi verin ülkeme döneceğim'' diyerek yaz boyunca başımıza bela olursa ki tahminim o yönde, bakalım o zaman ne yapacağız...

Çünkü Cardozo bize gelipte aklında sadece futbol olan ender yabancı futbolculardan biri . Adamın hala göstermek istediği bişeyler var demekki. ( Dipnot : 6.5 m euroluk teklif var ise bende satılmasından yanayım )

artvints
19.02.2016, 13:45
satılamıyorsa, fizik olarak adam gibi hazırlansın bir daha ki sene için. akyazı kralı olsun. ama her pozisyonda düşen kolay sindirilen bir cardozo olmaz.

outlaws61
19.02.2016, 14:09
Maşallah Allah uzun ve hayırlı ömürler versin. Tebrikler Kral ! Hoşgeldin küçük Tacuara.
8626

Hakan
19.02.2016, 16:36
Allah uzun ömür versin,babası gibi hayırlı bir evlat olsun inşallah

batuhanTs
19.02.2016, 18:52
Cardozo yu satani bende satarim

beratika
19.02.2016, 20:28
Allah analı babalı büyütsün Kral :)

Fatih Öztürk
21.02.2016, 01:35
Cardozo yu satani bende satarim

Ben daha fazlasını yaparım :)

artvints
26.02.2016, 18:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18998-2H9K2M6R.jpg

adam yaşlanmış. :D

Uğur Ö.
28.02.2016, 00:15
İyileş artık ya 1 ay dediler 2 ay oldu. Şakamısınız?

Fatih Öztürk
28.02.2016, 00:54
Haftaya kralı yetiştirmeliyiz.

Ahmet Kara
28.02.2016, 19:54
Bir de bu adamı satmaya çalışıyorlardı...Şimdi sadece sol bacağını mumla arıyor herkes...
8712

Bahadır Şimşek
29.02.2016, 09:47
Satamadık da yararlanıyoruz sanki? 5 hafta oldu nerede hani?

İ. SARAL
29.02.2016, 10:48
Kör öldü, badem gözlü oldu.

Fatih Öztürk
29.02.2016, 11:06
Haftaya yararlanmaya başlarsınız canlar tasalanmayın :)

Gümüshaneli61
29.02.2016, 14:12
Kral yakinda dönecek insallah ve yine düsmanlarini susturacak! :cool:

reisoğlu61
01.03.2016, 10:53
bu sezon en fazla 2-3 mac cikarabilirmis...
teklif falan gelirse elden cikarmak en mantiklisi

Harun-61
01.03.2016, 11:37
Kral yakinda dönecek insallah ve yine düsmanlarini susturacak! :cool:

Yeter ki dönsün, kac hafta oldu ya :(

İ. SARAL
01.03.2016, 11:53
Çin ligi transfer sezonu da bitti.

Bahadır Şimşek
02.03.2016, 12:05
Bakalım kaç gol atıp da satılmasını isteyenlere cevap vere-bile-cek.

Bence kalmasını isteyenlerin elinde patlayacak ama göreceğiz.

Hunk
02.03.2016, 16:00
Bize ligde tutacak adam, Mehmet Ekici ile birlikte

emrhan61
03.03.2016, 20:07
Hazırmısınız. Kral geliyor.

Soner Albayrak
03.03.2016, 20:28
Şu adam bi altın sezon yaşasa bizde ya çok mu şey isitiyoruz? Ne olurdu bir Gaitanimiz, Salviomuz olsaydı :(

Ozan Yılmaz
04.03.2016, 13:58
...And The Oscar Goes To...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/19041-6X0G9N7M.jpg

emrhan61
04.03.2016, 20:12
#YKO - TRANSFER ÖZEL

Oscar Cardozo, Amerika liglerinden bir takıma 4 Milyon Euro'ya satıldı.Gelecek sezon Oscar takımdan ayrılacak

yattarahayranı
04.03.2016, 20:15
#YKO - TRANSFER ÖZEL

Oscar Cardozo, Amerika liglerinden bir takıma 4 Milyon Euro'ya satıldı.Gelecek sezon Oscar takımdan ayrılacak
Sahtekarlar sezer ozkanin yazdığı hakim ve sisto haberlerini kendi haberi gibi yazmış inanmayın artık şunlara

AhmetG.
05.03.2016, 12:56
Bu sene satılsa güzel olacaktı.

diskus
06.03.2016, 21:30
Saka gibi Dogru dürüst antreman yapmadan maca cikartiliyor.

Kemal Öztel
08.03.2016, 17:01
Mersin maçında sahneye çıkacaktır eminim.Zor zamanlarda çok önemli katkıları oldu yine olacaktır

DeAgLeMaNyAq
08.03.2016, 19:42
http://i68.tinypic.com/16hqohy.gif

Yerel basında Cardozo Mustafa Yumlu'ya antrenmanda yumruk hattı haberi nasıl çıkmadı hayret...

Berk Ç.
10.03.2016, 10:54
Kişiliğine ve karakterine güvendiğimden bu maç taraftar için kendini zorlayacağına inanıyorum inşallah golü erken atıp maçı koparırızda hem rahat bir nefes alırız hemde Cardozo ve diğerlerinden kimse tekrar sakatlanmaz ve iki defa rahat bir nefes alırız :)

emrhan61
10.03.2016, 18:10
Yaz kızım ; 2 Gol Cardozodan. Birinin asisti Bosingwadan.

61trabzonomer
11.03.2016, 20:47
sana futbolcu diyorlar bide elestirince biz futbol bilmiyoruz. amator ligde oynamaz bu adam.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karahanbakar
11.03.2016, 20:57
sana futbolcu diyorlar bide elestirince biz futbol bilmiyoruz. amator ligde oynamaz bu adam.

381 maçta 218 gol atmış Portekiz ve Avrupa liginde gol kralı olmuş Cardozo'ya yapılan eleştiriye bak. Gören de takım 10 tane temiz orta açtı, tek kale oynuyor zanneder. Ceza sahasına taşıdığın adam akıllı 5 top yok, ne bekliyorsun Cardozo'dan. Ha bizim takımın forveti değil dersen anlarım ama kusura bakma elimizde olan bu.

61trabzonomer
11.03.2016, 21:08
aha buldum iyi direk olur bence

61trabzonomer
11.03.2016, 21:09
karakter veya kariyerine lafimiz yok futbol olarak katkisi yok

tslionur
11.03.2016, 21:59
Sen olmasaydın yine gol atamıyorduk Kral!

Kemal Öztel
11.03.2016, 21:59
Golü koklamak bu kadar olur,helal olsun :D

Fatih Çelik
11.03.2016, 22:01
Başkan olmuyor böyle... Lazımsın bize.

DeAgLeMaNyAq
11.03.2016, 22:02
Ligde son 3 ayda sadece 3 maça çıktığından ilk yarıda ciddi koordinasyon eksikliği çekti topla buluşamaması bir kenara hiçbir destek alamadığı için tek hamlelik buluşmalarını da mecburen rakibe teslim etti. Ben hâla Muhammet'le birlikte iyi ikili olacaklarını düşünüyorum. Bazılarımız haklı olarak kolaycılığa kaçıp Cardozo'yu ortaya atıyorlar. Oysa bakmamız gereken kolektif oyun. Takım iyi olsa Cardozo kötü olsa o vakit kendisini eleştirmekten hiç kaçınmaya gerek yok ama evinde 90 dakika boyunca kendi yarı sahasına çakılmış bir takımda Cardozo'dan bir şeyler beklemek fazla romantik bir yaklaşım...

emrhan61
11.03.2016, 22:09
Yaz kızım ; 2 Gol Cardozodan. Birinin asisti Bosingwadan.

Hiç değilse birini tutturdum. Forvet dediğin orasıyla burasıyla da olsa gol atacak.

Murathan
11.03.2016, 22:13
20 tane top tuttu.
sen var ya cansın can

ToyerSefa
11.03.2016, 22:16
Golün krala yazılmasına çok sevindim. İyi ki var.

İ. SARAL
11.03.2016, 22:26
Şu arabesk düşünceleri birakin artik. Bu adam bitmiş gerçek olan bu.

Fatih Özkan
11.03.2016, 22:26
Şu arabesk düşünceleri birakin artik. Bu adam bitmiş gerçek olan bu.

Sen git Yusuf'unu savun.
Harbiden acıyorum artık sana...

İ. SARAL
11.03.2016, 22:30
Sen git Yusuf'unu savun.
Harbiden acıyorum artık sana...
Sahadaki Cardozoya acı sen. Bahcesinde meyve yetistirmesi gerekirken top oynamaya calisiyor.

Fatih Özkan
11.03.2016, 22:31
Sahadaki Cardozoya acı sen. Bahcesinde meyve yetistirmesi gerekirken top oynamaya calisiyor.

Gerçekten seninle muhatap olmak istemiyorum artık.
Ne halin varsa gör İsmail.

İ. SARAL
11.03.2016, 22:32
Gerçekten seninle muhatap olmak istemiyorum artık.
Ne halin varsa gör İsmail.
Yav he he.

emrhan61
11.03.2016, 22:39
Adam her topu indirdi goldede onun indirdiği top el oldu.

Hakan
11.03.2016, 22:55
Adam yine bir şekilde 1.200.000 £ kazandırdı.Az saygı ya azıcık

Sibel
11.03.2016, 22:59
Kendisini oyundan alıp yerine Atik sokup takımı forvetsiz bırakan bir hocası varken bile güzel Cardozo.

Mustafa'
11.03.2016, 23:04
Hiç birşey yapmadan bile gol atabilen adam !

Varlığın yeter :)

selcuk
11.03.2016, 23:12
cavandanin ortasina kafa vuracagina topu kontrol etmeye calisman hayal kirikligi yaratti bende

yinede bu sezon oynadigin en iyi maclardandi

İ. SARAL
11.03.2016, 23:13
cavandanin ortasina kafa vuracagina topu kontrol etmeye calisman hayal kirikligi yaratti bende

yinede bu sezon oynadigin en iyi maclardandi
Fizik ve mental açıdan bitmiş ne yapacagini bilemiyor.

selcuk
11.03.2016, 23:23
Fizik ve mental açıdan bitmiş ne yapacagini bilemiyor.

mac eksigi var
abartmamak gerek

Mehmet Fatih Silik
11.03.2016, 23:41
Muhammet Demir ile beraber oynadigini görmeyi istemek cok mu acaba...?

Fatih Öztürk
11.03.2016, 23:43
Cardozo her zaman Cardozo'dur.

selcuk
11.03.2016, 23:44
Muhammet Demir ile beraber oynadigini görmeyi istemek cok mu acaba...?
takimin su anki durumunda kesinlikle