PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer İhtimalleri...

coolank
02.10.2006, 19:32
Arkadaşlar biliyorum şimdi daha ocak ayına çok var bu da nereden çıktı diyebilirsiniz ...ben sadece kaynagı iyi olan duyumlarımı yazıyorum ... hayatımda bugüne kadar yalan konuşmadım bunu özellikle yazmak istedim çünkü özellikle kaleci konusunda sanki o duruma düşmüş oldum ... ama sonra bizzat sayın başkanın demeçlerini okudunuz ... keza stad konusunda da yazdıklarımın tamamı haşim sayitoglu tarafından açıklandı ... bunları ben biliyorum bilirim anlamında yazmadım yanlış anlaşılmasın sadece kafadan atmadıgımı anlatmak için yazma geregi duydum ...şimdi de yeni bazı şeyler yazayım ... bugün bazı gazetelerde yazmış gençlerbirliğinden ayman diye .. ayman trabzonspora gidecek anlamında işte .... arkadaşlar bu tamamen dogru bir haber şöyle ki ziya dogan daha bizdeyken de o zaman sanırım malatya da oynayan aymanı çok istiyordu alamadı daha sonra gençlerbirlğine aldı ... ziya dogan ın ayman ısrarı bir gerçek ve hala daha da çok istiyor ..ayman ın şöle özel bir durumu da var türk statüsünde oynama şansı var ya da sezon sonu öle olacak .. yani yabancı kontenjanı işgal olmayacak ...yönetim ise çok sıcak bakmıyor özellikle faruk kanca nın brezilya son anda alamadıgı futbolcuyu düşünüyorlar .... şimek konusu da çok büyük ihtimalle kapandı yani gönderilecek ...zaten asıl onun yerine o brezilyalı futbolcuyu düşünüyorlar ... bu anlamda aslında ayman türk oldugu için düşünülebilir ..pardon türk statüsünde oldugu için .... ziya dogan ın hüseyinin satılmasına bu takdirde muhalefet etmeyecegi söyleniyor ...bu arada hüseyin de gitmek istendiği söyleniyor ... benim açımdan en büyük müjde ise jeff in biletinin kesildiği konusunda ... açıkcası ben o konuda çok ısrarcıyım ... başkanın sakaryanın kalecisini getiren menejere kaleci bulması konusunda direktif verdiği söyleniyor ...ibrahim akın konusu ise net değil yani bjk kolay kolay bırakmayacak ...bjk bırakırsa çok büyük ihtimalle alınacak ...erdinç konusu zaten malum ... gerçi ben anlamıyorum niye onu geri alacaklar ya neyse ... bu arada marcelinho nun bir yere gidecegi yok .... kongre olayına gelince aralıktaki kongre de yönetimin değişip değişmeme ihtimali tam şu an % 50 ... başkan kalacak tabii ki ... sadece yön kurulu üyeleri anlamında değişiklikler olabilir ama orada henüz bir netlik yok ...son olarak şunu söylüyeyim ekonomik anlamda oldukça güçlüyüz ...fatih in satışı anlamında olan kaynaklardan bahsetmiyorum ... stad konusu çok yakında gündeme geldiği zaman bu ekonomik gücü daha iyi süzeceksiniz ....

BU YAZDIKLARIM HAYALİ DÜŞÜNCELERE DAYANMAMAKTADIR CİDDİ ŞEKİLDE KONUŞULAN KONULARDIR ... OLUP OLMAYACAGINI ZAMAN GÖSTERECEK ...AMA KESİNLİKLE YALAN DOLAN BİLGİLER DEĞİLDİR ... BU ARADA HER YALANLAMA HABERİNE DE İNANMAYINIZ ... ZAMAN VE ŞARTLARI GÖZ ARDI ETMEMEK GEREK ...

saygılarımla ....

umarım ankaragücünü iyi bir futbolla yeneriz ...

eren_61
02.10.2006, 19:45
ya bizim için hayırlısı olsun da ne olursa olsun.Trabzonum şampiyon olsun

wasp
02.10.2006, 20:09
Hüseyin Avni Aker stadını ÜLKER stadına çevirmesinler de naparlarsa yapsınlar..

Kasım Hilal
02.10.2006, 20:10
Hüseyin kesinlikle bu takımda kalmalıdır..

Cafer KILIÇSOY
02.10.2006, 21:32
Sevgili Arkadaşım yazdıklarının gerceğe yakınsa (ki öyle olduğunu söylüyorsun) bunlar güzel duyumlar. Trabzonspor için ne hayırlıysa o olsun