PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Hoca?ya 22 gün ceza verildi!

Harun-61
18.11.2004, 09:12
PFDK, A.Gücü maçinda sahaya giren Ziya Dogan'a 20 gün hak mahrumiyeti cezasi verdi. Dogan'in cumartesi günü FB macinda, maci tribünden izleyecek...!

smileys/smiley7.gif

bicakci sen adam olmiyacaksin...!

Harun-61
18.11.2004, 09:13
Teknik alani ihlal etmisti
Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK) ligin 12. haftasinda Baskent?te oynanan Ankaragücü-Trabzonspor maçinda sahaya giren ve hakem Erol Ersoy tarafindan tribüne gönderilen Ziya Dogan?a agir bir fatura kesti. Kurul, teknik direktör Ziya Dogan?a 20 gün hak mahrumiyeti cezasi verdi. Dogan, hakem Ersoy?un yanisira karsilasmanin gözlemcisi Salih Türktunç tarafindan da teknik alani ihlal ettigi için rapor edilmisti.

Indirime gidilebilir
Bordo-Mavili ekibin hocasinin cezasi bugün baslayacagi için Ziya Dogan, cumartesi günü Avni Aker?de oynanacak Fenerbahçe karsilasmasini tribünden izleyecek. Trabzonspor Kulübü?nün cezaya itiraz edecegi, PFDK?nin itiraz karsisinda cezada indirime gidebilecegi belirtildi. Bu arada ayni hafta Galatasaray maçinda asiri sevindigi için kurula sevkedilen Diyarbakir?in hocasi Ümit Kayihan?a ceza çikmadi.

fanatik den...Edited by: AvniAker

Guests
18.11.2004, 09:18
resmi sitede hala böyle bir haber yok.

Harun-61
18.11.2004, 09:19
resmi sitede hala böyle bir haber yok.

onlar daha ise baslamamis...smileys/smiley18.gif

Guests
18.11.2004, 09:24
federasyonun sitesindede bulamadim ama neyse gazeteler yazmis

federasyonun sitesine bakarken amatörlere girdim bizim takima baktim esenlere 94 yilinda lisans çikarmisim hey gidi günlerEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Muhalif
18.11.2004, 09:31
çok önemli degil yahu.. ne olur sanki deplasmanda degiliz zaten.. rahat rahat istedigi sekilde iletisim kuracaktir asagiyla.. hem daha önce de yazmistim yukaridan belki daha iyi süzer maçi.. özellikle son gs maçinda hagiye karsi hamle yapmada geç kalmisti.. belki böyle daha iyi görür ne deyim..

bence abartmaya gerek yok.. hatirlarsaniz gecen yil gs maçindan önce de saha kapatma cezasi durumu vardi, ceza çikmadi da ne oldu sanki...

yayagara koparmayalim diyorum ben... sükunet haline devam... sessiz sakin ve ins. galibiyetle atlatalim su maçi da... galip gelirsek kimse ziya hocaya verilen cezayi anmayacagi gibi maglup olursak da isi buna baglayamayiz degil mi..

TSMareNero
18.11.2004, 09:54
ya ne kadar da avantaj yada dezavantaj olursa olsun, bunlarin yaptigi oglanliktan baska birsey degil. sanki hoca hakemi tekme tokat dövdü.

??? anlam veremiyorum ???

Murat BAYRAKTAR
18.11.2004, 10:39
önemli degil... ziya hoca takimini ewden bile yönetir.smileys/smiley36.gif

selhus
18.11.2004, 12:03
itler istedi diye atlar ölmez..!Edited by: selhus

schumi
18.11.2004, 12:24
bu federasyon biraz akilli olsa ceza vermezdi ziya hocaya!!

simdi kesin yendik febeyi..

zisinoli
18.11.2004, 12:26
Alani ihlal ettigini kendisi de kabul ettiyse sorun yoktur. Kurali etmemekse etmeyecek. Futbolcu hata yapar ama teknik patron yapmamali. Mazereti yoktur. Ayrica çok önemli bir kayip degil.

Yeterki kadroyu dogru kursun. Korkak futbol oynatmasin Trabzonsporuma. Besiktas ve Galatasaray maçinda rezil olmustuk.Ayni futbola Fener maçinda katlanamam. Edited by: zisinoli

Mehmet
18.11.2004, 13:09
Ceza alsa ne yazar.? Is maç öncesi beyin antrenmaninda. Ziya Hoca maç öncesi futbolcularina gereken dersini anlatir ezberletir. Kendiside seyircinin arasinda zevkle tribünlerden maçi izler. Ben Trabzonspor'a aslinda ders falan hikaye anlatmam maç öncesi. Iyi bir saglik kondüsyon antrenmani yaptiririm bol bol ve Futbolcularima derim ki saha çiktiginizda aslanlar gibi saldirin. Sizin adiniz Trabzonspor. Renginiz Bordomavi. Sizin ölünüz bile rakiplere korku verir. "TRABZONSPOR" adiniz rakiplere korku, "Bordomavi" renginiz size güç verir. Biz onlardan degil onlar bizden korksun. Hakikatende öyle hani tüm rakipler bize karsi yakup yusuflar yani.smileys/smiley2.gif

HunGökmen
18.11.2004, 13:11
Onlardan korkan onlar gibi olsun...

Guests
18.11.2004, 13:13
fenerrasyom görevini layikinle yapiyor fenere yaranmak icin herseyi yapiyor ama onlar ulusoydan daha beter o koltuktan kovulacaklar biz herzaman trabzonlu kalacak ama o federasyon fenerasyon herzaman lanetle anilacak adamlar trabzona ceza vermek icin bekliyorlar hepsmileys/smiley7.gif

FERO61
18.11.2004, 14:09
serefsizler

kadirsa_2000
18.11.2004, 14:19
Bende durumu fazla etkileyecegini düsünmüyorum. Adamlarin tek amaci psikolojik savas. Biz ne savaslar gördük, 3 tane bizans conconu bizim gözümüzü korkutmaz evelAllah. Hayirlisi olsun.

Salih61
18.11.2004, 14:27
SEREFSIZLER....20 Gün az 365 gün verin...ALLAHSIZLAR...smileys/smiley7.gif

Mc_Genc
18.11.2004, 15:19
serfsizlerrrrrrrrrr

Mc_Genc
18.11.2004, 15:22
akillari siraca ziya dogana ceza verip futbolcularin psikolojilerini bozmaya çalisiyolar serefsizlerrrrhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

trabzonspor1
18.11.2004, 15:25
yarim degil tam serefsiz bunlar. bu haberi dün duysaydim eziklerin stadindan 2 koltuk alirdim.

corleone
18.11.2004, 15:26
bu federasyon biraz akilli olsa ceza vermezdi ziya hocaya!!

simdi kesin yendik febeyi..

kesinlikle katiliyorum ziya hocanin maç anindaki hareketlerine bi bakin takima sizce güven mi veriyor kaygi mi veriyor onun korkusundan celalettin ve emrahin istedigi gibi oynayamadigini herkes biliyor bence de futbolcular daha rahat olaacklar ve febeyi yenecegiz

Guests
18.11.2004, 16:02
ceza 22 gün

SDanışmaz
18.11.2004, 16:27
ceza 22 gün

Yuh artik.2 günüde eklemisler oraya smileys/smiley7.gif

POYRAZ
18.11.2004, 18:28
iyi olmadi bu ceza zaten her zaman Trabzon uzerinde ucuz oyunlar oynaniyor

**Maxim**
18.11.2004, 18:46
Bi seyi degistirecegini sanmiyorum.Hangi devirde yasiyoruz..Rahatça iletisim kuracaktir gene..

Muhalif
18.11.2004, 19:11
dedigim gibi ya aslinda konu etmeye bile degmez bu.. yazan arkadaslar da öyle sanki çok büyük bir seymis gibi slogan seklinde yazmasinlar bence.. sakince bekleyelim maçi... ziya hocanin görüntülerde hakeme bir temasi var.. kolundan çekmeye mi çalisiyor ne.. anlamadim... herhalde ondan aldi cezayi... corleone gibi düsünmek dah mantikli olacak..

#10 Fietra
18.11.2004, 21:16
Pozisyonu görmedim ama bildigime ve duyduguma göre sahaya girmis.Ve sahaya girdigine göre federasyon hakli olarak gerekeni yapmak zorunda.Hakli bir karar duyduguma ve bildigime göre.Bana ters gelen taraf 20 günün fazla olmasi.

TheRapZoNe
18.11.2004, 22:08
http://img127.exs.cx/img127/4673/FENERASYON.jpg

TheRapZoNe
18.11.2004, 22:09
http://img127.exs.cx/img127/9116/ARANIYOR.jpg

poetricus
18.11.2004, 23:04
Bu resme bayildim. Ama o masum hiçbir seyden haberi olmayan hayvanin ne günahi vardi? "Konu etmeye degmeyecegine" katilmiyorum. Bizi asindarmaya böyle ufak ufak basliyorlar; sonra sira büyük oyunlara geliyor. O cezayi verenler binlerce telefon, fax ve mail almaliydilar ki bu camianin sahipsiz olmadigini ve her kusun etinin yenmeyecegini görsünler!

#10 Fietra
18.11.2004, 23:43
Neden ceza verilmemeliydi sizce?

kadirsa_2000
19.11.2004, 02:15
Tahkim kurulu basurcu emre'yi (asik) affetti (ne akla mantiga ve af sinirlarina dayanarak). Fakat kirmizi kart gören ve itiraz eden ouncusunu disari çikarmak için OYUNUN DURDUGU BIR ANDA bir anlik alan ihlali yapan Ziya Hoca'mizi bu kritik dönemde tribüne gönderdi. Bildigim kadariyla o maçta Ziya Hoca'miz bir ihlal yapti, a.gücü hocasi maçi sahanin içinde geçirdi neredeyse. Eeee bu ne simdi is mi? Aklim dimagim almiyor, gerçekten söyleyecek söz bulamiyorum. Allah en hayirlisini verir insallah. Allah hakliyi haksizi ayirt eder, Allah bu adamlari islah etsin.

Milli takim rezaletinin üzerine bu ceza rezilligini ortaya çikaran fenerasyona smileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
19.11.2004, 07:30

ayni sekilde diyarbakirin hocasi ümit kayihan sahaya girdi gol sevincinin turunu atti ama ceza almadi.

Guests
19.11.2004, 08:14
BESIKTAS - Fenerbahçe maçinda Nobre'ye yaptigi el hareketi kameralar tarafindan tespit edilen ve PFDK tarafindan iki maç ceza verilen Emre Asik'in cezasi sürpriz bir sekilde kaldirildi. Tahkim Kurulu dün yaptigi toplantida Besiktas'in itirazini inceledi. Inceleme sonunda kurul, esitlik ilkesine uygun olmadigi gerekçesiyle 4'e karsi 1 oyla ceza kararini bozdu.

futbol futboldan çikmazsa bundan sonra iyi herkes birbirini parmaklamaya basliycak gibime geliyor.

ha unutmadan bu hareketin cezasi kaldirildiysa ziya hocaninda kesin kalkicaktir kimse kafasini takmasin.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Analyzer
19.11.2004, 09:56
Ziya hocaya ceza verilmesindeki amac, hepimizin bildigi gibi Trabzonspor camiasini germektir. Büyük maclar öncesi gerilime girmenin zararlarini hepimiz biliyoruz zaten. Eger bu yüzden gerilime girersek, onlarin amacina hizmet ederiz. Sakin olmakta yarar var.

#10 Fietra
19.11.2004, 11:43

ayni sekilde diyarbakirin hocasi ümit kayihan sahaya girdi gol sevincinin turunu atti ama ceza almadi.

Maçtan sonra degil miydi o

kutoz
19.11.2004, 11:44
Ziya hocaya ceza verilmesindeki amac, hepimizin bildigi gibi Trabzonspor camiasini germektir. Büyük maclar öncesi gerilime girmenin zararlarini hepimiz biliyoruz zaten. Eger bu yüzden gerilime girersek, onlarin amacina hizmet ederiz. Sakin olmakta yarar var.

Bence de sakin olmakta yarar var. Bu tür polemiklere kapilirsak, gerek futbolcular gerekse taraftar olarak konsantrosyonumuz bozulur ve oyunlarina geliriz. Ziya Hoca'nin trübünde olmasi dezavantaj gibi gözükse de, bu sorunu biz Cts.günü rahat asariz.

kaze
19.11.2004, 14:50
madem ceza verilmis simdi bekleyip cezali oldugumuz süreçte hocanin olmamasinin nasil etkileyecegini görecegizama bu federasyon böyle bir ceza verdiyse kesin olumsuz biseydir, bizimle ilgili hayirli bir rüya görmez ki bunlar.

GenTLeMaN 2 grafiginde harika olmus, eline sagliksmileys/smiley36.gif

SDanışmaz
19.11.2004, 17:13
http://img127.exs.cx/img127/9116/ARANIYOR.jpg

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yattara11
19.11.2004, 18:31
haberlerin birinde duyduguma göre hakem raporunda ziya dogan için ''hakeme ulan dedi'' diye yazmis ama ziya dogan da ben öyle bise demedim demis...

olayin ilginç yani yanlis anlamadiysam ilk yari tribüne gönderilen ankaragücühocasinin 14 gün ceza almasi...adam hakeme itiraz için sahaya girdi amabizimki tayfun'u sahadan çikarmak için girdi...

bu arada ziya hocanin ceza kararindan önce bi röportajini okudum fanatikte... hocam söyle diyo:''ben kulübede degilsem ne olmus? benim futbolcularim artik profesyonel...her sekilde çikip mücadelelerini verirler...''

yattara11
19.11.2004, 18:35
kesinlikle katiliyorum ziya hocanin maç anindaki hareketlerine bi bakin takima sizce güven mi veriyor kaygi mi veriyor onun korkusundan celalettin ve emrahin istedigi gibi oynayamadigini herkes biliyor bence de futbolcular daha rahat olaacklar ve febeyi yenecegiz

kesinlikle katilmiyorum... özellikle emrah ziya dogan gelmeden önce kendisine hiçbir konuda güvenmiyordu...top ayagina gelice panikten ne yapacagini sasiriyordu... ama ziya hoca geldikten sonra bütün futbolcular gibi muhtesem asama kaydetti...

kadirsa_2000
21.11.2004, 12:57
Maçi izlerken aklima gelen basima geldi. Maçtan sonrada Ziya Hoca'miz basin toplantisinda ayni konuya degindi. Konu su: Ziya Hoca'nin kulübede olmamasi Yattara konusunda müthis dezavantaj oldu, yani maçi döndürecek adam konusunda dezavantaj yasadik. Adam topu alip ileri gidecegine, ileride top bekleyecegine geride durdu, aldigi toplari ortaya dogru sürerek harcadi. Ziya Hoca ayni seyleri tek tek söyledi. Demekki neymis? Hoca kenarda olmayinca çok sey degisebiliyormus. Yine bir senaryoya kurban gittik.Tabiiki kötü futbolumuza ek olarak.

sanatik
07.05.2005, 02:11
UNUTMA

UNUTTURMA

Punisher-61
07.05.2005, 09:38
Ibrahim sahinde bu konu ile ilgili aciklamalar yapmisti...

Bu serefsizler Daumun cazasini simid neden kaldirdilar?? madem bu cezayi kaldiriyorsunuz neden verdiniz o zaman Karaktersiz inslanlarsmileys/smiley7.gif

Gargamel
07.05.2005, 09:54
serefsiz+dönek+karaktersiz+azizenin usakligi=LEVENT BICAKCI(domuzcugu) saygilarsmileys/smiley36.gif

61trabzonomer
07.05.2005, 09:56
ula daumunkine ne oldu ya bunlar serefsiz ya bukadar da olmaz açik açik yav delirecem..

JuaN_JuaN
08.05.2005, 04:20
yahu herseyi geçtim de bu medyadaki yazarlar, yorumcular hatta sunucular (yeri geldiginde bizans takimlarini savunuyolar) neden bunlari gündeme getiripte sormuyolar??? neden demiyolar ki ziya dogana trabzonsporun basindayken sahaya girdi diye ceza verildi! daum daha beterini yapti ve giray bulak'a saldirdi! neden bunun cezasi daha hafif ve daha sonra neden kaldirildi diye sormuyolar!!!!

bu medyadaki insanlar sürü mü ? bence sürü!smileys/smiley7.gif

Mayls
08.05.2005, 22:50
nedenseBizanslilarda hic böyle kurallar uygulanmiyo smileys/smiley7.gif