PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu da Benim Sözüm Olsun

Tolga
26.07.2014, 04:37
Evet renktaşlar. Aklıma bir fikir geldi ve burada uygulamaya koyalım dedim.

Olay aslında taraftar ürünleri satmamıza bir nevi destek olabilir. Uzatmadan konuya giriyorum. Ama yine de biraz uzayacak.

Malum forumda rahatça "güzel sözler" kullanamadığımız için twitter birçoğumuzun ortak buluşma noktası.

Geçenlerde hayranı olduğum Pablo Osvaldo'nun bize transferinin mümkün olabileceği haberini görünce kişisel hesabımdan " Eğer bu transfer gerçekleşirse 15 forma alırım hatta forma numarası kadar bile alabilirim " diye bir twit attım.

Bu sözüm hâlâ yerinde. Birazdan bunu daha da geliştireceğim inşallah.

Konumuz Trabzonspor'a, takım beklentinizi karşıladığı taktirde bir katkıda bulunmanız. Bunu da TS Club üzerinden forma yada keyfinize göre ürün alarak paylaşmanız.

Bunuda buraya yazarak bildireceğiz. Mesela olurda bizimkiler eskaza Osvaldo'yu alsınlar 15 forma alacağım ve bunu burada fotoğrafla sizlerle paylaşacağım.

Bunu Şike Davası şöyle olsun bilmem ne kadarlık ürün alacağım gibi de çoğaltabiliriz. Çok uç ve gereksiz beklentileri yazmadan gerçekçi sözler verelim.

Uyuyamamanın verdiği huzursuzlukla sona geliyorum. Çok karıştırmış olabilirim :)

Eğer konu gereksiz görülürse sıkıntı yok ve başlık eğer kabul görürse adını daha farklı birşey olarakta değiştirebiliriz ben bunu uygun gördüm.

Gündemdeki transferlere ve Transfer forumuna göre sözümü veriyorum ve açılışı Hayde Vira Bismillah diyerek yapıyorum.

Osvaldo = 15 forma
Mitroglou = 10 Forma
N'Doye = 10 Forma

Duruma göre daha sonra da isim ekleyebilirim. Aklıma kimse gelmiyor ...

Tolga
26.07.2014, 04:39
Samaras Gekas falan alırlarsa da hesabımı kapatın lütfen :)

Murathan
26.07.2014, 04:55
benden 2 forma çalışır :D

Tolga
26.07.2014, 05:01
Ama kime olduğunu da yaz. Misal ayrı ayrı oyunculara da yine ekleyebiliriz.

Emrah gelsin ben 1 forma daha ekliyorum :) Sefa Yılmaz gelsin 3 tane daha.

Tolga
26.07.2014, 05:06
Takım şu maçı şöyle kazansın bilmem kaç forma.

Şikecileri yenelim bilmem kaç forma.

Ligin ilk yarısını ilk 3te bitirelim bilmem kaç forma.

Belöz köpeğini bizimkiler bir kez daha dövsün bilmem kaç tane forma ...

gibi örneklerimiz çoğaltılabilir ...

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 13:35
Takımıma destek olmak için herhangi bir şartın gerçekleşmesine gerek yok :cool::cool::cool::cool:

Murathan
26.07.2014, 13:48
Bosingwayla sözleşme yenilensin bu sene, söz 3 forma alacağım.

Hakan
26.07.2014, 13:49
Mustafa Yumlu'yu göndersinler 15 forma :D

Emrah Akcagöz
26.07.2014, 13:51
Ama kime olduğunu da yaz. Misal ayrı ayrı oyunculara da yine ekleyebiliriz.

Emrah gelsin ben 1 forma daha ekliyorum :) Sefa Yılmaz gelsin 3 tane daha.

Geldim Tolga. :cool:

Adem Akyüz'
26.07.2014, 13:51
Okulu bitirip atandığım zaman evdeki herkese forma alacağım.(4 tane) Bu da benim sözüm olsun :)

Şimdilik sadece kendime alabilirim :D

Sefa
26.07.2014, 13:54
Yerli Başkan = 3 forma..

Tolga
26.07.2014, 14:41
Takımıma destek olmak için herhangi bir şartın gerçekleşmesine gerek yok :cool::cool::cool::cool:

Sen alma ulan ... :D

Normal alışverişini yap sıkıntı yok. Anafikir basit ... Adaklık Forma bizimkisi ...

Geldim Tolga. :cool:

Haheohohahahaha :D 120 TL aga bir forma etma :D

Hüdai Pervaneli
26.07.2014, 14:46
Ibisevic gelirse 5 Forma biri kaleci Formasi Olmak üzere:)

Tolga
26.07.2014, 15:00
Büyüksün Muhtar :D

Hüdai Pervaneli
26.07.2014, 15:02
Senin kadar Olmasada:) Büyüügüm 185 Boyum var zaten:)

Yaşar
26.07.2014, 15:34
Kim gelirse gelsin maksimum 3 forma alabilirim, hatta kimse gelmese de mavi formadan alacağım ama transfer olursa her bir formadan 1 tane alırım.

artvints
26.07.2014, 16:03
param yok.

edit : birden fazla forma alanlara adres gönderebiilirim.tercihen çubuklu.annem beyaz alma çabuk kirleniyor dedi :)

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 18:55
Sen alma ulan ... :D

Normal alışverişini yap sıkıntı yok. Anafikir basit ... Adaklık Forma bizimkisi ...

Ya bırak adaklıkmış :D Paraya kıyamıyorum imkansız sözlerin arkasına saklanıyorum demiyorsunda :)

Ben göremiyorum mesela şu hazırlık maçını farklı alalım 1 forma alıcam diyeni :D

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 18:55
param yok.

edit : birden fazla forma alanlara adres gönderebiilirim.tercihen çubuklu.annem beyaz alma çabuk kirleniyor dedi :)

özelden bişi göndericektim sana ama nese :D Ayıp olur :D

Tolga
26.07.2014, 18:58
Ya bırak adaklıkmış :D Paraya kıyamıyorum imkansız sözlerin arkasına saklanıyorum demiyorsunda :)

Ben göremiyorum mesela şu hazırlık maçını farklı alalım 1 forma alıcam diyeni :D

Mevzuyu inatla anlayamıyorsun. Bu başlık sadece bu zamana özel değil.

Atıyorum ligin 8. Haftası bilmem kimle oynuyoruz.

Daha önce 3 tane forma almış olan Yiğit Gayretli bilmem kim taraftarlarına gıcık olmuş.

Forumda bunu buraya ulan yensinler 3 tane daha forma alacağım diye yazıyor, adakta bulunuyor bir nevi ...

Yoksa her sene alabildiğim kadar çok düzenli forma almaya çalışan insanım elhamdülillah ... Güneşgözlüklücooolsmiley :)

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:04
Mevzuyu inatla anlayamıyorsun. Bu başlık sadece bu zamana özel değil.

Atıyorum ligin 8. Haftası bilmem kimle oynuyoruz.

Daha önce 3 tane forma almış olan Yiğit Gayretli bilmem kim taraftarlarına gıcık olmuş.

Forumda bunu buraya ulan yensinler 3 tane daha forma alacağım diye yazıyor, adakta bulunuyor bir nevi ...

Yoksa her sene alabildiğim kadar çok düzenli forma almaya çalışan insanım elhamdülillah ... Güneşgözlüklücooolsmiley :)

:D:D:D Anlamamazlıktan gelip kıvrandıkmak hoşuma gidiyor :cool::cool:

Tolga
26.07.2014, 19:05
:D:D:D Anlamamazlıktan gelip kıvrandıkmak hoşuma gidiyor :cool::cool:

+1 diyip yalanını görüyorum ...

artvints
26.07.2014, 19:07
özelden bişi göndericektim sana ama nese :D Ayıp olur :D

gönder merak ettim. bu arada mesaj işe yaradı, ilk teklifi aldım.yetim çocuğuz oğlum, adak fitre,zekat hepsi kabul edilir :D

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:11
gönder merak ettim. bu arada mesaj işe yaradı, ilk teklifi aldım.yetim çocuğuz oğlum, adak fitre,zekat hepsi kabul edilir :D

tekere taş sıkışmış diyim sen anla :D

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:11
+1 diyip yalanını görüyorum ...

yalan değil olm bunlar taktik :D Başkan olunca yıldız transfersiz nasıl forma satıcam bu demogojiyi yapmasam :D:D

artvints
26.07.2014, 19:12
tekere taş sıkışmış diyim sen anla :D

anlamadım bıbıcığım :D

Tolga
26.07.2014, 19:14
Hiç poker bilmiyorsun Corç 💩

New York Redbull'un sol bekini izle.

Birde Bibras yerine Ninis gelsin !!!

Let's Go Tu Dı Transfer Forumu :D

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:14
bu kadarmı kamyoncu kültüründen uzaksın :D İnsan bi googleye yazar bi anlar neymiş ne değilmiş :D:D

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:15
Hiç poker bilmiyorsun Corç ��

New York Redbull'un sol bekini izle.

Birde Bibras yerine Ninis gelsin !!!

Let's Go Tu Dı Transfer Forumu :D

boşver burada goygoy iyi oluyor transfer forumunda milletin başını şişirmeyek :D:D

O değilde geçen osvaldo haberi çıkınca direk aklıma sen geldin la :D Dedim çinden koşa koşa gelir herhalde Trabzon'a :D

Bu arada abd ligi izlenmiyor beah :S:S

edit=bibras gelmiyoki yerine biri gelsin :D:D:D

artvints
26.07.2014, 19:18
anladım. oğlum 10 tane forma alıcam diyor, bir tane düşmez mi bana?

Tolga
26.07.2014, 19:18
Reis bir kere geldi Trabzona :D

Golünü de yedik yani, Osvaldo'nun golünü yemedik demeyiz yarın öbür gün.

Trabzonspor'a gelip beni ihya etsin, bu sene değil ama seneye forumla yat partisi yaparım :)

Hüseyin Başoğlu
26.07.2014, 19:30
anladım. oğlum 10 tane forma alıcam diyor, bir tane düşmez mi bana?

Düşer düşer :D:D

Reis bir kere geldi Trabzona :D

Golünü de yedik yani, Osvaldo'nun golünü yemedik demeyiz yarın öbür gün.

Trabzonspor'a gelip beni ihya etsin, bu sene değil ama seneye forumla yat partisi yaparım :)

ben sırf osvaldo için geçen sene MP oynadım :D 40 trilyon çıksaydı getiricektim direk:D

Yat partisinde uzak doğulu kızlar olucaksa ben napar eder getiririm osvaldoyu :D:D

Bak bu da sözüm olsun :D

Osvaldo'nun yat partisindeki bütün kızlara Trabzonspor forması alıcam :D