PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zenit İkinci Kez Kapımızı Çaldı: Hüseyin Rusya Yolcusu!

Vkgz
01.10.2006, 13:45
Zenit bu sefer Hüseyin'e geldi!
Turkcell Süper Ligi'nin 8. haftasında pazartesi günü Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olanTrabzonspor, hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenman ile sürdürdü. Gençlerbirliği'nin Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya, kontrol için Belçika'da bulunan Yattara katılmadı. Bordo mavili futbolcular kısa bir ter idmanı yaptılar.

Bu arada antrenmanı Gençlerbirliği futbolcularından Kerem, Mehmet Çakır, Mustafa ve Ayman'da bir süre izledi. Ziya Doğan daha sonra kırmızı siyahlı oyuncularla antrenman devam ederken bir süre sohbet etti.

Öte yandan Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a geldiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı öğrenildi
Superspor.

Son yıllarda duyduğum en iyi haber umarım Satılır. Hiçbir katkısı olmayan bir adamın satılmasıyla takımımız uzun yıllar sonra maçlarını 11 kişi oynamaya başlayacak

Volkan Yavuz
01.10.2006, 13:49
hüseyinin günahini almayalim adam milli futbolcu en azindan iyi bir yedek olur hem trabzonlu!

champions
01.10.2006, 13:52
eğer gerçekleşirse yönetimin yaptığı olumlu işlerden biri olur

BDiler61
01.10.2006, 13:55
üstüne para verelim alsın gitsin zenit

Naim
01.10.2006, 13:59
Neoluyor Ya
bi Başlıkda ibrahim Transfer ediliyor
bir başlıkta Hüseyin yollanıyor

Kim için çalışılıyor Merak Ettim
Takım böyle önemli bir haftayagirmişken
istanbul basınının Borazancılığını yapmak sizemi düştü

İslam Sezer
01.10.2006, 14:00
sezonun ilk yarı bitişine çok var,bu yüzden transfer haberleri bu aşamada yanlıştır ve takımın kaptanına önümüzde bunca maç varken gitsin demekte bir o kadar yanlıştır.herşeyin bir zamanı var.ben kaptan olucam ve en büyük taraftar sitesinde bana bu kadar olumsuzluk düşünceler varken bende durmam ama kalan maçlarda ne yapacağıma karar vermem taraftara bağlı...

Kobalas61
01.10.2006, 14:01
eğer doğruysa cok sevindim

sweetrose
01.10.2006, 14:01
İnşallah satılır da kurtuluruz.... Gerçi zenit Hüseyin'i neden istiyor o da muamma.. Hayırlısı olsun ama ivedi olsun..

Kobalas61
01.10.2006, 14:05
İnşallah satılır da kurtuluruz.... Gerçi zenit Hüseyin'i neden istiyor o da muamma.. Hayırlısı olsun ama ivedi olsun..

hüseyin milli takıma giden iki oyuncumuzdan biri istenmesi cok normal
bende biz hüseyinin oyun stilini beğenmiyoruz ondan dolayı eleştiriyoruz

tamuğ yamtar
01.10.2006, 14:14
Birçok gazetede bu haber var. Hatta bugün Türkiye'ye gelmiş Zenit yöneticileri.

Ocak için söz almışlar önceden.

Bunlar konu değil şimdilik. Devre arası gelsin, gerekirse gönderilir.

Daha çok var devre arasına. O yüzden bunları konuşmaya gerek yok.

Nytre
01.10.2006, 14:41
resmi bir olay var mı... varsa alıp gitsinler..

coolank
01.10.2006, 14:42
Q ironmaster.....

aslında ikili şekilde konuşmak yazı yazmak tarzım değildir hatta forumu da saygısızlık ama genellikle yapmış oldugun yapıcı muhalefet sanırım biraz hakaret boyutuna varmış .... ben kimsenin istanbul borazanlıgı yaptıgını sanmıyorum bu biraz sevimsiz bir laf .... bu arada yapılan yorumlarda haber yorumları ... ibrahim akın ın bjk den gidecegi çok belli oldu bu adam da sezon başı bizim almak için ugraştıgımız adamdı .. konu gündeme gelince yorumların olmaması imkansız .. zaten bugünden yarına transfer edilecek diye bir şey yok .. hüseyin konusu ise sanırım DHA nın haberi öncelikle .... DHA bildiğim kadarı ile borazancılık da yapmaz yani forumdaki arkadaşlardan hariç borazancılık da yapmaz ...o haber çıkınca da arkadaşların yorum yapması çok dogal ... yoksa takımı yıpratmak bölmek MUHALEFET ETMEK değil ....

saygıalrımla ...

oflu2
01.10.2006, 14:43
bence ocak ta alıp gitsinle r hüseyini..biz de onun yerine iyi bi tane ön libero alabilirz..mehmet topuz bile olabilir bu..ama korkum hasan la ferhat a kalmamız..

oflu2
01.10.2006, 14:45
eğer hüseyini elde tutuvcaksak kesinlikle yanında hem çok koşan hem de top tutup kullanbilen oyuncuları bulmamız yada yaratmamız lazım...

eys_61
01.10.2006, 14:47
konunun zamanlaması bir tarafa konu başlığındaki "inşallah" bölümüne takıldım ben.bu ibarenin başlıktan kaldırılmasını talep ve rica ediyorum.

macka61
01.10.2006, 14:48
vallah böyle oynayacaksa hiç durmasın gittsin ama eskisi gibi oynarsa kalsın

keles76
01.10.2006, 14:49
arkadaşlar hüseyin fatih değil bunu almak için servet dökmezler bizde bedava sayılacak paraya kaptanı satamayız .Eğer oldu ve sattarsak kesinlikle şu brezilyalı genç uşağı alalım o oğlan appiah gibiydi çok iş vardı o 10dk görüntüde eğer sahtekarlık yoksa çok iyiydi..

Erdogdu61
01.10.2006, 14:50
giderse eger, insallah onu seven bi taraftar önünde oynar...

champions
01.10.2006, 14:50
hüseyin için fatih kadar para vereceklerini bekleyen mi var yoksa yarısı bile çok

Murat'
01.10.2006, 14:53
hüseyine iyi para vereceklerse bencede satılsın çünkü yerini doldurabileceğimize inanıyorum

OFLU
01.10.2006, 14:56
İyiii bi paraya versinler gitsin bizde o parayla yerine ii bi topcu alırız üzerinede para artar...

galyanlim
01.10.2006, 14:57
biz yine fatih tekke ye dua edelim o demiştirki alın onu trabzonu kurtarın,bu işin şaka tarafı ama iyi para verirseler gitsin yeri doldurulamaz ama çünkü okadar laf sölüyoz adama hala oynamak istiyor trabzonda ve bizim adamımız hüseyin

coolank
01.10.2006, 15:07
2.5 milyon euro verirlerse ben açıkcası çok sevinirim ... hatta daha az da olur ...ama 1.5 milyon euro ın altına satmayalım ayıp .. koca kaptan ya ... 5 metreye top atamayan şut çekemeyen kafa vuramayan gol ( sezonda 3 tane )atamayan .... seyirci ile kavga eden takımı saklayan koca kaptan .... takımı 10 kişi bırakan her pozisyonda hakemle kavga etmeye yer arayan koca kaptan ...

Çebi
01.10.2006, 15:09
Bu genel bir görüşmüş gibi başlığın sonunda (inşallah) yazılması hoş olmamış...

Hüseyin'İ beğenmiyor olabilirsiniz...Bu kendi görüşünüzdür...Burda ortak düşünceyi değil farklı düşünceleri ortaya koyuyoruz..Başlık düzenlenirse iyi olur diye düşünüyorum...

Ziya Doğan Hüseyin için sistemimin olmazsa olmazı diyor sürekli...Hüseyin Yattara gibi çalım atamadığından, öldürücü paslar veremediğinden olsa gerek bir türlü sevdiremedi kendini taraftara...Oysa ayağında top tutan futbolcularımıza bu imkanı sağlayan en önemli isimlerden biri, rakip atakları kesen Yattara gökdeniz gibi isimlere topu en kısa yoldan ulaştıran isim...İstesenizde istemeseniz de geçtiğimiz yıl Süper Lig'in en yüksek isabetli pas ortalamasına sahip oyuncusu...Hüseyin'i ön yargıyla izlerseniz yaptığı olumlu şeyleri görmezsiniz...Oysa Hüseyin'in özelliği bellidir...Hüseyin top keser, Hüseyin alan kapatır, Hüseyin Gökdeniz'İn, Yattara'nın, Marcelinho'nun pekte umursamadığımız top kayıplarını kapatan bir liberodur...Her takımın ihtiyacı olan bir futbolcudur ki Ersun Yanal'ı da, fatih Terim'i de bu özelliği için kendisini sürekli Milli Takım kadrosunda bulundurmaktadırlar...Zira Ziya Doğan'ın da sistemimin olmazsa olmazı demesinin altındaki gerçek budur...

Hüseyin çok fazla fedakarlık yapmış, bir Trabzonlu olarak haketmediği tepkilere maruz kalmıştır çoğu kez... Bordo Mavi formayı layıkıyla taşıyan, yeteneklerini kısıtlı olsa da maksimum düzeyde sahaya veren önemli bir futbolcudur, Trabzonspor'ludur...

Gitsin de kurtulalım denilecek en son futbolculardan biridir...

Naim
01.10.2006, 15:09
Q ironmaster.....

aslında ikili şekilde konuşmak yazı yazmak tarzım değildir hatta forumu da saygısızlık ama genellikle yapmış oldugun yapıcı muhalefet sanırım biraz hakaret boyutuna varmış .... ben kimsenin istanbul borazanlıgı yaptıgını sanmıyorum bu biraz sevimsiz bir laf .... bu arada yapılan yorumlarda haber yorumları ... ibrahim akın ın bjk den gidecegi çok belli oldu bu adam da sezon başı bizim almak için ugraştıgımız adamdı .. konu gündeme gelince yorumların olmaması imkansız .. zaten bugünden yarına transfer edilecek diye bir şey yok .. hüseyin konusu ise sanırım DHA nın haberi öncelikle .... DHA bildiğim kadarı ile borazancılık da yapmaz yani forumdaki arkadaşlardan hariç borazancılık da yapmaz ...o haber çıkınca da arkadaşların yorum yapması çok dogal ... yoksa takımı yıpratmak bölmek MUHALEFET ETMEK değil ....

saygıalrımla ...

Senle ilişkimizin boyutu Bellidir
birbirimizi biliriz
ama bu haberin şuan itibariyle Tartışılması Çok esef vericidir
Geçen Sene ki Kaptanın bir başka takıma Verilmesinde Tavanlara vuran Taraftar bu sene kaptanının Verilmesini Göbek atarak Karşılaması
Heleki Takım böyle bir Çıkış yapmışken
Çok yanlış Buluyorum
Bu konunun Kapatılmasını Talep ettim
Yine edicem
Hüseyin Nefreti Trabzon sevgisinin önüne geçmiş anlaşılan

Terzioğlu
01.10.2006, 15:10
arkadaşlar hüseyin fatih değil bunu almak için servet dökmezler bizde bedava sayılacak paraya kaptanı satamayız .Eğer oldu ve sattarsak kesinlikle şu brezilyalı genç uşağı alalım o oğlan appiah gibiydi çok iş vardı o 10dk görüntüde eğer sahtekarlık yoksa çok iyiydi..

aynen dedigin gibi..o brezilyaliyi unutamiyorum videosunu izledim eger dedigin gibi sahteklarlik yoksa o isde müthis bir ön liberoya benziyo..cok kosan top kesen ara sira ileri kosan ve güzel paslar atan..hadi hayirlisi ama daha ilk yarinin bitmesine cok var ondan bunlari simdiden konusmak dogru degil

My
01.10.2006, 15:11
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Rusya'nın Zenit kulübünün Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a gönderdiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptı haberinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı..

Medyada yer alan, Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a gönderdiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı haberine Trabzonspor'dan yalanlama geldi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, böyle bir görüşmenin söz konusu olmadığını ve Hüseyin Çimşir'i kesinlikle satmayı düşünmediklerini söyledi. (Ajansspor)

Naim
01.10.2006, 15:11
2.5 milyon euro verirlerse ben açıkcası çok sevinirim ... hatta daha az da olur ...ama 1.5 milyon euro ın altına satmayalım ayıp .. koca kaptan ya ... 5 metreye top atamayan şut çekemeyen kafa vuramayan gol ( sezonda 3 tane )atamayan .... seyirci ile kavga eden takımı saklayan koca kaptan .... takımı 10 kişi bırakan her pozisyonda hakemle kavga etmeye yer arayan koca kaptan ...

eee ne olacak
5 metreye top atamayan kaptanı satıp da
Beceriklü Büyük Yönetim
5 haftayı çıkaramayan Hocadan sonra 5 hafta da kovulan futbolcumu getirecek???

My
01.10.2006, 15:17
Bu genel bir görüşmüş gibi başlığın sonunda (inşallah) yazılması hoş olmamış...

Hüseyin'İ beğenmiyor olabilirsiniz...Bu kendi görüşünüzdür...Burda ortak düşünceyi değil farklı düşünceleri ortaya koyuyoruz..Başlık düzenlenirse iyi olur diye düşünüyorum...

Ziya Doğan Hüseyin için sistemimin olmazsa olmazı diyor sürekli...Hüseyin Yattara gibi çalım atamadığından, öldürücü paslar veremediğinden olsa gerek bir türlü sevdiremedi kendini taraftara...Oysa ayağında top tutan futbolcularımıza bu imkanı sağlayan en önemli isimlerden biri, rakip atakları kesen Yattara gökdeniz gibi isimlere topu en kısa yoldan ulaştıran isim...İstesenizde istemeseniz de geçtiğimiz yıl Süper Lig'in en yüksek isabetli pas ortalamasına sahip oyuncusu...Hüseyin'i ön yargıyla izlerseniz yaptığı olumlu şeyleri görmezsiniz...Oysa Hüseyin'in özelliği bellidir...Hüseyin top keser, Hüseyin alan kapatır, Hüseyin Gökdeniz'İn, Yattara'nın, Marcelinho'nun pekte umursamadığımız top kayıplarını kapatan bir liberodur...Her takımın ihtiyacı olan bir futbolcudur ki Ersun Yanal'ı da, fatih Terim'i de bu özelliği için kendisini sürekli Milli Takım kadrosunda bulundurmaktadırlar...Zira Ziya Doğan'ın da sistemimin olmazsa olmazı demesinin altındaki gerçek budur...

Hüseyin çok fazla fedakarlık yapmış, bir Trabzonlu olarak haketmediği tepkilere maruz kalmıştır çoğu kez... Bordo Mavi formayı layıkıyla taşıyan, yeteneklerini kısıtlı olsa da maksimum düzeyde sahaya veren önemli bir futbolcudur, Trabzonspor'ludur...

Gitsin de kurtulalım denilecek en son futbolculardan biridir...

Kesinlikle... Hani adam gitse nerdeyse zil takıp oynayacak bir konu başlığı olmuş. Olurda Hasan'a bir transfer teklifi gelse Allah bilir konu başlığı nasıl olur.

firidin61
01.10.2006, 15:18
hüseyinin günahini almayalim adam milli futbolcu en azindan iyi bir yedek olur hem trabzonlu!

ya arkadasım bu adam yattara ne kadar para alıyor ona bakmadan,piresin(arsenal)aldıgı paraya yakın bir para istemişti(o zamanlar çok ilgimi çekti ama şimdi meblayı hatırlamıyorum)bu adammı yedek oturucak_?:)

coolank
01.10.2006, 15:27
Q ironmaster adlı sevgili arkadaşım ...

açıkcası sanırım ya biz birbirimize özel mesaj yazalım ya da bu forumda forumu açık kullanarak son mesajlarımız olsun ..:) belki bazı arkadaşlar böyle karşılıklı konuşmamaızdan rahatsız oluyorlardır..gerçi fikir jimlastiği yapıyoruz ama olsun ...şimdi öncelikle şöyle cevap vereyim sevgili arkadaşım ki seninle özel olarak da epey mesajlaştık ..öncelikle hoca konusunda yönetimin haksız oldugunu herkes biliyor çok büyük hata yaptıklarını da ...nasıl hocanın alındıgı da belli .. bunlara şimdi girmenin bir anlamı da yok .. bitmiş gitmiş...ama şu açıdan hoca konusundan hüseyin olayına geleyim ... evet nasıl ki 5 hafta da hoca yollandı ise BENCE hüseyin de devre arasında ( mümkün olursa daha kısa zamanda ) yollanmalı .. nasıl ki hoca yollandıgı zaman takım iyi oldu hüseyinde yollanırsa takım çok daha iyi olacak ...buna eminim ve sanırım benim gibi düşünen çok arkadaş da var ... bu arada bu tip haberlerin takıma olumsuz katkı yapacagını sanmıyorum niye mi ...sence hüseyin fatih tekke den bunun haberini daha önceden almadı mı ??? % 100 almıştır ...hüseyin bayılır trabzonspordan gitmeye her açıdan aklına gelecek her açıdan ....gerçi ziya dogan ona pek kıyamaz öle sanıyorum ama bekleyip görecegiz ... şu dediğine aynen katılıyorum aciz başkan istemiyorum bende ... mesela jeff i hemen kovup yerine kaleci alacak kadar kötü şimek i yani kötü devam ederse yerine adam alacak kadar hüseyini çok rahat satacak kadar yönetimi susturup masaya yumrugunu vuracak başkan istiyorum ... ben demokratım yönetim istemedi diye kaleci bitirdiğim halde almadım diyen başkan istemiyorum ...bu arada sence şu yazdıklarımın hangişsi yanlış ......

ever sevgili ironmaster dostum bunların hangisi yanlış ??

erdal6167
01.10.2006, 15:33
şu mübarek ramazan ayında inşallah hüseyin kaptandan kurtuluruz. .

sweetrose
01.10.2006, 15:37
Hüseyinsiz bir dünya için el ele...:D:D sesini kesme girişi olsun bu onun.... öyle taraftara el kol işaret yapmaya bezemiyor.... Gitsinde kurtulalım.... onun bu takımda ki samimiyetinden zaten kuşkuluydumm...

Naim
01.10.2006, 15:41
Hüseyinin Teknik yönü Tartışılır buna kabulum
yani Hüseyinsizde oynayabilir
ama bunu tartışmanın Zamanı bu değildir
Kaldıki bu hüseyin 10 a yakın hoca gördü Hem takımda hem milli takımda hala kadroda
Kesen olmamış
bende bunara bakarak Aceba bizdemi bi eksiklik var yoksa Trabzonspor yönetimleri Hüseyini anlayamayacak kadar Berbat hocalarmı getiiryor
Kaldıki Hüseyini yollayınca bu yönetim yerine birisini Alamaz
Kaldıki yönetim Kimi alacak Yerli Hüseyinin Yerine??

erdal6167
01.10.2006, 15:41
gider gider zamanla oda gider fazla yüklenmeyelim hüseyine.

since1967_
01.10.2006, 15:46
gitsin tabi ya gitsinde bizde kurtulalım.

coolank
01.10.2006, 15:48
yani koyun keçi olayını biliyorsun .... abdurrahman çelebi olayı .. hüseyin aynı öle .. abdurrahmnan çelebi .. yokluktan kimse kesemedi ... ben kesin adam alırlar diyorum ve niye illa ki yerli olsun ki ... yabancı olsun o mevkiye adam .. zaten o brezilyalı vardı son anda şimek i verip alacakları ...musamba da var ön libero oynuyormuş...şimek i satmamak hata imiş yani o belli ldu sanırım ..

Berat
01.10.2006, 15:54
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Rusya'nın Zenit kulübünün Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a gönderdiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptı haberinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı..

Medyada yer alan, Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a gönderdiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı haberine Trabzonspor'dan yalanlama geldi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, böyle bir görüşmenin söz konusu olmadığını ve Hüseyin Çimşir'i kesinlikle satmayı düşünmediklerini söyledi. (Ajansspor)

Hacıosmanoğlu açıklama yapmış.Şimdilik bu konu üzerinde daha fazla konuşup tartışmanın bir anlamı yok o yüzden;)