PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BordoMavi.Net 15 Yaşında! | Özel Flash Görsel Yayında! Kutlu Olsun!

Kaya
15.07.2014, 23:58
Ve BordoMavi.Net 15 Yaşında!

www.bordomavi.net

Bugüne özel flash görselimiz şu an ana sayfamızda yayında...

15 yıllık geçmişimizi ve yaptıklarımızı 2 dakika ile özetlemeye çalıştık...

Umarım beğenirsiniz...

15 yıl boyunca yaptıklarımıza destek veren, el uzatan ve sahip çıkan herkese sonsuz teşekkürler...

Bu güzel ve değerli ailenin bir parçası olmaktan sonsuz mutluluk duyuyorum...

İyi ki varsın Trabzonspor,

İyi ki varsınız,

İyi ki varsın BordoMavi.Net

Yolumuz hep açık olsun!

http://i.hizliresim.com/M9XjYN.jpg

tCkpikGxxsg

SametKumbasar
16.07.2014, 00:00
Nice 15 yıllara İnşallah...

F. Yıldırım
16.07.2014, 00:01
Güzel olmuş, hazırlayanların ellerine sağlık.

U.Sadıkoğlu
16.07.2014, 00:03
2004'ten bu yana mensubu olmaktan onur duyduğum Trabzonspor'u yaşamayı ve yaşatmayı öğrendiğim büyük aile.

Abilerim kardeşlerim.

İyi ki varsınız..

Cem
16.07.2014, 00:04
Nice yaşlara BMN !

Mollasalihoğlu
16.07.2014, 00:04
Trabzonspor'a karşılıksız hizmeti gördüğüm, o gün bugündür de Trabzonspor'a hizmet için emrinde olduğum kocaman aile.

İyi ki varsınız.

Faruk BERBER
16.07.2014, 00:07
Kayıt yılım 2007, kuruluş tarihi 1999.

İşte o aradaki yıllar bir nevi kayıp yıllar oldu.

İyi ki varsın BMN.

Daha da büyüyerek, nice yaşlara.

Berat
16.07.2014, 00:07
Nice yaşlara BMN...

Koray Böyük
16.07.2014, 00:08
Tüm camiaya tebrikler.. Emekleri gecen herkese teşekkürler. Mutlu yıllar bmn...

Veysel
16.07.2014, 00:09
İlk 2007 de farketmiştim üye olmak 3 yıl sonraya nasip oldu ama keşke daha önce üye olup buranın havasını daha önce yakalasaydım diyorum. Burası benim için bir ev gibi burada olan herkes kardeşim gibi burayı böyle güzel yapan abilerim, kardeşlerim ve bu yuvayı maddi manevi ayakta tutmaya çalışan tüm yönetici arkadaşlara teşekkürü bir borç biliyorum. Nice yıllara :)

Ibo61
16.07.2014, 00:12
Nice yillara BMN :-)

Sefa Alış
16.07.2014, 00:13
İyiki BMN var, daha nice yaşlara.

şenol.08.borçkalı
16.07.2014, 00:14
Sadece Trabzonsporun değil, Türkiye'nin en takımına en çok bağlı olan ve karşılıksız seven taraftar grubu ,şike davasının cengâveri..Trabzonspor'un geleceği,...BMN ye ve yönetici arkadaşlara selam olsun..Helal olsun..

Koray
16.07.2014, 00:26
8. yılıma girdim vay be.

ibrahim
16.07.2014, 00:28
Ha benim üyeliğim vardı şu sitede bi bakayım ne olup bitiyo dedim bakış o bakış. :) Fururldum. :D

Nice 15 senelere inşallah hep birlikte. Allah bozmasın. :)

Gesendet.

Sibel
16.07.2014, 00:29
2009'da kayıt oldum. Sadece kayıt olmakla kalmışım maalesef o zamanlar.
2011'de bir gireyim derken, bir daha çıkamadım.
3 yıldır burada olmaktan mutluluk duyuyor, burada tanıştığım güzel insanları ailem biliyorum.
Yazacak çok şeyim var aslında.
Ama özetlemek gerekirse seviyorum BMN'yi ve iyi ki varsın diyorum.

Koray
16.07.2014, 00:32
Yayla, uzungöl, kahvaltı, iftar, deplasman, tesis, organizasyonları unutulmaz.

Şuan da hepsi film şeridi gibi geçti gözümün önünden.

He bide Darıca'da deniz kenarında Mehdi abilerle yaptığımız istavrit ızgara organizasyonları da unutulmaz, bunun yanında peynirli kıymalı organizasyonları Bayramoğlunda kebap organizasyonları, ne kadar eğlenmişiz yahu.

Bu arada amma yemişiz ha.:))

Harun-61
16.07.2014, 00:35
Kutlu olsun...

Mollasalihoğlu
16.07.2014, 00:35
Bu arada amma yemişiz ha.:))

hahahahah 20 kilo aldım BMN yüzünden :))

Yavuz Bektaş
16.07.2014, 00:36
Nice yillara kutlu olsun :)

Şenol Altunsoy
16.07.2014, 00:38
Güzel insanlar,güzel fikirler,güzel mücadele.

Nice 15 yıllara BordoMaviNet

Esmoface
16.07.2014, 00:41
Takımdan binlerce kilometre uzakta yaşayıp da tek başına sessiz bir çığlık olacağıma sayenizde sesimizi duyurabiliyoruz.

Nice uzun yıllara.

Umarım eski kullanıcıları tekrar bu çatı altına getirebilirsiniz.

Sevgilerimle.

cakalkerem
16.07.2014, 00:44
devamı üye sayısı artarak gelir inşallah....

Ahmet Öztürk
16.07.2014, 00:45
Yanılmıyorsam 2004 senesinde "lazy@bordomavi.net" kullanıcı isimli ilk e-mailime sahip olduğum yer. Nasıl olduysa o zamanlar da oluşturduğum kayıt silinmiş. Neyse ki halen daha bu kıymetli platformun bir parçasıyım.

Çok şey öğrendik sayenizde. Akıllı destek olmayı, ahlaklı taraftarlığı, pes etmemeyi öğrendik. En önemlisi aslında çok güçlü olabildiğimizi fark ettik. İyi ki varsın, iyi ki doğdun Bordomavi.Net

Muhammet YILMAZ
16.07.2014, 00:50
Nice 15 yıllara inşallah :) Forumdanda 3 yaş büyüğüm :cool:

beratika
16.07.2014, 00:56
Yeni üyeyim,Trabzonsporluluğu paylaşacağım bir sürü insan var.İnşallah tanıdıkça severim abilerimi ablalarımı kardeşlerimi;nice 15 yıllara... : )))

Berke6198
16.07.2014, 00:57
İnşallah bu büyük aile nice nice 15 yıllar görür. Çünkü hem Trabzonspor'un hem de Trabzonsporlunun bu platforma çok ihtiyacı var...

4 sene olacak nerdeyse bu platfroma dahil olalı. O zaman 11 yaşındayım...

Kardeşim yaştaki BMN, iyi ki varsın! :)

Kaya
16.07.2014, 00:57
Yeni üyeyim,Trabzonsporluluğu paylaşacağım bir sürü insan var.İnşallah tanıdıkça severim abilerimi ablalarımı kardeşlerimi;nice 15 yıllara... : )))

Biz hep burdayız, sen de burada ol... :)

Yiğit Gayretli
16.07.2014, 01:03
Yalnız bir Trabzonsporlu iken, bir bütünün parçası olabilmeyi fırsat tanıdığı için iyi ki varsın BMN!

Ailemden biri bildiğim nice insan tanıdım sayende. Varol!

OĞUZHAN061
16.07.2014, 01:03
iyi ki doğdun BMN :)

Hürgün Aygün
16.07.2014, 01:07
Çocukluğumu burada geçirdim desem yeridir herhalde. Trabzonspor'u inceliklerine kadar BordoMavi.Net'te tanıdım. Birçok abi, abla, dost, kardeş kazandım. İyi ki varsın BordoMavi.Net, iyi ki bu ailenin içindeyim !

Timur Mikhail
16.07.2014, 01:29
Vay be 15 yıl dile kolay, kutlu olsun :)

Receb
16.07.2014, 01:32
ilk kayit yilim 2007 ama daha sonra uzun zaman ayri kaldik..sonra araya baska seyler girdi derken sifremi unuttum buralardan uzak kaldim.. uzun zaman ayri kaldim..pisman misin deseler pismanim ayri kaldigim yillara..simdi ise tekrar uye oldum..insAllah Ankaradaki iftar etkinliginde renktaslarimla tanisma firsatim olacak ve bundan sonra da beraberiz Allah'in izniyle guzel gunler yasayip gunesli gunler gorecegiz ayni yolun yolcusuyuz..Gururluyum,Trabzonlu olmadan Trabzonsporlu oldugum icin bu renklere bu armaya asık oldugum icin,Trabzon kulturunu yasayip yasatmaya calistigim icin..Bordomavi.net catisi altinda umarim bana da her zaman yer olur,bu ailenin catisi altinda her zaman yer alirim..Nice 15.yillara Bordomavi
net Nice bordo mavi yillara..Rabbim bu yolda utandirmasin insAllah..

oğuzhan can
16.07.2014, 01:37
Nice yıllara:)

Adem Akyüz'
16.07.2014, 01:40
Kayıt olalı daha 1 yıl bile olmadı ama bu kısa sürede çok iyi insanlar tanıdım. Keşke daha önce bu güzel ortamı farkedebilseydim.

İyiki varsın BMN :)

selcuk
16.07.2014, 01:58
benim icin hem takimima hem memleketime özel bir bag oldu bmn

buralarda yasamayi bmnsiz düsünemiyorum
10 yil oldu buraya kayit olali
ozaman papila sampiyonlugumuz caldiydi, sesimizi duyuracak platform aramisdik
simdi yine benzer dert yasiyoruz, biraz yorulduk(m) ama pes etmeyecegiz

nice basarili yillara bmn

Fatih Birinci
16.07.2014, 02:12
Nice yillara iyiki varsiniz bu ailenin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum

Külünkoğlu
16.07.2014, 08:26
Hayatımın 15 yılında bin türlü güzellikler yaşamama vesile olan BordoMaviNet'in doğum günü kutlu olsun. Nice 15 senelere.
Uzun uzun günlerce yazasım var. Çünkü çok haketti BMN.

HOPA'LI TS'Lİ
16.07.2014, 08:30
Iyi ki varsın bmn
iyi ki varsınız ts sevdalıları
nice yıllara
nice şampiyonluklarla....

UğurB
16.07.2014, 08:37
Mutlu yillar, iyi ki dogdun BMN...

Burak
16.07.2014, 08:43
Kurulduğu günden bu yana emeği geçen herkese teşekkürler.İyiki BMN var.Nice 15 yıllara.

GÖLONSA
16.07.2014, 09:17
Son üç yıldır aranızdayım.Bir tek gün bile pişman olmadım.Bir tek gün bile güvenim sarsılmadı.

Şimdiye kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Yeni yaşın kutlu olsun BMN.

Ertan 51
16.07.2014, 09:27
Daha bilinçli bir Trabzonsporlu olmayı,
Trabzonpor'a faydalı olabilmeyi,
hiç görmediğin halde özlediğin can dostları BMN de buldum ben.

BMN'in kurucularına ve BMN'e destek olan tüm renktaşlarıma sonsuz teşekkürler,saygılar,sevgiler.

İYİ Kİ DOĞMUŞSUN BMN :):alkış:

S.ÖZKAN
16.07.2014, 09:30
BordoMavi.Net i seviyorum çünkü Trabzon'lu olmayan Trabzon'da yaşamaya bir Trabzonspor'lu olarak her zaman her yerde yalnızdım.Çoğu zaman görmezden gelindim komedi malzemesi yapıldım maçımızı izlemeye gittiğimde TS maçını izleyen yok o yüzden maçı açmayacağız dendi bir çok mekanda ve bunun gibi bir çok şey.Ama BordoMavi.Net ile o yalnızlıklar bitti benim gibi düşünen sevinen üzülen çok değerli arkadaşlar kardeşler abiler ablalar tanıdım.

Hem BordoMavi.Net i hem onu oluşturan bireyleri çok seviyorum.İyi ki Varsın BordoMavi.Net Nice 15 Yıllara

Alper Calik
16.07.2014, 09:34
İyi ki doğmuşsun BMN. Nice yıllara.

Aydın Danış
16.07.2014, 09:41
Gerçek Dostluklar, Arkadaşlıklar hemde BORDO MAVİ'de birleşince, şu gurbetde yanlızlığımızı kırdığın için varol BMN :D

reisoğlu61
16.07.2014, 09:50
iyiki dogdun BMN, nice yillara. 2008 den beri bende böyle arada bir bu gurbet diyarlarinda sayende memleket ve Trabzonspor hasretini dindiriyorum. iyiki varsin...

BulentOzkul
16.07.2014, 10:24
Davasına Sahip Çıkan Taraftarların Ortak Adresi!

Nice 15 Yıllara, Lamerlerin Saldırısına uğramayan daha büyük bir Forum Dileğiyle ! :D :D

İlker Yazıcıoğlu
16.07.2014, 11:19
Nice yıllara inşallah,bizlerle,sizlerle,herkesle......

Furkan S.
16.07.2014, 11:22
Nice Senelere :)

Ahmet Kuru
16.07.2014, 11:22
Süper olmuş...

Nice yıllara BMN....

ozturk
16.07.2014, 11:24
Nice yıllara.

İyi ki varsınız.

Şahinoğlu
16.07.2014, 11:24
15 sene vay be yaşlandık :) nice senelere inşallah .

Bayraktaroğlu
16.07.2014, 11:33
nice 15 senelere.

Kazım Uzunboy
16.07.2014, 12:04
Burda olmak güzel amma organizasyonlarda birarada olmak başkadır başka. :)

Teşekkürler, iyi ki varsın BMN !

Kamil Çakmak
16.07.2014, 12:11
İyiki varız. Nice senelere BMN.

Öznur61
16.07.2014, 12:27
İyi ki bu aileyle birlikteyim, seviyorum hepinizi :)

Nice 15 senelere inşallah. :)

Tunga
16.07.2014, 12:43
Ben kendimi bildim bileli Trabzonspor'a aşıktım. Adım gibi benim sıfatım oldu Trabzonsporluluk. Her olduğum yerde benimle beraberdi. Çünkü o bir futbol takımı değil, bir duruşun, bir varoluş mücadelesinin adıydı.

Yıllar sonra ona hizmet verme şansım oldu. Hayatımın bir günü olmamıştı ki, onu düşünmeden, onun için hayaller kurmadan, onun için fikirler üretmeden geçsin. İşte yıllar içinde biriktirdiklerimi, hayatımın her alanından aldığım deneyimimi aktarabileceğim, bir faydam olabilecek bir mecram olmuştu. Şimdi hayaller aleminde yaşar gibiydim. Zamanında duvarımda posteri asılı olan efsanelerle aynı masalara oturuyor, onlarla toplantılar yapıyor, beraber projeler üretiyordum.

Bir ağaç gibi tek ve hür olmak önemli, ama kardeşlerle dolu bir ormanda değilsen, bir şey değiştiremiyorsun. Bir şeyler değiştirmek için birlik olmak gerekiyor.

Öyle bir birliğin parçasıydım ki... Eğilmeyen, bükülmeyen, yılmayan, uyuşmayan, doğru bildiğini esirgemeyen, kafasının kopacağını bilse vaz geçmeyen. O yüzden dosta gurur, düşmana korku veriyordu.

Çok sıkıntılı günleri, çok keyifli günleri beraberce yaşadığım, bu yolun yolcuları kardeşim oldu. İnsana özgü pek çok şeyi öğrendim. Bir şeyler aldım, bir şeyler verdim o kardeşlerimle. Hayatımın 10 yılı bu mücadele ile, bu çalışma ve bu paylaşma ile geçti. Ziyadesiyle mutluyum. Beraber çalıştığım tüm arkadaşlarıma bu güzel 10 yıl için teşekkür ederken, artık hizmetinde olmadığım bu oluşumun tüm Trabzonsporlular tarafından göz bebeği gibi bakılmasını salık vererek, daha nice 15 yıllar diliyorum.

Nice yaşların olsun, Trabzonsporlular'ın Gür ve Özgür Sesi!

Doğum günün kutlu olsun bordomavi.net.

UğuR
16.07.2014, 12:56
Kurulduğu günden bu yana emeği geçen herkese teşekkürler. İyiki BMN var. Nice 15 yıllara.

fındıkoğlu
16.07.2014, 13:05
Küçücük yüreklerinde Sevgi ve saygıyı bukadar büyütebilen tek topluluk..
Nice yıllara BMN....

İlker Yazıcıoğlu
16.07.2014, 13:52
İlk nickim ölürüm61'di.

Hey gidi günler......

Sefa
16.07.2014, 13:55
Bir çok dost, abi, kardeş ile tanışıp kuvvetli bağlar oluşturduğumuz bu büyük oluşum.

İyi ki varsın BMN.

Nice Bordo-Mavi senelere..

Külünkoğlu
16.07.2014, 15:02
Düşünün Trabzonsporlusunuz, Taraftarısınız, Trabzonspor’un başkanısınız, yöneticisisiniz, çalışanısınız, ve bir grup ve birlik düşünün neler neler yapıyorlar.

Bu grup bir gün bakıyorsunuz Şırnak’ın dağlarında bir gün bakıyorsunuz Şalpazarı’nda. Bir gün Urfa’nın sınır köyünde bir gün bakıyorsunuz İstanbul Esenler’de okullara yardım için koşuyorlar. Milli Eğitimden Genelkurmay’dan takdir teşekkkür belgeleri alıyorlar.

İstanbul’un orta yerinde kan bağışı yapıp (bağış rekorları kırararak)Trabzon kültürünü sempatisini yaşamaya tanıtmaya çalışıyorlar.

Rekorlar demişken rekorlar kıran Trabzonspor’un Atıcılık şubesi kapanmasın diye mücadele veriyorlar.

Unutulmaya yüz tutan Trabzonspor efsanesi Cemil Usta için hatıra ormanı yapıyorlar.

Aidiyet unsurunun önemli göstergesi kombinesini kendi parası ile kombine organizasyonun başından beri alıyorlar. Başkalarının cebine gitmeyi reddedince de Avni Aker’e alınmıyorlar.

Türkiye’de ilk defa taraftarın takımlarına olan aşklarını anlattıkları kitapları yazıyorlar.

Trabzonspor uğruna hayatını kaybedenlere saygıyla Anıt park projesinin mimarı oluyorlar.

Gazilerimizi ziyaret ediyorlar, vatan savunmasında zor günler yaşayan askerlerimize moral mektupları yazıyorlar.

Huzurevlerinde yaşlılarımızı, Çocuk Esirgeme Kurumunda çocuklarımızı, sakatlanan futbolcularımızı hastanelerde ziyaret ediyorlar.

Acil durumlarda lazım oluyor diye en bordosundan kendi kan bankasını oluşturuyorlar.

Sezon öncesi kamplarda Teknik heyete futbolculara “başka Trabzonspor yok!” diyerek destek veriyorlar.

“O orda oynar mı ! bu da oyuna girer mi!” diyenler hatta sövenler çok olurda, “teşekkür nerde ?” diyerek Trabzonspor camiası için ödül törenleri düzenliyorlar.

Haksızlık karşısında susanlardan olmuyorlar büyük protestoların ana unsuru oluyorlar.

Şike davasında en 56 ilde PFDK aleyhine Savcılıklara suç duyurusunda bulundular.

3 yıldır UEFA’yı FİFA’yı mail fax telefonla baskı altına alıyorlar.

FİFA Genel Sekteri İstanbul’a geldiğinde o kadar korumaya rağmen eline İngilizce hazırlanmış şike dosyasını tutuşturuyorlar.

UEFA Tahkim Kurulu Disiplin Kurulu üyeleri ile Hakimlerle özel görüşüyorlar..

Avrupa’nın en prestijli organizasyonunda yöneticisi Gamze Bal’ı gönderip Türkiye’deki adaletsizliği en ünlü kulüplerin yöneticilerine yazarlarına dakikalarca anlatıyorlar.

Bütün bunlar bir araya geldiğinde BordoMaviNet sadece Trabzonspor camiasının değil Türk futbolunun yeganesidir.

Ve bir gün gelecek o gün yakın zamanda olamasa da Trabzonspor camiası BordoMaviNet'in hakkının asla ödenemeyeceğini anlayacak.

İyi ki doğdun BordoMaviNet

Kaya
16.07.2014, 16:43
BMN, 15 yıla herkesle birlikte çok büyük ve güzel işler sığdırdı...

15 yıl önce bugün ya da ilk yılı boyunca bugün geldiği nokta hayal edilmiş miydi? Sanmıyorum...

Ancak, oluşum içerisinde yer alan tüm bireylerin gösterdiği ilgi, verdiği emek, sağladığı destek ile bu güzel tablo ortaya çıktı...

Yapılanları eksiksiz saymak imkansız ama geriye baktığımızda çok güzel işlerin yapıldığını biliyoruz...

O yüzden geriye bakmak yerine daima ileriye bakmaya devam edeceğiz...

15 yıl sonra bugün benim için çok çok önemli bir şey var. O da şudur ki;

Trabzonspor haricindeki gündelik şahsi sıkıntıları bile paylaşıp rahatlıkla çözüm bulabildiğiniz çok sıkı insani ilişkiler sağlamasıdır...

Sonuç olarak bu 15 yıl kutlu olsun...

Ağır başlı adımlarla büyük işler yapmaya devam...

Gamze
16.07.2014, 18:10
Zaman akıp gitmiş. Bu 15 senenin son 8 senesinde yer almaktan gurur duyuyorum.

Son dönemde buralarda olamasam da aklımın ve kalbimin burada olduğunu bildiğinizi biliyorum...

Kutlu olsun.. Nice 15'lere...

Alihan Ertürk
16.07.2014, 18:49
Çok ama çok şey kazandırdı bizlere, ilk tanışmamızı hatırlamıyorum ama iyi ki tanışmışız BMN ile.. :)

''Trabzonspor'a nasıl hizmet edebilirim'' sorusunun cevabını öğretti bizlere, Her zaman Önce Trabzonspor felsefesiyle yaşamaya alıştırdı; kulübünden alan değil, kulübüne katkı veren taraftar profilini oluşturdu.

Abiler, kardeşler, dostlar kazandırdı bizlere..
Yuvamız oldu..

İyi ki buradayız..
İyi ki BordoMavi.Net var,

Burada olmaya devam edeceğiz.
Ve BordoMavi.Net'i çok daha iyi yerlere getireceğiz..

Var olun..

colman
16.07.2014, 19:03
15.yılın kutlu olsun BMN iyiki varsın seni tanıdığım zamanki heyecanımı unutamam...

Mehmet Yusuf
16.07.2014, 19:13
nice yıllara BMN...:)

Mehmet Fatih Silik
16.07.2014, 19:42
Trabzonspor'un duru$una, tarihine ve renklerine ihanet etmeden gecen koskoca 15 yil...

"Her zaman önce Trabzonspor diyeceksin!" sloganini her yerde korkmadan ve yilmadan dile getiren bir camia...

Tüm parcalanmi$liklara inat Bordo-Mavi ku$akla baglidir Trabzonspor'a.

Hicbir siyasi kimlige bagli olmadan, kimseden medet ummadan, kimseye boyun egmeden ayakta duran tek taraftar olu$umudur BMN...

Az olsun ama "öz" olsun...

Az olsun ama samimi olsun diyerek yola cikian insanlarin git gide büyüyen ve örnek olan bir taraftar toplulugudur BMN...

Iyi ki dogdun BMN...

Iyi ki varsin BMN...

Ilelioglu
16.07.2014, 20:39
Nice yillara BMN; Iyiki varsin, iyiki variz...

..

Ali Can
16.07.2014, 22:03
Nice 15 yıllara İnşallah!!..

Sevda61
16.07.2014, 23:56
Mutlu yıllar...İyi ki doğdun BMN ! :)

beratika
17.07.2014, 00:16
Biz hep burdayız, sen de burada ol... :)

Sağol abim,buradayım inşallah :)

Ahmet Kuru
17.07.2014, 00:27
BMN nin adını ilk kez2005 senesinde Atatürk Havaalanında Takımı karşılamaya gittiğimizde ( o meşur istanbulspor u 5-0 yendiğimiz maç öncesi ) eve dönerken Gökhan Atalay abinin arabayla yanımıza yanaşarak '' gençler nereye gidiyorsunuz bırakayım sizi '' demesiyle duydum... Sağolsun Gökhan abi vesile oldu...

Yıllar sonra bir başlıkta '' BMN ile nasıl tanıştın'' idi sanırım. bu hikayeyi anlattığımda Gökhan abiyi hatırlayamamıştım. Hikayeyi gökhan abi alıntılayıp '' O abin bendim '' demesinin samimiyeti, ilk organizasyona katıldığımda '' ulan gidiyoruz ama kimseyi tanımıyoruz nasıl olacak acaba '' şüphesi ile gidip 8 saatlik sohbet , muhabbetin yetmediği bir ailenin 15. yılı...

Kırgınlıklar dargınlıklar küslükler elbet olacak. kendi ailemizin içinde bile yeri geliyor tartışıyoruz... Ama Mühim olan samimiyet içinde aynı amaç, aynı dava uğrunda yola çıkmak ve devam etmekdir...

Bu ailenin daha da büyüyerek, daha sıkı bağlar ile bütünleşmesi, daha nice şampiyonluklar ve başarıların ardından beraber sevinmek dileğiyle...

İyiki varsınız...

My
17.07.2014, 01:31
İyi varsın BMN :)

zekeriyya
17.07.2014, 08:24
BMN ailesi taraftarlığa çok değer kattı ve bu ailenin parçası olmak güzel

Gökçebey
17.07.2014, 09:05
15 senedir aralıksız Trabzonspor için katma değer üretenlere selam olsun. Ne mutlu bana ki yıllarca bu oluşuma hizmet ettim. Taraftarlığın 90. dakikada bitmediğini, sadece tezahürat etmek, maça gitmek olmadığını öğretti BMN bize. Ona hizmet etmenin Trabzonspor'a hizmet etmek olduğu bilinciyle sayısız güzel işler yaptık beraber. Çok insanlar tanıdık, çok hayır dualar aldık, çok takdir edildik. Yaparsa BMN yapar denilen çok işe imza attık. Ne mutlu bize ki bugün bunları yazmamıza vesile oldu burası.

Çok yaşa BMN, dünya döndükçe, varol.

Mollasalihoğlu
17.07.2014, 13:23
Düşünün Trabzonsporlusunuz, Taraftarısınız, Trabzonspor’un başkanısınız, yöneticisisiniz, çalışanısınız, ve bir grup ve birlik düşünün neler neler yapıyorlar.

Bu grup bir gün bakıyorsunuz Şırnak’ın dağlarında bir gün bakıyorsunuz Şalpazarı’nda. Bir gün Urfa’nın sınır köyünde bir gün bakıyorsunuz İstanbul Esenler’de okullara yardım için koşuyorlar. Milli Eğitimden Genelkurmay’dan takdir teşekkkür belgeleri alıyorlar.

İstanbul’un orta yerinde kan bağışı yapıp (bağış rekorları kırararak)Trabzon kültürünü sempatisini yaşamaya tanıtmaya çalışıyorlar.

Rekorlar demişken rekorlar kıran Trabzonspor’un Atıcılık şubesi kapanmasın diye mücadele veriyorlar.

Unutulmaya yüz tutan Trabzonspor efsanesi Cemil Usta için hatıra ormanı yapıyorlar.

Aidiyet unsurunun önemli göstergesi kombinesini kendi parası ile kombine organizasyonun başından beri alıyorlar. Başkalarının cebine gitmeyi reddedince de Avni Aker’e alınmıyorlar.

Türkiye’de ilk defa taraftarın takımlarına olan aşklarını anlattıkları kitapları yazıyorlar.

Trabzonspor uğruna hayatını kaybedenlere saygıyla Anıt park projesinin mimarı oluyorlar.

Gazilerimizi ziyaret ediyorlar, vatan savunmasında zor günler yaşayan askerlerimize moral mektupları yazıyorlar.

Huzurevlerinde yaşlılarımızı, Çocuk Esirgeme Kurumunda çocuklarımızı, sakatlanan futbolcularımızı hastanelerde ziyaret ediyorlar.

Acil durumlarda lazım oluyor diye en bordosundan kendi kan bankasını oluşturuyorlar.

Sezon öncesi kamplarda Teknik heyete futbolculara “başka Trabzonspor yok!” diyerek destek veriyorlar.

“O orda oynar mı ! bu da oyuna girer mi!” diyenler hatta sövenler çok olurda, “teşekkür nerde ?” diyerek Trabzonspor camiası için ödül törenleri düzenliyorlar.

Haksızlık karşısında susanlardan olmuyorlar büyük protestoların ana unsuru oluyorlar.

Şike davasında en 56 ilde PFDK aleyhine Savcılıklara suç duyurusunda bulundular.

3 yıldır UEFA’yı FİFA’yı mail fax telefonla baskı altına alıyorlar.

FİFA Genel Sekteri İstanbul’a geldiğinde o kadar korumaya rağmen eline İngilizce hazırlanmış şike dosyasını tutuşturuyorlar.

UEFA Tahkim Kurulu Disiplin Kurulu üyeleri ile Hakimlerle özel görüşüyorlar..

Avrupa’nın en prestijli organizasyonunda yöneticisi Gamze Bal’ı gönderip Türkiye’deki adaletsizliği en ünlü kulüplerin yöneticilerine yazarlarına dakikalarca anlatıyorlar.

Bütün bunlar bir araya geldiğinde BordoMaviNet sadece Trabzonspor camiasının değil Türk futbolunun yeganesidir.

Ve bir gün gelecek o gün yakın zamanda olamasa da Trabzonspor camiası BordoMaviNet'in hakkının asla ödenemeyeceğini anlayacak.

İyi ki doğdun BordoMaviNet

Çok güzel bir özet olmuş abi.

UğurB
18.07.2014, 15:38
15 yasindaki bu gencin artik daha buyuk sorumluluklar almasi lazim.
Trabzonsporumuzun yonetimine girmesi lazim.
Sahsim olarak en buyuk hedeflerimden biri Trabzonspor yonetimine girmek. Ama bunu buradan cikabilecek bir ekiple yapmak en buyuk hedefim ve hayalim.
Hicbir menfaat gozetmeyen, icleri sadece Trabzonspor askiyla dolu bir grup tarafindan yonetilen Trabzonspor.
Bunu gerceklestirebiliriz.
Tekrar iyi ki varsin BMN...

Mehmet SELEN
19.07.2014, 00:53
Trabzonsporun özgür ve gür sesi.Nice 15.yaşlara....

SEDAT
19.07.2014, 04:14
* Bu oluşumun ufakta olsa bir parçasıysam eğer ne mutlu bana. Nice 15 yıllara inşallah

A.Ali Karanis
20.07.2014, 21:53
Ağabeyliği,kardeşliği,arkadaşlığı,aile ortamını,ortak amaç için mücadele etmeyi,paylaşmayı,beraber gülmeyi,yeri geldiğinde beraber ağlamayı,beraber futbol oynamayı,beraber horon tepmeyi,beraber tezahürat etmeyi,saymakla bitmez bir çok güzelliği bana yaşatan ve en önemlisi her zaman önce TRABZONSPOR diyeceksin!' düsturuyla yola çıkmayı öğreten BordoMavi.Net , iyi ki varsın! Nice 15 yaşlara !