PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Akın Trabzonspor'umuzda İşe Yarar Mı?

lakerta
30.09.2006, 16:48
Tigana İbrahim Akını gözden çıkarmış.Bazı arkadaşlar yine artık oyuncu diyecek ama İbrahim daha 23 24 yaşında genç bir oyuncu ve bu takıma faydası olur diye düşünüyorum ne dersiniz??

Murat'
30.09.2006, 16:51
trabzonsporlu olduğu bu forumlarda yazılmıştı daha önce bu sene başıda gönderileceği söylenmişti bence bu haber de öyle bi haberdir...bence kesinlikle faydalı olur

selcuk
30.09.2006, 16:52
hemen alinmasi gereken oyuncu
ve 23-24 degil 22 yasinda
bence gelecegin gökdenizi

antagonist
30.09.2006, 16:52
Bence alınabilir,gerçi önceliğimiz kaleci ve ön libero olmalı ama İbrahim'i de kaçırmamak lazım...

sweetrose
30.09.2006, 16:54
Bence yararı olur. Bu sene fazlaca performans düşüklüğü var ama yinede Ziya hocanın yaptıracağı fiziksel idmanlarla kendine gelebilir... İyi futbolcu... daha genç zaten.

hcicek61
30.09.2006, 16:58
ibrahim akın trabzonda değil de akçaabatta belki oynar

lakerta
30.09.2006, 17:01
O kadar da değil i.akın bu takımın kadrosunda olması gereken bir oyuncu yedek olsa bile gereklidir.Zaten uzun zamandır yedek oyuncularımızı bu kadar kuvvetli ve direk ilk 11 de oynayacak kapasitede olmasını göz önüne alarak ibrahimide kadroya koymalıyız..Yönetim takip ediyorudur sanırım

selcuk
30.09.2006, 17:01
Tigana İbrahim Akını gözden çıkarmış.
kaynak ne?????????????

lakerta
30.09.2006, 17:04
Beşiktaş'ta, devre arasında gidecek ilk isim CSKA Sofya maçının ardından kısmen belli oldu. Hırvat file bekçisinin acemice yediği gol, yönetimi kızdırdı. Siyah-beyazlılar, profesyonelce yaşamayan İbrahim Akın'a da yol verecek

BİLAL MEŞE

Beşiktaş zor da olsa CSKA Sofya engelini aşarken, takım içerisindeki bir takım problemler bu başarının ardına saklanamadı.
Bunların başında da kaleci Vedran Runje geldi. Bulgar ekibi karşısında ilk goldeki acemiliği, Hırvat file bekçisi için bardağı taşıran son damla oldu. Runje'nin siyah - beyazlı ekibe bir türlü uyum sağlayamaması, devre arası yolcuları arasında ilk sırada görünmesine yol açıyor. Yaptığı hatalara tahammül edemeyen yönetim de kaleci arayışını hızlandırdı. Siyah - beyazlılar, Almanya'da flört ettiği Stuttgart kalecisi Hildebrand'ın dışında Fransa'da oynayan bir file bekçisi ile de temaslarını sürdürüyor.

Sessiz protesto
Galatasaray maçı sonrasında Ricardinho ile tartışan Runje, yönetim tarafından uyarılmış, dikkatli olması istenmişti. Hırvat file bekçisi buna karşılık CSKA maçında arkadaşlarıyla hiç konuşmayarak bu durumu adeta sessizce protesto etti.
Runje'nin yanı sıra devre arasında yapılacak operasyonda, İbrahim Akın'ın da gönderileceği ifade edildi. Milli oyuncunun, profesyonelce yaşamamasının bu kararda en önemli etken olduğu öğrenildi.
Kendisine verilen şansa rağmen bir türlü isteneni ortaya koyamayan oyuncu, Tigana'nın tüm beklentilerini boşa çıkardı. Fransız hocanın, yönetime başvurarak, "Bir de siz konuşun, belki düzelir" dediği Akın'ın, devre arasında Runje ile gönderilecek isimlerin arasında ilk sıralarda yer aldığı kaydedildi.
Sezon başında sözleşmesi uzatılan İbrahim Akın'ı, Trabzonspor başta olmak üzere pek çok Süper Lig kulübü transfer etmek istemişti
(www.milliyet.com.tr)

selcuk
30.09.2006, 17:09
fatih tekkede altay ve antepde böyle sorunlar yasamisdi
yuvaya dönünce biliyoruz ne oldugunu
ts ibrahimin su an yuvasi olmasada ins. yaridan sonra olacak ts de basarili olacagina eminim

champions
30.09.2006, 17:09
kesinlikle yetenekli bi oyuncu ama ne yapacağı soru işareti çok iyi de olabilir
hayal kırıklığıda

sweetrose
30.09.2006, 17:12
ibrahim akın trabzonda değil de akçaabatta belki oynar
neden olmasın ki bence gayet iyi bir futbolcu... biraz idman eksiği ve maç eksiği var... ibrahim akın kötü bir oyuncu değil sadece tigana sisteminde yer vermiyor.. Trabzonsporumuzda oynayabilecek kapasitde bir futbolcu bence...

macka61
30.09.2006, 17:13
hele bir alınsından o zaman konuşalım bence

pierre_
30.09.2006, 17:16
çağdaş gibi olmasın

Punisher-61
30.09.2006, 17:21
Besiktasda forma bulamayan futolcu bizimde isimize yaramaz

selcuk
30.09.2006, 17:27

antepde kadro disi birakilan oyuncu türkiyenin gelmis gecmis en pahali forveti oldu ve bana sorarsan en iyiside
önce kulübünde ne yaptigina degil kalitesine bak bi adamin
cagdas bi ark demis yukarda , bence cagdas bi yanlis degildi yarida jimnastik bize yardim edib jun u almisdi yoksa elimizde kalacakti bunun karsiligindada biz cagdasi aldik ben böyle görüyorum

Oğuzhan Görkan
30.09.2006, 17:30
ge bile kaldık diyebilirim kadroda görmek istediğim oyunculardan en azından forvet hattndan biri çıktıgında yerine ömer rızayı almayız.

cınar#7
30.09.2006, 17:31
İbrahim Akın alınabilinirse mukemmel olur zaten CMde de muthiş oynuyodu bide Trabzonsporlu daha ne olsun

Beytullah
30.09.2006, 17:32
bu saatten sonra işimize yaramaz

Adem Erdoğan
30.09.2006, 17:36
ihtiyaç yok ama alınırsa fena olmaz.Umut yedek kalıyo bu takımda ondan daha ii.Ömer rıza gderse yerine alınsın.

jefferson61sefa
30.09.2006, 17:46
ya bjk de hayatı bitio çocuğun gelse çok ii olur

Uğurtan
30.09.2006, 17:48
İbrahim Akın gibi teknik yönden yaratıcı yetenekleri olabilen biri bizde iş yapar alınması taraftarıyım hemde trabzonsporlu olmasıda çok dikkat çekici ve bunu bjk de oynarken söliyebilmesi alınmalıdır ama kişisel görüşüm bjk nin onu bırakmayacğaı yönünde..

Cabri61
30.09.2006, 17:52
ofansif orta saha özellikli bir oyuncu şimdi orda marcelinho oynuyor ama bir yere kadar bence kadromuzda olması bize güç katar...

Lapina
30.09.2006, 17:52
Sezon basi istedik ama gelmedi diye biliyorum ben.Kaprisli biraz.TRABZONSPORLU olarak Besiktas ta kalsin bence.

Terzioğlu
30.09.2006, 17:57
ise yariyabilir ama gerek yok daha kac tane böyle futbolcu transfer edecegiz?? devre arasi bi ön libero alip hüseyini göndersek yeter...ve marcelinho böyle devam ederse onuda gönderip yerine iyi bir 10 numara almak oyun kurucu yani .. ama marcelinho gercek kalitesini ortaya koyarsa bunada gerek yok

galyanlim
30.09.2006, 18:03
gel beşiktaş tan kaçanların toplandığı yer gel trabzona gel

firidin61
30.09.2006, 18:03
İbrahim akın beşiktas kadrosundaki oyunculardan üstün bir oyuncu bence....söyle düsünmek gerekir yattarada hodzic zamanında bizde çok fazla sans bulamıyodu ama celallettin banko oynuyodu...bu yattaranın celalettinden kötü oyuncu oldugu anlamına gelmez üstelik yattara 1 milyon kat daha iyi...bazen oyuncular çok üstünde olsa da yabancı teknik adamlar oyun anlayısıma ters düsüyor diyerek oynatmaya biliyor...

İbrahim akın bildigim kadarıyla evlendi yani mecburen düzenli bi hayatı olucak...ayrıca çokta yetenekli hırsı sahada herşeyini vermeye çalısan bi oyuncu kötü yönleri yokmu var çok sahsi oynuyor ama yattarada öyleydi o bunu düzelttiyse ibrahim bence kesin düzeltir.....

velasıl ,,,,

İbrahimin kaliteside yetenekleride bu takımda oynamak için gayet yeterlidir!!Alınmasına en çok ben sevinirim ama sol kanatta çok fazla bi yıgılma olucak muratın ve keçelinin sol bek oynaya bildigi düsünülürse celalettinin bu takımdan ayrılma vakti geldi demektir(ibrahim akın gelirse)!!!

jefferson61sefa
30.09.2006, 18:11
altaydayken biz alamadık bjk almıştı ii oyuncu ansak son zamanlarda kondisyonu çok kötü çok ağır kalıyor

eys_61
30.09.2006, 18:13
transfer dönemine daha çok var,konu kapanır

salihismet
30.09.2006, 18:18
Buna hoca karar verse daha iyi olmazmi? Hazir futbolcumu alacagiz, yoksa aliptami hazirliyacagiz? Cagda$a bile hak ettigi paranin fazlasi verildi, o verilen paranin yarisina bile satilmaz.

Emre B.
30.09.2006, 19:46
İbrahim Akın çok iyi bir futbolcu.İster solda oynat ister forvette.

Analyzer
30.09.2006, 19:49
İ. Akın hiçbir işimize yaramaz. Zaten Ziya Doğan da istemez. Boşu boşuna konuşuyoruz.

oguzkoc
30.09.2006, 20:29
i.akın şu anki haliyle hiç bi işe yaramaz.. ama daha 23 yaşında yani fatih tekkenin 27 yaşındayken kariyerinin zirvesine geldiğini unutmayalım... i.akın alınsın kiraya verilir yada başka bişey yapılır çünkü bu çocuğun geleceği parlak...

Seyit Hoca
30.09.2006, 20:38
Büyük Orhan= ibrahim AKIN

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 20:46
Arkadaşlar İ Akın'ın oynadığı mevkide sorunumuz yok sanırım

bordoylamavi
30.09.2006, 20:54
Trabzonspor yolgeçen hanı değil. o formayı herkes giyemez. elalemin çöplüklerin yeterince topladık kaç senedir. hele şu bjk den aldığımız hangi oyuncu işe yaradı söyleyin. sergen mi takoz recep mi yoksa kürşat mı yoksa çağdaş mı yapmayın etmeyin ya.milletin elinden çıkardığı oyuncuyu almak transfer değildir.büyük takımlara genç yaşta gelip bu yükü kaldıramamış oyuncuların durum ortada hepsi sıradan takımlara dönüyor. o halde bu adamın bizde ne işi var

selcuk
30.09.2006, 21:19
Arkadaşlar İ Akın'ın oynadığı mevkide sorunumuz yok sanırım

sadece sorun olan yerleri düzeltirsegik herzaman sorunlu mevkiimiz olur
bence solada forvetede harika bi alternativ
surda sergenle kürsat isimize yaramadi diye hemen böyle ist. atiklari bize geliyor denmesi yanlis zamaninda ersende ist. da oynadi bence biraz yanlis düsünüyoruz en azindan akinda illaki alinmasi gereken birisi fenerde bilen oynasada

frango
30.09.2006, 21:24
evet kesınlıkle ıbrahımın takıma kazandırılma ımkanı varsa takıma kazandırılmasından yanayım

Trabzonli_61
30.09.2006, 21:24
Ibrahim Akin süper bi futbolcu ama besiktas bos yere ricardinho gibi oyuncular aldi ve adama daha forma yüzü göstermiyorlar!! Bence hemen kapalim süper bi transfer olur daha 22 yasinda!

Trabzonli_61
30.09.2006, 21:25
Ibrahim Akin Trabzonsporlu mu??

zafercalikoglu
30.09.2006, 21:27
yaramaz ,bence umut var,daha fazla forvet lamaya gerek yok ,ama omer rızanın yerinede olabilir,

Selman
30.09.2006, 21:29
Ya nedir bu 22 yaşında yok çok genç sözleri.Bende 22 yaşındayım:) Çok savruk bir futbolcu.Aynı zamanda aşırı derecede bencil.Hiç beğenmiyorum diyim kısacası.Oynayamadığı yerde kalsın.Bonservisine para vermeye deymez.:)

BOZOHAN
30.09.2006, 21:40
o zatan bizde oynamaya dünden razıda. geçen tranfer döneminde tigana bırakmamıştı. şimdi ne olduki bırakıyor. hani bıraksa tam bize göre futbolcu forvet hattımızı 5'leriz. sonra ibrahim ortasahadan hucuma dönük oyuncudur. yani forvet gerisindede oynaya bilirki. bizim en kötü yerimiz şuan için. çünkü marcelinho daha form tutamadı.

selcuk
30.09.2006, 21:42
Ibrahim Akin Trabzonsporlu mu??

evet be jimnastikde oynamasina ragmen acik acik söyleye biliyor
iste bundanda hosuna gitmeyen ark.lar tsde yüreginle oyniyacaginida düsünmeli
bence bu usak adini futbolda türkiye tarihine altin harflerlen yazdiracak

yaramaz ,bence umut var,daha fazla forvet lamaya gerek yok ,ama omer rızanın yerinede olabilir,
dur yaw daha ali güzeldalda gelecek
saaten alternatifli kadro isteyen biz degilmiydik
ersen, umut, ali, ibrahim ama ne forvet barca bilen kiskanir
ömeri sat cemi akcaabata kirala

EmrahYalçınalp
30.09.2006, 21:43
Bu bejeke'den bu kafayla bir halt olmaz. Defans baştan aşağı özelliksiz stoper kaynıyor. Birbirinin aynı 3 adam, Klaberson, Delgado ve Ricardinho kadroda, üçünde de savunma "sıfır". Millet ne diye övgüler diziyor anlayamıyorum. bence inanılmaz asimetrik bir kadro. İ. Akın da işe yarayacak 3 topçudan biri, onu gönderiyorlar :) Valla anlayamıyorum...

Solda ve forvette işi zor ama bir zamanlar efsanem olan Szymek'in yerine onu görmek isterim ama hakkında söylenen "gece hayatı" meselesini bilemem. Herşeye rağmen bejeke'nin Tigana gibi futbol fukarası birinin aklına uyup i. Akın'ı göndereceğini sanmam.

BOZOHAN
30.09.2006, 21:44
evet be jimnastikde oynamasina ragmen acik acik söyleye biliyor
iste bundanda hosuna gitmeyen ark.lar tsde yüreginle oyniyacaginida düsünmeli
bence bu usak adini futbolda türkiye tarihine altin harflerlen yazdiracak

aynen katılıyorum katılmakla beraber acaba bize getirebilirmi yönetim diye kendi kendime soruyorum.

Emre B.
30.09.2006, 21:52
Alınabiliyorsa hemen alalım.

selcuk
30.09.2006, 21:58
Bu bejeke'den bu kafayla bir halt olmaz. Defans baştan aşağı özelliksiz stoper kaynıyor. Birbirinin aynı 3 adam, Klaberson, Delgado ve Ricardinho kadroda, üçünde de savunma "sıfır". Millet ne diye övgüler diziyor anlayamıyorum. bence inanılmaz asimetrik bir kadro. İ. Akın da işe yarayacak 3 topçudan biri, onu gönderiyorlar :) Valla anlayamıyorum...

Solda ve forvette işi zor ama bir zamanlar efsanem olan Szymek'in yerine onu görmek isterim ama hakkında söylenen "gece hayatı" meselesini bilemem. Herşeye rağmen bejeke'nin Tigana gibi futbol fukarası birinin aklına uyup i. Akın'ı göndereceğini sanmam.

gece hayati olsa ne yazar bizde gece hayatinin krallari var (marcelo, yattara, birazda musampaninda hollandada adi cikmisdi), yani farkina bilen varmayiz:D
hemde benim bildigim daha yeni evlendi uslanmisdir ;)

TSKara61
30.09.2006, 22:04
İbrahim KESİNLİKLE alınmalı. Muhteşem bir futbolcu bence.

sweetrose
30.09.2006, 22:06
Trabzonspor yolgeçen hanı değil. o formayı herkes giyemez. elalemin çöplüklerin yeterince topladık kaç senedir. hele şu bjk den aldığımız hangi oyuncu işe yaradı söyleyin. sergen mi takoz recep mi yoksa kürşat mı yoksa çağdaş mı yapmayın etmeyin ya.milletin elinden çıkardığı oyuncuyu almak transfer değildir.büyük takımlara genç yaşta gelip bu yükü kaldıramamış oyuncuların durum ortada hepsi sıradan takımlara dönüyor. o halde bu adamın bizde ne işi var
Bence çok yanlış düşünüyorsun... İbrahim akın tigana nın oyun sistemine uymadığı için oynatılmıyor... Hatırlıyorsanız ziya hoca da bir zamanlar yattaryı oynatmıyordu... Bence İbrahim akın bu takıma yararlı olur... Ziya hoca nın yararlanabileceği bir futbolcudur bence.... Ayrıca bu takımın formasını haketmeyen oyuncular şu an kadromuzda mevcut...

TSKara61
30.09.2006, 22:11
Evet İbrahim Akını çöplük bir futbolcu olarak sanıyorsanız demekki onu hiç izlememişsinizdir.

sweetrose
30.09.2006, 22:14
Evet İbrahim Akını çöplük bir futbolcu olarak sanıyorsanız demekki onu hiç izlememişsinizdir.

Sana katılıyorum... Bazıları olaya duygusal bakıyorlar fakat futbol duygusallıkla değil mantıkla oynan bir oyun... Duygusallık sadece motivasyon için gerekli.... İbrahim belki Trabzonsporumuzun gündeminde olmayacak fakat alındığında büyük işler yapabilir...

TSKara61
30.09.2006, 22:19
http://youtube.com/watch?v=bTVeoGTGlE8

http://youtube.com/watch?v=LwxzZ1tg8h8

selcuk
30.09.2006, 22:21
buraya bi anket acilsa fena olmaz bende yavas yavas cogumuz ne düsündügünü merak etmeye basladim
kliblerdede yani istedigi zaman ne yapabilecegi görünüyor

sweetrose
30.09.2006, 22:22
Gel de anlat şimdi itiraz edenlere.... şu olaylara biraz mantıki yaklaşsalar sanki çatlarlar.... Bir futbolcunun hangi takımda değil nasıl oynadığına bakılmaksızın yargılanması gerçekten üzüntü verici....

Selman
30.09.2006, 22:27
@TSKara61
Birde kaçırdıklarını koyalım isterseniz buraya.Hangi takımda oynadığı beni pek ilgilendirmyior açıkcası.Onu birde kendi taraftarının yazdıklarından değerlendirelim derim ben.Onlar kadar izlememişsinizdir sanırım.

sweetrose
30.09.2006, 22:41
evet bence bjk nin forumuna sızıp ibrahim akını birde onların yazılarından incelemek gerekiyor.... ama ben yinede yararlı olabileceğini düşünüyorum... Trabzonsporumuzun transfer etmesini istediğim bir futbolcu...

metehan
30.09.2006, 22:49
Eğer BJK bırakacaksa ben alınmasından yanayım. BJK'da kendini futbola veremedi, Trabzon O'Nun için iyi bir fırsat olabilir. Yeteneğinden zaten şüphe yok, önemli olan futbola konsantre olması.

mavikan
30.09.2006, 22:59
alınmalı.. trabzonspora yakışır.. bjk yi istemiyor zaten..

burock53
30.09.2006, 23:04
ben ıbrahım akını cok begeniyorum..
sol acıkta mukemmel olur.. keceli bek sol bek oynar onlıbero oynar cok genis kadro olur gusel olur walla ..
bızde iki sene oynasın avrupaya bıle gider o adamın kapasitesi yuksek bence ..

crow61
30.09.2006, 23:21
gerçekten akıllıca bir transfer olur sonra bejeke kızını dövmeyen dizini döver hesabı başlar dövünmeye

Şahinoğlu
01.10.2006, 00:04
İbrahim futbolcu olarak kaliteli ama sadece top ayağındayken geri gelmesi pres yapması lazım bunu yapmadığı için oynayamıyo zaten kendini geliştrimesi lazım yani , şu anki kadroda yer bulabileğini düşünmüyorum zaten kadro şişkinliği olur ama çocukluğundan beri Trabzonspor'lu olduğu içinde alınsın isterim ama bunlar sadece dedikodu daha kimsenin biyere gittiği yok Ocak ayında görürüz ne olcağını.

h@msi61
01.10.2006, 00:13
geçenlerde benzer bi başlık erman özgür için açılmış ve transfer mevsiminde olmamamız sebeiyle kapatılmıştı. bunun hala devam etmesine şaşırdım doğrusu...

cyberentalpi
01.10.2006, 00:55

Ersen nerden geldi.Cagdas yeri geldiginde iyi oyuncu. Hem yedek icin ideal.Gelelim I.Akin a. Bence bonservisi belese gelecekse yada cuzzi fiyata gelecegimiz icin cok iyi olur. Tuncay tipinde bir adam. Farki ondan daha iyi sut cekebiliyor. Ayagina cok hakim degil ama hizli. Bize bu tip adamlar yarar. Umarim yolu bizle kesisir.

Volkan Yavuz
01.10.2006, 01:14
vallah alinirsa cok sevinirim!

ÇaGaTaY
01.10.2006, 01:23
Arkadaşlar böyle bi haber varmı trabzonspor un adı geçen? Neden şu an bunu tartışıyoruz ki? Hadi böyle bir transfer haberi söylentisi olsa tamam

Berk Akçay
01.10.2006, 01:38
bence ibrahim akın çok işimize yarar

TSelif
01.10.2006, 01:40
Arkadaşlar böyle bi haber varmı trabzonspor un adı geçen? Neden şu an bunu tartışıyoruz ki? Hadi böyle bir transfer haberi söylentisi olsa tamam

Bence de . Şimdi nerden çıktı bu konu:confused:

coolank
01.10.2006, 01:43
çok çok ii futbolcu çok

Çakır
01.10.2006, 01:45
Karadenizli olması başlı başına müthiş bir sempati yaratıyor İbrahim için. Gelirse yararlı olacağına ve Trabzonspor'u Beşiktaş daha çok "yuva" gibi göreceğine, ona göre davranıp, sahada da ona göre oynayacağına inanıyorum. Olursa çok iyi olur, mutlu oluruz. Olmazsa da bu kadroyla yolumuza devam ederiz, çok şey kaybetmeyiz. Bekleyip görelim.

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:21
bence alinmali

yetenekli ve genc

coolank
01.10.2006, 03:40
ibrahim akın bize çok ama çok yarar ve umarım olur .... çok çok ii futbolcu ... istanbul çocuga yaramadı ... devre arasında ibrahim akın gelir jeff gider iyi bir kaleci gelir kötü şimek düzelmezse gider iyi bir ön libero gelir ve hüseyini de zenite satarsak şampiyonluk gelir

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 05:52
ibrahim akın ın oynaamamasının tek nedeni disiplinsiz vede bencil
ama yattara dan daha disiplinsiz olamnaz onuı ziya hoca hizaya sokar çok güçlü hücumu olan bi çocuk oyun sıkıştığında takımı rahatlatabilcek bi futbolcu yeteneklerine göre oynadığı oyunun uzaktan yakından alakası yok tigana bu adamı futbola kazandıramadı yaa yazıklar olsun bence kesin alnması gereken bi adam trabzonsporlu olduğunu duymuştum dahada güsel

selcuk
01.10.2006, 06:05
Ersen nerden geldi.Cagdas yeri geldiginde iyi oyuncu. Hem yedek icin ideal.Gelelim I.Akin a. Bence bonservisi belese gelecekse yada cuzzi fiyata gelecegimiz icin cok iyi olur. Tuncay tipinde bir adam. Farki ondan daha iyi sut cekebiliyor. Ayagina cok hakim degil ama hizli. Bize bu tip adamlar yarar. Umarim yolu bizle kesisir.

cagdas in yanlis bi transfer olduguna inanmiyorum o geldikten sonra bayaga kizlar bizim maclari izlemeye basladi bi cogunda cagdas formasi bilen var yani nekadarda futbolunla bize yardim edemessede sacini basini tarasin yedek kulübesine otursun o usakdan iyi para kazanabilecegimizi düsünüyorum :D
beckhamde realde daha fazla bise yapmiyor :D

topalkaplan
01.10.2006, 06:05
trabzonda hızlı oyuncular zaten var forvetin arkasına akıllı bir oyun kurucu lazım zidan ve fred tipinde

selcuk
01.10.2006, 06:08
trabzonda hızlı oyuncular zaten var forvetin arkasına akıllı bir oyun kurucu lazım zidan ve fred tipinde

bremenli zidan mi yoksa zizou mu

İleli
01.10.2006, 06:38
alinmasini isterim en azindna omer rizayi keser takimdan

Gürkan
01.10.2006, 08:47
Şu istanbulun çöplüğü lafını bir kere her oyuncu için söylemek yanlış olur.appiah fenerden kovulsa kim istemez onu fenerin çöpü diye.sonucta alınan her oyunu baska bır takımdan alınıyo.veya gonderılıyo. hepsı copluk mu. ıst takımlarıda kendı aralarında oyuncu alıs verısı yaptı hepsı copluk mu oldu. önemli olan oyuncunun takımdan neden ayrıldıgı. oyuncu uyum sorunu olabılır,sısteme uymaz,hoca ıle anlasamaz.bu sorunları olan her oyuncu çöplük mü.real interden ronaldoyu aldııgında ınterın coplugunu mu aldı.yada barcadan fıgo barcanın coplugumu ıdı.

i.akın bize yararlı olabili mi.olabilir neden olmasın.%100 garantısı yok tabıı ama kuması iyi. iyi maçlar cıkardı tamamen kötü olsa hıc ıyı mac cıkaramaz.bjk ye geldıgınıne gore bır ısık vardır. en azından.he yası 30 olur o zamana kadar da bır ıyı oyunu olmaz tamam o zaman alınması zarar olabılır.

eger sorun gece yasantısı ıse ve hoa ıle anlasamamaksa alınması gaye mantıklı.Trabzonda gece yasantısı daha kontrollu olur.eger oda istiyorsa tabı duzensız hayatının bıtmesını.

kısaca bence alınabılır.suda varkı eger devre arası alınacaksa yanı zıya hoca ve yonetım dusunuyosa mutlaka sımdı kıralanmalı devre arasıda anlasma ımzalanmalı.hem devre arasına kadar uyum sorunuda kalkar.

Özsu
01.10.2006, 09:56
Alınırsa faydalı olur..

Ozan
01.10.2006, 11:04
bencede takıma faydası oalbilir ibrahim akın ın . daha genç bir oyuncu alınsa iyi olur gibime geliyor .

diskus
01.10.2006, 11:11
ibrahim akin kaliteli futbolcu besiktas birakirsa alinmali.yalniz devre arasina dah cok var bjk hoca degistirir de yeni hoca ibrahimle iyi anlasirsa zaten satmazlar o zaman.

Onur
01.10.2006, 11:30
Faydalı olabilir. Ama bu takımda ancak yedek olabilir :S

bordoylamavi
01.10.2006, 12:28
@TSKara61
Birde kaçırdıklarını koyalım isterseniz buraya.Hangi takımda oynadığı beni pek ilgilendirmyior açıkcası.Onu birde kendi taraftarının yazdıklarından değerlendirelim derim ben.Onlar kadar izlememişsinizdir sanırım.
objektif yaklaşım budur işte.

Travelair
01.10.2006, 12:32
İbrahim Akın'ın hızı var, tekniği var, adam eksiltme, dripling herşeyi var. Yalnız oyunu tek başına oynuyor. Aynı bir zamanlar feybe'de tutunamayan Ceyhun Eriş gibi.

Alıyor topu çalımlayıp şut atmaya çalışıyor. Pas vermekten anlamıyor

Zor bir soru. Aklı başına gelir mi? Şu ana kadar gelmemiş gözüküyor

ergin cesit
01.10.2006, 12:32
Alinirsa Faydasi Olur Kanisindayim

bordoylamavi
01.10.2006, 12:37
Bence çok yanlış düşünüyorsun... İbrahim akın tigana nın oyun sistemine uymadığı için oynatılmıyor... Hatırlıyorsanız ziya hoca da bir zamanlar yattaryı oynatmıyordu... Bence İbrahim akın bu takıma yararlı olur... Ziya hoca nın yararlanabileceği bir futbolcudur bence.... Ayrıca bu takımın formasını haketmeyen oyuncular şu an kadromuzda mevcut...
görüşüne saygı gösteririm. ibrahim akın belki de bize gerçekten yararlı olacak bir futbolcu olabilir. ama ben biraz da prensiplerden bahsediyorum. yani bizim gidip de bjk gs fb nin istemediği oyuncuyu almamızı doğru bulmuyorum. tabi bu benim görüşüm. bu takımlarda oynamış oyunculardan artık amatör ruh beklememek lazım. ama Trabzonspor her zaman bünyesinde amatör bir ruhu barındırmış bir takımdır. yani mevzu ibrahim akın değil sadece bilmem anlatabildim mi

AkYaZiLi61_Ts
01.10.2006, 12:41
ibrahim akın trabzonspora gelirse faydalı olur..herkesinde dediği gibi yaşı dah genç çok iyi olur..ziya hoca onu adAM

sweetrose
01.10.2006, 12:43
Hızlı ve pres yapan bir futbolcu.. TOP kaybı biraz fazla olsa da bunun önlemini ziya hoca kolaylıkla alabilecektir. Trabzonsporumuzun hızlı bir hücum teşkil etmesi için gerçekten yararlı olabilecek bir futbolcu niteliğinde

ergin cesit
01.10.2006, 12:54
Öncelİkle Musampa Gİbİ Sol Kanat Oyuncumuzu Forma Gİrerek Oynamasi Gerekİyor.bİzİm Tv De İzledİĞİmİz Kİkİ SÜper Bİr Oyuncu

Muhalif
01.10.2006, 13:18
Emrah'ın dediği gibi Bjk Tigana'nın aklına uyup da İbrahim'i satmaz.. ama satarsa almalıyız.. Ya tutarsa diye beklediğimiz Marcelinho'yu keser bence.. hem daha genç hem dripling hem şut hepsi var adamda.. Ziya Hoca'da iyi bilir bu tip adamları yoğurmasını.. Ersen'in arkasına Gökdeniz-İbrahim ikilisi epey de iyi olur.. Ama Bjk bırakmaz..

crazyboy
01.10.2006, 13:32
bencil oynamadığı sürece iş yapar bence..

champions
01.10.2006, 13:34
TRABZON'A SEVE SEVE
GÜNDEME GELMİŞTİ
Trabzonspor?un sezon başında ilgilendiği ancak Beşiktaş ile yeniden anlaşan İbrahim Akın?dan Kaplan?a mesaj var. Tigana ile bir türlü yıldızı barışmayan genç oyuncu, devre arası takımdan ayrılacağını belirtilirken, "Trabzonspor sezon başı beni istemişti ama nasip olmadı. Eğer devre arası aynı yönde talep olursa seve seve Trabzonspor formasını giyerim. Ben Trabzonluyum zaten. Orada oynamak ayrı bir mutluluk olur" dedi. İbrahim Akın ile ilgili olarak Trabzonspor?da Yönetimin Ziya Doğan?ın isteği doğrultusunda harekete geçebileceği belirtildi.

BDiler61
01.10.2006, 13:37
ziya doğan ın elinde çok önemli bir yıldız olabileceğini düşünüyorum

İslam Sezer
01.10.2006, 13:40
bize cok faydalı olur,hızı ve tekniğiyle aklını harman yapmayı öğrenirse yıldız olur...

sweetrose
01.10.2006, 13:57
TRABZON'A SEVE SEVE
GÜNDEME GELMİŞTİ
Trabzonspor?un sezon başında ilgilendiği ancak Beşiktaş ile yeniden anlaşan İbrahim Akın?dan Kaplan?a mesaj var. Tigana ile bir türlü yıldızı barışmayan genç oyuncu, devre arası takımdan ayrılacağını belirtilirken, "Trabzonspor sezon başı beni istemişti ama nasip olmadı. Eğer devre arası aynı yönde talep olursa seve seve Trabzonspor formasını giyerim. Ben Trabzonluyum zaten. Orada oynamak ayrı bir mutluluk olur" dedi. İbrahim Akın ile ilgili olarak Trabzonspor?da Yönetimin Ziya Doğan?ın isteği doğrultusunda harekete geçebileceği belirtildi.

Bence ara dönemde alınsın... Gerçekten takımımızın için yararı olacaktır.. eğer tabi mantıki şekilde süreç işlerse...

Kobalas61
01.10.2006, 14:00
bence alınmasının bir anlamı yok
transfer yapılacaksa gölcü bir forvet
ve defans tan yanayım

Nytre
01.10.2006, 14:49
burada bir t.direktorun oyun tarzı-felsefesi futbolcularını belirler.. ibrahim akın iyi bir futbolcu olmasına rağmen tigana demek ki ona yer bulamamış kadrosunda... alınırsa yararlı olur...

keles76
01.10.2006, 14:52
bakın ziya iyidir hoştur ama ömer rızada ısrarı gerçekten manidar adam topla oynuyamıyor osasuna maçında her hareketi fauldu bu adam sprinter sözde ama icraat yok bunun gibi başkalarıda var ama analiz yapmak için değilde sırf bu takımda herzaman ibrahim akın gibi üst düzey gençlere yer açılabilir kimler oynamıyorki.

selcuk
01.10.2006, 16:09
TRABZON'A SEVE SEVE
GÜNDEME GELMİŞTİ

artik bu usak alinmali , biraz elimiz cebe girecek ama hayirli olacak

Mayls
01.10.2006, 16:15
Marcelinho'dan daha fazla katki saglar

Mert67
01.10.2006, 16:34
alınsa takıma katkı yapar bence

ahmetansu61
01.10.2006, 16:40
bence ibrahim için musampanın durumu beklenmeli. musampa ii cıkarsa ibrahime gerek yok. ama alınırsada ya ömer yada bi başkasını takımdan göndermen gerek.
ibrahim akını en cok trabzonlu ve trabzonsporlu oldugu için alınmasını isterim.
beşiktaşda oynarken ben trabzonsporluyum diyen birinin beşiktaş da ne işi vaR.

XhAn
01.10.2006, 16:47
Trabzonda hipodrom olmaması da başarısını artıracak etkenlerden biridir..

ahmetansu61
01.10.2006, 16:47
musampa tutmazsa olabilir. yada ömer rıza yı göndericeklerse gene olabilir. eğer ucuza alınabilecekse trabzonspor için kaçırılmıyacak fırsattır. hem trabzonsporlu hemde ii topçu. neden olmasın

Telha TANYILDIZI
01.10.2006, 17:07
valla o değilde fenerden mehmet yozgatlı alınsın başka ihsan istemez

Külünkoğlu
01.10.2006, 17:09
Transfer sezonu geldiğinde konuşsak daha iyi olacak.