PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Hasan ve Hüseyin?

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 11:30
Trabzonspor'da özellikle son üç sezondur acımasızca eleştirdiğimiz insanlar bunlar. Her top alışlarında 'Tamam şimdi hata yapacak' dediğimiz, hata yaptığında ise yerden yere vurduğumuz, acımasızca eleştiri oklarını üzerine cevirdiğimiz, evde duvarları yumruklamamızın sebebi olan futbolcularımız.

Sanırım Trabzonspor kurulduğundan beri hiçbir futbolcu böyle acımasızca eleştırılmemiştir. Son üç sezondur bu insanları Trabzonspor'a dur diyen el freni gibi gördük. Çoğu zaman eleştirilerimiz hakaret sınırına bile dayandı. Başarısız olduğumuz zamanlarda bahane belli, vurun abalıya misali Hasan ve Hüseyin.

Peki doğru mu yapıyoruz. Bu şartlar altında bırakın başarılı olmayı, futbol bile oynayamaz insan. Bir futbolcuyu eleştirme hakkına sahibiz, ama hakaret etme hakkına asla sahip değiliz. Bu arada eleştirilerde de yapıcı olmalıyız kanımca.

Arkadaşlar son üç dört sezonda Trabzonspor'u çalıştıran hocalara bakacak olursak (Samet Aybaba, Ziya Doğan, Şenol Güneş, Halilodzic, Lazaroni) hepsinin takımda olmazsa olmazı bu futbolcular. Ya bu teknik adamlar bu işi bilmiyor, yada bizim futbol anlayışımızı gözden geçirmemiz gerekiyor kanaatindeyim.

Yalnış yapıyoruz Arkadaşlar. böyle yaparak bu insanlara zarardan başka birşey vermiyoruz. Bu insanlar Trabzonspor'un başarısı için ter döküyorlar. Bu insanları futbola hayata küstürüyoruz da farkında değiliz. Hasan ve Hüseyin hata yapınca ruhsuz oluyorlar, ama milyon dolarlar vererek getirdiğimiz Marcelino veya Yattara hata yapınca futbolcudur deyip geciyoruz. İşte yalnışın ta kendisi bu. Ne olur sanki bu oyunculara da aynı töleransı tanısak. Ne olur sanki bu insanları dörty beş maç bağrımıza bassak, top kaybedince ıslıklamasak, çiçekler atsak. Öyle olmadı birde böyle deneyelim. ne kaybederiz. Bu insanlar bizim ve aynı zamanda bizim kadar Trabzonspor'lu

Neyse fazla başınızı ağırtmak istemiyorum. Yazım uzun ama özü bu. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.

CAFER KILIÇSOY

cınar#7
30.09.2006, 12:39
Hasan Üçüncü en azından ofansifte katkı yapıyo ama Hüseyin tam tersi butun ataklarımızı bozuyo pasları ya geriye ya 1 metre yanındaki adama yada rakibe veriyo vede cok yavas onun yerine oyun kurabilecek biraz hızlı bi oyuncumuz olsaydı şimdi ligde liderdik

Egemen Yılmaz
30.09.2006, 12:52
evet haklısın bu takımın hasan ve hüseyin'e ihtiyacı var. onlara sahip çıkmamız gerekiyor.

AtalaY_BuğrA
30.09.2006, 13:10
Ben bunu herzaman yakın çevreme söylüyorum.Suç bu futbolcularda değil ben ne Hasan'a Hüseyin'e kızarım.Kızanı da hiç anlamam doğrusu. Bu adamın kalitesi bellidir.

BEnim kızacağım şeyler bu takımda bunu gördüğü halde bu bölgeye transfer yapmayan Yönetimler ve de Yönetimlerin transfer yapmayacağı gördüğü halde onlara ses çıkarmayan ve protestosunu yapmayan (belki bende dahil) taraftarlardır.

trabzon29
30.09.2006, 13:16
Hasan gerçekten kendini geliştirdi ama hüseyin için aynı şeyi söyleyemeyecegim yaptıgı tek iş aldıgı topları gerideki adama atmak eleştiriyorsak takımın iyiliği için eleştiriyoruzz.

eys_61
30.09.2006, 13:23
Soru şimdi neden Hasan ve Hüseyin,geçtiğimiz yıllarda da neden Tayfun,neden M.Yılmaz,neden M.Aktaş vs idi..

Anlayacağımız bizim tahammülsüzlüğümüz "bizden" bellediğimiz futbolculara.Bir Marcelinho beklenenin çok altında verimle oynamasına rağmen (sebepleri tartışılır ayrı konu),yeteneklerinin sınırlı olduğunu bildiğimiz iki oyuncu için beklentilerimizi çok yüksek tutuyoruz,sonuç da doğal olarak hayal kırıklığı oluyor.Buna paralel bu tip futbolcular üzerindeki ağır yük ve psikolojik baskı da kendilerini geliştirmelerini engelliyor.

Çözümü nedir bu sorunun?O bölgeye direkt katkı yapabilecek futbolcu transfer etmek veya yetiştirmek ya da Hasan ve Hüseyin'in yükünü hafifletici önlemler alarak bu futbolcuların verimini maksimize etmek.(en azından kesici özelliklerini kullanabilmek)

keramiya
30.09.2006, 13:23
ya bi insan kaç senedir kendini bir gıdım olsun geliştiremiyorsa bişe demeye gerek yok..hasan hüseyinden kat kat iyi..eskiden katılıyorum hasan tam bir faciaydı ama hasan kendini çok geliştirdi iseyin gibi deil..şimdi yine yazacaklar ziya doğan bu adamı oynatıyor,fatih terim milli takıma çağırıyor..ya kardeşim 1.ziya doğan ne yapsın elinde olan bu,2. si fatih terim değil mi ergüne umut bağlayıp milli takıma çağıran.. bırakın ALLAH aşkına..

achil
30.09.2006, 13:24
2 side XXXX boşwer şunları artık onların yerinde 2 tane en azından orta düzeyde topcu olsa cok daha iyi olur

piranha61
30.09.2006, 13:33
hem büyük başarı bekleyip hemde hasanı hüseyini sevelim bağrımıza basalım her maç oynatalım diyene bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim!

3. XXXX unutmayın. ömer rıza.

özellikleri
1. boş alanlarda sürekli koşar fakat top ayağına geldiğinde hücuma hızlı çıkamaz. neden? topu eline ayağına dolaştırır.

hadi çıksa birisi dese ya ben ömer rızayı bizim bir maçımızda hızlı atağa çıkarken gördün eline ayağına topu dolaştırmadan topu süratle taşımıştı dese ya birisi!! kimse diyemez çünkü yok öyle bir maç

2. son vuruşlarıda berrrbat!!! klas bir gol atmıştı bizde desin hadi birisi.. zaten attığı gol parmakla gösterilecek kadar bile değil onlarda belli, nasıl atılmış. basit rahat goller..

3. hızlı olsa ne olur faul yapmadan topmu alabiliyor.

akşama kadar sayarım böyle bu adamın yetersizliğini doğan hoca nasıol görmüyor hele hele kapanan takımlara karşı sonlarda onu sokmuyormu oyuna sanki birşey yapacakmış gibi, saçımı başımı yoluyorum. ossasuna maçındada umut girmeliydi..

sweetrose
30.09.2006, 13:37
Han kendini son iki sene içerisinde biraz da olsa geliştirmeyi bilmiştir... Ya Hüseyin... Hüseyin hersene parasına para katerken futboluna hiç bir şey katmamıştır. tarafatara saç baş yolduran, takımın huzurunu bozan böyle futbolcuların takımda barındırılması yanlış bence...

TSunami
30.09.2006, 13:45
Ben bunu herzaman yakın çevreme söylüyorum.Suç bu futbolcularda değil ben ne Hasan'a Hüseyin'e kızarım.Kızanı da hiç anlamam doğrusu. Bu adamın kalitesi bellidir.

BEnim kızacağım şeyler bu takımda bunu gördüğü halde bu bölgeye transfer yapmayan Yönetimler ve de Yönetimlerin transfer yapmayacağı gördüğü halde onlara ses çıkarmayan ve protestosunu yapmayan (belki bende dahil) taraftarlardır.

katılıyorum. 4 sol kanat, 5 forvet, 7 forvet arkası al. en önemli mevkiiye kimseyi alma. sonra hüseyinle hasana suç bul. ne yapalım hüseyine teknik hasana bilmem ne mi enjekte edeceğiz.

ama asıl söyleyeceğim şu an en azından devre arasına kadar (belki daha da fazla) bu oyuncularla devam edeceğiz. tam takım oturmaya başlarken verebileceğimiz en büyük zarar isim isim oyuncuların varlığını tartışmak olur. şimdi ufak tartışmalar tribünde tepkiye dönüyor. bence yapacağımız takıma ve bilhassa hocaya tam destek olup transfer dönemlerinde bir daha acemice davranılmamasını sağlamak olur.

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 13:47
Soru şimdi neden Hasan ve Hüseyin,geçtiğimiz yıllarda da neden Tayfun,neden M.Yılmaz,neden M.Aktaş vs idi..

Anlayacağımız bizim tahammülsüzlüğümüz "bizden" bellediğimiz futbolculara.Bir Marcelinho beklenenin çok altında verimle oynamasına rağmen (sebepleri tartışılır ayrı konu),yeteneklerinin sınırlı olduğunu bildiğimiz iki oyuncu için beklentilerimizi çok yüksek tutuyoruz,sonuç da doğal olarak hayal kırıklığı oluyor.Buna paralel bu tip futbolcular üzerindeki ağır yük ve psikolojik baskı da kendilerini geliştirmelerini engelliyor.

Çözümü nedir bu sorunun?O bölgeye direkt katkı yapabilecek futbolcu transfer etmek veya yetiştirmek ya da Hasan ve Hüseyin'in yükünü hafifletici önlemler alarak bu futbolcuların verimini maksimize etmek.(en azından kesici özelliklerini kullanabilmek)

Arkadaşım güzel yorumun için teşekkürler. Görüşlerine katılıyorum

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 13:51
TSunami tarafından
ama asıl söyleyeceğim şu an en azından devre arasına kadar (belki daha da fazla) bu oyuncularla devam edeceğiz. tam takım oturmaya başlarken verebileceğimiz en büyük zarar isim isim oyuncuların varlığını tartışmak olur. şimdi ufak tartışmalar tribünde tepkiye dönüyor. bence yapacağımız takıma ve bilhassa hocaya tam destek olup transfer dönemlerinde bir daha acemice davranılmamasını sağlamak olur.[/quote]

İmza: Cafer Kılıçsoy

maskeli61
30.09.2006, 13:56
hem büyük başarı bekleyip hemde hasanı hüseyini sevelim bağrımıza basalım her maç oynatalım diyene bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim!

3. kazmayı unutmayın. ömer rıza.

özellikleri
1. boş alanlarda sürekli koşar fakat top ayağına geldiğinde hücuma hızlı çıkamaz. neden? topu eline ayağına dolaştırır.

hadi çıksa birisi dese ya ben ömer rızayı bizim bir maçımızda hızlı atağa çıkarken gördün eline ayağına topu dolaştırmadan topu süratle taşımıştı dese ya birisi!! kimse diyemez çünkü yok öyle bir maç

2. son vuruşlarıda berrrbat!!! klas bir gol atmıştı bizde desin hadi birisi.. zaten attığı gol parmakla gösterilecek kadar bile değil onlarda belli, nasıl atılmış. basit rahat goller..

3. hızlı olsa ne olur faul yapmadan topmu alabiliyor.

akşama kadar sayarım böyle bu adamın yetersizliğini doğan hoca nasıol görmüyor hele hele kapanan takımlara karşı sonlarda onu sokmuyormu oyuna sanki birşey yapacakmış gibi, saçımı başımı yoluyorum. ossasuna maçındada umut girmeliydi..

:) işte yazmış arkadaş :)

oflu2
30.09.2006, 14:00
bence türkiyede hasanın oynadığı futbolun çok daha iyisini oynayan çok futbolcu var..her takımdan bir isim sayılabilir.hasan ın en büyük faydası çok ahlaklı bir fubolcu olması.varsa yoksa ortya koyuyo...ama büyük takım topçusu değil.hüseyin de daha fazla çalışması lazım...çünkü lider topçu olarak bakılıyo ona...

cIlgInIm
30.09.2006, 14:07
neden hasanmı hüseyinmi diyerek bunları kimse savunmasın sakın .. oyundan oynayamayan bir oyuncu cıkarılması lazımken tam tersi oluryor hasan hüseyin trabzonun evladı diye sahaqda yabancılardan biri dışarıda ya diger oyunculardan asıl haksızlık diger oyunculara yapılıyor..

Ali İhsan
30.09.2006, 14:17
Dünkü maçta Ersen ilk yarı boş kafa vuruşunu gol yapsa veya ofsaytla sayılmayan golümüz verilseydi bugün bu tartışma açılmazdı. Sorun şu ki biz faturayı ya Hasan Hüseyine ya da Jefferson'a çıkarmayı alışkanlık haline getirdik. İşin kötü tarafı onların yerine oynayan Ferhat,Szymek de bunlardan nasibini alıyo. Tolga da Jeff'in yerine girince hemen eleştiriliyo. Kaleci ve önlibero takımın hamalıdır. Hata yaptığı saniyede göze batar. Ama her kaleci her önlibero hata yapar çünkü rakibin en etkili oyuncuları direk bu futbolcularla oynar. Pas hatası konusunda katılıyorum herkese bu oyuncuların pas olayında özrü vardır doğrudur. Ama Hasan ve Hüseyin şu an gayet iyi oynamaktadır. Son maçın faturası onlara değil derbilerde müthiş oynayıp bu maçta duran Gökdeniz ve Ersen, geldiğinden beri toparlanamayan Marcelinhodadır. Marcelinho da pas hatasında 2H den aşağı kalır değildi bence. Ben hatalarıyla da beraber Hasan (özellikle seviyorum onu ayakları da çabuklaşmış kaliteli bi oyuncu gibi durmaya başladı) ve kaptan bu takımın vazgeçilmezidir.

ÇaGaTaY
30.09.2006, 14:51
o teknik direktörlerin yanında bi de fatih terim var... Biz antrenör değiliz o kadar da anlayamıyoruz demekki...Bütün t.direktörler salak mıdır bu kadar kötü oynayan bi oyuncuyu sahaya sürsün?

TSezgin61
30.09.2006, 14:55
Dünkü maçta Ersen ilk yarı boş kafa vuruşunu gol yapsa veya ofsaytla sayılmayan golümüz verilseydi bugün bu tartışma açılmazdı. Sorun şu ki biz faturayı ya Hasan Hüseyine ya da Jefferson'a çıkarmayı alışkanlık haline getirdik. İşin kötü tarafı onların yerine oynayan Ferhat,Szymek de bunlardan nasibini alıyo. Tolga da Jeff'in yerine girince hemen eleştiriliyo. Kaleci ve önlibero takımın hamalıdır. Hata yaptığı saniyede göze batar. Ama her kaleci her önlibero hata yapar çünkü rakibin en etkili oyuncuları direk bu futbolcularla oynar. Pas hatası konusunda katılıyorum herkese bu oyuncuların pas olayında özrü vardır doğrudur. Ama Hasan ve Hüseyin şu an gayet iyi oynamaktadır. Son maçın faturası onlara değil derbilerde müthiş oynayıp bu maçta duran Gökdeniz ve Ersen, geldiğinden beri toparlanamayan Marcelinhodadır. Marcelinho da pas hatasında 2H den aşağı kalır değildi bence. Ben hatalarıyla da beraber Hasan (özellikle seviyorum onu ayakları da çabuklaşmış kaliteli bi oyuncu gibi durmaya başladı) ve kaptan bu takımın vazgeçilmezidir.

olay budur !!!

selcuk
30.09.2006, 15:08
o teknik direktörlerin yanında bi de fatih terim var... Biz antrenör değiliz o kadar da anlayamıyoruz demekki...Bütün t.direktörler salak mıdır bu kadar kötü oynayan bi oyuncuyu sahaya sürsün?

sonra bide ersun yanal
nekadar görmesekte bi gercek varki hüseyin bu dünyadaki en iyi türk ön libero
ve bence hüseyin osasuna macinda harika oynadi en fazla 4-5 pas hatasi vardi
evet ikimisi maclarda cok büyük hatalar yapiyor ama ben buraya yaziyorum ister inanin ister inanmayin iki sezon sonra hüseyin dünyanin en iyi ön liberolarindan sayilacak ve real, chelsea, barca gibi takimlar onu alabilmek icin kapisacak sizin dediginiz o "kazmaya"
sonra hic kendini gelistirmemis diyorsunuz iyi bi izleyin ,tamam defansa katkisini hep 1. planda tutuyor ama okadarda olacak
bide bi arkadas cok yavas yazmis ben bugüne kadar bi forvetle kosu duelosunda hüseyinin kayibettigini görmedim kim varsa cig cig yemisdir bunu milli takimdada ts dede yapmistir

TSezgin61
30.09.2006, 15:09
ya istesekte istemesekte hüseyine muhatciz bukadar basit

macka61
30.09.2006, 15:21
bence hasan bu takımda oynayabilecek kapasitede değil hüseyin şuan mecburi oynuyor yerinde başka futbolcu yok yada ferhat koyulabilir ama oda bu görevi kaldırabilirm o muamma

Emre7
30.09.2006, 15:32
fazla değil 1 hafta geriye dönelim hüseyinin oynamadığı maça hemde cinconlara karşı olan maça bu takımın nasıl oynadığı belli o yüzden hüseyini yedek soyunduracaksın akılı başına gelsin. avrupa maçında baktım tek yaptığı geri oynamak niye bu kadar geri oynar anlamam

antagonist
30.09.2006, 15:32
Yerlerine daha iyileri gelmedikçe Hasan da Hüseyin de bu kadroda yer bulur.Ferhat diyen arkadaşlara şaşıyorum doğrusu,adama top gelince ne yapacağını şaşırıyor.
Hasan&Hüseyin'in kapasiteleri belli,kimse onlardan Patrick Vİeira,Makalele gibi futbol bekleyemez.Yalnız benim Hüseyin'e bir çift lafım var:"Tamam iyi top kesiyorsun da kaç senedir futbolu ters tarafa doğru oynuyorsun.Biraz da rakip kaleye doğru top atsan iyi olur be..."

lakerta
30.09.2006, 16:32
Trabzonspor da hüseyinde gerçekten fiyatı arttıkça performansı kötüledi bunu göz ardı etmeyelim neden hüseyin neden hasan???Hasan kötü oynadıgı maçta yuhalandı ve sesini çıkarmadı çalıştı deliler gibi çalıştı ve açıklarını kapamaya başladı yakın zamanda bana göre hüseyinin yerini almalı.Hüseyin ise tam tersi hata yaptıkça daha da hata yapmaya başladı ben ne yapıyorum demedi kendime geliyim demedi.paramın hakkını vermem lazım demedi.Hüseyin bu sezon symekle beraber aynı sorunu yaşıyolar bence gitmek istediler gidemediler ve biz neden burdayız diye bu şekilde hareket ediyolar.Hüseyin bilmeliki başka hiç takım ve trabzon halkı dışunda kimse bu kadar sabredemez düzel artık ya...

Travelair
30.09.2006, 16:32
Şimek'in hali ortada, Marcelo'nun hali ortada. 2 pas yapmaktan acizler. Hasan ile Hüseyin'den ne istiyorsunuz? Kleberson Inamoto farklı mı? Futbolcularımızı kötülemeyin. Tamam kapasiteleri bu kadar. Zor, oyunu bozuyor şu an. Siz asıl oyun yapması gerekenlere bakın

Travelair
30.09.2006, 16:41
Takımda herkes birbirini kesmeye başladığı anda rekabet olur ve bu serzenişler önemli ölçüde azalır

Muhalif
30.09.2006, 17:12
Geçmişte de bu tür yaklaşımlar oldu.. sayılan oyuncular metin aktaş-tayfun-mehmet yılmaz v.s.. ama onlar da yanıltmadılar ki bizi? Ersen Martin'i kazma diye yollayan Bjk şu an çok pişmandır belki ama yukarıda verdiğim isimler konusunda kaçımız pişmanız?
Hasan Üçüncü'yü ayrı tutuyorum ben.. topun nereye atılması gerektiğini düşünebiliyor ve tekniği elverdiği ölçüde atmaya çalışıyor.. Ama Hüseyin de ciddi olarak futbol zekası eksik.. Hüseyin giderse aynı diğer aramadıklarımız gibi aramayız.. Hasan ise bu takımda yedek de olsa kalmalı..

Adem Erdoğan
30.09.2006, 17:52
Hüseyine olan tepkileri anlıyorumda hasanla kimin ne alıp veremediği var.Şu anda takımda en hırslı hasan en çok koşan hasan en çok mücadeleye giren hasan.Adamın adı çıkmış dokuza inmez sekize.HasaN bize lazımdır.Her zaman trabzonsporda yeri vardır.Hüseyine gelirsek oda kendini biraz yorsun artık.

Adem Erdoğan
30.09.2006, 17:54
Bi adama 40 defa aynı şeyi dersen öyle olur.Ama şöyle bi söz daha var.Kötü söz sahibinindir.

metehan
30.09.2006, 18:13
Bu tartışma artık beni sıkmaya başladı ama yine de fikrimi kısaca özetleyeyim. Hasan, son yıllarda TS'da görev yapan her hoca tarafından kadroda tutuldu ve zaman zaman da görev verildi. Bence her hoca Hasan gibi bir oyuncuyu kadroda tutar. İlk 11'de her zaman oynatmayabilir ama kadroda tutar, çünkü adam sahada yürekten oynuyor, elinden geleni yapıyor. Bu zihniyetteki bir oyuncu, kapasitesi sınırlı olsa da, her hocanın takdirini kazanır.

Hüseyin'e gelince. Hüseyin, geçen yıla kadar çok daha iyi idi. Ama nedense geçen yıldan bu yana çok kötü. Bu kötülüğün asıl nedeni de "korkaklık". Kademe ve top kesmede çok başarılı ama topu ayağına aldığında, bir an önce bir arkadaşına vermeye çalışıyor. Bu da genelde topu geriye veya yana doğru oynamasına neden oluyor. Oysa çok daha cesur olmalı, sorumluluk almalı. Bence Hüseyin'in şu anki en büyük sorunu bu. Ziya hocanın bu güveni O'na aşılaması lazım.

firidin61
30.09.2006, 18:22
[quote=piranha61;479475]hem büyük başarı bekleyip hemde hasanı hüseyini sevelim bağrımıza basalım her maç oynatalım diyene bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim!

yorumunun bu kısmının altına imzamı atarım....diger kısımlarına bi çok eleştiri getirebilirim kendimce ama bu kısmı gerçekten bazı şeyleri en güzel şekilde özetliyor......yanlız bence hasan teknigi ve yetenekleri çok üst seviyede olmamasına karsın hırsı ve toplu hücüm toplu savunma anlasına yatkın bir yapısının olması nedeniyle görev adamı olması nedeniyle TRABZONSPORumuzda kalması taraftarıyım..(gelişmeye açık bir yapısı var...)önceden hasan bu takımda oynamaz diyenlerdendim ama şimdi o hırsı o bişeyler yapma gayretini onda gördükçe söylediklerime pişman olup onu destekleme kaararım aldım(çünkü bu takımda o formayı ondan az hak eden o kadar futbolcularımız varki!!!..) digeri için söylenecek bişi yok savunanlara da bişey söylenemez bu saatten sonra!!savunanlar ne bizim tezimizi çürütürler nede kendileri(kalıp gitmesi,takıma katıp katmadıkları konusunda)bu konuda bi tez üretirler onlar sadece savunmak için savunurlar yada maalesef burda hemsericiligi TRABZONSPOR menfaatlerinden üstün görürler!!(bazı renkdaslarım)

futbolcuların menfaati TRABZONSPORun menfaatlerinin önünde dildir!!!

bu yüzden takıma zararı olan kim varsa eleştirilerin boyutunu abartmadan eleştirilebilir.....ve maalesefte bu takımda en çok eleştirilmeyi hak eden kişide bellidir....yarın aynı yetersizlik bir baska futbolcuda olsun TRABZONSPOR menfaatlerini düsünerek onada eleştiriler getiririm....

saygılarımla.....

@FLU
30.09.2006, 20:07
bu konuda haklısın ama bu futbolcuların kadroda olmalarının bir sebebi de alternatifsiz olmaları ... ayrıca hasan kendini çok geliştirdi çok iyi işler yapıyor hata da yapıyor ama topu aldığında rakip kaleye gidebiliyor ... ama senelerdir hüseyinde ben bunu göremiyorum geri pas yan pas baskı yeyince apışıp kalıyor hüseyin dikkat edin ilk gördüğü adama hemen atıyor topu bu da genelde çok yakınındaki adamlar oluyor ileriyi göremiyor ... bence hüseyin üzülerek söylüyorum gitmeli ...

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 20:22

Teşekkürler Arkadaşım olayın özü bu bence

oguzkoc
30.09.2006, 20:38
hüseyini herzaman eleştrdim ama hasana karşı hiç okadar ağır olmadım...hüseyin üç seneden beri aynı... ziya hoca ile 2.olduğumuz sene en iyi senesiydi oda top kapma oranı çok yüksekti, hala pas atamıyor... paslar hep enine paralel dikine değil...

hasan ise çok hırslı oynaması bazen kendisine zarar verio topla saçmalıyo... ama aklı başındayken biraz daha sakin oynayınca milli takıma bile girebilecek hatta ilk 11 oynayacak seviyede oluyor.. son 4 maç gerçekten çok iyiydi...

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 20:40
2 side xxxxx boşwer şunları artık onların yerinde 2 tane en azından orta düzeyde topcu olsa cok daha iyi olur

Güzel kardeşim lütfen bu insanların kişilik haklarına saygı duyalım. Hemen hemen hepimiz 20 yaşını aşkın insanlarız. Yakışmıyor bize öyle kazmaymış kürekmiş. Eleştirilerde yapıcı olmalıyız ki bu insanlardan başarı bekleyelim. Yoksa özgüvenini yitirmiş bir futbolcu dünya yıldızı olsa hiçbir takıma yararı olmaz

zafercalikoglu
30.09.2006, 21:32
hasana laf yok ,huseyinde her şekilde milli takıma giden tek oyuncumuz,:)

Mesut AKYILDIZ
30.09.2006, 21:39
Arkadaslar bir futbolcu kötü oynayabilir kötü pas atabilir kötü sut cekebilir ama kötü koşamaz kötü mücadele edemez. Bizim bu iki futbolcumuzda kapasiteleri ölçüsünde sahada ellerinden geldigince takımlarına faydalı olmaya calışıyorlar mücadele ediyorlar. Ben şahsen onların sahadaki mücadele azimlerinden oldukça memnunum ama maalesef aynı şeyleri onların performansları için söyleyemeyecegim. Eger brigelden ziya dogana kadar olan şüreçte bu iki futbolcumuzda hocaların vazgeçilmezi oluyorsa burda şuçlanabilecek en son kişiler futbolculardır. Onların ikiside bu formayı işgal etmiyor bilakis hakettiklerinden bu takımın kadrosunda yer alıyorlar. Bu formayı hakediyorlar çünkü mevcut kadroda onların yerinin doldurulması zor daha iyi kesici top dagıtabilen futbolcu bulursunuz takıma kazandırırsınız ve bu hasan hüseyin paranoyasından kurtulursunuz. Sundan da adım gibi eminim bu hasanla hüseyin agızlarıyla kuş tutsa bizim taraftarımıza yaranamaz maalesef bizim taraftarımız kendi içinden yetişen futbolculara yabancılara gösterdigi tahammülü göstermekten aciz. Ben yinede takımımızda hasan ve hüseyin gibi yürekten oynayan futbolcuların ilk 11 de olmasa bile ilk 18 de muhakkak olması gerekir diye düşünüyorum.

Mehmet
30.09.2006, 21:40
Yattara ve Musampa oynamaya başladığında
Hasan'dan kurtulacağımızı umud ediyorum.

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 21:48
Yattara ve Musampa oynamaya başladığında
Hasan'dan kurtulacağımızı umud ediyorum.

Abiy yanılmıyorsam Musampanın yeri sol taraf. Ordada M . Keçeli var. Formayı vereceğini zannetmiyorum

Cafer KILIÇSOY
30.09.2006, 21:53
Arkadaslar bir futbolcu kötü oynayabilir kötü pas atabilir kötü sut cekebilir ama kötü koşamaz kötü mücadele edemez. Bizim bu iki futbolcumuzda kapasiteleri ölçüsünde sahada ellerinden geldigince takımlarına faydalı olmaya calışıyorlar mücadele ediyorlar. Ben şahsen onların sahadaki mücadele azimlerinden oldukça memnunum ama maalesef aynı şeyleri onların performansları için söyleyemeyecegim. Eger brigelden ziya dogana kadar olan şüreçte bu iki futbolcumuzda hocaların vazgeçilmezi oluyorsa burda şuçlanabilecek en son kişiler futbolculardır. Onların ikiside bu formayı işgal etmiyor bilakis hakettiklerinden bu takımın kadrosunda yer alıyorlar. Bu formayı hakediyorlar çünkü mevcut kadroda onların yerinin doldurulması zor daha iyi kesici top dagıtabilen futbolcu bulursunuz takıma kazandırırsınız ve bu hasan hüseyin paranoyasından kurtulursunuz. Sundan da adım gibi eminim bu hasanla hüseyin agızlarıyla kuş tutsa bizim taraftarımıza yaranamaz maalesef bizim taraftarımız kendi içinden yetişen futbolculara yabancılara gösterdigi tahammülü göstermekten aciz. Ben yinede takımımızda hasan ve hüseyin gibi yürekten oynayan futbolcuların ilk 11 de olmasa bile ilk 18 de muhakkak olması gerekir diye düşünüyorum.

Doğru Güzel Kardeşim. Hasan ve Hüseyin zorla sahaya çıkmıyor

cyberentalpi
01.10.2006, 01:08
Hasan a lafim yok. aslinda cokta yok. Nedeni maximum da oynamasi yetenegi bu kadar. Hem bir takima bazen canini disine takan adamda lazim. Yaninda huseyin olmadikca fenada gorunmuyor usak ayrica.
Ama huseyin diyince dayanamiyorum. Yok bu hamur iyi degil. Ft milli takima almis olabilir ama Ft nin milli takim kadrosu igrenc. Adam ezbere kuruyor milli takimi. Az gozunu acsa bizim Murat,Fatih Akyel en onemlisi Ersen milli takimda olurdu.
Huseyin hazir milli takimda ve para edecekken satilmali ve o paraya yerine uygun bir isim alinmali. Alinacak adam kesinlikle Turk ve Genc olmali.

ÇaGaTaY
01.10.2006, 01:17
fazla değil 1 hafta geriye dönelim hüseyinin oynamadığı maça hemde cinconlara karşı olan maça bu takımın nasıl oynadığı belli o yüzden hüseyini yedek soyunduracaksın akılı başına gelsin. avrupa maçında baktım tek yaptığı geri oynamak niye bu kadar geri oynar anlamam

Gs maçında hüseyin olsaydı.Son 20 dakka top kesebilirdik ve o maç 5 olurdu.Gs maçında hüseyinin eksikliğini çok hissetmişizdir...Yendik diye bazı şeyleri görmezden gelmeyin...

Cyzio
01.10.2006, 01:56
Hasan ve Hüseyin hata yapınca ruhsuz oluyorlar, ama milyon dolarlar vererek getirdiğimiz Marcelino veya Yattara hata yapınca futbolcudur deyip geciyoruz. İşte yalnışın ta kendisi bu.
CAFER KILIÇSOY

İşte bundan...

Bildiğim kadarıyla Yattara Hüseyin'den çok daha az bir paraya oynuyor. Ama siz hala Yattara'nın milyon dolarlar kazandığını, ondan çok daha yeteneksiz olan Hüseyin'in ise üç otuz paraya oynadığını iddia ediyorsunuz.

Mesut AKYILDIZ
01.10.2006, 01:59
İşte bundan...

Bildiğim kadarıyla Yattara Hüseyin'den çok daha az bir paraya oynuyor. Ama siz hala Yattara'nın milyon dolarlar kazandığını, ondan çok daha yeteneksiz olan Hüseyin'in ise üç otuz paraya oynadığını iddia ediyorsunuz.

Yanlış biliyorsun gecen yıl yattaranın sözleşmesi uzatılarak alacagı ücrettede iyileştirme yapılmıştı yanılmıyorsam 1 milyon dolar civarı bir paraya oynuyor. Kısaca hüseyinle yattaranın aldıgı para arasında cok büyük fark yok.

Cyzio
01.10.2006, 02:02
Ondan sonra bütün futbolcularda iyileştirme yapıldı. Kaldı ki, Yattara az para alırken de iyi oynuyordu; Hüseyin ise hep vasattı.

Şu anda, en kötü ihtimalle aynı paraya oynuyorlardır. Yani "Yattara milyonları götürüyor" edebiyatı yapmak yersiz.

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:18
bence Hasan ve Hüseyin takimin gizli kahramanlari.

Savasiyorlar, herkes yapsa bunu....................

gerisini düsünün

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 06:25
hüseyin sadece osassuna maçında kötü oynadı gerisinde fena değil çok ğstğne gidiyosunuz hakaret ediosunuz bukadar yürekli mücadele ye hakkını da verin

selcuk
01.10.2006, 06:43
yattara 6oobin euro aldigini duymusdum yilda
hüseyinde 100 bin onun üstünde olmali
yani su an parayi götürenler
1. marcelo
2. gökdeniz
3. musampa
4. hüseyin
5. yattara-szimek ayni aliyor bildigim kadariyla yarida milanda bu parayi alacagini düsünüyorum
6. celo-fatih benim bildigim erdincdle mehmet yilmazda bukadar aliyordu ve ondan gönderildi,celoda ayni nedenden yarida gönderilecektir, bu 6. sirada yani kücümseyecek basamak degil asaga yukari 500 bin euro
bunlardan baska sadece umut aliyordur 250bin euronun üstünde yani ins. ömere 250 den fazla vermezler sanirim yani

abbas
01.10.2006, 10:58
müjde arkadaslar zenit tekrar gelmiş bu sefer hüseyin için.. :D

bu arada gattuso hasan a laf yok.. :)

Harun
01.10.2006, 11:38
Ahmet Suat Özyazıcı'nın isim vermeden eleştiri yağtığı noktaya dikkat edelim.

Trabzonspor'un sıkıntısı orta saha. Ne geriden top almasını biliyorlar ne de öne top vermesini biliyorlar. Ama geriye doğru top vermesini biliyorlar. 'İlk hedef rakip kaledir' demiyorlar. Dünyanın genelinde orta saha adamları topu en iyi kullanan adamlardır. Şimdi dünya futbolunda kaleci de topu iyi kullanan oyuncu durumuna geldi. Geçmişteki gibi değil, eğer büyük takım olacaksınız takımda topu kim kaparsa iyi kullamalı. Kaleden sol açığa kadar herkes topu iyi kullanırsa büyük takım diyebilirsiniz" diye konuştu.

champions
01.10.2006, 13:04

Trabzonspor'un sıkıntısı orta saha. Ne geriden top almasını biliyorlar ne de öne top vermesini biliyorlar. Ama geriye doğru top vermesini biliyorlar. 'İlk hedef rakip kaledir' demiyorlar. Dünyanın genelinde orta saha adamları topu en iyi kullanan adamlardır. Şimdi dünya futbolunda kaleci de topu iyi kullanan oyuncu durumuna geldi. Geçmişteki gibi değil, eğer büyük takım olacaksınız takımda topu kim kaparsa iyi kullamalı. Kaleden sol açığa kadar herkes topu iyi kullanırsa büyük takım diyebilirsiniz" diye konuştu.

aynen böyle işte yok öyle görevi top kesmek falan top rakipteyken topu kesecek aldığında en basit yoldan ileriye oynayacak bunları yapmak için çok fazla yeteneğe gerek yok sadece kendine güven ve sorumluluk alması gerekiyor o kadar

Semih58
01.10.2006, 13:32
Hüseyin Dışarı Ömer Rıza onun yerine ve mevkisine içeri.

BDiler61
01.10.2006, 13:59
sadece hasan oynasın ön liberoda önünde szymek oynasın

Kobalas61
01.10.2006, 14:04
hasan gercekten calışıyor.ona yüklenmek doğru olmaz
ama hüseyini anlamıyorum

Cafer KILIÇSOY
01.10.2006, 16:09
Ondan sonra bütün futbolcularda iyileştirme yapıldı. Kaldı ki, Yattara az para alırken de iyi oynuyordu; Hüseyin ise hep vasattı.

Şu anda, en kötü ihtimalle aynı paraya oynuyorlardır. Yani "Yattara milyonları götürüyor" edebiyatı yapmak yersiz.

Güzel kardesim yazımı okuyup anlamadan yorum yapma. Milyon dolarla marcelino'yu kastettim. Ayrıca konumuz şu futbolcu az alıyor diğeri cok alıyor değil. Lütfen konuyu saptırma

Cafer KILIÇSOY
01.10.2006, 16:15
Seglili arkadaşlar burada konumuz futbolcuların aldığı para değil. Lütfen dikkat edelim ve öyle yorum yapalım.

Hekimoğlu
01.10.2006, 16:17
hasan kendisini geliştirdi ona lafım yok hüseyin ise çıldırtmaya devam ediyor.

Muhammet Ali Senocak
01.10.2006, 16:47
hüseyin beLki top kesiyor beLki defansı iyi mam bu adam neden iLeri top adamıyor anLamıyorum ya :(((((

Kemençeci
01.10.2006, 19:10
Ya o değil de Zenith Hüseyin'den vazgeçmemiştir değil mi. Birkaç gündür bu konuda haber çıkmadı da. Yok yok vazgeçmemiştir.:confused:

aleminkrali
01.10.2006, 19:27
huseyini alana hasan bedava..

oflu2
01.10.2006, 19:29
beyler ben artık bu sohbeti bırakalım diyorum..çünkü forum çok etkili bir yer..ve mesajlara bakınca ben de dahil hasan ve hüseyin için pek çok kişi olumlu düşünmüyo..bu olumsuzluklar yayılmasın ve bitirleim derim bu konuyu..
Sonuçta bu sene bu topçularla yola devam edicez büyük bir ihtimalle...
sözlerim yanlış anlaşılmaz umarım...

Emre B.
01.10.2006, 20:04
Hasan kendini geliştirdi.Güzel şutlarda atıyor.Ama Hüseyin tam tersine geriledi.Eskiden bir sezonda 2-3 gol atardı.

iyattara
01.10.2006, 20:18
hüseyin beLki top kesiyor beLki defansı iyi mam bu adam neden iLeri top adamıyor anLamıyorum ya :(((((

anlatıyım abi adam daha yanındakine atmaktan aciz kaldı ki ileri top atıcak! topu kesiyoruz tam kontraya cıkıcaz bi bakıyorum top hüseyinin ayağına gelmiş:((( ileri atamıyo tabi topa basıyo bakıyo bakıyo biraz en yakındaki adama atarsa ne ala!

galyanlim
01.10.2006, 20:23
hüseyine sanki biraz fazla yükleniyoruz arkadaşlar
o trabzonun yetiştirdiği en iyi insanlarda biri (bu adam idrartahlili vermek için bile bira i,çmiyor 2saat bekliyor)
bence hüseyin elinden geleni yapıyor ama bu aralar biraz formsuz
bence biraz beklememiz lazım eski hüseyin yine olabilir

Emre B.
01.10.2006, 20:25
o trabzonun yetiştirdiği en iyi insanlarda biri (bu adam idrartahlili vermek için bile bira i,çmiyor 2saat bekliyor)

Hüseyin'in insanlığına birşey söylemiyoruz.Çok iyi bir insan olduğunu herkes biliyor.Ama futboculuğu yetersiz.

Adem Erdoğan
01.10.2006, 20:45
Hüseyin e zenit talip olmuş.Ön liberoya ihtiyacı olan zenit fatih tekkeninde önerisiyle hüseyini kadrosuna katmak istiyor.Hüseyinin yerinde olsam giderim.

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 22:07
takıma dolduralım ozman süer yıldızları kim koşacak bu takımda
real madrid 2 sene önce dünyada kim var kim yok aldı ama takıım hiç bişe yapmadı çünkü asker yok takımda
hüseyi nle hasan klas olmasalarda orta alanda koşarak açıkları kapatıyolar o beğenmediğiniz adamlar takımda olmasalar biz çok atak yeriz

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.10.2006, 22:53

bence seni de bi uzak doğu ülkesine yollasak fena olmaz Kulüp açısından...
Senin gibi zararlı taraftar profilini takımdan uzaklaştırırsak TRABZONSPOR'umuz daha başarılı olacaktır!...

Cafer KILIÇSOY
01.10.2006, 23:15

Güzel kardeşim bu yazdığının konuyla bir alakası olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Ne demek Hüseyin'i alana Hasan bedava. Eleştirilerin yapıcı olmasından yanayım her zaman

Cyzio
01.10.2006, 23:40
Milyon dolarla marcelino'yu kastettim.

Seglili arkadaşlar burada konumuz futbolcuların aldığı para değil. Lütfen dikkat edelim ve öyle yorum yapalım.

Görüyorsunuz ki, para konusunu ilk açan sizsiniz, ben değil.

Saygılarımla.

mesut61
01.10.2006, 23:45
zenit ten gelen adamlar huseyin in istatistiklerini istediğinde adam lara ne diyecekler bilmiyorum .

adamlar diyecek : bu adam bu boyla hava toplarındaki hakimiyetimizi ele gecirmemizi saglar iş yapar alalım şunu (bizim gibi yonetici iseler tabi . hic adamı izlemeden menejerler aracılıgı ile adam alıyorsalar. )

bizimkiler diyecek ki : valla huseyin ii topcudur .alın alın ii iş yapar Fatih ile ii uyum saglar.

zenit : peki bu adam kac kafa golu attı
kac asist yaptı .

bizimkiler: ????????
oda ne ya
bu adam kafa golu atmadı ki . asist ne ya.
dayı bu adam top keser .
sen al bu adamı kessin butun topları . sende rahat et.

zenit: ee top kestikten sonra ne yapar . ileri bi ara pası atar mı
oyun kurar mı .. ????

bizimkiler : ya sen ne yapacan ara pası
oyun kurmayı . ole olsa bu adam real madrid te oynar .
onları zaten FAtih yapıyo sen bırak kafana takma onları ...

keramiya
02.10.2006, 00:00

işte bu yaa

HapSi
02.10.2006, 00:08
Neden mi? E onlar olmazsa nasil kötü oynayacagiz ki? Gerci Hasanin azmi birazcik Hüseyin de olsa ah biraz kendini gelistirse belki bi ümit faydali olurdu ama nerdeeee..

onurts61
02.10.2006, 00:44
Öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim , bu konuyu artık daha ciddi biçimde konuşmak lazım neden tüm antrönörler bunları tercih ediyor sorusuna cevap vererek başlamak isterim ana sebep bu arkadaşların trabzonlu olmasıdır hasan ı bir kenara koyalım bence hüseyinle karıştırmamak lazım hasan kendini son yıllarda geliştirdi kapasitesinin maksimumunu vermeye çalışan biri ilk başlarda ona karşı çıkanlar bile onun kendini geliştirmesini takdirle izliyor ve hasan ı 10 maç üstüste yedek bırakın idmanda sesini çıkartmadan takımda huzursuzluk çıkartmadan bekler asıl sorun kronik vaka hüseyin ve biraz ağır olacak ama şampiyonluktaki en büyük engellerimizden biride bence hüseyindir günümüz futbolunun en can alıcı mevkisinde oynuyor ama hedefleri olan takımda bu mevkideki insanların meziyetleri daha fazla olmalı hüseyin yıllardır aynı seviyede devam eden biri hiç düşünmüyormu acaba benim eksiklerim var bunları kapatmak için ekstra çalışmalıyım eksiklerini gidermediğine göre düşünmüyor galatasaray maçında muazzam oynayan ortasahayı sırf bu arkadaşa yer açabilmek için ziya hoca değiştirdi ziya hoca gibi katı kuralları olan birisi trabzonsporun içinde kemikleşmiş kuralları değiştiremiyor takım birilerinin çiftliği oldu sanki , yukarıda hasan için belirttiğim 10 maç yedek kalsın sesini çıkartmaz sırasının gelmesini bekler çünkü trabzonsporun menfaatini düşünen birinin davraniş şeklidir şimdi diyebilirmisiniz hüseyin 2 maç yedek kalsın ve bunu sorun etmesin mümkün değil takım içinde huzursuzluk yaratır kendi egosunun takımın çıkarlarının önüne koyar artık bu saatten sonra hüseyinin gelişmesini beklemek hayalcilik eğer trabzonsporu söylemleri kadar sevseydi en büyük fedakarlığı ekstra çalışarak kendini geliştirirdi oda rahat şekilde kazanılan paranın cazibesine kendini kaptırdı çalışsada çalışmasada forma onun 25 yıllık özlemimizin altında yatan ana sorunlardan biri de bu
Rakiplerimizin durumu ortada onları gördükçe yıllardır yaşamadığım heyecanı yaşıyorum onlardan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum yeterki aradaki parazitleri çıkartalım iyi bir hocayla bu kadro çok iyi yerlere hatta düşünemiyeceğiz yerlere bile gelebilir yeterki takımdaki ağa babaları uzaklaştıralım onlara sırf trabzonlu diye müsamaha göstermiyelim eğer müsamaha isterlerse onlara sen trabzonlusun en büyük fedakarlığı sen yapmalısın demek lazım aynı hasanın son zamalarda yaptığı gibi,

Bir arkadaşın imzasında dediği gibi fatih tekke gitti şampiyonluğa gidiyoruz ve ben ekliyorum hüseyin gitsin şampiyon olacağız.

aleminkrali
02.10.2006, 01:00
bence seni de bi uzak doğu ülkesine yollasak fena olmaz Kulüp açısından...
Senin gibi zararlı taraftar profilini takımdan uzaklaştırırsak TRABZONSPOR'umuz daha başarılı olacaktır!...

XXXXXXXXXXXX

firidin61
02.10.2006, 08:02

valla arkadasım ben sigara dahi içmiyorum sorarasanda fena adam diilim kimsenin etlisine sütlüsünede karışmam bari ben oynıyım o zaman:) ya arkadaslar futbolda böyle bi anlayıs yok o zaman tüm hacıları hocaları(saygım sonsuz)takıma getirip 11 oynatalım hem hüseyinden daha dindarlardır!!!!hüseyin en iyi zamanında bile yeterli bir futbolcu deildi ki o zamanlar milli takıma filanda çagırılmıyordu şimdi milli takımada çagırıldı ya artık havası da var...bi arkadasım çok güzel yazmıs hüseyin 2 maç yedek otursun bakalım klup kaynamıyomu diye...çok dogru söylemiş bu adam klubede oturmaz(bencede)üstelik TRABZONSPORDA klubeyi zor hakederken!!!ewet hüseyin yedek oturucaksa iyi bir alternatif(80den sonra galip oldugumuz maçlarda topu kesip yanındaki yerine ileriye dogru uzun vurabilirse...)ama ben yedek olmayı hazmedebilicegini sanmıyorum....

saygılarımla......

zeki gursoy
02.10.2006, 09:26
hasana sözüm yok kendini aşmaya başladı..en azından girdikten 30 saniye sonra direk kırmızı görmüyor...hüseyinden çok iyi bence..çok çalışıyo yıpratıyo rakibi oyun kurdurmuyor rakibe...hüseyinde bize oyun kurdurmuyo...lafım benim bu adamın futboluna..banane çok iyi insan olmasından...hakemle dalaşmak ona buna horoz gibi diklenmek? ne bu ayaklar hüseyin..dayımısın sen...

Jester
02.10.2006, 10:19
2H'ye neden böyle oynuyorlar diye kızmak kadar saçma birşey olamaz. Eğer adam kapasitesinin %70'ini sahaya koyuyor ve hala olmuyorsa ve yedek kulubesinde alternatifi varsa onu oynatana, alternatifi yoksa yönetime kızacaksın.

Bu arkadaşlar ve kendini geliştirmezse Ferhat şampiyonluğa oynayan bir takımda ya yedek ya da taktik icabı bazı maçlarda iyi bir orta saha oyuncusunun partneri olabilirler.

O yüzden devre arasında orta sahaya üst düzey çift yönlü(top kesen+top kullanan) iki tane adam alırsak en büyük şampiyonluk adayı oluruz.

Üstelik bu drumda Hüseyin'i de iyi bir paraya Zenit'e satar, Hasan ve Ferhat'ı da alternatif olarak kadroda tutarız.

Burada bin defa yazdım, sıkılan varsa özür dilerim ama geçen akşam yine TV'de izledim, Sao Paolo'lu Mineiro bize ilaç olur ilaç. Şöyle söyliyim, maç süresince en az 10 defa pres yaparak durup dururken rakibin atağını kesip takımını atağa kaldırdı, kazandığı topların da %80'ini son derece iyi kullandı.
Mineiro'yu bir an Hüseyin'in yerinde, Marce'nin yanında hayal ettim, tarifsiz duygular yaşadım.

Kaprissiz, fedakar, uyum sorunu yaşamayacak, fiyatı makul, Aralık'ta sözleşmesi biten canavar gibi futbolcu, yönetim alın şunu lütfen, böylesini bulamazsınız, bulamayacaksınız.

Tabi alabiliyorsanız hem Mineiro'yu hem Alberto'yu alın, o zaman bu 2H tartışmaları sadece tatlı birer anı olarak hatırlanır.

İslam Sezer
02.10.2006, 10:45
Şampiyonluk yolunda böylesine kritik haftalarda üstelik oyuncu kiralama,alma-satma günlerine çook varken oyunculara kayıtsız şartsız destek taraftarın öncelikli görevidir.Oyuncu maçta isteneni veremezken tabiki rahatsız oluyor hatta bazen çeşke Hüseyin yerine Adem Koçak olsaydı falanda diyoruz.Ama oyuncularında okuduğu bu foruma, sürekli eleştiriler yazmak,hatta hakaretler etmek sanırım onlara stres ve güvensizlik dışında birşey kazandırmaz.Bence yapmamız gereken biraz sabır,geri dönülemez bir düşüş ve rezillik içinde değiliz ligde hamdolsun.A.gücünü yendiğinde FB nin 2 puan gerisinde 3.yüz.Üstelik lige bu kadar da kötü girmişken.Bence yapılması gereken sadece hadi Hasan ve hadi Hüseyin demek.Tıpkı Ziya doğan gibi...

OLCAY ÇAKIR
02.10.2006, 10:54
bazı yıpratma meraklıları yüzünden tribünlerden soğuyan biriyim...

futbolcudan kendini geliştirmesini bekleyenler önce kendi düzeylerini sorgulamalı..olayın neresinde ve ne kadar sorumlu olduklarını bilmeli...

kendi öz evladının aldığı parayı çok bulanlar şunu unutmasın,o çocukların refah düzeyi,şehrimin refah düzeyi demek.

neyi çekemiyoruz...

Allahtan marco aurelio Türk oldu,yoksa milli takımda ilk 11 de izleyip hasetinizden çatlayacaktınız..sizin zihniyet marconun milli olmasına farkında olmadan destek veren zihniyettir...

firidin61
02.10.2006, 11:15
bazı yıpratma meraklıları yüzünden tribünlerden soğuyan biriyim...

futbolcudan kendini geliştirmesini bekleyenler önce kendi düzeylerini sorgulamalı..olayın neresinde ve ne kadar sorumlu olduklarını bilmeli...

kendi öz evladının aldığı parayı çok bulanlar şunu unutmasın,o çocukların refah düzeyi,şehrimin refah düzeyi demek.

neyi çekemiyoruz...

Allahtan marco aurelio Türk oldu,yoksa milli takımda ilk 11 de izleyip hasetinizden çatlayacaktınız..sizin zihniyet marconun milli olmasına farkında olmadan destek veren zihniyettir...

eger ben ve benim gibi düsünenler marco nun Türk milli takımında oynamasına neden olduysak ALLAH hepinizden razı olsun(benim gibi düsünenler!!!)yoksa bu rezik rüsva futbolla dünyada bu Türkiyenin adı anca eleme gruplarında duyulurdu!!!

Gerçi ben marconun MİLLİ takımda oynamasına karsıyım ama Türkiyede o bölgenin en iyi adayı diye nitelendirilen şelçuk hüseyin 2lisi aklıma gelince MİLLİ takımım için büyük bir hayır yaptıgımında inanıyorum(eger ben yaptıysam)...

1yılda o futbolculardan daha fazla çalısan işcim onların 10000de biri paraya çalısıyor...tamam futbolcular bu kadar para alıcaksa o zaman forma alarak maça giderek avazı çıkana kadar bagırarak bu klube yararı dokunan TARAFTARın da bazı şeyleri sorgulama hakkına sahiptir!!!!!umarım!!!!!!

neyi çekicem ya futbolcu diye sahada gezinen TRABZONSPORa ne verdigi şüpheli adam(lar)trilyonlarca lira para alıcak benim taraftarım 1200km yol yapıp o takımı izlemeye gidicek yagmur camur demeden takımı desteklicek forma alıcak....sonra bu adamlar ii oynamıyor deyincede cekememezlik olucak bırak ALLAH askına yaaaaa!!!!!!!!BU takımı para pul için sevmeyen Taraftarıdır çünkü hiç birimize maddi anlamda ZERRE kadar yararı yok TRABZONSPORumuzun!!!biz onu karsılıksız sevdik ayakta tutmak için maçlara gittik formalar aldık ama bi futbolcu TRABZONSPORun oyununa engel oluyor yeterli deil diyince cekemez olduk!!!sende haklısın kardesim sende haklısın..........

Ali İhsan
02.10.2006, 11:27
Aslında Hüseyin, Hasan, Ferhata duyulan tepkinin sebebi bu oyuncuların kötü olması falan gibi şeylerden dolayı değil. Son yıllarda futbolun içine giren önlibero mevkisinin temel problemi bu. Dünyada taraftarı memnun edebilecek önlibero birkaç tanedir benim görüşüme göre. Adamların yaptıkları iş en pis iş. Koca ortasahada 10 numara diye tabir edilen top kaybetti mi arkasına bakmayan adamların pisliğini temizle. Defansta stoperin adam kaçırdı koş. Rakip kalecilerinin degajlarının yarısı senin bölgeye geliyo aman kafaya çık. Rakip kontraya çıkıyo taktik faul yap. Falan da filan. Fenere gittiği ilk sene mükemmel oynamasına rağmen gollük hiçbirşeye katkısı olmadığı için göze çarpan aurelio az kalsın güme gidiyodu sıradan bi yabancı gelecek diye. Hüseyinin pas yapamaması konusuna sonuna kadar katılmakla beraber sezon başı çoğu futbolcumuzun yaşadığı formsuzluğu yaşayan ve takımla beraber form tutmaya başlayan Hüseyinin ve kendini geliştirmeye devam eden Hasanın bu takım şampiyonluğa oynarken işe yarayacağına inanıyorum. Trabzonlu değilim, Trabzonsporluyum o yüzden bu oyuncularla memleket bağım da yok. Bence Trabzonlu kardeşlerimiz biraz daha memleketli oyuncularına saygılı olsunlar. Uşakların ayakları titriyo...

Analyzer
02.10.2006, 11:28
Burada bin defa yazdım, sıkılan varsa özür dilerim ama geçen akşam yine TV'de izledim, Sao Paolo'lu Mineiro bize ilaç olur ilaç. Şöyle söyliyim, maç süresince en az 10 defa pres yaparak durup dururken rakibin atağını kesip takımını atağa kaldırdı, kazandığı topların da %80'ini son derece iyi kullandı.
Mineiro'yu bir an Hüseyin'in yerinde, Marce'nin yanında hayal ettim, tarifsiz duygular yaşadım.

Kaprissiz, fedakar, uyum sorunu yaşamayacak, fiyatı makul, Aralık'ta sözleşmesi biten canavar gibi futbolcu, yönetim alın şunu lütfen, böylesini bulamazsınız, bulamayacaksınız.

Sevgili Jester, Mineiro Brezilya ligini yakından takip eden verkac.org yazarı Emrah İmre'nin bir yazısında da geçiyor. Aynen dediğin gibi çok çalışan bir adammış hakkaten.

http://www.verkac.org/?p=1561

Yazının Mineiro ile ilgili kısmı:
"Peki São Paulo’nun üç büyüklerinin ikisi bu haldeyken São Paulo ne yaptı?
Ortamları dağıttı, ortamları! Ricardo Oliveira takır takır goller attı, Mineiro sahada yüz tur atıp aynı anda yirmi adamı marke etmeye devam etti,
Rogério Ceni takımı ateşledi vs."

Ayrıca biraz da araştırma yaptım Mineiro hakkında. Edmilson sakatlanınca 2006 dünya kupası kadrosuna çağrılmış. Mevkisinde Emerson, Gilberto Silva ve Ze Roberto gibi Juve, Arsenal ve Bayern in üst düzey oyuncuları var. Hemen onların arkasından akla geldiğine göre Mineiro da üst düzey demek ki. Dünya kupası kadrosunda Brezilya liginde oynayan 3 isimden birisi. Takımı Sao Paulo Brezilya liginde lider durumda. Kıtalararası kupa finalinde Liverpool'u 1-0 yenmişler golü de Mineiro atmış:) Faul yapmadan top çalması ve topu çok iyi kullanması ile ünlüymüş.

Ziya Doğan devre arasında transfer yapacaksa önlibero alır. Bu adam yüzünden önlibero kelimesinden nefret ettim, ayrı konu. Devre arasında Szymek'in yerine Ayman'ı istemiş diye duydum. Ayman kim yahu? İstemiyorum ben Ayman mayman. Mineiro'yu alsınlar eğer önlibero alacaklarsa. Yönetim duy sesimizi. Ya da stichus sen duy, yönetime söyle:)

oktay çavuşoğlu
02.10.2006, 11:30
ben takımda oynadığıylan aldığı paraların mukayese edilmesini istiyorum.belkide hüseyin in bu kadar eleştirilmesi 2 sene önce fatih ile gökdeniz den sonra en fazla para isteyen ve hatta onlar kadar para talep edip sonuçta onlardan biraz daha az para almasıylan başladı.yani takıma sağladığı fayda ile aldığı para arasında bencede uçurum var hüseyin in.bu insanların gözü önünde olunca doğal olarak taraftar para isterken iyi o zaman aldığın para kadar oyna diyor.ve bende kötü olumsuz tezahürata karşıyım ama eleştirilmesine karşı değilim.bunuu fazlasıylan hakediyor.bir insan bu yaştada olsa kendini geliştirmek için uğraşmazmı?birde geçmiş kendini savunuyor diyorki "bir takımda bir kişi her görevi yapamaz".yani hem top çalıp pres yapıp hemde olumlu pas atamaz diyor.halbuki bulunduğu mevki bu saydığımız üç işide layıkıylan yapanın yeridir.çocukluğundan beri alt yapıda olan ve yetişen birinin bu eksiklerini bu şekilde savunması abes birşey.profesyonellik örneği istiyorsa ben ona bülent korkmaz ı tavsiye ederim.adam 28 yaşından sonra topçu oldu.bence herkes kendine dikkat etsin derim.

OLCAY ÇAKIR
02.10.2006, 11:30
kardeşim,
yağmur çamurda hepimiz gittik maçlara..bu bize artı puan kazandırmıyor...kazandırsın yada 2 adım öne çıkalım diye yapmadık..hepsi forma aşkındandı..aşk devam eder....
stadyum ortamında hepimiz çılgına döndük zamanı geldiğinde...
ekran başında da vurduk kendimizi sağa sola...ama o kadar...
maç biter eleştiriler başlar...eyvallah...

ben hüseyine hasana kazma diyenlerle mücadeleme devam edeceğim...
galibiyetler yada mağlubiyetlerin tekbir sorumlusu olmaz...olsada olmaz..olamaz...

ben m.yılmazı murat hacıoğluna yedek yapan aykut'lada mücadele edeceğim...
bu bir misyon...
hüseyinin umarım gider zenite..dahada gururlanırım..herkesin yeri dolar netekim fatihinde...

bu arada anlamadığım bir husus,hüseyinmi sahada geziniyor?

eger ben ve benim gibi düsünenler marco nun Türk milli takımında oynamasına neden olduysak ALLAH hepinizden razı olsun(benim gibi düsünenler!!!)yoksa bu rezik rüsva futbolla dünyada bu Türkiyenin adı anca eleme gruplarında duyulurdu!!!

Gerçi ben marconun MİLLİ takımda oynamasına karsıyım ama Türkiyede o bölgenin en iyi adayı diye nitelendirilen şelçuk hüseyin 2lisi aklıma gelince MİLLİ takımım için büyük bir hayır yaptıgımında inanıyorum(eger ben yaptıysam)...

1yılda o futbolculardan daha fazla çalısan işcim onların 10000de biri paraya çalısıyor...tamam futbolcular bu kadar para alıcaksa o zaman forma alarak maça giderek avazı çıkana kadar bagırarak bu klube yararı dokunan TARAFTARın da bazı şeyleri sorgulama hakkına sahiptir!!!!!umarım!!!!!!

neyi çekicem ya futbolcu diye sahada gezinen TRABZONSPORa ne verdigi şüpheli adam(lar)trilyonlarca lira para alıcak benim taraftarım 1200km yol yapıp o takımı izlemeye gidicek yagmur camur demeden takımı desteklicek forma alıcak....sonra bu adamlar ii oynamıyor deyincede cekememezlik olucak bırak ALLAH askına yaaaaa!!!!!!!!BU takımı para pul için sevmeyen Taraftarıdır çünkü hiç birimize maddi anlamda ZERRE kadar yararı yok TRABZONSPORumuzun!!!biz onu karsılıksız sevdik ayakta tutmak için maçlara gittik formalar aldık ama bi futbolcu TRABZONSPORun oyununa engel oluyor yeterli deil diyince cekemez olduk!!!sende haklısın kardesim sende haklısın..........

alpi53
02.10.2006, 11:45

sana katılıyorum bizim maddi bir beklentimiz yok ama, takımın basarısı icin takımı desteklemek sart takıma sahip cıkmak sart ,,
ceza vererek elestirerek bu işler olmuyor..
motive ederek oluyor..

metehan
02.10.2006, 13:24
Hüseyin'in devre arasında Zenit'e gitmesi ile ilgili haberler var ortalıkta. Hatta bazıları anlaşıldığını bile iddia ediyor. Bence böyle bir transferin gerçekleşme ihtimali yüksek. Fatih Tekke'nin, yalnızlık çekmemek için Hüseyin'i de oraya aldırmak istemesi gayet doğal.

Hüseyin giderse yerini mevcut oyuncularla doldurmak zorunda kalacağız. Hasan veya Ferhat o mevkide oynayabilir. Ya da bir yabancı gönderip (mevcut şartlarda Szymek) bahsi geçen Mineiro veya başka yabancı alınabilir. Ama ben Szymkowiak'ın formunu artıracağını ve düzeleceğini düşünüyorum. O durumda yabancı alamayabiliriz.

Murat Hızal
02.10.2006, 14:45
Bari şu ara bırakalım bu adamların yakasını,Haydi hepimiz hemfikir olalım çok ,kötü top oynuyorlar rezaletler ama birazda destek olalım nasıl olsa şu anda bir şey yapamayız ya hasan oynayacak ya ferhat ya hüseyin.

Şampiyon olmamız için hüseyinin gitmesinden önce bu takımı,futbolcuların aldığı parayı dert etmeden,koşulsuz destekleyecek taraftar lazım.Bu takım hasanlada hüseyinlede şampiyon olabilecek güçte,ha yok mudur bu adamların yerine iyi alternatifler bence türkiyede yok.Zaten bu ara transfer yapmamızda imkansız az sabredelim destek olalım hasanla hüseyinle şampiyon olabilecek güçteyiz.

firidin61
02.10.2006, 23:55
tartışmaya bile gerek yok konya ve bu maç yeterince deili arz ediyor sanırım....heee bide gs maçı!!!!Arkadaslar benim bir önerim var hüseyini savunanlar gitmesini isteyenlerle(bizimle)hiç tartısmasınlar anlayana kadar yukarda yazdıgım 3 maçı izlesinler!!!!!!zaten Hüseyinli oynan ve oynanmayan maçları 2 kez seyrettikten sonra ben inanıyorum ki o savunan arkadaslarımın kafasında tek tel siyah saç kalmayacak!!!!!!!

Hüseyin ramazan hayrına git bu takımdan!!!!!!

Sefaenes
03.10.2006, 01:14
Vallah Hüseyini ben begenmiyorum ama hangi hoca geldise hep ilk 11 de oynadi birde milli takima cagiriliyor. Ya benim galiba hüseyinde göremediklerim var. Anlamis degilim. Neyse insallah hep ben yanilirim da Hüseyin hep iyi oynasin. Ile hakli cikacam diye kaide yapmiyorum.

_OziloZ_
03.10.2006, 01:22
Hasan için bir şey demem.O her zaman Trabzon'da oynar ama Hüseyin'in bırakın bu takımda 2.lig takımlarında bile forma bulamaması lazım.Bir insan onca sene kendine hiç mi bir şey katmaz?

turkercan
03.10.2006, 01:36
ben her zaman hüseyine karşı çıktım sevemedim hüseyini ne kendisini ne oyununu kusura bakmayın. ve benim görüşümce hüseyinin şampiyon oalcak trabzonsporda yeri yok. yetmiyo hüseyin yetmiyo. hüseyinle bu iş olmas bence. kişiliğine trabzonsporluluğuna lafım yok ama şunuda düşünün bizde en az hüseyin kadar trabzonsporluyuz. hüseyinin bi yılda kazandığı parayı biz hayatımızda görmedik. aldığı paraya karşılık oynadığı futbol nankörlük bence. bize onun aldığı parayı verseler hatta para vermeseler bile biz bi ömür trabzonspor için savaşırıs. ama hüseyinin parasını düşür çeker gider.. sakın ekmek parası, döktüğü terin hakkı gibilerinden şeyler söylemeyin şu ana kadar trabzonspordan aldığı paralarla trabzon büyüklüğünde fırın yaptırırdı. hüseyin aldığı paranın hakkını vermiyor bi an önce uzaklaştırılmalı. sadece hüseyn için geçerli diil bu ama konu hüseyin olduğu için sadece ondan bahsettim.

Nytre
03.10.2006, 08:04
hamiye ellemezdi hocalar çıkarmazlardı.. hüseyinde öyle bir bela mı olmaya başladı... kadro dışı bırakılmasın ama yedek oturtulsun... hüseyin inadı nedir anlamıyorum... herkes görüyor bu adamın yararı olmadığını da bir t.direktorler mi görmüyor ya da görmek istemiyorlar.

Sevgi
03.10.2006, 09:10
İyi niyetinden şüphe etmediğim için Hasan'ı geçiyorum da , Neden Hüseyin derseniz dün akşam oynanan Ankaragücü maçına bakmanız yeterlidir.

Taner Uykuçeken
03.10.2006, 09:18
Biri bizi Hüseyinden kurtarsın Hadi büyük kaptan yap bir güzellikte Hüseyinide Zenite aldır

mahmuter61
03.10.2006, 10:08
Akşam yediğimiz gollerde adama bakın (hüseyinden kastım) yolda geziyor sanki,Allah aşkına ya kırmızı kart görsün de 5-6 maç ceza alsın yada zenitemi ne reye gidiyorsa defolsun gitsin adam gezen kule bir uzun topu yok sıfır.Ziya Hoca oynatma şunuya!Pankart asalım en iyisi bu 10 kişi oynuyoz sayesinde...

immortal_TS
03.10.2006, 10:15
Hüseyin beni bile fıtık ettin yaw, Zenit umarım transfer eder seni de sen de rahat olursun bizde.

Mesut AKYILDIZ
03.10.2006, 11:16
Her ne kadar hasan ve hüseyin bu takım için yürekten mücadele ediyor olsalarda artık onlarında takımımıza istenilen katkıyı saglamakta kapasite sorunuyla karşı karşıya oldukları göz önünde bulundurulmalıdır. Ben de artık şampiyonluga oynamasını istedigim Trabzonsporun kadrosunun ilk 11 inin bu iki futbolcunu varlıgını kaldıramayacagını yüksek sesle söyleyenlerdenim. Bencede kimse hasan ve hüseyinin ilk 11 de oynadıgı bir takımın şampiyonlugun en büyük adayı oldugunu söylemesin ve mümkünse hasan ve hüseyin ismini şampiyonluk kelimesi ile aynı cümle içerisinde kullanmasın.

Punisher-61
03.10.2006, 11:19
Hüseyin zaten basimiza bela..onuda böyle kabul etmek gerekiyor..kimse almaz bunu..elimizde kaldi

H.Emre
03.10.2006, 11:36
başlıktaki hasan ve hüseyinin yanına ferhatıda eklesek nasıl olur?

Erbay
03.10.2006, 11:57
Eskiden laf ettirmezdim bunlara.Şampiyon olacaksak bunlarla hayatta olamayız.Baskı altında iki pas yapmasını bilmiyorlar.

cIlgInIm
03.10.2006, 12:00
takım hocası takımdan kesemiyor biri takım kaptanı saolsun takımı sırtlayan adammmm..

diğerini bırak zaten o mazlumcugun teki .. bak ne dedi arap olsam milli olurum ..

bu iki H nin yüzünden elin brezilyalısı milli oldu..

ismail-dede
03.10.2006, 12:02
ya niye bu kadar tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum adam elinden geleni yapıyor hüseyin bu daha fazla olmaz o kabiliyeti becerisi yok beyni vücuduna hükmetmiyor o da düşünüyor iyi top atmayı ama sadece düşünüyor malesef hüseyin bu bundan birsantim bile uzamaz bu adam

cIlgInIm
03.10.2006, 12:11
ya niye bu kadar tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum adam elinden geleni yapıyor hüseyin bu daha fazla olmaz o kabiliyeti becerisi yok beyni vücuduna hükmetmiyor o da düşünüyor iyi top atmayı ama sadece düşünüyor malesef hüseyin bu bundan birsantim bile uzamaz bu adam

o zaman yönettim takımda tutmayacak hoca takımda tutmayacak .. kaptanmı yok bilmem neymiş takmayacaksın kapının önüne koyacaksın .. hamiyi kapı önüne koyuyorsunda hüseyini niye koyamıyorsun.. szymkowiak yedek kalıyorda hüseyin niye kalamıyor.. ulan sakatlansın haftalarca oynamasın diyorum ama adamın sakatlanma ihtmali yok ki bildigin hazır beton .

ismail-dede
03.10.2006, 12:26
cılgınım güzel kardeşim işte bizim bütün sıkıntımız bu herkes hak ettiği yerde değil

Özsu
03.10.2006, 12:34

Elinden geleni yapıyorda beğenmiyorsak tepki gösteririz. Elinden , ayağından nerden ne geliyorsa gelsin. Şampiyonluktan bahsediyoruz. Yoksa alalım akçaabattan 11 adam onlarda elinden gelenin en iyisini yapıyorsa oynatalım. Olur mu?

Adam iyi bir kişiliğe sahip olabilir , elinden geleni yapmaya çalışıyor olabilir (bu lafıda hiç sewmiyorum,her futbolcu elinden geleni yapmaya çalışmak zorunda zaten) , ancak takıma yakışmıyorsa göndereceksin.

ismail-dede
03.10.2006, 12:40
burda asıl tepki yönetime olmalı hüseyinin yerine niye düzgün bir adam almadılar hüseyinin bu takıma hep eksi değer olduğunu anlamak için alim olmaya gerek yok iş yönetimde bitiyor hüseyinin olduğu mevkide olupta hüseyinden daha kalitesiz bir yopçu varmı türkiyede var diyen beri gelsin

OFLU
03.10.2006, 12:40
Cogunluk gibi benimde fikirlerim ayni huseyinin artik biletinin kesilmesi farz oldu zanit teklif yaptiysa iyi bi para sozkonusu olabilir zaten baska kimse almaz huseyini versinler gitsin artik kendide bizde rahat edelim..Goruldugu gibi kapasitesi yetmiyor bu takimda oynamaya...

Özsu
03.10.2006, 12:43
Cogunluk gibi benimde fikirlerim ayni huseyinin artik biletinin kesilmesi farz oldu zanit teklif yaptiysa iyi bi para sozkonusu olabilir zaten baska kimse almaz huseyini versinler gitsin artik kendide bizde rahat edelim..Goruldugu gibi kapasitesi yetmiyor bu takimda oynamaya...

Hay ağzına sağlık .. Bi gitse , gitsin artık yeter ya.

Mustafa Önal
03.10.2006, 13:38
hasan ve hüseyin çok iyi niyetle oynuyor ama bu kadar. bundan fazlasını beklemek yanlış olur. ide transferlerde kimi istersiniz başlığına yazdığım ceyhunu hepimiz görüyoruyoruz. hasan hüseyin ferhatın oynadığı kadroda ceyhun gözü kapalı oynar.bizim gördüğümüzü yönetimde görseydi.

macka61
03.10.2006, 14:19
hüseyin bu takımdan en kısa zamanda gitmeli bunun başkı adı yok takımı mahfediyor

mahmuter61
03.10.2006, 15:23
Xxxxx Xxxxx

abbas
03.10.2006, 15:27
gattuso hasana laf yok adam hergün üzerine katarak oynuyor.. :)

Ali Sırrı
03.10.2006, 15:56
gattuso hasana laf yok adam hergün üzerine katarak oynuyor.. :)
:) ne desem bilmiyorum ki :s

crazyman_61
03.10.2006, 17:27
hasan ve üstüne katmak mı yapmayınnn...

hüseyin ve hasan bu takıma destek yerine engel oluyor bence ikiside gönderilmeli...

ismail-dede
03.10.2006, 18:19
takıma kaliteli topçular gelince adamlar sırıtmaya başladı kısacası şapka düştü kel göründü ama unutulmaması gereken sadece 2H değil bizde XXXXX çok hepsinin icabına bakmakta yürek ister para ister

Selman
03.10.2006, 18:30
Neden Hüseyin diyelim biz şuna.Hasan'da giderse şu an orda oyanayacak kimse yok.Kanser olmamak için Hüseyin...

ozgur_mke
04.10.2006, 09:13
hasan ve hüseyin çok iyi niyetle oynuyor ama bu kadar. bundan fazlasını beklemek yanlış olur. ide transferlerde kimi istersiniz başlığına yazdığım ceyhunu hepimiz görüyoruyoruz. hasan hüseyin ferhatın oynadığı kadroda ceyhun gözü kapalı oynar.bizim gördüğümüzü yönetimde görseydi.

Gerçekten de Ceyhun bu takımda çok iyi oynar.

kudu_61
04.10.2006, 15:44
Hüseyini 18 de bile düşünmüyorum yedek olan bir futbolcu iyi olmalı ki kötünün yerine oyuna girdiği zaman birşeyler yapabilmeli ama bu adamda hiç birşey yok tez zamanda gönderilmeli kesinlikle Trabzonspora zarar veriyor top kazanamıyor pas alamıyor pas veremiyor (pardon geriye veriyor) şut çekemiyor pres yapamıyor bu adamda malesef hiçbirşey yok eksik oynuyoruz inş. zenit alırda kurtuluruz Allah ım sen belli bir müddet zenitli yöneticilerin gözlerini gör et kulaklarını sağır beyinlerini ufacık yap ki hüseyini alsınlar yoksa bu hüseyin gitmez...
Hasan için ise tamamen olumlu düşünüyorum çok ciddi bir düzelme söz konusu tek şut çekebilen futbolcumuz bazen çok teknik olabiliyor pas alıp verebiliyor akıllı futbolcu tek olumsuz yanı çok sert müdahale ediyor ben hakem olsam ki Allah göstermesin her maç hasana kart veririm.

Şentürk
04.10.2006, 16:01
bir gün eğer hasan ve hüseyin dışındaki szymek ve musampadan(en iyi zamanlarında) oluşan bir önlibero ile oynayabilirsek o zaman hiç bir maça acaba kazanabilirmiyiz gözüyle bakmam.

Oruç
04.10.2006, 16:32
Lütfen Hasan'ı Hüseyin'den ayrı tutalım. Hasan'ın geçen sezonun 2. yarısından itibaren kendini geliştirdiği ortadadır. İleriye top atmalar, çalım yapmalar gibi özellikleri var. Ama Hüseyin'de bunların hiç biri yok. Hüseyin defans yapıyor, top kesiyor diyorlar. Yahu ben neden göremiyorum. A.gücü maçında ilk yarıda topa dokunmamak için herşeyi yaptı bana göre. Yediğimiz ilk golde (sözde top kesiyor ya) neden Ceyhun'u orta sahada durdurmadı. Hüseyin'in açıklamaları var linkte http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=163823 Hüseyin çok karakterli bir insan olabilir(bazı yönleri benim de hoşuma gidiyor) ama asla iyi bir futbolcu değildir. 5-6 yıldır bu takımda sürekli aynı oyunu oynuyor. Hüseyin TS'de ilk 11 oynadığı müddetçe TS kolay kolay şampiyon olamaz...

Jester
04.10.2006, 16:38
Hüseyin'e kimse artık yüklenmesin.
Şurada son iki üç ayı.
Mesele devre arasında orta sahaya kimi alacağımız, siz ona kafa yorun.

Mineiro'yu alın...Mineiro'yu alın....Mineiro'yu alın....Mineiro'yu alın.....

GolaMTuRi
04.10.2006, 17:01
ikiside trabzonspora yakismiyor,biletleri kesilsin.. kimlerin gelecegi onemli degil,cunku bu ikisinden daha kotu olmayacagi kesin...

Akın_61
04.10.2006, 17:01
şu kadroda hüseyin kesinlikle oynamalı....lige verilen arda hüseyini satıp yerine tam önlibero alınmalı...hem top kesmeli hepde adam gibi pas yapabilen biri alınmalı..ön libero takım hücuma çıkarken hücumu yönlendirmeli(hüseyinin bunu hiç yaptığını görmedim)..hasanın yerine de aynı şekilede biri alınmalı ama hasan satılmamalı yedek soyunmalı.....

cIlgInIm
04.10.2006, 17:22
ilk yarıyı sag salim bitrelim ve ikinci yarının başında hüseyini bu takımdan uzaklaştırsınlar .. bu takım kesin şampiyon olur ... yoksa 2. :D

ahmetto
04.10.2006, 17:30
hüseyinsiz-tasasız bir Trabzonspor istiyorum

coolank
04.10.2006, 17:41
hasan ve hüseyinsiz bir takım olacak sanırım ... hüseyin satılır şimek ve musamba forma girerse 2 h den kurtuluruz ..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
04.10.2006, 17:45
Zenit 4 € yu gözden çıkarmış daha ne bekliyolar anlamıyorum ama hasana gelince onun gibisi gelmedi Trabzonspor a Tamam belki kapasitesi düşük fakat ondaki hırs ve kazanma arzusu kimsede yok

GolaMTuRi
04.10.2006, 17:49
bence haberler yalandir, huseyine 4milyon euro veren cikmaz..eger verirlerse hasanida yaninda verelim..

Cenkhan
04.10.2006, 23:06
2H değil.. Hasan Üçüncü, Hüseyin Çimşir. O formayı terletenlere saygı göstermek lazım. Eğer yeni jenerasyonun önü açılmak isteniyorsa Hüseyin satılsın. Ragıp alınsın.

Bartuğ13
04.10.2006, 23:12
valla bir bilsem neden

Kasım Hilal
04.10.2006, 23:49
Maşallah...
Hala Hüseyin gitsin de şu hali ile Szymek oynasın diyenler var..
Elin adamını koruduğumuzn yarısı Hüseyin korunmuyor..
Daha önce de Fatih'e az laf atılmadı son zamanlarda ruhsuz oynuyor diye; Zenit'e gidince birden kahraman kesiliverdi, hakkında atıp tutanlar da bu sefer yönetime yüklendi "Fatih'i nasıl satarsın?" diye..
İsterler ki şimdi de Hüseyin gitsin takım iyice sahipsiz kalsın..
Sadece kişiliği değil futbolculuğu da üst seviyededir Hüseyin'İn..
Daha önce de söyledim, yine söylüyorum..
Hüseyin bu takımın aynasıdır.. Onun iyi oynamayışının nedeni takımın tam olarak bir takım olmayışıdır.. Oyun kuramıyor belki ama onun da suçu sadece Hüseyin'de değil.. Ne zaman bizimkiler adam gibi boşa çıktı ki? Hüseyin'in geriye ya da hemen yanındaki oyuncuya pas vermesinin tek sebebi, pas verecek başka (uygun) kimsenin olmamasıdır..
Oyunu da gayet iyi kurar..
Onun en büyük iki eksiği uzaktan şut atamaması ve o cüsseye rağmen hava toplarında etkili olamamasıdır(kornerlerde özellikle)..
Bu önemli iki eksiktir belki ama onları da yapabilecek kapasitede bir futbolcu kolay kolay Trabzonspor'da kalıcı olmaz ne yazık ki bugün için..
Aurellio gibi başka takımlarla yüksek sözleşmeler imzalar (o da hava toplarında beceriksiz ama iyi şut çekiyor)..
Ayrıca Milli Takım'ın da Aurellio'gelene kadar vazgeçilmezi yine Hüseyindir..
Eğer memlekette onun işini ondan iyi yapanlar olsaydı direkt o adamlar çağırılırdı Milli Takım'a. Hele Terim sırf Trabzon'dan topçu almamak için kesin başkasını alırdı ama olmadı öyle..
Hepsi eli mahkum Hüseyin'i oynattı..
Bunun mecburiyetle filan da alakası yok (eli mahkum derken mecburiyeti kastetmiyorum)..
Çünkü Hüseyin mevkisindeki en iyi Türk oğlu Türk futbolcudur..
Ama inşallah o da yüksek bir paraya gider bir başka takıma (yurt dışında tabi)..
O zaman o da kahraman olur...

Hasan için ise fazla söze yok. Kısıtlı bir kapasitesi var.. Çok hızlı ve kendini kontrol edemiyor, onun yüzünden de çok farl yapıyor..
İlk onbirin adamı değil belki bizim için ama kesinlikle takımda kalması gereken alternatif bir oyuncu..

Yattara'yı ilk onbire almayan teknik direktörleri eleştirdik burada hep..
Hocaların hepsinin birden ortak noktası Yattara'nın defans yapmadığı, geriye hiç katkıda bulunmadığı. Değerli Yattara avukatlarının da hep bir ağızdan sözü aynıysı "Ne yani, defansı da mı o yapsın?"..
Şimdi Hüseyin'den neler neler bekliyorlar bakalım:
-Adam kesecek(ki bu özelliğine de herhalde laf etmezsiniz)
-Oyun kuracak(daha elimizde oyun kuracak bir takım yokken)
-Takımı yönetecek (bence iyi yönetiyor)
-Gol atacak(atamıyor işte, forvetler gol atsın)
-Hava toplarına çıkacak...

İki maçta iyi oynayan Ersen Martin takımın en dokunulmaz ismi, yıllardır bu takıma herşeyini veren Hüseyin hain..
Maşallah.. Adam satmak bu kadar kolay demek!.....

(Sözlerin kesinlik ifade ettiği için biraz sert algılanabilir. Varsın öyle olsun.)

firidin61
05.10.2006, 01:50
Maşallah...
Daha önce de Fatih'e az laf atılmadı son zamanlarda ruhsuz oynuyor diye; Zenit'e gidince birden kahraman kesiliverdi, hakkında atıp tutanlar da bu sefer yönetime yüklendi "Fatih'i nasıl satarsın?" diye..
Hüseyin bu takımın aynasıdır.. Onun iyi oynamayışının nedeni takımın tam olarak bir takım olmayışıdır.. Oyun kuramıyor belki ama onun da suçu sadece Hüseyin'de değil.. Ne zaman bizimkiler adam gibi boşa çıktı ki? Hüseyin'in geriye ya da hemen yanındaki oyuncuya pas vermesinin tek sebebi, pas verecek başka (uygun) kimsenin olmamasıdır..
Onun en büyük iki eksiği uzaktan şut atamaması ve o cüsseye rağmen hava toplarında etkili olamamasıdır(kornerlerde özellikle)..
Bu önemli iki eksiktir belki ama onları da yapabilecek kapasitede bir futbolcu kolay kolay Trabzonspor'da kalıcı olmaz ne yazık ki bugün için..
Aurellio gibi başka takımlarla yüksek sözleşmeler imzalar (o da hava toplarında beceriksiz ama iyi şut çekiyor)..
Eğer memlekette onun işini ondan iyi yapanlar olsaydı direkt o adamlar çağırılırdı Milli Takım'a. Hele Terim sırf Trabzon'dan topçu almamak için kesin başkasını alırdı ama olmadı öyle..
Bunun mecburiyetle filan da alakası yok (eli mahkum derken mecburiyeti kastetmiyorum)..
Ama inşallah o da yüksek bir paraya gider bir başka takıma (yurt dışında tabi)..

Hasan için ise fazla söze yok. Kısıtlı bir kapasitesi var.. Çok hızlı ve kendini kontrol edemiyor, onun yüzünden de çok farl yapıyor..
İlk onbirin adamı değil belki bizim için ama kesinlikle takımda kalması gereken alternatif bir oyuncu..

Hocaların hepsinin birden ortak noktası Yattara'nın defans yapmadığı, geriye hiç katkıda bulunmadığı. Değerli Yattara avukatlarının da hep bir ağızdan sözü aynıysı "Ne yani, defansı da mı o yapsın?"..

İki maçta iyi oynayan Ersen Martin takımın en dokunulmaz ismi, yıllardır bu takıma herşeyini veren Hüseyin hain..

(Sözlerin kesinlik ifade ettiği için biraz sert algılanabilir. Varsın öyle olsun.)

1-bir futbolcu kötü oynuyorsa ona sırf senelerdir TRABZONSPOR forması giydi diye iyi demek ne TRABZONSPOR taraftarına nede realist düsünceye uyar!!!

2-hüseyin TRABZONSPORUn aynasıdır demişsin gese maçına aynasız çıktık o zaman!!!ve yemin ederim bu sezon sahada ben böyle bi TRABZONSPOR görmedim...aynasız daha iyiyiz sanırım!!!!!yada aynada bi sorun var kendimizi göremiyoruz!!!

3-hüseyinin takım yeterli olmadıgından dolayı oyun kuramadıgını iddaa etmişsin...gese maçını tekrar izle...oyun onsuz ne kadar sürhatli oynanabiliyormus nasıl kontra ataga çıkılabiliyormus kendi gözlerinle göreceksin!!!!devamını 8.yorumuma yazdım.......

4-takımı yönetmek,her aldıgı topu geri oynayarak defans oyuncularını rakip forvetlerle basbasa bırakmaksa eger hüseyin bence inanılmaz bir oyun kurucu!!!!

5-190 a yakın boyla her köşe vurusuna gidip 1 tane bile gol atamamak arkasına durulucak bir!!!!yetenek!!!degildir.(seninde belirttigin gibi)üstelik forvetler gol atsın deyipte isin içinden çıkmakta marifet degildir...nasıl ersen gelip defansa yardımcı oluyorsa nasıl marcelinho gelip takıma yardımcı oluyorsa hüseyinde bi sezonda gidip en az 5 tane golünü atıcak kardesim oda forvet oyuncularına yardımcı olucak arada bir!!!!!mesela geçen sene song35 metreden gol attı gese sampıyon oldu...sampıyonluklar böyle küçük detayların arkasında gizlidir!!!!

6- o elin adamının(szymek)TRABZONSPORa kattıklarıyla ancak hüseyinin TRABZONSPORa katamadıkları kıyaslana bilir!!!!!mühim olan yabancı veya Türk olması deil takıma faydalı olmasıdır!!!!!!hüseyinde zamanın birinde fadalıydı ama şimdi yeterli deil.....

7-o yere göye sıgdıramadıgınız TÜRKİYEnin en iyisi oldugunu iddaa ettiginiz hüseyinin yerine 3.sınıf bir brazilyalı oynuyor(brazilyalılara göre)milli takımda.yani bizim en iyimiz olarak gördügümüz hüseyin brazilyada ancak sıradan bir futbolcu olabilir(ondanda kkuskularım var!!!)3.sınıf brazilyalılar ona tercih edildigine göre(bu arada aurellonun yeteneklerini göz ardı etmiyorum ama 3 tane veya 4 tane brazilya milli takımı çıkarsalar onu ilk 18 bile almazlar!!!ama Türk milli takımında banko oynuyor üstelik yere göge sıgdıramadıgımız hüseyinin yerine!!!!aurello bile tam anlamıyla yeterli deilken onun yedegi hüseyini çok fazla göklere çıkartmıyormuyuz??ve inanıyorumki hüseyin Türkiyenın tek büyügü olan TRABZONSPOR forması giymeseydi milli formayı zor görürdü..bu takım kimlerin milli formayı giymesine vesile olmadıkı????!!!!!

8-elimizde oyun kurucak bir takım yoook buda gayet ilginç bir yorum(gökdeniz marcelinho ersen szymek)bunlar su anda oynayanlar ve zamanında yanyana oynadıkları futbolcular YATTARA(sakat)FATİH SULTAN TEKKE zenitte şimdide MUSAMPA......Türkiye sınırları dahilinde bundan iyi bi kadro bundan iyi bir takım varsa bende hiçbirsey bilmiyorum!!!!!Hüseyini korumak adına takımı hakir görmek yeni bir huy sanırım......

ewet Hüseyini eleştiriyoruz ve bazı arkadaslarca yıkıcı olmakla itham ediliyoruz maalesef.ben bir TRABZONSPOR taraftarı olarak takımımı tıpkı sizler gibi en iyi ve sampıyon görmek istiyorum...ve bu gayemize ulaşmak içinde yeterli sevide yetenekleri olan futbolcuları takımda görme isteyim oldukça fazla...kimseyi karalamıyorum sadece yeterli olmadıgı aşikar bi futbolcunun yetersizliklerini söylüyorum..yoksa hüseyin özünde çok iyi bir insandır çok saygı duyulacak bir insandır önünde şapkamı çıkarırım ama saygılı iyi ahlaklı bir futbolcunun takıma verebilicekleri(futbol anlamında)ile yetenekli bir oyuncunu takıma verebilicekleri arasındaki bariz farkıda görmezden gelmek dogru bir yaklasım degildir!!!!!

saygılarımlaa.......

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 02:13
Takım hüseyinle sahaya cıktığı zaman bir önlem alması lazım takımın hüseyine...
bir kişide onu tutması lazım mutlaka...Kesinlikle satılması lazım....

Egemen
05.10.2006, 03:19
başlıktaki hasan kelimesinin silinmesini istiyorum. :@

devbey
05.10.2006, 06:07
Maşallah...
...........................
...........................

http://www.mydnz.com/upload/images/RgL07553.gif

Hüseyin Çümen
05.10.2006, 06:59
Maşallah...

futboldan anlayan kişiler de var aramızda ne kadar güzel özetlenmiş bi yazı çok doğru

zeki gursoy
05.10.2006, 09:31
Hüseyin kalsın diyenlere:
önümüzdeki maçımızda dikkat edin.spiker hüseyin dedikten sonra kaç kez tekrar defans futbolcularımızdan birini adını söyleyecek..
ona göre karar verin el freni hüseyinin katkısını...
yapmayın arkadaşlar...hüseyini neredeyse yere göğe sığdıramayacaksınız...
çok düz bir topçu ve en önemlisi hüseyin bunu bilmiyo...özlellikliyim sanıyo ve batırıyoz takımı...hüseyinle sahaya çıkınca takımın içinde pimi çekilmiş bir bomba var sanki, bitin defans oyuncularını ateşe atar bu adam. dikkat edin bi aldığı bütün topları hemen geri dönüp defansa veriyo ( bu sayede en iyi pasör seçilmiş!) rakipte bunu bilincinde atlıyolar defansa...kaç kere bu durumla karşılaştık maçlarda dikkat etmiyomusunuz...ondan sonra hatayı defans yapmış gibi oluyo.değil..bu adamın basiretsiz oyunundan çok çektik biz.her maçta hakeme diklenmeler, rakip futbolcuya horozlanmalar...diğer futbolcularaın günahı ne? ileriye top çıkmıyo defanstan...duygusal bakmayalım olaya, herkes trabzonsporlu .bu adam kötü topçu ve takımı yakıyo.kadroda yeri olmamalı.
hasana gelince o rakibe oyun kurdurmuyo...eskiden zırt pırt atılırdı kendini geliştirmiş.hüseyin gibi diil...bence hasan takıma kesinlikle lazım...ama hüseyinde kesinlikle lazım değil...

OLCAY ÇAKIR
05.10.2006, 10:02
insan bi düşünür ya!

milli takım kampındaki bir topçum için neler yazıyorum diye....

EyüpKILIÇ61
05.10.2006, 10:13
bence hüseyin en kötü sezonunu geçiriyor...aldığın topların bir tanesini olumlu kullanırsa şaşıyorum...

hasan'a gelince son bir sezondur trabzonspor ruhunu taşıyarak saha içinde savaşan bir isim...Hasanın kötü futbol oynadığından bahsedenler ya futboldan anlamıyor yada hasana karşı art niyetliler

sarsari61
05.10.2006, 10:15
Onun en büyük iki eksiği uzaktan şut atamaması ve o cüsseye rağmen hava toplarında etkili olamamasıdır(kornerlerde özellikle
Allahı msen sabır ver yarabbi...hüseyini övüyor övüyor ve nesini övüyorsa sonrada yukardaki cümleyi kuruyor..
kesici biçici dediğimiz bir adamda bu özellikler yok futbolcu diye çıkarmışız sahaya...ha ha ha...o özelliği yok bu yok gol atamaz asist yapamaz..oldu topcu çok komik..hiç bir hoca hüseyinden vazgeçmiyormuş..sonucda fazla yaşamıyorda bu hocalar..hüseyin gitmeyeceğine göre hoca gidiyor..duyrulur..milli takım hocası fatih terim yırttı..aurelio türk oldu..o da fazla yaşamayacaktı...belkide yaşamayacak ya göreceğiz..

ismail-dede
05.10.2006, 10:22
firindin61 kardeşim seni alkışlıyorum harika yazmışsın

sarsari61
05.10.2006, 11:13
Futbol bir takıma geçmişte emeği olan bir topcuyu sırf geçmişine istinaden bir topcuyu takımda oynatmak değildir...futbol en iyinin en başarılının en çok koşanın..yani en lerin oyunudur...zamanı gelen topcu aoynayamayan topcu bir kenara ayrılacaktır..sırf geçmişinde biraz bişeler yaptı diye (ben onada inamıyorum) takımda oynatmanın mantığı olamaz...bu hüseyin dediğiniz ve çok başarılı bulduğunuz topcu yıllığı 1 tirilyona oynarken kaç gol atmış kaç asist yapmış bi söyleyin bakalım...1 90 lık boyuyla kaçtane kornere kafa vurmuş...defansta ofans ta önemli değil...o hüseyin ki 40 metreden bizim ceza sahamıza ortalanan topta yanındaki adamın kafayla önüne topu indirmesine müsade etti üstüne dönmesine müsade etti üstüne şut çekmesine müsade ettik ve gol yedik...açın geçen seneki ankara maçını yani yenildiğimiz maçı bir bakın ve görün...bu bir istisna diyebilirsiniz...o efendi dediğiniz hüseyin 2 yıl önce takım şampiyonluğa oynarken bizim attığımız bir golde gol atan topcuya sırtını dönem hüseyindir..niye çünkü arası pek iyi değildi golü atan oyuncu ile...o pozisyonu gördüm gözlerime inanamadım...o hüseyin ki 2 tane top çaldı diye yere göğee sığdıramadığız hüseyin skor yönünden hiç bir katkısı olmayan hüseyindir..futbol bir skor oyunu ise ve yıllardır 1 gol ve 1 asist dahi yapamamışsan seni futbolundan şüphe duyarım...trabzonun hüseyine hiçbir borcu yok..hüseyinin trabzona çok borcu var..6 milyon auro konuşulan bir pazarda benim için hiçbir şey etemyen bir topcunun belkide hiçbir şey yapmadan trabzondan aldığı paraların diyetidir...

champions
05.10.2006, 11:24
eğer hüseyini zenite 6 milyon euro gibi bi rakama verebilirsek (ben inanmıyorum bu rakama ) çok büyük bi iş yapmış oluruz

taus61
05.10.2006, 11:28
Yahu kardeşim inada mı konuşuyorsunuz yoksa bu işten mi anlamıyorsunuz veyahutta akrabasımısınız bilmiyorum ama dediklerinin tek bir cümlesine bile katılmıyorum.
Hüseyin bu takımın aynasıdır diyorsun o kadar beğeniyorsan al evine duvara as tepe tepe kullan ben istemiyorum.Bu hüseyin yüzünden o mevkide oynayabilecek kimler gitti bu takımdan.Şu anda dahi adamın yedeğini bulundurmuyorlarki Hüseyin yedek kalır diye çünkü onun yerine o mevkide kim oynasa ondan iyi olur.
Adem KOÇAK o mevkide iş yapamazmıydı,İ.EGE yapamazmıydı bunlar yollandı.şimdi Ferhat var ama malesef oynatılmıyor.Symekin bu halde olmasının yegane sebebi de yine Hüseyindir bence.İyiki Trabzonlu ve arkası var da bu takıma faydalı olmasa bile oynayabiliyor diğerlerinin suçu arkalarının olmaması ve Trabzonlu olmamaları mı.İllada bu mevkide Trabzonlu isteniyorsa alın sişze altyapıdan yetişen Ragıp adam kayseriyi sırtlıyor şimdi.
Hüseyinin oynadığı mevkidekilere bir bakın bakalım sezonda kaç gol kaç asist yapmış ve defansif özellikleri nedir. Birde buna bakın sadece defansif özellik var o da aldığı topu rakip takıma vermekle iştikal.
yok abi yok ne derseniz deyin Hüseyin bu takımdan gitsin başka takımda bir zaman sonra daha takıma girebilirse bişey bilmiyorum.giremez çünkü futbolcu değğğiiiiiiillllllllll.

OLCAY ÇAKIR
05.10.2006, 11:30
Acı olan şu kardeşim,
siz ve sizin gibi düşünen arkadaşlarımızın,milli takım açıklandığında hissettikleri.....
sizlerin kadro açıklandığında kafanızdan geçirdiklerinizi düşündükçe kaygılarım artmaktadır...
kafanızdaki çelişkileri düşünmek bile istemiyorum...inanıyorumki milli olmasını içinize sindiremiyorsunuz...kendi topçusunun milli olmasını istemeyen bir grup arkadaşla artık hüseyini konuşmamaya karar verdim...
bunun Trabzonsporlulukla alakası varmı ben bunu bu zekamla ayırd edemiyor,anlayamıyorum...
Siz ve biz aynı takımı destekliyoruz...Biz yada ben koruma dürtüsüyle yaklaşırken sizler yerin dibine batırmaya çalışıyorsunuz..

Trabzonspor herşeyin üstündedir...Trabzonsporun kimseye elbette borcu yoktur vefa anlamında...
1 trilyondan size ne anlamadım!bu işin ederi bu...
emin olun hüseyin yada hasan o paralarla birgün köyüne okul vs yaptıracak...pırlanta gibi adamlar için etmediğiniz laf kalmadı...
protesto ediyorum bu yıkıcı yaklaşımları...

saygı ve yapıcı eleştirilere cevap yazmak kaydıyla benden eyvallah...

iyi günler herkese...
Futbol bir takıma geçmişte emeği olan bir topcuyu sırf geçmişine istinaden bir topcuyu takımda oynatmak değildir...futbol en iyinin en başarılının en çok koşanın..yani en lerin oyunudur...zamanı gelen topcu aoynayamayan topcu bir kenara ayrılacaktır..sırf geçmişinde biraz bişeler yaptı diye (ben onada inamıyorum) takımda oynatmanın mantığı olamaz...bu hüseyin dediğiniz ve çok başarılı bulduğunuz topcu yıllığı 1 tirilyona oynarken kaç gol atmış kaç asist yapmış bi söyleyin bakalım...1 90 lık boyuyla kaçtane kornere kafa vurmuş...defansta ofans ta önemli değil...o hüseyin ki 40 metreden bizim ceza sahamıza ortalanan topta yanındaki adamın kafayla önüne topu indirmesine müsade etti üstüne dönmesine müsade etti üstüne şut çekmesine müsade ettik ve gol yedik...açın geçen seneki ankara maçını yani yenildiğimiz maçı bir bakın ve görün...bu bir istisna diyebilirsiniz...o efendi dediğiniz hüseyin 2 yıl önce takım şampiyonluğa oynarken bizim attığımız bir golde gol atan topcuya sırtını dönem hüseyindir..niye çünkü arası pek iyi değildi golü atan oyuncu ile...o pozisyonu gördüm gözlerime inanamadım...o hüseyin ki 2 tane top çaldı diye yere göğee sığdıramadığız hüseyin skor yönünden hiç bir katkısı olmayan hüseyindir..futbol bir skor oyunu ise ve yıllardır 1 gol ve 1 asist dahi yapamamışsan seni futbolundan şüphe duyarım...trabzonun hüseyine hiçbir borcu yok..hüseyinin trabzona çok borcu var..6 milyon auro konuşulan bir pazarda benim için hiçbir şey etemyen bir topcunun belkide hiçbir şey yapmadan trabzondan aldığı paraların diyetidir...

chota
05.10.2006, 11:31
@champions
Hüseyinin milli takımdaki dayısı kim peki???

Atalay
05.10.2006, 11:31
hüseyin benim futbol anlayışıma göre demode bir futbolcu dikine pas atmayan asist yapmayan şut çekemeyen adam eksiltemeyen futbolcu tipini özelliklede orta sahada sevmiyorum...hüseyinin yaptıgı sadece pres yapmak rakibi oynatmamak başka futbola olan bir katkısı yok!! bize maç seyrederken zevk vermiyor yaptıgı geri pas yan pas...şimdi bazı arkadaşlar eleştiriyorlar şimeki savunuyor hüseyini eleştiriyorsunuz diye kardeşim şimek bizim babamızın oglu degil şimek oynamadıgı zamanda burda eleştirdik neden oynamadıgınıda herkes biliyor ama adam maç içinde bir asist yapıyor bir şut çekiyor bir adam eksiltiyor bu yüzdende gözüme daha güzel geliyor bu kadar basit!! ha birde bu yazdıklarım aynen hasan içinde geçerli bal yapmayan arı!! ama hakkını yemeyelim son zamanlarda kendini biraz geliştirdi....ama tabi Trabzonspor gibi bir takım için yeterli degil..kalın saglıcakla...

firidin61
05.10.2006, 11:37
@champions
Hüseyinin milli takımdaki dayısı kim peki???

üstüme vazife olmadan ben yazıyım TRABZONSPOR!!!!

bundan daha büyük bi dayı varmı?????

firidin61
05.10.2006, 11:41
hatta üstüne ilave yapıyım daha 5 maç oynamıs bir Ersen(TRABZONSPORLU)yüzünden gazeteciler fatih terimle kavga yapıyorlar işte TRABZONSPORun Büyüklügü bugün onu çagırmayanlar yarın mecbur kalıcaklar yoksa TRABZONSPOR ismi altında ezilirler.....

chota
05.10.2006, 11:42
üstüme vazife olmadan ben yazıyım TRABZONSPOR!!!!

bundan daha büyük bi dayı varmı?????

Bende üzerime vazife olarak Trabzonsporda oynayan tek Türk oyuncu Hüseyinmi???

sarsari61
05.10.2006, 11:45
Acı olan şu kardeşim,
siz ve sizin gibi düşünen arkadaşlarımızın,milli takım açıklandığında hissettikleri.....
sizlerin kadro açıklandığında kafanızdan geçirdiklerinizi düşündükçe kaygılarım artmaktadır...
kafanızdaki çelişkileri düşünmek bile istemiyorum...inanıyorumki milli olmasını içinize sindiremiyorsunuz...kendi topçusunun milli olmasını istemeyen bir grup arkadaşla artık hüseyini konuşmamaya karar verdim...
bunun Trabzonsporlulukla alakası varmı ben bunu bu zekamla ayırd edemiyor,anlayamıyorum...
Siz ve biz aynı takımı destekliyoruz...Biz yada ben koruma dürtüsüyle yaklaşırken sizler yerin dibine batırmaya çalışıyorsunuz..

Trabzonspor herşeyin üstündedir...Trabzonsporun kimseye elbette borcu yoktur vefa anlamında...
1 trilyondan size ne anlamadım!bu işin ederi bu...
emin olun hüseyin yada hasan o paralarla birgün köyüne okul vs yaptıracak...pırlanta gibi adamlar için etmediğiniz laf kalmadı...
protesto ediyorum bu yıkıcı yaklaşımları...

saygı ve yapıcı eleştirilere cevap yazmak kaydıyla benden eyvallah...

iyi günler herkese...
Acı olan şu ki arkadaşım ben futbol olarak trabzonlu olarak ezilmişliği sindiremiyorum...milli takıma 7-8 topcu verdiğimiz zamanda oldu..şimdi bir hüseyin gidiyor..allah yolunu açık etsin..ona bakarsan ergün gs de yedek oda gidiyor..o hocanın tasarrufunda olan bişe...ben türkiye başarılı oldumu gurur duyarım..belki trabzonlu topcu ile başarılı olursa gururun yanında göğsümde kabarır ama benim için milli takım önemli..oynayan kişinin adresi değil..ve arkadaşım benimle polimiğe girmek zorundada değilsin..herkes anlayacağı kadar anlar anlatacağı kadar anlatır...soruyorum hüseyin trabzonda kaç gol atmış..kaç asist yapmış...kaçtane yan topa korner dahil ofans defans dahil kafa vurmuş....cevabını ver ondan sonra ben böyle yazan kişilerle tartışırım tartışmam lafını et..

champions
05.10.2006, 11:48
hüseyinin milli takıma alınması onun kaliteli olduğunu göstermez türk milli takımında kimler yokki en basitinden orhan ak ve servet neden milli takımdalar kalitelerinden dolayımı hayır hem fatih terimi eleştiriyoruz milli takım seçimleri adaletli olmadığı için hemde milli takıma alındığı için hüseyini olduğundan fazla gösteriyoruz ilginç bi durum

chota
05.10.2006, 11:52
hüseyinin milli takıma alınması onun çok kaliteli olduğunu göstermez türk milli takımında kimler yokki en basitinden orhan ak ve servet neden milli takımdalar kalitelerinden dolayımı hayır hem fatih terimi eleştiriyoruz milli takım seçimleri adaletli olmadığı için hemde milli takıma alındığı için hüseyini olduğundan fazla gösteriyoruz ilginç bi durum

Hüseyini milli takıma sadece fatih terimmi çağırmıştır.Yok diyeceksin ersunuda eleştiriyorduk şenoluda eleştiriyorduk.Bunu kabul edin artık Türkiyede hüseyinden daha iyi bir ön libero yok.Varsa söyleyin...

Erman
05.10.2006, 11:53
Hasan ve Hüseyin'i futbolcu olarak ben de begenmiyorum. Katiliyorum; top kesiyor ama top yapamiyorlar.

Ancak benim icin bu iki futbolcu, gerek hirslari gerekse Trabzon davasina, Trabzon ihtilaline olan suphe goturmez inanclari nedeniyle bana babamdan, dedemden dinledigim o efsane Trabzonspor'u ifade ediyor. Bizi cokuse surukleyen "kucuk Fenerbahcelesme" zihniyeti karsisinda eski Trabzon degerlerini animsatiyorlar sanki.

Bu yuzden onlarsiz bir Trabzonspor, tatsiz-tuzsuz ve "Trabzonpor olmayan" bir sey olur gibi geliyor bana. Elbette yetmiyorlarsa oturmalilar kulübede. Onlardan beklentilerimizi iyi oturtmamiz gerekir. Top keserler ama bu ikiliden asist yapmasini bekleyemezsin, ara pasi yapmasini bekleyemezsin. Beklersin son macta olan olur iste. Ankaragucu macinda tribundeydim. Hasan'in oyundan alinirken yuhalanmasi bize hic yakismayan bir seydi.

Bir noktaya siddetle karsi cikiyorum: Szymek oynamali diyen arkadasa "elin adami mi oynasin Huseyin'i kesip" demek cok yanlis. Szymek, tam bir Trabzonludur. "El" degil. Yillarca Fenerbahcelesecegiz diye saga sola paralar sacip getirilen yabancilarla bir tutmak dogru degil. Ayrica onemli olan ilkeleri, degerleri dogrultusunda Trabzonspor'un menfaatleridir.

Kizmamiz gerekenler Hasan, Huseyin degil; bu takimi efsane zamanlarda sampiyon yapan altyapiyi Fenerbahcelesmek ugruna harcayan, Trabzonspor'un gelecegine balta vuran, dar zihniyetli, "tükan" yöneticileridir.

champions
05.10.2006, 11:59
türkiyede en iyi olması bişeyi değiştirmez(bu senin düşüncen) ne önemi varki en basit ifadeyle yeterli değil diyorum milli takımda aurelio oynuyo en iyisi o demekki
yabancı oyuncu denen bişey var değilmi alırsın sağlam bi adam koyarsın oraya hüseyinde zenite gider hem takım hem biz hemde hüseyin rahat eder zaten hedefi avrupaymış bu fırsat kaçmaz

chota
05.10.2006, 12:03
Yabancı oyuncu isabetimiz zaten mükemmel ya bu arada onuda alalım.Eğer öyle bir strateji uygularlarsa ona bir şey demem.Ondan daha iyi bir yabancı mesela diarra yada viera olsa göndersinler hüseyini...

OLCAY ÇAKIR
05.10.2006, 12:07
sizce bonservisi ne eder ? diye sormuştuk ama tık yoktu kimsede...!!!

şimdi zenitin verdiği parayı duyunca aynı arkadaşların rakam karşısında tepkileri çok komik!

yaman çelişki dedikleri bu olsa gerek.!

firidin61
05.10.2006, 12:07
Bende üzerime vazife olarak Trabzonsporda oynayan tek Türk oyuncu Hüseyinmi???

kalecimiz yabancı..
sag bekimiz belki Türkiyenin en kötü beki.
murat ocak milli takımda diilse bunu ergünü oynatan adama sorcaksın
neredeyse orta sahamız yabancı(hüseyin ve gökdeniz hariç onlarda zaten MİLLİ takımda)(Hasan ve Ferhatın durumu içler acısı yani alma gibi bi durumu olsa sanırım en basta ben itiraz ederim Milli takımın selameti açısından)
ve forvetimiz daha 5 gol atmasına ragmen Fatih Terimi yargılıyorlar neden almadın diye!!!!

işte tam bu hal ve durumda bu ligin şimdilik en basında bulunan vestel den 1 futbolcunun bile milli takımda olmaması konusunda ne düsünüyosun acaba?bide TRABZONSPOR şimdi 1.olsaydı TRABZONSPORdan acaba 2 futbolcumu alırlardı_?

champions
05.10.2006, 12:14
sizleri anlamak gerçekten zor yabancı bi oyuncu alalım diyoruz hemen ilk madde
1-yönetim daha iyisini alamaz yönetim işini yapamayacaksa ne işi var orda bu anlayışla biz hiç transfer yapmayalım
2-yerli bi oyuncu eleştirildiğinde (şu an için hüseyin) diarra veya vierayı alabilirsek kabul varmı başka isteğin essien makalele falan olurmu
soruyorum bildiğimiz yıldız oyuncuların dışında hüseyinden daha iyi bi oyuncu yokmudur şu koskoca dünyada en basit bi örnek brezilyada hiç bilinmeyen aurelio hayatında milli olmamış bi oyuncu ama hüseyinden daha iyi aurelio bi istisnamı dır kesinlikle değildir onun gibi bi sürü oyuncu vardır brezilyada
gider izler araştırı bulur getirisin bu kadar basit

firidin61
05.10.2006, 12:23
1-yönetim daha iyisini alamaz yönetim işini yapamayacaksa ne işi var orda bu anlayışla biz hiç transfer yapmayalım
2-yerli bi oyuncu eleştirildiğinde (şu an için hüseyin) diarra veya vierayı alabilirsek kabul varmı başka isteğin essien makalele falan olurmu
soruyorum bildiğimiz yıldız oyuncuların dışında hüseyinden daha iyi bi oyuncu yokmudur şu koskoca dünyada en basit bi örnek brezilyada hiç bilinmeyen aurelio hayatında milli olmamış bi oyuncu ama hüseyinden daha iyi aurelio bi istisnamı dır kesinlikle değildir onun gibi bi sürü oyuncu vardır brezilyada

kardesim izninle altına imzamı tabilirmiyim_?veya parafımı_?

güzel bi yorum tebrik ederim

sarsari61
05.10.2006, 12:28
hüseyinin iyisini kötüsünü aramak yanlış.dünyada herkes ön liberolu oynamıyor...varsa çok iyi topcun ön liberolu oynarsın..siz bütün takımlar ön liberolumu oynuyor diye düşünüyorsunuz..zaten 4 defans önündeki ön liberoyuda anlamış değilim..hüseyin milli takımda oynuyor..ön liberoda oynuyor.ama 3 lü defansın önünde..biz çıkmışız 4 lü defansın önüne hüseyin yetmezmiş gibi bir tane daha ön liberoya benzer bir kişi oynatıyoruz..ve tekrar söylüyorum..sadece bir tercih meselesi..hoca kesin ön libero ile oynamak isterse hüseyin tipinde bir topcuya ihtiyacı vardır..ama 3 lü dafans önünde..hüseyinden başka birşey beklemez bu antrenör sadece atakları kes der...önünede çok iyi bir oyun kurucu koyar ve takımı sahaya sürer...trabzon için ise hüseyin lüks..4 lü dfans ön libero yetmez miş bi ön libero daha..daha daha yok yahu..kim oyun kuracak

kudu_61
05.10.2006, 14:14
Hüseyini savunanlar kesinlikle maç izlemiyorlar arkadaşlar kişiliği ile bir problemim yok ama futboluna taktım ben bu adamın yapamadığı özelliklere bir bakın
---Top kesemiyor
---Pas atamıyor
---Şut çekemiyor
---İkili mücadelelerde tek bir çalım bile atamıyor
---Kafaya çıkamıyor
Bu adam ne yapıyor ya bir bilen varsa söylesin birileri çıkıyor bu adam peki nasıl milli olur diyor niye mi çünkü ne bejekenin ne gaysenin bir ön liberosu yok bizdeki de aurello türk olana kadar ön libero idi şimdi 11 e giremez ama ragıp hüseyinden daha iyidir oda kayserinin ön liberosu olduğu için zor milli olur türkiyenin en iyi ön libero oynayacak futbolcuları arasında kemal vardır, serkan vardır, ragıp vardır, appiah vardır, aurello vardır, hasan üçüncü vardır...
HÜSEYİN TOPÇU FALAN DEĞİLDİR BİZ HER MAÇIMIZA 10 KİŞİ İLE ÇIKIYORUZ

oguzkoc
05.10.2006, 14:21
Hüseyini savunanlar kesinlikle maç izlemiyorlar arkadaşlar kişiliği ile bir problemim yok ama futboluna taktım ben bu adamın yapamadığı özelliklere bir bakın
---Top kesemiyor
---Pas atamıyor
---Şut çekemiyor
---İkili mücadelelerde tek bir çalım bile atamıyor
---Kafaya çıkamıyor
Bu adam ne yapıyor ya bir bilen varsa söylesin birileri çıkıyor bu adam peki nasıl milli olur diyor niye mi çünkü ne bejekenin ne gaysenin bir ön liberosu yok bizdeki de aurello türk olana kadar ön libero idi şimdi 11 e giremez ama ragıp hüseyinden daha iyidir oda kayserinin ön liberosu olduğu için zor milli olur türkiyenin en iyi ön libero oynayacak futbolcuları arasında kemal vardır, serkan vardır, ragıp vardır, appiah vardır, aurello vardır, hasan üçüncü vardır...
HÜSEYİN TOPÇU FALAN DEĞİLDİR BİZ HER MAÇIMIZA 10 KİŞİ İLE ÇIKIYORUZ

+emre toraman vardır.. niye sattık hala anlamıyorum

sbay
05.10.2006, 14:49
hüseyin türkiyenin en iyi ön liberosu değil bence.ondan daha iyileride var.örnek:
kayserispordan ragıp manisadan selçuk....ragıp trabzonlu hüseyin devre arasında giderse alınmalı...

Murat Aydın
05.10.2006, 15:01
hüseyin bu takımın hızını etkiliyo tamam topu karşılaması iyi ama yetmiyo şut ve pas özelliği yok ve topu hep geri oynuyo bu sene en hızlı maçımızı galatasaraya karsı oynadık ve ne tesadüf hüseyin cezalıydı

Cafer KILIÇSOY
05.10.2006, 15:04
hüseyin türkiyenin en iyi ön liberosu değil bence.ondan daha iyileride var.örnek:
kayserispordan ragıp manisadan selçuk....ragıp trabzonlu hüseyin devre arasında giderse alınmalı...

Sevgili Arkadaşım Ragıp'ı alsak bile fazla değil 3 ay sonra Hüseyine yaptıklarımızı onada yaparız. Birinci sayfada bir arkadaşım (eys_61) yazmıştı. ''Bizim tahammülsüzlüğümüz ''Bizden'' bildiğimiz futbolculara''. Bizde bu anlayış varken hiçbirşey değişmez anlayacağın. Onun için Ragıp'ı transfer edip futbol hayatını bitirmenin bir anlamı yok.

zeki gursoy
05.10.2006, 15:13
katılıyorum...gönder faruğu..o oraları biliyo zati hemen alsın geşsin bi tane libero..
valla adamcaaz özlemiştir şimdi oraları, 2. vatanı oldu neredeyse..
yollayın faruğumu brezilyaya...
:D :D

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.10.2006, 15:20
Allah size
Hasan ile Hüseyini eleştirdiğiniz gibi
eleştirlmek nasip etsin...

Bi futbolcu formsuz olabilir, kötü de olabilir..
ama bu kadar gaddarca, vicdansızca eleştirlmez.
Allah adama sorar hesabını...
yarın bi gün karşılaştığınızda "Ulan sen ne yaptın bu takım için de konuşuyorsun!" diye sorsalar cevap veremeyecek adamlar burada kalkmış asmış kesmişler Hasanı Hüseyini...

tekrar dua ediyorum:
Allah size

belki anlarsınız yaptığınız saldırının vehametini...

Eğer burayı okuyorlarsa Sevgili Hüseyin ve Hasan
"takmayın kafanıza kardeşlerim, sizi sevenler ve destek olanlar kuyunuzu kazmak isteyenlerden -emin olun ki- çok daha fazla" demek isterim...

cIlgInIm
05.10.2006, 16:09
Allah size

yarın bi gün karşılaştığınızda "Ulan sen ne yaptın bu takım için de konuşuyorsun!" diye sorsalar cevap veremeyecek adamlar burada kalkmış asmış kesmişler Hasanı Hüseyini...

tekrar dua ediyorum:
Allah size

"takmayın kafanıza kardeşlerim, sizi sevenler ve destek olanlar kuyunuzu kazmak isteyenlerden -emin olun ki- çok daha fazla" demek isterim...

hasanın hseyinin kişiliine laf eden yok ki .. cogunluk tarafından bu iki fotbulcunun şuan trabzpnspor kadrosunda oynuyamacak gücte oldugunu diyor .. demeyede gerek yo ya görünen köy klavuz istemez.. ben hüseyin gibi eleştiirilsem YA DA ONUN GİBİ berbat bir futbo ortaya koysam bir bir trabzonlu trabznsporlu olarak takımıma şehrime zarar veriyorum diye ceker giderim bu büyüklüğü yaparım bunu yapsınlar barii. onlardan kimse kapasitesinin üstüne cıksın istemiyor hasan hasandır hüseyinde hüseyin bunlardan bundan fazlası olmazz.. 40 ından sonra futbolcu olunmaz

Şentürk
05.10.2006, 17:05
bence hüseyin stoper olmalı.

canim TS
05.10.2006, 18:17

cok dogru yazmisin

Nihat Güneş
05.10.2006, 19:54
bence hüseyin stoper olmalı.

hüseyin stoper olursa bence her maç kafayla en az 2 golümüz garantidir...aleyhimize tabi :D

Cafer KILIÇSOY
05.10.2006, 20:01
Allah size

tekrar dua ediyorum:
Allah size

1-Amin
2-İmza: Cafer Kılıçsoy

firidin61
05.10.2006, 20:08
Allah size

tekrar dua ediyorum:
Allah size

işimi bu kadar kötü yapsam(hüseyin hakkında yazıyorum)kimsenin eleştirmesine izin vermem valizimi toplar ceker giderim!!!böylece Kimseyede beni eleştirme hakkı tanımam!!!!

hüseyin eger okuyosan abicim burda senin kişiligine yapılmıs hiç bir eleştiriyi kabul etmiyorum ve kınıyorum ama bu takım içinde yeterli olmadıgını söylememezi asla senin kuyunu kazmak olarak nitelendirme TRABZONSPORun iyiligi olarak nitelendir!!!!Senide körü körüne savunanları(eger olaylara objektif bakıyosan)seninde kınadıgını bilmek bana ayrı bir mutluluk verecektir.ki kendinde yetersiz oldugunu dile getirmişsin zaten!!!

saygılarımla........

ahmetansu61
05.10.2006, 20:11
hüseyini eleştirenler futbolun suanki geldiği noktayı eleştiriyolar. arık futbol 2 önliberodan oynanıyor. 2 ön libero olmasının nedenide ileri 3 lünün cok koşamamısıdır.
ama benim görüşüm hasanı sağ back oynatıp hüseyinin yanına şimek ve kiki yerleştirmek ilerdede marcelinho gökdeniz ersen 3 lüsü gol arasın artık.

Çetin
05.10.2006, 20:49
üstteki yorumdanda anlaşıldığı gibi iyi ki trabzonsporun bir teknik direktörü var.

GolaMTuRi
06.10.2006, 00:36
peki huseyin niye milli takima aliniyor diye soranlara;
o mevkide baska oyuncu yok(tu), simdi aurelio var huseyin forma sansi bulamaz..ayrica emin olun huseyin trabzonsporun nimetlerinden yararlaniyor,anadoluda baska bir takimda oynasa bu adam degil milli takima A2ye bile alinmaz...

iyattara
06.10.2006, 00:46
elinizi eteginizi cekin su takımdan lutfen yaa gidin ankara gucune oynayın babalar gibi hem trabzona da bi katkın olur

Nytre
06.10.2006, 09:41
bugun yerel gazetenin birinde ali savaş diyor ki " ne trabzonsporun hüseyinden vazgeçme lüksü vardır ne de hüseyinin trabzonspordan ayrılma lüksü vardır.."

o zaman bizim şampiyon olma lüksümüz de olmasın..

Murat Altun
06.10.2006, 12:56
bence ömerin yerine mutalaka umut olmalı ve hasan yada hüseyini yerinede kiki oynamalı kesinlikle kiki biizm orta sahamız için çok ama çok faydalı olacak

biri bizi ömer rıza zulmünden kurtarsınnnnnnnnnnnnnnnn

k@ndemir
06.10.2006, 13:32
Allah size

tekrar dua ediyorum:
Allah size

"takmayın kafanıza kardeşlerim, sizi sevenler ve destek olanlar kuyunuzu kazmak isteyenlerden -emin olun ki- çok daha fazla" demek isterim...imzamı basıyorum bu yazıya ve bikaç şey ekliyorum.

sevgili Trabzonsporlular Hasan ve Hüseyin'in arkasından güzel sallıyosunuz ama karşı karşıya geldiniz mi eminimki hiçbirini sallayamassınız..

Resim çekilmek için sıraya girersiniz bundan eminim..

Klavye ele geçtimi göz bişey görmüyor tabi...

kudu_61
06.10.2006, 13:46
Allah size

tekrar dua ediyorum:
Allah size

Yapabileceklerimin en iyisini yaptım ve yapmayada devam edeceğim her sene forma çıkarırlar gider alırım, dergisine aboneyim, yakın deplasmanlara giderim, bütün alış verişimi izine ayrıldığım zaman bütçem dahilinde TSCLUP tan yaparım şu an kulübe üye değilim ama en kısa zamanda durumumu düzeltince onuda yapacağım...(Bu bir kısım soruna cevaptı)
Yukarıdakiler karşılığında Trabzonspordan para almıyorum yani Trabzonsporun bir çalışanı değil Hüseyin' in iş vereniyim ben gönlümü vermişim bu takıma ben gecelerce sabahlara kadar ağlamışım Trabzon maç kaybetti diye bu yüzden oynamadıklarını hissettiğim zaman hesap sorarım çünkü BEN TARAFTARIM...
HİÇBİR FUTBOLCUYU TRABZONLU DİYE SAVUNMAM ÇÜNKÜ HEPSİNDEN DAHA TRABZONLUYUM OYNAMAYAN VARSA ÇEKER GİDER HESAP VERİLECEK MEZARLARI ZİYARET EDİLECEK SENELERDİR ŞAMPİYONLUK BEKLEYEN TRABZONLULARA NE CEVAP VERİRİM OYNAMAYANI SAVUNURSAM...

bilal29
06.10.2006, 16:38
Evet arkadaşlarHüseyin bu takımda gitmeli kesinlikle.Artık dayanacak gücümüz kalmadı .Bıktık onun hatalarından.Hem ileride hem geride.Trabzonda oturanlar maçlarda ıslıklayın,laf söyleyin ona, lobi yapın kovun onu bu takımdan .yeterrrrrrrrrrrrrrrr

champions
06.10.2006, 16:39
bilal29
biraz sakin ol ne bu acele herşeyin bi zamanı var değilmi

bordox
06.10.2006, 16:40
Evet arkadaşlarHüseyin bu takımda gitmeli kesinlikle.Artık dayanacak gücümüz kalmadı .Bıktık onun hatalarından.Hem ileride hem geride.Trabzonda oturanlar maçlarda ıslıklayın,laf söyleyin ona, lobi yapın kovun onu bu takımdan .yeterrrrrrrrrrrrrrrr

Valla toplanıp dövün diyeceğinden korktum ama sağduyun hakim gelmiş sanırım.Bu ne kin, bu kadar kini ben rakip futbolcuya bile duymadım ömrümde.

bilal29
06.10.2006, 16:43
Kardeş dayanacak gücüm kalmadı .Bu hafta yine yaptığı hataları görmedin mi?boş kaleyeyarım metreden golü atamadı atsaydı maç farkla biterdi.rakip takımın ilk golünün pasını verdi.Konya maçında takım tam hızlanıp gol atmak üzereyken kazmaca yaptığı faulle kırmızıyı yiyip ,oyunu soğuttu.Osasuna maçında en kritik anlarda 80. dakika civarında topu aptalca kaybetti(her zamanki gibi) 4 dakikamızı yedi .altın değerinde bu onun o maçta yaptığı onlarca hatadan yalnız bir tanesiydi.

OLCAY ÇAKIR
06.10.2006, 16:45
umarım iftardan sonra bu yazılarını düzeltmek için bir çaban olur kardeşim...
senle aynı takımı tuttuğum gerçeğini değiştiremiyorum ne yazıkki?

bilal29
06.10.2006, 16:45
Valla söz konusu Trabzonsporsa ve bu adam bu takıma zarar veriyorsa az biile söyledim.Ben Trabzonda yaşasam bu adamı ne yapıp edip kovdururum

bilal29
06.10.2006, 16:48
O zaman Hüseyinle size bol şanslar Trabzona hüzünler diliyorum.İşte böyle azınlık kalmışlardan olmayın.Ben maç arasında hep Hüseyine edilen küfürleri işitiyorum .yüzlerce insan neredeyse koro halinde ona küfür edecekler.Böyle futbolcunun olduğu takım galibiyeti zor kazanır.Biraz dikkatli gözlerle izleyin o adamı.Eğer futboldan az anlıyorsanız bana hak verirsiniz

bilal29
06.10.2006, 16:50
Hüseyin denen adam futbolcumu ki sözlerimi geri alayım.Asıl o milyonlarca taraftarı her hafta üzdüğü için özür dilemeli.Bu adamı gerçekten savunan bir insan Trabzonsporu tutuyor olamaz.Ben inanmıyorum.Yada gözlerde problem var demek ki

bilal29
06.10.2006, 16:58
Trabzonsporu o kadar seviyorum ki .Ben üniversiteyi orada okudum ve Trabzonsporun bütün maçlarına gittim hatta bazı deplasman maçlarına bile.Sadece televizyondan izlediklerimle ben birini yargılamam .ama gördüm ki Hüseyin dene adam eğer bu takımda oynuyorsa ya müthiş bir lobisi var yada çok şanslı.Türkiye de hakemler tarafından kollanan tek Trabzonsporlu futbolcu.Çünkü topu kesmeye çalışırken yaptığı hareketler hep kartlık faul.onun kadar kazmaca faul yapan başka topçuda bu liglerde sanırım yok.o bu özellikten bile yoksun birisi

OLCAY ÇAKIR
06.10.2006, 17:00
Allah'tan Trabzonda değilsin!

Anormal organizasyonlar yapardın...Sayende takımda adam kalmazdı...

aslında merak ediyorum,takımda kimleri beğeniyorsun sen?

bir 11 çıkarabilirmisin?

senin gibilerin takımda 3 tane yıldızı sahiplenip diğerlerini hor görmelerine ben alışığım...
hüseyini desteklemek hasanı desteklemek,koşulsuz onların futbollarının arkasında körü körüne durmak değildir...
biz burda bir zihniyete karşı mücadele ediyoruz bunu bil.!

formanı giyen nadir milli topçuna bu kadar saçma tertiplerle takımdan uzaklaştırmak isteyen birisiye aynı takımı tutuyoruz ,buda takımk tutmanın aslında birazda bizim dışımızda oluşmuş bir hazıra konma olduğunu gösteriyor...

saygılarımla...
yazının arkasında durmaya devam et..şampiyonluk yakın..

Hüseyin denen adam futbolcumu ki sözlerimi geri alayım.Asıl o milyonlarca taraftarı her hafta üzdüğü için özür dilemeli.Bu adamı gerçekten savunan bir insan Trabzonsporu tutuyor olamaz.Ben inanmıyorum.Yada gözlerde problem var demek ki

bordox
06.10.2006, 17:13

Futbolcu ve aynı zamanda Trabzonspor kaptanı,Milli Futbolcu ve futboldan para kazanıyor.Trabzonspor'da son yıllarda en fazla oyanayan futbolcu.Devre arasında büyük olasılıkla yurt dışına gidecek ve para kazanmaya devam edecek.

Eğer bizim yaşadığımız dünyada yaşıyorsan özür dilersin.

galyanlim
06.10.2006, 17:17
bencede hüseyin okadar iyi futbolcu diil ama o kadarda hakareti hak etmiyor bence

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 17:18
Bu başlık Neden Hüseyin olmalıymış :=)

Gürkan
06.10.2006, 17:33
bence Hasan ve Hüseyinin ve Trabzon kökenli topcuların eleştirilme sebebi daha doğrusu çok fazla eleştirilme sebebi bizden biri oldukları için tahammülsüzlük değil.bizden oldukları için daha özverili daha hırslı oynamalarını istemekten kaynaklıyor.BENCE:

bilal29
06.10.2006, 17:57
Hüseyini neden över siniz ben anlamakla güçlük çekiyorum.:ben değil şimdi6-7 yıldır bu görüşteyim.Eğer Trabzon şampiyon olacaksa Hüseyin e rağmen olacaktır.Ama bu adam öyle kritik yerde oynuyor ki takımın içine etmek için o mevki birebir.Bu yüzden ben şampiyonluktan kuşkuluyum.İlla Trabzonlu diye sırtımıza mı alacağız .Ben aksine Trabzonlu olan topçulara daha çok müsamaha gösteririm.Ama sizlerde sırf Trabzonlu diye bu adamı övmeyin lütfen.Bak mesela Hassan a bişe demiyom çünkü adamın yeteneği kısıtlı ama ara sıra güzel şeyler de yapıyor .Hüseyin den çok çok fazla koşuyor.Arada olumlu pas veriyor ,arada güzele yakın şut çekiyor.O takımda yedek olarak durabiilir ama Hüseyin asla ve kat a durmaması gerekir.Bize yapacağı ilk ve son iyilik şu sonradan görme parası bol Ruslara gitsinde bari biraz parasını alalım.Hoş başkan olsam bedavaya bile veririm ya onu neyse.....................

bilal29
06.10.2006, 18:00
Her milli takımda oynayan topçu iyi topçu mudur?Hüseyin de hasbelkader milli takıma girmiş biri.Bak şimdi Aurello ya kaptırdı yerini.İnşaalah birgün bizde de yerini kaptırır.O gün benim en mutlu günlerimden olacaktır.
Not: sadece benim değil gerçekten trabzonu objektif değerlendiren milyonlarca insan mutlu olacak

Cafer KILIÇSOY
06.10.2006, 21:19
Allah'tan Trabzonda değilsin!

Anormal organizasyonlar yapardın...Sayende takımda adam kalmazdı...

aslında merak ediyorum,takımda kimleri beğeniyorsun sen?

bir 11 çıkarabilirmisin?

senin gibilerin takımda 3 tane yıldızı sahiplenip diğerlerini hor görmelerine ben alışığım...
hüseyini desteklemek hasanı desteklemek,koşulsuz onların futbollarının arkasında körü körüne durmak değildir...
biz burda bir zihniyete karşı mücadele ediyoruz bunu bil.!

formanı giyen nadir milli topçuna bu kadar saçma tertiplerle takımdan uzaklaştırmak isteyen birisiye aynı takımı tutuyoruz ,buda takımk tutmanın aslında birazda bizim dışımızda oluşmuş bir hazıra konma olduğunu gösteriyor...

saygılarımla...
yazının arkasında durmaya devam et..şampiyonluk yakın..

Arkadaşım şükürler olsun ki senin gibi Trabzonspor taraftarlarıda var. Teşekkür ederim

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.10.2006, 15:29
bravo...
aynen katılıyorum.
"Hep destek, tam destek" deyip de köstek olanların BMN'de yeri olmamalı...

bilal29
08.10.2006, 02:05
Hüseyin milli takımda diye ona selam mı duracağız?Hüseyin in milli takıma katkısı neymiş ki?Bak Aurello ne güzel kesti onu.Zaten kesinlikle milli takımı haketmiyordu.Zaten onu bizim başımıza saran da o çok bilmiş Fatih Terim dir.Ne güzel kovmuştuk onu Antalya spor ama Fatih Terim Galatasaray a onu isteyince bizimkiler de bizim altyapıdan yetişmiş diye kaptırmamak için gidip hemencecik aldılar.
Not:Aynı dönemlerde Fatih Terim yaklaşık 30 futbolcu aldı Galatasaray a ama şimdi onlardan sanırım 1 tane yok .Bu demek değil ki Fatih Terim duayen .Zaten bu bile belli ediyor
Not2:Hüseyin bizden sonra Sakarya spor ve Antalyaspor da oynadı .Her iki takımda küme düştü.Hüseyin in bizim takıma döndüğü yıl bizde küme düşmekten Rize spor sayesinde kurtulduk.

bilal29
08.10.2006, 02:08
Fatih Terim o yıllarda Galatasaraya almıştı 30 civarında topçuyu .Hüseyini de o zaman istemişti.Her şeyi bilen Fatih Terim in aldırdığı topçular piyasada yok Hüseyin de olmamalıydı.
Hüseyin:Türkiye nin en haksız şöhret olmuş futbolcusu

Egemen
08.10.2006, 02:51
hüseyinden gecen seneki izmir de oynanan altay maçında nefret ettim.biz izmirin taa neresinden kalkıp havaalanına gelmişiz. tamam 30000 kişi deildik belki ama oraya gelmişiz sonucta. insan bu kadar soğuk olabilir. taraftar senle resim çekilmek muhabbet etmek istiyor ve sen kaçıosun. taraftarına sevgi saygı göstermeyen bi insanın bu takımda oynamasını istemiyorum. evt hüseyinle zoraki cektirdiimiz resime bakın ne dediimi anliycaksınız. hatta resim çekilmemek için otobüsün arkasından dolandı. bu takımın 2. kaptanıydı o zaman. kişiliğine laf etmek mi onuda ederim. yüzüne sölemiyeceginiz seyleri de suraya yazmayın falan demeyin. ne söylenmesi gerekiosa sölendi o gün.

http://img139.imageshack.us/img139/5813/hsoohs1.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=hsoohs1.jpg)

yazıkki sana deger verip resim çekilmişim.

Hüseyin Çümen
09.10.2006, 05:29
hüseyinden gecen seneki izmir de oynanan altay maçında nefret ettim.biz izmirin taa neresinden kalkıp havaalanına gelmişiz. tamam 30000 kişi deildik belki ama oraya gelmişiz sonucta. insan bu kadar soğuk olabilir. taraftar senle resim çekilmek muhabbet etmek istiyor ve sen kaçıosun. taraftarına sevgi saygı göstermeyen bi insanın bu takımda oynamasını istemiyorum. evt hüseyinle zoraki cektirdiimiz resime bakın ne dediimi anliycaksınız. hatta resim çekilmemek için otobüsün arkasından dolandı. bu takımın 2. kaptanıydı o zaman. kişiliğine laf etmek mi onuda ederim. yüzüne sölemiyeceginiz seyleri de suraya yazmayın falan demeyin. ne söylenmesi gerekiosa sölendi o gün.

http://img139.imageshack.us/img139/5813/hsoohs1.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=hsoohs1.jpg)

adama okadar tepki gösterilioki oda bişi derler die kaçmıştır sizden herkes aklına ne geliosa sölüo hüseyin için oda artık önyargıyla yaklaşıyoki bence gayet haklı taraftar suçsuz değil

Taner Gündoğdu
09.10.2006, 11:12
evet kabul bu ADAMlar öyle ahım şahım bir tekniğe sahip değil. avrupada seyrettiğimiz futbolcular düzeyinde de değiller... ama bu biz bu ADAMlarla iki sene üst üste şampiyonluğu kıl payı kaçırmadık mı? biz bu ADAMlarla iki sene üst üste Türkiye kupasını alıp ertesi senede de yarı finalde elenmedik mi ve elendiğimiz takım kupayı almadı mı? daha ne o zaman? demek ki herkes bu ADAMlar kadar mücadele ederse yüreğini ortaya koyarsa tekmeye kafa uzatırsa biz şampiyonda oluruz kupayı da alırız! gerçekçi olun arkadaşlar 10 milyon avro verip aldığınız adam Hasan Üçüncü gibi tekmeye kafa uzatmaz! beğenmediğiniz Hüseyin milli takımda bizi temsil eden iki oyuncudan biri! ya siz bu hüseyinden çok fazla şey bekliyorsunuz yada Trabzonsporun en iyisi Hüseyin ki milli takıma çağrılıyor!

DİNÇ
09.10.2006, 11:25
Hasan ve Hüseyin her maçta bizim istediklerimizi yapabilseler herhalde Trabzonsporda değil Barcelona ve R.Madridde oynuyor olurlardı...
Gayet mütevazi şekilde ellerinden geleni yapıyorlar...
Hüseyini ve Hasanı eleştireceğimize yeni Hüseyin ve Hasanlar bulup çıkarmak lazım...Ondan sonra eleştirelim...Şimdi elimizde ne hüseyinin alternatifi var ne de Hasanın...
Ayrıca Hüseyin içine kapanık mütevazi bir insan...Her insan gibi mağlup olduğumuzda ya da istemediğimiz bir sonuç alınca kahroluyor...Bir de seyirci baskısı olunca ne yapacağını şaşırırsın...
Hüseyin ve Hasan Trabzonlu olmasalar el üstünde tutulurlar...Tek yanlışları Trabzonlu olmaları...
Bu takımın her bir zerresine sahip çıkın...Uzaktan eleştirmek,yerin dibine vurmak en kolayı...

OLCAY ÇAKIR
09.10.2006, 12:19
Kardeşim neden o fotoğrafı saklıyorsunki?
kötü olduğuna inandığın bir anını neden saklama ihtiyacı duyuyorsun!

çözemedim?
onlarda insan birde bu gözle bakalım....

firidin61
09.10.2006, 12:39
evet kabul bu ADAMlar öyle ahım şahım bir tekniğe sahip değil. avrupada seyrettiğimiz futbolcular düzeyinde de değiller... ama bu biz bu ADAMlarla iki sene üst üste şampiyonluğu kıl payı kaçırmadık mı? biz bu ADAMlarla iki sene üst üste Türkiye kupasını alıp ertesi senede de yarı finalde elenmedik mi ve elendiğimiz takım kupayı almadı mı? daha ne o zaman? demek ki herkes bu ADAMlar kadar mücadele ederse yüreğini ortaya koyarsa tekmeye kafa uzatırsa biz şampiyonda oluruz kupayı da alırız! gerçekçi olun arkadaşlar 10 milyon avro verip aldığınız adam Hasan Üçüncü gibi tekmeye kafa uzatmaz! beğenmediğiniz Hüseyin milli takımda bizi temsil eden iki oyuncudan biri! ya siz bu hüseyinden çok fazla şey bekliyorsunuz yada Trabzonsporun en iyisi Hüseyin ki milli takıma çağrılıyor!

kardesim senin yanıldıgın bişey var!!!sen o 10 milyon euro verip aldıgın futbolcu tekmeye kafa uzatmaz bu yüzdende sampıyonluklar gelmez diyosun ama futbolda kimlerin dev kimlerinde kendi halinde takım oldugunu o 10 milyon uero luk futbolcular belirler(veya daha fazlası)!!!!barcelonaya tekmeye kafa uzatıcak yıgınla topçuyla doldurabilirsin ama bu onlar deil sampıyon ilk 10un içine bile sokmaz...!!!!futbol zeka,güç,yetenek işidir...zeka ve yetenegin olmadan futbolcu olmazsın tıpkı sadece gücün oldugunda futbolcu olamadıgın gibi!!!!!!futbolun unutulmazlarına baktıgında ronaldinhoyu peleyi maradonayı görüceksin bunlarda saydıgım özelliklerden sadece güç(tekmeye kafa uzatmak ölümüne oynamak vs...)eksik ama adamlar unutulmazlar arasında çünkü kazanmak istiyorsan güçlü adamdan çok yetenekli ve zeka(futbol zekasından bahsediyorum)lı futbolcuya ihtiyac duyarsın....

heee güçlü futbolcuya da ihtiyaç duyarsın ama sadece güç hiçbirşeydir...onun yanında en azından futbol zekası yada yetenek aranır...mesela gattuso çok yetenekli bir futbolcu degildir ama o gücünün yanında zekasınıda maksimum seviyede tutarak buralara gelmiştir.....Takıma verebildiklerin sadece defans olursa eger 5 sene boyunca aslında takıma yararından çok zararın dokunmus demektir....çünkü artık o futbolcuların oynadıgı mevkide geride oyun kurabilicek seviyede futbolcular bulunmaktadır...sen o bölgede sadece savunma yapan oyuncuyu oynatırsan eger herzaman 1 0 yenik baslarsın...zaten ön liberoların arkasında 4 lü savunma bulunuyo sen onların önünede 2(sadece)defans oynayabilicek adamı oynatırsan futbolu katletmiş olursun!!!!sunuda unutmamak gerekirki artık savunmacılarda(bek diye tabir edilen futbolcular)bile olumlu pas atması,uzun isabetli oynması ve en azından kornerlerde gol atması beklenen futbol endüsrisinde artık bir çok şey değişmiştir!!!!

Ali İhsan
09.10.2006, 13:10
Benim maç izlerken en çok kızdığım(haklısın biraz kabaca olmuş) oyuncu Hüseyindir ama milletin eleştirmesine karşı da çıkarım. Hüseyin Trabzonspor da ve Türkiye de henüz yerine oyuncu koyulabilecek bir oyuncu değil. Yakın zamanda Szmek de girsin onbire bakalım nasıl sesler kesilecek. Hüseyinin yakınında teknik bi adam olduğu gibi kesdiği veya defanstan aldığı topları ona veriyo ve böylece gereksiz eleştirilerden kurtuluyo. Şu anki durumda genelde top alışverişleri Hasan Hüseyin Ferhat gibi oyuncular arasında ve bazen de Marcelinho pas alıp geri dönüyo bence eksik Hüseyinde değil yanında top kullanabilen takımı aniden pozisyona sokabilecek birisi olmamasında. Bu kişi de Szymek, A.Gücü maçında toparlanmış gördüm. O oynasın da görürüz inşallah.

OLCAY ÇAKIR
09.10.2006, 13:24
kardeşim yazının içeriği güzel ancak,''en çok sö....üm' futbolcu ifadesi çok yakışıksız......
bunu içinde yaşa ama bizle paylaşırken bu kadar açık olma...
düzelt bence..

Benim maç izlerken en çok sövdüğüm oyuncu Hüseyindir ama milletin eleştirmesine karşı da çıkarım. Hüseyin Trabzonspor da ve Türkiye de henüz yerine oyuncu koyulabilecek bir oyuncu değil. Yakın zamanda Szmek de girsin onbire bakalım nasıl sesler kesilecek. Hüseyinin yakınında teknik bi adam olduğu gibi kesdiği veya defanstan aldığı topları ona veriyo ve böylece gereksiz eleştirilerden kurtuluyo. Şu anki durumda genelde top alışverişleri Hasan Hüseyin Ferhat gibi oyuncular arasında ve bazen de Marcelinho pas alıp geri dönüyo bence eksik Hüseyinde değil yanında top kullanabilen takımı aniden pozisyona sokabilecek birisi olmamasında. Bu kişi de Szymek, A.Gücü maçında toparlanmış gördüm. O oynasın da görürüz inşallah.

bordoomavii
09.10.2006, 13:31
hüseyini eleştirenler hepiniz ; Samet Aybaba,Şenol Güneş,Halilodziç,Lazaroni,Ziya Doğan,Fatih terim,Ersun Yanal ' dan daha ii niliyosunuz bu işi dimi??

champions
09.10.2006, 14:18
hüseyini eleştirenler hepiniz ; Samet Aybaba,Şenol Güneş,Halilodziç,Lazaroni,Ziya Doğan,Fatih terim,Ersun Yanal ' dan daha ii niliyosunuz bu işi dimi??

bi futbolcuyu eleştirmek onu oynatan hocadan futbolun daha iyi bilindiği anlamına gelmez
peter crouchda çok eleştiriliyodu (gol orucuna girdiği zamandan bahsediyorum ) ne yani onu eleştirenler benitezden daha mı iyi biliyolar futbolu

bordoomavii
09.10.2006, 14:25
bi futbolcuyu eleştirmek onu oynatan hocadan futbolun daha iyi bilindiği anlamına gelmez
peter crouchda çok eleştiriliyodu (gol orucuna girdiği zamandan bahsediyorum ) ne yani onu eleştirenler benitezden daha mı iyi biliyolar futbolu

tamam hüseyini bazı zaman bende eleştiriyorum ama bazıları yok bu nasıl futbolcu,nasıl oynuyor bu takımda,kesin bi torpili vardır diyenlere diyorum bunu.

kudu_61
09.10.2006, 14:50
Bu konuya son kez mesaj yazıyorum Hüseyin ile Trabzonspor bir kişi eksik oynuyor, Hüseyin değil Trabzon Sebatta bile oynayabilecek kapasitede değildir hüseyin belki arsinsporda iş yapar hüseyin beni her hafta deli ediyor şu mübarek gün Rabbime dua ediyorum "Allahım Trabzon' u Hüseyin' den kurtar..."
(HÜSEYİNİN KİŞİLİĞİ İLE İLGİLİ HİÇBİR PROBLEMİM YOKTUR FUTBOLDAN DA İYİ ANLARIM)

bordoomavii
09.10.2006, 14:53
Bu konuya son kez mesaj yazıyorum Hüseyin ile Trabzonspor bir kişi eksik oynuyor, Hüseyin değil Trabzon Sebatta bile oynayabilecek kapasitede değildir hüseyin belki arsinsporda iş yapar hüseyin beni her hafta deli ediyor şu mübarek gün Rabbime dua ediyorum "Allahım Trabzon' u Hüseyin' den kurtar..."
(HÜSEYİNİN KİŞİLİĞİ İLE İLGİLİ HİÇBİR PROBLEMİM YOKTUR FUTBOLDAN DA İYİ ANLARIM)

al 1 de burdan yak.işte benim dediğim laf böyle düşünenlere.

Çetin
09.10.2006, 17:46
imzamı basıyorum bu yazıya ve bikaç şey ekliyorum.

sevgili Trabzonsporlular Hasan ve Hüseyin'in arkasından güzel sallıyosunuz ama karşı karşıya geldiniz mi eminimki hiçbirini sallayamassınız..

Resim çekilmek için sıraya girersiniz bundan eminim..

Klavye ele geçtimi göz bişey görmüyor tabi...

bu kadar basit bir yorum olmaz. o zaman biride çıkıp burda "onları savunanlar ellerini ayaklarını öpüyordur eminim" dese daha da seviyesiz olur değil mi? işte bu gibi şeyleri engellemek için "eleştiren" değil "eleştrilen" üzerine yorum yapmak gerekir ki böyle çirkinlikler vuku bulmasın

Taner Gündoğdu
09.10.2006, 23:10
kardesim senin yanıldıgın bişey var!!!sen o 10 milyon euro verip aldıgın futbolcu tekmeye kafa uzatmaz bu yüzdende sampıyonluklar gelmez diyosun ama futbolda kimlerin dev kimlerinde kendi halinde takım oldugunu o 10 milyon uero luk futbolcular belirler(veya daha fazlası)!!!!barcelonaya tekmeye kafa uzatıcak yıgınla topçuyla doldurabilirsin ama bu onlar deil sampıyon ilk 10un içine bile sokmaz...!!!!futbol zeka,güç,yetenek işidir...zeka ve yetenegin olmadan futbolcu olmazsın tıpkı sadece gücün oldugunda futbolcu olamadıgın gibi!!!!!!futbolun unutulmazlarına baktıgında ronaldinhoyu peleyi maradonayı görüceksin bunlarda saydıgım özelliklerden sadece güç(tekmeye kafa uzatmak ölümüne oynamak vs...)eksik ama adamlar unutulmazlar arasında çünkü kazanmak istiyorsan güçlü adamdan çok yetenekli ve zeka(futbol zekasından bahsediyorum)lı futbolcuya ihtiyac duyarsın....

heee güçlü futbolcuya da ihtiyaç duyarsın ama sadece güç hiçbirşeydir...onun yanında en azından futbol zekası yada yetenek aranır...mesela gattuso çok yetenekli bir futbolcu degildir ama o gücünün yanında zekasınıda maksimum seviyede tutarak buralara gelmiştir.....Takıma verebildiklerin sadece defans olursa eger 5 sene boyunca aslında takıma yararından çok zararın dokunmus demektir....çünkü artık o futbolcuların oynadıgı mevkide geride oyun kurabilicek seviyede futbolcular bulunmaktadır...sen o bölgede sadece savunma yapan oyuncuyu oynatırsan eger herzaman 1 0 yenik baslarsın...zaten ön liberoların arkasında 4 lü savunma bulunuyo sen onların önünede 2(sadece)defans oynayabilicek adamı oynatırsan futbolu katletmiş olursun!!!!sunuda unutmamak gerekirki artık savunmacılarda(bek diye tabir edilen futbolcular)bile olumlu pas atması,uzun isabetli oynması ve en azından kornerlerde gol atması beklenen futbol endüsrisinde artık bir çok şey değişmiştir!!!!

bence seninde yanıldığın bir yer var. evet ronaldinho maradona tekmeye kafa uzatmayan müthiş zeki ve teknik oyuncular ama onlar sadece kendileri için futbolcular. düşünsene bir takımda 10 tane ronaldinho! sonuç ne olur sence? 20-0 kazanır mı her maçı barcelona? hayır! zaten öyle olsaydı real madrid şimdi bu hale gelmezdi! onlarda belli ki senin gibi futbolu sadece zeka ve teknikten ibaret sanmışlar! daha bu yaz brezilyayı gördük. sahada yoktular çünkü hepsi yıldızdı ama sahada hamal yoktu takımın yükünü çekecek! ama diğer tarafta gana yı seyrettik hayranlıkla! kaç tane teknik ve zeki oyuncu vardı? 2? 3? ya gerisi? ölümüne bir mücadele vardı sahada zeka değil! evet bende kabul ediyorum, bir takımda 2-3 tane 10 milyon avroluk adam olmalı ki takımın hamallarını yönetsin iş versin! ama hüseyin ve hasanda iş veren olmasını bekleyemezsin! onlar işçi! ve iyiki varlar!

Egemen
10.10.2006, 00:05

peki aynı şeyi yattara için sölesem ben?? bu takımda 20 dakkadan fazla oynatılmaması taraftarıyım. ve gelen hocalarım hiçbiri tam verim alamadı yattaradan. ama ben bunu söylediimde yine herkes üstüme cullandı.

işinize geldiinde hocalara pas atıp işinize geldiinde golü kendiniz atmayın.

sakın mesajını alıntı yaptım die sana karşı kişisel bişi oldugunu düşünme. bu tip mesajlara vermek istediim bi cvptı anca rastgeldim. saygılar..

hea bu arada hgüseyine olan sözlerim tamamen kişisel. yükselen yıldızlarımız uyuşmadı sanırım. daha tam kanka olamadık :D

Egemen
10.10.2006, 00:06
Kardeşim neden o fotoğrafı saklıyorsunki?
kötü olduğuna inandığın bir anını neden saklama ihtiyacı duyuyorsun!

çözemedim?
onlarda insan birde bu gözle bakalım....

abi gün gelir bu gibi durumlarda lazım olur die. belki çocuklarıma anlatırım böle böle bi topçu vardı bizde bak sıfatsıza die :D saygılar

Egemen
10.10.2006, 00:08
adama okadar tepki gösterilioki oda bişi derler die kaçmıştır sizden herkes aklına ne geliosa sölüo hüseyin için oda artık önyargıyla yaklaşıyoki bence gayet haklı taraftar suçsuz değil

abicim yapma gözünü seweim yaa 4 kişiden mi tırstı?? selçuk serhat ben ve iskender die bi arkadas vardık o gün orda otelin önünde.. :D kısaca insan deil diorum ben hatta ordada dedim

firidin61
10.10.2006, 00:21
bence seninde yanıldığın bir yer var. evet ronaldinho maradona tekmeye kafa uzatmayan müthiş zeki ve teknik oyuncular ama onlar sadece kendileri için futbolcular. düşünsene bir takımda 10 tane ronaldinho! sonuç ne olur sence? 20-0 kazanır mı her maçı barcelona? hayır! zaten öyle olsaydı real madrid şimdi bu hale gelmezdi! onlarda belli ki senin gibi futbolu sadece zeka ve teknikten ibaret sanmışlar! daha bu yaz brezilyayı gördük. sahada yoktular çünkü hepsi yıldızdı ama sahada hamal yoktu takımın yükünü çekecek! ama diğer tarafta gana yı seyrettik hayranlıkla! kaç tane teknik ve zeki oyuncu vardı? 2? 3? ya gerisi? ölümüne bir mücadele vardı sahada zeka değil! evet bende kabul ediyorum, bir takımda 2-3 tane 10 milyon avroluk adam olmalı ki takımın hamallarını yönetsin iş versin! ama hüseyin ve hasanda iş veren olmasını bekleyemezsin! onlar işçi! ve iyiki varlar!

kardesim brazilya milli takımı kaç kez sampıyon olmus gana kaç defa veya dünyanın en iyi savunmacılarının oldugu italya kaç defa sampıyon olmus brazilya kaç defa veya arjantin???o kendileri için topçu dedigin adamlar brazilyayı dünya sampıyonu kendi takımlarınıda dünyanın en iyileri yapan futbolcular...üstelik dünyanın en iyi savunmacıları olan italyada bile pirlo ön liberoda oynuyor!!!ve pirlo öle ölümüne oynayan bi adam degil...dünyanın hiçbir yerinde böyle bir anlayış yok!!!italyada bile!!!!!gattusodan çok hırslı bir oyuncu olmasına ragmen ileri araya oynaya bilen topla çıkabilen top sürebilen yani hırsının yanında yetenekleri olanda bir topçu aksi halde italya milli takımında oynayamazdı senınde tahmin edicegin üzere!!!!!

real madrid den bahsetmişsin real madrid zamanın figo lu zidane li guti li raullu ronaldolu kadrosuyla o büyük basarıları kazandı...ondan sonra gravesen dedikleri senin tabirinle ölümüne oynayan bi adam aldılar onun yanında baptista,sag tarafa figodan savunmada çok daha iyi olan beckham!!!ama gördügün üzere takım böyle savasan bi kadroyla maziyi mumla aratıyor...veya toplu savunma toplu hücüm anlayısıyla oynayan chelsea karsısında (ronaldinho messi eto deco)yla oynayan barcanın neler yaptıgını herkes gördü....eger bazı şeyler senın dedigin gibi ölümüne savunmayla olsaydı bu futbol aleminde ne barcelonaya ne real madrid e ne mancherster utd a(vb)takımlara yer kalmazdı!!!!ama onlar bu dünyanın futbol devleri nedenide çok açık!!!!ölümüne savasmak sahada gebermek hırpalamak hıncından çimleri yolmak deil.....kabiliyet ve zekalarını en iyi şekilde kullanabilen oyunculara sahip olmalarındandır!!!!bu bu kadar basittir!!!!!!

OLCAY ÇAKIR
10.10.2006, 10:01
Arşiv olayı diyorsun
abi gün gelir bu gibi durumlarda lazım olur die. belki çocuklarıma anlatırım böle böle bi topçu vardı bizde bak sıfatsıza die :D saygılar