PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Yeter TRT

alperrr
09.07.2014, 11:45
buradaki ilk konu başlığım trt de spormanşet programını izlerken çıldırdım

ve artık yeter diyorum trt hakkında yönetmelik vs bilgisi olanlarında paylaşmasını bekliyorum

neyse spormanşet programında lütfi özel isimli yorumcu Löw'ün Scolari için üzüldüğünü söylediğini duyunca hemen aklına oğuz ve aykutun Trabzonsporlu futbolcular için söylediği sözler ve kovulmaları geldiğini ve bu sözler üzerine Löw içinde "umarım kovulmaz" diyerek sırıtıyordu

bu yanlış olduğu kadar yalanda bir bilgi ve bu yalan üzerinden sürekli Trabzonspor aşağılanmakta fenerli oğuz ve aykut ise göklere çıkarılmaktadır

yalan üzerinden duygu sömürüsü vardır yalan üzerinden sahte kahramanlar çıkarılmaktadır

yalan üzerinden bir camia aşağılanmaktadır

nasıl kahraman oluyorlarsa olsunlar ama bizim üzerimizden kahramanlık yapmasınlar kahraman yaratmasınlar

olayın gerçeği defalarca tvlerde ve yazılı basında çıkmasına rağmen halen böyle bir propaganda yapılması ve kullanılmamız artık yeter dedirtiyor

olayın doğrusu şudur

http://spor.mynet.com/futbol/48177-oguz-ve-aykut-fbahceden-neden-gonderildi-.html?tmpl=mobile&m=1&mapp=1&start=0

Oğuz Çetin ve Aykut Kocaman neden gönderilmişti?

Trabzonspor ile oynadığımız şampiyonluk maçının öncesi bayram arifesiydi. Oğuz ve Aykut yanıma gelip eğer mümkünse takım olarak bayram öncesi paralarını almak istediklerini söylediler. Dedim ki "Çocuklar bankalar kapalı. Trabzon maçı geçsin söz veriyorum paralarınız ödenecek." Sonra Trabzon'a gittik. O sırada Ali Bodrum'daydı. Beni aradı. Oğuz ile Aykut'u kadro dışı bırakmamı söyledi. Meğer çocukların gelip benden para istemeleri Ali'nin kulağına gitmiş. Ali de buna tepki olarak onları kritik Trabzonspor maçı öncesi kadro dışı bırakma kararı almış. Müsaade etmedim. "Ben Ali Şen değilim. Sen futbol şube sorumlusu ol, o zaman onları kadro dışı bırakırsın" dedim. Maça çıktık. 1-0 gerideyken önce Oğuz ardından Aykut'un golleri ile Trabzonspor'u 2-1 yendik. Sonrasında da şampiyon olduk. Fakat Ali Şen iki futbolcunun da kulüple ilişkisini kesti. Zaten sonra ben de Selim Soydan ile birlikte istifa ettim.

şu gibi gerçekleride gözardı etmeyelim rakip futbolcular için bu kadar üzülen bir insan (timsah gözyaşları döken) aykut için bir yorum Turgay Demir'in yazısı

http://www.fotomac.com.tr/2005/10/04/demir.html

Sen elle atmadın mı!

1995-96 sezonu, ligin 30. haftası, Antalyaspor- Fenerbahçe maçı... Durum 0-0... Taa ki 63. dakikaya kadar. Peki o dakikada ne oluyor dersiniz, olan şu; Aykut Kocaman eliyle kontrol ettiği topu ağlara gönderiyor... Ya sonra... Sonrası tufan... Antalya futbolcusu isyanda, taraftar sahaya yabancı madde yağdırıyor, maç duruyor v.s... Ama gol geçerli sayılıyor. Yanıyor Antalya cayır cayır ve tabii Trabzon. Aykut Kocaman'ın elle topu kontrol edip attığı gol olmasa Fenerbahçe ile Trabzon arasındaki puan farkı 3'e çıkacak ve iki hafta sonra Fener Trabzon'a 3 puan geride gidecek... Olmuyor, Aykut hocanın elle attığı gol dengeleri alt üst ediyor, kalıyor arada bir puan fark... Maç sonrası daha ilginç, Aykut Kocaman, "Topu elle kontrol etmedim" diye açıklama yapıyor herkesin gözünün içine baka baka... Oysa elle kontrol ettiğini tüm Türkiye görüyor

TRT devlet kanalı olarak tarafsız kalması gereken bir kurum

ve orda yorum yapan kişininde bizim vergilerimizle parasının ödendiği gerçeği yok mu?

TRT hakkında burda bir bilgi kaynağı oluşturup spor müdürüne veya genel müdürüne veya rtüğe

mail atıp bilgilendiremezmiyiz?

gurur6134
09.07.2014, 12:02
Su azili trabzon dusmani kel lutfiyi bu forumda savunanlari gordu bu gozler iyi bir futbol yorumcusu diye sen diyorsun kardes..adamin trabzon dusmani aziz yalakasi oldugunu ne yaptiysak anlatamadim..birazdan yine firlar gelir savunanlar icimizdeki irlandalilar..trt nin bu yaptigi ne ilk ne son olacak ilker altan lutfu hatta levent durmadan trabzonsorumuza hakaret ediyorlar bizim milletde izliyor ..benim gibi yapin son 1 senedir trt izlemiyorum dunya kupasini sadece taki ediyorum kendi kendilerine havlasin dursun kopekler..balik basdan kokuyor devlet kanali bassikeciye yalanmak icin butun azili sikecileri trt ye doldurdu baska ne bekliyorsunuzki trt den..

zafer6161
09.07.2014, 12:08
hocam lütfiden girmissiniz,ellerden çıkmıssınız.bukadar büyütecek ne var,çok paranoyak oldu,ramazan ramazan...
lütfi özel önceden Trabzonsporu takip ediyordu,bize ayrı bir sempatisi var,kötü niyetle dediğini zannetmiyorum...

alperrr
09.07.2014, 13:31
hocam lütfiden girmissiniz,ellerden çıkmıssınız.bukadar büyütecek ne var,çok paranoyak oldu,ramazan ramazan...
lütfi özel önceden Trabzonsporu takip ediyordu,bize ayrı bir sempatisi var,kötü niyetle dediğini zannetmiyorum...

kusura bakmayında bu düşünce içinde olduğumuz için basında sürekli bize vuruyorlar
korkmadan aşağılıyorlar

ama fenerden gs den korkularına bişey diyemiyorlar

lütfi Trabzonspor hakkında yazılar yazıyo evet ama ne farkeder ki bizi yalan yanlış bilgilerle aşağıladıktan sonra ulan senin paranı ben veriyom dürüst ol diyesi geliyo insanın

hem iyi niyeti beni ilgilendirmiyo ister iyi olsun ister kötü

oğuz la aykutun Trabzonsporlu futbolculara üzülüyoruz dedikleri için kulüplerinden kovuldukları bir yalan
dürüst olsun dürüst niyeti beni ilgilendirmez istersede sapına kadar Trabzonsporlu olsun buda beni ilgilendirmez resmen yalan söylüyor

algı operasyonunu ve psikolojik savaşı çok küçümsüyorsunuz ama rakibin sürekli senle dalga geçerken ve sana bak biz şöyle yapmıştık derken sen ağzı açık bakıyorsun

ondan sonra forumda çocuklar Trabzonsporlu olmuyor diye konuşuluyor olmaz tabii

sürekli ezilen takımı kimse tutmak istemez

aşağıya biraz ekşisözlükte yazılan yorumlarıda ekliyecem bana inanmıyorsanız tarihleriyle beraber

alperrr
09.07.2014, 13:36
kendisi vatan gazetesinde "trabzonspor" köşesini dolduran kişi.
10.09.2012

trt'de yayınlanan spor manşet programında sürekli fenerbahçe propagandası yapan köşe yazarı.
20.08.2013

yeminli galatasaray düşmanı.

galatasaray'la alakalı yorumlarını ciddiye almadan gülüp geçmek gerekir.
26.08.2013

antipatikliğin dibine vuran, nedense konu galatasaray'a gelince olumsuz düşünceleri arka arkaya sıralayan, hiçbir halttan anlamayan taraflı futbol yorumcusu. bu işten para kazandığını görünce insan üzülüyor.
03.09.2013

trt 3'ün spor manşet programında yorumlar yapan kel abi.
hakkında yazılan 7 entry'nin 6'sı, yorumlarını taraflı yaptığı, galatasaray'a antipati beslediği yönünde. her gün izlemiyorum ama denk geldiğim kadarıyla bu teze katıldığımı belirteyim bir fenerbahçeli olarak.
04.12.2013

sadece galatasaray'a değil beşiktaş ve trabzonspor'a karşı da dalga geçer gibi yorumlar yapan adam. beşiktaş ve ronaldinho haberlerini hiçbir zaman ciddiye almadı ama şimdi ciddi ciddi böyle bir olay var. transfer gerçekleşir gerçekleşmez belli olmaz ama öyle ya da böyle bjk resmi olarak istediğini belirtti bu adamı.

yine birkaç gün önce trabzonspor cardozo ile ilgileniyor haberi vardı. bu abimiz haberi görür görmez geçelim bu haberi diyerek konuşmaya bile tenezzül etmedi. en saçma haberleri bile ciddiye alıp yorum yapan bu abimiz niye bu konuda yorum yapmadı ? çünkü koca yaz fenerbahçe'nin peşinde koşup da alamadığı adamı trabzonspor nasıl alacak diye düşünüyor büyük ihtimalle. kendisine hatırlatmak isterim ki trabzonspor'da malouda ve boateng gibi cardozo'dan çok daha kariyerli 2 adam forma giyiyor pekala cardozo da gelebilir abiciğim.

trt gibi tarafsız olması gereken bir kanalda bu derece insanın sinirini bozan, taraflı yorum yapan adamın ne işi var onu bilmiyorum.
31.12.2013

HOPA'LI TS'Lİ
09.07.2014, 15:00
TRT tam bir RTE ve şikebahçe savunucusu olmuş. Yazıklar olsun.

Emirhan Makul
09.07.2014, 16:36
TRT cumhurbaşkanı adayı ekmeleddinin tipini bir kare bile göstermiyor adamlar akp tv gibi çalışıyor tabi ki istanbul takımlarından yana yayın yapacaklar hele ki RTE şike olayını tamamen paralel yapıya yıkmış iken.

Reha Demirbaş
10.07.2014, 19:15
TRT cumhurbaşkanı adayı ekmeleddinin tipini bir kare bile göstermiyor adamlar akp tv gibi çalışıyor tabi ki istanbul takımlarından yana yayın yapacaklar hele ki RTE şike olayını tamamen paralel yapıya yıkmış iken.

BİLGİ - Bugün basın toplantısını yayınladılar. :)

Erkin
10.07.2014, 19:31
Sabahları genelde rastladığım bir program. Yukarıda arkadaş kim olduğunu anlatmış zira. Formatına zaten hasta oluyorum; buram buram kolpalık kokan haberleri bile okuyup yorumluyorlar. Şikeyle alakalı haberlerde sürekli şikecilere yontan, Şike basınındaki haberlerin manipülasyon olup olmadığına bile bakmadan bütün yorumlarını şb lehine kullanan bir adam. Asıl sunucu Hünkar Mutlu'ydu (GS'li sanırım), -kupa dolayısıyla maç anlattığından bu ara değişti- 1-2 keresinde kapak yapmıştı. Şb maçından sonraydı sanırım Lütfü yine bizi ayıplıyordu vs o da "Hırsızın hiç mi suçu yok" vb mealde şeyler söylemişti..

3-4 defa bu tip kolpalıklarına twit de atmıştım. Aslında muhattap almayacaksın ama uyuz oluyor insan. Arkadaşların yazdığı gibi bütün Trt, fanatik şikeci BB'dan ötürü müdür nedir şikecilerle dolup taşmış durumda. Ntvspor'da bile daha ılımlı/izlenebilir adamlar var; Güntekin, Murat Kosova, Metin Tekin birkaç kişi daha vs..

alperrr
11.07.2014, 14:18
3 temmuz fb şikesi çıkana kadar bazı isimleri gerçekten objektif zannediyordum ve onlarda Trabzonspordan bahsederken gerçekten insaflı gibi davranıp bir parmak bal ile bizi kandırıyordu

ama artık boyaları döküldü üm gerçekler ortaya çıktı kral çıplak yani

ve bu saycağım isimlerin belkide hepsi fenerbahçeli

ben fenerbhçeli olmalarına karşı değilim tescilli yorumcular vardır onlar gibi durmamaya çalışmalarına ojektif dürüst gibi durmalarına karşıyım

1.si bu lütfi özell sürekli TS yazıyor ama yaş itibariyle de tahmin edersiniz TS 1967 de kurulduğuna göre bu adam başka bir takım tutuyordu hatta bizim bazı kulüp başkanları bile açıkladı TS yokken fenerbahçliydim diye

bu adam bizi seviyor ama nasıl üvey evlat gibi yani ikinci planda fener sözkonusu olunca bizi anında satar ve satıyor

2. si zeki çöl

3. sü tayfun bayındır

4. sü altan tanrıkulu

Emirhan Makul
11.07.2014, 15:47
Bu Lütfi oldum olası bizim haberlere sıra gelince suratı ekşiyor ufff okumayalım şu Allah'ın belalarını gibi bir tavır ile yorumluyor, bence şahsın bizzat mail yada numarası varsa temas kurup sövelim, küfür etmek ayıp değil arkadaşlar, tamam günah, kalp kırar, dinen günah fakat ayıp değil, hak eden bir insan için biraz günaha girmeye değmez mi, irtibatı kuralım iftardan sonra sövelim.

Sibel
11.07.2014, 15:54
O başlığı attıkları gün terbiyelerini gördük.
Şimdi yazamayacağım herkes bilir.
Tek diyeceğim verdiğimiz vergiler haram olsun.

alperrr
11.07.2014, 18:48
Bu Lütfi oldum olası bizim haberlere sıra gelince suratı ekşiyor ufff okumayalım şu Allah'ın belalarını gibi bir tavır ile yorumluyor, bence şahsın bizzat mail yada numarası varsa temas kurup sövelim, küfür etmek ayıp değil arkadaşlar, tamam günah, kalp kırar, dinen günah fakat ayıp değil, hak eden bir insan için biraz günaha girmeye değmez mi, irtibatı kuralım iftardan sonra sövelim.

küfür olmasa bile ağır konuşalım karaktersiz olduğunu gücün karşısında ezilen büzülen bişey olduğunu

anlatalım ona ve bizimde güçlü olduğumuzu anlasınki ona göre yorum yapsın sadece şb ve aziz den

korkuyor onlarla ilgili yorum yaparken nasıl haklı olabileceklerini anlatmaya çalışıyor sürekli bize gelince de

dediğiniz gibi suratını ekşitiyor aşağılık kompleksi korkak

Tuğrul
11.07.2014, 19:15
TS hakkında negatif ve olumsuz konuşmaları beni rahatsız etmez.

Beni rahatsız eden şey bizi laf olsun diye 2,3 dakika konuşup.

İstanbul takımlarına programlarında genişçe bir süre yer vermeleridir.

Bana göre bize karşı en adil yaklaşan kanal yayıncı kuruluş yani ligtv'dir.

Trabzonspor düşmanı kanallar

TRT - Stadyum

Beyaz tv

Telegol

NTVSPOR

alperrr
03.08.2014, 23:01
haber61 e yapılan bir yorum

psikolojik transfer
mavrush03 Ağustos 2014 Pazar 18:02

TRT3 te spor manşet programı yorumcusu lütfü özel 4-5 ayönce ara transfer döneminde cordoza nın trabzonspora transfer olmasıyla ilgili çıkan haberleri, aşağılayacak şekilde 'bu transfer imkansız trabzonspora gelmez konuşmaya bie gerek yok geçelim' demişti yönetime kızgın olmama rağmen lütfi özele bu lafını yutturdukları için yönetime teşekkür ederim...ne olursa olsun alınması takıma yararlı olacaktır diye düşünüyorum

alperrr
07.08.2014, 22:59
kayıtlarda dursun diye yazıyorum belki birgün birileri okur ve gerçekleri done olarak kullanır

"Bu arada Cardozo, Türkiye'de forma giyecek futbolcular arasında Avrupa'da en çok gol atmış isim olarak dikkat çekiyor. Kariyerinde 76 maçta 34 gol atan Cardozo'yu 94 maçta 29 golle Fenerbahçeli Dirk Kuyt takip ediyor. Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego'nun 76 maçta 19, Galatasaraylı Sneijder'in 82 maçta 16 golü var"

işte Cardozo böyle bir oyuncu yukarıdaki bilgiler uefanın sitesinden manşet olarak Trabzonspor transferi sonrası verilmiştir

neyse ben küçük detaylardan bahsedicem

Cardozonun gelişi tabiki olay oldu ve canlı yayında verilmeliydi
diğer takımlar futbolcu transfer ettiğinde heleki yıldız statüsünde olduğunda hep böyle oluyordu
hatta bırakın transferi söylentisi olduğu zaman saatlerce uzman yorumcular tarafından değerlendirmeler yapılır
diğer dediğim takımlar tabiki torpilli devlet destekli hormonlu takımlar devletin bu desteği olmasa şike ve teşvikten
bir diğeri mali yapılanmadan vergisini ödememkten biralt kümede sürünüyor olurlardı

neyse Oscar'ın Trabzon'a gelişini çok kızdığım bir kanal ntvspor yaklaşık 10 dakika canlı olarak verdi
aynı anlarda trtsporu da takip ettim ses seda yoktu hiçbir görüntü veya yorumcu görmedim
ama yalan olmasın forumda 1-2 dakika lık görünlülerden bahsedildiğini duydum tam geliş anı değilde orda
toplanan seyircinin görüntüsü olabilir
ligtv nin ne yaptığını bilmiyorum bilen varsa yazar

başka bir konuda Oscar Cardozo nun tanıtımı için hazırlanan video yani attığı goller
bu üç kanal içinde yani trtspor ntvspor ve ligtv için ortak bir tutum var

videoda fenerbahçeye atılan goller yok
resmen göstermiyorlar hiç bahsetmiyorlar
ve böylece algı yönetmeye devam ediyorlar
sanki o goller hiç olmamış gibi
sanki hiç kimse izlememiş gibi

halbuki aşağıdaki habere bakın UEFA nın tespitine

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/uefadan-fenerbahceye-cardozo-imasi-200135.html

UEFA Cardozo transferini "Kariyerinde Avrupa'daki en önemli golü, F.Bahçe'ye attığı goldü" şeklinde yazdı

inanılmaz bir kıskançlık ve çekememezlik hormonlulara gitse yere göğe sığdırılamayak bir oyuncuyu
hala daha üçüncü dördüncü haber yapıyorlar yok geçen sene iyi performans göstermemiş yok yaşıymış
ah bu gözler şike davasında bu ülkede ne sahtekarlıklar gördü artık hiçbiri kandıramaz bizleri

kıskançlığın ispatını veriyim size hemen kariyerinde 293 maçta 171 gol atan bir oyuncu
için ntvsporda yapılan günün anketi sonucu Cardozo kaç gol atar sorusuna en çok katılımcı 0-10 golü tercih etmiştir))

alperrr
08.08.2014, 17:08
zengin kız fakir oğlan diye bir dizi var trt de

yine Trabzonlulara sallamışlar

kız zengin babası Karadenizli muhtemelen Trabzonlu
hatta şimdi Trabzonspor formasını da giymiş
görgüsüz kaba ve zengin şiveli konuşuyor

fakir oğlan ise fenerbahçeli
hatta diğer damatta aslında fenerli ama kayınpederi kandırmak için Ts
forması altına fb forması giymiş
fb gol attıkça gizli gizli seviniyor

Yiğit Gayretli
08.08.2014, 17:10
Bu yıllardır var.

Uzun dönem televizyonlarda "uzun burunlu, salak ve komik" olarak gösterilmedik mi?

Ne isterlerse o oluyoruz...

HOPA'LI TS'Lİ
08.08.2014, 17:19
Bu transferleri şikebahçe yapsa ilk haber olarak ve flaş verirdi.

Oysa spor haberlerinde hala 4. sırada veriliyoruz.

Yazıklar olsun.

Doğukan Uçan
08.08.2014, 17:58
O kel kafalı tam şerefsiz

aksamvakti
08.08.2014, 20:47
kayıtlarda dursun diye yazıyorum belki birgün birileri okur ve gerçekleri done olarak kullanır

"Bu arada Cardozo, Türkiye'de forma giyecek futbolcular arasında Avrupa'da en çok gol atmış isim olarak dikkat çekiyor. Kariyerinde 76 maçta 34 gol atan Cardozo'yu 94 maçta 29 golle Fenerbahçeli Dirk Kuyt takip ediyor. Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego'nun 76 maçta 19, Galatasaraylı Sneijder'in 82 maçta 16 golü var"

işte Cardozo böyle bir oyuncu yukarıdaki bilgiler uefanın sitesinden manşet olarak Trabzonspor transferi sonrası verilmiştir

neyse ben küçük detaylardan bahsedicem

Cardozonun gelişi tabiki olay oldu ve canlı yayında verilmeliydi
diğer takımlar futbolcu transfer ettiğinde heleki yıldız statüsünde olduğunda hep böyle oluyordu
hatta bırakın transferi söylentisi olduğu zaman saatlerce uzman yorumcular tarafından değerlendirmeler yapılır
diğer dediğim takımlar tabiki torpilli devlet destekli hormonlu takımlar devletin bu desteği olmasa şike ve teşvikten
bir diğeri mali yapılanmadan vergisini ödememkten biralt kümede sürünüyor olurlardı

neyse Oscar'ın Trabzon'a gelişini çok kızdığım bir kanal ntvspor yaklaşık 10 dakika canlı olarak verdi
aynı anlarda trtsporu da takip ettim ses seda yoktu hiçbir görüntü veya yorumcu görmedim
ama yalan olmasın forumda 1-2 dakika lık görünlülerden bahsedildiğini duydum tam geliş anı değilde orda
toplanan seyircinin görüntüsü olabilir
ligtv nin ne yaptığını bilmiyorum bilen varsa yazar

başka bir konuda Oscar Cardozo nun tanıtımı için hazırlanan video yani attığı goller
bu üç kanal içinde yani trtspor ntvspor ve ligtv için ortak bir tutum var

videoda fenerbahçeye atılan goller yok
resmen göstermiyorlar hiç bahsetmiyorlar
ve böylece algı yönetmeye devam ediyorlar
sanki o goller hiç olmamış gibi
sanki hiç kimse izlememiş gibi

halbuki aşağıdaki habere bakın UEFA nın tespitine

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/uefadan-fenerbahceye-cardozo-imasi-200135.html

UEFA Cardozo transferini "Kariyerinde Avrupa'daki en önemli golü, F.Bahçe'ye attığı goldü" şeklinde yazdı

inanılmaz bir kıskançlık ve çekememezlik hormonlulara gitse yere göğe sığdırılamayak bir oyuncuyu
hala daha üçüncü dördüncü haber yapıyorlar yok geçen sene iyi performans göstermemiş yok yaşıymış
ah bu gözler şike davasında bu ülkede ne sahtekarlıklar gördü artık hiçbiri kandıramaz bizleri

kıskançlığın ispatını veriyim size hemen kariyerinde 293 maçta 171 gol atan bir oyuncu
için ntvsporda yapılan günün anketi sonucu Cardozo kaç gol atar sorusuna en çok katılımcı 0-10 golü tercih etmiştir))

Renktas cok guzel bir tespit yapmisin. ne zaman elektrifik faturalari aklima gelse trtye kesilen katki payini bu yaptiklari adaletsiz yayinlardan oturu alttan en ust tabakaya kadar haram ediyorum

alperrr
09.08.2014, 19:20
Bu yıllardır var.

Uzun dönem televizyonlarda "uzun burunlu, salak ve komik" olarak gösterilmedik mi?

Ne isterlerse o oluyoruz...

aslında demokratik tepki ile usulüne uygun sözlerle bazı şeyler değişirde

organizasyona ve lidere ihtiyaç var

uzun burunlu salak komik hiçbirimizin yüzüne bakıp söyliyemedikleri korktukları çekindikleri şeyleri

bilinçaltlarında bulundurdukları şeyleri

böyle diziydi filmdi gibi şeylerle bize karşı kusuyorlar

şike davası tam noktalandıktan sonra ve bu yorgunluk bittikten sonra

sizlerden bmn yönetiminden isteğim bu konularda öncülük etmenizdir

Yiğit Gayretli
09.08.2014, 19:29
aslında demokratik tepki ile usulüne uygun sözlerle bazı şeyler değişirde

organizasyona ve lidere ihtiyaç var

uzun burunlu salak komik hiçbirimizin yüzüne bakıp söyliyemedikleri korktukları çekindikleri şeyleri

bilinçaltlarında bulundurdukları şeyleri

böyle diziydi filmdi gibi şeylerle bize karşı kusuyorlar

şike davası tam noktalandıktan sonra ve bu yorgunluk bittikten sonra

sizlerden bmn yönetiminden isteğim bu konularda öncülük etmenizdir
Bu yöntemlerin işe yaramadığını şike davası olaylarından itibaren öğrenmiş olmamız lazımdı.

alperrr
09.08.2014, 20:06
Bu yöntemlerin işe yaramadığını şike davası olaylarından itibaren öğrenmiş olmamız lazımdı.

doğru aslında da

biz bu ülkeyi bu kadar seversek

onlarda bize böyle davranmaya devam eder neyse yapacak bişey yok şuanda

Bahadır Şimşek
11.08.2014, 14:27
Dün gece yarısı Barış Yurduseven takımımızdan haberler verirken (sanırım TRTspor'du) Hayri (soyadını bilmiyorum) abi dedikleri bir zat ağzından köpükler çıkararak konuşuyor neredeyse diyor ki:

- Trabzonspor bir anda nereden buldu bu parayı, kim verdi sen mi verdin yoksa?

Bu nasıl bir çekememezlik yahu? Neyi ima ediyorsun sen? Yanlış anlamadıysam camia içinde daha önce bulunmuş birisi kendisi. BY de kredi olayından falan bahsetti biraz geçiştirdi soruyu.

Süleyman50
11.08.2014, 14:30
hadi ntvsporu anladım malum onlar şikebahçetv gibi birşey, ama devletin kanalı trt de 2 gündür ersun yanal ve fb den başka bir şey konuşulmuyor...

kani6161
11.08.2014, 14:48
Trt en çok sevdiğim kanallardır. Ama son zamanda bazı ntvden gelme çok sayıda transfer oldu. Bugün bende spor manşetindeki kele sinir oldum diyebilirim. Kumanda bende olduğu için abim kapat diye bağrıyordu.
Erdoğan Arıkan ve yalçın abi, zeki Çöl varsa trt izlenir.

Murat Engin Akyüz
14.09.2014, 12:54
Dun Sergen ile Erman'ın yaptığı programda bir ara aşırı saçmalandı.Buyuk ihtimalle hocanın dunku açıklamalarını okumaya uşenmiş olacaklar ki sanki hoca onceki açıklamaları gibi konuşmuşcasına "eksiklikleri bahane ederek mazeret uretemez hoca" minvalinde konuşmalar oldu.Hoca aksine eksiklerin bahane olamayacağını,aksine Barca ile oynasak bile sahaya galibiyet için çıkacağını soylemişti.Yani bu kadar sallama yorumculuk olamaz.İzlerken sinirlensem mi kızsam mı ne yapacağımı şaşırdım.En son zaten "niye bu futbol cahillerini,futbolu hala 80lerdeki gibi sanan geri kafalıları dinliyorum ki" deyip kanalı değiştirdim.

TSercaN
14.09.2014, 13:59
Dun Sergen ile Erman'ın yaptığı programda bir ara aşırı saçmalandı.Buyuk ihtimalle hocanın dunku açıklamalarını okumaya uşenmiş olacaklar ki sanki hoca onceki açıklamaları gibi konuşmuşcasına "eksiklikleri bahane ederek mazeret uretemez hoca" minvalinde konuşmalar oldu.Hoca aksine eksiklerin bahane olamayacağını,aksine Barca ile oynasak bile sahaya galibiyet için çıkacağını soylemişti.Yani bu kadar sallama yorumculuk olamaz.İzlerken sinirlensem mi kızsam mı ne yapacağımı şaşırdım.En son zaten "niye bu futbol cahillerini,futbolu hala 80lerdeki gibi sanan geri kafalıları dinliyorum ki" deyip kanalı değiştirdim.
Bende tam son cumlenizi diyecektim siz yazmizsiniz.

Bunlari dinleyip vaktinizi harcayip sinirinizi bozmayin. Onlarda adamlik ne arar