PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Göreve!.. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

XhAn
29.09.2006, 01:03
Trabzonspor'u golsüz geçen maç sonunda eleyen Osasuna taraftarlarından çirkin davranış. İspanyol taraftarlar tribünde PKK bayrağı açarak çirkin yüzlerini gösterdiler...

http://image.haber7.com/haber/41226.jpg

TERBİYESİZ İSPANYOLLAR!..
UEFA Kupası birinci tur rövanş maçında Trabzonspor'u evinde konuk eden İspanyol takımı Osasuna tribünlerinde hemde Trabzonspor'un kale arkası tribününde açılan bayrak İspanyolların gerçek yüzünü ortaya çıkarttı..

İspanyol seyirciler Trabzonspor kale arkasında bölücü terör örgütünün bayrağını açtılar..
UEFA Yetkilileri ve İspanyol kulübünün yetkililerinin olaya müdahale etmemesi dikkat çekti

Bizde olsa saha kapatılmıştı çoktan !

Berat
29.09.2006, 01:06
Bazı arkadaşlar maç başlığında bu olaydan bahsederlerken Bask bölgesine özgü bayraklarla pkk bayrağını karıştırmış olabilirler diye düşünüyordum ama sanırım bayrak bölücülere ait..

Özgür Öztürk
29.09.2006, 01:06
Şereften yoksun insanların ........ağzımı bozmayım gene

XhAn
29.09.2006, 01:12
Küfürün alasını hak eden bu insan kılıklı dallamalara küfür ederek forumun düzenini bozmayalım.Biz tepkimizi koyalım,ceza gelecektir..!
Ne mutlu Türküm Diyene..!

Maç esnasında Tv yayınında Türk bayrağı gözüküyordu orda dijital olarak..

Bi Trabzonlu Türk evladı da , Gökdenizidir, umutudur , ömeridir.... gidip , çekip alamadı mı onu ordan?

Trabzonlu dedin mi gidecek , çekecek , alacak , yere atacak onu....

Bizde onu havaalanında binlerce kişi karşılıcaktık...

Berk Akçay
29.09.2006, 01:14
maçın ilk 5 dakikası içerisinde bir pankarta büyük harfler ile KÜRDİSTAN yazıyordu ama sonra sanırım kaldırdılar

Kobalas61
29.09.2006, 01:17
İt ürür kervan yürür

hay1699
29.09.2006, 01:22
ispanyolların bunu akıl etmesi zor, birkaç bolucudur buyuk ihtimal.

Kaya
29.09.2006, 01:27
Aralarına karışmış hainledir. Fakat bizim yöneticimiz kalkacak diyecekki. Böyle böyle bir durum var. İndirttirin. Nerde...

Ama bask bölgesinden başka birşey beklenmez...

Mesut AKYILDIZ
29.09.2006, 01:43
Osasuna bask bölgesinin takımı oldugundan bu bölgenin özerkligi için mucadele eden eta örgutu yine bizde kendince böyle bir mücadele verdigini düşünen bir örgutle benzer amaçlar güttügünden kısaca ortak bir yanları oldugundan bu pankart ordakı eta örgutu uyeleri tarafından acılmış veya pkk lılar tarafından acılmışsa buna bu saydıgım nedenlerden ötürü ispanyollar tarafından göz yumulmuş olabilir. Ama kesinlikle dogrudan veya dolaylı etayla bir baglantısı oldugunu düşünüyorum

Sefaenes
29.09.2006, 01:51
bende bu serefsiz görüntügü ariyordum sagol basta. Hadi Uefa gercek yüzünü göster bakayim. Bizi ilk macta masa basi oyununla seyircisiz oynattin. bakalim bir terör örgütünün bayragini astiran bir takima ne ceza verecek.

tamuğ yamtar
29.09.2006, 01:56
Kendileriyle bu itler arasında bağ kuruyorlar.

Pankart vardı. ........ Özgürlük diye. Yanında BASK la ilgili birşeyler de yazıyordu ama okuyamadım tam olarak.

Burada hata yönetimde.

Bunlar kalkmazsa maça çıkmayız diyeceklerdi.

Durumu anlatacaklardı. Hemen kaldırılırdı bence.

Gerekirse de maça çıkılmazdı. Bazı şeyler tur atlamaktan daha önemlidir.

Yönetim inşallah bundan sonra, böyle şeylere dikkat eder.

Muhammet_61
29.09.2006, 01:58
Bu iş uzar burada bitmez. Yetkililer gerekeni yapmalı. Sadece futbol yetkilileri değil, siyasi büyüklerimiz de gerekeni yapacaktır.

eys_61
29.09.2006, 02:00
Önceleri bilmem nereye özgürlük yazılı pankartla birlikte açılmıştı o paçavra,sonra pankart kaldırıldı (veya kaldırtıldı).Bu işin peşinin bırakılmaması gerekir.eta veya ira (örneğin) bayrakları bizim tribünlerimizde yer alsa maruz kalacağımız muameleyi düşünemiyorum bile.
Bu sadece Trabzonspor veya Trabzonsporluları değil tüm ülkeyi ilgilendiren bir mesele.Şimdi topyekün tepkimizi koymazsak gelecekte korkarım ki daha cüretkar davranmaktan cekinmeyecektir bu haysiyet yoksunları.
Federasyon,dışişleri bakanlığı ve tüm sorumlular göreve...

tamuğ yamtar
29.09.2006, 02:02
Arkadaşlar pankartı tam yazmayın.

İtlerin reklamı olmasın.

eys_61
29.09.2006, 02:07
Arkadaşlar pankartı tam yazmayın.
İtlerin reklamı olmasın.

sanırım haklısın,düzeltildi

tamuğ yamtar
29.09.2006, 02:11
Aşırı hassasiyet olarak algılayabilirsiniz ama, asılan şeyden bayrak olarak bahsetmeyelim.

Paçavradan başka birşey değildir.

galyanlim
29.09.2006, 02:15
vay terbiyesizler rezil bunlar bidaha türkiyeye nasıl geleçekler bunlar ayıp be

My
29.09.2006, 04:00
Bir terör örgütünün süprüntü paçavrası İspanyol stadında asılıyor ve bunun hiç bir yaptırımı yok mu Allah aşkına? Bu ne rezilliktir böyle ya.

A.Hilal Çakıroğlu
29.09.2006, 04:45
Bir terör örgütünün süprüntü paçavrası İspanyol stadında asılıyor ve bunun hiç bir yaptırımı yok mu Allah aşkına? Bu ne rezilliktir böyle ya.
evet bize KKTC bayraklarını bile astırmamak için çaba harcayan uefa buna buna göz yumuyor. bizim yöneticilerimize de büyük görev düşüyordu malesef sınıfta kaldılar. :(
En azından şimdi uefanın geç de olsa görevini yapmasını sağlamalıyız. :mad:

Cenkhan
29.09.2006, 04:47
İspanya'da büyük bir bölünmüşlük var. Deportivolu'ların tribünlere Türk bayrakları çekmesi Basklı'ların kafasında yer etmiş olabilir. Sonuçta özgürlük mücadelesi adı altında teröre destek veren bir toplumun böyle tahrik edici bir olaya kalkışması şaşırtıcı değil, ama alçakça olduğu kesin..

Lapina
29.09.2006, 04:58
ispanyolların bunu akıl etmesi zor, birkaç bolucudur buyuk ihtimal.

Galiba..Simdi bascam kalayi olmayacak..

Kaya
29.09.2006, 05:40
Öncelikle, bu terbiyesizliği bizim yöneticilerimizden birinin görüp müdahale etmesini beklerdim ama koskoca ilk yarı devamlı o paçavrayı görmek zorunda kaldık. Neyseki 2.yarı show tv o bölüme Türk bayrağı yansıttı. Şimdi önemli nokta şudur; bu paçavrayı asan bir kaç şerefsiz mi yoksa bu işte tribünlerin, yetkililerin veya İspanyol polisinin rolü var mı? Koca tribün "kurdistan pkk" diye bağırdığına göre bu işe kalkışanlar 3-5 kişi değil. İspanya bildiğim kadarı ile 3'e bölünmüş bir ülke. Bask ve Katalan'lar İspanya bayrağını reddeden gruplardır. Bu tipte insanlardan böyle bir rezalet açıkçası beklenir.

Şenes Erzik biraz adamsa bu işi cezasız bırakmamalıdır...

Maymun her yerde maymun!..

Nytre
29.09.2006, 07:55
ispanyollar bu konuda az bilgi sahibidir bence... ama bizimkilerin uyanık davranması gerekiyordu... o pankartı maçın ilk başlama vuruşunda ben de gördüm...

Emre B.
29.09.2006, 08:25
UEFA İspanyollara da ceza verseya

bordoylamavi
29.09.2006, 08:33
yöneticilerimiz nasıl tepkisiz kalır anlamam. gerçi ikinci yarının sonlarına doğru kalktı galiba pankart ama maç esnasında yada en azından devre arasında müdahale edilip kaldırtılmalıydı. uefadan da ceza meza gelmez bu şerefsizlere bak görün ha

Burçak
29.09.2006, 08:56
bize ceza vermek için fırsat kollayanlar bu adileri görmezler. memleketsiz köpekler opaçavrayı alın....:mad:

Külünkoğlu
29.09.2006, 09:08
Arkadaşlar güzel söylemiş Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağı için o kadar kastıran UEFA bakalım şimdi ne yapacak ?

Gürkan
29.09.2006, 09:10
hiç birşey yapmayacak.

ve bizim yönetim olsun hükümet olsun yada bürokratlar agzını acıp tek laf etmeyecek.kapanıp gıdecek.

Oruç
29.09.2006, 09:11
Resmen rezillik. Fanatik'te o 'bez parçasının' İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından indirildiği yazıyor...

Jade
29.09.2006, 09:23
uefa nın ne yapacağını beklememize gerek yok.. birisi ingilizce olarak hemen döşesin ve gerekli adreslere gönderelim tepkimizi..ossanuna ve bizim yönetim de dahil olmak üzere..neden tepki vermedi bizimkiler!! yok öyle dostluk mostluk ayaklarına bu paçavraya sessiz kalamayız..
bulgarlar da bjk maçında türkçe olarak bize küfretmiş, gerçekten de dostumuz yokmuş. ama sessiz kalmaktan nefret ederim lütfen yazıyı hazırlayacak arkadaş bütün türk takımlarının maçlarında yapılan pislikleri bir bir yazsın ve uefa nın gözüne sokalım ve o zaman beklemeye başlayalım bakalım ne ceza verilecek diye!!!

Nytre
29.09.2006, 09:36
eğer olayı takip etmezsen bir şey yapmazlar...
federasyonunda bu konuda hareket etmesi lazım

Jade
29.09.2006, 09:52
futbol fedarasyonuna gereğini yapmaları için mesaj yazdım ben.

tff@tff.org.tr

G.YAZICI
29.09.2006, 10:00
Orda HİÇ Mİ YÖnetİcİmİz Yoktu Yaa Bu Nasil İŞtİr Bİrİ Kalkip Neden BİŞey SÖlememİŞ Yazik Yaa

zeki gursoy
29.09.2006, 10:20
valla bravo size.ben maça öyle bi kitlenmişimki ne o paçavrayı gördüm, nede yazıya dikkat ettim..gözüm maçtaydı..ama ikinci yarıda kale arkasındaki dijital Türk bayrağını gördüm...onada galiba algıda seçicilik diyorlar..bence bu ordaki bizden gitme şerefsizlerin işi...ispanyollar büyük ihtimalle ceza alacak ama bizim gibi sahaları kapanmaz..2-3 bin isviçre farnkı falan...

pReN@_61
29.09.2006, 10:22
bu iş böyle kalmamalı....birileri bişeyler yapmalı ARTIK

t-sat
29.09.2006, 10:25
''freedom for kurdistan'' yazıyordu orada.

Mehmet_Mercanlı
29.09.2006, 10:25
bayrak acarlar, pankart asarlar. bu cok doğal bunların onların yandaşı olduhunu zaten biliyorduk.
adamlar istanbulun göbeğinde pankarlarla bayraklarla eylem yapıyorlar apo ya destek tezaratları yapıyorlar. kimse cıkıpta bişe demiyo diyemiyo avrupa elimizi kolumuzu bağlamış . insanhakları diyo, apo denen köpek ada'da kralgibi yaşıyo... abd köpekleri sesini cıkaramıyo ab köpekleri daha beter yalakalık yapıyo.
şimdi siz gelmiş bir avrupa futbol kuruluşundan bunlara ceza verilmesini istiyorsunuz. bunlar onlara ceza veremez ve bunun sayesinde bundan sonra hermaçta bu bayrakları görürüz. alışın.
istanbulda duzenlenen f1 yarışlarında kupayı KKTC başbakanı veriyo bize ceza yağya. niye - törör örgütümü? -hayır bölücümü? -hayır pekine özgürlük, bağımsızlık isteyen bir ÜLKE.
Ama neden ceza geliyo cunkü öyle isteniyo . eğer ceza gelmezse bundan sonrakı f1 kıbrısta yapalır diye korkuyorlar.
şimdi bunların onlara ceza verecekleini duşunuyormusunuz . cok ses getiren birtepki olursa görüntü için formalıte içabı bir ceza gelir. bizi susturmak için...! peki bucezayı kım öder. size onuda söylim BİZ.
bu olayın medyada duyulması bize cok ağır bir ceza olarak yansır çünkü onların istediği bu dunyanın duyması , avrupanın duyması . bunların ekmeyine bal surer .
peki biz buna seyircimi kalıcaz...?????
??????????

mAmi
29.09.2006, 10:37
Ya Bu UEFA Denilen Kurum,Sanki Türk Takımlarına Karsı Kurulmuş...Biz Kendi Emegimizle Bazı Yerlere Gelmeye ÇAlısıyoruz Ama Bastakiler Ne Derse O Oluyor!Baştakinin Başının Kesilmesi Gerekiyor...İspanyollar İnsan Degil Ki!..Hele dE Taraftar...İnsan TAkımını Böylemi Temsil Eder..Onların YAptıgı Tek Şey,Hem Bizi,Hem de Türkiye'yi Renjide Ediyorlar...Gene dE TRABZONSPORLUYUM!..........

Onur Muhcu
29.09.2006, 11:13
Arkadaşlar ingilizce bilen var mı ? Güzel bir metin hazırlasın bu konu ile ilgili, hatta diğer taraftar portallarından da bu konuda destek isteyelim. UEFA'ya sürekli bu konu hakkında faks gönderelim. Sayın Şenez Erzik acaba bu konuda nasıl hareket eder merak ediyorm.

TameRHan
29.09.2006, 11:17
apoel maçı sonrası sahamızı kapatan uefa şimdide osasunanın sahasını kapatabilecek mi bakalım. daha bir kaç sene önce terör örgütü yüzünden koca bir tren dolusu insan ölmüştü ispanyada ama bakıyorsunuz şimdi bir başka terör örgütü olan pkknın bayrağını açıyorlar.

uefa ceza vermezse reziliğini duyurmuş olur.

Hasan Cubukcu
29.09.2006, 11:17
Türkün baska türkden dostu yoktur ve olmayacaktir , ona göre her adimimizi ve kime kötülük kime iylik yaptigmizi bilmemiz gerekiyor . Biz bir olamadikmi güclü de olamayiz .
Ben baska bir sey demiyorum

emre81
29.09.2006, 11:20
Ya burada lafını bile etmeye gerek yok bunlar türk askeri kendisini paketlediğinde köpek gibi yalvaran halkım dediği kürtleri anında satan, bütün ideoloji dediği safsatalara sırt dönen hatta annesininde türk olduğunu türk askeriyle işbirliği yapmaya hazır olduğunu söyleyen terorist beşpara etmez bir köpeğin peşinden koşan zavallılar eğer bu bayrağı ispanyollar açmışsa onlar daha da zavallı boşverelim bunlarla zihnimizi yormayalım değersiz insanlar için, avrupalının buna tepki vermemesi de çok normal umuyorumki terörü teroristi destekleyen avrupalı bunun bin beterini yakın zamanda kendi içersinde görür.

Ayşe Aygün
29.09.2006, 11:27
Kendi bayraklarını red eden topluma ayrılmış bir ülkeden bize saygı göstermesini beklemek zordur.O paçavara genlede avrupadaki her türk takımının maçlarında ekranlarda görüyoruz.ve görmeyede devam edeceğiz.uefa gerekeni yapması lazım ordanda pek bir şey çıkmaz

Kobalas61
29.09.2006, 11:27
serefsiz batı

Bülent Bayraktar
29.09.2006, 11:31
şenez erzik bey ne işe yaray acep

Aslıhan
29.09.2006, 11:39
uefa ve bizi savunmak ; yanyana gelmesi imkansız iki cümle :mad:
aslında o çeteyle uefanın hiç bir farkı yok :mad: o yüzden ceza vermeleri mümkün değil çünkü aynı düşüncedeler :mad:

ama onlar da çok iyi biliyorlar ki bu ülkeyi asla ama asla
B Ö L E M E Y E C E K L E R

haysiyetsizler :mad:

Kobalas61
29.09.2006, 11:43
evet abi adamlar zaten
türkiye nin iyiliğini falan istemiyorlar ya
zorunlu kalırsalar bir iki acıklama tamam
ikiyüzlü yüzsüzler

laz_hayri_61
29.09.2006, 12:28
arkadaşlar bu ve benzeri olayların sebebi devlet politikamızın pısırık olması, Avrupa nın her dediğine boyun eğmemizden kaynaklanıyor.kesinlikle siyaset yapmıyorum gerçek bu...fakat bu hainler, şerefsizler YÜCE TÜRK MİLLETİ nin büyüklüğünü unutmuşlar ....birde bizim futbolcularımızdan biri çıkıp o pankarta o paçavrayı indirmeye niye çalışmadı...yukarda arkadaş söylemiş bizde onu bağrımıza basardık, TRABZON lunun gücünü görürdü tüm çirkef avrupa

bölücü avrupa..çirkef avrupa..şerefsiz avrupa..hepinizin ALLAH belasını versin

bordox
29.09.2006, 12:29
Ne acı vermişiz bu aleme kardeşim,ne kuyruk acısıdır bu böyle.

sadman
29.09.2006, 12:30
benimde bugün bi gazetede okuduğum kadarıyla yöneticilerimiz pankartlara ve o renkli bez parçasına gereken tepkiyi göstermiş ve osasuna başkanından yardım istemişler. ilk başta herif beni ilgilendirmez şeklinde tavır göstermiş ama yöneticilerimizin ısrarla o şeylerin indirtilmesini istemesi üzerine güvenlikle irtibat kurulup indirtilmiş. okuduğum kadarıyla olay bu.
bence hemen yöneticilerimize suç bulmayalım. sonuçta orası başka bir ülke ve yapılacak şeyler sınırlı. haklıyken haksız duruma düşmekte var. o yüzden yazılanlara göre doğru şekilde davranmıştır yöneticilerimiz.
son olarak uefa ya şikayette de bulunursa yönetim bu olaydan alnının akıyla çıkacaktır. gerisi haysiyetsiz uefaya kalmış...

laz_hayri_61
29.09.2006, 12:31
bayrak acarlar, pankart asarlar. bu cok doğal bunların onların yandaşı olduhunu zaten biliyorduk.
adamlar istanbulun göbeğinde pankarlarla bayraklarla eylem yapıyorlar apo ya destek tezaratları yapıyorlar. kimse cıkıpta bişe demiyo diyemiyo avrupa elimizi kolumuzu bağlamış . insanhakları diyo, apo denen köpek ada'da kralgibi yaşıyo... abd köpekleri sesini cıkaramıyo ab köpekleri daha beter yalakalık yapıyo.
şimdi siz gelmiş bir avrupa futbol kuruluşundan bunlara ceza verilmesini istiyorsunuz. bunlar onlara ceza veremez ve bunun sayesinde bundan sonra hermaçta bu bayrakları görürüz. alışın.
istanbulda duzenlenen f1 yarışlarında kupayı KKTC başbakanı veriyo bize ceza yağya. niye - törör örgütümü? -hayır bölücümü? -hayır pekine özgürlük, bağımsızlık isteyen bir ÜLKE.
Ama neden ceza geliyo cunkü öyle isteniyo . eğer ceza gelmezse bundan sonrakı f1 kıbrısta yapalır diye korkuyorlar.
şimdi bunların onlara ceza verecekleini duşunuyormusunuz . cok ses getiren birtepki olursa görüntü için formalıte içabı bir ceza gelir. bizi susturmak için...! peki bucezayı kım öder. size onuda söylim BİZ.
bu olayın medyada duyulması bize cok ağır bir ceza olarak yansır çünkü onların istediği bu dunyanın duyması , avrupanın duyması . bunların ekmeyine bal surer .
peki biz buna seyircimi kalıcaz...?????
??????????

kardeşim olayı özetlemiş, Ab nin kendisi terorist

Kaya
29.09.2006, 13:42
KKTC ile bu şerefsizleri bir arada konuşmak bile hata. KKTC bir ülkedir, ülke...

O paçavra sadece paçavra olarak kalacak. Bunu böyle bilin!..

Egemen
29.09.2006, 13:52
maçın ilk 5 dakikası içerisinde bir pankarta büyük harfler ile KÜRDİSTAN yazıyordu ama sonra sanırım kaldırdılar

sadece kürdistan deil

freedom for kurdistan yazıodu.
serefsis herifler... uefa görmez ama bunları eee pkkdan farkı yokki .bnelerin...

Murat Acar
29.09.2006, 13:53
Şimdi ne olacak çok merak ediyorum formula da 5 milyon dolar ceza veren avrupa böyle olaylara tepki neden göstermiyor spora siyaset karıştırmak herhalde terör karıştırmaktan daha tehlikeli sanırım onlara göre..

Berk Akçay
29.09.2006, 13:54
Alıntı:
ktuTS tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=476559#post476559)

sadece kürdistan deil

freedom for kurdistan yazıodu.
serefsis herifler... uefa görmez ama bunları eee pkkdan farkı yokki .bnelerin...

bakıcaz artık kim görücek UEFA bize yapılan baskıları onalra yapsında görelim

Egemen
29.09.2006, 13:58
walla bence hiçbişi olmicak.. uefa teröristlerin statlarda kol gezmesine ses cıkarmaz ama bizim tertemiz KKTC bayrağımıza laf ederler.. yaa ceza almıycagımı bilsem sağlam sövecemde neyse...

sümela61
29.09.2006, 14:04
ben bu bebek katillerini ve yandaşlarını kaale bile almıyorum, yukarda bir arkadaş demiş "it ürür kervan yürür"... son demlerini yaşıyorlar, son zamanları bu zamanlar... onlar da biliyor bunu, ha bire karışıklık yaratmaya ya da gündeme gelmeye çalışıyorlar... ama bittiler, kendileri de farkında...

öte yandan olayın bir de UEFA boyutu var... bir terör örgütü yüzünden savaş açıp, masum sivilleri bile öldürmeyi göze alan ve öldüren Avrupalılar, bir futbol maçında başka bir terör örgütünün bayrağının açılmasına ne diyecekler şahsen çok merak ediyorum... aslında yine çocukların bile inanmayacağı bir kılıf bulacaklardır diye düşünüyorum ya, neyse...

bence biz kendi adımıza üstümüze ne düşüyorsa yapmalıyız...

bağırıp çağırmaktan, zincirleme küfürler yazmaktansa, "BMN olarak ne yapabiliriz?", bu konuda bir beyin fırtınası yapıp, sonucunda somut bir şeyler gerçekleştirmeliyiz...

sanırım bunun yolu da fax ya da mail göndermekten geçecektir...

bu arada bu meselenin Trabzonspor'dan ziyade Türkiye'nin meselesi olduğu unutulamamalıdır... lütfen tuttukları takımlara bakmaksızın bütün arkadaşlarımızı bu konuda bilgilendirelim...

not: yıllardır Avrupa'da mücadele eden takımlarımızı ayırt etmeksizin sonuna kadar desteklerim, desteklemeye de devam edeceğim... bu olay bir kez daha göstermiştir ki; bizim dostumuz sadece biziz... göğsünde ay-yıldızlı forma giyen, Türkiye'yi temsil eden her takımımızı (buna fb de dahil) Avrupa'da sonuna kadar desteklerim... biz birbirimize bu kadar sırtımızı dönersek düşmanlarımız bunu çok iyi kullanır ve kullanmaya başladılar da...

atlantis
29.09.2006, 14:16
Şerefsizler bu Vatansızların bez parçasının ne işi var orda .. Avrupa teroristlere karşı çok hassas yaa hani göstersin bakalım uefa cezayı

XhAn
29.09.2006, 15:02
Bana şimdi kimse irkcılık mırkcılık falan demesin. Yok çok ağır laf falan demesin. Bu ülkede yüzyıllarca farklı etnikler huzur içinde yaşamış. Bu huzuru bozanlarda dışardan aptal geri zekalıları kandırıp güzel ülkemizi bölmek amacları.
Bu ülkede lazı, çerkezi, abazası, zazası, arabı, macırıda var. Neden bunlar çıkıpda bende lazistan, çerkezistan, abazistan, zazaisten, arabistan istiyorum demiyor hiç düşündünüzmü?

Bunlar "Ben laz kökenliyim belki ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım" diyebiliyorda bu kanı bozuklar neden diyemiyor?
Bu ırkla alakası yok zaten. Bu Vatan için ölenler, ne laz, ne çerkez, ne arab, vs vs. idi. Bu Vatan için ölenlerin hepsi TÜRK evladı idi. Türkiye için kan verdı.

http://www.bolu-gsim.gov.tr/images/turk_bayrak.jpg

Kaya
29.09.2006, 15:07
Bana şimdi kimse irkcılık mırkcılık falan demesin. Yok çok ağır laf falan demesin. Bu ülkede yüzyıllarca farklı etnikler huzur içinde yaşamış. Bu huzuru bozanlarda dışardan aptal geri zekalıları kandırıp güzel ülkemizi bölmek amacları.
Bu ülkede lazı, çerkezi, abazası, zazası, arabı, macırıda var. Neden bunlar çıkıpda bende lazistan, çerkezistan, abazistan, zazaisten, arabistan istiyorum demiyor hiç düşündünüzmü?

Bunlar "Ben laz kökenliyim belki ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım" diyebiliyorda bu kanı bozuklar neden diyemiyor?
Bu ırkla alakası yok zaten. Bu Vatan için ölenler, ne laz, ne çerkez, ne arab, vs vs. idi. Bu Vatan için ölenlerin hepsi TÜRK evladı idi. Türkiye için kan verdı.

http://www.bolu-gsim.gov.tr/images/turk_bayrak.jpg

Sana kimse bişi demezde. Siyasi konulara kaymayalım...

XhAn
29.09.2006, 15:08
Bize akıl veren batıya bakın

*18. yüz yılın sonlarında mevcut Fransa 21 milyon Zaireliye soykırım uygulamıştır.

*İngilizler 2 milyon Kenyalıyı öldürmüştür.

*Christoph Colomb milyonlarca kişiyi katletti

*İtalyanlar 1 milyon Bedeviyi zehirleyerek ve açlığa terk ederek soykırıma uğrattılar.

*George Washington Vahşi hayvanların (Kızılderililerin) imha edilmesi gerektiğini belirtti ve katlettirdi..

Mollasalihoğlu
29.09.2006, 15:18
Bizi yıkamayan rüzgarlar bizden toz götürmeye devam ediyor..

Banyo yapmayı bile bizden öğrenen ''Medeni'' Avrupalılar binlerce kişiyi katleden .........'nın bayrak-pankart açmasına göz yumuyor..Bunlar da İspanya'nın bölücüleri gerçi aynı yolun yolcusular 3 aşağı 5 yukarı..

Sabır Allah'ım...

bordoylamavi
29.09.2006, 18:23
Trabzonspor maçındaki küstah pankart indirildi
İlk yarıda Jefferson’un koruduğu kalenin arkasına asılan ‘Kürdistan’a özgürlük’ yazılı pankart, itirazlar sonrası hemen indirildi.

10 dakika sonra...

Navarra Stadı’nın tribünlerinde çok sayıda pankart asılıydı ama biri vardı ki, tahammül edilecek gibi değildi. Maçın ilk düdüğünden kısa bir süre önce fark edilen ve üzerinde ‘Freedom for Kurdistan’, yani ‘Kürdistan’a özgürlük’ yazan pankart ilk yarıda Jefferson’un koruduğu kalenin hemen arkasına yerleştirildi. Bu girişimin ardından Trabzonspor’un kurmayları hemen harekete geçti. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ve Trabzonspor 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Osasuna Başkanı Izco Irundain ile görüştü. Önceleri, “Beni ilgilendirmez'' diyen Irundain sert tepkinin ardından çark etti. Emniyet görevlileri ile de kurulan temas sonrasında küstah pankart 10. dakikadan sonra indirildi.

milliyet in web sayfasındaki haber

XhAn
29.09.2006, 18:27
Madem indi 2. yarıda neden dijital türk bayraği TV ekranında idi ?

bordoylamavi
29.09.2006, 18:34
Madem indi 2. yarıda neden dijital türk bayraği TV ekranında idi ?
pankarttan başka bir de bayrak vardı o inmedi

CÖMERT
29.09.2006, 19:03
KÖtÜ YapmiŞlar Ama Bİ Yandanda Che Nİn Posterİnİ AsmiŞlardi.

Çetin
29.09.2006, 19:10
bu ab şerefizlerine...

karayamayman
29.09.2006, 19:22
Bir protesto metni yazdım, işlerden vakit bulamadım ancak akşama oldu.

Yalnız nereye yollanacağını bilmiyorum. Birileri gönderirse UEFA'nın internet adresini vs. yollanabilir bence bu metin etkili de olabilir aslında.

"To the Union of European Football Associations (UEFA) regarding the UEFA Cup match Ossasuna (Spain)-Trabzonspor (Turkey)

I would like to express my deep regret that members and supporters of PKK/KONGRA-GEL terrorist organization or Spanish fans, exposed propaganda materials and banner of the organization during the UEFA Cup first tour second leg match between Ossasuna/Spain and Trabzonspor/Turkey on August 28, 2006.

PKK/KONGRA-GEL terrorist organization, which started its armed terrorist acts in 1984, caused the death of more than 30.000 Turkish citizens, among whom were civilians, babies, children, women, elderly people, teachers, engineers and other civil servants, many deliberately murdered, and a huge economic and social damage.

The terrorist organization, under its different names (PKK, KADEK, KONGRA-GEL) is recognized as a terrorist organization by the EU (decision of the European Council, no.2004/306/EC, dated 2 April 2004).

I also would like to remind you the relevant article of Council of Europe Convention on the Prevention of Terrorism, dated 16 May 2005: “Public provocation to commit a terrorist offence” means the distribution, or otherwise making available, of a message to the public, with the intent to incite the commission of a terrorist offence, where such conduct, whether or not directly advocating terrorist offences, causes a danger that one or more such offences may be committed.”

Therefore, I kindly request the relevant UEFA bodies to intercede with the Spanish Football Federation and Ossasuna Football Club so that they can take the necessary measures in order to prevent such incidents that sadden Turkish people, not only in Turkey, but also all over the world.

By my reckoning, the Ossasuna club has to face the severest punitive measure stipulated by the related UEFA Directives, with a view to emphasize the significance of struggle against terrorism, the calamity, unfortunately, humanity has been suffering gravely in our modern age.

Such acts which encourage terrorism cannot be tolerated.

On this occasion, I convey my best wishes.

frango
29.09.2006, 19:49
bunların hepsi şerefsiz la sızın ne işiniz var pkk ıle sız o bayragı ve pankartı nıye asarsınız bız bu ab nın gerçek yuzunu ne zaman gorecez yada gorecekmıyız

doctorsurgeon
29.09.2006, 19:50
O paçavra tek bir işe yarar: tuvalet kağıdı.

U.Sadıkoğlu
29.09.2006, 19:51
şerefsiz herifler

sweetrose
29.09.2006, 20:13
Arkadaşlar; öncelikle dün akşam ki maç dolayısıyla hepimizin üzgün olduğu malum. Fakat üzüntümüzü ve kinimizi bir değil bin kat artıran bir çok olaylar zinciri ise bazı taraftarlarımız tarafından ya tam olarak görülmemiş ya da tam olarak algılanamamıştır. İspanya içerisinde 21 etnik milliyete ait insan barındırmaktadır. Bunların yaklaşık olarak 8 tanesi ayrılıkçı olarak addedilmektedir ve bu yönde ayrılıkçı bir politika izlemektedirler. İspanya bu durumu ile Avrupada bölünmüş bir ülke imajı çizmektedir. Siyasi arenasında bu açığı kapatabilmek maksadıyla diğer ülkelerin ayrılıkçı gruplarını (terörist) beslemekte ve eğitmektedir. Kürt milliyetçiliğine dayanan ayrılıkçı ve bölücü unsurları 1965 den beri barındırmaktadır ve finansal destek sağlamaktadır. Aşağıda İspanyada ki bürolarını ve temsilci teröristleri olarak adını sayacağım kişiler defalarca kandil dağına İspanyol Askeri hava yollarına ait uçaklar ile bırakılmış ve tekrar alınmışlardır. Dün akşam ki maçta bu grupların açmış oldukları terörist pkk paçavrası ve sözde "kürdistan" isimli pankart özenle hazırlanmış ve bu maçın provakatif unsurları olarak yerini almışlardır. Trabzonsporumuzun yöneticilerinin eğer bu pankartları gördüyseler; derhal takımı sahadan çekip, pankartların inmesine müteakip futbolcuları sahaya sürmeleri gerekirdi. Fakat dün akşam gördük ki pkk paçavrası maçın sonuna kadar kale arkasına bulundurulmuştur. Dirayetli bir yöneticinin yapması gereken yapılmamıştır. Uefa gözlemcilerinin bu konu hakkında ki gözlemlerinin en ağır şekilde olması gerekmektedir. Çünkü pkk Avrupa birliği tarafından terörist bir örgüt olarak terör listesine alınmıştır. Uefa nın kriterlerine göre ise bu durumda maçın başlaması imkansız olduğu gibi ev sahibi takımın büyük bir ceza ile cezalandırılması gerekmektedir. Ayrıca ......... edinilen bilgiye göre pkk nın avrupa finansman sorumlusunun protokolde oturduğu ve bu kişinin görüntüsünün ispanyol yerel basınına yansıdığı.............. tarafından belirtilmiştir. GEREKEN TEPKİNİN VERİLMESİ ÖNCELİKLE YÜCE TÜRK ULUSUNUN BİR GÖREVİDİR...

SANA NEWROZ KÜRT DERNEĞİ

· KÜRDİSTAN ENFORMASYON VE İŞBİRLİĞİ MERKEZİ

· CANTABRIA KÜRDİSTAN MERKEZİ

SORUMLU TERÖRİSTLER

· YÜKSEL SIRMAN

· ŞEBNEM KOR

· VALED KOD ADLI

coolank
29.09.2006, 20:20
arkadaşlar bunlar ne yaparsa yapsın bu vatanın üstünden şanlı bayragımız asla ve asla inmeyecek tek karış toprak verilmeyecek hiç bir soykırım iddası kabul edilmeyecektir ... bilinmesi gereken tek gerçek budur ..it ürür kervan yürür ...

karayamayman
29.09.2006, 20:35

Yalnız nereye yollanacağını bilmiyorum. Birileri gönderirse UEFA'nın internet adresini vs. yollanabilir bence bu metin etkili de olabilir aslında.

"To the Union of European Football Associations (UEFA) regarding the UEFA Cup match Ossasuna (Spain) vs Trabzonspor (Turkey)

I would like to express my deep regret that members and supporters of PKK/KONGRA-GEL terrorist organization or Spanish fans, exposed propaganda materials and banner of the organization during the UEFA Cup first tour second leg match between Ossasuna/Spain and Trabzonspor/Turkey on August 28, 2006.

PKK/KONGRA-GEL terrorist organization, which started its armed terrorist acts in 1984, caused the death of more than 30.000 Turkish citizens, among whom were civilians, babies, children, women, elderly people, teachers, engineers and other civil servants, many deliberately murdered, and a huge economic and social damage.

The terrorist organization, under its different names (PKK, KADEK, KONGRA-GEL) is recognized as a terrorist organization by the EU (decision of the European Council, no.2004/306/EC, dated 2 April 2004).

I also would like to remind you the relevant article of Council of Europe Convention on the Prevention of Terrorism, dated 16 May 2005: “Public provocation to commit a terrorist offence” means the distribution, or otherwise making available, of a message to the public, with the intent to incite the commission of a terrorist offence, where such conduct, whether or not directly advocating terrorist offences, causes a danger that one or more such offences may be committed.”

Therefore, I kindly request the relevant UEFA bodies to intercede with the Spanish Football Federation and Ossasuna Football Club so that they can take the necessary measures in order to prevent such incidents that sadden Turkish people, not only in Turkey, but also all over the world.

By my reckoning, the Ossasuna club has to face the severest punitive measure stipulated by the related UEFA Directives, with a view to emphasizing the significance of struggle against terrorism, the calamity, unfortunately, humanity has been suffering gravely in our modern age.

Such acts which encourage terrorism cannot be tolerated, especially in the football pitches.

Evet arkadaslar...Herkes kendi aramizda paslasmayi tercih ediyor,ileri doğru oynayan yok:) Hadi bakalım

sweetrose
29.09.2006, 20:37
Yüksel SIRMAN

http://www.resimload.com/141215/tVg_adsiz.bmp (http://www.resimload.com)

Şebnem KOR

http://www.resimload.com/141215/VYv_7kurd22.bmp (http://www.resimload.com)

Peshmerga women have been moved to the front lines about 20 miles from Kirkuk. Thirty Peshmerga women were moved to the northern Kurdistan front lines in Chamchamal, Iraq. Sebnem kor, who leads group of peshmerga in Spain, want to go out Spain 'cause the terorist group named PKK need financial support from Europa. March 2003

macka61
29.09.2006, 20:51
şerefsizler pkk bayrağı kürdistan yazıları yazıyor ve bir şey yapmıyorlar şerefsizler

Hüseyin Çümen
29.09.2006, 20:59
onları ispanyol lar asmış olamaz oraya giren ezik bölücüler asmıştır amma maçta aslıacak her pankart her bayrak gözetimden geçer uygunsuz olanlar çıkartılır biz hariç bizim uygun pankartlarımız da sokulmuyor o ayrı
eğer uefa tarasızsa ki hiç alakası yok osassuna ağır bi cea almalı

poetricus
29.09.2006, 21:09
Tipik bir Avrupalı ikiyüzlülüğü. Sözde "Sürgünde Kürt Parlementosu" toplayan İspanya değil miydi? Bu heriflerden insanlık, dürüstlük mü bekliyoruz?

Adem Erdoğan
29.09.2006, 21:15
Maç başlamadan dikkatimi çekti o bayrak.Arkadaşlara söyledim pkk bayrağı var diye.Yok dediler komünist bayrağıdır o che guera pankartlarından dolayı.Ama freedom for kürdistan yazısı olayı açığa çıkarttı.Görelim şimdi uefayı.Teröre sürekli karşı görünen avrupa göstersin karşıtlığını.

bodozlama
29.09.2006, 21:20
şunların sitesine kaydolup ağızlarının payını verelim.ben hemen bir başlık açtım.
adres http://www.forumosasuna.com/phpBB2/viewtopic.php?t=7516.

turkeyteam
29.09.2006, 21:29
bende bu çirkin davranışı kınıyorum.bunlara bu güzel forumumuzda küfür etmek yakışmaz.biz kendi benliğimizle Protestomuzu yapalım gerisi de UEFA bozguncularına kalsın....

turkeyteam
29.09.2006, 21:30
bodozlama kardeş forum kapatılmış heralde....

bodozlama
29.09.2006, 21:36
valla ya 3 dk. durmadı dayanamadı herifler.küfür falan da etmedim sadece hem teröristsiniz hem salaksınız,che amerikaya karşı savaşırken Pkk amerikan uşaklığı yapıyor dedim:).NE var bunda yalan mı niye alındılar ki:))
ayrıca diğer yazılarımı da silmişler.

Şahinoğlu
29.09.2006, 21:36
Beylerde Osasuna bask bölgesi takımı yani onlarda ayrılıkçı İspanya'dan ayrılmayı istiyolar Barcelona'da dahil bu bölgeye yani bölücü zihniyet oldukları için astılar o pankartları şerefsizler kahrolsun bask bölgesi kahrolsun kürtler.

turkeyteam
29.09.2006, 21:39
bodozlama kardeşim senin yazdıklarınıda hiçbir şey yok ki.yazmadığın buysa yazdığın ne olur?
ama dediklerin doğru.zaten doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar

bodozlama
29.09.2006, 21:48
bodozlama kardeşim senin yazdıklarınıda hiçbir şey yok ki.yazmadığın buysa yazdığın ne olur?
ama dediklerin doğru.zaten doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
aynen öyle kardeş.almıyorlar beni daha foruma.çok kötü oldum yaa:(
kötü oldum dediysem foruma almıyorlar diye deil madem silecekler di dolu dolu sövmedim diye kötü oldum:)
Neyse bu gerizekalıları fazla takmaya gerek yok.trabzonumuza desteğe devam.Bu seneden ve gelecekten oldukça umutluyum.Allah nazardan saklasın...tü tü tü tü :)

Uğur Aydın
29.09.2006, 22:15
İlginç ama internette google a bask bölgesi yazdım ve bir bölümde bask bölgesinden olan bir parlamenterin bask bölgesinde eşcinsellerin rahatlıkla gezdiğini bu yüzden tüm dünyaya örnek olduklarını falan söylemiş,yani pkklıların oraya hangi kimlikle girdikleri belli oldu...

İşte haberi bu adam basklıların savunucusuymuş

Bask'ın eşcinsel savunucusu

İspanya'nın Bask Bölgesi Parlamentosu, Bask Bölgesi Eşcinseller ve Lezbiyenler Derneği Başkanı Inigo Lamarca'yı "Bask halkının savunucusu" olarak seçti. Avukat Lamarca, tüm partilerin oy birliğiyle seçildi.

http://www.sabah.com.tr/2004/06/19/dun107.html

ÇaGaTaY
29.09.2006, 22:17
Trabzonda biz kktc bayrağı açtık diye(ki orası da türkiye sayılır) rapor tutulmuştu ve saha kapatma nedenlerinden biri olmuştu...Bakalım bu bayrağı açanlar karşısında uefa ne yapacak?

Adem Erdoğan
29.09.2006, 22:39
Trabzonda biz kktc bayrağı açtık diye(ki orası da türkiye sayılır) rapor tutulmuştu ve saha kapatma nedenlerinden biri olmuştu...Bakalım bu bayrağı açanlar karşısında uefa ne yapacak?

Orası özgürlükler ve demokrasi ülkesi herkes dilediğini yapabilir.

TS-Karadeniz
29.09.2006, 22:44
bjk'nin macinda da 90 dakika butun turkiyeye kufur etmis...

tsmaniac
29.09.2006, 22:47
..................................................

Kara Mert61
29.09.2006, 22:51

maalesef hiçbişeee

Semih58
29.09.2006, 22:57
Her b.o..'a karışan Uefa Başkanı ve yönetim kurulu neden buna(bez parçasına) önlem almazlar anlamıyorum.Benim bu olaya aklım ermiyor.Biz de kısasa kısas yapalım.ABD ile maç yapıyorsak.basket yada yüzme asalım Usame Bin ladin flaması bakalım neler olacak.Ya da Ruslara karşı çeçen flaması.Demek istediğim onlar ne yapıyorsa aynısını yapalım.Yunanistanı ve G.Kıbrıs Rum kesimini Türkiye'mize dahil eden haritalar asalım ki aptal olmadığımızı herşeyi anladığımızı bilsinler.Bunlar dost değil, hala niye yalakalık yapıyoruz anlamıyorum.israil 2 asker için Beyrut'u yaktı az daha Roma'yıda yakacaktı Neron gibi.Biz her gün en az 2 şehit veriyoruz,40.000'den fazla şehit verdik hala sus pusus.Kahrolsun PKK demekle iş bitmiyor.Ateş düştüğü yeri yakar.Apo'yu her şeyi göze alıp asalım.Avrupa'ya öyle olmaz böyle olur diyelim.Bakalım Annan,Bush ve diğerleri ne b.o . yiyecek.Neden bu bez parçasına 5.000 Milyon dolar ceza vermiyorlar.Haydi verseler ya.Biraz kendimize güvenelim.Onurumuzla yaşadık,onurumuzla ölürüz.Bir defa ölürüz,her gün kahrolmayız.

poetricus
29.09.2006, 23:52
[....]Kahrolsun Bask Bölgesi Kahrolsun Kürtler! [....]

Sevgili Kardeşim,

Senin hâlisâne niyetinden zerre kadar şüphem yok. Yalnız bu ifadenin son kısmı çokça yanlış anlamaya müsait gibi geldi bana. Şüphesiz sen terör destekçilerini, bölücü ve ayrılıkçıları, PKK sempatizanı olanları kasdediyorsun ama kullandığın ifade Kürt olduğu halde bu saydıklarıma bizler kadar karşı olup bu forumu tesadüfen dahi olsa okuyan insanları gücendirebilir. İnan "bayrak" demek istemediğim o paçavrayı gördüğümde ben de bu ülkeyi seven herkes gibi üzüldüm ve öfkelendim. Ama öfkemizi dışa aksettirirken kelimelerimizi daha dikkali seçersek en azından kazanabileceğimiz insanları kaybetmemiş oluruz diye düşünüyorum.

Muhabbetle...

İlker
30.09.2006, 00:07
ArkadaŞlar Bu Avrupalilarin Yaptiklari İlk DeĞİl,bİz Onlari Yemeklerle Zİyafetlerle AĞirladik Hatta KemenÇe Bİle Hedİye Ettİk.ordakİ Durumu GÖrdÜk.İspanyollar Pkk PİslİĞİnİ Bİlmİyorlarmi Sankİ.tamam Ordakİ BİrkaÇ Çapulcunun İŞİ Olabİlİr Fakat İspanya Devletİ Nerede?2 MeŞale Yaktik Dİye Nerdeyse Bİzİ Uefa Dan Edeceklerdİ.osasunayi Bİz Trabzonda Çok Rahat Yenecektİ Ama İlk BaŞta Uefa Takti Çelmeyİ,sonrasi Malum.kİmse Şunu Untmasinkİ " TÜrk'e TÜrkden BaŞka Dost Yok"
Bakin GÖrÜn Avrupa BİrlİĞİ Senaryosu Ne Hale Gelecek.
bİz Bu DÜnyayi 700 Sene YÖnettİk,yİne YÖneteceĞİz

lucciiffer
30.09.2006, 03:08
walla bu olayı ciddiye alıp sinirlerimizi bozmaya gerek yok bence.o kale arkasındaki şey bayrak falan diilki tuvalet kağıdı.allah bunları yaratmış sonra beğenmemiş daha zeki ve asil olsun diye eşeğide yaratmış bence.

laz_hayri_61
30.09.2006, 11:52
bu ülkenin ekmeğini yiyip, suyunu içen, havasını soluyan sonrada bu ülkeye ihanet edenler şunu iyi bilsinler; amaçlarına hiç bir zaman ulaşamayacaklar, birde o avrupa bu hainleri kullanıp tekrar bizim kucağımıza bıraktığında bakalım ne yapacaklar

tsmaniac
30.09.2006, 13:24
şimdi burda bize karşı yapılan bariz bir haksızlık var net golümüz sayılmadı ve hakem bizim takımın kramponlarındaki vidaları söktürürken osasunanın vidalı kramponlarla oynamasına izin verdi her şey çok net şimdi bizim yöneticiler acaba hakkımızı aramayacakmı?

Berk Akçay
30.09.2006, 13:32
http://www.forumosasuna.com/phpBB2/index.php

FORUM SİTELERİ BU

maskeli61
30.09.2006, 14:03
nerde büyük türk milletinin gücü bi bez parçasını ordan indirtemedikmi bu resmi çeken şahsiyet kimseyi uyarmadımı bunu maçta kimse görmedimi demedimi bu ne dir biz bunu wc de kullanıyoz. şerefsizler

TSezgin61
30.09.2006, 15:08
10 dakika sonra inmis heralde, ama onu oraya astirani bulmak lazim

ffuygun
30.09.2006, 15:28
vay terbiyesizler rezil bunlar bidaha türkiyeye nasıl geleçekler bunlar ayıp be

gelirler gelirlerde bizimkiler nasıl karşılar orası bilinmez

Mustafa YILMAZ
30.09.2006, 15:35
ulan adam utanır be daha dün uçağınız Trabzonda düştü bizimkilerde siz gelirken hava alanında acınızı paylaşıyoruz diye pankar açtı karşılığı bu öylemi! ayıptır bee

sümela61
30.09.2006, 15:56

"To the Union of European Football Associations (UEFA) regarding the UEFA Cup match Ossasuna (Spain)-Trabzonspor (Turkey)

By my reckoning, the Ossasuna club has to face the severest punitive measure stipulated by the related UEFA Directives, with a view to emphasize the significance of struggle against terrorism, the calamity, unfortunately, humanity has been suffering gravely in our modern age.

bu metin farkedildi, değil mi?

Oğuzhan Görkan
30.09.2006, 18:10
osasunaya ceza verilmesi lazım biz formula 1 yarışı ardında varolan bir cumhuriyetin cumhurbaşkanına ödül verdirdik diye para cezası aldık onlar olmyan olmayacak bir ülkenin hayali bayrağını açıyorlar yönetimin bunla alakası olmayabilir ama ceza gerektiren bir eylemdir bu.

Onur Muhcu
30.09.2006, 19:46

Arkadaşm öncelikle çok teşşekkür ederiz, zaman ayırmş uğraşmıssın emeğine sağlık. .

Arakadaşlar bu konuda biraz duyarlılık gösterelim. Uefa'nın faks numarasnı öğrenebilecek olan olursa faks çekmemiz çok daha etkili olur, çünkü direk istediğimiz yere ulaşmış oluruz ama e-mailler önemsenmeyebilir. haydi biraz daha katılım, Haklıysak hakkımızı alalım . .

crow61
30.09.2006, 23:22
Trabzonspor'u golsüz geçen maç sonunda eleyen Osasuna taraftarlarından çirkin davranış. İspanyol taraftarlar tribünde PKK bayrağı açarak çirkin yüzlerini gösterdiler...

http://image.haber7.com/haber/41226.jpg

TERBİYESİZ İSPANYOLLAR!..
UEFA Kupası birinci tur rövanş maçında Trabzonspor'u evinde konuk eden İspanyol takımı Osasuna tribünlerinde hemde Trabzonspor'un kale arkası tribününde açılan bayrak İspanyolların gerçek yüzünü ortaya çıkarttı..

İspanyol seyirciler Trabzonspor kale arkasında bölücü terör örgütünün bayrağını açtılar..
UEFA Yetkilileri ve İspanyol kulübünün yetkililerinin olaya müdahale etmemesi dikkat çekti

Bizde olsa saha kapatılmıştı çoktan !

bu ilk defa gelmiyor başımıza nede olsa pekaka nın orada terör örgütü ile baglantısı var villareal maçındada pekaka bayragı açılmıstı

karayamayman
01.10.2006, 10:12
http://www.uefa.com/uefa/contacts.html

UEFAnin iletisim bilgileri

Aslinda orada bir de forum sayfasi var...oraya da yazilabilir birseyler, hatta metni oraya yazdim biraz once ama henuz dusmedi

Jade
02.10.2006, 08:50
ben e-postayla gönderdim.hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim.