PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oğuzhan Acar

ibrahim
02.07.2014, 21:54
Hayırlı uğurlu olsun. Bu uşak tutacak haci. :)

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/15944-5A2E5G1V.jpg

Oğuzhanın açıklamaları: "10 yıldır formasını gururla taşıdığım Trabzonspor ile profesyonel sözleşme imzaladığım için çok mutluyum. Emekleri ve destekleri için tüm altyapı ve milli takım hocalarıma, öğretmenlerime, başkanımıza ve yöneticilerimize, taraftarımıza, menajerime ve aileme çok teşekkür ederim."

Cengiz Çubukcu
02.07.2014, 22:03
Umarım bu fırsatı değerlendirir de kendine iyi bakar...

Tayfun
02.07.2014, 22:05
Çalışmazsa kendi kaybeder, takımdakiler 1 çalışıyorsa Oğuzhan 2 çalışmalı . Hayırlı olsun .

diskus
02.07.2014, 22:10
hayirli olsun,simdiye kadar ismini cok duyduk,Insaallah bundan sonra kendisini izleme firsatimiz olur.

Samet Yildirim
02.07.2014, 22:26
Hayirli olsun.

Cok duyduk...Artik görecegiz :)

Kazım Uzunboy
02.07.2014, 22:58
Hadi bakalım hayırlı olsun. :)

http://www.youtube.com/watch?v=yeMWdp6mGfA

artvints
02.07.2014, 23:43
messi a takıma çıkmış sonunda :) büyük başarılar kazanırsın inşallah bu formayla.

Muhammet YILMAZ
02.07.2014, 23:46
Çalışmazsa kendi kaybeder, takımdakiler 1 çalışıyorsa Oğuzhan 2 çalışmalı . Hayırlı olsun .
2 değil 4-5 çalışmalıki bizim taraftar yemesin

Colakoglu
02.07.2014, 23:51
Hadi bakalım hayırlı olsun. :)

Bu ne :-)

Yalniz bu cocugun türkiyede yasamasi cok büyük sanssizlik, keske bu yetenekle yurtdisinda yasiyor olsaydi, malesef türkiyede bu tür yetenekleri kazanip dünya capinda bir yildiz cikaracak kafa hic kimsede yok. Stili messiye cok benziyo. Hayirli olsun diyelim.

uemit
02.07.2014, 23:55
ben birseyi anlamiyorum bu adam 8 aydir bir milli maca cagirlmamis nasil oluyor???? cifte standart mi var.. yoksa biz mi büytüyoruz

Fatih Birinci
02.07.2014, 23:58
Oha lan oguzhan messi nin kaybolan kardeşi

Colakoglu
02.07.2014, 23:58
ben birseyi anlamiyorum bu adam 8 aydir bir milli maca cagirlmamis nasil oluyor???? cifte standart mi var.. yoksa biz mi büytüyoruz

Aga günaydin :-) o dedigin herzaman vardi

uemit
03.07.2014, 00:00
colakoglu sen isvicreden miydin?? yaa ama var olsada baksan eskiden hasan üncülüler mehmet kahrimanlar filan milli oluyordu :) u15.u 21 de topcsu coktu

Colakoglu
03.07.2014, 00:09
colakoglu sen isvicreden miydin?? yaa ama var olsada baksan eskiden hasan üncülüler mehmet kahrimanlar filan milli oluyordu :) u15.u 21 de topcsu coktu

Evet isvicre, eskiden sadece a takimda cifte standart vardi simdi bütün kategorilerde. Sasirmadim, türkiye

Yiğit SARI
03.07.2014, 00:16
Şahsen izlemedim ama forumda beğenilen bir arkadaşım gencecik hemde. İlk şans bulacağı maçı sabırsızlıkla bekliyorum, hadi hemşerim göster kendini

Colakoglu
03.07.2014, 00:19
Kullanmasini bilirsek eger al sana bedava messi

Courage
03.07.2014, 00:20
Hayırlı olsun inşallah nice başarılara imza atar.

Veysel
03.07.2014, 00:21
Hayırlısı olsun fener maçı hala aklımızda

bordomavi1
03.07.2014, 00:27
Hayırlı olsun. Çoğumuzun büyük şeyler beklediği birisi.

Tunç Tosun
03.07.2014, 01:01
Bu sezonu sakatlanmadan bitir ve totalde kupa dahil 10 maca cik baska birsey istemiyorum senden. En son 18 yasinda forma giyen oyuncuyu yugalamistik, sana yapmayiz umarim..

Ufuk
03.07.2014, 01:03
Hadi inş..

Sefa
03.07.2014, 01:10
Madem bu kadar adam geldi şu 1461 çöplerini de dökelim artık..

Bedri Sertkaya
03.07.2014, 01:26
Aslında 17 18 yaşında stoper gelse yumlu da giderdi

Madem bu kadar adam geldi şu 1461 çöplerini de dökelim artık..

Sefaenes
03.07.2014, 03:08
ha böyle 1461 den 24 yasini kalmis sözde genc oyuncular yerine böyle gencleri A takima almaliyiz 24 yasina gelmis topa vurmasini bile bilmiyenlerin isi yok oyniyacaksa 17-22 yasindaki gencler yedekde en az sans bulmali. Allah kardesimizi utandirmasin simartmasin yoluna basarilarla gitsin

sifuni
03.07.2014, 06:27
Hayirli olsun ''Trabzonlu Messi'' insallah iyi yerlere gelirsin.

Muhammet YILMAZ
03.07.2014, 09:09
Bu adamların tuttuğunu düşünsek :)

-----Alihan---------
Yusuf---Oğuzhan---Onur
--Batuhan----Mertcan--

Hepsi aynı anda oynarsa tecrübe eksikliği çok olur ama birde alıştıklarını ve aynı performansı gösterirlerse ne güzel olur.Hem alttan gelenler demek ki Trabzonspor'da oynabilicez der,yönetim fazla maaşlardan kurtulur,taraftarlarda canla başla mücadele eden ilk şampiyon olduğumuz yıllardaki gibi bir kadro görür :)

Sibel
03.07.2014, 10:23
Miniklerde oynarken "geleceğin Maradonası" denilen Oğuzhan sonunda imzayı atıyor.
Yetenekli mi? Fazlasıyla.
Çok sevindim. Çok fazla sevindim.
İnşallah bu formayı giyer ve her zaman çok çalışır.
Hayırlı olsun.

Emrah Akcagöz
03.07.2014, 13:39
Hadi hayırlı olsun, Allah utandırmasın. :)

artvints
03.07.2014, 13:49
Bu adamların tuttuğunu düşünsek :)

-----Alihan---------
Yusuf---Oğuzhan---Onur
--Batuhan----Mertcan--

Hepsi aynı anda oynarsa tecrübe eksikliği çok olur ama birde alıştıklarını ve aynı performansı gösterirlerse ne güzel olur.Hem alttan gelenler demek ki Trabzonspor'da oynabilicez der,yönetim fazla maaşlardan kurtulur,taraftarlarda canla başla mücadele eden ilk şampiyon olduğumuz yıllardaki gibi bir kadro görür :)

yalnız kadro iyi, hepsi mevkilerini karşılıyorlar.acaba sadece bir senelik 1461 e verip birlikte oynamalarını sağlasak, yine yeni bir 1461 takımı elde edebilir miyiz?.tabi düşmeseydi takım daha rahat olurdu.şimdi bu oyuncuları iki altlige göndermek vakit kaybı oluyor.

nchls
03.07.2014, 16:06
sonunda yav. Hayırlı olsun.

UgurAk61
03.07.2014, 16:52
Dakika alirsa cok is yapar...
Müthis bir sol ayak ve yetenek...
Trabzonsporumuza hayirli olur insallah...

cewat
03.07.2014, 17:02
Hayırlı olsun.

Muhammet YILMAZ
03.07.2014, 17:07
yalnız kadro iyi, hepsi mevkilerini karşılıyorlar.acaba sadece bir senelik 1461 e verip birlikte oynamalarını sağlasak, yine yeni bir 1461 takımı elde edebilir miyiz?.tabi düşmeseydi takım daha rahat olurdu.şimdi bu oyuncuları iki altlige göndermek vakit kaybı oluyor.

Bu adamlar zaten hpe beraber oynamadı mı? (Yusuf hariç)

ibrahim
03.07.2014, 17:11
Edit

61trabzonomer
03.07.2014, 17:11
mükemmel bir haber 5 yıllık imza.

İskender YILMAZ
03.07.2014, 17:18
http://www.youtube.com/watch?v=PnQaBS3ejIk

Potansiyel Messi. Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın.

NegreS61
03.07.2014, 17:25
Hayırlı olsun inşallah efsane olursun

Cihansev
03.07.2014, 17:31
isim: Oğuzhan Acar
Doğum tarihi: 24 Şub 1996
Doğduğu il: Trabzon Türkiye
Boyu: 1,72 m
Uyruğu: Türkiye Türkiye
Mevki: Orta Saha - Orta ofans
Ayak: sol ayak
Sözleşme bitiş tarihi:: 30.06.2019

İbrahim CİHAN
03.07.2014, 17:49
Hayırlı olsun. Umutluyuz kendisinden. İnşallah her maç 10dk da olsa süre alır. Zamanla artar zaten süresi.

GULER
03.07.2014, 18:05
Hayirli ugurlu olsun, altyapidan yetenekler bulmamiz sevindirici. Allah utandirmasin.

Muhteva
03.07.2014, 18:22
Oğuzhan 2 fenerliyi bakkala yollarken :D

https://pbs.twimg.com/media/BiXJBdoIgAAuKry.jpg

artvints
03.07.2014, 18:24
fenerbahçe tv deki spikere söylettiği cümleler saf gurur kaynağı :)
''o kırmızı karttan sonra fenerbahçe oyun üstünlüğünü ele aldı, bir çok fırsat yakaladı, bu arada oğuzhan gidiyor, oğuzhan çok tehlikeli bir oyuncu, üç kişinin arasına girdi, ordan da çıktı, oğuzzhann vurdu ve oğuzhan 3-0 yaptı.'' :D

Giallorossi
03.07.2014, 19:02
Hayirli olsun elimizde bulunan en büyük yetenegimiz. Insallah dogru degerlendirilir diger yetenekler gibi sönüp gitmez

Ali Can
03.07.2014, 20:18
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Oğuz B.
03.07.2014, 23:54
İnşallah şansını doğru kullanırsın.
Hoşgeldin.

DeAgLeMaNyAq
04.07.2014, 01:23
Kumaşı tartışılmaz ama izlediğimiz maçlarda fiziğinin yeterli olmadığı çok göze batıyordu. Üstelik o maçlarda yaşıtlarına karşı forma giydi. Bu yüzden yeni sezonda A takıma çıkma ihtimali bence az. Ya A2'ye devam eder ya da 1461'e kiralanır...

Kemal Öztel
04.07.2014, 02:37
O fenere attığından daha çok atar istanbula inşallah :)

Hayırlı Olsun..

artvints
04.07.2014, 03:58
Bu adamlar zaten hpe beraber oynamadı mı? (Yusuf hariç)

hami a2 nin başına geçsin, bu yazdığın kadroyu oynatsın beraber.guardiola böyle yetişti, kolay değil bu işler.kendi oyuncularıyla a takıma gelir sonra.

Yunus Danışmaz
04.07.2014, 09:28
Yılan yılan :D maaşallah ...

oflubektas
04.07.2014, 13:25
Gökdeniz Karadeniz'den sonra altyapıdan yıldız bir isim çıkaramadık. Ancak yıldız olmalarını umduğumuz;

- Ali Şen Kandil
- Muhammet Reis
- Emre Aygün
- Ufuk Bayraktar
- ve Barış Memiş gibi isimler tez zamanda hayalkırıklığı yaşattılar.

Öyle ilk profesyonel imzayı atıp 200-300 bini görünce önce ailesine bir ev alıp, sonra şımaran, kendini "oldum" zanneden, tüm gençlik hataları hem özel, hem de futbol yaşamına etki eden, saçma sapan konuşan ve küçük dağların sahibi olduğunu zannedenlerden olmaz inşallah.

Her şey şimdi başlıyor... Allah utandırmasın.

Kadir
05.07.2014, 02:25
İnşallah yıldızımız olur. Çok çalış Oğuzhan çok!

gabriel omar
05.07.2014, 03:01
Genç bir oyuncu için buralara gelmek büyük bir şanstır.Bundan sonrası tamamen onun elinde.Gerekirse uykusundan kısıp ekstra çalışacak , formayı zorla alacak.

Bana göre kariyerinin en önemli kısmında şu an.Eğer çalışıp üstüne koyarsa sürekli yükselir , yok boşlayıp kendini salarsa ikinci bir Barış Memiş olarak tarihe geçer.

Tuğrul
05.07.2014, 17:15
Kendisini fiziksel ve mental açıdan geliştireceği.

Banko oynatılacağı süperlig takımına kiralamalıyız.

Yaşar
05.07.2014, 18:40
Fiziksel olarak kendini geliştirmeli, yetenek var zaten. Ben de kendisini 2 defa izledim , sahada göze batan bir isimdi.

crixus_61
05.07.2014, 18:58
fizik fizik fizik fizik fizik bence her şey demek alt yapı oyuncuları için

Bud Spencer
05.07.2014, 19:21
evet fizigini gelistirmeli ayni mustafa gibi
yillardir vucüt gelistirme ve güc sporlari ile ugrasiyorum...arkadaslar inanin sadece 1-2 yil düzenli olarak calissalar ligin cok ama coook üstünde olurlar en azindan güc olarak. kimse yikamaz ikisinide...kondisyon ve dayaniklik etkilenirmi? uzun vadeye dayarsan güclenip kaslanmayi asla etkilemez!

ne yazikki ne kulübün nede topcularimizin umrunda kendilerini gelistirmek...lütfen bir sefer acip arsenalda oynayan wilshere'e bakin...bu sadece bir örnek..niceleri var...mesut, bale, reus, .... kimse bunlar dünyanin en büyük kulüplerinde oynuyor falan demesin...vucüt ve güc gelistirmek cok basit...diet, dogru antrenman ve supplementation (türkcesini bilmiyorum) bunu en amatör takimin imkanlari ile bile gerceklestirebilirsin

mesela soner benim umrumda bile degil, parlayacagi an kulübü birakacak bir futbolcudur ama alt yapidan gelen mustafa ve oguzhan gibi uzuuuun yillar bizimle kalacak cocuklar icin bu sorunu cözmeliyiz! para isteyen bir is degil, futbolcu emek harcayacak bir hoca bunlarin beslenmesi ve antrenmanina bakacak

Anıl C
05.07.2014, 19:47
Gerekirse stad insaatinda calistirilmali, fizik yapmalilar
Arkadaslarin dedigi gibi

güneyli
05.07.2014, 21:50
Bundan 7-8 yıl önce trt3 de Trabzonspor minikleriyle röportaj yapılıyordu.Spiker 7 oyuncuyla röportaj yaptı. Futbollcu olarak ilk yapmak istediğiniz ne diye sordu.Hepsinin verdiği cevap anneme evmental -bababama villa-Kendime araba diye devam etti.Futbolda bir yere gelirim diyen olmadı.Ogün çocukların hedeflerinin sadece maddi olduğunu işittiğimde mental olarak o kadar temelsiz gidiyoruz ki.Bu çpcuklar ev,araba vs gibi standartlara ulaşınca doygunluğa ve sahte olgunluğa ulaşıyorlar.Sonra ara ki bulasın.Bir çok örneği gördük.Oğuzhan için söylenenlere bakarmısınız.Trabzonsporun messisi.Oğuzhan veya başkasını bu cümleler bitiriyor.Bir yaşındaki şeftali fidanından yarma şeftali bekliyoruz.Biaz sabır.

Yiğit SARI
05.07.2014, 21:58
Bundan 7-8 yıl önce trt3 de Trabzonspor minikleriyle röportaj yapılıyordu.Spiker 7 oyuncuyla röportaj yaptı. Futbollcu olarak ilk yapmak istediğiniz ne diye sordu.Hepsinin verdiği cevap anneme evmental -bababama villa-Kendime araba diye devam etti.Futbolda bir yere gelirim diyen olmadı.Ogün çocukların hedeflerinin sadece maddi olduğunu işittiğimde mental olarak o kadar temelsiz gidiyoruz ki.Bu çpcuklar ev,araba vs gibi standartlara ulaşınca doygunluğa ve sahte olgunluğa ulaşıyorlar.Sonra ara ki bulasın.Bir çok örneği gördük.Oğuzhan için söylenenlere bakarmısınız.Trabzonsporun messisi.Oğuzhan veya başkasını bu cümleler bitiriyor.Bir yaşındaki şeftali fidanından yarma şeftali bekliyoruz.Biaz sabır.

Bu futbolcunun karakteriyle alakalı. Ben tersini düşünüyorum. Oğuzhan eğer "futbolcu" olmak istiyorsa ve burayı da bir şekilde okuyorsa(hakkındaki fikirleri biliyorsa) ona güvenenleri hayal kırıklığına uğratmamak için çabalar
Dediğim gibi amacı "futbolcu" olmaksa.

sultantekke61
05.07.2014, 23:18
Oğuzhan Acar son 1 yıldır tecrübeli kondisyonerlerin programlarıyla salon çalışmalarını düzenli bir şekilde yapıyor, son 4 aydır salon çalışma temposunu arttırdı, sezon bittiğinden beri de (1,5 aydır) koşu + salon olarak çalışmaya devam ediyor. Burada yazılanları da takip ediyor ve dikkate alıyor, merak etmeyin. :)

kudu_61
05.07.2014, 23:18
tek bir isteğim var bu sene vahit hocadan oğuzhan ve barışa sahip çık onların hırsı karanlığı aydınlatacak oğuzhan a 61 numara

Ufuk
06.07.2014, 00:34
tek bir isteğim var bu sene vahit hocadan oğuzhan ve barışa sahip çık onların hırsı karanlığı aydınlatacak oğuzhan a 61 numara
61 i rafa kaldıralım artık. Taraftara ait olsun felan. Gereksiz baskı oluşturuyor. Uğursuz mudur nedir Yattara aldı çöküşe geçti. Büyük yetenek Zeki hayata kustu. Barış Memiş 90ken Ardadan daha yetenekli diyorduk 61i aldi o da çöktü.

Bud Spencer
06.07.2014, 11:30
Oğuzhan Acar son 1 yıldır tecrübeli kondisyonerlerin programlarıyla salon çalışmalarını düzenli bir şekilde yapıyor, son 4 aydır salon çalışma temposunu arttırdı, sezon bittiğinden beri de (1,5 aydır) koşu + salon olarak çalışmaya devam ediyor. Burada yazılanları da takip ediyor ve dikkate alıyor, merak etmeyin. :)

kusura bakmasin kimse ama BIR yildir salonda calisan genc bir sporcu cok farkli bir fizige sahip olmasi gerekiyor
burda sucu oguzhanda degil, o "tecrübeli kondisyonerlerde" aramak gerekiyor.
tabiki oguzhan halterci degil, futbolcudur ama güclenmesi ona cok büyük ölcüde artilar kazandiracaktir, cünki teknik anlamda ve oyun görüsü olarak digerlerin zaten önünde gözüküyor

ayrica is salona gitmekle bitmiyor. orada yapacagi rutinler, setlerin sayisi, set süresi, progresif güclenmesi,...
oguzhan günde kac kalori yiyor diye sorsam cevaplayabilirmi? profesyonel sporcu bunu bilmeli...ama tabiki bir dietisyen yönlendirmeli kendisini...bu isle yillarca ugrasmiyorsan, bilemezsin

umarim bu isi gercekten anlayan birileriyle calismaya baslar Trabzonsporum

Alp Yavuz 13
06.07.2014, 12:07
Çok umutluyum senden çocuk...

ccd6167
06.07.2014, 13:31
Sakın hedefin trabzonsporda oynamak olmadın cocuk

Büyük düşün dortmund liverpool da oyanamayı hayal et

Semra
07.07.2014, 12:41
Her şey dilediğince olsun, Allah utandırmasın.

asilhamsi
07.07.2014, 14:39
Şu başka takıma kiralama geyiginden kurtulun artık.

Yetenekli adamı ilk 11 e koyup sabredeceksin.

17-18 yasında adamlar dunya kupasında banko 11 oynadı.

Bu oyunculara guvenmek zorundayız.

mahmut emir
yuksel sisman
batuhan artaslan
oguzhan acar
emre aydın
mertcan cam
onur ramazan
omer halis
alihan tuncer

bu cocukların hepsinde potansiyel var.

bangkook_61
07.07.2014, 14:48

mahmut emir
yuksel sisman
batuhan artaslan
oguzhan acar
emre aydın
mertcan cam
onur ramazan
omer halis
alihan tuncer

Bu çocukların hepsinde potansiyel olması eşyanın tabiatına aykırı. Yetenek öyle kolay bulunan bir şey değildir.

ysfemr
07.07.2014, 19:28

mahmut emir
yuksel sisman
batuhan artaslan
oguzhan acar
emre aydın
mertcan cam
onur ramazan
omer halis
alihan tuncer

Bide rahman Buğra diye bi orta saha var o yazdikalrinin içinde belki de en çok milli Yakima cagirilan oydu ama hala prof olmamis

artvints
07.07.2014, 19:45

mahmut emir
yuksel sisman
batuhan artaslan
oguzhan acar
emre aydın
mertcan cam
onur ramazan
omer halis
alihan tuncer

abi mevkilerini de yazar mısın bu oyuncuların, sayfada bulunsun.

adem73
07.07.2014, 19:51
büyük yetenek cocuk.kesinlikle kendisine agabeylik yapacak biri zimmetlenmelidir.

Muhammet YILMAZ
07.07.2014, 20:09
Mahmut Emir--------Mevki: Sol bek-------Yan Mevki: Stoper
Yüksel Şişman-------Mevki: Sol Kanat-----Yan Mevki: Sağ Kanat
Batuhan Artaslan----Mevki: Önlibero-------Yan Mevki: Orta saha ve stoper
Oğuzhan Acar-------Mevki: Orta Ofans----Yan Mevki: Forvet arkası ve sol kanat
Emre Aydın----------Mevki: Orta saha-----Yan Mevki: Önlibero
Mertcan Çam--------Mevki: Ortasaha------Yan Mevki: Sağ Bek
Onur Toprak---------Mevki: Sağ Kanat-----Yan Mevki: Santrafor,sol kanat
Ömer Halis Güven----Mevki: Sol kanat------Yan Mevki: Sağ Kanat
Alihan Tuncer--------Mevki: Santrafor------Yan Mevki: Sağ ve Sol Kanat

Bilgiler transfermarketten alınmıştır.

TSemih61
08.07.2014, 02:25
Yıllardır doğru düzgün genç oyuncu izleyemiyoruz, inşallah Oğuzhan şans bulur.

Alihan Ertürk
08.07.2014, 02:57
Hayırlı olsun. Oğuzhan kardeşim umarım çok başarılı olacak, Trabzonspor'un efsaneleri arasında yer alacak. Allah utandırmasın.

Travelair
08.07.2014, 11:06

Güzel eleştiri fakat şunla da ilgisi var:

http://www.acikbilim.com/wp-content/uploads/2013/05/2415_02_sek_2_1.gif

ibrahim
11.07.2014, 17:53
Akilli cocuk, kendini gelistirmese kaybolacagini cok iyi biliyor. O hataya düsmez. Rahatim ben o konuda. :)

sifuni
14.07.2014, 06:01
http://www.transfermarkt.de/oguzhan-acar/profil/spieler/258811

Mertcam Cam ile birlikte 1461'e gitmisler insallah süre bulurlar.

Ahmet Ulusoy
14.07.2014, 10:39
http://www.transfermarkt.de/oguzhan-acar/profil/spieler/258811

Mertcam Cam ile birlikte 1461'e gitmisler insallah süre bulurlar.

Bu tip çocukların 1461'de gelişebilmeleri için sürekli 11 oynatılmaları gerekir. Tecrübe ve güç kazanırlar.. İnşallah oynatılırlar sizin de söylediğiniz gibi

selcuk
14.07.2014, 12:25
evet fizigini gelistirmeli ayni mustafa gibi
yillardir vucüt gelistirme ve güc sporlari ile ugrasiyorum...arkadaslar inanin sadece 1-2 yil düzenli olarak calissalar ligin cok ama coook üstünde olurlar en azindan güc olarak. kimse yikamaz ikisinide...kondisyon ve dayaniklik etkilenirmi? uzun vadeye dayarsan güclenip kaslanmayi asla etkilemez!

ne yazikki ne kulübün nede topcularimizin umrunda kendilerini gelistirmek...lütfen bir sefer acip arsenalda oynayan wilshere'e bakin...bu sadece bir örnek..niceleri var...mesut, bale, reus, .... kimse bunlar dünyanin en büyük kulüplerinde oynuyor falan demesin...vucüt ve güc gelistirmek cok basit...diet, dogru antrenman ve supplementation (türkcesini bilmiyorum) bunu en amatör takimin imkanlari ile bile gerceklestirebilirsin

mesela soner benim umrumda bile degil, parlayacagi an kulübü birakacak bir futbolcudur ama alt yapidan gelen mustafa ve oguzhan gibi uzuuuun yillar bizimle kalacak cocuklar icin bu sorunu cözmeliyiz! para isteyen bir is degil, futbolcu emek harcayacak bir hoca bunlarin beslenmesi ve antrenmanina bakacak

bence bu yasdaki cocuklara vucut gelistirilmez

güc, balans, hiz gibi antrenmanlara agirlik verir
nerden baksan 2-3 santim boy atma potansiyeli var vucut antrenmanina girisirse öyle kalir
zaten oguzhanin videolarinla ropörtajlarini izlerseniz bayagi gelismis gözüküyor
özil bremene gittiginde 19 yasindayken yarisi kadardi

1461e gelirsegik
son sezon ali han , ali kemal ve onur ramazan a2 den gelerek ilk onbirine girmeyi basardi
bu sezon hasan ahmette 1461de olacaktir, yahyaoglunuda yine kiraliyacaklarini düsünmüyorum
su anki kadro yapiminda batuhan artaslanin as takima alinmasini yanlis görüyorum
bu usaklar hep beraber büyüdü, 2 . ligdede son birkez beraber sampiyon olup hem birbirlerine aidiyet duygulari zirve yapardi pesine tek, tek as takima tirmanirlar

altin jenerasyonumuz adim adim geliyor

ibrahim
14.07.2014, 12:37
bence bu yasdaki cocuklara vucut gelistirilmez

güc, balans, hiz gibi antrenmanlara agirlik verir
nerden baksan 2-3 santim boy atma potansiyeli var vucut antrenmanina girisirse öyle kalir
zaten oguzhanin videolarinla ropörtajlarini izlerseniz bayagi gelismis gözüküyor
özil bremene gittiginde 19 yasindayken yarisi kadardi

1461e gelirsegik
son sezon ali han , ali kemal ve onur ramazan a2 den gelerek ilk onbirine girmeyi basardi
bu sezon hasan ahmette 1461de olacaktir, yahyaoglunuda yine kiraliyacaklarini düsünmüyorum
su anki kadro yapiminda batuhan artaslanin as takima alinmasini yanlis görüyorum
bu usaklar hep beraber büyüdü, 2 . ligdede son birkez beraber sampiyon olup hem birbirlerine aidiyet duygulari zirve yapardi pesine tek, tek as takima tirmanirlar

altin jenerasyonumuz adim adim geliyor

Bi Alamanya çıkışıda biz yaparız eğer dediğini yaparsak.

Gesendet.

bordomavi1
14.07.2014, 16:18
Oğuzhan A takıma geri alınmalı. 1461 de kaybolma şansı var. Böyle bir yeteneği çürütmeyelim 1461de.

Sefa
14.07.2014, 16:24
Oğuzhan A takıma geri alınmalı. 1461 de kaybolma şansı var. Böyle bir yeteneği çürütmeyelim 1461de.

Bırakın oynasın adam yahu Trabzonspor'da kadroya girebileceğini mi sanıyorsunuz ? Profesyonel lig görsün..

bordomavi1
14.07.2014, 16:30
Bırakın oynasın adam yahu Trabzonspor'da kadroya girebileceğini mi sanıyorsunuz ? Profesyonel lig görsün..

1461de kendini hiç geliştiremez. Kupa maçlarında da oynatırız. 1 tane genç oynuyo diye maç kaybetmeyiz.

erolizmts
15.07.2014, 12:29

Aynen katılıyorum. Eğer yetenek varsa A takımla antrenman'a çıkması, abileriyle yanyana kalması bile 1461'de alabileceği tecrübeden daha fazlası eder. 1461'e verilen önem de ortada. Elin ecnebisi 17-18 yaşındaki oyuncuya güvenip nasıl A takıma alıp oynatıyorsa biz de yapabiliriz. Bu çocuk 1461'de oynar, sonraki sezon ptt lig'de de oynasın daha da tecrübelensin ayağına kiralık gönderilir.

slmn
27.08.2014, 17:37
1461 kısmına taşınsa iyi olur.

Ali Can
02.09.2014, 23:56
Oğuzhan 1461'e gönderilmedi.

TFF sitesinde hala bizde gözüküyor.

U21 Maçında da oynamış.

bordomavi1
02.09.2014, 23:59
Devre arasında A takıma inşAllah :)

Anıl C
03.09.2014, 00:02
Mertcan ve Oğuzhan U21 liginde. Bu haftaki Erciyes macinda oynamislar
www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=132339

Ali Can
03.09.2014, 00:02
Benim bildiğim istersek fb maçında bile sahaya sürebiliriz. Profesyonel sözleşme imzalandı. Kupa maçlarında araya böyle 1-2 genç sıkıştırsak.

Alt yapıya da örnek olur. Daha verim alırız.

bordomavi1
03.09.2014, 00:16
Benim bildiğim istersek fb maçında bile sahaya sürebiliriz. Profesyonel sözleşme imzalandı. Kupa maçlarında araya böyle 1-2 genç sıkıştırsak.

Alt yapıya da örnek olur. Daha verim alırız.
Cardozo, Onur, Constant gibi oyuncularla antremana çıkmak bile gelişimine katkı sağlar. Kupa maçlarında oynatabiliriz, basit lig maçlarında kulübeye koyabiliriz. Vahid Hoca ve ekibi işleri yoluna koyduktan sonra gençlerle ilgilenecektir. Oğuzhan'ı A takıma çıkaracağını düşünüyorum.

Uğur Kalyoncu
03.09.2014, 00:31
Beşiktaşın Oğuzhanın da gözümüz kalmıştı ama bizimki daha üretken olacak inşallah..Ailesi falan gayet mütevazi ve akliselim insanlar olmakla beraber Oğuzhan'da gayet efendi çok akıllı bir çocukmuş ayrıca şuan bol bol vücut geliştirme çalışmaları yapıyormuş..Abisi birebir gelişimin yakından takip ediyormuş Barış gibi kaybolmayacak inşallah..

ibrahim
03.09.2014, 01:12
Ee FM'de oynatabiliyormuyuz şimdi seni? :D

Gesendet.

Emre ÖZTÜRK
22.10.2014, 13:38
U21'de 5 maça çıkmış 1 gol atmış.O da Fenev'e :)

fadigaTS
01.11.2014, 13:44
Kendini geliştirmeye devam.Hemen havalara girme.

Hatice Aslan
15.11.2014, 00:23
Çok yetenekli... Fener maclarinda daha bir coşuyor :)

kopeli
15.11.2014, 09:39
Artık A takımda. Ersun'a bir alkıs..

OĞUZHAN061
18.11.2014, 14:36
A takımda bakalım Ersun hoca şans verecek mi

Antonio
18.11.2014, 22:27
bence ilk 11 de şans tanınmalı. ferguson nasıl sürmüş gigsi beckhamı neville scholesu daha nicelerini nasıl jenerasyon yahu. hepsi süper yetenek :D

Mert'
18.11.2014, 22:40
İç saha maçlarında son 5-10 dk alınabilir oyuna 2-3 farkla öndeysek.

Muhammet YILMAZ
18.11.2014, 23:40
Ersun Yanal istediği kadar mağlubiyet alsın ama bu çocuğu bize kazandırsın

Anıl C
07.12.2014, 17:43
Hayret kimse yazmamis
Bugun U21 takimimiz bjk'yi ilk yarida buldugu gollerle 3-0 yenerken Oğuzhan 2 gol, 1 asist ile macin oyuncusu
Helal...

tsukru61
07.12.2014, 23:41
Bunu anlamıyorum: Altyapı takımlarımız, lise takımlarımız ülkede hep önde; ama Trabzonspor'a altyapıdan fayda yok.

fadigaTS
08.12.2014, 00:49
Böyle devam et.Sakın bozma. :)

sultantekke61
12.12.2014, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=_uz4mzQB5Vc
http://www.youtube.com/watch?v=5p8pnaeWFcI
http://www.youtube.com/watch?v=oCtI-jcR1WM

selcuk
12.12.2014, 17:35
hepsi bücür
kac yas alti cocuklar oldugunu bilmeden baksam u 14 maci dersin
misir ekmegi,hamsi yemiylermi bunlar artik

habu usakda sözde 18
yeni neymar
sanki eskisi cok eskimisdi

VeDSeu8Cams

fadigaTS
12.12.2014, 17:41
http://www.youtube.com/watch?v=_uz4mzQB5Vc
http://www.youtube.com/watch?v=5p8pnaeWFcI
http://www.youtube.com/watch?v=oCtI-jcR1WM
Helal olsun :)

Anıl C
10.01.2015, 20:04
Cok calis Oguzhan cook
En azindan Turkiye kupasinda forma giymeye calis

Sibel
28.01.2015, 19:37
Bu adam neden dün oynamadı mesela?
Hoca yeterli görmedi cevabını kabul edemiyorum. En azından bir yarı hakkıydı.
Yani ben hayret ediyorum. Bu çocuk miniklerde övüle övüle bitirilmeyendi, ama şimdi forma şansı bulamıyor. Oldu kaç yaşında. Mis gibi genç yetenek.
Ne olacak ver formayı oynasın. Mertcan kadar Oğuzhan da hak ediyor bence.

talsuv61
13.02.2015, 20:23
Bundan sonraki maçlarda Oğuzhana şans verilmeli.

ibrahim
13.02.2015, 20:30
Kalite yavv. :)

http://instagram.com/p/zA566-mxdH/

Muhammet YILMAZ
13.02.2015, 21:12
Kalite yavv. :)

http://instagram.com/p/zA566-mxdH/

Melih Kabasakal iyi vuruyor ama :)

ibrahim
13.02.2015, 22:49
Melih Kabasakal iyi vuruyor ama :)
Seviyorum bu çocukları. Onlara yapılan muameleyi görünce üzülüyorum harbiden.

Kolpacı
13.02.2015, 22:53
Oğuzhan iyi hoş da , Ufuk Sonay vardı Tolunay'ın kadroya aldığı , o nerelerde , yazık o fiziğe , rooney gibi adamdı

TolgaTopçu61
11.03.2015, 23:18
Bu hafta frikikten Mersin'e yazdı

annttiigs
12.03.2015, 11:58
Burasi degil yeri ama Ufuk Sonay'i soran arkadas icin yaziyorum.
Son oyuncu hareketi bu.

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 27.08.2014 31.05.2015 Karşılıklı Sona Erdirme 17.02.2015

Kolpacı
12.03.2015, 12:26
Son oyuncu hareketi bu.

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 27.08.2014 31.05.2015 Karşılıklı Sona Erdirme 17.02.2015

Yazık ediyo yani

Murat'
12.03.2015, 12:32
Son oyuncu hareketi bu.

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR27.08.201431.05.2015Karşılıklı Sona Erdirme17.02.2015
Büyük topçuydu!

O arkadaşı tek bir kere izlemiş ve notunu vermiştim.

Sefaenes
12.03.2015, 20:35
sonerin son 10 girdigi maclarda bu genc girsin daha iyi en azindan biraz umut var ya sonere 24 saat sans versen saklanir

ibrahim
12.03.2015, 20:57
sonerin son 10 girdigi maclarda bu genc girsin daha iyi en azindan biraz umut var ya sonere 24 saat sans versen saklanir
Ersun Yanal canımı sıkmaya başladı bu konuda. Kendisinin bulup getirdiği bir genç olsaydı sonuna kadar oynatırdı. Güvenmiyor bu çocuklara sanki...

artvints
12.03.2015, 21:00
Ersun Yanal canımı sıkmaya başladı bu konuda. Kendisinin bulup getirdiği bir genç olsaydı sonuna kadar oynatırdı. Güvenmiyor bu çocuklara sanki...

bu çocukları antremanlara alan, mertcana süre veren kendisi zaten.ondan önce böyle bir uygulama yoktu.

ibrahim
12.03.2015, 23:18
bu çocukları antremanlara alan, mertcana süre veren kendisi zaten.ondan önce böyle bir uygulama yoktu.
Mertcanı bilmem de, Oğuzhan öyle böyle bir yetenek değil. Son yıllarda altyapıda yıldızı en çok parlayan isim bu çocuk. 20sine gelmeden oynatılsa keşke Ozan Tufan gibi.

Murat'
12.03.2015, 23:42
Beyler Ersun Yanal'a güvenin Arda'yı 19 yaşında oynayan oydu.

Sefaenes
13.03.2015, 05:19
Ersun hoca insallah el atar genc oyunculari A takimda oynatarak kazanabiliriz 1461 yolliyarak kazanamiyoruz. ilk 11 de oynasin demiyorum ama 16 yasinda gencleri a takima alip son dakilar sans verilmeli sonra yavas yavas daha fazla sans verilmeli 21 yasina kadar bir futbolcu gelisti gelisti ondan sonra biraz zor. 21 yasindaki genc oyuncular zeki gibi cikar ancak

Anıl C
08.04.2015, 17:50
Umarim harcanmaz

slmn
15.07.2015, 13:17
1461'e kiralandı sanırsam, hayırlı olsun.

Sibel
15.07.2015, 13:32
Umarim harcanmaz

Acı bir temenni.

61_Hasan_69
15.07.2015, 15:02
Muhammed Demirci vol2

Giallorossi
15.07.2015, 15:04
Hayirli olsun forma sansi bulur insallah bol bol izleriz

murmut
15.07.2015, 15:47
Hayirli olsun. Insallah iyi bir sezon gecirir ardindan a takimda mehmetin yedegi olur.

Ali Can
15.07.2015, 16:09
Doğru karar Oğuzhan'ın 1461e yollanması. Umarım güzel bir performans sergiler.

melih61
14.08.2015, 00:01
Bu cocuk 1461 e kiralandi mi gercekten

special one
15.08.2015, 13:05
Konu 1461 başlığına taşınmalı.

hay1699
14.09.2015, 13:11
nerde bu uşak?

selcuk
14.09.2015, 13:38
1461de
su an sakat

Cengiz Çubukcu
14.09.2015, 19:37
1461'in u21 takımının maçlarına çıkıyor ...

61_Hasan_69
22.09.2015, 14:37
1461 in misyonunun ne kadar yanlış işlediğinin kanıtıdır bu çocuk . Geleceğin yıldızı olarak baktığımız oguzhana bir dakika bile forma sansi vermiyo teknik heyet . Bugunku kupa macinda ilk defa 18 girdi bakalim oyuna girebilecekmi

Furkan Özdem
08.12.2015, 15:38
Muhammetle Abdülkadir konuşuluyor ama bu çocuğa ne oldu?

61_Hasan_69
08.12.2015, 16:12
Bu cocugu suan 1461 in dinazor hocası harciyo

eraytaskin61
24.12.2015, 14:04
Kupa maçında 5 dk oynayacak durumda bile değil mi yani?

ibrahim
24.12.2015, 14:06
Tam bunu yazmak için girdim. Ne oldu sana genç?? Nerelerdesin??

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

chopper61
15.01.2016, 19:56
1461 de bile oynatmıyorsalar..hocası her kimse ki gönderildi zaten kovulmalı uzaklaştırılmalı..kulübe sokulmamalı..o kadar

artvints
15.01.2016, 20:10
Tek suç oynatmayanda değildir. Yeterli performans göstermiyordur belki.yaşı 20 oldu adını duymuyoruz.

slmn
22.01.2016, 13:45
Kupa maçında İbrahim Coşkun'un süre almasıyla, kaleci Recep'le birlikte hiç süre alamayan 2 futbolcudan biri olarak kaldı maalesef.

Mehmet BAŞ
22.01.2016, 14:56
Kimse kusura bakmasın, alt takımlarda kendini defalarca kanıtlamış bir çocuğa 1 dakika bile süre vermeyen hoca, daha fazla antrenörlük yapmasın!

Zıvalıoğlu mudur nedir, adamın aklı başında değil ki...

"Bizim kadromuz iyi, 1-2 takviye ile play off oynarız." diye açıklama yapmıştı.

Arkadaş senden takımı uzaya çıkarmanı mı istiyoruz yoksa genç futbolcuları yetiştirmeni mi?

Bu ve bunun gibi vizyonsuz herifler yüzünden genç çocuklar harcanıyor.

1461 Trabzon takımı başarıya oynamamalı, genç oyuncu yetiştirmeli!

artvints
22.01.2016, 15:06
Kimse kusura bakmasın, alt takımlarda kendini defalarca kanıtlamış bir çocuğa 1 dakika bile süre vermeyen hoca, daha fazla antrenörlük yapmasın!

Zıvalıoğlu mudur nedir, adamın aklı başında değil ki...

"Bizim kadromuz iyi, 1-2 takviye ile play off oynarız." diye açıklama yapmıştı.

Arkadaş senden takımı uzaya çıkarmanı mı istiyoruz yoksa genç futbolcuları yetiştirmeni mi?

Bu ve bunun gibi vizyonsuz herifler yüzünden genç çocuklar harcanıyor.

1461 Trabzon takımı başarıya oynamamalı, genç oyuncu yetiştirmeli!

en azindan ligde oyun plani oturtmaya performans artirmaya yonelik oynamali, kupada da hedefe oynar.

slmn
28.01.2016, 17:39
1461 kiralık olarak güncellenirse iyi olur.

OĞUZHAN061
28.01.2016, 18:27
Yahu bu çocuğu bi kere oynatın da nasıldır görelim yazıktır günahtır ya

slmn
20.04.2016, 02:05
Bu sezon 1461 u-21'le 8 maça çıkmış golü yok, asist var mı onu göremiyoruz maalesef tff'den. Bir yetenek daha heba olacak gibi.

Ozan Yılmaz
11.05.2016, 15:58
Sen de mi altyapı efsanesi olarak kaybolanlardan olacaksın?

ibrahim
12.05.2016, 11:53
Sen de mi altyapı efsanesi olarak kaybolanlardan olacaksın?
Bu dokunur bana işte...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

r9emre
12.05.2016, 13:25
Baris Memis vol2

murmut
12.05.2016, 20:29
Baris Memis vol2

Daha profesyonel maca cikmadi adami Memis ilan ettin :D

r9emre
13.05.2016, 00:23
Tavir, hareketler, karakter, simariklik olarak Baris'tan bile kotu durumdaydi kiralik olarak Trabzonspor'dan ayrilmadan once. Bire bir taniyan biri olarak soyluyorum bunu. Bos yere umut baglamayin bu cocuga. Baris gibi Zeki gibi basimiza bela etmeyin. Ekmegini bir yerlerden kazanir zaten yasi genc daha Ptt ayarinda takilir.

Daha profesyonel maca cikmadi adami Memis ilan ettin :D

TolgaTopçu61
10.08.2016, 19:16
Bu sezonu da 1461 Trabzon'da kiralık geçirecek.

selcuk
14.02.2017, 20:19
2 asist

bir zamanlarin wonderkidinden bir kipirdama mi?

Oxychen
15.02.2017, 21:44
Wonderkidleri öyle sağa sola kiralık verirsen ortadan kaybolurlar tabi. Sanırsın İngiltere ligi gibi bir ligimiz var da pilot takıma futbolcu kiralıyoruz. Çıkar A takımla antrenmana, oynat kupa maçlarında, koy son 5-10 dakika oyuna alışsın motive olsun çocuk. Yok arkadaş, yolla 3. lige kaybolsun gitsin. Sonra Barış Memiş vol. 2 olur tabi.

Yiğit Gayretli
16.02.2017, 10:54
Mental gelişimini tamamlayamamış her oyuncunun sorumlusu %70 oranda kulübün kendisidir.

TSarıalioğlu
17.02.2017, 11:53
Şans tanınmadığından yitmesinden korktuğum yetenek,umarım bi gün ...

Ozan Yılmaz
10.07.2017, 15:10
Güncelleme:

https://pbs.twimg.com/media/DEX2qg9XYAEegQz.jpg:orig

Faruk BERBER
10.07.2017, 15:12
Sözleşme feshedildi, oyuncu artık boşta.

Kilit.