PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ömer Rıza mı, Umut Bulut mu?

Sayfa : [1] 2

Berat
29.09.2006, 00:21
Artık ciddi ciddi bu konuyu tartışmanın vakti geldi.. Sizce Ziya Hoca şimdiye kadarki tüm maçlarda neden Ömer Rıza'yı Umut'a tercih etti? Ömer Rıza'nın Umut'tan üstün olduğu taraf ne? Sizce 2si arasında bir tercih yapılacaksa kim tercih edilmeli??

Şahsi kanaatim;her koşulda Umut Bulut!...

Emre B.
29.09.2006, 00:21
Umutun ölüsü Ömerden iyidir.

Turgut Altun
29.09.2006, 00:22
maçına ve skora göre.

hay1699
29.09.2006, 00:23
kesinlikle, her zaman ve zeminde umut bulut...

#10 Fietra
29.09.2006, 00:23
Umut Bulut

Şenol YİĞİT
29.09.2006, 00:24
Umut BuLuT

Özkan Erdem
Umut Bulut.. Umut yoksa Cem Demir..

Berat
maçına ve skora göre.

hangi koşulda Ömer Rıza'yı tercih edersin? Öyle tahmin ediyorum ki önde olduğumuz maçlarda Ömer Rıza'nın hızından faydalanmak ve kontrataklarda pozisyon bulmak için? Böyle düşünen arkadaşlara da saygı duyarım tabi ama Umut Bulut , Ömer Rıza kadar hızlı olmasa da açık alanda Ömer'den daha faydalı olur..En azından top kontrol etme kabiliyeti var..

immortal_TS
29.09.2006, 00:25
Tabiki Umut Bulut, önde olduğumuz ve geriye kapandığımız dakikalarda Ömer rıza hızlı stiliyle başarılı olabilir! ama bence bu pozisyonlarda Umut da başarılı olabilir, Ömer rıza kadar hızlı olamasada tekniği ömer den daha iyi ve kendine göre hızlı bir oyuncu bir an önce Ziya hocanın takıma adapte etmesi gerekir diye düşünüyorum.

#10 Fietra
Anket eklenebilir bu konuya.

Özkan Erdem
Bu arada hazır kayseri'de Uefa'dan elenmişken devre arasında Ömer Rıza + para verip alsak şu Gökhan Ünal'ı..

frango
29.09.2006, 00:27
evet bencede çogu maçlarda tabıkı umut bulut ha tabıkı ömerınde oynatılması gereken maçlarda olacaktır

Hüseyin Çümen
29.09.2006, 00:31
umut bulut tabiki her şartta adamın oynaması lazım genç bu adam körelim gidecek böle giderse eğer ziya hoca istemiosa gitsin made sanki hırsı var umuta
umutun boyu uzun umut daha düzgün şut çekio ömer de hiç bişe yok anlamak güç gerçekten

Harun-61
29.09.2006, 00:37
Ömer Riza = Mehmet Yilmaz = :-(((

tabiiki, Umut Bulut ...

antagonist
29.09.2006, 00:37
Ahan da buraya yazıyorum:Ömer Rıza bu ankette sıfır çeker...

fanatik_zuzu
29.09.2006, 00:38
Umut bulut kesinlikle

Sevgi
29.09.2006, 00:39
Ziya Doğan'nın Ömer Rıza takıntısını bir türlü anlayamıyorum:ne yapar bu Ömer Rıza ? Boş alanda tek başına koşar durur bunun dışında elinden,ayağınan gelen hiçbirşey yok.Umut Bulut gibi bir golcün varsa Ömer Rıza'yı oyuna almak intihardır başkada bişey değildir.

canim TS
29.09.2006, 00:39
Umut tabiki.

İleli
29.09.2006, 00:43
gozum kapali umut!

Özgür Öztürk
29.09.2006, 00:45
Her koşulda Umut BULUT

DeAgLeMaNyAq
29.09.2006, 00:47
Ömer Rıza'yı ilk 18'de bile görmek istemiyorum...

cemka
29.09.2006, 00:49
Bencede Umut Bulut... Umut çok kaliteli bir oyunca zamanla takıma alıştırılmalı.. ben ondan çok şey bekliyorum... neden Ömre tercih ediliyor onu anlamıyorum ben...

pierre_
29.09.2006, 00:51
Umutun Kolunu Kes..Ömer Den İyİdİr..kÜÇÜk Takim TopÇusu Ömer Bence

pierre_
29.09.2006, 00:52
Ömer Rıza'yı ilk 18'de bile görmek istemiyorum...
BRAVO..BENCEDE..ÇOK KÖR ADAM..HİÇ SAĞA SOLA BAKMIYO

Kobalas61
29.09.2006, 00:54
Ahan da buraya yazıyorum:Ömer Rıza bu ankette sıfır çeker...

yok abi 1 oy almış :)

umut bulut

Hüseyin Sahtiyan
29.09.2006, 00:55
körde olsa topalda olsa her turlu umut bulut ya umut bulutu bırakın cem demırı oynatsın gene omerı oynatmasın ne var aralarında anlamadım ya bızım mahallenın muhtarı bıle omer kadar oynar

Mehmet_Mercanlı
29.09.2006, 00:56
ömer rızaya FUTBOLCU DİYENİN futbol bilgisi zayıftır.

pierre_
29.09.2006, 00:57
körde olsa topalda olsa her turlu umut bulut ya umut bulutu bırakın cem demırı oynatsın gene omerı oynatmasın ne var aralarında anlamadım ya bızım mahallenın muhtarı bıle omer kadar oynar
ABİ KÖR OLAN ÖMER DEDİM YANLIŞ ANLADIN

Vakfikebirli
29.09.2006, 00:57
düsünebiliriz...tartisabiliriz...fikrimizi söylemeliyiz...ama hocaya´da saygi göstermeliyiz! Nasil Ziya hocamaza Ersen´i takima monte edince BRAVO diyoruz... eee o kadarda takdir hakki olsun yahu..karismiyalim derim sadece! Arkadaslar böyle konularla hocalarimizi farkinda olmadan yipratiyoruz.
Fikrimce ikiside iyi futbolcu ve formda olan oynar zaten merak etmeyelim.

Saygilar

6Şafak Aydın1
29.09.2006, 00:59
Artık ciddi ciddi bu konuyu tartışmanın vakti geldi.. Sizce Ziya Hoca şimdiye kadarki tüm maçlarda neden Ömer Rıza'yı Umut'a tercih etti? Ömer Rıza'nın Umut'tan üstün olduğu taraf ne? Sizce 2si arasında bir tercih yapılacaksa kim tercih edilmeli??

Ömer Rizaya oy veren ciddi olamaz

Berat
29.09.2006, 01:00
düsünebiliriz...tartisabiliriz...fikrimizi söylemeliyiz...ama hocaya´da saygi göstermeliyiz! Nasil Ziya hocamaza Ersen´i takima monte edince BRAVO diyoruz... eee o kadarda takdir hakki olsun yahu..karismiyalim derim sadece! Arkadaslar böyle konularla hocalarimizi farkinda olmadan yipratiyoruz.
Fikrimce ikiside iyi futbolcu ve formda olan oynar zaten merak etmeyelim.

Saygilar

Abi hocaya saygımız sonsuz,buradakendisine saygısızlık yapan yok zaten..Benim konuyu açmamdaki sebep, Ziya Hoca'nın Ömer Rıza'yı Umut'a tercih etmesinin sebebini bulma konusunda beyin fırtınası yapmaktı.. Yani Ömer'in üstün tarafı ne? Ben o kadar düşündüm,aklıma bir tane bile sebep gelmedi..Belki birileri beni aydınlatır diye ya da benimle aynı dertten muzdarip insanlar vardır diye bu konuyu açtım.. :)

Berk Akçay
29.09.2006, 01:02
kesinlikle umut diyorm ömer rıza bizi çok yavaşlatıyor 2. mehmet yılmaz faicası yaşıyoruz

_OziloZ_
Kesinlikle Umut.
Osasuna'da son dakikada golü atmasına rağmen hoca bu maçta anlaşılmaz bir sebeple Ömer Rıza'yı oyuna aldı.
Adamlar zaten defansa gömülmüştü o da aralarında kayboldu gitti.
Son çektiği şut ise kalitesini belli etti.

Mesut AKYILDIZ
Tartısmasız umut bulut hem teknık olarak omerden ustun hemde son vuruşları daha iyi omerin attıgı gollere bakın umutun attıgı gollere nispeten daha kolay gollerdır ama umutun golleri teknık beceri ve zeka gerektıren gollerdır omerde bır futbolcuda olması gereken suratten baska bırsey bulamıyorum varsa bıle bu trabzonsporda oynayan bır futbolcuda olması gereken seviyede degildir var oldugunu dusundugunuz sey

Laz_61
adamda top durdurma yetenegi yok ya...gözümde bir tek pozitif hareketi var oda galatasaraya karsi oyuna girerken yaptigi hareket..herkes umut bulutu tercih eder ama umut cokmu iyi ?....ikisini toplasan bi ersen martin etmez...

pierre_
29.09.2006, 01:03
Kesinlikle Umut.
Osasuna'da son dakikada golü atmasına rağmen hoca bu maçta anlaşılmaz bir sebeple Ömer Rıza'yı oyuna aldı.
Adamlar zaten defansa gömülmüştü o da aralarında kayboldu gitti.
Son çektiği şut ise kalitesini belli etti.
aynen abi..süpersin

Kobalas61
29.09.2006, 01:04
ya bu umut un tipi acaip hoşuma gidiyor baya bi hırslı bakıyor
ama yinede istediğim gibi değil
öylede olsa bu ömer rıza ya
özelikle bu akşam ki son pozisyondan sonra
uyuz oluyorum

Misina
29.09.2006, 01:08
bence umut.son vuruşları uzaktan düzgün şutlarıyla etkili olur.ömer rıza nın tek artısı umut tan çabuk olması.ziya hoca bu akşam ömer i oyuna alarak sanırım araya atılan toplarda pozisyon yaratmayı amaçlamıştır.

Vakfikebirli
29.09.2006, 01:12
ömer rızaya FUTBOLCU DİYENİN futbol bilgisi zayıftır.

demek ki hocamizin futbol bilgisi zayif!
Berat kardesim: hocamizin bir düsündügü vardir elbet!
Yani tv´den görebildigimiz kadariyla Osasunanin defans oyunculari oldukca agir ama muazzam fizik gücleri vardi ki Ersen bile hava toplarinda epey zorlandi. Dikine oynamak isteyip Szymeki aldi oyuna. Hizli ve seri futbolcu profiline en uygunu Ömer´dir diye düsünmüs olmalidir desek? Yani fikirlere saygiliyim, herkesin kendine has düsüncesi vardir, futbol anlayisi vardir. Ama x veya y oyuncu oynamalidir demek hocaya güvenmiyorum anlamini tasimaz mi?!

firidin61
29.09.2006, 01:13
yani oturup üzerinde tartışmaya bile gerek yok!!!UMUT BULUT

ama ziya hocanın 2 yanlışı var maalesef....(Hayati yanlışlar)

1.si ve en önemlsi hüseyini bu takımın 18ine almak(dikkat ilk 11 demiyorum ilk 18 diyorum çünkü bu adamı yedek klübesinde bile görmeye tahammülüm kalmadı)

2.si ise inatla ömer rızayı umut buluta tercih etmesi...

umarım laz ziya bu yanlıslarından biran önce döner!!!yoksa şampıyonluk hayalden ileri gidemez!!!!

TSKara61
29.09.2006, 01:13
Yaa Ömer Rızanın kesinlikle bi kaç özelliği var. Çok suratlı bir futbolcu ve hırslı. Evet tekniği, şutları kötü ama Ziya hocanın oynatma sebebi bence defansı yorup üstüne markaj çekmesidir bence. Ama bana soracaksan ben Umutu oynatırım.

pierre_
29.09.2006, 01:15
demek ki hocamizin futbol bilgisi zayif!
Berat kardesim: hocamizin bir düsündügü vardir elbet!
Yani tv´den görebildigimiz kadariyla Osasunanin defans oyunculari oldukca agir ama muazzam fizik gücleri vardi ki Ersen bile hava toplarinda epey zorlandi. Dikine oynamak isteyip Szymeki aldi oyuna. Hizli ve seri futbolcu profiline en uygunu Ömer´dir diye düsünmüs olmalidir desek? Yani fikirlere saygiliyim, herkesin kendine has düsüncesi vardir, futbol anlayisi vardir. Ama x veya y oyuncu oynamalidir demek hocaya güvenmiyorum anlamini tasimaz mi?!
abi yorumun iyide..zaten açamadık defansı..spikerde söledi 4-4 kademe yapıyalardı..UMUT UN uzaktan şut yeteneği var en azından..benim yorumum

Colakoglu
29.09.2006, 01:44
umut umut umut

eys_61
29.09.2006, 01:50
Hani derler ya antrenman futbolcuları vardır diye idmanda canını dişine takar,herkesten çok koşar,her denileni yapar vs vs sanırım ömer rıza bu kategoriye giriyor.Aklıma da başka mantıklı açıklama gelmiyor.
Her koşulda Umut Bulut tabi ki.

Muhammet_61
29.09.2006, 01:55
Umut daha iyi. Ancak Ömer de bazı maçalrda kullanılabilir. Silip atmak yanlış olur.

NoPain-NoGain
29.09.2006, 01:59
bu karari alan ziya hoca olunca insan ister istemez baska sebepler düsünüyor.;
acaba antrenmanlarda yeterince motive olamayip, düsük performanslar mi sergiliyor ya da psikolojik ya da ailesel bazi sorunlari mi var gibi...

bu güne kadar Umut'la yapilmis röportajlarin görüntülerine dayanarak disiplin sorunu oldugunu ya da hoca'ya saygisizlik yapacak bir insan olmadigina inaniyorum.

eminim ki ziya hoca da onun degerinin farkindadir ve hepimiz kadar umut'un bir an önce takima adapte olmasini istiyordur...

achil
29.09.2006, 02:11
kesinlikle umut bulut . ömer rızanın hasan - hüseyin - celalettin bunların hic birinden bir farkı yoq

Erkin
29.09.2006, 02:21
Tabi ki Umut Bulut zaten oylamada da bunu ezici üstünlükle görüyoruz :)

majes
29.09.2006, 03:21
Umut Bulut

pierre_
29.09.2006, 03:28
ARKADAŞLAR ANKETİME KATILIN

............http://snappoll.com/poll/134483.php (http://snappoll.com/poll/134483.php)

Cenkhan
29.09.2006, 04:40
Umut'un Ömer'den çok daha kaliteli futbolcu olduğuna inanıyorum. Ceza sahası çizgisinden gol vuruşu yapabiliyor, arapasları tek dokunuşla önüne düşürebiliyor vs., golcü yani.. Eğer kasdedilen kabiliyetinden başka sebeplerle oyuncuların oynatıldığı ise, Ziya hoca bir oyuncuya kafa takacak yapıda biri değil. Daha sağlam oynamayı seven bir teknik direktör. Biz Umut'u beklerken Ömer'in oyuna alınması, son maçlarımızın hepsinin zorlu olmasındandır belki. Ben başka neden göremiyorum.

DeAgLeMaNyAq
29.09.2006, 05:26
Yaşı 50'ye yaklaşan Serdar Bali bile "bugün bu halimle sahaya çıksam Ömer Rıza'dan daha iyi oynarım" diyordu...

Hüda Topaloğlu
29.09.2006, 05:38
bencede umut gecmisleri zaten cevabi veriyor ancak ziya hoca heralde torpil olsun diyede oynatmiyordur vardir elbet bir bildigi

bu arada omere 7 tane oy var simdilik, merak ediyorum kim atti diye keske onlarda yorumlarini yazsaydi

Nytre
29.09.2006, 07:57
sonuna kadar umut tabiki..

Oruç
29.09.2006, 08:01
Umut'a yazık oluyor be. Ömer Rıza'nın hızı varmış. Mesele hızsa atletizm'in çeşitli kategorilerinde adam var onlardan birini alalım. Bu kadar teknik bir oyuncu nasıl yedek kalır anlamıyorum...

Bu arada Ömer'e oy veren 4 renkdaşımı da(şu an itibariyle) kutluyorum...

Muhalif
29.09.2006, 08:07
Hoca bu maçta da Ömer'i oyuna alınca ben pes ettim.. Ziya Doğan'ı davet edelim bir gün şuraya.. Ömer'in sonradan oyuna girdiği ve tesadüfi 1 gol attığı İstanbul'daki Bjk maçı da dahil tüm maçları tek tek izleyelim ve sabaha kadar ne düşünceyle bu adamı oyuna aldığını hocayla tartışalım, şu futbol bilgimizle pes ettiririz kendisini..
Ziya Hoca geldiği zaman ilk Bjk maçında deplasman olmasına rağmen çıktığı kadro ve sürekli hücum anlayışıyla kendisini epey geliştirdiğini gösterdi bence.. ama hala daha eksikleri var... En büyük eksiği 'Maçtan önce maçı kafasında oynuyor muhakkak her teknik adam gibi ama skor ne olursa olsun hangi oyuncuların çıkıp, hangilerinin oyuna gireceği de maçtan önce belli kafasında' evet Ömer'in her maç sonradan oyuna girmesinin tek mantıklı izahatı budur.. Önde olduğumuz maçlarda kontraatak düşünüyor dedik (yani öyle umduk) ama sıkışan defanslara karşı gol gereken durumlarda da Ömer'i tercih etmesini dediğim gibi maçtan önce tüm değişikliklerin kafasında planlı olmasından başka birşey ile açıklayamıyorum..
Ankete gelince.. Ömer'e oy verenler içimizdeki İrlandalılar'dır:D

Yağız
29.09.2006, 08:36
Belki Umut Bulut hazır değil ama Ömer Rıza, alan daraltan sahasına kapanmış bir rakibe karşı ne santrafor ne forvet oynayabilir.Ancak Kontra atak futbolunda geniş alanda iş yapabilir, Kontrataktada elinizde Gökdeniz Yattara marcelinho varsa Ömer rıza kenarda bekler.
Karar Hocanındır.Saygılıyız ancak Umut bulutu kazanmak gerekiyor, bana görede bu kazanım için Ömer Rıza da feda edilebilir

bordoylamavi
29.09.2006, 08:45
aslında ikisi de hikaye ama kötünün iyisi dersen umut az buçuk bi golcü kimliği var. ömer rızaya kim oy vermiş acaba onu da merak ettim kendisidir heralde

Emre B.
29.09.2006, 08:47
Ömer futbolu bıraksın judoya geri dönsün.

Naim
29.09.2006, 09:01
Umut Varken Umut Bulut Oynar
Umudun yoksa eldekine Rıza gösterirsin

Taner Uykuçeken
29.09.2006, 09:10
Dün akşamdan beri bu soruyu düşünüyorum ziya hoca umut gibi bir dar alandada etkili koşan pres yapan bir forvet varken neden geniş alan ve kontra oyuncusu ömeri oyuna alıyor çözebilmiş değilim çözen varsa bir zahmet anlatsında

Oruç
29.09.2006, 09:13
Ömer 5 oldu, inanılır gibi değil...

İslam Sezer
29.09.2006, 09:18
ömer rıza kredisini tüketti,son vuruşlarda sıfır,yardımlaşma ve asistte sıfır,umut üstelik ilk maçta gol de atmasına rağmen neden 2.maçta düşünülmedi anlam veremiyorum,üstelik ömer rıza nın etkili olduğu hız konusunda ondan geri kalır bir yanıda yok bence...
her koşulda umut bulut....

ozcan_asanoglu
29.09.2006, 09:18
ziya hoca'nın tek takıntısı bana göre bu...

umut bal gibi de hazır..ne zaman görev verilse gol attı daha ne yapacak.

ömer rıza, mehmet yılmaz'ın hızlı koşanı.kalasın biraz daha yontulmuşu.

son dakikadaki pozisyon umut'a gelse büyük ihtimalle, en azından kaleyi tuttururdu.yazık.

ziya hoca en kısa zamanda umut'a şans vermeye başlamalı.ömer rıza limitini doldurdu...

Burçak
29.09.2006, 09:23
Umut Bulut tercihimdir.

mimardavut
29.09.2006, 09:24
ömer rıza sen bu takımda yedek bile olamazssın

ahmetansu61
29.09.2006, 09:36
ömer rızza anca sen takımı ezmişin aynı galatasaray maçındaki gibi diyelim. takımda senin üstüne geliyo. artık takımda yorulmuş koşan adam yok. oyuna bi canlılık gelsin kontra atak yapalım aşırtma toplarla diye ömer rıza konabilir. ama öyle bile olsa ben gene umutu koyarım.

zeki gursoy
29.09.2006, 09:57
bunu kim düşündüyse iyi düşünmüş.akşam maçı izlerken aklıma geldi..takıma sonradan girecek olan topçu bu olmamamlı diye..sabah geldim topik açılmış bileççbravo..ve kararım: sbaha kadar umut..ömer sıfır dümdüz bi topçu..cem bile yemin iyidir ondan..ziya hocanın bu tutumunu bi türlü annamadım..

Kobalas61
29.09.2006, 11:01
ya ömer rıza ya 5kişi oy vermiş
ama o 5 kişinin yorumunu bulamadım

alpi53
29.09.2006, 11:03
abi umut u ankaragucluler tek basina takim olarak yorumluyorlardi biz bu adama bir 20 dakka ver meyi dusunmuyoruz ilginc..
omer riza dan daha iyi oldugunu ve genc oldugu icin degerlendirilmesi gerektigini dusunuyorum ..

champions
29.09.2006, 11:07
kalitelerini değelendirirsek tabiki umut
hangisi golcü tabiki umut
hangisi oynamalı ilk 11 için ömer rızanın yeri yok yer ilk 11 se tabiki umut maçda 2 veya 3-0 öndeyiz 2 side yedek girecek oyuncu tabiki umut
umut sahadamı o zaman ömer girer yada sakatlık falan dolayısıyla ömer rıza bu takımda işe yarayacak bi oyuncu değildir

UğuR
29.09.2006, 11:09
Her yerde deplasman kendi sahamız her ortamda mağlup galip herzaman UMT BULUT.Burdan çıkacak olan sonucu da Ziya Doğan a bildirelim lütfen.Ömer RIza Trabzon daki oksijeni tüketiyor boşu boşuna.

volkanferhan
29.09.2006, 11:09
laa sapına kadar UMUT yaw..
ömer rızaya verilen şans bence bundan sonra umuta verilmelidir ..
hatta bence umut ersenlen yan yana oynamalıdır kendi evimizdeki maçlarda en azından. dicem ama kimi kesicek takımdan hoca bilmiorum..

ozcan_asanoglu
29.09.2006, 11:18
ziya hoca ankara maçında da umut'u oynatmazsa futbol dışında sebeplerden dolayı ona gıcığı olduğu için oynatmıyor kanısına varacam.

ve benim için ziya hoca bitecek.böyle şey olmaz. elinde geçen sene hemen her süper lig takımına gol atmış, Trabzon'da da ne zaman görev verilse gol atmış (manisa-sonradan girdi beraberliği kurtardı, osasuna-sonradan girdi beraberliği kurtardı) bir oyuncu var kenarda paslanıyor. böyle şey olmaz.

ziya hocanın tam akıllanması için bir kez daha ayrılıp geri mi gelmesi gerekiyor.hayret birşey gerçekten...

Mesut AKYILDIZ
29.09.2006, 11:21
ya ömer rıza ya 5kişi oy vermiş
ama o 5 kişinin yorumunu bulamadım

onlarda ömer rızanın akrabası yada ömerin kendisinin verdigi oylardır yoksa futboldan anlayan birisi umutla ömeri mukayese bile etmez

Kobalas61
29.09.2006, 11:26
onlarda ömer rızanın akrabası yada ömerin kendisinin verdigi oylardır yoksa futboldan anlayan birisi umutla ömeri mukayese bile etmez

hehe o da güzel

Bülent Bayraktar
29.09.2006, 11:27
ömer rızanın bu takımdan hemen defolup gitmesi lazım
dün akşam ki şutunu gördünüz değilmi

zafercalikoglu
29.09.2006, 11:31
ikiside farklı tipte adamlar,ama ben olsam ve çoğumuz umutu kazanırdık,

Kobalas61
29.09.2006, 11:33
ömer rızanın bu takımdan hemen defolup gitmesi lazım
dün akşam ki şutunu gördünüz değilmi

görmem mi abi
az mı küfür ettim

Muhalif
29.09.2006, 11:45
Ciddiyim arkadaşlar Ziya Doğan'a ulaşabilecek birileri varsa aramızda özellikle bu Ömer Rıza konusundaki takıntısını bize açıklasın bir zahmet.. Kaç maç şans verdi görmüyor mu adamın yetenekleri kısıtlı işte bu kadar!
Ziya Hoca adam kayırıyor denilmedi şimdiye kadar ama ne yalan söyleyim bunu dedirtecek bize en sonunda Umut-Ömer tercihleriyle!

TSunami
29.09.2006, 11:46
ömer kontraatak oynadığımız maçlarda hızlı olmasından tercih ediliyor ama, sadece hızlı. gol atamadıktan sonra kaleye hızlı gitmenin anlamı yok. bu özelliklere sahip başka oyuncularımız da var. önde olduğumuz maçlarda her ne kadar hızlı oyuncu iyi iş yapsa da asıl ilerde top saklayacak oyuncu lazım.

eğer hızından sebep tahammül ediyorsak M.Yılmaz ı neden gönderdik. onunda son vuruşları iyi değildi ancak güçlü fiziğiyle rakip savunmayı dağıtıyor sürekli pres yapıyordu.

corleone
29.09.2006, 11:51
eğer öndeysek ilerde rakibi bozmak için ömer ama gole ihtiyacımız varsa stepanovu ileri koysak ömer rıza kadar gol atar, umut gibi bir yeteneği heba etmemek lazım, hele dünki maçta şaştım kaldım, adam ilk maçta atmış golünü...

The Londoner
29.09.2006, 11:59
Bazi oyuncularda gereksiz israr ve inat bazi hocalarin kellesine mal olur. Omer`de Ziya`nin basini yemez insallah:) Omer`in bugunku durumu hic ic acici degil gecmiste var olan (vardiysa) yetenekleri bir sekilde kilitlenmis. Bunun buyuk oranda psikolojik oldugunu dusunuyorum. Trabzonspor gibi buyuk bir takima gelip, kendini gosterme ve basarili olma baskisiyla futbolun basit kurallarini bile uygulayamaz hale gelmis maalesef. Allah kendisine yardimci olsun. Bu konuyla ilgili G.saray macindan sonra da yazmis; Omer`i psikoterapinin bile kurtaramayacagini, bunun yerine kendisini bizim anlamadigimiz gizemli (!) sebeplerle surekli olarak oyuna alan Ziya Hoca`nin acil terapiye ihtiyaci oldugunu soylemistim. Osasuna maciyla birlikte bu kanaatim kesinlesmis oldu. Hoca`nin artik bu aci gercegi kabul etmesi ve Omer Riza`dan yeni bir Gokdeniz cikaramayacagini yol yakinken kavramasi lazim.

Olan Umut`a oluyor tabi. Kaliteli bir kumasi oldugu muhakkak ve kendisini daha da gelistirmesi ve ozguven kazanmasi icin oynamaya ihtiyaci var. Alt yapidan yeni cikmis bir genc olsa anlayacagiz; kenarda bekleyerek pissin (!) diyecegiz (bu da nasil olursa) lakin bu adama 2 Milyon Dolar bonservis ucreti odendi ve Fatih`e alternatif olarak getirildi. Kaldi ki Mehmet Yilmaz`in pivot santrafor olabilmesi icin 3 yil, Augustine`den Jun`dan gol krali cikramak icin 1`er yil ve milyonlarca dolar harcamis bir takimdan bahsediyoruz.

Bu gercekler isiginda Hoca`nin Umut`u yedek birakmasiyla ilgili benim bulabildigim en makul (!) gerekce, cocugun adini buyuk olasilikla Unut Bulut olarak biliyor olmasidir. Ya da bir yerlerden bir ses Hoca`ya "Havada Bulut sen Umut`u unut!" dedi.

Kusuruma bakmayin, su mubarek gunde meseleye futbol rasyonalitesi acisindan bir izah bulamadim da ondan...

Turgut Altun
29.09.2006, 12:06
hangi koşulda Ömer Rıza'yı tercih edersin? Öyle tahmin ediyorum ki önde olduğumuz maçlarda Ömer Rıza'nın hızından faydalanmak ve kontrataklarda pozisyon bulmak için?

aynen öyle.

Ancak dün akşamki maçta Umut'u tercih ederdim.Ziya hoca sanırım rakip yorgunken Ömer'in hızı daha çok işimize yarar diye düşünüyor.Ya da Umut çok formsuz.Umut'un ilk haftalarda kaçırdığı golleri de unutmayalım.Biraz isabetli şutlar çıkarabilseydi ayağından şu an 11 puanda olmazdık.Kale çizgisinin 2 metre önünden topu dışarı atıp direği tekmelediği bir pozisyon hala aklımda.Gole ihtiyacımız olan hiçbir durumda Umut'un yerine Ömer'i tercih etmem. Skor avantajımız varsa tercih edilebilir.

Bu arada ankette sonucu görmek için bir tanesine tıkladım sanırım ömerdi sonra değiştiremedim. Ama oy verecek olsam Umut'a verirdim.

bordox
29.09.2006, 12:07
Akşam topu ayağında tutup rakibe şut atacak bir futbolcu olan Umut'un girmesini bekledim ama Ömer'i tercih etti.Ziya Hoca bir şey yapıyor ama ne?

The Legend
29.09.2006, 12:31
umut bulut

ihsanbayram
29.09.2006, 12:59
tabiki umut

Beytullah
29.09.2006, 13:17
umut bulutt...

Erbay
29.09.2006, 13:52
Ömer Rıza ancak Trabzonspor 3-0 falan öndeyken oynar.Kurtarıcı olarak oyunu girmemeli.Zaten gol pozisyonlarını çok zor değerlendiriyor.Bu maçta da Umut girmeliydi.

Berk Akçay
29.09.2006, 13:56
UMUT BULUT varken asla ömer rızayı oynatmam

atlantis
29.09.2006, 13:58
Ömer sadece hızlı diye oynatılıyor. Dümdüz koşuyor adam başka hiçbişey yok
kesinlikle Umut..

Şentürk
29.09.2006, 14:00
bence umut bulut.

Murat Acar
29.09.2006, 14:00
Evet umut bencede çok daha faydalı olabilecek gbir futbolcu .Anlamadığım Ziya hoca neden onda bu akdar ısrar ediyor..Bunuda biraz tartışsak diyorum...

MİKERİNOS
29.09.2006, 14:33
Ömer Riza Ya Nİye BoŞuna Para Verİyoruz Kİ Znlamadim Adam KÖr NİŞanci
Tabİ Kİ Umutttt....

Aslıhan
29.09.2006, 14:34
tek geçerim tabiki UMUT

bordox
29.09.2006, 14:36
Ömer'in de oynayacağı maçlar var tabi.Mesela bastırıyoruz bastırıyoruz gol atamıyoruz,rakip defansın ve kalecinin orasına burasına çarpıyor direkler engelliyor,zemine çakılıyor,yani şanssızlığımız had safhada işte o zaman Ömer'i oyuna alırız adam alakasız bir gol atar,attığı gollere bakınca bu yorumu yapayım dedim.

pierre_
29.09.2006, 14:39
bulut umut

pierre_
29.09.2006, 14:40
..............http://snappoll.com/poll/134483.php
ARKADAŞLAR ANKET DEVAM EDİYOR

hamibasoglu
29.09.2006, 14:43
ömer rıza'nın futbolcu olup olmadığını bile tartışabiliriz.KOCA BİR SIFIR(0).
hiç bir katkısı yok oyuna.Umut'a gelince Ömer Rıza'dan iyi olsa da bizim umudumuz olacak kapasitede değil.

erdal6167
29.09.2006, 15:01
yönetim uyuma taraftara sahip cık. ama ben bmn yönetiminden bahsediyorum. hemen başladık ziya doğanıda tartışmaya. başarı için artık hoca tartışılmasın. ligin 2, haftası bir futbolcumuz diyor ki beşiktaş macına başka hoca ile cıkarız. bu ne demek bilen var mı.

adam gibi adam ziya doğan yaptıysa bir bildiği vardır. . .

Salih61
29.09.2006, 15:10
Umutun ölüsü Ömerden iyidir.
Aynen ömer rıza sıradan bir futbolcu

Uğurtan
29.09.2006, 15:12
Kim ne derse desin Ziya Hocayı tartışmıyorum kararlarına eleştiri getiriyorum herkes eleştirilebilir hepimiz insanız Ömer rıza denen adamın bu takımda işi yok bikere futbol fakiri sadece ingilterede aldığı futbol alt yapısıyla türkiyede çok nadir görülebilecek çapraz koşular yapıo ama son vuruş=o top tutabilme+kontrol=0 ya tekink=0 ve de senin kulübende Umut Bulut gibi bi adam dururken ya yanlışın bu kadarı ya..

Bir arkadaş demiş umutla ömeri toplasan ersen etmez ya yuh diyorum da başka bişey diyemiyorum ersen şu son 2 maçta golleri atmadan önce nie aldık demiyomuydunuz ersen mi fatihin yerini dolduracak demiyomuydunuz golleri atınca ersen oldu kral..
Skor taraftarlığını önce bıraksın herkez Ersen ne golleri attıktan sora kral oldu nede işe yaramayacak bi topçuydu ersen bu takıma çok daha fazla faydalı olacak..
Ancaaak Umut göz ardı etmeyin umut ümit milli takımda orta sahda ofansa yönelik oynatılan A.gücünde forvet oynayan ama orta sahadan aldığı topalrla birebir adam eksiltip hızla dikine gidebilen bi adamdı buna ek olarak hava toplarında da fena deildir(ersen kadar olmasada) Umut çok yönlü bir futbolcudur lütfen ömer rızayla mukayesse bile edilemez...

Her şartta her skorda her ne olursa olsun UMUT BULUT!!!

Mollasalihoğlu
29.09.2006, 15:13
Deli gibi saldıran bi takım olursa Ömer rıza düşünülebilir ama son vuruşunun ne olacağı yine soru işareti..Bence de tabii ki Umut Bulut..

Ali İhsan
29.09.2006, 16:02
Ben Umuta verdim ama bazı maçlarda işe yarar Ömer. Mesela BJK maçının sonları tam ona göreydi. Çoğu takım bize boş alan bırakmayacağı için Ömere göre maç çok az. Onun haricinde kilit açılması gereken maçlarda Ömer aklımdan bile geçmez Umut,Cem varken...

Ali İhsan
29.09.2006, 16:04
Hatta Ziya hoca pazartesi günü Umutla başlamalı. Ersen sezona iyi hazırlanmadı ve maçları tam tempoda tamamlamıyo başlıyo rakiple hakemle uğraşmaya. Çok fena sakatlanır Allah korusun. Hem Umut'un da artık kendine gelmesi için çok iyi tanıdığı eski takımına karşı 90 dakka oynatılması lazım.

lazkerim
29.09.2006, 16:27
mrb,

ben umut bulut'un oynadigi futbolu begeniyorum ama yinede iyisini kötüsünü tartisirim. ama ömer riza denen vaka birakin futbolcu olmayi, adam f degil ya. ben böyle birsey görmedim. tam isportaci, kartondan topcu.

Mert67
29.09.2006, 16:30
kesinlikle umut bulut keşke dün o girseydi sonradan.

Ozan
29.09.2006, 16:36
kesinlikle umutun olması gerek . her yönden daha iyi ömer rızadan . ömer rızada iyi bir alternatif olabilir diğer yandan .

Sacit
29.09.2006, 16:39
umut diye diye ağzımda ağaç bitti

ömer rızayı versınler başka takıma bişiler ögrensin gelsin :mad:

U.Sadıkoğlu
29.09.2006, 16:42
Umut buLuT zaten dün onun yerine niye oynamadı anlamadım

akdin
29.09.2006, 16:58
Bence ikisi de lazım

oskanonur
29.09.2006, 16:59
bence iki ayri ozellikleri olan futbolculari birbirleriyle karsilastirmak yanlis olur diye dusunuyorum.Standart maclar icin konustugumuz da tabiki ilk tercih Umut olur. Ama Omer Rizanin da oynamasi gereken maclar da oynayacagiz.dolayisiyla tercihi Ziya hocaya birakmakta fayda var.

G.YAZICI
29.09.2006, 17:00
Tabİkİ Umut Bulut

maskeli61
29.09.2006, 17:18
dünkü maçta iş yapacak olan umuttu ama ömer rızayı aldı tamam koşuyo iyi niyetli ama herşey bununla bitmiyo bence ömer rıza kendini yetiştirmeli ben onu denizlideyken bi kere izledim oda ezikbahçeye karşı ondanda 2 gol atmıştı sanıtım ve süper oynuyodu ama başka görmedim öyle oynadıgını şimdilik umut bulut diyorum o kadar parayı yedek otursun diye vermedik ...

Gürkan
29.09.2006, 17:32
dün aksamda dahıl omer rıza formunda degıl ama. demekkı umut suan ondan da kotu kı hoca oynatmıyo. yoksa umut ıyı olsa neden o macta onu almasın.omer takıntısı mı varkı.bence kesın umut daha formsuz.

Cafer KILIÇSOY
29.09.2006, 17:33
Bu arada hazır kayseri'de Uefa'dan elenmişken devre arasında Ömer Rıza + para verip alsak şu Gökhan Ünal'ı..

Arkadaşım gökhan'ı bedava verseler Trabzon sınırlarından içeri sokmam

jefferson61sefa
29.09.2006, 17:35
ben bundan 3 sene önce gökhan ünalı böle olacağını babama sölemiştim babam o zaman gökhanı beğenmiyordu o zaman kayseri yi 3-0 mı yenmiştik ama ben gökhanı oz zaman keşfettim gökhan 10 tane umut 100000000000000000000tane de ömer rıza eder zaten ömer rızanın son maçıydıu artık bi daha kadroya bile giremez

Gürkan
29.09.2006, 17:38
teknık acıdan edebılır ama karakterı gordugum kadarı ıle berbet.gecen macımızda dıkkat ettım.her yere dususunde Trabzonsporlu futbolculara kufur ettı.bu halı ıle bence tam fenerlık.kendını yere atıp sonrada arkadasına kufreden adam bızden uzak dursun.sinirlerimi germesın benım.

Mayls
29.09.2006, 18:09
Her kosulda Umut
Ömer Rizanin tek üstün oldugu taraf hiz. Umuttan daha hizli ama sade pres yaparak bir yere varamazsin. O yüzden Umut

Özge
29.09.2006, 18:12
bencede umut

Çetin
29.09.2006, 19:24
çünkü sprinter

Nihat Güneş
29.09.2006, 19:50
ömer rızayı oynatmasını bir tek sebebi olabilir...belki umutun kondisyonunu yeterli bulmuyo olabilir ziya hocamız...yoksa bunu dışında hiçbir sebebi aklım mantığım almıyor...
ömer rıza sahadaki hali bana buz pistinde kayma bilmeyen bi kişinin halini anımsatır hep...

schumi
29.09.2006, 19:55
kapanan takımlara karşı umut ama açık oynayacak takımlara karşı ömer rızada tercih edilebilir. sonuçda ikiside bizim oyuncumuz. dün akşamki maçda umutun rakibe karşı psikolojik bir üstünlüğü vardı buna rağmen oyuna alınmamış olması beni şaşırttı ancak ziya hocanın mutlaka bir düşündüğü vardır..

saglam
29.09.2006, 20:04
Umut ve Ömer Rıza'nın farklı özelliklerini gözardı ederek, sizi bu iki futbolcuyu birbiriyle kıyaslamaya iten şeyin ne olduğunu anlamak mümkün değil. Birisi baklava, öbürü kazandibi.

Şenol YİĞİT
29.09.2006, 20:08
Ömer Rıza bize geldi topu unuttu
Bence Umut Bulut...

Travelair
29.09.2006, 20:10
Umut Bulut; Ömer Rıza kadar koşarsa,

Ömer Rıza; Umut Bulut kadar son vuruş yaparsa...

Bize Umut Rıza lazım

isaret parmagi
29.09.2006, 20:10
Bence gereksiz bi konu acılmış..Buna karar verecek kişi Ziya Dogan dır zaten..Gerekli gördüğü yerde ikisini de oynatıabilir...

macka61
29.09.2006, 20:58
bencede umut bulut oynamalı ömer çok amatörce gol kaçırıyor

zanoylu
29.09.2006, 21:09
Şu ikinci forvet hakkını Ziya hocanın hep Ömer tarafına kullanması büyük talihsizlik

Adem Erdoğan
29.09.2006, 21:12
Tabiki umut bulut.O olmasa bile 10 kişi oynarım ömer rızayı oynatmam.Adam çürüdü yedek kulübesinde.Ziya hoca artık oynat şu çocuğu.

oguzkoc
29.09.2006, 21:19
umutla ömer rızayı kıyaslamam bile... bunun son maçla ilgisi yok. ömer rıza dünkü maçta bi gol atıp takımı ipten alan bi adamda olsaydı gene umut derdim...

ki ayrıca umut bulut bir forvettir, ömer rıza gibi değil... ömer rıza atsın bakalım kafayla bi gol yada sert şutla bi gol... öyle herşey iyi koşu yapmakla olmuyo malesef...

turkeyteam
29.09.2006, 21:23
bende umut bulutun oynamasını tercih ederim....

Kasım Hilal
29.09.2006, 21:29
Bana kalsa Ersen Martin'in de yerine Umut oynamalı..

Bartuğ13
29.09.2006, 21:41
herkes umut bult demiş.ben olsam da umutu tercih ederdim ama ömeri eleştirenler gol kaçırıyo diyolar.ilk 4 hafta boyunca ve apoellerde gol kaçırıp saç baş yolduran umuttu.ben ondan dolayı ısınamadım o herife.ayrıca ömer forvet tipi olarak ziya hocanın yapısına uygun.ondan dolayı biraz da burda az oy aldığını söylediğinizden ömer diyorum

Mustafa Önal
29.09.2006, 21:57
bence yavaş yavaş umutu adapte etmeli takıma yeri gelcek umut ersen ikisi bir oynıcak maçlar bile olcak. ersene birşey olursa umuta kesin dönüş yapmak zorunda kalcaz. umuta şans verilmeli. geleceğimizin forvetine. her şartta umut

fetvaci
29.09.2006, 22:00
Bana kalsa Ersen Martin'in de yerine Umut oynamalı..

yok daha neler abı sende wur dedık öldürdün walla...

Hüseyin Çümen
29.09.2006, 22:06
okadar da değil hakaten yaa ersen rakipsiz bence forvet hattında şuan yerliler den en iisi sayılabilir

SiNaNi
29.09.2006, 22:13
Ziya doğana sırf bu yüzden kıl oldum.Ne buluyorlar bu adamda anlamadım.Henüz normal golü yok.Defans hata yapacakta kaleci çıkacakta ömer rıza gol atacak.Umut'un tek suçu Osasuna ya beraberlik golünü atmaktı sanırım.Tavır alalım ıslıklayalım şu ömer rızayı

Emre B.
29.09.2006, 22:23
Ziya doğana sırf bu yüzden kıl oldum.Ne buluyorlar bu adamda anlamadım.Henüz normal golü yok.Defans hata yapacakta kaleci çıkacakta ömer rıza gol atacak.Umut'un tek suçu Osasuna ya beraberlik golünü atmaktı sanırım.Tavır alalım ıslıklayalım şu ömer rızayıÖmeri ıslıklarsak tüm takım etkilenir.

Adem Erdoğan
29.09.2006, 22:28
umutla ersen yanyana oynamalı.Ama ziya hoca taktiği gereği oynatmıyo olabilir.Umut bu takımda kalıcı olacaktır bundan eminim.Ömer rıza biraz daha hevesini alsın.

Bartuğ13
29.09.2006, 22:31
ve bir anlamı olmaz biz taraftarız takımın arkasında olmalıyız

Adem Erdoğan
29.09.2006, 22:31
Islıklamak olmaz takım şu anda iyi gidiyo.Bir futbolcu için takımın üstünde baskı oluşturmak yanlış olur.Bence ziya hocada bunun farkında osasuna maçından sonra oda umutu düşünecektir.Umut trabzonspor yapısına çok uygun bir futbolcu.Hırslı iişut çekiyo topu önüne alışı düzeltişi çok iyi.Ankaragücü maçında oynayabilir.

BDiler61
29.09.2006, 23:53
her şartta umut bulut

Ugur Kurucelik
30.09.2006, 03:15
ömer kontra ataklarda daha etkili ama kapanan savunmada etkisis kaliyor,
bence umut bulut ilk 11 oynamasi lazim...

ahmetansu61
30.09.2006, 03:33
umut a okadar paralar verildi okadar umut beklendi sonu yedek klubesi olmaması gerekir. bende ömer rızanın yedek kalanların giydiği eşortmanı bile hak etmediğini üşünüyorum. bana bu aralar junu hatırlatıyor. sadece koşan teknik sıfır. sürekli bir el kol. hocam sen ii sini bilirsinde oynatma su ömeri da gözüne keline kurban.

OFLU
30.09.2006, 10:50
Hocam bu soru Shevchenko mu Hakan Sukur mu gibi bi soru olmus...

cIlgInIm
30.09.2006, 10:54
ömer rızayı takımı motive etsin diy yedek klubesinde tut şaklabanlık yapsın futbolla ne alaka yani..

Kobalas61
30.09.2006, 11:00
Bence gereksiz bi konu acılmış..Buna karar verecek kişi Ziya Dogan dır zaten..Gerekli gördüğü yerde ikisini de oynatıabilir...

arkadaşım burda amç fikir alış-verişinde bulunak
yoksa Trabzon-osasuna macı ile ilgili de konu acılıyor
e bize ne
macı 22kişi oynayacak
üöyle düşünürsen bu forum gereksiz olur zaten

Kobalas61
30.09.2006, 11:01
bu arada ömer rıza diyenler 14olmuş :-)

Cengiz Çubukcu
30.09.2006, 11:41
bence de umut bulut

Egemen
30.09.2006, 12:12
umutun ölüsü ömeri katlar..

asem61
30.09.2006, 12:39
ömer riza hicbir sartta bu takimda oynayamaz.o sahadayken rezil oluyoruz. tabiki umut diyorum.ziya hocayida bu konuda anlamis degilim.her maca ayni adam, ise yaramayan, sokulurmu?

Egemen Yılmaz
30.09.2006, 12:44
elbette umut

piranha61
30.09.2006, 13:43
ömer rıza=
boş işe yaramaz alanlarda deli gibi koşmak,

top ayağına gelince ileriye taşımak isterken topu eline ayağına dolaştırmak (dolaştırmadığı bir maçı gösterin birkere hızlı atağa çıktığı top sürebildiği maçı gösterene 55 ekran renkli televizyon veriyorum),

savaşçı denildiği halde kimle savaştığı belli değil, topu faul yapmadan kapabildiği maçı düşündüm demin hatırlayamadım :)

son vuruşlar berbat attığı 2-3 golü nasıl atmış bir bakın anlarsınız. 1 tane beceri isteyen vuruş yok.

say say bitmez hasan hüseyin bunun yanında biri patrick viera ve deco bibi durur yani bu allahına kadar kazma ya

bide kurtarıcı diye son dakikalarda oyuna sokulmuyormu ağzım yetmiyor başka biyerimle gülüyorum maç sonucuda saçları yoluyorum tabi..

diskus
30.09.2006, 13:46
ikiside iyi futbolcu hoca hangisini oynatirsa ona destek.tabiki buna bütün futbolcular dahil ilk onbir oynayan veya sonradan oyuna giren.

UmutBaykan
30.09.2006, 13:54
Tabiki de umut

keramiya
30.09.2006, 14:21
umut tabiki

Özsu
30.09.2006, 14:26
KesinLikLe Umut BuLut.. misafir üye oy kullanabiliyormu, hayır Ömer Rıza'yı seçen kim diye merak ettim..

Rasim YILMAZ
30.09.2006, 14:43
Umut Bulut tabiki...kafayla attığı çok gol hatırlıyorum..keza dripling yaparak attığı gollerde aklımda..ee bu adam yavaş bir adam da değil.. e niye o zaman ömer rıza??? hocayla arasında bi sorun varsa bilemeyiz tabi..ama bu adam küstürülmemeli... ziya hoca,motivasyon sihirbazı..umutu yeme! şu marcelinho yerine bu çocuğu ilk 11 sürersen takıma çok daha fazla yararı olur..çünkü umut santrofor değil forvet oyuncusu..

BOZOHAN
30.09.2006, 15:04
yani umutun iyi bir futbolcu olduğunu biz biliyoruzda ziya hoca bilmiyomu onun için bence ayrı bir planı var. ya ersenle beraber uyum sağlayamıyor diye oynatmıyordur. yada başka bir sorun vardır. ama ziya hoca bir şekilde onu oynatacaktır.

TSezgin61
30.09.2006, 15:05
bence ziya hoca musampanin gelmesini bekliyor, ozaman cift forvetle oyniyacak yani umut-ersen ikilisi ve sonra sagdan gökdeniz soldan musampanin ortalariyla umut-erseni besliyecek

majes
30.09.2006, 15:13
Takımı kurarmısın dediğine göre?? Marce , hasan veya hüseyinden biri kesik yiyecek ve bu da nasıl olur??? Orta sahada hem defansif hem ofansif adamımız olsa tamam da , o da biz de yok!! Mesela Marco Aurelio bizde olsaydı olabilirdi!!
************************Jefferson***************** *************
**Musa Büyük*******Stepanov*****Fatih Akyel**********Murat /Mustafa

**Gökdeniz*********(HÜSEYİN)*****(HASAN)********** ***Musampa****
**********************(MARCELİNHO)**************** ************

*******************Ersen***************Umut******* ************

@FLU
30.09.2006, 20:14
kesinlikle umut
ayrıca ömer rızayı ben 18 e almam o nedir öyle yaa
ben daha iyi oynarım haa

oguzkoc
30.09.2006, 20:33
bence ziya hoca musampanin gelmesini bekliyor, ozaman cift forvetle oyniyacak yani umut-ersen ikilisi ve sonra sagdan gökdeniz soldan musampanin ortalariyla umut-erseni besliyecek

böyle bişey olmasına imkan yok... yattara da gelecek.. ozmn sağda yattara solda musampa ilerde ersen ve serbest olarak gökdeniz oynar... marce bile yedek kalabilir belli olmaz...

MahmutHSO
30.09.2006, 21:24
ömer rıza kendisine verilen şansların hiçbirisini doğru dürüst kullanamadı.
kesinlikle umut

zafercalikoglu
30.09.2006, 21:30
neden oynatmıoyr ziya hoca bu kadar insanın gordugunu görmüyormu,bence umut cok yetenekli birazda kendine guveni geldimi tamamdır bu iş,hep ersen sahada ıolacak degil yaa,sakatlanırsa mne olcak ,omer rızamı atacak golleri guldurmeyın adamı

selcuk
30.09.2006, 21:33
böyle bişey olmasına imkan yok... yattara da gelecek.. ozmn sağda yattara solda musampa ilerde ersen ve serbest olarak gökdeniz oynar... marce bile yedek kalabilir belli olmaz...

bence ziya hoca aklindan bilen pek gecirmiyordur onu sol acikta oynatmayi bence böyle oyniyacagiz bütün oyuncularimiz sakatlikdan kurtuldumu

---------------jefferson

ufukhan(hasan)-milan-fatih-keceli(ocak)

-------hüseyin--------musampa

yattara---marcelo(szimek)---gökdeniz

------------ersen(umut)

bu takim sampiyon olmasinda hangisi olsun

sweetrose
30.09.2006, 22:18
Bence Umut Bulut... .çünkü Ömer rıza nın kapasitesi ve fiziksel kabiliyetleri çok ama çok düşük... Umut yinede kendini gösterebilecek seviyede.. Ayrıca Umut un geçmişi Ömer rıza ya göre daha parlak bence..

crow61
30.09.2006, 23:24
ömer rıza umutas göre daha kısa ama atik hareketleri var ve fırsatçı olduğu için ömer rızayı tercih ediyor bence bende oyumu ömer rızadan yana koydum ama umut eski umut olmadığı için ona oy yok umut eskiden iyiydi bize gelince hava yaramadı galiba

celilmuhcu
01.10.2006, 01:12
ben hiç anlamıyorum bu hocayı neden umutu değilde ömeri alıyo oyuna ne kurtarıcılığı olmuş ki bu adamın.ben inanıyorum ki musamba marcelinyodan daha faydalı olacaktır şans tanınsa

TSelif
01.10.2006, 01:39
Ömer Rıza'nın kaçırdığı gollerden sonra Umut diyoruz ama Umut'ta çok net pozisyonlarda gol kaçıdı unutmayalım lütfen.

excel
01.10.2006, 02:07
Her zaman umut bulut.

Çakır
01.10.2006, 02:13
Osasuna maçındaki performansından dolayı taraftar Ömer Rıza'ya çok kızmış belli ki, baksanıza hemen mahkemeyi kurmuşuz. Peki, güzel de, Umut Bulut'un şans bulduğu her maçta bizlere saç baş yoldurmasını unuttuk mu, unuttuysak ne kadar çabuk unuttuk? Ömer Rıza da Umut Bulut da bizim futbolcumuz, ikisinin de eksikleri var, çalışarak kapatması gereken yönleri var. Ancak adım gibi eminin ki ikisi de şu ankinden daha iyi olacak. İkisine de güveniyorum, ikisini de seviyorum. Taraftar "Ben ikisini de seviyorum, ikisinin de yanındayım" desin, kendini ille de ikisinden birini seçmek, diğerini boğmak zorunda hissetmesin. Taraftarlık, destek olmak budur. Her an birilerini kurban etmeye çalışmak çözüm olmuyor 1984'ten beri bunu anlamadık mı?

Bir de kazanmaya çalışalım bakalım neler değişecek. İkisi de benim futbolcumdur, ikisini de seviyorum, eksikleri var ama ikisi de daha iyi olacak. Bu kadar basit.

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:13
bende Umut derim, ama Ziya hoca idmandaki performanslarini görüyor ve tabiki rakibin defans oyuncularina, macin gidisatina göre yapiyor tercihini

Travelair
01.10.2006, 12:36
Şu açıdan bakmak lazım. Ersen Martin gibi uzun ve ağır bir forvetin yanına, hızlı aralara kaçan bir adam lazım. Ömer Rıza bu yüzden oynuyor. Aynı görevi Umut kabul edebilse o oynar mutlaka

Semih58
01.10.2006, 13:25
Bence tartışmamız yanlış.Tabii ki Umut Bulut.Benim önerim takımda hem Umut Bulut ,hemde Ömer Rıza oynatılmalı.Ve Ömer Rıza Hüseyin'in yerine monte edilmeli.Bazı teknik direktörlerin vazgeçemediği futbolcular vardır,hatta gittiği takıma götürdüğü.Fatih Terim ile Ergün gibi.Ben tam olarak hatırlamıyorum ama Ziya Doğan ile Ömer Rıza bir dönem çalıştıysa bundan olabilir.

crazyboy
01.10.2006, 13:43
ömer bizim takımda oynayacak kalitede değil.umutda en azından gelecek için ümit var.ziya hoca ömere nası tahammül ediyo anlamak mümkün değil

Hami_41
01.10.2006, 14:54
ben ömer rızayı çok seviyorum hevesli ve çok istekli hırslıama gel gelelim adamda teknik yokçok süratli ama teknik sıfır.Umuta gelince kız gibi top oynuyor ikisinden birini seçmek gerekirse şu anda ömer rıza 2. yarıda girdiğinde umutun yerine tercih ederim.
umut ondan daha teknik ve yetenekli bir futbolcu ama ömer rıza çok hızlı ve istekli

Berat
01.10.2006, 16:00
Bence tartışmamız yanlış.Tabii ki Umut Bulut.Benim önerim takımda hem Umut Bulut ,hemde Ömer Rıza oynatılmalı.Ve Ömer Rıza Hüseyin'in yerine monte edilmeli.Bazı teknik direktörlerin vazgeçemediği futbolcular vardır,hatta gittiği takıma götürdüğü.Fatih Terim ile Ergün gibi.Ben tam olarak hatırlamıyorum ama Ziya Doğan ile Ömer Rıza bir dönem çalıştıysa bundan olabilir.

Ömer Rıza mı önlibero oynayacak??????????????????????

selcuk
01.10.2006, 16:03
iyi saka
sanirim en azindan

since1967_
01.10.2006, 16:10
yani şöyle düşünün trabzonspor 2 0 önde ve rakip açılmış o zaman tamam ömer olabilir ama osasuna maçında kesinlikle umut olmalıydı. çünkü umut hız hariç her yönüyle ömerden çok daha iyidir bundan eminim. ve türk futbolunun gelecek yıldızlarından birisidir.

Semih58
01.10.2006, 16:55
Ömer Rıza mı önlibero oynayacak??????????????????????

Benim fikrim bu ve gerçektende başarılı olacağına inanıyorum.

Semih58
01.10.2006, 16:56
iyi saka
sanirim en azindan

şaka yapacak yaşı çoktan geçtim,39 yaşındayım benim fikrim bu

selcuk
01.10.2006, 17:04
ömer riza daha topu ayaginda tutamiyor simdi gidip baskalarinin ayagindan yani top alacak hava hakimiyetide yok

Cüneyt Canlıca
01.10.2006, 17:38
umut bulut

galyanlim
01.10.2006, 17:39
umut daha yetenekli

Kemençeci
01.10.2006, 18:40
Kontra atak olarak Ömer Rıza, iç saha maçlarında ise Um.. Yok yok yine Ömer Rıza. Öbürü topçu değil.:mad:

Gaziantep maçını unutamıyorum da.

GULER
01.10.2006, 18:47
yetenegiyle, teknigiyle, yasiyla bence umut!
ziya bey bu oyuncuya fazla sans vermesi lazim.. cunku oyuncu acilmasi lazim ve bu oynayarak olur bence..

Kemençeci
01.10.2006, 19:34
Sahada Umut Bulut,

Sen gol atmayı unut.:D

oflu2
01.10.2006, 19:38
bence de umut bulut..fakat anlayamadığım bişe var..bu ömer rıza denizlideyken acayip bişedi...sanki yıldız futbolcu gibi...bize geldi alil oldu...çözemedim valla...

Nihat Güneş
01.10.2006, 19:42
ya bide anlamadığım umutla ömer i karşılaştrırken ömer rıza açık alanda umuttan daha etkili deniyo...bense açık alanda etkili olduğu bi maç hatırlayamıyorum.. ömer rıza açık alan koşucusu olabilir ama açık alan topçusu değil malesef

Kemhacıoğlu
01.10.2006, 20:00
anketteki oy oranı gösteriyor zaten. fazla söze gerek yok... umut bulut...

SiNo
01.10.2006, 21:42
gol yollarında etkili olarak umut
ama pres denirse ömer derim

oguzkoc
01.10.2006, 21:43
galipsen ömer rıza , mağlupsen umut bulut...

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 23:18
rakipaçılmışken ömer ii diyosunuz ben bunada katılmıyorum ömer açık alanda belki hızlı ama sonunu getiremioki vuruş 0 adamda o yüzden rakip açılmış olsa bile ben umut derim umut un ağır olduğunu kim sölediki açık alandada umut kaleye süratle inebilio

onurts61
02.10.2006, 01:06
Rakip açılmışken ömer diyen arkadaşlara geçen yılki umutun kayseride kayseriye attığı golü izlemelerini tavsiye ediyorum türk antrönörlerinin genelinde bu var illaki ekstrem görünmek zorundalar toplum da büyük çoğunluğun dediğini yapmayarak bakın ben değişiğim imajı vermek istiyorlar hiç bir mantıklı izah yoktur umut sakat olmadığı sürece ömer rıza nın oynamasının , ama yinede bu ekstrem davranışlar diğer hocalarla kıyasladığımızda en az ziya doğan da var sadece şu soruyu sormak istiyorum siz ömer rızayı halı sahada takımınıza alırmıydınız şahsen ben almazdım ondan daha iyi olan arkadaşlarım var

saglam
02.10.2006, 01:57
ömer rızayı halı sahada takımınıza alırmıydınız şahsen ben almazdım ondan daha iyi olan arkadaşlarım var

Civcivler aç kalacak yavaş : ) ) ) )

topalkaplan
02.10.2006, 02:07
takım oyunundan anlıyor ama forvet madem bilgin var forvetin gerisinde oyna takımı yönet marce gol atsın
becerilerin senin gol atmana izin vermiyor apoel maçında gördük
marcenin iyi ortasında gökdeniz bekletmeden pas verdi kaleciyle karşı karşıyasın resmen harcadın bir vurdun kaleciden döndü bir vurdun iki kale yanyana olsa anca gol
golcü değilsin abicim bari git umutu kesme

geronimo_61
02.10.2006, 05:49
bence Umut Bulut lütfen ama lütfen attığı gollere bir bakın

ve Ömer Rıza'nın kaçırdıklarına

favorim Umut BUlut

Kemal Musaoğlu
02.10.2006, 06:43
ikiside bize lazım.oyunun akışına göre oynamalılar.umut kaliteli bir topçu ama ömer rıza'dan da yararlanabiliriz.

poetricus
02.10.2006, 09:39
Daha önce de belirtmiştim. Ziya Doğan da diğer Türk antrenörler gibi şabloncu bir kafa yapısına sahip. O yüzden biz ne kadar anket yaparsak yapalım o alışageldiği şeyleri yapmaya devam edecek. Kazandığımız sürece problem değil ama klasikleşen oyun düzenleri bir zaman sonra çözülüyor. Sadece Ziya Hoca’nın değil, bu takımı bugüne kadar yönetmiş teknik adamların oyuncu değişikliklerini neredeyse dakikasına varıncaya kadar, daha maç başlamadan tahmin etmek mümkün. Meseleye sadece Umut’un yerine Ömer Rıza’nın oynaması olarak bakarsak bütünü gözden kaçırırız. Bu durum Hocamızın mantalitesinin ve oyun anlayışının basit bir yansıması sadece.

Ziya Hoca'yı başarılı kılan şey taktisyenliği, oyuna doğru zamanda doğru taktik ve oyuncu değişiklikleriyle müdahale etmesi değil, takımın kondisyonunu yüksek tutması, mücadeleci ve aile ortamında bir takım oluşturması. Yaptığımız anketlerde ne çıkarsa çıksın Umut kulübeye mahkûmdur. Yalnız unutmayalım sabit oyun sistemleri ve değişmeyen oyun anlayışları bir aman sonra etkisini kaybeder. Bir zamanlar fatih ve Gökdeniz üzerine kurulu olan sistem bu oyuncuların yetenekleri ve ferdi gayretleriyle uzunca bir süre işledi. Ama sonrası malum. Bugün de Gökdeniz ve Ersen üzerine bina edilmiş hücum varyasyonlarıyla sonuç almaya çalışıyoruz. Hatta alıyoruz da… Ama bu ne kadar devam eder bilinmez.

İnşallah sonsuza kadar devam eder.

Faik Yılmaz
02.10.2006, 09:40
ya tabiki umut bulut genç daha teknik özellikleri var ayrıca bitirici vuruşları daha iyi.....

capa
02.10.2006, 11:54
umut u tek geçerim tartışmayabile gerek yok
jefi ye yapılan moral motivasyonunu o çocuğa yapın bak ne oluyo
ben ondan çok şeyler bekliyorum

Ali İhsan
02.10.2006, 12:35
umut u tek geçerim tartışmayabile gerek yok
jefi ye yapılan moral motivasyonunu o çocuğa yapın bak ne oluyo
ben ondan çok şeyler bekliyorum

Madem Ziyanın elinde formül var herkese aşılaşın yaw...

Burak 1967
02.10.2006, 14:15
Aslında Ömer Rıza o formda günlerine bir dönebilse bu tartısma çok manasız olucaktı. zannediyorum Ziya hoca onun o dönemi yakalayacağına inanıyor, sorun su ki acaba takımımızın bu zamanı bekelme lüksü var mı yada bu zaman için umutu harcamaya değer mi?
Saygılar

Jester
02.10.2006, 14:32
Umut ile Ö.Rıza farklı tip oyuncular, karşılaştırmak abes.
Hocanın rakip saldırırken ileride hızlı bir adama yer verme düşüncesine saygı duyuyorum ama olmayacak duaya amin demenin de mantığı yok.
Eğer hoca bu düşüncesinde çok ısrarlıysa devre arası bu işi Ömer'den 5 kat daha iyi yapabilecek hem de kendi öğrencisi olan Mehmet Çakır'ı aldırsın, hepimiz rahatlayalım.
Umut'u oynatmamasını da oyuncuyu tam kıvama gelmeden oynatmamak mantığıyla açıklamak istiyorum. Buna da saygı duyuyorum ama bu arada Umut'a kendisinde gördüğü eksikleri kapattıracak özel bir çalışma programı uygulaması şartıyla.
Lig uzun, kadromuz da o kadar geniş değil. Herkes mutlaka oynayacak, önemli olan zamanı gelince hazır olmak.

tacon
02.10.2006, 17:05
gözümü kapatıyorum , kulaklarımı tıkıyorum , uyuyorum , nefes almıyorum , hatta bitkisel hayata geçiyorum gene umut gene umut. abi bu ömer rıza niye oynuyor hala anlamıyorum!!! dur bide amuda kalkarak düşüneyim :)

kutoz
02.10.2006, 17:16
Umut Bulut.

Ömer Rıza iyi bir sprinter olabilir saha içinde. Ama hepside o kadar. Son vuruşları malesef facia. Geçen Denizli maçında Selahattin'in golünü izleyince, keşke Ömer Rıza yerine bizde olsa şimdi diye yorum yapmıştım.

Evet, Umut Bulut varken, ömer rızanın oyuna girmesini bir türlü anlayamıyorum. Ziya Hoca'nın tercihidir, doğrudur yanlıştır tartışmam... Ama malesef ömer rıza bu formanın futbolcusu değil...

Murat'
02.10.2006, 17:57
umuta şans vermiyor ziya hoca yaaa ersenle ikisi oynasa nasıl olur acaba

turkercan
02.10.2006, 18:52
19 kişi ömer rıza demiş yaa :( skandal :D

benim oyum her zaman umut'a..

Kemençeci
02.10.2006, 18:56
Bu konudaki düşüncelerimi gönlümden koparak yazdığım bir dörtlükle anlatmak istiyorum:

Sahada Umut Bulut

Sen gol atmayı unut.

Oynasın Kıbrıslı Ömer

Emin ol eziklere gömer.:D

Bülent Bayraktar
03.10.2006, 11:30
akşam gene gördükki umut ömere bin basar

Özsu
03.10.2006, 12:41
Umut tartışmasız Ömerden iyide. Umut'a da bişeler oldu ya..

bordoylamavi
03.10.2006, 13:02
ikisi de hikaye işte al birini vur ötekini hatta 3 ünü toplasan bi fatih etmez

k@ndemir
03.10.2006, 13:32
Umut tartışmasız Ömerden iyide. Umut'a da bişeler oldu ya..adama 3 maçta 60 dk şans veren hocaya serzenişte bulunalım,umutun iyi olcağına eminim,nasıl bi futbolcu olduguda ortada

Burçak
03.10.2006, 15:46
yok ya yok. bize gelenlere bi haller oluyor yaa.

Uluhan
04.10.2006, 12:25
Sonuna kadar umut Bulut

ismail-dede
04.10.2006, 13:17
tabiki umut umutsuz olurmu be ya

kudu_61
04.10.2006, 13:26
Bence umut ersenden bile iyi bir topçu erseni çok abartmamalıyız diye düşünüyorum umut üstüne düşülürse fatih tekke bile olabilir...

oskanonur
04.10.2006, 13:43
Her maca ayni taktikle cikilmaz.Dolayisiyla her iki futbolcuya da ihtiyacimiz var.Onemli olan maclar arasinda bu ayrimi yapip iki oyuncuyu da gerektigi gibi kullanmak.tabiki bizi basariya maclarda uygulayacagimiz farkli taktikler goturecektir.bunu yapabilecek kadromuz ve hocamiz var.osasuna ve ankaragucu maclarinda goruldu ki gokdeniz ve ersan kilitlenince takim da kilitleniyor.umut ve omer in her zaman hazir tutulup dogru yer ve zamanda saha surulmeleri gerekiyor.

SiNaNi
04.10.2006, 13:52

Bırakın da ona Ziya DOĞAN karar versin.Açılan her konuya birşey bulup kapatıyorsunuz.Futbolcular arasında ayrım yaparak takımın bütünlüğünü neden bozuyorsunuz.Ömer Rıza başka takım için mi uğraşıyor yani???

Oğuuz
04.10.2006, 17:44
Bence umut ersenden bile iyi bir topçu erseni çok abartmamalıyız diye düşünüyorum umut üstüne düşülürse fatih tekke bile olabilir...
aynı fikirdeyim arkadaşım...

GolaMTuRi
04.10.2006, 17:47
omer riza futbolcu falan degil atlet bence..kosmaktan baska birsey yaptigi yok..

Oğuuz
04.10.2006, 17:49
omer riza futbolcu falan degil atlet bence..kosmaktan baska birsey yaptigi yok..
senlede aynı fikirdeyim..:) :)

topalkaplan
04.10.2006, 18:03
yönetim ömer i nedeen aldı ki zaten
hemen kiralamalı bari para getirsin

kivancpehlivan
04.10.2006, 18:32
265e 19 yani doğru birdir 2 doğru olmaz ;)

umut bulut

Kasım Hilal
05.10.2006, 04:48
267-19 %94'e yakın bir istatistik Umut Bulut diyor..
Bu bir ikilem olmaz. Hani %60'a %40 olsa derim ki "Teknik adamdan iyi mi biliyorsunuz kardeşim?" ama %94'e %6'lır bir oran adam başka şeyler dedirtiyor..
"Bunca insanın gördüğünü sen nasıl görmezsin Ziya Hoca?"

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 04:59
Umut bulut diyorum bende

littlebighorn
05.10.2006, 07:59
Burada bir (hatta iki seçenek) daha olmalı. İkisi de değil diyorum ben de.

sweetrose
05.10.2006, 08:13
Önceki yazımda da demiştim. UMut Bulut un kapasitesi ömer rıza ya göre çok ama çok fazla....

vadaa55
05.10.2006, 08:26
Umut BULUT transfer edilince dedimki: "işte; gelecek 10 yılın en büyük futbolcusu". bir forvette olması gereken özelliklerin tümü bu futbolcuda var. Umut'un özelliklerini gözünüzün önüne getirin.Uzaktan şut desen var,kafa vuruşu desen var,yırtıcılık desen var, depar desen var. Bence Ziya DOĞAN Umut'a şans verdikçe daha iyi olacaktır, bu çocuk Milli Takım'a da damgasını vuracaktır.

littlebighorn
05.10.2006, 09:53
Umut BULUT transfer edilince dedimki: "işte; gelecek 10 yılın en büyük futbolcusu". bir forvette olması gereken özelliklerin tümü bu futbolcuda var. Umut'un özelliklerini gözünüzün önüne getirin.Uzaktan şut desen var,kafa vuruşu desen var,yırtıcılık desen var, depar desen var. Bence Ziya DOĞAN Umut'a şans verdikçe daha iyi olacaktır, bu çocuk Milli Takım'a da damgasını vuracaktır.
Şimdiye kadar bizde oynadığı maçların hiçbirinde bu görüntüyü çizmedi ve şahsen bana da hiç umut vermedi. Korkarım ki ikinci bir Agustin olayıyla karşı karşıyayız. Umarım erken karar vermiş ve yanılmış olurum.

oguzkoc
05.10.2006, 13:56
Şimdiye kadar bizde oynadığı maçların hiçbirinde bu görüntüyü çizmedi ve şahsen bana da hiç umut vermedi. Korkarım ki ikinci bir Agustin olayıyla karşı karşıyayız. Umarım erken karar vermiş ve yanılmış olurum.

augustine ile umutun karşılaştırmayalım ya.. umut pis bir lazaroni zamanına denk geldi takımın zaten gol pozisyonu yoktu ki umut gol atsın.. kendi kendine ceza sahasında birşeyler yapmaya çalıştı hep ve ilk golünüde öyle attı zaten. ziya doğan geldkten sora 2 maçta şans buldu ve ikisindede etkiliydi. osasuna maçında attı golünü, ankaragücü maçında topu direkten döndü.

soru: umut bu takımda niye oynamıyor?
cvp: trabzonspor kadro yapısı itibariyle ve ziya doğan faktörüyle tek santrofor oynamak zorunda. umut ne kadar kaliteli olursa olsun yanında partneri olmayınca zayıf kalıyo. nezamanki çift santforlu oynayacak bi sisteme sahip oluruz umut ozaman gol kralıda olur merak etmeyin...

cIlgInIm
05.10.2006, 14:09
ömer rızanın 19 tane akrabası cıktı sitede :D :D :D

Laz_61
05.10.2006, 16:48
augustine ile umutun karşılaştırmayalım ya.. umut pis bir lazaroni zamanına denk geldi takımın zaten gol pozisyonu yoktu ki umut gol atsın.. kendi kendine ceza sahasında birşeyler yapmaya çalıştı hep ve ilk golünüde öyle attı zaten. ziya doğan geldkten sora 2 maçta şans buldu ve ikisindede etkiliydi. osasuna maçında attı golünü, ankaragücü maçında topu direkten döndü.

soru: umut bu takımda niye oynamıyor?
cvp: trabzonspor kadro yapısı itibariyle ve ziya doğan faktörüyle tek santrofor oynamak zorunda. umut ne kadar kaliteli olursa olsun yanında partneri olmayınca zayıf kalıyo. nezamanki çift santforlu oynayacak bi sisteme sahip oluruz umut ozaman gol kralıda olur merak etmeyin...

sana katiliyorum dostum...fatih de baslamisti bu tek santrafor olayi artik cift santrafor oynamamiz lazim...hem rakip takim arkadan kolay cikamaz hemde biz daha etkili oluruz..son maclarda taktik hep aynidi gökdeniz sagdan ortaliycak ersen martin kafayi vuracak..bu taktiki artik hic bir takim yemiyor...oysa göbeklerde symek gibi musampa gibi marce gibi topu iyi kulanan oyuncularimiz var kesinlikle bu takim 2 satrafor ile oynamasi lazim...bilmem farkina vardinizmi ama rakip takim bizim orta sahamiza 2-3 pas yaparak cok cabuk geliyor...buda orta sahanin cökmesine neden oluyor...2 santrafor oynatacaksin full press...Umuta zaten var o özelik...insallah Ziya hoca vaz gecer su 3 önliberodanda 2 santrofor oynatir...

champions
05.10.2006, 16:49
umutun en fazla oynadığı maçta 75 dakika kaldığı manisa maçıymış adam daha 90 dakika oynamamış bile

ahmetansu61
05.10.2006, 20:17
ömer rıza yorulmuş bir takımda takıma hız katmak için son 1o dk gircek bi topcudur. umut ise ersenin günde olmadıgı zaman 90 dk oynaybilcek topcudur.

merak etmeyin bizden daha ii hoca var takımın başında. eskiden adam gibi adamdı şimdi hem adam hem akıllı bi insan var takımın başında.

Kemençeci
05.10.2006, 20:43
Bu Umut'ta ne iş var anlayabilmiş değilim. Adam bir maçta 20 tane gol kaçırıyor ama görüldüğü kadarıyla bizim taraftar tarafından baştacı edilmiş. Bunun Mehmet Yılmaz'dan farkını anlayan beri gelsin.

61hikmet61
05.10.2006, 22:30
BRAVO..BENCEDE..ÇOK KÖR ADAM..HİÇ SAĞA SOLA BAKMIYO
bence de umut tabi ki ama kusura bakmayın da bu kadar da acımasız olmayalım.sezon başında umuta karşılık verildi diye laflar çıkınca bir çoğumuz inşallah verilmemiştir demiştik.en azından adam takımı galipken oyuna sonradan girdiğinde mutlu olabilen bir adam.en azından bu uyumlu bir adam olduğunu kanıtlar.bazen bazı takımlarda böyle adamlara da ihtiyaç vardır.takım sporu yapan arkadaşlar ne demek istediğimi anlamıştırlar...

erol-61
05.10.2006, 22:51
tamam arkadaşlar umut diyoruzda birde cem demirimiz var çocuk her oynadığı hazırlık maçında gol atdı hiç boşu yok ne oldu bu çocuğa anlamış değilim anlayan varsa bi izah etsin lütfen. gerçi kişilerin tercihleri değişe bilir takımın başına kim gelirse o öncekinden farklı düşünüyo ersen kulübedeydi umut sahada ziya hoca geldi yerler değişdi bi hoca daha gelse heralde cem sahada olur benim anladığım bu

iyattara
06.10.2006, 00:48
cvp veriyorum al birini vur otekine (teşbihte hata olmaz) ikiside bizim takımda aradıgımız adamlar diil

littlebighorn
06.10.2006, 09:07
Umarım gol kralı olur. Çift santrafor oynarsak etkinliği de artabilir. Ama topa vuruşu, koşuşu bana umut vermiyor. Çok da gol kaçırıyor. Biraz daha sabırlı olup beklemek lazım. Elden başka şey de gelmiyor zaten. Jefferson ' a sabır, Umut' a sabır, Musa' ya sabır...vs. Az paraya da alınmıyor ki bunlar...Altyapıdan gelse neyse...

OLCAY ÇAKIR
06.10.2006, 12:20
Bence ikiside iyi...

sadece nerde ve ne zaman kullanılacakları önemli...

ikiside silahımız...

not:çok ilginçtir,hemen hemen kadrodaki tüm topçularımızı takımımıza yakıştıramayanlar var..
yani bu yok edicilere imkan versen, takımda bir tane adam bırakmayacak kadar gözü kara herifler...

şimdi bu arkadaşlara seslenmek istiyorum;yaşananlardan şu sonucu çıkarmamız gerekmiyormu;sabırlı olmak,mevcut kadroya ve tek tek her futbolcumuza destek olmak,yıpratılmalarına izin vermemek..........

herkesmi kötü arkadaşlar...

23 sene geçti az şapka öne...

Serap
06.10.2006, 12:25
umut bulut ;)

Murat Altun
06.10.2006, 12:40
boyle bir anket bile gereksiz tabiki umut ziya hocam duy sesimizi

cIlgInIm
06.10.2006, 12:46
Bu Umut'ta ne iş var anlayabilmiş değilim. Adam bir maçta 20 tane gol kaçırıyor ama görüldüğü kadarıyla bizim taraftar tarafından baştacı edilmiş. Bunun Mehmet Yılmaz'dan farkını anlayan beri gelsin.

kemence ile saz arasında ne kadar fark varsa o kadar fark var mehmet ve umut arasında

Emiroğlu
06.10.2006, 12:56
kemence ile saz arasında ne kadar fark varsa o kadar fark var mehmet ve umut arasında

Kemençe de bir sazdır !

kudu_61
06.10.2006, 16:29
Umudum umut

Sir vancoach
06.10.2006, 23:38
http://www.fstats.net/images/player/umutbulut_2.gifbüyük yetenek-yüksek potansiyel

cIlgInIm
07.10.2006, 08:51
Kemençe de bir sazdır !

evet kemencede bir sazdır aynı umut ve ömer rızanın bir futbolcu sıfatı oldugu gibi.. ama umut kemence gibi yeri geldimi kıvrak yeri geldimi ahenkli olabiliyor.. ömer rıza ne yazıkki sazla çalınabilecek en kötü uzun ince bir yoldayım türküsü gibi maşallahh.. o yolda ömrü boyu gider trabzonsporda yılda 5 gölü gecemez imkansız (her maç 90 dk oynasa)..