PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2014-2015 Sezonu Kombine Kartları

#10 Fietra
26.06.2014, 16:54
Kombine kartlarının fiyatları şöyle:

KALE ARKASI 600.-TL
MARATON A-D BLOK 900.-TL
MARATON E-H BLOK 700.-TL
MARATON B-C-F-G BLOK 1.200.-TL
KAPALI KENAR 2.500.-TL
KAPALI ORTA 3.000.-TL
VIP 6.000.-TL
VIP ÖZEL 50.000.-TL

Ve 'PassoLig'imiz olmadan hiçbir işlem yapamıyoruz.

Trabzonspor Yönetimi,

Lafa gelince 'Of'un köyünden stada gelip maç izleyen köylü' üzerinden acitasyon yapıyorsun, biz Öteki Trabzonlularız imajı yaratıyorsun ama iş uygulamaya gelince endüstriyellikten geri kalmıyorsun bakıyorum da. Trabzon halkı ve Trabzonspor taraftarı müşteri değildir. Bu Passolig uygulaması ve fiyat tarifesiyle sezonu boş tribünlere açmaya şimdiden hazırlanın.

Murat'
26.06.2014, 16:58
Geçen seneki fiyatlara göre yüzde yüz zam yapmışlar, yeni stadyumda oynayacak olsak bu fiyatları anlayabilirim ancak eski stadyum için bu fiyatlar oldukça yüksek. Kale arkası biletleri genelde 20 lira oluyor, Avrupa ligi, kupa ve lig maçlarını hesaba katarsak ortalama 25 maç oynarız kendi sahamızda, geçen seneden kalan cezalar ve gelecek sene alacağımız cezalar hesaba katıldığında 20 maç oynarız kendi sahamızda, ortalama 20 liradan 400 lira yapar. Sizin anlayacağınız kombine almaya falan hiç ama hiç gerek yok.

Buna göre geçen sezon ki fiyatların korunduğu 2013-2014 sezonu kombine kartlarının fiyatları şöyle:
KALE ARKASI

300 TL

MARATON E-H

350 TL

MARATON A-D

450 TL

MARATON B-C-F-G

600 TL

KAPALI A-D-E-H

1.250 TL

KAPALI B-C-F-G

1.500 TL

VIP

3.000 TL

Geçen sene fiyatlar böyleydi.

alone_6161
26.06.2014, 17:15
İHO akıllı, stadda ne kadar taraftar olursa protestolar o derece şiddetli olur, kombineler yüksek üzerine bir de passolig saçmalığı olursa ne gelen olur ne giden, kendisi de klübü rahat rahat idare eder. Hani "şu okullar olmasa milli eğitim bakanlığını ne güzel idare ederdim" diyen bakan gibi.

coolgent
26.06.2014, 17:39
Bu fiyatların böyle olması, 3 ihtimali düşündürüyor ;
1) Çok iyi transferler yapılacak
2) İlerleyen günlerde fiyatlar düşürülecek
3) Maçlar boş trübünlere karşı oynanacak (eğer bilet fiyatlarıda böyle yüksek ise)

Anıl C
26.06.2014, 17:48
fiyatlar normal bence

Anıl C
26.06.2014, 17:50
bu da bjknin yeni stadindaki fiyatlari
http://www.bjk.com.tr/media/photos/1600X1200_7966696796938778.jpg

drose61
26.06.2014, 17:50
abi hiç düşünmeden direkt her kategoriye yüzde yüz zam gelmiş :D

aslında bu fiyatlar normal, istanbul takımları ile kıyaslayınca gayet iyi hatta. ama işte şehir faktörü gibi durumlar var.

bjk 900 liradan açıkları çıkardı, ne kadar ucuz geyiği yapılıyor.

yeni stadımıza geçtiğimizde kale arkaları 400-500 olabilir. çünkü kapasitemiz artacak.

Anıl C
26.06.2014, 17:52
bu gaysenin
https://bilet.galatasaray.org/Assets/html/Assets/kombine-gorsel-2014.jpg

Ertan1982
26.06.2014, 17:52
Türkiye gittimde arasira maclara gidiyordum ama paso lig yüzünden gitme artik.Trabzon fiyatlarina baklirsa bomba transferler yapilmasa elde kalir bunlar.Su paso lig ile belediyeler kart alip dagita bilirmi erak ediyorum.SS zamaninda binlerce kombine alip dagitmisti belediye.

o vip özel ne? bi yerlerde vip bölümü görmüstüm o gercekten TS vip se küfür et daha iyi o fiyatlara.

Anıl C
26.06.2014, 17:56
Türkiye gittimde arasira maclara gidiyordum ama paso lig yüzünden gitme artik.Trabzon fiyatlarina baklirsa bomba transferler yapilmasa elde kalir bunlar.Su paso lig ile belediyeler kart alip dagita bilirmi erak ediyorum.SS zamaninda binlerce kombine alip dagitmisti belediye.

o vip özel ne? bi yerlerde vip bölümü görmüstüm o gercekten TS vip se küfür et daha iyi o fiyatlara.

bildigim kadariyla passo kartlari isme gore cikiyo krdi karti gibi. tabi bunun da karaborsa yolu bulunur mu bilmiyorum

Tayfun
26.06.2014, 18:06
Trabzonspor taraftarının kombine alma kültürü yok, benim hatırladığım bunca yıldır sadece Sadri Şener döneminde bir sezon iyi kombine satılmıştı, başka da yok .

drose61
26.06.2014, 18:18
Trabzonspor taraftarının kombine alma kültürü yok, benim hatırladığım bunca yıldır sadece Sadri Şener döneminde bir sezon iyi kombine satılmıştı, başka da yok .

iyi de bu fiyatlara(veya biraz daha azına) yeni stadda en az 25 bin kombine satılmayacaksa stad hiç yapılmasın o zaman.

bir de localara laf ediyoruz çok oldu diye.

makası kapatmak istiyorsak istanbul takımları ile, bu kombineler satılmalı.

bu sene 10 bini görsek bari.

zafer6161
26.06.2014, 18:22
bişe yazıp çıkacağım.......

çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Tayfun
26.06.2014, 18:27
iyi de bu fiyatlara(veya biraz daha azına) yeni stadda en az 25 bin kombine satılmayacaksa stad hiç yapılmasın o zaman.

bir de localara laf ediyoruz çok oldu diye.

makası kapatmak istiyorsak istanbul takımları ile, bu kombineler satılmalı.

bu sene 10 bini görsek bari.

Yeni stadyumda 25 bin kombine mi ?

Fikrimi söyleyeyim, pek sanmıyorum.

Dediğim gibi ne kombine alma ne forma alma kültürü yok, bahsettiğim kombine satışının tavan yaptığı dönemde kombine alıp kulübe destek olan belediye, bazı kuruluşlar vs vs oldu, sonra aldıkları kombineleri eşe dosta dağıttılar, onların da futbol tutkusu tartışılır. Bir de kombine deyince aklıma bazı taraftar grupları gelir hep sözde büyük Trabzonsporludur onlar, o kadar büyüktür ki kombineleri beleşe alırlar !

Sibel
26.06.2014, 18:37
Avni Aker'in son senesinde %100 zam yapıp kendini kulüp zannediyorsun öyle mi?
Yazık.
Passoliginizle mutluluklar.
Taraftarı soyguna devam edin. Biletleri de 500 Liradan satarsınız.
"fiyatlar normal"
Hı hı. Çok normal.

zafer6161
26.06.2014, 18:38
fakirler sizi :D

Ali İhsan
26.06.2014, 18:43
Yönetim cezalardan dolayı stat geliri olmayınca bari kombineden kopardığım kadarını koparayım demiş ama yanlış strateji....

Tolga
26.06.2014, 19:19
Futbol oynamayan, transferlerini kampa yetiştiremeyecek olan, maddi anlamda da Allah'a emanet olan bir takım böyle bir fiyat çıkartamaz. Şampiyonlar Ligi de yok. Yönetimin her icraati artniyetli olmaya başladı.

Adem Akyüz'
26.06.2014, 19:31
Bilet fiyatları da bu rakamlarla orantılı olursa bu sezon bol bol boş tribünler önünde oynayan maç görürüz.

drose61
26.06.2014, 19:32
bu fiyatlara çok diyeceksek o zaman neden bursa vs. ile karşılaştırılıyoruz diye hiç kızmayın.

kombine gelirimiz anadolu takımlardan fazla olmayacaksa rekabet beklemek anlamsız.

zaten bu potansiyel ve şehir büyüklüğü ile bursa korkutuyor beni ne yalan söyleyeyim.

şu anda oyunculara tercih yaptıracak olsan yarısı buırsa'yı yarısı bizi seçer. albenimiz kalmadı.

Tolga
26.06.2014, 19:48
Forumda kimse bizi Bursa vs. ile karşılaştırıyorlar diye kızmıyor zaten. "Beşiktaş Taraftarları" bizi karşılaştırır diğer Anadolu takımlarıyla.

Şike davasında bunca olay yaşandığı halde kalkıp ülkeyi yakması gereken taraftar çokta fifi moduna girmiş, senin kalkıp onu cezbetmen lâzım, yoksa son 10-20 yıl olduğu gibi yine umursamayacak katkıymış cartmış curtmuş falan. Profesyonel Trabzonspor Taraftarı olmak lâzım biraz :)

Uğur Gündüz
26.06.2014, 21:07
Şehrin tek eğlencesi ya da kederi, sabahtan akşama konuştukları konunun % 90'ı, ülkenin tek büyük şehir takımı ve olmayan maddi imkanlarla şampiyonluk mücadelesi vermeye çalışan bir takım.

Beğenelim beğenmeyelim, istersek sabah akşam küfredelim, takımı yerden yere vuralım, hatta protesto için maçlara bile gitmeyelim ama ülkemizde kombinelerin tamamının satılması gereken tek takımıdır Trabzonspor.

Bu haberin ardından 1 hafta sonra tüm kombinelerin satıldığını duyurmamız bizi diğerlerinden ayırır. Elde edilecek para topu topu 2 topçunun parasına yeter, önemli olan şehrin kenetlenmişliği.

Soysuz ve uğursuzların bu kadar kenetlendiği bir lig düzeninde hiç olmazsa bunu başaralım.

Enisc
26.06.2014, 21:19
Geçen senede yüzde yüz zam yapılmıştı daha sonra tepkiler nedeniyle fiyatlar indi. http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-dan-kombineler-yuzde-trabzonspor-1747424-skorerhaber/ Sadece kombine değil biletlerede yüzde yüz zam yapıldı. Yine daha sonra biletlerde indi.

Bu sene aynı şekilde biletlerde pahalı olacaktır. Avni Aker'in son senesi çok kötü bir döneme rastladı maalesef. Güzel veda edemeyeceğiz.

erolizmts
26.06.2014, 22:16
İndirim yapacaklardır. Şu an "biz varya çok akıllıyız aga" modunda takılıyorlar. Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi gibi. Lakin bu passolig denen bela dibe vurmuş ülke futbolunu daha da betere götürecektir.

Samet Yildirim
26.06.2014, 23:00
Bu sene mac biletleri daha pahali olacak Haciosmanoglu demisti zaten.

Pahali diye mazarete gerek yok ucuz ken bile 3-5 bin e oynadik 2013-2014 sezonunu

Tolga
26.06.2014, 23:07
Bu sene mac biletleri daha pahali olacak Haciosmanoglu demisti zaten.

Pahali diye mazarete gerek yok ucuz ken bile 3-5 bin e oynadik 2013-2014 sezonunu

Heh işte. Hadi diyelim ki bu zamana kadar taraftar haksızdı, takım oynadı onlar desteklemedi eyvallah.

Fakat gelinen noktada Trabzonspor taraftarı çekmelidir, nasıl olsa ki taraftar yine oldukça uzaklaştı, şike davası vs.'den dolayı. Kimse kahramanlık, beraberlik falan beklemesin. 3 sene içinde adamlar bi açıp bilmem neremize bilmem ne yapmadılar. Bu ortamda neyin desteğinden bahsedilir ?

Veysel
26.06.2014, 23:45
Benim yer 900 olmuş 810 liraya alıyorum ama adam 10 liraya bilet alıp saha kapatmaya neden olacak bu ne olacak o zaman

Efsane-1967
27.06.2014, 00:29
Yonetim yapacaklari transferlere cok guveniyor galiba fiyatlardan onu cikartiyorum ben.

Enisc
27.06.2014, 00:50
Yonetim yapacaklari transferlere cok guveniyor galiba fiyatlardan onu cikartiyorum ben.

Geçen senede fiyatları yükseltirken herkes bunu demişti. Durum ortada :)

Koray
27.06.2014, 01:58
Bu fiyatlarla torpilsiz dayisiz taraftara toplamda bin tane bile kombine satamazsin.

İho biletleri "yedi sulalesine" ayirdi galiba.

f.akyuz
27.06.2014, 10:36
bu fiyatlara çok diyeceksek o zaman neden bursa vs. ile karşılaştırılıyoruz diye hiç kızmayın.

kombine gelirimiz anadolu takımlardan fazla olmayacaksa rekabet beklemek anlamsız.

zaten bu potansiyel ve şehir büyüklüğü ile bursa korkutuyor beni ne yalan söyleyeyim.

şu anda oyunculara tercih yaptıracak olsan yarısı buırsa'yı yarısı bizi seçer. albenimiz kalmadı.

yorum çok doğru

Ahmet Kuru
27.06.2014, 10:46
Kombineler normal.. bence olması gerektiği gibi...
Hem yıldız isteyip, transfer isteyip kombineler pahalı demek çelişki oluyor...

sigara içen biri olarak bunu söylüyorum, sigaraya her yıl en az 1500 lira para verip kombineye 1000 lira çok demek de keza çelişkidir...

istanbuldakilerle yarışacaksak fedakarlık yapacaksın. kombine 1000 lira ise '' çok para almam'' deyip tv karşısında yada twitter da küfür etmeyeceksin...

f.akyuz
27.06.2014, 10:47
Geçen sene aldım istanbulda oturuyorum. Trabzonda bir arkadaşa verdim gitmediler maça. Takım istanbulda olsun 2 bin lirayı gözümü kırpmadan yine veririm

#10 Fietra
27.06.2014, 14:21
Hala bu şehri/kulubü İstanbul kulüpleriyle kıyaslamaya sokanlar var. Biz aynı derenin çocukları değiliz. Bu fiyata stad dolsa bile Şaraçoğlu gibi sıkıcı bir stad olur. Madden onlar kadar büyük değiliz, maneviyatımızı elden bırakmayalım.

Murathan
27.06.2014, 14:24
Hala bu şehri/kulubü İstanbul kulüpleriyle kıyaslamaya sokanlar var. Biz aynı derenin çocukları değiliz. Bu fiyata stad dolsa bile Şaraçoğlu gibi sıkıcı bir stad olur. Madden onlar kadar büyük değiliz, maneviyatımızı elden bırakmayalım.

imza atarım

Samet Türkmen
27.06.2014, 14:24
Beşiktaş Vodafone Arena gibi lüks bir stadyumun kale arkası kombinelerini 800 TL'den satarken bizimkiler külüstür stadyumda kale arkasına 600 TL istiyor. En fazla 300 eder.

angraf
27.06.2014, 14:26
eyvahki ne eyvah yeni staddada %100 zam yapar bunlar trabzon halkının mali durumu belli. Eğer bu fiyatların üstüne çıkarsa yönetim seneye o akyazıda zor satar kombine.

U.Sadıkoğlu
27.06.2014, 14:28
2010-2011 Sezonunda dahi tribünlerde boş kalan yerler vardı Trabzon'da.

İddia ediyorum İstanbul'dan kombine için daha fazla talep olacaktır.Yalama taraftar gruplarının beleşe peş keş çektikleri kombineleri saymıyorum tabii ki.

Ahmet Kuru
27.06.2014, 14:47

ama başarı olarak istanbuldakiler gibi başarı bekliyoruz? o nasıl olacak?

#10 Fietra
27.06.2014, 14:48
ama başarı olarak istanbuldakiler gibi başarı bekliyoruz? o nasıl olacak?
Ben onlar gibi başarı beklemiyorum.

Ahmet Kuru
27.06.2014, 14:57
Ben onlar gibi başarı beklemiyorum.

feneri yenemeyince ''olsun zaten bizden ekonomik olarak güçlüler, doğaldır yenemiyor olmamız'' diyorsanız eyvAllah haklısınız.

#10 Fietra
27.06.2014, 15:00
feneri yenemeyince ''olsun zaten bizden ekonomik olarak güçlüler, doğaldır yenemiyor olmamız'' diyorsanız eyvAllah haklısınız.
Tabii ki öyle bir şey demiyorum zaten benim başarı anlayışım sadece feneri yenmekten ibaret değil. Ne zaman 'büyüklük' tribinden kurtulursak, büyük beden elbisemizi çıkartırsak çok daha rahat başarılı oluruz. Mehmet Ali Yılmaz sendromu da denebilir buna, masaya yumrukçular çok sever mesela.

Ahmet Kuru
27.06.2014, 15:03
Tabii ki öyle bir şey demiyorum zaten benim başarı anlayışım sadece feneri yenmekten ibaret değil. Ne zaman 'büyüklük' tribinden kurtulursak, büyük beden elbisemizi çıkartırsak çok daha rahat başarılı oluruz. Mehmet Ali Yılmaz sendromu da denebilir buna, masaya yumrukçular çok sever mesela.

o sadece bir örnekti...

Başarı gelecekse bu birazda ekonomik yapı ile alakalıdır.
10 liraya bilet satarak 150 liraya yıllık kombine satarak başarı beklemek hayalcilik olur

İskender Çakmak
27.06.2014, 15:58
Geçen yıl ilk kombinemi aldım. Bu yıl da kombine almak istiyorum. Bie sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben Azerbaycan'da yaşadığım için kombineyi alıp amcama veriyorum. Yeni passolig uygulamasında bunu yapabilir miyim?

Murat'
27.06.2014, 16:23
Geçen yıl ilk kombinemi aldım. Bu yıl da kombine almak istiyorum. Bie sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben Azerbaycan'da yaşadığım için kombineyi alıp amcama veriyorum. Yeni passolig uygulamasında bunu yapabilir miyim?

Maalesef yapamazsınız, kombineyi amcanızın üzerine almanız gerekiyor, öyle de olursa maçlara yalnızca amcanız gidebilir. Siz amcanızın kartıyla maça gitmek istediğinizde ekranda sizin fotoğrafınız çıkmayacağı için maça giremezsiniz.

#10 Fietra
27.06.2014, 16:48
o sadece bir örnekti...

10 liraya bilet satarak 150 liraya yıllık kombine satarak başarı beklemek hayalcilik olur

Farklı bakış açıları.

drose61
27.06.2014, 16:57
Beşiktaş Vodafone Arena gibi lüks bir stadyumun kale arkası kombinelerini 800 TL'den satarken bizimkiler külüstür stadyumda kale arkasına 600 TL istiyor. En fazla 300 eder.

yeni stadımızda fiyatları aşağı çekeriz biz de.

kapasite 40 bin küsür olacağı için,20 binlik staddan daha rahat hareket alanımız olur.

benim sıkıntım şu, kale arkaları 300,kapalılar 600 lira olsa bile 30 bin kombine satabilir miyiz?

yeni stadda önce fiyatları makul tutarak kombine alma kültürünün oluşması gerekiyor.

erolizmts
27.06.2014, 17:06
o sadece bir örnekti...

15 milyonluk İstanbul hocam. Türkiye'nin merkezi. Ülkenin tüm kodamanlarının yaşadığı, ülke zenginlerinin cirit attığı yer. Herşeyin merkezi. O adamlarla maddi anlamda yarışamazsın. Yarışabilmek için de kombine fiyatlarını onların seviyesinde tutamazsın. Ne yapacak ki millet? 1200 tl aylıkla aile geçindiren adamın "yemişim aileyi gidip kombinemi alayım" demesini mi bekliyorsunuz? Biraz da ülke ve Trabzon gerçeklerini görmek lazım.

dağlıca61
27.06.2014, 17:38
15 milyonluk İstanbul hocam. Türkiye'nin merkezi. Ülkenin tüm kodamanlarının yaşadığı, ülke zenginlerinin cirit attığı yer. Herşeyin merkezi. O adamlarla maddi anlamda yarışamazsın. Yarışabilmek için de kombine fiyatlarını onların seviyesinde tutamazsın. Ne yapacak ki millet? 1200 tl aylıkla aile geçindiren adamın "yemişim aileyi gidip kombinemi alayım" demesini mi bekliyorsunuz? Biraz da ülke ve Trabzon gerçeklerini görmek lazım.

şu bir gerçek ki Trabzon sokaklarında gezdiğin,dolaştığın zaman fakirlik edebiyatı yapacak bir durum, görüntü yok, sevgisini kulüpten menfaat üzerine kurmayan, takım sevgisini ön planda tutan bu şehirde en az 15 bin kombine her zaman satılır, bence mesele gurbette ekmek parası için çalışan,yaşayan taraftarın her sezon Trabzon'da en az 1-2 maç izlemesini nasıl sağlayabiliriz olmalı,

Ogün YAZICI
27.06.2014, 17:56
ikinci yarının ortalarında herhangi bir lig maçında adamın birine bedava kombine kart veriyorsun gitmek istemiyor.yine şampiyonluk yarışından erken kopacak , stadyum konforu sıfırın altında eksi derecelerde olan bir takım için bu fiyatlara stad falan dolmaz...

erolizmts
27.06.2014, 18:00
Valla 15 bin veya 10 bin kombine satılırsa seviniriz. Ama satılamıyorsa da "insanların maddi durumu gayet iyi ama almıyorlar" anlamını çıkarmamak lazım. Aylık 1200 Tl ve aşağı bir ücretle çalışan adama "600 TL veremiyorsan başarı beklemeyeceksin" demek doğru değil. 2000 Tl kazanıyorsa dahi çocuklarının okul masrafı, yeme içme, kira, fatura derken o adama cebindeki son 20 TL'si bile ne hesaplar yaptırır.

Yani ne diyim, inşallah bu fiyatlara satılır. Lakin Trabzonspor'un kazandığı başarıların ardında da parasal güç olmamıştır. Ayağını yorganına göre uzatmak zorunda kalmıştır herzaman. Adam gibi yönetilen kulüp dilediği kadar kombine satamıyorsa da başarı kazanabilir.

dağlıca61
27.06.2014, 18:02
2013-2014 sezonu kombine satış fiyatları

Trabzonspor ; 300 TL - 1.500 TL
Fenerbahçe ; 850 TL - 8.200 TL
Galatasaray ; 700 TL - 4.500 TL
Beşiktaş ; 600 TL - 7.000 TL
Akhisar Belediyespor ; 100 TL - 750 TL
Bursaspor ; 100 TL - 3.000 TL
Çaykur Rizespor ; 250 TL - 2.500 TL
Eskişehirspor ; 220 TL - 2.500 TL
Gaziantepspor ; 250 TL - 2.500 TL
Gençlerbirliği ; 107.50 TL - 250 TL
Kasımpaşa ; 175 TL - 600 TL
Kayseri Erciyesspor ; 100 TL - 900 TL
Kayserispor ; 200 TL - 1.000 TL
Karabükspor ; 100 TL - 600 TL
Antalyaspor ; 200 TL - 2.000 TL
Elazığspor ; 200 TL - 700 TL
Sivasspor ; 250 TL - 400 TL
Konyaspor ; 75 TL - 750 TL
hesap ortada eğer ki ben şampiyonluğa oynayan bir takım görmek istiyorum diyorsan kombine fiyatlarını rakiplerin kadar olmasa da onların fiyatlarına yakın belirleyeceksin ve belirlediğin fiyat üzerinden de en az rakiplerinin yarısı kadar kombine satacaksın.

erolizmts
27.06.2014, 18:23
Trabzon dışında yaşayan ve kombine almaya durumu müsait olan arkadaşlar bence ilk ışığı buradan yakmalılar. Bir başlık altında organize olup kombine alamayacak durumdakilerle iletişime geçsinler. Hani habire adamlara "kombine alın lan fakirler" modunda yüklenilmesin. Vur vur nereye kadar. İcraate dökün olayı. Herşeyi de Trabzon'daki adamdan beklememek lazım. Al kombineni gönder Trabzon'da bir taraftara.

Emre İskender
27.06.2014, 18:26
Son bir iki sezondur kombine satislarinda blok olarak parali abilere cemiyetlere kurum ve kuruluslara satilmis kombinelerin mac gunu gisede satilan biletten ucuza satildigini görmüştük. 300 tl den 10 ar 20 ser satışlar(hatta 50-100 adet bile olabilir) bu sekilde çok rahat gerçekleşecektir. Sirf bu yüzden kombine bilet fiyati yüksek tutulabilirdi.

Ogün YAZICI
27.06.2014, 19:03
kombine fiyatlarımızı 3 istanbul takımı ile karşılaştırıp durmayın.iho yönetiminde trabzonsporun rakipleri eskişehir bursaspor sivas ve kasımpaşa'dır...buyrun karşılaştırın...

Emirhan Makul
27.06.2014, 19:16
Fiyatlar güzel bence daha da ucuz olması gerek futboldan nefret eden iliklerine kadar siyasete batmış bir şehri stada çekmenin başka yolu yok ki kombine satılsa bile stat dolmaz, şehir artık takımdan sıkıldı takımı istemiyor, takım düşse "Ohhhh beee siyasete engel oluyordu zaten salın gitsin şimdi ak ak ak parti en büyüksün ak parti" diye iç ses geçirerek durmadan yola devam ederler.

Ahmet Kuru
28.06.2014, 15:57

Yani diyorsunuz ki koskoca Trabzon da bu fiyatlarda kombine alabilecek 15-20 bin kişi yok?

böyle düşünüyorsanız eğer tartışmaya çok fazla gerek yok...

Hüdai Pervaneli
28.06.2014, 18:43
Fiyatlar Biraz Tuzlu pahali heleki Siyasette Bulasmiskken Pahali Birde passolig karti varken

Sefaenes
28.06.2014, 18:47
fiyatlara birsey diyemem ama TFF yada FFF verecek olacak cezalardan maclara bilet alan taraftar gidemiyor 1-2 kisinin sucunu kompine alan araftar cekiyor ozaman mantik nerde kompine almak. Ya kompin alanlar ozaman bu federasyonu mahkemeye verecek yada cezaya herzamanki gibi katlanacak

Uğur Gündüz
28.06.2014, 18:53
Taraftarın bir şey yaptığı falan yok, statlara gelinmesin isteniyor. Gelenler de 1-2 bağırınca küfür cezası deyip sahayı kapatıyorlar.

Sibel
29.06.2014, 12:10
Fiyatlar güzel bence daha da ucuz olması gerek futboldan nefret eden iliklerine kadar siyasete batmış bir şehri stada çekmenin başka yolu yok ki kombine satılsa bile stat dolmaz, şehir artık takımdan sıkıldı takımı istemiyor, takım düşse "Ohhhh beee siyasete engel oluyordu zaten salın gitsin şimdi ak ak ak parti en büyüksün ak parti" diye iç ses geçirerek durmadan yola devam ederler.

Abarttın Emirhan. Trabzon'da akpli var diye hepimize bunu yapıştırmayın. Sanki bütün şehir akpli ya da siyaset delisi. Bu insanları Trabzonspor için örgütlediğinizde yapamayacakları şey yok. Ama bunu da öldürmeye çalışıyorlar.
Demiyorsunuz ki yıllardır şampiyonluğu çalınan, son yıllarda da futbol adına hiçbir tat alamayan, bezmiş insanları tribüne çekin. Hemen siyaset.
Siyasetçi gençler zaten tribünde oluyor bedava kombinelerle.
Evde oturanlar umudunu kaybetmiş inancı bitmiş adamlar.
Bu adamları çekmeyeceksen tribüne sonra stat boş diye ağlama. Ben burda ne insanlar görüyorum ekmek parasını yok sayıp maça gidiyor. Bu insanlar ölmedi. Hâlâ yaşıyorlar.
Onlardan hâlâ çok var. Ama ne bir futbol zevki veriyorsun adama ne de bir fırsat.
İnsanların Trabzonspor inancını önce düzen sonra da bu tarz yaklaşımlar bitirdi.
Kötü futbol kötü yönetim de tuzu biberi oldu.
Tribünün yarısı asgari ücretli bir kesim değilse ben de bir şey bilmiyorum.
Adamın 1000lira maaşından 1000lira kombine parası istiyorsun.
Sanıyorlar ki durumu çok iyi olanlar maça gidiyor. Emin olun evde ligtvden takip ediyorlar.
Ek olarak stadın durumu göz önüne alındığında bu İstanbul kıyasları çok komik oluyor.
Fedakarlık yapanların elinden fedakarlık haklarını almaya çalışırsan kaybedersin.
Ediyorsun da.
Eski Trabzonspor değilsin. Ve hezimete uğramış küsmüş bir taraftarın var.
O seni zamanında yalnız bırakmadı ve 6 (+1) kez şampiyon oldun.
Şimdi senin onu diriltme vaktin. Ama hâlâ ondan bekliyorsun.
Bekle.

hodlu
30.06.2014, 00:30
İki-Üç seneden beri kombine kampanyasına destek veriyorum. Bu yıl passolig ile eldeki yerli yıldızları kolayca satış yüzünden katılmayacağım.

Kaya
30.06.2014, 00:35
En ucuz kombine 600 TL... Höh... :)

Kaya
30.06.2014, 00:38
Geçen sene 350 TL ye aldığımız maraton kombinesi bu sene 900 TL olmuş...

Baya uygun vallahi... :)

Saflık üzerimde bu aralar...

Ahmet Kuru
30.06.2014, 15:18
Kaya abi..... Sende mi? :)

Yasin T.
30.06.2014, 15:25
Bu fiyatlar Akyazı stadı için olsa kombine fiyatlarını normal görürüm ama Avni Aker için bu fiyatlar pahalı. Passokart uygulamasını da hesaba katarsak bu sene baya boş tribünlere oynayacağız gibime geliyor.

tahsinsever
30.06.2014, 15:47
bencede biraz pahalı kale arkaları 500tl olmalıydı. ve maraton özellikle dolması gerekn enönemli yer inşallah stadı doldururuz gerçi bizim seyirci ucuzda olsa pek gitmiyor bizim seyricimiz direk başarıya endeskli benim asıl merek eetiğim bir sene sonra akyazıdaki yeni stadı nasıl doldurucaz.orası bizim için çok önemli bu sene avniaker boş kalsa bile seneye yeni stadımızın dolması çok isitiyorum

Kaya
30.06.2014, 18:43
Kaya abi..... Sende mi? :)

Zam oranına bakmak lazım Ahmet...

350 den 900 e artık söz konusu...

2.5 kat zam var... Böyle bir vergi ile karşılaşmak istemezdik...

Sacit
30.06.2014, 19:24
Kombine fiyatları bana çok gelmedi ama o paralar kulübün içindeki hainlerin cebine girerse o zaman durum değişir. Kombine fiyatlarını artırıyorsan Avni Aker'de taraftar mustafa yumlu gibi çöpleri izlemeyecek.

Taraftara en iyisini alacaksın, en iyisini izleyecek.

Ahmet Kuru
30.06.2014, 20:32
Zam oranına bakmak lazım Ahmet...

350 den 900 e artık söz konusu...

2.5 kat zam var... Böyle bir vergi ile karşılaşmak istemezdik...

Bu konuda haklısın...
bir anda bu kadar zam olması doğru değil bunu bende kabul ediyorum.

ama artık 300 liraya kombine olmamalı..

Sacid in de dediği gibi kombineler bu fiyata yapıyorsan eğer kuracağın kadro da iyi olmalı..inşAllah da öyle olur...

fındıkoğlu
01.07.2014, 09:59
Evet kombinelerimiz biraz ucuzdu fakat bizim yönetime vur dedik onlar öldür anlamış..:D

Dolar, Euro, Efe, Tüfe ve Yıllık enflasyonu da birbirine karıştırıp bir yeni model ortaya çıkarmış bizim yönetim anlaşılan...;) 350'den 900'lere çıkarırken neyi baz alarak zam yaptıklarını çok merak ediyorum biri aydınlatırsa sevinirim...:cool:

Emre İskender
01.07.2014, 12:00
kombine fiyatlarına göre sene içerisindeki bilet fiyatlarını da tahmin etmek zor olmasa gerek ;)

Kaya
01.07.2014, 13:03
Şimdi ben kendi passolig kartım ile kombine aldım diyelim...

O kartı Trabzon'daki yakınıma versem maçlara girmesi yasak mı?

Kaya
01.07.2014, 13:09
Arkadaşlar,

Ben şimdi merak ettiğim konuyu kulüp ile görüştüm...

Misal, ben kendi passolig kartım ile kombine aldım diyelim...

Tüm maçları Trabzon'da bir yakınımın gidebilmesi için onun passolig kartına transfer edebiliyorum...

Transfer işlemi maç başına gerçekleştiriliyor...

Yeter ki 2 tarafın da bu kartı olsun...

:)

Adem Akyüz'
01.07.2014, 13:10
Şimdi ben kendi passolig kartım ile kombine aldım diyelim...

O kartı Trabzon'daki yakınıma versem maçlara girmesi yasak mı?

Evet Kaya Abi, senden başkası o kombineyle maça giremez.

Kaya
01.07.2014, 13:12
Evet Kaya Abi, senden başkası o kombineyle maça giremez.

Yöntem bu şekilde imiş;

Merak ettiğim konuyu kulüp ile görüştüm...

Tüm maçları Trabzon'da bir yakınımın gidebilmesi için onun passolig kartına transfer edebiliyorum...

Murat'
01.07.2014, 13:17
Yöntem bu şekilde imiş;

Merak ettiğim konuyu kulüp ile görüştüm...

Eğer böyleyse gerçekten de çok iyiymiş.

alperrr
21.07.2014, 15:00
2013 haziran a göre

Kombine kart satış gelirleri 6 milyon TL
Maç hasılatları 3 milyon TL

yani geçen yılki gelirlerimiz bunlar

geçen yılki fiyatlar

KALE ARKASI.....300 TL

MARATON E-H......350 TL

MARATON A-D 450 TL

MARATON B-C-F-G 600 TL

KAPALI A-D-E-H 1.250 TL

KAPALI B-C-F-G 1.500 TL

VIP 3.000 TL

başkan ve yönetimin aklı varsa yeni fiyatlara düzenleme yapar kombine alan 50 kişiye ya ücretin fazlasını geri öder ya da clublarda geniş bi seçenek sunar

alperrr
21.07.2014, 22:33
Seyirci Kapasitesi :24169

24 000 diyelim

kale arkası 4000+4000 = 8000
maraton 8000+8000 =16000

toplam 24000

3000 kale arkası satılmış olsa 1 trilyon
4000 maraton satılmış olsa ortalama 500 den 2 trilyon
2000 kapalı satılmış olsa 1500 den 3trilyon

1+2+3 =6 trilyon

ama geçen yıl 3000+4000+2000=9000 kombine satıldığına inanmıyorum o kadar taraftar yoktu

Taner Gündoğdu
22.07.2014, 09:36
gol yükünü çeken 3 oyuncunu gönder, transferler kampa yetişecek de, hocan daha gelmeden 2.lig ve 3.ligden oyuncuları doldur kadroya, 4 gün antreman yaptıktan sonra yeni transferini bile kamp kadrosuna alma, hali hazırda bırak kadroyu güçlendirmeyi gidenlerin yerine bile muadilini alma, sonra çık de ki "istanbul takımlarınla yarışmak için kombineler böyle olmalı!"

arkadaşım batının hep kötü taraflarını örnek almayın demiştik ama...

bariskaratas
22.07.2014, 09:46
passolig millete bir bankadan kredi kartı aldırmanın yolu. başka bir rant kapısı.
sanki o kart olmadan tc no ile sadece bilet aldıramıyorlar mı? rezalet bir uygulama.
zaten bu şikeci ligte maça gitmeye gerek yok.
insanı soğuttular futboldan.

Tuğrul
25.07.2014, 19:02
Sadri Şener döneminde olduğu gibi.

Vali ve Belediye'nin desteğine başvurulmalı.

Bu yöntemle eskisi gibi 10 bin kombine'yi sıfırlamalıyız.

Maalesef Trabzon halkı para verip maç izlemeyi maliyetli buluyor.

Aslında taraftarımıza da kızmıyorum.

İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve Kocaeli gibi şehirlere göre ekonomik, sosyal ve nüfus olarak çok gerisindeyiz.

Trabzonspor'un başarılı olması için şehrin büyümesi ve gelişmesi gerekir.

ferhaTS87
15.08.2014, 17:00
Baslik cok gerilerde kalmis durum nedir bilen varmi.

Murat Engin Akyüz
15.08.2014, 17:05
Yerel basında 5000 civarı satıldı denmiş ama resmi bir rakam yok,ne passolig ile ne de kombineyle ilgili.