PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer yapilmazsa sampiyonluk gelir mi?

piskopat61
15.11.2004, 19:46
ARA TRANSFERDE TRANSFER YAPILNAZSA SAMPIYONLUK BEKLENEBILRI MI?

#10 Fietra
15.11.2004, 19:51
Transfer ile ilgili bir konu yok mu?

Çakır
15.11.2004, 22:45
Evet var... Bu konuyu "Transfer yapilmazsa sampiyonluk gelir mi?" seklinde degistiriyorum. Bundan sonra baslik açarken o konuda daha önce açilmis baslik var mi diye kontrol ederseniz seviniriz arkadaslar...

#10 Fietra
15.11.2004, 22:56
Bu kadro ile sampiyonluk gelir mismileys/smiley5.gif

Impossible is nothing.

tulin
15.11.2004, 23:09
<BLOCKQUOTE id=5b03f697>
<BLOCKQUOTE id=6f4da455>bencede smileys/smiley5.gif</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: tulin

TheRapZoNe
15.11.2004, 23:19
yukaridaki yaziyi ben bi yerden hatirliyorum ya haydi hayirlisi

Guests
16.11.2004, 08:49
bu kadroylada sampiyonluk gelir. ama transfer yapilirsa sadece 2-3 hafta önceden garantileriz o kadar.

tulin arkadas sadece 'bencedesmileys/smiley5.gif' yazmissin ama sayfanin yarisi dolmus yazini düzelt istersen.

yattara11
16.11.2004, 21:44
sampiyonluk çok çok zor olur... çünkü ezikler yakinda avrupa'ya nanay yapiyo... o zaman bütün çirkeflikleriyle lige yogunlasacaklar... son haftalarda bize sadece fiziksel açidan degil,daha da önemlisi psikolojik açidan hazir,yipranmamis bir sürü futbolcu lazim olacak...

eger son 10 haftaya 10 puan farkla girersek bütün adamlarimizi satsak da olur smileys/smiley17.gifpaflarla idare ederiz... ne de olsa pek önemli maçlarimiz kalmiyo fb maçi falan kaliyo bi tek smileys/smiley36.gif

ALLAH'IM SEN BU HAFTA SONU YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR YARABBIM!Edited by: yattara11

LazSerko61
16.11.2004, 22:36
oluruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Guests
16.11.2004, 22:52
oluruzzz...

sampiyon olacaksak, transfersiz de oluruz...

Çakır
16.11.2004, 23:45
Taraftarin nabzini tutan çok güzel bir anket sorusu aslinda bu. Ayni soruyu aktif anket olarak bordomavi.net anasayfasina da yerlestirdik, oylarinizi bekliyoruz arkadaslar. Bakalim taraftar ne düsünüyor transfer konusunda...

http://www.bordomavi.net/bmn/default.asp

Harun-61
16.11.2004, 23:49
evet !!!

ozcilingir
17.11.2004, 01:30
Kis sartlari geliyor bizim THIJS herhalde bu sartlarda oynarsa yeni bir transfer yapmis gibi olacagiz. fb nin BREZILYA'lilarida kis sartlarinda üsüyecekleri için eksilecekler ve biz sonunda SAMPIYON OLACAGIZ....

Saygilarimla

Muhalif
17.11.2004, 09:10
yazdigi bir çok konuya katildigim özçilingir abiye burada muhalefet etmek istiyorum.. aurello da brezilyali ama yazi kisi yok adamin.. bir zamanlar da lange için kisi beklemistik.. iyi oyuncunun yazi kisi olmaz.. thijs i bekleyenler daha çok bekler diye düsünüyorum.. siradan belçikali transferlerden vazgeçtigimiz an iyi transfer yapariz diye düsünüyorum.. thijs in suçu yok ki.. adam belçika ligine göre iyi olabilir ama bizim ligde oynayamiyor iste.. ve thijs için adem, ibrahim gibi genç yeteneklerimiz oynamayacaksa hemen gitsin bence.. dedigim gibi thijs in suçu yok.. biz ondan fazla seyler bekledik.. ama kerpiçle Süleymaniye kurulmuyor iste..

selamlar

türkeli 57
17.11.2004, 10:04
bence transfer sart su an için kadromuz iyi olabilir ama Allah korusun herangi bir sakatlik yada cezalimiz olursa çok zor durumda kaliriz

oskayb
17.11.2004, 11:08
orta sahaya oyunu yönlendirebilen transfer sart gibi gözüküyor ama bu özellikteki oyuncu nereden ,nasil bulunur bilmiyorum.

Emin
17.11.2004, 11:46
Çok sart oldugunu düsünmüyorum. Zaten devre arasinda gelecek oyuncunun takima uyum saglamasi arkadaslik kurmasi kaynasmasi falan pek faydali olmaz. Zaten devre arasinda satisa sunulan futbolcularin da kalitesini tartismak gerekir. Alacaginiz oyuncu ya sorunli biri oldugu için satiliyordur yada iyi futbolcu olmadigi için. Dertsiz basimiza dert almayalim derim.

Tabi dört dörtlük bir transfer yaparda bu futbolcuda hemen takima uyum saglayip iyi futbol oynarsa bunada kimse hayir demez. Ama kabul etmek lazim ki bu da bir kumardir. Riski çok olur. Degermi bilmem. 20 yillik hasret terazinin diger kefesinde dururken düsünmeden geçemiyor insan...

Guests
17.11.2004, 12:11
transfer yüzünden avrupadan elendik bidahakine dayanamayiz .

hep ayni 11 alternatifleri yok (türkiye kupasi, lig , milli maç , antreman) ne bu herifler ne yapsin ama bir 10 numero yada güzel bir forvet bu takimi saha kaldirir

Sevgi
17.11.2004, 12:18
Iyi bir forvete vede orta saha oyuncasina ihtiyacimiz var.Ama transfer olmazsa sampiyon olamayiz degil onlar sadece alternatif için iyi olur.Ne olursa olsun TRABZON SPOR bu sene sampiyon olacak bunu hiç bir sey hiç bir sekilde engelleyemiyecek.

Mc_Genc
17.11.2004, 12:41
bu kisitli kadroylan buraya kadar gelen takim sampiyon olmasinida bilir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Bora Sönmez
17.11.2004, 12:46
transfersiz de sampiyon oluruz..Bence ileriye dönük transfer politikasi yürütmeliyiz,öncelikle su gereksiz yabancilardan kurtulmaliyiz.yerlerinede adam gibi yabanci düsünmeliyiz ama tabiki uzun arastirmalar sonucunda ve mümkünse yurt disindan..

Salih61
17.11.2004, 13:43
Kis sartlari geliyor bizim THIJS herhalde bu sartlarda oynarsa yeni bir transfer yapmis gibi olacagiz. fb nin BREZILYA'lilarida kis sartlarinda üsüyecekleri için eksilecekler ve biz sonunda SAMPIYON OLACAGIZ....

Saygilarimla smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifInsaallah...Insaallah...

61_TS_1967
17.11.2004, 14:32
impossible is nothing but very hard:)smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

**Maxim**
18.11.2004, 00:45
Oluruz oluruz..

OLuruz da, söyle rahatça olmak için transfer yapsak da fena olmaz.Yani,

Fazla futbolcu göz çikarmaz!!!

Barış
18.11.2004, 13:35
Ilginç ama mantikli...(Yattara ya da bi çözüm...)

Çakır
18.11.2004, 14:30
Herkes oluruz diyor da anket tam tersini söylüyor. Hayirdir insallah smileys/smiley2.gif

Guests
18.11.2004, 16:26
çakir abi oluruzda ama bak da transfer yapilirsa daha güzel olursmileys/smiley2.gif

selçukabi
18.11.2004, 16:29
Biz transfer yapmayacaz da ezikler yine yapar bu islere kafanizi yormayin.böyle gelmis böyle gider.ne zaman yildiz oyuncu aldik ki?

SDanışmaz
18.11.2004, 17:28
Transfer yapilsa daha iyi olur. Koskoca takimin yükünü 2 oyuncumu tasiyacak.Bu yükü dagitmak lazim.Dagitilinirsa daha iyi olur.

Ama transfer yapilmadan da sampiyon olabiliriz

Duman
18.11.2004, 18:54
Duygusalligi bir kenara birakip mantikli düsünürsek,sampiyonluk için transferin sart oldugu gözükür.Özellikle Kiev(Trabzon'daki maç),galatasaray,gaziantep ve yenmemize ragmen Besiktas maçini tekrar hatirlarsak,oyunu istedigimiz gibi yönlendiremedigimizi hatirlariz.

Transfer yapilsin derken de,yukarida arkadaslarimizin belirttigi gibi ara transferde istenilen kalite de oyuncu bulma,bulunan oyuncunun uyum süreci gibi problemlerinde olasi oldugu bir gerçektir.Ama iyi bir gözlemci ve arastirmaci olan Ziya Dogan'in geçen seneki ara transferde oldugu gibi(Tolga,Volkan)takima direkt monte edebilecegi 2 oyuncu bulunabilirse ,bu bize Sampiyonluk yolunda büyük güç katacaktir.

Ara transferde rakiplerimizin transfer yapacagini,oynayan oyuncularimizin sakatlanabilecegi ya da cezali duruma düsebilecegini göz önüne alirsak 2 oyuncu almamizin sart oldugunu düsünüyorum.Tercihimde orta saha ve defanstan yana olur.Forvet hattimizin bazi eksikliklerine ragmen,4 takim arasindaki en güçlü forvete sahibiz.

#10 Fietra
18.11.2004, 21:19

Saygilarimla

Geçen sene fenerin o brezilyalilari neden üsümedi acaba.Mantiksiz.

Çakır
19.11.2004, 03:00
Ahmet abinin yorumunu okuyunca aklima 2-3 yil önce karda kista kalkip gittigim Yozgat deplasmani geldi. "Sicak havaya aliskin degil o yüzden iyi oynayamiyor, soguk havada kendini bulur" diye beklenen bir Rune Lange vardi hatirlarsiniz. Ilk yari oynanirken tribünde konustugumuz tek konu buydu, medyada konusulanlara inanmis"Hava çok soguk, zeminde kar var tam Lange'nin havasi, ikinci yarida oyuna girse döktürür" diyorduk. Devre arasi oldu bizim Lange isinmayaçikti, ama ne isinmak! Sahanin ortasinda gözlerimizin önünde resmen tir tir titriyordu Norveçli, ellerde eldiven, sortun altinda siyah bir tayt, basinda bere. Bizim havalar sogusun kendine gelsin diye bekledigimiz Lange soguktan en çok etkilenen futbolcuydu Yozgat'ta.Maçta kaybedilen 2 puandan çok Lange'nin o hali etkilemisti beni... Kissadan hisse, performans-iklimarasindaki iliski o kadar somut degil. Söylenenlere inanmayin smileys/smiley2.gif

neeskens
19.11.2004, 03:34
adam akilli iki üç transferle sampiyonluk kesin ama transfer yapamazsak da olamayiz diyemem ama bayagi zorlaniriz.

Gökhan Kutlu
21.11.2004, 12:44
beyler aramizda 5 puan var eziklerle onlar 2 hafta yenilecek de biz 2 hafta kazanacagiz öle sampiyon olcaz biz bütün maçlari aliriz trabzonspor gibi oynarsak ama ezikler yenilir mi o malümsmileys/smiley5.gif

umraniye
21.11.2004, 15:00
ezikler haftaya puaan kaybetcek arkadaslar kafanizi yormayin

Guests
21.11.2004, 15:15
gerçegi soylemek gerekirse olmaz...takimimiz yedeklerle birlikte 13 14 kisi oynuyorrr..bence sart en azindan saglam defans bi de kaleci...petkoviçin ne yaptigi belli degil

Punisher-61
21.11.2004, 15:51
ARA TRANSFERDE TRANSFER YAPILNAZSA SAMPIYONLUK BEKLENEBILRI MI?

Sampiyonluk gelmez.....alternartiv futbolcularimiz cok az...rakip defansa cekildimi zorlaniyoruz,, defans oynayan takimin defansini dagitacak futbolcu lazim bence

Faik Yılmaz
21.11.2004, 17:14
bi orta saha bi forvet alinmadan bence sampiyonluk hayal.bunlarda asgarisi.aslinda bi sag kanat lazim..

umraniye
21.11.2004, 17:33
bence bu kadroya transfere gerek yok

FANATIK61
21.11.2004, 17:50
Evet transfer sart. Niye mi ??? Bazi oyuncularimiza (Fatih, Gökdeniz ve Yattara) rekabet gerek, ayni kalitede veya daha iyi.Ona göre daha fazla performans gösterirler. Saydigim oyuncular zanediyorlarki beni zaaten zorlayan yok ona göre oynarim. Yazik degilmi o kadar seyirci geldi dün Maca bu ne bicim oyun böyle.

Bunlar nasil antreman yapiyorlar. Ne dogru dürüst sut cekebiliyorlar, Kornerler desen hep ayni yer attiliyor, Frikikler rezalet. Bizden5-6 alti oyuncu dikiliyor frikik atilisinda, belki sansa atarim diye herkes atmak istiyor. Cok ayip. Onun icin kaliteli oyuncular sart. Gördük FB Kalesine cok zor yavas yavas ulasiyoruz, oyun kurucu sart bunlar yine ayni tas ayni hamam. Her sene ayni transfer politikasi.

Thijs'i almislar paraya yazik. Yattaraya güvendik, Adami cok simartmisiz. Fatih ve Gökdeniz'de ayni hep biri birine oynuyorlar, seyircinin baskisi olmazsaoynamiyacaklar Yattarya ve baska birisine. Nerede o ilk 5-6 hafta ortaligi kasip kavuran Takim.....Ey gidi ey daha cok calismamiz lazim coooook !!!

umraniye
21.11.2004, 17:55
BEYLER HAKIKATTEN TEK ÜZÜLDÜGUM MAÇA GIDEN TARAFTARAYDI YAZIK OLDU ONLARA IZMITTEN BILE GELEN VARDI ama ben bir sey dikkat ediyorum 2 aydir gökdeniz yattaraya pas atmiyo ve saha içinde tartisiyorlar siz farkettinizmi

FANATIK61
21.11.2004, 18:10
Bende onu demek istiyorum. Tamam Gökdeniz'de herseyini ortaya koymak istiyor (Ama su an öyle degil) Trabzonspor icin. Seyirci Yattaraya fazla ilgi gösteriyor diye ona karsi bence Gökdeniz ve Fatih antisempati oldular. Belli oluyor, bu Yattarada cok ilginc bir oyuncu vallahi.

umraniye
21.11.2004, 18:14
fatih pas veriyoda gökdeniz özellkle vermiyo

Guests
22.11.2004, 08:30
demekki neymis tranfer yapilmazsasmileys/smiley7.gifsampiyonluk gelmezmis. biz fazla güvendik demekki bu takima bu hocaya.

yakup midi
22.11.2004, 08:35
kardesim ayman felan transfer edilecekse hiç transfer yapilmasin gökdenizden daha kalite adam alabiliyolarmi ismi kariyeri belli bir futbolcu yoksa yapmasinlar transfer takim futbolcu dolu ona bakarsaniz....adam akilli bir forvet alsinlar paraya kiyip gökdenizde fatih de orta sahaya acilen....tsk...

alitemelli
22.11.2004, 19:03
transfer yapilsa bile gelecek gibi gözükmüyo..ama transfer sart...sen derbileri bir bir kaybet sonra sampiyonluk de...küçük takimlari herkes yeniyo zaten...smileys/smiley5.gif

My
24.11.2004, 22:27
Transfer sart. Saglam adamlar alinirsa biz bu Üç Istanbul düdüklerini kendi evlerinde evire çevire yeneriz. Sampiyonda oluruz...

Oğuz
25.11.2004, 00:25
sayin kulaçoglu çok güzel özetlemis arkadaslar:

"bizden daha iyi takimlarla aradaki farki kapatmanin yolu 'inanç'tir. "

onun için transfer olmadan da sampiyonluk gelir. bu "inanç" ile gelir. ama bakiyorum da inanan çok az insan var.

bunlar da bekliyor ki futbolcular inansin, sampiyon olalim..

cabri
25.11.2004, 02:40
ara transferde alinacak oyuncunun takima ne kadar katkisi olur.... sampiyon olacaksak bu kadro ile olabiliriz, bence kadro yetersiz degil. zaten sezon basinda seri galibiyet alan bu takimin bu oyunculari idi hemde defansta yedekler vardi. ama yine israrla söylüyorum korkak oynamaktan vazgeçersek !!

TheCrow
25.11.2004, 02:51
ara transferde alinacak oyuncunun takima ne kadar katkisi olur....

Uygun oyuncuyu alirsan neden katkisi olmasin?Üç sene önce ara transferde Kürsat,Markov ve Yanchev'i almasaydik......yazmiyorum devamini.

Tolga ve Volkan da geçen sene ara transferde geldi,takim ikinci oldu,sampiyonlugu kaçirdi...

Ara transferde,atiyorum,Aurelio bize gelse açik ara sampiyon olmaz miyiz mesela?...

Guests
25.11.2004, 07:45
aurellionun sözlesmesi sezon sonunda bitiyor. bir cinlikte bizimkiler yapip ellerinden kapabilseya keske

FEDAİ
25.11.2004, 13:47
Benüç büzügü deplasmanda daha rahat yenecegimizi zannediyorum.Zira baski yok ve deplasmanda oynarken rakip daha çok üstümüze geliyor.bu da bizim isimize geliyor.

Ama bu demek degildirki transfere gerek yok. Bi orta saha bide SOTA'M yeter bu takima. Seneye döktürsün CLde

secil_ts
25.11.2004, 17:33
tranfersiz sansa ihtiyac duyabiliriz ama biz isimizi sansa birakmamaliyiz bence transfer olmali aurelliyoyu alabbilsek mükemmel olur ama ezikler vermez onu baska birini bulurlar elbet ama takima kolay adapte olacak öyle zaamam zaman diyecek biri olmamali gayri benim sabrim kalmadi sampiyonluk konusunda smileys/smiley36.giftak etti valla ama ganada firtinam ihtilalim gönüllerin 1 numarasi sampiyon benim takimimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gif