PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seçim sonuçları tencere idi,Alın bu mahkeme kararı da size KAPAK olsun.

Derin Trabzon
23.06.2014, 20:26
Mahkemenin malum kararından sonra bakıyorum da birileri forumda kızmışmış gibi yapıyor.

Neymiş efendim bu ülkede adalet yokmuş, Harbi mi canlarım benim?

Adalet yok hemi?

Kimin yüzünden adalet yok? Siyasiler yüzünden.

Kim seçti o siyasileri? Tabi ki siz vatansever milliyetçi dindar cumhuriyetçi ileri görüşlü bilgili demokrat insanlar.

Bu ülkede adalet yok değil bu ülkede ADAM yok!

ADAM olmadığı hiç bir ülkede adalet olmaz,

Herkes hak ettiği şekilde yönetilir

Şimdi oturun aşağı susun ve tiyatroyu izleyin, kendi düşen ağlamaz...

Nazim Can
23.06.2014, 20:29
Diger baslikda da dedim, her millet layik oldugu sekilde yönetilirmis. Sen kendini makarna kömüre muhtac edenlere, neden ben bu haldeyim diye sorma, Allah razi olsun makarna kömür veriyor teyyip diye yillarca basimiza musallat et.

Derin Trabzon
23.06.2014, 20:34
Meclisteki partilere oy veren Trabzon taraftarının verdiği Allahın selamını bile almayacağım artık arkadaşlığı dostluğuda keseceğim anasını satayım.

şikebahçeliler bile bunlardan daha delikanlıdır.

Ulan adamda zerre kadarda onur olmazmı arkadaş, hala daha başkan miting miting gezsin.

Siyasilerin bir anamıza göz koymadığı kaldı, hoş onuda yapsalar destekleyenler olacakta neyse.

Derin Trabzon
23.06.2014, 20:40
Diger baslikda da dedim, her millet layik oldugu sekilde yönetilirmis. Sen kendini makarna kömüre muhtac edenlere, neden ben bu haldeyim diye sorma, Allah razi olsun makarna kömür veriyor teyyip diye yillarca basimiza musallat et.

Arkadaş sinirden elim ayağım titriyor, tüm ömrümde toplasan bu gün sövdüğüm kadar sövmedim.