PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba, Ben Trabzonspor

TekfurÇayır 61
10.06.2014, 20:54
Trabzonsporu etten kemikten bir insan olarak düşlesek, dile gelip bize şike sürecinde yaşadıklarını anlatsa; çilelerini, umutlarını, hayalkırıklıklarını...

Neler söylerdi?

gurur6134
10.06.2014, 20:59
Kendisini siyasilere peskes ceken basda hukumet yanlilari olmak uzere butun siyasi parti sempatizanlarina soverdi..

İlker Yazıcıoğlu
10.06.2014, 21:03
Merhaba ,ben Trabzonspor....

Keşke anam beni doğurmasaydı da şu günleri yaşamasaydım!!

Fatih Birinci
10.06.2014, 21:19
Merhaba , ben Trabzonspor ben TEK siz hepiniz

Sadettin_
10.06.2014, 21:23
Senelerce sampiyonluk gostermedim . Ustune ustluk simdi bide sike mevzusuyla baslarini agritiyorum zahmet veriyorum onlara ama bu tataftar beni hic yalniz birakmadi . Helal olsun onlara .

TekfurÇayır 61
11.06.2014, 13:51
Kendi hissettiklerimi hayâli bir yazının girizgâhı ile sizlerle paylaşıyorum. Devâmı da yarın öbürgün gelecek.

Yağmurlardan sonra güneşli bir gün, çay bahçesinde güzel bir çayın eşliğinde güneşin, kuş cıvıltılarının, güllerin tadını çıkarıyorum. Hafif rüzgar limonata serinliğinde esiyor. Hem etrafı seyrediyor hem hayallere, düşüncelere dalıp gidiyorum...

Birden karşımdaki iskemlenin geri doğru çekilmesi ile başımı kaldırdım ve tanıdık bir simâ ile gözgöze geldim.

Hiçbirşey söylemeden karşıma oturdu ve bana, gözlerime bakmaya başladı. Yüzü tanıdık ama kim? Çıkaramıyorum bir türlü.

Yarım dakika civârı bir sessizlikten sonra tâne tâne kelimelerle "Merhaba, Ben Trabzonspor " dedi.

Kekeleyerek merhaba diyebildim.

Ahmet Öztürk
11.06.2014, 15:43
Ben bu oyunu bozarım!

Yiğit Gayretli
11.06.2014, 15:53
"Yeter ULAN!"

Emre İskender
11.06.2014, 17:38
Merhaba Trabzonspor nasılsın iyi misin rahatın keyfin yerinde mi ?

Akıllı ol kimseye sataşma... zate sataşacak halin dermanında kalmamış...

Burak Bıyıklı
11.06.2014, 19:17
Hem ağlayıp hem savaşan cesur bi kahraman olurdu.duygusu vicdanı karakteri olurdu

Kasım BEKTAŞ
11.06.2014, 20:07
demirden korksak trene binmezdik

Koray Böyük
11.06.2014, 20:24
merhaba,Ben Trabzonspor ilk defa başıma gelmıyor daha önce de 3 kere yaşamiştim bu 4 oldu..

Sibel
11.06.2014, 22:35
Merhaba, ben Trabzonspor.
Küçük, yoksul bir şehrin çocuğuyum.
Dağların arasından denize bakar yaşadığım topraklar...
Ufku geniştir, sarılır dalgalara yağmurlar.
Çamur içinde büyürüm, Güneşlerim azdır. Ayakkabılarım yoktur çoğu zaman. Belki oynayacak bir topum da...
Büyüyorum ama. Çok çalışıp büyüyorum. Severek büyüyorum, isteyerek, inanarak, arkamda beni sevenlerin dualarıyla yaşayarak.
Çok büyüyorum hem de.
Zengin şehir çocuklarını yeniyorum günü gelince.
Yeniyorum, yeniyorum...
Başarılarım sığmıyor yıllara, korkulu bir rüya oluyorum onlar için.
Sonra başlıyor kirli tuzaklar. Zengin babalar satın alıyor başarılarımı kendi çocuklarına.
Emeğimle kazandığım her şeyimi alıyorlar. Canımı bile.
Hiç çekinmeden, vicdansızca!
Bıçak kemiğe dayanıyor birgün. Yıllardır topraklarımın beklediği şampiyonluğu çalıyorlar. O gün ölüyor bütün renkler. Karanlık oluyor her taraf. Ben hıçkırarak ağlıyorum.
Derken bir gürültü yükseliyor derinlerden.
Trabzonsporlunun sesi: ''Senin gücün karanlığı yırtacak!''
Bu işin sonu ne olacak diye düşünmeye duruyorum. Ve beklediğim gün geliyor ki, o davalar açılıyor.
Gülümsüyorum, nefesim titriyor.
Sonrasında bir bataklıkta savaş verdiğimin farkına varıyorum. Şehrimin öteki olduğunu, bu ülkede bir hiç olduğumu.
Yüzüme bakanların düşman olduğunu anlıyorum.
Sırtımdan bıçaklamak için kuyrukta bekleyenlerin var olduğunu görüyorum. Paranın herkesi satın aldığını, emek ve ahlak kavramının tükenmişliğini...
Hiç utanmadan sıkılmadan hırsızlıklarıyla övünenleri görüyorum ve onlara sahip çıkanları.
Oysa emeğimle kazandıklarım var, emeğim çalındıktan sonra keybettiklerim... Kendimden başka kimsemin olmayışı.
Yüzsüz insanlar topluluğu arasında kaldığımı görüyorum.
Bir yeşil sahanın içindeyim. Tam orta noktada duruyorum. Etrafım ve tribünler dolu. Herkes bana bakıyor. Herkes gülümsüyor alaycı. Alın terimle kazandığım lokmaya göz dikiyor milyonlar. Ve seyrediyor kalan milyonlar.
Ellerimi açıp semaya dönüyorum...
''Allah'ım, sevmediğin kullarının sesini tekrardan duyma diye duasını hemen kabul ettiğini biliyorum. Sevdiğinin sesini tekrar tekrar duymak için duasını geciktirdiğini... Onlar şimdi gülüyorlar. Ben yıllardır bekliyorum.
Bütün arş-ı ala biliyor ki ben 2010-2011 Şampiyonuyum. Kutlamayı da nasip edeceğin günleri, adaletinin tecelli edeceği günü bekliyorum... Nasip eyle ya Rabbi''
Yüreğime dolan huzurla o günü bekliyorum artık.
Evet, sizin saltanatınızı yıktım. Bir kez daha yıkacağım!
Bir kez daha kazanacağım!
Bir kez daha zafer benim olacak!
Ve şimdi diyorum ki size, yüzlerce kez şampiyon olabilir, yüzlerce kupa kaldırabilir, yüzlerce şehirde kutlama yapabilirsiniz.
Ama ne yaparsanız yapın, hırsız olduğunuz gerçeğini değiştiremezsiniz.
Şikecisiniz!
Kirlisiniz!

Evet, gücünüz ve paranız var. Satın alamayacağınız şeyler olduğu gibi:

''Ahlak özel ve pahalı bir lükstür.'' Henry Adams

UğurB
12.06.2014, 11:38
Sibel yine noktayi koymussun...

Ertan 51
12.06.2014, 13:01
Sibel zaten canım sıkkın,bu yazının üstüne ağlatacan beni bak:(

Yahu gerçekten iyi varsınız haa,
ne mutlu sizleri tanımak,şu düşüncelerden feyz almak,
yeniden takımına ve hayata sarılmak,
iyi ki varsın gadem ve çok kıymetlisin çook.

Samet Türkmen
12.06.2014, 13:18
Sahalar yeşillendikten sonra neredeyse başarısı olmayan,şampiyonluklarını çamurlu sahalardaki iri Trabzonlu adam yapısına borçlu olan,köhne,veteran bir takım işte. Emekli olması lazım.

Courage
12.06.2014, 13:19
Kirli ittifaka ,siyasilere ,iğrenç medyaya ; Merhaba ben Trabzonspor ... eşşeoğlueşekler!

Taraftarına ,onu var eden efsanelerine ve ezcümle onun için kalbi çarpanlara ; Dövüşmeden ölmeyeceğim,size söz!

TekfurÇayır 61
27.06.2014, 19:20
Devâmını yazmaya elim varmıyor.

Şu söyledikleri yeterli:

Bugüne kadar başım dik mücâdele ettim, mücize denilecek işler yaptım. Sizlerin göğsünü hep kabarttım.

Bir kez yardıma ihtiyâcım oldu, sizi çağırdım.

Nerdesiniz?

Necmettin ALTUNTAŞ
27.06.2014, 19:37
Bu yolda ben hiç ümitsiz olmadım.

Bayundur Han
28.06.2014, 14:25
Ben Trabzon, kendim olup kendime guvenip 7 kere imkansiz denileni basardim.
Ben Trabzon, gazetelerde kucuk koselerde bulabilirsin beni,
Ben Trabzon, benim cocuguma, yetistirdigim adam ettigim insanima demedik laf birakmazlar,
Ben Trabzon, icerimde benden nemalanmaya calisanlar var onlar yetmiyormus gibi birde dis guclerle ugrasiyorum,
Ben Trabzon, hakli olsamda haksizim,
Ben Trabzon haksiz oldugum yerde iki kere haksizim, sabaha kadar beni konusurlar,
Ben Trabzon, Avrupada basarili olsam bile kimse konusmaz,
Ben Trabzon, benim stadimda olan olaylar icin "Bu Trabzonda hep oluyor" deniliyor,
Ben Trabzon, nerede dizide bir aptal kesin benim seyircimdir, benim seyircimi oyle gostermek istiyorlar,
Ben Trabzon, benim eski baskanim "tüp kafa" dedigimiz adama oy verdi TFF baskani olsun diye,
Ben Trabzon, boyle garip bir kulubum iste..

Esmoface
28.06.2014, 16:53
Dört yanım puşt zulası, dönerim dönerim çıkmaz.

Şenol Altunsoy
28.06.2014, 23:16
Ben Trabzon, kendim olup kendime guvenip 6 kere imkansiz denileni basardim.
Ben Trabzon, gazetelerde kucuk koselerde bulabilirsin beni,
Ben Trabzon, benim cocuguma, yetistirdigim adam ettigim insanima demedik laf birakmazlar,
Ben Trabzon, icerimde benden nemalanmaya calisanlar var onlar yetmiyormus gibi birde dis guclerle ugrasiyorum,
Ben Trabzon, hakli olsamda haksizim,
Ben Trabzon haksiz oldugum yerde iki kere haksizim, sabaha kadar beni konusurlar,
Ben Trabzon, Avrupada basarili olsam bile kimse konusmaz,
Ben Trabzon, benim stadimda olan olaylar icin "Bu Trabzonda hep oluyor" deniliyor,
Ben Trabzon, nerede dizide bir aptal kesin benim seyircimdir, benim seyircimi oyle gostermek istiyorlar,
Ben Trabzon, benim eski baskanim "tüp kafa" dedigimiz adama oy verdi TFF baskani olsun diye,
Ben Trabzon, boyle garip bir kulubum iste..

Yüreğine sağlık ama ama o 6'yı 7 yapsan

SEDAT
29.06.2014, 02:43
* Merhaba Ben Trabzonspor

Terör konusunda bile biraraya gelemeyen siyasi partileri bir araya getirdim
Cumhurtiyetin son kalesi denilen kolpa camiaları dize getirdim

Bayundur Han
29.06.2014, 14:25
Yüreğine sağlık ama ama o 6'yı 7 yapsan

bizim beyinimize bile bulastirmislar. goruyorsun:P

Öznur61
29.06.2014, 19:11
Merhaba, Ben Trabzonspor

"Onurlu" ve Güçlü Dünya'ya geldim.
Her türlü adaletsizliğe karşı "Dik" durabilen biriyim.
Ve ben her şeyden önce, "Fırtına, İhtilal ve Esfaneyim" ...

Kadir Yeter
29.06.2014, 19:25
Beni, dut ağacı görüp meyvem ve serinim için sevenleri iyi tanıyorum!.

Her kış yaşadığımda dökeceğim sizi!.
Ben, Millî Futbol Takımını dünyâ üçüncüsü yapan insanı kalbimle yaşattım... siz, teptiniz!

Hiç bir dert sebepsiz değildir...

Üzülüyorsanız, sebebini bulun ve giderin.
Ben, yine TRABZONSPOR'UM...

"TÜRK, ÖĞÜN, ÇALIŞ, GÜVEN"

Fırında, bedâva Ramazan pidesi olmaz!...

kadiryeter
29.6.2014 İkinci iftar vaktinde... Kavakmeydan'dan yazdım.

tp://forum.bordomavi.net/
Merhaba, Ben Trabzonspor'a