PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bizim Penalticimiz Kim?

geronimo_61
14.11.2004, 16:41
arkadaslar dikkate ettinizi mi bilmem ama bizim takimda hep degisik kisiler kullaniyo bu penalti illetini bir fatih bir yattara bir hüseyin bize bir tane sabit penaltici lazim o da vurus teknigi yüzünden bence yattara

trapezus61
14.11.2004, 18:31
Fatih TEKKE daha mantikli bence... Hem gol kralligi iddiasini da böylece pekistirmis olur. Ama kim atarsa atsin özellikle bu konu idmanlarda sürekli çalistirilmali. Zaten lehimize dogru düzgün penalti verilmiyor bari verilenleri de kacirmayalim.

Guests
14.11.2004, 18:33
fatih yattara ikisinden biri atar. ama kim atarsa atsin gol olsun

tulin
14.11.2004, 18:42
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<BLOCKQUOTE id=facd7dc1>bencede fatih tekke</BLOCKQUOTE></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=facd7dc1></BLOCKQUOTE>

Erhan|TS
14.11.2004, 18:42
Bence Penalticimiz Yattara Olmali.. fatihin gecen senekii gs macinda attigi penalti unutulmaz..smileys/smiley7.gif

Punisher-61
14.11.2004, 19:00
bence her macda baska bir futbolcu atsin....öncelikle kendini iyi hisseden ve kendine güvenen....

canim TS
14.11.2004, 20:30
bence Petkovic atsin.

Niye olmasin?

ErDoCLG
14.11.2004, 21:29
yat yat yattara

TheRapZoNe
14.11.2004, 21:51
bence lee kullansin

fatih tekke o kadar iyi kullanamiyor maalesef.. yattara fena degil ama lee hepsinden sogukkanli oyuncu

Harun-61
14.11.2004, 22:11
tekke, tekke, tekke ...smileys/smiley32.gif

FERO61
15.11.2004, 01:49
fatihin penaltilari iyi degil...direk kaleciye abaniyo

daha teknik biri atmalidir...en teknik oyuncumuz ´kimse o atsin;)

Salih61
15.11.2004, 12:02
Bence YATTARA atsin...

piskopat61
15.11.2004, 12:48
bence penaltilari fatih tekkekullansin

piskopat61
15.11.2004, 12:49
fatih olmazsa gökdeniz kulansin

piskopat61
15.11.2004, 12:50
gökdeniz forvet fakat duranoplarda uazman oldugunu hatirlatalim

Guests
15.11.2004, 15:22
Kim atarsa atsin bence atacak olanin mactan önce belli olmasi daha önemli.

Maçta gereksiz tartisma bile çikiyo aralarinda penaltiyi kullanmak için.

Kim aticak kismina gelince Sultan Fatih atsin

#10 Fietra
15.11.2004, 15:31
Fatih Tekke&amp;Yattara olmadi Volkansmileys/smiley1.gif

murat
15.11.2004, 15:46
kesinlikle Yattara kullanmalidir topa cok iyi vuruyor, Fatihde cok iyi atiyor bence ama biraz bu konuda kendine guveni az gibime geliyor.

Gokdeniz kesinlikle vurmasin!! Onun baska kabiliyetleri var ama duran top kabiliyeti cok az.

#10 Fietra
15.11.2004, 15:50
Murat Abiye katiliyorum.Ama büyük maçlarda Fatih Abi kullanmasinsmileys/smiley5.gif

İleli
15.11.2004, 17:41
Bende murata katiliyorum yattara kullansin penalti olmadi lee kullansin!

of-lee
15.11.2004, 17:55
lee veya fatih atsin

CeSS
17.11.2004, 09:38
Riskli penaltilari (0-0 , 1-1 vss durumlarda) Fatih kullanmali.

Risksiz penaltilari ise (Galibiyetin garanti oldugu durumlarda)Trabzonsporda hic gol atmayanlar kullanmali. mesela Celaleddin.

sinanoflaz
17.11.2004, 09:43
bence peneltilari yattara atmasi lazim fatih penelti kullanamiyor

türkeli 57
17.11.2004, 09:48
bence lee kullanmali

Mc_Genc
17.11.2004, 12:12
TABIKEN FATIH KULLANMALI LENIN KULLANMASI BENCE II OLMAZ.

ibrahim_yattara
17.11.2004, 16:50
penalti tilki isidir attigi golü bulup tekrar takrar seyredin

ibrahim yattara.. o kadar.. baskada iyi penalticimiz yok zaten..

Barış BAKIRTAŞ
17.11.2004, 18:59
Yattara,Lee ve Thijs tabi bunlarin üçününde 11 oynama ihtimalide olmuyor bazensmileys/smiley36.gif

Ozaman Fatih Sultan Tekke ve Adem

**Maxim**
18.11.2004, 00:40
Hüseyin atardi eskiden sürekli, yanlis hatirlamiyorsam..

Bence Yattara atsin ama penalti oldugunda onun sahada olacagi meçhul oldugundan,bir alternatif gerekli..O da tabi ki FATIH SULTAN!!

Barış
18.11.2004, 14:13
YATTARA çok iyi vuruyor.Olmazsa Hüseyin.Fatih pek iy degil...

Magnolia
18.11.2004, 18:08
Yanlis hatirlamiyorsam Lee frikikleri iyi kullanan bir futbolcuydu.Bize gelenlere bir haller oluyor zaten.Simdi adamda ses yok...
Fatih'in kullandigi penalti vefrikiklerdeumutsuz bir bekleyis olusuyor bende.Zannediyorum Milli takimdaki gol olmayan penalti hafizama iyice yerlesti...
Yattara , sert degilde daha çok akilci ve kurnaz bir sekilde yaklasiyor olaya.En son izledigim penalti atisinda kaleci yerinden kipirdamamis olsa gol olmayacakti(!).Tehlikeli bir stil bana göre.Yakinda kaleciler Yattara'yi çözerler...
Volkan'in sutlari çok sert ve basarili.Frikiklerde etkili olabilecegini savunuyorum.Duran toplarda kullanilabilir.Yalniz oda kadroya giremiyor ne hikmetse...
Açikçasi bu takimda ölü toplari gole çevirecek bir futbolcu göremiyorum.Bu yönde egitilmediklerini bile düsündügüm oldu.Insallah yaniliyorumdur... Edited by: Magnolia

oguzhan
18.11.2004, 18:19
Trabzonumuzun duran toplari kullanmada pekte basarili oldugu söylenemez...ancak fatih,hüseyin,yattara bu eksikligimize deva olacak futbolcular...

Çebi
18.11.2004, 18:45
Trabzonumuzun duran toplari kullanmada pekte basarili oldugu söylenemez...ancak fatih,hüseyin,yattara bu eksikligimize deva olacak futbolcular...

Hüseyin'i yanlislikla yazdin herhaldesmileys/smiley36.gif

Muhalif
18.11.2004, 19:05
ya hüseyin nerden çikti Allah askina! Magnolia tam isabet buyurmus yorumunda... ben de bu tür seylerin çalisilmadigini düsünüyorum idmanlarda.. duran toplar için de geçerli ayni sey.. ilk 11 de sürekli olan biri atmali diyorum ama onlar içinden maalesef 1 kisiye bile güvenemiyorum... eger düzenli bir sekilde çalisirsa sanirim sürekli 11 den bu isi adem basarir.. zira teknigi iyi bir çocuk. .celalettin de olabilir belki.. bunlari da yokluktan yaziyorum yahu.. Edited by: BesinciMevsim

#10 Fietra
18.11.2004, 21:24
Yanlis hatirlamiyorsam Lee frikikleri iyi kullanan bir futbolcuydu.Bize gelenlere bir haller oluyor zaten.Simdi adamda ses yok...
Fatih'in kullandigi penalti vefrikiklerdeumutsuz bir bekleyis olusuyor bende.Zannediyorum Milli takimdaki gol olmayan penalti hafizama iyice yerlesti...
Yattara , sert degilde daha çok akilci ve kurnaz bir sekilde yaklasiyor olaya.En son izledigim penalti atisinda kaleci yerinden kipirdamamis olsa gol olmayacakti(!).Tehlikeli bir stil bana göre.Yakinda kaleciler Yattara'yi çözerler...
Volkan'in sutlari çok sert ve basarili.Frikiklerde etkili olabilecegini savunuyorum.Duran toplarda kullanilabilir.Yalniz oda kadroya giremiyor ne hikmetse...
Açikçasi bu takimda ölü toplari gole çevirecek bir futbolcu göremiyorum.Bu yönde egitilmediklerini bile düsündügüm oldu.Insallah yaniliyorumdur...

Duygularini düsüncelerine karistirip sentez yapip bu yaziyi yazdin gibi geldismileys/smiley1.gif

Tekrar ediyorum...

Riskli penaltilari Yattara

Risksizleri Tekke kullansin!

Hüseyin kullanmasin aman bi kaçirdi mi adami vururlar zaten bi pas hatasi yapti mi herkes üvey evlat olarak görüyor onu.Ki olmadigi maçlarda takimin ne yaptigini görüyoruz ya neyse..

Fatih&amp;Yattara olmadi Gökdeniz Lee olmadi Celo olmadi Volkan vs...En son Petkovicsmileys/smiley36.gif

neeskens
19.11.2004, 03:37
yattara veya fatih ama yattara agi basiyor bence

Magnolia
19.11.2004, 12:02
Açikçasi bu takimda ölü toplari gole çevirecek bir futbolcu göremiyorum.Bu yönde egitilmediklerini bile düsündügüm oldu.Insallah yaniliyorumdur...

Duygularini düsüncelerine karistirip sentez yapip bu yaziyi yazdin gibi geldismileys/smiley1.gif

Tekrar ediyorum...

Hüseyin kullanmasin aman bi kaçirdi mi adami vururlar zaten bi pas hatasi yapti mi herkes üvey evlat olarak görüyor onu.Ki olmadigi maçlarda takimin ne yaptigini görüyoruz ya neyse..

Fatih&amp;Yattara olmadi Gökdeniz Lee olmadi Celo olmadi Volkan vs...En son Petkovicsmileys/smiley36.gif

Osmancim futbol açisindan baktigimda ki öyle bakiyorum , benim gözümde önemli olan Trabzonspor'un basarisi...
Yine sözümün arkasindayim ne yazikki bu takimda ölü toplari gole çevirecek bir futbolcu göremiyorum.Buna Gökdeniz,Fatih,Yattara,Lee,Volkan vs..hepsi dahil...

#10 Fietra
19.11.2004, 12:11

Tekrar ediyorum...

Osmancim futbol açisindan baktigimda ki öyle bakiyorum , benim gözümde önemli olan Trabzonspor'un basarisi...
Yine sözümün arkasindayim ne yazikki bu takimda ölü toplari gole çevirecek bir futbolcu göremiyorum.Buna Gökdeniz,Fatih,Yattara,Lee,Volkan vs..hepsi dahil...

Neyse bilemiyorum yani.

kaze
19.11.2004, 14:40
Oyundaysa Yattara vursun yoksa Fatih Tekke diye düsünüyorum Edited by: kaze_

Tandogan
19.11.2004, 14:58
Su an gördügüm kadariyla standart bir penalticimiz yok.Kritik bir dakikada bir penalti kazansak kim atar, merak ediyorum..

Bence de Yattara oyundaysa o atsin ama onun da devamliligi yok.Aslinda Fatih ciddiyetten uzaklasip laubali vuruslar yapmasa çok rahat penaltilar atabilir.Bu konuda biraz kendine güvenini kazanmasi lazim.Hem atacagi penalti gollerinin gol kralligina da katkisi olmus olur.

$FIRTINA61$
19.11.2004, 21:07
fatih yattara gökdeniz

Duman
20.11.2004, 12:24
Yattara oyunda ise,mutlaka o kullanmali.Ondan sonraki tercihte bana göre, sirasiyla Lee ve Adem seklinde olmali.

Guests
20.11.2004, 16:48
ya kim atarsa atsin yeter ki gol atsin bana kalsa oyunda kaldigi süre içinde olursa AGUSTINE OLSA SEVINIRIM.ADAMIN MORALI YERINE GELIR EN AZINDAN

Berat
26.11.2004, 13:31
Augustine Türkiyenin en iyi penalticilarindan biri ama onun için de oynatilmaz kismileys/smiley17.gifama mutlaka eger kazara da olsa oynuyosa o kullanmali

onun disinda; gökdeniz,mehmet yilmaz,hüseyin kullanmasin da kim kullanirsa kullansin,,ha bi de ibrahim ege kullanmasin tabismileys/smiley1.gif

umraniye
26.11.2004, 16:39
yattara veya lee yong

geronimo_61
26.11.2004, 16:49
bence bu penaltilari suan kullanacak takimda sürekli yer alan bir adam ve özellikli tercihim sol ayakli bir futbolcu ve bence celalettin

Analyzer
27.11.2004, 02:41
Solak adam penalti atmaz

Muhalif
27.11.2004, 12:41
gençlerdephilip deams in kaç tane penalti kaçirdigini hatirliyorsun savassmileys/smiley17.gif

delihamsi
27.11.2004, 13:40
Fatih biraz stres yapiyor.Dolayisiyla hincini toptan çikarmak istiyor ve topa abaniyor.Eger bunlari atlatirsa benc takimda vurus yönünden en tekni o.Ziya Hoca da antrenmanlarda penalti çalistirmasi yaptirmali.Yattarayi düzelttigi gibi Fatihi de düzeltmeli bu konuda.Yoksa biz çok top kaçiririz.

Photoshop
27.11.2004, 13:42
düsünüyorum da aklima bi tane adam gelmiyor ki.
ama oyundaysa yattara atsin.
fatih kendine güveni yok diyoruz.
fatih kendisine fazla güvendigi icin hep kacirdi bu da güven duygusunu
yitirmesine neden oldu.
yattara atsin, seviyorum o cocugu :))

YusufÇebi
29.11.2004, 18:14
bence penaltilari Lee atmali...takimda en ii teknik onda var ayrica frikikleride Lee atmali.. fatih bu is için çok ugrasiyo ama sanirim olmuyosmileys/smiley2.gif

Oğuz
29.11.2004, 19:55
fatih tekke. (durusu yeter)

ibrahim yattara. (teknigi yeter)

augustine. (geçmisi yeter)

..::uniQue::..
29.11.2004, 22:03
...Gökdeniz Karadeniz...

Muhalif
04.12.2004, 23:04
ne desek bos.. sadece fatih in insafina kalmis bu is.. bir maçta güya haksiz penalti yaptirdi diye atmak istemedi yattaraya attirdi, sonra cani isteyince atiyor.. daha dogrusu atamiyor.. ve bir teknik adam da çikip kardesim sen atma demiyor.. ya da diyemiyor..

kim atarsa atsin yahu.. penalti kazandigimizda gol attigimizda sasiriyorsak, kim atarsa atsin hakikaten!Edited by: BesinciMevsim

Analyzer
05.12.2004, 00:14
hali saha ya da mahalle maçlarinda takimin en iyi oyuncusu atar penaltiyi kimsenin de giki çikmaz. iyi de Trabzonspor hali saha/mahalle takimi degil kiher penaltiyi fatih atsin. teknik direktörün isi bunlar. penalticiyi belirleyecek. ondan baska kimse atmayacak. bize gerçek bir teknik direktör gerekiyor derken, penalti konusu da teknik direktör konusunun alt kümesi oluyor ister istemez.

DeAgLeMaNyAq
05.12.2004, 06:01
Ah ah Ali Sen Kandil ne penalti atardi be :)

Guests
05.12.2004, 09:21
ibrahim yattara

halil ibo
05.12.2004, 10:42
YATIRA KALDIRA YATTARA

GERISI YALANsmileys/smiley2.gif

FANATIK61
05.12.2004, 12:51
Bana göre Yattara atmali. Simdiye kadar attigi penaltilar hep gol oldu. Volkan da atabilir sert ve isabetli sutlari var.

imported_AkÇaaBaTLi
05.12.2004, 14:09
bence fatih daha penalti kullanmasin

10 tane penalti kullandiysa 4ü gol oldu sadece

favorim Lee

Baraka
05.12.2004, 14:26
Yattara yoksa , Lee.

l-m
05.12.2004, 14:32
Penalti konusunda teknik direktör çikip da sen atmayacaksin diyemiyorsa,kötü oynasa bile adami oyundan alamiyorsa ve adam vazgeçilmez oldugunu bilip kendisini yedek birakacak adamin olmadiginin farkindaysa penaltiyi atsan ne olur atmasan ne olur...

ÇaGaTaY
05.12.2004, 16:24
FATIH TEKKE olmadigi kesin... yattara da artislik yapabilir,bence son vuruslari düzgün olan futbolculardan mehmet yilmaz veya volkan olabilir..

Barış
05.12.2004, 17:40
Fatih çok artistik vuruyor toplara penaltida.Yattara veya Emrah olabilir...

Ömer SEVİNÇ
05.12.2004, 18:30
IBRAHIMA YATTARAsmileys/smiley32.gif..... olmazsa SUltan TEkke

kuzey_lee
05.12.2004, 18:33
sonuna kadar fatih atmali..

Gökhan Kutlu
05.12.2004, 20:18
Fatih TEKKE daha mantikli bence... Hem gol kralligi iddiasini da böylece pekistirmis olur. Ama kim atarsa atsin özellikle bu konu idmanlarda sürekli çalistirilmali. Zaten lehimize dogru düzgün penalti verilmiyor bari verilenleri de kacirmayalim.

olur mu ya adam hiçbi penaltiyi atamiyo biraz kendini gelistirmesi gerekir

Harun
05.12.2004, 20:44
Banko Yattara derim Fatih Penalti atarken çok düsünüyor.Halbuki onun kalitesindeki bir futbolcu gayet rahat olmali.

TSMareNero
06.12.2004, 12:10
Penalti konusunda teknik direktör çikip da sen atmayacaksin diyemiyorsa,kötü oynasa bile adami oyundan alamiyorsa ve adam vazgeçilmez oldugunu bilip kendisini yedek birakacak adamin olmadiginin farkindaysa penaltiyi atsan ne olur atmasan ne olur...

haklisin,

bence petko atmali, ama yukarda yazdiklarin aklima geliyo...

hatirlarsan kupa finalinde petko diye bagirmistik ama....smileys/smiley18.gif

bello
06.12.2004, 17:12
Kesinlikle YATTARA olmali

Cemalettin Taşkın
07.12.2004, 09:16
penalti yarim gol demek. ama bizim takim frikik kazansa daha çok gol atma sansimiz var. penalti kazaninca yine kaçti diyorum içimden. fatihin kaçirdigi kaçinci penalti? demek ki fatih penalti atmayacak. yattara atabilir.

SHENOLA
07.12.2004, 21:20
penalticimiz bence fatih olmali...ya da hüseyin...smileys/smiley2.gif

elektra61
08.12.2004, 22:25
BENCE DE FATIH TEKKE OLSUN.VE DE SABIT OLSUN.ÇÜNKÜ UZUN ZAMANDIR GOL KRAKI ÇIKARAMADIK.SOTADAN SONRA YOK.AYRICA YATTARA KONUSUNDA ARKADASLAR SUNU SÖYLEYEYIM.BU OYUNCU BASIMIZ AGRITACAK GIBI.BENDEN SÖYLEMESI.IYI TOPÇU OLMAK YETMEZ.BENCE AHLAK TA ÖNEMLI.

Tandogan
09.12.2004, 13:57
Ben de daha önceleri gol krali olmasini istedigim için penaltilari Fatih'in atmasini istiyordum ama gördügüm kadariyla Fatihde bu konuda ister psikolojik deyin, ister konsantre olma eksikligi deyin bir sorun var.Aslinda da rahat bir yapisi var ama çok kisa dönemde ardarda penaltilar kaçirmasi iyi olmadi.Fatih'i gol krali yapacagiz diye sürekli penalti kaçiracak halimiz yok.Penaltilari Yattara da kullanabilir diye düsünüyordum.Diyarbakir maçindaki penaltiyi gole çevirmisti ama bence o da riskli kullaniyor.Kaleci ayni köseye atlasa yakalar gibime geliyor.Benim bu konudaki adaylarim artik Volkan ve Emrah.

Artik takimin yeni hocasi kim olacaksa o da bizahmet idmanlarda penalti çalistirmasi yaparak sabit bir penaltici seçsin.Su anda berabere giden bir maçta son dakikada penalti kazansak kim atacak merak ediyorum.

Nytre
09.12.2004, 14:14
eskiden hami atardi penaltilari...

penalti kacacak korkumuz yoktu...

kaleci ölecek mi diye korkardik

canavar
09.12.2004, 14:39
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=77526></A>Nytre
Yeni Kullanici
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Trabzon

Kayit Tarihi: 31-Mayis-2004
Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 17 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 09-Aralik-2004 Saat 14:14 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=77526&amp;TPN=4) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

eskiden hami atardi penaltilari...

penalti kacacak korkumuz yoktu...

kaleci ölecek mi diye korkardik

Süpersin yasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif</TD></TR></T></TABLE>

gultekinsurul
09.12.2004, 16:58
bence yattara olmali. sol ayaklilar penltida daha üstündür. fatih penlti atamiyor.