PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyasi Partilere Şikeyi Anlatmak - Heyet Oluşturalım

OnurKul
09.05.2014, 17:19
Fenerbahçe'nin şikeci adamları mahkemeleri, partileri ziyaret ederken İHO susmaya devam ediyor.

Gerekli belgeleri, tapeleri, CAS ve UEFA kararlarını, imza kampanyasında elde edilen imzaları kutulara koyup, kutuların üzerine "ADALET İÇİN FENERİ YAK" logosunu basıp hem akp'ye hem CHP'ye hem de MHP'ye gidelim.

Bunun için belgeleri tapeleri düzenleyecek bir kurul ve bunları partilere ve anayasa mahkemesine götürecek bir heyet oluşturalım.

Bu iş için ben gönüllüyüm.

Öznur61
09.05.2014, 17:50
Güzel ve emek verilebilecek bi iş ama ne kadar etkili olunur bilinmez..

erolizmts
09.05.2014, 18:29
En mantıklı fikir. Evet, haklı iken hakkımız yeniyor ama içe kapanıp olayları sadece izlemek yerine böyle bir hamle ile biz de haklılığımızı direk siyasi partilere anlatmalıyız. Konuya tam hakim akiller çıkacaktır.

Adem Akyüz'
09.05.2014, 18:37
Güzel bir fikir. Aylardır sadece izliyoruz. Yürüyüşten bu yana doğru düzgün " somut " bir tepki gösteremedik. Şimdi yeni yeni Adalet İçin Fener'i Yak kampanyası başladı. Artık harekete geçme vakti geldi de geçiyor..

gurur6134
09.05.2014, 18:43
Onlar bilmiyorlarmi sanki olan biteni..

ibrahim
09.05.2014, 18:57

hic...

AhmetG.
09.05.2014, 19:12
Çok güzel bir fikir yöneticiler bu konuyla ilgilenmeli.

Mehmet BAŞ
09.05.2014, 19:53
Güzel fikir...

Güzel bir dosya hazırlanıp uğraşılmalı...

Sibel
09.05.2014, 19:56
Böyle umutlar besliyoruz, keşke öyle olsa ama biz cilt cilt makale de yazıp versek umurlarında değil.
Zaten bildikleri bir şey. Bizden yana olan vekiller olsa onlara destek için yapalım ama yok.

OnurKul
09.05.2014, 20:23
Böyle umutlar besliyoruz, keşke öyle olsa ama biz cilt cilt makale de yazıp versek umurlarında değil.
Zaten bildikleri bir şey. Bizden yana olan vekiller olsa onlara destek için yapalım ama yok.

hic...

Arkadaşlar bazen siyasileirn bildiklerini gözlerine sokmak gerekir.

Ayrıca Anayasa Mahkemesi'ne de grup olarak başvuru yapalım.

Önemli olan "bileni göstermek" fener şov yapıyorsa biz de bu şova ortak olup, medyada yerimizi alalım.

AYM önünde Balyoz düzmecesi için protesto yapılıyor bakıyorum fenerliler hemen salça oluyor. Biz de bu fırsatlara erişip, gerekeni yapmalıyız.

Kısacası:

Siyasi partilere, Yargıtay'a, AYM'ye giderek basının dikkatini çekebilir, özellikle siyasi partileri baskı altına alabiliriz. Hatta olmazsa olmaz...

Lazman
09.05.2014, 20:28
once anlayacak adam bulunmali.

Sadettin_
09.05.2014, 20:30
aralarında futbol topu hakkında bilgisi olan sadece başbakan var . diğerleri futbol topu nedir ne işe yarar bilmiyor he sorsan şike yok falan derler :D onları bi şekılde kandırırrızda başbakanda zorlanırız gibime gelıyor .

Sibel
09.05.2014, 20:40
Anayasa Mahkemesi olabilir. Ama grup olarak başvuru yapılmıyor bireysel yapılıyor sanırım.

OnurKul
09.05.2014, 21:21
Anayasa Mahkemesi olabilir. Ama grup olarak başvuru yapılmıyor bireysel yapılıyor sanırım.

Grup dememdeki kasıt hepberaber gidelimdi.

Yoksa bireysel başvuru için gönüllüyüm zaten.

Nesin61
09.05.2014, 22:38
Fikir olarak bence güzel. Yaparsa BMN yapar.

şenol.08.borçkalı
10.05.2014, 01:59
Bence gerek yok, herkes herseyin farkında ..Oya ve paraya biat edenlerle işimiz olmamalı

cyberentalpi
10.05.2014, 11:39
Önce başkanlarının yalaklığından başka bie işe yaramayan Trabzon milletvekillerine anlatmalı. açıkça destek yoksa size oy yok denmeli.
Sonra sanırım trabzonlu 50 kadar vekil olduğu söyleniyor. Açıkça onlara gidilip üstüne teşhir edilmeli. Nesli olan toprağa ihaneti sorgulanmalı.

gerisi ile uğraşmayın derim. Gidin avrupada belirli başlı klup ve UEFA-FİFA yöneticilerine durumu anlatın daha iyi

Courage
10.05.2014, 11:51
Bu işlerin müsebbibi Başbakandır.

Randevu alnıp gidilmeye layık tek kişi de o'dur zira iktidar'da olsa muhalefet'te olsa bütün milletvekilleri genel başkanlarının aksi bir tutum sergileyemezler. Genel başkanları ise tamamen hükümetin belirlediği gündem ve sınırlar içerisinde debelendiğinden ...ve bu hudutları çizen de başbakan olduğundan kendisinden başka hiç kimseyle görüşülmesini anlamlı bulmuyorum.

Başbakanlıktan randevu alınabildiği an bende varım. Gerekirse bütün BMN'yi sırtımdan oraya taşırım.

TSezgin61
10.05.2014, 11:55
Bu işlerin müsebbibi Başbakandır.

Randevu alnıp gidilmeye layık tek kişi de o'dur zira iktidar'da olsa muhalefet'te olsa bütün milletvekilleri genel başkanlarının aksi bir tutum sergileyemezler. Genel başkanları ise tamamen hükümetin belirlediği gündem ve sınırlar içerisinde debelendiğinden ...ve bu hudutları çizen de başbakan olduğundan kendisinden başka hiç kimseyle görüşülmesini anlamlı bulmuyorum.

Başbakanlıktan randevu alınabildiği an bende varım. Gerekirse bütün BMN'yi sırtımdan oraya taşırım.

Kariliyorum.

Bence hic partilerle ugrasmadan basbakan ve cumhurbaskanindan randevu alinmalidir.

Trabzonu nasil sattigi, hakkimizi nasil yedigini, kupamizi istedigimizi net bir sekilde ifade etmeliyiz...

Jackal Wile
10.05.2014, 11:58
Boşa zaman kaybı olayı iç yüzünü senden benden iyi biliyordurlar ama oy kaygısı yüzünden işlerine geldikleri gibi görüyorlar

Burçin Aydoğdu
10.05.2014, 17:40
Eğer 20-30 kişilik heyet oluşturulabiliyorsa bu mutlaka yapılmalı. Trabzon'daki parti ilçe teşkilatlarından Çankaya köşküne kadar her yere çıkmaya değer ve etkisi olur.

Ama 2-3 kişi kalınacaksa hiç gitmemek, toplanmamak daha iyi. O zaman tahmin ettikleri kadar güçsüz olduğumuzu düşünürler.

Yani evet şikeyi biliyor ama hayır şikeye karşı ne kadar güçlü bir direniş olduğunu göremeyecek kadar ahmaklar. Siyasetçilerin çoğu bu konularda ancak gözleriyle gördüklerini idrak edebilirler. Haktan hukuktan anlamaz, anlasa da umursamazlar.

Sibel
10.05.2014, 18:21
Başbakana gitmek bir işe yaramaz ki.
"siz kupayı hak etmediniz ki" der. Halka selam eder uğurlar.
Ama cumhurbaşkanlığı neden olmasın...

o.yetimm
10.05.2014, 19:14
başkan iho olduğu sürece hiçbir etkisi olacağını sanmıyorum. siyasilerin dediklerine boyun eymeyecek dik duracak bir başkan lazım önce

ozturk
10.05.2014, 19:47
Bence siyasi partiler şikeyi, şike sürecini bizim kadar iyi biliyor.Ancak oy kaygısıyla bu şekilde davranıyorlar. O nedenle şikeyi anlatmak çözüm olmaz bence.

aaahmet61
10.05.2014, 19:51
siyasi parti oya bakar.

Oğuz ZEYTİN
10.05.2014, 21:54
3 Temmuz surecinde mahkeme karari aciklandkktan sonra siyasiler oy gozeterek aciklamalar yapmaya baslamisti. Fikren yakinlik duydugum siyasi partinin bircok milletvekili ve kurmaylarina ulasip bu davada neden sucludan yana durduklarini sordum. Secmenleri olarak beni ikna etmelerini istedim, bilmedigim neler oldugunu anlatmalarini rica ettim. Genel merkeze gidip genel baskanin danismanlarindan randevu talep ettim.

Sunu gozlemledim. Onlarin dunyasinda fenerli, gsli, bjkli veya TRABZONSPORLU yok; nerede durursam daha fazla oy toplarim kaygisi var.

Temiz futbol olmadigi gibi temiz siyaset de yok.

OnurKul arkadasimizin cagrisini anlamli buluyorum. Hakliyken gundem belirleyememek,bunun propagandasini yapamamak bu mucadeleye gonul verenlerin moralini bozuyor. Eyleme gecmek lazim.

fadigaTS
10.05.2014, 21:54
Bilmedikleri bir şey değil ki.Sadece oy uğruna hepsi görmezden geliyor :)

Courage
10.05.2014, 22:16
Başbakana gitmek bir işe yaramaz ki.
"siz kupayı hak etmediniz ki" der. Halka selam eder uğurlar.
Ama cumhurbaşkanlığı neden olmasın...

Neden yaramasın?

''İlk defa'' yaptığı işlere itiraz eden TRABZONLU (trabzonsporlu) bir grubun varlığından haberdar olacak az şey mi?

Samet Türkmen
10.05.2014, 22:29
Döner bıçaklarıyla saldıralım.

Murat Acar
10.05.2014, 22:32
Döner bıçaklarıyla saldıralım.
Sametciğim seni burda görmek ne güzel...Sağlığına kavuştuğunu görmek....
Herşeye rağmen sen gidelim saldıralım dıyosan bursa çakısıda olur :)) gidelim anasını satayım... Ama siyasilere şikeyi anlatmaya değil şikeyi onlar bizden daha iyi biliyo ağzılarının payını vermeye gidelim...

Samet Türkmen
10.05.2014, 22:44
Sametciğim seni burda görmek ne güzel...Sağlığına kavuştuğunu görmek....
Herşeye rağmen sen gidelim saldıralım dıyosan bursa çakısıda olur :)) gidelim anasını satayım... Ama siyasilere şikeyi anlatmaya değil şikeyi onlar bizden daha iyi biliyo ağzılarının payını vermeye gidelim...

TBMM oturumunu izlemek için randevu alabiliyorsun. Salondaki üst balkondan izlemek mümkün. Referans işini de halledebilirim. Sansasyonel bir eylem olabilir oturumda şike için bağırmak :D

Murat Acar
10.05.2014, 22:52
TBMM oturumunu izlemek için randevu alabiliyorsun. Salondaki üst balkondan izlemek mümkün. Referans işini de halledebilirim. Sansasyonel bir eylem olabilir oturumda şike için bağırmak :D

Bana uyar gidelim :)

TekfurÇayır 61
10.05.2014, 23:06
...
Sunu gozlemledim. Onlarin dunyasinda fenerli, gsli, bjkli veya TRABZONSPORLU yok; nerede durursam daha fazla oy toplarim kaygisi var.

...

Katılıyorum.

OnurKul
10.05.2014, 23:10
Olayı anlamamışsınız.

Burada bunu yapalım mı yapmayalım mı diye tartışmayalım, "nasıl yaparız"ı tartışalım.

Zira İHO ve ekibinden ümit kesildi. Yargıtay'ın kararı ortada, Temiz Futbol Eylemleri ile her nekadar iyi bir yol katettiysek de, bu iş yürüyüşe veya protestoya benzemez. Trabzonspor'un meramını, hiç bir zaman diplomatik yollarla anlatmadık. Gelin bunu deneyelim.

Kimisi "Onlar ne olduğu biliyor biz anlatmayalım" demiş, kimisi "Bu iş değişmez" demiş, kimisi de "Başbakana gidelim" demiş.

Yahu arkadaşlar şu klişeleri bırakın. Şahsi önerim gündem oluşturmaya yönelik karşı bir ataktır. Biz de biliyoruz partileri ne düşündüğünü, ne karar verdiğini ve bizim bir ziyaretle onları etkileyemeyeceğimizi...

O zaman şöyle anlatalım meramımızı.

Hedef kitle:
1- Hakka ve adalete inanan insanlar.
2- Antifenerliler.
3- Muhafazakar kesim.
4- Anadolu kulüpleri
5- Özellikle fb'liler.

Amaçlar:
1- Partilere ültimatom vermek.
2- Gündem oluşturmak.
3- Şikeyi kamuoyunun gözüne sokmak.
4- Şike davasının tapelerini bir kez daha gündeme getirmek.
5- Taraftar düzeyinde, delil ve tapelerle Anayasa Mahkemesi'ne başvuru yapmak.

Artık bu davanın Atatürk'le, Türklük'le, feneri ele geçirmeye çalışmakla ilgisi olmadığını gidip anlatmamız gerekiyor.

Samet Türkmen
10.05.2014, 23:21
Olacak iş var olmayacak iş var. Kimse ne Başbakana gidebilir ne de başka birşey yapabilir.

Üzerinden 3 sene geçtikten sonra ne sivas ne fener ne de başka biri küme düşer. Bu iş kapanalı çok oldu. Aziz'in kişisel davası devam ediyor sadece.

TekfurÇayır 61
11.05.2014, 00:23
...........

OnurKul
11.05.2014, 01:11
Ültimatom verebilmek için yaptırım gücün olması lâzım. Yaptırım gücü olmadan ona ültimatom değil istekte bulunmak derler. Şike kamuoyunun umrunda değil, alan memnun satan memnun. Şu şike süreci bitsin ondan sonra süper ligin yüzünü şeytan görsün. Futbol kolay kolay adam olmayacak gibi görünüyor bu ülkede.

İyi de biz mücadele gücümüzü kaybedersek ne kazancağız?

Otoriteye karşı, mücadele gücün yoksa, otur tiyatro seyret.

Bu arada 150 bin imzalı bir kampanya varsa (ki bunun genişletilmesi lazım) babalar gibi ültimatom verirsin.

OnurKul
11.05.2014, 01:12
Olacak iş var olmayacak iş var. Kimse ne Başbakana gidebilir ne de başka birşey yapabilir.

Üzerinden 3 sene geçtikten sonra ne sivas ne fener ne de başka biri küme düşer. Bu iş kapanalı çok oldu. Aziz'in kişisel davası devam ediyor sadece.

Kim tayyip'e gidelim dedi?

Parti ziyaretlerinden bahsediyorum ben. İkisi ayrı şey. Zaten rte'ye yaklaşma, baksana barut fıçısı gibi.

Sibel
11.05.2014, 01:49
Neden yaramasın?

''İlk defa'' yaptığı işlere itiraz eden TRABZONLU (trabzonsporlu) bir grubun varlığından haberdar olacak az şey mi?

O her şeyden haberdar. :) Yanlış anlamayın, bunları bu fikre tepki için yazmıyorum. Mesela ne yapılabilir başbakanla görüşülünce? O ne yapar?
O kadar kırıdı ki beklentilerim bilemiyorum...

Necat Ulusoy
11.05.2014, 02:02
Güzel fikir. Umarım birileri elini taşın altına koyar.

Yüzümüze baka baka ne diyeceklerini çok merak ediyorum.

U.Sadıkoğlu
11.05.2014, 02:24
Fikir çok güzel bu süreçte siyasi partilere söveceğimize en azından bunu yapabilirdik.

Tabii birde siyasi partilerden randevu alabilecek miyiz esas mesele bu :)

Ben her türlü çalışmayı yapmaya hazırım fakat uzun soluklu bir proje olması gerekli.

Courage
11.05.2014, 03:33
O her şeyden haberdar. :) Yanlış anlamayın, bunları bu fikre tepki için yazmıyorum. Mesela ne yapılabilir başbakanla görüşülünce? O ne yapar?
O kadar kırıdı ki beklentilerim bilemiyorum...

3 Temmuz'dan bügüne karşısına gelen kişilerden farklı
olarak bu insanlar hiç bir maddi şantajla sindirilemeyecek, hiçbir siyasi çıkar gözetmeyip oportunistliğe kaçmayacak , herhangi bir tapesi veya şantaj unsuru için kullanılabilecek malzemesi olmayan insanlar...

Yani ilk defa ''baldırı çıplak'' Trabzonsporluları dinleyecek ,bu ilktir.

10 Yıldan beri (belediye başkanlığı dönemini bir kenara bırakıyorum) sürekli ''milli irade ,halkın dediği olur'' v.b. cümleleri diline pelesenk edip semeresini yemiş biri kim olursa olsun bu ilk karşılaşmada ; açığı olan ,yamanmaya çalışan bir Trabzonsporlu(!)'ya (kim olduklarını anladınız sanırım) verdiği tepkiyi veremez.

Hiçbir şey elde edilemese bile bir psikolojik bariyer yıkılır. Gerisi gelecektir.

Kaya
11.05.2014, 03:35
3 Temmuz surecinde mahkeme karari aciklandkktan sonra siyasiler oy gozeterek aciklamalar yapmaya baslamisti. Fikren yakinlik duydugum siyasi partinin bircok milletvekili ve kurmaylarina ulasip bu davada neden sucludan yana durduklarini sordum. Secmenleri olarak beni ikna etmelerini istedim, bilmedigim neler oldugunu anlatmalarini rica ettim. Genel merkeze gidip genel baskanin danismanlarindan randevu talep ettim.

OnurKul arkadasimizin cagrisini anlamli buluyorum. Hakliyken gundem belirleyememek,bunun propagandasini yapamamak bu mucadeleye gonul verenlerin moralini bozuyor. Eyleme gecmek lazim.

Oğuz'a hak veriyorum.

Siyasi partiler resmen "oy" koparmak adına duruşularını şekillendiriyorlar. Bu da maalesef çok üzücü bir durum...

salihismet
11.05.2014, 03:45
Herkesin bildigi bir seyi tekrar anlatmak, hemde bu saatten sonra.
Evet fb sike yapti, fakat biz onu kurtarmak istiyoruz, bunu mu duymak istiyorsun siyasilerden?

TekfurÇayır 61
11.05.2014, 11:14
..........

OnurKul
11.05.2014, 13:11
Bizler şike sürecinin başında güçlü bir tepki vermeyerek, tiyatro seyreder gibi seyrederek zâten sınıfta kaldık. Başta güçlü bir tepki verilseydi olaylar bu derece kimseyi umursamaz şekilde gelişemezdi.

150.000 Kişinin imzâ vermekten başka bir numarası yok, bunu da gördük. Siyâsiler de gördü. GS'li bir tanıdığına sor bakalım, şikebahçenin düşmesini gerçekten istiyor mu?

UEFA, FIFA, CAS olmasa bu iş bitmişti, 2014 yılında olay şikenin adı bile telaffuz edilmez hâle gelmişti.

Ülke içinde bize verilen mesaj net, bu mesajı anlamamazlıktan gelmek bize birşeyler kazandırmaz, aksine kaybettirir.

Kalan gücümüzü UEFA devreye girdiğinde kullanmamız en mantıklı hareket olur.

Şu başlık altında, şu fikre bence muhalefetin anlamı yok. Bir şey yapılmadı falan diyorsun da kardeşim bırak, biz de gerekeni yapmaya çalışalım. Bölüm canavarını mı bekliyoruz ki kalan güçten bahsediyorsun? Ben diyorum bir kurul ve heyet oluşturulsun. Daha sonra senin dediğin zaman da açarsın fikrini seninkini de uygularız.

Ülke içi dışı mesajı bilmem ben. Benim mesajım net. Ben gs'ye bjk'ye güvenerek yola çıkmamışım ki. Kaldı ki yönetim bazında destek alınamıyorsa biz de toplanıp Çarşı (ki destek verdi) Ultraaslan'la falan diplomatik görüşmeler yapılabilir. Bu da ayrı bir fikirdir. Keza gs ve fb düşman kardeşler olsa da son dönemde çok gerildiler. Bunu da politik bir manevra olarak yapabiliriz.

Sonuç olarak yaşımızı başımızı almış adamlarız, burada sunulan fikrin belli bir tecrübenin eseri olarak görüp, ona göre yazmak gerek.

"Yaptığımız hiç bir şey bir işe yaramıyor" muhalefetini de bırakın Allah aşkına, bir şey yapamıyorsanız bırakın da başkaları bir şey için çabalasın.

Arkadaşlar net söylüyorum artık şu fikre bile karşı çıkanın Trabzonspor'la işi olamaz. Bu fikre karşı çıkmak ya bezginliktir (ki bize yakışmaz!) ya da "ben kupa istemiyorum, fenerin de yaptıkları yanın kâr kalsın." demektir.

şenol.08.borçkalı
11.05.2014, 13:21
Arkadaşlar yapmayın lütfen , adamlar sanki farkında değil olayın ..

Bizden daha iyi biliyorlar.

Onların herseyi OY...Umurlarında değiliz..

Birde karsılarına geçip olayı anlatırsak '' bizi dinliyormus gibi yapıp, hee öylemiydi derler..sonrada malum icraat sıfır''..

Bırakın durumu anlatmayı , muhatap bile olmayalım derim..

siyasi partilere durumu anlatmak yerine protesto etmek daha doğru olur.

Alayına Tarla resimleri ve siyah poşetler içinde bol bol ekin gönderelim derim..

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 13:22
Bu embesillere,afedersiniz ama hiç bir bok anlatılmaz......

TekfurÇayır 61
11.05.2014, 13:24
.........

Yiğit Gayretli
11.05.2014, 13:28
Her fikir çok değerli. Hatta bu fikir çok da güzel bir fikir. Lakin bizim gibi ülkelerde uygulanabilirliği yok maalesef.

Ancak gelişmiş demokrasilerde mümkün olabilir.

Nereden mi biliyorum? Bundan aylar önce bahsdilen konuya dair bir kaç girişimimiz olmuştu...

OnurKul
11.05.2014, 23:42
"Sonuç olarak yaşımızı başımızı almış adamlarız, burada sunulan fikrin belli bir tecrübenin eseri olarak görüp, ona göre yazmak gerek."

Bu cümlen sâdece senin için mi geçerli, yoksa benim için de geçerli olabilir mi? :)

"Bölüm canavarını mı bekliyoruz ki kalan güçten bahsediyorsun?"

Bu cümlen sâdece UEFA'dan sonra harekete geçmek düşüncesi için mi geçerli, yoksa siyâsi partilere şikeyi anlatma düşüncesi için de geçerli mi? :)

Heyet için gönüllü olanlar varsa kendilerine başarılar dilerim.

O tanımlamalar sadece benim için geçerli. Zira hevesini kaybetmiş, mücadele gücü olmayanlar sadece atıp tutar. Sonra da biz niye bir şey yapmıyoruz havalarına girer.

Bunu senin şahsında senin gibi yazanlara söylüyorum, bu konuda faydalı fikri olan yazsın, "Bir şey olmaz, zaten her şeyi yaptık, yaptık da ne oldu?" türü yazılar gereksiz, yersiz ve Trabzonspor'un mücadelesine yakışmaz.

Biz buraya konu dallanıp budaklansın herkes olumlu katkı yapsın diye yazıyoruz burası Trabzonspor forumu, burası örgütlü bir oluşum, bu oluşuma da diplomatik hamleler yakışır.

mete61bordomavi
12.05.2014, 21:31
Sanki onlar bilmiyorlar mı şike olduğunu?
Aksine onlar şikeyi aklamaya çalışıyorlar. Hem de hepsi!
O yüzden bu girişim bence sonuç vermez. Gerek de yok zaten...

Çağrı Metin
12.05.2014, 21:32
Onlar bize anlatsın daha yararlı olur.

TekfurÇayır 61
12.05.2014, 21:40
O tanımlamalar sadece benim için geçerli. Zira hevesini kaybetmiş, mücadele gücü olmayanlar sadece atıp tutar. Sonra da biz niye bir şey yapmıyoruz havalarına girer.

Bunu senin şahsında senin gibi yazanlara söylüyorum, bu konuda faydalı fikri olan yazsın, "Bir şey olmaz, zaten her şeyi yaptık, yaptık da ne oldu?" türü yazılar gereksiz, yersiz ve Trabzonspor'un mücadelesine yakışmaz.

Biz buraya konu dallanıp budaklansın herkes olumlu katkı yapsın diye yazıyoruz burası Trabzonspor forumu, burası örgütlü bir oluşum, bu oluşuma da diplomatik hamleler yakışır.

Bu yazında itirâz etmem gereken o kadar çok şey var ki...

En güzeli sen hevesinin peşinden git. Ben yazdıklarımı silerim olur biter.

kalavara
12.05.2014, 22:00
http://www.medyatrabzon.com/trabzonlu-burokrat-kiyimi-devam-ediyor-107403h.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

kime ne anlatacaksınız?
ülkede değeri kıymeti olmayan bir kentin derdini kime anlatacaksınız? it yerine konmayan bir kenti kime anlatacaksınız?

OnurKul
13.05.2014, 13:42
Bu yazında itirâz etmem gereken o kadar çok şey var ki...

En güzeli sen hevesinin peşinden git. Ben yazdıklarımı silerim olur biter.

İsabetli olur, yoksa benim de sana yazacağım çok şey var ki...

TekfurÇayır 61
13.05.2014, 15:13
İsabetli olur, yoksa benim de sana yazacağım çok şey var ki...

Yazmanı tercih ederim, eleştirilmeyi severim.

OnurKul
13.05.2014, 15:21
Yazmanı tercih ederim, eleştirilmeyi severim.

İki gündür yazıyorum ne anladın yazdıklarımdan? :)

Bu bildiriyi elden götürüp vermezsen hiç bir anlamı yok.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=45886

TekfurÇayır 61
13.05.2014, 15:32
İki gündür yazıyorum ne anladın yazdıklarımdan? :)

Bu bildiriyi elden götürüp vermezsen hiç bir anlamı yok.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=45886

Kaç kişi gerek bunun için?