PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CHP'nin "Şike Aklama Kanun Teklifi" Hakkında Bildirimizdir

admin
08.05.2014, 18:23
CHP'nin "Şike Aklama Kanun Teklifi" Hakkında Bildirimizdir

Üzülerek görmekteyiz ki, 3 Temmuz 2011'den günümüze yaşanan süreç Türkiye'deki yozlaşma ve adaletsizliğin geldiği boyutu tarihin sayfalarına silinmeyecek bir biçimde kazımaya devam etmektedir.

Atatürk'ün çizdiği ahlaklı sporcu profilini bir kanara bırakıp, saha sonuçlarını elde etmek için türlü yollara başvuran, bu yolda örgüt kuran ancak emniyet ve yargının sillesine maruz kalan örgüt üyelerini korumak ve bu örgütün camaiaları üzerinden kendilerine sağladığı çıkarları kaybetmelerini engellemek için tüm nüfuzunu kullanan kişilerin makamları ve insanların gözündeki profilleri ülkemizin geldiği vahim durumu gözler önüne sermiştir.

Bugüne kadar herkesin malumu olan ve tekrarlamak istemediğimiz biçimde kollanan suç örgütü için bu sefer de anamuhalefet partisi CHP harekete geçmiş ve Genel Başkan Yardımcısı aracılığı ile yaptığı açıklamada "hukuk dışı delillerle sonuçlandırılan davalarda kesinleşen hükümlerin hem infazlarının durdurulması hem de yeniden yargılanmalarının başlatılmasını öngören kanun teklifini, TBMM Başkanlığı'na sunduklarını" büyük bir gururla(!) basına açıklamıştır.

Hatırlatmak gerekir ise, şike davasındaki delillerin hukuk dışı olduğu yönündeki fırsatçılık fenerbahçe camiası içindeki şike sever kısım tarafından 17 Aralık 2013'te yaşanan gelişmeler sonrası dile getirilmiş ve siyasi zeminde başarılı olmakta zorlanan partiler tarafından da bu fikrin üzerine balıklama atlanmıştır. Ancak ilgili partilerin verdiği bu destek tamamen fenerbahçe taraftarlarına şirin gözükme maksadı güden, olayın esasına asla inanmayan, tabiri caizse adice bir destektir. Çünkü, yargı kararlarına 17 Aralık operasyonu sonrası güvenini kaybeden siyasi oluşumlar, bu operasyonun odağındaki kişilerin siyasi yönlerini seçim malzemesi yapmakta bir çekince görmeyerek, zihin dünyalarının ne kadar kirli ve bulanık olduğunu tescil etmişlerdir. Kaldı ki bu desteğin gerekçesinin 17 Aralık'ta yaşananlar değil, sadece ve sadece fenerbahçeli seçmenlere şirinlik olduğunu ispatlamak çok da zor değildir. 20 Mayıs 2012'de CHP lideri Kemal KILIÇDAROĞLU, CHP Web Sitesi aracılığı ile yaptığı açıklamada " “Fenerbahçe sevdası bitmez” ve “Dar ağacında bile son sözümüz Fenerbahçe olacak” diyen Metris tutuklusu Aziz Yıldırım’ı kutluyor, kendisine takımın başında özgür günler, çok ağır bir sorumluluk üstlenerek Başkan Aziz Yıldırım ile yönetime seçilen Fenerbahçelilere başarılar diliyor, tüm Fenerbahçe ailesine sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. " demek sureti ile, derdinin adalet değil fenerbahçe camiasına yaranmak olduğunu açık seçik ortaya koymuştur. Bundan önce çeşitli kereler gerek AKP, gerek ise MHP'den gördüğümüz bu tavrı, sayısı kaçıncı kez olduğunu artık sayamamakla birlikte CHP'den tekrar görmek bizi şaşırtmamıştır. Bu da bize göstermiştir ki, ne iktidar partisinin, ne de muhalefetteki partilerin amacı ülkede adaleti sağlamak, doğruları uygulamak ve sporun sadece sahalarda yapılan bir sosyal/ekonomik faaliyet olmasını sağlamak değil, 25 milyon taraftara sahip bir camianın varlığı yönündeki şehir efsanesine inanarak, bunların oyları için dansözlük yapmaktır.

BordoMavi.Net ailesi özelinde Trabzonspor camiası olarak belirtmek isteriz ki, biz haklı mücadelemize başlarken ne iktidara, ne muhalefete, ne zengin işadamlarına ne de kalabalık olmamıza güvenmedik. Tek güvencemiz haklılığımız, tertemiz mazimiz ve 2010-2011 senesinde sahaya yeteneğinin yanına yüreğini koyan o güzel çocuklarımızdır. Süslü kelimelerle, sanayici patronların sponsorluğunda yapılan vicdani kampanyalarla tarihe yazdığımız bu efsane silinemeyecek.

Biz paraya karşı emeğin mücadelesini verdik. Tarih vicdanını satan politikacıları değil, bunu yazar!

BordoMavi.Net

Ibrahim Gaygusuz
08.05.2014, 18:26
"Otekelistirmek" boyle birseymis demek.

Oy icin haritadan silindik resmen, ve ne yazikki BDP haric herkes tavrini belli etmis bu konuda.

Mollasalihoğlu
08.05.2014, 18:35
Bugün AKP'li ilan edileceğiz.

Yarın AKP hakkımızı yediğinde yine tepki koyacağız, bu sefer de CHP'li olacağız, başka bir gün başka bir sebepten de MHP'li.. Alıştık artık.

Ama bu ithamlarda bulunanlar bu tarz açıklamalar sonrası ne hissediyor çok merak ediyorum.

DNA-TS
08.05.2014, 19:02
başka bir şey beklemezdim, devamını da bekliyorum diğer partilerden.sorsan muhalefet partisi o da adaletsizlikten yana dümen kırıyor.

Sibel
08.05.2014, 19:08
Hepiniz Allah'tan bulasınız!

Ali İhsan
08.05.2014, 19:10
Oyumu hiçbirine verdiğim için mutluyum, çünkü bu ülkede kimse adaleti, dürüstlüğü istemiyor, herkes güçlü olduğu noktalarda güçlünün hukukunu destekliyor...

Burçin Aydoğdu
08.05.2014, 19:32
Belki yeri değil ama dayanamadım.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41073&highlight=k%FDl%FD%E7daro%F0lu%27nun+%FEahitli%F0i adresindeki yazıyı yazdığımda altına cevap yazan, lafa "CHP'li değilim ama..." diye başlayıp da CHP'yi eleştiriyorum diye veryansın eden, AKP'yi eleştirmeden CHP'yi eleştiremeyeceğimi söyleyen, "Silin bu yazıyı", "Kaldırın bu yazıyı" diyen arkadaşlar buralarda mı? Kendilerine bir şey soracağım da...

Bu partilerin hepsi yüzsüz ve şerefsizdir ve her biri yüzüne tükürülmeyi ayrı ayrı hak etmektedir. Kimse forumda açık ya da gizli olarak particilik yapmasın artık. Mahkeme kararları belli, siyasetçilerin omurgasızlığı belli. Bunlar aleyhine tarihe düşülecek ne kadar not varsa hepsini parti ayırt etmeksizin düşmek lazım. Nokta.

Hamza Milet
08.05.2014, 19:49
Bu ilk defa chp alehte olan bir baslikmidir acaba?
Merak ettim

S.ÖZKAN
08.05.2014, 20:21
Bu ilk defa chp alehte olan bir baslikmidir acaba?
Merak ettim

Daha önce chp ye karşı mail fax tel kampnyaları yapıldı bir çok basın açıklamasında bu şekilde eleştirildi.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=45834 örneğin bu başlıkta olduğu gibi eleştirildi.

Bende merak ettim acaba siz hiç akp nin eleştirildiği bi başlıkta her hangi bir eleştiri yaptınız mı akp ye karşı ?

S.ÖZKAN
08.05.2014, 20:23
Bugün AKP'li ilan edileceğiz.

Yarın AKP hakkımızı yediğinde yine tepki koyacağız, bu sefer de CHP'li olacağız, başka bir gün başka bir sebepten de MHP'li.. Alıştık artık.

Ama bu ithamlarda bulunanlar bu tarz açıklamalar sonrası ne hissediyor çok merak ediyorum.

derdi siyasi partilerinin başarısı olan hiç kimse anlamaz eğer anlayabilecek kapasiteleri olsaydı 3 yıldan beri elbette anlarlardı.

emre duman
08.05.2014, 20:25
siz mail atıp oturdunuz yerden sıcak koltuklarınızdan birşeyler deyiştirmeye devam edin sanki sonuca ulaşacakmıssınız gibi,asileşmeden yakıp yıkmadan hiç bişe alamazsın bu ülkede.

ozturk
08.05.2014, 20:30
chpye tepki için genel seçimlerde akp Trabzon'da % 70 yapalım :rolleyes:

S.ÖZKAN
08.05.2014, 20:32

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41073&highlight=k%FDl%FD%E7daro%F0lu%27nun+%FEahitli%F0i adresindeki yazıyı yazdığımda altına cevap yazan, lafa "CHP'li değilim ama..." diye başlayıp da CHP'yi eleştiriyorum diye veryansın eden, AKP'yi eleştirmeden CHP'yi eleştiremeyeceğimi söyleyen, "Silin bu yazıyı", "Kaldırın bu yazıyı" diyen arkadaşlar buralarda mı? Kendilerine bir şey soracağım da...

Bu partilerin hepsi yüzsüz ve şerefsizdir ve her biri yüzüne tükürülmeyi ayrı ayrı hak etmektedir. Kimse forumda açık ya da gizli olarak particilik yapmasın artık. Mahkeme kararları belli, siyasetçilerin omurgasızlığı belli. Bunlar aleyhine tarihe düşülecek ne kadar not varsa hepsini parti ayırt etmeksizin düşmek lazım. Nokta.

+1

Mollasalihoğlu
08.05.2014, 20:34
siz mail atıp oturdunuz yerden sıcak koltuklarınızdan birşeyler deyiştirmeye devam edin sanki sonuca ulaşacakmıssınız gibi,asileşmeden yakıp yıkmadan hiç bişe alamazsın bu ülkede.

İmzandaki siteyi maillerde ilgililere bildirmek için kurduk mesela. Bil istedim.

bitirim
08.05.2014, 20:35
Hepsi aynı dediğimizde bize yüklenen arkadaşlar vardı, hadi çıksınlar ortaya yine savunsunlar chp lerini

S.ÖZKAN
08.05.2014, 20:39
Hepsi aynı dediğimizde bize yüklenen arkadaşlar vardı, hadi çıksınlar ortaya yine savunsunlar chp lerini

Hepsi aynı demek sorun değil.Sorun hepsi aynı deyip akp chp mhp den birine oy vermeye devam etmekte.

Jackal Wile
08.05.2014, 20:41
bu bizim camiamızın ayıbıdır yanımızda olmayanı düzenden yana olanı deşifre edip ayıplayamamış bu camia sen ben burda konuşsak ne olur kulubun başındakiler hep birilerinin adamı olmuş

Oğuz ZEYTİN
08.05.2014, 20:42
Aciklamadaki "emniyet ve yarginin sillesi" ifadesi disinda katiliyorum, elinize saglik. Emniyet ve yargi, sike davasinda dogruyu yapti fakat bu ulkede bircok masumun canina ve diger haklarina kastetti.

Volkan Abi ile Hamzacebi'den herhangi bir aciklama geldi mi ?

şenol.08.borçkalı
08.05.2014, 20:49
Bu ülkenin vatandaşı oldugum için utanacağım hiç aklıma gelmezdi...kimse bizi tınlamıyor..ilk gün söyledim..yine söylüyorum..Azerbaycan ligine başvuralım..bizi yok görenler kararını versin sonra'

Veysel
08.05.2014, 20:53

Benim anlamadığım Akp + Chp + Mhp = %93 oranında oy aldılar toplam neden sadece Ak Parti'ye oy verilmiş diye lanse ediliyor ? Bütün partiler bize bu namussuzluğu yaptı ama Trabzon hepsine oy vermiş ???

Senin bu açıklaman saçmalamaktan başka bir şey değil kusura bak bakma

S.ÖZKAN
08.05.2014, 20:57
Benim anlamadığım Akp + Chp + Mhp = %93 oranında oy aldılar toplam neden sadece Ak Parti'ye oy verilmiş diye lanse ediliyor ? Bütün partiler bize bu namussuzluğu yaptı ama Trabzon hepsine oy vermiş ???

Ne yazık ki akp chp mhp hepsi bizim karşımızda ama yinede TS lierin tamamına yakını bu partilere oy verdi.

Mollasalihoğlu
08.05.2014, 20:59

Asa musa olayı. Elinde olsa hepsi aynısını yapar ama şu an Akp'nin elinde.

Chp ve Mhp ancak yardımcı olduklarından sorumlu tutulabilirler mevcut durumda. Daha doğrusu Akp bu işte hakkaniyetli davransaydı Mhp ile Chp ne yaparsa yapsın adalet yerini bulurdu. Ama tersi durumda Chp ya da Mhp adaletten yana olsalardı dahi mevcut durumda Başbakan istemedikten sonra sonuç değişmezdi. İstemiyor da.

Adem Erdoğan
08.05.2014, 21:02
Memleket birlik olmuş salağa yatıyor.

Ilelioglu
08.05.2014, 21:23
akp bu kanunu desteklerse, bu kanun gecer. mhp zaten destekleyecektir, belkide oda yeterli olur. Meclisten kanun gecirmek bu kadar basit iste. Tamamen hirsizi aklama kanunu.

Bu partilere Trabzon'dan %95 oy cikti. Trabzon'un gurur duyabilecegi baska seyler mi var yoksa? Trabzonspor yok oluyor, farkindamisin Trabzon?

..

oğuzhan can
08.05.2014, 21:34
Siyasilerin daha önemli işleri olmalı. En başta da terör ve açlık. Bunların olduğu yerde ne futbol olur ne de spor. Ama madem özerk olması gereken futbola siyaset karıştı ben de yorumumu yapıyım. Al birini vur ötekine. Ama yılanbaşı büyük fb li başbakan.

Tuğrul
08.05.2014, 21:37
CHP milletvekillerinin görevi.

Silivri, hasdal ve metris cezaevindekilere avukatlık yapmak.

Bunlar niye içeri alınmış, ne yapmış hiç bunları enterese etmez.

Hep bir ajitasyon, demogoji yaparlar.

Bu mahkemelerin kararlarını sulandırmak ve yoksaymak için olmadık bahaneler söylerler.

Özel yetkili mahkeme, adil yargılanma, yasadışı dinleme, polis fezlekesi vs...

CHP bu istismardan ekmek yiyemez. 2014 yerel seçimlerinde bu açığa çıktı.

altinkaya08
08.05.2014, 21:37
Bir tane de sağlıklı düşünebilen şerefli biri çıkıpta ''hep şikecileri aklamaya çalışıyorsunuz ama karşı taraftada hakkı yenen umutları çalınmış bir takım ve camia var '' demiyor.İşte ben buna yanarım....

İlker Yazıcıoğlu
08.05.2014, 22:02
Kalıbınıza tüküreyim sizin....
Haysiyetsizler.....
Şu memleketin siyasetinin geldiği hale bak....

Murat Acar
08.05.2014, 22:26

Burda meclisteki tüm partilerin kabahati var dediğimizde bizleri akpli ilan edenler tavır koyanlar chp ve diğer muhalif partilere oy vereceğim diyenleride gördük.Şimdi ne diyecekler onlar merak ediyorum.Hatta açık ve net konuşayım Akp yi yerip chp ve mhp ye toz kondurmayanlar vardı burda Hatta Hattta BMN yönetiminden bile bir arkadaş(ki şimdi yönetimde değil) akp ye inat chp ve mhp arasında seçim yapacağım bile demişti...Şimdi ne düşünüyor merak ediyorum...

hodlu
08.05.2014, 22:28
Cumhuriyet tarihinin en kara kanun teklifi. Resmen rezalet.....

Nesin61
08.05.2014, 22:28
Allah hepimize sabır versin.

AKP - CHP - MHP rahat durmuyor! Her gün yeni bir şey yumurluyor.

Elinize sağlık. Teşekkürler BMN.

Sacit
09.05.2014, 00:43
25 milyon taraftar kimin var ???
Hiçbir kulübün 25 milyon taraftarı yok, bu mümkün değildir.

Bunu anlayın artık..

28TS61
09.05.2014, 00:53
25 milyon taraftar kimin var ???
Hiçbir kulübün 25 milyon taraftarı yok, bu mümkün değildir.

Bunu anlayın artık..

aynen tutturmuslar 25-30 milyon taraftari var diye. hani nerde bunlar.
gayse desen onlarda 20 milyon, siketasta 15 milyon taraftarim var diyor.

sanki türkiyenin tüm nüfusu futbolla ilgileniyor dogdugu ilk günden beri.

SADECETRABZON61
09.05.2014, 03:13

Yap Tabi.. Pkk ile masaya oturmalar vatan bir gram umurunuzda mı? Akp ve Chpden başka şu ülkede parti yok demi? Birbirinize kızın akpye kızanlar chpye chpye kızanlar akpye..

Trabzonspor herşeyimiz ama bir Vatandan önce gelmez..

Hele Türkiye böyle bir ortamdayken akpye oy verilmez verdiğiniz her oy Pkknın Kontrlünde bir ülke olarak seneler sonra size dönecek..

Mit Pkk kayıtlarını dinle Youtubeden halen akp diyebiliyorsan haber ver..

Samet Türkmen
09.05.2014, 03:21
Şike yapabileceğimiz bir dost kulübümüz bile kalmadı artık :( Sorun bizde millet !

Sercan Keleş
09.05.2014, 06:55
Yazı için teşekkürler.

% 60 Trabzon hırsızlara oy yanlış bir söylemdir defalarca söyledim. Siyasi görüşünüze asla karışmıyorum. İsteyen istediği partiyi destekleyebilir.

Seçimde AKP Ne kadar oy aldı diye bakılmaması gerekir. Seçime Katılım sayısı önemlidir.

Trabzonda 100 seçmen var. 90 Kişi Protesto etti ise 10 Kişi seçime katılmış ise % 10 Hırsızlara oy gitmiştir. Bu oy kullanmaya giden 10 Kişiden 9u AKP'ye oy vermiş ise AKP Trabzonu % 90 Kazanmış olur. Trabzonun %90ı değil % 10u Trabzonspor'u ikinci plana itmiştir.
Seçim boyunca gerek Mhp Chp gerekse Akpli seçmenler Şike davasını kullanmışlardır. Fenerbahçe'lilerin AKPyeoyyok Tagi vardı bir ara. AKP olmasa Fenerbahçe küme düşücekti oysaki ama adamlar Belli muhalif görüşten Akp oy kaybetsin diye bunu malzeme olarak kullanmıştır. Aynı şekilde süreçte Trabzonpsorlu seçmenlerde aynı düşünce ile yola çıkmıştır. Bunda Facebookta ki sayfalarda vardır. Her neyse Hakkımızı yiyen herkesin Allah belasını versin.

Mehmet BAŞ
09.05.2014, 08:50

:alkış::alkış:

Mehmet BAŞ
09.05.2014, 08:54
Yapılacak şey basit...

Trabzonspor'u Ligden çekiyorum diye karar alacaksın!

Bu hukuksuzluk son bulmazsa Trabzonspor'u artık yok sayabilirsiniz diyeceksin.

Maçlara çıkmayacaksın!

Bunun tek çözümü budur.

ozturk
09.05.2014, 08:57

Ben bu 3 partiyi de eleştiriyorum.Bu mesajımda Trabzon'daki oy oranına binaen akpye vurgu yapmak istedim.

ozturk
09.05.2014, 08:57
Yap Tabi.. Pkk ile masaya oturmalar vatan bir gram umurunuzda mı? Akp ve Chpden başka şu ülkede parti yok demi? Birbirinize kızın akpye kızanlar chpye chpye kızanlar akpye..

Trabzonspor herşeyimiz ama bir Vatandan önce gelmez..

Hele Türkiye böyle bir ortamdayken akpye oy verilmez verdiğiniz her oy Pkknın Kontrlünde bir ülke olarak seneler sonra size dönecek..

Mit Pkk kayıtlarını dinle Youtubeden halen akp diyebiliyorsan haber ver..

ironi yapmıştım :)

Kamil Çakmak
09.05.2014, 09:19
Siyaset Yavşakcılıktır. Yanlışı bile bile sırf oy kaygısyla gerçekleri görmeyende yavşaktır

Murat'
09.05.2014, 09:41
Reza Zerrab'a toz kondurmayan AKP ile CHP'nin hiçbir farkın olmadığını gördük sayelerinde, işleri güçleri hırsızı, suçluyu korumak, kollamak.

Emre İskender
09.05.2014, 09:43
sonuna bir de 25 milyon kere diye eklesemiydik...

İ. SARAL
09.05.2014, 10:34
Hepsinin Açık Mert Korkusuz.

Derin Trabzon
09.05.2014, 10:39
Chp ye hiç kızmıyorum adamlar haklı, baktılarki akp Trabzonun anasını ağlattı seçimde oy rekoru kırdı, onlarda anladı formülü "deveye diken Trabzonluya hakkını yiyen yaranır".

Afferin chp bidaki seçimde akp ile birlikte oyları bölüşürsünüz, ama daha tam bir akp olamadınız büyük ihtimal %51 e %49 la kaybedersiniz az daha dalga geçmeniz lazım Trabzonla

Burçak
09.05.2014, 10:50
biraz empati yapıyorum doğulu diye aşağılanan vatandaşlarımızı daha iyi anlıyorum şimdi.

Ali Bektaş
09.05.2014, 11:08
Böyle bir teklifin verileceğini az çok tahmin ediyordum ama ilk hangi partinin vereceğini tahmin edemiyordum. Bravo chp birinci geldin şey madalyası takmaya hak kazandın

cyberentalpi
09.05.2014, 11:41
chp
ilkesiz chp
omurgasız chp

Tüm yurdu kucaklayacağına aziz yıldırım ın kucağında oy bekleyen aptal chp

ama derin Trabzon a katılıyorum. Bu hareketi Trabzon oylarını arttıracaktır. insan fıtratı bu seversen döver. döversen sever

Efsane-1967
09.05.2014, 12:03
Chp ye hiç kızmıyorum adamlar haklı, baktılarki akp Trabzonun anasını ağlattı seçimde oy rekoru kırdı, onlarda anladı formülü "deveye diken Trabzonluya hakkını yiyen yaranır".

Afferin chp bidaki seçimde akp ile birlikte oyları bölüşürsünüz, ama daha tam bir akp olamadınız büyük ihtimal %51 e %49 la kaybedersiniz az daha dalga geçmeniz lazım Trabzonla

Aynen boyle vurucu olmasi lazim mesela ''Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi etmedik'' gibi cumleler oylari esitler.

Murat'
09.05.2014, 12:20
Şike mevzusunda az da olsa konuşan Volkan Canalioğlu cıkıp da mecliste basın açıklaması yapmazsa adam değildir.

erolizmts
09.05.2014, 14:48
Çok da umursamıyorum. 2004 yılından beri aynı şeyi söylüyorlar. Öym'de görülen davalara karşılar. Ergenekon, Balyoz, Sarıkız, Ayışığı, Yakamoz gibi davaların yeniden görülmesini yıllarca, şike davasını da son yıllarda işin içine katarak davaların yeniden görülmesini istiyorlar. Yani süpriz birşey yok, beklenen hamlelerini yaptılar. Dün ne diyorlarsa bugün de aynısı söyleyip isteklerini eyleme döküyorlar. Şike davası olmasaydı da aynı teklifi meclise vereceklerdi. Benim için Chp veya Mhp'nin ne dediği, nasıl davrandığı çok önemli değil. Ülkeyi yöneten bunlar değil, yargı, emniyet, bürokrasi, tff, tahkim, kulüp başkanları vs. bu partilerin elinde değil. Bir açıklamayla şikecilerin futbolcularının cezalarını kaldıran da bu partiler değil. Şike'de kulüp ve yöneticileri ayıralım diyen bu partiler değil. Gerekirse Avrupa'ya gitmeyiz diyen bu partiler değil. Mecliste bir araya gelseler de sözleri geçmiyor zaten. Çünkü çoğunluk iktidar partisinde. Kupa'nın Trabzonspor'a verilmesinin önündeki engel bu parti veya ekürileri değil. Ben realiteye bakıyorum. Trabzonspor'a kupasını vermeyen kim/kimlerdir gayet iyi biliyorum.

Emre Emiroğlu
09.05.2014, 15:13
Bu duruma kontra olarak genel seçimde CHP ye %61 oy verelim. Şanımız yürüsün. Yaşasın trabzon seçmeni.

Muhammet Hacısalihoğlu
09.05.2014, 15:45
Muhalif bir site olarak lanse edilen bir forumun sanki CHP bunları yeni yapıyormuşçasına bir yazı yazılmasını anlamsız ve samimiyetsiz buluyorum..

AKP CHP MHP aynı bokun laciverdi..

Alexander
09.05.2014, 19:32
kırım gibi referendum yapıp rusyaya baglanalım, dogalgaz ve icilebilir su kaynaklarının 5 de 3 rusyada, bakır demir rezervelerinin 5 de 2 si rusyada, adamlar sibirya ormanlarının sahibi, sokmusum turkiyesinede turklugunede.

ahahahaha :D
kızlarıda cabası :D
nataşalar bekler bizi :D

Mehmet SELEN
09.05.2014, 19:46
kırım gibi referendum yapıp rusyaya baglanalım, dogalgaz ve icilebilir su kaynaklarının 5 de 3 rusyada, bakır demir rezervelerinin 5 de 2 si rusyada, adamlar sibirya ormanlarının sahibi, sokmusum turkiyesinede turklugunede.

Takımımızın adını da Spartak Trabzon yaparız.

Yaşar
09.05.2014, 21:28
Seçimden önce aynı şeyleri söylediğimizde üstümüze gelenler olmuştu. Bu yolda yalnızız renktaşlarım , tek başımıza herkese karşı gücümüz yettigince mücadelemizi vermeye çalışıyoruz.

AiCKRGL
13.05.2014, 15:05
Chp nin yeniden yargilama hakkindaki kanun teklifi bugun meclis gundemine gelecekti yanlis hatirlamiyorsam

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2014, 15:11
CHP. MHP. AKP.

Alayı şikebahçe ve azizin kurtulması için uğraştı.

Tek gerçek TRABZONSPOR.
Bu 3 partiye rağmen kupayı alacağız.
Ben inancımı kaybetmedim.
Çünkü hakkımız olanı alacağız, kimsenin vermesine gerek yok.

AiCKRGL
13.05.2014, 15:13
Yeniden yargilamanin bas aktoru metin fevzioglu ile basbakanin restlesmesi yeniden yargilanma konusunda akp nin alacagi tutumu degistirir mi acaba.sanmiyorum ama

özgür6161
13.05.2014, 15:16
Adaleti ve hakkaniyeti savunmayan her kim var ise onları lanetliyorum.CHP-MHP-AKP Lanet Olsun sizin anlayışınıza...