PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Veysel
12.05.2014, 22:28
Yeni stad yeni ruh acil bir yapılanma lazım bizi ancak bu kurtaracak kardeşlerim, abilerim

F. Yıldırım
12.05.2014, 22:49
Bu sezon kendimizi ölçebileceğimiz rakipler:
-Juventus
-Lazio
-bjk
-gs
-şikebahçe
-Kasımpaşa
-Bursaspor
-sivasspor

Hepsi ile 2'şer maçtan toplam 16 maç yaptık ve aldığımız galibiyet sayısı sadece 1, inanılacak gibi değil.

Takım tek kelimeyle başarısız.

memozcan
12.05.2014, 22:55
Bizim geri 4'lümüzde 1 sağ bek, 1 sol bek, 2 stoper orijinli 4 futbolcu vardı.

Bunların sağ bek olanı stoperde, sol bek olanı sağ bekte, stoper olanı da sol bekte oynadı.

Hoca Yumlu'yla Henriq'i de değiştirseydi çok daha enteresan olacaktı ama yapmadı nedense.

çok şükür tutarlı taraftarlarımız da var.. herşeye kader kısmet diyen taraftar profilinden bıkkınlık geldi..

hami hoca bu sezon juve dahil çıktığı her büyük maçta saçmaladı maalesef.. burası trabzosnpor, staj yeri değil..

brnclhn
12.05.2014, 23:01
-Juventus
-Lazio
-bjk
-gs
-şikebahçe
-Kasımpaşa
-Bursaspor
-sivasspor

Hepsi ile 2'şer maçtan toplam 16 maç yaptık ve aldığımız galibiyet sayısı sadece 1, inanılacak gibi değil.

yok yaw olur mu avrupada destan yazdık,ligde de 5. yiz daha nolsun sıradan bi anadolu klubu için başarılıyız... akçay şu takımın t.d ü 6.lık başarı dedi daha nolsun...sonra ben anadolu klubu olduk diyince de kızmasın kimse...bu sezonu başarılı gören kimse büyük takım taraftarı diil bunu kabullenen kimse büyük takım taraftarı diil...

TekfurÇayır 61
12.05.2014, 23:02
Bu üslubu size yakıştırmadım....

Bunun için teşekkür ederim. Bir Trabzonsporluya bu üslupla konuşmam.

memozcan
12.05.2014, 23:04
iki kadro arasında bariz üstünlük yok.. o takımda üst klas oyuncu melo, selçuk ve sneyder var.. adamlar bu sene neredeyse hiç bir deplasmanı kazanamadılar, en rahat galibiyetini bize karşı aldılar.. o takımların kadroları bizden çok mu iyi.. sen rakibini analiz edememişsin bir kere, rakibin sağbeki semih kaya ve bir kere rahatsız edemedik adamı.. üstelik adam kaç kere hücuma katkı yaptı.. bizim sağbekimiz caner , bir kere ortasahayı geçti onda da topu rakibe teslim edip geri döndü.. keza sol bekimiz aykutun ne yaptığını çözemedim bile.. bu sene sol bekte verim aldığımız tek adam olcan.. hiç olmadı onu koy sol beke.. yok olmadı ona hücumda ihtiyacım var diyorsan o zaman tek orjinal sol bekin m. akbaşı oynatacaksın orda..

defans hattımızın bomba sakatlandıktan sonraki ideal hali: bosi-mustafa-aykut d.- m. akbaş şeklindedir.. niye oynarsın bu kurguyla be adam?

paps
12.05.2014, 23:13
Bunun için teşekkür ederim. Bir Trabzonsporluya bu üslupla konuşmam.

Sana cevap vermeyecektim fakat insanı zorluyorsun ne demek istiyorsun sen biz Trabzonsporlu değilmiyiz konuşmalarını tart biç öyle konuş üslup olayına gelirsek senin seviyene inersem burası boş tartışma alanına döner sen kimsinki kimin Trabzonsporlu olup olmadığına kafana göre yorum yapıyorsun burda birbirimizin kimliğini işkembeyi külliyeden sallayarak tartışmıyoruz yazdıklarınıza dikkat ediniz lütfen zaten sinirler gergin birde sizinle gereksiz cevaplaşmalara girmeyelim.

memozcan
12.05.2014, 23:15
henriqe ve adrianın hiç bir büyük maçta işe yaradığını görmedim. tıpkı zokoranın küçük maçlarda bir şey yapmadığı gibi.. bu üç isim sadri paşanın trabzonspora ettığı en büyük kazıklardır.. lange ve jun'u da dahil ettikmi, trabzonspor tarihinin en büyük 5 kazığı bunlardır..

kardeşim emre ile maça başlamak çok mu zor? adrianın yerine sonerle oyna.. soner zayıfmış, sanki adrian çok güçlü sanırsın.. aldığı bütün topları 50-60 metre ileriye oynadı ve hepsi rakibe gitti adamın.. bir 10 numara maçın sıkıştığı anlarda hiç mi devreye girmez? hiç mi dengeli pas atamaz? attığı bütün paslarda öndeki adamları ofsayta düşürüyor.. ilk şutunu sanırım 75. dakkada attı onu da rakibine çarptırdı zaten..

TekfurÇayır 61
12.05.2014, 23:15
Sana cevap vermeyecektim fakat insanı zorluyorsun ne demek istiyorsun sen biz Trabzonsporlu değilmiyiz konuşmalarını tart biç öyle konuş üslup olayına gelirsek senin seviyene inersem burası boş tartışma alanına döner sen kimsinki kimin Trabzonsporlu olup olmadığına kafana göre yorum yapıyorsun burda birbirimizin kimliğini işkembeyi külliyeden sallayarak tartışmıyoruz yazdıklarınıza dikkat ediniz lütfen zaten sinirler gergin birde sizinle gereksiz cevaplaşmalara girmeyelim.

Hiç niyetim yok zâten.

Erdal DİLEK
12.05.2014, 23:19
Cok mi şey istedik bi derby alin istedik. . .

memozcan
12.05.2014, 23:22
ligde bu sene 3 büyüklerden en az puanı alan takım muhtemelen biziz.. sedece 2 beraberlik aldık 4 de mağlubiyetimiz var.. araştırmadım ama muhtemelen elazığ bile bizden iyidir bu anlamda..

uemit
13.05.2014, 02:09
Facede dolasan resmi gordunuz mu barajla ilgili.. ya ne manyak su bjlli fenrrliler.. barajdan sike oldunu goruyorlar tape penalti yaptiran hatali gol yiyen kaleci hakem basmayi gormuorlar bi de photoshop yapmislar.. bizim millet kadar gormek istedigi gibi goren bi millet yok .

Burçak
13.05.2014, 08:52
http://i.hizliresim.com/ElRv0n.jpg

sinirden takip etmedim bu maçı.
şunun açıklamasını yaptı mı hami yada oyuncular?

h@msi61
13.05.2014, 09:06
http://i.hizliresim.com/ElRv0n.jpg

sinirden takip etmedim bu maçı.
şunun açıklamasını yaptı mı hami yada oyuncular?

Bunun sorumlusu Onur'dan baska birisi degil.

tristram
13.05.2014, 09:10
ligde bu sene 3 büyüklerden en az puanı alan takım muhtemelen biziz.. sedece 2 beraberlik aldık 4 de mağlubiyetimiz var.. araştırmadım ama muhtemelen elazığ bile bizden iyidir bu anlamda..

dogru ayni zamanda istanbul ucuzleriyle ligde yaptigimiz son 17 macta gallip gelemedik.boyle kepazelik tarihte gorulmemistir.sozde buyuk takimiz..pehh.

erolizmts
13.05.2014, 12:09
Normal sonuç. Takım sahaya 'kazanmamak' için çıkmış/çıkartılmış.

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2014, 13:36

Hedef pardon ruh kalmayınca böyle oluyor.

Böyle baraj mı olur.

Sacit
13.05.2014, 16:21
Sezon başında ne söylediysek hepsi gerçekleşti :)
Bu kulübü iyi tanıyorum..

Sibel
13.05.2014, 18:04
Fotoğraf gerçekten kötü bir özeti olmuş halimizin..

Öznur61
13.05.2014, 19:03
Onur, Aydınus'a "Çıkarın artık üstünüzdeki İstanbul takımlarının formalarını" dediği için sarı kart görmüş.

Tam haberi ;
http://t.co/2ofIolzkHT

h@msi61
13.05.2014, 19:29
Hedef pardon ruh kalmayınca böyle oluyor.

Böyle baraj mı olur.

Su foto ile bjk taraftarlari bizim takima kufur ediyorlar. Bize aslan kesilen takimin haline bak diyorlar. Ne diyeceksin ki adamlara, aynisi bize olsa biz ne dusunuruz?

bordomavi1
13.05.2014, 19:37

Onur barajı kuruyodu o sırada. Hakem erken kullandırdı.

bilgehan83
13.05.2014, 19:49
hami mandıralı
ve
tolga zengin

gs fobisi mi desem yoksa gs sempatizanı mı öle bir şeyler işte..

memozcan
13.05.2014, 20:02
hamiye bişey deme MRAya bişey deme, İHOya bişey deme, sadri beye bişey deme.. kime diyelim? hala başım ağrıyor ben ne yapayım?

azize atar yapar tüm başarısızlığı unutturmaya çalışırız !!

temel_yilmaz
13.05.2014, 20:05
Isin kotu tarafi su barajda duran kazmalar Porche biniyorlar bu isten kazandiklari paralar ile,harbiden bu dunyada adalet falan yok.

nakzo
13.05.2014, 20:58
-Juventus
-Lazio
-bjk
-gs
-şikebahçe
-Kasımpaşa
-Bursaspor
-sivasspor

Hugo Broos hocanın yattarayı oynattığı bir maçtan sonra körlere gerçekleri göstermek için oynattım demşti bzizm camiadaki körlerin gözüne sokmak lazım o istatisliği ama ne fayda kot kafa diye bir tabir kullanır bizim Zonguldaktaki Trabzonlular ah işte bzizm camianın yüzde 80 oranı kot kafadır aynı hataları her 5 yılda bir yapalar 10 yıl sürünürler.