PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Erbay
11.05.2014, 21:49
Final pası tercihlerimiz adamı çıldırtır.

Doğukan Uçan
herşeyi anlatan görüntü budur arkadaşlar.

https://twitter.com/Trabzonspor/status/465547010209099776

Ali YİĞİT
Haftaiçi kupa finali oynamış Gs'ye karşı kendi evimizde 4 tane yiyip geri geldik.

Kaleci Onur,Sağbek Bosingwa,Stoper Yumlu,Ortasaha Bourceanu,Forvet Emre Güral dışında kalan futbolcuların bir özgeçmişini incelemek lazım. Neler yapıp,yapamadıklarını göz gezdirmek lazım. Kusura bakmayın ama sesini bi yerlere duyurmak için ilk önce saha içinde başarı lazım.

AhmetG.
11.05.2014, 21:51

:):):) kafayı yedik kafayı.

nchls
11.05.2014, 21:52
Haftaiçi kupa finali oynamış Gs'ye karşı kendi evimizde 4 tane yiyip geri geldik.

Kaleci Onur,Sağbek Bosingwa,Stoper Yumlu,Ortasaha Bourceanu,Forvet Emre Güral dışında kalan futbolcuların bir özgeçmişini incelemek lazım. Neler yapıp,yapamadıklarını göz gezdirmek lazım. Kusura bakmayın ama sesini bi yerlere duyurmak için ilk önce saha içinde başarı lazım.

kusura bakılacak bir şey yok. Doğru olan bu.

Derin Trabzon
11.05.2014, 21:53

Müstehaktır, başkanı iho olan klübe her şey müstehaktır

arifberkay
11.05.2014, 21:53
iho rant peşinde ,sıradan oyuncular parasını takır takır alıyor ,hoca desen hoca zaten yok ne bekliyoruz ki?

Muhteva
11.05.2014, 21:56
Atilla Dilaver
‏@AtillaDilaver
Trabzonspor,son hafta Antalyaspor'u yener ve UEFA Ligine gider. Sivasspor,şike yaptığı için UEFA Turnuvalarına katılamaz.

chener
11.05.2014, 21:57
özerin sakatlanması ve yerine abdülkadirin girmesi orta sahayı tamamen gs'ye bıraktı.dayanamayacağımız belliydi.abuk subuk gol yiyoruz.son zamanlarda büyük maçlarda büyük takım gibi sakin top oynayamıyoruz.herkeste bir telaş bir savrukluk.güç olmayınca böyle oluyo galiba.ne teknik heyet ne de futbolcular büyük maçların adamı değil.

AhmetG.
11.05.2014, 21:59
Atilla Dilaver
‏@AtillaDilaver
Trabzonspor,son hafta Antalyaspor'u yener ve UEFA Ligine gider. Sivasspor,şike yaptığı için UEFA Turnuvalarına katılamaz.

Atilla Dilaverin bu sözünü kayıt ettim eğer dediği olmazsa yani şike cezaları bu yaz verilmezse artık ondan da bi beklenti içinde olmayacağım. Hayırlısı.

ibrahim
11.05.2014, 22:00
Herifler basbakanin yakarmalarini ciddiye almayip ihrac etti feneri. zivaza kefil olan ihoyumu ciddiye alacaklar? :)

Aga sinirlisin mactan dolayi, bence bir iki saat birak o klavyeyi, sakinlesince yaz. :)

ibrahim
11.05.2014, 22:01
...derken cezayi yiyi verdi. Neyse gecmis olsun. :)

Hami_41
11.05.2014, 22:01
Aynı Şansal Büyüka, Şenol ve Hami'nin bizim hocamız olması için taklalar atar. Daha iki hafta önce

-"Yahu Trabzonspor bu sefer hocasını buldu."

diye Hami'ye methiyeler düzüyordu.

.
Abi bunlar organize işler ama sıra bunlarada gelicek futbolda temizlenicek inşallah en azından öyle olmasını ümit ediyorum.

Cyzio
11.05.2014, 22:04
Abi bunlar organize işler ama sıra bunlarada gelicek futbolda temizlenicek inşallah en azından öyle olmasını ümit ediyorum.

Yaşınız itibariyle ümit etmekte bir beis yok :).

Benimki 52 :D.

.

Ugur Kurucelik
11.05.2014, 22:04
Beklerimiz çok kötüydü. Abdulkadir sahada kayboldu resmen.

Bu maç bütün sezonun özeti oldu aslında. Solbeksiz ve iki yönlü orta saha oyuncun yoksa böyle ezilirsin.

Cyzio
11.05.2014, 22:05

Ben göremedim, galiba kaldırmışlar.

.

Hami_41
11.05.2014, 22:09
Yaşınız itibariyle ümit etmekte bir beis yok :).

Benimki 52 :D.

.

İnşallah en kısa zamanda gelir o günler hep birlikte görürüz. Allah bilir ama sizin yaşınızda müsait bence...

DeAgLeMaNyAq
Atilla Dilaver
‏@AtillaDilaver

Sivas, Avrupa'ya gidemezse bile bu işin tahkimiydi CAS'ıydı süreç uzayacaktır. Geçen seneki gibi olursa Sivas yerine kuradaki rakipleri gider Türkiye'den başka bir takım alacaklarını düşünmüyorum...

hüseyin1975
Millet sampiyonluk kutluyor, biz ise acrupaya gidebilecekmiyiz diye düsünüyoruz.
Ne hale düsürdüler Trabzonsporumu.

nchls
Bu selçukun attığı frikik golünde barajdakiler niye zıplamadı bu arada çok merak ettim

hüseyin1975
Millet sampiyonluk kutluyor, biz ise acrupaya gidebilecekmiyiz diye düsünüyoruz.
Ne hale düsürdüler Trabzonsporumu.

Sibel
11.05.2014, 22:10
Üzüldüğüm tek şey... Gerçekten çok ağırıma gitti.
Şu çocukların buradan mağlubiyet ve boş tribünle ayrılması...
İnşallah birgün yeniden gerçek Trabzonspor'u izlerler.
http://s27.postimg.org/et32zsbfn/1625583_904082926284098_4408395828007761279_n.jpg (http://postimage.org/)

asilhamsi
olayın özeti:

"ersunun torpillisi" dediğimiz selçuk,
"takımın el freni" dediğimiz burak,

bugün bizde olsaydı bu maçı almıştık hatta belki de şampiyonduk.

ama biz abdülkadirlerle, zekilerle oynamayı tercih ettik.

cok sacma bir yourm olmuş.Bu adamları biz yollamadık.Bu adamlar Trabzonspor u basamak olarak kullandılar.

fadigaTS
Aziz havlıyor tv de :D

Cyzio
11.05.2014, 22:12
İnşallah en kısa zamanda gelir o günler hep birlikte görürüz. Allah bilir ama sizin yaşınızda müsait bence...

Çok teşekkür ederim :).

.

Sibel
Aziz havlıyor tv de :D

Maçın özetini izlemek için açtım ağzım açık kaldı.
:eek:
Taraftarlarına dönüp ''paralı köpekler, ahlaksızlar, sizi stada sokmayacağım'' dedi.
Alkışlasınlar şimdi.

fadigaTS
Maçın özetini izlemek için açtım ağzım açık kaldı.
:eek:
Taraftarlarına dönüp ''paralı köpekler, ahlaksızlar, sizi stada sokmayacağım'' dedi.
Alkışlasınlar şimdi.

Alex diye bağıranlara söyledi.

hodlu
Yazıklar olsun. Koskoca Trabzonspor son üç sezonda adeta yokları oynuyor. Her kim buna sebep verdi ise bu takıma cepimden ekmek paramı harcamam sebebi ile hakkımı helal etmiyorum. Evet, en başta SADRİ ŞENER. Sen bu takımı nasıl yok ettin çık bu ağlayan taraftara, benim 9 yaşında ağlayan çocuğuma hesap ver. Baba neden hep biz yeniliyoruz sorusuna cevap ver. 82 puan toplayan takımı paketleyip gs'ye nasıl yolladın çık anlat. İHO'ya gelmeyeceğim çünkü onun yaptıkları ayrı rezillik.... Çok öfkeliyim, kime nasıl saldıracağım bilmiyorum. Yazık, elini kolunu sallayan gidiyor. O zaman taraftar neden duruyor kardeşim. Olcan seneye gidecekse bu geceden kadro dışı bırakacaksın. Ya da sözleşmeyi uzatacaksın ki bir yere gidemesin...

Yaşar
Gs den 2 maçta yediğimiz 6 golün 4 ü garip olaylar silsilesi sonucunda oluşan goller.
İlk yarıdaki maçta yediğimiz 1. gol Onur'dan dönen topun Burak'a çarpması sonucu gol olmuştu.
bu maçta da 1.golde Yekta kendisinin bile anlayamadığı bir şekilde Alex'in ve Abdülkadir'in arasından geçip topu Semih'e verdi ve sonrasında gol oldu.
3. golde Yusuf'a çarpan top Semih'in önüne düştü.
4. gol zaten en garibi, o topun o şekilde dönmesi tamamen şanssızlık.
Ve 2 maçta da 7 tane net pozisyonumuz var ve 1 i penaltıdan sadece 2 tanesini atabilmişiz.
gs maçlarından önce okunup üflenmek şart.

asilhamsi
11.05.2014, 22:13
biz her giden oyuncunun arkasından ağlarsak işimiz var.

Mesele oyuncuya bağlı sistemden kurtulmak.Giden her adamın yerini doldurabilmek.

Alt yapının torpilsiz gercekten yetenekli adamlarla doldurmak.

Gırbetci oyuncuları parlamadan keşfetmek.

genç ve ileride avrupaya pazarlayabilecegimiz yabancı yetenekleri bulup getirmek.

Bunları konuşmak lazım.Biz İstanbul bebeleri gibi bir oyuncuya milyonlar vererek ayakta duramayız.

Bunu defalarca denedik.

Bizim modelimiz dortmund olmalı,atletico olmalı,porto olmalı.

Arif Timurcioğlu
http://s27.postimg.org/et32zsbfn/1625583_904082926284098_4408395828007761279_n.jpg (http://postimage.org/) Güzel fotoğraf güzel yorum ne denir.

cakalkerem
normal ne yapsa yeridir...adamı bir türlü sokamadılar

Tuğrul
11.05.2014, 22:14
Eskişehir'in inim inim inlettiği, yerle bir ettiği ve acınacak durumlara soktuğu bir rakibe.

Böyle bir skorla mağlup olmak üzücü.

Ondan öte ortaya bir karakter koyamamak, direnç gösterememek bu vehameti daha da artırdı.

Ne yazık ki artık bu pespayelik ve omurgasızlık geçmişten bu güne kadar yöneticilerin içine kadar sirayet etmiştir.

Hakkaten bu taraftara yazık sportif alanda tuttuğu takımdan hiç başarı tadamadan öbür dünyayı boylayacağız.

Diğer yandan önümüzdeki sezon futbolcular üstünde deprem hissettirecek revizyon şart.

özgür6161
11.05.2014, 22:14
Saraçoğlu stadında Aziz Yıldırım ile Taraftarları şu an kavga ediyor.

Aziz Yıldırım'ın söylediği şeyler ilginç...

''Fenerbahçe bugün burada 3 Temmuz sürecinin hesaplaşmasını yapıyor...''

''Bu kumpasa karşı verdiğimiz savaşın zafer günüdür.''

''3 Temmuzdan bugüne dimdik durduk.''

Başka söze gerek yok...

Not:Bu arada söylemler bana birisini hatırlatıyor ama hala hatırlayamadım kimdi :rolleyes:

cakalkerem
11.05.2014, 22:15
şu takımın gücü bu kadar..

diğer takımlar bizden çok daha fazla mücadele ediyor..

yazık

AhmetG.
11.05.2014, 22:16
hacıosmanoğlu

istenmiyorsun

bırak git artık

fadigaTS
Tüpçü kupayı verdi şikecilere

Murat'
Atilla Dilaverin bu sözünü kayıt ettim eğer dediği olmazsa yani şike cezaları bu yaz verilmezse artık ondan da bi beklenti içinde olmayacağım. Hayırlısı.

Katılıyorum eğer Sivasspor elini kolunu sallaya sallaya Avrupa'ya giderse (ki ben gideceklerini düşünüyorum) benim UEFA'dan herhangi bir beklentim kalmayacak.

F. Yıldırım
Sagligim bozuldu artik yemin ederim burayi okuyorum kanser olacagim diye korkuyorum...lütfen beni cehennemin dibine kadar geri gelmicek sekilde banlayin....allah bslani versin iho hami tüh size lan kalibsiz embesil vicdansiz edepsiz ahlaks yoksunu sahtekarlar amatör topcularinizin da taa yuj lan yuh !!!!!

Aynen, artık takımdan iyice soğuttular. Artık birşeyler yapma vakti geldi, ama Trabzon şehri hala uyuyor.

Sibel
11.05.2014, 22:18
Takıma sövüyor, taraftara sövüyor, hem de alenen küfrediyor... Ve hâlâ alkışlanıyor.
Bunlara artık insan bile demeyeceğim.
Utanır insan. Yorumcular da taraftarı suçluyor. :) Ey güzel Allah'ım aklıma mukayyet ol.
Neyse başlığı meşgul etmeyeyim.

TekfurÇayır 61
http://s27.postimg.org/et32zsbfn/1625583_904082926284098_4408395828007761279_n.jpg (http://postimage.org/)

Çok üzücü. :(

Öznur61
Hiç uygun zamanda alınmadı bu mağlubiyet.
Allah sabır versin.

StyLe
Trabzonspor sevdalısı birisi Trabzonspor Başkanıysa bugün bu sonuçtan sonra hemen istifa ederdi. Sevdanın ölçüsü olmaz ama seninkini göreceğiz Hacıosmanoğlu!

Bekliyoruz!

polatmu
11.05.2014, 22:20
iho gitmen için daha ne yapman gerek!!!

Efsane-1967
11.05.2014, 22:20
Kac senedir araliksiz her maci izledim iyi yada kotu ama bugun 4.golden sonra son buldu dayanamadim daha gittim soguk dus aldim.Acikca soyleyim mactan once baya umitliydim aliriz diye dusundum tabi ilk 11i gorene kadar. M.Akbasi kac haftadir sol bek oynatiyorsun bugun fantezi yapmanin ne alemi vardi hami hoca ? Maca geldikmi herkes berbatti bir Alex ayakta durdu gerisi kotuydu Onur dahil o yedigi iki frikik gollerini yakistiramadim. Hic kimse hakem kotuydu falan demesin oyle bir durum yoktu bugun. Herkesin derdi olmus avrupa yemisim avrupayi kac senedir derbi kazanamiyoruz kazanmayi birak eziliyoruz anadolu takimlari bile yeniyor biz senelerce yenemiyoruz. Adam gibi yonetim gelsin artik yeter biktik hayattan son 3 senedir.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

Yaşar
11.05.2014, 22:21
Trabzonspor'un bu şekildeki yenilgilerinden sonra bende oluşan ruh hali nedeniyle eşim doğacak 2 çocuğumu Trabzonsporlu yapmamam gerektiğini söylüyor bana sürekli.
Ben ise Ts Club'dan alışverişlerini çoktan yaptım bile.
Ama eşime de hak vermiyor değilim, gün yüzü görmedik yahu.

hodlu
11.05.2014, 22:21
Burası araba fabrikası değil ki satılan her arabanın yerini dolduralım. Analar devamlı Fatih Tekke, Gökdeniz doğurmuyor. Altyapı hocalarında sihirli değenek yok. Yetenek Allah vergisidir onu çalışarak ilerletirsin. Elindeki önemli oyuncuyu tutamıyorsan o zaman ben büyük camiayım demeyeceksin. Her oyunun kuralı var. Sen de oyuncuyu tutmayı bileceksin tutamıyorsan onun futbol oynamasını engelleyeceksin. Giderse bir yıl oynamamış olarak gidecek. Artık bu iş ayyuka çıkmıştır. Kayserispor'dan farkımızı söyler misiniz. Kim iyi ise gidiyor...

F. Yıldırım
11.05.2014, 22:22
iho gitmen için daha ne yapman gerek!!!

Daha kadroya 10 tane öz evlat lazım! Yerlinin yerlisinin yerlisi olursa tadından yenmez. Bunu yapmadan giderse darılırım İHO'ya.

canna52
11.05.2014, 22:24
cok sacma bir yourm olmuş.Bu adamları biz yollamadık.Bu adamlar Trabzonspor u basamak olarak kullandılar.

abi sen, adamın 33 gol attığı sezon "takımın el freni" ilan ediyorsun.

sonra adam çekip gidince de trabzonsporu basamak olarak kullandı diyorsun.

aynı şekilde olcana maç sattı imasında bulunuyorsun, sonra adam durmak istemeyince basamak olarak kullandı oluyor, yüzü asık oluyor.

trabzonsporu burak, olcan, umut vs. basamak olarak kullandıysa ; zeki, abdülkadir, şahin ne olarak kullanıyor merak ediyorum

hodlu
11.05.2014, 22:25
Trabzonspor'un bu şekildeki yenilgilerinden sonra bende oluşan ruh hali nedeniyle eşim doğacak 2 çocuğumu Trabzonsporlu yapmamam gerektiğini söylüyor bana sürekli.

Bu gece aynı konuşmayı ben yaptım. Yazık, doğacak çocuğuma Hami Onur ismini koyacağım. Şimdi düşünüyorum o çocuğu yıllarca neden sinir hastası yapayım...Günah değil mi bu çocuklara, eyy Trabzonspor sayesinde bir yerler gelmiş ama Trabzonspor'a en kötü gününde ilk tekmeyi vuranlar...

StyLe
11.05.2014, 22:25
2010-2011 sezonunun başarılı kadrosunu bu kadar kısa sürede bu hallere Aziz Yıldırım(düşman) Trabzonspor'a başkan olsa getiremezdi!

Öznur61
11.05.2014, 22:31
Maç için bir tek Diyarbakırlı çocuklar için üzüldüm.
Gerisi teferruat..

Doğukan Uçan
11.05.2014, 22:34
öze dönüs diye bisey yok. tamam 2-3 tane futbolcu alırsın alt yapidan ama sen bütün 1461 deki adamlari toplarsan böyle olacagı bellidir.,,

onların daha ne tecrübesi var sanki arkadaş şimdi de düzyurtspor gelir ondan öze dönüşe devam

gurur6134

Evet ts lu yapmaki gidip sikeci ahlaksiz seref yoksunlarini desteklesinler onlardan biri olsunlar uzulmelerinden daha iyidir dimi...ey allahim ya sana geliyorum..hakikaten bizim taraftar bazen mantik olculerini zorluyor..

Ertan1982
En iyisi simdilik susmak sakin üyeler bile ceza yemisler.Sakin olmak lazim.IHO antrönörler topcular bizim kadar sinirli degldier.

fadigaTS
11.05.2014, 22:36
En iyisi simdilik susmak sakin üyeler bile ceza yemisler.Sakin olmak lazim.IHO antrönörler topcular bizim kadar sinirli degldier.

Aykut maç bitiminde forma değiştiriyordu gs lilerle

Doğukan Uçan
11.05.2014, 22:37
tek sorumlu mra ve iho dur baska bisey yok

Yaşar
11.05.2014, 22:39
Evet ts lu yapmaki gidip sikeci ahlaksiz seref yoksunlarini desteklesinler onlardan biri olsunlar uzulmelerinden daha iyidir dimi...ey allahim ya sana geliyorum..hakikaten bizim taraftar bazen mantik olculerini zorluyor..

Benim bu maesajımdan bunu mu anladın yani?
Ben gardıroplarını çoktan dizdim, elbette Trabzonsporlu olacaklar, ama işin gerçeği de artık mazoşist olduğumuzdur, onu belirtmek istedim sadece.
Benim evimden İstanbul takımı tutacak birisi çıkmaz, rahat ol :)

laudrup61
11.05.2014, 22:40
Maç için bir tek Diyarbakırlı çocuklar için üzüldüm.
Gerisi teferruat..

Onlar sevinmişledir ;)

laudrup61
11.05.2014, 22:43
Pankart işi külliyen samimiyetsizlik kokuyor. Maçta yenilirsek tepki görmeyelim ürkütmeyelim diye yapmışlardır :D

Öznur61
11.05.2014, 22:44
Onlar sevinmişledir ;)

Tabikide sevinmişlerdir ama galibiyetle yollayabilseydik keşke.Farklı yenildik öyle gidiyor çocuklar.
Keşke galibiyet alıp gidebilselerdi..

asilhamsi
11.05.2014, 22:44
abi sen, adamın 33 gol attığı sezon "takımın el freni" ilan ediyorsun.

sonra adam çekip gidince de trabzonsporu basamak olarak kullandı diyorsun.

aynı şekilde olcana maç sattı imasında bulunuyorsun, sonra adam durmak istemeyince basamak olarak kullandı oluyor, yüzü asık oluyor.

trabzonsporu burak, olcan, umut vs. basamak olarak kullandıysa ; zeki, abdülkadir, şahin ne olarak kullanıyor merak ediyorum

konuları karıştırıyorsun gibi.Allah aşkına sen Selcuk,Burak ın Trabzonsporda kalıcı olmak istediklerine ve sadece taraftar baskısı nedeniyle ayrılmak istediklerine mi inanıyorsun?

Selcuk ikinci lige dusen takımdan geldi.İlk yıl ki performansı ile cinconda oynasa kaybolur giderdi.Ama Trabzonda kötüde olsa şans buldu.

Futbolu olgunlaşıp herkes tarafından kabul edilen oyuncu oldugu zaman cekti gitti.

Burak Trabzonspor taraftarının en cok sevdiği oyuncuydu.Oda elden ayaktan düşüp herkes kıcına tekmeyi vurduktan sonra geldi bu takıma.

Kötüde oynasa ısrar edildi.Sonucta Türkiyenin en iyi forvetlerinden biri olarak gösterildikten hemen sonra kaçar gibi gitti.

Sözleşmesine koydurdugu 5 milyon maddesi zaten bize herşeyi anlatıyor.

Akın ın dediği gibi bunlar sadece paraya odaklı oyuncular.Selcuk ta Burak ta Avrupaya gitseler bir halt yapamazlar bundan adım gibi eminim

Cunku profesyonelliği sadece daha cok para kazanmak olarak algılıyorlar.

Herkesin yere göge sıgdıramadıgı Tolga kac sezon bizde sadece yattı.Topu topu bir sezon adam gibi kalecilik yaptı.

Peki ya sonra ne oldu.Hemen İstanbul a kapagı attı.

Velhasıl kelam bu adamları ne yaparsan yap elinde tutamazsın.

Olcan icin de aynı sey soz konusu.Fenerden kovuldu.Trabzonspor bir suru bonservis vererek aldı.Şimdi kendine geldi.

Kendini kabul ettirdi ve parlattı.Sırada bir an evvel İstanbula kapagı atmak kaldı.

Bu arada ben demiyorum öz evlat olsun camurdan olsun diye.

Ben diyorumki yetenekli adamları bulup alalım,profesyonel sözleşmeler imzalayalım ve adamlardan para kazanalım.

Hic bir oyuncunun arkasından aglamak bize fayda saglamaz.Mesele iyi oyuncular bulup yola devam etmek.

En az profesyonel oldugunu iddia eden oyuncular kadar profesyonel düşünmek.

Oyuncuların forma aşkının hikaye oldugu gercegini kabul etmek.

paps
11.05.2014, 22:45
Bİz artık sıradan bir takım olduk hiç gocunmaya gerek yok nedir buya yıllardır zaten bir var 3 yokuz son 3 senedir ise tamamı ile yerlerdeyiz bizim taraftarların suçu nedir adam gibi kadro kursunlar şu takıma ve artık takımın yıldızlarını satmasınlar bu zihniyetler devam ettikçe bi arpa boyu yol alamayız sıradanlaşmaya ve her sene yıllardır olduğu gibi önümüzdeki yılın kadrolarını kurmaya devam ederiz bi gelmedi anasını satayım şu önümüzdeki yıllar senelerdir.Yeter milletin TRabzonspor üzerinden cebini doldurduğu yeter.

UNiVeRSeLoRD
11.05.2014, 22:45
Sakatlanan Özer'in yerine oyuna Abdulkadir'i alan kafa yapısı bana kalırsa tüm sezonun özetiydi

Sefaenes
11.05.2014, 22:46
hami taraftara sitem etmis sen önce oyuncu degisik yapmasini ögren abdulkadir sahin degisikleri skandaldir ihanetdir bunun aciklamasi olmas 2 sini son 5 da da alsan anlarim ama 2 sini ilk tercih etmeni anlamiyorum. Inan pafdan oyuncu alsan cogu oyuncularimizdan mücadele eder ama bize torpilli öz evlatlar lazim

umutberna
11.05.2014, 22:47
İnananlarla, İnanmayanların Meselesi!...

11 Mayıs 2014 Pazar 22:02
61karambol@mynet.com
İşte bütün mesele bu!..
http://www.haber61.net/d/file/rek.20140418230656.20140427001801.jpg
İnananlarla,inanmayanların arasındaki ruhani futbol dünyası!..
Önce insanın kendine ve işine olan saygı meselesi!..
Sen,sana verilenlere rağmen formana, kulübene,tribünde olan bir avuç çoluk çocuğa ve bayanlara, tribünde olamayan taraftarlarına saygın yoksa, bu yeşil zeminde ki ömrün de bilesin ki kısa olacaktır.
*
Şehir içerisinde, ülke içerisinde ve ülke dışındaki bir ücra köşede televizyon başında, oturdukları sandalyede her yedikleri golde, biraz daha sandalyeden kayarak, masanın dibine girip yüzleri kızaran Trabzonluları ve Trabzonsporluları hayal edemiyorsan, sen en başta kendine olan inancını ve onurunu kaybetmişsindir demektir.
Size, bu gece maçı fazla yazmayacağım. Bir takım sahasında Galatasaray’dan yada başka bir takımdan 4 ‘de, 7’ de gol yiyebilir. Mesele bu değil.
Mesele, bir ekibin, bir takımın yada bir kardeşler takımının bunu hazmetme ölçüsüdür.
Midenizin kaldırma meselesidir. Ben ve benim gibi düşünenler kaldıramadık.
Midemizdekileri dışarı çıkarmamız şu an meselesi.
*
Türkiye’de yıllığı 1 trilyona oynayacak oyuncu var mı ? derseniz, size ancak on kişi sayabilirim . Bu ülkede en fazla 1 trilyon’ dan yüksek fiyat edecek 11 nci bir oyuncu asla yok.
Nedir bu milyon Euro’luk transfer görüşmeleri anlayan varsa beri gelsin.
Galatasaray, şampiyonlar ligine direk katılabilmek için seni yenmek zorunda, Sende UEFA’da fazla ön eleme oynamamak için Galatasaray’ı yenmek zorundasın.
Eğer inanmamışsanız ,yapacak bir şey yok. Sizi 8 direkli hamam paklar. Birde olsaydı, tellak rahmetli Kurban usta.
*
Sakatlıktan çıkmış Özer’in yine 10.dakikada sahayı terk etmesi, bir şansızlık olabilir.
Rakibin dikine oynarken, sende yandan yana yatay oynarsan, olacağı budur.
Rakibin 2 tane duran topla gol buluyor da, siz 4 kez Muslera ile karşı karşıya kalıp, ters ayağınıza gelmesine rağmen vuramıyorsanız, değeriniz yıllık 300 bin liradır, 600-700 bin euro değil.
Avni Aker’in sabıkalı hakemleri, Fırat Aydınus, Aleks Taşcıoğlu ve Serkan Ok’un beraber görev aldığı bir triyodan, zaten şüpheci olmamak mümkün değil.
Gerçi onlara işi bırakmanıza gerek bile kalmadı. Çünkü kendi kendinizi zaten imha ettiniz.
*
Bir yönetim kurulu bu saate kadar teknik adamı ile masaya oturup anlaşmadıysa, bu da ayrı bir mesele.
Hami hoca ilk kez mağlubiyetle tanıştı, olabilir. Desteğe devam...
Burada önemli olan mağlup olmak değil, mağlubiyeti hak etmeyerek yenilmektir ama siz takım olarak bunu da beceremediniz.
Aykut’un sol köşede yaptığı hatalara, bugün forvet hattının son ayakları da eklenince, tribündeki çocuk taraftarlarınızın suratını maç sonrası görmenizi isterdim.
Barajda ki hatasıyla Sneijder’in serbest atışından havada dönen ters topu, kaleci olarak herkes yiyebilirdi. Bu golden sonra Onur’un orta hakeme ısrarlı itirazlarına anlam veremedim, keşke yapmasaydı. Sarı kart ona sezonu kapattırdı.
*
Ben, Türkiye Futbol Federasyonunun ayakları üzerinde duramayan Başkanı Yıldırım Demirören’i istifaya, Trabzonspor’un kafa olarak dağılmış bu yönetimini de, olağan üstü kongre kararı almaya davet ediyorum.
Bırakın futbolu, tekniği, taktiği , golleri, dakikaları, cezalı ve sakat oyuncuları bir tarafa.
Bu işin inanç, bir yürek meselesi olduğunu anlamadıysanız, bu 90 dakika da benim yazdıklarımda nafile size arkadaşlar.
*
Maç bitmiş adam sana sahanda 4 atmış ve sen Trabzonspor’sun.
Sivas galip gelmiş. Haliyle haftaya önemi artan Antalya deplasmanında, Onur’un yerine kaleye geçeceksin.
Maçtan sonra sanki ben 4 gol yiyen takımın bir ferdi değilim . Girmişsin sarı kırmızılı bencil Selçuk’un koluna, gülerek koridora giriyorsun Zeki Ayvaz.
Bak da, haftaya Antalya maçından sonra ki skor da , bizde sana gülmeyelim.

asilhamsi
11.05.2014, 22:48
Aykuta söyleyecek söz bulamıyorum.

adamda yetenekten eser yok.Üstüne birde vurdumduymaz ve hırs yoksunu.

Sorsan cok kral Trabzonsporlu.Ancak fark yedigi bir mactan sonra gidip forma değiştirmek aklına geliyor.

Ali Kemal ne demişti bir maçtan önce hamsiyi kızarttık yazan gazeteyi soyunma odasına astık.

İlk yarı 3-0 bitti.

Böyle oyuncuları tekrar görebilmek için neler vermezdim.

Ama imkansız.amatör ruh bitti.

hodlu
11.05.2014, 22:49
Tekrar yazıyorum bu yarışta var olacaksak artık elimizdeki değerli oyuncuyu rakibimize kaptırmayacağız. Olcan Adın örneği vereceğim bir kez daha. Seneye sözleşmesi bitiyor. Bu sezon başında eğer sözleşmeyi uzatmaz ise süresiz kadro dışı bırakacaksın. Bir yıl oynayamayacak. Giderse de böyle gidecek....Bu işi yaparken gaddar olacaksın...

figirm
11.05.2014, 22:52
Son 2 sezonda malum takımlara karşı oynadığımız 13 maçtan hiçbirini kazanamamışız.Dönem dönem bu forumda 'biz Bursa değiliz,Eskişehir değiliz,Gençler değiliz' diyen üyeler görüyorum da merak ettim,bırakın Anadolunun kalburüstü takımlarını, bu kadar rezil bir istatistik gösteren herhangi bir takım var mı Anadoluda.Şu şunun arka bahçesi,bu bunun arka bahçesi deyip kendimizi avutup duruyoruz. Skorlara bakılırsa biz herkesin arka bahçesi olmuşuz.

asilhamsi
11.05.2014, 22:54
Tekrar yazıyorum bu yarışta var olacaksak artık elimizdeki değerli oyuncuyu rakibimize kaptırmayacağız. Olcan Adın örneği vereceğim bir kez daha. Seneye sözleşmesi bitiyor. Bu sezon başında eğer sözleşmeyi uzatmaz ise süresiz kadro dışı bırakacaksın. Bir yıl oynayamayacak. Giderse de böyle gidecek....Bu işi yaparken gaddar olacaksın...

bu bize bir halt kazandırmaz.Bizim meselemiz futbolcuya baglı sistemi değiştirmek olmalı.Kim giderse gitsin mutlaka bir laternatifini bulabilmeliyiz.

Başka türlü İstanbul takımlarıyla savaşamayız.

Futbolcuyu kadro dışı bırakınca ne olacak?

mac basına alacagı garanti ücreti alacak seneye bedavaya istedigi takıma gidecek.

Bize akıllıca hamleler lazım.

UNiVeRSeLoRD
11.05.2014, 22:56
İnananlarla, İnanmayanların Meselesi!...
Haliyle haftaya önemi artan Antalya deplasmanında, Onur’un yerine kaleye geçeceksin. Maçtan sonra sanki ben 4 gol yiyen takımın bir ferdi değilim. Girmişsin sarı kırmızılı bencil Selçuk’un koluna, gülerek koridora giriyorsun Zeki Ayvaz. Bak da, haftaya Antalya maçından sonra ki skor da , bizde sana gülmeyelim.

Haftaya Zeki oynarsa yeniliriz NET.

F. Yıldırım
11.05.2014, 23:04
konuları karıştırıyorsun gibi.Allah aşkına sen Selcuk,Burak ın Trabzonsporda kalıcı olmak istediklerine ve sadece taraftar baskısı nedeniyle ayrılmak istediklerine mi inanıyorsun?

Selcuk ikinci lige dusen takımdan geldi.İlk yıl ki performansı ile cinconda oynasa kaybolur giderdi.Ama Trabzonda kötüde olsa şans buldu.

Futbolu olgunlaşıp herkes tarafından kabul edilen oyuncu oldugu zaman cekti gitti.

Burak Trabzonspor taraftarının en cok sevdiği oyuncuydu.Oda elden ayaktan düşüp herkes kıcına tekmeyi vurduktan sonra geldi bu takıma.

Kötüde oynasa ısrar edildi.Sonucta Türkiyenin en iyi forvetlerinden biri olarak gösterildikten hemen sonra kaçar gibi gitti.

Sözleşmesine koydurdugu 5 milyon maddesi zaten bize herşeyi anlatıyor.

Akın ın dediği gibi bunlar sadece paraya odaklı oyuncular.Selcuk ta Burak ta Avrupaya gitseler bir halt yapamazlar bundan adım gibi eminim

Cunku profesyonelliği sadece daha cok para kazanmak olarak algılıyorlar.

Herkesin yere göge sıgdıramadıgı Tolga kac sezon bizde sadece yattı.Topu topu bir sezon adam gibi kalecilik yaptı.

Peki ya sonra ne oldu.Hemen İstanbul a kapagı attı.

Velhasıl kelam bu adamları ne yaparsan yap elinde tutamazsın.

Olcan icin de aynı sey soz konusu.Fenerden kovuldu.Trabzonspor bir suru bonservis vererek aldı.Şimdi kendine geldi.

Kendini kabul ettirdi ve parlattı.Sırada bir an evvel İstanbula kapagı atmak kaldı.

Bu arada ben demiyorum öz evlat olsun camurdan olsun diye.

Ben diyorumki yetenekli adamları bulup alalım,profesyonel sözleşmeler imzalayalım ve adamlardan para kazanalım.

Hic bir oyuncunun arkasından aglamak bize fayda saglamaz.Mesele iyi oyuncular bulup yola devam etmek.

En az profesyonel oldugunu iddia eden oyuncular kadar profesyonel düşünmek.

Oyuncuların forma aşkının hikaye oldugu gercegini kabul etmek.

Tespit doğru. Sen sistemi oturtursan giden adamın yerini çok kolay doldurursun. Örneğin Atl. Madrid her sene forvetini satıyor ama bir yıldız daha yetişiyor. Şimdi çıkıp Atl. Madrid olamayız demeyin, ben oluruz demiyorum zaten sadece aynı yolu izlemeliyiz.

hodlu
11.05.2014, 23:05
bu bize bir halt kazandırmaz.Bizim meselemiz futbolcuya baglı sistemi değiştirmek olmalı.Kim giderse gitsin mutlaka bir laternatifini bulabilmeliyiz.

Başka türlü İstanbul takımlarıyla savaşamayız.

Futbolcuyu kadro dışı bırakınca ne olacak?

mac basına alacagı garanti ücreti alacak seneye bedavaya istedigi takıma gidecek.

Bize akıllıca hamleler lazım.

Gidenin yerini nasıl dolduracaksın. Fabrika mı bu spariş veresin. Kardeşim bir oyuncu bu şekilde gider ama geride kalanlara gözdağı vermiş olursun. Akıllıca hamle dediğin oyunu kuralına göre oynamaktır. Bir yıl oynamayan oyuncuyu da hiç bir kulüp kolay kolay almaz. Bir oyuncunun alacağı garanti para bu kulübü batırmaz. Kulübün gücünü göstermek geleceği kurtarır...

Sefaenes
11.05.2014, 23:07
Onurda cezali kaldik bora nin klonlu versionuna Fatih harcadik bu kazmayi kazanacagiz diye ben 1 haftam zehir oldu ama bu ruhsuzlar yenilmemis gibi davranacak eskiden olsa dayak yerdi bunlar

Cangele
11.05.2014, 23:10
Yeterki 5.lik kaptirilmasin. Avrupa Ligi Play-off maci oynamak demektir!

Hasan Cubukcu
11.05.2014, 23:11
Takima sahip cikalim tsye üyeler bulalim benim aklimdan 100 üye geciyor takima kazandirmaya , güclü takimin taraftari güclü olmali baktin yönetim ayakci baski yapip indireceksin . Takim amatörce yönetiliyor buna dur demekde taraftarin görevidir ama taraftarda amatörce . Lig zaten amatördende düsük .
Iyi bir futbol takimin 4 diregi cok iyi olmalidir.
1. yönetimi
2. futbol takimi/ teknik kadro
3. taraftar
4. stadin/ zeminin

Sefaenes
11.05.2014, 23:11
Gidenin yerini nasıl dolduracaksın. Fabrika mı bu spariş veresin. Kardeşim bir oyuncu bu şekilde gider ama geride kalanlara gözdağı vermiş olursun. Akıllıca hamle dediğin oyunu kuralına göre oynamaktır. Bir yıl oynamayan oyuncuyu da hiç bir kulüp kolay kolay almaz. Bir oyuncunun alacağı garanti para bu kulübü batırmaz. Kulübün gücünü göstermek geleceği kurtarır...

Gidenin yerini en iyisini dolduran Dortmund takimi adamlar daha ligler bitmeden doldurur sacma sapan öz evlat demez genclerede sans verir genc dedigimiz 25 degil 16-17

Furkan Özdem
11.05.2014, 23:12
Her büyük maçtan sonra yapılan "ruhsuz" eleştirisinden ziyade takıma "yeteneksiz" demek daha mantıklı bence. En kritik anlarda bulduğun pozisyonları kaçır, adamlar bulduğu her fırsatı gole çevirsin sonra vay efendim niye yenildik...

F. Yıldırım
11.05.2014, 23:14
Gidenin yerini en iyisini dolduran Dortmund takimi adamlar daha ligler bitmeden doldurur sacma sapan öz evlat demez genclerede sans verir genc dedigimiz 25 degil 16-17

Artı adamların sistemi oturmuş. Gidenin yerine oynatılan adam da bu yüzden sırıtmaz.

Alika87
11.05.2014, 23:18

yada baska örnek Schalke. Son lig macinda alt yapidan 6oyuncu vardi ilk 11de. Sorun özevlatcilikta degil, sorun o altyapilardan cikan oyuncularin kalitesi. Adamlar yillar önce milyonlar yatirdi alt yapiya, simdi meyvelerini topluyorlar. Her sene 3-4 adam alt yapidan birinci takima geciyor. Sistem oturmus, kimi getirirsen siritmadan oynar.

Kader KORELİ
11.05.2014, 23:23
Öze dönmek sadece 'öz evlatlarına' kadroda yer vermek anlamına gelmiyor. 'Öze dönme' düşüncesini Trabzon kökenli bazı oyuncuların kötü performansı yüzünden aşağılamaya çalışmanız tam bir gafillik.

Ali YİĞİT
11.05.2014, 23:25
Sakatlanan Özer'in yerine oyuna Abdulkadir'i alan kafa yapısı bana kalırsa tüm sezonun özetiydi

İmza:alkış:

Ali YİĞİT
11.05.2014, 23:26
yada baska örnek Schalke. Son lig macinda alt yapidan 6oyuncu vardi ilk 11de. Sorun özevlatcilikta degil, sorun o altyapilardan cikan oyuncularin kalitesi. Adamlar yillar önce milyonlar yatirdi alt yapiya, simdi meyvelerini topluyorlar. Her sene 3-4 adam alt yapidan birinci takima geciyor. Sistem oturmus, kimi getirirsen siritmadan oynar.

Ajax,Porto

Rama61
11.05.2014, 23:26
Ey gidi Trabzonum ne hallere düştün, 2 senedir bir Derby kazanamadik, resmen sıradan bir takıma döndük
Bizleri bu hale getirenler utansın. IHO efendi artık bir yerine kına yaksin, koskoca bir klübü çıkarları için altını oya oya bitirdiler. Son Darbeyi IHO indirdi, eserlerinizle övünün. Tebrikler

Courage
11.05.2014, 23:27
Çok üzgünüm ,çok.

Koca 3 sezon tek bir derbi maç alamadık ne kepazelik. Hami'yi veya oyuncuları değerlendirmenin yada yer yere sokmanın içimi rahatlatacağını bilsem 20 sayfa yazarım ama çare olmaz.

Yine de Yusuf'un 1-0 iken kaçırdığı pozsiyonun ve gs'nin frikiklerden bulduğu ekstra gollerin maçın skorunu şekillendirdiğini belirtmeliyim.

sasort
11.05.2014, 23:27
ARKADAŞLAR MALUBİYETİN ÜZÜNTÜSÜNDEN HERKESİ HEDEF ALMIŞLAR

başta nasıl mra suçu yoktu da fatura ona kesildiyse şimdi sıra hamide

hami hoca ne yapsın eldeki orta saha oyuncuların bu takımı satmış özer üzerine planı yaptın oda sakatlandı

ben size bir şey söyleyim zeki olsa bu kadar fark olmazdı

asilhamsi
11.05.2014, 23:30

bunu anlatmaya çalışıyoruz biz böyle bir sistemle ayakta kalırız.

yoksa olcanın futbol hayatını bitirelim,öbürünü mahfedelim.Oyuncuları göndermeyelim turşusunu kuralım bunlar akıllı adamın yapacagı şeyler değil.

olcan bir sene oynamazsa 1.4 milyon garanti ücretini alır seneye istedigi takıma gider.

bize yetenekli adamlar lazım.Alt yapı oyuncusunun 24-25 degil 17-18 de kazanılmasını gerektigini bilen adamlar lazım.

öz evlat diye ptt de 24-25 yasına kadar cıkıs yakalayamamış oyuncularla öze dönüş falan olmaz.

sen oynat onur ramazan,mahmut emir,alihan tuncer,emre aydın,batuhan artaslan,yüksel şişmanı

o zaman ben sana derimki hakikaten delikanlı adammış korkmadan genclere şans verdi.

caner,mustafa,a.kadir,kadir ile öze dönüş yada alt yapı hamlesi falan olmaz.

Mehmet Fatih Silik
11.05.2014, 23:33
Arkada$lar!

Gecenin bir vakti diye burada istediginiz gibi at ko$turamazsiniz...

Maglubiyetten ötürü buraya gelip seviyesiz yorumlarda bulunmaniza müsade edemeyiz...

Sizler kadar bizlerde üzüldük ve kahrolduk...

Ama lütfen yaptiginiz yorumdan sonra "Enter" tu$una basmadan önce bir kere daha ne yazdiginizi kontrol ediniz...

Hayirli geceler ve iyi forumlar dilerim!

sasort
burak yılmaz söyleydi böyleydi

yok şu kadar gol attı o bizi eşşek olarak kullandı

o gol kralı oldu takım ne oldu duman oldu

asıl sıkıntı takımın başında olanların acizliği

asilhamsi

hami hoca ne yapsın eldeki orta saha oyuncuların bu takımı satmış özer üzerine planı yaptın oda sakatlandı

hami nin ilk geldigi andan itibaren yeterli olmadıgını dusunuyordum malesef haklı cıktım.

Belki tecrubeli bir yabancı hocanın yanında 2 sene gecirdikten sonra hazır olabilir.

Bize alt yapı ve A takımın ,transferin tüm sorumlulugunu alacak bir isim lazım.

Bu isim kesinlikle Hami değil.

Bize sistem kuracak bir adam lazım.

mesela Marcelo Bielsa.

UNiVeRSeLoRD

Gözünü seveyim hocam Bombacıyı bu kadar savunmayın Özer'in yerine Abdulkadir nedir ya..?
Soner kısmen Özer ayarına daha yakın bir oyuncuyken neden Abdulkadir.?
Hadi tamam o öz evlat familyasından değil niye Zeki'yi koymadı..?
Başka seçenekleri varken gitti orta sahanın el frenini çeken bi adamı monte etti ...

sasort
11.05.2014, 23:35
burak defteri kapandı konuşmaya gerek yok özeti. bu

Cem
11.05.2014, 23:35

yoksa olcanın futbol hayatını bitirelim,öbürünü mahfedelim.Oyuncuları göndermeyelim turşusunu kuralım bunlar akıllı adamın yapacagı şeyler değil.

olcan bir sene oynamazsa 1.4 milyon garanti ücretini alır seneye istedigi takıma gider.

bize yetenekli adamlar lazım.Alt yapı oyuncusunun 24-25 degil 17-18 de kazanılmasını gerektigini bilen adamlar lazım.

öz evlat diye ptt de 24-25 yasına kadar cıkıs yakalayamamış oyuncularla öze dönüş falan olmaz.

sen oynat onur ramazan,mahmut emir,alihan tuncer,emre aydın,batuhan artaslan,yüksel şişmanı

o zaman ben sana derimki hakikaten delikanlı adammış korkmadan genclere şans verdi.

Barcelona gibi kulüplerin alt yapı oluşturma sistemini araştırdınızmı hiç? Daha 7-8 yaşındaki çocukların vücut yapısını inceleyip hangi mevkiye daha uygun gelişebileceğine karar verip o yönde eğitiyorlar. Bizdeki gibi sal çayıra bakalım hangi mevkide daha iyi oynuyor mantığı yok. Çocuğun fiziği defansa uygunsa onu direk defans oyuncusu olarak eğitiyorlar.Ve daha fazlası. Ve dediğiniz gibi 22-23 gibi yaşlar genç değildir. O mantık kırılmalı. Genç oyuncu 15-19 arasıdır. Büyük takımlarda böyle en azından.

Alika87
11.05.2014, 23:37

aynen katiliyorum sana abi. Olcan konusunda profesyonel düsünüyorum, tüm secenekler arasinda olcani kadro disi birakmak en kotüsü. Iyi bir yönetim simdiden önlem almaya baslardi ve degisik senaryolara göre bir takim hazirliklara baslardi. Olcan gidecekse gitsin, ama degerini bulmasi lazim.

Komik olan burda Dortmund örnek olarak veriliyor, ama onlarda en iyi adamlarini bayerne kaptirdi. Irtibatlari düstümü? Performans düstümü? Bu kadar sakat olmasaydi bu sezon Bayern bu kadar rahat sampiyon olamazdi. Biraz profesyonel düsünün, oyuncular gider, kulüp kalir. Önemli olan o giden oyuncunun yerini doldurmak.

F. Yıldırım
11.05.2014, 23:37
hami nin ilk geldigi andan itibaren yeterli olmadıgını dusunuyordum malesef haklı cıktım.

Belki tecrubeli bir yabancı hocanın yanında 2 sene gecirdikten sonra hazır olabilir.

Bize alt yapı ve A takımın ,transferin tüm sorumlulugunu alacak bir isim lazım.

Bu isim kesinlikle Hami değil.

Bize sistem kuracak bir adam lazım.

mesela Marcelo Bielsa.

Bielsa gibi adamlar İHO'nun planına uymamaktadır. Zorla transfer yaptıracak td getirmez, işini bilir, ama inşallah bu onun sonu olur. Ayrıca Hami ile ilgili kısıma katılıyorum.

cakalkerem
11.05.2014, 23:38
neden sonuca şaşırmadım acaba?

TekfurÇayır 61
11.05.2014, 23:39

Eğri oturup doğru konuşalım, yapılan altyapı hamlesi falan değil, yapılan maddi imkânsızlıkları altyapı hamlesi adı altında kamufle etmek.

Altyapı hamlesi yapacak kulüp işe A takımdan değil altyapıyı sıfırdan ele alarak başlar.

Yıllardan beri bilinen şey, parasız yönetim altyapıya önem vereceğini açıklar, paramız yokun başka şekilde söylenişidir bu.

sasort
11.05.2014, 23:41
Gözünü seveyim hocam Bombacıyı bu kadar savunmayın Özer'in yerine Abdulkadir nedir ya..?
Soner kısmen Özer ayarına daha yakın bir oyuncuyken neden Abdulkadir.?
Hadi tamam o öz evlat familyasından değil niye Zeki'yi koymadı..?
Başka seçenekleri varken gitti orta sahanın el frenini çeken bi adamı monte etti ...

arkadaşlar yapmayın zeki cezalıydı zaten yoktu olsaydı bu kadar aciz kalmazdık

ama ne yalan söyleyin soner olmazdı bence pres gücü zayıf

gökhan olabilirdi ama

ne fark eder al birini vur ötekine ne fark eder

hami hoca bu takımın kanserlerini temizledi

janko malouda zokora colman bunların hepsi takımda kanser olmuştu

başarı geldimi kısmen ama takımın yarı yabancılarını silince takımdan

öz evlatlarla bu kadar oluyor

şu öz evlat işinden ne zaman vazgeçecez de adam akıllı topçular alacaz

paps
11.05.2014, 23:41
Arkadaşlar bizim artık kendimizi parçalamamıza,üzmemize hiç ama hiç gerek yok baksanıza yıllardır başımız eğik geziyoruz göğsümüzü kabartamıyoruz hep aynı üzüntüyü hep aynı ezikliği yaşıyoruz yaşamaya mecbur oluyoruz bu gidişle bu kafa yapıları ilede bu sürecek gibi ve üzülerek söylüyorum biz artık büyüklüğün dışına çıkmış bulunuyoruz kısacası sıradan bir takım olduk en büyük acıyıda bu veriyor.

Önümüzdeki yıllarında hiçbir şekilde değişeceğini düşünmüyorum biz hep dalga geçilen hep başımız öne eğik gezen olmaya devam edeceğiz neyazıkki.

cakalkerem
11.05.2014, 23:42
seneye de aynısı olur hala biz 2010-11 yılında kaldığımız süree aynı senaryo devam eder durur

asilhamsi
11.05.2014, 23:43
biz alt yapıyı falan kullanmıyoruz.

Size isim veriyorum işte.

onur ramazan,alihan tuncer,batuhan artaslan,yüksel şişman,emre aydin,oguzhan acar.

Biz bu adamları bırak A takımda PTT de oynayan 1461 de dahi oynatmaya korkuyoruz.Peki ne yapıyoruz?

yakubu,savaş,mert gibi içi geçmiş adamları yada berk gibi cinconun pacavralarını oynatıyoruz.

A takımda da 24-25 e kadar cıkıs yapamamış caner,mustafa,kadir den meden umuyoruz.

denizerguven
11.05.2014, 23:44
Beyler ,bu şike olayı 1996-1997sezonunda kaçan şampiyonluktan sonra olduğu gibi camia için bir travmaya dönüşmek üzere. Belki dönüştü bile. Ben başkanımın bu konuları avukatlara bırakmasını ve takımın geleceği ile ilgilenmesi ve de en önemlisi siyasi boyunduruktan kurtulmasını istiyorum. Yapamıyorsa da derhal bırakmalı. Bizi en yumuşak rakip haline getirenlere en güzel cevabı yine içimizden çıkaracağımıza inanıyorum. Ama rakiplere suç atar zihniyette olmaz bu iş.

orhan42
11.05.2014, 23:44
2 haftadır halı sahada yeniliyorduk.geçen hafta öyle bi hırslanmışız ki takımın ileri ucunda oynayan 3 artistimiz bile geriden top çıkaırdı da maçı aldık..Niye mi yazıyorum.Ulan dünyanın parasını alıp yan gelip yatıyorsunuz da o üstünüzdeki formaya aşık benim gibi milyonlarca insanı yarın sabah işe gidemeyecek ahle getirmeye utanmıyor musunuz?Hiç mi hırs,inanç,vicdan yok sizde?

cakalkerem
11.05.2014, 23:46
bizim takımda ruh kalmamış ruh..mücadele etmiyorlar koşmuyorlar..herkes lay lay lom olmuş..

herkesin aklında transfer var..

olcanı bitirmişler...ama aferin gs ye her maç öncesi aynı senaryo

UNiVeRSeLoRD
11.05.2014, 23:47
şu öz evlat işinden ne zaman vazgeçecez de adam akıllı topçular alacaz

Valla İHO varken o işten vazgeçmemiz çok zor ... yedek kulübesi kan ağlıyor malum durum yüzünden seneye de böyle giderse yandık ki ne yandık (bu arada yedekteki zekiyi karıştırdım bi an :D kusura bakma )

Anıl C
11.05.2014, 23:47
Su cozumu alt yapida arayan arkadaslari, kesimleri hayal dunyasindan uyandirmak lazim
Bir defa Trabzonspor'da altyapi olabilmesi icin Turkiye'nin cagdas bir sosyokulturel altyapisi olmali
Ispanya, Fransa, Almanya, Hollanda ornek gosteriliyorda bi gidin bakin oralarda hayat nasil, gencler nasil bir ortamda yetisiyor, yetistiriliyor ve bu spora nasil adapte edilmis bi gidip gozlemlesinler.
Bu ulkeyi kitaptan bilimden mahrum birakan, matbaayi bu topraklara 100 yuzyil sonra getirenlerde, ideolojilerde sebepler aranmali
Hersey o kadar birbiriyle icice ki...

Belgium61
11.05.2014, 23:48
Yeterki 5.lik kaptirilmasin. Avrupa Ligi Play-off maci oynamak demektir!

Satilmissehir kupa finali kaybetti diye:
4. 1 on oleme turu oynayacak
5. 2 on oleme turu oynayacak
satilmissehir kupa finalini kaybettigi icin 3 on oleme oynayacak

sasort
11.05.2014, 23:48
biz şu şampiyomluk işini bırakmadıkça bir şey olmayacak bizden

bana kalırsa bunu yapan bizim yöneticilerimiz

nasıl olsa bizim taraftar fb kedi köpek gibi

2011 şampiyonluğu hakkımızı yediler taraftarın aklı giden şampiyonlukta takım ne halde kimse bakmıyor ki

amour_61
11.05.2014, 23:49
arkadaşlar biz şimdi 5. bitirirsek Avrupa ligi ön eleme mi oynayacağız.

F. Yıldırım
11.05.2014, 23:50
bizim takımda ruh kalmamış ruh..mücadele etmiyorlar koşmuyorlar..herkes lay lay lom olmuş..

herkesin aklında transfer var..

olcanı bitirmişler...ama aferin gs ye her maç öncesi aynı senaryo

Aslında ruhla alakası yok bu işin. Guus Hiddink ne demişti, Türk halkı çok duygusal, fakat duygusallığın futbolda yeri yok. Bizim takım beceriksiz, yeteneksiz, sistem yok, taktiğimiz yok, yenik duruma düşünce b planımız yok, yok da yok

hodlu
11.05.2014, 23:50
Biz Dortmund değiliz ki gidenin yerini dolduralım. Orası Almanya ve Dünya çapında alt yapı var. Sende ne var...

Alika87
11.05.2014, 23:51
Su cozumu alt yapida arayan arkadaslari, kesimleri hayal dunyasindan uyandirmak lazim
Bir defa Trabzonspor'da altyapi olabilmesi icin Turkiye'nin cagdas bir sosyokulturel altyapisi olmali
Ispanya, Fransa, Almanya, Hollanda ornek gosteriliyorda bi gidin bakin oralarda hayat nasil, gencler nasil bir ortamda yetisiyor, yetistiriliyor ve bu spora nasil adapte edilmis bi gidip gozlemlesinler.
Bu ulkeyi kitaptan bilimden mahrum birakan, matbaayi bu topraklara 100 yuzyil sonra getirenlerde sebepler aranmali
Hersey o kadar birbiriyle icice ki...

Ben olsam, Schalke, Dortmund, Ajax, PSV gibi takimlarla bir anlasma yaparim. Oyuncu basina belli bir miktar öderim, tüm masraflari benden ve hersene en yetenekli oyuncularimi onlarin spor okuluna gönderirim. Hatta lisansiyla beraber, o ülkede egitim görsünler, okula gitsinler ve alt yapidan cikinca Trabzona dönsünler. Biraz fantezi olmus, ama ancak böyle yetistirirsin bizim gencleri. Türkiyede olacak bir is degil.

kayseriliyiz
11.05.2014, 23:56
Oyuncular kötü takimda sistematik olarak sistemsizlik var
Ne zaman ki biz akillanir futbol okullari kurar orayada yabanci veya gurbetçi hocalar yerlestiririz
O zaman kisitli bütçeyle istanbul takimlariyla yarisiriz
Yoksa tüm basarilar günü birlik olur
Bu maç bunun açik örnegi bizden gidenler bizi yendi bugün

cakalkerem
11.05.2014, 23:58
sebepte çok bahanede

Anıl C
11.05.2014, 23:58
Ben olsam, Schalke, Dortmund, Ajax, PSV gibi takimlarla bir anlasma yaparim. Oyuncu basina belli bir miktar öderim, tüm masraflari benden ve hersene en yetenekli oyuncularimi onlarin spor okuluna gönderirim. Hatta lisansiyla beraber, o ülkede egitim görsünler, okula gitsinler ve alt yapidan cikinca Trabzona dönsünler. Biraz fantezi olmus, ama ancak böyle yetistirirsin bizim gencleri. Türkiyede olacak bir is degil.

Kardes bizim genclerimizde oz guven yok. Almanya'da 20 yaslarinda gencler oyle ozguvene sahipki 30 yaslarinda sorumluklari bile yerine getirebilmekte. Olgunlar cunku. Futbolun karsiligi para olmus. Futbolun karsiligi sohret olmus, kendimi nasil istanbula atarim, nasil gecelere akarim olmus. Acaba kaci universite mezunu? Kaci en kotu ayda bir kitap okuyup bitiriyo? Kaci dunyadaki gelismelerden haberdar?
Ailelerde suc var. 30 yasinda bile yaptigina karisilir. Kararlarina hep mudahale edilir. Bu ulkede egitim revizyonu gerekli. Yoksa zor...

Cangele
12.05.2014, 00:01
Satilmissehir kupa finali kaybetti diye:
4. 1 on oleme turu oynayacak
5. 2 on oleme turu oynayacak
satilmissehir kupa finalini kaybettigi icin 3 on oleme oynayacak

Sivasspor men edilecek olarak görüyorum ben. Her ne kadar bugünkü yenilgi sinirleri gersede, Avrupa sansi icin bir degisiklik teskil etmiyor.

Sibel
12.05.2014, 00:01
Bu ulkede egitim revizyonu gerekli. Yoksa zor... Dünyanın en doğru cümlesi.
Sadece futbol için değil, genel olarak.

Oğuzhan Fidan
12.05.2014, 00:04
söylenecek çok söz var lakin değmez. bi kaç cümleyle özetlersek rezillik , yazıklar olsun demekten başka bi söz yok bu maç için. ne zamanki hatayı kendimizde aramaya başlarız o zaman tünelin ışığı gözükür. maçı izleyemedim işlerim dolayısıyla ancak izlenmeye değer bişeyler yapamamışız zaten. hacıosmanoğluna tek şey sormak isterdim bebek gibi ağlayıp forvet lazım takıma diye dillendirip neden 1 forvet alamadın takıma ? bunu sormak isterdim..

Alika87
12.05.2014, 00:05
Kardes bizim genclerimizde oz guven yok. Futbolun karsiligi para olmus. Futbolun karsiligi sohret olmus, kendimi nasil istanbula atarim, gece akarim olmus. Acaba kaci universite mezunu? Kaci en kotu ayda bir kitap okuyup bitiriyo? Kaci dunyadaki gelismelerden haberdar?
Ailelerde suc var. 30 yasinda bile yaptigina karisilir. Kararlarina hep mudahale edilir. Bu ulkede egitim revizyonu gerekli. Yoksa zor...

Anil bu bir sosyal sorun. Diziler ve spor programlari tavan yapmis. Herkes rahat hayat pesinde. O yüzden diyorum ya, cocuklari Türkiyeden uzak tutacaksin. Ne kadar erken yurt disina gönderirsen o kadar iyidir. Illa büyük takimlara göndermek sart degil, kücük ve paraya ihtiyaci olan bir sürü takimlar var. Misal Freiburg, Mainz, Genk, Gent, Heerenveen, Alkmaar vs. Bunlar hepsi bizden kat kat daha iyi bir egitim veriyor cocuklara.

Sadece örnek olarak, giderim Freiburg'a ve sorarim yillik masraf ne kadardir bir oyuncu icin. O miktar + belli bir prim karsiligina 14-15 yasindaki en yetenekli oyuncularimi oraya gönderirim, 4-5 sene egitim görsünler diye. Böyle birsey mümkünmü haberim yok, ama kendin egitemiyorsan baskalarina yaptir bunu. Yoksa böyle ancak 5-10yilda bir alt yapidan yetismis bir oyuncu takima ciddi katki saglar.

Belgium61
12.05.2014, 00:08
arkadaşlar biz şimdi 5. bitirirsek Avrupa ligi ön eleme mi oynayacağız.

evet 2 tane

canna52
abdülkadir kadar oynayacak futbolcu manisada da vardır ama akhisar gidipte o çapta bir adamı kadroya almaz, oynatmaz.

ama trabzonspor alır a takıma koyar, altına arabasını verir, evini tutar..

F. Yıldırım
Kendi taraftarımız da gs'ye maç verdiğimizi düşünmeye başlamış, vay halimize.

serdaracıl
12.05.2014, 00:11
Maçı canli izleme şansim oldu. Yeteneksizlige şahit oldum.bişeyler yapmak istiyorlar ama olmuyor, yetmiyor.

Doğan Keskin
12.05.2014, 00:12
kendimizi kandırmayalım yok işte 2 tane frikik olmasa böyle olmazdı falan...adamların kadroya bak bir de bize bak.. selçuk melo sneijder .. vay efendim frikikten attılar atarlar abi kalite var sende at...bize transfer değil komple bi takım lazım.

Oğuzhan Fidan
12.05.2014, 00:14
cahillikten söz açılmışken bizim sayn başkanımızında hangi okul mezunu olduğu apaçık ortada. trabzonspor un toparlanması lazım. burdan klavyeden yazarak yada muhalefet yaparak değil bu takımın ciddi insanlara işi bilen insanlara ihtiyacı var.

Sercan Keleş
12.05.2014, 00:15
Galatasaray maça derbi gibi hazırlandığı için yenemiyoruz. Bu kadar Net. Bu takımı kaldır çöpe at. Olcan bu takımdan kovulmalı. Takım olarak salak saçma yöntemler. Özer tam iyileşmemiştir Gidip maça koyuyorsun. Sonra zihnimizde biz özere güvenemiyoruz. Yazık ettiler çocuga. Defolup gitsin yönetim ve alt kademeleri. Yönetim kafası defolsun gitsin.

Belgium61
12.05.2014, 00:16
Sivasspor men edilecek olarak görüyorum ben. Her ne kadar bugünkü yenilgi sinirleri gersede, Avrupa sansi icin bir degisiklik teskil etmiyor.

Men olmayacak olsaydi coktan olurdu bence bilmiyorum

iso_4939
12.05.2014, 00:17
Supriz olmayan bir sonuç ama dört gol rezillik...bir dahaki sene elazigsporun yerinde olabiliriz..

Belgium61
12.05.2014, 00:18
Abdulkadiri oynatarsan boyle olur iste, Soneri almissin 3 milyon euroya oynatmiyorsun boyle onemli macta...
Abdulkadir 2 metre onundeki adriana bile yamuk pas atiyor sabriyi gecmis

Sercan Keleş
12.05.2014, 00:22
Olcan bu takıma ihanet etmiştir. Olcan bu takımın kanayan yarasıdır. O adama formamız yakışmıyor. Bu takımın 3 Yıldır Tökezlemesinin sebeplerinden birisidir Olcan. Kangren olan yeri kesip atacaksın. Hami bu iş olmaz sanada Elveda. Yönetim yarın duracaksa en adidir kendileri. Kusura bakmayın.

iso_4939
12.05.2014, 00:25
Bu yönetim olduğu surece ve biz gerçek öze donmedigimiz surece çok daha kahroluruz bizi para için satacak futbolcu veya para için oynayan futbolcu lazim değil.

Ömer_
12.05.2014, 00:27
trabzonsporun sonsuza kadar sampiyon olacağına inanmiyorum ama yinede takimimi sevecegim.

Efsane-1967
12.05.2014, 00:29
Bu yönetim olduğu surece ve biz gerçek öze donmedigimiz surece çok daha kahroluruz bizi para için satacak futbolcu veya para için oynayan futbolcu lazim değil.

Abi sen sampiyonluk gormek istemiyorsun galiba.

paps
12.05.2014, 00:29
Olcan bu takıma ihanet etmiştir. Olcan bu takımın kanayan yarasıdır. O adama formamız yakışmıyor. Bu takımın 3 Yıldır Tökezlemesinin sebeplerinden birisidir Olcan. Kangren olan yeri kesip atacaksın. Hami bu iş olmaz sanada Elveda. Yönetim yarın duracaksa en adidir kendileri. Kusura bakmayın.

Olcan şu takımda olmasın seni ileri taşıyacak adam yok şu rezil maçta bile takıma penaltı kazandırdı.Futbolcular kusura bakmayın ama bu tarz eleştirilerden dolayı takımdan kaçıyor Olcan Onur ile birlikte bu takımın en iyisi ve biz öyle olcanları kolay kolay bulamıyoruz senin beğenmediğin o adamı İstanbul takımları alabilmek için can atıyor.

mourner
12.05.2014, 00:31
hafta içi zor bir kupa maçına çıkmış yorgun bir gs karşısında ilk düdükten itibaren müthiş bir isteksizlik ve temposuzlukla oynamak hangi kafanın ürünü,arkadaş oyunu hızlandır,topa sahip ol,dolaştır..tamam çok yeteneksiz adam var kadroda ama en azından ne yapmak istediğini görelim. 1461'den gelen oyuncuları yusuf hariç at çöpe,değil trabzonspor'da süper ligde herhangi bir takımda oynayamazlar,bir de genç diye yutturmayın,hepsi 24-25..futbol için bu yaş genç mi,gelişime açık mı?
bu gs seni herzaman sırtından vurmuş,en fazla zararı vermiş bir kulüp, başta başkan olmak üzere nedir bu dostluk havası, bir kere de direnç gösterin, adamlarda topun ağzına gelmiş oyuncular elini kolunu sallayarak oynayıp kendini kurtarıyor.

Ömer_
12.05.2014, 00:31
2 tane istanbul takimi pastayı aralarinda bolusuyor arada besiketasa 10 senede bir sus payi şampiyonluğu veriliyorbizede gonullerin sampiyonu sadakasi.hakkimizi gasp edenler artik bizi piyon olarak bile görmüyor.kisacasi biz bittik.

alpi53
12.05.2014, 00:32
Sivas - Akhisar maçının özetini izledim. Akhisar'ın 2 penaltısı verilmemiş. Akhisar'a verilen kırmızı kart ise doğru karar. Son hafta Karabük sivas'ı yenebilir bence, biz de antalya'yı yenebilirsek 4.oluruz, bu kötü sezonun tesellisi olur belki.

mourner
12.05.2014, 00:34
Olcan şu takımda olmasın seni ileri taşıyacak adam yok şu rezil maçta bile takıma penaltı kazandırdı.Futbolcular kusura bakmayın ama bu tarz eleştirilerden dolayı takımdan kaçıyor Olcan Onur ile birlikte bu takımın en iyisi ve biz öyle olcanları kolay kolay bulamıyoruz senin beğenmediğin o adamı İstanbul takımları alabilmek için can atıyor.

o da istanbul takımlarına gitmek için can atıyor. olcan topu ileri taşıyor ama sonunda ne yapıyor, ne kadar sürede taşıyor? bu adam bu kadar kendine oynarsa elbet istatistik yapar.

Adem Akyüz'
12.05.2014, 00:35
3 yıldır şikebahçe ve galatasarayın en rahat maç kazandıkları deplasman haline geldik.. Rezillik..

iso_4939
Abi sen sampiyonluk gormek istemiyorsun galiba.

Kardeşim öyle diyorsun da görüyorsun yabancı desen parasina bakar yerli Bulsan parlayinca satar gider yine benim dediğine geliyoruz.

Sibel
Artık yenilgiler etkilemiyor beni. Duyarsızlaştım. Alıştı bünyem. Çünkü dakikalarını toplasak iki maçtan fazla güzel top oynamadık sezon boyunca.
Hep kötüydü takım, galibiyetlerde bile. Sadece bunu görmek istemeyenler vardı. Fark yiyeceğimizden emindim. O yüzden içimde bir gram umut yoktu.
Burada iyi oluyor takım diye sevinmeye başlanıldığı günde yazmıştım, bu kadroya olan inancım ve güvenim hiçbir vakit canlanmayacak.
Sezon boyunca lanet rezil bir futbol izledim. Bıktım artık.

uzungöllü
gs maçı bireysel kalite farkı ile aldı olay bundan ibaret maalesef. Sonuç gene hüsran üstelik rezalet !!!

cakalkerem
12.05.2014, 00:37
sezon bitse de gitsek

A.Ali Karanis
12.05.2014, 00:37
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyordum ama bu kadar ağır bir mağlubiyet normalden fazla üzdü beni.Frikikler çok ekstraydı.

Diyecek çok fazla bir şey yok,ne şehirde,ne kulüpte,ne taraftarda,kimsede heyecan yok.2011'den sonra bir bıkkınlık var,doğal olarak.Koltuk sevdalısı,siyaset yalakası,ün peşinde koşan tiplere temsil hakkı vermeye devam edersek,veya bu tiplerden başka adaylar çıkartamazsak,kavga ettiklerimize benzemeye çalışmaktan ve onu da becerememekten başka bir şey yapamayız.

Silkinip kendimize gelmemiz lazım,Belki sahada eskisi kadar Trabzonlu olmaz ama en azından sahada Trabzonspor'u izletmeliyiz.Sıkıntı kadrosal değil,yönetimsel.Yönetimsel olarak düze çıktığımız an,eski günlere döneriz.Koskoca Trabzonspor derbi galibiyetsiz sezon kapatıyor,maddi olarak kendinden çok daha alt seviyedeki sivasspor,çok daha güzel bir futbol oynayarak ligi bizden üstte tamamlayacak büyük ihtimal ve direk Avrupa'ya gidecek.

Mantalitemizi değiştirmemiz lazım.Şike ile mücadele edeceksek,şike ile adam gibi mücadele etmeliyiz.Her yerden vurmalıyız.Bunlara destek çıkanlara sırt çevirmeli,ultimatomlar vermeliyiz.'Başkan olursam kupayı 1 ay içinde üstü açık otobüsle Trabzon'a getireceğim' yerine belki iki senelik çetin mücadelenin sonunda 'Sonunda hakkımızı aldık,haydi üstü açık otobüsümüzle horon tepe tepe Trabzon'a' diyebilecek kişileri seçmeliyiz.Bugünkü pankart evet doğru bir önerme içeriyor,ancak çok anlamsız buldum.Boş bir stadyumda,olayla alakasız bir rakibe karşı açsan o pankartı ne olur? Eğer şikebahçe maçında açabiliyorsan o pankartı,işte o zaman doğru yoldasın.

Eğer şike ile mücadeleyi ikinci plana atıp sahadaki mücadeleye daha fazla önem vereceksek,o da farklı bir yol.Kadroda yeniden yapılanmaya gideceğiz ve bu yapılanmanın zarar görmemesi için şike mevzusunu hukuk kurulumuza devrettik,bu işi unutmayacağız ama artık kapalı kapılar ardında işleteceğiz,ayda bir bilgilendirme toplantısı yaparak kamuoyunu aydınlatacağız,o da -tasvip etmediğim- farklı bir yoldur,taraftar olarak saygı duyarım.Şike ile sonuna kadar mücadele etmemiz gerekiyor,o kupa gelecek,ama şimdi ama 5 sezon sonra.

Dibe vurması gerekenler bugün olmamaları gereken ligde şampiyonluk kutluyor ancak,geçen sene bu şikecileri sahalarında 3-2 yenen 1461 Trabzon ise lig düşüyor..Çok kollanıyorlar,bu ülkede hukuk onlar için işliyor belki,hatta ezilmeye devam ediyoruz,kabul.Ancak saha içinde 11'e 11 verilen mücadelede ne yapıyoruz? Taraftar olarak niye kenetlenemiyoruz? Niye yönetemiyoruz takımı? Kulübü? Şehirde neden o havayı estiremiyoruz tekrardan? Maç gününü bırakın,maçtan 4 gün önce içimizdeki heyecan duygusunu tekrar yaşamak için neler yapıyoruz? Maçı açtığımızda 'bu maçı kesin alırız' rahatlığında izlerken 'yine yenileceğiz galiba' ruh halinde izlemeyi nasıl yedirebiliyoruz kendimize? Eksiklerimizi neden sorgulamıyoruz,neden 'ama onlar şike yaptı,hakkımız çalındı,ve kollanıyorlar' kolaylığına kaçıyoruz?

Ben artık her başarısızlıkta yapılan şikenin,başarısızlığı örtmesinden rahatsız oluyorum.Camianın artık ne yapmak istediğine karar vermesi gerekiyor,ve yeniden doğmasına.Bize bu kadar durgunluk yakışmıyor,en azından ezeli rakibinden kendi evinde 4 gol yememesi gerekiyor.Ben yediremiyorum kendime bunu.

tristram
12.05.2014, 00:38
yahu selçuğun her vurduğu topta önü bomboş umutun attığı gole bakın...
Bu kadar amatörleşmedik heralde ha..
Gs'nin direk gitmesini istiyor topçular..
Bu kadar basit..
Sen büyük takım filan değilsin kardeşim..
Ne çabuk unuttunuz Ergun Gürsoy'un 96-2000 arası tesislerimizden çıkmadığını
Neyse..
Sen banlan o zaman...
İstemiyorsan..

takimi yonetimi benim kadar elestiren az kisi vardir ama sen trabzonspor'a sikeci agziyla saldiramazsin birader.trabzonspor'un sadece adinin kaldigini bizde goruyoruz ama mac satti demek sikeci agziyla konusmaktir.
sanirsin mukemmel bir trabzonspor takimi var da mac satiyor.sene basindan bu yana sol beksiz oynayan takimin iki golu sol kanattan gelen ataklardan yemesi surpriz degil.diyorsun ki niye onunu bosalttilar, ozellikle zokora colman ikilisi kesildikten sonra orta sahamiz zaten yol gecen hani gibi.bu maca ozel hatalar yapilmadi, sene basindan beri onur'un iyi performansi olmasa bir cok kez jeneriklik goller yerdik.
bu arada bu sezon hangi istanbul takimini yenebildik de simdi yenilince maci satmis oluyoruz.

a.fındıkoğlu
12.05.2014, 00:38

ne yapmis da ihanet etmis formasini terletmiyor mu ? Olcan olmasa bu sene ne uefa grubundan cikabilirdik ne su anki siralamada olup avrupaya gidebilirdik. İhaneti bu kulube sirf Trabzon dogumlu diye kazmalarla dolduranlar yapmistir.Sikecileri kurtaran bsbkanla parti mitinglerinde gezenler yapmistir.İhaneti kupamizi calanlara %50 oy veren trabzon halki yapmistir.

kyodou
12.05.2014, 00:49
herşey bir kenara...

sırasıyla;

hollanda - twente
ingiltere - man city
almanya - dortmund
fransa - psg
ispanya - atletico madrid

kendinden büyüklerin arasından sıyrılıp şampiyon olabiliyor.

TRABZONSPOR umuzun sırası ne zaman gelecek..??
2010-2011 şampiyonluğuna inancımız tam ama sadece biz inanıyoruz. artık ts taraftarı dışında herkes kabullendi ttf nin oyununu. kupa unutuldu gitti. bizim yüzümüz ne zaman gülecek ??!!

Kaya
12.05.2014, 00:54
Derbi maçlarda oluşan bu rezillik tablosundan artık bıktım.

Yazık günah yau!

Kaç yıllık istatistiki başarıyı son 15 yıl sergilenen futbol ile perişan ettik.

kyodou
12.05.2014, 00:55
olcan adın' a laf edenlerin ts maçı izlediğine, izlese bile futboldan anladığına inanmıyorum. yahu adam usain boltun dünya rekorunu kıacak neredeyse. ne tekmelere kafa koymadığı kaldı nede sahada basmadık yer bırakmadığı. adam canını dişine katıp oynuyor. bu akşamda penaltı yaptırdı. senin öz evladın yusuf naptı peki ?? şımarık işi gücü artislik, şov. bu gece biraz şansımız olsa maçı 4-0 kazanabilirdik. maçın adamı olcan ve adrian, maçı katledense yusuf ve henriqueydi ama en başta yusuftu...

drose61
12.05.2014, 00:57
herşey bir kenara...

sırasıyla;

hollanda - twente
ingiltere - man city
almanya - dortmund
fransa - psg
ispanya - atletico madrid

kendinden büyüklerin arasından sıyrılıp şampiyon olabiliyor.

TRABZONSPOR umuzun sırası ne zaman gelecek..??
2010-2011 şampiyonluğuna inancımız tam ama sadece biz inanıyoruz. artık ts taraftarı dışında herkes kabullendi ttf nin oyununu. kupa unutuldu gitti. bizim yüzümüz ne zaman gülecek ??!!

city ve psg olmamış örnek olarak oraya.

onlar direkt paranın takımı, diğerlerinde haklısın.

yüregimts
12.05.2014, 01:01
Bugün ki Malubiyetin 2 sorumlusu vardır .

1- iho
2-yusuf denen şımarık

Boş kaleye atama , 10 m uzağa pas atama sonra 4 de yersin 5 yersin...

memozcan
12.05.2014, 02:23
hami çok sevinmiştir bu sonuca.. cinconu galip geldi!!!!

memozcan
12.05.2014, 02:24
kusura baknmayın takip edemedim pek ama sanırım 2 oyuncu değiştirdik!!!!

memozcan
12.05.2014, 02:25
bu forumda hami severler sanırım uyanmışlardır.. bu hamiyle yol almamız mümkün değil...

memozcan
12.05.2014, 02:31
özer sakatlanınca hami ne çok sevndi kimbilir, zekisinin muadilini koydu sahaya!!!!!!

memozcan
12.05.2014, 02:34
çok sevgili öz evlat fanatikleri umarım uykudan uyanmışlardır... bu çapsız adamlarla yol almamız mümkün değil.. atrtık uyanın!!!!

Tolga
12.05.2014, 02:44
Ziyade olsun . . .

kudu_61
12.05.2014, 03:10
yorum yapılacak bir maç değil
İHO
bu takıma 1 stoper-1 sol bek-1 ön libero-1 oyun kurucu-1 sağ açık-2 forvet almayacaksan seneye bu takımın başında kal-ma

ucurum
12.05.2014, 07:09
22/12/2013
Galatasaray 2 Trabzonspor 1
İsabetli Şut/Toplam Şut 16/21 - 4/7

11/05/2014
Trabzonspor 1 Galatasaray 4
İsabetli Şut/Toplam Şut 6/21 - 11/17

Takım kötü oynadı evet ama Hami'yi eleştirirken biraz insaflı olalım.

mete61bordomavi
12.05.2014, 07:11
Bu iş maddi imkanlarla olmaz arkadaş... Sistem ve istikrar olacak. Atletico Madrid in maddi imkanları realden barcelonadan çok mu iyi... İnanırsak başarırız. Bizim sadece inanan insanlara ihtiyacımız var ve tek derdi TRABZONSPOR olan idarecilere ihtiyacımız var. İnanan insanlar sadece BMN de olduğu sürece şansımız yok.

Bunu anlasak ve anlatabilsek keşke...

mete61bordomavi
12.05.2014, 07:16
Derbi maçlarda oluşan bu rezillik tablosundan artık bıktım.

Yazık günah yau!

Kaç yıllık istatistiki başarıyı son 15 yıl sergilenen futbol ile perişan ettik.

Git gide küçülüp sıradan bir takım ve klüp olmaya başladığımızın en acı kanıtı da bu işte...

AhmetG.
12.05.2014, 07:32
Yazalım da belki gören olur.

Yabancıların hepsini gönder. Bosi dahil. Burcu kalsın bir tek. 3 senedir nedir çektiğimiz aynı topçulardan. Para almaya gelince sorun çıkartırlar. Oynamaya gelince sahada yoklar.

Yerlilerden Onur-Yumlu-Yusuf-Emre-Özer hariç tüm as oyuncularını sat ya da sözleşme fesih et.
Abdulkadir-Zeki-Kadir vs... gönder.
Mustafa Akbaş,Gökhan Alsan kirala bir takıma pişsin.
Göksuyu al A takıma iyi bir yedek olur.

Transfer döneminde de 1 stoper-2 bek-2 orta saha-2 forvet al. Yerli yabancı iyi bir karma yap 1 sezon sonra takımı ş. ligine oynat.

Kadir Yeter
12.05.2014, 07:42
http://i.hizliresim.com/4mMN7J.jpg

Dünyânın sonu değil ya... biraz bakın Atapark'a... sinirler biraz yatışsın.

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. Mayıs,2014 TRABZON.

Ertan 51
12.05.2014, 07:51
Biz değil de düşen bir takımla oynasaydı bu ğs 4 tane atamazdı,
nasıl yapıyoruz da bu sonuçları alıyoruz aklım almıyor,
en çok ta Diyarbakır'dan gelen yavrularımızın üzüleceğine üzüldüm ben,
zaten tüm bebelerin aklında bu yavşak ğs var,hepsi de sorgulamışlardır dün akşam çaktırmadan,
neyse olan oldu,
şer bildiğimizden hayır doğar doğmasına ama bizim yönetim garip bir yönetim olduğu için ona da acaba diyorum ben,
normalde bu yenilgi ile tesadüfen geldiğimiz lig dördüncülüğü rüyasından uyanıp seneye adam gibi bir kadro kurmak için hırs yapılması lazım ama işte dediğim gibi bizim başkan garip adam.

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2014, 07:53
Hami dün gece sınıfta kaldı. Artık yeni Hoca gelir.
Geçen yıl Trabzon kümeye bağıran Elazığ'ın düşmesine çok sevindim.
Yusuf çok bencil. Bir ara sağ tarafa bomboş pası atsa Henrique yazacaktı. Yusuf çok şımardı.
Sneijder'in frikiğinde kurulan baraj tam bir ahmaklıktı. Adam boş kaleye vurdu sanki.
Bu defansla buraya kadar.
Karabük Sivas'ı yenecek de, ölme eşeğim ölme.
Eskişehir'de 2-0'dan 2-2 yaptır, Ankara'da Gençlere 2-0'dan 3-2 yaptır, sonra böyle sıkış.
Açıkçası böyle bu gadro, UEFA'ya da kalmasın.
PANKARTI YAYINLAMAYAN, TARAFTARI GÖSTERMEYEN YANLI KANAL PİSLİGTV'Yİ DE BURADAN KINIYORUM.
YETER İHO YETER.
YETER TÜPÇÜ YETER.
HAKEMLERİ, TFF'Yİ, MHK'Yİ, BASINI YENECEK BİR GADRO İSTİYORUM.

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2014, 07:57
2. yarı rakibin adından korkmamız sonucu yaptığımız panikle rezil bir oyun sonucu fark yedik.

bordomavi1
12.05.2014, 08:03
Yekta kaç kişinin arasından çıkıp pas veriyo. Anadolu takımlarına karşı yapamaz bu adam bunu.

Tayfun
12.05.2014, 08:23
Hüseyin Avni Aker tam anlamıyla en son ne zaman gassaraya deplasman olmuş ki zaten ?

Şampiyonlar ligine direk katılma yolunda adamlara ikramda bulunduk güzel bir şekilde, bu sezon için faydalı yaptığımız bir iş daha var (taraftar olarak) o da şampiyonluk yolunda fenere maç oynamadan 3 puan kazandırmak.

zokoto
12.05.2014, 08:26
Tipik bir Galatasaray maçı. Fenerbahçe düşmanlığı hep Galatasaray'a yarıyor.

h@msi61
12.05.2014, 08:30
su skora bak, utaniyor insan. Deplasman ozurlu takimdan fark yedik, olacak is degil.

Gurpas
12.05.2014, 08:36
Nerede o eski Trabzon. Hami senlede olmayacak anlaşılan.

Yavuz Selim Bal
12.05.2014, 08:54
Dün akşamın yıldızları Abdulkadir ve Aykut Demir bu iki güzide oyuncuyu oynattığı için Hami hocayıdı es geçemeyeceğim doğrusu. Sizlere g.saray taraftar müteşekkir.

barisb
12.05.2014, 08:58
Deplasmanda yenmeyeni dövüyorlar denilen takımdan 4 yemek, bu işin kimlerle hatta hangi zihniyetle olamayacağını bir kez daha bize gösterdi. Daha da anlamazsak uğurlar ola.

Bud Spencer
12.05.2014, 08:59
yorum yapılacak bir maç değil
İHO
bu takıma 1 stoper-1 sol bek-1 ön libero-1 oyun kurucu-1 sağ açık-2 forvet almayacaksan seneye bu takımın başında kal-ma

olcan ve onur'u satar anca

gs ye randevu vermeler falan

http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporlu-olcani-resmen-istediler-h105907.html

Muhammet Hacısalihoğlu
12.05.2014, 09:09
Bu gerzek başkandan kurtulmalı Trabzon..

Rakip takımın başkanına forma vermek nedir ya.. Sanki şampiyonlar ligindeki rakibimiz.. 2 sene önce futbolcularımızı çalan bu şerefsizler değil mi ?

TSercan82
12.05.2014, 09:24
Isin kotu tarafi yenilmeye alisiyo bunye. Son uc sezondur bize eziyet edip bunu iyi basardilar

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

SEDAT
12.05.2014, 09:25
* Ben Hami'den gazoz kapağı bile olmayacağını biliyordum da kendini kandıranlarda acı gerçeği kendi gözleriyle gördüler sanırım

Yunus Emre SEYHAN
12.05.2014, 09:32
Şaka maka Rize olmasaydı gidemiyorduk Avrupa'ya.

Yusuf 'da dahil olmak üzere bütün 1461 'den gelen futbolcular gönderilmeli, ilk 18 kişilik kadroda düşünülmemeliler.

Hamdi Karamahmutoğlu
12.05.2014, 09:33
Yeniden yapılanma şart ama bu Hami'yle olur mu?
Büyük bir soru işareti.

yakuphoca
12.05.2014, 09:47
Sıradan takım olduk. Diğer Anadolu takımları bile İstanbul takımlarını daha çok zorluyor.. Tamam kadron zayıf. Mücadele et be babam.. Yazıklar olsun.. Ruhsuz herifler..

duyurukcu
12.05.2014, 09:57
şu ana kadar hep haminin kalmasından yana biri olarak hatta juventus maçındaki kadro seçimini de sineye çekmiş biri olarak dünkü maçta abdülkadir tercihi ile benim gözümde ki kredisini de bitirdi..abdülkadir nedir ya halı sahada forma vermem bunu nasıl görmez birde futbolun en top clup'u olmuş bir adamsın..adam 1 metre önüne pas yapamıyor top kapamıyor sadece boş boş koşuyor,,ha hami olmazsa vahid falan da hikaye bu takımı ya güneş paklar ya da güneş paklar ama O DA BU BAŞKAN LA DEĞİL...

Semih58
12.05.2014, 09:59
Önümüzdeki 5 yılın kadrosunu şimdiden hazırlamak gerek.

arifberkay
12.05.2014, 10:00
Şerefiniz varsa istifa edin....

arifberkay
12.05.2014, 10:01
Hami efendi yıllarca bilinçaltında yatan Gs egosunu tatmin etmiştir bir nebze de olsa....

Ertan1982
12.05.2014, 10:06
Beni Hami vs ilgiendirmiyor kalabilir.Asil önemli su IHO gitmeli ve yabanci bir Menejer lazim bize Transferler ile ilgilenen.Hatta yaninda birde yerli menejer olabilir.Yabanci menejer bizim Türkiyedeki düzene alisana kadar kazik yiyp durur.Artisi yabanci ve Gurbetci transferinde cag atlariz.Hatta yabanci bir pazarlamaci idari amir de alina bilinir.Yazdim yabanci hayranlindan yazmiyorum ama gercek su ki bize bu konumdaki yeriler ve yerinin yerlisi bu isi prof yapamiyorlar.en fazla 6-7 ay sonra salla basi al maasi moduna geciyorlar.

Punisher-61
12.05.2014, 10:08
Bu kadroya alisin beyler.

Transfer yapmayi beceremedigi icin 1461de futbolcu birakmayan bu yönetim anca 3-4 topcu alir.. 2 yabanci 2 tanede siradan türk futbolcu..
Bizim topcularda pes para etmedigi icin pek fazlada gitmez

Seneye durumunuz malesef ayni..

Teknik direktörüde hami kalacak. Simdiye kadar teknik direktörü arayisina hic girmediki bu rezil yönetim önünde kimi gördüyse teknik direktörü yapti..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

aaahmet61
12.05.2014, 10:13
hala daha sorunun hocada olduğunu sananlar var.bu başkanla morinho bile başarı sağlamaz.

Dip.Ing.Mag.
12.05.2014, 10:15
Beni Hami vs ilgiendirmiyor kalabilir.Asil önemli su IHO gitmeli ve yabanci bir Menejer lazim bize Transferler ile ilgilenen.Hatta yaninda birde yerli menejer olabilir.Yabanci menejer bizim Türkiyedeki düzene alisana kadar kazik yiyp durur.Artisi yabanci ve Gurbetci transferinde cag atlariz.Hatta yabanci bir pazarlamaci idari amir de alina bilinir.Yazdim yabanci hayranlindan yazmiyorum ama gercek su ki bize bu konumdaki yeriler ve yerinin yerlisi bu isi prof yapamiyorlar.en fazla 6-7 ay sonra salla basi al maasi moduna geciyorlar.

bu klübün maasli, profesyonel isini layikiyla yapip calistigi kurumun menfaatlerini gözetecek basta bir CEO olmak üzere, bir MANAGER ve SCOUT ekibi olmali. yani bildigin bir sirket gibi yönetilmeliyiz mahalle bakkali gibi degil.... bunu USTA yapacakti, kirk yilda bir dogru yaptigimizi sanarak gittik yine hata yaptik hatta ve hatta hatanin alasini yaptik IHO yu sectik!!!

Mehmet BAŞ
12.05.2014, 10:27
bu forumda hami severler sanırım uyanmışlardır.. bu hamiyle yol almamız mümkün değil...

Ya arkadaş konuşuyorsun ama öylesine...

Doğan Şahin
12.05.2014, 10:29
Yusuf 'da dahil olmak üzere bütün 1461 'den gelen futbolcular gönderilmeli, ilk 18 kişilik kadroda düşünülmemeliler.

Başka derdiniz kalmadı, hepsini gönder yeniden al, iki sene daha bekle sonra onları gönder, yenilerini al, nereye kadar dayanır bu bünye.

Mehmet BAŞ
12.05.2014, 10:30

Heeee heeeee

Colakoglu
12.05.2014, 10:31
Yeniden yapılanma şart ama bu Hami'yle olur mu?
Büyük bir soru işareti.

Hami efendi yıllarca bilinçaltında yatan Gs egosunu tatmin etmiştir bir nebze de olsa....

Şerefiniz varsa istifa edin....

Bizim Hamiye gelene Kadar daha cok halletmemiz gereken büyük sorunumuz var, TD isin en kolay tarafi, IHO ile resmen 10 yil geriye gittik diyebilirim. Allah sonumuzu hayir etsin.

Mehmet BAŞ
12.05.2014, 10:33
1 Yenilgi ile kıyamet koparanlar ''Biraz sessiz olun lütfen.''

Bu takım Hami ile iyi bir ivme yakaladı.

İster kabul edin ister etmeyin.

İster anlayın ister anlamayın.

Sonuçta herkesin anlaması da gerekmiyor.

Kamil Çakmak
12.05.2014, 10:34
Forumda kimse Olcan'ın golünü konuşmuyor. Ofsayt yok golde.

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10314705_827087353986730_5103364638109200006_n.jpg

Bariz gol evet. Hakemlerden çekmediğimiz sezon yok. Hakemler hakkında bu kadar sezsiz kaldığımız bir sezon da yok.

Bizim topçular da milyarlık eşek o ayrı tabiii.

Kemal Öztel
12.05.2014, 10:38
Hamiyle ne olursa olsun devam edilmeli.Bence camianın aradığı isim o.Kadromuz çok kötü.Hocayı değil kadroyu değiştirmeliyiz.Bosi ve Borce hariç tüm yabancılar gönderilmeli.Yerlilerdende ilk 11 de Onur,Mustafa, Özer ve Yusuf kalmalı.Diğerleri yedek düşünülebilir.Dipnot olarak Olcan artık takımı düşünmüyor.Yetenekli ve istekli bir oyuncu ama artık kafasında Trabzonspor yok gözüküyor, satılmalı..
Soner konusu da uzuntu verici bir diğer husus..

____________________ONUR__________________
BOSI_____MUSTAFA_______?????________?????
______________BORCE______?????_____________
OZER________________?????____________YUSUF
_____________________?????___________________

Sibel
12.05.2014, 10:40
Ofsayt değil. Fotoda net görünüyor.

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10314705_827087353986730_5103364638109200006_n.jpg
Bu açı yanıltıcı olabilir. Hakem açısından daha net görülür pozisyon.

Tolga Okumuş
12.05.2014, 10:54
Galatasaray çakma sağ beki Semih Kaya'nın iki asist yapması Trabzonspor'un hem taktiksel hemde futbolcu kalitesi olarak kendisni sorgulaması açısından çok önemli verilerdir.

Emrah Akcagöz
12.05.2014, 11:00
Trabzonspor'un transferlerden önce bir adet başkan ve yönetim kuruluna ihtiyacı var.

Kamil Çakmak
12.05.2014, 11:15
Hamiye yüklenmenin anlamı yok. Hamilik bir şey yok. Senin takımın cahil, futboldan anlamayan, beceriksiz futbolcular topluluğu. Bu sıradan kadro Şenol Güneşi yedi. Hami neki? iki sezonda kaç hoca yedi bu beyinsiz, kabiliyet yoksunu, ruhsuz takim.

Yönetim konusuna girmiyorum bile o yalamaya devam etsin.

aaahmet61
12.05.2014, 11:18

ivme tamamda. yönü nere? haci önderliğinde freni patlak otomobil gibi başaşağı gidiyoruz.bakalım nere çarpacağız. arabayıhafif biryere vurdu haci yöneticiler gitti.bir daha vurdu 1461 tarihten silindi.bakalım araba nerde duracak.zaman gösterecek.

Sibel
12.05.2014, 11:29
Ne bir galibiyet ile bayram edilir ne de bir yenilgi ile muhalefet.
Bu kadro ile asla olmaz yeter artık bıkmadınız mı bu aşağılık futboldan?

duyurukcu
12.05.2014, 11:29
hamiye yüklenmenin anlamı yok. Hamilik bir şey yok. Senin takımın cahil, futboldan anlamayan, beceriksiz futbolcular topluluğu. Bu sıradan kadro şenol güneşi yedi. Hami neki? Iki sezonda kaç hoca yedi bu beyinsiz, kabiliyet yoksunu, ruhsuz takim.

Yönetim konusuna girmiyorum bile o yalamaya devam etsin.

ya arkadaşım öyle ama sen de gidip oyuna abdülkadiri almayacaksın hatta kadroya almayacaksın..yeminle ben bu yaşımla abdülkadirden daha faydalı olurum :)

UNiVeRSeLoRD
12.05.2014, 11:31
Konu ile alakası yok ama şu kongre mevzusu ne oldu...??

cakalkerem
12.05.2014, 11:32
off oldu

serdaracıl
12.05.2014, 11:39
Ölüyü diriltmekte üstümüze yok. Gayse'yi takim, selcuk inani futbolcu yaptik.

gurur6134
12.05.2014, 11:57
Hamilik bir sey yok diyen arkadaslar defansda yumudan baska kim yerinde oynadi..bosi den stoper yapmak aykutdan bek yapmak neyin kafasi mra li maclarda aykut bek oynadida napti..gollerin 2 side aykutun kanattan geldi..ozer cikiyor a.kadir giriyor yerine mac icinde napti bu adam soner dururken a.kadiri almak neyin kafasi mac o dakka bitti zaten..2 1 ondeyken gaysey forvet aliyor biz yenigiz gole ihtiyacimiz var forvet cikarip forvet aliyoruz..bu emre ye niye takti hami onuda anlamiyorum cift forvet baslamak cokmu zor maca a.kadiri alana kadar soneri almadin don bari cift forvete..ortasahada bi tek alex kostu..uzun lafin kisasi hamiye trabzonspor 3 5 gomlek buyuk gelir once gidip kendini ispatlayacak baska takimlarda..bu yonetimlede bu oyuncularlada bu hocalarlada yurumez bu is..

Murat Keçeci
12.05.2014, 12:22
Taraftarımızın olmaması nedeniyle maç, hazırlık maçı temposunda başladı ilk yarı boyunca da öyle devam etti.Bizim açımızdan en büyük talihsizlik özerin sakatlanması oldu.gs maçının ortada geçmesi için orta sahada rakibe direnç göstermemiz gerekiyordu ama bunu başaramadık abdülkadire forma bir beden büyük geldi.olcan ve yusuf da çok verimli değillerdi.Ayakta kalmaya çalışan tek kişi orta sahada bourceanu oldu fakat tek başına yapacağı fazla birşey yoktu.Maçtan önce söylediğim eğer orta sahalar boş kalırsa maç kale önlerinde geçerse gs her zaman bizden daha avantajlı olur olayı gerçekleşti biz rakibi az adamla yakaladığımız pozisyonlarda acemice işler yaptık rakip ise girdiklerini attı maçın skorunu yansıtan en önemli gelişmede bu oldu.

Defans hattımız genel olarak zayıf, takım savunmasını iyi yapamadığımız her maç sıkıntı yaşamamız doğal bir durum.

Hami hocanın maçla ilgili çok büyük hatası olmadı. Belki orta sahada abdülkadir yerine başka bir oyuncu tercihi olabilirdi tek hatası buydu diyebiliriz.Defans kurgusuna gelirsek Bosıngva ve Mustafa dışındakiler şuan ikinci lig seviyesindeki futbolcular dolayısıyla diğer iki kontenjanı dolduran oyuncuların ahmet,mehmet olması çok bir şey değiştirmiyor.

Umarım son maçı kazanıp avrupa ligi biletini alırız.

İsmail52
12.05.2014, 12:27
Bu kadrodan ancak bu olur.ilk 5 bile basaşari oda onur sayesinde onuru çıkart takımdan birde ts formasını 5 hafta önce küme düşerdik.bence.acı ama gercek..

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2014, 12:40
Selçuk'un Avni Aker'de her maç frikikten gol atıp, çok hırslı biçimde sevinmesi ağrıma gidiyor.

Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2014, 12:42
Yenilgiden çok, Diyarbakır'lı TS sevdalısı çocukların hayallerinin yıkılıp evlerine dönmesine üzüldüm.
Deplasman özürlü takımdan 4 yedik.

Adem Akyüz'
12.05.2014, 12:46
Hami'lik bir şey yoktu canım. Soner dururken Abdülkadir'i ben oyuna aldım. Defansta herkesin yerini ben değiştirdim.. Oyuncu değiştirmek için de 3. golü yememizi ben bekledim..

nakzo
12.05.2014, 13:10

Vallaha kahkahalr ve hıckıriklarla güldüm hemserim hicbir ist takımını yenenemissin,onu birak kasımpasa ve bursayı bile yenemiyorsun daha 4.olmayı bile beceremiyorsun gs seni sahanda rezil ediyor mactan sonrada futbolcuları utanmadan sıkılmadan birde tebrik ediyor onun yakaladıgı ivmeye atlayayım.

Çağrı Metin
12.05.2014, 13:42
Bu takım bu kadroyla ancak kontraatak oynar.Girdiği net pozisyonlardan da düşük gol yüzdesi çıkarır.Dün evlere şenlik bi kadroya rağmen maçı kazanabilirdik bile.Ama gs ile aramızda net kalite farkı vardı.Ama bu hocanın Soneri oynatmama ısrarının hata olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kamil Çakmak
12.05.2014, 13:47
ya arkadaşım öyle ama sen de gidip oyuna abdülkadiri almayacaksın hatta kadroya almayacaksın..yeminle ben bu yaşımla abdülkadirden daha faydalı olurum :)

Abdulkadir olmasa yenecekmiydikki?

Cafer Bulur
12.05.2014, 14:29
Hami'lik bir şey yoktu canım. Soner dururken Abdülkadir'i ben oyuna aldım. Defansta herkesin yerini ben değiştirdim.. Oyuncu değiştirmek için de 3. golü yememizi ben bekledim..

Maca bakamadim,neden bu kadar farkli yenildik renkdas sence futbolcular mi yetersizdi yoksa hami nin mi hatalari etkili oldu?

Alika87
12.05.2014, 14:31
Bu yönetimle, bu kadroyla, bu hocayla (ilk MRA'li 20hafta) dördüncülük yada besincilik büyük bir basari. Daha fazla mümkün degil, o yüzden pekte sinirlenmiyorum.

Faruk BERBER
12.05.2014, 14:34
Maca bakamadim,neden bu kadar farkli yenildik renkdas sence futbolcular mi yetersizdi yoksa hami nin mi hatalari etkili oldu?

Kadro kalitesi olarak galatasaray ile dans edemeyiz.

Bunu dün çok iyi gördük.

En önemli 3-5 oyuncundan biri çıkıyor, yedeği Abdülkadir.

Adamların orta saha Melo-Selçuk-Sneijder

Takım uzun top hariç hiçbirşey yapamadı.

Cafer Bulur
12.05.2014, 14:37
Kadro kalitesi olarak galatasaray ile dans edemeyiz.

Bunu dün çok iyi gördük.

En önemli 3-5 oyuncundan biri çıkıyor, yedeği Abdülkadir.

Adamların orta saha Melo-Selçuk-Sneijder

Takım uzun top hariç hiçbirşey yapamadı.

Kadro kalitesine cok fazla takiliyoruz bence.

Her ne olursa olsun dün bizim gs den 4 gol yememizin bir izahi yok.

Gs deplasmanda hicbir takimi kolay kolay yenemezken geliyor sana 4 atiyor olacak is degil.

Dünkü sonuc neresinden bakarsak bakalim yönetim ve futbolcularin iflasidir.

aaahmet61
12.05.2014, 14:39
http://kralspor.ensonhaber.com/trabzonsporun-komik-baraji-sosyal-medyayi-salladi-2014-05-12.html

arifberkay
12.05.2014, 14:42
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu’nu arayarak şampiyonluktan dolayı kutladı.
Sarı lacivertli kulübün aynı zamanda kongre üyesi olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Belözoğlu’na “Senin şahsında tüm takım arkadaşlarını, kulüp çalışanlarını kutluyorum" diyerek sarı lacivertlilerin kaptanını kutladı…

Alika87
12.05.2014, 14:44
Kadro kalitesine cok fazla takiliyoruz bence.

Her ne olursa olsun dün bizim gs den 4 gol yememizin bir izahi yok.

Gs deplasmanda hicbir takimi kolay kolay yenemezken geliyor sana 4 atiyor olacak is degil.

Dünkü sonuc neresinden bakarsak bakalim yönetim ve futbolcularin iflasidir.

ya abi öyle 4 gol yenilecek macti degildi, sanki adamlar bizi ezerek yendiler. Macta belki 5 pozisyonlari vardi ve oyuncularin kalite farkiyla 4 tane gol attilar. Bizimde en az 4 tane 100de100lük pozisyonumuz vardi ama gole ceviremedik. Daha iyi takim degildik, ama Galatasaraydan pek kotü'de degildik. En adil sonuc beraberlik olmasi lazimdi. Mac 2-2, 3-3 yada 4-4 bitseydi kimse demezdi Trabzon sansliydi.

Hakan Yeşilyurt
12.05.2014, 14:57
niye kimse verilmeyen golden bahsetmiyor..pozisyon ofsayt değildiki.

Cafer Bulur
12.05.2014, 15:08
ya abi öyle 4 gol yenilecek macti degildi, sanki adamlar bizi ezerek yendiler. Macta belki 5 pozisyonlari vardi ve oyuncularin kalite farkiyla 4 tane gol attilar. Bizimde en az 4 tane 100de100lük pozisyonumuz vardi ama gole ceviremedik. Daha iyi takim degildik, ama Galatasaraydan pek kotü'de degildik. En adil sonuc beraberlik olmasi lazimdi. Mac 2-2, 3-3 yada 4-4 bitseydi kimse demezdi Trabzon sansliydi.

Ne olursa dedigim gibi 4 gol yememizin bir özrü olamaz.

Ben artk utaniyorum Tabzonsporun gs ye yatiyor söylemlerinden.

Ama görünen o ki futbolcularimiz ve teknik kadromuz utanmiyor,yönetimimiz utanmiyor.

Onur Akyüz
12.05.2014, 15:13
Olcan'ın gol ofsayt net. Pozisyon öncesinde de Edriyın Melo'ya faul yapıyor bariz.

Bu maçta konuşulacak son şey hakemdi. Sağolsun bizim topçular hakeme hiç iş bırakmadı.

Onur Akyüz
12.05.2014, 15:17
Bizim geri 4'lümüzde 1 sağ bek, 1 sol bek, 2 stoper orijinli 4 futbolcu vardı.

Bunların sağ bek olanı stoperde, sol bek olanı sağ bekte, stoper olanı da sol bekte oynadı.

Hoca Yumlu'yla Henriq'i de değiştirseydi çok daha enteresan olacaktı ama yapmadı nedense.

Adem Akyüz'
12.05.2014, 15:22

Oyuncular arasındaki kalite farkı çok açıktı. Maglubiyetin sebebi bence bu, Özer çıkınca orta saha tamamen adamlara kaldı. Hami oyuna Abdülkadir'i değil de Soner'i alsaydı belki gs orta sahada bu kadar baskın olmazdi. Olsa bile en azından ileriye çıkışlarımız daha iyi olurdu. Hami'nin hatası bu. Onun dışında 2-1'i bulmuşken takım biraz toparlanır gibi oldu, orada çift forvete dönse skor böyle olmazdi belki. Bunu yapmayınca gs zamanla oyunu dengeledi ve 3. golü buldu. Sonra Emre'yi oyuna aldı, orada da Henrique'yi çıkarıp aynı sistem devam etti. Sana gol lazım, niye çift forvete dönmüyorsn?

Kısacası kaybetme sebebimiz bence yüzde 65 kalite farkı, yüzde 35 Hami hocanın yanlışları..

Edit: İlk 11'de defans hattinda Mustafa dışında hiç kimse yerinde oynamıyordu. Hami hocanın hatalarından biri de buydu bence.

Courage
12.05.2014, 15:53
Hami hocaya Abdülkadir'i oyuna aldığı için eleştiri getirip zaten gitmesi için bahane ararken ''ganimet'' bulmuş olmanın verdiği hazla yazı yazanları anlayamıyorum.

Abdülkadir'i almadıkta Soner'i aldık ne değişecekti? Rakip takımın ortasaha 3'lüsü hem teknik hem fiziksel olarak diri. Soner'ide Abdülkadir'e yaptıkları gibi sakız niyetine çiğnerlerdi. (hem böylece Soner Soner diye zırlayanların umudu kalmazdı. Hami hocanın sayesinde Soner üzerinde sallama şansı elde ettiniz daha ne olsun? Ya ne mal olduğunu görüp umudunuz büsbütün kırılaydı iyimiydi? )

Hami'nin eleştirilecekse sol bekte Aykut ile başlaması ve bu 1000 kere denenmiş bir yanlıştan medet umması hususundan eleştirilmelidir.

Maçta kırılma anı çok bunlarda unutuluyor. Adamların 2 ekstra frikik golü var ki bir tanesi sallama bir vuruş (adeta ilahi bir müdahale ile havada falsolanıp) diğeri hiçbir kalecinin bir halt edemeyeceği köşeye giden bir plase!

Yusuf'un karşı karşıya kaçırdığı pozisyonun gol olması halinde çok şeyin değişeceğini de unutmamak gerek.

...

Hami kalmalıdır ,Ertuğrul hariç bize yakışan bizi kaldırabilecek yerli bulamayız hele ki yabancı hiç olmaz (madem yapılanacağız)

Özgür ŞANLAN
12.05.2014, 18:45
Selçuk'un golünde bizim barajdaki mustafa neden zıplamadı?
snejderin serbest vuruşunda bizimkiler barajı nereye kurdu çözen var mı?

nakzo
12.05.2014, 18:48
Hami hocaya Abdülkadir'i oyuna aldığı için eleştiri getirip zaten gitmesi için bahane ararken ''ganimet'' bulmuş olmanın verdiği hazla yazı yazanları anlayamıyorum.

Abdülkadir'i almadıkta Soner'i aldık ne değişecekti? Rakip takımın ortasaha 3'lüsü hem teknik hem fiziksel olarak diri. Soner'ide Abdülkadir'e yaptıkları gibi sakız niyetine çiğnerlerdi. (hem böylece Soner Soner diye zırlayanların umudu kalmazdı. Hami hocanın sayesinde Soner üzerinde sallama şansı elde ettiniz daha ne olsun? Ya ne mal olduğunu görüp umudunuz büsbütün kırılaydı iyimiydi? )

Hami'nin eleştirilecekse sol bekte Aykut ile başlaması ve bu 1000 kere denenmiş bir yanlıştan medet umması hususundan eleştirilmelidir.

Maçta kırılma anı çok bunlarda unutuluyor. Adamların 2 ekstra frikik golü var ki bir tanesi sallama bir vuruş (adeta ilahi bir müdahale ile havada falsolanıp) diğeri hiçbir kalecinin bir halt edemeyeceği köşeye giden bir plase!

Yusuf'un karşı karşıya kaçırdığı pozisyonun gol olması halinde çok şeyin değişeceğini de unutmamak gerek.

...

Hami kalmalıdır ,Ertuğrul hariç bize yakışan bizi kaldırabilecek yerli bulamayız hele ki yabancı hiç olmaz (madem yapılanacağız)

Kendi sahasında 4 tane yiyip rezil olduktan sonra ustası mra gibi kendi oyuncusunu teprik edip milleti dinden imandan cıkarmasın yeterli benim için biraz mahcubiyet gösterilsin bunun izahı yok denilsin yalandanda olsa gittikçe eriye Trabzonspor taraftarının gönlü alınsın.Biznsürekli fb ye laf söylüyoruz ama aynayı birde kendimize çevirdiğimizde ben alt yapıdan en üst katagoriye kadar yönetici ve hocasından futbolcu demeye dilim varmayan şahıslara kadar bir utanmazlık ve yüzsüzlük görüyorum ne zamanki camiamıza ve taraftarımıza karşı utanma ve soruluk duyma üzülme duygularını tekrar kazanırız ozaman tekrardan büyük takım oluruz şu andan itibarenn Trabzonspor benimbgözümde büyük takım degildir onun icinde istanbul takımı taraftarlarıyla büyüklük muhabbetlerine girmem eskisi gibi bizim o takımlarla hertürlü aramızda uçurum var okyanuslar var zihniyet anlamında enbtipik örnek su haminin yerine maçlardan sonra sünnetlik cocuk gibi titreyerk konusnaya calısan ve ekranda Trabzonsporun hocası olrak gözüken sahsın dün mactan sonraki ropörtaj ve verdigi rrsme dikkat edin izlemeyen bir zahmet lig tv arşivinden bir izlesin koca Trabzonspor ezeli rakibine kendi sahadında 4 farklı kaybetmis herfçi üzuülecegine pişmiş kelle gibi sırıtarak ty ye konuşuyor ve diyorki iyi bir takıma ksybettik bizde iyi bir takımız örnegin besiktaşta böyle bir şaklabanlık olsa yarın kıçına basarlar tekmeyi bizdeyse hersey süt liman

Öznur61
12.05.2014, 19:03

O barajda sadece Henrique zıpladı diye hatırlıyorum.Geriside baktı.

Çağrı Metin
12.05.2014, 19:25

topu engellemekten çok auta çıkmasın diye kurulmuş gibi.

cubido
12.05.2014, 19:29
Sorun Hami'de, futbolcularda hatta çapsız İHO'da değil. Dün anladım ki sorun bende. Son 7-8 haftada sadece 1,5 maç seyrettim. Biri Eskişehir maçının ikinci yarısı (ben seyretmeye başladığımda 2-0'dı), diğeri de dünkü maç.
Maç seyretmeme periyodumu uzatırsam belki çapsız Yönetim, teknik direktör ve futbolcular topluluğu Trabzonspor'a yakışan mücadeleyi verebilirler.

muratt
12.05.2014, 19:52
Hami'yi eleştirmenin bir anlamı yok. Kadro yetersiz zaten ve yıllardır derbi maçlarını kazanamıyoruz. Sonuçta Hami'nin yapabileceği birşey yok. Ama bu Hami'nin de yetersiz ve tecrübesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Yani Hami ile devam edilmemeli önümüzdeki sezon ama bu Hami başarısız olduğu için değil (ki beklenilenin üzerinde başarılıdır şu dönemde) Hami yetersiz ve tecrübesiz olduğu için olmalı. Hami'ye git biraz teceübe Kazan (hatta 1461 verilebilir) 3-4 yıl sonra gel denilmeli. Trabzonspor staj yeri değildir.

Şu işlerde gaza gelmeden mantıklı karar vermeyi bir öğrenebilsek.. Nasıl gaza geliyorsak, bir gaza geliyoruz hop 1461'den bir senede 7-8 oyuncu alıyoruz. Bir gaza geliyoruz yıllardır super ligde iyi kötü emek veren Tolunay hocayı kovup super lig deneyimi olmayan MRA hoca oluyor. Hami 1-2 maç kazanıyor hop gaza geliyoruz yeni Guardiola. Sonra gs 4 atıyor Hami istifa. Tamam memleket tez canlı kabul ediyorum da hiç mi akıllı makul adam kalmadı memlekette.

Bakalım seneye nasıl gazlara geleceğiz. Hami kesin kalır. 1461'denm Göksü ve Barış başta olmak üzere 4 transfer, 2 tane de Düzyurtspor'dan transfer yabancı olarak da emekli yıldız kontenjanından Klose ve Milito bekliyorum bakalım. Büyük İHO başkan da kupayı bir aya getirir kesin zaten.

memozcan
12.05.2014, 20:48
iki takımın 10 numaraları sneider ve adrian.. bu iki isme bakınca fark normal sayılır, üstüne birde abdulkadir - selçuk kıyası yaparsak, fark az bile.. hami ile mancini kıyasına girmiyorum bile..

bir 10 numara bir tane büyük maç kazandıramaz mı arkadaş? yoksa o kişi neden hala sırtına o formayı geçirir..

Doğukan Uçan
12.05.2014, 20:57
2 yıldır derbi kazanamıyoruz doğaldır kadro yetersiz dün kötü oynamadık aslında atamayana atarlar oldu.maç 0-0 devam ederken yusuf atsa başka şeyleri konusuyor olacaktık belkide

bordomavi1
12.05.2014, 21:02
Topu ayağımızda tutmalıydık ama biz topu onlara verip kontra yolunu seçtik.

kopeli
12.05.2014, 21:05
Bizim sorun hocalarla degil. Kadro Kalitesiz kardesim. Bunun baska bir acıklaması yok.

Bugünkü takımdan kaç oyuncuyu 2010-2011 kadrosunda ilk 11'e koyarsınız ??

Doğukan Uçan
12.05.2014, 21:06
günümüz de öze dönüş diye bişey kaldımı gerçekten ?

adamlar 10 milyon euro ya oyuncu alsın sen alt yapidan topcularla başarı bekle.

cok sacma kac sene bekliyeceksin ki böyle biz ajax porto dortmund degiliz.

fanatikdevri
12.05.2014, 21:10
Maçtan sonra forma değiştiren futbolcular aslında gerçeği yüzümüze vuruyor,Trabzon'da taraftarın bir hükmü kalmamış,Trabzonlu futbolcu bile sallamıyor taraftarı,bakın çekinmek falan bahsetmiyorum o devirler geçeli çok oldu da,Hani ya bu adamlar kahrımızı çekiyor,bilet alıyor,kahvede maç izliyor,üzlüyor,içerde forma değiştirelim diyecek,empati yapacak adam kalmamış,taraftar yok hükmünde.
Ne oynadığı takımın büyüklüğünden ne de taraftarın sıkıntısından anlayan yok,öğretecek yok,takımın kaptanı ne iş yapar belli değil.
Çapsız başkanın her İstanbul takımına yemek vermekle meşgul,onlara forma hediye etmekle meşgul.Çok görmüyorum ama pis sövüyorum bu haysiyetsizlere,Sahanda 4 gol yemişsin köpoğlusu,daha ne forması ulan cibilliyetsiz.

Cafer Bulur
12.05.2014, 21:10
Bizim sorun hocalarla degil. Kadro Kalitesiz kardesim. Bunun baska bir acıklaması yok.

Bugünkü takımdan kaç oyuncuyu 2010-2011 kadrosunda ilk 11'e koyarsınız ??

Sorun sadece kadro kalitesizliginde degil,futbolcularin ruhsuz olusunu da gözardi etmemek gerek.

Istanbul takimlarini yeri geldiginde siradan anadolu takimlari kadar zorlayamiyoruz,bu nasil izah edilebilir?

kopeli
12.05.2014, 21:14
Sorun sadece kadro kalitesizliginde degil,futbolcularin ruhsuz olusunu da gözardi etmemek gerek.

Istanbul takimlarini yeri geldiginde siradan anadolu takimlari kadar zorlayamiyoruz,bu nasil izah edilebilir?

Sıradan cogu Anadolu takımının bizden daha iyi hücum hattı var.

Ortasahamız desen, gene cogu Anadolu takımındaki ortasaha elemanları bizde ilk 11 oynar. Defansı zaten hic saymıyorum..

Cafer Bulur
12.05.2014, 21:16
Sıradan cogu Anadolu takımının bizden daha iyi hücum hattı var. Bu rahatlıkla ıspatlanabilir.

Iyide dün siritan ilk önce defans idi dün.

Trabzonsporun sadece ismi bile istanbul takimlarini zorlamaya yetmeli ama futbolcularimizde ruh yok ne yazikki.

mete61bordomavi
12.05.2014, 21:16
Servet bile Avni Aker'de Messivari gol atabiliyorsa, senin topçunun aklı sahada değildir kardeşim.
Yeni bir yönetim yeni bir kadro istiyoruz! Yoksa tarihte hiç olmadığı kadar rezil ve acınası bir duruma doğru artan bir ivmeyle gidiyoruz!

mete61bordomavi
12.05.2014, 21:22
Bu sezona kısaca bir bakarsak Onur'un her maç yıldızlaştığı, çoğu maçları kalecimiz Onur'un kurtardığı bir hakikattir!
O zaman en ileri uç elemanından başlayarak en gerideki stoperlerine kadar oyunun defansif külfetini kim çekiyor? Çekmiyor demek ki?
Bir takımda her maç kaleci kurtarıcı kimliğiyle ön plana çıkıyorsa SENİN TOPÇUN KOŞMUYORDUR kardeşim KOŞMUYORDUR!
Çünkü defans pas yollarını kapatacak şekilde rakibin atak şekline göre alanı daraltmaktır! Bunun için de top rakipteyken çok diri olman ve koşman lazım!
Bir de sezgisel olarak stoperlerinin çok kıvrak zekalı olması da gerekiyor.
Yani kadromuzun hepsinde bir sorun var!

paps
12.05.2014, 21:24
Bugün yine işe gittiğimde başım yere eğik bir şekilde herkesin benle dalga geçmesine boynumuz bükük bir şekilde maruz kaldım ben artık dalga geçilen değil dalga geçen başım dik göğsüm kabarık olmak istiyorum ama nedense hep hüsran hüsran hüsran yazıklar olsun.

Courage
12.05.2014, 21:36
Kendi sahasında 4 tane yiyip rezil olduktan sonra ustası mra gibi kendi oyuncusunu teprik edip milleti dinden imandan cıkarmasın yeterli benim için biraz mahcubiyet gösterilsin bunun izahı yok denilsin yalandanda olsa gittikçe eriye Trabzonspor taraftarının gönlü alınsın.Biznsürekli fb ye laf söylüyoruz ama aynayı birde kendimize çevirdiğimizde ben alt yapıdan en üst katagoriye kadar yönetici ve hocasından futbolcu demeye dilim varmayan şahıslara kadar bir utanmazlık ve yüzsüzlük görüyorum ne zamanki camiamıza ve taraftarımıza karşı utanma ve soruluk duyma üzülme duygularını tekrar kazanırız ozaman tekrardan büyük takım oluruz şu andan itibarenn Trabzonspor benimbgözümde büyük takım degildir onun icinde istanbul takımı taraftarlarıyla büyüklük muhabbetlerine girmem eskisi gibi bizim o takımlarla hertürlü aramızda uçurum var okyanuslar var zihniyet anlamında enbtipik örnek su haminin yerine maçlardan sonra sünnetlik cocuk gibi titreyerk konusnaya calısan ve ekranda Trabzonsporun hocası olrak gözüken sahsın dün mactan sonraki ropörtaj ve verdigi rrsme dikkat edin izlemeyen bir zahmet lig tv arşivinden bir izlesin koca Trabzonspor ezeli rakibine kendi sahadında 4 farklı kaybetmis herfçi üzuülecegine pişmiş kelle gibi sırıtarak ty ye konuşuyor ve diyorki iyi bir takıma ksybettik bizde iyi bir takımız örnegin besiktaşta böyle bir şaklabanlık olsa yarın kıçına basarlar tekmeyi bizdeyse hersey süt liman

Vurdumduymazlık ve taraftarla aynı hissiyatları paylaş(a)mama (yada o üzüntüyü suratında göstermeme) konularındaki şikayetinizde sonuna kadar haklısınız itirazım yok.

Fakat benim değerlendirmem daha fazla saha içerisine dönüktü. Herkes bir tarafından tutmuş eleştiriyor. Bugün takımın en etkili adamları gülmüyor ,somurtuyor diye TRANSFER DOSYASI konu başlığında daha şimdiden defalarca gönderiliyor takas ediliyor (!) Herkes bir bedele şimdiden fit olmuş. Sanırım 2010-11 sezonu sayesinde hukukçu olduğumuz kadar tüccarda olduk maşaallah..

Zor takımız,zor şehiriz ,zor insanlarız vesselam. Kim bu zorluğun üstesinden gelecekse başımıza o gelsin. Hamiyi ve ekibini eleştirenler yazılarını daha anlamlı kılmak istiyorlarsa lütfen yerine gelebilecek adayın ismini de versinler.

Kör muhalefetlebir yere kadar .(siyasette buna ''iyi anladıkta... projen ne kardeşim?'' derler. anladınız herhalde)

umutberna
12.05.2014, 21:59
Maçtan sonra forma değiştiren futbolcular aslında gerçeği yüzümüze vuruyor,Trabzon'da taraftarın bir hükmü kalmamış,Trabzonlu futbolcu bile sallamıyor taraftarı,bakın çekinmek falan bahsetmiyorum o devirler geçeli çok oldu da,Hani ya bu adamlar kahrımızı çekiyor,bilet alıyor,kahvede maç izliyor,üzlüyor,içerde forma değiştirelim diyecek,empati yapacak adam kalmamış,taraftar yok hükmünde.
Ne oynadığı takımın büyüklüğünden ne de taraftarın sıkıntısından anlayan yok,öğretecek yok,takımın kaptanı ne iş yapar belli değil.
Çapsız başkanın her İstanbul takımına yemek vermekle meşgul,onlara forma hediye etmekle meşgul.Çok görmüyorum ama pis sövüyorum bu haysiyetsizlere,Sahanda 4 gol yemişsin köpoğlusu,daha ne forması ulan cibilliyetsiz.

Onur büyük konuşuyor. Kendini belkide olduğundan fazla Trabzonsporlu hissediyor ama bizim bir önceki kaptanımız , demeçleriyle, liderliğiyle çok farklı bir kaptandı . Beşiktaş'ın kaptanı olarak hala Trabzonspordan göğsünü gere gere bahsedebiliyor ve arkasında tüm takım ve yönetimiyle onu destekleyen bir camia var.

kalavara
12.05.2014, 22:03
topu engellemekten çok auta çıkmasın diye kurulmuş gibi.

onur'un abartılı egosunun sonucudur bu gol. snaider'in gücünü hafife aldı kendini çok büyük gördü. bu kadar basit.

TekfurÇayır 61
12.05.2014, 22:18
Bugün yine işe gittiğimde başım yere eğik bir şekilde herkesin benle dalga geçmesine boynumuz bükük bir şekilde maruz kaldım ben artık dalga geçilen değil dalga geçen başım dik göğsüm kabarık olmak istiyorum ama nedense hep hüsran hüsran hüsran yazıklar olsun.

Git Istanbul takımlarından birini tut, başın dik değilse.

DURAS
12.05.2014, 22:25
Git Istanbul takımlarından birini tut, başın dik değilse.

Bu üslubu size yakıştırmadım....