PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Efsane-1967
09.05.2014, 12:26
Muhtemel ilk 11 soyle olur: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, M.Akbas, Alex, Ozer, Olcan, Yusuf, Adrian, Henrique.

Bu 11 ile cikasak kazanacagimizi dusunuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
09.05.2014, 12:44
Bu maçı alacağız, başka yolu yok.

HOPA'LI TS'Lİ
09.05.2014, 12:44
Muhtemel ilk 11 soyle olur: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, M.Akbas, Alex, Ozer, Olcan, Yusuf, Adrian, Henrique.

Bu 11 ile cikasak kazanacagimizi dusunuyorum.

M. AKBAŞ'ın çok pişmesi lazım, çok.

Efsane-1967
09.05.2014, 12:52
M. AKBAŞ'ın çok pişmesi lazım, çok.

Biliyorum abide elimizde daha iyisi yok, kadiri gecen macta gorduk yine cok adam kaciriyor cok agir kaliyor. Ben sahsen Mustafayi tercih ederdim oda kotunun iyisi.

Mustafa OK
09.05.2014, 14:16
evet kadir arkasına atılan her topta adam kaçırıyor mustafa ondan iyidir...

duyurukcu
09.05.2014, 15:24
Fırat Aydınus'un ligin ilk devresinde oynadıkları Galatasaray maçında gösterdiği yönetim tarzı ve maçta yaşananların Beşiktaş'ı çok büyük sıkıntıya soktuğunu söyleyen Atalay ''Fırat Aydınus'un böyle kritik bir haftada yine Galatasaray maçına atanması manidardır.Kendisinin,bizim Galatasaray ile yaptığımız ilk maçta gösterdiği yönetim tarzı,Melo'ya gösterdiği tahammül ve sonrasında yaşananlar ortadadır.İlk yarıdaki Galatasaray Trabzonspor maçını da Aydınus yönetmişti bu maçta yaşanan olayları da biliyoruz,gösterdiği ve göstermediği kırmızı kartları da biliyoruz.Yine aynı Fırat Aydınus'un Galatasaray Akhisar maçındaki tavırları ve yine Melo'ya gösterdiği tepkileri de ortadadır.Küfür etti mi etmedi mi diye günlerce tartışılan bir hakemin lig ikincisinin belirleneceği kritik haftalarda yine Galatasaray'ın maçına atanmasını biz manidar karşılıyoruz.Aydınus inşallah Trabzonspor Galatasaray maçında adil ve bütün futbolculara eşit mesafede bir yönetim gösterir.Bu maçta Fırat Aydınus'un yönetimini ve futbolculara olan tahammül seviyelerini dikkatle takip edeceğiz'' diye konuştu.

la bu bjk ne kadar adiymiş ya..ilk maçta sesin çıkmıyodu şimdi işin içine kendin girince aydınusa yüklen..aklınca adaletden bahsediyorlar..

Ogün'
09.05.2014, 15:36
En azından seslerini çıkartıyor adamlar.Bizimkiler nerede?

duyurukcu
09.05.2014, 15:41
En azından seslerini çıkartıyor adamlar.Bizimkiler nerede?

bu şekilde ucuz çıkarmasınlar zaten

Tahir61
09.05.2014, 15:44
kadir cezalı değil mi zaten mecbur akbaş?

bir de karabük neden maçını bugün oynuyor

son dört hafta birbiriyle yarışan takımların maçları aynı gün aynı saatte oynanmıyor mu?

Cafer Bulur
09.05.2014, 16:13
Bu mactan alinacak bir galibiyet elbette güzel olur ama kazanmak zorunda degiliz.

Son 2 mactan 4 puan cikarirsak avrupa icin hatta 4.cülük icin yeterli olacagini düsünüyorum.

Sivas bu hafta kazanacaktir ama karabük terse yatmazsa son hafta kazanacaklarini sanmiyorum bu durumda 4 puan bizi 4.cü yapacaktir.

Isimizi saglama almak icin kazanmamiz elbette güzel olur ama bunu zorlarsak yenilebiliriz bu durumda son hafta alinacak bir galibiyet bile yeterli olmayacaktir.

Sabirli oynamali ve rakibe bos alan birakmamaliyiz,her halükarda pozisyonlar bulacagiz bunlari iyi degerlendirmemiz gerekiyor.

bordomavi1
09.05.2014, 16:44
------------Onur
Boss---Yumlu---Bamba---Aykut
--------Bourc---Soner--------
Olcan--------Özer-------Yusuf
-----------Henrique---------

artvints
09.05.2014, 16:55
Fırat Aydınus'un ligin ilk devresinde oynadıkları Galatasaray maçında gösterdiği yönetim tarzı ve maçta yaşananların Beşiktaş'ı çok büyük sıkıntıya soktuğunu söyleyen Atalay ''Fırat Aydınus'un böyle kritik bir haftada yine Galatasaray maçına atanması manidardır.Kendisinin,bizim Galatasaray ile yaptığımız ilk maçta gösterdiği yönetim tarzı,Melo'ya gösterdiği tahammül ve sonrasında yaşananlar ortadadır.İlk yarıdaki Galatasaray Trabzonspor maçını da Aydınus yönetmişti bu maçta yaşanan olayları da biliyoruz,gösterdiği ve göstermediği kırmızı kartları da biliyoruz.Yine aynı Fırat Aydınus'un Galatasaray Akhisar maçındaki tavırları ve yine Melo'ya gösterdiği tepkileri de ortadadır.Küfür etti mi etmedi mi diye günlerce tartışılan bir hakemin lig ikincisinin belirleneceği kritik haftalarda yine Galatasaray'ın maçına atanmasını biz manidar karşılıyoruz.Aydınus inşallah Trabzonspor Galatasaray maçında adil ve bütün futbolculara eşit mesafede bir yönetim gösterir.Bu maçta Fırat Aydınus'un yönetimini ve futbolculara olan tahammül seviyelerini dikkatle takip edeceğiz'' diye konuştu.

la bu bjk ne kadar adiymiş ya..ilk maçta sesin çıkmıyodu şimdi işin içine kendin girince aydınusa yüklen..aklınca adaletden bahsediyorlar..

bu işler böyle. biz de kendimize yapılan haksızlıkları zihnimizde tutabiliyoruz ancak.normal bir durum.en azından ilk gs maçımızda olanlardan bahsetmiş.hiç yoktan iyidir.

Öznur61
09.05.2014, 17:49
Özer oynayabilecek mi acaba.
Yetişirse iyi..

Muhammet Hacısalihoğlu
09.05.2014, 18:26
ilk maçta bizi biçen fırat aydınus gene bu maça verilmiş..

kuddüsü bjk maçlarına veriliyordu, fıratta gs maçlarına verilmeye başlandı..

ilk yarı ikinci yarı modası da güzelmiş. Bu enteresanlık bir bize oluyo nedense..

Onur Akyüz
09.05.2014, 18:37
Adil oynanacak bir maçta bunları yarar geçeriz ama şu Fırat denen bebek yüzlü katil o maçı bize yedirmez.

Kimse bizim hakkımızı yiyemeyecekmiş, sen git mitinglerde ışıklı top dağıt İHO, sana o yakışır!

DeAgLeMaNyAq
09.05.2014, 21:46
Karabük'ün yenilmesi hiç iyi olmadı haftaya Sivas'a karşı formalite niyetiyle çıkacaklar. Sivas evinde bizim gibi deplasman fakiri olan Akhisar'ı biz ise 25 milyon euroyu garanti altına almak isteyen GS'yi ağırlayacağız. İşimiz zor...

Tahir61
09.05.2014, 21:54
Karabük'ün yenilmesi hiç iyi olmadı haftaya Sivas'a karşı formalite niyetiyle çıkacaklar. Sivas evinde bizim gibi deplasman fakiri olan Akhisar'ı biz ise 25 milyon euroyu garanti altına almak isteyen GS'yi ağırlayacağız. İşimiz zor...

rizenin k.paşadan bi şeyler koparması lazım

F. Yıldırım
09.05.2014, 22:00

Akhisar, Kasımpaşa'ya yaptığı patlamayı Sivas'a da yapsa ne güzel olur.

Miserable
09.05.2014, 22:11
Sezonun en önemli maçı.5.'nin avrupa'ya gittiği bir sezonda ilk 5'e girmeyi başaramazsak bunun adı fiyasko olur. Uefa puanı, prestij, transfer, maddi getiri vb. birçok konuda zarar görürüz. Gs cl'ye gidemezse kaos yaşar bence. Önemli bir darbe vurmuş oluruz. Cl oynayacak bjk'den zaten cacık olmaz. Gelecek sezon önümüzü açmak için de en azından beraberlik koparmalıyız. Zaten yenilir ve avrupaya gidemezsek iho+mra+hamiye çok güzel şeyler söylememiz gerekecek.

evranosbey61
09.05.2014, 22:13
eğer gs ye yenilirsek ve kasımpaşa da rizeyi yenerse son maçımızda kasımpaşanın puan kaybetmesine dua etmekten başka çare kalmıyor.yoksa 6.oluruz kasımpaşa ikili averajda bizden üstün.ne yapıp edip ya gs den en az 1 puan alacaz yada rizenin k.paşadan puan almasına dua edecez.sivası saymıyorum çünkü çok büyük ihtimal 4.olacaklar.

F. Yıldırım
09.05.2014, 22:37
eğer gs ye yenilirsek ve kasımpaşa da rizeyi yenerse son maçımızda kasımpaşanın puan kaybetmesine dua etmekten başka çare kalmıyor.yoksa 6.oluruz kasımpaşa ikili averajda bizden üstün.ne yapıp edip ya gs den en az 1 puan alacaz yada rizenin k.paşadan puan almasına dua edecez.sivası saymıyorum çünkü çok büyük ihtimal 4.olacaklar.

Sivas son maç Karabük'te Karabük'ü yenemez. En fazla 4 puan alırlar.

artvints
09.05.2014, 22:50
basıp geçicez, gs top oynamıyor, oynarmış gibi yapıyor, tıpkı ilk yarıda bizim yaptığımız gibi. tek sorun var onların oyuncuları daha kaliteli, girecekleri tek tük pozisyonlardan bir gol çıkarırlarsa takımın morali bozulur.sağlam durmalıyız ve topu gs ye vermemeliyiz. topun peşinde koşarlarsa iyice koparlar maçtan. zaten bahane arıyorlar oynamamak için.

Furkan Dündar
09.05.2014, 22:56
Açık açık yazıyorum Gs'ye Koymazsak su sene gözümüz açık gider !
diğerlerinden hiç bir farkı olmayan sahtekar gs ye koymak bu takımın bizlere karşı borcudur

Samet Yildirim
09.05.2014, 22:59
Özer bugün takimla calisti mi ?

Nesin61
09.05.2014, 23:41
Bu maçı alacağımıza inancım tam.

Hami hoca sezonu derbi ile kapatma hediyesi verecektir bize.

U.Sadıkoğlu
09.05.2014, 23:45
Lütfen ikili tartışmalardan uzak duralım ve seviyeyi koruyalım.

İsmail Sezgin
10.05.2014, 00:12
Kasımpaşa kaldı bi demi dostlar. Sanırım 5 takım gidiyo gene. 5. olsak yetiyo yani.. tek arkadan gelip geçebilcek takım kasımpaşa. 1 puan şart yada sivasta kaybetmeli ki ikili averajdan biz ve kasımpaşa gitsin uefaya

orti
10.05.2014, 00:56
benim 15 yıldır izlediğim trabzonspor iddalı bi galatasaraya kaybeder maçı, burak da gol kralı olmak için kendini parçalayacak, tahminim 1-2 yeniliriz 2 gol burak atar, totem yapıp gs ye oynuycam inş ben kaybederim de trabzonsporumuz kazanır :)

Yaşar
10.05.2014, 01:24
Hakan Balta-Chedjou- Semih 3 lüsünden oluşan gs defansına karşı sadece Henrique ile oynamamak gerekiyor.
Bu defans hattı baskı durumunda hata yapabilecek bir potansiyele sahip.
Özer sağlamsa oynamalı, değilse önde basan adamları tercih etmeliyiz.

Yaşar
10.05.2014, 01:27
Bence defans dörtlüsü Caner, Mustafa, Bosingwa ve Aykut şeklinde olmalı.
M.Akbaş çok kötü yahu, Sabri yıldız olur o kanatta.

Kadir
10.05.2014, 01:34
Kesinlikle bu gsyi tokatlamalıyız. En yakın arkadaşımla birlikte seyreedeceğiz, kendisi cinconlu olduğundan kadara olmamalıyım :)

laudrup61
10.05.2014, 02:11
çanakkale geçilmez yapıp beraberliğe oynamalıyz başka türlü işimiz yaş

kalavara
10.05.2014, 03:09
özerin sakatlığı takım için çok kötü oldu. özer adrian'ın pozisyonunda oynuyordu ve sivas maçındaki önde baskının baş aktörüydü. bu sistem bizim için doğruydu fakat sakatlandı. o bölgedeki adrian önde baskıyı yapabilecek tipte bir oyuncu değil ve takım defansif anlamda zorlanıyor. keşke zeki kart görmeseydi ve özer de tam sağlıklı olsaydı. mevcut durumda;
-----------------onur-----------------
boss------yumlu------aykut----m.akbaş
-----------------alex-----------------
--olcan---özer---------adrian----yusuf
----------------henrique--------------- şeklinde çıkabiliriz inşallah. boss ve özer hazır olursa tabii.

yaranozlu
10.05.2014, 08:46
Bu onun bunun çocuğu hakem 2-3 yıl önce içerde oynanan bjk maçını yönetmişti. En skandal maçı oydu. Aldığı talimat gereği ttabzon kazanmamalıydı. Çok iyi oynadığımız maçta cekutskanın ufacık teması sonrası quarrsmanın kendiniyerebırakması ve ardından kırmızı penaltı. Yediğimiz golün ardından pis? quaresmanın tribünlere hareket çekmesi. Net golümüzün egemenin uçmasıyla verilmemesi. Yine verilmeyen penaltımız ve kırmızı kartlar (toraman) maçı 1-0 yenilmemizi sağladı. Bu hakeme sövdüğüm kadar hiçbir hakeme sövmedim.

Sibel
10.05.2014, 09:54
Neden birazcık umudum yok?

Adem Akyüz'
10.05.2014, 10:54
Bu maçta passolig gerekli mi şimdi? Gerekli diyen de var, yok eski sistem olacak diyen de :)

Fatih Öztürk
10.05.2014, 11:03
Hâlâ atanan hakeme tepki yok.lanet olsun size ulan.

Ogün YAZICI
10.05.2014, 11:48
bu yönetim ne yapmaya çalışıyor.hale daha bilet dağıtımı yok.passolig durduruldu ceza gelmesi mümkün mü ? dağıt işte bayan da olsa taraftarın gelsin desteklesin...

Furkan Dündar
10.05.2014, 11:49
Aynen ,bu maci almanin keyfine paha bicilemez.

Ben kazanabilecegimizi düsünüyorum yeter ki son vuruslarda becerikli olalim.

Kesinlikle abi bildiğin tüm sezonu bir nebze unutturma yolu olur
Olası galibiyet ve Antalya galibiyeti ile direk 4. Oluruz

Gs yenilgisi ile kesin Sivas bizi geçer

Furkan Dündar
10.05.2014, 11:54
Bu maçta passolig gerekli mi şimdi? Gerekli diyen de var, yok eski sistem olacak diyen de :)

Ne pasoligi kardesim
Adamların başkanı hapis cezası aldı stada gidiyor
Biz hala hak hukuk kural onlar ne yapıyorsa aynısını yapacaksın

Geçen hafta bunlar cezalıydı cadde de 3 km kuyruk vardı bilet satışı normalde yasak ama onlar satıyor o zaman sende satacaksın
O stad dolacak ama bizim yönetim kadar beceriksiz bu kadar boş bir yönetim daha gelmedi gelmez yazıklar olsun

Adem Akyüz'
10.05.2014, 12:02
Ne pasoligi kardesim
Adamların başkanı hapis cezası aldı stada gidiyor
Biz hala hak hukuk kural onlar ne yapıyorsa aynısını yapacaksın

Geçen hafta bunlar cezalıydı cadde de 3 km kuyruk vardı bilet satışı normalde yasak ama onlar satıyor o zaman sende satacaksın
O stad dolacak ama bizim yönetim kadar beceriksiz bu kadar boş bir yönetim daha gelmedi gelmez yazıklar olsun

Fenerbahçe zaten en başından ceza ödemeyi kabul ederek passolig'i uygulamayacagını söylemişti. Bizimkiler ise her gün resmi siteden reklamını yapıyordu. Şimdilik ellerinde kaldı sistem ama bakalım sonrası ne olur.

TekfurÇayır 61
10.05.2014, 12:10
Bu maçta hakem bu sefer bizi kayıracak.

Sibel
10.05.2014, 12:32
Yönetim satmıyor bilet ki alalım. Bilerek yapıyorlar bunu başka bir mazeret gelmiyor akla.

Punisher-61
10.05.2014, 12:36
Ünal aysal maci izlemeye gelecekmis.. Yani olcani ayarlamaya geliyor

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Sibel
10.05.2014, 12:40
Zoruma gidiyor arkadaş. Millet passolig massolig tanımıyor bizimkiler ceket ilikliyor.
Gerçi onlar da haklı. Şimdi biz uymazsak kural ihlalinden hükmen yenik sayarlar bizi.

Mert'
10.05.2014, 12:43
Sneijder den korkuyorum tek.

Courage
10.05.2014, 12:44
Bu maçta hakem bu sefer bizi kayıracak.

:)

(sadece tebessüm edebildim acı acı! )

HOPA'LI TS'Lİ
10.05.2014, 12:58
Bu maçı almak çok önemli
3 puandan ötesi bir maç
Hadi uşaklar, yine dik oynayin
Sevundurun bizi yine

Furkan Özdem
10.05.2014, 13:36
Aydınus şov olacak bu maçta...

Doğukan Uçan
10.05.2014, 13:37
fenerden daha kahpe bu galatasaray.

koyalım sunlara hayde cocuklar

nakzo
10.05.2014, 13:44
Benim anlamadığım eskisehirin avrupaya gittigi bir ligde 5.olan nasıl gidecek avrupaya.Ben 5. olmaktan ve bunu basarı olarak gösteren zihniyetten utanırım orası ayrı bir konu tabiki.

breakup
10.05.2014, 13:47
Hamiyle bu maci almamiz zor.

drose61
10.05.2014, 13:48
Benim anlamadığım eskisehirin avrupaya gittigi bir ligde 5.olan nasıl gidecek avrupaya.Ben 5. olmaktan ve bunu basarı olarak gösteren zihniyetten utanırım orası ayrı bir konu tabiki.

fb gidemiyor.

gs ya da bjk doğrudan gidecek.

sonra biz 4. olarak (umarım) tek ön elemeyle ,

5. olan takım 2 ön eleme ile,

eskişehir ise 3 ön eleme ile gidecek uefa'ya.

toplamda 2 şampiyonlar ligi+3 uefa kupası.

augustus
10.05.2014, 14:07
Kupa 2.lerinin Avrupa ya gidişi iptal olmamış mıydı. Onun yerine lig sıralamasından bir takım gidecekti. Olmadı mı bu değişiklik ?

drose61
10.05.2014, 14:14
Kupa 2.lerinin Avrupa ya gidişi iptal olmamış mıydı. Onun yerine lig sıralamasından bir takım gidecekti. Olmadı mı bu değişiklik ?

2015-2016'dan sonra uygulamata geçecek.

arsinli_akrep61
10.05.2014, 14:30
fırat aydunus 2 gol atar bence (!)

DeAgLeMaNyAq
10.05.2014, 15:57
Maç oynanmadan peşin hükümle maçın skorunu doğrudan hakeme bağlamak acziyete girer. Takım adam gibi oynasın ondan sonra hakeme bir söz söylenecekse söylenir. Maç öncesinde hakemi tesir alma yolunu benimsemek doğru değil. Kaldı ki hakemler bu tür açıklamalardan ziyade seyirci karşısındaki anlık rekasiyona karşı yönetim gösterirler. Bu maç zaten seyircisiz kaldı ki seyircili olsa da son yıllarda Avni Aker'de hangi maçta doğru dürüst bir baskı kuruldu. Bu takım 10-11 sezonunda 6 büyük maçın 5'ini kazanarak büyük bir başarı göstermedi mi? Ama ne hikmetse 10-11'den sonra oynanan 23 büyük maçta sadece 2 galibiyet alabildik onlarda sadece BJK'ye karşı. Geri kalan maçlarda 10 beraberlik ve 11 yenilgi aldık. Bu maçlarda elbette ki hakem hataları oldu ama hepsini de hakem yüzünden mi kazanamadık?

artvints
10.05.2014, 16:20
fırat aydınus iyi hakem ama bizim istanbul takımlarıyla yaptığımız maçlarda garip davranıyor. kurallar sadece bizim takıma uyguluyor, diğer takıma daha hoşgorülü olabiliyor. işin inceliklerini kapmış yani.mesela ilk gs maçımızda yaptıkları çok konuşulmadı. çünkü maçı yorumluyanlar genelde gs li oldukları için pek sorun görmediler. onlara gösterilecek her kart ağır, geçiştirilebilir.fırat da öyle yapıyor. ama bizim oyunuculara hiç düşünmeden acaba demeden kırmızı çıkarabiliyor. bence bunun seyirciyle ilgisi yok. futbolumuzun genel yapısı bu, kurallar normal, sıradan vatandaşa katı bir şekilde uygulanırken; zengin, şımarık çocuklar için esnetilebiliyor. çünkü onların sesi daha çok çıkıyor.

Ibrahim Gaygusuz
10.05.2014, 16:26
Hamiyle bu maci almamiz zor.

Dogru kac senedir futbol oynamiyor, form tutmasi lazim dimi ?

Hami bu kadro ile fazlasini bile yapiyor, biraz destek verin ve yaninda oldugumuzu bilsin adam. Boyle daha cesaretli olacaktir.

Belgium61
10.05.2014, 17:14
Bu macta en az 1 puana ihtiyacimiz var yenildigimiz taktirde avrupayi unuturuz arkadaslar

Anıl C
10.05.2014, 17:26

Hukumetin kuyrugu olan bu yonetim passolig kaldirilsa bile yaranmak icin yine taraftarindan passolig ister

Anıl C
10.05.2014, 17:27
Açık açık yazıyorum Gs'ye Koymazsak su sene gözümüz açık gider !
diğerlerinden hiç bir farkı olmayan sahtekar gs ye koymak bu takımın bizlere karşı borcudur

O kadarr!

o.yetimm
10.05.2014, 19:18
son haftalara bakacak olursak iyi oynuyoruz sayılır özer mustafa ve bosingwa da oynuyor. maçı alıcaz bence.
gerçi en son ne zaman istanbul takımı yendik takım ne zaman beklentilerimi karşıladı hatırlamıyorum ama neyse

batugol
10.05.2014, 19:38
ha fener
ha gs
biri aleni
biri sinsi
yok aslinda birbirlerinden farki
hepsi ..........
nokta noktayi isteyen istedigi gibi doldursun
bu maci alalim
azicik moral bulalim

Veysel
10.05.2014, 21:14
Ulan yok GTS TGS midir nedir bunu kullanan taraftarımız var ne ayaksınız olum siz şakamısınız la bu sırtlanların oyununa mı geliyorsunuz ne rahatsız adamlar var adamı çıldırtmayın olum kalıbınızın adamı olun

Kaya
10.05.2014, 21:18
gs = fb

Ayrım yapanın Trabzonsporluluğunda bir sorun vardır...

Hatta bjk dahil...!

fadigaTS
10.05.2014, 21:21
gs = fb

Ayrım yapanın Trabzonsporluluğunda bir sorun vardır...

Hatta bjk dahil...!

BJK da şikeyle türkiye kupasını almamış mıydı?Hattası filan yok hepsi aynı.Bunu direkt olarak söylemeli bütün taraftarımız

Kaya
10.05.2014, 21:25
BJK da şikeyle türkiye kupasını almamış mıydı?Hattası filan yok hepsi aynı.Bunu direkt olarak söylemeli bütün taraftarımız

bjk yi atlamamak adına "hatta" yazdım. Yoksa ayırdığım yok...

Cafer Bulur
10.05.2014, 21:29
bjk yi atlamamak adına "hatta" yazdım. Yoksa ayırdığım yok...

Bjk ye büyük kaptanimiz tolga yi peskes cektik,bjk nin yeri bizde ayridir.:)

fadigaTS
10.05.2014, 21:31
Bu maç hakem(kukla) fırat aydınus ile takımımız arasında geçecektir.Umarım galip çıkarız.Takıma güveniyorum

Cafer Bulur
10.05.2014, 21:33
Bu maç hakem(kukla) fırat aydınus ile takımımız arasında geçecektir.Umarım galip çıkarız.Takıma güveniyorum

Bir rivayete göre firat bizi kayiracakmis,aslen bjk li oldugu icin.:)

ucurum
10.05.2014, 21:38

Fırat Aydunus, BJKlidir doğru.
Tüpçü de bu sebeple atadı maça.
Açıkçası ben Aydunus'un neden GS lehine maç yöneteceğini bilmiyorum?
GS ve BJK, şampiyonlar ligine gidecek. Tüpçü Beşiktaştan bozma zoraki Fenerli.
Aydunus BJKli.
Neden Trabzonspor aleyihine bir maç yönetsin?
Sırf sevmediğinden mi?

Kaya
10.05.2014, 21:39
Bjk ye büyük kaptanimiz tolga yi peskes cektik,bjk nin yeri bizde ayridir.:)

Yeri ayrıdır ama gayet kötü bir yerdir... :)

fadigaTS
10.05.2014, 21:41

Ben kimsenin bizi kayırmasını istemiyorum zaten.Haketmediğimiz bir puanı bile istemiyorum.Fırat aydınus gs maçlarına veriliyor.5-10 yıl önce de kuddusi de bjk maçlarına veriliyordu.Böyle saçma bir düzen de ancak bizim ligde olur :)

Courage
10.05.2014, 22:21
;1919577184']Sneijder den korkuyorum tek.

Bence en tehlikeli adamları Zeki :D

edit:cezalıymış. O zaman Kadir.

Adem Akyüz'
10.05.2014, 22:22

Zeki cezalı :)

Edit: Kadir de cezalı :D

Courage
10.05.2014, 22:23
Zeki cezalı :)

Kadirle Zeki cezalıymış .

O zaman gs'nin tehlikeli adamı yok. :)

fadigaTS
10.05.2014, 22:23

edit:cezalıymış. O zaman Kadir.

Kadir de cezalı :D :D

Veysel
10.05.2014, 22:24
Fırat daha İstanbul takımlarına yamuk yapmaz hatırlamıyor musunuz millet evine daldı yok kapı çalmalar karısıyla komşusuyla muhabbetler yapar mı daha yanlış yerler adamı

Ogün YAZICI
10.05.2014, 22:30
ilk maçta yaşananların hesabını soracak bir kitle olmayacak tribünlerde çok yazık.drogba melo fırat aydınus burak yılmaz...bari futbolcular biraz karakter koysa...

Ogün'
10.05.2014, 23:06
ilk maçta yaşananların hesabını soracak bir kitle olmayacak tribünlerde çok yazık.drogba melo fırat aydınus burak yılmaz...bari futbolcular biraz karakter koysa...

Ne hesabı başkanımız dostluk yemeği yemiş aysalla.Şu galatasaraydan en az fener kadar nefret ediyorum.Bizim mücadelemiz İstanbul takımlarına karşı değil mi?Bu ğs ile dost görünme çabaları niye?

Furkan Dündar
10.05.2014, 23:32
ooooooooooooo büyük başkan forma hediye etmiş

Kaan
10.05.2014, 23:45
ğs sempatizanı sözde Trabzonsporlu görünce çıldırıyorum. Başta İHO... Ulan bir bitmediniz arkadaş!

Murathan
10.05.2014, 23:47
Yarın cimboma koymak farz oldu. O fotoda emeği geçenlerin abv

Öznur61
11.05.2014, 00:00
Trabzonsporluluk duruşunu her zaman yalnış anladı İHO.
Sen kim Ünal Aysala forma vermek kim ?! Her önüne gelene verilirmi o kutsal forma !

sasort
11.05.2014, 00:10
ya arkadaş yazılanları okuyorumda

bbu başkandan bir halt olmaz fb her gün kavga ediyoruz

gs senin kadronun yarısını götürmüş ve oyuncunu ayartmış hem sade senin de değil bütün anadolu külüplerinin oyuncularını ayartmış aferdersin hiç bir şey yapamayıp dönüp kıçına bakmışsın

ondan sonra anadolu külüplerinin hakkını koruyoruz diyorsun

birde üzerine forma veriyorsun

Miserable
11.05.2014, 00:34
Gs ile yakınlaşma mide bulandırıcı. Yarın yenilirsek görücem ben iho'yu.

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 00:44
Verilen yemeği yakınlaşma olarak algılamak bana doğru gelmiyor. Şu süreçte kulübün tavır aldığı tek kulüp var o da malum. Kaldı ki resmi siteden 2009'daki FB maçı öncesi Sadri Şener yönetiminin FB'li yöneticilerle nasıl canciğer olduklarının videosunu ve fotoğraflarını resmi siteden görebilirsiniz. Ha yönetim hiçbir takıma böyle bir yemek vermeyip sadece GS'ye karşı böyle bir girişimde bulunmuş olsaydı sonuna kadar eleştirilmesi gerekirdi. Ama yönetimin eleştirilecek tonla mevzusu varken şu verilen yemek üzerinden vurmak benim düşünce yapıma uymuyor...

Muhteva
11.05.2014, 00:49
Her gelen kulübü karşılamak,yemek yedirmek adettendir ama bu kadar da uçmamak lazım sonuç olarak bu tip yakınlaşmalar tarihe bakılırsa kalıcı değildir İstanbul takımları her zaman bizi aşağılayan her türlü adiliği yapan takımlardır..

Seviyeyi korumak gerekirdi tabi bizim yönetimden seviye beklemek ahmaklık olurdu..

Fatih Birinci
11.05.2014, 00:56
Beyler mac bizim 3:1 bu yorumu saklayin :o

tamuğ yamtar
11.05.2014, 00:59
Verilen yemeği yakınlaşma olarak algılamak bana doğru gelmiyor. Şu süreçte kulübün tavır aldığı tek kulüp var o da malum. Kaldı ki resmi siteden 2009'daki FB maçı öncesi Sadri Şener yönetiminin FB'li yöneticilerle nasıl canciğer olduklarının videosunu ve fotoğraflarını resmi siteden görebilirsiniz. Ha yönetim hiçbir takıma böyle bir yemek vermeyip sadece GS'ye karşı böyle bir girişimde bulunmuş olsaydı sonuna kadar eleştirilmesi gerekirdi. Ama yönetimin eleştirilecek tonla mevzusu varken şu verilen yemek üzerinden vurmak benim düşünce yapıma uymuyor...

Yemek tabi ki verilsin; ama, gs başkanına, isminin yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye etmeye ne gerek var?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
11.05.2014, 01:26
Beyler mac bizim 3:1 bu yorumu saklayin :o

gardaşum nasılsın hay ayzın bal yesin inş bakalım

ben yenemezsekte

rakiplerimizin puan kaybetmesi durumundada sevinirim,

rize akhisar güçsüz takım değil sonuçta

Burçak
11.05.2014, 01:29
Trabzon’daki Maçlar
İki ekip arasında Trabzon'da yapılan lig karşılaşmalarında Galatasaray 14 kez galip gelirken, Trabzonspor 16 kez kazandı. Trabzon'daki 10 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Trabzonspor'un sahasındaki 47 golüne, Galatasaray 49 golle karşılık verdi. Galatasaray, Trabzonspor ile deplasmanda yaptığı son 18 lig maçında sadece 3 kez yenildi. Galatasaray, bu maçlarda 9 kez galip gelirken, 6 kez de berabere kaldı.

Kaya
11.05.2014, 01:46
Trabzon’daki Maçlar
İki ekip arasında Trabzon'da yapılan lig karşılaşmalarında Galatasaray 14 kez galip gelirken, Trabzonspor 16 kez kazandı. Trabzon'daki 10 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Trabzonspor'un sahasındaki 47 golüne, Galatasaray 49 golle karşılık verdi. Galatasaray, Trabzonspor ile deplasmanda yaptığı son 18 lig maçında sadece 3 kez yenildi. Galatasaray, bu maçlarda 9 kez galip gelirken, 6 kez de berabere kaldı.

Berbat bir istatistik...

Artık dur denmesi lazım bu duruma...

Arda'
11.05.2014, 01:57
Maçta kaç seyirci olacak acaba basiretsiz yönetim sağolsun pasolig denen şeyi kabullendiler hemen.

Sibel
11.05.2014, 01:57
Burda bile gs sevenler var. Sorsanız mükemmel Trabzonsporlular.
Kim ne seviyorsa sevsin. Tunga abinin dediği gibi "Herkesin Trabzonspor'u kendine"
Beni sinir eden o şahısların burdaki taraftara laf etmesi.
Sen kimsin ya, önce kendine bak.

fadigaTS
11.05.2014, 02:02
Yeneceğuz :) 2-0 maç bizim

28TS61
11.05.2014, 02:54
macin hakeminden dolayi tahminim, gayse alir yada berabere biter. bizim yenmemize asla izin vermezler

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 03:59
Yemek tabi ki verilsin; ama, gs başkanına, isminin yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye etmeye ne gerek var?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğim gibi yemeğin yanısıra bu forma verme veya hediyeleşme olayı sadece GS başkanına yönelik yapılsa sonuna kadar haklısınız ama resmi sitedeki dostluk yemeği şeklinde yer alan haberlere bakarsanız diğer kulüplere de aynı muamele yapılıyor. Herkesin düşüncesine saygılıyım. Sonuçta yönetim bir kimliği temsil ediyor ve bunu tasvip etmeyenleri de hoş görmek gerekir. Ancak ben bu maçın sonucu ve Avrupa'ya gitmek umrumda değil keşke maç seyircili olsa ve olay çıksa diye düşünenleri de anlamakta zorlanıyorum...

Necmettin ALTUNTAŞ
11.05.2014, 09:46
Ayıdan post İstanbul takımlarından dost olmaz.

Öznur61
11.05.2014, 09:56
Rüyasını gördüm Özer ve Henrique nin golleriyle 2 : 1 alıyorduk maçı.

Hadi İnşallah :)

a.fındıkoğlu
11.05.2014, 10:23
başkanın maç öncesi forma vermesi olcan pazarlığı bu kadar acizlik olamaz , çok yazık milletin ağzına sakız olduk en iyi oyuncularımızı adamlara vere vere paf takım olduk

villas-boas
11.05.2014, 10:32
sabah namazindan sonraki gordugum ruyada maci 1-0 aldik Emre'nin goluyle

Semih58
11.05.2014, 11:10
Dışarı da dost, içeride 3-0 yeneriz.

Veysel
11.05.2014, 11:14
Passolig olayı devam etsin gerçekten bayan sesi kafamı acayip şişiriyor

edimurphy_61
11.05.2014, 11:19
Bende 1-0 olarak gördüm rüyamda hadi bakalım hayırlısı

Sibel
11.05.2014, 11:59
Passolig olayı devam etsin gerçekten bayan sesi kafamı acayip şişiriyor

Cezalı maçlara bayan alınması bitsin desek daha doğru olur.

sakaryalı54
11.05.2014, 12:12
ğs sempatizanı sözde Trabzonsporlu görünce çıldırıyorum. Başta İHO... Ulan bir bitmediniz arkadaş!

ğs sevmeyen MAY vardı oda şikebahçeyi seviyordu bi gerçek Trabzonsporlu göremeyeceğiz :mad:

sakaryalı54
11.05.2014, 12:14
Haydi uşaklar tarihi fark atalım son maçlardaki formumuzla bunu hakkediyoruz

Öznur61
11.05.2014, 12:15
Çubuklu formayla sahaya çıkacağız.

bordomavi1
11.05.2014, 12:21
Rüyaları yanlış görmüşünüz. Bu maç Bourceanu'nun golü var. 2-1 yada 3-1 alırız.

SEDAT
11.05.2014, 12:22
* Adamlara yemek verdik, karşıladık,ağırladık tüm yalakalıkları yaptık e birde yenilirsek kaymaklı ekmek tatlısıyla piramid'in son halkasını tamamlarız herhalde !

annttiigs
11.05.2014, 12:34
fırat adam gibi maç yönetsin maç kafa kafaya gider. ama biliyorum ki fırat'ın atanması bile maçın hedefini göstermekte. gs o kadar para harcamışken onları cl eleme riskine sokamazlar. bu ligde sıralamadaki yeriniz sezon başı harcadığınız para ve şikeci olmanıza bağlantılıdır.

Emirhan Makul
11.05.2014, 12:48
Bu takım derbi kazanamaz, net skorla yeniliriz.

TSemih61
11.05.2014, 13:03
Hakem maçı düzgün yönetirse, Burak ve Selçuk'un kendilerini yerek bırakmalarına kanmazsa, şansımız olduğunu düşünüyorum.

Yunus Emre AYAZ
11.05.2014, 13:04
Vururuz !

sakaryalı54
11.05.2014, 13:06
Dışarı da dost, içeride 3-0 yeneriz.

ne dostu şeref yoksunları unuttunmu şampiyonluktan ettiler bizi emde hiç iddiaları yokken

09.05.2004 TRABZONSPOR 2 - 4 GALATASARAY

kopeli
11.05.2014, 13:31
gs ligin en kötü futbol oynayan takımlarından birisi. sezonun genelini değerlendirirsek en iyi futbol oynadıgımız dönemdeyiz. heyecan falan yapmazsak bence rahatca fark yaparız.

laudrup61
11.05.2014, 13:39
Bu maç alınacak! Hiç rizeye mizeye hesap yapmayacağız hesabı bugün biz keseceğiz, derbi maçı bu, çıkıp kazanacağız

ama bu defansla 3 gol atsak 4 yeriz...

Kaya
11.05.2014, 13:42
Şu gs yi dost görenler vs. var ya; siz bu kulübün büyüklüğüne kusura kalmayın zarar veriyorsunuz...

Bu sahte ve sözde dostluk stratejisi nedeniyle sömürülen hep Trabzonspor olmuştur. Bir şey elde eden de hep çıkarcı gs olmuştur.

fb = gs = bjk formülünü benimsenmedikçe Trabzonspor büyüklüğü zarar görmeye devam edecektir.

angraf
11.05.2014, 13:49
Büyük takımdır Trabzonspor puan yada puanlar alacaktır bu maçta takımıma güveniyorum. Yensede yenilsede her zaman önce Trabzonspor !

Anıl C
11.05.2014, 13:54
Ğs kotu futbol falanda oynasa sayet sahada pres yapmaksak, tempolu oynamazsak, pas oranimiz dusuk olursa ip ustunde ilerleyen bu kadromuz, ğsnin etkili atak oyuncularinin takim oyunundan olmasa bile bireysel yeteneklerinden gol yer.
O yuzden yusuf-olcan ataklarda aklini kullanmali, boyle maclarda daha yaratici olmalilar.
Adrian en azindan bi istanbul takimina karsi bu macta saha da ayakta kalmali, merkez orta sahadan takimini yonlendirmeli
Alex'e de büyük iş düşecek orta alanda
Defans blogumuz ise umarim bugunde gününde olur

Miserable
11.05.2014, 13:58
16 deplasman maçının sadece 4'ünü(Erciyes-Kayseri-Elazığ-Bjk) kazanabilen bir takıma karşı böylesi kritik bir süreçte yenilirsek bu kabul edilebilir bir sonuç olmaz.

sakaryalı54
11.05.2014, 13:58
eses maçında sarbi ve semih çok aciz kaldılar oradan yusufla sürpriz goller bulabiliriz

Cem
11.05.2014, 14:08
BUGÜN GÜNLERDEN FIRTINA !

http://i.hizliresim.com/1PgJnD.jpg

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 14:16
ne dostu şeref yoksunları unuttunmu şampiyonluktan ettiler bizi emde hiç iddiaları yokken

napıcaklardı maç mı satıcaklardı ??

gs den bende nefret ediyorum ama maç satmadılar diye kızmam hiç bir zaman.

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 14:17
gsde kim eksik bilen var mı acaba ??? drogba oynicakmı en önemlisi bu benim için ?

Samet Yildirim
11.05.2014, 14:25
gsde kim eksik bilen var mı acaba ??? drogba oynicakmı en önemlisi bu benim için ?

Drogba yok.

Gs muhtemelen kupa finalindeki kadro ile baslar.

Samet Yildirim
11.05.2014, 14:26
----------------Onur----------
Bosingwa-----Mustafa--Aykut---Akbas
---------------Borceanu------------
-------------------Özer-------------
-----Olcan------Adrian-----Yusuf----
---------------Henrique------------

Olur ilk 11.

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 14:26

Takım olsaydık da yenseydik onları...

Ne yani maçı bize mi vereceklerdi?

Allah Allah...

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 14:28
Drogba yok.

Gs muhtemelen kupa finalindeki kadro ile baslar.

drogba yoksa gs den kolay kolay gol yemeyiz.drogba sneijder ve burak arasında muhteşem köprü oluyor o yaşına rağmen ama o yokken 2 si bir türlü anlaşamıyor ofansta :)

Ayriyetten sabri ve semih sağ kanadıyla çıkarlarsa yusuf bayram eder :D

Berke6198
11.05.2014, 14:34

Görsel çok iyi olmuş...

Berat Akçay
11.05.2014, 14:43
----------------Onur----------
Bosingwa-----Mustafa--Aykut---Akbas
---------------Borceanu------------
-------------------Özer-------------
-----Olcan------Adrian-----Yusuf----
---------------Henrique------------

Olur ilk 11.

Bosingwa oynayacak mı kesin ? Sakatlık durumu nasıl takip edemedim.

Sola Akbaş yerine Keleş yazalım :)

Edit: Kadir cezalıymış Akbaş iyi futbolcu aslında :)

zafercalikoglu
11.05.2014, 14:46
Zor Maç ama alacağız Allah'ın izniyle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Murathan
11.05.2014, 14:46
Kadir cezalı

Royal Heart
11.05.2014, 14:48

Çalışma güzel olmuş, kim yapmışsa emeğine sağlık da Trabzonspor'a Kaplan motifi daha çok yakışıyor. Burada bir de Trabzon'da kaplan mı var yeaağğ diye mırıldananlar çıkabilir he İstanbul da aslan, kartal, kanarya şehriydi zaten gibi bir eleştiri doğal olarak cevap niteliğinde olabilecektir. Hayvanat bahçelerini bu işe karıştırmayalım. Yeri gelmişken bunu da söyleyeyim dedim yoksa çok önemli bir mevzu değil. Trabzon da çıksın yensin artık, sahada her yönüyle bir ''takım'' olsun. Önemli olan bu.

AhmetG.
11.05.2014, 14:53
Bu cincona sempatik bakanları anlamak zor. Bu ülkede en az fenev kadar hakkımızı yemiştir. Birinin diğerinden hiçbir farkı yok.

Bunun en yakın kanıtı ve örneği de ilk maçtır. Yapılan yosmalıkları herkes gördü.

TheCrow
11.05.2014, 14:53
napıcaklardı maç mı satıcaklardı ??

gs den bende nefret ediyorum ama maç satmadılar diye kızmam hiç bir zaman.

Maç satmak değil mevzu. O sezon gs gelenden geçenden 3-5 yiyen, ilk 10'a oynayan bir takımdı. Yanlış hatırlamıyorsam Sebat'tan ve Rize'den de 3 yemişlerdi, tffnin sitesinden bakılabilir, tam hatırlamıyorum.
Bizim maçtan önce ergun gürsoya gazetecinin biri sordu : "efendim kimin şampiyon olmasını istersiniz?" O da sağolsun sazan gibi hemen "Ben Trabzonlu'yum, gsnin olmasını isterim tabi, ama biz olamıyorsak Trabzon olsun isterim" deyiverdi. Vay sen misin bunu diyen, kaos ortamında kârlı çıkmayı en iyi beceren fener camiası ayağa kalktı, gs maçı Trabzon'a verecek diye. Bir hafta boyunca medya bu konuyu işledi, "gs Trabzon'a yatacak"... fenerli yöneticiler çıkıp gs maçı kazanamazsa ergun gürsoy istifa etmelidir dediler. Sonra gelenden geçenden 5 yiyen gs geldi Trabzon'a, sezon boyu koştuklarının toplamından daha çok koştular, nerdeyse sahada gebereceklerdi. O maçla aynı anda Denizlispor'u yenen fener şampiyonluğunu ilan etti. Peki sonra çıkıp ergun gürsoy "Hadi, şimdi siz istifa edin" dedi mi, tabi ki demedi. Herkes fenerin gazına geldiler dedi ama bence olay o değil, gs her zaman fenerin şampiyon olmasını bize tercih eder. bjk da aynı.

must61
11.05.2014, 15:01
başkanın maç öncesi forma vermesi olcan pazarlığı bu kadar acizlik olamaz , çok yazık milletin ağzına sakız olduk en iyi oyuncularımızı adamlara vere vere paf takım olduk

olcan pazarlığı ?

böyle bir haber mi var

Adem Akyüz'
Rüyasını gördüm Özer ve Henrique nin golleriyle 2 : 1 alıyorduk maçı.

Hadi İnşallah :)

sabah namazindan sonraki gordugum ruyada maci 1-0 aldik Emre'nin goluyle

Bende 1-0 olarak gördüm rüyamda hadi bakalım hayırlısı

Rüya lobisi :D İnşallah sonuç rüyalarınız gibi olumlu olur :)

Hüseyin Başoğlu
Maç satmak değil mevzu. O sezon gs gelenden geçenden 3-5 yiyen, ilk 10'a oynayan bir takımdı. Yanlış hatırlamıyorsam Sebat'tan ve Rize'den de 3 yemişlerdi, tffnin sitesinden bakılabilir, tam hatırlamıyorum.
Bizim maçtan önce ergun gürsoya gazetecinin biri sordu : "efendim kimin şampiyon olmasını istersiniz?" O da sağolsun sazan gibi hemen "Ben Trabzonlu'yum, gsnin olmasını isterim tabi, ama biz olamıyorsak Trabzon olsun isterim" deyiverdi. Vay sen misin bunu diyen, kaos ortamında kârlı çıkmayı en iyi beceren fener camiası ayağa kalktı, gs maçı Trabzon'a verecek diye. Bir hafta boyunca medya bu konuyu işledi, "gs Trabzon'a yatacak"... fenerli yöneticiler çıkıp gs maçı kazanamazsa ergun gürsoy istifa etmelidir dediler. Sonra gelenden geçenden 5 yiyen gs geldi Trabzon'a, sezon boyu koştuklarının toplamından daha çok koştular, nerdeyse sahada gebereceklerdi. O maçla aynı anda Denizlispor'u yenen fener şampiyonluğunu ilan etti. Peki sonra çıkıp ergun gürsoy "Hadi, şimdi siz istifa edin" dedi mi, tabi ki demedi. Herkes fenerin gazına geldiler dedi ama bence olay o değil, gs her zaman fenerin şampiyon olmasını bize tercih eder. bjk da aynı.

tamam dediklerinde haklısın ama bunun için gs ye kızamayız ki...Adamlar tabikide gelip oynicak.Sen herkesin 3-5 attığı gs yi ne koşulda olursa olsun yenemiyorsun sonra gelip vay efendim bize maçı vermediler diye gs ye düşmanlık yapmak doğru değil bence...

ha gs den nefret ediyorum alayı şerefsiz orası ayrı bir konu.

Cem
11.05.2014, 15:09
Çalışma güzel olmuş, kim yapmışsa emeğine sağlık da Trabzonspor'a Kaplan motifi daha çok yakışıyor. Burada bir de Trabzon'da kaplan mı var yeaağğ diye mırıldananlar çıkabilir he İstanbul da aslan, kartal, kanarya şehriydi zaten gibi bir eleştiri doğal olarak cevap niteliğinde olabilecektir. Hayvanat bahçelerini bu işe karıştırmayalım. Yeri gelmişken bunu da söyleyeyim dedim yoksa çok önemli bir mevzu değil. Trabzon da çıksın yensin artık, sahada her yönüyle bir ''takım'' olsun. Önemli olan bu.

Trabzonspor'un tarihten bu yana kendine seçtiği simge "Karadeniz Fırtınası" şeklinde olmuştur. İstanbul medyası ise Trabzonspor'a başarılarından dolayı "Anadolu Kaplanı" yakıştırmalarında bulunmuş ve bu günümüzde Trabzonspor'un çeşitli yerlerde kaplan figürü ile temsil edilmesine kadar gitmiştir. Ben bir takımın tek ve net bir simgesinin olmasının taraftarıyım. Bu yüzden çizimlerimde daha çok "Karadeniz Fırtınası" figürünü kullanıyorum. Ama kaplan çizene de niye kaplan çiziyorsun demem. Ortak figür belirlemek önemli.

Royal Heart
11.05.2014, 15:12
Trabzonspor'un tarihten bu yana kendine seçtiği simge "Karadeniz Fırtınası" şeklinde olmuştur. İstanbul medyası ise Trabzonspor'a başarılarından dolayı "Anadolu Kaplanı" yakıştırmalarında bulunmuş ve bu günümüzde Trabzonspor'un çeşitli yerlerde kaplan figürü ile temsil edilmesine kadar gitmiştir. Ben bir takımın tek ve net bir simgesinin olmasının taraftarıyım. Bu yüzden çizimlerimde daha çok "Karadeniz Fırtınası" figürünü kullanıyorum. Ama kaplan çizene de niye kaplan çiziyorsun demem. Ortak figür belirlemek önemli.

Çizimdeki figür fırtınadan ziyade hamsi algısı oluşturdu bende onun için bunu belirttim. İlla bir canlı olacaksa yakışanı ''bence''siyle odur diye. Tabi emeğinize ve görüşünüze saygım var.

Cem
11.05.2014, 15:16
Çizimdeki figür fırtınadan ziyade hamsi algısı oluşturdu bende onun için bunu belirttim. İlla bir canlı olacaksa yakışanı ''bence''siyle odur diye. Tabi emeğinize ve görüşünüze saygım var.

Algılamalar farklı olabilir. Fikrinize saygı duyuyorum zaten. Hırçın dalgayı bir canlı gibi temsil etmek herkes tarafından aynı algılanamayabilir. Hamsi, balık gibi şeylere benzetilebilir haklı olarak. Farklı denemeler olacak ilerde farklı şekillerde denenecek bu figür tarafımdan.

Royal Heart
11.05.2014, 15:21
Algılamalar farklı olabilir. Fikrinize saygı duyuyorum zaten. Hırçın dalgayı bir canlı gibi temsil etmek herkes tarafından aynı algılanamayabilir. Hamsi, balık gibi şeylere benzetilebilir haklı olarak. Farklı denemeler olacak ilerde farklı şekillerde denenecek bu figür tarafımdan.

O hâlde başarılar diliyorum çalışmalarınızda.

Cem
11.05.2014, 15:23
O hâlde başarılar diliyorum çalışmalarınızda.

Teşekkür ederim.

Bu arada içimden bir ses çok iyi oynayacağız diyor bu maç ama bakalım :)

Royal Heart
11.05.2014, 15:25
Teşekkür ederim.

Bu arada içimden bir ses çok iyi oynayacağız diyor bu maç ama bakalım :)

İnşallah öyle olur, bir bakıma artık öyle olmak zorunda. :)

mete61bordomavi
11.05.2014, 15:26
Şu gs yi dost görenler vs. var ya; siz bu kulübün büyüklüğüne kusura kalmayın zarar veriyorsunuz...

Bu sahte ve sözde dostluk stratejisi nedeniyle sömürülen hep Trabzonspor olmuştur. Bir şey elde eden de hep çıkarcı gs olmuştur.

fb = gs = bjk formülünü benimsenmedikçe Trabzonspor büyüklüğü zarar görmeye devam edecektir.

Ben sadece yorumları okumak için şöyle bir göz gezdiriyordum. Bu yorumu görünce dayanamayıp online oldum.

Gerçekten çok haklı bir tespit! Bu klüp için en büyük tehlike, üç hacimli İstanbul takımlarından herhangibirini dost olarak görmektir! Bu anlayışa sahip taraftar kitlesinin oluşmasıdır!

Ne Gs,Ne Fb, Ne Bjk bizim dostumuz değildir!

Basit bir örnekle açıklayayım!
O Bjk 2009 senesinde bizim her konuda anlaştığımız Yusuf'u bizim anrenman sahasından kandırıp almadı mı?
O Gs şike sürecinden sonra yara almış takımın yıldızlarına leş kargası gibi üşüşmedi mi?
Fb'yi yazmaya gerek yok!

Aklınızı başınıza alın!
Üç İstanbul hacimlisinden bize dost most olmaz! Bu martavalları artık geçin!

Gelelim bugünki maça, bu kadro bu kafa bu yönetim DERBİ KAZANAMAZ!

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 15:26
Şİkeci fenerle şu son 3 yıldır şu kadar husumetimiz olmuş olmasına rağmen,şu salatalardan daha çok nefret ediyorum hala....
Şu adamları yenmemiz lazım artık.....
Bu kadar itici bir takım olmamaz.....

Şöyle 5 atsak da göndersek şunları ne iyi olur....

enmavi61
11.05.2014, 15:30
Bugün sahaya 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor yazılı pankartla çıkalım

mete61bordomavi
11.05.2014, 15:38
Her derbi maç öncesi bu foruma gelir, derbiyle ilgili başlığı okurum. Pek öyle yazı da yazmam.
Her derbi maçı öncesinde de fix okuduğum yorumlar şunlardır:
-Sol kanatta ..... oynarsa alırız...
-Takım şu dizlişle sahaya çıkarsa alırız...
-Hoca korkak oynatmazsa alırız...
-Rüyasını gördüm 1-0 alacaz...
Derbi maçtan sonra da girerim ve gördüğüm manzar-i umumiye şu olur:
-Bu topçuların çoğu ruhsuz...
-Bu yönetimle iş gitmez...
-Teknik direktör istifa...
Sonra forumdan banlananlar, küfredenler kızanalar vs vs...

30 yıldan fazladır bu kısır döngü devam etmekte ve edecek de...
Trabzonspor'un kurtuluş reçetesi 2 türlüdür halbuki...
Ya kendi öz değerlerine dönüp, ekonomik olarak haddini bilip kendi öz topçusunu yetiştirecek...
Ya da ekonomik olarak büyüyüp, gerçekten yıldız topçuları transfer edebilecek bir hale gelecek ve profesyonel bir yönetim tarafından yönetilecek!

Akla en yakın olanı, Trabzonun köylerinden ilçelerine, merkezine kadar yaşı uygun yeteneği ve fiziği olan AHLAKLI çocukları bulup onları küçük yaştan itibaren profesyonel futbol okullarında eğitecek!
Ayrıca senin bir sürü yaylan var! Çıkar topçuları yaylaya o oksijen azlığında koşu idmanı yaptır! Açılsın futbolcunun ciğeri... Tazı gibi koşsun saha onlara küçük bile gelir!
Götünü kaldırıp da koşamayan bir topçuyla sen ne edeceksin? O zaman beni oynat Ts'de!!! Ben en azından oyunu okuyorum. 33 yaşında koşamam belki ama paslarım en azından yerine gider :D
Velhasıl işi gücü Trabzonspor olanlar Trabzonsporu yönetmelidir!

annttiigs
11.05.2014, 15:58
Takım olsaydık da yenseydik onları...

Ne yani maçı bize mi vereceklerdi?

Allah Allah...

o sene o maçta staddaydım hatta maratondaydım. daha 20'dakikada fenerim 2 3 fark attığı haberi gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca açıkcası o maçta; hakan ve arif gol atmamak için direndi resmen :)

BDiler61
11.05.2014, 16:00
http://www.youtube.com/watch?v=0fHYOEy70s4

Moda girelim biraz..

Murathan
11.05.2014, 16:13
2-4lük maçtan ben gururlanırım arkadaş, adamlar maç mı vereceklerdi ?
sen gsyi tarihinin en kötü zamanlarından birinde yenemedin, ertesi sene de asyde 0-2 yendin şlye göndermedin bu işler böyle :D

F. Yıldırım
11.05.2014, 16:19
Ilk yarıda gol bulursak 2-3 farklı kazanırız.

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 16:21
o sene o maçta staddaydım hatta maratondaydım. daha 20'dakikada fenerim 2 3 fark attığı haberi gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca açıkcası o maçta; hakan ve arif gol atmamak için direndi resmen :)

Necati denen adam da bir yerlerini yırtmıştı maçta.....

Hakan Şükür de atmıştı gol bize yanlış hatırlamıyorsam.....

umitçebi
11.05.2014, 16:46
Haberin birinde galatasaray futbol okulu öğrencileri Ünal Aysalın yanına geldi diye bir habe rresmindede gs formalı minikler var..

Gs futbol okulu diye bir kurum TRABZON da var ve minil çocuklar oraya gidiyor ise...

Vay halimize..Çocuğunu oraya gönderenlerede yazıklar olsun..O okulu TRABZONDA açtıranlarada yazıklar olsun...

Furkan Özdem
11.05.2014, 16:59
Haberin birinde galatasaray futbol okulu öğrencileri Ünal Aysalın yanına geldi diye bir habe rresmindede gs formalı minikler var..

Gs futbol okulu diye bir kurum TRABZON da var ve minil çocuklar oraya gidiyor ise...

Vay halimize..Çocuğunu oraya gönderenlerede yazıklar olsun..O okulu TRABZONDA açtıranlarada yazıklar olsun...

Trabzon'da öyle bir şey yok. Rize veya Ordu'dan gelmişlerdir...

artvints
11.05.2014, 17:01
saçmasapan dostluk mesajları, yok anadolu klüplerinin ağabeyi lafları. ne kadar boş işlerle uğraşıyoruz. trabzonspor tüzel kişilik, arada ekonomik ilişkiler var lig yarışı var. dostluk ne demek, ağabey ne demek? saha kaldırmaz böyle şeyleri. klübü profösyönel bir şekilde yönetmek zorundasınız. ne olacak abi olunca, küçük kardeşlerinizin puana ihtiyacı olunca puan mı vereceksiniz? dostlarınıza ucuza oyuncu mu yetiştireceksiniz? neye yarayacak yani bunlar? boş işler, bomboş işler hem de.

fadigaTS
11.05.2014, 17:05
Şu sinsi kulüple,büyük ve küçük şikecilerle dost olunmayacağını ne zaman anlayacak bu taraftar ve yönetim.Böyle yaptıkça şu istanbul takımlarına olan nefretim daha da artıyor.Biz kendi işimize bakalım.Birlik ve beraberlik içinde kulübü bir üst seviyeye çıkarmanın yollarını arayalım.Kurt ile kuzunun dost olması gibi bir şey bu.Tamamen saçmalık.Hala daha dostluktan bahseden taraftarımıza da söyleyecek bir şey yok

Ogün YAZICI
11.05.2014, 17:23
şike sürecini bir kenara bırakarak söylüyorum galatasaray trabzonspor'a tarih boyunca en büyük zararları vermiş klüp.yakın tarihte bile bir sürü örneği var.ama ne hikmetse trabzon'da gs sempatisi fb antipatisi var.fb antipatisi olmasını eleştirmiyorum ama artık azınlıkta bile olsalar şu gs'ye sempati duyanların bitmesini istiyorum...

Erman Aydın
11.05.2014, 17:39
istanbul takımlarına sempati duyanın bizimle uzaktan yakından alakası olamaz

S.ÖZKAN
11.05.2014, 17:43
Allah yardımcımız olsun.

Maç öncesi sorası ve esnasında bütün renktaşlarımızın forum kurallarına uygun yorumlar yapacağından eminim :)

S.ÖZKAN
11.05.2014, 17:44
şike sürecini bir kenara bırakarak söylüyorum galatasaray trabzonspor'a tarih boyunca en büyük zararları vermiş klüp.yakın tarihte bile bir sürü örneği var.ama ne hikmetse trabzon'da gs sempatisi fb antipatisi var.fb antipatisi olmasını eleştirmiyorum ama artık azınlıkta bile olsalar şu gs'ye sempati duyanların bitmesini istiyorum...

Saman altından su yürütüp sinsi davranıyorlar ve biz onlarla şampiyonluk yarışı yapmadık.

Öznur61
11.05.2014, 17:46
http://img.tapatalk.com/d/14/05/11/ubemy4ud.jpg

Hamza Milet
11.05.2014, 17:46
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Yumlu, Caner, Bourceanu, Özer, Yusuf, Olcan, Adrian ve Henrique onbiriyle mücadele edecek.

Efsane-1967
11.05.2014, 17:49
Istanbul sempatizanlari bizden degildir ve olamazda.

Hakan
11.05.2014, 17:49
Gs: Muslera-Semih, Chedjou, Hakan, Telles-Yekta, Melo, Selçuk-Sabri, Sneijder, Burak Yılmaz

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 17:51
Bosingwa stoperde Aykut ise uzun bir aradan sonra solbeke kayacak. Hoca Caner'i niye çok tuttu anlamış değilim çok ağır kalıp sürekli faul yapıp duruyor...

Adem Akyüz'
11.05.2014, 17:51
Lampart kesik yemiş :D

Hamza Milet
11.05.2014, 17:52
Saman altından su yürütüp sinsi davranıyorlar ve biz onlarla şampiyonluk yarışı yapmadık.

Bir de istedikleri zaman böyle abuk subuk espiriler yapip adamin beynine kan siçratiyorlar,
''..Biz sizden istedigimiz..''
''..Onuruda aliriz..''
''..Alt yapimiz..''
''..Siz zaten kardes takimsiniz..''

https://twitter.com/UnalBasgan/status/465485414623891457

Ünal Başgan
‏@UnalBasgan
Transfer sezonu yaklaşıyorken Trabzonsporlu futbolcuların son performanslarını canlı görebilecek olmamız güzel.

https://twitter.com/UnalBasgan/status/465215815298453504

Ünal Başgan
‏@UnalBasgan
O kadar aldığımız futbolcuya karşılık olacağı buydu. Geçmiş olsun. :((

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/05/11/fft104mm2921626.jpg

fadigaTS
11.05.2014, 17:53

Takım o kadar kaliteli ki lampard bile kesik yedi. :D

Hüseyin Başoğlu

cezalı...:D

tam kadroyu yazarmısınız size zahmet ?

Hamza Milet

Lampart cezali :D

Hamza Milet
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Yumlu, Caner, Bourceanu, Özer, Yusuf, Olcan, Adrian ve Henrique onbiriyle mücadele edecek.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=15783#Icerik

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 17:54
Yedekler: Zeki, Mustafa Akbaş, Abdulkadir, Gökhan, Soner, Şahin, Emre

Efsane-1967
Caner canimzi yakabalir umarim beni utandirir.

Adem Akyüz'
cezalı...:D

tam kadroyu yazarmısınız size zahmet ?

Doğru ya, cezayı unutmuşum :)

Kadro; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Yumlu, Caner, Bourceanu, Özer, Yusuf, Olcan, Adrian ve Henrique onbiriyle mücadele edecek.

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 17:55
adrian ve özer aynı anda sahada...

iş bu ikilide biter çok koşup iyi pres yaparlarsa gs sahasından çıkamaz ne sneijder ne burak top alamaz.

inş. formdalardır 2 side.

Hakan
Yedekler:Zeki Ayvaz,Soner,Emre,Şahin,Abdulkadir,Mustafa Akbaş,Gökhan

Cengiz
Rakipte sadece 2 hücum oyuncusu var. Eskişehir kadar cömert olmazsak istediğimizi rahat alırız

Burak Bıyıklı
11.05.2014, 17:56
Fener şike yapti ama en cok zarari yonetimimiz ve gs verdi.o kadro bozulmasaydi ayni sekilde bi daha sampiyon olabilirdik.eger ki bugun yenemezsek şikecilerin ve şike medyasinin gozunde fener gibi bi imaj cizmeyelim.bizim de isimize geldigi gibi adam akilli oynayip yenelim gitsinler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 17:57
Maçı izleyemeyeceğim,acayip canım sıkkın....

Hqmi
11.05.2014, 17:57
bizim kadro biraz garip gibi geldi bana ya. caner yerine mustafa akbaş oynayıp herkes kendi yerine oynasaydı daha iyi olurdu sanki. :/

Mert'
11.05.2014, 17:58
Caner veya Aykut kırmızı yeme ihtimalleri çok fazla.

fadigaTS
11.05.2014, 17:58
Maçı izleyemeyeceğim,acayip canım sıkkın....

hayırdır hemşerim? :)

Faruk BERBER
11.05.2014, 17:59
Caner hariç, çıkarabileceğimiz en iyi 11 diye düşünüyorum.

Gs defans kağıt üstünde de çok sıkıntılı duruyor en az 2 gol atmamız lazım şu defans hattına

Hakan
Bu Bourceanu beni deli ediyor arkadaş ya

fadigaTS
;1919577960']Caner veya Aykut kırmızı yeme ihtimalleri çok fazla.

Fırat zaten hevesli kırmızı vermeye :D

Ogün YAZICI
11.05.2014, 18:00
bosingwa stoper ,aykut sol bek ,caner sağ bek...oynasaydı mustafa akbaş herkes kendi yerine geçseydi...caner'i akbaş'a tercih edebilmek için mi bütün bunlar ?

İlker Yazıcıoğlu
hayırdır hemşerim? :)

Dışarı çıkma imkanım yok....

Eve yeni taşındığım için ligtv üyeliği de yok....

Lİnkim de yok,yokoğlu yok:)

Artık forumdan takip edeceğim ne yapalım!!

fadigaTS

Çok iyi oynadığı için neden deli oluyorsun? :D

fadigaTS

Radyodan dinle.Kazanırız inşallah :)

Efsane-1967
11.05.2014, 18:01

Hayirdir niye deli ediyor ?

Fatih K.
Öyle zannediyorum ki Hami hoca maç içinde 3-5-2 varyasyonunuda kullanacak. Bu kadrodan onu anlıyorum :)

Hakan
Çok iyi oynadığı için neden deli oluyorsun? :D

Maldonado stili var adamda :)

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 18:02
Radyodan dinle.Kazanırız inşallah :)

İnşallah kardeşim,hayırlısı artık......

fadigaTS
11.05.2014, 18:02
Maldonado stili var adamda :)

O kadar da değil.Maldonado sadece yerden geriye oynardı :D

Adem Akyüz'
11.05.2014, 18:03
Bi Caner için herkes farklı yerde mi oynayacak şimdi?

Bence herkes yerinde oynar, Caner sol beke geçer :D

fadigaTS
11.05.2014, 18:05
Maç bizimle fırat aydınus+ gs arasında geçecek :)

artvints
bosingwa stoper oynayabilir, belli olmaz.

E. Okan Bülbül
Maç saati yolda olacağım, RADYO yayını var mı acaba?

Miserable
11.05.2014, 18:06
Hücumcu çıkmışız. Özer ve Adrian, Alex'i yalnız bırakmamalı. Alex tek kalırsa rakibin pozisyon sayısı artacaktır. Bu kadro ile biz de rahat pozisyona gireriz diye düşünüyorum. Savunmada basit hata yapmazsak, Adrian ve Henrique futbolcu taklidi yaparsalar şansımız var. Umarım herşey yolunda gider.

Fatih K.
Desenize yine Sabrinin muz ortalarını izleyecez :D Hızlı bi adam koysaydık iyiydi oraya maçın yarısı sol kanattan Sabrinin topla sevişmesini izleyecez :D

Nazim Can
Caner Allaha sükür sabri ile eslesiyor:) yoksa halimiz dumandi.

Edit: Caner sol bek mi, stoper mi olacak kim nerde nasil oynuyacak belli degil.

ozzy!
Özer maçı belirler. :)

Hakan
Ah Liverpool ah :(

Çağrı Metin
11.05.2014, 18:07
Semih kupa finalindeki gibi sağ bekte oynuyor otobana çevirmeliyiz o kanadı.

fadigaTS
11.05.2014, 18:07
Ah Liverpool ah :(

Ne kadar da ortak yönlerimiz var liverpool la :)

Ogün YAZICI
11.05.2014, 18:10
rakipte 4 defansif orta saha.bizde 4 ofansif orta saha.bu tarz kadrolarla en son 2010-2011 sezonunda oynamıştık gs ile.maç orta sahada kitlenmiş ve maçın sonunda bulmuştuk golleri...

fadigaTS
Caner Allaha sükür sabri ile eslesiyor:) yoksa halimiz dumandi.

Edit: Caner sol bek mi, stoper mi olacak kim nerde nasil oynuyacak belli degil.

Değişmeli oynar savunma 4 lüsü :D

Fatih K.
Resmen Kasımpaşa-Trabzon-Erciyes-Sivas maçlarında tribünler ağzına kadar boş.

kopeli
İciniz rahat olsun. bu aksam show gecesi.. gs'yi gole bogacaz..sezonun en iyi macı olacak..

fadigaTS
11.05.2014, 18:11
Resmen Kasımpaşa-Trabzon-Erciyes-Sivas maçlarında tribünler ağzına kadar boş.

Tıklım tıklım boş tribünler :)

Hakan
11.05.2014, 18:11
rakipte 4 defansif orta saha.bizde 4 ofansif orta saha.bu tarz kadrolarla en son 2010-2011 sezonunda oynamıştık gs ile.maç orta sahada kitlenmiş ve maçın sonunda bulmuştuk golleri...

Adrian'ın ofansifliğinden ne olur Selçuk 3'e katlar

Fatih K.
11.05.2014, 18:13
Tıklım tıklım boş tribünler :)

Aynen :D

Abi hayır iddiasız takımları anlarım ama biz avrupa mücadelesi veriyoruz, Kasımpaşayla Sivasta keza aynı, Erciyes küme düşmeme mücadelesi veriyor ve taraftarlar arkasını dönmüş. Türkiye'de futbolun ne kadar can sıktığının göstergesi olsa gerek bunlar.

artvints
11.05.2014, 18:13
soner i oynatmamaya yemin etmiş hoca. öne geçersek sorun yokta, geriye düşersek zayıf kalıyor yedek klübesi. adrian yedek başlayabilirdi.

kudu_61
11.05.2014, 18:14
passoligi al..............sok tüpçü

Ogün YAZICI
11.05.2014, 18:14
Adrian'ın ofansifliğinden ne olur Selçuk 3'e katlar

selçuk'un ofansifliği önünde oynayan oyuncu kadardır.önünde sürekli koşu yapan oyuncular varsa etkili olur.sadece burak var o işi yapacak.

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 18:15

ayarlarım ben sana link :D yemek yiyim bi maça yakın saatte yollarım özelden :d

Bud Spencer
Ortasahamiz yeterince direncli degil

Özer bir dm

Ogün YAZICI
şu ülkede futbol lobisi fenerbahçe'den ibaret olmuş.birisi de çıkıp yerden yere vuruyor mu federasyonu ? tribünlerin haline bak.futbolu futbol yapan tribünlerdir.bu ne rezillik ? ne yapmış bu şehirler ki cezaları futbolu yasaklamak olmuş ?

A.Ali Karanis
11.05.2014, 18:17
Bu maçı alacağız.Kadro fena değil.

Hakan
Aynen :D

Abi hayır iddiasız takımları anlarım ama biz avrupa mücadelesi veriyoruz, Kasımpaşayla Sivasta keza aynı, Erciyes küme düşmeme mücadelesi veriyor ve taraftarlar arkasını dönmüş. Türkiye'de futbolun ne kadar can sıktığının göstergesi olsa gerek bunlar.

Erciyes maç için 20.000 kombine mi ne satmış dolar ora

fadigaTS
soner i oynatmamaya yemin etmiş hoca. öne geçersek sorun yokta, geriye düşersek zayıf kalıyor yedek klübesi. adrian yedek başlayabilirdi.

Bence sonere haksızlık yapılıyor.Adrian kadar da oynar soner

Sibel
11.05.2014, 18:18

Sakın öyle bir hata yapma abi:D
Ben de Bursa maçını burdan takip ettim 2-2 bittiğini maçtan bi saat sonra öğrendim:D

fadigaTS
11.05.2014, 18:18

Kayseri bazı maçlarda biletleri 1 tl yapıyordu.Bir de üstüne stadta yiyecek bir şeyler de veriliyordu.Yine kimse gitmiyor adamlarda :D

fadigaTS
11.05.2014, 18:19
Ben de Bursa maçını burdan takip ettim 2-2 bittiğini maçtan bi saat sonra öğrendim:D

ahahah hatırladım.Sen şok olmuştun.Kazandık zannetmiştin :D

Fatih K.

Tamam hadi ora doldu diyelim diğer stadlar neden boş. Şb 50 bin kadın taraftarı stada çekebiliyorken biz 60-70 kişiye maç yapıyoruz? Türkiye'de futbol bitmiş resmen.

Hakan
Kayseri bazı maçlarda biletleri 1 tl yapıyordu.Bir de üstüne stadta yiyecek bir şeyler de veriliyordu.Yine kimse gitmiyor adamlarda :D

Kayseriler Kayserispor'dan daha çok Erciyes'i tutuyor galiba öyle bir hava var

Ogün'
11.05.2014, 18:20
En azından 1 puan almamız lazım.Yoksa Avrupa yalan olur.

fadigaTS
11.05.2014, 18:20
Kayseriler Kayserispor'dan daha çok Erciyes'i tutuyor galiba öyle bir hava var

Kayseri düştüğü için bari erciyese destek verelim demişlerdir muhtemelen :) yoksa yine boş olur

artvints
11.05.2014, 18:21
beklerimiz sağlam olsa rahat kazanırdık maçı.

Fatih K.
11.05.2014, 18:22
Az önce Burak sahaya çıkarken olan 60 bayan Buraka inanılmaz bir sevgi gösterisi sergiledi yok artık diyorum. Siz gelmeyin vazgeçtim ben :D

fadigaTS
11.05.2014, 18:23
Az önce Burak sahaya çıkarken olan 60 bayan Buraka inanılmaz bir sevgi gösterisi sergiledi yok artık diyorum. Siz gelmeyin vazgeçtim ben :D

Bayan taraftar gideceğine boş kalsın.Kuru gürültü yapıyorlar.TV den bile izlerken maçtan soğuyorum bazen :)

Sibel
11.05.2014, 18:24
Stadın ışıkları bana bakıyor ben stadın ışıklarına.
:(:(:(:(

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 18:24
Kadınlarımıza laf yok.....

Candır onlar.....

O kadar olur....

Bizler kadar Burak olayının iç boyutunu bilemeyebilirler.....

artvints
11.05.2014, 18:25
Stadın ışıkları bana bakıyor ben stadın ışıklarına.
:(:(:(:(

sen gitmedin mi maça?

Fatih K.
Bayan taraftar gideceğine boş kalsın.Kuru gürültü yapıyorlar.TV den bile izlerken maçtan soğuyorum bazen :)

Aynen ya :D Bakın söylüyorum hakemi ve gsyi baskı altına alacak taraftar eksikliğinden kaybedeceğiz maçı buraya yazıyorum.

fadigaTS
Kadınlarımıza laf yok.....

Candır onlar.....

O kadar olur....

Bizler kadar Burak olayının iç boyutunu bilemeyebilirler.....

Burak bize gol atarsa sevinir mi bayan taraftarlarımız? Ciddi şüphelerim var :D

Sefaenes
11.05.2014, 18:26
HOCA 2 yari.yine sahini oyuna alirsa seneye hocalik yapacagini düsünmesin. Sahinle disko ya gitsin ama sahada görmek istemiyorum

İlker Yazıcıoğlu
Maçı alacağız......

Özer maçı koparacak bence.....

İlk geldiğinde pek umudum yoktu ama özveriyle oynuyor.Faydalı da....

Alacak inşallah maçı tek başına,öyle hissediyorum....

Uğur Demircioğlu
Geri Dörtlü: Caner Bosi Mustafa Aykut.... Aykut sol bek. Sabriyi keser mi?

İlker Yazıcıoğlu
Burak bize gol atarsa sevinmesin bayan taraftarlarımız :D

O kadar da olmaz be renktaş:)

Hakan
11.05.2014, 18:29
Burak keşke Lewandowski gibi ''Ben gidiyorum'' deseydi

Fatih K.
11.05.2014, 18:29
Yemin ederim geçen antep maçında kornerlerde Anteplilerin "Geliyoooor hooooopp" lafını duymaktan şizofren olmuştum yinemi ya :(

Sibel
11.05.2014, 18:30
sen gitmedin mi maça?

Hayır. fener maçından sonra cezalı hiçbir maça gitmedim.
gs maçına gidecektim ona da passolig alıp TFFye bir kuruş gitmesin diye sabahtan beri kendimle cebelleşiyorum.
Maç yokmuş gibi davran Sibel.:(
+
Ve bu cezalı maça bayan taraftar alınmasının iptal edilmesi için can atıyorum.
Gerçekten hiç çekilmiyor. Katlanılır bir şey değil.

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2014, 18:31

Dur bakalım Sibel,bazı gelişmeler var özelden gelen:)

artvints
11.05.2014, 18:33
Hayır. fener maçından sonra cezalı hiçbir maça gitmedim.
gs maçına gidecektim ona da passolig alıp TFFye bir kuruş gitmesin diye sabahtan beri kendimle cebelleşiyorum.
Maç yokmuş gibi davran Sibel.:(
+
Ve bu cezalı maça bayan taraftar alınmasının iptal edilmesi için can atıyorum.
Gerçekten hiç çekilmiyor. Katlanılır bir şey değil.

bu maça gidilmez mi hiç, sezonun son maçı. fırsat kaçmış.

artvints
11.05.2014, 18:34
Yemin ederim geçen antep maçında kornerlerde Anteplilerin "Geliyoooor hooooopp" lafını duymaktan şizofren olmuştum yinemi ya :(

o neydi harbiden, bütün hafta kulağımda çınladı.çok sinir bozucuydu. :)