PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin Okumuyor mu?

Sayfa : [1] 2

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:24
Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Destek olmuyosanız en azından köstek olmayın Kaptanımıza..

Adnan Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:33
Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Katılıyorum ve Hüseyin bu takımda hertürlü oynar biraz destek olalım...

TSelif
24.09.2006, 14:34
Valla TRABZONSPOR umun o kutsal formasını sırtına geçiren kim olursa olsun benim baş tacımdır.
Helede hizmet etmiş savaşmış .......

bordox
24.09.2006, 14:41
Bence bir futbolcunun oynadığı maçlarda insanlar onu eleştirebilir.Çok kötü olduğu günler olur,dinlendirilir.Formsuz olur.

Ama oynamadığı maçta gelip onu eleştirmek ona vurmak fırsatçılıktır.

Aynı arkadaşlar Hüseyin'in iyi olmadığı bir maçın Hüseyin'in yerine alınan futbolcu tarafından döndüğünü gördüklerinde ki bu hiçbir zaman olmaycak o zaman gelsinler tartışalım.

Oruç
24.09.2006, 14:44
Zamanında Fatih gol attığında bile, bir gol kaçırdı diye yerden yere vuruluyordu, o dönemlerde bu duyarlılığı pek kimse göstermiyordu nedense...

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:44
Ya futbolunu oynasın oynamasın eleştirirsin bir sınıra kadar..Ama ''ruhsuz'' , ''kalas'' bilmem ne tabirler yakışmıyor..Başka takım taraftarı dese olay çıkarırım Trabzonsporlu deyince ne yapabilirim ki??

Bir de insanların yüzlerine söyleyemeyeceğiniz şeyleri buraya yazmayın..

@thepathfinder -- f.tekke ile ilgili her topice bakabilirsiniz tavrımı görmek için..

Selman
24.09.2006, 14:46
Futbol oynamayan bir adamı tutarsızca savunmak yerine susmayı tercih ederseniz ben ve benim gibilerde Hüseyin'e saldırmaktan vazgeçer sanırım.

schumi
24.09.2006, 14:48
dünkü maçda onsuz oynayan Trabzonsporu öve öve bitiremiyorlar ki öyle gerçekten mükemmel oynadık tamamda 2 hafta önce bejeke maçında bu sefer hüseyinle mükemmel oynamıştık..
geçen sezon hasan şut çektiğinde gülen insanlar dün akşam için bak hüseyin yoktu hasan nasılda ileri çıkıp şut falan çekti diyorlar..kaptana bu kadar nefret nedendir anlamakta zorlanıyorum. yukarıda yorum yapan arkadaşların dediği gibi madem sevmiyorsun, o zaman onun hakkında olumsuz konuşarak onu demoralize etmeyin kardeşim..

Adnan Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:49
Yaa futbol oynamıyor da Ferhat kadar da oynuyor konuşturtmayın adamı şimdii...

majes
24.09.2006, 14:49
Valla TRABZONSPOR umun o kutsal formasını sırtına geçiren kim olursa olsun benim baş tacımdır.
Helede hizmet etmiş savaşmış .......

Kutsal Mı ??? Abartmayın ya!
Hüseyin Gs maçında oynamadı ve biraz dinlenmiş oldu . Osasuna maçında daha dinamik olacaktır diye tahmin ediyorum.. Bu da bizim lehimize olur. Hüseyin bazen öyle oynuyor ki adamı fıtık ediyor ama öyle maçları da varki mest ediyor.. Tabi mest ediyor derken çok iyi paslar atıyor falan değil de çok iyi top kesiyor vs vs.. Sonuç olarak Hüseyin bize lazım .. ++ olarak bu yazılanları okuması halinde ise kendini hırs basması ve daha motive olması gerekir çünkü kimse vazgeçilmez değil bu kaptan Hüseyin bile olsa....

Adnan Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:50
Daha dün 2 H diyenler nerde şimdi Hasan dün mükemmel oynadı acaba hiç utandılar mı???

schumi
24.09.2006, 14:52
Futbol oynamayan bir adamı tutarsızca savunmak yerine susmayı tercih ederseniz ben ve benim gibilerde Hüseyin'e saldırmaktan vazgeçer sanırım.
sen fütursuzca saldıracaksında ben kaptanımı savunmayacağım öylemi!
sen ve senin gibilerin çiftliği değil burası! bu takımın destekçisiysen kendi topcuna saldırma hakkın yok, dengeli olacaksın ki yorumlarında mantıklı olsun!

Oruç
24.09.2006, 14:52
Ya futbolunu oynasın oynamasın eleştirirsin bir sınıra kadar..Ama ''ruhsuz'' , ''kalas'' bilmem ne tabirler yakışmıyor..Başka takım taraftarı dese olay çıkarırım Trabzonsporlu deyince ne yapabilirim ki??

Bir de insanların yüzlerine söyleyemeyeceğiniz şeyleri buraya yazmayın..

@thepathfinder -- f.tekke ile ilgili her topice bakabilirsiniz tavrımı görmek için..

Senin tavrını çok iyi biliyorum kardeşim. Ben şunu vurgulamak istedim. Fatih gibi bir futbolcu gol attığı maçlarda bile acımasızca eleştiriliyordu. Hüseyin gibi (banagöre)sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcunun eleştirilmesinin gayet normal olduğunu belirtmek istedim. Hani daha sonra bu topice girip de yok şöyle yok böyle diyecekler için şimdiden bir şeyler yazayım dedim...

selcuk
24.09.2006, 14:53
Daha dün 2 H diyenler nerde şimdi Hasan dün mükemmel oynadı acaba hiç utandılar mı???

o 2 h dünyadaki en iyi 2 türk ön libero

sweetrose
24.09.2006, 14:55
BU takıma layık olmayıp futbol oynayan bir çok futbolcu oldu fakat artık zaman değişti, rollerde değişti. Bu taraftar onların cefasını çekemez artık... Hüseyin benim yazdıklarımı neden okusun ki; her sene artırdığı maaşını yiyordur şimdi...

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:55
Senin tavrını çok iyi biliyorum kardeşim. Ben şunu vurgulamak istedim. Fatih gibi bir futbolcu gol attığı maçlarda bile acımasızca eleştiriliyordu. Hüseyin gibi bana göre sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcunun eleştirilmesinin gayet normal olduğunu belirtmek istedim. Hani daha sonra bu topice girip de yok şöyle yok böyle diyecekler için şimdiden bir şeyler yazayım dedim...

''sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcu'' dersen anlarım ama Trabzonspor kaptanına kalas,kazma v.b.inşaat malzemeleri ile hitap edilirse anlamam..

@sweetrose - hüseyin çok para kazanıyo diye Trabzonspor taraftarı olan araklı'lı hüseyin olmaktan vazgeçti mi sanıyorsun??Maaşı da zorla almıyo kimseden,hala da iddia ediyorum Türk olarak bi alternatifi yok !!

Adnan Mollasalihoğlu
24.09.2006, 14:57
o 2 h dünyadaki en iyi 2 türk ön libero

iyi ya kardeşim bende daha dün alay ettikleri için söyledim...

TSelif
24.09.2006, 15:00
@ majes;

Pardon kutsal derken ne anladınız ...? Neyi abart mışım? Öğrenebilirmiyim bir zahmet?

Adem Erdoğan
24.09.2006, 15:01
2 H derken hasanla hüseyini bir tutmayın hasan bu sezon takımın en çok çalışan isimlerinden.Hüseyin ise bjk maçında çok iidi bunun dışında bi numarasını göremedik.Ama dün akşam yokluğu hissettirdi biraz.Orta sahada gs bütük boşluklar buldu hasan şaşı ile.

Selman
24.09.2006, 15:03
sen fütursuzca saldıracaksında ben kaptanımı savunmayacağım öylemi!
sen ve senin gibilerin çiftliği değil burası! bu takımın destekçisiysen kendi topcuna saldırma hakkın yok, dengeli olacaksın ki yorumlarında mantıklı olsun!

Burası bir çiftlikte benim yerim mi değil?Yoksa burası sizin gibilerine özel bir çiftlik mi?
Tartışmayı bile beceremiyorsunuz kusura bakmayın.Hakaret ederek bir yere varamazsınız.Göz görüyor eller yazıyor.Hüseyin bu takıma ne kaptan olabilecek yeterlilikte nede futbolcu olacak yeterlilikte.

Olmayan bir şeyi var olmuş gibi göstermekteki amacınızı anlayamıyorum.Hüseyin dün ne ise bugünde odur.Bu sayfaları okuduğuna da inanmıyorum.Üstüne saldırmayız derken demek istediğim siz o her zaman yaptığı gibi berbat oynadığında bile onu savunmazsanız biz bir yazı yazar bırakırız sanırım.

Trabzon'lu diye onu savunacak değilim.Benim için ne verdiği ne yaptığı önemli.Ferhat veya birbaşkası ondna iyi demiyorum Hüseyin kötü diyorum.Formayı kaldıramaz diyorum.

Yine hakaretle cevap vericekseniz tartışmam bile diyorum.

isaret parmagi
24.09.2006, 15:04
Dün Akşamki macta ki tek sorynumuz Hüseyin!in yokluguydu...Orta sahadadirencimiz cok rahat kırıldı macın bazı dakikalarında...

Kim ne derse desin Hüseyin bu takımın olmazsa olmazlarından....

bordoylamavi
24.09.2006, 15:08
herkes boşa konuşuyor herşeyi ziya doğan görüyor ve ona göre tercih yapacak o yüzden bekleyelim görelim

schumi
24.09.2006, 15:15
@ts_kolik
öyleyse sende bu takıma taraftar olacak yeterlilikte değilsin ama taraftarım diye geçiniyorsun..
bir oyuncunun kötü oynadığı maçda iyi oynamadı, etkisizdi yazmak ayrı şey olayı hakaret boyutuna getirmek ayrı şey.. burayı ayırt edebildiğin zaman yapacağın eleştirilerde yapıcı olur zaten. ama şu görüntünle buna uzaksın kardeşim. Trabzonsporun oyuncusuna destek vermemek Trabzonspora hizmet etmek değildir.. kimse körü körüne desteklesin demiyor zaten

frango
24.09.2006, 15:33
evet önemli olan gerçekler ve bu takımda huseyın her zaman ılk 11 de oynar ama tabıkı kotu oldugu donemlerde eleştirmesını bıldıgımız gıbı ıyı oynadıgı donemdede alkışlamasını bılmemız gerekıyor

kuzey_lee
24.09.2006, 15:38
konya maçı sonrası t.d ziya doğan'ın basın toplantısından bir cümle

''hüseyin benim oyun sistemimin vazgeçilmezlerindendir''...nokta nokta nokta

bazıları çıldırmaya devam etsin.o takımda kaptanlık da en çok ona yakışıyor,o takımın formasını giymek de

firidin61
24.09.2006, 15:41

o zaman gazetelerde yazmasın!!!!onuda geçtim milyonlara ulasan kitleleri olan gazeteler Gökdeniz hakkında neler yazdı (hatta içimizden bazılarıda)ama gökdenizin bu gün geldigi nokta ortadır!!!!Eleştirileri gögüsleyemicek kadar amatörse bu takımda oynamısın!!!!2. ve 3.lig uygun karısan görüsen yok orda oynasın!!!ama büyük takımda futbol oynıcam diyosan bunulara alısık olmalısın!!! ayrıca eleştirilerde gayet makul yapamadıkları karsısında yaptıklarının ne kadar az oldugunu söylemek HAKLI bir eleştiridir!!!!!!

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 15:45
Bi insana ruhsuz demek kazma demek kalas demek çok haklı eleştirilerdir..Bi soruna alternatif sunmadan sorunu eleştirmekçok haklıdır..Ziya Hoca değişilmez demiş.sizin hala uğraşmanız çok haklıdır.

coolank
24.09.2006, 17:08
ziya dogan benim güvendiğim ve begendiğim bir hoca degildir ..bunu da bu zamanda çok açık söylüyorum .. korkaklıkları bize çok pahalıya mal olmuştu .. umarım değişmiştir ...yattara gelince anlayacagız ...ziya dogan ve onun gibi hocalar için hasan hüseyin asla vazgeçilmezdirler ....benim hayalim bu takımda 2 h görmemek ama görecegim sanırım malesef ... hatta bu 2h= 2k denklemine denk geliyor ....hüseyin bu takıma en büyük faydayı iyi bir bonservis parası geitirip kankasının yanına giderse yapar ...futbolculukla uzaktan yakından alakası yok .. şimdi işler iyi kimse tabii ki böyle konuşma istemiyor ...güneş balcıkla sıvanmaz

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.09.2006, 17:12

Bravo

Demek ki düşünerek yazı yazanlar haala var.
Hüseyin Türkiye'nin en iyi önliberosudur
formsuz olabilir ama tek başına aldığı çooook da maç vardır.
Vefasızlığa, yamyamlığa lüzum yoktur.
karakteri ve mücadelesi ile formamızda çok teri vardır.

Bir an önce kendini toparlaması ve "Zidane" lakabının hakkını vermesi gerekmektedir.
Arkandayız Hüseyin Çimşir.
Sen yüzünü temiz tut
Gerçek TRABZONSPOR taraftarı arkanda...

Travelair
24.09.2006, 17:39
Taraftar olarak futbolcular hakkında bu kadar görüş belirtip kafamızı bulandırmaya ve/veya kulübün, yöneticinin, futbolcunun kafasını bulandırmaya gerek yok. Futbolcuları teknik direktörü oynatır, o beğenir veya beğenmez. O oynattığı sürece destek vermeliyiz

achil
24.09.2006, 17:42
adam daha 10 metre yanındaki adama pas veremiyor top süremiyor kazma işde bildiğin kazmaaaa

Egemen
24.09.2006, 17:45
Bravo

Gerçek TRABZONSPOR taraftarı arkanda...

biz hüseyinin arkasında deiliz diye, bu takıma yakışmadıgını , bu takıma kaptanlık yapacak seviyede olmadıgını düşünüyoruz diye mi gercek taraftarlık sıfatını kaybettik???

yazdıgınız yazının ucunun nereye dokundugunu görerek yazın lütfen.

edited by me...

BOZOHAN
24.09.2006, 17:48
futbolun beğenilmezse yuhalanırsın güzan alkışlanırsın bu futbolun kuralı özünde var değişmez. bu hassasiyet neden. bu kadar abartılacak bişey yokki. neden hüseyine tepki koyuyormuşuz tabiki koyacaz tepkimizi oynarsa alkışladığımız gibi.

majes
24.09.2006, 17:50
@ tselif
ben de anlamadım ne demek istediğini ya :) dini bir terimle ts forması arasında ne bağlantı var ise ??

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.09.2006, 17:51
biz hüseyinin arkasında deiliz diye, bu takıma yakışmadıgını , bu takıma kaptanlık yapacak seviyede olmadıgını düşünüyoruz diye mi gercek taraftarlık sıfatını kaybettik???

yazdıgınız yazının ucunun nereye dokundugunu görerek yazın lütfen.

ayrıca hüseyin oynamadıgı için dün çok mutluydum. inşallah ilk oynadıgı maçta kırmızı kart görür..

Düşünmeden tek satır yazmam
ne düşündüğün değil düşünceni sunma şekliniz çok yanlış
sezon bitince transfer döneminde yazsan bunlar
saygı duyarım, arkadaşım düşüncesini yazmış derim
ama şugünlerde bunu yazman TRABZONSPOR'a sadece zarar verir.
Yazdığımın ucu tam istediğim yere dokunur benim hep...

Bence de sen bi kırmızı kart görsen bi hafta dinlensen taraftar olarak fena olmaz :)

GULER
24.09.2006, 17:58
Bence bir futbolcunun oynadığı maçlarda insanlar onu eleştirebilir.Çok kötü olduğu günler olur,dinlendirilir.Formsuz olur.

Ama oynamadığı maçta gelip onu eleştirmek ona vurmak fırsatçılıktır.

Aynı arkadaşlar Hüseyin'in iyi olmadığı bir maçın Hüseyin'in yerine alınan futbolcu tarafından döndüğünü gördüklerinde ki bu hiçbir zaman olmaycak o zaman gelsinler tartışalım.

Aynen katiliyorum, ama buna da eklemek isterim ki Huseyin Trabzonludur ve Trabzonsporludur, ona kazma falan filan diyenleri kiniyorum! Ha formsuz mu? Hemde cok formsuz, kalitesi ortada: cok iyi bir stoper bence. Ama ofansif yonde pek bir katkisi olmuyor. Artik onada yonetim bir care bulmasi lazim, iyi bir ofansif on numara( portolu ANDERSONU getirin LUTFEN!).
Neyse konuya doneyim, bence taraftar huseyine destek olacagina kostek oluyor, bu formsuzlugunu da kotu yonde etkiliyor!

bordoylamavi
24.09.2006, 18:14
tam bir komediye döndü bu atışma ama benim bildiğim şu ki geçmişte de öyle olmuştur bir kısım taraftar kendi futbolcusunu oyunundan dolayı beğenmiyorsa burda sorun taraftardan değil oyuncudan kaynaklanmaktadır.söyleyeceğim tek şey var herkes aldığı parayı hakederek o parayı ettirecek bir oyun oynasın

Canİlker
24.09.2006, 23:28
hüseyin top kullanamıyor ama türkiyede onun kadar top kesen başka bir adam yok .. zaten bu adam boş bi adam olsa milli takımda oynamazdı di mi

oguzkoc
24.09.2006, 23:37
galiba benimde inatla eleştirdiğim H2 ziya doğanla birlkte büyük çıkış yakalayacak... hüseyin-hasan ikilisine güvenmek zorundayız, onlar hem bu takımın oyuncusu hemde ilk 11 de tek trabzonlu oyuncular... ama hala keşke daha iyisi olsa elimizde diyorum...

Hüseyin Çümen
24.09.2006, 23:49
ben kendi fikrimi söyliycem hüseyin için
hüseyin i körü körü ne eleştiren arkadaşlar yerden yere vuranlar takımda görmek istemeyenler BENCE futboldan çok anlamıyolar futbol sadece atak yaparak oynanmaz hatta asıl olay defans yapmaktır ve bizde defansın ilk baladığı yer hüseyin hüseyin bize karşı yapılan kontraların çoğunu kesen oyuncu oyunu elinden kurmaya çalışıyor türkiyede en çok isabetli pas adan atma hüseyin diceksiniz dibine pas atıyo hiç mi uzağa atmıyo bu adam pas hatasını en aza indiren takım kazanmaya en yakın takımdır demekki hüso bizi kazandırmaya yaklaştırıyo hücum etkinliği az ama zaten hücum için adam çok ona iş kalmıyoki ondan daha ii ön libero yokmu tabiiki çok var en azından türk olarak bn göremiyorum şuan aurelio yu türk yapıp oynatıyoruz
dünyada transferde en çok sıkıntı çekilen yer ön libero ve biz burda hakkımızı 1 türkle hüseyinle dolduruyoruz bu açıdan şasnlı takımlardanız gese bejeke bu bölgelerde çok sıkıntı çekio febe appiah a 7 milyon euro verdi ve biz burayı hüseyinle yeterince dolduruyoruz bence
eksik yönleri var ağır hücumu yok şutu yok ama dev gibi bir yüreği var ve biz ona inanıyoruz lütfen maçları sadece hücum yönleriyle değerlendirmeyin defansta neler oluyo bi bakın bakalım futbol hücum değildir

My
24.09.2006, 23:56
İnanılmaz bir durum. becekeye çakmışız, GAY-seyi madara etmişiz ama bir yerlerden birşeyler bulup muhakkak birbirimize girecek bir konu bulabiliyoruz. Valla bravo...

sadman
25.09.2006, 00:10
tabiki maçlar bir tek hücumla kazanılmıyo ve savunmada sağlam 1 veya 2 ön libero diye tabir edilen futbolcu tipine ihtiyaç var ama ön libero sadece top kesmez yapması gereken bir çok şey var. kaptığı topu en iyi şekilde kullanmak, savunma hattından hücum hattına bir köprü oluşturmak, zaman zaman hücumda görünmek uzaktan şutlar ve duran toplar gibi ama maalesef hüseyinde bu saydıklarımdan sadece top kesicilik var. sonuç olarak ya hüseyini böyle kabulleneceğiz yada yanına top kesiciliğin haricinde diğer şıkları yapacak bir adam monte edecez. bence en doğrusu da ikinci şık.
son olarak ne olursa olsun takımımızın kaptanına sahip çıkmamız gerekir.
herkese saygılar...

Çetin
25.09.2006, 00:23
yani o kadar basit hale geldi ki tepkilerimiz. hüseyin son maçlarda çok top kesip topu olumlu kullanıyorda herkes düşmanı gibi hüseyin'i mi eleştiriyor? bence hasan ve ferhat çok iyi oturdu. hatta tabiri caizse cuk şeklinde oturdu. hüseyin tekrar formunu kazansın takıma girsin oynasın. düşmanım değil ya. ama onu eleştirdiğimiz zaman ortaya çıkıp düşman ilan etmek ne kadar uygun?

k@ndemir
25.09.2006, 00:41
Konuyu açan arkadaşım mükemmel bi cümle kullanmış ''Hüseyin'in yüzüne söyleyemeyeceniz lafları arkasından söylemeyin'' kendisini tebrik ediyorum!

Nedir bu hasan hüseyin ikilisinlen zorunuz hala anlamış değilim..madem çok biliyodunuz bu işi neden antrenör olmadınız..

Klavyesi olan konuşuyor...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.09.2006, 00:49
Konuyu açan arkadaşım mükemmel bi cümle kullanmış ''Hüseyin'in yüzüne söyleyemeyeceniz lafları arkasından söylemeyin'' kendisini tebrik ediyorum!

Nedir bu hasan hüseyin ikilisinlen zorunuz hala anlamış değilim..madem çok biliyodunuz bu işi neden antrenör olmadınız..

Klavyesi olan konuşuyor...

Süper yorum
Tebrikler

Selman
25.09.2006, 01:11
@ts_kolik
öyleyse sende bu takıma taraftar olacak yeterlilikte değilsin ama taraftarım diye geçiniyorsun..
bir oyuncunun kötü oynadığı maçda iyi oynamadı, etkisizdi yazmak ayrı şey olayı hakaret boyutuna getirmek ayrı şey.. burayı ayırt edebildiğin zaman yapacağın eleştirilerde yapıcı olur zaten. ama şu görüntünle buna uzaksın kardeşim. Trabzonsporun oyuncusuna destek vermemek Trabzonspora hizmet etmek değildir.. kimse körü körüne desteklesin demiyor zaten

Fatih Tekke'ye laf atanlara bir arkadaş güzel yazmıştı.Eliniz de laubalimetre mi var diye.Sizin elinizde taraftarmetre mi var?Benim taraftarlığımı eleştiriyorsunuz.Benim bu takıma taraftar olamayacak yeterlilikte olduğumu nerden biliyorsunuz.Ben Hüseyin bu takıma futbolcu olmakta yeterli değil dediğim zaman onun futboluna bakarak konuşuyorum.Ya siz?Aramızdaki fark burda ayrılıyor işte.

Kendi adıma bir tane Trabzonspor futbolcusuna hakaret ettiğimi(kazma, öküz, defolsun gitsin vs.) gösterin bir daha bu foruma yazmam.Hüseyin futbolu bilmiyor, benim futbol anlayışıma uymuyor demek hakaret değildir.Taraftarmetre kullanacağınıza hakaretmetre kullanmanızı tavsiye ederim.

sametaydin
25.09.2006, 01:17
walla ben hüseyinsiz orta sahayı daha çok beğendim. yine kötüydü orta sahamız ama hüseyinli olandan daha iyiydi.

k@ndemir
25.09.2006, 01:21
Fatih Tekke'ye laf atanlara bir arkadaş güzel yazmıştı.Eliniz de laubalimetre mi var diye.Sizin elinizde taraftarmetre mi var?Benim taraftarlığımı eleştiriyorsunuz.Benim bu takıma taraftar olamayacak yeterlilikte olduğumu nerden biliyorsunuz.Ben Hüseyin bu takıma futbolcu olmakta yeterli değil dediğim zaman onun futboluna bakarak konuşuyorum.Ya siz?Aramızdaki fark burda ayrılıyor işte.

Kendi adıma bir tane Trabzonspor futbolcusuna hakaret ettiğimi(kazma, öküz, defolsun gitsin vs.) gösterin bir daha bu foruma yazmam.Hüseyin futbolu bilmiyor, benim futbol anlayışıma uymuyor demek hakaret değildir.Taraftarmetre kullanacağınıza hakaretmetre kullanmanızı tavsiye ederim.

kardeş öyle argo kelimeleri yazmıyorsan alınmana gerek yoqqq..laf gideceği adresi elbet bulur

Gerisbase
25.09.2006, 01:32
Biz simdi professionel bi futboltakim degil miyiz ?ozaman dogru evlat Hüseyin oynazin!niye mi? O Trabzonlu Dogdu !

Siz böyle devam edin ozaman cok bekleriz sampiyonlu.

Hak eden oynicak ve o posisyonda Hüseyin Hak etmiyor!!!
Trabzondan kovun demigyoruz yedek oturzun!
kendini gelistirsin ama ILK 11a alsa yetmez!

Bu bi gercek bunu görmek lazim.
Ins. Ziya Hoca da bunu görer!!

saygilar

zeki gursoy
25.09.2006, 09:24
hüseyin kapasitesini zorlamasa, kestiği topla çalım atarak adam geçmeye çalışmasa, çok müsait pozisyonda aldığı pası bile yan top yada geri top olarak kullanmasa, ben kaptanım diyerek görüp görmediği her pozisyonda hakemle vıdı vıdıya girmezse ve aldığı en isabetli pas veren futbolcu ünvanını geriye doğru değilde ileriye doğru atarak alsa ..anlıycam ki boş yere debeleniyoruz...çok iyi bir topçu...ama değil..çok iyi bir trabzonsporlu ama iyi bir futbolcu değil..sadece kendine düşen görevleri yaparsa hiçbir maçta sırıtmıyo dikkat edin!..üstüne vazife olmayan işlere girince saçmalıyo ve taraftar haklı olarak kızıyo..bunları hüseyini savunan arkadaşlar görmüyomu?..biz hüseyinin trabzonsporluğunu tartışmıyoruz...ayrıca kalas kelimesine kızmayın futbol dilinde bu zaten vardır.oynayanlar bilir..iskenderede diyolardı kalas diye , recepe takoz diyolardı..niye savunmuyodunuz? trabzonlu olmadıkları içinmi?..beyler bu takım kimleri gönderdi, ünalı, hamiyi,...nedir bu hüseyin avukatlığı...

U.Sadıkoğlu
25.09.2006, 09:27
hüseyin olmadantakım daha iyi

Cüneyt Canlıca
25.09.2006, 09:30
Uzun zamandır Hüseyinden başka ön libero görmediğimiz için o olmazsa olmaz sanıyoruz. Hüseyin in ne gibi bir özelliği var bi açıklarmısınız bana.. Hangi özelliğinden dolayı Trabzonspor da oynamalı....Pas veremez, Uzun Boylu kafa toplarında etkili olamaz, şut çekemez,adam geçmek çalım atmak çoook uzak şeyler zaten,çok koşar derler doğrumudur tevatürmüdür bilinmez, ha geniştir yanından geçip gitmek için bir mesafe katetmek iktiza eder o ayrı..

sarman61
25.09.2006, 09:39
Hüseyin siz takımımızın nasıl oynadığı ortada. Ferhat bu işi çok iyi yaptı. Am hüseyinin kaliteside tartışılır :D

ozgur_mke
25.09.2006, 09:46
Hüseyinsiz bir maç oynayacağımızda çok sevinmiştim. Hatta hakeme teşekkür bile etmiştim. Takımın Hüseyin'siz oynayacağı bir müsabakanın nasıl olacağını merak ediyordum.

Görüyorumki hiçbirşey kaybetmedik. Hatta çok şey kazandık. Ağır, pas yapamayan, alternatifsiz olduğunu düşünmekten havaya girmiş bir adamın kenarda beklemesinin ona daha faydalı olacağını düşünüyorum. "Çok iyi değildi de neden milli takımda oynuyor." diyenler de Terimin ön libero tercihini devşirmelerden yana kullanmaya başladığını görmeleri gerekiyor.

Not : Trabzonlu olması savunulmasını gerektirmiyor arkadaşlar!!!

Emorfo
25.09.2006, 10:00
Hüseyin'siz Trabzonspor ilk maçını kazandı diye biliyorum ve ya çok azdır... Hüseyin topsuz alanda çok iyi alan kapatması sezgileri oldukça iyi... Oyunu okuyabiliyor... Hüseyinin yokluğunu çok fazla hissedeceğiz diye düşünüyordum maç öncesi... Ferhat ve Hasan'ı kutlamak lazım... Trabzonspor ilk kez bu kadar az pas hatası ile oynadı... Ferhat ve Hasan daha hızlı oldukları için oyunumuzu olumlu yönde etledi... Hüseyin'in önüne Juninho gibi hem iyi şut atan hemde oyun kurabilen bir adam şart... Şimek böyle devam ederse fazla ısrarcı olmamak lazım...

Külünkoğlu
25.09.2006, 10:05
İnanılmaz bir durum. becekeye çakmışız, GAY-seyi madara etmişiz ama bir yerlerden birşeyler bulup muhakkak birbirimize girecek bir konu bulabiliyoruz. Valla bravo...

Şu ana kadar gördüğüm en iyi yorum. Galibiyetleri bile doya doya yaşamamıza izin vermeyen zihniyetlere ne diyeyim bilmem ki !

Heralde forumu bu gidişle köklü elden geçirmemiz gerekecek. Diğer 3 takımın forumlarına bakarsanız +19.. gibi ifadelere 2 hafta ceza verildiğini hele hele bir takımın futbolcusuna en ufak bir rencide edici yazıda 1 ay nasıl ceza verildiği merak edenler gidip bakabilirler.

Demokrasi demokrasi de nereye kadar ?

bordoylamavi
25.09.2006, 10:11
bence buradaki iyi veya kötü yorumların hüseyin veya başka futbolcular tarafından okunması yararlı. bunlara bakıp 3. gözden nasıl göründüğün görebilir oyuncular. kendilerini farklı yönlerden ve başkalarının gözünde nasıl göründükleri konusunda fikir edinebilirler.yani futbolcu darılmasın morali bozulmasın diye hiçbir eleştiri yapmamak doğru olmaz bana göre.

Cengiz Çubukcu
25.09.2006, 10:19
sayın Metin Külünk bence forumda sürekli muhalefet olan, herşeyi ama herşeyi eleştiren arkadaşlar var. özellikle futbolcuları sürekli aşağılayan arkadaşları merak ediyorum o futbolcunun yanına gitse aynı şeyleri söyleyebilir mi? hüseyinle birlikte özellikle garibim hasan üçüncü yerlere vuruluyor, ne zaman foruma girsem hasan üçüncü ile ilgili yazılan şeyler sürekli aktif. birileri bu işten rant mı sağlıyor yoksa? artık kişileri bırakıp düşünceleri tartışmanın zamanı gelmedi mi? ne zaman büyük beyin olup düşünceleri tartışacağız?

Nytre
25.09.2006, 10:25
hüseyinin de alternatifi var ...

yağız61
25.09.2006, 13:07
hasan ve ferhat takımın eniysiydiler.ve şuan için hüseyin yedek beklemeli.

bordox
25.09.2006, 13:15
hasan ve ferhat takımın eniysiydiler.ve şuan için hüseyin yedek beklemeli.

Hasan ve Ferhat iyiydi ama asıl gözden kaçan Musatafa Keçeli.Hüseyin oynadığı zaman ortasahada yanında Hasan vardı.Şimdi Hüseyin yokken 3 kişi ile ortasaha kapatıldı.Bunları yazıyorum ki bir futbolcunun yokluğu nasıl kapatılmış iyice anlaşılsın.

Yoksa Ferhat'ın,Hasan'ın veya Musatafa'nın oyununa bir şey demiyorum.Çok koştular,mücadele ettiler.

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 13:43
Şu ana kadar gördüğüm en iyi yorum. Galibiyetleri bile doya doya yaşamamıza izin vermeyen zihniyetlere ne diyeyim bilmem ki !

Heralde forumu bu gidişle köklü elden geçirmemiz gerekecek. Diğer 3 takımın forumlarına bakarsanız +19.. gibi ifadelere 2 hafta ceza verildiğini hele hele bir takımın futbolcusuna en ufak bir rencide edici yazıda 1 ay nasıl ceza verildiği merak edenler gidip bakabilirler.

Demokrasi demokrasi de nereye kadar ?

Metin Abi büyük bir istekle bekliyorum bu tür cezaların verilmesini..Hüseyin'e bi fb'li dese bunları kavga çıkarırım ama Trabzonspor'un kendi taraftarı kaptanına ''kazma'' diyebiliyo bişe de diyemiyoruz...

Hüseyin'e kazma diyen,kazmanın önde gidenidir.. !!!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.09.2006, 13:45
Hüseyin'e kazma diyen,kazmanın önde gidenidir.. !!!

imzamı basarım...
cezaları ben de umutla bekliyorum.
Herkez haddini bilsin sonuçta....

Burçak
25.09.2006, 13:59
ayrıca yarın bir gün rakip taraftarların üye olup futbolcularımız için bu şekilde yazmayacağının garantisini kim verebilir?
kesinlikle ceza verilmeli.

Oruç
25.09.2006, 14:00
.............

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 14:01
Hüseyin'e ''kalas'' , ''kazma'' diyenler de yamyamdır..!!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.09.2006, 14:04
eğer bu forumda kendi topçularımıza hakaret edilmesini engelleyecekse ben cezaya razıyım.

keles76
25.09.2006, 14:10
hüseyin bu takımın kaptanıdır ve çok çalışkandır ama topla iyi değildir bundan dolayı olmazsa olmaz değildir.Hüseyin herkesden daha çok çalışmalıdır ve şunu bilmelidir benim başıma gelen en iyi şey trabzonsporda oynamak ve ben bu takımın kaptanıyım .Çalışacak pas atmayı topa kafaya çıkmayı şut çekmeyi geliştirecek bu yaştan sonra pas hatası yapması çok kötü onun mevkisinde viera gibi topçuları izlesin ve kendine yenilikler katsın . Yoksa ferhat gümbür gümbür şans yakalarlarsa yedek kalır.Hasan tüm eksikliklerine rağmen çalışkanlığı ile formayı kaptı.

champions
25.09.2006, 14:13

hüseyine hakaret edilmesine karşısın bu güzelde karşı olduğun şeyi sende yapıyosun bunu söylemeye seninde hakkın yok

Selman
25.09.2006, 14:15
imzamı basarım...
cezaları ben de umutla bekliyorum.
Herkez haddini bilsin sonuçta....

Herkezi birden suçlayamazsınız arkadaşlar.Kaç tane yorum yazılmış açıp bir okursanız sadece bir kişi kazma demiş.Hüseyin'e karşı olan herkezi ona kazma dedi gibi göstermeznize gerek yok.Ben hala sözümün arkasındayım.Hüseyin futbolu bilmiyor.Hüseyin bu takımın el freni.Bunlarada ceza istemezsiniz umarım.

Murat Hızal
25.09.2006, 14:16
Arkadaşlar unutmayın Hüseyinin başına gelen diğer bir güzel şeyde milli takımda oynamasıdır.Bu adamı boşu boşuna almıyorlar heralde.

corleone
25.09.2006, 14:20
cezaları bekliyoruz, herkes haddini bilecek, kimse benim kaptanıma hakaret edemez, kimse formasının yarısı yemyeşil olan hasana kazma diyemez, kimse TRABZONspor futbolcusunu aşşağılayamaz...

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 14:22
hüseyine hakaret edilmesine karşısın bu güzelde karşı olduğun şeyi sende yapıyosun bunu söylemeye seninde hakkın yok

Hiç düşündün mü niye yaptığımı??
Ben belli bir kesime diyorum,kime dediğim belli..

champions
25.09.2006, 14:25
Hiç düşündün mü niye yaptığımı??
Ben belli bir kesime diyorum,kime dediğim belli..

yok hiç düşünmedim
ben sana hangi kesime dedin demedimki nasıl hüseyine hakaret etmek yanlışsa senin bu yaptığında yanlıştır diyorum

Külünkoğlu
25.09.2006, 14:25
Biz bu tarz hakarete ve rencide edici yazılara 1 hafta mesaj yazmama cezası veriyoruz. bu konuda isminden bile hiç hazetmesemde heralde isim vermekte sakınca yok antu'da Yönetimi eleştirenlere ceza ve yazdıkları siliniyor, futbolcuya "ne biçim adamsın" diyenlere 1 ay ceza veriliyor.

Bakın Yönetime hakaret edenlere demiyorum yönetimi eleştirenlere bile müsade edilmiyor. Bir başka foruma forza beşiktaş'daki cezalara bir bakın +1903 koyanlara, gereksiz başlık açanlara nasıl ceza veriliyor. Keza ultraslan'da da aynı durum söz konusu.

Kim olursa olsun sahamızda bizim formamızı ıslatan bir oyuncuya rencide edilmesinin karşılığı 1 hafta olmamalı. İki lafından biri hakaret ve dokundurma olanlar bundan sonra kendileri zorlasınlar daha düzeyli yorum yapsınlar diye cezanın ağırlaştırılması için arkadaşlarımla görüşeceğim.

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 14:26
Ben diyorum ki bunu diyebilecek kadar düşen adama ben bunu derim..Cezası varsa da çekerim sorun değil..Kimse Trabzonspor'un kaptanına.beğensin beğenmesin,hakaret edemez..

Hüseyin'i mantıklı şekile eleştirip,futbolunu eleştirip,seviyesini koruyanların önünde de saygıyla eğiliyorum..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.09.2006, 14:30
Herkezi birden suçlayamazsınız arkadaşlar.Kaç tane yorum yazılmış açıp bir okursanız sadece bir kişi kazma demiş.Hüseyin'e karşı olan herkezi ona kazma dedi gibi göstermeznize gerek yok.Ben hala sözümün arkasındayım.Hüseyin futbolu bilmiyor.Hüseyin bu takımın el freni.Bunlarada ceza istemezsiniz umarım.

Hüseyin Futbolu bilmiyor

Şenol Güneş de bilmiyordu o formayı Hüseyin'e verdi çünkü
Samet Aybaba da futbol cahilidir zaten o da Forma verdi ona
Sonra Halilhodziç de bişey anlamıyordu o da gitti o formayı Hüseyin'e teslim etti
zaten genç milli takıma alan Raşit Çetiner de futboldan anlamazdı ki onu taa 18-19 yaşında milli formayla tanıştırdı.
Fatih Terim zaten bilmez ki A Milli formayı giydiriyor bu adama.

Sadece buradaki bazı şahs-ı muhteremler Futbol biliyorlar...
hatta onlar futbol ulemaları
öyle ya Hüseyin olmasa şampiyon olacaktı yıllardır TRABZONSPOR
:)

Bi

champions
25.09.2006, 14:31
eyvallah sonunda anlatabildim yinede sen düşme onlar çıksın tabi mümkünse

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 14:34
Düşmekten ziyade Trabzonspor'un herhangi bi değerini koruma refleksi..

Selman
25.09.2006, 14:37
Hüseyin Futbolu bilmiyor

Şenol Güneş de bilmiyordu o formayı Hüseyin'e verdi çünkü
Samet Aybaba da futbol cahilidir zaten o da Forma verdi ona
Sonra Halilhodziç de bişey anlamıyordu o da gitti o formayı Hüseyin'e teslim etti
zaten genç milli takıma alan Raşit Çetiner de futboldan anlamazdı ki onu taa 18-19 yaşında milli formayla tanıştırdı.
Fatih Terim zaten bilmez ki A Milli formayı giydiriyor bu adama.

Sadece buradaki bazı şahs-ı muhteremler Futbol biliyorlar...
hatta onlar futbol ulemaları
öyle ya Hüseyin olmasa şampiyon olacaktı yıllardır TRABZONSPOR
:)

Bi

Ben futbolu biliyorum veya sizden iyi biliyorum demedim.Nacizane benim futbol anlayışam göre Hüseyin'in Trabzonspor futbol takımında yeri yoktur dedim.Saydığın hocaların hepsi yokluktan dolayı onu oynatmıştır.Şu anda bile bencede Hüseyin oynasın.Çünkü yok yok oğlu yok.Bunu anlatamıyorum sizlere.

A Milli takımın hocası Marco'yu neden aldı?Sen inanıyormusun artık Hüseyin'in oynayacağına?Kapasitesi belli , hiçbir yaratıcılığı olmayan, ileriye doğru pas vermekten bihaber futbolcudan seneye kurtulmak ümidiyle.Yönetime sevgilerle.

Hekimoğlu
25.09.2006, 14:37
bir futbolcu bu kadar eleştiriliyorsa futbolcu'da ya da taraftarda bir sorun var demektir.

Erdogdu61
25.09.2006, 14:41

e peki hüseyine "kazma","kalas" diyenlerde, demiyenler icin "yamyam" derse ne olacak? sonu nereye gidecek?

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 14:47
Hüseyin'e kalas diyenler bana neye dayanarak yamyam diyecek,Trabzonspor kaptanına hakaret ettirmediğim için mi yamyam olacağım..Seve seve kabul ederim..

Gürkan
25.09.2006, 16:02
arkadaşlar bu ülkede başbakan ve cumhurbaşkanı bile yaptıklarıyüzünden eleştirilirken hatta ve hatta Mustafa Kemal Atatürk bile eleştirilirken.

Trabzonsporun kaptanı neden eleştirilmesin. tabi eleştirilirken kullanılan kelımelere dıkkat edılmelı ama kazma lafı futbo9lumuzda eskıden berı var olan teknık acıdan yetersız futbolculara cok sık kullanılan bır kelımedır.eskıden ozellıkle 2 numaralar hep boyle dalga konusu olmustur.

eger kişi oynadıgı takıma layık futbol sergıleyemıyosa eleştirilir.oyaatanlar niye oynattı ya cevap madem huseyın yeterlı ıdı marco neden turk yapıldı demek gerekır.ıyı opldugu zamanlar olabılır ama huseyın suan da ılerıye tek pas atmayan yana yada gerıye oynayan el frenı gıbı takımı durduran bır oyuncu.oynuyor cunku suan da onu kesebılecek kım varkı.

eleştirin elelştirleride eleştirin ama yazılanları.karakterleri yada kişiliklleri işin içine katmayın.konumuz kişiler degıl Trabzonspor ve futbol.

tacon
25.09.2006, 16:19
dünyanın en iyi oyun kurucusu , ön liberosu Hüseyin ÇİMŞİR ondan sonra da patrick viera. çekemeyenler çatlasın. bu çıtırtılar nereden geliyor? :D:D:D

arkadaşlar bunu bir iç tartışma olarak görmeyin. çünkü ben TRABZONSPOR'un herhangi bir futbolcusuna hakaret boyutuna varan laflar söyleyen kişiliksiz insanları bizden taraftarlar olarak görmüyorum. onlar TRABZONSPOR taraftarı olmayı haketmiyor. Onlar olsa olsa içlerine işedikleri torbaları konuk takım taraftarına atan ezikbahçe taraftarı olabilirler.

ozgur_mke
25.09.2006, 16:56
arkadaşlar bu ülkede başbakan ve cumhurbaşkanı bile yaptıklarıyüzünden eleştirilirken hatta ve hatta Mustafa Kemal Atatürk bile eleştirilirken.

Trabzonsporun kaptanı neden eleştirilmesin. tabi eleştirilirken kullanılan kelımelere dıkkat edılmelı ama kazma lafı futbo9lumuzda eskıden berı var olan teknık acıdan yetersız futbolculara cok sık kullanılan bır kelımedır.eskıden ozellıkle 2 numaralar hep boyle dalga konusu olmustur.

eger kişi oynadıgı takıma layık futbol sergıleyemıyosa eleştirilir.oyaatanlar niye oynattı ya cevap madem huseyın yeterlı ıdı marco neden turk yapıldı demek gerekır.ıyı opldugu zamanlar olabılır ama huseyın suan da ılerıye tek pas atmayan yana yada gerıye oynayan el frenı gıbı takımı durduran bır oyuncu.oynuyor cunku suan da onu kesebılecek kım varkı.

eleştirin elelştirleride eleştirin ama yazılanları.karakterleri yada kişiliklleri işin içine katmayın.konumuz kişiler degıl Trabzonspor ve futbol.

Kardeşime katılmamak mümkün değil. Son dönemlerdeki formsuzluğunu ancak kulübede düzeltebilir. TS kaptanına yakışır grafikler yakalar ve inşallah ileriye top atabilecek düzeye gelir...

schumi
25.09.2006, 17:01
kendi oyuncumuza hemde kaptanımımıza hakaret ettirmemek için ceza yönetmeliğini bile değiştirmeyi düşünüyoruz!..
biri çıkıp diyorki benim futbol mantığıma göre bu takımda işi yok??? kardeş senin futbol mantığının bir önemi yoktur eğerki ziya doğan hüseyin benim vazgeçilmez oyuncularımdan biridir dedikten sonra... haaaa hoca değişikliği olurda sen geçersen takımın başına o zaman mantığını konuşturursun!!
hakaret edenlere ben birşey demiyorum onlarla adminler ilgilenecektir mutlaka..

Erdinç Dilek
25.09.2006, 17:45
hüseyinde hata yok onu futbola başlatanda hata var:) o ne yapsın yür üya kulum deyip durmuşlar ona bu zaman kadar

ozcan_asanoglu
25.09.2006, 18:00
hasan-hüseyin sendromu türedi, camiaya, BMN'ye hayırlı olsun..

bu iki futbolcumuza olumlu ve olumsuz bakanların haklı-haksız olduğu yanlar var. çünkü bir kısım bardağın dolu tarafını, diğer kısın boş tarafını yazıyor.

teknik yorumlar bir yana, konunun bir de şu yanı var; Trabzonspor şampiyon olacaksa, bu onursuz arenada mücadele verecekse kadrosunda Trabzonlu oyuncu sayısı yeterli sayıda bulunmalıdır. kimse sırf Trabzonlu diye oynayacaksa beni de alsınlar demesin öyle değil tabiki..sonuçta yetersiz olan zaten elenir gider.bu adamlar bu zamana kadar bi şekilde takımda kalmışlarsa demek ki bardağın dolu yanları buna yetmiş.en azından yerlerine daha iyileri alınana kadar öyle acımasız eleştirilere karşıyım.

doğal akışına bırakmak lazım.zamanla, transfer yapıldıkça eğer o kadar yetersizlerse zaten elenirler...

hakan_sen
25.09.2006, 19:43
Hüseyin takımımızın en önemli bölgesinde görev yapan takımımız için elzem bir oyuncu lakin;
Kırmızı kart gördüğü Konyaspor müsabakasına baktığımızda bu oyuncumuz sahaya takımımızın kaptanı sıfatıyla çıktı, muhakkak ki hakem maç öncesi soyunma odasına gelip yeni gelen kuralları anlatmıştır ki bunu en iyi dinlemesi gereken arkadaşlarına empoze etmesi gereken kaptan'dır. Hüseyin'in ilk sarı kartı ne yazık ki basit olarak itiraz'dan geldi ve sonucunu hepimiz biliyoruz. Ben biliyorum ki kaptanlık veya yöneticilik sıfatını taşıyan sorumluların daha dikkatli daha hassas davranmaları gerekmektedir. Şahsi sıkıntılarını (Sinir vs) takıma olumsuz olarak yansıtıldığında sonuç konya karşısında giden 2 puan oluyor zira bu oyuncumuz oyundan atıldığında gol arayan ve gol pozisyonu yakalayan takımımız atak bile yapamaz savunma hattına çekilir oldu. ben Hüseyin'in tam bir profösyonellik içinde olmadığı kanaatindeyim. İçindeki Trabzonsporluluk aşkını ne zaman kendi şahsi siniri ardına atarsa sonuç sanırım hepimiz için hüsran olur. Bu kadar takıma emek vermiş bir oyuncumuzun kendisine çeki düzen vermesi ve diğer arkadaşlarına örnek olması gerekir.
Sevgiyle...

zafercalikoglu
25.09.2006, 21:30
kimler geldi gitdi huseyin hep oynadı ,demekki bu kadar adamın var bir bildiği

Çetin
25.09.2006, 21:36
ön libero türkiye için bir problem o kadar ki oraya yabancı birini monte etmek zorunda kaldık. tek ön libero oynayacaksak hasan bence hüseyin'den daha iyi çünkü daha iyi pas atabiliyor o bölgede ve daha çabuk. mesela gc maçında en fazla isabetli pası inamoto vermiş 55 tane. peki bunların kaçı ileriyeydi? aynısı bizim hüseyin 100 tane pas veriyor ama kaçı ileriye? bir insan 10 pas vermiş olsun hepsi ileriye 9'unu rakip alsın sadece 1 top asist olsun. Bir de 100 tane pas olsun geriye ve yana. hangisi daha iyi? bu sorunun cevabı hüseyin'in yeri hakkında bir fikir sahibi edebilir bizi.

Beytullah
25.09.2006, 22:22
o forma o kaptanlık sana yakısıyor.. herkes eleştirilir huseyın herzaman iyi oynamıyor olabilir ama onun bu takıma katkısı cok büyük hernekadar bazıları gormek istemesede..

worldmaster
25.09.2006, 22:26
Ben de zaten okusun diye eleştiriyorum...

ÇaGaTaY
25.09.2006, 22:47
bi kere o kadar orta saha bolluğu olan kadromuzda her gelen teknik adam hüseyin i banko oynatıyosa... üstelik bu kişi milli takımda da oynuyosa o kişilerin bir bildiği var demektir..Milli takım demek ne demek?türkiye deki en iyi 11 adam demek...

Biz bence kendi oyuncumuzun kıymetini bilmiyoruz..

Gerisbase
25.09.2006, 23:23
bi kere o kadar orta saha bolluğu olan kadromuzda her gelen teknik adam hüseyin i banko oynatıyosa... üstelik bu kişi milli takımda da oynuyosa o kişilerin bir bildiği var demektir.."Milli takım demek ne demek?türkiye deki en iyi 11 adam demek..."

ha onun incinmi da bi gol atamadi bi Hakan Gasmasi ilk 11 bir de
onun icin mi kendi takiminda 5 ay dir ilk 11re girermen bi ergün ilk Onbir
yada bi alpay ,küme düsen takimda oyniyan, ilk 11

onun icin mi Halil almanya liginde gol krali giden futbolcu yedek onun icin mi
almanyanin en iyi 3 orta saha futbolcu secilen futbolcu Yildiray yedek !!!
yada championlar liginde ortalama 10 gol yiyen fenerbace defans dan kurulu milli takim defansi!!!!

"Milli takim demek türkiyede en iyi 11 adam demek" HIC KATILMIYORUM !!!!!
türkiyenin en büyük yalanidir.
Lütfen acicik gözleri acalim ve halen diyorum HAK EDEN OYNAZIN.
bu profesionell yolu dur ve dogru yol dur !!!!

saygilar

Üzeyir Gönül
26.09.2006, 00:10
Zaman zaman ben de eleştirsem de Hüseyin bu takımın kaptanıdır. Ama kaptan diye de formsuz ise oynayacak diye bir durum yok. İyiyse her zaman oynasın. Bakın, basketbol takımlarında takım kaptanları her zaman ilk 5'te başlamazlar oyuna. Ama oyuna girince de her şeyi yapmaya çalışırlar. Hüseyin iyi bir futbolcu ama bu aralar biraz formsuz gibi. Dinlendirilebilir ya da psikolojik olarak destek olunup kendine getirilebilir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.09.2006, 01:59
Ben kendi adıma Hüseyin'in arkasındayım
sonuna kadar...
İyi niyeti ile mücadelesi ile kaptana saygım sonsuz.
Şu aralar formsuz olduğu doğru ama ben de kendi işimde hergün aynı performansı göstermiyorum.
O da benim gibi bir insan ve kötü zamanlarında "defol git" diyenlere iyi zamanlarında süper Futbolu ve aynı efendi kişiliği ile kendisi sahada cevap verecektir zaten.
Daha iki satırı düzgün yazamayan holigan "kardeşlerimizin" saldırılarını da gözardı edecektir...

cyberentalpi
26.09.2006, 03:01
Huseyin Oyunda oldukca zor bir mevkide oynuyor.
Gecmiste bu gorevi Tolunay in yaptigini dusununce diyorum ki Huseyin bu isi beceremiyor.
Tamam arada top kesiyor. Hava hakimiyeti boyuna gore zayif. Ama adamin sorunu topla oynayamamak
Onun mevkisinin onemi burda zaten. Topla hizli cikmali. Mumkun oldugunca isabetli pas vermeli.Cok az hata yapmali. Huseyin bunlari pek yapamiyor elbette.Cunku hatali paslari genelde bizim kalemizde golluk tehlike olarak donuyor.
Birde Huseyin elbette elestirlecek. Hasan icinde ayniş seyleri dusunsemde Trabzonsporum iyi oynadikca Hasan in hatasi azaldigi gibi oyuna katkisi artiyor.
Ferhat ve Hasan iyi simdilik. Huseyin kendini gelistirse ozur dilerim forumda. Fizigi tam onliberoluk ama futbolu degil

KuĞu
26.09.2006, 04:42
defanstan top hüseyine geliyo sağına soluna arkasına bakıyor en yakındaki kimse ona atıyor, top kesiyor sağına soluna bakıyor arkasına bakıyor en yakındaki kimse topu ona atıyor. Arada nadirde olsa ileriye doğru oynuyor, formdaysa isabetli fena paslar olmuyor şaşırıyoruz. Burada önemli kelime "şaşırıyoruz" olandı. Neyse;

belliki hocaların ona verdiği görevi bu, topla oynama topu kes ve en yakındakine aktar. Peki oyunu kim kuracak? hüseyinin topu atabileceği futbolcuları düşünürsek ortasahadan neden ağır ve zor çıktığımızı, çoğu kez rakibin hatası nedeniyle kontraatakla etkili olduğumuz daha anlaşılır olur.

Juninho tipi bir oyuncu hüseyinide hasanı da ferhatı da ortada arkasında yıldız yapar, ama bu futbolculara kapasitelerinin üzerinde görevler yüklediğinizde böyle tartışılır hale gelir ve bu adam ne işe yarar diyenlerin sayısı artar.

Hüseyin harcanacak bir futbolcu değil arkadaşlar, futbol artık her oyuncunun bir dişli olduğu bir makina gibi oynanıyor bizim bir dişlimiz eksik olduğu için o bölgedeki dişliler daha fazla yıpranıyor. Takımımızın eksiği 10 numara vasfı taşıyan oyuncudur, ortada hüseyinin hasanın kestiği topları ayağında tutup saklayabilecek olumlu ileri dönük paslar atabilecek bir oyuncu gerek. Bu mevcut kadro içerisinden halledelemiyorsa devra arasında 1 kaleci bir 10 numara 1 stepanov yedeği bunulabilirse çok daha sağlam 1 sağ bek alınmadık kupa bırakmaz.

İslam Sezer
26.09.2006, 09:03
geçen senelerde hüseyin topu keser ve hemen şimek,gökdeniz ve hatta ortaya gelip oyun kuran kaptan fatihe verirdi ve trabzon oyun kurarark atağa çıkardı veya duruma göre kontratağa çıkardı.şimek vasatın altına düşünce,fatih gitme eğilimine girince ve gökdeniz malum yokken hüseyinin görevi arttı.aslında ondan beklenen arttı ama o bunların hepsini yapamazdı malum kapasitesi mümkün değil.sonuçta görevi de değil.tahminim marcelinho daha bir oyun kurucu olarak görev yapar ve gökdeniz bu formunu korursa hüseyine,hasana hatta ferhata helal be iyi oynadı diyenlerin sayısı artacaktır.aslında bu başlığın konusu bu değil.taraftarın ortak bakışı şu olmalı.sezon devam ederken eleştiriyi olabildiğince azaltıp desteği arttırmak.hakarete ise asla izin vermemek.sezon ortası beğenmediğimiz oyuncuların gitmesi ve onlardan daha faydalı olacağına inanılan isimlerin gelmesini istemek ise oldukça normaldir...

CAFER ÖZER
26.09.2006, 11:38
Habertürkte yayınlanan ve beğenerek izlediğim proğramlardan birisi olan p.tesi akşamları yayınlanan Spor proğramında Kemal Belgin bu hafta aynen şunu söyledi.
"Trabzonspor çok iyi oynadı,Bunun nedenlerinin başında da Hüseyinin oynamaması geliyordu.Ziya Doğanın Şansı Hüseyinin cezalı olması nedeni ile on oynatmaması Trabzonspor için bir şanstı,Hüseyin cezalı olmasa Ziya Doğan kaptan olması dolaysıyla,Onu oynatacak Trabzonspor 4,5 vitesle oynuyorsa Hüseyinle 3,5 vitese düşecekti.İddia ediyorum Şu anda GS maçında oynayan ,Trabzonsporda olan 6 kişi hiç bir takımda Yok Solda Murat-Sağda Musa,savunmanın önünde HASAN ,FERHAT, orta sahada GÖKDENİZ,MUSTAFA bu 6 kişinin hızlı olması,Hüseyinin yerine Oynayan Hasanın hem savunmaya yardım etmesi hem ileri yardım etmesi,Trabzonsporun galibiyetinde önemli rol oynadı,Savunmanın ortasında zaten Fatih-Stepenov un uyum sağlaması iyi oyunları,............."
DİYEREK konuşmasını sürdürdü.Kemal BELGİN Türkiyede futbol bilgisi yüksek insanlardan bir tanesi,Üzerien basarak söylediği Şuydu,Hüseyinin Takımım Frenlediğini Onun yerine oynayan Hasanın dahabaşarılı olduğunu söyledi.
Ayrıca DEFANS VE ORTA sahada oynayan 6 kişiye dikkat çekti bu Altılının hiç bir takımda olmadığını söyledi-Murat-Musa-Ferhat-Hasan-Gökdeniz-Mustafa
bu altılıya dikkat çekti.
Kemal Belgine aynen katılıyorum.
Bana görede Hüseyin bu takıma Fren oluyor,Milli takımda oynama nedenine gelince Türkiyede her mevkide olduğu Gibi Hüseyinin oynadığı mevkide Tüm takımalrda sorun var alternatif olmadığı için Milli takımda oynuyordu,Son maç oynamadı,Ümit Özat yıllarca Alternatif yok diye sol kanatta oynadı,Hüseyinde öyle idi artık alternatifi var
BEN altını çizerek söylüyorum,Ben Teknik direktör olsam Hüseyin i Setepnovun yanına Savunmamın ortasına Koyarım,orta sahada Hsüeyini oynatmam.Hüseyin aldığı tüm topları yana oynayarak Takımın hzıını gerçekten yavaşlatıyor,Kemal Belginin dediği gibi takım 1 vites Düşük oynuyor,Hüseyin sayesinde.

ErayAkyüz
26.09.2006, 11:57
Habertürkte yayınlanan ve beğenerek izlediğim proğramlardan birisi olan p.tesi akşamları yayınlanan Spor proğramında Kemal Belgin bu hafta aynen şunu söyledi.
"Trabzonspor çok iyi oynadı,Bunun nedenlerinin başında da Hüseyinin oynamaması geliyordu.Ziya Doğanın Şansı Hüseyinin cezalı olması nedeni ile on oynatmaması Trabzonspor için bir şanstı,Hüseyin cezalı olmasa Ziya Doğan kaptan olması dolaysıyla,Onu oynatacak Trabzonspor 4,5 vitesle oynuyorsa Hüseyinle 3,5 vitese düşecekti.İddia ediyorum Şu anda GS maçında oynayan ,Trabzonsporda olan 6 kişi hiç bir takımda Yok Solda Murat-Sağda Musa,savunmanın önünde HASAN ,FERHAT, orta sahada GÖKDENİZ,MUSTAFA bu 6 kişinin hızlı olması,Hüseyinin yerine Oynayan Hasanın hem savunmaya yardım etmesi hem ileri yardım etmesi,Trabzonsporun galibiyetinde önemli rol oynadı,Savunmanın ortasında zaten Fatih-Stepenov un uyum sağlaması iyi oyunları,............."
DİYEREK konuşmasını sürdürdü.Kemal BELGİN Türkiyede futbol bilgisi yüksek insanlardan bir tanesi,Üzerien basarak söylediği Şuydu,Hüseyinin Takımım Frenlediğini Onun yerine oynayan Hasanın dahabaşarılı olduğunu söyledi.
Ayrıca DEFANS VE ORTA sahada oynayan 6 kişiye dikkat çekti bu Altılının hiç bir takımda olmadığını söyledi-Murat-Musa-Ferhat-Hasan-Gökdeniz-Mustafa
Bana görede Hüseyin bu takıma Fren oluyor,Milli takımda oynama nedenine gelince Türkiyede her mevkide olduğu Gibi Hüseyinin oynadığı mevkide Tüm takımalrda sorun var alternatif olmadığı için Milli takımda oynuyordu,Son maç oynamadı,Ümit Özat yıllarca Alternatif yok diye sol kanatta oynadı,Hüseyinde öyle idi artık alternatifi var
BEN altını çizerek söylüyorum,Ben Teknik direktör olsam Hüseyin i Setepnovun yanına Savunmamın ortasına Koyarım,orta sahada Hsüeyini oynatmam.Hüseyin aldığı tüm topları yana oynayarak Takımın hzıını gerçekten yavaşlatıyor,Kemal Belginin dediği gibi takım 1 vites Düşük oynuyor,Hüseyin sayesinde.

bende o programı izledim abi diğer spor yazarı genc olan adını hatırlamıorum dedgi suydu gs yenebilrdi ts nin 4 tane net pozisyonu var

rezil herif adamların bi atagı vardı o da gol oldu zaten neden bahsedioo anlayaamdım

CAFER ÖZER
26.09.2006, 11:57
-Hüseyin dikine gitmeyi öğrendiğinde,
-Olumlu pas kullanmayı öğrendiğinde,
-Çalım atayım derken top kaptırp kalemizede gol posizyonu olmasına sebebiyet vermediğinde,
-Sinirlerine hakim olup,Kaptana yakışır şekilde hareket ettiğinde(Konya maçında gördüğü gereksiz kırmızı kart ve kaçan puan,Denizli maçında takımı taraftarın önüne gitmesine engel olmadığında)
Hüseyin çok mükemmel bir oyuncu olur,Ama kaç yıldır kendini yenilemeyen birisinde açıkcası benim umdum yok,Büyük hedeflere koşacaksak Hüseyinle bu çok zor,Ama yok biz avrupa kupalarına katılsak yeter ara sırada Kupayı kazanalım yeter diyorsak Hüseyin bize fazla bile,
Cem Papilanın şampiyonluğu elimizden aldığı maçta Hatırlayın Hüseyinin YAPTIĞI penaltıyı,Cem Papila ne kadar suçlu ise Hüseyinde o maçta o kadar şuçludur,Penaltıyı yaptığında maç 1-1 di her an gol atıp öne geçebilirdik.Şahsen ben o penaltıyı hala unutamıyorum,Bu günkü gibi gözümün önünde.
Hüseyini silip atalım demiyorum.Ama Hüseyinde artık kendine dikkat etsin Büyük takımın oyuncusu gibi kaptanı gibi hareket etsin.
Hata yaptığında gol yediğinde nasıl JEFERSON u yerden yere vuruyoruz,Hüseyinde hata yapıyorsa tabiki eleştiri alacaktır.
Benim Hüseyine kızdığım kısaca şudur:Bir futbolcu her maçta aynı hataları yapmamalı,Hüseyin her maçta aynı hataları yapıyor,YATAY PAS,GERİ PAS,ÇOK ÖNEMLİ YERLERDE TOP KAPTIRMA,Hadi 1 maçta kaza ile oldu,2.maçta talihsizlikti her maç aynı hataları yapmak Sadece Hüseyin e mahsus bir olay galiba.
Hüseyin bizim futbolcumuzdur.Başımızın üstünde yeri vardır.Ama biraz dikkat be kardeşim,Biraz kendini geliştir be kardeşim.

k@ndemir
26.09.2006, 11:58
bende o programı izledim abi diğer spor yazarı genc olan adını hatırlamıorum dedgi suydu gs yenebilrdi ts nin 4 tane net pozisyonu var

rezil herif adamların bi atagı vardı o da gol oldu zaten neden bahsedioo anlayaamdım
onun kuyruk acısı varda ondan...hatta gökdenizi milli takıma almam falanda dedi

firidin61
26.09.2006, 12:02
bi kere o kadar orta saha bolluğu olan kadromuzda her gelen teknik adam hüseyin i banko oynatıyosa... üstelik bu kişi milli takımda da oynuyosa o kişilerin bir bildiği var demektir..Milli takım demek ne demek?türkiye deki en iyi 11 adam demek...

arkadasım bunu hüseyinle bir alakası yok ama ergün denen kendi takımında oynamaktan aciz adamda o milli takımda oynuyor...milli takımı seçenlerin ne kadar adil oldugunu sana soruyorum???

CAFER ÖZER
26.09.2006, 12:04
onun kuyruk acısı varda ondan...hatta gökdenizi milli takıma almam falanda dedi
Ama ona gerkli cevabı verdiler zaten,O zaman dediler Hapse girmiş ceza çekmiş adamları yaşatmayalım,Gökdeniz İtiraf etmese idi hiç kimse bir şey yapamzdı,Avukatı ile gitse ben ifade vermiyorum vermek zorunda değilim dese bir şey olmazdı Gökdeniz gitmiş itirafta bulunmuş cezasını çekmiş diye proğramı yöneten adı Tuğrul galiba güzel cevap verdi.

CAFER ÖZER
26.09.2006, 12:09
arkadasım bunu hüseyinle bir alakası yok ama ergün denen kendi takımında oynamaktan aciz adamda o milli takımda oynuyor...milli takımı seçenlerin ne kadar adil oldugunu sana soruyorum???
Milli takımda adil seçim olmadığı Murat Ocak tan belli hazırlık karşılaşmalarında oynadı ve başarılı oldu Trabzonspora transfer oldu Milli takıma alınmıyor,
Kürşat rizede oynarken adını anan yoktu BJK ya geldiği hafta Milli takıma çağırdılar,
Malesef Türkiyede Milli takım seçmlerinde Şenol Güneş hariç hep adam kayırmacılığı yapılmıştır.ŞENOL Japonyaya Trabzonspordan kimseyi götürmedi bencede doğru yaptı O dönemde Trabzonspor çok kötü idi Milli olmayı hak eden oyuncu yoktu.(Sadece Metin Aktaş gitti o da 3.kaleci olarak)
Şenol Güneş isteseydi,Trabzondan 2,3 oyuncu götüremezmiydi,Ama Şenol hoca doğru olanı yaptı Formda uefa Kupasını almış GS lıların yanına 2,3 takviye yaparak takımı japonyaya götürdü ve sonuç dünya 3.lüğü

OLCAY ÇAKIR
26.09.2006, 12:31
hasanla hüseyinin bonservisini siz belirleyin?

rakam lütfen?

bordoylamavi
26.09.2006, 13:36
sana katılıyorum hüseyini stepanov un yanında fati akyelin yerine denemek çok iyi bir fikir.

Mollasalihoğlu
26.09.2006, 14:53
Ne güzel,seviyeli bir şekilde futbolu konuşulur olmuş kaptanın..Hakaret olmadıkça eleştiriye kimse bişe diyemez..

Egemen
26.09.2006, 22:00
e zaten bizde öyle düşündüğümüz için trabzonsporun hüseyine fazla oldugunu söylüyoruz..

61viya
26.09.2006, 22:04
amma meraklıymışız he kod isimlere? Hyaırdır? Yok 2H yok 61....Ne bu? Tabu oynuyoruz da;yasak kelimeler hasan hüseyin gökdeniz mi?? Anlatmaya çalıştığımız da "formanın hakkını vermeye çalışmak" olmalı !!!!!!!!!!!

Hüseyin Çümen
27.09.2006, 01:22
halt etmiş kemal belgin hüseyin için mehmet demirkol un dediği önemlidir benim için gerisi boştur kemal belgin gene olanlar içinde fena değil ama genede çok beğenmiyorum full gazla konuşan adam demirkol un hiç yorumunu duymadım hüseyin için varmı böle bi yorum acaba

mahmuter61
27.09.2006, 10:31
Evet kemal belgin biraz doğru diyor ama bu söyleyen için hemen süpe bir yorumcu yada futbol bilgini demeye gerek yok.Hemen hemen hepimiz Hüseyinin ağır olduğunun farkındayız.Ama kemal belginde gerçek diyorum spor ve spor dışı medyaya 2 vites küçük!!!Kendisi sadece konuşmak için konuşan çok konuştukça kendini bişeyler anlatıyor sanan boş kafalı bi hıyarın tekidir!Sakın Hüseyinle ilgili diye böyle dediğimi kimse düşünmesin.Bu salatalık sadece ist tezikleri için kıçını yırtan engin bilsini sunan hayatında bir veye ikidefa haddine ve bilgisine olmadan Trabzonsporla ilgili boşboş konuşan gerçekten kafasında beyin yerine saman taşıyan zavallının biridir.Onun için medyada fazla reytingi olmayan sevilmeyen ve dinlenmeyen hıyardır!!!

umraniye34
27.09.2006, 11:05
hüseyin konusunda tamemen haklı adam

zeki gursoy
27.09.2006, 11:06
valla hüseyin bu takıma lüks..sebebi futbolu. kaptan olmadan önce sadece görevini yapmaya çalışıyodu, sırıtmıyodu pek..hayır şimdi öyle dedğil...kendini zidan gibi göremeye başladı...aldığı her topu kesinlikle geri veriyor yada yana..inanılmaz derecede acemiliktir bu.maçta çok daha net belli oluyor.yapma bunu..aynı maçta aynı hareket 20 kere yapılmaz be...kızınca kızıyo deniliyo.takımda ne denge bırakıyo ne hücum gücü...hakemle konuşup kart görmek en büyük hobisi..konuşma sus noolur.yok o kaptan konuşması lazımmış..nerde yazıyo bu.kesinlikle bu adamın yeri yedek kulübesine giriş varya, hemen orda girişte sol taraf.kaleci tolganın yanında oturmalı.ve anlamalıki ben hüseyinim zidan değil.

alpi53
27.09.2006, 11:25
adam yattara oynadigi zaman uc kat fazla kosuyor.
adamin asil gorevi kesicilik ve bunu da yaptigini dusunuyorum konya macinda huseyin ciktiktan sonraki takimin halinide gorduk arkadaslar o yuzden fazla yuklenmenin bir anlami yok diye dusunuorumm .. kisa vadede oyuncularimizi motive ederek onlardan daha fazla verim alabilecegimizi unutmuyalim..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.09.2006, 12:29
biz köstek olmazssak olmaz....

CAFER ÖZER
27.09.2006, 13:25
Evet kemal belgin biraz doğru diyor ama bu söyleyen için hemen süpe bir yorumcu yada futbol bilgini demeye gerek yok.Hemen hemen hepimiz Hüseyinin ağır olduğunun farkındayız.Ama kemal belginde gerçek diyorum spor ve spor dışı medyaya 2 vites küçük!!!Kendisi sadece konuşmak için konuşan çok konuştukça kendini bişeyler anlatıyor sanan boş kafalı bi hıyarın tekidir!Sakın Hüseyinle ilgili diye böyle dediğimi kimse düşünmesin.Bu salatalık sadece ist tezikleri için kıçını yırtan engin bilsini sunan hayatında bir veye ikidefa haddine ve bilgisine olmadan Trabzonsporla ilgili boşboş konuşan gerçekten kafasında beyin yerine saman taşıyan zavallının biridir.Onun için medyada fazla reytingi olmayan sevilmeyen ve dinlenmeyen hıyardır!!!
Kemal Belgin hakkında ne olursa olsun bu şekilde söylemeye hakkın yok,
Sen beğenirsin beğenemssin o ayrı konu bana görede futbol üstadıdır.
medyada sevilmeme nedeni FB li olmasına rağmen FB kongre üyesi olmasına Rağmen FB ile ilgili doğruları söylediği içindir.FB yalakası medya ne yapacaktı,Kemal BELGİNİ yorumcu olarak Tv leremi çıkartacak.O KEMAL BELGİN ki FB yi eleştirdiği için AZİZ YILDIRIM tarafından FB delegeliğinden atılmıştır.Bu yorumları bilerekmi yaptın yoksa bilmedenmi onu bilmiyorum.
Benim beğenerek izlediğim Spor proğramlarından birsi dir onların yaptığı proğram,Ve genelde doğruların söylendiği ender proğramlardan birisidir.Hemen hemen Her hafta Trabzonspordan bir yönetici telefonla katılıyor,
Bana göre Türkiyede gerçek manada tv lerde spor yorumu yapan bir kaç kişi vardır.Bunlardan birkaçı ÖMER ÜRÜNDÜL-ZEKİ ÇOK-KEMAL BELGİN dir Bu benim görüşümdür.
Son salı günkü proğramda Trabzonspor ile ilgili söyledikleri tamamen doğru yorumalardı.Amigo yazarlar yorumcular gibi GS bu gün çok kötü idi diyerek Akılları sıra Trabzonsporun galibiyetini küçümsemediler.

Mollasalihoğlu
27.09.2006, 14:06
amma meraklıymışız he kod isimlere? Hyaırdır? Yok 2H yok 61....Ne bu? Tabu oynuyoruz da;yasak kelimeler hasan hüseyin gökdeniz mi?? Anlatmaya çalıştığımız da "formanın hakkını vermeye çalışmak" olmalı !!!!!!!!!!!

fazla söze ne hacet...

Kobalas61
28.09.2006, 14:42
ya aslında sonuç olarak doğru
ne kadar eleştirsekte hüseyin
bu takımın değişmez oyuncusu olmuş durumda
ve onu olumsuz etkileyecek işler yapmamız doğru olmaz

Vkgz
28.09.2006, 15:51
valla ben ben boyle vasat bir oyuncunun takımın hızını kestiğini düşünüyorum. cesaret 0 adamda. yerine düzinelerce adam bulunabilir.

evliya
28.09.2006, 15:56
haklısın... destek vermeliyiz ki o arkasnda taraftarn güvenini hissederek koşsun ;)

Mollasalihoğlu
28.09.2006, 16:03
valla ben ben boyle vasat bir oyuncunun takımın hızını kestiğini düşünüyorum. cesaret 0 adamda. yerine düzinelerce adam bulunabilir.

Önceki sayfaları okudun mu??

böyle düşünüyosun ama laternatif olarak sadece ferhat diyebiliyosunuz..gs bile liverpool maçında hüseyin gibi bi adamı aradı,mehmet topal die bi adamla oynadı..aynı mevkide fbde appiah aurelio bjk'de kleberson var..

Türk anaları daha iyisini yapana kadar en iyisi bu !!!

TSezgin61
28.09.2006, 16:10
belkide musampa kapar önlibero mevkisini, zaten ordada oynuyorumus

Muhalif
28.09.2006, 16:31
Hüseyin okuyor mu okumuyor mu bilemiyorum.. Ama eğer Zenith'den ciddi bir teklif gelirse yerinde olsam hemen giderim.. yönetimin yerinde olsam da hemen gönderirim.. Artık çok yönlü önliberolar para ediyor.. Hüseyin de kendisini Hasan kadar geliştiremedi dikine oynama, çabuk ve ayağa pas konusunda.. Şahsen kaptanlığı da beceremediğini düşünüyorum.. Gitmesini isterim Zenith'e..

Mollasalihoğlu
28.09.2006, 16:33
Demek ki ''kazma'' , ''kalas'' , ''2H'' gibi terimler olmadan da olumsuz yönde de olsa yazı yazılabiliyomuş.. :)

DURAS
28.09.2006, 16:52
BU HİTAP ŞEKLİNİ KINIYORUM, SENİ SEVİYEYE DAVET EDİYORUM.bmn yöneticilerini göreve davet ediyorum, bu seviye düşkünü arkadaş için gereken derhal yapılsın.

ARAF
28.09.2006, 17:06
hüseyin iyi kesici anladık ee peki kestiği topu ne yapıyor önemli olanda bu bence anlamadığım hocalar ona oğlum kestiğin topu ileride gördüğün herhangi bir bordo-mavi giyen bir futbolcuya aktaracaksın demiyor mu yoksa diyorda hüseyin mi beceremiyor

eyyyy hüseyin burayı okuyorsan lütfen artık topu ileri doğru oynaaaa
yana ve geriye oynamaaaa bırak ileri doğru oynarken kaybet topu

Kobalas61
28.09.2006, 18:10
tamam hüseyini sürekli eleştiriyoruz pas konusunda
ama
hüseyin gecen hafta baktığım istatistiklerde
en cok pas yapan oyuncu dalında
4.sırada bulunuyordu

Nytre
28.09.2006, 23:15
hüseyin okumasın da oynadığı maçlarda ileriye kaç tane olumlu bir pas yapmış bir saysın bakalım 1'i geçebilecek mi

TSKara61
28.09.2006, 23:53
Bırakın yaa hala futbolcularımızı eleştiriyoruz, onlarlan dalga geçiyoruz. Ne oldu adamları sadece Trabzonda oynadıkları için sevmeye??

Muhalif
29.09.2006, 00:08
Maçın sonları gelmiş adamlar vakit çalmak için bahane arıyor Hüseyin hemen oltaya geliyor.. 1 dk daha kayıp zaman.. bir de stichus demişti sanırım 'Hüseyin topu alır yanındaki adamın kaval kemiğine şut çeker ve pas attı olur bu' aynen ilk yarıda 2 metre yanındaki Hasan'a böyle bir top verdi, yemin ederim gördüm:)
Asıl korkum Ziya Hoca bu adamdan ölse vazgeçmez.. bir de Ömer Rıza'dan.. ki bu ikisi futbol zekası olarak takımın en fukaraları.. neyse iyi olacak inş. diyelim yine de..

Şenol YİĞİT
29.09.2006, 00:11
ama
4.sırada bulunuyordu

Heralde adamın tek yaptığı geri ve yan pas başka bişey yok...

Emre B.
29.09.2006, 00:15
ama
4.sırada bulunuyordu

İki adım ötesindeki adamlara pas attığı içindir.Hüseyin Zenite giderse bu Fatih'in takıma en büyük katkısı olur.

Laz_61
29.09.2006, 00:58
FLAŞ..FLAŞ.. HÜSEYİN'DE ZENİT'E TRANSFER OLUYOR

Trabzonspor'da eski kaptan Fatih Tekke'den sonra, ikinci kaptan Hüseyin de Rusya'nın Zenit takımıyla anlaşmaya vardı. Hüseyin'in menajeri, Zenit kulübünün menajeriyle her konuda anlaştığı ancak bunun 'şimdilik' kaydıyla çok gizli tutulduğu öğrenildi. Hüseyin için Rus takımı yetkililerinin önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelerek resmi teklifi yapacakları bildirildi. Hüseyin için Fatih Tekke aracılık edecek ......

iyi bir kazanc olur bizim icin...gelen para ile iyi bir önlibero alabiliriz..

TSKara61
29.09.2006, 01:17
Hangi gazete sallamış bu yalanı

bordoylamavi
29.09.2006, 08:48
hüseyin okumuyor mu başlığımız, hüseyin okuyor da peki dün adama gidip kafasını dayayıp horozlanmasını küçük Trabzonlu seyirciler izlemiyor mu peki ????

Oruç
29.09.2006, 09:07
Hüseyin okusaydı bir daha bu takımda oynamazdı. Memleketinin takımının başarılı olmasını isterdi ama demek ki okumuyor. İnşallah bir gün okur !!!

ozgur_mke
29.09.2006, 09:22
ziya hoca ne olur artık gör şu hüseyinin halini. Taraftarın sesine kulak ver. Artık ferhat'ı ve musampa'yı istiyoruz bu takımda.

CAFER ÖZER
29.09.2006, 09:25
ama
4.sırada bulunuyordu
1 metre yanındaki adama top benden çıksın diye ayağına geçen her topu atarsan sende İstatistik kralı olursun,En çok pas yapmışta olumlu pas kaçtane onun istatsitiği varmı,Akşam Osasuna maçında da en fazla pas yapan oyuncudur eminim ama 30 pas attıysa Bunun 25 tanesi 1 metre yanında Duran Hasanadır.

Adem CAKIR
29.09.2006, 09:56
1 metre yanındaki adama top benden çıksın diye ayağına geçen her topu atarsan sende İstatistik kralı olursun,En çok pas yapmışta olumlu pas kaçtane onun istatsitiği varmı,Akşam Osasuna maçında da en fazla pas yapan oyuncudur eminim ama 30 pas attıysa Bunun 25 tanesi 1 metre yanında Duran Hasanadır.

Yüzde BirsürüMilyon haklısın...
Bu kadar da bariz toptan kaçmak olmaz. Maç boyunca yaptığı en olumlu hareket Ö.Rıza ya kafasıyla indirdiği toptu... Onun dışında ileriye doğru iş yapacak bir pasını hatırlamıyorum...

mahmuter61
29.09.2006, 10:44
Allah razı olsun zenit ten.Ya adamın futbol yeteneği yok dün arkadaşlarında dediği gibi top benden çıksında neolursa olsun düşüncesinde idi.Bir tane ortasını görmedik.Arkadaşım bitanede isabetli uzun pas yap yada orta yapbe!!!İşallah ocak ayında gider...

zeki gursoy
29.09.2006, 10:58
zaten dedim ben ..fatih almazsan hüseyinide delikanlı diilsin olm sen diye...
şaka bi yana bu adam hayatta kendini 1cm geliştiremeyen bi adam...akşam çay doldurmak için tv den gözümü aldım spikerin sesini dinliyorum:
-hüseyin evet hasan tekrar hüseyin top yine hasanda...ne güldüm bilseniz..gülmemin sebebide şu, bunun sonucunda bi rakibin adının geçeceği belliydi ve geçtide...
hasan bile topladı kendini..bu hüseyin asla toplanmaz..horozlukta üstüne yok...az insan kendini geliştir be...kazma desem kızarsın, demiyim bari..

zeki gursoy
29.09.2006, 11:01
bu arada iki kere hüseyin ismi geçiyo dikkat ederseniz ki bu tarz paslaşma çok oldu..bunlar hep istatistiğe giriyo işte ...en isbaetli pasör ünvanını böyle alıyo...taraftar kızıncada hareket yapıyo...
yaw kim aldı bunu tekrar geri anlamdımki ne güzel antalyaya verdikti bunu biz...

schumi
29.09.2006, 11:23
evet tahmin ettiğim gibi oldu dün akşamki maçın sonucuyla beraber hüseyinin kötü oynmamasını bekleyenler artık bunu her maç adet haline getiren Trabzonsporlu!!!! bazı taraftarlar bugün nerde hüseyinle ilgili bir başlık varsa oraya içlerindeki nefreti ve kini dökmeye başlamışlar..

dün Trabzonspor takım olarak iyi oynamamıştır, kaleci ve bir kaç oyuncu dışında diğer oyuncularımız vasatın altında kalmıştır.. buna hüseyinde dahildir, iyi oynanamamıştır tıpkı son haftaların yıldızı gökdeniz gibi veya ersen gibi bu maç kötü performans sergilemiştir.. buraya yapılması gereken eleştiri bu çerçevede olsa sorun yok ama sanki takım dün akşam harikaydı bir tek hüseyin kötüydü!!! böyle bir anlayış yok. bunun Trabzonspora yararı yok.. eminimki hüseyini eleştirenlerin birçoğu bak ben haklıydım demek için onun kötü oynamasını bekliyor.. işte bu tür insanlar yarına ziya doğan gitsinmi diyede başlık açarlar, kendilerince taraftarlık yapıyorlar! olmaz olsun sizin desteğiniz. hep köstek hep köstek başka bir icraat yok!

ErayAkyüz
29.09.2006, 11:27
allah ...... versin huseyin bırak bu trabzonun yakasını sen ne şer.....siz bi adamsın yeter artıkk

schumi
29.09.2006, 11:37
allah ...... versin huseyin bırak bu trabzonun yakasını sen ne şer.....siz bi adamsın yeter artıkk

bende senin gibi taraftarın....

Külünkoğlu
29.09.2006, 11:50

1 Ay foruma yazmama cezası aldınız.

firidin61
29.09.2006, 11:55
ama
4.sırada bulunuyordu

kardesim ön libero olarak toplar maalesef onda toplanıyor ve bu adam ayagında yop tutmadıgı için top sürme kabiliyeti olmadıgından tek topla 2 metre yanındaki,arkasındaki adama atıyo bu şekilde bende 4. olurum!!! istatistikler tam anlamıyla gerçegi yansıtmıyor!!!!

firidin61
29.09.2006, 11:56
ama
4.sırada bulunuyordu

kardesim ön libero olarak toplar maalesef onda toplanıyor ve bu adam ayagında yop tutmadıgı için top sürme kabiliyeti olmadıgından tek topla 2 metre yanındaki,arkasındaki adama atıyo bu şekilde bende 4. olurum!!istatistikler tam anlamıyla gerçegi yansıtmıyor!!

UğuR
29.09.2006, 11:58
Hüseyin bir önliboro Zaten kendisi de söylüyor pas vermesinide bilsem ne işim var Trabzon Spor da.bU TAKIMA ORTA SAHADA KAZANILAN TOPLARI DAĞITACAK 10 numara lazım.Bunu bilirim bunu söylerim.Hüseyin ilerde kim vardıda ileriye doğru pas atmadı.Marcelinho ileriye doğru kime pas verdi soruyorum arkadaşlar.Hayırlı Ramazanlar....

bordox
29.09.2006, 12:03
kardesim ön libero olarak toplar maalesef onda toplanıyor ve bu adam ayagında yop tutmadıgı için top sürme kabiliyeti olmadıgından tek topla 2 metre yanındaki,arkasındaki adama atıyo bu şekilde bende 4. olurum!!istatistikler tam anlamıyla gerçegi yansıtmıyor!!

Hıncaldan mı öğrendiniz bu lafları.Adamın aldığı topları hızlı oynaması gerektiği ortada rakibin presini yememek için, orda kaptırdığı zaman küfretmeyi bilyorsunuz.
Ersen'e 60-70 metre nokta pas atsın istiyorsan akşam o şekilde ileri vurulan topları gördük bol bol.Rakibe gitti aynen geri geldi.

Hüseyin'in Ossasuna maçındaki oyununu bende beğenmedim orası ayrı konu.Ancak Marce ve Simek düzelmediği sürece bu ortasaha çok top yapamaz.

Nytre
29.09.2006, 12:08
bir kere hüseyinin ileriye dönük bir topu yok... buna ek olarak defanstan çıkan her topu hüseyine atıyoruz.. hüseyine attığın topların olumlu kullanılma yüzdesi 1 bilemedin 2dir... marc. yanlış yerde oynuyor bence.. ortasahanın biraz gerisinde oynamaliki rakip defansa sarkan oyunculara top atabilsin.. marc. kanat oyuncusu değil. driplingle oyuncu geçebilen bir oyuncu değil...
hüseyin yerine şimek oynamalı.. bir oyuncu oynaya oynaya kendine gelir...

hüseyini bugun de dunde herkes eleştirdi... adam yanındakilere pas vererek ve geriye pas vererek futbol oynuyor.. böyle futbol oynanır mı?

firidin61
29.09.2006, 12:15
evet tahmin ettiğim gibi oldu dün akşamki maçın sonucuyla beraber hüseyinin kötü oynmamasını bekleyenler artık bunu her maç adet haline getiren Trabzonsporlu!!!! bazı taraftarlar bugün nerde hüseyinle ilgili bir başlık varsa oraya içlerindeki nefreti ve kini dökmeye başlamışlar..

dün Trabzonspor takım olarak iyi oynamamıştır, kaleci ve bir kaç oyuncu dışında diğer oyuncularımız vasatın altında kalmıştır.. buna hüseyinde dahildir, iyi oynanamamıştır tıpkı son haftaların yıldızı gökdeniz gibi veya ersen gibi bu maç kötü performans sergilemiştir.. buraya yapılması gereken eleştiri bu çerçevede olsa sorun yok ama sanki takım dün akşam harikaydı bir tek hüseyin kötüydü!!! böyle bir anlayış yok. bunun Trabzonspora yararı yok.. eminimki hüseyini eleştirenlerin birçoğu bak ben haklıydım demek için onun kötü oynamasını bekliyor.. işte bu tür insanlar yarına ziya doğan gitsinmi diyede başlık açarlar, kendilerince taraftarlık yapıyorlar! olmaz olsun sizin desteğiniz. hep köstek hep köstek başka bir icraat yok!

yazık ya bir insan bu kadarmı körü körüne desteklenir...artık sizde hüseyin sevdası baslamıs bu yüzden bu adamı eleştiremiyosunuz bile!!!!ve her kötü oynadıgında ne olmuş herkes kötü oynadı kardesim diye bahane üreterek sözde hüseyinin korumacılıgını yapıyorsunuz!!!!bencede olmaz olsun senin gibi düsünenlerin destegi!!!!!

ayrıca hüseyini eleştirmek için kötü oynamasını beklemeye gerek yok çünkü bu adam 1 2 maç dısında iyi oynamıyor!!!!!

gelelim hüseyin konusuna gese maçıyla osasuna maçı arasındaki kadro farkı neydi kardesim?ben söyliyim hüseyinle murat ocak degişikligi!!!oynadıgımız 2 takıma bakıyorum biri gese(liverpoola neler yaptı adamlar)digeri bence bizim yarımız kadar gücü olmayan teknik direktör degişikligiylede geçen sene ki osasunadan zerre kalmamıs bir rakip!!!peki ama gese maçında tek top oynayıp(o kadar ki rakibin bası döndü)hücümü düsünen bos alanlara top sürerek hücümcülara yardımcı olan ve 18 üzerinden sut bile çektirmeyen takıma neler oluyorda bunların hiç biri olmuoyr???daha 5 gün önceki maçtan bahsediyorum!bi takıma bir oyuncunun girişi bi takımı bu kadarmı etkiler!!!!

hücümda çeşitlilik yapmasını bekledigim adam bunu yapmamasıyla beraber kendi görevi olan savunmayıda yapamayıp ordan 10 a yakın şut yiyor takım herzamanki gibi oynadıgı maçlarda 1 tane kontraya çıkamıyor takım düzgün pas 0!!!Hasanı mahvetti bu maçta!!!gökdeniz ersen isyanlarda!!!

ya gs maçıyla bu kadar tezatmı oynar takım ewet bu oyuncunun oynuyor olması bi takımı bu kadar çok etkiler!!!!çünkü düzgün pas akışı 0 adamlar onun oynadıgı yerden ve sag kanttan geliyolar hasan mustafa bu adamın yetersizligi yüzünden üzerine vazife olmayan işlerin bi çogunu yaparak yoruluyor v hücüma katılamıyor gökdenizi 1 topla bulusturamayınca hem gökdeniz hem ersen oyundan düsüyor...marcelinhoyu topla kendi sahamızın ortalarında bulusturunca(ne yapsın ileri topmu geliyor??)adamda çaresiz tüm topları geri oynuyor 5 kişinin arasınada giremez ya!!!!bu adam (hüseyin)savunma görevinide yapamayınca defansın ahenkide bozuluyor cünkü onun oynadıgı yerden devamlı şut yiyoruz ALLAHtan stepanv ve Fatih üst düzey mücadele ettiler!!!!!!!!!!!ve buraya yazabilicegim onlarca yetersizligini beyan edicek kelime!!!!

bir hüseyin takımı bu kadar etkilermi_?EWET!!hatta daha fazla bile etkiler!!!ziya hoca ALLAH rızası için su adamı 18 e alma!!!!!!ayaklarına kapanıyorum!!!!!

hüseyin okuyormu ??

OKU BE KARDESİM ALLAH RIZASI İÇİN OKU!!!!!!!!

bordox
29.09.2006, 12:19
Gs maçı ile Ossasuna maçını kıyaslıyorsun ya ben daha bir şey yazmayacağım bu konuda.Kardeşim bir birinden alaksız iki maç.
Senin mantığına göre biz 3-1 gs yi yendik Liverpool'uda en az 1-0 yeneriz Osasasuna ile Liverpool maç yapsaydı ordan bir bağlantı kuracaktım orda bağlantı koptu.
Bu nasıl iş anlamadım

firidin61
29.09.2006, 12:20
Hıncaldan mı öğrendiniz bu lafları.Adamın aldığı topları hızlı oynaması gerektiği ortada rakibin presini yememek için, orda kaptırdığı zaman küfretmeyi bilyorsunuz.
Ersen'e 60-70 metre nokta pas atsın istiyorsan akşam o şekilde ileri vurulan topları gördük bol bol.Rakibe gitti aynen geri geldi.

Hüseyin'in Ossasuna maçındaki oyununu bende beğenmedim orası ayrı konu.Ancak Marce ve Simek düzelmediği sürece bu ortasaha çok top yapamaz.

gese maçını izle tekrar ve kadro degişikliginde kimin girip kimin çıktıgını bana söyle(osasuna maçına bakarak)!!!gese maçında yapılan tüm olumlu hareketlerden eser kalmamıs bu takım bunu geçen senenin sampıyonuna karsı 5 gün önceki bu takımla yapabiliyor peki bu sefer neden o yaptıklarının %10 unu bile yapamıyor!!!

çünkü bu takımda hüseyin takımın ahenkini bozuyor!!!!!!

ya bunu görememek için ya taraflı gözle bkmak ya bi adamı körü körüne savunmak yada kör olmak lazım!!!!!!

firidin61
29.09.2006, 12:24
Gs maçı ile Ossasuna maçını kıyaslıyorsun ya ben daha bir şey yazmayacağım bu konuda.Kardeşim bir birinden alaksız iki maç.
Senin mantığına göre biz 3-1 gs yi yendik Liverpool'uda en az 1-0 yeneriz Osasasuna ile Liverpool maç yapsaydı ordan bir bağlantı kuracaktım orda bağlantı koptu.
Bu nasıl iş anlamadım

gs maçıyla osasuna maçını yaptıklarımız ve yapamadıklarımız olarak kıyaslıyorum!!!!

gs maçında yaptıklarımızın %10 unu osasunaya karsı yapamamak ilginç deilmi arkadasım??iyi oynarsın tamam eyvallah derim ama daha 5 gün önceki TRABZONSPORla bu TRABZONSPORun arasında daglar kadar fark var ne yani o oyuncular gittide yerlerine imitasyonlarımı geldi!!!Bırak ALLAHını seversen!!!Benim demek istedigim osasunanın çok üst düzey bi takım olmadıgı ve geçen seneye göre %20leriyle bile oynamadıkları!!!

istedigin gibi anlamkta serbestsin!!!zaten bahane bulmak çok kolay bunu herkes yapabilir!!!

bordox
29.09.2006, 12:25
gese maçını izle tekrar ve kadro degişikliginde kimin girip kimin çıktıgını bana söyle(osasuna maçına bakarak)!!!gese maçında yapılan tüm olumlu hareketlerden eser kalmamıs bu takım bunu geçen senenin sampıyonuna karsı 5 gün önceki bu takımla yapabiliyor peki bu sefer neden o yaptıklarının %10 unu bile yapamıyor!!!

ya bunu görememek için ya taraflı gözle bkmak ya bi adamı körü körüne savunmak yada kör olmak lazım!!!!!!

Gs maçında oynayıp bu maçta oynamayan Murat Ocak'tı ve oyuna girdikten sonra Marce ile sol kanatta topu nasıl kaptırırım yarışmasına girdiler aralarında marce açık ara galip çıktı bu yarışmadan.

Hüseyin oynamasa yenerdik diyorsun yani,sırf Hüseyin yenmemizi engelledi yani.Helal olsun kardeşim adam kötü oynadı ama yine çoğu topu aldı,yüksek topların çoğunu kesti 2.yarıda hızlı kullanılan bir serbest vuruşta topu o çeldi.
Ha yeterlimi değil,ondan daha ço şey beklerdim açıkcası.Birde Ferhat,Hasan Ve Musatafa atsalardı o hızlı paslarını yazacaktım şimdi sen Hüseyin kesti dersin diye korktum açıkcası.

Gerisbase
Hep 10 numara 10 numara bagriyosunuz! ama iyi bi dikkat edin büyük klüplerde
10 numara kaldi mi ??? yok kalmadi !!! niye mi ? :
ARTIK 10 NUMARA MEVKIYI ÖNLIBERO KULLANIYOR VE BI ADAM FAZLA KALIYOR !!!!

Diyelim Chelsea önlibero Lampert Liverpoolda Gerard Bayernda da Ballak (transfer olmadan) .......

bi anlattim:

eskinden Önlibero topu keser 1 - 2 metre önünde 10 numaraya futbolcu pas atardi ve o 10 numara topu dagtardi !!

Artik Önlibero topu kesiyor ve hemen 10 numara gibi topu dagtiyor!!!

Kasanc: bi futbolcu !!!!!

lakerta
Hüseyin olmadan daha rahat ataga çıkıyoruz artık yeter hüseyin şu topları ileriye doğru oyna çok zor değil bu.Hasan ve ferhat daha güzel oynuyorlar hiç değilsee onurlarıyla formanın hakkını vererek oynuyorlar

alpi53
29.09.2006, 12:35
arkadaslar trabzonspor icin canini disine takip kosan futbolculara hakaret etmeyelim..
futbolcunun kapasitesi o ise yapabilecek bisey yok demektir..
iyi degilse hoca oynatmasin ama adam mucadele ediyor ve en az bizim kadar trabzonsporlu.

Gerisbase
29.09.2006, 12:39
Hüseyin olmadan daha rahat ataga çıkıyoruz artık yeter hüseyin şu topları ileriye doğru oyna çok zor değil bu.Hasan ve ferhat daha güzel oynuyorlar hiç değilsee onurlarıyla formanın hakkını vererek oynuyorlar

@ lakerta

ben simdi diyelim sana desem bana bi Picasso Resmi boya ,sen ne dersin?

Tabiki yapamasin! Picasso resmi boyama yetenkli deglisin ki.
ve yanis anama yani ben dede bu yetenek yok.

Hüseyin den toplari ileriye dogru oynama bekliyorzun ama yetenek yokyi
bunu becersin!!!!!!!!!

hüseyin topu kesiyor ( ve bunu da dogru dürüst becermiyor) ve 1 metre yaninda ki futbolcu ya pas atip sor duruma düsüriyor böyle 40 pas yapiyor bi macta etkili mi oluiyor YOK olmiyor hic bi gramm bile maca etkisi olmiyor!!! AMA
istatiklerde 40 isabetli pas yapmis diye 4. siraya geciyor.!!!!

firidin61
29.09.2006, 12:44
Gs maçında oynayıp bu maçta oynamayan Murat Ocak'tı ve oyuna girdikten sonra Marce ile sol kanatta topu nasıl kaptırırım yarışmasına girdiler aralarında marce açık ara galip çıktı bu yarışmadan.

Hüseyin oynamasa yenerdik diyorsun yani,sırf Hüseyin yenmemizi engelledi yani.Helal olsun kardeşim adam kötü oynadı ama yine çoğu topu aldı,yüksek topların çoğunu kesti 2.yarıda hızlı kullanılan bir serbest vuruşta topu o çeldi.
Ha yeterlimi değil,ondan daha ço şey beklerdim açıkcası.Birde Ferhat,Hasan Ve Musatafa atsalardı o hızlı paslarını yazacaktım şimdi sen Hüseyin kesti dersin diye korktum açıkcası.

sol kanatta top kaptırma yarsına girdiler cünkü oyunu sol kanata yıgan ileri veya sag kanata isabetli pas atarak oyunu genişletebilicek adamımız yoktu!!!

ben maçtan öncede söyledim hüseyin oynarsa tur sansımız %5 oynamassa %85 die!!!çünkü olumlu pas oranımız arttıkça rakibin direncide kırılcaktı ama maalesef ziya hoca beni tam bir hayal kırıklıgına ugrattı!!!hüseyin ugratmadı çünkü bundan daha iyi bir oyun hiç bir zaman beklemedim ondan!!!çünkü ye-ter-siz!!!!

hüseyinin ordan bu maç kaç tane sut atıldı gs maçında kaç sut atıldı_?bu adam çok iyi top keser ya o yüzden söyledim defansın önü ve bizim sag tarafımız yol geçen hani gibiydi!!hüseyinin hatalarını kapatacak bir fatih stepanov 2lisi vardı ama zavallı musa ne yapsın kendi görevini yapamayan ön libero gelip onun açıgını kapatıcak deildi ya!!!!!!

bordox
29.09.2006, 12:49
sol kanatta top kaptırma yarsına girdiler cünkü oyunu sol kanata yıgan ileri veya sag kanata isabetli pas atarak oyunu genişletebilicek adamımız yoktu!!!

ben maçtan öncede söyledim hüseyin oynarsa tur sansımız %5 oynamassa %85 die!!!çünkü olumlu pas oranımız arttıkça rakibin direncide kırılcaktı ama maalesef ziya hoca beni tam bir hayal kırıklıgına ugrattı!!!hüseyin ugratmadı çünkü bundan daha iyi bir oyun hiç bir zaman beklemedim ondan!!!çünkü ye-ter-siz!!!!

hüseyinin ordan bu maç kaç tane sut atıldı gs maçında kaç sut atıldı_?bu adam çok iyi top keser ya o yüzden söyledim defansın önü ve bizim sag tarafımız yol geçen hani gibiydi!!hüseyinin hatalarını kapatacak bir fatih stepanov 2lisi vardı ama zavallı musa ne yapsın kendi görevini yapamayan ön libero gelip onun açıgını kapatıcak deildi ya!!!!!!

Hüseyin hem adam kovalasın, hem top kessin hem sol kanada gidip ordaki top kayıplarının sorumlularını fırçalasın sağ kanda gelip Musa'ya destek olsun,ileriye pas atıp takıma gol attırsın.

Akşam evde yemekte yapsın mı?Bizim ortasahda bir tek Hüseyin var yazdıklarından onu anladım.

@Garsibese Liverpool da Sissokko,Chelsa'de Essien hatta Makalele,Madrit'te Diyobora(Lyon'dan yeni giden),İnter de Viera, sayarım yani olay senin dediğin gibi değil.

UğuR
29.09.2006, 12:53

Beşiktaş maçında da takımın ahenkini bozdu değilmi G.SE maçında takımda yoktu takımda ahenk vardı öyle mi?Beşiktaş maçında oynayıp takımın ahengini bozmadımı yani o maçı Hüseyine rağmen kazandık oluyor senin düşüncene göre.Ya yorum yaparken sizin düşünceniz doğruda buna karşı gelen olursa Onlar niye kaka oluyor niye onlar futboldan anlamıyor.
Sen düşünceni açıklarsın ben senin düşünceni beğenmiyorsam seni eleştririm.Gerekçelerimi açıklarım.Sende açıklarsın bu seviyeyi bozmadan devam eder gider.Sonuçda ortak paydamız belli TRABZON SPOR.
dOĞRU hÜSEYİN BU MAÇDA iyi değildiama kim iyiydiki.şU CÜMLEYİ YAZMAK DA NASİP OLDUYA şükürler olsun, oSASUNA maçında JEFF den başka kim iyiydi. Hüseyin İleri pas yapmadı diyorsunuz kim yapdı.İlerde adam varmıydı.Hüseyin e Hasan a yapılan eleştri neden Marcelinho ya Szymek e aynı şiddetle yapılmıyor.Bende bunu merak ediyorum.Onlar TÜRK ve Trabzonlu oldukları içinmi.Adil olun arkadaşlar Lütfen.

ARAF
29.09.2006, 12:54
benim anlamadığım ziya hoca hüseyini ne maksatla oynatıyor hüseyin hocanın istediklerini yaptığı içinmi hep direk 11 de oynuyor hüseyinin top kesip %90 geriye veya yana 5 metreye pas vermesi hoca için yeterlimidir ????????

firidin61
29.09.2006, 13:20
Hüseyin hem adam kovalasın, hem top kessin hem sol kanada gidip ordaki top kayıplarının sorumlularını fırçalasın sağ kanda gelip Musa'ya destek olsun,ileriye pas atıp takıma gol attırsın.

Akşam evde yemekte yapsın mı?Bizim ortasahda bir tek Hüseyin var yazdıklarından onu anladım.

@Garsibese Liverpool da Sissokko,Chelsa'de Essien hatta Makalele,Madrit'te Diyobora(Lyon'dan yeni giden),İnter de Viera, sayarım yani olay senin dediğin gibi değil.

senin bu saydıgın adamlar en azından kendi görevlerini yapıp olumlu pas atabilen 1 maçta bir çok gol pozisyonuna girmelerine mütakiben hücümada katkılarıda belli sahıslar!!!(yorum olsun diye yazdım)

ya adam kovalıyo top kesiyo demişsin ben nie görmedim bu özelliklerini sahada_?????onun ordan 10a yakın sut atıldı bu adam çapa yani ordan bi yerede ayrılmayan bi adam hani çıksa çıktıda dönemedi desek bu kadarda olmaskı!!!!!!musaya yardımcı olamadı die zaten adam çıkamadı!!gese maçında kaç defa çıktı bu maçta kaç tane_?çıksa zaten dökülen bir ön libero var sag tarafı samanyoluna cevirdiler maçta!!!!

hüseyin sunu yapsın bunu yapsın bide evine gelip yemekmi yapsın demişsin hüseyin o dediklerin hangisini yaptıda bide evime gelip yemek yapsın!!komik olma!!!o saydıklarından 2 sini yapsı n ben onun evine gidip yemek yaparım yeterki yapsın!!!!ama ne zaman yaptıki simdi yapsın!!!!

saygılarımla.......

Murat Altun
29.09.2006, 13:29
hüsyin elinden geleni yapiyor yipratmayin adam silah zoruylami oynuyor yerine oynayacak daha iyi bir futbolcumuzda yok :) tamam harikalar yaratmiyor ama yinede iyi bir futbolcu nedir her yenilgi her problem sonrasi hüseyinin üzerine gidiliyor

ya ömer rıza neci takima ufacik bir katkısı oluyormu acaba

bordox
29.09.2006, 14:03
senin bu saydıgın adamlar en azından kendi görevlerini yapıp olumlu pas atabilen 1 maçta bir çok gol pozisyonuna girmelerine mütakiben hücümada katkılarıda belli sahıslar!!!(yorum olsun diye yazdım)

ya adam kovalıyo top kesiyo demişsin ben nie görmedim bu özelliklerini sahada_?????onun ordan 10a yakın sut atıldı bu adam çapa yani ordan bi yerede ayrılmayan bi adam hani çıksa çıktıda dönemedi desek bu kadarda olmaskı!!!!!!musaya yardımcı olamadı die zaten adam çıkamadı!!gese maçında kaç defa çıktı bu maçta kaç tane_?çıksa zaten dökülen bir ön libero var sag tarafı samanyoluna cevirdiler maçta!!!!

hüseyin sunu yapsın bunu yapsın bide evine gelip yemekmi yapsın demişsin hüseyin o dediklerin hangisini yaptıda bide evime gelip yemek yapsın!!komik olma!!!o saydıklarından 2 sini yapsı n ben onun evine gidip yemek yaparım yeterki yapsın!!!!ama ne zaman yaptıki simdi yapsın!!!!

saygılarımla.......

Valla bakış acısı demek ki ben yaptığını görüyorum sonuçta adam orda oynuyor gelen Hoca'da oynatıyor ki yapıyor adam.Yani senin düşünce ve oyun anlayışına göre yapmıyor ama gerçekte yapıyor ki oynuyor,firesiz her Hoca tarafından oynatılıyor.

Şunu biliyorum ki Hüseyin aldığı topu sağa sola oynamasa ileriye doğru sanki Ersen'e veya diğerlerine pas veriyormuş ayağına vursa mutlu olacaksınız veya tam tersi ya yanındaki adamlar bomboş niye topu şişirip rakibe veriyor diyeceksiniz.

Şimdi Murat ve Marcelinho iki kişi topu soldan taşıyamıyor suçlu Hüseyin oluyorsa,Musa her maçta arkasına kaçan adamları orta yaparken görüyorsa suçlu Hüseyin, mesala Ferhat Musa'ya yardım etse ayıp olur diyorsun öyle ya gs maçında yeterince yardım etti.

Hüseyin'in görevi ön libero orda topu keser oynar isabetli oranı yüksek olmak kaydıyla pası müsait yere taşır.
Bazen ayağında topu gereksiz tuttuğu olur dünde yaptı Musa'nın arkasına sarkan adamdan topu aldı ama kaptırdı ve gol tehlikesi yaşadık.Tıpkı gs maçında Fatih Akyel ve Musa'nın kaybettiği topalarda yaşadığımız tehlikeler gibi.

Adam 90 dakika orda oynuyor top kaybettimi tehlike olacak tabi orası kolay bir yer mi sanıyorsunuz orda topu kaybetse direk kalede bitiyor rakip kimbilir Hüseyin bu kaptığı topları o yüzden rahat noktlara kısa paslarla açıyordur kimbilir?
Yani Hüseyin ne yapsa yaranamaz çünkü adama alternetif olarak yapacağını söyleyeceğiniz çok şey var.
Hüseyin topu ayağında çok tutma,Hüseyin topla çıkma dersiniz adam kısa pas yapar,Hüseyin her pası yana oynama ileriye oyna dersiniz ilerde topu alacak kimse yok ne Marce ne Simek.
Hüseyin sağa sola yardıma git dersiniz adam gider pozisyonunu kaybeder rakip şut atar sağolsun Jeff'de tutar!!!(dün yapması gerekeni yapınca o şutları o kadar da tehlike olmadığı anlaşıldı)

Dün Hüseyin suçludur arkadaşlar bunu en açık yardımcı Hakemin ofsayt kararı verdiği anda anladım.Hüseyin olmasa o goldü bence.

Şentürk
29.09.2006, 14:29
ben sadece kötü oynayan hüseyini istemiyorum o kadar!!

Mollasalihoğlu
29.09.2006, 15:10
GS bize karşı yarım ön libero ile kapattı ortasahayı (Inamoto) Osasuna ise o alanda her zaman en az 3 kişi ile bekliyordu..Bu iki maçı karşılaştırarak yprum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyorum...

Hüseyin oynarsa tur şansı %5 oynamazsa %85 haa..Süper bilimsel,mantık kokan bir yorum..Oku Hüseyin oku !!

H.Emre
29.09.2006, 15:20
marcelinhonun dünya çapında yıldız olduğu bir kainatta hüseyin galaksiler çapında yıldız demektir...

pierre_
29.09.2006, 15:21
yuh sende artık

turkeyteam
29.09.2006, 21:37
peki bu konuyu açan arkadaşım böyle bir tartışma nereden çıktı....

Hüseyin Çümen
29.09.2006, 22:13
osassuna maçında hayattan bezdirdi beni ama belliki böle oynamasını ziya hoca sölemiş adam hucuma hiç çıkmadı sırf defansif oynadı

firidin61
29.09.2006, 22:42
GS bize karşı yarım ön libero ile kapattı ortasahayı (Inamoto) Osasuna ise o alanda her zaman en az 3 kişi ile bekliyordu..Bu iki maçı karşılaştırarak yprum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyorum...

Hüseyin oynarsa tur şansı %5 oynamazsa %85 haa..Süper bilimsel,mantık kokan bir yorum..Oku Hüseyin oku !!

gerçekler bazı insanların hosuna gitmez!!!hele savundugu adamla oynan ve oyanmayan maçlara baktıgınızda aslında suvundugu adamın bu takıma hiç birşey katmadıgı gibi bu takımdanda bi çok şey götürdügünü anlayınca hele o zaman insanlar GERÇEKLERE tıpkı senin gibi düsman olurlar..

tamam gerçeklere düsman ol ama bu gerçek TRABZONSPORUn canını yakmaya devam ediyo ve benim(benim gibi düsünenlerin)de!!!!

peki güzel kardesim osasuna bize 2 kişiyle saldırırken verdigimiz pozisyonları gese 5 kişiyle saldırırken gördükmü kalemizde?HAYIR!!!!

o zaman o dünyanın en iyi kesicilerinden biri olan (hüseyin)nerdeydi peki!!!hangi dönen top TRABZONSPORda kaldı...Bırakan bu avukatlık işlerini bi kezde gerçekleri söyleyinde hüseyin sevdalısı diilde TRABZONSPORun menfaatlerini düsünen körü körüne TRABZONSPORu desteklemeyen bi taraftar oldugunuz çıksın ortaya!!!

ben hasan hakkında bazı açıklamalar yapmıstım hasan hala istedigim seviyede olmasada kendini geliştirmek için yırtınıyor bu azimi ondan gördügüm için hala istedigim seviyede olmamasına ragmen ondan gereken özürüde diledim!!!TRABZONSPOR menfaatleri hasandan hüseyindende üstündür!!!!gel benden sana bi kardes tavsiyesi gerçekleri konus hemsericiligi veya bi insanı bi kez savundum bundan sonra devamlı savunmalıyım gibi saçma sapan bir felsefiyi deil!!!!

ewet yaptıgım o 100 deli tahminlerimin ne kadar tutugunu gördüm(gördük!!) ama bi yanlıslık yapmısım hüseyin oynarsa %5 demişim tur sansımıs hakkından,yanılmısım güzel kardesim yanılmısım maalesef o kadar bile sansımız yokmus!!!!

gel burda gerçekleri konusalım...Haksız yerede kimsenin avukatlıgını alamaylım....

saygılarımla,,,,,,,

he bu arada yine milyonlarca bahane bulucaksın biliyorum ama ne diyim kardesim elmayada göz göre göre avakado denmeski........(örnekleme yaptım kimsenin sahsına hiç bişey söyleemedim yanlıs anlasılmasın!!!)

Nytre
30.09.2006, 08:00
normaldede çıkmıyor ki hüseyin... osasuna maçındaki oyun tarzı ilk değil onun oyun felsefesi o .

Travelair
30.09.2006, 11:43
Futbolcular bölümünde Hüseyin başlığı var. Hala bu başlığın burda kilit yememesine şaşıyorum...

61viya
30.09.2006, 15:56
peki bu konuyu açan arkadaşım böyle bir tartışma nereden çıktı....

Konuyu açan arkadaşın değilim :) Ama tatmin edici bir cevabım var galiba...

Hüseyin deyince sözleşmişcesine H gibi absürt bi lakap kullanılıyor ve hakarte üstüne hakaret yağıyor futbolcumuza...Ve muhtemelen takip ediyor bu yorumları..Adamın oynayacağı bile varsa bu hakarteleriokuyunca ne yapıyordur diye düşündü herhalde metin arkadaşımız ki,açtı bu başlığı :)
Eleştiri olmalı evet..İyi ya da kötü..Ama bi adabı olmalı..Benim futbolcuma başka bi takım taraftaraı kazma kalas dese,demediğim laf kalmaz herife..Ama görüyorum ki,kendi takım taraftraımızın da pek bi farkı yok...Sayfaları karıştıtrırsan SEVİYELİ DE ELEŞTİRİ yapılabileceğinin örenkleri var çok şükür..Onlar da olmasa bu site ne hale gelirdi bilmem...

hamibasoglu
30.09.2006, 16:46
şimdi konu başlığına dair yazılan ilk yazıyı okursak gerçekten de haklı bir tez.
ama Bu şehrin çocuğu ve bu takımın oyuncusu Taraftarın kötü futbola rağmen(denizli maçı) maç sonunda davetine uyup taraftarı selamlamalıdır.küfür edercesine soyunma odasına gitmemeli üstelik takımın da kaptanı.Taraftar olmazsa takım da olmaz.olsa bile öylesine olur.O zaman da alınan milyon dolarlar olmaz zaten.Bedavaya oynamıyosun.Hem paranın hakkını hemde taraftarın hakkını verecen,saygısızlık yapmayacaksın.
Yine de yapılan eleştiriler yıkıcı olmamalı.

Seyit Hoca
30.09.2006, 20:48
Bu mesajımı bir başka topic e daha yazmıştım...dayanamadım bir kere daha yazıyorum...

HÜSEYİN e bence haksızlık ediliyor..Biraz zamana ihtiyacı var o kadar..6-7 yıl sonra oynadığı futbolla onu eleştiren herkesi utandıracak......bence......diyorum

Terzioğlu
30.09.2006, 20:57
Zenit bu sefer Hüseyin'e geldi!

Turkcell Süper Ligi'nin 8. haftasında pazartesi günü Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olanTrabzonspor, hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenman ile sürdürdü. Gençlerbirliği'nin Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya, kontrol için Belçika'da bulunan Yattara katılmadı. Bordo mavili futbolcular kısa bir ter idmanı yaptılar.

Bu arada antrenmanı Gençlerbirliği futbolcularından Kerem, Mehmet Çakır, Mustafa ve Ayman'da bir süre izledi. Ziya Doğan daha sonra kırmızı siyahlı oyuncularla antrenman devam ederken bir süre sohbet etti.

Öte yandan Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a geldiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı öğrenildi
30.09.2006http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

bordoylamavi
30.09.2006, 21:04
Zenit bu sefer Hüseyin'e geldi!

Turkcell Süper Ligi'nin 8. haftasında pazartesi günü Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olanTrabzonspor, hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenman ile sürdürdü. Gençlerbirliği'nin Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya, kontrol için Belçika'da bulunan Yattara katılmadı. Bordo mavili futbolcular kısa bir ter idmanı yaptılar.

Bu arada antrenmanı Gençlerbirliği futbolcularından Kerem, Mehmet Çakır, Mustafa ve Ayman'da bir süre izledi. Ziya Doğan daha sonra kırmızı siyahlı oyuncularla antrenman devam ederken bir süre sohbet etti.

Öte yandan Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a geldiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı öğrenildi
30.09.2006http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA
ya iyi güzelde ben de hüseyini eleştirenlerdenim. ama eleştirmek demek bu takımdan gitsin demek değil. farklı pozisyonlarda denenebilir biraz kendini geliştirebilir. haa büyük paraya gidecekse ve yerine sağlam adamlar alınacaksa o ayrı

A.T.R
01.10.2006, 00:01
Bu Hüseyinin üzerine bu kadar acımasızca giden arkadaşlar Soner Boz'u hatırlasın.Soner Boz'un Trabzonspordan ayrılması - kopartılması son derece hüzün vermiştir bana.O da aynı hüseyin gibi vicdansızca eleştirilip - ki o zaman internet falan yok tu direk tribünden- ana avrat sövülen bir futbolcu idi. Bütün bir mac muhteşem oynaıp bir tane hata yapsa yerden yere vurulurdu ama kimse Hami'ye bir şey diyemezdi eee kolay Faroz çocuğu ya sıkıysa söylensin bir şeyler ( hamiye neden bir şey söylenmedi değil derdim yanlış anlaılmasın) ama Soner garip t iyalnız dı arkasında onu savunan yoktu.Sonunda Kocaeline kaçtı/kaçırtıldı.Hami için Jübile ( ki sonuna kadar hakkıdır ) isteyen bu konuda topi acan bizler Soneri Aklımıza bile getirmiyoruz.Ne vefalıyız ama değil mi??
Yani demem o ki Trabzonsporun bir kısım taraftarı eninde sonunda Hüseyini canından bezdirecek ve lanet olsun dedirtecekler.Bakalım ne geçecek ellerine. Hüseyin evvelki senelerde böyle eleştirilmiyordu çünkü formdaydı herkesin kötü bir dönemi olabiilir bu dönemde bu kadar eleştiri ki hiçbiri yapıcı değil kaldı ki eleştiri bile değil direk hakaret bu adamı daha iyiye götürmez.Kendini Trabzonsporun sahibi zanneden bazı taraftarlar neden son 1 yıldır Trabzona zerre kadar faydası dokunmayan Syzmeke tek laf etmiyor ya da sadece nooldu bu adam yaa diyerek geçiştirirken Huseyine bunca hakareti reva görüyor?? Nedir istediğiniz adamdan , canı mı? Ayıp beyler bir parça sağduyu ve insaf sahibi olun.Kim bindiği dalı keser ? madem Hüseyin berbat bir topçu ,Neden Samet,Ziya ,Şenol, Vahit,Lazaroni ve yine Ziya ve tabii ki Ersun ve Fatih bu adamdan vazgecmediler??Bunlar bu Futbolu bilmiyor da bi szi mi biliyorsunuz??
Utanın başka bir şey demeye gerek yok. Ve lütfen Düşün artık bu adamın yakasından.

hüseyin toraman
01.10.2006, 00:21
kendi tuttuğu takımın futbolcusunu eleştirerek nereye varmaya çalışıyorsunuz sizler ZİYA hocadan dahamı iyi biliyorsunuz kolaysa çıkın siz oynayın.Şu anda en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu anda futbolcuların morallerini bozarak köstek oluyorsunuz.Beğenmediğimiz futbolcılar olabilir bunu İstanbul medyasına malzeme vererek yapmamalıyız bu TRABZONSPORUMA zarar verir

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:41
Ziya hoca hergün idman performansini görüyor

Avrupa´da önde gelenlerden ve Türkiye´de en iyi ön libero

Zenit istiyor, neden? heralde fazla parasi varda cöpe atacak degilya!!!

Mollasalihoğlu
01.10.2006, 23:18
gerçekler bazı insanların hosuna gitmez!!!hele savundugu adamla oynan ve oyanmayan maçlara baktıgınızda aslında suvundugu adamın bu takıma hiç birşey katmadıgı gibi bu takımdanda bi çok şey götürdügünü anlayınca hele o zaman insanlar GERÇEKLERE tıpkı senin gibi düsman olurlar..

tamam gerçeklere düsman ol ama bu gerçek TRABZONSPORUn canını yakmaya devam ediyo ve benim(benim gibi düsünenlerin)de!!!!

peki güzel kardesim osasuna bize 2 kişiyle saldırırken verdigimiz pozisyonları gese 5 kişiyle saldırırken gördükmü kalemizde?HAYIR!!!!

o zaman o dünyanın en iyi kesicilerinden biri olan (hüseyin)nerdeydi peki!!!hangi dönen top TRABZONSPORda kaldı...Bırakan bu avukatlık işlerini bi kezde gerçekleri söyleyinde hüseyin sevdalısı diilde TRABZONSPORun menfaatlerini düsünen körü körüne TRABZONSPORu desteklemeyen bi taraftar oldugunuz çıksın ortaya!!!

ben hasan hakkında bazı açıklamalar yapmıstım hasan hala istedigim seviyede olmasada kendini geliştirmek için yırtınıyor bu azimi ondan gördügüm için hala istedigim seviyede olmamasına ragmen ondan gereken özürüde diledim!!!TRABZONSPOR menfaatleri hasandan hüseyindende üstündür!!!!gel benden sana bi kardes tavsiyesi gerçekleri konus hemsericiligi veya bi insanı bi kez savundum bundan sonra devamlı savunmalıyım gibi saçma sapan bir felsefiyi deil!!!!

ewet yaptıgım o 100 deli tahminlerimin ne kadar tutugunu gördüm(gördük!!) ama bi yanlıslık yapmısım hüseyin oynarsa %5 demişim tur sansımıs hakkından,yanılmısım güzel kardesim yanılmısım maalesef o kadar bile sansımız yokmus!!!!

gel burda gerçekleri konusalım...Haksız yerede kimsenin avukatlıgını alamaylım....

saygılarımla,,,,,,,

he bu arada yine milyonlarca bahane bulucaksın biliyorum ama ne diyim kardesim elmayada göz göre göre avakado denmeski........(örnekleme yaptım kimsenin sahsına hiç bişey söyleemedim yanlıs anlasılmasın!!!)

Hiçbirşey bende Trabzonspor'dan değerli değildir !!
Hüseyin benim hemşehrim diye ya da bi kere savunmuşum diye bu başlığı açmış değilim..Amacım acımasızca,beklenti olmadan yapılan eleştiriler ve hakaretlere dikkat çekmekti..Ama %'li istatistikler içeren ve kusura bakmayın ama saçma yorumlar görünce işin teknik açısı ile ilgili de yazılar yazmak zorunda kaldım..

Osasuna 2 kişi saldırırken attığı ilk golde bariz olarak Hüseyin düşmanlarının savunduğu Ferhat'ın hatası vardı..Bunu yazmak nasılsa Hüseyin'e fayda etmediği gibi,sırf Hüseyin'i istemediğiniz için Ferhat'ı abarttınız..Şimdi körü körüne yazan ben oluyorum değil mi?

Hüseyin'den daha ''avokado'' birisi kadromuzda olur da hala Hüseyin oynatılırsa haklı olabilirsiniz ama Hüseyin'den daha iyisi yok kadromuzda,bu gerçeği görün artık..

Hukuk okuyorum avukatlığı iyi yaparım ama Hüseyin babamın oğlu değil neden savunayım??Amma velakin en iyisi bu,aksi istatistiksel olarak ispat edilmeden bana hikaye anlatmayın...!!

Cafer KILIÇSOY
02.10.2006, 00:38
Konuyu açan arkadaşın değilim :) Ama tatmin edici bir cevabım var galiba...

Hüseyin deyince sözleşmişcesine H gibi absürt bi lakap kullanılıyor ve hakarte üstüne hakaret yağıyor futbolcumuza...Ve muhtemelen takip ediyor bu yorumları..Adamın oynayacağı bile varsa bu hakarteleriokuyunca ne yapıyordur diye düşündü herhalde metin arkadaşımız ki,açtı bu başlığı :)
Eleştiri olmalı evet..İyi ya da kötü..Ama bi adabı olmalı..Benim futbolcuma başka bi takım taraftaraı kazma kalas dese,demediğim laf kalmaz herife..Ama görüyorum ki,kendi takım taraftraımızın da pek bi farkı yok...Sayfaları karıştıtrırsan SEVİYELİ DE ELEŞTİRİ yapılabileceğinin örenkleri var çok şükür..Onlar da olmasa bu site ne hale gelirdi bilmem...

BMN'e katılalı savunduğum konuların en başında geliyor. Yapıcı eleştıriye EVET ama hakarete HAYIR. Sanırım bu ikisini ayırmakta zorluk cekiyoruz

şimdi konu başlığına dair yazılan ilk yazıyı okursak gerçekten de haklı bir tez.
ama Bu şehrin çocuğu ve bu takımın oyuncusu Taraftarın kötü futbola rağmen(denizli maçı) maç sonunda davetine uyup taraftarı selamlamalıdır.küfür edercesine soyunma odasına gitmemeli üstelik takımın da kaptanı.Taraftar olmazsa takım da olmaz.olsa bile öylesine olur.O zaman da alınan milyon dolarlar olmaz zaten.Bedavaya oynamıyosun.Hem paranın hakkını hemde taraftarın hakkını verecen,saygısızlık yapmayacaksın.
Yine de yapılan eleştiriler yıkıcı olmamalı.

Bu konuda Hüseyin'i en cok eleştiren kişilerin başında geliyorum. Yalnış yapmıştır ,ayıp etmiştir

Mehmet Aksu
05.01.2007, 21:02
hüseyin bizim kaptanımızdır. onu eleştirmek hiç de hoş değil

champions
05.01.2007, 21:04
hüseyin bizim kaptanımızdır. onu eleştirmek hiç de hoş değil
bu ne demek şimdi kaptanlar eleştirilmezmi yani :confused: kaptan olmayanların suçu ne :confused:

Ali Özcan
05.01.2007, 21:10
Hüseyin düpedüz bir görev adamı...hiç bir fazlası yok ama aldığı para Yattara dan daha fazla...işte burada durup düşünmek gerekiyor...

Erdem Koltuk
08.04.2007, 22:20
İnşallah okuyodurda sezon sonu gider.Takım öyle bir düzelirki o gittikten sonra.Ziya Hoca bile baştacı olabilir.

attagümüshane
08.04.2007, 23:01
hüseyin i antalyada oynadığı dönem alıp milli takıma koyan ve ardından başımıza bela olmasına sebep olan fatih terim e istisnai kızdığım noktalardan biri..
futbol bilgisi biraz olan insanın,duygusal davranmadıkça hüseyinsiz bir takımın daha başarılı olacağını çok rahat göreceğini düşünüyorum.
neymiş efendim çok dürüstmüş,kaliteli bi insanmış..bu mudur futbol oynatan özellikler..iyi ben de yalanı sevmem beni de alın takıma

Laz_61
08.04.2007, 23:09
hüseyin gökdeniz bu takimin olmazsa olmazi ...2 yerli oyuncu altyapidan yetisen trabzon ruhunlan oynayan bu adamlar lazim bize...Lemiyide kimse begenmezdi o futbolu biraktiktan sonra,hangi sagbekimiz yapti onun yaptigi isleri..

Hüseyin Çümen
09.04.2007, 01:48
hüseyin buraları okuyosa eğer kaptanım seni çok seviyoruz büyük kaptansın bu takım için canını ortaya koyuyorsun biliyoruz biz gol atmanın futbolculuk olmadıından emizniz
büyük kaptan

EmrahYalçınalp
09.04.2007, 08:26
Ben genelde beğenmiyorum. Ama futbolcuların hepsi çok beğeniyor. Belki de ZD ile ortak düşündükleri tek nokta Hüseyin. Saygısızlık yapmamak lazım, adam formamızı giyiyor. Ama beğen(e)miyorum işte, ne yapayım. Oynamadığı maçlarda da gayet iyi top oynadık aslında. Bir gs maçı var ki, asla unutamayacağım mesela...
Umarım daha iyi olur. Oynadığı sürece bence de kaptan olması gereken kişi o.

Erdinç Dilek
09.04.2007, 08:40
evet Hüseyin rahat olduğu zaman takıma oldukça verimli olan birisi, onu payına düşen yük fazlalaştı mı maalesef birkaç veriminden ödün veriyor, Hüseyin mükemmel işleyen dişlilerden birisi, yani tam takım adamı, birlik adamı... ama dişlilerden biri bozuldumu onda da aksamalar oluyor..

zeki gursoy
09.04.2007, 09:09
"Hüseyin mükemmel işleyen dişlilerden birisi"..işte bu lafa gülerim ben..
yapmayın arkadaşlar, hüseyin dümdüz bi oyuncu ve hiçbir özelliği yok..
en önemli özelliği ise < hiçbir özelliğinin olmadığını bilmeyişi >..
hüseyin kapasitesini bilse ve ona göre oynasa bu kadar sırıtmaz...adam kaçyıldır ts da oynuyor..kaç gol atmış? kaç asist yapmış?..
bana sakın o dafnsiftir, ileri çıkmaz şu bu demeyin...
adamın isminin önüne bide zineddine koyunda olsun bari...
ben Trabzonspora ...gökdeniz , yattara, milan, umut ve tolga dışında kimseyi yakıştıramıyorum...
diğerlerini sevmiyorum demek değildir bu..elbet o formayı giyen herkes benim için özeldir..ama bunlar o formanın şanını ağırlığını kaldıracak kadar iyi değiller...gelsinler beraber tribünden izleyelim...

Emorfo
09.04.2007, 09:13
Hüseyin okuması yazması var evet, bu nasıl başlık :)

Mehdi
09.04.2007, 09:15
Hüseyin okuması yazması var evet, bu nasıl başlık :)
bende ilk önce öyle sandım.:)

murathanerol
09.04.2007, 09:18
Şu takımın en iyi niyetli oyuncusudur!Gökdeniz gibi takımının mağlubiyetine para basacak KARAKTERde bir insan değildir kesinlikle ve kaptanlık kendisine çok yakışıyor..

bordoylamavi
09.04.2007, 09:21
son maçta gençlerin ilk golü yine onun ikramıydı. bir takımda kaptan olup bu kadar çok itirazdan sarı kart gören başka kaptan yoktur heralde

Erdinç Dilek
09.04.2007, 09:30
"Hüseyin mükemmel işleyen dişlilerden birisi"..işte bu lafa gülerim ben..
yapmayın arkadaşlar, hüseyin dümdüz bi oyuncu ve hiçbir özelliği yok..
en önemli özelliği ise < hiçbir özelliğinin olmadığını bilmeyişi >..
hüseyin kapasitesini bilse ve ona göre oynasa bu kadar sırıtmaz...adam kaçyıldır ts da oynuyor..kaç gol atmış? kaç asist yapmış?..
bana sakın o dafnsiftir, ileri çıkmaz şu bu demeyin...
adamın isminin önüne bide zineddine koyunda olsun bari...
ben Trabzonspora ...gökdeniz , yattara, milan, umut ve tolga dışında kimseyi yakıştıramıyorum...
diğerlerini sevmiyorum demek değildir bu..elbet o formayı giyen herkes benim için özeldir..ama bunlar o formanın şanını ağırlığını kaldıracak kadar iyi değiller...gelsinler beraber tribünden izleyelim...
gülmeden önce anlamaya çalışsaydın söylemek istediğimin ne olduğunu görürdün, evet dümdüz bir oyuncu ama mükemmel işleyen dişlililer(sahadaki 11 futbolcu burada dişli oluyor,Dişli:bkz.çark:)) olunca görevini yerine getiren biri olduğunu söyledim ben, o mükemmel dişliler aksamaya başlayınca Hüseyinde düzene uyuyor dedim, ama sen gülmekle yetindin, Allah gülmekten ayırmasın ne diyeyim

Külünkoğlu
09.04.2007, 10:14
Hüseyin'in bu saatten sonra ne yaparsa yapsın ki beş hafta üst üstte nasıl oynadığını hepimiz gördük o haftalarda bile şuursuzca hatta cezalı olduğunu bile bilmeden başlığına gelip "bu hafta rezalet oynadın" diyenleri görmüş birisi olarak. Hüseyin'in bu sezon sonunda bu takımdan ayrılmasını istiyorum.
Her ne kadar diğer takım arkadaşları milli felaketleri oynayıp takımın dibine dinamit koysa da eleştirilmeyip senin en ufak bir hatanı kollayanların, hatanın sonucunda da aldığı inanılmaz zevk ve tatmin duygusunu gördükçe.. git Hüseyin, her ne kadar kapasite ve gücü nisbetinde en iyisi vermeye çalışsanda, her ne kadar Milli takıma seçilen iki oyuncumuzdan biri olsan da, Kaptanımız olsa da, Rakip takım oyuncuları dahil olmak üzere kötü söyleyen bir tek takım arkadaşın bulunmasa da git Hüseyin. Git ve bunları duyma Hüseyin...

EyüpKILIÇ61
09.04.2007, 10:59
Hüseyin'in bu saatten sonra ne yaparsa yapsın ki beş hafta üst üstte nasıl oynadığını hepimiz gördük o haftalarda bile şuursuzca hatta cezalı olduğunu bile bilmeden başlığına gelip "bu hafta rezalet oynadın" diyenleri görmüş birisi olarak. Hüseyin'in bu sezon sonunda bu takımdan ayrılmasını istiyorum.
Her ne kadar diğer takım arkadaşları milli felaketleri oynayıp takımın dibine dinamit koysa da eleştirilmeyip senin en ufak bir hatanı kollayanların, hatanın sonucunda da aldığı inanılmaz zevk ve tatmin duygusunu gördükçe.. git Hüseyin, her ne kadar kapasite ve gücü nisbetinde en iyisi vermeye çalışsanda, her ne kadar Milli takıma seçilen iki oyuncumuzdan biri olsan da, Kaptanımız olsa da, Rakip takım oyuncuları dahil olmak üzere kötü söyleyen bir tek takım arkadaşın bulunmasa da git Hüseyin. Git ve bunları duyma Hüseyin...

Metin abi yazdıklarına aynen katılmakla birlekte Ankara'daki dernekteki bir olayı anlatayım.Denizli maçını seyrediyoruz geçenlerde önde bir abimiz futbol duayeni gibi her şeye yorum getiriyor.Gol yedik pozisyon tekrar gösteriliyor.Golün olduğu sırada pozisyonla Hüseyin'in hiç bir alakası yok fakat abinin yorumu aynen şöyle:" Ya şuraya bakın Hüseyin'in durduğu yere bakar mısınız".Halbuki Hüseyin görevi neyse onu yapmaya çalışıyor ve pozisyonla ilgisi yok!!!

Hüseyin'e karşı olan art niyeti kınıyorum.Hüseyin bu takımın kaptanıdır.Ayrıca Milli takım oyuncusudur.Bu kadar karalama olmaz yazık çok yazık!!!

Hüseyin'i beğenmeyenler şu son maçlarda Hüseyin'in ne yaptığını bir kez daha dikkatlice izlesinler!!!

zeki gursoy
09.04.2007, 12:01
cevabını okuduktan sonra yazdığın yazıyı tekrar okudum...
ve yine aynı şeyi anladım...
ya ben anlayışsızım...
ya sen düşündüğünü anlatamamışsın...
ama hüseyinin tamamlayacı bi oyuncu olduğu doğru...
sahada diğer oyuncular iyiyse sorun yok. Sorun adım hıdır, görevim budur demesini bilmemesi.Çalım atamıyosan çözüm basit: atma...oyun kuramısyosan çözüm basit: en yakınındaki adama ver topu...

gülmeden önce anlamaya çalışsaydın söylemek istediğimin ne olduğunu görürdün, evet dümdüz bir oyuncu ama mükemmel işleyen dişlililer(sahadaki 11 futbolcu burada dişli oluyor,Dişli:bkz.çark:)) olunca görevini yerine getiren biri olduğunu söyledim ben, o mükemmel dişliler aksamaya başlayınca Hüseyinde düzene uyuyor dedim, ama sen gülmekle yetindin, Allah gülmekten ayırmasın ne diyeyim

Surmene_Lee
09.04.2007, 12:52
arkadaşlar neyi eleştiriyoruz yaa..Türkiye liginde Hüseyin kadar top kesen bir oyuncu varmı? istatistiklerde her sene ilk sırada yer alıyo adam..aurelio gibi her topu en yakınındakine vermiyoda oyun kurmaya çalışıyo diyemi eleştiriyoruz bu adamı..takımda 3-5 tane formayı hak eden oyuncu var bari onlara yapmayalım bunları.. futbolcularımıza köstek değil destek olmalıyız...bırakın böyle ön yargıları yaa... o kadar teknik direktör değiştik hiç biri vazgeçmedi..her zaman milli takıma çağrılıyo... yabancı kulüğplerin transfer listesine gelmiş..o oynayamıyor siz oynuyorsunuz değilmi?....

zeki gursoy
09.04.2007, 13:46
top kesmek ayrıdır, kestiğin topu olumlu kullanmak ayrı...
gördüğün olayı kaptanlık vakuru ile hakemle yorumlamak ayrıdır, görmediğin olaya bile sırf kaptan olduğun için denizli horozu gibi diklenmek ayrı...
rezil oynadığın maçtan sonra yinede seni alkışlayarak tribüne çağıran taraftara teşekkür etmek ayrıdır, tribüne gitmek yerine el kol hareketi yaparak soyunma odasına gitmek ayrı...
mecbur kaldığın pozisyonda sarı kart görmek ayrıdır, sırf diklenmekten itirazdan görmek ayrı...
ayrı ayrı şeylerden bahsediyoruz biz kardeş...
o adam orda babasının hayrına oynamıyor, parayla oynuyor bedava değil. kendini geliştirecek.çenede değil beyinle ayakla...

arkadaşlar neyi eleştiriyoruz yaa..Türkiye liginde Hüseyin kadar top kesen bir oyuncu varmı? istatistiklerde her sene ilk sırada yer alıyo adam..aurelio gibi her topu en yakınındakine vermiyoda oyun kurmaya çalışıyo diyemi eleştiriyoruz bu adamı..takımda 3-5 tane formayı hak eden oyuncu var bari onlara yapmayalım bunları.. futbolcularımıza köstek değil destek olmalıyız...bırakın böyle ön yargıları yaa... o kadar teknik direktör değiştik hiç biri vazgeçmedi..her zaman milli takıma çağrılıyo... yabancı kulüğplerin transfer listesine gelmiş..o oynayamıyor siz oynuyorsunuz değilmi?....

Erdinç Dilek
09.04.2007, 13:55
cevabını okuduktan sonra yazdığın yazıyı tekrar okudum...
ve yine aynı şeyi anladım...
ya ben anlayışsızım...
ya sen düşündüğünü anlatamamışsın...
ama hüseyinin tamamlayacı bi oyuncu olduğu doğru...
sahada diğer oyuncular iyiyse sorun yok. Sorun adım hıdır, görevim budur demesini bilmemesi.Çalım atamıyosan çözüm basit: atma...oyun kuramısyosan çözüm basit: en yakınındaki adama ver topu...
aha bu cümlenle anlamışsın ya alemsin varya.. demek anlatabilmişim..bir an şüphe edecektim kendimden..

Külünkoğlu
09.04.2007, 13:57
Arkadaşlar bi zahmet konuyu açan arkadaşın ilk mesajını okumak zahmetinde bulunurmusunuz..

Erdinç Dilek
09.04.2007, 14:02
bu arada birşey söylerken empati kur, kötü bitmiş maç sonrası kendi topraklarından aşağılayıcı laflar duysaydın sen ne kadar sabredirdin sessiz kalırdın, bana tahammülün yok onlarca kişinin sana karşı olan tepkisini nasıl karşılıksız bırakıp soyunma odasına giderdin...ve bu aralar Hüseyin orta sahaya alına futbolcular sayesinde gayet iyi top oynamaya da başladı, o kadar hatalı hakem kararından sonra buna bir yenisi daha eklendiğinde senin tepkin ne olurdu hakeme, demek o kadar çok yanlı kararlar veriliyor ki-bu senin gözünden de kaçmamıştır bize çıkan kolay kartlar rakiplerimiz için ayın şekilde kullanılmıyor- bir yerde tel kopuyor, hiçbirşey kolay değil, dakika olmuş 90 uzun bir pas adam koşamıyor lan yürü la koş san adiyoruz adama ama halı sahada 10 dakika geçtimi dilimiz dışarıda kalıyor, ama bağırmasını iyi biliyoruz...empati olayı....

Travelair
09.04.2007, 14:03
Futbolcular bölümünde Hüseyin başlığı yok muydu?

Gürkan
09.04.2007, 14:05
Futbolcular bölümünde Hüseyin başlığı yok muydu?

aynı konuyu farklı başlıklarda okumak yazmak daha zevkli oluyo. :D

Erdinç Dilek
09.04.2007, 14:07
aynı konuyu farklı başlıklarda okumak yazmak daha zevkli oluyo. :D
yazdığınız cümleye yorum yazdığım için üzgünüm, başka çevrelerce hoş karşılanmadı bu cümlenize yorum yazman o yüzden kusur abakmayın

KUTADGU
09.04.2007, 14:10
bu arada birşey söylerken empati kur, kötü bitmiş maç sonrası kendi topraklarından aşağılayıcı laflar duysaydın sen ne kadar sabredirdin sessiz kalırdın, bana tahammülün yok onlarca kişinin sana karşı olan tepkisini nasıl karşılıksız bırakıp soyunma odasına giderdin...ve bu aralar Hüseyin orta sahaya alına futbolcular sayesinde gayet iyi top oynamaya da başladı, o kadar hatalı hakem kararından sonra buna bir yenisi daha eklendiğinde senin tepkin ne olurdu hakeme, demek o kadar çok yanlı kararlar veriliyor ki-bu senin gözünden de kaçmamıştır bize çıkan kolay kartlar rakiplerimiz için ayın şekilde kullanılmıyor- bir yerde tel kopuyor, hiçbirşey kolay değil, dakika olmuş 90 uzun bir pas adam koşamıyor lan yürü la koş san adiyoruz adama ama halı sahada 10 dakika geçtimi dilimiz dışarıda kalıyor, ama bağırmasını iyi biliyoruz...

yine sana kısmet düştü
kusura bakma artık

her türlü hakarete karşıyım, hele de bordo mavi forma giyen bir futbolcuya
oynayıp oynamaması önemli değil.

lakin;

1- Hüseyin profesyonel bir futbolcudur. yani parasını takır takır almaktadır. dolayısıyla mazeret üretme gibi bir şansı yoktur. gerekirse 90 dakika değil 180 dakika koşacak seviyeye de gelmelidir.

2- halı saha maçlarında da benim 45 den sonra pilim biter, ama parayı maça veren hep ben olurum.

3- takım kaptanı olma misyonu,kişisel kararlar vermenin önünde engeldir. kişisel kırgınlıkları futbolcu taraftara yansıtmaz hele de kaptansa takımı alır götürür, gıkını da çıkarmaz.

4- hakeme karşı tepkisine kızmıyorum, ama daha sakin olması gerekir.

5- kaptanlık sadece itirazda ve para atışında belli olmaz. gerekirse ayağı kırılan futbolcu arkadaşını sen sırtında taşırsın....

6- profesyonel bir adam yazdıkladan bu kadar etkileniyor ise. trabzonspor tarihinde ilk olan ücret arttırımı meselesinde ön saflarda sıra tutmaz.

eyvallah..........

Külünkoğlu
09.04.2007, 14:10
doğru söze nedir:D

Söz doğru da, üstte görüldüğü gibi doğru sözün senle bir alakası yok..

erdalkilicoglu
09.04.2007, 14:36
1. Trabzonlulugunu Kiskananlar.
2. Trabzonsporda oynadigini kiskananlar.
3. Futbolculugunu tartisanlar.
4. insanligini tartisanlar.
5. aldigi parayi kiskananlar.
6. milli takimda oynadigini kiskananlar.
7. yedigi icdiginde gozu olanlar.

Ya biz neyi tartisiyoruz Turk insaninin yapisinimi mentalitesinimi yoksa Trabzonlou olupda Trabzonsporda oynuyanlarimi.
gozume carpan en buyuk ve tartisacagimiz gercek sey sudur Turk insaninin mentalitesi.

Spordan anlar gibi dunyanin sorunlarini bir iki yazimizda tartismamizda cozecegimi sandigimiz dusunceleri artik gecelim dunyayi ne biz nede baskalari degistire bilir bu tur dusunceler demo oldu kendimize bir duzen kurtuk kuramadik hebimizin bir derdi var ya komsumuzdan yada babamizdan sikayetimiz var ama kendimizdeki hatalari ve yapdigimiz hatalari ve basarisizliklari gormezde3n geceiyoruz ve en kolay olan seyin bir baskasini baskalarini yerle bir ederek kendi egomuzu tatmin ediyoruz halbuki gereksiz seylerle ugrasiyoruz farkinda bile degiliz liberal systemde para hirsi olan bir topluluk olduk vede insanlikdan uzaklasir oldugumuzun farkinda bile degiliz simdi bazilari diyeceklerki ya bu huseyinle ne alakali arkadaslar huseyinlerle degil bu bizimle alakali vede huseyinlerle bizler artik bazi degerlerimizi kaybetmeme savasi verene kadar en cabuk bu degerleri nasil kaybederiz derdinde kendi gecmizimize acilmis savaslardan birinin pesinde kosduruyoruz.

huseyin iyi bir futbolcuydu degildiyi gecelim nedeni Turkiyedeki systemlerin nasil calisdigini biliyoruz dayin varsa amcan varsa baban varsa paran varsa belirli seyler edine bileceginin bilincinde yiz diye geciniyoruz ama futbol lafi acildimi bunlari unutuyoruz vede tartisma konusu yapiyoruz dunyanin kac bucak oldugunu biliyoruzda neden is dunyasinda vede sporda normal hayatda liberal systemde millet gozunu para burumus iken tartisiyoruz cikarmi var kiskanclikmi var yoksa laf olsun torba dolsunlardanmi geciniyoruz.(gercekdende cahilmiyiz)

konusmalarimiz heb ayni geciyor ilk olarak ana sorunlarimizi cozelim,
ve sonrada huseyinler kendiliginden 2/3 lig takimlarinda oynarlar cunku hocalari iyi kotuyu cikar beklemeden ve sayre oynatmazlar vede takima secmezler alt yapida super oyuncular gordum bir kac sene once ama seneler gecdi ve bu super cocuklardan bir tane bile birinci takimda goremedim NEDEN.....

arkadaslar dogruya dogru egriye egri dememiz lazim Trabzonspor bu haliyle yapacagi hic bir sey yok nedenlerde ilk sirayi alan insanlarin gozunu paranin burumesidir.
huseyinler gelir huseyinler gider bu systemde yonetimler deki kisiler kendine ayit olan futbolculari o yonetimden ayrildiklari an yanina alirlar gitdikleri yere veyatda satacaklari veyat'da is yaptiklari kisilere devrederler boyle bir systemde klub'ler degil kisiler on planda tutulur bunlar degisecek,degismediginde bu boyle devam eder ve bizler 23 seneler bekler dururuz ve huseyinleri hasanlari tartisir dururuz.

Benim gonlumde ozumuze donus yatiyor isterse mahle takimlarindan toplanmis gencler olsun ama her seyini Trabzonspor icin verecek kisiler istiyorum gozunu para burumuz futbolcular / taraftarlar / yonetimler degil.

Erdinç Dilek
09.04.2007, 16:24
Söz doğru da, üstte görüldüğü gibi doğru sözün senle bir alakası yok..
benle alakası olduğunu kim söyledi ki sayın külünk, üstüme alınmadım zaten, üstüne basarak ve rencide etmek maksadıyla yazdığınız şu yazınızdan dolayıda sizi kınadığımı bilmenizi isterim

Erdinç Dilek
09.04.2007, 16:35
yine sana kısmet düştü
kusura bakma artık

her türlü hakarete karşıyım, hele de bordo mavi forma giyen bir futbolcuya
oynayıp oynamaması önemli değil.

lakin;

1- Hüseyin profesyonel bir futbolcudur. yani parasını takır takır almaktadır. dolayısıyla mazeret üretme gibi bir şansı yoktur. gerekirse 90 dakika değil 180 dakika koşacak seviyeye de gelmelidir.

2- halı saha maçlarında da benim 45 den sonra pilim biter, ama parayı maça veren hep ben olurum.

3- takım kaptanı olma misyonu,kişisel kararlar vermenin önünde engeldir. kişisel kırgınlıkları futbolcu taraftara yansıtmaz hele de kaptansa takımı alır götürür, gıkını da çıkarmaz.

4- hakeme karşı tepkisine kızmıyorum, ama daha sakin olması gerekir.

5- kaptanlık sadece itirazda ve para atışında belli olmaz. gerekirse ayağı kırılan futbolcu arkadaşını sen sırtında taşırsın....

6- profesyonel bir adam yazdıkladan bu kadar etkileniyor ise. trabzonspor tarihinde ilk olan ücret arttırımı meselesinde ön saflarda sıra tutmaz.

eyvallah..........

aslında yazacak çok şey var ama hem sen hemde ben kendi açtığımız pencereden baktığımız ve başka hiçbirşeyi görmediğimizdendir sanırım bu tartışma uzayıp gidecek, kısa kesmekte dediğin gibi yarar var (hani eyvallah dedin ya) halı saha ve nefes olayını derken empati kurman babında dedim para mevzusu geçmedi sanırım yazdıklarımda, ona bakarsan bende para kazanılan bir kurumdayım ama sesimi çıkartıyorum yeri geldiğinde, sırf para kazanıyorum diye elimi kolumu bağlamıyorum...hatalıdır mutlaka Hüseyin dört dörtlüktür demiyorum, zaten öyle de bir niyetim yok sırf seni yazdıklarınla uyuşmadığı için yazım beni Hüseyin hayranıymış gibi yorumlar yapıyorsun ,Hüseyin iy iişleyen çarkta iyi bir diş, ama o çark tökezlediği zaman maalesef o da tökezliyor, ortama uyuyor yani, yeterliliği olmayan ama elinden geleni yapan birisidir Hüseyin, benim gözümde, kaldı ki zamanında tarafımdan yerden yere de vurulmuştur....

selametle.....:eek:

Külünkoğlu
09.04.2007, 16:51
benle alakası olduğunu kim söyledi ki sayın külünk, üstüme alınmadım zaten, üstüne basarak ve rencide etmek maksadıyla yazdığınız şu yazınızdan dolayıda sizi kınadığımı bilmenizi isterim

Kınıyabilirsin kınamasını da ne için yaptığına daha önce ne yazdığına bakarsan çok daha doğru bir iş yapmış olursun. Hem böylece "doğru söze ne denir" demeden önce aynaya bakma zahmetine katlanabilemeyi de göze alırsın.

Emre GÜRDAL
09.04.2007, 16:53
huseyını begenmeyenlere sunu solıyım bu adam ıı degılse mıllı takımda ne ısı var??? acıklayın

A.Alper
09.04.2007, 16:56
huseyını begenmeyenlere sunu solıyım bu adam ıı degılse mıllı takımda ne ısı var??? acıklayın

bu mantıkla bakarsak tolga milli takımda olmalı volkanda kereste atölyesine uğramalı
...

Mustafa AYDIN
09.04.2007, 16:57
Hüseyin teknik kapasitesi sınırlı bir futbolcudur,çok fazla bir şey beklememek gerekir ama sahadaki çoğu kişiden daha faydalı Trabzonspor'a.

Burak
09.04.2007, 17:16
konya maçı sonrası t.d ziya doğan'ın basın toplantısından bir cümle

''hüseyin benim oyun sistemimin vazgeçilmezlerindendir''...nokta nokta nokta

bazıları çıldırmaya devam etsin.o takımda kaptanlık da en çok ona yakışıyor,o takımın formasını giymek de

ondan ıyısını goremıyorum ben zaten su anda ...

Erdinç Dilek
09.04.2007, 17:17
Kınıyabilirsin kınamasını da ne için yaptığına daha önce ne yazdığına bakarsan çok daha doğru bir iş yapmış olursun. Hem böylece "doğru söze ne denir" demeden önce aynaya bakma zahmetine katlanabilemeyi de göze alırsın.
iyi de bana karşı yapılacak sitemi yorumunu alıntıladığım o arkadaştan beklerdim, Gürkan adlı arkadaştan yani sayın Külünk, aynaya bakma tavsiyenizi gözönünde bulunduracağım, yanlız sizinde bir aynaya ihtiyaç duyduğunuz aşina.. sevgi ve saygıyla

Külünkoğlu
09.04.2007, 17:23
Ooo Erdinç bey yok öyle yağma birincisi burası bir forum özel mesajlaşma yeri değil, isteyen yazabilmeli değil mi ? ikincisi konuyla birebir ilişkisi var yazdıklarımın, ezcümle üçüncüsü de mesajını editlemen yakışmamış sana.

Murat Altun
09.04.2007, 17:25
Hüseyin çıkıp elinden gelenin en iyisini yapıyor adam kimseye silah dayamıyorda bei oynatın diye Hüseyin neden bukadar eleştriliyor anlayamıyorum
haa olay şöyle olur aslında hüseyin ronaldinho gibi oyuncudurd ancak bukadar oynuyordur ozaman anlarım eleştirileri Adam çıkıp elinden geldiğince oynuyor savaşıyor iyi yada kötü olabilir

bence oyuncuların hiç birinin suçu yok yanlış transferler yapanların oyuncuları futboldan soğutanların yanlış kadro kuranların klübü yablış yönetenlerin suçu var

futbolcuların becerileri bukadar yada bu ziya mentalitesi ile bukdar oynayabiliyorlar yada trabzondan kaçmak istiyorlar

Erdinç Dilek
09.04.2007, 17:46
Ooo Erdinç bey yok öyle yağma birincisi burası bir forum özel mesajlaşma yeri değil, isteyen yazabilmeli değil mi ? ikincisi konuyla birebir ilişkisi var yazdıklarımın, ezcümle üçüncüsü de mesajını editlemen yakışmamış sana.
yazdığımı editlememin sebebi, senin o arkadaşın yazdığı yoruma yaptığım -doğru söze nedir?:D- adlı yorumumdan dolayı oldukça alıngan tavırlar sergilemen, yoksa herhangi bir şeyi örtbas etmek değil, dolaylı olarak bir tepki de diyebiliriz buna, evet dedğin gibi özel meseleler özel ortamlarda çözümlenmelidir konuya cevap yazıldı diye merak için girenler bizim tartışmamızı izlemek zorunda bırakmak doğru değil, bugün sana katıldığım ilk nokta buydu, ileriki dönemlerde -kendi adıma diyorum- bu noktaların çoğalması temennisiyle Külünk Bey....

hüseyin1975
09.04.2007, 22:24
Hüseyin cok fedekar bir Futbolcu. Iyi oynar yada kötü oynar. Bunlar gayet dogaldir ve herkes icin gecerlidir ama su bir gercekdir: Hüseyin her zaman mücadele eder.

Bugüne kadar ona yapilmadik haksizlik kalmamasina ragmen o gemisini terk etmedi. Bir Kaptana yakisani yapti: Yilmadi, kacmadi! Kaldi ve savasdi. Ve her TD ona Formayi verdi. O Forma sana helal olsun Kaptanim.

Kasım Hilal
09.04.2007, 22:50
Bu hafta bir de asist yaptı ki gayet güzeldi.
Yahu ben bu adamı neden bu kadar çok seviyorum?

Gürkan
09.04.2007, 23:26

milli takımı baz almak yanlış olabilir.kaldıki o takımda hakan şükür de :eek: var.

Ahmet Karaman
09.04.2007, 23:42
hüseyin tek önlibero olarak oynadığı zaman daha başarılı oluyor. zaten milli takımdaki performansıda bu yüzden daha yüksek. bizim takımda ise en az 2 çoğu zaman da 3 önlibero ile oynuyoruz o yüzden kötü oynuyormuş gibi görünüyor.

HALİT KARAKAŞ
09.04.2007, 23:43
kaptan gerektiği zaman gemiyi kurtarır,merak etmeyin,,,

cyberentalpi
09.04.2007, 23:55
kaptan gerektiği zaman gemiyi kurtarır,merak etmeyin,,,

Bu dedigin bizim huseyin mi? Kac kez gemi kurtardi.

Sarıalibey
10.04.2007, 00:08
asistli enfesti

ubuntu
10.04.2007, 00:13
Hüseyinin futbolunu sevmezdim ama geliştirdi kendini çokta güzel oynamaya başladı. Fakat bazen öyle paslar atıyorki (rakiplere) delirmemek elde değil. Son örnek gençlerbirliği maçında. Adama kalemizin önünde öyle bir göğüs pası attıki dehşetti :)

kudu_61
10.04.2007, 10:10
hüseyin ile aymanın şu an tek sıkıntısı rakibe çok geride basmaya çalışmaları buda onları defans oyuncusu gibi gösteriyor sizin basacağınız yer rakibin yarı sahası o zaman daha başarılı olacaksınız...

Faik Yılmaz
10.04.2007, 10:15
orta sahada fazla teknik olamyan ama top kesen pres yapan bir adamın olmasında fayda vardır...yalnız diğer oyuncular her türlü teknik özelleiklere haiz olması gerekir.. bu bağlamda hüseyine evet.... ama hasan, hüseyin ferhat üçlüsüne kesinlikle hayır....

zeki gursoy
10.04.2007, 15:02
hüseyine kızanların tepki verenlerin (ben dahil ) hepsi bunlara kızıyo zaten...
senin kapasiten yokki çalım atmaya uzun pas atmaya...sen bozucusun boz topu kes en yakınındaki birine ver pası...ama yok sen çalım atmaya kalkarsan riskli ( genlede hepsi ) pas atmaya kalkarsan o top bi şekilde bizim kalede alıyo soluğu...
Türkiyenin en çok top keseniymiş ama aynı zamanda en çok rakibe pas vereni gibi geliyo bana...
top onun ayağındayken rahat olamıyorum ben..bu onun sarı olmasından değil, yada boyunun uzun olmasından hiç değil...dengesiz hareket yaptığından..

ote=ubuntu;738256]Hüseyinin futbolunu sevmezdim ama geliştirdi kendini çokta güzel oynamaya başladı. Fakat bazen öyle paslar atıyorki (rakiplere) delirmemek elde değil. Son örnek gençlerbirliği maçında. Adama kalemizin önünde öyle bir göğüs pası attıki dehşetti :)[/quote]

tsanimer
10.04.2007, 22:41
bir röportajdan alıntı

-hüseyin kitap okur musun
-okurum
-en son ne okudun
-kaşağı, ömer seyfettin
-(gazeteci dumura uğrar) ne nasıl anlamadım ilkokul 3 de yani haaaaaa

işte hüseyin bu

trapezus61
10.04.2007, 22:50
okumazsa okumasın??? Bize ne? :)))))))

Bartuğ13
10.04.2007, 22:53
ben okumayıı bildiğini sanmıyordum ama:D

BDiler61
10.04.2007, 23:42
hüseyinin iyi niyetinden hiç şüphem yok canla başla mücadele ediyor ama belli bir kapasitesi var ve ben beğenmiyorum hüseyini

sametaydin
11.04.2007, 01:22
ya dogru tabiki hüseyinin iyi niyetinden zaten kimse şüphe edemez. artık ben şunu düşünmee başladım. kardeşim bütün teknik direktörler gelmiş bu adamı ilk 11 oynatıyolar hemde hiçbiri kesmiyo hüseyini. demekki bilmediğim bişey var diyorum. sora ts maçını izliyorum özellikle hüseyini ama hüseyin meydenlarda yok bir iki top çalıyo. başka da bişiy yaptıgı yok. bu sezon bir tek bjk maçında trabzondaki maçta müthiş oynadı. ertesi maç yine hayal kırıklıgı tabi benim adıma hayal kırıklıgı. tabi bu baglamda ben futboldan hiçbişey anlamıyorum. çünkü adam güzel oynamış sayılıyo maçlardan sonra.

Enes Berfin
11.04.2007, 01:26
Ben Hüseyini gercekten cok begeniyorum o bu takimda olmasa bizim takimimiz ne halde olurdu bilmiyorum, hüseyin sezonun ilk yarisinda kötüydü bunu kabul etmek lazim, ama ikinci yariya öle bi girdiki inanilmaz baska bir hüseyin gördük hem teknik acisindan hem top kesme acisindan hemde topu dagitma acisindan daha cok gelistirdi, hüseyin zaten cok iyi bir futbolcuyduda ilk yarida hayal kirikligina ugratti bizi ama ikinci yarida onu cok begendim hemen hemen her macta tek kelimeyle harikalar yaratiyor diyebilirim, bu elimizdeki degeride kaybetmeyelim derim ben.

Mehdi
11.04.2007, 10:00
Geçen hafta pazar günü Stephanov ve Hüseyine Körfezde yemek yerken rastladık.Hüseyin'e Bordomavineti takip ediyormusun veya haberin varmı diye sorduk.o da yok hiç bakamıyorum dedi.

rahat olun yani:)

Harun
11.04.2007, 10:06
Geçen hafta pazar günü Stephanov ve Hüseyine Körfezde yemek yerken rastladık.Hüseyin'e Bordomavineti takip ediyormusun veya haberin varmı diye sorduk.o da yok hiç bakamıyorum dedi.

rahat olun yani:)

Sende inandın yani:D

zeki gursoy
11.04.2007, 13:01
ben senden şüpheleniyorum ha...
sen ziya doğanıda çok beğeniyosun, hüseyinide..
seni yöneticiler forum tek yanlı olmasın muhalif ol diye özelmi buldular?
ilginçsin...valla..

Ben Hüseyini gercekten cok begeniyorum o bu takimda olmasa bizim takimimiz ne halde olurdu bilmiyorum, hüseyin sezonun ilk yarisinda kötüydü bunu kabul etmek lazim, ama ikinci yariya öle bi girdiki inanilmaz baska bir hüseyin gördük hem teknik acisindan hem top kesme acisindan hemde topu dagitma acisindan daha cok gelistirdi, hüseyin zaten cok iyi bir futbolcuyduda ilk yarida hayal kirikligina ugratti bizi ama ikinci yarida onu cok begendim hemen hemen her macta tek kelimeyle harikalar yaratiyor diyebilirim, bu elimizdeki degeride kaybetmeyelim derim ben.