PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galibiyeti içine sindiremeyen içimizdeki İrlandalılar

Hüseyin Çümen
24.09.2006, 02:52
bu akşam harika bir maç çıkardaık galata ya karşı eze eze yendik bunun baş mimarlarından birisi kuşkusuz gökdeniz di fatih akyel de defansta çok ii bi maç çıkarttı ve maçı kazandık bu çocuklar bu takım için ölümüne oynarken bu arkadaşların geçmişte yaptıkları bazı hatalrrın hala daha üstüne gitmek beni düşündürüo madem bu adamların hataları size bukadar batıyo bu mutlu gecemizde bu mutluluğumu kursağımızda bırakmayın bişey yaşıyacaksanız içinizde yaşayın düzelme dönemine girdiğimiz şu sıralar bu şekilde karışıklık çıkartıcak sözler söylemeyin
bu takım bu akşam kazandıysa onların payı büyüktü bize saygı duymak düşer ama sen illa konuşursan bu karıştırmaktan başka bişe deildir yazık tır ben sizden ozman şüphe ederim bu forumlar takip edilen yerlerdir futbolcular tarafın dan da takip edilior bu şekilde takımı karıştırmayın şu çocuklara saygı duyun yaptığınızı kendi forumlarında gese ve febe taraftarı yapıyor sizin onlardan bi farkınız olsun fark yapamıyorsanız gözümde o iğrençlerden bi farkınız kalmıycak

kutoz
24.09.2006, 02:57
madem bu adamların hataları size bukadar batıyo bu mutlu gecemizde bu mutluluğumu kursağımızda bırakmayın

Bu cümleni düzeltirmisin. Ne demek "batıyor" Sokak ağzını buraya taşımanın mantığı yok. Herkes kendi düşüncesini açıkça ifade edebilir. Sen onları o şekilde kabul edebilirsen. Sana niye kabul ediyorsun diyen var mı. Bende etmiyorum, kimsede benim bu düşüncemi sorgulayamaz. Sen kalkıp beni iğrenç yada Trabzonspor sevgimi sorgular pozisyonuna giremezsin.

Sen kısa pantolonla gezerken, ben avni akerde maç gecesi gidip orada yatıyordum. Böyle uslüpla, hiçbirşeyi halledemezsin.

A.Hilal Çakıroğlu
24.09.2006, 02:58
Diğer başlık kapanmışken (sizlerin isteğiyle) "İçimizdeki İrlandalılar" şeklinde bir başlık açılması bence hoş durmamış.
Şuan için uzun uzun yazmayı düşünmüyorum Sadece Diğer takım taraftarlarına karşı gururla söylediğimiz, hatta hatta pankart yaptığımız cümleyi yazmak istiyorum. Hepimiz ne anlama geldiğini biraz olsun düşünelim yeter.

Şampiyonluk Önemli Değil, Senin Bu Adaletsiz Arenada Vermiş Olduğun Asil ve Onurlu Mücadele Yeter.

Düşünün bakalım bizi diğerlerinden ayıran şey ne?

Hüseyin Çümen
24.09.2006, 03:01
batmak nedemektir kardeş rahatsız eden manasında orda hiç bişe yok gayet oturmuş bence

Kaya
24.09.2006, 03:01
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4582&page=2 Burdan devam diyecektim ama mümkün değil...

Bu başlıkların kapanmasının nedeni kesinlikle içeriği ya da konusu değildir. Usluptur. Yorumdan uzak suçlayıcı ifadeler olduğu sürece tartışma ortamı olmaz.