PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adalet İçin feneri Yak..!

Erdinç Dilek
29.04.2014, 15:44
Konu daha önce açılmış mı bilmiyorum genele baktım yoktu: imza sayısı beklenenin altında herkes kendi arkadaş çevresine yaysın bunu, sesimizi duyuralım bizde.
http://www.change.org/tr/kampanyalar/adaleticinfeneriyak#share

Erdinç Dilek
29.04.2014, 15:45
610.000 kişi olmak için 607.271 kişi daha gerekiyor

Anıl C
29.04.2014, 16:22
Attim imzayi da bu site uzerinden gitsek ne etkisi olacak?

Adem Akyüz'
29.04.2014, 16:33
Bu konuyla ilgili bugün dilekçe verilip Trabzon Meydan'da imza toplanacaktı. Yapıldı mı bilmiyorum.

Öznur61
29.04.2014, 16:57
Attık imzayı ne kadar etkili olur Allah bilir..

alone_6161
29.04.2014, 18:27
Ben imzaladım, eşime de imzalattım. Destek arkadaşlar, 600bini geçelim.

Mert'
29.04.2014, 18:29
600 bin falan imkansız Fenerliler zor yaptılar.

şenol.08.borçkalı
29.04.2014, 18:32
Bu konuya destek verelim herkes facede paylasmali

AhmetG.
29.04.2014, 18:39
İmzaladık haydi hayırlısı.

Hakan
29.04.2014, 19:47
İmzaladık

F. Yıldırım
29.04.2014, 20:15
İmza tamam da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Farklı eylemler düşünülmeli. Yürüyüş en mantıklısı.

kudu_61
29.04.2014, 20:30
imza atıldı yürüyüş de yapılacak sırayla
bu oluşumu destekleyelim faceden paylaşım yapalım izlediniz mi bilmem karabüküni ts nin söylediği bir melodi var 10 numara olmuş tavsiye ederim

Öznur61
29.04.2014, 20:38
Şu yürüyüş işinide çözmeliyiz artık.
İHO ya kalırsak sonumuz son değil.

kudu_61
29.04.2014, 20:56
arkadaşlar şu kampanyaya katılbilecek bütün arkadaşlarınızı akrabalarınızı davet edin bırakmayın şu ipin ucunu SEN YOKSAN 1 EKSİĞİZ yürüyüşte olur evde oturduğun yerden destek oluyorsun zamanı gelince sokağada ineceğiz İHO OLMADAN 100 binlerle

Adem Akyüz'
29.04.2014, 21:01
Bu kampanyayı yapanlar sticker'lar bastırıp duvarlar yapıştıracaklarını, trabzon meydanda ve başka şehirlerde de imza toplayacaklarını söylüyorlar.. En azından bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.. şikebahçede bu yolla imza topladı bildiğim kadarıyla.. Sokaklarda imza toplandılar diye bir haberi hiç görmedim, belki ben kaçırmışımdır..

61Serkan4828
30.04.2014, 15:50
nasil 10 bini gecmedi burasi? iki günde en az 20000 olmasi lazim.kimsenin haberi yok galiba.bunu birisi artik medyaya da ulastirmasi lazim.milletin haberi olsun ya :mad:

61Serkan4828
30.04.2014, 15:52
herkesin haberi olsa 600000 imza pazar güne kadar rahat olur

Efsane-1967
30.04.2014, 15:53
Yaktik yakmasinada bu kampanya fos cikti galiba. 606.644 DAHA GEREKİYOR

drose61
30.04.2014, 15:58
imkansız 600k.

61000 daha makul olurmuş.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

61Serkan4828
30.04.2014, 16:54
birseyler yapilsin artik bu konuda,ben herkese haber verdim.alman,hirvat,rus,arab vs. arkadaslarimin haberi var.bu kadar az olmasi normal degil

Öznur61
30.04.2014, 17:05
Kampanya için taşlar tam yerine oturmadı o yüzden de ya ilgi çekmiyor ya da destek olunmuyor.
Daha farklı şeyler düşünülebilirdi.

Öznur61
30.04.2014, 17:13
İmza kampanyası düzenlemek için kullanılabilecek şablon

http://img.tapatalk.com/d/14/04/30/e8ymanyr.jpg

cem1990
30.04.2014, 17:15
İmzaladık

Mehmet Dinç
30.04.2014, 17:34
Ben de imzaladım, boş durmayın beyler.

Sercan Keleş
30.04.2014, 17:58
İmzaladık bakalım ne kadar yapabiliyoruz Sayfalar paylaşsa facebooktan ne güzel olur.

dağlıca61
30.04.2014, 19:48
daha Avni Akeri dolduramadık imzalarla böyle mi kampanya düzenleyeceğiz yahu.

Hakan Yeşilyurt
30.04.2014, 22:09
Konu daha önce açılmış mı bilmiyorum genele baktım yoktu: imza sayısı beklenenin altında herkes kendi arkadaş çevresine yaysın bunu, sesimizi duyuralım bizde.
http://www.change.org/tr/kampanyalar/adaleticinfeneriyak#share

linkde bir sorun mu var..acamadım..

Hakan Yeşilyurt
30.04.2014, 22:11

tamam hallettm..

fadigaTS
30.04.2014, 23:30
imzamı attım.Sayı artmalı ki bir işe yarasın

Burçak
01.05.2014, 09:54
#AdaletİçinFeneriYak

Ferat Şahin
sporyazi@hotmail.com

Zorunlu Açıklama: Bu yazıya karşı fikir üretemeyip küfür üreten kendini Fenerbahçe’li sanan fikirsizlere tek tek cevap veremeyeceğim için sadece şunu diyorum:

Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım, şikeyi ve teşviği tek başına yapmadı. Bunu uyduranlar bu işten kurnazca yırtmaya çalışanlardır. Yargıtayın gerekçeli kararını okursanız, şike ve teşvikten ceza alanları şöyle görebilirsiniz:

Aziz Yıldırım: 6 yıl 3 ay

Bülent Uygun, teşvikten 11 ay hapis
Bülent İşçen şike ve teşvikten 2 yıl 4 ay hapis
Ali Kıratlı şikeden 1 yıl 10 ay hapis
Vederson teşvikten 5 ay hapis
Ali Yıldırım 1 yıl 1 ay hapis
İbrahim Akın, teşvikten 1 yıl 6 ay
İlhan Ekşioğlu, şike ve teşvikten 3 yıl 1 ay hapis, 900 bin lira adli para
Mecnun Otyakmaz örgüt üyeliğinden 10 ay hapis, Sivas-Fenerbahçe maçından dolayı da 1 yıl 6 ay hapis
Şekip Mosturoğlu, örgüt üyeliğinden 1 yıl 3 ay ertelemeli hapis, şike ve teşvikten 1 yıl 10 ay hapis
Mehmet Yıldız 1 yıl 3 ay hapis
Sami Dinç 1 yıl 14 ay hapis
Samet Güzel 2 yıl 2 ay hapis
Tamer Yelkovan 1 yıl 3 ay
Ümit Karan 7 ay
Yavuz Ağırgöl şikeden 1 yıl 8 ay ertelemeli hapis
Yusuf Turanlı örgütten ertelemeli 1 yıl 3 ay, şikeden 1 yıl 18 ay hapis

Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı’nın suçları sabit görüldü ama usulen karar bozuldü çünki cezanın hesaplanmasında usül hatası yapıldığına karar verildi. Suçları sabit cezaları yeniden belirlenecek.

Kaynak: http://www.fotomac.com.tr/fenerbahce/2014/01/17/aziz-yildirimin-cezasi-onandi

Bu listede adı geçenlerin takımları Fenerbahçe, Beşiktaş, Eskişehir, Sivasspor, Bursaspor, ve Istanbul Belediyespor.

Yani, yapılan şike ve teşvik tek başına yapılmamış. Iki tarafı olan bir şeyin tek taraflı yaşanması zaten maddenin tabiatına aykırı ve mahkemler bunu söylemedi zaten. Tekrar söyleyeyim, Aziz Yldırım şikeyi tek başına mı yaptı lafı tamamen uydurma ve geçekleri saptırmak için çıkarılmış bir propogandadır.

Fikir üretip bunların yanlış olduğunu söyleyenlerin yorumlarını okumaktan zevk alacağım. Sonuç itibari ile Aziz Yıldırım yada başkasının şike ve teşvikten hapis yatması değildir benim istediğim. Benim istediğim çalınan hakların geri verilmesidir. Bunun yapacak kurumda TFF’dir. Isteyerek yapmazlarsa UEFA yada FIFA er yada geç yaptıracaktır.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve yazıyı yeniden okuyun.

===========================================

Öncelikle Hami Mandıralı hocamızı ve son 5 haftadır emeklerini ve alinterlerini ortaya koyan oyuncu arkadaşlarımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu şekilde mücadeleyi bırakmadan devam ederlerse ligi daha iyi yerde bitirebilirler.

Trabzonspor’daki bu değişimde Hami hocanın dik duruşu ve oyun anlayışının etkisi yanında en büyük etken hemen herkes tarafından gözden kaçırılıyor. Trabzonspor takımı bireysel yetenek olarak hem Türk hemde yabancı oyuncuları açısından gayet iyi durumda olan bir takım olmasına rağmen sezon başında kondisyoner konusundaki büyük şanssızlık ve sonrasındaki boşvermişlik sonucunda koşmayan ve mücadeleyi kaybedincede agresif olan bir takım olmuştu. Mustafa hocamız ne hikmetse bu konuyu bir türlü halledememiş yada halletmemişti. Bu durum birinci yarının bitişi ile değişti ve takımın profesoyonel bir kondisyoneri oldu. Bu durum takımın yavaş yavaş düzelmesini sağladı çünki yeni kondisyonerin çok vakti yoktu. Buna bazı futbolcuların geç gelişide eklenince gerekli hızlı yüklemeyi yapmak mümkün olmadı. Bu sebeple ikinci yarıda hem oynayarak hemde kısa kısa yüklemelerle takımın kondisyonunun yükseltilmesinden başka care kalmadı. Bu sebeple ikinci yarının ilk maçlarında bir hafta iyi iki hafta kötü mücadeleler görüldü. Bu durum Mustafa hocamızın istifa ettiği maçlar zamanında artık düzelmiş ve koşu anlamında takım normal seviyelere gelmişti. Mustafa hocamızın gitmesi ve Hami hocamızın bazı yavaş ve mücadele sorunu olan oyuncuları takımdan ayırması sonucunda Trabzonspor takımı modern futbolun normal koşu miktarlarına ulaştı. Bu kondisyon hem oyuncuların yeteneklerini 90 dakika eşit kullanabilmelerini hemde rakipleri sıkıştırılabilmelerini sağladı. Bu iki etkene Hami hocamızın bilinen futbol şansıda eklenince hükmen yenildikleri maç dışında yenilgi almadıkları bir periyodu geride bıraktılar.

Tekrar canı gönülden teşekkürler.

Bundan sonra yapılması gerekenler çok daha önemli. Yakalanan ivmenin devam etmesi ve mümkünse yönetim ve başkan nezdinde takımın rahat bırakılması çok büyük önem taşıyor. Unutmayalım ki hem kaleci antrenörümüzün hemde Mustafa hocamızın gidişinde bu durum çok etkili olmuştur. Özellikle başkanımız ve yönetim dışındaki danışmanları kadro yapmaya ve kadroya mudahil olmaya kalkınca Mustafa hoca kontrolü kaybetti. Volkan, Colman, ve Malouda örneklerini vermek sanırım yeterli olur. Burada detaylarına girip moral bozmak istemem. Lakin ya Hami hoca başkanın telkinlerini bir şekilde dinlemiyor yada artık başkan ve danışmanları müdahale etmeyi bıraktılar. Her iki durumda iyi olduğundan hangisinin olduğunun önemi yok.

Trabzonspor kulübünün yönetiminin bile olmadığı bir ortamda yine kendi çocukları ve bir kaç iyi yabancı ile Hami hoca durumu toparladı. Gerçek bir yönetim ve iyi bir kaç oyuncu transferi ile Hami hoca bu takıma güzel futbol oynatabilecek kalitede olduğunu gösterdi. İnşaallah camianın kendi insanını yeme hastalığı nüksetmez ve Hami hocanın bir şekilde takımdan uzaklaşması sağlanmaz.

Adaletin olmadığı bir ligde, basın ve siyasetin devamlı rakiplere çalıştığı bir ligde Trabzonspor’un özüne dönüp kendi varlıklarını iyi yabancılarla harmanlamaktan başka çaresi yoktur. Ancak bu şekilde sahada hakemi ve rakiplerce teşvik edilen rakiplerini de yenebilecek güce ulaşabilir. Bu yeniden yapılanmayı Sadri Şener güzel yapmış ve 2010-2011 sezonunda bunu şampiyonluk ile taçlandırmıştı. Aynı yöntemi bu sefer kendi çocuklarını toparlayarak yapmak zorunda Trabzonspor. UEFA’nın ekonomik anlamda ortaya koyduğu kurallar ve Türkiye’mizde adaletsiz dağıtılan futbol pastası bundan başka bir yolu Trabzonspor’a kapatmaktadır.

Şu andaki takımda 7 Trabzon 1461’li oyuncunun olması ve takıma katkısını görünce, 1461’in düşecek oluşu bu yönetimin en büyük ayıbıdır. Bu yönetim sadece ve sadece yakınmış ve doğru dürüst çözüm üretememiştir. Bütün kararları anlık ve tek başına alan bir başkanın 4 aylık serüvenden sonra yola gelmiş olması malesef bir şey ifade etmiyor Trabzon 1461 özelinde. Sayın Hacıosmanoğlu şampiyonluğu getiren başkan olarak bilinemeyecek ama Trabzon 1461 takımını düşüren başkan olarak bilinecek.

ADALETE FENER YAK KAMPANYASI

Gelelim başlığımızın temeline. Herkesin bildiği gibi Fenerbahçe propaganda makinası bir süredir Adalet İçin Fener Yak adında yüzsüz bir kampanyayı hiç utanmadan sürdürmektedir. Bu kampanyanın akıl babası ve maddi kaynağını sunan sayın Ali Koç, olayı Anayasa Mahkemesi’ni ziyaret etmeye kadar getirmiş ve bu hafta CHP ve MHP’yi de eklemiştir. AKP ayağı Mahmut Uslu ve Kığılı tarafından yürütülen ve Rıdvan Dilmen ve Acun Ilıcalı aracılığı ile Başbakan seviyesine çıkarılan bu şike aklama propogandası Fenerbahçe tarihine kara leke olarak eklendi. Bu kokuşmuşluk ve yüzsüzlüğe rağmen Türk Mahkemeleri Aziz Yıldırım ve diğer sanıkların yaptığı tüm itirazları reddetmiştir. Yapılan tek şey adaletin geçiktirilmesidir ve bu haksızlığa tüm siyasi yelpaze prim vermektedir. Türkiye tarihinin gördüğü en büyük suç aklama propogandası yapılmaktadır ama buna rağmen ortadaki pisliğin büyüklüğü ve Türk Mahkemelerinin o kadar baskıya rağmen hala delillere gore karar vermesi sonucunda bir türlü işlenen suçu aklayamamışlardır.

Suçu aklayamayınca suçu basitleştirmeye ve yargılamanın adil olmadığını göstermeye yönelmiş Aziz Yıldırım ve çetesi, şimdi Adalet İçin Fener Yak diyerek hem yargılamayı yapan mahkemeyi, hem Yargıtay’ı hem de akabindeki bilumum yargı kurumunu adil yargılama yapmamakla suçlamaktadır. Bu kadar büyük propogandaya rağmen hala 30 milyon olduğu söylenen taraftarını harakete geçirememiş bir Aziz Yıldırım’ın şike yapmadık demesine bizim inanmamız mümkün değildir.

Eğer Türk futbolu temizlenmek isteniyorsa: Önce haklıya hakkı verilmeli ve suçu işleyenlerde hem sportif hemde kişisel olarak cezalandırılmalıdır. Kişiler ve kurumlar ayrılmalıdır masalına insanlar inandırılamamıştır. Aziz Yıldırım bile arabayı çalmak için kapıyı açıp anahtarı kontağa soktuğunu ama arabayı çalmadığını itiraf etmiştir. Çaldığı emek ile Fenerbahçe’yi haksız yere şampiyon yaptığına göre Fenerbahçe kulübü ve suç ortakları gereken cezayı almalıdır. Bu cezanın boyutunun pek bir önemi yoktur aslen ama bu ceza verilmek zorundadır. Aksi takdirde Türkiye’de futbol hep şiddetin ve pisliğin olduğu bir kurum olarak kalacaktır.

Bu süreçte Adalet için emek veren tek bir kitle kalmıştır: Trabzonspor taraftarı. Tamamen gönüllülerden oluşmuş hukuk kurulu Fenerbahçe’nin zengin ettiği avukat ve hakimlerce bile alt edilememiştir. Suçun bu kadar bariz açık olması ve bir çok kere itiraf edilmesi bu gönüllü hukuk kurulunun en büyük yardımcısı olmuştur. Trabzonspor taraftarı başta UEFA ve FIFA nezdinde yaptığı email ve fax kampanyaları ve temiz futbol eylemleri ile bu adaletsizliği gümdemde tuttu ve tutmaya devam ediyor. Bu süreçte hep akıllı işer yapan Trabzonspor taraftarı şimdide Adalet İçin Feneri Yak kapmanyası ile gündemi belirlemeye başlamıştır. Sanal ortamda canlanan bu kampanya yakında imza kampanyasına dönüşecek belkide Türkiye tarihinin gördüğü en büyük yürüyüş ile sonlanacak.

Şairin dediği gibi:

Sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl çıkarız aydınlığa?

Bu kadar büyük bir emek hırsızlığının milli ve uluslararası bütün mahkemelerce tescillenmiş olmasına rağmen TFF müdürlüğünce sahaya yansımadığı şeklinde aklanmaya çalışılması bu ülkenin gördüğü en büyük suç aklama operasyonudur ve bunda emeği geçenlerinde cezalandırılması şarttır.

Eğer adaleti istiyorsak suçlu cezasını çekmelidir. Birilerinin bu haksızlığın cezasını çekmesi gerekmektedir. Aziz Yıldırım ve ekibinin hapise girmesinin bir önemi yoktur. Önemli olan Fenerbahçe takımının haksızlığı tescillenen bir ünvanı resmi olarak hala tutabilmesidir. Bu ayıp örtülmeden Aziz Yıldırım ömür boyu cezaevinde kalsa adalet yerini bulmuş olmaz. Kaldı ki ceza alması gereken tek kulüp Fenerbahçe değildir. Bu şike ve teşvik aktivitelerine katıldıkları tescillenen diğer takımlarda ceza almalıdır. Bu sebeple Sivasspor’un dördüncü olmasını Trabzonspor’un dördüncü olmasından daha fazla istiyorum çünki Sivasspor’un UEFA’ya temiz belgesi veremeyeceğini adım gibi biliyorum. Şike ve teşvik tek başına yapılamayacağına göre diğer suçlu takımlarında ceza görmeleri ve tabiri yerinde ise yanmaları gerekmektedir.

Bu sebeplerle Trabzonspor taraftarı Fenerbahçe’nin propaganda makinesinin Adalet İçin Fener Yak kampanyasına karşı bir kampanya ile cevap vermeye karar vermiş. Arkalarında hiçbir siyasi güç, basın, ve para olmayan Trabzonspor taraftarı bu kadar siyasi destek, para ve basın ile yapılan Adalet İçin Fener Yak kampanyasından daha çok ses getirecek gibi görünüyor.

Bu kampanyanın Twitter’daki hashtagı: #AdaletİcinFeneriYak

Ayrıca Facebook üzerinden kurulan sayfaları: https://www.facebook.com/AdaleticinFeneriYak

Yakın zamanda Change.org’dan da bir imza kampanyası başlatılacağı söylenen bu kampanya ile Trabzonspor taraftarı adalet için tekrar sahalara inmiş gibi görünüyor.

Bu süreçte Trabzonspor taraftarının çokça kullandığı bir söz ile bitirelim:

Adalet gelsinde isterse kıyamet kopsun…

Muhabbetle…
http://spor.internethaber.com/yazi/ferat-sahin/3520/adaleticinfeneriyak.html

şu yazının altına yorumlarımızı yazalım. şikebahçeli emek hırsızı Allahsızlar zırvalamışlar .
O ibnelere bırakmayalım meydanı.

Derbeder-53
01.05.2014, 11:03
nasil 10 bini gecmedi burasi? iki günde en az 20000 olmasi lazim.kimsenin haberi yok galiba.bunu birisi artik medyaya da ulastirmasi lazim.milletin haberi olsun ya :mad:
sebebi niyeyse şikeyi unuttuk ya ben en çok ona yanarım.. :( hakkımızı çalanı görmüyoruz halimiz duman.

Nadir Bekar
01.05.2014, 11:49

http://www.change.org/tr/kampanyalar/adaleticinfeneriyak

Uğur Kalyoncu
01.05.2014, 19:02
Namus mücadelemizde ADALET istiyoruz..Attık imzamızı..

UğurB
02.05.2014, 09:13
Imzalanmistir...

Alev61
02.05.2014, 17:25
İşlem tamam.

burasıdaTRABZON
02.05.2014, 19:27
facebook twitter paylaşmak lazım

alone_6161
03.05.2014, 11:35
Destek arkadaşlar.

Herkes çevresindekileri de bilgilendirsin. Bu imza sayısı 600bini mutlaka geçmeli.

Adem Akyüz'
03.05.2014, 16:17
Bugün kampanya için meydanda stand kuruldu ve imza toplandı.

http://img.tapatalk.com/d/14/05/03/e9ahyhyr.jpg

Fatih Özkan
03.05.2014, 19:11
Destek olmak gerek.

Öznur61
03.05.2014, 19:29
Mümkün olduğunca facebook ve twitter adresinden yayalım sayfaları takip edelim.
İyice yayılsın...

Berke6198
03.05.2014, 19:53
İmzamı attım.

Adem Akyüz'
03.05.2014, 21:44
" Adalet İçin Fener'i Yak " facebook sayfasından..

Bu çocuklar bugün standın önüne geldiler, geçenleri yoldan çevirip standa getirerek imza attılar. Sonra da bizden imza kağıdı istediler. Bu resim de esnafı dolaşıp imza toplarken, bir dükkanda dükkan sahipleri tarafından çekilip tarafımıza ulaştırıldı.

Hala ne için mücadele ediyoruz diyenler varsa, " İşte bu çocuklar için "

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p296x100/10314560_1468693273366872_1766853983968384925_n.jp g

:alkış::alkış::alkış:

Sibel
03.05.2014, 21:49
Tam olarak nedir bu?

Adem Akyüz'
03.05.2014, 21:51
Tam olarak nedir bu?

Şikebahçe'nin yaptığı " Adalete Fener yak " kampanyasına karşılık bir imza kampanyası.. Bir çok ilde imza toplanıyor bu şekilde..

Sibel
03.05.2014, 21:54
Şikebahçe'nin yaptığı " Adalete Fener yak " kampanyasına karşılık bir imza kampanyası.. Bir çok ilde imza toplanıyor bu şekilde..

Teşekkürler.:)

Erdinç Dilek
06.05.2014, 23:19
https://pbs.twimg.com/media/Bm-ny7hCUAAt2Zv.jpg yeni oyunları

edimurphy_61
06.05.2014, 23:33
Apolas Lermi ‏@apolaslermi 7 dk.
Şimdi Reklamlar:

HIRSIZIN FENERİ OLUP ZENGİN OLACAĞIMA;
EMEĞİN GÜNEŞİ OLUP YOKSUL KALIRIM.

Ahlak olmadan sanat olmaz.

Adem Erdoğan
06.05.2014, 23:37

Şebo'yla Cem Yılmaz'a üzüldüm sadece, geri kalanın alayı şaklabanlık veya medya maymunluğuyla geçimini sürdürüyor zaten.

Unutma, unutturma bu yavşakları..

şenol.08.borçkalı
06.05.2014, 23:37
hadi bakalım millet sirkelenme vakti..
siyasiler , para şimdide sanaçıları arkasına aldı bu adalet düşmanları..

Öznur61
07.05.2014, 00:00
Lanet utanmaz arlanmaz kendi bilmez şikeciler.
Aldım hepsini kara listeye.

Mert Oğuzlu61
07.05.2014, 00:28

ak parti düşmanı olup, hırsızlığı yolsuzluğu dillerinden düşürmeyen insanların bugün azizci ve fb yanlısı olmasıyla sonuçlanan hede. bu ne tezattır diye insan kendi kendine sormadan edemiyor, bu ne yaman çelişkidir (!)

marjinal olacaklar ya... sorsan 3 temmuz süreci nedir, ''tayyip aziz e operasyon yaptı'' dan başka bir cevap veremezler sana, adamlar başka pencereden bakamıyor olaya, sonra sistem çöküyor felan format atmak gerekiyor, beyinleri o kadarını kaldırabiliyor.

paraları olsun, istedikleri kadar zengin ve güçlü olsunlar, benim gözümde bunlar boş ve değersiz insanlar.

ama şaşırmıyorum, çünkü bu şehir daha kendi davasına sahip çıkamadı, bunlar vurmuş çok mu...

Turgay Atalay
07.05.2014, 10:56
Attık imzamızı

zalperen
07.05.2014, 11:05
resimdeki sağ üstteki kadın ebru gündeş mi ?

Emre İskender
07.05.2014, 11:13
" Adalet İçin Fener'i Yak " facebook sayfasından..

Bu çocuklar bugün standın önüne geldiler, geçenleri yoldan çevirip standa getirerek imza attılar. Sonra da bizden imza kağıdı istediler. Bu resim de esnafı dolaşıp imza toplarken, bir dükkanda dükkan sahipleri tarafından çekilip tarafımıza ulaştırıldı.

Hala ne için mücadele ediyoruz diyenler varsa, " İşte bu çocuklar için "

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p296x100/10314560_1468693273366872_1766853983968384925_n.jp g

:alkış::alkış::alkış:

Şu çocukların yüzüne kurban olayım.... bi onların yüzündeki saflık temizliğe bak...

Bir de su malum fotodakilerin yüzsüzlüğüne...

Emre İskender
07.05.2014, 11:18
Haklı mücadelemizde kim taşın altına elini soktuysa bir omuz da vermek boynumuzun borcu olsun...

zalperen
07.05.2014, 11:27
Şu çocukların yüzüne kurban olayım.... bi onların yüzündeki saflık temizliğe bak...

Bir de su malum fotodakilerin yüzsüzlüğüne...

Çocukları bu işlere karıştırmak doğru değil çok yanlış yapıyorsun. Çocuk onlar bazı şeylere aklı ermez kendini savunamaz. Manyağın tekine denk gelirler al başına belayı. Millet çocuk cinayetleri yüzünden çocuğunu korkudan sokağa çıkaramazken böyle şeylere gerek yok.

S.ÖZKAN
07.05.2014, 14:21
Allah'ın izni ile zafer bizim olacak adalet tecelli edecek sonra mum fener projektör ne isterlerse yaksın artiz müsfetteleri.

Adem Akyüz'
07.05.2014, 14:46
Bmn'nin bu kampanyaya daha çok destek olması lazım.

Murat'
07.05.2014, 14:51
Mücadeleye devam.

Napoli
07.05.2014, 15:04
Berna Laçin için Fairy firmasına mail gonderdim.. sporun yolsuzluk lideri,aynı zamanda Mustafa Çeliğin katilini koruyan bu kadına gerekeni yapın...

OnurAhmet
07.05.2014, 15:14
Kendim imza attım, bir de fenerli bi arkadaşımın adına attım :D.

Efsane-1967
07.05.2014, 15:51
Bu kampanya tutmadi su ana kadar sadece 5000 imza.

Adem Akyüz'
07.05.2014, 16:51
Bu kampanya tutmadi su ana kadar sadece 5000 imza.

Geçen gün meydandaki standa gittim. Türkiye genelinde 70 bine yakın imza toplandığını söylediler. Sadece internet üzerinden toplanan sayiya bakmamak lazım.

Efsane-1967
07.05.2014, 19:26
Geçen gün meydandaki standa gittim. Türkiye genelinde 70 bine yakın imza toplandığını söylediler. Sadece internet üzerinden toplanan sayiya bakmamak lazım.

Oyle imza toplandigini bilmiyordun gozden kacirmisim. O sayi baya iyi disardan ama bence sosyal medyadan daha etkili sayi olmasi lazimdi simdiye kadar.

Burçak
07.05.2014, 19:35
izleyin :D
https://www.facebook.com/photo.php?v=768133683232118

Öznur61
07.05.2014, 20:25

Hahahaha Azize Don Al ! :D

Erdinç Dilek
08.05.2014, 17:24
Bu Hafta sonu bir standta arkadaşlar açıyor Zonguldak'ta... dilekçelerini ben yazdım...

Erdinç Dilek
08.05.2014, 17:25
https://www.facebook.com/photo.php?v=1470866486482884&set=vb.1464532587116274&type=2&theater

zafer6161
08.05.2014, 17:33
sayfa açılmıyor

edit.geç açıldı

attım imzamı,,hakkari den

edit:lan yanlışlıkla adalete fener yak a imzamı atmışım :D

hemen düzeltim

Erdinç Dilek
08.05.2014, 17:38
sayfa açılmıyor

edit.geç açıldı

attım imzamı,,hakkari den

edit:lan yanlışlıkla adalete fener yak a imzamı atmışım :D

hemen düzeltim

eyvallah

MUSTAFA K.
08.05.2014, 23:26

HAHAHAH çok sağlam yaa

imzamızı attık mücadeleye devam!

MUSTAFA K.
08.05.2014, 23:33
Sadece kendi içimizde değil arkadaşlar galatasaray-bjk li arkadaşlarda ilgi gösteriyor bu kampanyaya onlarıda bilgilendirin

semih6161
08.05.2014, 23:56
bizim feneri yakabilmemiz için ilk önce kulubün başındakini yakmamız lazm.

semih6161
08.05.2014, 23:59
yönetici abilerimden kardeşlerimden rica ediyorum bu adam buradan def etmek içinde bir kampanya yapn.

Trabzonspor 61
09.05.2014, 00:07
Azize don al mukemmel bir kampanya yalnız :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sibel
09.05.2014, 00:13
Adalet için feneri yak. Mükemmel bir fikir aslında.
Bir kaç kutu benzin, tek bir kibrit çöpü.

Oğuzhan
09.05.2014, 00:22
imzaladım ben de.

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:44
ilgili facebook sayfası
https://www.facebook.com/AdaleticinFeneriYak?fref=nf

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:47
şu an 6092 kişi bakalım 6100 kim olacak...

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:48
Burası Trabzon
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p180x540/10174993_1471293233106876_5789060388105130984_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:51
Burası İstanbul
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/s403x403/10176218_1471233279779538_4613098803798628041_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:52
Burası KTÜ
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/p180x540/10345755_1470927216476811_6718697078455313106_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:53
Burası Ünye
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/s403x403/603672_1470883719814494_8856859655190300663_n.jpg

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:54
Burası Ordu
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/s403x403/10304628_1470879133148286_6166102544811640053_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:54
Burası Kuşadası
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/s403x403/10349072_1470578069845059_4493115043616594606_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:55
Burası Zonguldak
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10168074_1470549233181276_5658124796681264801_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:56
Burası Kırklareli
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p240x240/10270310_1470424896527043_8756055118243535345_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:57
Burası Gümüşhane
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/10268417_1470420999860766_6530980169732877040_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 13:58
Burası Düzce
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p403x403/1609918_1470419726527560_7124248549825862189_n.jpg

Erdinç Dilek
09.05.2014, 14:00
Burası Ankara
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10325792_1467664086803124_1148038534683342230_n.jp g

Erdinç Dilek
09.05.2014, 14:20
Van'dan Bihter Hanım 6100. imzayı attı kendisini tebrik ediyorum:
http://i.hizliresim.com/rL3JY1.jpg

Doğukan Uçan
10.05.2014, 19:00
devam

Necmettin ALTUNTAŞ
10.05.2014, 20:04
Dün imzamı attım.Hayırlı olsun.

SEDER
10.05.2014, 20:46
İmzayı çaktık...

Adem Akyüz'
10.05.2014, 21:21
İmza kampanyasının internet sitesi de açıldı. İnternet üzerinden imza toplanan diğer sitede aynı kişi bir kaç kez imza atabiliyordu. bu sitede imza atılan bilgisayarın İP adresi alındığı için böyle bir ihtimal yok. http://www.adaleticinfeneriyak.com/

Burak Bıyıklı
10.05.2014, 21:32
bu imza standları nerede açıldı ankarada bilsem giderdim.ayrıca gelenlere hemen yanda bir laptoptan sitelerdeki oylamalara da oy verilmesini sağlamak lazım lütfen stand açan arkadaşlar dikkat etsin adamlar 600 bin yapacak bizim de artırmamız lazım

Adem Akyüz'
10.05.2014, 21:39
bu imza standları nerede açıldı ankarada bilsem giderdim.ayrıca gelenlere hemen yanda bir laptoptan sitelerdeki oylamalara da oy verilmesini sağlamak lazım lütfen stand açan arkadaşlar dikkat etsin adamlar 600 bin yapacak bizim de artırmamız lazım

14-15 Mayıs'ta Kızılay'da toplanacakmış :) https://twitter.com/SelimPercin/status/464726268433674240

Öznur61
10.05.2014, 23:57
Perşembe günü Ankaragücünün Play Off maçı var.
Bi kaç ayarlamayla büyük destekte bulundurabilirim.
Değişik planlarımda var aklımda.
Hareket vakti artık !

blues
11.05.2014, 00:03
Balyoz davasi saniklarinin yeniden yargilanma talebi reddedildi. Bu fenere giren belki önemsiz gibi gorünen ancak cok önemli bir tokmak.

Süleyman Baykan
11.05.2014, 00:08
Balyoz davasi saniklarinin yeniden yargilanma talebi reddedildi. Bu fenere giren belki önemsiz gibi gorünen ancak cok önemli bir tokmak.

Yargıtay tarafından onanan davalarda yeniden yargılama söz konusu değil şikecilerin yaptığı;

Günü-güne,ayı-aya,yılı-yıla katmaya çalışmak lakin bilmedikleri tek şey şu bu olay gün,ay,yıl ne geçerse geçsin bitmesi gerektiği gibi bitecek basında bize bu olayı unutturma çabaları gırla gidiyor inancınızı yitirmeyin hakkımızı alacağız.

Erdinç Dilek
13.05.2014, 13:55
Van'dan Bihter Hanım 6100. imzayı attı kendisini tebrik ediyorum:
http://i.hizliresim.com/rL3JY1.jpg

7311 kişi olduk

Öznur61
13.05.2014, 15:02
Yarın imza standı Kızılayda tam nerde açılacak bilen ???

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2014, 15:12
CHP. MHP. AKP.

Alayı şikebahçe ve azizin kurtulması için uğraştı.

Tek gerçek TRABZONSPOR.
Bu 3 partiye rağmen kupayı alacağız.
Ben inancımı kaybetmedim.
Çünkü hakkımız olanı alacağız, kimsenin vermesine gerek yok.

kudu_61
13.05.2014, 22:38
izmir nerde nerde 9 eylül nerde ege nerde egef nerde bi imza atacak yer bulamadım izmir de bu kampanyaya niye yeteri kadar destek olunmuyor organizasyon yapılsın bmn de bile sadece 5 nci sayfada bu başlık biraz ses çıkaralım yoksa yakında bu yavşaklar bizim binamıza da bayrak asmaya çalışacak

tsli.serkan
14.05.2014, 12:51
arkadaşlar birden çok mail hesabı açarak kişibaşı 10ar tane imza atsak bile ulaşabiliriz bu hedefe malum bizim taraftarımız sosyal medyada fazla varlık gösteremiyor bu hedefe ulaşmak imkansız

Alihan Ertürk
14.05.2014, 13:44
Arkadaşlar isteyen herkese imza kağıtlarının taslağını mail olarak atabilirim, böylelikle her ilde bu eylemi gerçekleştirmiş oluruz.

Erdinç Dilek
14.05.2014, 14:15
bu arada Zonguldak'ta düzenlenmesi düşünülen imza kampanyası polis engeline takıldı, izin çıkmadı...

Süleyman Baykan
14.05.2014, 23:51
İstanbul'da stand nerede var gidip imza atabileceğimiz.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2014, 20:14
toplam imza sayısını bilen varmı...

Erdinç Dilek
16.05.2014, 16:45
toplam imza sayısını bilen varmı...

7.369... facebook sayfasını 35 bin küsur kişi beğenmiş atılan imza sayısı 7 binlerde hayret..

tofux
16.05.2014, 19:02
Müthiş bir algı yönetimi yapıldı kentimizin üzerinde.Önceden halk Trabzonspor olduğu zaman tepkisini net bir şekilde ortaya koyarken şimdi herkes usanmış bıkmış gibi.Seçim sonuçları bunun bariz örneği.Trabzonspor'a sahip çıkacak siyasi ve iş adamları da artık menfaatleri doğrultusunda hareket ederken biz hangi adaleti bekliyoruz?

Sercan Keleş
16.05.2014, 19:29
Çanakkale bigada stand açmak istiyorum ama nasıl yapacağım hiç bilmiyorum.

Erdinç Dilek
19.05.2014, 23:45
Çanakkale bigada stand açmak istiyorum ama nasıl yapacağım hiç bilmiyorum.

emniyet müdürlüğüne bir dilekçe ile müracaat ediyorsun dilekçede imza standunda kimlerin olacağı nerde ve hangi gün ile hangi saatler arasında olacağını ve tabki neden imza kampanyası yapacağını belirteceksin, valilik kanalıyla emniyete sevk edeceksin yazını

Erdinç Dilek
20.05.2014, 08:54
İmza alabileceğiniz bazı noktalar.
TRABZON MEYDAN
TRABZON AVNI AKER PROTOKOL GİRİŞİ ARI BÜFE
TS CLUB SAMSUN
TS CLUB ANKARA
TS CLUB BAKIRKÖY
TS CLUB MECİDİYEKÖY
TS CLUB PENDİK
TS CLUB KARTAL
TS CLUB BURSA
TUZLA TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ
ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ
ÜNYE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
ÜNİ-TS DÜZCE
ÜNİ-TS KARABÜK
ÜNİ-TS ANKARA
OMU-TS SAMSUN

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2014, 18:22
7.369... facebook sayfasını 35 bin küsur kişi beğenmiş atılan imza sayısı 7 binlerde hayret..

internette 300.000 rakamları dolaşıyordu dün..

selcukyazici
20.05.2014, 18:26
Arkadaşlar isteyen herkese imza kağıtlarının taslağını mail olarak atabilirim, böylelikle her ilde bu eylemi gerçekleştirmiş oluruz.

Kardeş bana yolla taslağı. Ben bi sayfayı doldurup yollarım sana kargoyla. Adresini de özelden yaz bana. selcukyazici@mynet.com mail'im.

special one
24.05.2014, 20:46

Ben imza toplamak istiyorum bana yardımcı olabilirmisin. Taslağı bana da gönderebilirmisin

special one
24.05.2014, 22:06
Arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi yok mu...sabahtan lazım bana

Burçak
25.05.2014, 01:57
imza formunu buradan indirebilirsin http://s3.dosya.tc/server22/jWtIZX/FeneriYak.doc.html

special one
25.05.2014, 12:57
imza formunu buradan indirebilirsin http://s3.dosya.tc/server22/jWtIZX/FeneriYak.doc.html

Tesekkur ederım...

Sadece Ad-Soyad şehir imza yeterlimidir.

since1967_
25.05.2014, 23:06
İmza atılmıştır

dağlıca61
25.05.2014, 23:27
Samsun TS Club temiz futbol ve adalet adına imza atılmıştır,

TSezgin61
25.05.2014, 23:34
imzalandi.

Burak Bıyıklı
26.05.2014, 17:19
İmza atildi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sibel
26.05.2014, 20:01
Ne olacak bu imzalar?

Öznur61
26.05.2014, 21:36
O değil geçen gün Adalete İçin feneri yak imza kampanyasında 20 fenerli arkadaşıma Adalet için fener yak kampanyası diye imzalattım.

O değil hiçte düşünmüyolar, ben niye fener için imza topliyim :D

Bu arkadaşlarda cidden beyin ;

404 Not Found :D :D

Silver61
27.05.2014, 01:18
Ahaha :D İyiymiş :D

İmzaladık..

Burak
27.05.2014, 09:00
Onur Kıvrak da twitterdan destek vermiş :D

Burçak
27.05.2014, 09:58
O değil geçen gün Adalete İçin feneri yak imza kampanyasında 20 fenerli arkadaşıma Adalet için fener yak kampanyası diye imzalattım.

O değil hiçte düşünmüyolar, ben niye fener için imza topliyim :D

Bu arkadaşlarda cidden beyin ;

404 Not Found :D :D

bu çok iyiymiş :)))

Erdinç Dilek
27.05.2014, 11:42
elçiye zeval olmaz :)
https://pbs.twimg.com/media/BooIXT_CMAE1ADN.jpg

Mert'
27.05.2014, 11:44
650 bin imza gerçekten toplanmış mı ? Helal valla öyleyse..

ZeLKaLiTe
28.05.2014, 17:09
650 bin mi? Zannetmiyorum zira 7.489 diyor

Erdinç Dilek
28.05.2014, 17:32
650 bin mi? Zannetmiyorum zira 7.489 diyor

bend eoraya takılı kalmıştım ama elden de imza toplanıyor doğru olma ihtimali zayıf olsada var

Sibel
28.05.2014, 19:27
İmzalar ne olacak?

Adem Akyüz'
28.05.2014, 19:36
Sanırım cumhurbaşkanlığı, başbakanlık ve Uefa'ya gönderilecek..

Sefa Alış
30.05.2014, 00:50
Bu söylem ile bol imza toplanır, ama boş kalacağını sanıyorum.
Trabzon'daki standa katılımın fazla olması bana samimiyetsizce geliyor açıkçası.
Adalet için Fenerbahçe'yi yakmaya cesaret edemeyenlere oy veren Trabzon halkı, imza toplayarak aynı kişilerden adalet mi istiyor?

Koray Böyük
30.05.2014, 00:56
Hic birs y olmucagini bile bile gittim imza attiom. Aslında atmicaktm ama dayanamadım gene..

Sibel
30.05.2014, 01:01
Nerde bu stand Trabzon'da? Hangi günler?

Adem Akyüz'
30.05.2014, 01:12
Meydanda her gün öğleden sonra stand kuruluyor bildiğim kadarıyla..

Sibel
30.05.2014, 01:14
Teşekkürler.:)

selcuk
30.05.2014, 01:20
iyi iyi toplaniyor

85 yasindaki babaannem bilen kagida 3 x ini yapistirdi

Erdinç Dilek
30.05.2014, 11:50
iyi iyi toplaniyor

85 yasindaki babaannem bilen kagida 3 x ini yapistirdi

:alkış:X85=85:alkış: :)

Mustafa ÖZDEMİR
31.05.2014, 12:19
bugünmü son imza...

Sibel
31.05.2014, 12:36
Geç oldu ama attık imzayı.

Öznur61
31.05.2014, 12:37
Son imza tarihi galiba yarın.

Öznur61
02.06.2014, 00:23
Kampanya bir süre daha uzatılmış..

Burçak
02.06.2014, 13:22
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10329104_1480584098844456_7019402531700254446_n.jp g

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10336608_1482202038682662_8157091421710784474_n.jp g

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10387419_1482202052015994_5243157040606698781_n.jp g

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/1469827_1482201338682732_4840597388077683540_n.jpg

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10294269_1482200818682784_7300277257805027980_n.jp g

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10364087_1481801112056088_3030857792661354307_n.jp g

Burçak
04.06.2014, 10:00
Avrupa Trabzon Dernekler Federasyonu'nun öncülüğünde gerçekleştirilen ve bu yıl 13'sü yapılan Bieleferd Yayla Şenlikleri'nde Trabzon rüzgarı esti. Şenliklere Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'da katıldı. Şenlik alanına girişlerinde horonlarla karşılanan Vali Öz ile Başkan Gümrükçüoğlu bir süre gurbetçilerle birlikte horon oynadı. Gümrükçüoğlu daha sonra Avrupa Trabzon Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği ve 'Adalet Vazgeçilmez Bir Hazinedir İmza Kampanyasına' katıldı. Başkan Gümrükçüoğlu 2010-2011 yılı şampiyonun Trabzonspor olduğunu yineleyerek kampanyanın başarıya ulaşması dileğinde bulundu. Gümrükçüoğlu,"Trabzonspor'un haklı davasında yapılacak her türlü demokratik çalışmaya destek veriyoruz. Biz Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon'da Trabzonspor'a karşı yapılan bu haksızlığı ortaya koymak için şike anıtı yapacağız. Şampiyonluk kupasını bekliyoruz. Bu kupa verilmediği takdirde bu anıtı Türkiye'de futbolda adaletin sağlanması için dikeceğiz" dedi.

http://www.trabzon.bel.tr/Gazete/2014/0206Avrupa4.jpg

Avrupa Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Salih Altınışık Avrupa'nın çeşitli kentlerinde bu imza kampanyasını sürdürdüklerini, hedeflerinin 500 binin üzerinde imzayı toplayarak Futbol Federasyonu'na göndermek olduğunu kaydetti.

http://www.trabzon.bel.tr/Gazete/2014/0206Avrupa.html
http://www.trabzon.gov.tr/?f=haberDetay&ID=1786

alone_6161
04.06.2014, 11:00
Biz Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon'da Trabzonspor'a karşı yapılan bu haksızlığı ortaya koymak için şike anıtı yapacağız. Şampiyonluk kupasını bekliyoruz. Bu kupa verilmediği takdirde bu anıtı Türkiye'de futbolda adaletin sağlanması için dikeceğiz" dedi.[/B]

Ne anıtmış arkadaş, İstanbul'a 3. köprü başlandı, seneye bitirilecek Trabzon belediye başkanı da hala anıtı yapacağız, edeceğiz vs. konuşmaya devam ediyor. Sn.Başkan Allah rızası için yapacağız deme yaptık de.

İddaya giriyorum, Trabzon Belediye Başkanı Trabzon'a 2010-2011 şampiyonluğumuzun çalındığını anlatan, üzerinde şike anıtı yazan anıtı yapamaz.

vendercan
04.06.2014, 11:04
Ne anıtmış arkadaş, İstanbul'a 3. köprü başlandı, seneye bitirilecek Trabzon belediye başkanı da hala anıtı yapacağız, edeceğiz vs. konuşmaya devam ediyor. Sn.Başkan Allah rızası için yapacağız deme yaptık de.

İddaya giriyorum, Trabzon Belediye Başkanı Trabzon'a 2010-2011 şampiyonluğumuzun çalındığını anlatan, üzerinde şike anıtı yazan anıtı yapamaz.

Basbakandan izin almis mi,aniti dikiyor.Basbakandan izinalmadan tuvalette bile gidemez belediye baskani.Bu kadar net.

alitemelli
04.06.2014, 11:08
Basbakandan izin almis mi,aniti dikiyor.Basbakandan izinalmadan tuvalette bile gidemez belediye baskani.Bu kadar net.

hay ağzın bal yesin

art(w)in
15.06.2014, 05:04
Bu imza kampanyasinin istanbul kocaeli ve bursa gibi buyuk sehirlerde de olmasi lazim. Herkesin interneti yok.

Ufuk Turgut
15.06.2014, 21:20
ankara ts clupta ımzamı attım cok sukur.ıkı ımza da bızden :)