PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursaspor 2-2 Trabzonspor | STSL 32. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

fatihmats
27.04.2014, 00:21
Arkadaslar ben yurtdısında yasıyorum ailem bursa mustafakemalpasa da yasıyor . Orada bulunan bir abimiz ts taraftarları derneği kurup güzel çalışmalar yapmakta. Geçen hafta da başkanımıza telefon edip söz aldı ilçemizde trabzonsporu ağırlamayı .bu akşam trabzon tv de dile getirildi gidilecek diye. Abimiz imkanlar ölçüsünde calışıyor kafileye yemek verilecek ve güzel bir karşılama düzenlenecek fakat maddi durum itibarıyla destege ihtiyacı var bu konuda ne yapabiliriz. Tesekkürler

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 00:27
İlk 11: Onur, Caner, Aykut, Bamba, Kadir, Bourceanu, Zeki Yavru, Yusuf, Adrian, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Mustafa Akbaş, Gökhan, Soner, Şahin, Özer, Emre

Sakat: Bosingwa

Cezalı: Mustafa Yumlu

Kadro dışı: Fatih, Abdulkadir, Zokora, Colman, Malouda, Janko

Anıl C
27.04.2014, 00:45
Bir ara 8 baslik gorur gibi oldum :D

Fatih Öztürk
27.04.2014, 00:55
Özer insallah bu maca yetişir. Zekiyi izlemeye tahammül edemiyorum.

Kaya
27.04.2014, 00:59
Elazığ'ın gs yi geçeceğini düşünüyorum. O yüzden mutlak galibiyet lazım...

Yani ihtimalde olsa Şampiyonlar Ligi için mücadele etmek lazım...

Anıl C
27.04.2014, 01:06
Özer insallah bu maca yetişir. Zekiyi izlemeye tahammül edemiyorum.

Maloudadan iyidir yine :p

Muhteva
27.04.2014, 01:28
Zeki'nin şutların da gözle görülür düzelme olmalı yoksa banamı öyle geliyor biri kornerden 2-3 tane çok güzel orta kesti..
Kadir yine çok bariz bir hata yaptı onun yüzünden ikinci golü yiyecektik az kaldı..

Eğer yarın Elazığ galip gelirse Bursa maçı çok daha kritik hale gelecek mutlaka kazanmalıyız Beşiktaş'ta yenilirse seyredin gümbürtüyü :D

Fatih Öztürk
27.04.2014, 01:36
Maloudadan iyidir yine :p

Saka bir yana Malouda Bourceanuyla önlü arkali iyi partner olurlardi.ilk devre Bourceanu eksikligini net olarak yaşadık.simdi Ozer arkası rahat olduğu icin iyi performans gösteriyor.hatta Adrian bile Bourceanu geldikten sonra daha bir rahat :)

ibrahim
27.04.2014, 01:37
Zeki'nin şutların da gözle görülür düzelme olmalı yoksa banamı öyle geliyor biri kornerden 2-3 tane çok güzel orta kesti..
Kadir yine çok bariz bir hata yaptı onun yüzünden ikinci golü yiyecektik az kaldı..

Eğer yarın Elazığ galip gelirse Bursa maçı çok daha kritik hale gelecek mutlaka kazanmalıyız Beşiktaş'ta yenilirse seyredin gümbürtüyü :D

1461'de 19 yaşında üçüncü ligdeyken kornerden iki, serbest vuruştan 5-6 golü, 10un üzerinde asisti vardı yarım sezonda. Özgüven ve maç eksikliğinden bu yönünü göremedik iki senedir.

Gesendet.

dağlıca61
27.04.2014, 01:41
bu maçın kazanılmasının yanında sakatsız ve cezasız olarak bir sonraki haftaki GS maçına çıkmamızda çok önemli. Bursaspor un bu formsuz döneminde kazanacağımıza inanıyorum.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 03:02

Değişen bir şey yok geçen sene az süre bulduğu süreçte de övdüğümüz tek tarafı iyi orta kesebilmesiydi...

Furkan Özdem
27.04.2014, 04:43
Diğer oyuncular neyse de Bosingwa'nın eksikliğini çok hissedeceğiz... Bekler zaten sıkıntılı, üstüne bir de Yumlu'nun olmaması daha da beter...

Kazım Uzunboy
27.04.2014, 15:56
Zor maç olacak.

Adamların forveti cidden çok iyi..

Ama şöyle de bir durum var ki, Bursaspor'un bize şansı tutmuyor. :)

villas-boas
27.04.2014, 16:19
ozer buyuk ihtimalle donus yapacak. yusuf ozer olcan henrique ile sonuca gidilir

Nazim Can
27.04.2014, 16:24
Bursayi Bursada yenmek bence bu senenin en önemli galibiyeti olur, sakatlari ve cezalilari var özellikle bizim gibi defans hatlari cok sikintili Onur ile bir at kafasi öndeyiz onlara göre forvet hatlari da bizde Henri reyiz onlardada Fernandao reyiz formda, ama ben yine bizim takimi yüzde 51 önde görüyorum beraberlikde kokmuyor degil alirsak bu seneyi en az zararla kapatmis oluruz.

Yavuz Bektaş
27.04.2014, 16:39
maloudayı götürse bursaya bu sefer iyi olur yedek kulübesinde seçenek olur bursa zor deplasman mustafanın olmaması kötü
bugün gs puan kaybederse haftaya çok dikkatli olmamız şart 10 tane sınırda oyuncu var

Fatih Kuloğlu
27.04.2014, 16:44
Bugün elazığ kesin puan alır cincondan . Çok önemli maç inşallah 3 puan bizim olur. Gerçi Bursa-Antep-Kayseri deplasmanları bize hep sıkıntı olmuştur ama hayırlısı olsun.

Miserable
27.04.2014, 16:50
Bursa berbat durumda, seyirci avantajları da olmayacak. Şartlar bizden yana. Kazanırsak avrupa yolunda iyice rahatlarız.

artvints
27.04.2014, 16:52
hazır geçiyorken beşiktaşı da geçeydik bari. sivasa kaybederler bence. haftaya da kaybettiler mi, olaylar gelişir :D

F. Yıldırım
27.04.2014, 16:56
hazır geçiyorken beşiktaşı da geçeydik bari. sivasa kaybederler bence. haftaya da kaybettiler mi, olaylar gelişir :D

Beşiktaş'a bir galibiyet yetiyor yada 3 beraberlik. Zor gözüküyor.

artvints
27.04.2014, 17:05
Beşiktaş'a bir galibiyet yetiyor yada 3 beraberlik. Zor gözüküyor.

adamlara havadan üçpuan geldi, kaybettikleri maçı zorla tekrar ettirdiler. birde biz beraberlik hediye ettik. sonra niye altı puan fark var? olur tabi.

F. Yıldırım
27.04.2014, 17:06
adamlara havada üçpuan geldi, kaybettikleri maçı zorla tekrar ettirdiler. birde biz beraberlik hediye ettik. sonra niye altı puan fark var? olur tabi.

Ayrıca bi forvetimiz olsa en az 5 puan farkla ikinci olurduk ya neyse.

Bud Spencer
27.04.2014, 17:11
dördüncü olursak sükür edelim

bazi arkadaslar ucuyor

antalya maci en zor macimiz olacak, gs macida cekismeli gecer + hakem bize karsi olacak

artvints
27.04.2014, 17:12
antalya yı üçleriz, bursayı da yeneriz, galatasaray maçı sıkıntılı geçebilir.

Uğur Kalyoncu
27.04.2014, 17:34
Bursasporu özetlerden izlediğim maçlarda çok beğeniyordum ama geçen hafta Elazığ maçındaydım öyle aman aman top falan oynamadılar..Belki ilk dk larda gol bulmaları etkilemiş olabilir ama geri kalan sürede kontraatak falanda yapamadılar..Bamba ve Özer sağlıklı bir şekilde dönerlerse galip gelebiliriz..

61trabzonomer
27.04.2014, 18:07
bursa da sakat cezalı var mı?

F. Yıldırım
27.04.2014, 18:15
bursa da sakat cezalı var mı?

Şamil Çinaz ve Serdar Aziz cezalı, Civelli ve Sercan Yıldırım ise sakat.

61trabzonomer
27.04.2014, 18:33
Şamil Çinaz ve Serdar Aziz cezalı, Civelli ve Sercan Yıldırım ise sakat.

ee alırız artık adamlarda başka adam mı var

F. Yıldırım
27.04.2014, 18:35
ee alırız artık adamlarda başka adam mı var

Fernandao sıkıntı yaşatabilir, fakat onu da oynaması halinde Bamba'ya teslim edersek, 3 puanla dönme şansımız yüksek.

laudrup61
27.04.2014, 18:48
4. bitirirsek uefada kaç ön eleme oynayacağız? 1 mi yoksa doğrudan gruplara mı kalıyoruz?

birde şu fernandao bizim meşhur fernandao mu? :)

F. Yıldırım
27.04.2014, 18:51
4. bitirirsek uefada kaç ön eleme oynayacağız? 1 mi yoksa doğrudan gruplara mı kalıyoruz?

Eskişehir, Türkiye kupasını alırsa 2 ön eleme oynarız, ama kupayı Gs alırsa tek ön eleme ile gruplara kalabiliriz. Ayrıca Türkiye'den Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılım yok.

laudrup61
27.04.2014, 18:53
Eskişehir, Türkiye kupasını alırsa 2 ön eleme oynarız, ama kupayı Gs alırsa tek ön eleme ile gruplara kalabiliriz. Ayrıca Türkiye'den Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılım yok.

sağol renkdaş

umarım dişimize göre rakip çıkar. puanımız çok iyi kukesi ayarında bir takım çıkarsa iyi olur

gurur6134
27.04.2014, 19:12
Yumlusuz ve bosingwasiz savunma dusunemiyorum..en zor macimiz kalan maclar arasinda..zekiyi beke ceker caner aykut ortada kadir solda varin siz dusunun artik..

Hakan
27.04.2014, 19:27
Bursa hedefsiz üstüne tribunler boş maç zor falan olmaz

Miserable
27.04.2014, 20:23
3 rakibimiz de önde şu an. Mis gibi cl heyecanı yaşamak varken 4.lük mücadelesi veriyoruz.:o

F. Yıldırım
27.04.2014, 20:27
3 rakibimiz de önde şu an. Mis gibi cl heyecanı yaşamak varken 4.lük mücadelesi veriyoruz.:o

Beşiktaş yenik durumda, Elazığ maçı çevirirse doğrudan katılma umutlarımızı koruyacağız.

artvints
27.04.2014, 20:30
resmen bize oynuyorlar, işte akıllı olcan, keşke dememek için zamanında sıkıcan kendini. her puanın önemi var.bu kötü beşiktaş şampiyonlar ligine direk giderse, kahrolurum. zaten uyuzum bunlara.

memozcan
27.04.2014, 20:33
bu sene en rahat 2. olunabilecek sezondu.. MRA gibi bir adamı başa geçirerek hem TSnin hem de 1461'in başını yaktı İHO iş bilmezi..

Yunus Emre SEYHAN
27.04.2014, 20:57
Karabük, Sivas ve Kasımpaşa bugun kazandı.

Bursa'yı kesin yenmek durumundayız.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 21:06
Tek işimize gelen Antalya'nın kaybetmesi oldu. Büyük ihtimalle son hafta formalite maçı oynarlar lâkin Bursa da hedefsiz kaldı o yüzden bu maçın değeri iyice arttı. Bursa'yı yenemezsek Avrupa Ligi zora girebilir. Bursa'yı yenip GS'ye yenilirsek o zaman da dördüncülük yalan olabilir. Sivas'ın Karabük'e, Kasımpaşa'nın BJK'ye yenilmesi bizi büyük ölçüde Avrupa'ya yollar...

kelkitli29
27.04.2014, 21:09
Heyecana gerek yok arkadaslar. 5. oluncada gidiyoruz Uefaya. Bir eleme fazla oynariz ama her elemede seribasiyiz. No Problem

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 21:18
Heyecana gerek yok arkadaslar. 5. oluncada gidiyoruz Uefaya. Bir eleme fazla oynariz ama her elemede seribasiyiz. No Problem

Beşincilik demek sezonu erken açmak demek. Hele ki Türkiye Kupası'nı Eskişehir alırsa sezonu daha da erken açma durumu olacak. Bu hem oyunculara hem de kadro planlaması açısından transferlere yansıyacak. Ayrıca ligi dördüncü bitirmenin 6 milyon TL ödülü var...

BDiler61
27.04.2014, 21:20
Bugünkü skorlardan sonra bu maçı kesin almalıyız.

Murat'
27.04.2014, 21:20
Çok tehlikeli maç, Sivasspor nefesi ensemizde maalesef, kalan üç maçımız da çok zor.

kelkitli29
27.04.2014, 21:21
Beşincilik demek sezonu erken açmak demek. Hele ki Türkiye Kupası'nı Eskişehir alırsa sezonu daha da erken açma durumu olacak. Bu hem oyunculara hem de kadro planlaması açısından transferlere yansıyacak. Ayrıca ligi dördüncü bitirmenin 6 milyon TL ödülü var...

5. bitirene ne kadar ödül var?

artvints
27.04.2014, 21:25
sivas avrupaya gidemez, kasımpaşa ciddi rakip gibi duruyor.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 21:25
5. bitirene ne kadar ödül var?

2.5 olması lazım...

ccd6167
27.04.2014, 21:28
sivas avrupaya gidemez, kasımpaşa ciddi rakip gibi duruyor.

kasimpasa bu hafta besiktasi yenerse o zaman cumbus basliyo zaten bjk fikstur zor

Bera B.
27.04.2014, 21:38
Maç tarihi öylesine mi yazıldı? Şu anda Lig Tv'nin sitesinde tüm maçlar pazar olarak görünüyor. Program açıklanmadı sanıyorum henüz?

memozcan
27.04.2014, 21:40
son hafta muhtemelen düşmüş bir antalya ile oynayacağız.. dolayısıyla bu hafta çok önemli.. ama her şeye rağmen kendi evimizde cinconu yenmeliyiz ki bu berbat sezonda bi tesellimiz olsun..

Ali İhsan
27.04.2014, 21:45
Bugünkü skorlardan sonra minimum 7 puan gerekecek sanırım....

Bu maçı alıp puan kaybı hakkımızı son iki maça saklayalım...

kudu_61
27.04.2014, 21:46
son hafta muhtemelen düşmüş bir antalya ile oynayacağız.. Dolayısıyla bu hafta çok önemli.. Ama her şeye rağmen kendi evimizde cinconu yenmeliyiz ki bu berbat sezonda bi tesellimiz olsun..
sizi bilmem ama ben şu son 3 maçta zoko ve colmanı görmek isterim sezon sonu da gönderilsinler şu son 3 maçı çıkarabilecek tecrübede bir kadromuz yok malesef yenerken iyi oynadık ama çok kötü bir erciyese ve antebe karşı bursa cincon ve eğer düşmez ise antalya maçları zor maçlar ki defanstan bosi ve yumlu yok iken

onur
zeki-aykut-caner-yusuf
bourca-colman
adrıan-özer-olcan
henri

zafercalikoglu
27.04.2014, 21:47
3 MAC 7 puan herhalde uefaya gideriz sanırım,hamide rekorlar kırar,

laudrup61
27.04.2014, 21:49
sivasın avrupa yasağı var mı?

haftaya bursayla en iyi ihtimal berabere kalırız, sivas rizeyi rahat geçecektir, bjk nin ölüm kalım maçı k.paşa ile hesapları var, k.paşa yenilebilir. karabükün haftaya yense bile bizi geçme şansı yok.

haftaya temizinden 5. yiz alıştırın kendinizi

hiçkimse bana kızmasın, gidipte çöplük takımlara beleş puanları kaptıran 2 farkla maç veren takıma kızın. büyük ihtimal avrupaya katılamayacağız, şu fbliler avrupaya gidiyoruz falan diyorlar ne ayaksa, olurda uefa kelek yaparsa sıkıntı olacak

mustafa0661
27.04.2014, 21:51
Trabzonspor'un ekonomik sıkıntıları var UEFA'nın standartlarına uymuyor biran once çözülmelidir bu sorun

Hakan Yeşilyurt
27.04.2014, 21:54
sivasın avrupa yasağı var mı?

haftaya bursayla en iyi ihtimal berabere kalırız, sivas rizeyi rahat geçecektir, bjk nin ölüm kalım maçı k.paşa ile hesapları var, k.paşa yenilebilir. karabükün haftaya yense bile bizi geçme şansı yok.

haftaya temizinden 5. yiz alıştırın kendinizi

hiçkimse bana kızmasın, gidipte çöplük takımlara beleş puanları kaptıran 2 farkla maç veren takıma kızın. büyük ihtimal avrupaya katılamayacağız, şu fbliler avrupaya gidiyoruz falan diyorlar ne ayaksa, olurda uefa kelek yaparsa sıkıntı olacak

senin hayattan bir bekletten varmı..

yöneticiler bu adam hala niye forumda...

zahido
27.04.2014, 21:55
Antalyanin bu maclarini alacagini dusunuyordum yanilmisim.

Zaten buyuk ihtimal kume dusecekler oyuzden son hafta Antalyaya karsi galibiyet alacagimizi dusunuyorum.

Hersey Bursa macina bagli aslinda. Haftaya bu maci galibiyetle kapatirsak buyuk bir htimal garantilemis oluruz gibime geliyor.

mustafa0661
27.04.2014, 21:55
senin hayattan bir bekletten varmı..

yöneticiler bu adam hala niye forumda...

Küfür hakaret yok özgür forum degilmi burası?

Kazım Uzunboy
27.04.2014, 22:30
Trabzonspor'un ekonomik sıkıntıları var UEFA'nın standartlarına uymuyor biran once çözülmelidir bu sorun

Galatasaray'ın bile -ekonomik anlamda- katılabileceği Avrupa Kupaları'na katılamayacak durumda değiliz.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2014, 22:31
Bugünkü skorlardan sonra minimum 7 puan gerekecek sanırım....

Bu maçı alıp puan kaybı hakkımızı son iki maça saklayalım...

Dördüncülük açısından rakibimiz Sivas ama Avrupa açısından rakibimiz Kasımpaşa. Kalan 3 maçta en kötü 6 puan aldığımızı düşünsek bile Kasımpaşa'nın da mutlaka kalan 3 maçın birinde galip gelmemesi gerekiyor ancak bu durumda Avrupa garanti oluyor. Sivas ve Kasımpaşa kalan maçlarının hepsini kazanırsa 6 veya 7 puanın hiçbir farkı yok. Fikstürde hedefsiz kalan Akhisar'ın ve küme düşme hattından biraz uzaklaşan Rize'nin Sivas ve Kasımpaşa ile maçları var. Kasımpaşa'nın BJK ve Sivas'ın Karabük maçları daha ciddi gözüküyor...

Sibel
27.04.2014, 22:33
İnşallah seri bozulmaz.

brnclhn
27.04.2014, 22:57
5.lik de avrupa için yeterli 3 takım uefa ya gidiyo...2. 3. şamp. ligi. 4. 5. ve kupadan eskişehir avrupa ligi

Hüseyin Başoğlu
27.04.2014, 23:15
sıkıntılı bir dönemdeyiz belki sakatlar ve cezalılar açısından ama 3 te 3 yapmamız çok önemli....cidden ufukta kimsenin beklemediği birşeyler olabilir diye düşünüyorum :)

Not=Gençlerbirliği bizim için önemli şuan :) 3 te 3 yapmaları dileğiyle :)

Ogün YAZICI
28.04.2014, 00:00
son hafta antalya'nın sahaya umutsuz çıkması için haftaya erciyes'in antep'i yenmesi şart.bursaspor'u yendiğimiz takdirde kasımpaşa beşiktaş'a takılması durumunda kasımpaşa ile işimiz biter...sivasspor çok ekstra galibiyetler ile buraya geldi.gs ve bjk'yi kötü zamanlarında yakaladı.haftaya rize'yi de rehavetin ortasında yakalıyor gibime geliyor...

Oğuzhan
28.04.2014, 01:11
Sakat ve cezalılar olmasa kazanırdık ama beraberlik bekliyorum ben.

Fatih Kuloğlu
28.04.2014, 01:15
Son 3 maçımızda 9 puanı alacağız bakında görün.

Alihan Ertürk
28.04.2014, 01:31
Aylarca beklediğimiz maça gidemeyecez işe bak.. :)

Neyse belkide böylesi daha iyi oldu.. TV'den de izlemem maçı kafam rahat olur.

Fatih Öztürk
28.04.2014, 01:46
Malouda son gunlerde extra çalışıyormus.Hami hocanin gözüne girerse haftaya kadroya alınabilir.

Fatih Öztürk
28.04.2014, 01:47
Son 3 maçımızda 9 puanı alacağız bakında görün.

Bende böyle düşünüyorum.

fadigaTS
28.04.2014, 01:51
Henrique oynarsa golünü atar :D Gol kralı olursa bu sene büyük bir şok olacak herkes için :)

Fatih Kuloğlu
28.04.2014, 02:16
Malouda bu saatten sonra uçsa alınmasın kadroya.

figirm
28.04.2014, 10:10
Açıkçası bu hafta çok umutluydum,hem Sivasın hem de Kasımpaşanın kazanmasını beklemiyordum. Karabükün kazanması tek iyi sonuç.Son hafta Karabük-Sivas maçı bizim için büyük avantaj olabilir.Şampiyonlar liği hayali kuran arkadaşlar,herhalde bu hafta yaklaşan tehlikeyi görmüşlerdir.Hala en avantajlı takım biziz.Ama Sivas habire şapkadan tavşan çıkarıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
28.04.2014, 10:14
skor 0-3 .goller henrique yusuf olcan...

duyurukcu
28.04.2014, 10:18
sikevasspor elde etse bile avrupaya gidemez,gs kupayı alırsa ki bence alacak,şikevası da ilk 6 nın içinde sayarsak bizle beraber kasımpaşa ve karabük de avrupaya katılacaktır

Tayfun Aydın
28.04.2014, 10:22
Biz 3 maçı alırmıyız bilmiyorum ama başiktaşın kalan 3 maçtan 4 puan çıkartamayacağını düşünüyorum. Kasımpaşa ve Elazığ maçlarından en fazla bir puan alırlar. Son maç Gençlerbirliğinin hedefi yok o maçı alırlar işte. Bu seneyi çok boşa harcıdık haybeye bir sürü puan kaybettik ve hakemler sağolsun bu sene direk etkilediler sıralamayı. O olsa bu olsa diye konuşmak için çok geç ama. Sivas ve Karabük maçın da yedikleri bariz penaltılar Eskişehir maçında Zeki nin eline çarpıp verdikleri penaltı boğazlarında kalsın.

figirm
28.04.2014, 10:30
sikevasspor elde etse bile avrupaya gidemez,gs kupayı alırsa ki bence alacak,şikevası da ilk 6 nın içinde sayarsak bizle beraber kasımpaşa ve karabük de avrupaya katılacaktır
An itibarıyla GS-BJK ve Eskişehir Avrupayı garantilemiş durumda.Kupa finalinde Eskişehir kaybetse de GS, şampiyonlar liğine gideceği için UEFAyı garantiledi.Yine de kupa finali bizim için çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFAyı hakeden ilk takım olacak.Bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak. GS kazanırsa 4.sıra UEFAya gidecek en avantajlı pozisyon olacak ve tek eleme ile gruplara kalacak.Özetle bizim için en iyi tablo,liği 4.bitirip kupayı GSın kazanması.

Ayhan Yüksek
28.04.2014, 11:55
3 Mayıs Cumartesi: 15.30 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
15.30 Medical Park Antalyaspor-Elazığspor (Akdeniz Üniversitesi)
15.30 Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15.30 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)
19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
4 Mayıs Pazar: 15.30 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)
15.30 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

Maçımız 3 Mayıs değil 4 Mayısta,ayrıca bu ne kıytırık saçma bir programdır ki bütün önemli maçlar 15:30 da istanbul pislikleri ise 19:00 da,asıl adice olan neden 4.lük için çekişen ve küme düşme potasındaki maçlar (Rize maçı ) aynı gün değil sonuçta 3 hafta kalmış maçların aynı gün aynı saatte olması lazım,şerefsizler gitmişler bizim maçı Pazar 15:30 a koymuşlar.

Alper Beyazay
28.04.2014, 12:03
Haftaya gs berabere kalır, bjk yenilir. Biz kazanırız. 3.lük şansımız son haftaya kalır.

Sefa
28.04.2014, 12:13
3.lük şansımız dün gece bitti 4.lük şansımız da bayağı zora girdi..

Tayfun Aydın
28.04.2014, 12:21
Haftaya gs berabere kalır, bjk yenilir. Biz kazanırız. 3.lük şansımız son haftaya kalır.

Matematiksel olarak herşey mümkün de mantıklı bakınca pek de mümkün görünmüyor. Gençlerbirliği bizim için kilit takım ama adamlar ne Avrupa derdi var ne de düşme dertleri. Beşiktaşın puan kaybedeceğini düşünüyorum ama onlara da ikili averajla kaybediyoruz.

angraf
28.04.2014, 13:42
eskişehir maçında hakem hataları olmasa şuanda bu boktan sezonda şampiyonlar ligi hesabı yapıyor olurduk. Bu sezon sivasın carlosla olan uyumu ve atifi süper performansı yadsınamaz. Sezon sonu gs falan alır zaten

Furkan Dündar
28.04.2014, 15:42
Malouda son gunlerde extra çalışıyormus.Hami hocanin gözüne girerse haftaya kadroya alınabilir.

Oldu olacak Colman ile zokorayı da 11 e koyalım takım tam köy takımına dönsün bunu gören diğerleri de onlar gibi yapınca burda basıp bağırmak yok ama
Bu adamları değil kadroya kapıdan içeriye sokmam

Hakan Yeşilyurt
28.04.2014, 16:34
bursaya karşı defans hatası yapmazsak gol yemeyiz
eğer öne gecersekde.hakem uyduruk bir penaltı verebilir.her zaman ki gibi

Fatih Öztürk
28.04.2014, 16:37
Oldu olacak Colman ile zokorayı da 11 e koyalım takım tam köy takımına dönsün bunu gören diğerleri de onlar gibi yapınca burda basıp bağırmak yok ama
Bu adamları değil kadroya kapıdan içeriye sokmam

Oldusu olacağı laf değil şimdi.Colman ile Zokora'nın durumuyla Malouda'nın durumu aynı değil.Malouda antreman eksikliğini giderdiğinde kadroya dahil edilecek.Zokora ile Colman sezon sonuna kadar kadro dışı yani kesin gidici.

Taner Uykuçeken
28.04.2014, 17:09
Galatasaray'ın bile -ekonomik anlamda- katılabileceği Avrupa Kupaları'na katılamayacak durumda değiliz.

işte bende bunu çözemiyorum,
ota boka ceza veren Bu Fifa ve Uefa nın konu Türkiye olunca neden 3 maymunu oynadığını anlayamıyorum

bu Ülkede sporda Irçılık var Şike var Transferlerde usulsüzlükler var, mali tablolara hiç girmiyorum zaten bakkal dükkanlarından beter ee ceza nerde

F. Yıldırım
28.04.2014, 17:17
işte bende bunu çözemiyorum,

ota boka ceza veren Bu Fifa ve Uefa nın konu Türkiye olunca neden 3 maymunu oynadığını anlayamıyorum

bu Ülkede sporda Irçılık var Şike var Transferlerde usulsüzlükler var, mali tablolara hiç girmiyorum zaten bakkal dükkanlarından beter ee ceza nerde

Aslında bu yıl PSG, Man. City gibi takımlar için finansal dengesizlikleri gözardı ettiler. Yoksa gs ceza alabilirdi.

Yusuf ve Bosingwa'nın sakatlıkları ciddi değilmiş, büyük ihtimalle ikiside oynayacakmış.

Alper Beyazay
28.04.2014, 17:38
Matematiksel olarak herşey mümkün de mantıklı bakınca pek de mümkün görünmüyor. Gençlerbirliği bizim için kilit takım ama adamlar ne Avrupa derdi var ne de düşme dertleri. Beşiktaşın puan kaybedeceğini düşünüyorum ama onlara da ikili averajla kaybediyoruz.

Bi umut. :)

Mustafa OK
28.04.2014, 18:40
4. lük tehlikede siz 3. lükten bahsediyosunuz... 4. olursak öpüpte başımıza koyalım... UEFA ya gidelim başka bişey istemiyorum ben...

Cafer Bulur
28.04.2014, 18:42

3.cülük bayagi bir zora girdi artik 4.cülügü korumak durumundayiz bunun icinde bursa macini kayipsiz gecmek zorundayiz.

Gs macinin bir garantisi yok ama pazar günü rakipten daha fazla istersek kazaniriz avrupa hedefimiz icin bursa maci final olacak.

Murathan
28.04.2014, 18:44
Zor maç.
Hücum oynamalıyız.
Zaten en az 2 gol yeriz bu maç en azından 2 tane atabilelim.

Hakan
28.04.2014, 18:44
Zor maç.
Hücum oynamalıyız.
Zaten en az 2 gol yeriz bu maç en azından 2 tane atabilelim.

Gol yeme ihtimalimiz çok düşük bence ne 2 golü :rolleyes:

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2014, 18:52
Kolay geçer....

DeAgLeMaNyAq
28.04.2014, 19:07
Bursa'dan büyük ihtimalle gol yeriz diye tahmin ediyorum hücum yönünden hiç fena değiller hele ki Fernandao'nun etkisiz olduğu maç çok az. Mustafa'nın yoluğunda Aykut ne yapar bilmiyoruz. Bamba deseniz 4 aydır oynamıyor. Bosingwa yetişir mi o da soru işareti. Caner veya Mustafa Akbaş oynarsa durum daha da vahim kesin yaka paça indirirler adamı...

AhmetG.
28.04.2014, 20:01
Özer yetişirse kazanabiliriz. Zaten Yusuf ve Henri formda. Belki Olcanda gününde olur.

Süleyman Baykan
28.04.2014, 20:09
4. lük tehlikede siz 3. lükten bahsediyosunuz... 4. olursak öpüpte başımıza koyalım... UEFA ya gidelim başka bişey istemiyorum ben...

5.cide UEFA'ya gidiyor ben UEFA'yı garanti görüyorum gözüm 3.lükte:)

memozcan
28.04.2014, 20:27
bursanın defans kurgusu bizden daha kötü.. çok dengesiz hücum ediyorlar ve tek topla pozisyon veriyorlar.. eğer henriqe son haftalardaki paylaşımcı kimliğinde olursa goller buluruz, yok sığırlığa devam ederse yenilebiliriz de.. olcanın da şu tutukluğundan acilen çıkması lazım..

Muhteva
28.04.2014, 21:44
An itibarıyla GS-BJK ve Eskişehir Avrupayı garantilemiş durumda.Kupa finalinde Eskişehir kaybetse de GS, şampiyonlar liğine gideceği için UEFAyı garantiledi.Yine de kupa finali bizim için çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFAyı hakeden ilk takım olacak.Bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak. GS kazanırsa 4.sıra UEFAya gidecek en avantajlı pozisyon olacak ve tek eleme ile gruplara kalacak.Özetle bizim için en iyi tablo,liği 4.bitirip kupayı GSın kazanması.

4. bitiren eleme falan oynamıyor direk gruplara dahil oluyor Eskişehir'in kazanması birşeyi değiştirmez sadece Uefa'ya 2 takım direk katılmış olur eğer fener avrupaya gitmiş olsaydı 4. olan playof oynayacaktı..

Yoksa yanlışmı biliyorum :confused:

Normalde 3. olan takım direk gruplara katılıp Playof ve elemeler 4. ve kupa finalistleri için değil mi..?

F. Yıldırım
28.04.2014, 21:50
4. bitiren eleme falan oynamıyor direk gruplara dahil oluyor Eskişehir'in kazanması birşeyi değiştirmez sadece Uefa'ya 2 takım direk katılmış olur eğer fener avrupaya gitmiş olsaydı 4. olan playof oynayacaktı..

Yoksa yanlışmı biliyorum :confused:

Normalde 3. olan takım direk gruplara katılıp Playof ve elemeler 4. ve kupa finalistleri için değil mi..?

Türkiye'den Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılım yok. Sadece lig şampiyonu doğrudan Şampiyonlar Ligi gruplarına katılır, geri kalan bütün takımlar ister ŞL ister AL olsun eleme yapıyorlar.

Arkadaşın da dediği gibi Eskişehir kupayı kazanır ve biz ligi 4. bitirirsek, Eskişehir tek ön eleme; biz ise 2 ön eleme oynarız. Fakat gs kupayı alırsa ve biz de 4. bitirirsek play-off'la yani tek öne eleme ile gruplara kalabiliriz.

Muhteva
28.04.2014, 22:02
Yok artık ya bu nasıl bir çifte standart pes doğrusu..

kalavara
28.04.2014, 23:10
stoper yok, bek yok, napcaz bu maçta biz yaa

Anıl C
28.04.2014, 23:11
bosingwadan haber yok daha galiba?

Anıl C
28.04.2014, 23:13
defans dörtlüsü kadir-aykut-akbaş-caner olur galiba
zaten başka da kimse kalmadı

Hüseyin Başoğlu
28.04.2014, 23:15
defans dörtlüsü kadir-aykut-akbaş-caner olur galiba
zaten başka da kimse kalmadı

antremanlara başladım ben çıkıcam sahaya :D:D her şey yolunda ama tek sorun 6 günde 20 kilo verip teknik öğrenmem gerek :D

Bud Spencer
28.04.2014, 23:18
Bursa'dan büyük ihtimalle gol yeriz diye tahmin ediyorum hücum yönünden hiç fena değiller hele ki Fernandao'nun etkisiz olduğu maç çok az. Mustafa'nın yoluğunda Aykut ne yapar bilmiyoruz. Bamba deseniz 4 aydır oynamıyor. Bosingwa yetişir mi o da soru işareti. Caner veya Mustafa Akbaş oynarsa durum daha da vahim kesin yaka paça indirirler adamı...

bambanin oynayacagini düsünmüyorum
merkezde aykut caner oynar

cakalkerem
29.04.2014, 00:06
çok zor maç olur

DeAgLeMaNyAq
29.04.2014, 00:22

Zeki sağbekte saç baş yolduruyordu yeniden oraya geçerse sıkıntı olabilir ha Caner'den daha kötü oynayacağını sanmıyorum. Soner çok narin kalıyor Bourceanu da onun açığını kapatayım derken kart görmesin en çok GS maçında lazım...

hodlu
29.04.2014, 00:24
Hami dik durdukça her maç kadro eksiliyor. Hayırlısı ile şu ligi bitirsek...

Anıl C
29.04.2014, 00:39
antremanlara başladım ben çıkıcam sahaya :d:d her şey yolunda ama tek sorun 6 günde 20 kilo verip teknik öğrenmem gerek :d

:d :d

cakalkerem
29.04.2014, 00:50
antreman yapmayan takım idmanlara başlayınca sakatlıklar ortaya çıktı

Anıl C
29.04.2014, 00:59
birde bosingwa sağbekte rahat oyuna alışmıştı
stopere geçince fazla aksiyonla beraber zorlandı tabi

Hakan Yeşilyurt
29.04.2014, 09:10
1-3 alacağız insallah.hengrige olcan olcan

tahsinsever
29.04.2014, 10:00
arkadşlar saha kapama cezamız ne zaman bitiyor 5+1'den 3+1'e düşünüce bu sezon bitmesi lazım net bilen varsa yazsın lütfen.

Samet Türkmen
29.04.2014, 10:03
Ev sahibinin cezasından dolayı bizim maça gidemememiz kesinlikle hak ihlâli. Dava etsek kazanırız.

Kazım Uzunboy
29.04.2014, 10:55
Bosingwa Bursaspor maçında yok.

Kaynak: Yunus Emre Sel -twitter hesabı

Adem Akyüz'
29.04.2014, 11:02
arkadşlar saha kapama cezamız ne zaman bitiyor 5+1'den 3+1'e düşünüce bu sezon bitmesi lazım net bilen varsa yazsın lütfen.

Evet bu şekilde bu sezon bitiyordu ama biz sonra küfreden 2 maç ceza daha yedik. Önümüzdeki sezon ilk iki maç cezalı.

Bilal Karadeniz
29.04.2014, 11:39
Bourceanu bu maç'da kesinlikle kart görmemeli galatasaray maçı için en önemli oyuncumuz.aynı şekilde özer'de ilk 11'de başlamamalı.sakatlığı nüksedebilir.

Bedri Sertkaya
29.04.2014, 12:01
Fark yemesek iyi yumlu yok bosingwa yok kadir caner aykut demirli defansı düşünmek istemiyorum zeki'de ekle kabus

Bosingwa Bursaspor maçında yok.

Kaynak: Yunus Emre Sel -twitter hesabı

Bedri Sertkaya
29.04.2014, 12:04
Aykut oynamasın o oynarsa kafadan yeniksin zaten ne olur şu aykut sakatlanıp sezonu kapatsa

Muhammet Hacısalihoğlu
29.04.2014, 12:33
defans yok, hadi hayırlısı..

Harun-61
29.04.2014, 12:37
Igrenc bir sezon'un en önemli maci ve defans hattimiz yok :(

Yiğit Gayretli
29.04.2014, 12:48
Akbaş stopere geçer.

Gurpas
29.04.2014, 12:49
Kazanırız rahat olun 0-4

Ali İhsan
29.04.2014, 12:53
Henri-Adrian-Yusuf-Olcan'ın bol bol gollerine ihtiyacımız olacak belli...

Onur'a da çok iş düşer...

2-4 falan biterse anca alabiliriz...

Remzi
29.04.2014, 13:08
Dünya bizi konuşabilir

Orhan GÜNEY
Bursaspor-Trabzonspor maçında bir sürprizle karşılaşabilirsiniz… Kulüpler anlaştı, bu kez tepki sırası futbolcularda…
Kim ne derse desin; Bursaspor’un bu sezonu çalkantılı geçirmesinde Erkan Körüstan yönetiminin ne kadar hatası varsa, istediklerini elde edemedikleri için kriz yaratanlar ile TFF’nin paralı askerleri de o kadar suçlu…

Hakemlerin durumu ortada; tam bir zavallılar ordusu… Gözlerini para bürümüş olacak ki, lige ayar vermek için ellerinden geleni yaptılar ve başarılı oldular…

Asıl burada, Kulüpler Birliği Vakfı’nı sorgulamak lazım…

Neyse; bu hafta Bursaspor-Trabzonspor maçında TFF ve MHK’ya büyük tepki olacak. Hem de Dünya’da ses getiren cinsten…

İki kulüp yönetimi dün itibariyle anlaştı. Sahada futbolcuların gerçekleştireceği müthiş bir protesto olacakmış…

Maç başlar başlamaz da, en az 5 dakikayı bulacak bir tepki. Çeşitli fikirler var, ancak bu işten kulüplerin veya futbolcuların zarar görmemesi gerekiyor. Sizin de enteresan fikirleriniz varsa, mutlaka kulübe veya bize bildirin yazalım…

YÖNETİCİ ADAYLARI KAÇIYOR

Erkan Körüstan, kongrede aday olmayacağını açıkladı. Kimileri bunu “Zafer kazandık” şeklinde yorumlayabilir. Yeniden adaylığı düşünmediğini açıkladığında sadece şu sözleri aklıma geldi: “Avrupa kupalarına katılmazsak zaten bırakırım.” Onun için, fazla söze gerek yok sanırım…

Tabii, herkes kimlerin bu işe talip olacağıyla ilgili fikir yürütüyor. Çeşitli senaryolar üretiyorlar… Dikkatimi çeken sadece şu oldu; kulüpte görev yapabilecek bir çok insan, bu sezon edilen küfürlerden oldukça rahatsız… O nedenle, kaçıyorlar.

BORÇ NE KADAR?

Kulübün mali yapısı da, en az yeni seçilecek yönetim kadar merak konusu…

Edindiğim bilgiye göre, kulübün 37 milyon lira açığı var. Ama henüz kesinleşmiş bir rakam da yokmuş…

Üç aşağı beş yukarı tablo bu. Yönetim, kongrede ayrıca tahmini bütçeyi de açıklayacak. Özellikle UEFA’dan gelen bütçe açığı savunması üzerine, Erkan Körüstan, bir daha böyle bir sıkıntı yaşanmaması adına 2015 yılına kadar ki, tahmini bütçeyi belirleyecek.

TRANSFER YAPILMALI MI?

Tabii, en önemli kalemlerden biri de transfer…

Yan sayfada mevcut oyuncuların durumunu göreceksiniz. Geçen sezon, kongre telaşı nedeniyle transferde geç kalınmış, belirlenen isimler başka kulüplere gitmişti. Bu yıl da yine bir kongre telaşı var. Yönetimlerde devamlılık esastır ilkesiyle, Erkan Körüstan’ın bazı görüşmeler yaptığını biliyorum. Sadece bir isim vereceğim; Aydın Karabulut. Sivasspor’la 1 yıllık mukavele yapmıştı. Belli bir aşamaya gelinmiş, umarım kendisiyle sözleşme imzalanır. Yeni gelecek yönetimin de Aydın Karabulut ismine itiraz edeceğini düşünmüyorum. Bu arada, Taiwo’ya Yunanistan’dan, Frey’e de İtalya’dan teklifler varmış. Umarım, onlar da, bunları değerlendirirler.

http://www.olay.com.tr/makale/orhan-guney/dunya-bizi-konusabilir/23110.html#.U19531V_tiY

Uğur Demircioğlu
29.04.2014, 13:10
ONUR

M.AKBAŞ CANER AYKUT KADİR

ÖZER BURCU

OLCAN ADRİAN YUSUF

HENRİ

Başka seçenek yok gibi. Bosingva.nın sakatlanması çok kötü oldu.

artvints
29.04.2014, 13:16
.......................onur.................
..zeki......caner.......aykut....kadir
...........bourceanu...soner
...olcan..........adrian...........yusuf
...................henrique

duyurukcu
29.04.2014, 13:23

fernandaonu n boy avantajını da düşünürsek aykutun yanında mustafa akbaş oynayacaktır caner yine sağda zeki yine ortada olacaktır

Timur Mikhail
29.04.2014, 13:27
Vay arkadaş bu hafta defans hattımız ptt1.lig seviyesinde.

artvints
29.04.2014, 13:29
fernandaonu n boy avantajını da düşünürsek aykutun yanında mustafa akbaş oynayacaktır caner yine sağda zeki yine ortada olacaktır

farketmez pek, ben soneri kadroya sokmaya çalışıyorum, mustafa çok sakar ama, canımı sıkıyor.

Courage
29.04.2014, 14:07
presi ileride başlatmamız defanstaki eksiklerimizi o kadar belli etmez.Tabii yapabilirsek...

Geriye yaslanırsak fena!

AhmetG.
29.04.2014, 18:40

Edriyn yerine Özer oynarsa, Soner ancak o mevkide oynar.

artvints
29.04.2014, 18:45
Edriyn yerine Özer oynarsa, Soner ancak o mevkide oynar.

benim bu konuda bir mesajım vardı, hami hocanın başlığında. ben de aynen öyle düşünüyorum.özer ve soner bourceanu nun önünde birbirini iyi tamamlarlar. bu iş denge işi. bakalım özer dönerse, soner le birlikte bir maç beraber oynarlarken görmek isterim.

AhmetG.
29.04.2014, 18:50
benim bu konuda bir mesajım vardı, hami hocanın başlığında. ben de aynen öyle düşünüyorum.özer ve soner bourceanu nun önünde birbirini iyi tamamlarlar. bu iş denge işi. bakalım özer dönerse, soner le birlikte bir maç beraber oynarlarken görmek isterim.

Aynen Özer orta sahaya adriandan daha çok yardım ettiği için Sonerde o bölgede çok daha rahat oynar. Kaldı ki Sonerin artık kendini kanıtlama zamanı geldi de geçiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
29.04.2014, 19:08
Bu maç çok önemli, UEFA yolunda kayba tahammül yok.

bordo08
29.04.2014, 21:08
Bu maçın öncesinde bursasporlu futbolcularla birlikte tff yi protesto edeceklermiş.Beş dakika boyunca sahada beklenecekmiş.Biz şu eylemi şikecilerle oynadığımız maçta yapmalıydık.Bursa fener maçında kapalıceza evine hoşgeldiz pankartıda açmışlardı tebrik etmek gerekir..

kudu_61
30.04.2014, 00:15
Bursa Olay gazetesi muhabiri Orhan Güney'in iddiasına göre Bursaspor ve Kulübümüz dün itibariyle anlaştı.

Bu hafta oynanacak Bursaspor-Trabzonspor maçı başlar başlamaz, TFF ve MHK’ya sahada futbolcuların gerçekleştireceği müthiş bir protesto olacak.

inşallah ANADOLUDAN ÇIKACAK 2 BÜYÜK SES GEÇDE OLSA YANKI UYANDIRIR

sasort
30.04.2014, 01:08
...............onur.....................
caner......aykut....mustafa...kadir

................alex...zeki...............

olcan..............adrian...............yusuf

....................henrique..................

ikinci yarı maçın ilerleyen dk larında emre soner girer bu maçı alırız inş

sasort
30.04.2014, 01:34
maç özetlerine bakıyordum arkadaşlar ikinci yarı

aynı kadro adamlar aynı ne değişti

geçen maçlara bakıyorum

zokora malouda colmanın mücadelenden yoksun futbolları çıkıyor karşımıza

bir colman mı zekimi derseniz tabiki colman ama

o colman 90 dk şavaşmadığını görüyorum arkadaşlar

çok ta kötü maçlar çıkarmamışız hami başkanlığında

eskişehir maçını hakem katletti

elazığ maçını şanssızlık diyelim

kasımpaşa maçı jankonun benden bir .... olmaz dedği maçtı janko yüzünden kaybettik

sivasa kendi evinde 4 tane

erciyese 5 tane attık

memmedaga
30.04.2014, 01:41
Fernandao ya d'kkat bu adamda iş var.

Fernandao ve Niasse dikkat çekiyor

Anıl C
30.04.2014, 02:23
Hocanin akli varsa bourceanu-zeki ikilisini bozmaz
Defsns dortlusu bu macta caner-akbas-aykut-kadir kafi
Soner'i niasse'ye karsilik akhisar'a vermis bile olabiliriz

Anıl C
30.04.2014, 02:25
Ah jaja ah...

Fatih Kuloğlu
30.04.2014, 04:16
Ah jaja ah...

Valla her bursa maçında benimde aklıma jaja gelir :D

realist07
30.04.2014, 04:47
atromitos 'un stoperlerinden birisini alabilsek CHRISTOS ARKOUDAS, sağ bek daha 23 yaşında, bence tam bize göre bi oyuncu , atromitos takımı bu sene iç sahada sadece 6 gol yediler, izleyeceksin böyle adamları en az 6-7 ay, transfer böyle yapılır, gençler bursa maçını seyrettim yeminle berbat oynadı bursa o kadar söyleyeyim, bu bursa yı rahat yenmemiz lazım.

duyurukcu
30.04.2014, 12:03
bu çağatay şahan eskişehir maçının hakemi değilmiydi ?

Mustafa OK
30.04.2014, 12:25
bamba nın oynama ihtimali varmı...

aksamvakti
30.04.2014, 12:46
...............onur.....................
caner......aykut....mustafa...kadir

................alex...zeki...............

olcan..............adrian...............yusuf

....................henrique..................

ikinci yarı maçın ilerleyen dk larında emre soner girer bu maçı alırız inş

MRA kendi oyuncularina guvenip sezona bu oyunculari hazirlamadi. Hami catir catir oynatiyor. Keske yas ortalamamiz daha genc olsaymis..

Derin Trabzon
30.04.2014, 13:18
Bursa Olay gazetesi muhabiri Orhan Güney'in iddiasına göre Bursaspor ve Kulübümüz dün itibariyle anlaştı.

Bu hafta oynanacak Bursaspor-Trabzonspor maçı başlar başlamaz, TFF ve MHK’ya sahada futbolcuların gerçekleştireceği müthiş bir protesto olacak.

inşallah ANADOLUDAN ÇIKACAK 2 BÜYÜK SES GEÇDE OLSA YANKI UYANDIRIR

Bu haberin aslı var mı?

Aman İHO duymasın sonra mani olur, bizim ne haddimize hak aramak!

Oğuzhan Turhan
30.04.2014, 13:20
gençler bursa maçını seyrettim yeminle berbat oynadı bursa o kadar söyleyeyim, bu bursa yı rahat yenmemiz lazım.

Maçı izlemesek bu dediğine inanacağız.
Bursanın 2 net penaltısını es geçti hakem.

Uğurtan
30.04.2014, 13:36
Özer ve Bamba çift kalede yer almışlar sanırım.

İkisi de oynar o halde.

Mustafa OK
30.04.2014, 14:08
bamba bu maç oynamalı eğer sakatlığı geçtiyse yoksa hava toplarında yanarız...

Soner Albayrak
30.04.2014, 15:16
Yeniliriz..

angraf
30.04.2014, 16:40
3-1 yeneceğiz. Gs maçı öncesi kaybetmek yok .

Murathan
30.04.2014, 16:57
Bamba oynayabiliyorsa oynamalı

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2014, 17:04
Bursa'da kaleci Frey yok sanırım. Savunmada da genç bir oyuncu oynayacakmış.

Ömer SEVİNÇ
30.04.2014, 18:46
Bamba oynamasın arkadaş. Adam hazır değil yüzde 99. Böyle olunca kesin sakarlık yapar o herif.

DeAgLeMaNyAq
30.04.2014, 19:01
1.91'lik Fernandao karşısında 1.80'lik Aykut zaten kısa kalıyor. Önceki maçlarda Mustafa sayesinde bu eksiğimizi kapatıyorduk. Şimdi 1.82'lik Caner oynayıp hata yapıp gol yedirse neden 1.92'lik Bamba oynamadı sesleri çıkacak. Ha Bamba hazır olmamasının etkisiyle kötü oynarsa da bu sefer neden Caner oynamadı denilecek. Bu tercih konusunda Hoca'nın işi gerçekten zor ancak savunma oyuncuları uzun sakatlıktan sonra çok daha kolay adapte olurlar çünkü kendilerinen beklenenler sınırlıdır. Mühim olan çabukluklarını kaybetmemiş olmaları. Ama bir hücum oyuncusu aylarca sakatlandı mı yetenekleri sekteye uğrar, beyni ayaklarına hükmetmekte zorlanır...

Anıl C
30.04.2014, 19:53
Acaba hami hoca ortasahayi
Alex-Özer-Adrian ile mi yoksa Alex-Özer-Zeki ile mi kuracak?
Diger uclunun Yusuf-Henrique-Olcan'in yeri garanti

Anıl C
30.04.2014, 19:56
1.91'lik Fernandao karşısında 1.80'lik Aykut zaten kısa kalıyor. Önceki maçlarda Mustafa sayesinde bu eksiğimizi kapatıyorduk. Şimdi 1.82'lik Caner oynayıp hata yapıp gol yedirse neden 1.92'lik Bamba oynamadı sesleri çıkacak. Ha Bamba hazır olmamasının etkisiyle kötü oynarsa da bu sefer neden Caner oynamadı denilecek. Bu tercih konusunda Hoca'nın işi gerçekten zor ancak savunma oyuncuları uzun sakatlıktan sonra çok daha kolay adapte olurlar çünkü kendilerinen beklenenler sınırlıdır. Mühim olan çabukluklarını kaybetmemiş olmaları. Ama bir hücum oyuncusu aylarca sakatlandı mı yetenekleri sekteye uğrar, beyni ayaklarına hükmetmekte zorlanır...

Bu macta defanstan cok gorev orta saha ve ileri ucun olacak.
Bu iki bolge defans kurgumuzun olasi aciklarini kapatacak duzeyde hizli, dikine ve yuksek pas orani ile oynamali

Sacit
30.04.2014, 20:20
Hami Mandıralı'ya nasihat;

zeki'yi orta sahada oynatıp, Gökhan Alsan'ın geleceğini yok etme ve o mevkide gökhan alsan'ı oynat.. Gökhan Alsan oynamayı hak ediyor

Murat Acar
30.04.2014, 20:24
Hami Mandıralı'ya nasihat;

zeki'yi orta sahada oynatıp, Gökhan Alsan'ın geleceğini yok etme ve o mevkide gökhan alsan'ı oynat.. Gökhan Alsan oynamayı hak ediyor

Neye göre oynamayı hakettiğinide açıklarsan memnun olacağım ...Yani öyle bir söyleyişin varki antrenmanları senin yaptırdığını düşüneceğim...

Sacit
30.04.2014, 20:28
Neye göre oynamayı hakettiğinide açıklarsan memnun olacağım ...Yani öyle bir söyleyişin varki antrenmanları senin yaptırdığını düşüneceğim...

O mevkide Gökhan'ın mı oynaması daha akıllıca olur, yoksa (adını söylerken bile tiksiniyorum) zeki'nin mi ? Gökhan Alsan çok daha yetenekli bir çocuk.. bu zamana kadar neler yaptığını herkes iyi biliyor.

en yakın örnek kupa maçında şikebahçe'ye karşı oynadığı futbol ve 1461 Trabzon'un 3-2 galibiyeti..

Murat Acar
30.04.2014, 20:34
O mevkide Gökhan'ın mı oynaması daha akıllıca olur, yoksa (adını söylerken bile tiksiniyorum) zeki'nin mi ? Gökhan Alsan çok daha yetenekli bir çocuk.. bu zamana kadar neler yaptığını herkes iyi biliyor.

en yakın örnek kupa maçında şikebahçe'ye karşı oynadığı futbol ve 1461 Trabzon'un 3-2 galibiyeti..

Arada oynadığı zamanlarda burada Gökhana yapılan eleştirileride okuyan biri olarak şunu söylemek istiyorum.Zeki ortasahada oynamaya başladıktan sonra birçok kişi ortasahadaki verimin arttığından dem vurdu.Ha yeterli görmüyor kimse belki ama şuan elimizdeki gökhanda dahil ondan iyisini görmüyor çok kesim...Bütün açları izlemiş biri olarak Gökhanmı Zekimi diye soracak olsanız,Gördüğümü söyleyip Zeki derim...

memozcan
30.04.2014, 20:37

aykutun hava hakimiyeti fena değil.. topu alamasa da rakibine de aldırmıyor.. ama canerin hava hakimiyeti berbat.. zaten son maçta da cenk'i bozamadı.. eğer bosingwa oynamazsa savunma hattını caner-mustafa akbaş- aykut d.-kadir şeklinde kurmalı hoca.. bi delilik edip de umarım bombayı oynatmaz..

Alihan Ertürk
30.04.2014, 20:42
Bayan ve çocuk taraftarlarımız maç biletlerini kimlik fotokopisini göstermek şartıyla maç sabahı saat 10'dan itibaren Kültürpark içindeki misafir takım bilet satış gişesinden alabilirler.

Hakan Yeşilyurt
30.04.2014, 21:26
bu maçıda alırsak..Gs maçını da kaybetmeyiz..lig bitti takım hava girdi...

muratt
01.05.2014, 00:51
düşünüldüğünden çok daha önemli bir maç. Ligde daha dokuz puan var, galatasaray ile aramızda 7 bjk ile aramızda 6 puan var. bununla beraber hemen kıçımızda sivas kasımpaşa ve karabük var. Galibiyet halinde çok farklı senaryolar konuşulabilir, hele olası bir gs veya bjk puan kaybı son haftaya ilginç hesaplar taşıyabilir. Bununla birlikte olası bir mağlubiyette düşünmek istemiyoruz ama 4.lük şansını riske atar o zamanda farklı hesaplar başlar.

Ama bir yandan da merak ediyorum. bjk ve sivas avrupa'ya alınacak mı ? fenerin alınmayacağı belli birşey. ama bjk de alınmayabilir. bu konuda net açıklamalar olmuyor ve perde arkasında çok şeyler dönüyor. futbol izleyicisine dürüst olmayan bu sistemi kim napsın ama çark böyle dönüyor bakalım...

ibrahim
01.05.2014, 02:21
O degilde benim ilk mesaj nerde ya? Ulan bi isimde rast gitsin argadas! :D

inadina61_08
01.05.2014, 13:45
SON DAKİKA: PFDK, Bursasporlu Şamil Çinaz'a 6, Serdar Aziz'e ise 3 maç ceza verdi.

Furkan Dündar
01.05.2014, 13:46
SON DAKİKA - PFDK, Bursasporlu Şamil Cinaz'a 6 maç, Serdar Aziz'e ise 3 maç ceza verdi.

haylaz
01.05.2014, 14:25
Onur-zeki-bamba-aykut-kadir-olcan-alex-maluda-yusuf-ozer-henri

Ozer yerine adrian bamba yerine mustafa akbasda olabilir

pascalli
01.05.2014, 15:34
Bamba oynamasın arkadaş. Adam hazır değil yüzde 99. Böyle olunca kesin sakarlık yapar o herif.

o adam asıl hazır olduğu zaman sakarlık yapıyor..bir hatırlayın ilk geldiğinde çok daha başarılıydı.

Samet Yildirim
01.05.2014, 15:54
Bamba hazir oldugunda takimin en iyi stoperi...Ama hazir degil. Takimla full calisiyor...Yinede oynamasi gerekiyor olabilir.

Caner-Aykut ikilisi Zeki Sag bek...Baya sikinti olur...

----------------Onur------------
Caner-----Aykut-----Bamba---Kadir
-----------Zeki----Bour.-----------
--Olcan--------Adrian------Yusuf
---------------Paolo-------------

Yedekler`de ise Malouda ve Özer olur gibi..

memozcan
01.05.2014, 16:05
Bamba hazir oldugunda takimin en iyi stoperi...Ama hazir degil. Takimla full calisiyor...Yinede oynamasi gerekiyor olabilir.

Caner-Aykut ikilisi Zeki Sag bek...Baya sikinti olur...

Caner-----Aykut-----Bamba---Kadir
-----------Zeki----Bour.-----------
--Olcan--------Adrian------Yusuf
---------------Paolo-------------

Yedekler`de ise Malouda ve Özer olur gibi..

bamba mı takımın en iyi stoperi? en skoreri desin neyse.. :)

Samet Yildirim
01.05.2014, 16:11
bamba mı takımın en iyi stoperi? en skoreri desin neyse.. :)

Biz cabucak unuttugumuz icin öyleyiz.

Ilk geldiginde ilk 12 hafta felan performansi ortadaydi...Herkesin görüsüde ortadaydi...Senol Hoca`nin görüsüde vardi bu konuda...

Ama sonra sikintilar felan oldu ayri..

memozcan
01.05.2014, 16:13
Biz cabucak unuttugumuz icin öyleyiz.

Ilk geldiginde ilk 12 hafta felan performansi ortadaydi...Herkesin görüsüde ortadaydi...Senol Hoca`nin görüsüde vardi bu konuda...

Ama sonra sikintilar felan oldu ayri..

evet sonraki sıkıntılar o 12 haftaya rahmet okutur.. :) en basitinden bu sene bambalı bölümle bambasız bölüm arasındaki fark yederlidir:)

bordomavi1
01.05.2014, 16:15
Zeki-----Aykut-----Caner---Kadir
--------Soner----Bourceanu-----
--Olcan------Adrian------Yusuf
---------------Henri-------------

Özer ve bamba oynayabilecek durumdalarsa oynamalılar.

Samet Yildirim
01.05.2014, 16:15
evet sonraki sıkıntılar o 12 haftaya rahmet okutur.. :) en basitinden bu sene bambalı bölümle bambasız bölüm arasındaki fark yederlidir:)

ne alaka ?

Hami Hoca olmasaydi Bamba`li ile Bamba`siz Trabzonspor ayni olacakti..

memozcan
01.05.2014, 16:36
ne alaka ?

Hami Hoca olmasaydi Bamba`li ile Bamba`siz Trabzonspor ayni olacakti..

kardeşim adam bariz derecede ağır ve sakar.. o sakatlandıktan sonra defans hattı çok daha az gol yedi..

Yaşar
01.05.2014, 16:38
kardeşim adam bariz derecede ağır ve sakar.. o sakatlandıktan sonra defans hattı çok daha az gol yedi..

"Bütün suç Mustafa da. BAmba nin sakatlanmasi da onun yüzünden, yaptığı sakarliklar da" yorumu gelir birazdan.

memozcan
01.05.2014, 16:43
"Bütün suç Mustafa da. BAmba nin sakatlanmasi da onun yüzünden, yaptığı sakarliklar da" yorumu gelir birazdan.

taraftarımız zokoranın ne kadar kaçak oynadığını gittikten sonra anladı.. bambanın da ne kadar gereksiz olduğunu anlamak için onurun onu dövmesi gerekecek heralde:)

Samet Yildirim
01.05.2014, 17:48
Bamba ve Malouda kafilede yer bulabilir.

Hami Mandirali: Malouda ve Bamba döndüler ve güzel çalışıyorlar. Yararlanmayı düşünüyoruz. Hepsini değerlendireceğiz.

----------------------

Trabzonspor Kulübü Ben sampiyon olacam diyorsa asla ve asla bu stoperler yeterli degildir...Kendimizi kandirmayalim...Egemen-Glowacki---Egemen-Song...nerede simdikiler nerede ?
Mutlaka ama amutlaka bir yabanci saglam stoper alinmali.

Ama bu Bamba ilk geldigi döneme dönecek olursak en iyi stoper oldugu gercegini degestirmez. Beni birakin, ben salagin tekiyim...Ozamanki yorumlara bakin BMN üyelerine...Yorumculara...Gazetecilere..SENOL HOCA....onlar demiski $öyle $öyle...

Bukadar basit. Ha Bamba yeterli mi ? Degil.

Eee daha ne diyim ozaman ?

muratt
01.05.2014, 18:53
Bursanın yarısı cezalı veya sakat. Aziz ve Şamil'e federasyon cezayı çakmış. Basser zaten sezonu kapatmış. Civelli ve Ferhat'ta perte çıkmış diyolar. Sercan'la Volkan Şen'le oynıycaklar heralde. Kısmetimiz mi açıldı ne anlamadım bende. Zaten kısmetimiz dördüncülük mücadelesi verirken açılır hep. 82 puan topladığımız zamanlar tüm gudubetlikler peşimizden gelir :\

Mehmet Cihan Kocaman
01.05.2014, 19:28
Serdar Aziz, Şamil, Ferhat, Basser yok.

Arif Timurcioğlu
01.05.2014, 19:45
"Bütün suç Mustafa da. BAmba nin sakatlanmasi da onun yüzünden, yaptığı sakarliklar da" yorumu gelir birazdan. Yo bence kazmanın önce gideni olmasında servetten denizden yediği çalımları asla unutamam.

gurur6134
01.05.2014, 19:54
Macin saatine bak hizaya gel...

gurur6134
01.05.2014, 19:55
Yumlunun bu seneki performansina laf eden gitsin gumda oynasin gumda..

AhmetG.
01.05.2014, 20:07
Ya bizim taraftarda ki anlayış cidden sıkıntılı. Sezon öyle bir geçti ki bizim için, 9-10 sıralarda bitirsek iyidir diyorduk. Takım öyle böyle sezon sonu gibi toparlanır oldu ve 4.yüz.

Millet halen Yumluyu eleştiriyor. Size birşey denmez bu saatten sonra böyle düşünen taraftara herşey müstahak. Bu takımların yapacağı protesto doğru mu diye sormaya girdim. Millet Yumludan dem vuruyor. Takımda sanki Gerard Piqué var oynatmıyoruz. Aynen devam.

Arif Timurcioğlu
01.05.2014, 20:11
Mustafa yumlu Bambanın üzerine stoperdir. Giraydan yıllardır beklediğimiz gelişimi yumlu gösterdi üst düzey mi hayır ama yanında çok iyi bir adamla işi götürür.

TSemih61
01.05.2014, 21:12
Bamba sakatlanmadan önce çok iyiydi. Son birkaç maç oynayıp piyasa yapsa iyi olur. Bu sene gidecek galiba.

Cafer Bulur
01.05.2014, 22:40
Bizim de cok eksigimiz var bursa nin da bu nedenle cok dezavantajli degiliz.

Bizim daha avantajli olmamizin nedeni bursa nin bir iddiasinin kalmamasi bunu iyi kullanmak zorundayiz.

1-0 da olsa bu maci kazanmaliyiz aksi halde avrupa ligi zora girecek.

İlker Yazıcıoğlu
01.05.2014, 22:55
Son 3 maçımızı alırız.....

Hami hoca umarım takımda kalır.

Ama elinde iyi kadro olmalı....

Bu ne kadar mümkündür,bilemem....

sasort
02.05.2014, 02:48
arkadaşlar haminin tek yaptığı derdi futbol oynamak olan tranzon forması altında olmak mücedele etmek isteyenlerle 11 oluşturdu

yani eldekiler de kapasite belli mustafa zeki amma velakin adamlarda mücadele azim hırs istek var inanç var

inş böyle devam eder

ts her şeyin üstündedir kim bu çatı altında olmak istiyorsa savaşması lazım

Tayfun Aydın
02.05.2014, 10:29
Mustafa dan ne istersiniz anlamam ki adam kaçırmaz fuzuli faul yapmaz bir bakarsın orta sahada pres yapmış maç kaybedersin ağlar bu çocuktan ne istiyorsunuz. Gençlerbirliğinde oynasa alalım diye kudururduk. İstanbul takımlarında oynasa çoktan milli takımdaydı. Hiç öyle idare ederlik falanda oynamıyor gayet iyi ve formda. Trabzonluluğunu geçtim adam gibi adam. Çok ararız Yumlu yu. Ya Song Glowacki gibi profesyoneller bulursun ya da alt yazpıdan bir tane daha Yumlu çıkartırsın. Caner den sağ bek olmaz ama stoper de de Aykut tan çok daha iyi oynar.

Burçak
02.05.2014, 10:34
Yumlu ile dalga geçenler önce kendine bir baksın bence.
Bu adam elinden geleni yapıyor. Canla başla mücadele ediyor.
Yaptığı kritik müdahaleler sayesinde çok maç kurtardık..
Sanki yönetim çok daha iyisini aldı da oynatılmıyor..

Kaya
02.05.2014, 10:52
Ben de Hami hoca ile devam edilmesinden yanayım. Takımın başına geçtiği günden bu yana mevcut oyuncu kalitesi ile iyi iş çıkarttı. Kendisine daha iyi bir kadro kurma imkanı verilir ve biraz da sabır gösterilirse eminim özlenen Trabzonspor'a kavuşabiliriz...

Ahmet Kuru
02.05.2014, 10:58
bu maçta protesto yapılacakmış. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Mustafa OK
02.05.2014, 11:55
evet bursa ve biz 5 dk lık federasyonu protesto edecekmişiz maçtan önce...

Mustafa OK
02.05.2014, 11:56
Olcan son 2 3 haftadaki gibi umursamaz oynamazsa alırız maçı...

reisoğlu61
02.05.2014, 13:00
onur
caner,aykut,akbas,kadir
bourceanu,soner
olcan,adrian,yusuf
henrique

Sacit
02.05.2014, 14:25
Trabzonspor eğer şampiyonluğa oynayacaksa mustafa yumlu ve onun gibi yeteneksizler bu takımın oyuncusu olamaz. Ha nasıl olur; hücum hattı ve orta saha oyuncuları çok çok kaliteli oyunculardan oluşur, forvetlerin her vurduğu gol olursa işte o zaman mustafa yumlu stoper oynar.. Bunun dışında mustafa yumlu, zeki, caner, kadir keleş, mustafa akbaş sadece zarardır.

mustafa yumlu'da ısrar edersen senin rakiplerin her maç 3 atar sana..
2-0 dan verilen maçlarda mustafa yumlu'da oynuyordu..

Mehdi
02.05.2014, 14:35
Yumlu ile dalga geçenler önce kendine bir baksın bence.
Bu adam elinden geleni yapıyor. Canla başla mücadele ediyor.
Yaptığı kritik müdahaleler sayesinde çok maç kurtardık..
Sanki yönetim çok daha iyisini aldı da oynatılmıyor..

Trabzonspor eğer şampiyonluğa oynayacaksa mustafa yumlu ve onun gibi yeteneksizler bu takımın oyuncusu olamaz. Ha nasıl olur; hücum hattı ve orta saha oyuncuları çok çok kaliteli oyunculardan oluşur, forvetlerin her vurduğu gol olursa işte o zaman mustafa yumlu stoper oynar.. Bunun dışında mustafa yumlu, zeki, caner, kadir keleş, mustafa akbaş sadece zarardır.

Bi kavga edin de izleyek la:cool:

Sacit
02.05.2014, 14:37
Bi kavga edin de izleyek la:cool:

:)) gerçekleri yazıyoruz Mehdi

Anıl C
02.05.2014, 14:44

peki bu takimi sampiyonluga oynatacak 1-2 yerli stoper soylermisin?
sonucta 5 yabanci ile oynanacak bu lig. KI diger mevkilerdeki eksikler de ortadayken.

Mehdi
02.05.2014, 14:44
:)) gerçekleri yazıyoruz Mehdi

Burçak yalan konuşuyor yani dimi:cool:

Yalancının teki ya

Fatih Öztürk
02.05.2014, 14:54
Mustafa Yumlu-Aykut Demir tandemi cuk oturdu beyler haftalardır Onur'a pek iş düşmüyor hâlâ Mustafa kötüleniyorsa art niyet ararım.şampiyon olduğumuz sene öncesi Giray-Egemen ikilisi şimdiki stoperlerden daha iyi performans göstermiyorlardı.2008 ve 2009 senelerinde 34-32 gol yemişiz.bu sene defans ve takımdaki tüm dengelerin her hafta yerinden oynamasına rağmen şuana kadar 35 gol yedik.tabi bunda Onur'un payı fazla lakin defansıda es geçmemek gerek.

artvints
02.05.2014, 15:00
bekler çok önemli artık, hücumda defansta arı gibi işlemeleri lazım. en büyük eksiğimiz o, resmen eksik kalıyoruz. takımda oturmuyo bir türlü.

İlker Yazıcıoğlu
02.05.2014, 15:04
Bu AYkut denen karateci bir an önce bu takımdan gitmeli.Geldiği günden beri takıma faydası yok.

Yumlu keşke daha bir güven verse ama takımda kalmalı...

BUrsa maçına gelince,alacağımızı düşünüyorum.....

İlker Yazıcıoğlu
02.05.2014, 15:05
Olcan son 2 3 haftadaki gibi umursamaz oynamazsa alırız maçı...

Artık Olcan'a laf etmeyin yahu.....

Daha ne yapacak adam....

Berat Akçay
02.05.2014, 15:06

Yalancının teki ya

Üyeleri kışkırtmaktan 1 hafta ! :D

reisoğlu61
02.05.2014, 15:08
Bizim de cok eksigimiz var bursa nin da bu nedenle cok dezavantajli degiliz.

Bizim daha avantajli olmamizin nedeni bursa nin bir iddiasinin kalmamasi bunu iyi kullanmak zorundayiz.

1-0 da olsa bu maci kazanmaliyiz aksi halde avrupa ligi zora girecek.
cafer abi, profil resmine takildim, hayirdir ????

Sacit
02.05.2014, 15:11
peki bu takimi sampiyonluga oynatacak 1-2 yerli stoper soylermisin?
sonucta 5 yabanci ile oynanacak bu lig. KI diger mevkilerdeki eksikler de ortadayken.

Transfer komitesinin başında olanlar bunu düşünsün
mesela g.antepspor'dan Orhan Gülle'yi alabilirsin.

Yalancının teki ya

:))) Mehdi mesaine dön :cool:

İ. SARAL
02.05.2014, 16:23
Beraberlik kokuyor.

Sacit
02.05.2014, 17:14
Diğer Anadolu kulüpleri de Bursaspor ve onun taraftarı gibi olsa keşke..
Şike konusunda açtıkları pankart unutulmaz..

Ne zaman bursaspor deplasmanına çıksak aklıma JAJA geliyor. Böyle bir yetenek bir daha bu kulübe gelir mi acaba ?? arayan bulur diyelim..

TAHSİN 61
02.05.2014, 17:29
Vallaha kimse kusura bakmasın Mustafa Yumlu'nun alt yapılarda milli olmayışı onun şuan Amilli takıma gitmeyişi Mustafa Yumlu kendini her gün geliştiren Fit duran çok çalışan bir stoper Yumlunun yanına 1. sınıf yabancı stoper al yumlu o zaman daha çok iş yapar .. Bursaspor maçı bol gollü bir maç olur umarım kazanırız..

Anıl C
02.05.2014, 17:34
mesela g.antepspor'dan Orhan Gülle'yi alabilirsin

Sacitcim gülle diyerek ciddiyetsiz takilacagina ya da cevir kazi yanmasin edasiyla topu t. komitesine yollacagina bir futbolcunun gereksizliligini savunuyorsan bunu somut olarak orneklendirmen lazim
Hayir diyecek lafin yoksa da gölge etme mustafa'ya...

Sacit
02.05.2014, 17:43
Sacitcim gülle diyerek ciddiyetsiz takilacagina ya da cevir kazi yanmasin edasiyla topu t. komitesine yollacagina bir futbolcunun gereksizliligini savunuyorsan bunu somut olarak orneklendirmen lazim
Hayir diyecek lafin yoksa da gölge etme mustafa'ya...

Transfer komitesinin işi nedir ? arayıp bulsunlar..
mustafa yumlu ile şampiyon olmayı düşünüyorsan eğer düşünmeye devam et güzel kardeşim :)

Orhan Gülle bu ligin kaliteli yerli oyuncularındandır

Adem Akyüz'
02.05.2014, 17:44
Mustafa Yumlu hiçbir zaman defansın bel kemiği dediğimiz oyuncu olamaz. Ama yanında çok iyi, sağlam bir stoper olduğu zaman çok iyi maçlar çıkarır. Gs'deki Semih örneği gibi, yanında Ufaluji oynarken yere göğe sığdırılamayan Semih, şimdi her hafta başka bir hata yapıyor.. Mustafa'nın yanına Ufaluji, Egemen gibi sağlam bir stoper koyduğumuzda çok daha az hatayla oynayacaktır.. Şu an yanında Aykut gibi " dengesiz " bir oyuncu olmasına rağmen yine de kendinden beklenenin çok üzerinde bir performans sergiliyor. Taktir etmek lazım..

Sefa
02.05.2014, 18:19
mesela g.antepspor'dan Orhan Gülle'yi alabilirsin.

Yumlu'ya laf edip Orhan Gülle yazıyorsun yakışıyor mu hiç ? Böyle boş beleş adamların ne işi var Trabzonspor'da.. :)

Hakan
02.05.2014, 18:25
Orhan Gülle ne yapmış da kaliteli olmuş.Beşiktaş'a bir gol attı diye 2 yıldır transferde ismi geçiyor

İskender
02.05.2014, 18:38
Hep aynı senaryo çevir çevir yine sun, temcit pilavına döndü iş..

Trabzon kökenli oyuncular bizde oynuyorsa gönder gitsin. Başka takımdaysa al gelsin..

Cafer Bulur
02.05.2014, 18:53
cafer abi, profil resmine takildim, hayirdir ????

Evet hayir,almanya da sike yaptigi tescillenmis bir takimin sampiyonlugu gecersiz sayilacagi icin almanya bayragini koymayi uygun buldum.:)

Ufuk Turgut
02.05.2014, 23:28
mustafa yumlu bence aykut demırden daha guvenılır.aykut saatlı bomba gıbı .kazanacagımızdan emınım bursa macını

Cafer Bulur
02.05.2014, 23:40
mustafa yumlu bence aykut demırden daha guvenılır.aykut saatlı bomba gıbı .kazanacagımızdan emınım bursa macını

En büyük avantajimiz rakibin hedefsiz ve eksik olmasi bu durumu iyi kullanmaliyiz.

Her ne kadar bizde de önemli eksikler olsa da rakipten daha cok istersek,mücadele edersek galibiyete yakin olan tarafiz.

zafercalikoglu
03.05.2014, 11:21
sezonun en iyi oyuncusu kimdi diye sorsalar onur,hariç yumlu derim,şabanada benzetseniz ,herşeyiyle üstüne koyarak oynuyor,Giray ve serkanın gittiği takım küm düşüyor,evladınıza sahip çıkın ,o bizden biri

Öznur61
03.05.2014, 11:43
Yorumlara bakılırsa Mustafa yok, Bosingwa yok, Özer yok.
Bereberlik iyidir iyi.. :)

Öznur61
03.05.2014, 11:47
Bu arada Bamba ve Malouda 'yı kazanıcaz demişse Hami hoca,
Bamba adına üzücü ama Malouda için sevindirici.
Şu dakikadan sonra Bambadan bize fayda geleceğini sanmıyorum.Ama Maloudayı Hami hocayla rahatlıkla kazanabiliriz.
Gönül Bambayıda ister ama zor.
Ancak Hami hoca şaşırtabilir bizi..Bakalım :)

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2014, 11:48
Şu Colman denen hain de gitse, rahatlayacağım.

Bu maçı alırsak UEFA'ya gideriz ama zor maç, evinde baskılı oynuyorlar.

Doğukan Uçan
03.05.2014, 13:45
bursa çok kötü kalan maçlar içerisindeki en kolay maçımız almalıyız.

Emirhan Makul
03.05.2014, 14:15
Banko beraberlik diyorum.

laudrup61
03.05.2014, 14:41
en azından rakipler puan kaybetsede maça rahat çıksak

F. Yıldırım
03.05.2014, 15:06
Janko ve Malouda kadroda, Bamba ise Bursa'ya götürülmemiş.

DeAgLeMaNyAq
03.05.2014, 15:19
Bamba bu yoklukta yabancı sınırına takıldıysa kalan 2 haftada da zor şans bulur...

laudrup61
03.05.2014, 15:40
k.paşa yenilirse daha rahat çıkarız bursa maçına

yns6161
03.05.2014, 15:42
kasımpaşa yenebilir bu hafta çok fordaqlar

Muhteva
03.05.2014, 15:59
Karabükte yenilse bari adamların biz kazanmaya başlayınca seri yapası tuttu..!

villas-boas
03.05.2014, 17:07
karabuk 2-0 onde. onlarda 49 yapti . dua edelim bjk kasimpasayi yaristan kopartsin. zaten sivas dibimizde. macin degeri iyice artti. kesinlikle kazanilmasi gerek. isimiz cok zor

F. Yıldırım
03.05.2014, 17:18
karabuk 2-0 onde. onlarda 49 yapti . dua edelim bjk kasimpasayi yaristan kopartsin. zaten sivas dibimizde. macin degeri iyice artti. kesinlikle kazanilmasi gerek. isimiz cok zor

2-2 oldu:)
Hadi Konya bir tane daha

villas-boas
03.05.2014, 17:19
2-2 oldu:)
Hadi Konya bir tane daha

aynen bu cok iyi oldu :D 47de kaliyo antep

Cafer Bulur
03.05.2014, 17:46
Yarin kazanirsak avrupa yi garantiliyoruz,bu firsat kacmaz.:)

orti
03.05.2014, 18:03
kasımpaşa da kaybederse, bursadan 1 puan aldığımız zaman son maç antalyayı yendiğimiz zaman avrupa garanti gibi duruyor.

- aslında istediğim bizle beraber kasımpaşanın avrupaya kalması
- bursa maçı içinde sanki yenilme vaktimiz geldi gibi his var, inşallah yeneriz de lig biter bizim için.

Gürkan sa
03.05.2014, 18:15
Bursasporu yenimicez diye bir his var ama hayırlısı

Terzioğlu
03.05.2014, 18:30
Özer kadroda mi?

Ali Turhal
03.05.2014, 18:45
Bursaspor hedefsiz bir takım haline geldi, bizde ise ofansif anlamda gelişme var, defansif açıdansa sıkıntılı bir hafta galip geleceğimize inanıyorum henrige ve Yusuf formunda olcan ve adrian iyi oynarlarsaki oynamalılar kazanırsak büyük avantaj yakalarız, Rize Sivas'a çelme takar bjkde k. Paşayı yener yarın bu faktörler oyunumuzu etkileyecek diyorum. Bursa 0 Trabzon 2 maç tahminim

bordomavi1
03.05.2014, 18:45
Fark atarız.

Miserable
03.05.2014, 18:55
Kazanalım da bitsin şu lanet sezon.

BDiler61
03.05.2014, 18:57
Antalya'nın küme düşmesinden sonra o maçı alacağımızı varsayarak yarın 1 puan bile bizi Avrupaya götürebilir ama kazanıp rahatlamalıyız.

Hakan Yeşilyurt
03.05.2014, 19:07
Gs 0-1 Gençler dakika 6

Hakan Yeşilyurt
03.05.2014, 19:08
Bjk 1-0 Kasımpaşa dakika 8

Hakan Yeşilyurt
03.05.2014, 19:14
Gs 0-2 Gençler dakika 13

Anıl C
03.05.2014, 19:19
Gs yenilip bjk berabere kalip yarinda bursayi devirirsek psikolojik olarak ğs ve bjkyi yerinden hoplatiriz