PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K. Erciyesspor 0 - 5 Trabzonspor | STSL 30. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Hürgün Aygün
13.04.2014, 18:49
Kazanıp Avrupa yolunda önemli bir 3 puan alırız inşallah..

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 18:59
Mustafa Akbaş ve Zeki Yavru oynamaya devam ederse işimiz zor. FB maçını bir kenara koyarsak Hami Hoca'nın ilk mağlubiyetini alma ihtimali yüksek. Hikmet Karaman'ın yine goller sonrasında elini kolunu sallamasına şahit olabiliriz. Tabii maç öncesinde ne desek boş bakarsınız hiç beklemediğimiz bir şekilde Sivas maçında olduğu gibi kolay bir galibiyet de alabiliriz. Ancak bu maçtan puan alınamazsa dördüncülük ihtimali büyük oranda biter. Zokora ve Colman affedilecek mi Özer'in sakatlığı ciddi mi bu da hafta içerisinde yanıt arayacak sorular...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Caner, Mustafa Akbaş, Bourceanu, Adrian, Yusuf, Özer, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Kadir, Gökhan, Soner, Şahin, Emre

Sakat: Bamba

Cezalı: Aykut

Kadro dışı: Fatih, Abdulkadir, Zokora, Colman, Malouda, Janko

Miserable
13.04.2014, 19:21
Erciyes'in kadrosu kağıt üzerinde hiç fena değil. Yabancıları lig ortalamasının üzerinde. Galibiyet sürpriz olur.

Kaya
13.04.2014, 19:26
Çok puan verdik çok...
Avrupa yolunda daha ciddi olmalıydık.
K.Erciyes ligin dibinde kalma umudu olan bir takım.
İşimiz zor bence...

Fatih Öztürk
13.04.2014, 19:41
Sezon sonuna kadar Zokora sahtekarindan yararlanmaliyiz.bu mac stopere gecmeli yoksa tarumar oluruz.Yusufu sol beke cekmeliyiz suan o bölgede en iyisi Yusuf.sag acikta Olcanin yerine Henrique oynamali.Hamide o yurek yok ama belki yürek yerde akli basina gelir Olcani yedege ceker.

Onur Bosingwa Mustafa Yumlu Zokora Yusuf Bourceanu Özer Adrian Soner Henrique Emre.

Sibel
13.04.2014, 21:17
Hürgün:(

Samet Yildirim
13.04.2014, 22:24
Maci alabiliriz ihtimali iyi görüyorumda...Stoper hatti sikintili. Umarim Caner Osmanpasa sikinti yaratmaz.

ekleme: Özer de kritik olacak gibi.

Adem Akyüz'
13.04.2014, 22:27
Özer'de yırtık şüphesi varmış galiba. Durumu yarın belli olacak. Öyleyse bir kaç maç oynayamaz.

vendercan
13.04.2014, 22:31
Henrique gibi beyin denge koordinasyonu bozuk adamları 3 yıldır tutan adamlar Trabzon da oldukça bize hüsran,bize üzüntü. ..Zor dostum zor, cahil başkan,amatör hocalar,bıkmış taraftar....zor...

Derbeder-53
13.04.2014, 22:32
Hürgün reis. Açtığın başlık bu sefer göreceksin, tutacaktır umarım. :D

Berat
13.04.2014, 22:36
Kalan fikstüre bakınca Avrupa'ya gitmemiz zaten çok zordu. Özer 2-3 hafta oynamayacaksa o defter kapanır.

F. Yıldırım
13.04.2014, 22:39
Beni umutlandıran tek şey Yasin'in olmayışı. Ayrıca Henri'nin yerine Emre oynamalı.

Ayrıca bu maçı alıp rakiplerimizin maçını rahat izleriz inşallah.

cakalkerem
13.04.2014, 23:20
bu bambanın sakatlığı neymiş merak ettim..

ayağı kırılsa şimdiye eskisinden sağlam olmuştu...

haftaya aykut'ta yok bakalım hayırlısı..olmaması daha iyi ama yerine kim oynayacak....

ihsan candas
14.04.2014, 00:09
Çok konsantre bir rakibe karşı oynayacağımız muhakkak....işimiz oldukça zor...

Cafer Bulur
14.04.2014, 00:25
Sezon sonuna kadar Zokora sahtekarindan yararlanmaliyiz.bu mac stopere gecmeli yoksa tarumar oluruz.Yusufu sol beke cekmeliyiz suan o bölgede en iyisi Yusuf.sag acikta Olcanin yerine Henrique oynamali.Hamide o yurek yok ama belki yürek yerde akli basina gelir Olcani yedege ceker.

Onur Bosingwa Mustafa Yumlu Zokora Yusuf Bourceanu Özer Adrian Soner Henrique Emre.

Zokora yi cok izlemek istiyorsan tesislere gidebilirsin,diger türlü zor.:)

DeAgLeMaNyAq
14.04.2014, 01:10
Kalan fikstüre bakınca Avrupa'ya gitmemiz zaten çok zordu. Özer 2-3 hafta oynamayacaksa o defter kapanır.

Bizim fikstür zor ama Kasımpaşa, Sivas, Akhisar ve Eskişehir'ın fikstürü de bir o kadar zor. Sadece Karabük'ün fikstürü kolay gözüküyor. Onlara karşı ikili averajda üstün olmamız önemli ancak Kasımpaşa ve Akhisar'a karşı gerideyiz. O yüzden onları geride bırakmak lazım. İçerideki hedefsiz kalan Antep maçını kazanarız bile diyemiyorum. GS'ye karşı zaten 2011'den beri galip gelemiyoruz. Son hafta Antalya'nın kümede kalmayı ya da düşmeyi garantilemesi lazım diğer türlü onları da yenemeyiz...

Fatih Öztürk
14.04.2014, 03:15
Zokora yi cok izlemek istiyorsan tesislere gidebilirsin,diger türlü zor.:)

Zokoraya cok merakli degilim,stoperde oynatacak adamimiz yok Zokora stoper bölgesini iyi idare edebilir.Erciyesin hücum hatti iyi organize oluyor sıkıntıya dusmemek icin Zokorayi 1 haftaligina affedelim :)

Trabzon34
14.04.2014, 09:22
Erciyes in sırasına bakıp yanılmayalım.. Ligin iyi oynayan ekiplerinden.. hele kendi sahalarında daha da zor .. beraberlik sürpriz olur.. benim kafamda eskişehir maçından alınacak 3 puanla bu maçtaki kaybı telafi etmek vardı ama olmadı.. Orda da kazanamadık.. Bu maçta beraberlik sürpriz olur arkadaşlar.. aynada kendimizi görelim, fazla umutlu olmayalım..

Trabzon34
14.04.2014, 09:37
gs -kasımpaşa // karabük - eskişehir // antalya -sivas maçları var.. karabük bu hafta bizi geçer..
sonraki hafta Trabzon - antep // kayseri - karabük // sivas - bjk // kasımpaşa - antalya // eskişehir - kayseri maçları var.. karabük farkı korur..
bursa - Trabzon // karabük - konya//bjk -kasımpaşa//rize - sivas maçları var.. karabük farkı biraz daha açar ama bu fisktürle sivas bizi geçemez bence.. ligi 5. bitireceğiz gibi duruyor..

Fatih Öztürk
14.04.2014, 09:43
gs -kasımpaşa // karabük - eskişehir // antalya -sivas maçları var.. karabük bu hafta bizi geçer..
sonraki hafta Trabzon - antep // kayseri - karabük // sivas - bjk // kasımpaşa - antalya // eskişehir - kayseri maçları var.. karabük farkı korur..
bursa - Trabzon // karabük - konya//bjk -kasımpaşa//rize - sivas maçları var.. karabük farkı biraz daha açar ama bu fisktürle sivas bizi geçemez bence.. ligi 5. bitireceğiz gibi duruyor..

Vay anasını arkadaş ne Karabük'müş,önüne geleni hallaç pamuğuna çevirirken bizde armut topluyoruz :)

Yunus Emre SEYHAN
14.04.2014, 09:52
ilk 5'e bile girsek Avrupa'dayız.

Bu mesele niye sıkıntı yaratıyor anlamış değilim.

figirm
14.04.2014, 10:11
Bulundukları yeri haketmeyen iki takımın maçı.Ne Erciyes hala ligde kalma tehlikesi taşıyacak kadar kötü,ne de biz hala Avrupa muhabbeti yapabilecek kadar iyiyiz.Rakibin bizi faullerle durdurduğu,puan kaybının sürpriz sayıldığı günleri özlüyorum. Eskişehirde tam tersi oldu.Bir Anadolu takımına karşı maç 2-2 iken vakit geçirmekten sarı kart gören,rakibin iki katı faul yapan,2-0 öne geçince 15 dakika içinde dört oyuncusu sakatlanıp yerde kalıveren bir takımımız var.Erciyes bu maçın mutlak favorisidir.Üstelik de bizim tu kaka ettiğimiz onlar için büyük önem taşıyan Yasin (komplo teorilerini sevenler için söyleyeyim,Trabzonlu Barış Şimşekin gösterdiği sarı kart nedeniyle bu hafta cezalı) oynayamayacak.Hoş,takımının yarısı eksik Eskişehire karşı yaptıklarımız ortada.Onur devleşir,Olcan şapkadan tavşan çıkarırsa bilemem,yoksa beraberlik bile hem yeterli hem de iyi sonuçtur.

Courage
14.04.2014, 10:23
Erciyes'in kadrosu kağıt üzerinde hiç fena değil. Yabancıları lig ortalamasının üzerinde. Galibiyet sürpriz olur.

Galibiyet süpriz olurmuş!

Trabzon34
14.04.2014, 13:39
Vay anasını arkadaş ne Karabük'müş,önüne geleni hallaç pamuğuna çevirirken bizde armut topluyoruz :)

Merhaba Fatih Bey;

Görüşlerimiz farklı sanırım.. Sizce takımımız sezon sonuna kadar kaç puan toplar? kimi yener, kime takılır.. karabük fikstüre baktığımızda en ciddi rakibimiz gibi duruyor.. o yüzden onları analiz etmeye çalıştım.. maç kazansak sıkıntı yok da olmuyor.. kötü oynuyoruz veya denk gelip birazcık iyi oynadığımızda da hakem müsade etmiyor.. takımın iyi oyuncularından özer de sakat.. bilmiyorum.. zor gibi duruyor..

angraf
14.04.2014, 13:54
Yenmeliyiz başka birşey düşünemiyorum. Puan farkını açamadık bu kötü oldu ve puanlar çok yakın ligi 4. de bitirebiliriz 9.da .

Fatih Öztürk
14.04.2014, 13:57
Merhaba Fatih Bey;

Görüşlerimiz farklı sanırım.. Sizce takımımız sezon sonuna kadar kaç puan toplar? kimi yener, kime takılır.. karabük fikstüre baktığımızda en ciddi rakibimiz gibi duruyor.. o yüzden onları analiz etmeye çalıştım.. maç kazansak sıkıntı yok da olmuyor.. kötü oynuyoruz veya denk gelip birazcık iyi oynadığımızda da hakem müsade etmiyor.. takımın iyi oyuncularından özer de sakat.. bilmiyorum.. zor gibi duruyor..

Merhaba üstadım;

5 maçımız kaldı.en kötü 9-10 puan kazanacağımızı düşünüyorum.Karabük kalıbının takımı değil.bu hafta içerde Eskişehirle oynayacaklar takıldıkları an UEFA şansları çok zora girecek.son hafta içerde Sivasla oynayacaklar o maç sıralamayı çok etkiler diye düşünüyorum.52 puan lig 4.için kafi duruyor.bana göre Erciyes'i yendikmi çok büyük ihtimal lig 4.biz olacaz.sonrasında Antep maçı içerde tabiki kazanılması gereken maç.çekindiğim müsabaka Bursa deplasmanı.gs maçından 1 puan,ligin en kötü takımı Antalya'nın son haftaya kadar küme düşmesi kesinleşirse 3 puan alırız diye düşünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
14.04.2014, 15:55
ilk 5'e bile girsek Avrupa'dayız.

Bu mesele niye sıkıntı yaratıyor anlamış değilim.

Dördüncülüğün hem prestiji var hem de sıralamadan dolayı 6 milyon TL para veriliyor. Ayrıca dördüncü olunduğunda sezonu daha geç açıyorsunuz çünkü Avrupa maçları 31 Temmuz'da başlıyor. Ama 5.olunursa 17 Temmuz'da 2.tur ön eleme maçı olduğundan yine sezonu erken açıp bir dolu bahane sunulmasına fırsat vereceğiz. Yalnız ligi 5.bitirip Avrupa Ligi ön elemelerine 3.turdan katılma ihtimalimiz de var. Bunun için de GS'nin Türkiye Kupası'nı alması gerekiyor...

Belgium61
14.04.2014, 18:09
Zokora kadroya geri alinmali Bourceanu cok calim yiyor. dunki macta Zokora olsaydi eskisehir kolay kolay orta sahamizi gecemezdi ama dun sanki araba hizyoluydu orasi

Belgium61
14.04.2014, 18:10
Zokora kadroya geri alinmali Bourceanu cok calim yiyor. dunki macta Zokora olsaydi eskisehir kolay kolay orta sahamizi gecemezdi ama dun sanki araba hizyoluydu orasi

Ogün YAZICI
14.04.2014, 19:39
dün orta sahamızın kolay geçilmesinin sebebi bourceanu değil zeki idi...en az 10 tane halı saha çalımı yedi...oyundan düşmelerini saymıyorum bile...

memozcan
14.04.2014, 19:48
dün orta sahamızın kolay geçilmesinin sebebi bourceanu değil zeki idi...en az 10 tane halı saha çalımı yedi...oyundan düşmelerini saymıyorum bile...

hele bir pozisyonda porsuk çayına kadar uçacak sandım..

Sacit
14.04.2014, 20:14
Hami Mandıralı beni de kadro dışı bıraksana!!

Benim yerime zeki oynasın, kadir keleş oynasın, mustafa yumlu oynasın, mustafa akbaş oynasın!!!

Kazım Uzunboy
14.04.2014, 20:30
Arkadaşlar Ankara ve yakın çevresinden deplasmana gitmek isteyen olursa lütfen bana ulaşsın.

Maçın cuma günü olması bizim için handikap olsa da gidilmeyecek gibi değil. :)

Belgium61
14.04.2014, 21:22
Ozerin sakatlik durumu nedir bilen varmi?

Adem Akyüz'
14.04.2014, 21:30
Ozerin sakatlik durumu nedir bilen varmi?

Yırtık var. En az 1 ay yok.

cem1990
15.04.2014, 11:12
Gs maliye göçertmiş diyorlar

duyurukcu
15.04.2014, 11:38
50-51 point alan avrupa kupasına katılır bu kadar net

dolayısı ile erciyes 1-antep-3-bursa 1(3) gs 3(1) antalya 3 (büyük ihtimal küme düşmüş olacağından)

maksimum 11 point daha alırız asgari 7 point alırız bu bile bizi avrupaya götürecektir...

arahna
15.04.2014, 11:55
borcanuya sempati ile bakıyoruz da bence bizim için yeterli değil. kötülerin arasında iyi gözüküyor. hem zokoradan ne fazlası var.

evonon
15.04.2014, 13:02
borcanuya sempati ile bakıyoruz da bence bizim için yeterli değil. kötülerin arasında iyi gözüküyor. hem zokoradan ne fazlası var.

Yeterlilik ayrı konudur ama senelerdir, topun olduğu her yere koşan mücadeleden bu kadar kaçmayan oyunun bu kadar içinde bir topçumuz olmadı hiç Zokora ile bu adamı karşılaştırmak abesle iştigaldir.

Courage
15.04.2014, 13:48

Zokota olsaydı sen E.şehir sahasına girebilirmiydin? Yahu bırakın şu Zokora denilen sahtekarı.

Bourceanu çok çalım yiyor ama 5sn sonra yatarak-uçarak-kaçarak adamın önüne geçip set oluyor. Atakta ise Zokora hatta Colmandan bile daha cesur.

bordomavi1
15.04.2014, 13:56
Geçen ki maçın kadrosundan değişik olarak

Adrian yerine Yusuf
Özer yerine Adrian
Zeki yerine Soner
Henrique yerine Emre
Akbaş yerine Kadir
Aykut yerine Caner oynamalı.

Belgium61
15.04.2014, 16:01
Özerin sakatligi sebebiyle ilk 11 böyle olmalidir
-----------------Onur-----------------
Bosingwa--Caner--Mustafa--Kadir
-------------Zokora-Soner-----------
Yusuf-----------Adrian-------Olcan
-----------------Emre----------------

Emirhan Makul
15.04.2014, 16:03
Bir beraberlik alırız belki

muratt
15.04.2014, 16:50
Gs maliye göçertmiş diyorlar

Şimdi malum fener avrupa kupalarına gidemiyor.
Buna ilave olarak beşiktaş'ın da cezasının bu yıl için geçerli olacağı yönünde iddaalar da var. (geçen yıl öyle bir taahhüt imzalandığını söyleyen var, mevcut cezanın finansal usülsüzlük ve yanlış beyanla alakalı olduğu asıl şike cezasının beşiktaşa henüz verilmediği gibi).
Öte yandan şimdi bir de gs'nin finansal kriterleri sağlayamamasından ceza alma durumundan bahsediliyor sağda solda. Çok inandırıcı gelmedi bana açıkcası, ama ateş olmayan yerden de duman çıkmasın.
Sonuçta Kayseri ile Sivas gitmesin şampiyonlar ligine ?
Şöyle bir sezonu da çok güzel mundar ettik ya, helal olsun bize. En başta da başkanımıza.

Belgium61
15.04.2014, 16:50
Özerin sakatligi sebebiyle ilk 11 böyle olmalidir
-----------------Onur-----------------
Bosingwa--Caner--Mustafa--Kadir
-------------Zokora-Soner-----------
Yusuf-----------Adrian-------Olcan
-----------------Emre----------------

reisoğlu61
15.04.2014, 16:51
ligi 5. bitirende avrupa ligi elemelerine katilabiliyormu?

Belgium61
15.04.2014, 16:53

Katiliyor

Cafer Bulur
15.04.2014, 20:14
Özerin sakatlanmasi cok kötü oldu,görünen o ki sezonu kapatti.

Onu cok arayacagiz,hatta sakatlanmamasi gereken ilk oyuncu o olmamaliydi ama özerde bu sorun hep vardi ve olacak da.

Bu sakatliginin hedefimize sekte vurabilecegini düsünüyorum,diger oyuncular daha özverili olmazsa korkarim ki avrupa hayalimiz suya düsecek.

muratt
15.04.2014, 21:05
Özerin sakatlanmasi cok kötü oldu,görünen o ki sezonu kapatti.

Onu cok arayacagiz,hatta sakatlanmamasi gereken ilk oyuncu o olmamaliydi ama özerde bu sorun hep vardi ve olacak da.

Bu sakatliginin hedefimize sekte vurabilecegini düsünüyorum,diger oyuncular daha özverili olmazsa korkarim ki avrupa hayalimiz suya düsecek.

Evet aynen. Özer'de sakatlık hep var ve hep olacak. Çok sakatlanıyor. Özer zaten bu kadar sakatlanmasa bizde değil Avrupa'da oynuyor olurdu. Özer'in bir şekilde bu sorunu çözmesi lazım. Artık kendine mi bakar, özel doktor mu tutar bilemem. Sakatlanmadan bir sezon geçirse, en azından 34 maçın 30'unda oynasa ortalığın tozunu atar. Oynadıkça açılan form bulan adam. Ama işte bu sakatlığa çözüm bulması şart. Aynı şey Soner için de geçerli ve hatta Batuhan için de geçerli. Bu adamlar sakatlanmadan 6 ay antreman yapıp form tutsalar çok iş yaparlar.

Süleyman Baykan
15.04.2014, 22:30

Katılıyor bir ön eleme fazla oynuyor 4'cüye göre.

Öznur61
15.04.2014, 22:33
Özer'in sakatlanması cidden kötü oldu.

Beraberlik iyidir.

cakalkerem
15.04.2014, 22:40
adamlar düşme hattında canla başla mücadele ediyorlar yenemeyiz gibi

Furkan Dündar
16.04.2014, 00:14
Allah'ını seven o kadrolara Colman ve zokora sahtekarlarını yazmasın bu adamlar yüzünden bu hallerdeyiz.

1 puan alırsak iyi diyorum Erciyes son sıralarda Allah ne verdiyse saldırırlar bizde bu kadro ile hiç birşey yapamayız

Derbeder-53
16.04.2014, 00:33
Zokora'yı sadece "adam sakatlamaya" geldiği için eleştirebilirim, ama Colman'ın tek sorunu yanlış mevkide iş yapmasıydı bildiğim. O sadece ofansif orta saha da ne güzelde iş yapardı bir ara. Biran önce Kendi mevkisini bırakıp belirtiğim mevki de oynarsa iyi iş yapmış olur. Yükselişte olan adamı mantaliteyle performansını düşürdük. Benim aradığım Colman'ın, ofansif orta da şutları iyiydi. Orta saha da Pres'te yapardı ,Golde atardı, Asistde yapardı, Pas'ta yapardı. Haksız mıyım?

Hamdi Karamahmutoğlu
16.04.2014, 01:30
Rakip çok sıkıntılı.
İyi bir kadrosu var.
Bizde de eksik fazla.
Çok zor bir maç olacak.
Olcan'ın bu maç devreye girmesini bekliyorum artık.
Gol bekliyorum ondan.

figirm
16.04.2014, 10:30
Futbol şansı,Onur ve Olcan.Üç silahımız.Normal koşullarda beraberlik iyi sonuç.Üstelik bence almak zorunda olduğumuz bir maç ta değil. Liğin tamamı değerlendirildiğinde geçen haftaki sürpriz Karabük yenilgisi nedeniyle beraberlik ilk dört için yeter.

Belgium61
16.04.2014, 13:26
Ozer 2 ile 4 hafta arasi oynayamiyacak, belki galatasaray ve antalya maclarina yetisir

Turan AKYILDIZ
16.04.2014, 13:49
Evet aynen. Özer'de sakatlık hep var ve hep olacak. Çok sakatlanıyor. Özer zaten bu kadar sakatlanmasa bizde değil Avrupa'da oynuyor olurdu. Özer'in bir şekilde bu sorunu çözmesi lazım. Artık kendine mi bakar, özel doktor mu tutar bilemem. Sakatlanmadan bir sezon geçirse, en azından 34 maçın 30'unda oynasa ortalığın tozunu atar. Oynadıkça açılan form bulan adam. Ama işte bu sakatlığa çözüm bulması şart. Aynı şey Soner için de geçerli ve hatta Batuhan için de geçerli. Bu adamlar sakatlanmadan 6 ay antreman yapıp form tutsalar çok iş yaparlar.

batuhan ı bilmem ama özellikle seneye Soneri ve Özeri tam olarak kazanmalıyız...yaz döneminde bu iki topçuya özel hocalar ve kondisyonerler tutulmalı...hatta bunlara Yusuf u da ekleyebiliriz...bence bu üç topçuyu seneye çok iyi bir şekilde hazırlamalı takım...yanlarına 2-3 daha kaliteli Türk topçu ve 3 çok çok iyi yabancı aldık mı ( tabi ki öncelikle eldeki bidon yabancılardan kurtulmalıyız ) seneye bişeye benzer takım...bir de Olcan eğer kalacaksa bizde benden beter durumda olan göbeğini erittirmeliyiz....

Belgium61
16.04.2014, 14:37
katiliyorum Ozer cok sakatlaniyor ve bunu atlatmis olsaydi simdi Trabzonsporda degil Ingiltere liginde Ispanya liginde Malaga, Real sociadad, Newcastle United, Swansea City, Rubin Kazan gibi takimlarda oynardi

Belgium61
16.04.2014, 15:36
Birde giden ve gelmesi gereken oyunculari diyim sizlere.
Giden: Janko(forvet)
Giden: Malouda
Giden: Zokora
Giden: Colman
-------------------------------------------
Gelen: Loic Remy(Forvet)
gelen: adam gibi sol bek
gelen: adam gibi orta saha oyuncusu

Sefaenes
16.04.2014, 16:39
sakatlanmamasi gerekenler sakatlaniyor ama kötü oyniyanlara birsey olmuyor.

Kazım Uzunboy
16.04.2014, 18:06
Misafir tribün biletleri 3 tl.

Turan AKYILDIZ
16.04.2014, 18:13
sakatlanmamasi gerekenler sakatlaniyor ama kötü oyniyanlara birsey olmuyor.

ee kötü oynadıkları mücadele etmedikleri kendilerini kasmadıkları için sakatlanmıyorlar beyefendiler...ama sahada didinen tekmeye kafa sokan olunca sakatlanır hallice...

artvints
16.04.2014, 21:18
........................onur...............
bosingwa..mustafa..caner..zeki
...olcan...bourceanu..soner..yusuf
............emre.....henrique

en son bu kadar olur hami hoca, prenslerini de oynatarak böyle bir kadro kurabilirsin :D

Harun-61
17.04.2014, 10:40
Son mac'tan bi yorum, gelde simdi umutlu ola...

90 dakikada 15 dakika topla oynayıp 200 pas ancak yapabilmişiz. Kaleyi bulan şutumuz yok rakip neredeyse tek kale oynamış ama Hami Hoca suçu hakeme atıyor...

.

Mehmet_Mercanlı
17.04.2014, 16:18
eksikler

Janko - Fatih - İbrahim
sakat - Bamba - Özer
bugün takımla çalışan - Malouda
cezalı - Aykut Demir
kadro dışı bırakılan - Colman ve Zokora

evonon
17.04.2014, 17:10
........................onur...............
bosingwa..mustafa..caner..zeki
...olcan...bourceanu..soner..yusuf
............emre.....henrique

en son bu kadar olur hami hoca, prenslerini de oynatarak böyle bir kadro kurabilirsin :D

Bence çok güzel hep çift forvet oynanmalı zaten ama tek soru işareti Soner'in ne yapacağı

İskender YILMAZ
17.04.2014, 17:10
Malouda, Janko Kayseri'ye götürüldü mü?

Fatih Öztürk
17.04.2014, 17:16
Malouda, Janko Kayseri'ye götürüldü mü?

Hayır götürülmediler.

Bu arada eskişehir Trabzonspor maçında taraftarlarımızın neden olduğu olaylardan ötürü 1 maç seyircisiz oynama cezası almışız.gelde sövme.

Öznur61
17.04.2014, 17:56
Hayır götürülmediler.

Bu arada eskişehir Trabzonspor maçında taraftarlarımızın neden olduğu olaylardan ötürü 1 maç seyircisiz oynama cezası almışız.gelde sövme.

Bu şerefsizler anca ceza verir bize zaten.

Ufuk
17.04.2014, 18:29
Sol kanat yusuf olcanken baya iyiydi aslında. At henriqueyi saga. Olcan solda oynasın. Hayır olcandaki robbeni bi ben göremiyorum herhalde. Sag ayak yok adamda halen sağda..

mertacar
17.04.2014, 20:19
Çok sıkıntı.

Cafer Bulur
17.04.2014, 20:23
Son mac'tan bi yorum, gelde simdi umutlu ola...

.

Bu bir ölcü degil,gecen hafta farkli kazanabilecegimiz bir macti,bazi oyuncularin kisisel hatalari ve hakemin yanlis ilk penaltisiyla güme gittik.

Yarinki maci da kazanma ihtimalimiz var,yeterki oyuncular daha az hata yaparak daha özverili oynasin.

Erciyesin siddetle puana ihtiyaci olmasi bizi ilgilendirmemeli,cikip topumuzu oynayarak kazanmak zorundayiz.

AhmetG.
17.04.2014, 23:24
erciyes evinde son 5 maçta 13 puan almış. zor maç. hele ki form tutmuş özer yokken.

Belgium61
18.04.2014, 00:08
Kadro bu sekilde olmalidir

---------------Onur-------------
Bosingwa--Caner--Mustafa--Akbas
Olcan--Bourceanu--Soner--Yusuf
-------------Adrian-------------
------------Henrique------------

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 03:59
Hikmet Karaman Traore'yi Zeki Yavru'nun üzerine salacak diyorlar. Yasin'in olmaması önemli gerçi Portekiz Milli takımı santraforlarından birine sahipler. Caner'in performansı bu anlamda çok önemli. Ayrıca Ibricic tehlikesi de var. Bourceanu'nun bu maçta kart görüp cezalı duruma düşeceğini tahmin ediyorum. Bunun neticesinde bakalım Antep maçında Hoca Soner ve Zeki ikilisine mi şans verecek yoksa Colman ve Zokora konusunda geri adım mı atılacak. Janko 1 aydır takımla çalışmasına rağmen niye kadroya giremiyor o da soru işareti. Şurada 5 hafta kaldı yetersiz olduğunu hepimiz söylüyoruz ama hiç değilse gol gereken dakikalarda oyuna girerdi. Sakatlıklar, cezalılar ve kadro dışılar sağolsun yedek kulübemiz felaket hale geldi. Kadro dışı kalan oyuncular bunu hak etse bile bunun şu kalan kritik maçlarda sudan sebeplerle uygulanmasının hiçbir izahı yok. Takım Avrupa'ya gidemezse Hami Hoca ben başarılıyım demesin. Evet teknik direktör olarak hiçbir başarısı olmasa da oyunculuk geçmişinden bir şansı hak etmişti ama alttaki takımlar sürekli puan kaybederken, şu takımı Avrupa'ya gönderemezse teknik direktörlük kariyeri başlamadan biter...

UğuR
18.04.2014, 10:17
Maç başlığı açması yasaklı olan Hürgün açmış... Bu yüzden maçtan umudum yok :)

Kontra ataktan gol bulacağımızı düşünüyorum...

Kamil Çakmak
18.04.2014, 10:34
Sezonun en zor maçı. Özer yokluğunu bi hayli hissettircek.

cakalkerem
18.04.2014, 10:37
yarı eksik ile gittiğimiz maçtan hayırlısı olsun..

bu arada forumda maç sonuçları tahminleri yapıyorduk kaldırıldı mı?Bulamadım

oğ 61 efsanesi
18.04.2014, 11:12
Değerli arkadaşlar, bana ulaşan bilgiye göre bu maç 3-0 Trabzonspor'un lehine sonuçlanacaktır.Goller ilk yarıda Adrian,ikinci yarıda Olcan ve Henrique'den gelirken, sambacı iki kez de saç baş yolduracaktır.

21.45'te herkesi kahinliğimin şerefine yapacağım balkon konuşması için buraya bekliyorum.

Necat Ulusoy
18.04.2014, 12:07
Hami ile kolay kolay kaybetmeyiz, biraz şansla da kazanırız...

Courage
18.04.2014, 12:28
Sol kanat yusuf olcanken baya iyiydi aslında. At henriqueyi saga. Olcan solda oynasın. Hayır olcandaki robbeni bi ben göremiyorum herhalde. Sag ayak yok adamda halen sağda..

Aynen öyle. Olcan sol'da oynamalı , o ''ayı boğan'' da sag tarafta...

İleride Emre ile daha etkili oluruz.

...

Maçı en kötü berabere bitireceğimizi düşünüyorum.

Burçak
18.04.2014, 13:40
yarı eksik ile gittiğimiz maçtan hayırlısı olsun..

bu arada forumda maç sonuçları tahminleri yapıyorduk kaldırıldı mı?Bulamadım
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919561955#post1919561955

Ganita bölümünde

zafercalikoglu
18.04.2014, 14:12
trabzon yenilmez akıllı oynarsak 3 puan bizim

anilmercan61
18.04.2014, 14:33
Çok kritik bir maç. Avrupa yolunda kesnlikle kazanmalıyız fakat Erciyes son çırpınışlarını yaşadığı için bence çok zor maç olur . Birde Edinho denen adamı nerden bulduysalar artık, çok faydalı oldu takımına umut verdi tüm takıma.İnşallah bu maçı alıp yolumuza devam ederiz.

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2014, 14:34
UEFA kapısını iyice açabilmemiz için bu maçı kazanmalıyız.

H. KARAMAN iyi Hoca, ama Hami de MRA'dan daha iyi Hoca.

Erman Aydın
18.04.2014, 15:08
her gelen hocanın garip bir takıntısı oluyor arkadaş. orta sahada zeki yavru nedir bee

Oğuzhan
18.04.2014, 15:45
Çok kritik bir maç. Avrupa yolunda kesnlikle kazanmalıyız fakat Erciyes son çırpınışlarını yaşadığı için bence çok zor maç olur . Birde Edinho denen adamı nerden bulduysalar artık, çok faydalı oldu takımına umut verdi tüm takıma.İnşallah bu maçı alıp yolumuza devam ederiz.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Arnaldo_Edi_Lopes_da_Silva

Fazla aramaya gerek yok zaten tanınmış bir oyuncu kiralık Erciyes'de yanılmıyorsam. Bonservisiyle almışlarsa çok daha iyi bir iş yapmışlar.

Biz alsaydık bu adamı en az 10 puan fazla toparlamıştık.

Sibel
18.04.2014, 15:45
Maç olduğunu anca gördüm.
Hayırlısı olsun:D

polatmu
18.04.2014, 17:03
cuma maçı kazanıp keyfimize bakalım...

polatmu
18.04.2014, 17:06
cuma maçı kazanıp keyfimize bakalım...

Veysel
18.04.2014, 17:18
İddaayı bastık sana yine fırtınam haydi güldür yüzümüzü

Belgium61
18.04.2014, 17:20
Onur Kivrak denen showman oynarsa 3 gol yeriz, Mustafa Yumlu denen sari kart toplamayi seven adamla daha cok eksiklerle gideriz Olcan denen pas atmayip bencillik edip posisyonu batiran adamla imkansiz basaririz

Cafer Bulur
18.04.2014, 17:36
Onur Kivrak denen showman oynarsa 3 gol yeriz, Mustafa Yumlu denen sari kart toplamayi seven adamla daha cok eksiklerle gideriz Olcan denen pas atmayip bencillik edip posisyonu batiran adamla imkansiz basaririz

Onur kivrak showmanin teki mi saka yapiyorsun herhalde.:)

Çağrı Metin
18.04.2014, 17:36
Geçen sene kendisine etmediğim hakaret kalmayan Yasinin bu maçta oynamamasına sevineceğim hiç aklıma gelmezdi.

yaranozlu
18.04.2014, 17:57
Olcan, zeki ve henrique ilk 11de olursa topçuluğuna saygımdan sövmediğim hamiye saydıracağım sanırım. Midemi bulandırıyorlar.

Onur
Bosingwa yumlu caner makbaş
Bourceanu soner
Sahin adrian yusuf
Emre

Yalnız kadro kurmak hakkaten zor, şahini yazacağımı planlamamıştım.

Hakan
18.04.2014, 17:58
İddaayı bastık sana yine fırtınam haydi güldür yüzümüzü

Duygularını katma bu işe kaybedersin :)

şenol.08.borçkalı
18.04.2014, 18:18
emre güral oynarsa bu macta gol atar

Mert Oğuzlu61
18.04.2014, 18:20

onur a ancak bir şikeci ''şovmen'' der. yada belçikada içtiğin birşey dokunmuş saçmalıyor olabilirsin ama bu düşük ihtimal, takımda eleştirilmeyecek, eleştirilmesi teklif dahi edilemeyecek tek isimdir onur. ne şovmenliğini gördün onurun ? volkan ayısıyla karıştırma reisimizi.

Furkan Özdem
18.04.2014, 18:22

onur a ancak bir şikeci ''şovmen'' der. yada belçikada içtiğin birşey dokunmuş saçmalıyor olabilirsin ama bu düşük ihtimal, takımda eleştirilmeyecek, eleştirilmesi teklif dahi edilemeyecek tek isimdir onur. ne şovmenliğini gördün onurun ? volkan ayısıyla karıştırma reisimizi.

İyi niyetli düşünüp ironi yapıyor heralde diye düşündüm ben :) Bahsettiği 3 isim mevkilerinin en iyileri tartışmasız :)

haciosmanoglu
18.04.2014, 18:30
Kadroda sadece 4 yabanci var.

Zokora-Colman-Malouda-Janko kadro disi.

Eksiklerde var.

Trabzonspor'un Akbas Caner defansta orta sahada zekiyle nasil 3 puan alacagini cok merak ediyorum

olcan, adrian ve henrique'nin hucum performansi beraberlik kurtarsa iyidir

Mert'
18.04.2014, 18:42
Çok zor maç beraberlik gibi duruyor ama mucize olsa da yensek ne güzel olur.

Hasan Habip Özbay
18.04.2014, 18:45
onur hariç özellikle trabzonlular ruhsuzlar ordusu eskişehir maçına gittim hiç mi zoruna gitmez bunların tribünde biz neler yaparken. benim sonuçlar adil olmayan bu düzende hiç önemli değil armanın peşindeyim

bordomavi1
18.04.2014, 18:46
umarım soner oynar.

bu arada iddaa da trabzona basın. çok güzel oranı var.

Hasan Habip Özbay
18.04.2014, 18:47
eskişehir maçından sonra önümüzde forma değiştiren futbolcular vardı aklım ermedi. artık futbolcuların tepki verme zamanı geldi 10 dakka çıkmayın kendi kalenize gol atın bişey yapın elle tutulacak

Anıl C
18.04.2014, 18:48

Sana ban yakin kuşgil

Hasan Habip Özbay
18.04.2014, 18:49
berebarlik hatta tek farklı mağlubiyet en iyi sonuç olur bu akşam gol atarız hakem iptal eder maçtan sonra görüşürüz hatta daha vahim hakem katliamı yaşanır ama biz gene kendi kendimizi eleştiririz uyumaya devam trabzonsporlular nenni nenni

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 18:53
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Caner, Kadir, Bourceanu, Zeki Yavru, Yusuf, Adrian, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Mustafa Akbaş, Abdulkadir, Gökhan, Soner, Şahin, Emre

Anıl C
18.04.2014, 18:54
...

Hüseyin Başoğlu
18.04.2014, 18:55
zekinin hattrick i var...

Anıl C
18.04.2014, 18:56
Zeki'nin ortasahada oynadigi gunleri gormekte varmis

Ogün YAZICI
18.04.2014, 18:58
yedek klübesinde 3 merkezi orta saha var.o bölgede zeki yavru oynayacak...

jeepeers
18.04.2014, 18:59
niye hep takıntılı olmak zorunda yerli hocalar
zeki isimli futbolcu benzerinin şu rezil takımda dahi kadroya girmemesi gerekiyorken 11 de oynaması nasıl bir zihniyetin ürünü

Hakan
18.04.2014, 19:02
umarım soner oynar.

bu arada iddaa da trabzona basın. çok güzel oranı var.

0'dan 1 bitecek bence :) 0/2 ÇS oynadım pişmanım :(

Anıl C
18.04.2014, 19:02
niye hep takıntılı olmak zorunda yerli hocalar
zeki isimli futbolcu benzerinin şu rezil takımda dahi kadroya girmemesi gerekiyorken 11 de oynaması nasıl bir zihniyetin ürünü

Adrian bile kanatta verimsizken ortasaha merkezde bile verim alamadigimiz soner/abdulkadir/gokhan uclusu sayet hala oynayamiyorlarsa bi aynaya donup bakmalilar
Bence takinti degil. Var ama yok misali

F. Yıldırım
18.04.2014, 19:03
Ilk 11 çıkabilecek en kötü kadro. Geçmiş olsun.
Puan veya puanlar ONUR'a bağlı.

bordomavi1
18.04.2014, 19:03
0'dan 1 bitecek bence :) 0/2 ÇS oynadım pişmanım :(

3-4 sistemde MS2 koydum. Herkes erciyese oynuyo ama bence bizim şansımız daha yüksek.

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 19:05
Traore, Azofeifa, İbricic üçlüsü Bourceanu, Zeki Yavru ve Adrian'a karşı...

Sefaenes
18.04.2014, 19:07
zeki ,kadir ve mustafa akbas takimdan lisanslari iptal edilmeli. Kadir yine bu macta amatörce pen yaptirmassa sasarim. Zeki ne görüyorda oynuyor torpilcilere artik son verilmeli 16-21 yasi olsa neyse diyecem bunlar kartlanmis yeteneksiz oyuncular

Hakan
18.04.2014, 19:09
Hami farkını belli ediyor harbiden helal olsun (!)

Adem Akyüz'
Allah Bosingwa, Onur, Bourceanu'ya güç kuvvet versin.. Zeki'nin geçen hafta yediği çalımları hatırlayınca Bourceanu onun açığını kapatma için daha çok koşacak. Zeki'yi geçen Bosingwa ile karşılaşacak.. Ve kanatlarımız 1. lig seviyesinde olduğu için muhtemelen çok pozisyon vereceğiz.

Öznur61
Yine Zeki Yavru, yine haince ettiğim küfürler.

TSemih61
18.04.2014, 19:15
Soner ve Emre'nin oynamasını beklerdim. Zeki hiç oynayamıyor orta sahada.

annttiigs
bir ülker link olsa da içsem diye bekliyordum filistin illerinde. kadroyu gördüm mideme saplandı bıçak :)

Berke6198
Zeki Yavru ilk 11 oynamasaydı gücenirdim, takımda onun gibi çalım yiyen biri olmadığında maçları rahat izleyemiyorum vallahi.

artvints
18.04.2014, 19:16
yaw bırak allah aşkına, zeki nedir yaw.

Belgium61
18.04.2014, 19:17
Sevmiyorum iste Onuru, önüne gelen topa show yapip dönen topu dusunmuyor.

Mert'
18.04.2014, 19:17
Erciyesin orta sahası bizden iyi düştüğümüz hallere bakın.

Mert'
18.04.2014, 19:20

Bu kuşu Aziz babasının yanına yollayalım :D

artvints
18.04.2014, 19:21
bir hoca ders almıyorsa, bizim de onu savunmamız için bir sebep yok demektir. yani zeki ve henrique nin oynatılmasındaki iyi tarafı görmeye çalışıyorum ama yok öyle bir taraf.

Alper Beyazay
18.04.2014, 19:22
Şu takıntılarınızı bırakın ya. Zeki nedir Hami hoca? Adamın futbolcu olmadığını anlaman için daha ne yapması lazım?

Sefaenes
18.04.2014, 19:23

sana ancak Bora ve zeki gibi kazma kaleciler mustahak

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 19:28
Yıldız diye nitelendirilen bazı oyuncular kötü oynasalar da her hafta mecburen şans bulurlar ama Zeki 3 haftadır ne yaptıda formayı kaptırmıyor merak konusu...

Ogün YAZICI
18.04.2014, 19:29

ikinci topu da stoperler düşünsün...

memozcan
18.04.2014, 19:31
hami umarım İHO seni kovarak en iyi icraatını yapmış olur.. kompakt futbolunu ve zekini de götür giderken!!

Alika87
18.04.2014, 19:31
tosunun golü var :D

Timur Mikhail
18.04.2014, 19:32
Soner dediğin adam oynayacak oynadıkça olacak o çocuk antrenmanla falan değil. Zeki nedir yahu ?

Son haftalar durum kritik risk almak istemiyor hami hoca anlaşılan.

Çağrı Metin
18.04.2014, 19:33
Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene de anteple içerde oynadığımız maçta tolunay hoca serkan balcıyı ön libero oynatmıştı.hatta uzun süre aradan sonra farklı bir galibiyet almıştık.daha sonraki maçlarda ise serkanı sağbekte oynatmıştı.

Hami hocanın da bir iki maçlığına zekiyi ön liberoda kullanacağını düşünmüştüm ama görünen o ki hocamız zekiden oyun kurucu yapma sevdasında.

artvints
18.04.2014, 19:33
caneri sağ bek yazıyor ligtv, öyle bir saçmalık olmaz inşallah.

Alika87
18.04.2014, 19:34
Soner dediğin adam oynayacak oynadıkça olacak o çocuk antrenmanla falan değil. Zeki nedir yahu ?

Son haftalar durum kritik risk almak istemiyor hami hoca anlaşılan.

soner zekiyi kesemiyorsa, durum vahim.

Ogün'
18.04.2014, 19:40
Zeki olumlu olarak takıma katkısı ne?Soner neyi yapamıyor mesela Zeki'nin yaptığı?

bahadır2561
18.04.2014, 19:41
Soner'in Zeki'yi kesemedigi filan yok
Ortada ozevlatcilik diye nitelendirdigimiz 80'lerden kalan sacma bi takinti var

Soner Mars'ta Venus'te tum gezegenlerde Zeki'yi keser

Timur Mikhail
soner zekiyi kesemiyorsa, durum vahim.

Usta olay farklı bence. Hoca cesaret etmeli, nasıl soner yedek kalır soner de düşünmeli ama zeki sadece koşuyor markaj yapıyor arada pas atıyor fakat soner teknik akıllı mental açıdan iyi bir adam ama zekiye verilen şans ona verilse fit bir durumdaydı ve oyunu değiştirecek pasları yapabilecek bir adam peki ya zeki?

Neyse hocanın kararı.

TheCrow

Korkarım öyle olacak, Bosingwa stoper. Belki böyle yaparak Bosingwa'nın da futbol hayatını bitirebiliriz, ha gayret.

Yunus Emre SEYHAN
18.04.2014, 19:44
Kazanacağımıza inanan var mı ? Yenileceğimize veya kesin puan kaybedeceğimize %100 eminim.

Defans hattına bakın

Boss - Caner - Yumlu - Kadir

.....

Yusuf Erdoğan ve Zeki yine çıldırtacak.

Henrique konusuna hiç girmeye gerek yok zaten.

Şu kadroda en az 5 tane 2. lig futbolcusu var

artvints
18.04.2014, 19:46
kardeşim topu alıp pas yapacaksın deplasmanda özellikle kötü bir takımsan, karşı takıma sürekli hücum şansı vermemen lazım. kontra ataklarda da ortasahadan iyi top çıkması lazım. bunları düşününce soner in oynaması daha mantıklı. bourceanu defansif olarak var zaten, zeki de bir gattuso değil hani. ben öyle top çaldığını pres yaptığını görmedim. üstüne ağır da bir futbolcu, ayağına gelen topları da olumlu kullanamazsa çöker ortasaha. hiçbirşeyin için ümit vermyen bu adamın ne işi var trabzonspor un kadrosunda. daha beterleri henrique için geçerli.

Arif Timurcioğlu
18.04.2014, 19:46
Bir zeki sevdasıdır gidiyor hadi hayırlısı.

Nihat Günay
18.04.2014, 19:47

Af buyur :D

Alika87
18.04.2014, 19:47
Soner'in Zeki'yi kesemedigi filan yok
Ortada ozevlatcilik diye nitelendirdigimiz 80'lerden kalan sacma bi takinti var

Soner Mars'ta Venus'te tum gezegenlerde Zeki'yi keser

herkes suclu birtek soner sucsuz, öylemi? O zaman Soner neden Burceanuyu kesemiyor, yada özeri? Neden Bosingwa oynuyor ve öz evlat Caner disarda. Elin romanyalisi oynuyor, senin öz be öz evladin Abdülkadir disarda. Gökhan Alsan neden oynamiyor?

Soner oynamiyorsa kendi yetersizliginden, gerisi hepsi bahane.

Hüseyin Başoğlu
18.04.2014, 19:48
Korkarım öyle olacak, Bosingwa stoper. Belki böyle yaparak Bosingwa'nın da futbol hayatını bitirebiliriz, ha gayret.

ligtv hiç bi zaman doğru yerleştiremez kadroları...Hele internet sitesinde ronaldonun merkezi orta saha oynadığını görmüştüm ben :D:D bosi her türlü sağ bekte dir...

Timur Mikhail
Bu arada pasolig denen zımbırtı kayseriyi fena vurmuş. Uygulamanın ilk maçı, geçen yaz yapılan u20 dünya kupası maçları geldi aklıma ...

Nihat Günay

Lig Tv'ye göre şike de yok...

Fatih Özkan
varmı temiz bişeyler özelden bizde nasiplensek

Olsa şahane olur arkadaşlar...
Kahve çok uzaklarda şu an... :o

fadigaTS
Sonerin bir ayağı kırık olsa tek ayağıyla zekiden daha iyidir.Neyse sabretmeye devam.

Hüseyin Başoğlu
18.04.2014, 19:49
allah bize zekiyi santraforda oynamayı görmeyide nasip eder inşallah :D

Alika87
18.04.2014, 19:50
Usta olay farklı bence. Hoca cesaret etmeli, nasıl soner yedek kalır soner de düşünmeli ama zeki sadece koşuyor markaj yapıyor arada pas atıyor fakat soner teknik akıllı mental açıdan iyi bir adam ama zekiye verilen şans ona verilse fit bir durumdaydı ve oyunu değiştirecek pasları yapabilecek bir adam peki ya zeki?

Neyse hocanın kararı.

Soner niye kosmuyor ve markaj yapmiyor? Iki bacagi yokmu? Zekinin kostugunu o da kosabilir, ama ayakta kalacak gücü yok. En ufak temasta yere düsüyor. Cok yavas, fiziksel ve zihinsel. Böyle bir oyuncuyu bende oynatmam.

Ben Zekiyi savunmuyorum, hatta onu en cok elestirenlerden benim. Ama Soner böyle rezil topcuyu bile kesemiyorsa, sorunu baska yerlerde degil, Sonerde aramamiz lazim.

Alper Beyazay
18.04.2014, 19:50
Zeki'nin Soner yerine ilk 11'de oynamasının tek nedeni, mücadele yönünden Soner'den önde olmasındandır muhtemelen.

fadigaTS
18.04.2014, 19:51
allah bize zekiyi santraforda oynamayı görmeyide nasip eder inşallah :D

Kalede de zeki ayvaz olsun.İki zekiyle şampiyonluklara koşalım :D

Hakan
18.04.2014, 19:52
Zeki'nin Soner yerine ilk 11'de oynamasının tek nedeni, mücadele yönünden Soner'den önde olmasındandır muhtemelen.

Ben mücadele yönüyle Zeki'yi geçerim ben oynayayım mı diğer maç?

Sefaenes
18.04.2014, 19:54
aykut dan kurtulduk zekiye takildik zeki gider baska kazma gelir

Cafer Bulur
Zeki yavrunun maci olur diye düsünüyorum,henriqueyle beraber cok güzel yuvarlanirlar bence.:)

anth
Sonere koşmuyor demek saçmalıktır. Oynadı her maç koşu listesindeki. Açın bakın..
Edit: telefon azizliği

artvints
18.04.2014, 19:56
Soner niye kosmuyor ve markaj yapmiyor? Iki bacagi yokmu? Zekinin kostugunu o da kosabilir, ama ayakta kalacak gücü yok. En ufak temasta yere düsüyor. Cok yavas, fiziksel ve zihinsel. Böyle bir oyuncuyu bende oynatmam.

Ben Zekiyi savunmuyorum, hatta onu en cok elestirenlerden benim. Ama Soner böyle rezil topcuyu bile kesemiyorsa, sorunu baska yerlerde degil, Sonerde aramamiz lazim.

soner hakkında bu kadar bilgi girmek için antreman izlemek gerek heralde. çünkü ben bayadır oynadığını görmedim. zeki nin yaptığı herşeyi yapar. zeki koşsa ne olur, pozisyon almayı bilmiyor, sonra koşarsın tabi adamın peşinden ayrıca soner oynadığında en çok koşan futbolcu oluyor, pas yapmak istersen soner de yararlı olur. ama topu bırakıp küçük takım gibi beklersen, yani stratejin buysa zeki daha uygunmuş gibi gelir tabi.

AhmetG.
18.04.2014, 19:57
maçı digitürk playden izleyenler için soruyorum.

ses ve görüntü ayrı gidiyor bende sizde de öyle mi???

tristram
18.04.2014, 19:57
hami senden de bir cacik olmaz birader.zekiyi topcu diye sahaya koyan adam gitsin pazarda limon satsin..zekiniz batsin allahin cezalari.

Uğur Gündüz
18.04.2014, 19:58
İllaki her hoca bizi sınamak zorunda mı? İllaki bir salaklık yapmak zorunda mı ? Ulen kalan 4 maçta Zokora ile Colman'ı idare etmek (ki adam evlendi yahu) o kadar mı zor!
Taraftarı çıldırtmak için özel mi seçiliyor bunlar?
Zeki ve Kadir kadar başına...

fadigaTS
Sonere koşmuyor demek saçmalıktır. Oynadı her maç koşu listesindeki. Açın bakın..
Edit: telefon azizliği

Koşu mesafelerinde oynadığı maçlarda hep ilk 3 e girdiğini gördüm bende.İstatistikler böyle diyor

Çağrı Metin
Ben mücadele yönüyle Zeki'yi geçerim ben oynayayım mı diğer maç?

Öz evlat mısın?:D

artvints
18.04.2014, 20:00
aykut o yüzden gitmesin diyordum işte, en azından boyu posu vardı, kafa topu falan alıyordu. zeki de o da yok.yaw iki senedir kimi gönderiyorsak, kadroya daha kötüsü giriyor. nasıl bir lanettir bu , kurtulamadık.

Yunus Emre SEYHAN
18.04.2014, 20:01
Senkron kaydi pisligtv de

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DNA-TS
18.04.2014, 20:01
Başarılar trabzonsporumuza umarım 3 puanı alırız.

Mert'
18.04.2014, 20:02
Bosingwa stoper sanırım.

Fatih Özkan
18.04.2014, 20:02
Allah utandırmasın.

bordo08
18.04.2014, 20:03
Zeki kadir eziyet başlasın hay lanet olsun şu öz evlat anlayışına..

Elin palavracı züğürtünü başkan seçtiler bu yeteneksizleri izlettiriyorlar..

biltrabzon
18.04.2014, 20:04
Orjinal sagbek stoper,stoper sagbek hay sizin zihniyetinize tüküreyim.

Joacivil
18.04.2014, 20:05
Henriqenin oldugu takımdan bi bok olmaz kusura bakmayın
aha seneye forveti unutalım :D

Giallorossi
18.04.2014, 20:06
Gooollllllllllllll

DeAgLeMaNyAq
Kafa attı şaka gibi...

Ufuk
Henriqueden beklenmeyen hareketler..

Mustafa ÖZDEMİR
attık...

DNA-TS
18.04.2014, 20:07
Hahaha henrige :))

BlackPanther
Paulooooooo Henriqueeeeeeeee

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

arahna
seviyorum bu tosunu :)

Tolga

Tosunum ya :D :D :D

fadigaTS
Golcüye gerek yok :D Forvetimiz yederli :D

Veysel
Beyler Lig Tv'de başka maç var bizim maç hangi kanalda

nuri45
gooooooooooooooooolllllllllllllll

tosuncuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkk

Ufuk
Hahahahahaha öküz ya ahahahahah gol attı ya maçın sonuna kadar gol kaçırma rekoru kırar artik.

Mert'
Oha Henrique nasıl attı onu

GULER
18.04.2014, 20:08
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLlll l HENRIQUEEEEEEEEEEEeeeeeeee

bordo08
Henrik sanırım ilk defa kafa golü attı:d güzelde vurdu helal olsun..

Doğan Keskin
henrike bravo ama gelecek yılda kalacaksa ya kendini geliştirmeli ya yedek olmalı :)

cihayan
Hey oglum hey Henrique ne kafa golu atti.

Biraz daha mac olsa gol kralligina gidecek.

BlackPanther

Ya simdi ne diyeceksin. Adam cakti kafayi ama

orhan42
Gol mü? ...

Uğur Gündüz
Beraberlik için en az 2 gol lazım!

Berat Akçay
Henriqueeee

Yunus Emre SEYHAN
Bilerek attiysa hic birşey bilmiyorum. Denk geldi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ibrahim Gaygusuz
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/264755.jpg

kral senmisin ?

carolo
bahisler açilsin penalti veya Kirmizi karti kaçinci dakikada yeriz

jeepeers
hayret kafa ile gol atabiliyomuş demekki

F. Yıldırım
18.04.2014, 20:09
Ne ara attık. Uzun bi aradan sonra maç izlemiyecektim. Ama tosuncuk buna izin vermedi:)

edimurphy_61
Montaj la bu

Joacivil
Ya simdi ne diyeceksin. Adam cakti kafayi ama

Çok ciddiyim gol atınca sevinmiyorum bile 40 gol atsada topcu değil benim gözümde bedava satsalar üzülmem

serrayasir
gozlerime inanamadim

M. Akif Yücesan
işte sağ ayaklı sağ açık olunca böyle orta gelir...Olcan sağ açık olursa bekler durur forvet...

biltrabzon
Beraberlik icin 2 gol daha sart,dogru laf.

BlackPanther
Hahaha henrige :))

La adamim. Ne haber? Henrique ne cakti ama

edimurphy_61
18.04.2014, 20:10
Çok ciddiyim gol atınca sevinmiyorum bile 40 gol atsada topcu değil benim gözümde bedava satsalar üzülmem

+1

arahna
yusuf olcan sağa yığıldı sağ kanadı çökerttiler solda kimse yok

Zafer Fidan
Special effect...CGI felandi.. :D

seçuk
18.04.2014, 20:11
taç atamayan futbolcu rezaleti 'kadir keleş'

zafercalikoglu
helal sana henri senden iyisi olmadıgına gore takımda en iyisi sensin,bu sezonun e n iyi çıkış yapan oyuncusu henrige

Ekrem D.
asisti kim yaptı?

F. Yıldırım
Emre ikinci yarı girip gol atmalı, yoksa futbolu unutacak.

Hürgün Aygün
asisti kim yaptı?

Yusuf.

Ufuk
18.04.2014, 20:12
asisti kim yaptı?

Yusuf

Hakan
Öz evlat mısın?:D

Maalesef :D

Joacivil
Henrique yine kandırdı milleti pas atmayı şut çekmeyi bilmez
boş kaleye atar arada bir düzgün gol atar sonra kral olur.
Bize 5 puan kazandırıyorsa 25 puan kaybettiriyor adam

Alper Beyazay
Taç bile atamıyor ulan Kadir ya

Uğur Gündüz
18.04.2014, 20:13
Şu Olcan'ı sola yusufu sağa almak zor mu ki?

fadigaTS
18.04.2014, 20:14
Şu Olcan'ı sola yusufu sağa almak zor mu ki?

Önce zekiyi oyundan alsın bence :)

Uğur Gündüz
18.04.2014, 20:15
Dakika 14, an itibariyle Zeki topa değmedi! Belkide böylesi iyi!

Erdem35
dakika 15 zekinin ayağına top değmedi. değdiyse de ben görmedim :D

Mert'
skor 3-0 olsa bile rahat izleyemem

Tolga
Henrique kimsenin gözünde muhteşem futbolcu değil. Birçoğumuzun gözünde futbolcu değil.Bizlerde bu takımın taraftarıyız, egoist değil.

Öznur61
Henrique çıldırtmadan söyle 3-0 4-0 yapsa :))))

Furkan Özdem
Bugünkü kırmızı yiyecek oyuncumuz da belli oldu: Caner :)

Sefaenes
taç atamayan futbolcu rezaleti 'kadir keleş'
daha genc ögrenecek yasi26 yasinda37 yasinda ögrenir,nasil gecen hafta yaptigini pen oldugunu ögrenecek

bahadır2561
herkes suclu birtek soner sucsuz, öylemi? O zaman Soner neden Burceanuyu kesemiyor, yada özeri? Neden Bosingwa oynuyor ve öz evlat Caner disarda. Elin romanyalisi oynuyor, senin öz be öz evladin Abdülkadir disarda. Gökhan Alsan neden oynamiyor?

Soner oynamiyorsa kendi yetersizliginden, gerisi hepsi bahane.

Almanya'dan atrenmani nasil izliyorsun kardes klasik laflar yetersiz mucadele etmiyor kosmuyor
Selcuk bizdeyken cok mu kosuyordu?
Zeki 100 metreyi 5 saniyede koşsa ne olur, mucadele etse ne olur
Uretime katkisi sifir
Zarari var hatta

Ufuk
Aykut Demir V2

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 20:16
Zeki sağbeke geçsin Caner dengesiz oynuyor atılır böyle giderse...

Erdem35
18.04.2014, 20:16
Dakika 14, an itibariyle Zeki topa değmedi! Belkide böylesi iyi!

nasıl bir korku saldıysa adam hepimiz ne zaman olay çıkaracak korkusundan topa bulaşmadığı dakikaları tutuyoruz :DD

Yiğit Gayretli
18.04.2014, 20:17
Keşke Zeki sarı kart görse.

h@msi61
bizim altyapida sari kartin iyi birsey oldugunu mu ogretiyorlar acaba...

Ragazzo
Alin size sigir, kirmizi yemedigine sukretsin

arahna
henriqe mi kafa vurdu topmu kafasına çarptı acaba

fadigaTS
zeki oyunda mı :D

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 20:18
Al şu Caner'i Hoca yoksa kaybedeceğiz...

Uğur Gündüz
18.04.2014, 20:19
Caner ilk yarıyı çıkaramayacak gibi görünüyor!

biltrabzon
Yeteneksiz futbolcular cok kart görür.Örnek Aykut Demir.Bu genclerdede yetenek olmayinca kacinilmaz son.

Ufuk
Canerin Aykuttan öğrenecek çok şeyi var. Laf atan adama haddini bildirme konusunda kendini geliştirmeli.

h@msi61
Al şu Caner'i Hoca yoksa kaybedeceğiz...

kesin atilacak, kesin...

Furkan Özdem
Zeki göründüüü :D

seçuk
yusuf dısındaki 1461 ruhu takımın içine ediyor

fadigaTS
18.04.2014, 20:20
zeki yavruyu gördüm.Faul yaptı :)

cihayan
Bu Caner saglam cocuk masallah. :) Bir baltasi eksik, onune geleni biciyor.

Miserable
Faul yapmadan top kazanamayan savunma oyuncuları..

DNA-TS
Geçen hafta savunmada ki hatalar devam ediyor.
Adam sarı yemiş ardına 2. Yeme mücaelesi verir gibi. Bi yanlışlık olmasa da maçı alsak.

serrayasir
aha zeki