PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Colman ve Didier Zokora Kadro Dışı!

duyurukcu
10.04.2014, 14:20
Trabzonsporlu futbolcu Gustavo Colman ve Didier Zokora disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Mustafa Calik
10.04.2014, 14:24
Trabzonsporlu futbolcu Gustavo Colman ve Didier Zokora disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

http://www.fanatik.com.tr/sok-kadro-disi_3_Detail_35_364337.htm

duyurukcu
10.04.2014, 14:24
bu karar eğer tamamen hami hocanın kararı ise tek kelimeyle helal olsun..öyle herkes istediği gibi at koşturmasın kardeşim..darısı maloudanın başına..

Veysel
10.04.2014, 14:25
http://resim.donanimhaber.com/upfiles/1377575/3A758ED560E94E30B52B005CC8EDE007.jpg

Anıl C
10.04.2014, 14:31
Duyurukcu konu basligini özet gecebilirdin :)

Sefaenes
10.04.2014, 14:31
Yeni sezon afedilirler yine janko,banba vs oyuncular gibi maluda henri de ceza almali ozaman

danger00
10.04.2014, 14:32
seneye kesinlikle colmanlı, zokoralı bir kadro düşünülmemeli bu kesin zaten. ancak olası satışlarından 3-5 kazanacakken ondan da olmamak lazım. 6 hafta daha sahada olsunlar taliplisi olacak takımlara bedava kapma şansı verilmesin.

Anıl C
10.04.2014, 14:33
Zamaninda colmani satacaktik benficaya

Ahmet Kuru
10.04.2014, 14:33
Güzel haber... darısı diğerlerinin başına

Miserable
10.04.2014, 14:34
Bu 2 oyuncunun çoktan gönderilmiş olmaları gerekiyordu. Kadro dışı bırakmak mesele değil. Çatır çatır paralarını alıyorlar nasılsa. Minimum zararla en kısa zamanda kurtulmak lazım.

duyurukcu
10.04.2014, 14:34
Duyurukcu konu basligini özet gecebilirdin :)

ilk defa konu başlığı açtım acemiliğime ver :)

Öznur61
10.04.2014, 14:35
Özellikle Soner'e büyük şans doğdu.
İnşallah kendini kanıtlayıp formayı kapar.

Adem Akyüz'
10.04.2014, 14:40
Bu saatten sonra da Soner kadroya giremezse artık, sene sonu bunlarla birlikte onu da yollayalım.

Kamil Çakmak
10.04.2014, 14:42
Biz G.birliğini Colman ve Zokora sız yenmiştik değilmi?

Mustafa Calik
10.04.2014, 14:43

Böyle bir haber var.

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=2538

Hami hocamizin gözüne girmis :)

Anıl C
10.04.2014, 14:43
ilk defa konu başlığı açtım acemiliğime ver :)

Olur boyle seyler :) Gelir birazdan güncelleme ;)

Öznur61
10.04.2014, 14:45
Böyle bir haber var.

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=2538

Hami hocamizin gözüne girmis :)

Güzel haber, umarım geri kazanabiliriz Soner'i.
Umarım bu hırslada devam eder. :)

Efsane-1967
10.04.2014, 14:45
Gunun en guzel haberi, umarim bir daha giymezler Trabzonspor formasini.

Anıl C
10.04.2014, 14:48
Biz G.birliğini Colman ve Zokora sız yenmiştik değilmi?

Ozellikle son macta 12 km'nin ustunde kosan bourceanu-özer ikilisinin performansi da etkili bunda

Furkan Dündar
10.04.2014, 14:53
Takımın ağzına .. Bunlar yaptı en acilinden defolup gitsinler

kursat1313
10.04.2014, 14:56
Helal olsun Hamiye inşallah gelecek sezon da Hamiyle devam edilir bu sezon ne olursa olsun Trabzonspor ne demek öğrensin Colman ve Zokora

Çağrı Metin
10.04.2014, 14:59
Bu saatten sonra da Soner kadroya giremezse artık, sene sonu bunlarla birlikte onu da yollayalım.

Rakipleri de sağ bekten dönme zeki (belki de ts formasıyla ilk kez g.birliği maçında ön libero oynadı) koskoca sezon 45 dk oynamış gökhan ve uzun süredir ortalıklarda görünmeyen abdülkadir.

Ogün'
10.04.2014, 15:04
Zokora'yı evlendiğine pişman ettiler.

angraf
10.04.2014, 15:06
sezon sonu bu 2 yabancıdanda kurtulmak gerek

Fatih Birinci
10.04.2014, 15:06
Hami ye güveniyorum...iyi futbol oynatiyor....ama ayip degil mi ya adam evlendi diye mi kadro disi kaldi?

Anıl C
10.04.2014, 15:07
sezon sonu bu 2 yabancıdanda kurtulmak gerek

+bamba
+adrian
+janko
+malouda

Turgay Atalay
10.04.2014, 15:10
Helal olsun Hami Hoca. Darısı diğer çürük yumurtaların başına.

duyurukcu
10.04.2014, 15:10
Hami ye güveniyorum...iyi futbol oynatiyor....ama ayip degil mi ya adam evlendi diye mi kadro disi kaldi?

sezon sonu ve ya devre arası olur bu işler sanki kız elden gidiyor

Berat Akçay
10.04.2014, 15:11
Colman'ı çok sevsem de kadro dışı kalması doğru bir hamle. Elimizdeki yetersiz orta saha yüzünden Colman'a ihtiyacımız vardı ve bazı hareketlerine göz yumduk, yummalıydık yoksa paraşütsüz düşerdi bu takım. Skora Onur dışında isyan eden tek futbolcuydu. Yapılan Özer ve Bourceanu transferleri yavaş yavaş yumduğumuz gözleri açmamızı sağladı.

Şampiyon kadro dağıldıktan sonra etrafında yeteneksizler ordusu kalmıştı. Ne işim var bu yeteneksizlerin içinde demiş olabilir, haklıdır da.
Yukarıda arkadaşlar belirtmiş Benfica transferi konuşulduğunda satılmalıydı. Aynı düşünüyorum, geç kaldık.
Colman'ın yeteneklerini asla tartışmam ama çok müsamaha gösterdik kendisine. Keşke böyle ayrılmasaydık

Fatih Birinci
10.04.2014, 15:11
sezon sonu ve ya devre arası olur bu işler sanki kız elden gidiyor

Hahaha dogru söylüyon sende adam hemen kizin istedi bekeleyemedi zokora...

Çağrı Metin
10.04.2014, 15:12
+bamba
+adrian

+janko

sessizkral_1
10.04.2014, 15:20
Bourceanu'yu beğenen arkadaşları anlamadım.Aydınlatabilirseniz sevinirim.Yanındaki adama pas atmak yetiyormu o mevki için ? Ozaman şuan eleştrilen Colman yıllardır boşuna çabalamış.Mesela bjk atibayı aldı işte ortasaha odur.

Kadro Dışı olayına gelince sene sonunda bu adamlar yerine iyi 2 ortasaha alınacaksa problem değil.Herkes gönderilebilir.

GÖLONSA
10.04.2014, 15:25
Disiplin konusunda takım tam bir panayır gibiydi.

Herkes sezon açılışına kafasına estiğinde gelir,izin alıp giden izninin ne zaman dolduğuna kendisi karar verir,başka takım bulamayacağını anlayan takıma geri döner,bütün disiplinsizliklere üniversite affı gibi her ay başı af çıkar.....

Bu kadar şımarıklık yeter.Sanki onlar olmasaydı Trabzonspor diye bir takım dünya üzerinde olmayacaktı.

Bu bütün yabancılar için geçerli.Madem bu şımarıklıklara katlanacaktık Batuhan'a katlansaydık.

Sanki bize lütfedip bu takımda oynuyorlar.Aslında barcelona ve real bunlar için kapıda bekliyorlarda bunlar gitmiyor.

Bu kızlarımızı ne doktorlar ne mühendisler istedi de.......

Futbolcuya dayalı sistem her zaman için hayalkırıklığına yol açar.Trabzonspor kendini kaf dağının ardında sanan adamlara dersini vermeli.

Gitmek isteyenede kapıyı göstermeli.

Jackal Wile
10.04.2014, 15:28
Bourceanu'yu beğenen arkadaşları anlamadım.Aydınlatabilirseniz sevinirim.Yanındaki adama pas atmak yetiyormu o mevki için ? Ozaman şuan eleştrilen Colman yıllardır boşuna çabalamış.Mesela bjk atibayı aldı işte ortasaha odur.

Kadro Dışı olayına gelince sene sonunda bu adamlar yerine iyi 2 ortasaha alınacaksa problem değil.Herkes gönderilebilir.

Bourceanu eli belinde orta sahada gezmediği için beğeniliyor ayrıca pas atıp boşa kaçarak kendi kurmasada oyun kuracak kişi ekstra bir pas olanağı sağlayıp rahat top kullanmasına yardımcı oluyor önüne adam akıllı bir topçu lazım colmanın estiği zamanlardaki gibi mesela

colmanda zokorada dünyalıklarını yapmış artık işim makarasında adamlar aslında tam benim kafa, bunlar yine iyi dayanmış 1 tirilyonu kazandığım gün çalışma hayatını kulağından tutup geçmişini ...... atıyorum dışarıya adamları da suçlayamıyorum şimdi ama takımda zaten varlıkları daha büyük zarar

zahido
10.04.2014, 15:28
Adamların bir maçta aldıkları maç başına ücretlerini biz anca senede alabiliyoruz.

Yani daha ne istiyorlar oynamak için. Takımda kimse kalmadı diye oynamamak bahane olabilir mi?

En düşüğü 1 milyon avro alıyor. 1 milyon avro nedir? Bazılarımıza bu fiyatlar normal geliyor heralde. şuanda online olan insanların banka hesaplarındaki parayı üşenmeyip toplasak milyonun m'sini görebilir miyiz acaba?

Bunlar kelimenin tam anlamıyla hainler. Şerefsiz falan bunlara söylenecek söz değil.

Yazık. Şu paralara inanın yazık.

Maestro'61
10.04.2014, 15:30
Hami hocaya helal olsun, bu takıma bir neşter vurulması şarttı ve bunu yaptı. Camia olarak arkasında durulmalı!

chener
10.04.2014, 15:30
Sezon başından bu yana kadro dişi kalmayan futbolcumuz olmuş mudurr Acep.ilkokul gibi once cizdim oynamiyom hemen sonra hadi gel oyna

Fatih Öztürk
10.04.2014, 15:31
Malouda kalacak sıkıntı yok :)

Anıl C
10.04.2014, 15:33
+janko

+malouda

Miserable
10.04.2014, 15:37
Arjantin 2. ligine git, gözün kapalı bir ortasaha seç, colmandan daha kötü değildir. Yeteneği tartışılmaz tabi, olmayan yeteneğin neyini tartışacaksın ki. Zokora da toplasan 10 maç oynamıştır adam gibi, gerisi yatış.

Fatih Öztürk
10.04.2014, 15:40
+malouda

Çok beklersin :)
Hami hocayla bugün görüşmüş hiç bir yere gitmiyor.

Berat Akçay
10.04.2014, 15:44
Adamların bir maçta aldıkları maç başına ücretlerini biz anca senede alabiliyoruz.

Yani daha ne istiyorlar oynamak için. Takımda kimse kalmadı diye oynamamak bahane olabilir mi?

En düşüğü 1 milyon avro alıyor. 1 milyon avro nedir? Bazılarımıza bu fiyatlar normal geliyor heralde. şuanda online olan insanların banka hesaplarındaki parayı üşenmeyip toplasak milyonun m'sini görebilir miyiz acaba?

Bunlar kelimenin tam anlamıyla hainler. Şerefsiz falan bunlara söylenecek söz değil.

Yazık. Şu paralara inanın yazık.

Takımda kimse kalmadı diye oynamamak bahane olabilir mi ? Bu taş bana heralde :)

Tek başına pres yapacak, top kapacak, gol pozisyon yaratacak diğerleri seyredecek. Hiçbir şey yapmayacaklar. Böyle bir takımda oynamak ister misin ? Ben istemem. Aldıkları para normal geliyor haklısın aslında yaptıkları işe göre uçuk bir rakam ama ister istemez insanda oynamama isteği oluşur. Duvar pası yapamayan bir takım kalmıştı elde. Tekrar aç izle maçları

Anıl C
10.04.2014, 15:44

Onun icinde sezon sonu ayni kacinilmaz son gelecek fatih :)
2 hafta sonra baslar haberleri :)

Salih Edip
10.04.2014, 15:46
Zokora neyse de colman 3 senedir uzatmalari oynuyor biktim bu adamdan

duyurukcu
10.04.2014, 15:47
o değilde yaf sırasımı bilmem ama hazır colman kadro dışıyken battagliayı alsak yerine olma mı

Fatih Öztürk
10.04.2014, 15:49
Onun icinde sezon sonu ayni kacinilmaz son gelecek fatih :)
2 hafta sonra baslar haberleri :)

Golleri ve asistlerini sıralamaya devam edecek bak görecez.Adrian'ı,Colman'ı izlemek istemiyorum arkadaş takım düzeliyor Malouda iyi bir sistemde çok iş yapar :)

fthkr
10.04.2014, 15:53
Takımın en iyi oyuncularından ikisi kadro dışı bırakıldığı için sevinmem mümkün değil.
Sürecin ne olduğunu da kimse adam gibi bilmiyor.Düğün yapmak için Zokora'nın izin alması gerekmez.Haber verse yeter. Bir takımın oyuncularının takım arkadaşlarının düğününe gitmemesi de bence çok abes bir şey. Tabi başka şeyler yaşandıysa onları bilemem. Ama bi sakatlığa bakar affedilmeleri..

DeAgLeMaNyAq
10.04.2014, 15:57
Eskişehir maçında orta sahada yine Zeki var desenize. Bourceanu da kart sınırındaydı cezalı duruma düşerse mecburen affetme yoluna giderler...

Dünkü basın toplantısında Hami Hoca Malouda'nın ayrılmak istediğini söyledi. Kalan maçlarda oynar mı bilmiyorum ama sözleşmesi karşılıklı fesh edilecek...

zahido
10.04.2014, 15:58
Takımda kimse kalmadı diye oynamamak bahane olabilir mi ? Bu taş bana heralde :)

Tek başına pres yapacak, top kapacak, gol pozisyon yaratacak diğerleri seyredecek. Hiçbir şey yapmayacaklar. Böyle bir takımda oynamak ister misin ? Ben istemem. Aldıkları para normal geliyor haklısın aslında yaptıkları işe göre uçuk bir rakam ama ister istemez insanda oynamama isteği oluşur. Duvar pası yapamayan bir takım kalmıştı elde. Tekrar aç izle maçları

Hayır taş sana değildi genel bir algı bu ve bunun yıkılması gerekir.

Mustafa Yumlu senelik 300 bin lira yada 300 bin avroya oynuyor ama Colman gibi kapris yapmıyor.

Kiğmse topa koşmuyor ben ne koşucam demiyor. Kendi yeteneği doğrultusunda bişiler yapıyor.

Yapıcaksın abi. Oynayacaksın. O kadar para alan adam çıkacak eşşek gibi koşup topunu oynayacak.

Kabul etmiyorum. Yediremiyorum. Hayatta hiçbirşeyi başaramamış adamlar deve yüküyle para kazanıyorlar ve kapris yapma lüksleri yok. Bak buna 'bence' demiyorum. Hakları yok buna. Kesinlikle kabul etmiyorum.

Adam üç kuruş maaş alıyor sırf çocuğu maç izlesin diye stada geliyor. Beyzadem kıçını kaldırıpta koşmaya tenezzül etmiyro.

Koşacaksın. Eşşek gibi koşacaksın.

Hata bizde, bu ve bunun gibi futbolcu müsvettelerini bu takımda tuttuk. Ne dedilerse aman olsun yeter ki oynasın dedik.

Oynamasın bundan sonra. Gitsin ne hali varsa görsün.

Fatih Öztürk
10.04.2014, 15:59
Takımın en iyi oyuncularından ikisi kadro dışı bırakıldığı için sevinmem mümkün değil.
Sürecin ne olduğunu da kimse adam gibi bilmiyor.Düğün yapmak için Zokora'nın izin alması gerekmez.Haber verse yeter. Bir takımın oyuncularının takım arkadaşlarının düğününe gitmemesi de bence çok abes bir şey. Tabi başka şeyler yaşandıysa onları bilemem. Ama bi sakatlığa bakar affedilmeleri..

Takımın en iyi 2 oyuncusumu?bu sahtekarlarmı?biri 4 senedir adeta yata yata para kazanan Colman,diğeride keyfi geldimi oynayan kaçak güreşçi Zokora.kovun gitsin.

Fatih Öztürk
10.04.2014, 16:01
Eskişehir maçında orta sahada yine Zeki var desenize. Bourceanu da kart sınırındaydı cezalı duruma düşerse mecburen affetme yoluna giderler...

Dünkü basın toplantısında Hami Hoca Malouda'nın ayrılmak istediğini söyledi. Kalan maçlarda oynar mı bilmiyorum ama sözleşmesi karşılıklı fesh edilecek...

O haber dündü.Malouda bugün İstanbul'da Hacıosmanoğlu ile görüşme yapıp takımda kalmak istediğini söyledi.Hami hocayla Malouda bugün görüşme yaptı salonda çalışmalara başladı.

Miserable
10.04.2014, 16:03
İki iyi haber üst üste, başımıza taş yağacak. :D

DeAgLeMaNyAq
10.04.2014, 16:05
O haber dündü.Malouda bugün İstanbul'da Hacıosmanoğlu ile görüşme yapıp takımda kalmak istediğini söyledi.Hami hocayla Malouda bugün görüşme yaptı salonda çalışmalara başladı.

Hacıosmanoğlu ancak kalan haftalar için ikna eder. Malouda seneye kalmaz...

duyurukcu
10.04.2014, 16:08

valla o parayı verecek bizden daha enayisini bulamaz bence başımıza kalacak keşke oynasa iyi bi maloudaya her zaman 5 bin basarım ama oynamıyor mu oynayamıyor mu bilemedim

Fatih Öztürk
10.04.2014, 16:09

İddialı bir kadro kurulur parasınıda zamanında tıkır tıkır ödersen kalır.adama çocukları için Fransız okulu söz verip sözünde durmazsan sıkıntı olur.senelerdir çiğeri beş para etmez Colman gibi oyuncuları okşayacaklarına birazda Malouda gibi sorun çıkarmayan,işini yapmaya çalışan oyuncularla ilgilensinler.

aaahmet61
10.04.2014, 16:11
bunlar bir yere gitmez.4 ay kadro dışı kalır pardon tatile giderler.hacida para yok onları kovmaya.tekrar işbaşı yaparlar.bu kadar basit.

Fatih Öztürk
10.04.2014, 16:16
bunlar bir yere gitmez.4 ay kadro dışı kalır pardon tatile giderler.hacida para yok onları kovmaya.tekrar işbaşı yaparlar.bu kadar basit.

Zokora ile sözleşme bu sezon sonu bitiyor galiba.sahtekar Colman'ıda kovmak için geçerli sebep bulunur yeterki gönderilmek istensin.

Murat'
10.04.2014, 16:35
Zokora ile sözleşme bu sezon sonu bitiyor galiba.sahtekar Colman'ıda kovmak için geçerli sebep bulunur yeterki gönderilmek istensin.

1 sene daha sözleşmesi var Zokora'nın, parasını almadan hiçbir yere gitmez.

laudrup61
10.04.2014, 16:49

Aman Allah korusun :eek:

Mert'
10.04.2014, 16:52
Çok doğru hamleler. Önemli olan sezon sonu başta bu iki isimi postalamak olmalı ama o da baya masraflı bir iş olacak gibi görünüyor.

Hakan
10.04.2014, 17:00
Seni kadro dışı bırakacak bir başkan gelecektir inşallah Hami

Öznur61
10.04.2014, 17:10
Aman Allah korusun :eek:

Zeki Yavru'nun şans bulabildiği takımda, bence Soner hayli hayli forma giyinmeyi hakediyor.

Uğur Demircioğlu
10.04.2014, 17:10
Zokorayla ne akla hizmet dört sene anlaşma yaptı bu sadri yönetimi ya.

Miserable
10.04.2014, 17:11
30 yaşındaki oyuncuya 5 milyon euro bonservis verip, 4 yıllık sözleşme imzalayan büyük başkan Sadri Şener'e en derin sevgilerimi gönderiyorum.

Uğur Gündüz
10.04.2014, 17:11
Adam düğün yaptı, arkadaşı da düğüne gitti diye kadro dışı bırakılan ilk futbolcular bizimkiler herhalde.

Tebriğini ve eleştirini yap, işine dön be adam!

Zeki-Alex-Adrian soytarılığından kaza almadan kurtulduk, bu sefer ES maçında yine Zokora ve Colman olmayacağından, Zeki'nin muhteşem ön libero performansına bağlıyız!

Bizi, bıraktım yüksek zekayı orta zekaya sahip biri de mi çalıştırmayacak ?

Zokora-Alex-Özer üçlüsü ve yedekte Colman nerene batıyor hoca! Her maçı zehir etmek zorundamısın?

Madem ilkelisin, Henri neden sahada, yoksa çaren olmadığı için mi? Alex ve Özer sakat ya da cezalı olsaydı yine bu kadro dışılık olurmuydu?

Travelair
10.04.2014, 17:17
Maalesef başta Zokora, büyük sahtekarlıklar yaptı. Colman da uydu. Ama eğer bu işin caydırıcılığı yoksa kadro dışı kalmalarının bir önemi yok. Garanti paraları bol bol dağıtmışsın. Kadro dışı ise adamlara tatil yaptırma bari. Sabahtan akşama kadar idman yapsınlar, pestilleri çıksın. A2'de maçlara çıksınlar...

Courage
10.04.2014, 17:32
Bu saatten sonra yedek kulübesini zengin tutmak için bile kadroda tutulmaları doğru olmazdı. Zokora ve Colman'ın artık bu takıma verecekleri birşey kalmamıştır ,bu net.

Colman'a emekleri için teşekkür ediyorum ekstradan. Bir 20 sene sonrada hatırlayacağım bir adam. Ama Zokora için onuda söyleyemem. Geldi ,parasını aldı ve gitti.

Hami hocayı tebrik ederim. Janko ,Malouda ,Henrique,Adrian sıradakiler ....

Murat'
10.04.2014, 17:42
Zamanında Zokora bakkaldan karpuz alınca bile mest olanlar vardı, ne kadar mütevazı falan diye. :)

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/264496_10150661925630232_4995026_n.jpg

Sacit
10.04.2014, 17:55
Hami Mandıralı ucuz kahramanlık peşinde..

Kritik bir maça çıkacaksın ama colman ve zokora kadro dışı bırakmak intihardır.
her ne kadar hatalı olsalar da kritik haftalarda bu iki oyuncu sana lazım olacak..

Aksi durumda bunun hesabını kim verecek ???

Ibrahim Gaygusuz
10.04.2014, 17:59
Zokorayla ne akla hizmet dört sene anlaşma yaptı bu sadri yönetimi ya.

Bamba ile 5 sene yaptilar :) aman elden kacmasin

Colman cok muthis futbolcu oldugu icin 1 hafta erkenden tatile gider kampa 2 hafta gec katilir. Sonra bunun bide mac doneminde gittigi tatillerde eklenir, su hastalandi bu hastalandi diye.

Colman 2010-2011 sonrasi yok ! Bukadar net.

Senol hoca kazanmaya calisti, OLMADI
Tolunay hoca kazanmaya calisti , OLMADI
MRA kazanmaya calisti, OLMADI
Haci az gaz verim kendine gelsin dedi , OLMADI

Simdide Hami hoca. Kac tane teknik adam eskittin Colman halen duzelemedin.

Zokora icin fazla soze gerek yok, dugun yapmasi hayirlara vesile oldu :)

bordolumavi
10.04.2014, 18:01
colman yeteneklerı tartısılmaz bı oyuncu kendısını herzaman cok begenmısımdır ama artık goruyorumkı colman kabak tadı vermeye basladı aslındacok daha once gonderılmesı gerekıodu amaişte yeteneklerınden dolayı sureklı sans verıldı fakat artık gonderılsın gıtsın yeter sıktı ıyıce,zokora ya gelınce ızın verılmedıgı halde dugun yaparak kımseyı takmadıgı goruluyor kendını cok bısey sanıyor ama aldıgı paraya gore takıma verdıgı hıcbırsey yok bence oda gonderılsın artık oda sıktı

Mert Oğuzlu61
10.04.2014, 18:06
sezon sonuna kadar faydalanmak gerekirdi, adamın kaybettiği birşey yokki aksine onlarda sevinmiştir, yata yata parayı alacaklar.

sezon sonuna kadar faydalanıp, sonra gidin kulüp bulun kendinize denilebilirdi. şimdi kalan maçlarda borçanu dışında orta saha kaldı mı ? son maçta zeki oynamış diyorlar :D:D haftalardır takımı izlemiyorum.

Uğur Gündüz
10.04.2014, 18:07
Şimdi artık öyle sözleşmeler yapılıyorki kadro dışı kalmak ceza değil ödül oluyor. Bu kadroda zokora ve colmana her zaman ihtiyaç var. Haa öyle bir kadro kurarsınız ki bu ikilinin oynaması zaten mümkün değil o zaman başka!
Adamlar paralarını alacak, biz Zeki ve adriana küfür edeceğiz, orta saha yol geçen hanı olacak, zokora ve colmana ceza vermiş olacağız! Pehh!
Ceza onları sahada terletmektir.

Uğur Gündüz
10.04.2014, 18:08
Şimdi artık öyle sözleşmeler yapılıyorki kadro dışı kalmak ceza değil ödül oluyor. Bu kadroda zokora ve colmana her zaman ihtiyaç var. Haa öyle bir kadro kurarsınız ki bu ikilinin oynaması zaten mümkün değil o zaman başka!
Adamlar paralarını alacak, biz Zeki ve adriana küfür edeceğiz, orta saha yol geçen hanı olacak, zokora ve colmana ceza vermiş olacağız! Pehh!
Ceza onları sahada terletmektir.

muratt
10.04.2014, 18:40
Kadro dışı kararına katılıyorum, çok doğru ve yerinde bir karar. Bunu bir kenara yazalım.
Ama şöyle de bir gerçek var. Kadro yapımızı düşündüğümüz zaman kadrodaki en yetenekli, potansiyelli 5-6 oyuncudan ikisi Zokora ve Colman. Yani eğer takım bir kademe yukarı çıkacaksa Colman ve Zokora gibi adamlara ihtiyacımız var. Böyle adamları da bulamıyoruz işte kolay kolay. Burak, Selçuk, beğenmediğimiz Umut yeri doldu mu mesela ? Fatih Tekke ve Gökdeniz'e ben burada çok hakaretler eleştiriler okudum, şimdi var mı özevlat bu seviyede. Değerleri daha iyi anlaşılıyor. Kovup gönderdik Tolunay hocayı noldu daha iyisini mi bulduk ?

Yanlış anlaşılmasın. Zokora Colman affedilsinler felan demiyorum. Karar doğru, en azından hocanın kararı olduğu için saygı duymak gerekir. Ama bu seviyede oyuncuları kazanamamış olmamız üzüyor insanı işte. Trabzonspor'un elindeki değerleri kaybetmemeyi öğrenmesi lazım bir şekilde.

muratt
10.04.2014, 18:45
sezon sonuna kadar faydalanmak gerekirdi, adamın kaybettiği birşey yokki aksine onlarda sevinmiştir, yata yata parayı alacaklar.

sezon sonuna kadar faydalanıp, sonra gidin kulüp bulun kendinize denilebilirdi. şimdi kalan maçlarda borçanu dışında orta saha kaldı mı ? son maçta zeki oynamış diyorlar :D:D haftalardır takımı izlemiyorum.

Bu yata yata para alma kavramını da anlamış değilim. Sanki oyuncu için maça çıkmak bir külfet, angarya, eziyet. Çok zor bir olay maça çıkmak da çıksınlar diye para veriyoruz. Şimdi oh maça çıkmadan para kazanacaklar. Hani antremana çıkmak eziyet desen onu anlarım, ama antremana çıkıyorlar, zaten sabahın köründe oluyor genelde kadro dışı antremanları, o açıdan daha zor bile olabilir. O yüzden maça çıkmayan adam oh ne güzel yatıyor demek çok saçma.

Adamın kariyeri mundar oluyor, maç kondisyonu azalıyor, seyirci önünde oynama zevki elinden alınıyor, toplu antreman yerine sıkıcı topsuz idmanlar yapıyor, arkadaşlarından ayrı çalışııyor (sabahın köründe).. Bunda yatarak para kazanma gibi bi durum yok kusura bakmayın. Öyle olsa yedek kalan oyuncu dert etmez bunu. Bugün Janko'nun surat hoşaf gibiyse bunun sebebi Avusturya yemeklerini özlemesi değil oynamamasıdır.

Uğur Kalyoncu
10.04.2014, 19:59
Katkısı bulunmayıp sorun çıkaran adamlar kadro dışı bırakılmış hala hocaya laf ediliyor..Gerekirse Zokoranın yerine Zeki Ayvaz oynasın ama o sahtekar oynamasın ki Gökhan Alsan gibi bir yetenek var..İnşallah iyi değerlendirir..

aaahmet61
10.04.2014, 20:05
Adamın kariyeri mundar oluyor, maç kondisyonu azalıyor, seyirci önünde oynama zevki elinden alınıyor, toplu antreman yerine sıkıcı topsuz idmanlar yapıyor, arkadaşlarından ayrı çalışııyor (sabahın köründe).. Bunda yatarak para kazanma gibi bi durum yok kusura bakmayın. Öyle olsa yedek kalan oyuncu dert etmez bunu. Bugün Janko'nun surat hoşaf gibiyse bunun sebebi Avusturya yemeklerini özlemesi değil oynamamasıdır.

adam her hafta maçta 10 km koşmaktan kurtuluyor.iyi oynamadığı zaman stadda 20 bin kişiden küfür yeme stresinden kurtuluyor.adamın hoşaflığı can sıkıntısından. ver bakiyim ona 10 günlük izin .hoşaf olan yüz kabak çekirdeği gibi açılmıyor mu ? kariyer umrunda değildir bunların .dışarıda taş çatlasın 150 bin dolara oynayacak futbolcu burada havadan yata yata milyon dolara yatıyorsa değmesin keyiflerine.

gurur6134
10.04.2014, 20:12
Gec bile kalindi..sezon sonuda defolup gitsinler..

orti
10.04.2014, 20:24
benficaya colmanı verip üstüne ne kadar para isterseler vermek lazım

Sefaenes
10.04.2014, 20:26
Adam düğün yaptı, arkadaşı da düğüne gitti diye kadro dışı bırakılan ilk futbolcular bizimkiler herhalde.

Tebriğini ve eleştirini yap, işine dön be adam!

Zeki-Alex-Adrian soytarılığından kaza almadan kurtulduk, bu sefer ES maçında yine Zokora ve Colman olmayacağından, Zeki'nin muhteşem ön libero performansına bağlıyız!

Bizi, bıraktım yüksek zekayı orta zekaya sahip biri de mi çalıştırmayacak ?

Zokora-Alex-Özer üçlüsü ve yedekte Colman nerene batıyor hoca! Her maçı zehir etmek zorundamısın?

Madem ilkelisin, Henri neden sahada, yoksa çaren olmadığı için mi? Alex ve Özer sakat ya da cezalı olsaydı yine bu kadro dışılık olurmuydu?

kardes busura bakma cogumuz is yerlerinde calisiyoruz sen calisma saatinde patrona desen ben evlenmeye gidiyorum desen patron sana geri gelme der. Evlenecekse lig sonunu bekler yada devre arasini. Bunlar zaten tatile gittimi gec gelirler bunlarin 10 da birini is yerinde yapamazsin yapsan tekmeyi yersin. Sene sonu alex ve bosi disindaki sahtekarlarin hepsi yollanmali

Çağatay_
10.04.2014, 20:27
Zokora'nın günahı nedir anlamadım, adam izinli değil miydi ?

bahadır2561
10.04.2014, 21:32
Ben bu isten hic bisey anlamadim
Bi an once sezon sonu gelse de Hami basta olmak uzere yeteneksiz asalaklardan kurtulsak
Sanki her sey duzgun bi Colman'la Zokora bozuk

Cengiz Çubukcu
10.04.2014, 21:42
Hala colman ve zokora gibi profosyonellikten uzak asalakları savunan arkadaşların olması çok üzücü...defolup gitsinler ...

sasort
10.04.2014, 21:58
arkadaşların bir kısmı olayı tam anlamamışlar

zokora gibi yılların deneyimi o tecrübesine rağmen düğün yapıyor kafasına göre hiç kimsenin haberi ve izni olmadan
burası dingonun ahırımı bir yerdede okudum haberimiz olsaydı teşrif ederdik düğününe yazıyordu

Sefa
10.04.2014, 22:02
Bana kimse düğün için izin veremez. İstediğim zaman yaparım.. Geçin izin işlerini.. Şampiyonluğa oynuyoruz da derbi öncesi takımın motivasyonunu dağıtmış sanki..

Hami Zeki'ye yer açmaya bakıyor..

Kıvanç Çuvalcı
10.04.2014, 22:09
Bir takimda disiplin yoksa o takimdan hic bir sey bekleme ve bence disiplin icin kimsenin gozunun yasina bakmiycaksin.Adam goruyorum duyuyorum diyor biz topculari mactan maca goruyoruz kendini takima vermiyene gule gule bu isin sakasi yok milyon dolarlar kazanan adamlar islerine saygi duyacaklar bu isin gerektirdiklerini yapacaklar bunun baska lami cimi yok,isine geliyorsa.

Cengiz Çubukcu
10.04.2014, 22:09
Bana kimse düğün için izin veremez. İstediğim zaman yaparım.. Geçin izin işlerini.. Şampiyonluğa oynuyoruz da derbi öncesi takımın motivasyonunu dağıtmış sanki..

Şaka mısın sefa? 4. Olmak avrupaya gitmek hedef değil mi?

Kıvanç Çuvalcı
10.04.2014, 22:12

Tamam sen Zokora ol ve bu dugununu kimseye haber vermeden sezon ortasi daha once oynadigin Tottenham yada Sevilla da yap bakalim hadi yiyormu bir yapsana bak neler oluyor ama yapamazsin zaten yemez,ama burda topcu kral nasil olsa ne yaparsa yapsin ben eninde sonunda oynarim diyor.

sasort
10.04.2014, 22:19
colman ve henri de hami hocanın uyarmasına rağmen ist gidip düğün tamam birde gece külübünde eğlenmişler

izni iho veriyor hami hoca çoban zaten

zokoranın faydasız olduğu yazıyordum ama colman ayrı tutyordum ama oda artık sade zarar

ne kadar iyi topçu olrsan ol bu kadar disiplinsizliği ronaldo yapmıyor

o da gitsin alex bak çocuk yeni geldi 12000 km koştu

top oynama arzusu olanı sahaya sürsek başarı gelecek zaten

sen bu disiplinsizler üzerine sisitemini kurarsan mra gibi yarı yolda kalırsın

malouda oynamazsa ts batmıyor ya görüyoruz işte

oynayan arzulayan kişiler üzerine kur kadronu disiplinsizlerde oynamak istiyorsa bu kadroya dahil olsunlar

istemezlerse yolu açık olsun

Kadir
10.04.2014, 22:44
Sezon sonu katlanmalı bu sayı. Henrique,Janko,Bamba,Adrian,Malouda falan komple gitsinler.

hodlu
10.04.2014, 22:47
Nasıl olsa Trabzon babalarının çiftliğiydi. Yata yata paralar cukka oluyordu. Enayiler çalışıyor onlar geziyordu. Ama birgün Trabzonspor'u düşünen, taraftarın parasını düşünen bir cengaver çıktı ve gerekeni yaptı. Helal olsun Hami MANDIRALI sana. Çocukluğum, gençliğim sana olan hayranlıkla geçti ve ne mutluyum ki o yıllar boşa geçmemiş. İşte otorite, disiplin böyle olur ve başarı da böyle gelir...Allah yürüdüğün bu yolda yar ve yardımcın olsun....

Furkan Dündar
10.04.2014, 22:47
Bu yabancıları hala savunanları gördükçe şok oluyorum

Bu isteksiz sahtekar para yiyici adamlar gidip yerine

Aç para için değil futbol için gelen adamları almadıkça ne köy olur ne kasaba

Bir kişi Alex'in neyini beğeniyor şunuz demiş

Adam girince takım rahatlıyor bu amele orta sahada bile yana pas vermenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor topu alıyor yana arkaya öne açıyor

Fark etmeden takım o anlarda kendine geliyor

Colman gibi ( son dönemler ) eli belinde izlemiyor

Bosingwa
Alex
Belki henrique
Bu 3 yabancı hariç diğer hepsini en acilinden kapının önüne koymak lazım

hodlu
10.04.2014, 22:52
Futbolcuya dayalı düzende takımlar maç kazanır. Takım ruhuna, forma aşkına, disipline dayalı takımlar şampiyon olur...

Uğur Gündüz
10.04.2014, 23:02
Zokoranın düğün tarihi 3 ay önce belirlenmiş ve 2 ay öncede Hamiye davetiye verilmiş. Düğün tarihi düğün günü kararlaştırılmadı!
Kazık kadar adam, evlenir 3 gün izin verirsin gelir antrenmana çıkar. Takım halinde 1 gece izin istenmiş, kazık kadar adamlar, düğüne katılır , ertesi gün dönerler.
Bu olayı sorun haline getiren Hami.
Futbolcuların verimsizliği ayrı bir konu bir düğünden sorun çıkarmak ayrı.
Askeri disiplin kafasıyla hocalık tarih oldu.

Fatih Özkan
10.04.2014, 23:06
Sebebi bilemem ama neticede alınan karar doğru.
Ben taraftar olarak bu adamların keyfini mi bekleyeceğim adam gibi futbol izlemek için ?
Bunca zaman takımı sabote ettikleri yeter.
Bunlar ve bunun gibileri görmeyi istemiyorum seneye...

Taha Muhammet
10.04.2014, 23:07
düğün olayı bahanedir

F. Yıldırım
10.04.2014, 23:08
Bu Zokora bizi takmıyor, bundan dolayı da kararı tam isabet olarak görüyorum.

kudu_61
10.04.2014, 23:12
colman da son maçlarda parlama vardı zoko ise benim beğendiğim bir futbolcu oynayacaklarsa kalsalar dicem ama ben bu adamların maç seçmesinden bıktım usandım inşallah adrian-bamba-henri-malouda ve jankoyu da yanlarına alıp giderler zekiyi de götürsünler bence
bu sezon gitti takımı hami hocaya bırak şike davasını avukatlara bu takıma

1 stoper
1 sol bek
1 ön libero
1 oyun kurucu
1 sağ açık
ve
2 forvet al
yoksa başkan sen de bu oyuncularla bavulunu topla ve git

KALACAKLAR BESBELLİ = ONUR-YUMLİ-AYKUT-BOSİ-BARCALUNA-YUSUF-ÖZER-EMRE-OLCAN

brnclhn
10.04.2014, 23:12
trabzonsporu küçümseyen her futbolcu anında kadrodışı kalmalıdır...malouda da dahil....ama bunları bi hafta sonra affedip tükürdüğünü yalamayacaksın...bunları kapı dışına atacaksın...bu klup bu işten epey zarar edecek bu kesin amaaaa bu futbolcuların böle tipler olduğu gün gibi ortadayken becerip zamanında yollamayan, o kadar disiplinsizliğe rağmen bunları hep kollayan bu sefil yönetim anlayışı bunları hakediyor...

Süleyman Baykan
10.04.2014, 23:20
Darısı Bosingwa ve Borceanu hariç tüm yabancı oyuncularımıza inşallah.

Gökhan Baymak
10.04.2014, 23:25
Zokora neyse de Colman affedilmeli. Takımda Onur'la beraber tek üst düzey adam o var. Onun yerinne Zeki'yi falan kadro dışı bıraksnlar..

memozcan
10.04.2014, 23:33
dünyadaki en relax şirkette bile işlerin tavan yaptığı mevsimlerde düğün yapmaya izin vermezler.. bizim takım tam bir çiftlik olduğu için millet kafasına göre takılıyor.. hayır illa düğün yapmaya mecbur kaldıysan aile arası nikah yaparsın trabzonda.. çırağan sarayı da nerden çıktı.. sezon bitiminde git istediğin yerde yap düğününü..

GULER
11.04.2014, 00:08
Zokora neyse de Colman affedilmeli. Takımda Onur'la beraber tek üst düzey adam o var. Onun yerinne Zeki'yi falan kadro dışı bıraksnlar..

Colmanin pek ust duzey oldugu soylenemez bence, 1 iyi mac cikariyorsa 5 mac vasat kaliyor. Zokora ayni hikaye. Bu oyunculardan kurtulmaliyiz artik. Sezon sonu yolcular insallah.

Cafer Bulur
11.04.2014, 01:02
Dogru ama gec bile kalinmis bir hamle.

Sezon sonuna kadar bunlari kadroya almayip sezon sonu tekmeyi vurmak lazim.

Bunlara malouda da eklenmeli,takimin degil kendi menfaatini öne alanlar bu takimdan uzaklastirilmali ismi kim olursa olsun.

SEDAT
11.04.2014, 01:20
* Bu sığ zihniyetten tabiki Malouda,Adrian,Zeki Yavru hamlesi beklenemezdi.

* Bu bir disiplin kadro dışı mevzusu değil tamamen ego mevzusudur bunun aksini kimse savunmasın bana

Dereli
11.04.2014, 09:03
Disiplinmi göz önünde tutulmuşta verilmiş bu karar?
Hiç sanmıyorum, fırsat buldular kadro dışı bırakıyorlar.
Hiç gerçekçi değil.

Fatih Özkan
11.04.2014, 10:09
* Bu sığ zihniyetten tabiki Malouda,Adrian,Zeki Yavru hamlesi beklenemezdi.

* Bu bir disiplin kadro dışı mevzusu değil tamamen ego mevzusudur bunun aksini kimse savunmasın bana

Elbette işin bu yönü de var.
Zeki Yavru'yu tesislere bile almamak gerek bence.

Veysel
11.04.2014, 10:12
Colman Zokora ayrı sahada çalışıyor Maluoda şimdi geldi tesislere

Veysel
11.04.2014, 10:38
Floda colmanla Zokoraya katıldı :)

Fatih Öztürk
11.04.2014, 10:50
Hami hoca orta sahada olası bir sakatlıkta Soner'emi güveniyor acaba.

İ. SARAL
11.04.2014, 10:50
Colman sahtekarından ne zaman kurtulursak bu takım o zaman düzelir.

Kamil Çakmak
11.04.2014, 10:55
Haminin hamlelerini destekliyorum. Takımda disiplin olmalı.

Cafer Bulur
11.04.2014, 11:16
Hami hoca orta sahada olası bir sakatlıkta Soner'emi güveniyor acaba.

Senin colman,zokora ve malouda ile kesin akrabaligin var herhalde,kesin.:D

Fatih Öztürk
11.04.2014, 11:17
Senin colman,zokora ve malouda ile kesin akrabaligin var herhalde,kesin.:D

Bi tek Malouda ile :)

AhmetG.
11.04.2014, 11:22
Çok iyi oldu. Yıllardır bu oyunculardan dert yananlar şimdi hoca ego tatmini yaptı anlamında düşünceler paylaşıyor.

Öyle bile yapmış olsa Tolunay Hoca hariç Şenol ve Reşit hocalardan daha üste çıktı gözümde Hami hoca bu konuda.

Darısı diğer yatalak futbolcularımıza.

Cafer Bulur
11.04.2014, 11:22
Bi tek Malouda ile :)

Saha sonuclari hami yi hakli gösteriyor,bu hamlelerinin sonuna kadar arkasindayim.

Trabzonspor dingonun ahiri degil yabanci futbolculara bunu göstermek zorundayiz.

Hatta ben bir süre bu takimin yabanci futbolcu almamasindan yanayim.

Yillardir aldigimiz yabanci futbolcularin 3 ü 5 i haric hepsi döküldü.

emre6167
11.04.2014, 11:24
Çok has etti :D

Fatih Öztürk
11.04.2014, 11:32
Saha sonuclari hami yi hakli gösteriyor,bu hamlelerinin sonuna kadar arkasindayim.

Trabzonspor dingonun ahiri degil yabanci futbolculara bunu göstermek zorundayiz.

Hatta ben bir süre bu takimin yabanci futbolcu almamasindan yanayim.

Yillardir aldigimiz yabanci futbolcularin 3 ü 5 i haric hepsi döküldü.

Görüşlerine katılıyorum Cafer.yalnız mazereti karısının hastalığı olan ve parası zamanında ödenmeyen Malouda için aynı kanıda değilim.Malouda diğer yabancı oyuncuların aksine ilk yarıda ve avrupada kayda değer katkı sağladı takıma.oyuncunun hamuru belli.yönetim verdiği sözleri zamanında yerine getirmiyor.yabancı oyuncu veresiye iş yapmaz.madem aldın parasını tıkır tıkır ödeyeceksin performansından istenen verimi alamazsan gereğini yap.adama çocukları için kolej sözü vermişler yerine getirmemişler.madem sözünü yerine getiremiyorsun almayacaksın yabancı oyuncu.

Mesut
11.04.2014, 11:34
Çok iyi hamle.
Hami hoca cesur bir o kadar da doğru kararlar veriyor.

Courage
11.04.2014, 11:39
Yabancı oyuncu için kriterlerimiz şu olmalı (bence ) ;

-Karadenize sahili olan ülkelerin liglerinden yada Balkanlardan seçilmeli
-Bekar olmalı (yada çocuğumun okulu diye zırlamayacak bir hali olmalı)
-En kötü oynadığı maçta bile futbolun temel bilgilerine tecavüz edecek kadar düşmemeli ,asgari peformansı bu olmalı
-Trabzonspor'u kalıcı değil zıplama yeri olarak görmeli (,oynatıp verimini al ve sat)

Cafer Bulur
11.04.2014, 13:17
Görüşlerine katılıyorum Cafer.yalnız mazereti karısının hastalığı olan ve parası zamanında ödenmeyen Malouda için aynı kanıda değilim.Malouda diğer yabancı oyuncuların aksine ilk yarıda ve avrupada kayda değer katkı sağladı takıma.oyuncunun hamuru belli.yönetim verdiği sözleri zamanında yerine getirmiyor.yabancı oyuncu veresiye iş yapmaz.madem aldın parasını tıkır tıkır ödeyeceksin performansından istenen verimi alamazsan gereğini yap.adama çocukları için kolej sözü vermişler yerine getirmemişler.madem sözünü yerine getiremiyorsun almayacaksın yabancı oyuncu.

Hangi Türk takimi simdiye kadar yabanci oyunculara parasini her zaman zamaninda ödemis ki?

Ödeyemiyorsan almayacaksin o zaman bu kadar basit.

Garibim mustafa her zaman parasini alamasa da her macta sahada ama malouda yi ben bu sezon antrenmandan cok izinde okudum adaletin bu mu dünya?

alone_6161
11.04.2014, 14:52
Displinsizlik yapan kim olursa olsun hakettiği ceza verilmeli.

Kararı alanları destekliyorum.

DeAgLeMaNyAq
11.04.2014, 17:13
Genel sekreter Köksal Güney, Hami Hoca'nın raporu önemli ama son olarak kararı biz vereceğiz ve biz bu oyuncuları kazanmak istiyoruz demiş. Seneye kadroda 8 yabancı kontenjanı olacak var ve bizim hali hazırda 9 yabancı oyuncuyla sözleşmemiz devam ediyor. Üstüne Jebrin ve Celustka da kiralık. Hadi Jebrin kiralanabilir ya da bonservisi verilebilir ama solbek sıkıntısı yaşadığımız ortadayken Celustka'nın geri dönme ihtimali yüksek. Üstüne bir de yabancı forvet gelirse her halukarda 3 yabancının gönderilmesi gerekecek ama biz hâla yabancıları kazanmaktan bahsediyoruz...

aaahmet61
11.04.2014, 18:22
[QUOTE=DeAgLeMaNyAq;1919558373]Genel sekreter Köksal Güney, Hami Hoca'nın raporu önemli ama son olarak kararı biz vereceğiz ve biz bu oyuncuları kazanmak istiyoruz demiş. QUOTE]

yine aynı senaryo.2 senedir bu futbolcuları yolluyamıyoruz.önümüzdeki sene son 5 e oynayacağız desenize.haci yönetemiyorsun bari çek git.

DeAgLeMaNyAq
11.04.2014, 18:55
Malouda ülkesine gitmiş hayırlı olsun... :)

Bayraktaroğlu
11.04.2014, 19:07
colman geldiği günden beri bir istikrar sağlayamadı zaten bu kaçıncı olayı oldu sürekli düzeleceğim deyip tekrar yapıyor artık gelecek sezon bu sorunlu oyuncuların gönderilmesi lazım zokora mauloda colman janko gitmeli pek faydaları da yok zaten

Bud Spencer
11.04.2014, 19:30
Def ol malouda

Geldiginden beri sahada gezindi, en kritik anlarda kaleciyle karsi karsiya hic bir tane gol atamadi(hadi bunu gectik, beceriksizdi) ciddiyetsizdi...bir aydirda fransalarda geziniyor

Def olsun insallah birdaha Trabzona gelmez

Tayfun Aydın
11.04.2014, 19:33
Bossingwa ve Bourcenau hariç yabancılar gitmeli. Ha 6+2 nin 2 si olarak Adrian ve Henrique de tutulabilir. Seneye iyi ve en önemlisi karakterli bir sol bek bir orta saha bir de santrofor bu takım daha iyi yerlere gelir.

aaahmet61
11.04.2014, 20:15
Bossingwa ve Bourcenau hariç yabancılar gitmeli. Ha 6+2 nin 2 si olarak Adrian ve Henrique de tutulabilir. Seneye iyi ve en önemlisi karakterli bir sol bek bir orta saha bir de santrofor bu takım daha iyi yerlere gelir.

sorun buya haci da yabancıları yollayacak yolluk parası bile yok.bunlarla önümüzdeki senede devam.

dağlıca61
11.04.2014, 20:26
eğer ki Hami sözünün arkasında durursa pardon yönetim Hami nin arkasında durursa bu sezon takım adına duyduğum en güzel haber, takımı ve şehri küçümseyenlere karşı yaşasın bordo-mavi temiz futbol adaleti.

dağlıca61
11.04.2014, 20:29
Hami hoca ve yönetim iyi bir iş yaptı yalnız onları sürekli kontrol altında tutup en küçük hatalarını, disiplinsizliklerini de en ağır ceza ile cezalandırmalı hatta mümkünse bundan önceki günah defterleri de açılmalı.

laudrup61
11.04.2014, 22:24
Malouda giderse Bosingwa da durmaz artık buralarda. Seneye bir yanda Zeki diğer yanda K.Keleş off düşünemiyorum

Murat'
11.04.2014, 22:58
Adamın karısı hasta anlamıyor musunuz, o aslında bizi çok seviyor ama şu İHO yok mu, her şey onun yüzünden. Takımda işini Malouda kadar ciddi yapan başka bir isim var mı?!

Uğur Ö.
12.04.2014, 01:47
Malouda giderse Bosingwa da durmaz artık buralarda. Seneye bir yanda Zeki diğer yanda K.Keleş off düşünemiyorum
Bu olasılığı düşünmek dahi istemiyorum.Çünkü Bosingwa Malouda sayesinde geldi.Umarım Bosingwa nın iyi arkadaşları olmuştur burada yoksa onuda kaybedersek çok kötü olur

Furkan Türkmen
12.04.2014, 01:51
Hami hoca bir şeyleri değiştirmeye çalışıyor.Takımın iyiliği için yabancılardan bosingwa,henrique,adrian değerlendirmeli gerisi boş.kendi ligimizden gerekli noktalara Türk oyuncular alınmalı transfer gereken bölgeler zaten belli.bir iki tane 18-24 yaş arası potansiyeli olan oyuncu alınmalı ki takımda işler yoluna girsin.

A.Ali Karanis
12.04.2014, 01:59
Zokoranın düğün tarihi 3 ay önce belirlenmiş ve 2 ay öncede Hamiye davetiye verilmiş. Düğün tarihi düğün günü kararlaştırılmadı!
Kazık kadar adam, evlenir 3 gün izin verirsin gelir antrenmana çıkar. Takım halinde 1 gece izin istenmiş, kazık kadar adamlar, düğüne katılır , ertesi gün dönerler.
Bu olayı sorun haline getiren Hami.
Futbolcuların verimsizliği ayrı bir konu bir düğünden sorun çıkarmak ayrı.
Askeri disiplin kafasıyla hocalık tarih oldu.

Katılıyor ve ekliyorum.
Malouda'nın nerdeyse 1 aydır orada burada dolaşmasını,sene başından beri bekleneni verememesine rağmen takımın şefi gibi davranması problem olarak görülmüyor ve bu konuda çözüm üretilmiyorsa Zokora ve Colman'ın kadro dışı bırakılmasını göstermelik olarak yorumluyorum.

Şimdiden belirteyim,Malouda ayarında bir yıldız için 'yeterlilik' kıstası en az Drogba'nın takımına kattığı kadar olmalıydı.

AhmetG.
12.04.2014, 02:50
O veya bu nedenle, bir neden bir bahane bulunmuş takımdan uzaklaştırılmışlar. Takım için hayırlı oldu.
Darısı sezon sonu bosi ve alex hariç tüm yabancıların başına.
1 solbek 1 hücuma dönük orta saha 1 de kaliteli yabancı forvet aldın mı bu takım iyi iş yapar.

Samet Yildirim
12.04.2014, 12:42
Anlamsiz.

Trabzonspor bu sistemde yürüdügü sürece daha cok sikintilar ceker yabanci futbolculardan.

Janko, Marcelinho, Musampa, Malouda, Colman, Zokora vb vb vb hepsi mi suclu ? Sacmalik.

Bu gidisle Bosingwa da uzun süreli faydali olmayacaktir.

Ahmet Başkaya
12.04.2014, 12:43
Saçma bir karar ama, faydalı olacağına inanıyorum :)

Bir şekilde bu futbolculardan sene sonunda kurtulmak lazım, darısı diğerlerine.

Cafer Bulur
12.04.2014, 12:49
Anlamsiz.

Trabzonspor bu sistemde yürüdügü sürece daha cok sikintilar ceker yabanci futbolculardan.

Janko, Marcelinho, Musampa, Malouda, Colman, Zokora vb vb vb hepsi mi suclu ? Sacmalik.

Bu gidisle Bosingwa da uzun süreli faydali olmayacaktir.

Bahsettigin futbolcular bize futbol oynamaya gelmemis elbetteki onlar sucludur.

Gecende yazdim artik bir süre yabanci futbolcu almamaliyiz.

Futbolcular Trabzona fransiz kaliyor malouda gibi.

Avrupada hicbir takimda yapamayacaklari disiplinsizlikleri futbolcular bizde yapiyor,sucun aslan payi onlarda.

Yönetimlerde hicmi suc yok tabiiki hayir ama futbolcunun niyeti saglam olacak malouda da bu yok musampada da yoktu mesela.

Samet Yildirim
12.04.2014, 13:33
Bahsettigin futbolcular bize futbol oynamaya gelmemis elbetteki onlar sucludur.

Gecende yazdim artik bir süre yabanci futbolcu almamaliyiz.

Futbolcular Trabzona fransiz kaliyor malouda gibi.

Avrupada hicbir takimda yapamayacaklari disiplinsizlikleri futbolcular bizde yapiyor,sucun aslan payi onlarda.

Yönetimlerde hicmi suc yok tabiiki hayir ama futbolcunun niyeti saglam olacak malouda da bu yok musampada da yoktu mesela.

Düsünce yapimiz cok farkli.

angraf
12.04.2014, 14:16
Colman zokora maoluda falan gönderilmeliler. Yeni genç adamlar alınmalı.

Bera B.
12.04.2014, 14:42
Gelecek sene Zokora yine 11'de başlar.

blues
12.04.2014, 15:28
Zaten yapilan transferlere bakildiginda hepsinin otuz yas civari ve üstü oyuncular oldugunu görüyoruz. Bu oyuncularin bütün sezon boyunca ayni seviyede performans göstermesini beklemek hele ki bu oyuncularin bir de cok üst düzey liglerde yillarca üstdüzey performansla oynadiklarini da gözönüne alirsak , tamamen imkansiz .

Zaten borc yükü altinda ezilen hatta finansal sorunlar yüzünden avrupa kupalarindan men edilmesi gündemde olan takim icin zamaninda sümer hocanin yaptigi gibi cok ucuz ancak daha kesfedilmemis oyuncular alinmasi mantikli degil miydi?
bakin bosingwa da dahil olmak üzere malouda jankonun bu takima toplam maliyeti yirmi milyon euro civari. yani 60 milyon lira,toplam borclarin dörtte biri. sayet bu oyuncularin yerine kisa süreli kontratlarla ayni mevkilere ucuz amerikali ya da afrikali oyuncular alsaydik fayda fiyat karsilastirmasinda en azindan maddi zararimiz olmazdi ve oyuculardan kurtulmak istemis olsaydik maddi olarak yük binmezdi kulübe.

Özkan hoca yattarayi, aurelioyu bu takima kazandirdi ve aurelio bizde gösterdigi performansin ardindan fenerbahceye gitti ve oradan avrupaya. orada da uluslararasi basarilara imza atti. yattara yillarca taraftarin sevgilisi oldu. cocuklar sokaklarda yatttaracilik oynadilar. yattaranin bize alis maliyeti ise 200 bin dolardi ki sonrasinda yiillarca 600 bin dolara oynadi adam. son yiillarinda birilyon gibi bir yillik ücret aliyordu. ahngimiz yattaranin aldigi parayi haketmedigini söyleyebilir?. aurelio hakeza ayni sekilde. simdi maloudaya yillik iki bucuk milyon, bosingwaya yaklasik olarak ayni miktari ödüyoruz, janko, zpkora. Bu oyuncularin toplam maliyetine bakar misiniz?

Moluda: 7,5 milyon euro
Bosingwa 6 milyon euro
Zokora 6 milyon euro
janko 5 milyon euro
adrian 8 milyon euro

ve arada yapilan
sapara emerson ve diger solbek transferiyle toplam finansal yük kirk milyon euroya cikiyor. yani 120 milyon trk lirasina.

düsünüün bir kere bu oyunculara verdigimiz paranin kaci geri döndü.
Son yillarda yaptigimiz en saglikli transfer tony silyva transferiydi. sayesinde tolga ve onur gibi dünya standartlarinda iki kaleci kazandik,birini 3 milyon euroya sattik.
Bir de fayda zarar paritesinde jaja noktasi var. adam bir sezon oynadi hem de birmilyonun altinda bir paraya bize büyük katkilari oldu.

Cok basit bir ekonomi mantigiyla bu alislar sylva ve jaja disinda zarardir. borcun yarisini dört oyuncu alarak gerceklestirmisiz.

IKi tanesini bu yeni baskan müsvettesi yapmis.

Zokoro,sapara,emerson ve digerlerini sadri baskan zamaninda sampiyonlar ligine katilmamizin cok ani aciklanmasiyla gerceklestirmisiz ki ayni sadri hoca bize jajayi,alanzinho,tony, selcuk,burak gibioyunculari da kazandirmis.

ancak ben janko transferinde giray hocanin cok cok büyük kabahati oldugunu düsünüyorum. Geldi,bir ay sorumluluk aldi,jankoyu getirdi sonra mersine hoca olmak icin bizi yüzüstü birakti gitti. gitmeseydi zaten ona bir sezon boyunca hca olarak katlanmak zorunda kalacaktik. iyiki de gitti.

Zamaninda giray hoca rune lange transferinde de cok büyük bir hata yapmisti.
Ki janko transferi esnasinda ismi gecen bize faydali olabilecek o kadar oyuncu varken biz jankoyu almistik.

yazik.

gurur6134
12.04.2014, 22:30
Isim onemli degil bize burcu tarzi maliyeti dusuk takim icin oynayan gorev adamlari lazim..illa yildiz gelcekse profesyonellikden uzak kalmamis bosi tarzi adamlar gelsin..ver bosiyede 2.kaptnligi yukle misyonu bak ettigi ovguyu gpster parasini takir takir ode sonra bak kaliormu kalmiyormu..

Hakan
12.04.2014, 22:57
Aldırma Colman'ım

Cafer Bulur
12.04.2014, 23:50
Düsünce yapimiz cok farkli.

Dogru sen yabanci hayranisin ben ise yerli-yabanci ayirimi yapmiyorum.:)

omondoles
13.04.2014, 00:16
Zokora kalitesine rağmen bu performansıyla kadro dışı kalmalıydı.

Loading.. %61

Nazim Can
13.04.2014, 00:31
Yetmez ama evet, bence Janko, Adrian ve Bamba da kadro disi kalip seneye gönderilmeli, seneye Bosingwa, Bourcenau ve Henri disinda tüm yabancilari gönderilmeli tabi 1461 den gelen cöplerle beraber.

Fatih Öztürk
13.04.2014, 01:39
Zaten yapilan transferlere bakildiginda hepsinin otuz yas civari ve üstü oyuncular oldugunu görüyoruz. Bu oyuncularin bütün sezon boyunca ayni seviyede performans göstermesini beklemek hele ki bu oyuncularin bir de cok üst düzey liglerde yillarca üstdüzey performansla oynadiklarini da gözönüne alirsak , tamamen imkansiz .

Zaten borc yükü altinda ezilen hatta finansal sorunlar yüzünden avrupa kupalarindan men edilmesi gündemde olan takim icin zamaninda sümer hocanin yaptigi gibi cok ucuz ancak daha kesfedilmemis oyuncular alinmasi mantikli degil miydi?
bakin bosingwa da dahil olmak üzere malouda jankonun bu takima toplam maliyeti yirmi milyon euro civari. yani 60 milyon lira,toplam borclarin dörtte biri. sayet bu oyuncularin yerine kisa süreli kontratlarla ayni mevkilere ucuz amerikali ya da afrikali oyuncular alsaydik fayda fiyat karsilastirmasinda en azindan maddi zararimiz olmazdi ve oyuculardan kurtulmak istemis olsaydik maddi olarak yük binmezdi kulübe.

Özkan hoca yattarayi, aurelioyu bu takima kazandirdi ve aurelio bizde gösterdigi performansin ardindan fenerbahceye gitti ve oradan avrupaya. orada da uluslararasi basarilara imza atti. yattara yillarca taraftarin sevgilisi oldu. cocuklar sokaklarda yatttaracilik oynadilar. yattaranin bize alis maliyeti ise 200 bin dolardi ki sonrasinda yiillarca 600 bin dolara oynadi adam. son yiillarinda birilyon gibi bir yillik ücret aliyordu. ahngimiz yattaranin aldigi parayi haketmedigini söyleyebilir?. aurelio hakeza ayni sekilde. simdi maloudaya yillik iki bucuk milyon, bosingwaya yaklasik olarak ayni miktari ödüyoruz, janko, zpkora. Bu oyuncularin toplam maliyetine bakar misiniz?

Moluda: 7,5 milyon euro
Bosingwa 6 milyon euro
Zokora 6 milyon euro
janko 5 milyon euro
adrian 8 milyon euro

ve arada yapilan
sapara emerson ve diger solbek transferiyle toplam finansal yük kirk milyon euroya cikiyor. yani 120 milyon trk lirasina.

düsünüün bir kere bu oyunculara verdigimiz paranin kaci geri döndü.
Son yillarda yaptigimiz en saglikli transfer tony silyva transferiydi. sayesinde tolga ve onur gibi dünya standartlarinda iki kaleci kazandik,birini 3 milyon euroya sattik.
Bir de fayda zarar paritesinde jaja noktasi var. adam bir sezon oynadi hem de birmilyonun altinda bir paraya bize büyük katkilari oldu.

Cok basit bir ekonomi mantigiyla bu alislar sylva ve jaja disinda zarardir. borcun yarisini dört oyuncu alarak gerceklestirmisiz.

IKi tanesini bu yeni baskan müsvettesi yapmis.

Zokoro,sapara,emerson ve digerlerini sadri baskan zamaninda sampiyonlar ligine katilmamizin cok ani aciklanmasiyla gerceklestirmisiz ki ayni sadri hoca bize jajayi,alanzinho,tony, selcuk,burak gibioyunculari da kazandirmis.

ancak ben janko transferinde giray hocanin cok cok büyük kabahati oldugunu düsünüyorum. Geldi,bir ay sorumluluk aldi,jankoyu getirdi sonra mersine hoca olmak icin bizi yüzüstü birakti gitti. gitmeseydi zaten ona bir sezon boyunca hca olarak katlanmak zorunda kalacaktik. iyiki de gitti.

Zamaninda giray hoca rune lange transferinde de cok büyük bir hata yapmisti.
Ki janko transferi esnasinda ismi gecen bize faydali olabilecek o kadar oyuncu varken biz jankoyu almistik.

yazik.

Guzel yazmışsinizda Malouda ve Bosingwa ikiser yillik sözleşme imzaladılar.Yattara oynadığı 8 sezonun ilk 2 senesinde iyi işler çıkardı. 6 sene haybiyeden yatti para kazandi.Alanzinhoya dunyanin hic bir ulkesinde 4 milyon euro bonservis odemezler.helede.Norvec liginden gelene.500 bin dolarlık oyuncuyu bize kasanlara helal olsun.

hodlu
13.04.2014, 12:01
Helal sana Hami MANDIRALI. İşte senin gibi bu taraftar ile üzülen ya da sevinen, üç-beş yönetici de olsa bu takımın önünde hiçbir güç duramaz. Bu takıma şöhretli değil isimsiz ama takıma katkı yapacak 4-5 yabancı yeter...

memmedaga
13.04.2014, 15:43
Zamaninda colmani satacaktik benficaya

sorma be kardeşim

taa o zaman dedim bu adamı bedavaya elimizden çıkarmak zorunda kalabiliriz....

Tayfun Aydın
15.04.2014, 10:15
Şimdi biraz konu dışı gibi olacak ama Malouda ve Bossingwa ya verilen paralar bence boşa gitmemiştir. Malouda transferi bile bizi Avrupa da bir basamak yukarı taşımıştır. Avrupa Ligi maçlarında gördük bunu. Oynadığımız Lazio dışındaki tüm rakipler bizden çekinerek sahaya çıktılar ha bizde bir numara yoktu ama geç farkettiler. Bossingwa nın da şu ana kadar verimsiz olduğunu söyleyemeyiz.

Bu iki arkadaşın ruh hali nedir ne değildir bilmiyorum ama böyle rezillik olmaz. Zokora denilen futbol sahtekarının kafasına silahmı dayadı gelinin babası ya Colman zaten 2 senedir top oynadığın yok. Henrique hadi daha tecrübesiz geldi özür diledi. Bu adamlarla sahaya çıkacağıma Zekiyle çıkarım daha iyi.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 10:52
Şimdi biraz konu dışı gibi olacak ama Malouda ve Bossingwa ya verilen paralar bence boşa gitmemiştir. Malouda transferi bile bizi Avrupa da bir basamak yukarı taşımıştır. Avrupa Ligi maçlarında gördük bunu. Oynadığımız Lazio dışındaki tüm rakipler bizden çekinerek sahaya çıktılar ha bizde bir numara yoktu ama geç farkettiler. Bossingwa nın da şu ana kadar verimsiz olduğunu söyleyemeyiz.

Bu iki arkadaşın ruh hali nedir ne değildir bilmiyorum ama böyle rezillik olmaz. Zokora denilen futbol sahtekarının kafasına silahmı dayadı gelinin babası ya Colman zaten 2 senedir top oynadığın yok. Henrique hadi daha tecrübesiz geldi özür diledi. Bu adamlarla sahaya çıkacağıma Zekiyle çıkarım daha iyi.

Benim gibi düşünenleri görmek güzel.katılıyorum size.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 10:54
Özer 2 haftaya kadar ancak iyileşebilirmiş.stoperdede sıkıntı var.bakalım Colman ve Zokora affedilecekmi.

hodlu
15.04.2014, 21:02
Kadro dışı yetmez şehir dışı edilmeliler....

Cafer Bulur
15.04.2014, 21:06
Benim gibi düşünenleri görmek güzel.katılıyorum size.

Iho ve sahtekar yabanci futbolcularimiz sana minnettar fatih,durma kim tutar seni.:)

Fatih Kuloğlu
15.04.2014, 21:19
Bosingwa hariç hepsi gidebilir.

brnclhn
15.04.2014, 21:21
şu özevlat çabasına da karşıyım ama böle yabancılar da trabzonsporu çiftliğe çeviriyolar istedikleri gibi hareket edip takım için zerre mücadele etmiyolar...napacaz biz yaa bu takım nası ayağa kalkacak yabancıyla da olmuyo yerliyle de....

Fatih Öztürk
17.04.2014, 12:24
Colman ve Zokora'ya af yok.Malouda antremana çıktı fakat Erciyes maçının kafilesinde yer almadı.