PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor 2 - 2 Trabzonspor | STSL 29.Hafta

Sayfa : [1] 2 3 4

Öznur61
07.04.2014, 22:25
Avrupa yolunda kazanmamız gereken bir maç.

3 puan inşallah..

Arda'
07.04.2014, 22:32
Son haftalarda gol yemiyoruz devam etsin bari kazanalım

F. Yıldırım
07.04.2014, 22:34
Arkadaş bu ne hız:)

Maçı alırsak Avrupa'yı garantileriz.
Eskişehir son 8 maçında 1 gol atmış 3 gol yemiş. Bu gollerde hep ayrı maçlarda atılmış. Bizim futbolumuzu da göz önüne getirirsek kısır bir maç bekliyorum. Ha golü ilk 10 dakikada bulursak yine farklı bir deplasman galibiyeti alabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
07.04.2014, 22:39
Golcüsü olmayan iki takım. Eskişehir'in maçları çok kısır geçiyor. Son 7 karşılaşmasına bakıldığında hiç iki gollü biten bir maçları yok...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Zokora, Colman, Yusuf, Özer, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Soner, Bourceanu, Adrian, Emre

Sakat: Bamba

Kadro dışı: Fatih, Kadir, Abdulkadir, Gökhan, Malouda, Şahin, Janko

F. Yıldırım
07.04.2014, 22:43
Golcüsü olmayan iki takım. Eskişehir'in maçları çok kısır geçiyor. Son 7 karşılaşmasına bakıldığında hiç iki gollü biten bir maçları yok...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Zokora, Colman, Yusuf, Özer, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Soner, Bourceanu, Adrian, Emre

Sakat: Bamba

Kadro dışı: Fatih, Kadir, Abdulkadir, Gökhan, Malouda, Şahin, Janko

Colman'ın ilk 11'e gireceğini düşünmüyorum. Büyük ihtimal Borce oynar. Colman ilk 11 başlarsa büyük sürpriz olur bence.

Bera B.
08.04.2014, 00:45
Bu da çok önemli bir maç. Potansiyel rakiplerden birini bu maç sonrasında tamamen ekarte edebiliriz. İnşallah Sivas maçı gibi rahat geçirdiğimiz bir maç olur.

angraf
08.04.2014, 01:06
bence rahat yeneceğiz 3-1 diyorum. Topa basan sürekli kanatlara topu taşıyan bir trabzonspor eskisehirde zorlanmaz. 3 puan şart bence

GULER
08.04.2014, 01:19
Mutlaka kazanmaliyiz bu maci.

Belgium61
08.04.2014, 03:07
Cok zor mac, tarafli dusunmek istemiyorum icime geldiki o macta EN FAZLA beraberlikle ayrilabiliriz diye

Fatih Özkan
08.04.2014, 03:13
Ciddi manada zor maç olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2014, 08:26
Satılmışşehirden 3 puanla dönersek şahane olur.

Burçak
08.04.2014, 08:29
eskişehiri her türlü yeneriz diyemiyorum çünkü bu seneki Trabzonsporun hali ortada.
yoksa eskişehir bizim rakibimiz olamadı hiç bir zaman. busene işler değişik.
bu kadar berbat bir sezon geçiriyoruz ve halen 4. sıradayız.
buda Türkiyede futbolun içler acısı halidir aslında..
bitirdiler..

Gurpas
08.04.2014, 08:36
5-1 Kazanırız

zafercalikoglu
08.04.2014, 08:41
üst üste 3-4 maç alırsaak bu uefa işini sağlama almış oluruz,şu anda puanlar çok yakın biribirine

Trabzon34
08.04.2014, 09:38
Bu maçtan sonra hafta içi Antalya ile kupa rövanşına çıkacaklar.. Aslında o maç buna göre daha önemli olmalı onlar için.. Çünkü bizi yenmeleri Avrupaya götürmeyebilir ama Antalya yı elerlerse Avrupa kapısı açılır.. Belki onun bir avantaj olabileceğini düşünüyorum.. Muhtemel beraberlik kokan bir maç..

figirm
08.04.2014, 09:51
Bu maçtan sonra hafta içi Antalya ile kupa rövanşına çıkacaklar.. Aslında o maç buna göre daha önemli olmalı onlar için.. Çünkü bizi yenmeleri Avrupaya götürmeyebilir ama Antalya yı elerlerse Avrupa kapısı açılır.. Belki onun bir avantaj olabileceğini düşünüyorum.. Muhtemel beraberlik kokan bir maç..

Eskişehir için Antalya maçı kritik.Üstelik bu sene herkes bize çalışıyor,hakemler bile.Eskişehir inanılmaz eksik.Geçen seneye göre çok kan kaybettiler.Alper,Veysel,N Diaye,Tello satıldı. Diego sezonu kapattı,en kritik 2 oyuncuları Akaminko ve Jorguera cezalı.Tarık iyileşmediyse sakat.Ama bu forumda çok dalga geçilen Boffin, bence liğin en iyi 2-3 kalecisinden biri.Her iki takım da ligde en çok sayıda maçta kalelerini gole kapatmışlar.Hakem faktörünün de çok aleyhimize olacağını sanmıyorum,tabii ki Ertuğrul Hoca ve seyirci baskısı işi değiştirebilir.
Uzun lafın kısası. Haftalardır ancak Elazığa 1 gol atabilen Eskişehirin gol atması mucizelere bağlı.Üstelik Eskişehir maçlarında kendi çizgisinin de üstüne çıkan bir Onur var.Ertuğrul Sağlam da daha çok defansif futbol oynatıyor.Tüm bu faktörler en kolay deplasmanlardan biri olabilir diye düşündürtüyor.Tek sorun Eskişehirin bu liğin en az gol yiyen takımı olması(GSı saymayın.Eskişehirin Konya deplasmanında 1-1den galibiyeti kovalarken maçın 10 dakikada 4-1e gelmesi olmasa bu alanda Eskişehirin rakibi olamazdı.Eskişehir yediği 26 golün 10unu 3 maçta yemiş.Kalan 25 maçta yediği gol 16.)

Trabzon34
08.04.2014, 10:01
Şimdi bir de analiz yapalım.. maçlar ve tahminlerim.. biz ve karabük 42 puandayız.. kasımpaşa -sivas 40 puanda.. eskişehir 38..

Bu hafta.. Eskişehir Trabzon (berabere) // Kasımpaşa - Bursa (berabere) // Karabük Akhisar (berabere) // Sivas Cincon (cincon yener) //

haftaya Erciyes - Trabzon (mağlubiyet) // Cincon kasımpaşa (cincon yener) // karabük -Eskişehir (berabere) // antalya sivas (antalya yener)

31. hafta.. Trabzon - Antep (yeneriz) // es-es - erciyes (erciyes yener) // sivas - bjk (bjk yener) // kasımpaşa - antalya (antalya yener) // kayseri - karabük (kayseri yener)

32. hafta..bursa - Trabzon (yeneriz) // bjk - kasımpaşa (bjk yener) // karabük - konya (karabük yener) // es -es- kayseri (berabere) // rize - sivas (rize yener)

33. hafta.. Trabzon - Cincon (yeneriz) //şikebahçe- karabük (şikeciler yener) // sivas - akhisar (berabere) // kasımpaşa - riza (rize yener) // antep -eses (berebere)

son hafta.. Antalya - Trabzon (düştülerse, yeneriz) // akhisar - kasımpaşa (akigo alır..) // karabük sivas (karabük yener) // es-es - konya (eses yener)

Şimdii.. Biz toplam 13 puan alır ve avrupa ya gideriz bana göre.. :)

Trabzon34
08.04.2014, 10:12
Eskişehir için Antalya maçı kritik.Üstelik bu sene herkes bize çalışıyor,hakemler bile.Eskişehir inanılmaz eksik.Geçen seneye göre çok kan kaybettiler.Alper,Veysel,N Diaye,Tello satıldı. Diego sezonu kapattı,en kritik 2 oyuncuları Akaminko ve Jorguera cezalı.Tarık iyileşmediyse sakat.Ama bu forumda çok dalga geçilen Boffin, bence liğin en iyi 2-3 kalecisinden biri.Her iki takım da ligde en çok sayıda maçta kalelerini gole kapatmışlar.Hakem faktörünün de çok aleyhimize olacağını sanmıyorum,tabii ki Ertuğrul Hoca ve seyirci baskısı işi değiştirebilir.
Uzun lafın kısası. Haftalardır ancak Elazığa 1 gol atabilen Eskişehirin gol atması mucizelere bağlı.Üstelik Eskişehir maçlarında kendi çizgisinin de üstüne çıkan bir Onur var.Ertuğrul Sağlam da daha çok defansif futbol oynatıyor.Tüm bu faktörler en kolay deplasmanlardan biri olabilir diye düşündürtüyor.Tek sorun Eskişehirin bu liğin en az gol yiyen takımı olması(GSı saymayın.Eskişehirin Konya deplasmanında 1-1den galibiyeti kovalarken maçın 10 dakikada 4-1e gelmesi olmasa bu alanda Eskişehirin rakibi olamazdı.Eskişehir yediği 26 golün 10unu 3 maçta yemiş.Kalan 25 maçta yediği gol 16.)

O zaman yeneriz yaw.. 0 - 1 falan olur belki ama yeneriz.. Niye yenemeyelim ki.. Akaminko ve jorguera bizim maçta kazaya uğramasınlar diye ceza almış bile olabilir.. kafaları antalya da gibi bir tablo var.. Ertuğrul iyi bir hocadır.. ama şu an aklında CV sine lig şampiyonluğunun yanına kupa şampiyonluğunu yazmak var.. yani öyle olmalı bence.. eskişehir gibi çooook uzun zamandır kupa kazanmayan - avrupa ya gitmeyen takımı o seviyeye taşırsa başarılı sayılır.. üstelik fırsat ayağına gelmiş.. Küme düşme hattındaki antalya yı yen, avrupa kupalarına katıl.. finalde de kısmet..

ihsan candas
08.04.2014, 10:30
beraberlik görünüyor gibi...

Fatih Öztürk
08.04.2014, 10:33
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut,M.Akbaş,Bourceanu,Özer ,Adrian,Yusuf,Olcan,Henrique.

Colman oynayacağına Adrian oynasın.Adrian hiç yoktan kapasitesini ortaya koymaya çalışıyor.Colman ve Zokora 'ya artık gerek yok.

Oğuzhan Fidan
08.04.2014, 10:34
3 puan alırsak 3.cülük şansımız bile var bjkye bağlı

Fatih Öztürk
08.04.2014, 10:40

O kadarda uzun boylu değil :) bu takım altıda altı yapacak kapasitede değil.kalan 6 maçtan 3 galibiyet,2 beraberlik,1 mağlubiyet alalım yerimizi koruruz diye düşünüyorum.

cem1990
08.04.2014, 10:46
1-0 olsun bizim olsun.

figirm
08.04.2014, 11:17

Üçüncülük şansımız diye birşey yok.Matematik izin verse şampiyonluk da telafuz edilecek ama bereket 6 maçta 21 puan farkın kapanabileceği hesabı yapılmıyor.Bırakın üçüncülüğü,kalan maçlara bakınca dördüncülük bile büyük başarı.Karabük müthiş bir avantaj yakaladı.Kalan maçlarının dördü kendi sahasında ve iki deplasmanı da o tarihe kadar büyük ihtimalle ligle ilgisi kalmayacak iki takımla.Açıkçası fikstürler incelendiğinde Karabükün puan ve fikstür,Trabzonun puan ve Eskişehirin fikstür avantajı olduğu görülüyor.Avrupa için iddialı görülen diğer takımların (Sivas,Kasımpaşa,Bursa gibi) bu işi zorlama şansları yok.Maçı kazanırsak hem 4.lük için umutlanır,hem de Karabükle başbaşa kalırız ve en kötü 5.oluruz.Beraberlik halinde Eskişehiri safdışı bırakır ve 5.sırayı garantileriz.Yenilirsek Eskişehirin şansı bizden daha fazla olur.

Mert'
08.04.2014, 11:25
Bu maç çok önemli 4.olmak istiyorsak.

Muhammed Ayaz
08.04.2014, 11:43
kesinlikle kazanmamız gereken bir maç !

Belgium61
08.04.2014, 15:14
Mustafa Yumlu gibi salakca 2-0 ken mac sari yerse ve son hatalarda kritik maclarda cezali olunca bu is zor olur

haciosmanoglu
08.04.2014, 15:46
eskisehir top falan oynamiyor. biraz mücadele galibiyete yeter

Öznur61
08.04.2014, 19:31
Allah nasip ederse haftaya Pazar bu maçtayım.

Alper Beyazay
08.04.2014, 19:45
Çok rahat kazanacağımız bir maç. 3.lük için ha gayret :)

Hamza Yilmaz
08.04.2014, 20:41
Sivas maci ilk onbirine dönmeliyiz.

Onur-Bosingwa-Yumlu-Aykut-Akbas-Bourceanu-Zokora-Olcan-Yusuf-Özer-Henrique

Yedekler: Ayvaz-Caner-Yavru-Colman-Adrian-Soner-Emre

Zokora balayindan dönmediyse Yavru oynasin Colman oynamasin hatta Colman yedek bile oturmasin Gökhan otursun.

Mustafa
09.04.2014, 09:32
Artık canlı izleyeceğimiz son maçlar değerlendirmek gerek

duyurukcu
09.04.2014, 10:26
eskişehir deplasmanlarında genelde iyi oynuyoruz ve lige çıktıkları son sezondan bu yana sadece 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik almışız(o beraberlik de malum köpek gibi koştukları teşvikli maç) şahsen eskişehiri geçeceğimizi ama erciyese takılacağımızı düşünüyorum..

Hamdi Karamahmutoğlu
09.04.2014, 12:14
Rakip gol atamıyor, biz de yemiyoruz.
Lakin zor deplasman.

Cafer Bulur
09.04.2014, 12:20
eskişehir deplasmanlarında genelde iyi oynuyoruz ve lige çıktıkları son sezondan bu yana sadece 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik almışız(o beraberlik de malum köpek gibi koştukları teşvikli maç) şahsen eskişehiri geçeceğimizi ama erciyese takılacağımızı düşünüyorum..

Aynen normal sartlarda kaybetmeyiz gibi görünüyor ama beraberlilik daha agir basiyor gibi.

Umarim sansimiz yaver gider de kazaniriz daha sonra zorluk derecesi daha yüksek bir mac daha oynayacagiz.

AhmetG.
09.04.2014, 12:57
Herkesin aksine düşünerek çok zor maç olur.
Hele ki boş kaleye golü kaçıran futbolcuyu düşününce daha da bi zor.
Bu takımda Olcan ve son zamanlarda da Özer olmasaydı vay halimize.

Onur Akyüz
09.04.2014, 13:34
Gol yemeyiz bence ama atar mıyız orası muamma.

angraf
09.04.2014, 14:30
Yenmekten başka çaremiz yok.

Öznur61
09.04.2014, 15:13
Maçın hakemi : Volkan Bayarslan

Ahmet Kuru
09.04.2014, 15:26
bundan sonraki maçlarda içerde kolay kolay puan kaybetmeyiz gibime geliyor. ama Deplasmanlarda ne yaptığımız belli değil..
Zor deplasman...
Tek umut eskişehirin top oynayamadığı...

İskender Çakmak
09.04.2014, 17:26
Zor deplasman. Avrupa için yenmeliyiz ama. Bu yıl kesinlikle Avrupa'da olmalıyız. Zaten ligin rengi belli oldu.

61trabzonomer
09.04.2014, 18:19
es es de cezalı var mı?

GÖLONSA
09.04.2014, 18:47
Onlarda oynamıyor bizde oynamıyoruz.

Gerçi son haftalarda takımda bir canlılık var.Eskiden sadece Olcan ve ilk yarıda zaman zaman Yusuf vardı.

Şimdi Özer varını yoğunu ortaya koyuyor.Takımıda oynatmaya başladı.O yüzden bu maçtan daha bir ümitliyim.

Bu arada transfer forumunda Özer'le ilgili yazdığım eleştirilerde haksız çıktım.Böyle haksız olmaya da can kurban.

figirm
09.04.2014, 18:49
es es de cezalı var mı?

Yiğidi öldür hakkını ver,bu konuda hakemler iyi çalışıyor.Tıpkı Sivas maçında ve GB maçında olduğu gibi Eskişehir maçında da rakipte kritik adamlar cezalı duruma düştü.Bu liğin bence en iyi stoperi Akaminko cezalı. Güçbela gol atabilen Eskişehirin ilerde en iyi oyuncusu ve en fazla asist yapan oyuncusu Jorguera da cezalı.Tarık da sakat ve herhalde oynamayacak.Daha ne olsun.Eskişehirin klasik geri dörtlüsü, Veysel-Tarık-Akaminko ve Diegoydu.Bu hafta Veysel satıldığı,Tarık ve Diego sakat olduğu ve de Akaminko cezalı olduğu için dördü de yok.Ama buna rağmen ikinci geri dörtlüyle de kolay kolay gol yemiyorlar.Gol atmaları kalede Onur varken çok ama çok zor.Yemeleri bize bağlı.

figirm
09.04.2014, 18:51
Onlarda oynamıyor bizde oynamıyoruz.

Gerçi son haftalarda takımda bir canlılık var.Eskiden sadece Olcan ve ilk yarıda zaman zaman Yusuf vardı.

Şimdi Özer varını yoğunu ortaya koyuyor.Takımıda oynatmaya başladı.O yüzden bu maçtan daha bir ümitliyim.

Bu arada transfer forumunda Özer'le ilgili yazdığım eleştirilerde haksız çıktım.Böyle haksız olmaya da can kurban.
Özer,şu kısır futbol oynayan kadroda takımı heyacanlandıracak, pozisyona sokacak iki adamdan biri(Diğeri Olcan). Kalan oyuncular ancak oyunu tutar,rakibi engeller falan filan.

Kaya
09.04.2014, 19:53
Bence zor deplasman...

Mağlubiyet üzer...
Beraberlik şaşırtmaz...
Galibiyet sevindirir...

Aslında İstanbul'dan güzel bir deplasman turu bile yapılabilir...

Trabzonsporumuza başarılar...

memozcan
09.04.2014, 20:02
pazar günü 16:00 da imiş maç.. güzel bi çi börek ardından maç iyi gider.. umarım yabancı eşekleri oynatmaz hami de olası seyahat rezalete dönüşmez..

Cengizhan Okur
09.04.2014, 20:06
bu maç çok kritik. ama içimden bir ses 0-0 veya 1-1 bitecek diyor

zeki son maçta iyiydi ısrar edilsin

arifberkay
09.04.2014, 22:57
umudum yok

F. Yıldırım
09.04.2014, 23:01

Zeki iyi değildi, normal seviyesinin bir tık üstüne çıktığı için gözünüze iyi gözüktü. Tekrar söylüyorum bu ve bunun gibi yetenek fukaralarının Trabzonspor'da oynamaları büyük bir ihanettir.

cakalkerem
09.04.2014, 23:21
umut 0

memozcan
10.04.2014, 00:10

zeki; sen misin?

E. Okan Bülbül
10.04.2014, 00:12
İyi bu sene bilet fiyatları ucuz geçen sene deplasman tarafı 50 eses açık 30du bu sene her ikiside 15. Geleneği bozmam tribünde olacağım gittiğim maçlar 2 galibiyet 1 mağlubiyetti umarım yeneriz

Yaşar
10.04.2014, 01:15
Ligin şu andaki en formsuz takımı yla oynuyoruz. Erken gol gelirse fark olur.

asilhamsi
10.04.2014, 06:12
----------------onur-----------

boss------mustafa----aykut------kadir

özer------bourceanu----soner-----olcan

---------emre--------henrique

maca böyle cıkalım.Oyunun gidişatına göre yusuf,adrian oyuna sonradan girer.

Alper Beyazay
10.04.2014, 08:17
Maça gitsek mi acaba. :rolleyes:

evonon
10.04.2014, 09:31
Passolig lazım mı

Kaya
10.04.2014, 09:40
Maça gitsek mi acaba. :rolleyes:

Vallahi ben gitmek isterdim açıkçası... :)

Ama toparlayabilir miyiz? 15-20 kişi?

Cafer Bulur
10.04.2014, 11:42
Eskisehirspor en son golünü yaklasik 1 ay önce elaziga karsi atmis.

Bizde haftalardir gol yemiyoruz ama tabiiki bu bir ölcü degil.

Ne zaman umutlansak hayal kirikligina ugruyoruz bence beklentileri yükseltmemek lazim.

Necat Ulusoy
10.04.2014, 11:55
----------------onur-----------

boss------mustafa----aykut------kadir

özer------bourceanu----soner-----olcan

---------emre--------henrique

maca böyle cıkalım.Oyunun gidişatına göre yusuf,adrian oyuna sonradan girer.
Bizim bu yılki takım hangi maça çift forvetle başlayabildi ki ? Hele ki deplasmanda !

Kadir iyileşti mi ?

Soner'den malesef umudum yok. Onu boşuna düşünmeyin.

Benim 11 şöyle olurdu:
Onur
boss------mustafa----aykut------kadir?

Olcan--özer--bourceanu--Adrian--Yusuf

henrique

Alper Beyazay
10.04.2014, 14:04

Bilmem, şimdiye kadar hiç Bmn ile maça gitmek kısmet olmadı. :)

DNA-TS
10.04.2014, 14:16

Varsa bi org katılabilirim.

ilhan
10.04.2014, 14:32
Durumumuz ne olursa olsun her sene baş şikeci ve yavru şikecileri yenmemiz lazım. 2010-11 sezonunun şikede yüksek lisans yapan takımlarından Eskişehirspor'u yenmek icap eder. Mustafa Çelik için...

DeAgLeMaNyAq
10.04.2014, 16:04
Karabük'ün içeride 4 maçı var ve kolay kolay evlerinde puan kaybetmiyorlar. Biz 3 senedir GS'yi yenemiyoruz dolayısıyla geriye Antep maçı kalıyor. Onu kazansak da deplasmandaki başarısızlığımız ortada. O yüzden 4.lük zor gözüküyor. Hiç değilse kalan 6 maçta 8-10 puan toplayıp Kasımpaşa, Sivas ve Eskişehir'i arkamızda bırakıp Avrupa'ya gitmemiz lazım. Özellikle ikili averaj konusunda Eskişehir'e kesinlikle avantaj verilmemeli. Karabük ve Sivas'a karşı ikili averajda önde, Kasımpaşa'ya karşı ise gerideyiz. Gerçi Kasımpaşa'nın fikstürü de zor ama ikili averajla Avrupa'yı kaybedersek çok yazık olur...

F. Yıldırım
10.04.2014, 20:29
Ilginç bir istatistik daha var.

Eskişehir'le aramızda oynanan son 5 maçta hiç beraber kalınmamış ve kazanan taraflar kalelerini gole kapatmayı başarmışlar.

Trabzonspor 1-0 eskişehir
eskişehir 0-1 Trabzonspor
eskişehir 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 2-0 eskişehir
Trabzonspor 0-3 eskişehir

Nihat Günay
10.04.2014, 20:57
zeki; sen misin?

Hocam süpersin valla :D

Bu forum fazla zeki !!

Hqmi
11.04.2014, 03:12
uzun zamandan sonra tekrar trabzon maçına gideceğim. en son olimpiyat'daki ibb maçına gitmiştim galiba baya olmuş. bileti çıktığı ilk saatlerde aldım valla hiç kaçırmam. :)

burada olduğum için eskişehirspor'u da ister istemez takip ediyorum. türkiye kupasındaki antalya maçında staddaydım. taraftarları baya iyi gazlıyor ama eskişehir formsuz büyük gol sorunları var. ne atıyorlar ne yiyorlar. maç bizim açımızdan en kötü berabere bitecektir ama ben kazanacağımızı düşünüyorum. o kötü halimizle mra'yla felan ilk yarıdaki eskişehir'i yendiysek şimdi hayli hayli yeneriz gibime geliyor.

dipnot: colman'ın da kadroda olmasını ve canlı izlemeyi isterdim :o

Kazım Uzunboy
11.04.2014, 15:04
* Misafir takım Trabzonspor biletleri sadece web sitesi üzerinden satışa sunulacaktır.

- biletix.com.tr

------------

Bu da yeni çıkmış. :)

cakalkerem
11.04.2014, 15:20
yenelim de ama şu sikecileri yenemiyoruz..hatta şampiyon olduğumuz sene yenemedik....hakem sağolsun golleri iptal etmişti yanlış hatırlamıyorsam yumlu'nun...neyse yenelim de nasıl olursa olsun

Hasan Habip Özbay
11.04.2014, 17:10
Orhangazi Trabzonspor taraftarlar derneği olarak orafayız

Hamza Milet
11.04.2014, 17:28
yenelim de ama şu sikecileri yenemiyoruz..hatta şampiyon olduğumuz sene yenemedik....hakem sağolsun golleri iptal etmişti yanlış hatırlamıyorsam yumlu'nun...neyse yenelim de nasıl olursa olsun

Olurmu abi yenemiyoruz? Her sene afedersin koyup geliyoruz.

haciosmanoglu
11.04.2014, 18:40
Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf
Bourceanu Soner
Olcan Adrian Özer
Henrique

Zokora-Colman-Malouda'yi kadro disi birakarak kendi kendini yiyip bitiren Trabzonspor.... Formsuz Eskisehir'i diriltir bu TS belki de....

Öznur61
11.04.2014, 20:12
Passolig uygulamasından önce son maç, son şans :)

E. Okan Bülbül
11.04.2014, 21:43
Biletixin sitesinden bilet aldığımızda çıktısını falan mı almamız gerekiyor?

Kadir
11.04.2014, 22:02
Vurur geçeriz bunlara, sıkıntı yapmayın. :)

Kazım Uzunboy
11.04.2014, 23:56
Biletixin sitesinden bilet aldığımızda çıktısını falan mı almamız gerekiyor?

Satın aldığınız bileti Biletix satış noktalarından temin edebilirsiniz. Yeni bir sistem var (Akıllı bilet) ancak henüz uygulamada değil sanıyorum.

E. Okan Bülbül
12.04.2014, 00:01
Satın aldığınız bileti Biletix satış noktalarından temin edebilirsiniz. Yeni bir sistem var (Akıllı bilet) ancak henüz uygulamada değil sanıyorum.

Çok teşekkür ederim.

Terzioğlu
12.04.2014, 03:19
----------------Onur
Bosingwa-Mustafa-Aykut-Kadir
--------Bourceanu-Soner
-----Olcan-----Özer-----Yusuf
----------------Emre

Kaya
12.04.2014, 10:27
Her şeye rağmen!

:atki::tsatkı::atki::tsatkı::atki::tsatkı::atki:

Anıl C
12.04.2014, 10:40
Onur
Boss--Yumlu--Aykut--Akbaş
Bourceanu--Özer
Olcan--Adrian--Yusuf
Henrique

F. Yıldırım
12.04.2014, 16:39
Colman, Malouda, Zokora'nın yanı sıra Gökhan Alsan ve Janko'dan Eskişehir'e götürülmemiş.

Bu 4 yabancı'dan sezon sonu kurtulacak gibiyiz.

carolo
12.04.2014, 16:56
kadroda 3 yabanci var
açik olmak gerekirse artik Colman gondrilmeli , bu forumda belkide Colman'i her zaman savunan ender kisilerdenim ama artik yeter dogru duruz bi sezon geçirmedi

Mustafa Calik
12.04.2014, 17:08
Bourceanu saclarini kazitti :D

Samet Yildirim
12.04.2014, 17:20
16 yabanci ne demek ?

Cok acayip bir kulübüz. Dünyada örnegi yok.

Adem Akyüz'
12.04.2014, 17:30
Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Akbaş, Bourceanu, Soner(Gökhan), Yusuf, Özer, Olcan, Emre..

Bence bu kadro çıkması lazım ama hoca muhtemelen Emre yerine Henrique ile başlar. Göbekte ise umarım yine Zeki ile başlamaz..

BDiler61
12.04.2014, 18:00
Bu hafta maçlar hep bizim istediğimiz gibi gidiyor. Bu kabız futbolla bu maçıda alırsak biraz rahatlarız.

DeAgLeMaNyAq
12.04.2014, 18:12
Karabük'ün evinde yenilmesi büyük sürpriz oldu. Kasımpaşa'nın puan kayıpları da devam ediyor. Sivas GS'yi yenemezse dördüncülük devam edecek hatta yenseler bile Eskişehir beraberliği dördüncülüğümüzü devam ettirir ama bu fırsat kaçırılmamalı çünkü daha önce de söylediğim gibi kalan 6 haftada içeride 2 maçımız var onda da galip gelebileceğimiz tek Antep maçı gözüküyor. 2 deplasman galibiyeti şart...

Rıza ÇOLAK
12.04.2014, 18:48
4.lükte yerimizi sağlama alma adına mükemmel bir hafta.Kazan bitir işi.Ama şu bir gerçek hiç bir finali ağzımızın tadıyla bitiremedik ne yazıkki.

Mert'
12.04.2014, 19:26
Sivas GS'yi yener büyük ihtimal çok iyi top oynuyorlar. Bu maçta en kötü berabere kalmalıyız dördüncülük için.

Sacit
12.04.2014, 19:52
Bu sezon Avrupa kupalarına gidememe durumu olabilir.
Kulübün mali tablosuna baksınlar diyorum..

artvints
12.04.2014, 20:14
soner yok mu kadroda şimdi?

Hakan
12.04.2014, 20:31
soner yok mu kadroda şimdi?

Ha var ha yok ne farkeder?

Sibel
12.04.2014, 21:42
Beraberlik bekliyorum.

nakzo
12.04.2014, 22:06
Sivas yendi benimde umudum yok

umitçebi
12.04.2014, 22:17
Kadroda olmayan topçularımıza bak Zokora Malouda Colman Janko...Vayy be..Biz ne zengiz kulubuz yahu..Sıradan bir lig maçı için kadroda olmayan 4 yabancımızın bonservisi nerden baksan 15 milyon euro..Bunların maaşıda ortalama 2 olsa etti 23 milyon euro...

Şimdi nakit 23 minyon euro olsa şu takıma ne iyi olurdu..Bence hazır moralları de bozuukken selçuk ve burağı gs den alalım..Ama nerde bunu kovalayacak başkan.....boşalan 4 yabancı kontenjanınıda defansa kullanırdık...23 milyon euro rahat yeterdi..

Fatih Özkan
12.04.2014, 22:21
Sivas galip gelince benim umudum azaldı nedense...

Bedri Sertkaya
12.04.2014, 22:26
Sivasın fikstürü berbat niye azalıyor ümitin eses ve erciyesi yenersek uefaya gideriz.

Sivas galip gelince benim umudum azaldı nedense...

Fatih Özkan
12.04.2014, 22:38
Sivasın fikstürü berbat niye azalıyor ümitin eses ve erciyesi yenersek uefaya gideriz.

Takımımız fırsat tepmeyi sever.
Bu zamana kadar iyi kötü geldik.
Ama yarından sonra işler değişecek gibime geliyor.
Umarım yanılırım.

F. Yıldırım
12.04.2014, 22:41
Kimsenin umudu azalmasın. Hami ile bir çıkışımız var. Az gol yiyoruz, Eskişehir gol atmayı unutmuş. Eğer bir gol bulursak maç 3-4 farklı biter.

Veysel
12.04.2014, 22:41
Kadroda olmayan topçularımıza bak Zokora Malouda Colman Janko...Vayy be..Biz ne zengiz kulubuz yahu..Sıradan bir lig maçı için kadroda olmayan 4 yabancımızın bonservisi nerden baksan 15 milyon euro..Bunların maaşıda ortalama 2 olsa etti 23 milyon euro...

Şimdi nakit 23 minyon euro olsa şu takıma ne iyi olurdu..Bence hazır moralları de bozuukken selçuk ve burağı gs den alalım..Ama nerde bunu kovalayacak başkan.....boşalan 4 yabancı kontenjanınıda defansa kullanırdık...23 milyon euro rahat yeterdi..

Sen bu takıma Burak ve Selçuk hainlerini tekrar istiyorsun ben her gün bu şerefsizlere sövüyorum ne geri gelmesi en kral topçu olsun bunların bir daha bu kapıdan içeri girmelerini hayatta istemem.

Cafer Bulur
12.04.2014, 23:49
Eskisehiri bu formsuzluguna ragmen yenemezsek yazik olur.

Avrupa icin kazanmamiz sart,beraberlik bile yarinki macta bir kayip olur.

arahna
13.04.2014, 00:41
Sen bu takıma Burak ve Selçuk hainlerini tekrar istiyorsun ben her gün bu şerefsizlere sövüyorum ne geri gelmesi en kral topçu olsun bunların bir daha bu kapıdan içeri girmelerini hayatta istemem.

bence yekta bile selçuktan iyidir . oldum olası selçuğu yeterli bulmam zaten. bunlar kısa süreli balonlar. hainlikleri bile olmasa gözüm yok. üstelik karaktersizlikleri ortada

Hakan
13.04.2014, 00:46
bence yekta bile selçuktan iyidir . oldum olası selçuğu yeterli bulmam zaten. bunlar kısa süreli balonlar. hainlikleri bile olmasa gözüm yok. üstelik karaktersizlikleri ortada

Abartmayalım,Selçuk şu an Türkiye'de mevkisinin en iyisi

Belgium61
13.04.2014, 01:38
Beyler Tarik kadroda olacakmi eskisehirde bilen varmi?

Hakan
13.04.2014, 01:45
Beyler Tarik kadroda olacakmi eskisehirde bilen varmi?

Sakat sanırım olmayacak

Fatih Öztürk
13.04.2014, 01:49
Üst üste oynayacağımiz Eskişehir ve Erciyes deplasmanlarindan 4 puan çıkarırsak avrupa biletini çok yuksek ihtimal aliriz.

Belgium61
13.04.2014, 01:52
Sakat sanırım olmayacak

Transfermarkta iyilesti diye yaziyor

kudu_61
13.04.2014, 04:46
olcan-özer-yusuf-emre-barcalauna ve onura çok güveniyorum eğer kadrodaysalar canlarını dişlerine takıp oynuyorlar defansta bosi ve yumli de de sorun yok malesef kadroda olmasına rağmen adriana güvenmiyorum

onur
bosi-yumlu-aykut-yusuf
barca-soner
henri-özer-olcan
emre

sağ beke zeki sağ açığa bosiyi de koyabiliriz bence şu an elimizdeki en iyi sağ açık bosi

kudu_61
13.04.2014, 04:47
olcan-özer-yusuf-emre-barcalauna ve onura çok güveniyorum eğer kadrodaysalar canlarını dişlerine takıp oynuyorlar defansta bosi ve yumli de de sorun yok malesef kadroda olmasına rağmen adriana güvenmiyorum

onur
(zeki)-yumlu-aykut-yusuf
barca-soner
(bosi)-özer-olcan
emre

sağ beke zeki sağ açığa bosiyi de koyabiliriz bence şu an elimizdeki en iyi sağ açık bosi

aaahmet61
13.04.2014, 06:38
Üst üste oynayacağımiz Eskişehir ve Erciyes deplasmanlarindan 4 puan çıkarırsak avrupa biletini çok yuksek ihtimal aliriz.
hayal dünyan çok geniş.

Celal Demir
13.04.2014, 08:10
Günaydın foruma yine saldırı var sanırım şike başlığına girilmiyor :(

Öznur61
13.04.2014, 08:38
Eskişehir depalasmanı diye dünden beri gitmediğim şehir kalmadı..

Neyse olmadı formamı giyer Erciyes Dağı'na çıkarız..Napalım :)

MertUzun
13.04.2014, 09:20
Beyler Adrian oynuyacak mı ilk 11 ??

Mustafa ÖZDEMİR
13.04.2014, 11:11
beraberlik maçı skor 0-0...

E. Okan Bülbül
13.04.2014, 12:03
Beyler sitede satın alma kısmı kapanmış deplasman biletleride tek web sitesinden alınıyor yayını yokmudur bir yolu gişeden falan alamazmiyiz

Ömer SEVİNÇ
13.04.2014, 12:16
Burak tamam ama Selçuk'u yaşananlardan sonra takıma geri isteyecek adam İstanbul kulüplerini tutmalı bence. Şampiyonluk için yapmayacakları şey yok çünkü.

E. Okan Bülbül
13.04.2014, 12:28
Beyler sitede satın alma kısmı kapanmış deplasman biletleride tek web sitesinden alınıyor yayını yokmudur bir yolu gişeden falan alamazmiyiz

Elinde fazla bileti olan var mı?

Fatih Özkan
13.04.2014, 12:30
Yine foruma giremiyoruz...

mertacar
13.04.2014, 12:33
Haftaici kupa maclari var ve formsuzlar bu firsati degerlendiririz insallah ha bu arada yenersek 4. cuyuz bunu demeden olmaz :D:D

ilhan
13.04.2014, 13:00
Mustafa Çelik için oynar kazanırız inşallah.

Berke6198
13.04.2014, 13:04
Artık önümüzde kalan bütün maçlardan galip çıkmalıyız.

Ergin Demirci
13.04.2014, 13:28
Bence farklı alıcaz. 3-4 belki 5
(Bi umut işte)

umitçebi
13.04.2014, 13:37

Kırgınlığınızı anlarım..Ama haksızlık da yapmamak lazım..

Galatasaray a gittikten sonra Burak yılmaz her zaman 2010-11 şampıyonunun trabzonpsor olduğunu söyledi...Keza top oynarken de herzaman kanının son damlasına kadar savaştı yeri geldi kafasına kar topu yedi,yeri geldi dirsek yedı kafası yarık oynadı..Formasını teri il kanı ile süsledi..

Keza selçukta elinden geleni yaptı..Aldıkları paranın hakkını verdiler..

BEN ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMIŞMI,VERMEMIŞMI ONA BAKARIM..DUN KRAL BURAK YILMAZ KEN IYIYDI ŞIMDI ANA AVRAT SÖV..BÖYLE KAFA OLMAZ..BENIM GOZUMDE TRABZONLUYUM DIYE TAKILAN ZEKI YAVRUSUNDAN YUMLUSUNDAN DAHA KIYMETLI BURAK YILMAZ..KEZA SELÇUKTA OYLE..KIRGIN OLABILIRSIN AMA SOVMEYE HAKKIN YON KARDEŞIM...KEŞKE OLSADA GERI GELSELER..ŞAHLANSAK TEKRARDAN..

carolo
13.04.2014, 14:11
sezonun en kotu Trabzonsporu'nu izlemeye hazir olun

arifberkay
13.04.2014, 14:35
yine final maci yine kazanamayiz

Muhammed Ayaz
13.04.2014, 14:42
yine final maci yine kazanamayiz

Sivas maçıda finaldi ama 4 tane atmıştık abi ?

Muhammed Ayaz
13.04.2014, 14:44
Ben Sivas maçının bir benzerini bekliyorum çünki Eskişehir'in bu sene gösterdiği performans o eski dirençli sert takımdan eser yoktu bu sene ben kazanacağımızı dûşünüyorum

tristram
13.04.2014, 14:52
Kırgınlığınızı anlarım..Ama haksızlık da yapmamak lazım..

Galatasaray a gittikten sonra Burak yılmaz her zaman 2010-11 şampıyonunun trabzonpsor olduğunu söyledi...Keza top oynarken de herzaman kanının son damlasına kadar savaştı yeri geldi kafasına kar topu yedi,yeri geldi dirsek yedı kafası yarık oynadı..Formasını teri il kanı ile süsledi..

Keza selçukta elinden geleni yaptı..Aldıkları paranın hakkını verdiler..

BEN ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMIŞMI,VERMEMIŞMI ONA BAKARIM..DUN KRAL BURAK YILMAZ KEN IYIYDI ŞIMDI ANA AVRAT SÖV..BÖYLE KAFA OLMAZ..BENIM GOZUMDE TRABZONLUYUM DIYE TAKILAN ZEKI YAVRUSUNDAN YUMLUSUNDAN DAHA KIYMETLI BURAK YILMAZ..KEZA SELÇUKTA OYLE..KIRGIN OLABILIRSIN AMA SOVMEYE HAKKIN YON KARDEŞIM...KEŞKE OLSADA GERI GELSELER..ŞAHLANSAK TEKRARDAN..

selcuk kopegini mi savunuyorsunuz bana mi oyle geliyor.yonetici olsam direkt banlamistim..yani diyorsun ki suratimiza tukurmeye devam etsinler biz yarabbi sukur diyelim.zeki yavruyu falan zerre sevmem, elimde olsa lisansini yirtarim ama bunlar var diye selcuk kopegini affedecek degiliz.kendinize gelin.

yatara
13.04.2014, 14:59
Haydi Trabzonum !

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 15:00
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Bourceanu, Zeki Yavru, Adrian, Özer, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Caner, Kadir, Soner, Yusuf, Şahin, Emre

Hakan
13.04.2014, 15:02
Şakacı Hami :D

mertacar
13.04.2014, 15:06
Zeki ve Adrian yerine Soner ve Yusufu beklerdim Hami hocam.Bence yanlis kadro.

Öznur61
13.04.2014, 15:07
Zeki Yavru :(

Mehmet Cihan Kocaman
13.04.2014, 15:07
Ne ... var bu Zeki'de anlamadım...

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 15:08
Zeki idmanlarda takımın en iyisiymiş. Bakalım Zeki ile Hürriyet kapışmasından kim galip çıkacak...

Adem Akyüz'
13.04.2014, 15:08
Ya niye mucize arıyorsun hoca, Zeki ile Adrian nedir arkadaş? Koy yerine Soner ve Yusuf'u.. Zeki'nin açığını kapatacak diye Bourceanu'yu, Yerini degistirerek de Özer'i bitiriyorsun bu şekilde.

Terzioğlu
13.04.2014, 15:09
Zeki zaten orta saha oyuncusu ait oldugu yerde oynuyor. Gecen hafta fena degildi. Yinede Soner'i görmek isterdim.

F. Yıldırım
13.04.2014, 15:15
Soner futbolu bıraksın. Zokora, Colman yok sen kadroya giremiyorsun. Demek ki sorun sende.

Yunus Emre SEYHAN
13.04.2014, 15:16
Soner'e tam 2.5 milyon euro verdik aldık ama adamda 0 istek 0 heyecan var.

1 gram gelişme gösteremedi. Aksine geri gitti.

Sırasıyla Şenol Hoca, Tolunay Kafkas, MRA ve Hami Mandıralı.

4 hoca değişmesine ragmen hiç birinde formayı alamadı. Forma şansı bulduğunda iyi bir görüntü çizemedi.

Fiziksel olarak çok yumuşak. Ancak teknik olarak iyi. Daha fazla şans bulmalı, ama hocalardan çok suçu kendisinde arasın

Nihat Güneş
13.04.2014, 15:18
Basindan beri diyorum bu Zeki yi koyacan ortaya saga sola bassin bek olarak defansla alakasi yok zaten adamin asli ortasahaymis :)

arifberkay
13.04.2014, 15:19
Sivas maçıda finaldi ama 4 tane atmıştık abi ?

sus o zamanda oyle soylemistim toteme devam:)

artvints
13.04.2014, 15:23
ben şuna bakarım, zeki nin trabzonspor ortashasındaki geleceği nedir? var mı zeki trabzonspor un ortashası olur diyen? yoktur heralde. o zaman vakit kaybetmenin anlamı da yok.

Oğuzhan
13.04.2014, 15:24
Soner cidden bıraksın bu işi. 4 hoca geldi geçti, Zeki Yavru bile orta saha oynuyor o kesik.

Mert'
13.04.2014, 15:25
Soner bitmiş demek.ki

Çağrı Metin
13.04.2014, 15:25
Zeki idmanlarda takımın en iyisiymiş. Bakalım Zeki ile Hürriyet kapışmasından kim galip çıkacak...

Kasaplıkta kapışacaklarsa galip belli.Hürriyet bu işe yıllarını vermiş ligimizin nadide kasaplarındandır.:)

Yıldıray Emanet
13.04.2014, 15:27
erkan hani yoktu 11'de gözüküyo

Hürgün Aygün
13.04.2014, 15:34
22 Nisan 2011 günü Eskişehir'de hissettiklerimi hiçbir zaman unutamam. İnşallah kazanırız.

İ. SARAL
13.04.2014, 15:35
Özgür Çek tehlikeli adam.

Adem Akyüz'
13.04.2014, 15:38
Soner futbolu bıraksın artık..

kudu_61
13.04.2014, 15:39
zeki ve adrian olayına ben de anlam veremiyorum madem zeki oynayacak koy sağ beke önüne de bosiyi koy adrian gelecekte düşünmediğim bir futbolcu bence istemiyor ve oynamıyor

Armağan Dere
13.04.2014, 15:43
habunlar Trabzonsporda oynuyor...

artvints
13.04.2014, 15:44
arada liverpool maçına da bakın, özlediğimiz tablo, beklediğimiz futbol orda.

cihayan
13.04.2014, 15:50
Buyuk bir ihtimalle hoca ilerleyen dakikalarda Yusuf'u joker gibi ileri surecek.

Bir oyuncu kadroya giremiyorsa ilk suclu kendisidir. Hakedeceksin. Ozer geldi, girdi kadroya, oyandi gosterdi kendini. Bugun hangimiz kendisinin kadroda olmasini sorguluyoruz. Sonucta hoca da takimin basarisizliginda ilk gidecek insan. Birseyler verebilecegini gordugu insani sahanin kenarinda tutup kendi kuyusunu kazmaz.

Veysel
13.04.2014, 15:56
Bu hakem ilk defa bizim maçı yönetiyor galiba

cihayan
13.04.2014, 15:57
Eskisehir seyircisi acayip atesli. Bu adamlar bizi ne kadar seviyorlar ya... :)

karaman6106
İlaç var mı özelden alalım

kudu_61
şerefsiz şehir satılmış şehir

lazzz61
13.04.2014, 15:58
Tribunler nie karisti bize kufur ediolar

Cagdas Topal
13.04.2014, 15:58
Şikeci trabzon diye mi bağırıolar

Trabzonspor !!!

Hamza Milet
13.04.2014, 15:59
Sklms diye bagriyor oç kevaseleri

kudu_61
13.04.2014, 15:59
bizim de çok güzel seyircimiz var ama helal olsun

batuhan249
13.04.2014, 16:00
renktaslar ilac varmi?

bordo08
13.04.2014, 16:01
Azizin satılmış metresi eskişehir bize şikeci diye bağırıyor reziller:D

Sefaenes
13.04.2014, 16:01
fenerin babasis cocuklari gayet normal hareket

Fatih Birinci
13.04.2014, 16:02
O....cocugu eskisehir

trabzonlux61x
arkadaslar ilac varmi

karaman6106
renktaslar ilac varmi?ilaç var mi dur

Furkan Özdem
lig tv 1 dk küfürden sonra anca kıstı sesi...

Veysel
Adi kanaş niye kısmıyor sesi

Berk Eren
13.04.2014, 16:03
Şikecilere küfür olunca sesi kısan ligtv..

Dakikalardır bize küfür olunca kısmıyor sesi..

zahido
13.04.2014, 16:03
Serefsiz ligtv kissana sesi.

Bunlarin alayi ayni yerfden cikma

kudu_61
13.04.2014, 16:04
şerefsiz lig tv koyan koydu şükür kesebildin sesi
satılmış şehir senin ...........

Veysel
Hakemi beğendim

Kaya
Henrique ile bir garip futbol anlayışı...

Hayırlısı...

Sefaenes
13.04.2014, 16:05
henri mal geldin mal gideceksin forvet olsan oradan en azindan sut cekersin sen ancak sansa gol atarsin herzamanki gibi

mustafa0661
13.04.2014, 16:05
Nie küfür ediyorlarki?ilk maçta sorunmu oldu?

kudu_61
13.04.2014, 16:06
Adam gibi bi golcü olsa mesela burak henri nin pozisyonunda atardı

cihayan
13.04.2014, 16:07
Adrian istekli bugun. Hadi bakalim, takim iyi basladi, ama yine harciyor firsatlari.

Mert'
13.04.2014, 16:07
Henri akıllı olsa 1 0 öndeydik

Sefaenes
13.04.2014, 16:08
ligtv fb küfür olursa keser bunu 2011 anlamamis gerekir. Hirsizlar icin kanunlar kurallar hep degismistir.

serdaracıl
13.04.2014, 16:09
Süper maç oluyor bence

Varlıbaş61
13.04.2014, 16:09
Hey gidi tosunum .. Adamların içinden geçecek ha gayret !!

Furkan Özdem
13.04.2014, 16:10
Temizdi müdahale...

Joacivil
13.04.2014, 16:11
Henrique gol atınca sevinmiyorum bile

cihayan
13.04.2014, 16:12
Valla Hami'ye helal olsun, su takimi direncli, kosan, pres yapan bir takim haline getiriyor yavas yavas.

Nihat Güneş
13.04.2014, 16:13
Henrike yetenegin yok ulan bari zayifla Tosun a donsun iyice

carolo
13.04.2014, 16:13
ozer oynuyormu?

Nihat Güneş
13.04.2014, 16:15
Takim Colman ve Zokorasiz adam gibi oynuyor

Varlıbaş61
13.04.2014, 16:16
Bu Henrique bidonundan ancak yedek olur , o da belki !!

Sefaenes
13.04.2014, 16:17
u18 bir forvet sans verseydik simdiye kadar belki forvet bulmustuk Almanyadaki takimlar 16 yasinda basliyor a takima oynatmaya 18 yasinda 11 de oynuyor ama bizde 22 yasinda ancak oynuyor onada genc diyoruz.

serdaracıl
13.04.2014, 16:18
Henri ike zeki zayif halkalar. Takim iyi oynuyor.

carolo
13.04.2014, 16:21
iyi zeminlerde takim iyi oynuyor
Henrique fizik olarak guçlu oyuncu Belçika liginde gerçekten is yapar zayif savunma oyuncularina karsi ancak Turkiyede olmaz olamaz oyniyamaz

Telha TANYILDIZI
13.04.2014, 16:21
oofff başşıımmm ağrıyor

Nihat Güneş
13.04.2014, 16:24
Zemin guzel gibi gorunuyor ama sert top alakasiz yerlere sekiyor.. Diger zeminlere gore yine de idare eder

Bource herkesi kendi gibi saniyor saldirmayani hasliyor Reis :)

yaranozlu
13.04.2014, 16:25
Henrique, adrian, olcan ve zeki gibi 4 tane bomboş oyuncumuz var, mucize olmazsa kazanamayız! Emre varken henrique, yusuf varken adrian, soner varken zeki nedir? Aykut da iyi bir stoper değil, bu bölge yeni sezonda mutlaka doldurulmalı

Sefaenes
13.04.2014, 16:25
su takimda yillarca torpille oynayip da baska takimlara gittiklerinde 11 de oynamayi birak 18 bile giremiyorlar. Zekiyi yolla baska takima 18 bile zor girer. Tayfun vardi ne oldu mechul. Rizede verdigimiz aykut 18 bile giremiyor ama bizde 11 de bile oynuyordu. Torbilli oyuncular sakatlansa bile üzülmuyorum ama onlarada cok birsey olmuyor ne yazik ki.
Zamaninda su kazma servet den bizim defansi calimliyarak gol attigini unutamiyorum ne yazik ki yillarca topilli vasat oyunculari takimda tutmakda 1 nr yiz

Varlıbaş61
13.04.2014, 16:26
Pasına tüküreyim senin Adrian !

yaranozlu
13.04.2014, 16:26
Özer ve bourceanu çok iyiler, takımın üstündeler

artvints
13.04.2014, 16:27
öz evlatlar sinrleri zorluyor.

DeAgLeMaNyAq
Mustafa Akbaş felaket...

kudu_61
Elle alıyor o topu şerefsiz

Ertan1982
henrique artistligi biraksin.top oynasin

Cagdas Topal
Bugün bizi mustafa akbaş yakıcak belli oldu

Trabzonspor !!!

serdaracıl
13.04.2014, 16:28
Bu hakemler maci neyle izliyor

Joacivil
su takimda yillarca torpille oynayip da baska takimlara gittiklerinde 11 de oynamayi birak 18 bile giremiyorlar. Zekiyi yolla baska takima 18 bile zor girer. Tayfun vardi ne oldu mechul. Rizede verdigimiz aykut 18 bile giremiyor ama bizde 11 de bile oynuyordu. Torbilli oyuncular sakatlansa bile üzülmuyorum ama onlarada cok birsey olmuyor ne yazik ki.
Zamaninda su kazma servet den bizim defansi calimliyarak gol attigini unutamiyorum ne yazik ki yillarca topilli vasat oyunculari takimda tutmakda 1 nr yiz

Onu iyi dedin abi Aykut Akgünü begenen adamlar vardı burada

Nihat Güneş
Mustafa macin basindan beri fena siritiyor

Sefaenes
adam elinle aliyor yan hakem bakiyor ya bunlar tff özel talimat aliyor

Mustafa Ulutaş
Yok artık, adam kaleci gibi uzandı topa, hakemde gık yok

carolo
13.04.2014, 16:29
hey masallah burnunun dibinde ofsayt olmayan pozisyona ofsayt çal yine burnunun dibindeki eli gorme allah belanizi versin

Bud Spencer
Özgür çek tam bizlik bir solbek...tabiki şb sevgilisi olmasa çok daha iyi olurdu

tamuğ yamtar
Mustafa Akbaş felaket...

Normal ama biraz da. Eskişehir sürekli Mustafa'nın kanadından geliyor.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Ulutaş
13.04.2014, 16:30
Sola çok acil çözüm lazım

kudu_61
Yusufu al sol beke sırıttı akbaş gitme üstüne

Adem Akyüz'
Yusuf'un girmesi lazım. Akbaş çok yalnız kaldı.

Vkgz
13.04.2014, 16:31
sol kanadımız felç maşallah.

peter cech'ten sonra düzelmedi orası . o kadar da laf ettiler adama gitti gideli felç orası.

MaEsTrO
Hakem tam bir essoglu esek.

Miserable
Kadir, Akbaş'tan çok daha iyi solbek, açık ve net.

artvints
hakemin verdiği karar, fizik olarak mümkün değil, top defansa çarpacak dışarı çıkacak sonra içeri girecek, tövbe yarabbim.

Varlıbaş61
13.04.2014, 16:32
Hakem 50 cm önünde topa yapılan elle müdahaleyi görmüyor veya görmek istemiyor !!

Nihat Güneş
13.04.2014, 16:32
Olcan i sola cekmek lazim adamlar zaten solumuzdan geliyor diger tarafta Bosi var Hami farkedene kadar golu yemeyiz insallah

kudu_61
13.04.2014, 16:33
Olcan ve hadi

Terzioğlu
13.04.2014, 16:34
9 kez ayni pozisyonu göstermenin anlami nedir tamam anladik.

Cagdas Topal
13.04.2014, 16:35
Mustafa akbaş süper yaaaa 😁😁

Trabzonspor !!!

CEMEFKER
13.04.2014, 16:35
Bizim sol taraf maden....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer Fidan
13.04.2014, 16:36
Acaba Allah bu hayatta bana Necatiyi baska bir sac modeli ile görmeyi nasip edecekmi...

Sefaenes
akbasi devre bitmeden degistirmeli felaket demek bile denmez otoban gibi orasi

cihayan
Mustafá Akbas bugun cok cok kotu. Habire bindiriyorlar onun tarafindan. Bu cocuk bu kadar kotu degildi bugun ne oldu boyle..

lazzz61
Yan hakem faciasi yasayabilirz

Mustafa Ulutaş
13.04.2014, 16:37
Adamların niyeti bozuk

Cagdas Topal
Takımda kimse mücadele etmiyor çok garip ya

Trabzonspor !!!

serdaracıl
Rakip üstünlüğü ele aldı

Furkan Özdem
15-20 dkdır topa değdiğimiz yok doğrudürüst...

tamuğ yamtar
akbasi devre bitmeden degistirmeli felaket demek bile denmez otoban gibi orasi

Adrian'ın da pek yardımı yok kanada...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kudu_61
Aykut ve yumlu nun maşallahı var ama

carantinas
13.04.2014, 16:38
İyi başladık ama şuan kontrolü kaybettik iyice. pas yapamıyoruz. sol tarafımız sürekli adam kaçırıyor.

cihayan
Yalniz boyle giderse golu yiyecegiz. Takim tam durdu ve pozisyon uzerine pozisyon veriyor.

Harun
Takım vasat oynuyor. Biraz daha üretken olmamız gerekli .Mustafa Akbaş çok kötü bugün.

zafercalikoglu
13.04.2014, 16:39
acilen ortas saha değişikliğine gidilmeli,zeki çıkmalı

DeAgLeMaNyAq
Zeki ile orta saha hakimiyetini ele geçirmek pek kolay gözükmüyor...

Mustafa Ulutaş
Akbaş her topa dan dun, 2. Amatör topçusu gibi

Armağan Dere
şu mustafa akbaştan bir cacık olmaz...
henrikeden de yoğurt olmaz..
dünya para alıyorlar ayıptır yaa...

Cagdas Topal
Bu hakem neden avantaja bırakmıyor

Trabzonspor !!!

kudu_61
Aykut kafa hadi

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 16:40
Gole bak...

Ufuk
Dddddddddd

Veysel
Golllll

Furkan Özdem
Gol?????? :D :D

Cagdas Topal
Ahahahahahahahaha boffin goooool

Trabzonspor !!!

bordomavi1
soner ve yusuf hamlesiyle takım toparlanır.

kudu_61
Goooollllllllllllll özerrrrrrrrrrr