PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor 2 - 2 Trabzonspor | STSL 29.Hafta

Sayfa : 1 2 3 [4]

Travelair
14.04.2014, 10:00
PTT 1. ligi seviyesindeki elemanlarla Trabzonspor'u yöneteceğim dersen bu olur. İşin daha tehlikelisi ve daha acısı bunun farkına varılamayıp, ya da kasten varılmayıp birtakım bahaneler ile bu yanlışlara yıllarca sahip çıkılması. Şu an başkanından antrenörüne, futbolcusundan birtakım taraftarına Süper Lig'den ziyade PTT 1. lig seviyesindeyiz. Hala yıkılınmadıysa Trabzonspor'un mirasının yenmesindendir. Hem de daha hayattayken. Bakalım daha ne kadar kalmıştır

asilhamsi
14.04.2014, 10:24
-----------------onur------------
boss----mustafa-------caner-----yusuf

özer------bourceanu----soner----olcan

---------henrique-------emre----------

bu takımın ideal kadrosu budur.

Beypba
14.04.2014, 10:35
1461 projesi bizim kurtuluşumuzdu, ama vizyonsuz yöneticiler böyle bir projesinin içine nasıl edilir bize çok güzel gösterdiler, torpilli yaşları 25,26 yaşında olan öz evlatlarımızı genç yetenek diye servis edip takıma aldılar doğal olarak defoları meydana çıktı,hem trabzonspor hemde 1461 ağır yara aldı böylelikle..

Hacıosmanoğlu trabzonspor tarihinin en kolpa başkanıdır ve göreceksiniz bu adam bu klübün başından öyle kolay kolay gitmeyecek, mayıs ayında filan kimse beklemesin.. İlk Okul Mezunu, Ne Yaptığı belli olmayan ve vergi levhası bile olmayan bir adamdan bahsediyoruz,bu adam 1 seneden beri bu klübün başında ve hayal edemiyeceği bir üne kavuştu, en azından trabzonspor başkanı sıfatıyla başbakanı hava alanında karşılayabiliyor..trabzonspor çıkarlarını Akp çerçevesinde yorumlayan,cahil insanla uğraşmak zordur,bu adam cahil ve sabit fikirli.. seneye bu seneden kötü olacak,hersene daha da kötüye gidiyoruz!!!

Fatih Öztürk
14.04.2014, 10:40
1461 projesi bizim kurtuluşumuzdu, ama vizyonsuz yöneticiler böyle bir projesinin içine nasıl edilir bize çok güzel gösterdiler, torpilli yaşları 25,26 yaşında olan öz evlatlarımızı genç yetenek diye servis edip takıma aldılar doğal olarak defoları meydana çıktı,hem trabzonspor hemde 1461 ağır yara aldı böylelikle..

Hacıosmanoğlu trabzonspor tarihinin en kolpa başkanıdır ve göreceksiniz bu adam bu klübün başından öyle kolay kolay gitmeyecek, mayıs ayında filan kimse beklemesin.. İlk Okul Mezunu, Ne Yaptığı belli olmayan ve vergi levhası bile olmayan bir adamdan bahsediyoruz,bu adam 1 seneden beri bu klübün başında ve hayal edemiyeceği bir üne kavuştu, en azından trabzonspor başkanı sıfatıyla başbakanı hava alanında karşılayabiliyor..trabzonspor çıkarlarını Akp çerçevesinde yorumlayan,cahil insanla uğraşmak zordur,bu adam cahil ve sabit fikirli.. seneye bu seneden kötü olacak,hersene daha da kötüye gidiyoruz!!!

Bu 1461 projesi asla ve asla Trabzonsporun kurtuluşu olamaz.en yetenekli oyuncularımız Sercan ile Ereni biraz para etti diye satıyoruz hangi projeden bahsediyoruz?bu proje Sercan ile Erenin satıldığı gün misyonunu tamamlamıştır.

iso_4939
14.04.2014, 10:49
hami hoca gıbı atesleyıı bır hocada suan olmasaydı bu puanları bıle alamazdı bu takım.arkadasların dedıgı gıbı trabzonspor ismi alıyor bu puanları.maalese basımızda bır baskan veya yonetıcı yok.ALLAH sonumuzu hayr etsın.

Beypba
14.04.2014, 10:55
Bu 1461 projesi asla ve asla Trabzonsporun kurtuluşu olamaz.en yetenekli oyuncularımız Sercan ile Ereni biraz para etti diye satıyoruz hangi projeden bahsediyoruz?bu proje Sercan ile Erenin satıldığı gün misyonunu tamamlamıştır.

Proje diyorum zate fiiliyata geçemeden son buldu, 18-20 yaşında kapasitesi olan gençler burda değerlendirelecekti ve takımın içine 5,6 abi serpiştirilecekti abilik yapsın ve tecrübe katsın,biz ne yaptık torpillileri doldurduk oraya bir kere 2.ligde oynayan pilot takımından 25,26 yaşındaki futbolcuları hangi zihniyetle a takıma alıyorsun...

Sercan ve erenin satılması konusuna gelince bence mantıklı olan satılmalarıydı, eğer 1461 bünyesindeki futbolcuların gözlemleri ve gelişimleri sonucunda A takım kapasitesinde olmadıkları kanaat getirilirse satılmaları gerekir çünkü alttan gelecek gençlerin önünü açmak devamlı genç futbolcu sirklasyonunun sağlanması klübe kazanç sağlar..

bir örnek, ofeudu diye 19 yaşında nijeryalı bir futbolcu getiriyorsun, onu yollayıp 26 yaşında 2 lig kaşarı bir arab getiriyorsun bu bile 1461 projesinin algılanamadığının bir ispatıdır..

1461 den hersene enfazla 1 kişi bilemedin 2 kişi atakıma alınabilir olması gerekirdi.. biz ne yaptık! 1,5 senede takımı komple dağıttık.

yani renktaş bu örnek ler çoğaltılır gider tek bildiğim iyi halimiz olmadığı!!!!

Courage
14.04.2014, 11:04
İlk penaltıya birşey demiyorum ,hakem takdiri öyle oldu ama 2.penaltının penaltılıkla uzaktan yakından ilgisi yoktu.

Hakem - TFF işbirliğiyle 2010 yılından beri kaybetmeye devam!

Ahmet Kuru
14.04.2014, 11:06
gördüğüm kadarıyla iki pozisyonda penaltı...
Acemice hatalar...
Ders çıkarırsalar ne ala...

Fatih Öztürk
14.04.2014, 11:16
Proje diyorum zate fiiliyata geçemeden son buldu, 18-20 yaşında kapasitesi olan gençler burda değerlendirelecekti ve takımın içine 5,6 abi serpiştirilecekti abilik yapsın ve tecrübe katsın,biz ne yaptık torpillileri doldurduk oraya bir kere 2.ligde oynayan pilot takımından 25,26 yaşındaki futbolcuları hangi zihniyetle a takıma alıyorsun...

Sercan ve erenin satılması konusuna gelince bence mantıklı olan satılmalarıydı, eğer 1461 bünyesindeki futbolcuların gözlemleri ve gelişimleri sonucunda A takım kapasitesinde olmadıkları kanaat getirilirse satılmaları gerekir çünkü alttan gelecek gençlerin önünü açmak devamlı genç futbolcu sirklasyonunun sağlanması klübe kazanç sağlar..

bir örnek, ofeudu diye 19 yaşında nijeryalı bir futbolcu getiriyorsun, onu yollayıp 26 yaşında 2 lig kaşarı bir arab getiriyorsun bu bile 1461 projesinin algılanamadığının bir ispatıdır..

1461 den hersene enfazla 1 kişi bilemedin 2 kişi atakıma alınabilir olması gerekirdi.. biz ne yaptık! 1,5 senede takımı komple dağıttık.

yani renktaş bu örnek ler çoğaltılır gider tek bildiğim iyi halimiz olmadığı!!!!

Bu konuda sadece şimdiki yönetimi suçlamak yanlış.Abdullah Karmili 1461 takımından alıp en kritik haftalarda zaten savruk olan takım defansının ortasına koyup harcadık.Ofoedu bu yönetim gelmeden önce elden çıkarılmıştı Henriqueden 1 gram eksiği neydide gönderildi hala merak ediyorum.rahmetli teknik direktör Kadir Özcan eski takımından Yakubuyu getirdi yanlış transferdi.sezon başından sonra 24 yaş üstü 27 yaşında sadece Yakubu transfer edildi.ağırlık 22-23 yaş transferleri yapıldı.bence kötü transferlerde yapılmadı fakat neredeyse sıfırdan bir takım kuruldu saha sonuçları iyi olmadı.

Bir sene boyunca doğru dürüst fayda göremediğimiz üzerinede çuvalla para verdiğimiz Barış Özbek,Yasin,Halil gibi oyunculara şans verecek yerde Sercanla Ereni Trabzonspora alsaydık daha kötü olmazdı.hatırlatmakta fayda gördüğüm bir diğer hususta geçen sene 1461 takımı gelirleri üzerinden 20 milyon tl kredi çekilmiş.yani kısa tabirle başlamadan bitirilen projeydi 1461.halbuki ağzımıza bir parmak bal çalmışlardı abilerinin kötü olduğu sezon.

Mert Oğuzlu61
14.04.2014, 11:29
İlk penaltıya birşey demiyorum ,hakem takdiri öyle oldu ama 2.penaltının penaltılıkla uzaktan yakından ilgisi yoktu.

Hakem - TFF işbirliğiyle 2010 yılından beri kaybetmeye devam!

asıl ilk penaltı tartışılır ama 2. si tartışmasız penaltıydı, amatörün amatörü yetenek fukarası kadir imiz, juventus maçından sonra birkez daha bizi yaktı. tuttu indirdi adamı bunun tartışılcak yanı yok.

şu takımda artık özevlat görmek istemiyorum bıkkınlık geldi, zekiymiş kadirmiş, haftalar sonra oturdum maç izledim yine delirttiler beni iğrenç ve tiksindirici, yönetiminden malzemecisine kadar komple lav edilmesi gereken bir takımımız var ve bu kadro komple lav edilmeden TS sittin sene şampiyonluğa oynayamaz, anca böyle ilk 5 mücadelesi veririz.

mustafa0661
14.04.2014, 11:30
hami mandıralı futbolcuğunda nasıldı acaba? adam her maç sonu hakeme laf söylüyor kendi başarızlığını örtmeye çalışıyor geçsin bu işleri açık ve net FUTBOLCULUĞUN İYİ OLABİLİR AMA SENDEN TEKNİK DİREKTÖR OLMAZ.!!!!!!

böyle hocalar yöneticiler futbolcular olduğu sürece biz daha çok fenerbahçenin şampiyonluğunu görürüz..

Fatih Öztürk
14.04.2014, 11:34
İlk penaltı çok yakın mesafeden Zekinin eline vuruyor.penaltıyla alakası yok.böyle süzme hakemleri bizim maçlara atıyorlar başkan müsveddeside izlemekle yetiniyor.

Beypba
14.04.2014, 11:34
Bu konuda sadece şimdiki yönetimi suçlamak yanlış.Abdullah Karmili 1461 takımından alıp en kritik haftalarda zaten savruk olan takım defansının ortasına koyup harcadık.Ofoedu bu yönetim gelmeden önce elden çıkarılmıştı Henriqueden 1 gram eksiği neydide gönderildi hala merak ediyorum.rahmetli teknik direktör Kadir Özcan eski takımından Yakubuyu getirdi yanlış transferdi.sezon başından sonra 24 yaş üstü 27 yaşında sadece Yakubu transfer edildi.ağırlık 22-23 yaş transferleri yapıldı.bence kötü transferlerde yapılmadı fakat neredeyse sıfırdan bir takım kuruldu saha sonuçları iyi olmadı.

Bir sene boyunca doğru dürüst fayda göremediğimiz üzerinede çuvalla para verdiğimiz Barış Özbek,Yasin,Halil gibi oyunculara şans verecek yerde Sercanla Ereni Trabzonspora alsaydık daha kötü olmazdı.hatırlatmakta fayda gördüğüm bir diğer hususta geçen sene 1461 takımı gelirleri üzerinden 20 milyon tl kredi çekilmiş.yani kısa tabirle başlamadan bitirilen projeydi 1461.halbuki ağzımıza bir parmak bal çalmışlardı abilerinin kötü olduğu sezon.

sende haklısın...

efes61
14.04.2014, 11:44

Bana göre Sercan ve Eren'in satılma şekilleri çokm yanlış olsa da satılmaları doğruydu. Sercan belli bir yaşa gelmiş ve A takımda fırsat bulsa da 1461 e gönderilmiş,. Eren de A takım şansı olmayan futbolculardı. sonuçta oldukça iyi bir paraya satıldılar. TTF sitesinden son birkaç haftaya baktım, Rize'de Eren 18 de yok, Sercan ise bazen yedek bazen oynamış.

1461 bize yılda bir tane Yusuf seviyesinde futbolcu kazandırabilecek bir proje iken, yarısının A takıma alınması ile hem ken dini hem de A takımı baltalamış bir duruma düşürülmüştür. Sonuçta gelişme ihtimali olup en azından bize belli miktarlar kazandırarak transfer olabilecek oyuncuları da değer ve kariyer olarak bitirmiş olduk.

Eren ve Sercan'dan kazandığımız 2.5 milyon euro bugünle kıyaslandığında bir yönetici başarısı olarak duruyor malesef.

Togrul
14.04.2014, 11:50
Şu Trabzonspora gelen teknik adamların beynine bir süre sonra birileri tümörmü enjekte edir anlamış değilim.
Hami dedik bağrımıza bastık bunda da bir Zeki Yavru hastalığı hortladı.
Arkadaş senin Avrupa kupalarına katılman için kazanman gereken maçlara çıkıyorsun. Zekini kazanmanın sırasımı. Birde kazanacaksan hiç değilse belli bir kumaşı, yeteneği olan Barış Memiş, Göksu gibi adamlara şans versen yine anlarım.

Courage
14.04.2014, 11:51
asıl ilk penaltı tartışılır ama 2. si tartışmasız penaltıydı, amatörün amatörü yetenek fukarası kadir imiz, juventus maçından sonra birkez daha bizi yaktı. tuttu indirdi adamı bunun tartışılcak yanı yok.

şu takımda artık özevlat görmek istemiyorum bıkkınlık geldi, zekiymiş kadirmiş, haftalar sonra oturdum maç izledim yine delirttiler beni iğrenç ve tiksindirici, yönetiminden malzemecisine kadar komple lav edilmesi gereken bir takımımız var ve bu kadro komple lav edilmeden TS sittin sene şampiyonluğa oynayamaz, anca böyle ilk 5 mücadelesi veririz.

1. penaltıyı ,topun kaleye gitmesini engelleme olarak yorumlayabilirdi / öyle yorumladı.

2. penaltıyı şikecilere de çalabiliyorsa ,sizde gönül rahatlığıyla ''net penaltı'' diyebilirsiniz. Trabzonspor'un maçları hariç birçok müsabakada o pozisyona ikili mücadele muamelesi çekiyorlar.

nakzo
14.04.2014, 11:53
trabzonspor büyük takım falan değil...sıradan bi anadolu klubune karşı beraberlik için vakit geçirmeye çalışan oyuncular ve buna ses çıkarmayan teknik kadro olduğu sürece büyük takım değiliz...

Ailedeki babamla berraber ve eşimin ailesindeki tek Trabzonsporlu benim çocuğumun benden başka örnek teşkil edecek bir çok İstanbul sempatizanı akrabası var, böyle vasat bir zihniyeti çocuğuma nasıl tutturacağım çocuğumun da İstanbul sempatizanı olarak büyümesi beni kahreder. Allahtan şimdi 21 aylık ve hiçbirşeyin farkında değil ama gelecek çok korkutucu bu yaşadığımız sanki kanıksandı geçici bir sıkıntı değil sanki nostradamusun kehanetleri gibi gelecek çok daha karanlık .Ben çocukken aşık oldum Trabzonspora .Ben küçükkende şampiyon olamayorduk ama büyük takımdık yani takmın yürüyüşünde asalet vardı .Bu takım her yönüyle bitmiş. eskişehire vakit geçiren bir takım ,sürekli galibiyeti koruyamamayı alışkanlık yapan bir takım..... 3-0 dan bursaya 5 atan bir takımdan süreki kendi sahasında İstanbul takımlarını ezen bir takımdan,Lyona 4 tan bir takımdan eskişehire 7,g.birliğne 7 karabüğe en kötü dönemizde 6 tan bir takımdan bu günlere gelmek bİizİm neslimiz için tam bir yıkım.

Fatih Öztürk
14.04.2014, 11:57
Bana göre Sercan ve Eren'in satılma şekilleri çokm yanlış olsa da satılmaları doğruydu. Sercan belli bir yaşa gelmiş ve A takımda fırsat bulsa da 1461 e gönderilmiş,. Eren de A takım şansı olmayan futbolculardı. sonuçta oldukça iyi bir paraya satıldılar. TTF sitesinden son birkaç haftaya baktım, Rize'de Eren 18 de yok, Sercan ise bazen yedek bazen oynamış.

1461 bize yılda bir tane Yusuf seviyesinde futbolcu kazandırabilecek bir proje iken, yarısının A takıma alınması ile hem ken dini hem de A takımı baltalamış bir duruma düşürülmüştür. Sonuçta gelişme ihtimali olup en azından bize belli miktarlar kazandırarak transfer olabilecek oyuncuları da değer ve kariyer olarak bitirmiş olduk.

Eren ve Sercan'dan kazandığımız 2.5 milyon euro bugünle kıyaslandığında bir yönetici başarısı olarak duruyor malesef.

Valla Sercan o zamanki formuyla Trabzonspora alınsaydı dış transferde forvet hattına en azından joker oyuncu alınmayacaktı.keza Eren Albayrak sol bek ve hücum yönüyle Trabzonsporu en azından kaldırabilecek yeterliliğe sahipti.ikisinin satışından 2.5 milyon euro değil 4 milyon tl alındı.bugün yedek kulübesinden sahaya sokacak oyuncumuz yok.Sercan ve Eren 3-4 aydır sakatlar.

Bud Spencer
14.04.2014, 11:58
1. penalti: kesinlikle YANLIS karar!

2.penalti: maalesef kadirin yaptigi amatörlük ve hakli verilmis bir penalti

Muhammet Hacısalihoğlu
14.04.2014, 12:02
Böyle penaltılar verilecekse eğer bizim her hafta bir penaltı kullanmamız lazım..

Bu kadroya rağmen hakemler adil davransaydı 2. olurduk..

Her sene doğranıyoruz..

Allah belanızı versin..

Sadettin_
14.04.2014, 12:13
penaltıdan gol yedıgımıze uzulmuyorum . olabılır hakem hatasına kurban gıdebılırız . ileriki maclarda tekrar hatalı penaltı dan gol yıyebılırız olabılır . Ama bu penaltılar bu kartlar fenerbahceye verilmiyor . Benı sınır eden sey bu .

Fatih Öztürk
14.04.2014, 12:14
Olcan kaç maçtır hiçbir şey oynamıyor nasıl 90 dakika sabrediliyor buna kimden torpilli bu adam arkadaş.

Fatih Öztürk
14.04.2014, 12:17
Devre arası iyi bir golcü alınsaydı şuan şampiyonlar ligine gitme hesapları yapıyorduk.şimdi UEFA ligine gitmemiz bile tehlikede.ne denirki şimdi bu duruma.

Hekimoğlu
14.04.2014, 12:21
Vakit geçirme çabaları çok rahatsız ediciydi üzüldüm Trabzonspor futbolcusuna yakışmaz bu hareketler.

Öznur61
14.04.2014, 12:34
Maçı izleme bile izleyemedim ama sanırım her zamanki gibi yine hakemin gazabına uğramışız.
Şaşırmadım.

Travelair
14.04.2014, 12:57
Devre arası iyi bir golcü alınsaydı şuan şampiyonlar ligine gitme hesapları yapıyorduk.şimdi UEFA ligine gitmemiz bile tehlikede.ne denirki şimdi bu duruma.

İhanet/Cahil cesareti/İş bilmezlik...

Efsane-1967
14.04.2014, 13:20
Trtspor da Bünyamin Gezer bizi doğradı.Her iki penaltının da net ve tartışmasız olduğunu ve Eskişehirin bunlardan önce yine bir pozisyonda penaltısının verilmediğini(yine cezasahasında elle karşılama) söyledi.Ayrıca Kayseri-Trabzon maçında yine gözlemcinin Metin Tokat,yardımcının da amca oğlu olduğunu,o günde Kayserinin net penaltısının verilmediğini,niye o gün Trabzon camiasının bu atamayı manidar bulmadığını sordu.Lehine hata yapılınca ses çıkarmadığın atamanın hesabını bugün sormanın doğru olmadığını söyledi.

Serefsizin onde gideni Bunyamin Gezer bende izlemistim dun programi. Genclerbirligi-Erciyes macini Trabzonlu Baris Simsekin atamasi yanlis oldugunu ve kesinlikle kabul edilemez dedi. Ayrica Yasin Oztekin sari kart gordugu pozisyonda '' haftaya Trabzonspor macinda cezali bilerek verdigini dusunmek istemiyorum'' gibi bir seyler dedi. Serefsiz her maca bakiyor yardimci hakemlerden biri Trabzonlu degilmi bir kac kez oncede dile getirmisti. Ulan okuz sen fenerin maclarinin yonetirken iyidi niye sesin cikmiyordu.

erolizmts
14.04.2014, 13:56
İlk pozisyonda Bosingwa ve Zeki'ye dikkatli bakarsanız Bosingwa'nın şut çekileceğini anlayınca kollarını vücuduna yapıştırdığını ama Zeki'nin zeybek oynama pozisyona geçer gibi topu kucaklamaya kalkar vaziyette olduğunu görürsünüz. Bence ikisi de net penaltıydı.

Travelair
14.04.2014, 14:00
Bünyamin Gezer Galatasaray-Trabzonspor maçında Lincoln köşe gönderiyle dans ederken onu görüp ikinci sarıyı vermemek için arkasını dönüp giden, kulaklığına gelen yardımcı hakem uyarılarını da dünyadan habersiz, bir türlü anlamaz ifadelerle, mimiklerle geçiştirmeye uğraşan hakem değil miydi?

Ligde yanılmıyorsam 1 tane Trabzon bölgesi hakem var. Çoğu İstanbul bölgesi hakemi. 1 tane Trabzon bölgesi hakeminden bu kadar midesi bulanıyorsa 50 İstanbul hakemi var. O zaman istifra etmekten vefat etmesi gerekir. Ya da işler böyle yürüyorsa 50 hakeme neden ses çıkarmıyor?

Fatih Öztürk
14.04.2014, 14:09
Bünyamin Gezer Galatasaray-Trabzonspor maçında Lincoln köşe gönderiyle dans ederken onu görüp ikinci sarıyı vermemek için arkasını dönüp giden, kulaklığına gelen yardımcı hakem uyarılarını da dünyadan habersiz, bir türlü anlamaz ifadelerle, mimiklerle geçiştirmeye uğraşan hakem değil miydi?

Ligde yanılmıyorsam 1 tane Trabzon bölgesi hakem var. Çoğu İstanbul bölgesi hakemi. 1 tane Trabzon bölgesi hakeminden bu kadar midesi bulanıyorsa 50 İstanbul hakemi var. O zaman istifra etmekten vefat etmesi gerekir. Ya da işler böyle yürüyorsa 50 hakeme neden ses çıkarmıyor?

Trabzon bölgesi hakemleri Barış Şimşek ve Abdullah Yılmaz.

Efsane-1967
14.04.2014, 14:25

Olurmu hic istanbul bolgesi hakemler hepsi serefli iyi niyetli hic biride takim tutmaz. Simdi ulkede yuzde 85i istanbuldaki uc takimlari destekliyor, peki cuneyt cakirin , bulent yildirimin veya herhangi bir hakem bu takimlardan bir tanesini tutmasi ne malum ? Hepside bu takimlarin maclarini surekli yonetiyor. Ozaman bizim maclarada ara sira Baris Simsek atanmasi lazim yanlismiyim ?

UğurB
14.04.2014, 15:12
Penaltiymis degilmis hepsi hikaye. Macin hakem gozlemcisi Metin Tokat - 6. hakemde amcasinin oglu ise bitmisiz biz. Turkiye'de futbol bitmisti, boyle birsey uzerine mum dikti...

artvints
14.04.2014, 15:56
adamlar şike yapan takıma cezasını vermiyor ve bundan dolayı mağdur olan klüp de biziz. bünyamin bey bıraksın da biraz paranoyak olalım.

gurur6134
14.04.2014, 16:07
Ilk pozisyon penaltiyla en ufak ilgisi yok..zeki arkasini donuyor pozisyon geregi eli istemeden aciliyor arkasini donerken aslerde yanasik duzen egitimimi yapiyorki kollar yapisik doncek topun siddetide goz onune alindigindan alakasiz..gelelim 2.penaltiya cok net penalti kadir denen adamin bidaha bu takimda isi yok bukdr gereksiz penaltimi yapilir pozisyon yokken rakibin arkasi donukken..kadirdende akbasdanda bek olmz ts ye malesef tam bir hayal kirikligi 2 side..

figirm
14.04.2014, 16:22
Penaltiymis degilmis hepsi hikaye. Macin hakem gozlemcisi Metin Tokat - 6. hakemde amcasinin oglu ise bitmisiz biz. Turkiye'de futbol bitmisti, boyle birsey uzerine mum dikti...
Absürt bir durum olduğu açık ama Bünyamin Gezer de maalesef haklı.Sen Trabzon-Kayseri maçında aynı duruma ses çıkarmayıp şimdi konuşursan senin de samimiyetin sorgulanır,o maçta da Olcanın Kayserili oyuncuya yaptığı net penaltı verilmemişti.O gün hata lehimize olunca hiç sesimiz çıkmamıştı.Üstelik bugün 6.hakemin orta hakemi uyardığı pozisyon bariz penaltı.Sıkıntı hakeme yüklenip sahadaki rezaleti örtmeye çalışmaları.Yöneticilerimiz bu durumu 'manidar' bulmuşlar,ben de kalemize 22 şut atılırken 7 şut atabilmemizi,63e 37 oynama oranlarını 'manidar' buldum.

UğurB
14.04.2014, 16:58
Absürt bir durum olduğu açık ama Bünyamin Gezer de maalesef haklı.Sen Trabzon-Kayseri maçında aynı duruma ses çıkarmayıp şimdi konuşursan senin de samimiyetin sorgulanır,o maçta da Olcanın Kayserili oyuncuya yaptığı net penaltı verilmemişti.O gün hata lehimize olunca hiç sesimiz çıkmamıştı.Üstelik bugün 6.hakemin orta hakemi uyardığı pozisyon bariz penaltı.Sıkıntı hakeme yüklenip sahadaki rezaleti örtmeye çalışmaları.Yöneticilerimiz bu durumu 'manidar' bulmuşlar,ben de kalemize 22 şut atılırken 7 şut atabilmemizi,63e 37 oynama oranlarını 'manidar' buldum.

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=29&macId=118647

Bahsettiginiz macin kunyesi. Gozlemci ile hakemler arasinda akrabalik mi varmis?
Penaltilar dogrudur yanlistir, meselem o degil. Meselem bir hakemin degerlendirmesi akrabasi tarafindan yapiliyor. Hic etik ve tarafsiz bir eylem degil...

DEEP BLUE
14.04.2014, 17:15
Şöyle bir göz attım yorumlara... Meğer hakem yüzünden puan vermişiz... Meğer sahada her şeyi doğru yapmışız, Zeki Yavru aslında Inıesta imiş. Akbaş bir sol kanat virtüözü imiş, disiplin abidesi Galatasaray'lı Hami müthiş hamleler yapmış, öz evlat Aykut tam bir tank imiş de, olmamış... Neymiş efendim, top Zeki beyin eline gitmiş, penaltı değilmiş... Ahı gitmiş vahı kalmış bir Eskişehir önünde iki farkla öne geçtiği anda bile çift forveti aklına getiremeyen, korkak teknik adama laf yok... Hatta ateşleyici imiş... Kör topal Eskişehir takımının orta sahasındaki bir Lawal'ı durdurmaktan aciz, çalım manyağı olan ''düldül'' saçlı adama laf yok... Otobana dönen sol kanadımız için laf yok... Goller hariç 7 pozisyon verip, goller hariç şut atmadan maç bitirişimize laf yok... Varsa yoksa hakemler... Neymiş, hakemin biri, gözlemcinin amcasının oğlu imiş... Geçiniz efendim... Geçiniz... Oraları geçip, büyük resmi görünüz... Yoksa, rüyalarımıza girecek ak sakallı bir dededen medet umar hale geleceğiz... Yakındır... Hem de çok yakın...

muratt
14.04.2014, 17:33
Futbol izlemek isteyenler acsinlar Ligtv3 Liverpool-City macini alinan paranin hakki bu kadar verilir,futbol nasil hizli oynanir nasil izleyene zevk verir en buyuk ornegi var su anda.

He yaw ne maç oldu. Bildiğin duygulandım maçın sonunda. Sanki Trabzonspor'um ligin son dönemecinde ezeli rakibini yeniyor Trabzon'da (3-2) maç sonu Gerard ağlıyor, tribünler "you'll never walk alone" söylüyor felan. Tüylerim diken diken oldu.

Kaçıranlar tekrarını felan bulsun izlesin derim. Tempo var. Heyecan var. Gerilim ve baskı var. Gidip gelen oyun var. Goller var. Film gibi maç.

O değil de bu yıl Atletico ve Liverpool şampiyon olsalar bari. Biz olamıyoruz bari onlar olsunlar.

kncyalcin
14.04.2014, 17:33
Maçta doğru düzgün pas yapamayan 2-0 öndeyken bile rakibine üstünlüğü veren ve pas yaparak oyunu soğutamayan, hatta 3-0 ı yakalama şansın varken Henrique Dino sunun veremediği pas yüzünden maçın bu noktaya gelmesine sebep olan, Aykut kazmasından stoper, Mustafa Kadir yetersizinden solbek yaratmaya çalışan, Zeki den 2 yönlü ortasaha keşfetme gayretinde olan, Adrian güçsüzünden takını öne taşımasını bekleyen ve Henri den futbolcu olmasını uman aciz bir takımız. 2-2 iyi skor bence...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fatih Özkan
14.04.2014, 18:00
4 dakikada 2 penaltı...

bahadır2561
14.04.2014, 18:43
Penaltilar bence dogruydu

nakzo
14.04.2014, 19:04

Heyyyyyyyyt bevistatistlige bak gotu boklu edkisehirden yedigimiz baskıya bak yuzde 63 e 37 bu ligde kume dusmeye oynayanlarda dahil bu kadar az topla oynsyan baska tskım vsr mı?Bunlar hakem kararını manidar buluyorsa bende bu takımda forvet diye henrikeyi ve emreyi,defans diye yumluyu,aykutu,zekiyi,kadiri,akbaşı,maluda gibi vosili çıkmış adamı bu takımda oynatanları muhtar olamayacak adamı bu takıma baskan yapanları lanetliyorum,yuzbinkere lanet olsun diyorum erbanın dedigi gibi hadi ordan ,hadi ordan ,hadi ordan,hadi ordan

tristram
14.04.2014, 19:28
topa sahip olmada,pas sayilarinda,baski konusunda eskisehire surklase olmussun,aleyhine verilen iki penalti da cok temiz ama sen kalkip yok 15.hakemin amcasinin oglu metin tokatin anne tarafindan akrabasiymis gibi son derece kimik argumanlarla buna kilif ariyorsun..
ya bir birakin allah askina.dun ne galibiyeti ne de beraberligi haketmistik, sansimizin yardimiyla az kalsin uc puan alacaktik ama yok yere istihdam ettigimiz
kazma oz evlatlar yuzunden puanlar gitti.bu kadar basit.hakem makem hikaye.kendinizi kandirmayin.
zirveye oynasak neyse de bu halimizle hakemlerin bile dikkatini cekemeyiz.takim zaten sefilleri oynuyor hakemlerin bir sey yapmasina gerek yok.

memozcan
14.04.2014, 19:52
lawalın zekiye attığı çalımı koyabilecek olan var mıdır?

bordomavi1
14.04.2014, 20:26
Bu arada lawal iyi topçuymuş.

figirm
14.04.2014, 20:33
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=29&macId=118647

Bahsettiginiz macin kunyesi. Gozlemci ile hakemler arasinda akrabalik mi varmis?
Penaltilar dogrudur yanlistir, meselem o degil. Meselem bir hakemin degerlendirmesi akrabasi tarafindan yapiliyor. Hic etik ve tarafsiz bir eylem degil...

Bünyamin Gezerin takıldığı maç Kayseride 1-0 kazandığımız maç.Yani şu maç:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=118494

Gözlemci Metin Tokat,6.hakem amcaoğlu Serkan Tokat. Tıpkı Eskişehirdeki gibi,aynı ikili.O maçta Olcanın yaptığı penaltı verilmemişti.Bünyamin Gezer de o gün itiraz etmediniz,işinize geldi,şimdi konuşmaya hakkınız yok diyor,maalesef bence haklı.

Sacit
14.04.2014, 20:45
4 dakikada 2 penaltı...

Bu durum Trabzonspor'da oynayan sözde futbolcuların zeka seviyesini gösteriyor
özellikle öz evlatların..

EROS87
14.04.2014, 21:11
2 yıldır trabzonsporluymuş gibi yapmak. başka işin mi yok birader.

billybay
14.04.2014, 22:35
Bir hayalim daha gerçekleşti ki Cumartesi gecesi Hami hocanın özel misafiri olarak otelde birebir sohbet ettik

http://i60.tinypic.com/309o3va.jpg

hodlu
14.04.2014, 23:04
İlk pozisyona penaltı diyen zeka ve göz yetisini kaybetmiş demektir. Gerisi beni ilgilendirmez...

artvints
14.04.2014, 23:15
ilk pozisyon penaltı :)

hodlu
14.04.2014, 23:17
İlk pozisyon penaltı ise Trabzonspor'un attığı iki gol aut...

artvints
14.04.2014, 23:27
kural değişti, daha hassaslar bu el konusunda. bizim zeki cezasahasında elini kolunu sallaya sallaya gezmeseydi, bizde savunurduk ama kollar bariz şekilde açık, top çarparsa o kola penaltı verilir.

Süleyman Baykan
14.04.2014, 23:45
ilk pozisyon penaltı :)

İlk penaltı Zeki'nin karnından eline geliyor ayrıca el kapalı ve kasıt yok dediğim gibi kendi vücuduna çarpıyor eline geliyor o yüzden penaltı değil ama ikinci pozisyon net Kadir adamı kaçırıyor baktı ki kaleye dönecek Bienvenu çekip düşürüyor hödük.

artvints
15.04.2014, 01:24
vücuttan sekince el olmaz falan yok artık, geçti o devir. ayrıca nasıl eli açık değil. bir kere pozisyon başlangıcında eller kollar havada uygunsuz pozisyonda yani, sonra kapatmaya çalışıyor gibi ama geç kalıyor. hakemin buna penaltı çalması gayet doğal saniyelik olay. kolları öyle açık görürse, tabi ki penaltı çalar hakem. topa ele çarptığı anda görüntüyü durdurma şansı yok adamın. gayet doğal penaltıyı çalması. pozisyon penaltı zaten.

Çağatay_
15.04.2014, 01:34
Penaltıları tartışmaya gerek yok her ikisi de acemice yapılmış penaltılar, kararlar doğru.

Yaşar
15.04.2014, 01:38
Eskişehirspor'un kazandığı ilk penaltı ile, bizim kıyameti kopardığımız Elazığ maçında verilmeyen veya Antalya maçında verilen penaltımız bir birinin aynısı.
Antalya maçında verilen penaltı, top yerdeki adamın bacağından sekmesine rağmen kol açık olduğu için penaltı verildi.
Aynı şekilde Elazığ maçında verilmeyen penaltıda Çağlar'ın vücudundan açık olan ele geldi.Aynen dünkü maçta Zeki'nin acemice bir şekilde elleri açık topa atlaması gibi. O pozisyon bize olsa ve verilmeseydi kıyamet kopardı buralarda. Eğri oturup, doğru konuşalım.

Kazım Uzunboy
15.04.2014, 19:24
http://i.hizliresim.com/7mYnLm.jpg (http://hizliresim.com/7mYnLm)

hodlu
15.04.2014, 20:56
Günahsız tertemiz kız çocuğunu bu hale sokanların Allah cezasını verir elbet...

muratt
15.04.2014, 23:47
Trabzonspor'un içinde bulunduğu sıkıntıların (kupanın çalınması, takımın top oynamaması, kadro zaafiyeti, hoca olmaması, yönetim, stad vs) bu kadar çok olduğu bir durumda hala penaltıların tartışılıyor olması gerçekten komik. Herşeyimiz tamam bir penaltımız eksik. Anlamakta zorluk çekiyorum.

Hadi penaltılar yanlış diyelim. Ki tartışmalı, penaltıların doğru olduğunu düşünen Trabzon'lu da çok burada. Diyelim yanlış ama. Kardeşim kim niye önümüzü kessin ? Şampiyonluk mücadelesi mi veriyoruz ? Fener'le gs ile bjk ile mi yarışıyoruz ? Rakibimiz küme düşme hattında bile değil. Kim ne yapsın bizim eskişehir maçındaki penaltımızı. 2004 yılında fener maçındaki cem papila'yı anlarım, ama bu maçtaki penaltıyı ben konuşmam bile. Burada da tek sorun bu penaltılarmış gibi sayfalarca hala konuşuluyor olmasını anlamıyorum. Takım göçmüş durumda hala penaltı diyoruz. Avrupa kupalarına katılmanın bile bir anlamı yok ama rakibin karabük ve sivas. Bunlar mı bizim önümüzü hakemlerle kesecek ?

Anıl C
15.04.2014, 23:51
Ilk golde penalti yanlis ya da dogru olmasindan ziyade sebebiyet veren yanlis pozisyon alan zekidir. Sen topa vuracak adama yakin markaj yapmayipta lop diye karsina cikarsan tabi o top ustune gelir sende kolunla bacaginla kendini savunursun

Hamdi Karamahmutoğlu
16.04.2014, 01:23
İlk pozisyonda hakem kendini şartlamış.
Elle oynama olsa bile o kadar tereddütsüzçe oraya koşuşu var ki, insan artniyet aramıyor değil.