PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 3 - 0 Gençlerbirliği | STSL 28.Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3]

ibrahim
07.04.2014, 21:59
benim hedefim 1. olmak ve o işlere kalkışabilecek onur ve bosing dışında adam yok...

...deeerken bir cengaver ciki verdi. Performansiyla o bi bok olmayan takimi ayakta tuttu. Delikanli adam. Helal olsun

Anıl C
Bourceanu nasil oynadi bugun peki?

cubido
Kendi ruh sağlığım ve ailemin huzuru için bir süredir maçları seyretmiyorum.
Çok da iyi yaptığımı düşünüyorum. Şimdi maç ne oldu diye foruma girdiğimde milletin yine Olcan'a salladığını gördüm.
Ben İHO gibi bir adam nasıl bu kulübü yönetir diyordum ama bu taraftarı görünce artık İHO yu suçlamıyorum.
Geçen haftaki kart cezası hariç, saçma kupa maçları dahil her maç 90 dk oynayan, geldiğinden beri tüm hocaların vazgeçmediği, yetenekleri kısıtlı ama hep elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, problemsiz bir oyuncunuz var, takmda Onur hariç tüm oyncuların önünde performans gösteriyor ve Olcan'ı beğenmiyoruz.
İHO başkan, Hami teknik direktör, özevlat çöp futbolcular ve bu taraftarlarla kareyi tamamladık. Bu kareyle yavaş yavaş değil hızla batağa gidiyoruz.
Hayatm boynca hiç vazgeçmedim ama bu insanları gördükçe Trabzonspor'un geleceği hakkındaki umudumu gerçekten yitiriyorum.

Mert'
07.04.2014, 22:00
Eskişehir maçı daha önemli

Kıvanç Çuvalcı
07.04.2014, 22:01
sana beyzbolu öneriyorum. iyi spordur. trabzonspor'da şu an onur ve bosingwa hariç tek iyi takımı hakeden oyuncu yok.

Bana biraz abarttin gibi geldi kardesim kotuyuz dediysek o kadar da degil,kendimizi bu kadar da degersizlestirmenin bir alemi yok,gerek de yok.

Koray10
07.04.2014, 22:01
tarihi gectin Henrique:alkış::alkış::alkış:

cihayan
07.04.2014, 22:02
Bugun Henrique'ye bir gol kacirdi diye bu kadar laf etmek ayiptir. Oyuna girdikten sonra cok guzel bir gol ve harika bir asist yapti. Ayrica topu surekli daha iyi pozisyonlarda olanlara atmaya calisiyor. Bence Emre'den cok daha fazla katki sagladi bugun takima. Emre'nin hirsi ve gol atma istegi, olur olmaz sutlari, kor bir sekilde karsi kaleye gitme aski ugruna cok pozisyon kaybediyoruz bazen. Hirsini ve takima katki yapma arzusunu bireysel hamlelerden cok takim oyununa tasimasi lazim.

Ikinci yarida Yusuf ve Henrique macin havasini tamamen degistirdi. Hami hocanin bu tip hamleleri beklemeden, skor gerektirmeden yapmasi guzel. Zaten Hami hoca gelenden beri gol yeme sayimiz cok azaldi. Takim yine kotu, zaten kotuydu ama en azindan takim olma yolunda yol aldi gibi. Yoksa Hami hoca onceki doneme gore cok kisitli bir kadroyla calisiyor. Zokora, Maluda, Colman ortada yok, disiplin yerlerde, zor yani bu donemde bu bitik kadroyu dordunculuge oynatmak.

kudu_61
07.04.2014, 22:03
bazen olcan duracak özer oynayacak skor gayet güzel futbol bekleyen ingiltere premier falan izlesin 3-0 temiz skor

İsmail ALİOĞLU
@vkgz kusura bakma ama benim nazarımda sen çok boş konuşuyorsun afedersin.

Tüm sezon maçlarına bakıldığında, en iyiler Onurla Olcan, bunları kısım kısım Bosingwa ile Yusuf ve azda olda Özer takip eder. Alex ise az ama öz oynadı.

Olcana laf atmak kusura bakmayın bağnazlıktan başka birşey değildir.

Vkgz
Bana biraz abarttin gibi geldi kardesim kotuyuz dediysek o kadar da degil,kendimizi bu kadar da degersizlestirmenin bir alemi yok,gerek de yok.

bence şu an kadro olarak kasımpaşaspor dan bile değersiziz.

yatmaztara
şikebahçe maçı tekrarlanırsa şampiyonuz hayırlı olsun :D

Turan AKYILDIZ
07.04.2014, 22:04
Olcan'dan ve egoistliklerinden bıktım !!

sen mi ben mi renktaş..adam takımın tam el freni kontraya çıkıyoz koşayım mı durayım mı pas mı atayım ne yapayım düşünüp duruyor...hep ben hep ben yapayım derdinde...bu kadar bencillik olmaz olamaz...takım arkadaşlarına saygısızlık yaptığı...keza adrian da aynı resmen el frenleri ya...elindeki kadro belli koy emreyi uca arkasına henri yi 10 numara pozisyonuna koy bakın görün henri kaç gol attırıyor forvete...bunda oldukca iddalıyım..henri golcü değil tamam ama bence forvet arkası oynasa yüzde 50 ye yakın artar performansı...olcan ve adrian gibi bencil el freni adamlardan kurtulsa şu takım top oynayacak amanerdee Olcan efendi her maç sahada...yeminle bıktım artık ya adamın hareketleri bile gıcık gıcık top kaptır hoop yere at kendini...yazacak çok şey var ama ne yapalım elimizde bişe yok...son olarak Özer ve Bourcaunuya ayrı teşekkürlerimi iletiyorum....

ccd6167
07.04.2014, 22:06
Gelişim gösteren mustafa var sahada yabana atamayın cocugu

6 macın 5 de gol yemedik

Özer iyice ısındı ama 4-2--3-1 den vazgecilmeli acil

Kıvanç Çuvalcı
07.04.2014, 22:06
Bourceanu nasil oynadi bugun peki?

Bana gore isini her zamanki ciddiyetiyle yapti alanini nerdeyse hic bosaltmadi ama sakatliginin da etkisi olabilir cok da sivrilecek bir oyun ortaya koymadi ama ben begeniyorum bu tip adamlari en azindan futbol akli var topun degerini biliyor.

Bera B.
07.04.2014, 22:07
Maçı 70'ten sonra izlemeye başladım. İnanın orta sahada kim oynuyordu sorsanız bilemem. Vasatın üzerinde bile kimse yoktu bence.

Berat Akçay
Son durum

http://s18.postimg.org/abwy7hz09/Ads_z.png (http://postimage.org/)

Çağrı Metin
Takımın Zokoraya ihtiyacı olmadığını da görmüş olduk.

DNA-TS
sonuç odaklıyım bu saatten sonra,3 puan hayırlı uğurlu olsun.

Veysel
Maçı 70'ten sonra izlemeye başladım. İnanın orta sahada kim oynuyordu sorsanız bilemem. Vasatın üzerinde bile kimse yoktu bence.

70 sonrası biraz daha iyi oynadık zaten :)

Horispin
07.04.2014, 22:08
Olcan bugün ofansif anlamdaki tercihlerinde yanlışlık yaptı ama onu sadece bir ofans olarak düşünmemek lazım.Geri gelip çok top kapıyor.Bizim gibi defansı nanay olan takımlar için önemli bir özellik kanat oyuncusunın geri koşuşu.Bence Olcan sağda değil solda oynasa daha etkili olur çünkü ordan ters ayak olduğu için orta yapamıyor.

yatmaztara
Madem Bourceanu ya iyi diyorsunuz, seneye yanına müthiş bir isim bulursak orta saha sorununu halletmiş oluruz. forvet, sol bek ve stoperde buldukmu kaliteli bir takım olabiliriz.

F. Yıldırım
şikebahçe maçı tekrarlanırsa şampiyonuz hayırlı olsun :D

Keyfim yerinde herşeye gülüyorum:)
Güzeldi:)

Aslında ağlanacak halimize gülüyoruz da neyse.

Anıl C
07.04.2014, 22:09
Bana gore isini her zamanki ciddiyetiyle yapti alanini nerdeyse hic bosaltmadi ama sakatliginin da etkisi olabilir cok da sivrilecek bir oyun ortaya koymadi ama ben begeniyorum bu tip adamlari en azindan futbol akli var topun degerini biliyor.

Sagol abi yorumun icin

Turan AKYILDIZ
07.04.2014, 22:10
olcani begenmiyenlere zeki gibi oyuncular az ya Olcan ve Onur olmasa simdi kayserinin altindaydik bazem egoist bazen bencil ama en son elestirilecek oyunculardan basina geliyor

renktaş mesele Olcanı beğenme meselesi değil...mesele son zamanlarda abartmaya başladığı bencilliği..yahu kime ne ispat etmeye çalışıyor o bu takımın Onur la braber 2 yıldızından biri...neden saçma sapan lakayt hareketler yapıyor ona kızıyoruz biz...kontraya çıkıyoruz top olcana geldimi 11 yaşındaki kızım bile baba yine mi bu adama geldi top gene kaptırır dediğine göre bi sorun var demektir...futbol basit oyundur basit oynadın mı hem kendin hem takımın kazanır..hep ben hep ben yapayım olmaz takım sporlarında...arkadaşlarınla paylaşmayı öncelik edinmesi lazım topçuların...

Miserable
Takımın yıllık maliyetiyle oynadığı oyun arasında uçurum var. Oyuncu maliyetlerinin en az yarısı net bir şekilde çöpe gidiyor. Kadronun en az % 60'ı gitmeli net bir şekilde. Çok ciddi bir değişim olur ve bir hava yakalarsak yeniden futboldan bahsetmemiz mümkün olabilir. Bu takımın oynadığı şeyi yorumlamak için çok sağlam sinir sistemine sahip olmak gerek. Sezon bir an önce hayırlısıyla bitse, yönetimden kurtulsak, sağlam bir kadro kurup gelecek sezona umutla baksak falan filan.

Öznur61
Bu performansla 3-0 galibiyet almak, paha biçilmez. :)

Ayrıca Yarın ki sınava zerre çalışmadım.Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :)
Ama içim rahat giricem yarın sınava şükür.

Turan AKYILDIZ
07.04.2014, 22:12
Madem Bourceanu ya iyi diyorsunuz, seneye yanına müthiş bir isim bulursak orta saha sorununu halletmiş oluruz. forvet, sol bek ve stoperde buldukmu kaliteli bir takım olabiliriz.

aynen öyle kaliteli takım oluruz dediğiniz gibi ama benim bir şartım daha var bu adamlara iyibir kondisyoner lazım...şut çekmeyi öğretecek adam lazım...şut çekerken sankim canları yok gibi görünüyor bizim topçular...sahaya babaannem çıksa belki daha sert şut vurur ama bizimkiler tam komedilik...

yatmaztara
07.04.2014, 22:14
bu saatten sonra özellikle colman ve zokonun trabzonsporla adının geçmesini dahi istemiyorum. resmen psikolojik bir mide bulantısı geliyo...

Kıvanç Çuvalcı
bence şu an kadro olarak kasımpaşaspor dan bile değersiziz.

Ama SENCE!!.ve sen oyle dusunuyorsun diye herkes seninle ayni fikirde olmak zorunda degil.

Adem Akyüz'
Bu oyunla 3-0 kazanmak. Futbolun adaleti yok işte.. :)

İkinci yarı Orta sahadan Adrian'la Zeki'nin çıkması hücumda biraz daha hareketlendirdi bizi. Sonucunda da iki gol attık.. Bu sezonun en sıkıcı maçlarından biriydi ama yine de böyle farklı bir galibiyet almak güzel..

Turan AKYILDIZ
07.04.2014, 22:15
Gelişim gösteren mustafa var sahada yabana atamayın cocugu

6 macın 5 de gol yemedik

Özer iyice ısındı ama 4-2--3-1 den vazgecilmeli acil

anlamıyorum zaten bu konuyu sankim Yüce Mevlam bizim takım için yaratmış bu sistemide değişmiyoruz...bu takım 4-3-3 ya da 4-4-2 oynaaarrrr başka da bişe demiyorummm...

sasort
Takımın Zokoraya ihtiyacı olmadığını da görmüş olduk.

colmana ihityacı var orta sahada beyin yok ama alex daha oturmadı bekleneni veremedi daha

orta saha alex colman olmalı

Yaşar
Bu maç seyircili olsaydı 2. Yarının ilk 25 dakikasındaki kötü futbol nedeniyle oluşacak homurtular nedeniyle maç tehlikeye girebilirdi. Bununla birlikte Stancu nun sakatlanip çıkması maçın kırılma ani oldu. Henrique ve Yusuf girdikten sonra iyi işler yaptılar. Özer yine takımın en iyisiydi. Gökhan ve Mustafa Akbaş in ise bu takımda oynamalari için çok fırın ekmek yemeleri gerekiyor.

Vkgz
07.04.2014, 22:17
Ama SENCE!!.ve sen oyle dusunuyorsun diye herkes seninle ayni fikirde olmak zorunda degil.

sence ne kadro değerimiz senin düşünceni de merak ediyoruz ? :)

Ben kasımpaşa'dan kötü..

onur bosing harici 1. lik hedefi topçusu değil diyorum. olcanıda mustafası da adrian'ıda orta sıra sıradan takımı topçusu.

Yıldıray Emanet
07.04.2014, 22:17
zokora , malouda , abdulkadir , bamba , henriqe , adrian , mustafa akbaş , zeki yavru , colman , janko bu takımdan para kazanıyolarya pes diyorum bu isimleri seneye kadroda toplu halde görmezsek büyük bi karmaşadan kurtulmuş oluruz

sasort
07.04.2014, 22:18
emre daha o beklenilen ivmeyi sağlayamadı

yani ataklarda doğru yere kaçamıyor

bu henriquede bile o boşa kaçmaları yaptı

birde bu maçta takım oyunu oynayamıyoruz yani final pasını nedenyapamıyoruz

chener
07.04.2014, 22:18
kalan 6 maçın 4'ü deplasman.avrupaya gidebilmek için çok ama çok ekstra bişeler ortaya koymamız lazım.

Kıvanç Çuvalcı
07.04.2014, 22:20
Sagol abi yorumun icin

Rica ederim.Niye ozellikle onu sordun?

sasort
07.04.2014, 22:21
bence yabancılardan hepsini göndrelim bosigwa dışında derim ama

sizde biliyorsunuz yollama şansımız yok

ama takımda kalabilir diyebileceğimiz isimler adrian colman bosigwa alex kalmalı bence

malouda bamba zokora henrique janko kesin gönderilmeli

Timur Mikhail
07.04.2014, 22:22
Beyler paso bizim takıma saydırıyorsunuz da gençlerbirliği felaket kötüydü kopuk kopuk biraz yüklendiler bir deniz naki'nin şutunu hatırlıyorum başka bir şey yok.
1-0 dan sonra oyunu aldık demiştim kendi kendime zaten.

Tuğrul
07.04.2014, 22:23
Son iki maçta olduğu gibi bu karşılaşmada da golsüz beraberlik olasıydı.

Zira iki takımda pozisyon bulmakta, organize çıkmakta oldukça zorlandı.

Kısır geçen maçı bu sezon hiçte görmeye alışık olmadığımız biçimde.

Sağ tarafa atılan ters topa sağ bek Bosingwa'nın harekatlenmesi sonucu ve bu denemeden penaltı çıkararak kilidi çözdük.

Onun dışında tatsız, tuzsuz ve keyifsiz bir maç oldu.

Allah TS taraftarına sabır niyaz etsin.

Bera B.
07.04.2014, 22:24
Son durum

5. de gitmiyor mu Avrupa'ya?

Kıvanç Çuvalcı
07.04.2014, 22:25
sence ne kadro değerimiz senin düşünceni de merak ediyoruz ? :)

Ben kasımpaşa'dan kötü..

onur bosing harici 1. lik hedefi topçusu değil diyorum. olcanıda mustafası da adrian'ıda orta sıra sıradan takımı topçusu.

Napiyim simdi gecenin bu saati tek tek oyunculari mi yazayim sana pasam. sence oyle bence degil yetmezmi, illaki hakli mi cikman gerekiyor eyvallah de gecsin gitsin.Bende bu arada butun oyuncularimiz on numara super kadromuz var falan demiyorum kafayi falan yemedim ama abartiyorsunuz diyorum herseye ragmen iyi ve potansiyeli olan oyuncularimiz da var diyorum.

dağlıca61
07.04.2014, 22:25
dikkat ediyorumda takımda iyi oynayan futbolcuların sayısı artmaya başladı, Onur, Olcan, Bosingva, Özer böyle devam çocuklar.

Tayfun Aydın
07.04.2014, 22:26
Onur un kurtarisi yok baska bisey demiyorum takim kosuyor basiyor yalandan kosan Zokora nin yerine Alex cok daha iyi.

Berat Akçay
07.04.2014, 22:27
5. de gitmiyor mu Avrupa'ya?

4 takım gidiyor diye biliyorum

Tayfun Aydın
07.04.2014, 22:30
4 takım gidiyor diye biliyorum

5.Ci.de gider bir takim da kupadan gidecek toplam 3 takim Avrupa Ligine gidecek

batugol
ozere helal olsun
adrian ve henriqueyi bulup getirene de yaziklar olsun
takimda o kadar safra var ki at at bitmeyecek

yatmaztara
Son durum

Şu tablodaki hiçbir şey, şikebahçenin üzerindeki çizgi kadar tatmin edemez beni :)

Arda'
07.04.2014, 22:31
MRA döneminde kazandığımız maçlarda bile maçın adamı hep Onur oluyordu bugün şut gelmedi Onur'a. Takımın savunmasında son haftalarda çok iyi bi grafik var.

yatmaztara
07.04.2014, 22:33
Maçın özeti birazdan trt spor'da

Tayfun Aydın
07.04.2014, 22:33
MRA döneminde kazandığımız maçlarda bile maçın adamı hep Onur oluyordu bugün şut gelmedi Onur'a. Takımın savunmasında son haftalarda çok iyi bi grafik var.

Hamiyle takim savunmasi oturdu en azindan

Berat Akçay
07.04.2014, 22:34
5.Ci.de gider bir takim da kupadan gidecek toplam 3 takim Avrupa Ligine gidecek

Fenerbahçe'yi saymazsak evet 5. sıradaki takım da Avrupa'ya gidiyor

seçuk
07.04.2014, 22:35
bu ne berbat futboldur arkadaş gülüyorum artık :D Olcan kotu futbol limitini doldurdu bu macla. Özer idare etti. 3-0 garip bir sonuç bu maca gore.

yatmaztara
07.04.2014, 22:36
25 dk sonra demirören ş....sizi beyaz tv de...

must61
07.04.2014, 22:38
Başıma bişey gelmeyecekse ben Zeki'yi fena bulmadım ortasahada bu maç:rolleyes:

Bosingwa da maçın adamıydı.

F. Yıldırım
07.04.2014, 22:38
Son durum

Tabloda tek kırmızı üçgeni olan biziz. Hami takım üzerinde olumlu bir etkisi olmuş.

Edit: bide gs'miş

Anıl C
07.04.2014, 22:39

Onemli bi ayrinti

seçuk
07.04.2014, 22:39
Bu geceki futbolun sorumlusu yine İHO'dur. Yaw adama baksana Zokora kafasına gore dusun yapar hade o yaptı oyuncu başgandan izin alıp dugune aleme gider. sora hoca ile papaz olurlar macda ikisi yok biri 2.yarı girdi 1 gol 1 asist. malouda zaten Allaha emanet aldın da kardeş ne oldu hani. BAşkan sen bi git de kurtar bizi senden.

hodlu
07.04.2014, 22:40
Futbolculardan Hami Mandıralı'ya kadar tüm ekibi tebrik ediyorum. Çok iyi oynamasalar da formalarını terletmeleri yetti...

yatmaztara
07.04.2014, 22:42
maçın geniş özeti 3,5 dakika sonra trt sporda

seçuk
07.04.2014, 22:42
ADRİAN bundan sonra kesinlikle forma yuzu goremeyecektir. Ancak zokora-colman-alex olmazsa forma bulur bundan sonra. Bu adam takımı sabote ediyor. Olcan'ı gecen haftalarda nasıl övduysek bu gun de eleştirmeliyiz. Sezon başındaki güçsüz hallerini hatırlattı.

murat3861
07.04.2014, 22:44
2-0'a kadar oyun kötüydü.bosingva henrike ve borceanu hariç tüm yabancılar gönderilmeli.hami bence seneyede devam etmeli.defans olarak iyiyiz ama hücuma çıkarken sorunlar yaşıyoruz.ben yinele oyunu beğendim kazanınca pek çok problem görülmüyor.seneye kesinlikle Avrupa'da olmamız gerekiyor.

hodlu
07.04.2014, 22:48
Zokora bu takıma lazım ya da onun gibi bir oyuncu lazım. Özer-Olcan ikilisi ileride top tutan sağlam bir forvet ile çok daha başarılı olur...

Anıl C
07.04.2014, 22:52
Rica ederim.Niye ozellikle onu sordun?

Merkez ortasahamizda zokora ve colmandan sonra umarim fark yaratir

Çağrı Metin
07.04.2014, 22:52
Asıl sorun yabancıların kalitesizliği mi desem yoksa kalitesinin sahaya yansıyamaması mı desem.

Zaten 3 yıldır ne çektiysek şu sahaya yansıyamamaktan çektik.

muratt
07.04.2014, 22:53
o kadar kötü bir ligimiz varki, şu ucube ligde, sıfır futbol oynadığımız şu sezonda bile es kaza 3 maç fazla kazanmış olsak şampiyonlar ligi hesabı yapacağız burada. Derbi felan da değil yani 2-0'dan verdiğin gençler maçı, sahandaki absurd akhisar maçı bi de ne biliyim istanbuldaki kasımpaşa maçı. Al sana 9 puan, al sana şampiyonlar ligine gider miyiz acaba hesapları ?

Şöyle bir ligi bile mundar ettik resmen, ayağımıza gelen fırsatı hunharca teptik yani. Bravo.

Bir santrafor bir teknik direktör, çok birşey değil yani. Şu anda Şampiyonlar Ligindeydik. Bir solbek bir defans şu anda Fener'le şampiyonluk yarışı yapıyorduk, fener nasıl şike yaparım diye uğraşıyordu. Bu yani.

Öte yandan son 3-4 maçtır gol yemememiz, akhisar maçından sonra fener maçı hariç kaybetmememiz 3 ve 4 gollü galibiyetler alabilmemiz de gözlerden kaçmayan noktalar tabi.

Berke6198
07.04.2014, 22:54
Bourceanu seneye de bu takımda kalmalı. Kesinlikle çok kaliteli bir fubolcu, her zaman işe yarar.

hodlu
07.04.2014, 22:55
Sezon başı bir tek Gekas transferi yapılsaydı şimdi en az 10 puan ileride olurduk. Ama neylersin testi kırıldıktan sonra faydası yok...

arahna
07.04.2014, 23:07
yabancıların bu durumu bence yabancı karizma bir hoca olmamasından kaynaklanıyor büyük oranda

F. Yıldırım
07.04.2014, 23:09
Bu sezon en çok koştuğumuz maç olmuş. 114 km'nin üstüne çıkmışız.

muratt
07.04.2014, 23:10
Bilgi kirliliği yaratmak istemem ama Avrupa kupalarıyla alakalı olarak Beşiktaş'ın bu yıl da gidemeyeceği söyleniyor.
Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin cezalarının önümüzdeki yıldan itibaren başlayacağı buna binaen bir taahhüt imzaladığı felan yazılıyordu sağda solda. Açıklanmıyormuş şimdilik felan.Söylenen bu, ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemem.
Doğru veya yanlış ama olası bir 4.lük CL ön eleme yolunu bile açabilir.
Alınan 3 puan çok önemli bu açıdan. Futbol mutbol bu sezon artık hikaye, birşekilde ilk 4 içinde bitirilmeli lig. Gelecek açısından çok önemli.

Oğuzhan
07.04.2014, 23:16
Luisao gibi tecrübeli bir stoper, bir tane kaliteli sol bek. Bir tane çift yönlü yaratıcı orta saha. Bir tane çok kaliteli forvet. Borca mı giriyorlar, harca mı giriyorlar bilmem ama yeni sezonda şu adamları kampa yetiştirsinler. Sabrımız kalmadı artık. Üç sezondur kayıpları oynuyoruz gerekli takviyeler yapılmadığı için.

F. Yıldırım
07.04.2014, 23:18
http://img.tapatalk.com/d/14/04/08/udynybym.jpg

Güzel yakalamışlar
Onur Henri tosununu nasıl kaldırmış:D

Cafer Bulur
07.04.2014, 23:20
Takim 3-0 a ragmen kötüymüs renkdaslar,dogru mu?

arahna
07.04.2014, 23:24
bütün beceriksizliğine rağmen 24 yaş olmasını da düşünerek henriye kızamıyorum
elinden geleni yapıyor tosunumuz
adrian maluda janko colman zokora sığrlarından çok daha önde

arahna
07.04.2014, 23:25
bütün beceriksizliğine rağmen 24 yaş olmasını da düşünerek henriye kızamıyorum
elinden geleni yapıyor tosunumuz
adrian maluda janko colman zokora sığrlarından çok daha önde

serdaracıl
07.04.2014, 23:28
Bu sezon en çok koştuğumuz maç olmuş. 114 km'nin üstüne çıkmışız.

Önemli. Takimin koşu mesafesi artiyor. Sahada koşan oyuncu sayisi artiyor.

Samet Yildirim
07.04.2014, 23:29
3-0 güzel oldu ama iyi oynadigimiz söylenemez kesinlikle. Onur`a is düsmedi.

Bosingwa ve Özer en iyi isimlerdi..Bourceanu görevini iyi yapti.

Samet Yildirim
07.04.2014, 23:36
Sezon başı bir tek Gekas transferi yapılsaydı şimdi en az 10 puan ileride olurduk. Ama neylersin testi kırıldıktan sonra faydası yok...

Cok dedik :) ama dinleyen yok..

Özer`i linc ettiler yinede aldilar simdi hersey ortada...Gekas ile 10 puanimiz fazlaydi...

Maliyet ? Bonsevrisi elindeydi...

F. Yıldırım
07.04.2014, 23:36
http://img.tapatalk.com/d/14/04/08/quvu7yte.jpg

Oğuzhan
07.04.2014, 23:41
Yemin ediyorum Webo bizde olsaydı en az 10 puan fazla toplamıştık en az oda. Forvetlerin beceriksizliği yüzünden kaç maçı heba ettik bilmiyorum. Bir forvet almak bu kadar zor olmamalıydı. Erciyesspor'da Edinho diye bir adam var her maç gol atıyor on numara futbol oynuyor. Şöyle birini getirip koyamadılar ki ağız tadıyla golcü izleyelim.

Muhteva
07.04.2014, 23:49
İkinci yarın'ın son 15 dakikası dışında çok sıkıcı bir futbol vardı kötü oynadık ama ikinci yarı Hamin'in yaptığı değişiklikler takımı canlandırdı hayati bir galibiyet oldu..
Artık deplasman karnemizi de düzeltmenin vakti geldi Karabükün fikstürü bizden iyi onun için dışarıda da mutlaka kazanmalıyız..

Olcan bu maç fazla varlık gösteremedi ancak takımdan gönderelim yok şehirden kovalım gibi saçma yorumları haketmiyor sezon başından beri en istikrarlı oyuncumuz her maç 90 dakika sahada kalıyor ve en çok koşup mücadele eden oyuncumuz..

Uefa'ya manşet olmuş oyuncuya gelene kadar gönderilecek bir kamyon adam var..!

truva28
07.04.2014, 23:59
Helal olsun Özer sana,sahadaki 22 futbolcu içinde en yeteneklisi sensin ama en fazla koşan,mücadele eden de sensin.

memmedaga
08.04.2014, 00:01
http://www.ligtv.com.tr/haber/turbo-trabzon

Ibrahim Gaygusuz
08.04.2014, 00:29

Dun dunya derbisinde 100km altinda kostu 2 takimda.

Borce ve Ozer 2km fark atmislar digerlerine.

Efsane-1967
08.04.2014, 00:40
Ozer ve Bourceanu kolay kolay 12 km altina dusmez. Bizde bunu istiyoduk zaten , yetenegin olmasa bile kosacaksin abi mucadele edeceksin.Iyikide almisiz ikisinide diyorum. Ve artik ben Colman ve Zokorayi bu sezon kalan maclar dahil gormek istemiyorum.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

orti
08.04.2014, 00:43
bu maç iç sahada oynadığımız en kötü maçtı sanırım
bosingwayı izlemek harika :) başkanın yaptığı tek olumlu icraat bosingwa başka yaptığı bişey yok

Ufuk
08.04.2014, 00:45

Takımı alkışlıyorum :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

muratt
08.04.2014, 01:02
Bir de Hami'nin değişiklik dakikaları güzel. 85. dakikayı beklemiyor oyuna müdahale için.

angraf
08.04.2014, 01:05
sezon sonu henri - zokora - janko - bamba - adrian acilen kurtulmalıyız bunlardan. 7-8 arası bir para kazansak üzerinede koyup 1 forvet 1 orta saha bir defans direk 11 oyuncusu almalıyız .

GULER
08.04.2014, 01:16
Onemli bir galibiyet, seneye Avrupaya gitmeliyiz.

Onur Akyüz
08.04.2014, 02:00
Takımın lig sonlarına doğru koşu mesafesini arttırması kondüsyonerin işe yaradığını gösteriyor.

Bosingva çok iyiydi.

Fakat daha iyisi Özer'di. Yıllardır alınması için tutuşuyordum kısmet bu zamanaymış. Geç fakat güzel bir kavuşma oldu. Bu adamın değerini bilelim diyorum hep, ön yargılarımızı bırakıp sahip çıkmamız lazım. Al sana lider, Trabzonspor'lu adam. Adam gibi adam!

Takımın savunma anlamında katettiği mesafe de çok önemli, gombak fıdbol oynarken pozisyon manyağı oluyorduk, maşallah kaç haftadır gol yemiyoruz.

Takımı ve Hami'yi tebrik ediyorum.

ucurum
08.04.2014, 07:03
Hami hocam, şu son maçlarda Onur'un kurtarışlarını özlettin ya sana helal olsun! Neymiş demek ki MRA, 10 kişiyi ceza sahasına yığmak savunma yapmak değilmiş, hımmm. Ayrıca, korkmayacaksın, adam gibi adam olmayana vuracaksın neşteri, Zeki gibi adamı ön libero oynatma pahasına, helal sana hocam.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2014, 08:25
Hami-MRA farkı özellikle defans anlayışı ve oyuncu değişikliklerinde bariz ortaya çıkıyor.

Bravo Hami Hoca. Gelecek sezon da devam et, sana güveniyorum.

Bosi, Özer ve Yusuf'u izlemek harika. Onur ve Borce de iyiler aarsındadır.

Yabancıların çoğu ile yollar ayrılıp kaliteli yerli ağırlıklı ve blki birkaç yabancı transfer yapılsın. Sol bek, play maker ve iyi bir golcü şart.

Külünkoğlu
08.04.2014, 08:33
Bu sonuç size Avrupa hayali kurdurmasın. Yada kurdursun fikstüre bakıp ancak hayal edebiliriz. Karabük ve Kasımpaşa bize hediye ederlerse ancak Avrupa'ya gidebiliriz.

zafercalikoglu
08.04.2014, 08:36
özer ayağına en çok top yakışan oyuncu ve haftalardır,1 veya 2 numarada ,yetenekli olmak koşmaya mucadele etmeye engel değilmiş meğer,olcanında en az bir 12 bin yapması lazım,

evonon
08.04.2014, 08:47
Bilgi kirliliği yaratmak istemem ama Avrupa kupalarıyla alakalı olarak Beşiktaş'ın bu yıl da gidemeyeceği söyleniyor.
Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin cezalarının önümüzdeki yıldan itibaren başlayacağı buna binaen bir taahhüt imzaladığı felan yazılıyordu sağda solda. Açıklanmıyormuş şimdilik felan.Söylenen bu, ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemem.
Doğru veya yanlış ama olası bir 4.lük CL ön eleme yolunu bile açabilir.
Alınan 3 puan çok önemli bu açıdan. Futbol mutbol bu sezon artık hikaye, birşekilde ilk 4 içinde bitirilmeli lig. Gelecek açısından çok önemli.

Ya ben bunu anlamıyorum zaten kesinlikle öyle bu adamlar o sezon Avrupa oynadı özellikle Fenerbahçe bir de elendi. Üstüne bir de o sezon oynamamış mı sayılacak bu ne dangalaklık. İstanbul medyasının bok yemesi. Bu sezon 4. bitirilirse şampiyonlar ligine gidilecek ben eminim. UEFA'dan yapılan aksi bir açıklama olmadıkça bu böyledir.

ccd6167
08.04.2014, 08:56
zeki yavru çok iyi oynamadı ama kötü de oynamadı açıkcası..

Alper Beyazay
08.04.2014, 09:03
Bu maçın ardından Bursa maçına kadar olan 3 maçı da kazanacağımızı düşünüyorum. Beşiktaş'ın fikstürü bizden daha zor. Bi 3.lük neden olmasın. :)

İ. SARAL
08.04.2014, 09:22
Takım fena oynamıyor önceki maçlara nazaran daha iyiyiz. Maç 2-0, 3-0 ken bile bastık kovaladık. Bourceanu cuk diye oturdu takıma. Hele Colman sahtekarından bizi kurtardı ya daha bir şey istemem.

asilhamsi
08.04.2014, 10:28
Allah aşkına hami soner varken zekiyi ortasahada oynatmak nedemek?

takım birşey oynamadı.Gencler risk aldıgı zamanlarda kontra ile sonuca gitti.

asilhamsi
08.04.2014, 10:30
mustafa akbaş sol bekte gercekten cok kotu oynuyor.

Yedigimiz tum ataklar o bolgeden.Bu arada caner stopermevkisinde tek macta ne kadar iyi oldugunu gosterdi.Ama nedense bir daha forma bulamadı.

Oğuzhan Fidan
08.04.2014, 10:32
henrinin son pozisyonu net penaltı arkadan müdahalesi var rakibin. koluyla sırtından itme var hakem es geçti skordan dolayı

Gurpas
08.04.2014, 10:39
Allah aşkına hami soner varken zekiyi ortasahada oynatmak nedemek?

takım birşey oynamadı.Gencler risk aldıgı zamanlarda kontra ile sonuca gitti.

Arkadaşım Soner e kaç defa şans verildi kız gibi oynuyor, Zeki en azında mücadele edebiliyor.

a f s
08.04.2014, 11:07
Her şey bir yana şu Mehmet Özdilek'e o gol sevinçlerini yaşatmadınız ya yeter.

:ts:

Cafer Bulur
08.04.2014, 11:43
Hami yi tebrik etmek lazim takimi az da olsa toparladi takim az da olsa bir ivme kazandi.

Zor yenilen bir takim olduk bu sevindirici bir gelisme.

Kalan maclarimiz zor ama zoru basarip seneye yine avrupada olmaliyiz gelecek sezon adimizi duyurmamizin tek yolu bu.

Önümüzdeki 2 mac cok önemli en azindan 4 puan almaya mecburuz bu maclardan bunu basarirsak avrupa yakindir.

Murat Keçeci
08.04.2014, 11:50
3-0 gibi net bir skorla kazanmak takım için gelecek adına hem moral hem de özgüven açısından son derece iyi oldu.

Hami hocanın şansı özer ve bourceanu gibi takım direncini arttıran oyuncularla çalışma fırsatı bulmasıydı.Yetenekli ve tecrübesi daha fazla olan ama mental olarak sahadaki enerjisi düşük olan oyuncular yerine yeteneklerini henüz tam kullanamayan ama oynadıkça gelişme olasılığı olan takım direncini arttıracak ve pres yapacak oyuncuları tercih etmesi son derece mantıklı bir iş.Bu takımın ihtiyacı olan şey zaten onur,mustafa,yusuf,olcan,özer,bourceanu gibi oyuncuların sayısını arttırmak.

Eğer gelecek seneler daha başarılı olmak istiyorsak özellikle türk oyunculardan oluşan bir omurgamız olmalı.Şuanda benim hayalimde bu omurgayı oluşturan oyuncular onur,olcan,yusuf ve özer diyebilirim.

Aslında kale pozisyonu hariç her mevkide yetersiz durumdayız ama sahada takım olarak bir direnç gösteriyor olmamız bu defoların üstünü fazlasıyla örtüyor.

Gelecek sezon ile ilgili yapılacak hamleler takımın enerjisini düşüren problem çıkaran hangi oyuncu olursa olsun gönderilmeli ve en az 3 transfer yapılmalı.Bu 3 oyuncunun biri sol bek mevkine olmalı ve bosingva tecrübesine sahip olmalı.İkinci transfer orta sahadaki en defansif oyuncu olarak bourceanu yu kullanıp onun yanına onun gibi disiplinli,karakterli ama ofans katkısı ,oyun görüşü daha fazla olan bir oyuncu eklemek yani bir szmkoviak bulmalıyız.Kanatlarda ben yusuf,olcan ve orta sahada özere güveniyorum potansiyeli olan oyuncular takım oturdukça performansları daha da artacak yapıya sahipler.3.transfer ise olmazsa olmaz olan forvet mevki buraya ligin üstünde bir forvet mutlaka almalıyız.Emre ve Henrique o mevki için iyi bir alternatif olabilirler.Bu 3 mutlak transferin yanına kadro derinliğini oluşturmak içinde 2-3 tamamlayıcı genç oyuncu ekleyebiliriz.Yani 3+3 şeklinde bir transfer politikamız olmalı.

Hami Hoca doğru yolda son haftalarda ideale yakın kadro seçimleri yapıyor inşallah takımı avrupa kupalarına taşıyacak, şuanda zorlu bir süreç bizi bekliyor oyuncuların bir çoğunda bu hedefe gidecek inanç var inşallah bunu başaracağız.

Courage
08.04.2014, 11:54
Kazanan daima haklıdır ; Hami ve takımı kazanmıştır

Öyleyse sorun yok.

Cagdas Topal
08.04.2014, 12:01
3-0 hükmen malup tescil edildi şikebahçe maçı

Trabzonspor !!!

Mustafa Hazıroğlu
08.04.2014, 12:46
mustafa akbaş sol bekte gercekten cok kotu oynuyor.

Yedigimiz tum ataklar o bolgeden.Bu arada caner stopermevkisinde tek macta ne kadar iyi oldugunu gosterdi.Ama nedense bir daha forma bulamadı.

Caner'in oynadigi Rize macini hatirliyorum da cok kotu oynadi. Neresi iyiydi anlamadim. Ptt topcusu...

DEEP BLUE
08.04.2014, 13:00
Rezalet futbol, rezalet tercihler... İşin doğrusu şu ki, 4 ya da maksimum 5 oyuncu haricinde alayını postalamak lazım. Ha, bir de kendisini Guardiola zannettiği için Zeki Yavru'dan da Inıesta yaratabileceğini zanneden bir teknik adamımız var ki, o tam facia... Futbol zevkimin içine eden herkese teşekkür ediyorum...

Jackal Wile
08.04.2014, 15:55
takım dün futbol oynamadı kimse kendini kandırmasın ben geri kalan maçlardan maksimumum 7 puan alabiceğimizi düşünüyorum buda avrupa hayal demek oluyor sanırım

Anıl C
08.04.2014, 16:00
Bu saatten sonra iyi oyun-kotu oyun degerlendirmeleri yapmanin bi mantigi yok
Oynanan oyun belli
Ilk 4'te olalim yeter
Hami hocayla sadece defans hattimiz daha kuvvetli ve takim daha cok kosuyo
Simdiden transfer-teknik ekip degerlendirmesi yapmaktansa mevcut yonetimin gidisi nasil hizlandirilir uzerinde kafa yormak lazim
Cunku bu yonetimle seneye de farkli olmayacaktir.

Fatih Öztürk
08.04.2014, 16:24
Bu saatten sonra iyi oyun-kotu oyun degerlendirmeleri yapmanin bi mantigi yok
Oynanan oyun belli
Ilk 4'te olalim yeter
Hami hocayla sadece defans hattimiz daha kuvvetli ve takim daha cok kosuyo
Simdiden transfer-teknik ekip degerlendirmesi yapmaktansa mevcut yonetimin gidisi nasil hizlandirilir uzerinde kafa yormak lazim
Cunku bu yonetimle seneye de farkli olmayacaktir.

Geçenlerde yöneticilerden biri söylüyordu yargıtay seçim olsun yönünde bir karar alsa bile sezon sonunda seçim yapmayı düşünmüyorlarmış.adamlar kanunu bile takmıyor nerde kaldı taraftarı takacak.

asilhamsi
08.04.2014, 21:26
Rezalet futbol, rezalet tercihler... İşin doğrusu şu ki, 4 ya da maksimum 5 oyuncu haricinde alayını postalamak lazım. Ha, bir de kendisini Guardiola zannettiği için Zeki Yavru'dan da Inıesta yaratabileceğini zanneden bir teknik adamımız var ki, o tam facia... Futbol zevkimin içine eden herkese teşekkür ediyorum...

olurmu abi zeki mücadele ediyormuş,Ha 2 metreye pas atamıyor ama cok onemli degil.

Acıkcası onur,boss,olcan,özer,mustafa,yusuf,emre dısında herkes istedigi yere gidebilir.

Hüseyin Çümen
08.04.2014, 21:27
Her şey bir yana şu Mehmet Özdilek'e o gol sevinçlerini yaşatmadınız ya yeter.

:ts:

kesinlikle irrite edici o görüntüyü yaşamaktan korkuyordum görmediğim içinde çok mutluyum

asilhamsi
08.04.2014, 21:30
Caner'in oynadigi Rize macini hatirliyorum da cok kotu oynadi. Neresi iyiydi anlamadim. Ptt topcusu...

rize macını seyrettim.Mac 0-0 bitti.Bariz bir hatasını hatırlamıyorum.Uzerine dusen gorevi fazlasıyla yaptı o acta.

Bu arada 1461 de oynarken ozellikle kupa maclarında cok dikkatli izledim kendisini.Aykuttan cok daha iyi bir stoper oldugunu dusunuyorum.

Uğur Gündüz
08.04.2014, 21:53
Maçı seyredemedim, kah BMN kah skor sitelerinden takip ettim.

Hatta Zekiyi kadroda görünce dayanamayıp toplantının ortasında bir iki sallama yaptım Maç başlığına.

Maçın özetini izledim, sonuç Hami belasını aramış ama bulamamış! Gosso ve Jimy olsaydı sonuç pek hayırlı olmazdı, hatta 1-0 sonrası kurdukları baskıdan bir gol çıksaydı farklı yere giderdi maç. Oysa orta saha Alex-Colman-Özer, solda Yusuf sağda Olcan ile etkili bir oyun oynayabilirdik ki zaten Henri ve Yusuf oyuna girip Zeki ve adrian çıkınca top oynamaya başlamışız.

Bizdeki hocaların macera tutkusu ve kompleksleri artık can sıkmaya başlıyor. Yahu Ebue ve Drogba da iki gün önceki düğüne katılıp Pazar günü maça çıkarken, düğüne katıldı diye Henri ve Colman'a yapılan ne? Allah akıl fikir versin!

orhan42
08.04.2014, 22:19
Maçı seyredemedim, kah BMN kah skor sitelerinden takip ettim.

Hatta Zekiyi kadroda görünce dayanamayıp toplantının ortasında bir iki sallama yaptım Maç başlığına.

Maçın özetini izledim, sonuç Hami belasını aramış ama bulamamış! Gosso ve Jimy olsaydı sonuç pek hayırlı olmazdı, hatta 1-0 sonrası kurdukları baskıdan bir gol çıksaydı farklı yere giderdi maç. Oysa orta saha Alex-Colman-Özer, solda Yusuf sağda Olcan ile etkili bir oyun oynayabilirdik ki zaten Henri ve Yusuf oyuna girip Zeki ve adrian çıkınca top oynamaya başlamışız.

Bizdeki hocaların macera tutkusu ve kompleksleri artık can sıkmaya başlıyor. Yahu Ebue ve Drogba da iki gün önceki düğüne katılıp Pazar günü maça çıkarken, düğüne katıldı diye Henri ve Colman'a yapılan ne? Allah akıl fikir versin!
Uğur bey düğün Trabzon'da değildi..Ebue ve Drogba örneğini vermeniz pek bi "sakil" durmuş doğrusu..Herif ligin ortasında hem de İstanbul'da izinsiz düğün yapıyor,bizi şabalaklarda izin almadan düğüne katılıyorlar.ne yapaydı hami hoca,Zokora'nın formasına çeyreği takıp sahaya mı süreydi?:mad:

Uğur Gündüz
09.04.2014, 07:02
Uğur bey düğün Trabzon'da değildi..Ebue ve Drogba örneğini vermeniz pek bi "sakil" durmuş doğrusu..Herif ligin ortasında hem de İstanbul'da izinsiz düğün yapıyor,bizi şabalaklarda izin almadan düğüne katılıyorlar.ne yapaydı hami hoca,Zokora'nın formasına çeyreği takıp sahaya mı süreydi?:mad:

Zokora Hami'ye 2 ay önce davetiye götürmüş, durum o kadar yeni değil yani! Ayrıca tüm futbolcular Hamiden sadece düğün gecesi için izin isteyerek sonraki antrenmana geleceklerini söylemiş, Hami kabul etmemiş. Bosingwa temsilci atanmış! Olmayan durumdan kriz çıkarmakta üstümüze yok!

Ahmet Kuru
09.04.2014, 14:59
koşu mesafesi olarak bu maçta rekor kırdık sanırım.

114 km ? doğru mu bu?

DEEP BLUE
09.04.2014, 17:28

Olur mu canım... Hami bey, disiplin denen olgunun anayasasını yazan adamdır. Allah bunlara akıl fikir versin... Bazen aklıma, Hami'nin futbolculuk döneminde Bursa'da Ayhan Kızıl'a tedavi olmak için geldiği zamanlar takılıyor. Kimin evinde kalmıştır sakatlık tedavisine geldiğinde?.. Yanında kimler vardır? Ah o evin dili olsa da konuşsa... O yüzden disiplin ayağına yeme bizi Galatasaray'lı Hami... Biz birbirimizi biliriz gadam... Etma, din gardaşıyız...

Samet Yildirim
09.04.2014, 19:13
Mustafa Akbas cok aksiyor...Kadir ile devam ederim tekrardan ben olsam.

Bosingwa bence en iyisidi...Özer zaman zaman iyi isler yapti...

Samet Yildirim
09.04.2014, 19:14
koşu mesafesi olarak bu maçta rekor kırdık sanırım.

114 km ? doğru mu bu?

Dogru.

Özer 12,5 km.
Bourceanu 12,4 km.

Kaan Ergüney
09.04.2014, 19:48
Takım istekli gözüktü, Gençlerbirliği de organize bir takımdı, bu bakımdan özellikle ilk yarıda pozisyon anlamında zengin olamadık.

Ancak bir beyin kıvamında orta saha, bir de bitirici santrfor ilk şart. Sol bekte gelirse Bosingwa ayarında, seneye şampiyonluğu kovalar bu takım.

Ama oyun kurma işi, Adrian ve Colman gibi oyunculara bırakılmamalı. Yıllardır üretkenlik anlamında bu oyuncularla fazla mesafe kat edemedik. 2,3 transfer ve Hami hoca ile yola devam diyorum. Görünen sorunlar çözülmeden görüşmeyenlere geçmek doğru olmaz zaten.

seçuk
10.04.2014, 22:00
Kim ne dersin Henrique ve Yusuf takima cok buyuk fark katti.

Henrike formdayken iyi topcu iş yapar. Ama bazı donemlerde felaket formsuz veya gucsuz oluyor. Sürekli futbola yogunlaşmalı boyle iniş cıkışlar yaşamamalı. Bazen en kral topcu diyosun bazen bir bakıyorsun takıma bela. ortası yok.