PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elazığspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 27.Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Öznur61
21.03.2014, 22:43
Forumda açtığım ilk "Trabzonspor" maç başlığı.

Hayırlı olsun inşallah...

Mert'
21.03.2014, 22:50
Puan kaybederiz yine beraberlik gibi görünüyor.

Adem Akyüz'
21.03.2014, 22:51
Olcan yok.. Yusuf ve Malouda'nın hali ortada.. Emre ne durumda belli değil.. Allah taraftarımıza sabır versin..

dağlıca61
21.03.2014, 23:20
maalesef güvenebileceğimiz futbolcu sayısı çok sınırlı ama Avrupa kupaları için kazanmamız gereken bir maç inşallah kazanırız, takımda iyi oynayan futbolcu sayısı 5-6 ya çıkarsa kazanırız diyorum.

cakalkerem
21.03.2014, 23:22
yenebiliriz bile diyemiyoruz...ne acı

DeAgLeMaNyAq
22.03.2014, 02:20
Elazığ ikinci yarının en iyi top oynayan takımı beraberlik başarıdır...

B.AKDEMİR
22.03.2014, 09:22
Sonucu belli olmayan bir maç. Bu yönetim neyin kafasını yaşıyor da bizi böyle santrforsuz,forvetsiz oynamaya mahkum etti anlamış değilim.Kalan 8 haftada 12 puan alsak sanırım uefaya gideriz. Malouda gibi Janko gibi adamlar alınacağına adam gibi transferler yapılsaydı şuan hiç abartısız 13-14 puan daha yukarılardaydık.

Doğru dürüst bir başkan lazım bize. Mitinglerde gezmeyen,24 saatini kulübe verebilecek paralı birisi.

Cafer Bulur
22.03.2014, 16:53
Bu maca bakamayacagim icin oldukca mutluyum.

Iho nun ruhsuz ve yeteneksizler tayfasi bu macta gerekeni yapacaktir icim rahat.

F. Yıldırım
22.03.2014, 17:32
İnşallah maçta olacağım. Iyi olan kazansın ama gönül tabikii de Trabzonspor'dan yana.

Murat Engin Akyüz
22.03.2014, 17:37
Özer ve Bourceanu sahada olursa ve Sivas maçındaki gibi dirençli bir takım sahaya çıkarsa ben Sivas maçına benzer bir skor çıkabileceğini düşünüyorum.Dünkü koşmayan,mücadele etmeyen hücum oyuncularının ağırlıkta olduğu takım yanıltıcı ve umut kırıcı olmasın kimse için.

AhmetG.
22.03.2014, 19:16
Kasımpaşa maçını beceriksizlik yüzünden kazanamadık. Bu maçta Olcan yok. Bakalım topu ileriye kim taşıyacak.
Hami Hoca en azından zokora-bourceanu ikilisi ile orta sahayı diri tutsun beraberlik alırız.

dağlıca61
22.03.2014, 22:09
Trabzonspor sevgisini biraz olsun içinde taşıyan taraftarlarımıza sesleniyorum, kötü tezahürat ve saha olayları ile bu takımın anılmasının, bu nedenle ceza almasının önüne geçin, takıma ihanet etmeyin lütfen, rakibi tezahüratlarınızla tahrik edin ama tahriklere kapılmayın, tıpkı rakiplerimizin bize yaptığı gibi

Ogün YAZICI
22.03.2014, 22:58
lig 2.si direkt şampiyonlar ligine gidiyor.26.hafta itibari ile lig ikincisinin puanı 49...şu lanet olası sezonda bizi şampiyonlar ligi gruplarına bırakamayan yönetim teknik ekip ve futbolculara yazıklar olsun...

hodlu
22.03.2014, 23:02
Şampiyonlar ligine gidilebilecek bir sezonu kaçırdık. Forvet almayan yönetimi kutluyorum...

haciosmanoglu
23.03.2014, 00:10
Henrique, Adrian, Özer, Yusuf dörtlüsü ekstra performans göstermezse zor.

Oruç
23.03.2014, 18:59
Banko 1.

Hakan
23.03.2014, 19:13
Rahat alırız.Adrian,janko gibi yetenek yoksunları oynamasın yeter

Gökhan Uzun
23.03.2014, 20:48
Alacağımıza inanıyorum ama zor maçlardan biri olacaktır. olcanın yokluğunda özere fazla iş düşüyor. Umarım malouda oynamaz

sasort
23.03.2014, 22:13
arkadaşlar bizimkiler şu anlaşmaları yaparken teknikdirektörler ile anlaşma yaparken oynayabilir

maddesi koysaydılar bu hami bile bu halle o golleri atardı

bu maçıda alırdık

gerçi karşı da shota var o bu halle bile bizi duman ederdi

sasort
23.03.2014, 22:15
emre oynarsa kesin alırız

......................onur........................ ........

bosigwa.....mustafa.......aykut............mustafa

.................colman........alex............... .......

yusuf............................................. ...özer

...........................adrian................. .......

...........................emre................... ........

arahna
23.03.2014, 22:48
.....................onur........................ ........

bosigwa.....mustafa.......aykut............mustafa

.................zokora........alex............... .......

yusuf............................................. ...özer

...........................colman................. .......

...........................henriqe................ ... ........

hodlu
23.03.2014, 22:59
Kesinlikle Colman-Malouda ikilisini sahada görmek istemiyorum....Hatta mümkünse şehirde durmaları da sakıncalı.....

Sibel
23.03.2014, 23:13
Bu maçtan sonra pek 3 puanlık maç yok.
Bu kadroya hiçbir şekilde güvenmiyorum.

Courage
24.03.2014, 00:05
''Tam kadro'' çıkarsak rahat alacağız.

Mollasalihoğlu
24.03.2014, 10:06
Maç kazanma alışkanlığı ve para için 3 puan şart.

Tabii ki güzel futbol da olursa yanında iyi olur.

gurur6134
24.03.2014, 13:07
Maluda colman olmasin adrian yedek dursun..olcan buyuk eksik her nekadar bencilligide olsa onun olmadigi maclrda takim hucuma cikamaz..aykut yerine canerin siritcagini sanmiyorum..maludasiz takim hucum gucunu 3 4 katina cikardi farkindaysaniz..kesinlikle 18 e bile alinmamali..

Tayfun
24.03.2014, 13:21
Bize "Trabzon kümeye" diye tezahurat yapanların şimdilerde kümede kalma mücadelesi vermesi ne acı ne acı :)

Elazığ kümeye !

Necat Ulusoy
24.03.2014, 13:43
Son 2 maçtır çok net olarak tekrar gördüğüm;

Zokora, Colman, Adrian ve hatta Malouda'nın bu takıma yük olduğudur.
Bize dinamik ve güçlü bir orta saha lazım, kolay top kaybetmeyen ve ofansif oynamayı seven !!!

Muhammet Hacısalihoğlu
24.03.2014, 13:50
Çok değil adam akıllı bir forvetle şu saçma sapan ligte bu kadroyla bile ilk 3 teydik.. Yazık..

Elazığ kümeye..

Saldır Trabzonum..

Onur Akyüz
24.03.2014, 13:53
Keser döner, sap döner gakkoşlar.

angraf
24.03.2014, 14:09
3 atalım kim kümeye gidiyormuş görsün elalem ...

duyurukcu
24.03.2014, 14:17
elazığa kaybetmeyiz ama yenermiyiz o da şüpheli yine

Erdal DİLEK
24.03.2014, 16:15
Cok onemsenmiyor ama seneye avrupada olmamiz cok onemli. 4. Bitirmek şampiyonlar ligine gitme ihtimsli dogurabilir. Maddi sikinti ceken takima buyuk destek olacaktir. Avrupa onemli. ..

Burçak
24.03.2014, 16:19
elazığda Trabzon kümeye diye bapıran hadsizlerdendi.
Yne aynı şey olacak. bize bunu diyen herkesin yaşadığı son.
kümeye kendileri gidecek :)
tabi bu durumda onlara bi tekmede bizim atmamız ayrı bir zevkli olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
24.03.2014, 16:29
Bize "Trabzon kümeye" diye tezahurat yapanların şimdilerde kümede kalma mücadelesi vermesi ne acı ne acı :)

Elazığ kümeye !

Evet geçen yıl o anda,

İnşallah küme düşüşünüz bizim elimizden olur diye dua etmiştim.

O büyük gün geldi.

Saldır OLCAN'IM, vur Henrikem, kurtar ONUR'um. Düşsün adiler.

Sacit
24.03.2014, 17:48
Evet geçen yıl o anda,

İnşallah küme düşüşünüz bizim elimizden olur diye dua etmiştim.

O büyük gün geldi.

Saldır OLCAN'IM, vur Henrikem, kurtar ONUR'um. Düşsün adiler.

yok artık !

elazığspor kimdir de bu kadar hırs yaptınız ? istedikleri gibi bağırsınlar, kaale almayın şunları..
Büyük takım gördüler ve sataşmaları gayet doğal..

Kaale almayın diyoruz..

Ogün YAZICI
24.03.2014, 18:25
zeki'nin takımda bir işe yaradığı yok geçen sene elazığ'da yaşananları biliyor.biraz gaza getirse takımı bari...

Emirhan Makul
24.03.2014, 18:44
Adamlar düşme potasında affetmezler, 2 farklı malubiyet alırız, hezimet olmaz ama parçalarlar oyun olarak. Ruhsuz takımımız kaldığı yerden devam ediyor, 2 hafta daha puan kaybedip 1 maç alıp yatacaklar, sistem bu kendi aralarında anlaştıkları bu, Allah bu takımı alt üst etsin hepsine tekmeyi basmamızı nasip etsin Sadri Şener döneminde ki gibi olcan'ın ele başı olduğu bu ruhsuzlar takımı eninde sonunda gidecek.

Adem Akyüz'
24.03.2014, 18:51
yok artık !

elazığspor kimdir de bu kadar hırs yaptınız ? istedikleri gibi bağırsınlar, kaale almayın şunları..
Büyük takım gördüler ve sataşmaları gayet doğal..

Kaale almayın diyoruz..

Aynen, bu ve bunun gibi takımlara en büyük tepki kaale almamak..

Murathan
24.03.2014, 18:52
Olcan yoksa futbol var!

Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Akbaş
Bourceanu Zokora
Yusuf xxx Özer
Henrique

Miserable
24.03.2014, 18:55
olcan'ın ele başı olduğu bu ruhsuzlar takımı eninde sonunda gidecek.
Şaka gibi.

Sibel
24.03.2014, 19:06
Bilerek oynamayan futbolculardan inşallah kurtuluruz.

Miserable
24.03.2014, 19:17
Bilerek oynamayan futbolculardan inşallah kurtuluruz.
Kimmiş onlar?

Yaşar
24.03.2014, 19:25
Olcan'ın eksikliği hissedilecektir ama bence 3. deplasman galibiyetini alırız.
Yeter ki Adrian ve Malouda olmasın, yerlerinde kim olursa olsun.

Cafer Bulur
24.03.2014, 19:27
Kimmiş onlar?

Bosingwa,zokora,colman,adrian,malouda ve janko.

Takimi satan futbolcularimiz cok ama oynamaya gelince cogu piyasada yok.

Ogün YAZICI
24.03.2014, 19:47
ligde yabancılardan en az katkı alan takımlardan biriyiz.takımı emre olcan onur mustafa başta olmak üzere yerli oyuncular sırtladı.şimdi de özer katıldı bunlara.gelecek sene bu yabancı çöplüğünden derhal kurtulmalıyız.

Murathan
24.03.2014, 19:49
Bosingwa,zokora,colman,adrian,malouda ve janko.

Takimi satan futbolcularimiz cok ama oynamaya gelince cogu piyasada yok.

BOSİNGWA MI :O
Adam bi geçen hafta kötü oynadı

Cafer Bulur
24.03.2014, 19:50
ligde yabancılardan en az katkı alan takımlardan biriyiz.takımı emre olcan onur mustafa başta olmak üzere yerli oyuncular sırtladı.şimdi de özer katıldı bunlara.gelecek sene bu yabancı çöplüğünden derhal kurtulmalıyız.

Baskanin cöp olursa dogal olarak da futbolcularin da cöp oluyor.

Bu cöp baskan gitmedigi sürece futbolcularindan kurtulmamiz mümkün degil.

Cafer Bulur
24.03.2014, 19:52
BOSİNGWA MI :O
Adam bi geçen hafta kötü oynadı

Ilk haftalarda iyi oynuyordu,sonradan isi iyice rölantiye aldi kesinlikle gercek performansini sahaya yansitmiyor.

Murathan
24.03.2014, 20:00
Ilk haftalarda iyi oynuyordu,sonradan isi iyice rölantiye aldi kesinlikle gercek performansini sahaya yansitmiyor.

takımda keşke bosingwa gibi 10 tane rolantiye alan futbolcu olsa..

Sibel
24.03.2014, 20:02
Futbolcular alacaklarını alamıyor oynamıyorlar.
Bu şekilde nereye varacağız Allah bilir.

Cafer Bulur
24.03.2014, 20:03

Digerlerini savunmuyorum ama bosingwa da sütten cikmis ak kasik degil.

Yabancilarimizi takimi resmen ve alenen satiyorlar gercekleri görelim.

Mehmet Cihan Kocaman
24.03.2014, 20:11
Onur, Bosingwa, Yumlu, Aykut, Akbaş, Bourceanu, Colman, Özer, Yusuf, Adrian, Henrique

dağlıca61
24.03.2014, 20:43
biz düşüneceğimize onlar düşünsün, can derdinde olan onlar, rakibi rahat oynatmayarak orta sahada basmalıyız birde defansımız topu çabuk ve iyi bir şekilde orta sahaya aktarabilirse KAZANACAĞIZ

Tayfun
24.03.2014, 20:59
Elazığspor kurmayları, Trabzonsporlu yöneticileri arayarak “Geçen sezon bizim taraftarlar, ‘Trabzon kümeye’ şeklinde bağırmıştı. Bu sezon da sizin taraftarlar, ‘PKK dışarı’ diye tezahürat yaptılar. Burada taraftarlarınıza karşı çok büyük tepki var. Büyük olaylar çıkabilir. Bu nedenle taraftar getirmezseniz iyi olur” talebinde bulundu

:) TFF zaten hazır bekliyor Trabzonspor birşey yapsa da ceza versem .

sasort
24.03.2014, 20:59

al benden de o kadar bütün takım gitsim bosigwa kalsın

zafercalikoglu
24.03.2014, 21:04
alırız bu maçı rahat olun,

Sacit
24.03.2014, 21:06
Elazığspor kurmayları, Trabzonsporlu yöneticileri arayarak “Geçen sezon bizim taraftarlar, ‘Trabzon kümeye’ şeklinde bağırmıştı. Bu sezon da sizin taraftarlar, ‘PKK dışarı’ diye tezahürat yaptılar. Burada taraftarlarınıza karşı çok büyük tepki var. Büyük olaylar çıkabilir. Bu nedenle taraftar getirmezseniz iyi olur” talebinde bulundu

:) TFF zaten hazır bekliyor Trabzonspor birşey yapsa da ceza versem .

elazığspor kurmayları kimdir ? onlardan ancak maşa olur..

elazığspor ile bizim böyle bir sürtüşmemiz yok. onlara pkk diye bağırmak ne alaka ? elazığspor pkk mı ? bunlar hep yalan, utanmaz insanlar.. çok büyük tepki varmış.. yalana bak ayıp çok ayıp..

Tayfun
24.03.2014, 21:09

elazığspor ile bizim böyle bir sürtüşmemiz yok. onlara pkk diye bağırmak ne alaka ? çok büyük tepki varmış.. yalana bak ayıp çok ayıp..

Böyle bir "uydurma" var ilk maçta güya bizim taraftar bu şekilde tezahuratta bulunmuş. Ben de maçtaydım öyle birşey duymadım

İlk maçtan sonra bu muhabbet bayağı dönmüştü forumda :)

Sibel
24.03.2014, 21:21
Nişancılar, valiler, emniyet müdürleri, polisler, kurmaylar...
Hay maşallah Trabzonspor.

Ömer_
25.03.2014, 01:04
onur, bosi, aykut, musti, m.akbas, alex,ozer, maluda, yusuf,henrige, emre.

Oktay Serdar
25.03.2014, 12:16
Gol yollarındaki beceriksizliğinin aynısı oyuncu seçimlerinede yansıyor..Juventus maçında oynamak istiyorum diyen Malouda'yı istedi diye oynatan Hami hoca ertesi hafta kadro dışı bırakıyor..Gerçi hatasını 1 sezon tekrarlayan antrenörleride biliyoruz..Umarım Doğru futbol oynayan Elazığspor'a doğru futbol oynarız

Pınar G.
25.03.2014, 14:58
Janko'yu izleyen Henrique bir patlama yapar mı dersiniz ? 😜
Olcan'ın olmaması bizim için kötü oldu.
Orta sahanın durumu malum.
Defans evlere şenlik.
Emre Güral oynar mı bilemiyorum.
tek umudum 'Atamayana atarlar.' Sözünü yıkan adam Onur Recep Kıvrak.!

Courage
25.03.2014, 15:14
Gökhan Alsan bu maçta mutlaka oynamalı hem de 1461'de hangi pozisyon ve görevle oynuyorsa öyle (ileri süpriz koşuları sık sık deneyerek)

Cemalettin Taşkın
25.03.2014, 15:21
henrique daha dönmemiş bu maça yetişecek mi belli değil sakatlığı da var dedi hami hoca. Bosignwa izinli deniliyor ne izninde acaba? malouda zaten fransaya gitmiş bu maçta kesin yok. janko ile çıkarsak mağlubiyet garianti gibi şahin aygüneş denensin. jankoyu gördük birde şahini görelim.
ayrıca bu sezon ilk defa cumartesi 16.00 maçı oynayacağız sanırım önceki sezonlarda devamlı cumartesi 16.00 oynardık.

HOPA'LI TS'Lİ
25.03.2014, 15:21
Olcan'lık maçtı be tüh

Elazığ kümeye, acımayın uşaklar

Sahada gezinen Colman yerine Borce oynasın. Colman defolsun gitsin.

Samet Yildirim
25.03.2014, 18:56
Oyuncularin parasini zamaninda vermedigin sürece istikrarli basari imkansiz.

Insallah maci aliriz.

Tayfun
25.03.2014, 19:53
BİLGİ - Elazığ Spor Güvenlik Kurulu kararınca, Elazığspor - Trabzonspor maçına, taraftarımız alınmayacak.

Alıntı: Divane

Mert M.
25.03.2014, 20:02
Demek ki Janko bu yüzden geçen hafta o %100'lük gol pozisyonlarını atmadı. Eğer oyuncuların paralarını alamamaları gibi bir sıkıntı varsa ben ne Janko'ya kızarım ne de Colman'a ne de Malouda'ya.
Tamam kabul, aldıkları paralar oynadıkları oyunla eşdeğer değil ama sıkıntı belli ki büyük ve bu ciddi bir sorun oluşturur.
O yüzden Elazığ'a da yenilirsek şaşırmam. Zaten alıştık bir yerde, geçiniz.

hodlu
25.03.2014, 21:25
Konya'da temelleri yönetim attı şimdi elaleme gün doğdu. Bu nedir ne rezilliktir. Trabzonspor taraftarına terörist muamelesi yapan beyinsizlere kim dur diyecek bana söyler misiniz. Eyy TS yönetimi uyanın ve bu büyük camiayı artık temsil edin. Bu tam bir rezalettir....

Recep Aygün
25.03.2014, 21:28
Mustafa Yumlu reyiz hem savunur hem gol atar maçı alırız bence,

Zamanında çok kızıyorduk ona ama şimdi takımın en iyisi.

Mustafa Akbaş konusunda da sabırlı olmalıyız olamıyorsak ta en azından az sövmeliyiz :)

Önümüzde çok güzel bir Mustafa Yumlu örneği mevcut.

Bud Spencer
25.03.2014, 21:35
bu terbiyesizlige karsi takim su adilere üc cekmezse hakkimi helal etmeeeeem

muratt
25.03.2014, 21:38
Kötü oynayan adam ikiye ayrılır.
1- Kapasitesi sınırlı olan, yetenekleri olmayan, istese de iyi oynayamayacak olan adam. Bunlar gönderilebilir. Örnek: Henrique, Zeki Yavru felan.
2- Kapasitesi olan, yetenekleri olan, potansiyeli olan ama ya formsuzluktan ya takıma veya şehire ayak uyduramadığı için oynayamayan adam. İşte bu adamları göndermek yerine bunları nasıl kazanırız diye düşünmek lazım. Teknik director burada devreye giriyor. Colman'ın, Adrian'ın ne biliyim Olcan'ın Emre'nin Yusuf'un hatta Malouda'nın yetenekli olduğu belli. İşte mesele bu.

bordo08
25.03.2014, 22:09
Konya yasak elazığ yasak oda yetmiyor trabzon trabzonspor taraftarına yasak..İstenilen oluyor futboldanda takımdanda soğuttular üç sene önce heyecanla maçları bekleyen insanlar şimdi umursamyor bile...

SADECETRABZON61
25.03.2014, 22:18
Türkiyede ne Futbol kaldı ne Huzur..

Berke6198
25.03.2014, 22:27
Trabzonspor taraftarı fazladan ceza çekmektedir.

Tabii ki menfaatçiler yine sessiz kalıyor.

SADECETRABZON61
25.03.2014, 22:47
İlk maçta olay mı oldu?

arahna
25.03.2014, 23:04
onur bosingwa aykut mustafa mustafa a. alex olcan yusuf emre özer
10 oyuncumuz var

hernri en azından mücadele ediyor ve 24 yaşında
diğerleri neş para etmez

iyi bir takım kurunca

.........................onur..................... ... ....

bosingwa.....??????.......??????...........??????

.................???????........alex.............. . .......

olcan...................???????................. ...özer

..........................???????................ ... ........

mustafa-aykut-mustafa a.-yusuf-emre yedek olur

SADECETRABZON61
25.03.2014, 23:06
Tribundergiden bir elazığsporlunun yazısı :

Sizi bu güne kadar fazla şımartmışlar. Yok biz Trabzon'luyuz yok bizim seviyemizde takım ve seyirci değilsiniz nutuklarınıza sadece gülüyoruz. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz çok merak ediyorum.

Şu Bjk&Gs taraftarı kavgası da amma büyütüldü. Bu şehirde neredeyse her şehirdeki gibi üniversite var. Bjk'lısı Gs'lısı da olabilir. kahve kahve gezip adam doğramadığımız için, hoşgörümüz için mi laf yiyoruz biz anlayamadım o mevzuyu da. Haberdar olunsa engellenirdi merak etmeyin onu da söyliyim...

Siz TFF'ye yürüyüp trencilik oynarken, forumda seyircisiz maça polisi de geçip gireriz diye evcilik oynarken bu takımın taraftarı doğuda askerin kahpe pkk yüzünden zor girdiği yerlere önünde Türk Bayrağı koyup onlarca otobüsle deplase yapıyordu. Siz kimle muhatap olduğunuzun farkına varın önce. şampiyonluklarınız, bizim yıllarca alt liglerde mücadele etmemiz düzenin kahpeliği. Bize de size verilen gibi para verilseydi örtülü ödenekten biz de şampiyonluklar yaşardık belki.

O kadar büyük, harbi tribün olsanız Akp genel başkan yardımcısı gibi miting miting gezen başkanınızı indirirdiniz. Bence Trabzonspor taraftarı kendini fazla büyük sanıyor.

Maça gelince; bizi bilen bilir. Bizim namımız Gakgoş! Biz vatan sevdalısıyız. Trabzon seyircisinin o pkk diye bağırdığı Elazığ şehri oldukça bu ülkede terör istediğini asla elde edemez. Biz bu maçta da kendimize yakışanı yaparız. Herkesin elinde Türk Bayrağı olur, istiklal marşımızı gür ses okuyup teröre lanet ederiz.

( Akp Genel Başkan Yardımcısı gibi) dikkatli okuyun burayı.

Veysel
25.03.2014, 23:19
Elazigspor kim ? Bunlar bizim seviyemizde mi ya birakin kâle almayin sunlari arkadas

Cafer Bulur
26.03.2014, 00:11
Oyuncularin parasini zamaninda vermedigin sürece istikrarli basari imkansiz.

Insallah maci aliriz.

Gs li oyuncular zamaninda hic para alamiyorlardi ama hirs yaptilar,sampiyon oldular gecelim su para islerini.

Malouda benim gibi ayda 2 bin euroya talim etmiyor,dolayisiyla ac ve acikta degildir herhalde.

Oyuncular para alamiyorum diye oynamiyorsa o bir karakter sorunudur bir bahane degildir bu oyuncularin paralarini aldiklari zamanlari da gördük.

Tolga
26.03.2014, 03:03
Oyuncunun parasını vermemek neresinden bakılırsa bakılsın
savunulacak bir durum değildir.

Futboldan başka ne iş yaptıklarını , neye para ayırdıklarını bilmiyoruz, aç mı olmak lazım huzursuz olmak için ?

AhmetG.
26.03.2014, 04:43
Arkadaş ne çok sevmeyenimiz varmış :):) bide bunlarla mı uğraşacağız. Bizim üstümüzden prim yapmaya çalışır oldu bu tip kulüpler. Bırakın konuşsunlar.

Bi söz var ya hani 'tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin' diye, bunların ki de o hesap.

Full HD
26.03.2014, 06:07
Gs li oyuncular zamaninda hic para alamiyorlardi ama hirs yaptilar,sampiyon oldular gecelim su para islerini.

Malouda benim gibi ayda 2 bin euroya talim etmiyor,dolayisiyla ac ve acikta degildir herhalde.

Oyuncular para alamiyorum diye oynamiyorsa o bir karakter sorunudur bir bahane degildir bu oyuncularin paralarini aldiklari zamanlari da gördük.

Selamu Aleykum

Bence karekter sorunu degil! Adam para karsiliginda isini yapiyor ve ona göre anlasmayi imzalamis her ay o para hesaba yatmali! Bu ayip Trabzonsporun ayibi kimse bedavaya calismaz.Cok para olsun az olsun fark ettmez.Hak haktir ve bir is veren sözünde durmayip parani vermiyor ise , sende grev yaparsin.
Yönetim kim olurda parayi ödemez?

Saygilar

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2014, 08:11
Elazığ pabucun pahalı olduğunu anladı, yani bu maçta zorlanacağını anladığından maç öncesi provokasyon yaparak maçı bir şekilde almanın yollarını arıyor ama yemezler.

Bu maçı TS en az 2 golle alacaktır.

Gakkoş kümeye.

Tayfun
26.03.2014, 08:19

Sizi bu güne kadar fazla şımartmışlar. Yok biz Trabzon'luyuz yok bizim seviyemizde takım ve seyirci değilsiniz nutuklarınıza sadece gülüyoruz. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz çok merak ediyorum.

Şu Bjk&Gs taraftarı kavgası da amma büyütüldü. Bu şehirde neredeyse her şehirdeki gibi üniversite var. Bjk'lısı Gs'lısı da olabilir. kahve kahve gezip adam doğramadığımız için, hoşgörümüz için mi laf yiyoruz biz anlayamadım o mevzuyu da. Haberdar olunsa engellenirdi merak etmeyin onu da söyliyim...

Siz TFF'ye yürüyüp trencilik oynarken, forumda seyircisiz maça polisi de geçip gireriz diye evcilik oynarken bu takımın taraftarı doğuda askerin kahpe pkk yüzünden zor girdiği yerlere önünde Türk Bayrağı koyup onlarca otobüsle deplase yapıyordu. Siz kimle muhatap olduğunuzun farkına varın önce. şampiyonluklarınız, bizim yıllarca alt liglerde mücadele etmemiz düzenin kahpeliği. Bize de size verilen gibi para verilseydi örtülü ödenekten biz de şampiyonluklar yaşardık belki.

O kadar büyük, harbi tribün olsanız Akp genel başkan yardımcısı gibi miting miting gezen başkanınızı indirirdiniz. Bence Trabzonspor taraftarı kendini fazla büyük sanıyor.

Maça gelince; bizi bilen bilir. Bizim namımız Gakgoş! Biz vatan sevdalısıyız. Trabzon seyircisinin o pkk diye bağırdığı Elazığ şehri oldukça bu ülkede terör istediğini asla elde edemez. Biz bu maçta da kendimize yakışanı yaparız. Herkesin elinde Türk Bayrağı olur, istiklal marşımızı gür ses okuyup teröre lanet ederiz.

Bu yazıyı yazan organizmaya detaylı bir cevap yazardım da vaktim yok şuan...

" Hıyar yer misin ? " demek yeterli şimdilik

http://img03.alkislarlayasiyorum.com/ayrshots/155/sakar-sakir-1977-otobuste-gecen-sahneler-restorasyonlu_155797-48960_640x360.jpg

ibrahim
26.03.2014, 08:39
Ela ziuv büyüdüde abisinimi sorgulamaya başlamış? :)

Şu eziklere sormak lazım, bugüne kadar ne gibi bi başarıları var bizim kırk sene önce adı 2737162 kere değiştirilmeden önce yaşadığımız ikinci lig Şampiyonluğu dışında? Bizim en kötü sezonumuzda bulunduğumuz pozisyonu en iyi sezonunda başaramamış adamlar zırlamasınlar boş yere. Otursunlar evlerinde karılarının dizlerinin dibinde. :)

Gesendet.

zafercalikoglu
26.03.2014, 09:42
rize spor içinde kazanmalıyız,elazığa deplasmana gitmek farklı rize ye deplasmana gitmek çok farklı,akilli olmak lazım ,

ibrahim
26.03.2014, 10:09
Ela ziuv büyüdüde abisinimi sorgulamaya başlamış? :)

Şu eziklere sormak lazım, bugüne kadar ne gibi bi başarıları var bizim kırk sene önce adı 2737162 kere değiştirilmeden önce yaşadığımız ikinci lig Şampiyonluğu dışında? Bizim en kötü sezonumuzda bulunduğumuz pozisyonu en iyi sezonunda başaramamış adamlar zırlamasınlar boş yere. Otursunlar evlerinde karılarının dizlerinin dibinde. :)

Gesendet.

Tayfun Aydın
26.03.2014, 13:18

Elazığlı ya pkk diye mi bağırdık biz. Hangi zihniyetsiz yaptı bunu.
Başkan konusunda çok haklı diyecek laf yok.

Gerisi fasa fiso

kudu_61
26.03.2014, 15:11

elazığspor ile bizim böyle bir sürtüşmemiz yok. onlara pkk diye bağırmak ne alaka ? elazığspor pkk mı ? bunlar hep yalan, utanmaz insanlar.. çok büyük tepki varmış.. yalana bak ayıp çok ayıp..tanıdığım sevdiğim bir elazığlı arkadaş ya erkan siz ayıp ettiniz elazığda insanlar bu maça konsantre olmuş bu maçı bekliyor aşırı kinliler şu an gitmememiz iyi oldu ama neticede alıştık seyircisiz oynamaya

Cemalettin Taşkın
26.03.2014, 15:35
Mete Kalkavanı vermişler bu maça.

akhisara deplasmanda 3-0 yenildiğimiz maçı yönetmişti bariz 2 penaltıyı vermemişti o maç

Ahmet Kuru
26.03.2014, 15:42
taraftalar elazığ maçında da stadda olamayacakmış...
Yakında tv den izlemeyide yasaklayacaklar...

grigandalf1967
26.03.2014, 16:23
Seve seve kümeye atmalıyız bunları da

katre-i.matem
26.03.2014, 16:40
elazığ sehır olarak aylardır bu macı beklıyor. ilk macta o sekılde bagırıldı mı bılmıyorum ama herkes buna ınanmıs. ciddi tepkıler olacak takım psıkolojık olarak buna hazırlanmalı. elazıglı olup yıl ıcınde bır cok kez oraya gıden bır arkadasımın durumu anlatan cumlesını alıntılayayım.. " ömründe hiç maça gitmemiş adamlar bile bu maca gıtmek için sabırsızlanıyor " durum bu..

Sibel
27.03.2014, 00:05
bu terbiyesizlige karsi takim su adilere üc cekmezse hakkimi helal etmeeeeem

Öyle terbiyesizliklere karşı top oynamadılar ki, bunda oynasalar ne oynamasalar ne...

Muhteva
27.03.2014, 01:50
Taraftar niye stada alınmıyormuş yoksa yine İhon'un talimatı mı..?

SADECETRABZON61
27.03.2014, 02:55
Burada Trabzon Milliyetciliği Elazığ Milliyetciliği yapmaya gerek yok Elazığlılar Özellikle Gakkosların Vatan Millet sevdasını bilmeyen yok Trabzonlular ( trabzonda yaşayan Trabzonlulardan bahsediyorum) çok Milliyetci Ülkesine Şehrine sahip çıksalar zaten Dünya kadar süreç yaşandı neler olmadı Çıkıp Bir defa meydanlara çıkıp Toplandılar mı? Trabzonda yaşayanlara sesleniyorum Şehrinize sahip cıkın Eğer Pkk karadenizede girerse bir giremedikleri karadeniz kaldı Türkiye kalmaz Elazığ insanına Pkk dediklerini hiç duymadım maçta dinlediğim kadarınla hatta burada konu açıldı kimsede öyle bir şey duymadık dedi ama adamlar duyduklarını söylüyorlar devamlı her neyse Kısacası demek İstediğim Burada Elazığ Trabzon Atışmasına gerek yok ikiside son derece Önemli Türk kaleleri Herkes Şehrine sahip çıksın.

Cemalettin Taşkın
27.03.2014, 15:24
henrique döndü mü?
maçın kadrosu belli oldu mu?

Cemalettin Taşkın
27.03.2014, 15:26
henrique döndü mü?
maçın kadrosu belli oldu mu?

Öznur61
27.03.2014, 15:54
Bu maçtan ümitliyim nedense.

Gurpas
27.03.2014, 16:29
Olcan yok rahat kazanırız

Gurpas
27.03.2014, 16:34

AhmetG.
27.03.2014, 19:28

arkadaş taraftar iyice şaşırdı.

Bilal Karadeniz
27.03.2014, 19:58
Bourceanu ve özer oynarsa maç bizimdir.

DeAgLeMaNyAq
27.03.2014, 21:25
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Zokora, Colman, Yusuf, Adrian, Özer, Emre

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Gökhan, Soner, Şahin, Henrique

Cezalı: Olcan

Sakat: Bamba, Bourceanu, Janko

Kadro dışı: Fatih, Kadir, Abdulkadir, Malouda

SiNo
27.03.2014, 23:34
çok rahat kazanacağız özer ve alex ile ortasaha canlandı diri oldu

SADECETRABZON61
27.03.2014, 23:35
Maalesef ümidim yok büyük ihtimal yenileceğiz..

Adem Akyüz'
27.03.2014, 23:39
Bourceanu yine yokmuş. Kaldık mı yine Colman'a :(

Samet Yildirim
27.03.2014, 23:44
Ilk 11 icin fazla secenek yok zaten..

Onur, Bosi, Musti, Aykut, Akbas(Kadir), Colman, Zokora, Adrian, Özer, Yusuf, Emre

Olcan cezali...Bourceanu salonda calismis en fazla yedek olur. Paolo ve Janko yoklar.

Bundan farkli 11 yok gibi.

Koray Böyük
28.03.2014, 00:05
İlk 11

Onur, bosi, mustafa, aykut, mustafa, zokora, colman, yusuf, şahin, özer, emre.

Ydk. Zeki, zeki, Adrian, kadir, gökhan, a.kadir, alex

Onkadar yabancı var ama hic birinden birsey olmadigi elezig macindan belli.

Anıl C
28.03.2014, 00:20
bourceanun hala sakat olması kotu

Muhteva
28.03.2014, 00:27
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum alt sıralara düşme tehlikesi var onun için bu maç çok önemli..

Ufuk
28.03.2014, 04:29
fanatik orta sahada zokora bource önünde colman oynayacak diyor. sakat değil miydi bu adam. bu şekilde çıkarsak özeri de düşünürsek pas sayısı yüksek olabilir. henrique ilk 45 dakika oynayacak diyor. girdiği 3 net pozisyondan birini gol yapsa rahat alırız.

artvints
28.03.2014, 06:56
........................onur....................
bosingwa..mustafa..aykut....akbaş
....özer....zokora....soner....yusuf
..............emre....henrique

AhmetG.
28.03.2014, 08:15
alex oynarsa yenileceğimizi düşünmüyorum. adam orta sahayı güzel tutuyor.

Hakan
28.03.2014, 16:45
Ilk 11 icin fazla secenek yok zaten..

Onur, Bosi, Musti, Aykut, Akbas(Kadir), Colman, Zokora, Adrian, Özer, Yusuf, Emre

Olcan cezali...Bourceanu salonda calismis en fazla yedek olur. Paolo ve Janko yoklar.

Bundan farkli 11 yok gibi.

Adrian yerine Zeki Yavru oynasın

Erdal DİLEK
28.03.2014, 16:49
Yensen ne olacak yenilsen ne olacak, şampiyon olsan ne olacak olmasan ne olacak. Gelip bir başbakan şu takımın taraftarı çok onlar üzülmesin dediğinde buna karşı çıkacak bir ülkede mi yaşıyoruz ki, yarışıyoruz.. .

Sacit
28.03.2014, 19:13
Kulüp resmen hayvan sirkine dönmüş. Trabzonspor'un maçı var ve takımın kritik isimleri yurt dışında ya da sakat ya da kafasına göre takılıyor.

Zaten kulübün başkanı yok. Başı boş bir kulüp ve nereye gidiyor meçhul..

DEEP BLUE
28.03.2014, 19:16
Sivas maçında, 8'lik olacak farkı 4'te bırakmak için ''hümanist erkek'' pozlarında salınan, sonra da Kasımpaşa maçında kaçan gollere ''ufak uşak gibi ağlayan'' büyük teknik direktör Hami kardeşime tavsiyemdir; Zeki Yavru ve Abdülkadir Özdemir'i muhakkak oynat... Yoksa kazara yeneriz filan...

umitçebi
28.03.2014, 19:36
onur
bosingva aykut mustafa yumlu mustafa akbaş
zokora bourceanu
colman

özer adrian yusuf

henrique

Bu kadro orta ıkılı ve sol bek saçmalamazsa gol yemeyız,mutlakada atarız..defansın orta ikilisi ve sol bekimiz adam gibi olsa şu kadro ile şu bjk ve gs nın onunde olurduk yazık...

murat3861
28.03.2014, 22:42
Karabük ve Kasımpaşa kazanarak üstümüze çıktılar.yarın mutlaka kazanmamız lazım.eskişehir ve Sivas'ta kazanabilir.

Adem Akyüz'
28.03.2014, 23:34
Gene mi yenersek dördüncüyüz :)

Ömer SEVİNÇ
28.03.2014, 23:47
Orta saha üçlüsünde Zokora colman Adrian = puan kaybı. Her zamanki gibi.

Ogün'
28.03.2014, 23:50
Sağda Henrique,ortada Özer,forvette Emre oynamalı bence.

Mustafa Calik
29.03.2014, 12:11
Elazığ'a giden kafilede izinli olan Malouda, sarı kart cezalısı Olcan, sakatlığı süren Bourceanu ve Bamba ile grip olan Janko yer almadı.

zafer6161
29.03.2014, 12:14
1*1 biter................

Mustafa Calik
29.03.2014, 12:14
Takımımız, Elazığspor ile oynayacağı müsabakada degrade forma, mavi şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise siyah forma, siyah şort ve siyah çorap giyecek.

Mert Oğuzlu61
29.03.2014, 12:17
burcu ne ara sakatlandı yaw, hayret birşey. şu adamı bizde oynar mı oynamaz mı tam olarak çözemedik, üst üste 2-3 maç 90dk izlemek lazım.

maçta tam spor vaktime denk geliyor, izlemesem mi acaba ? maçtan sonrada gidebilirim ama izlemekte istemiyorum açıkçası, nesini izleyeceğim bunların.

angraf
29.03.2014, 13:10
Bu maçı alırız fener maçının tekrar edilme durumu var azıcık ivme yakalarsak herşey olabilir.

Ufuk
29.03.2014, 13:34
1461 maçı web tvde mi yine?

Mert'
29.03.2014, 13:34
Bu maçı kesinlikle yenmeliyiz. Kasımpaşa ve Karabük geçti bizi.

Sefaenes
29.03.2014, 13:36
1461 maçı web tvde mi yine?

evet
baslik bile artik acilmiyor takimi resmen bitirdiler

Ufuk
29.03.2014, 13:37
evet
baslik bile artik acilmiyor takimi resmen bitirdiler

Iki saat başlık aradım açmamiş harbiden kimse.

gurur6134
29.03.2014, 13:39
Burcunun olmamasi cok kotu..

Ergin Demirci
29.03.2014, 14:09
mutlaka almak zorundayız ama çok zor

ilhan
29.03.2014, 14:18
Avrupa'ya gitmek istiyorsak bu tip maçları kazanmak zorundayız. Öyle bir haldeyiz ki maçı 2-0 kazanıp veya 2-0 kaybetsek hiç şaşırmayacağız.

F. Yıldırım
29.03.2014, 14:49
Bütün futbolcular neşeli inşallah alacağız.

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 15:00
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Zokora, Colman, Yusuf, Özer, Şahin, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Gökhan, Soner, Adrian, Emre

edimurphy_61
29.03.2014, 15:07
Şahin nedir ya koysana Emre yi.

Berke6198
29.03.2014, 15:10
Hami hoca ilk 11'de Şahin'i oynatacakmış..

Takıma mı kazandırmaya çalışıyor, n'apıyor Allah aşkına...

Uğur Gündüz
29.03.2014, 15:13
Şimdi de Şahin çıktı başımıza! Adam top süremiyor, adam geçemiyor, vuramıyor, pres yapamıyor ama forvet! Hem Henri hem Şahin! sınanmakla geçiyor ömrümüz!

TSemih61
29.03.2014, 15:13
Soner ne zaman ilk 11 başlayacak merak ediyorum. Zokora da Colman da berbatlar. Soner'i oynatmak için daha ne bekliyor Hami Hoca?

Emirhan Makul
29.03.2014, 15:15
Şahin akacak elazığ bakacak

Muhammet YILMAZ
29.03.2014, 15:18
Yusuf-Özer-Colman iyi oynarsa yeneriz yoksa bu maç berabere biter.

Muhammet YILMAZ
29.03.2014, 15:20
Soner antremanlarda ne kadar kötüki Şahin seçiliyor yerine

bordomavi1
29.03.2014, 15:20
olcanın yerinde yusuf denenmeliydi. ters kanatta olcanın yakaladığı başarıyı belki yusuf da yakalayabilir.

Courage
29.03.2014, 15:23
Haydi koçlar,heyyyt koçlar!!!

Alika87
olcanın yerinde yusuf denenmeliydi. ters kanatta olcanın yakaladığı başarıyı belki yusuf da yakalayabilir.

yakalayamaz, cünkü Yusufun teknigi Olcan'dan cok daha kötü. Driblingde topu fazla aciyor ayagindan, böyle ters kanat oynamasi mümkün degil.

DeAgLeMaNyAq
Şahin kanatta oynayacak muhtemelen zaten şimdiye kadar hiç forvet olarak oynamadı. Çok kötü oynarsa ikinci yarıda Adrian girer Özer kanada geçer. Kasımpaşa, Karabük ve Sivas önümüze geçti. İlk 5 hedefi için bu maçta 3 puan şart. Daha önümüzde Eskişehir ve Bursa deplasmanları ve puan kaybının olası olduğu GS maçı var...

Bud Spencer
Özeri kanata soneri ortaya cekecektin

Sahin denen kupeli capkinida gecerken bir bar' a birakacaktin

Sahin a yi oynatan zihniyetin bu takimda isi yoktur

carolo
29.03.2014, 15:28
kupa gelmeden neyin ligi neyin maçi bu yaziklar olsun ! iyice uyuttular bizi kivamina geldik

Emirhan Makul
29.03.2014, 15:28
Özeri kanata soneri ortaya cekecektin

Sahin denen kupeli capkinida gecerken bir bar' a birakacaktin

Sahin a yi oynatan zihniyetin bu takimda isi yoktur

Birde sallıyormuş 2 gol abi :D

F. Yıldırım
29.03.2014, 15:29
Hava baya rüzgarlı

Bud Spencer
29.03.2014, 15:32
Birde sallıyormuş 2 gol abi :D

Es son cicislere atmisti iki tane:)
Süper ligde? Galiba iki gol birden hayatinda atmamistir

Adem Akyüz'
29.03.2014, 15:33
Sivas maçını izlememiştim ve 4-0 kazanmıştık. Bu maçı da izleyemicem büyük ihtimalle. Yine aynısı olsun inşallah :)

Bud Spencer
29.03.2014, 15:34
Trabzon kümeye diye bunlar bagiriyordu gecen yil dogru hatirliyorsam?

Miserable
29.03.2014, 15:37
3 rakip de kazandı. Avantajı korumak lazım. Şahin ve Henrique'nin golleriyle alalım şu maçı:)

Cemalettin Taşkın
29.03.2014, 15:39
hamdi aslan yine kafadan sallıyor "Mehmet Nas Elazığın başarısında büyük pay sahibi" dedi. adamlar düşme hattında neyin başarısı?

karabük kasımpaşa sivas kazandılar hepsi üstümüzde şu anda berabere bile kalsak 8. sıradayız sanırım

beyaz forma giymiyoruzdur inşallah.

Şahini görünce Olcanın kıymetini anlarız herhalde

Bourceanu'nun olmaması kötü

haciosmanoglu
29.03.2014, 15:47
adrian gibi bir adam nasil yedek olur aklim almiyor. sahin mi kurtaracak su takimi acaba?

Uğur Gündüz
29.03.2014, 15:48
Elazığlılar üç sülük taktiğiyle maçı savaş pozisyonuna getirdiler. Sanki motive olmaları için böyle bir yalana ihtiyaçları vardı!

Courage
29.03.2014, 15:50
adrian gibi bir adam nasil yedek olur aklim almiyor. sahin mi kurtaracak su takimi acaba?

Adrian ve takım kurtarmak!

Yavuz Bektaş
29.03.2014, 15:50

adrian hani kasımpaşa karşısında saç baş yolduran 5 milyonluk kazık olan mı o gitsin ps3 oynasın kendi gücünü 109 yapsın

Emirhan Makul
29.03.2014, 15:51
Es son cicislere atmisti iki tane:)
Süper ligde? Galiba iki gol birden hayatinda atmamistir

Yıkıldım abi hahehaheha :) :D

Bu maçta bizi hallaç pamuğu gibi atarlar, adamlar küme düşüyor boru değil

1 farklı skor ile yeniliriz. Tahminim bu

Veysel
29.03.2014, 15:54
Kazanacagiz bu maci rahat olun

edimurphy_61
29.03.2014, 15:55
Batuhan oynarsa kesin atar

Hamza Milet
29.03.2014, 15:57
Elazigda savas havasi var
Kdmn hanzolari

SADECETRABZON61
29.03.2014, 15:58
İzleyinde biraz ders alın Trabzondaki taraftarlar : Elazığ Ovası Bozkurt Yuvası - Şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağırıyorlar..

Hamza Milet
29.03.2014, 15:59
Stadda Mehter marsi çaliniyordu azönce,
sonrasinda Sehitler Ölmez Vatan Bölünmez diye tezahürat yaptilar ..
Kendilerini bize Vatansever olduklarini anlatmaya çalisiyorlar galiba ilk maçta olanlardan sonra :D

Cagdas Topal
29.03.2014, 15:59
Tribünlerde Türk bayrakları çoğunlukta 😁

Trabzonspor !!!

Hamza Milet
29.03.2014, 16:01
Milli takim elazigda maç yapsa bukadar Türk bayragi olmazdi herhalde
Adamlar fena bilenmisler :D
Tmm tmm sizde Türkiyeyi seviyorsunuz

Courage
29.03.2014, 16:02
bayrağı bize karşı silah olarak kullanmak nerden çıktı kahpeler!!!

AnAKiN
29.03.2014, 16:03
haydi başarılar dileyelim.. hadiyin uşaklar.

Efsane-1967
29.03.2014, 16:03
Aykut simdiden basladi kodos.

Varlıbaş61
29.03.2014, 16:05
Milli takim elazigda maç yapsa bukadar Türk bayragi olmazdi herhalde
Adamlar fena bilenmisler :D
Tmm tmm sizde Türkiyeyi seviyorsunuz

Ne olmuştu ki ilk maçta ?

Bu Aykut ne zaman faul yapmadan kafa topu alacak merak ediyorum !

Bud Spencer
29.03.2014, 16:06
Yıkıldım abi hahehaheha :) :D

Bu maçta bizi hallaç pamuğu gibi atarlar, adamlar küme düşüyor boru değil

1 farklı skor ile yeniliriz. Tahminim bu

Ne yazikki katilmak zorundayim sana renkdas
Ligde kalma adina onlar icin cok önemli bir mac..cok zor olacak :-$

Hamza Milet
29.03.2014, 16:07
Ne olmuştu ki ilk maçta ?

Bu Aykut ne zaman faul yapmadan kafa topu alacak merak ediyorum !

Bizimkiler pkk disari diye bagirmis
elaziglilar öyle diyor

Varlıbaş61
29.03.2014, 16:09
Bizimkiler pkk disari diye bagirmis
elaziglilar öyle diyor

Eğer doğru ise ayıp etmişiz .. Ne gerek var bunlara !

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 16:09
Kasap Aykut...

A.Ali Karanis
29.03.2014, 16:10
Şu Aykut Demir'in hareketine..

Nihat Güneş
Aykut sen kasabin padisahisin Allah in kabadayi kiliklisi

Varlıbaş61
Şu Futbol özürlüsü Aykut da futboldan para kazanıyor ya , pes artık !!

Giallorossi
29.03.2014, 16:11
Faul yapmadan durduramiyoruz Real Elazigiyi

Nihat Güneş
29.03.2014, 16:11
Henrige agir siklete gecis mi yapmis yine bana mi oyle geldi

Travelair
29.03.2014, 16:12
Aykut'un transfer sürecinden bu yana düşünüyorum da deveye sormuşlar boynun neden eğri dalga mı geçiyorsun demiş

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 16:13
Takımın hücum adına en ufak bir planı yok sadece kontra veya duran toptan gol bulmayı hedefliyorlar...

Miserable
29.03.2014, 16:13
Sezon sonu 2 yabancı stoper düşünülmeli. Aykutla Yumluyla 4.lüğe 40 takla atarsın ancak.

Nihat Güneş
29.03.2014, 16:15
Valla Bu Yumlu Aykut un yaninda harbi Pique sayilir...

Joacivil
29.03.2014, 16:15
Takıma bak kendi sahasından çıkamıyor koca Trabzonspor

A.Ali Karanis
29.03.2014, 16:17
Link istemek ve paylaşmak yasaktır arkadaşlar.Uyarıya rağmen devam edilirse cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım.

Uğur Gündüz
Henriqe bu haftada izinli olsa iyiydi!

Varlıbaş61
Bu Henrique'den ne zaman kurtulacağız .. Bıktım bundan !

Nihat Güneş
Henrike net kilo almis yavas oyundan agircekime gecis yapmis... Ozer Bosi Colman Yumlu su ana kadar iyiler...

Mert'
Bu Aykut ne bôyle

Bud Spencer
29.03.2014, 16:18
Sahin nekadar yeteneksiz yahu

Bosingwa colman haric kimse oynamiyor

yaranozlu
29.03.2014, 16:18
Bu henriqueyi öldürmemiz mi gerek anlamıyorum. Eksik çıkalım daha iyi!

yaranozlu
29.03.2014, 16:19
Yusuf sol, şahin sağ oynasa daha iyi değil mi?

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 16:20
Henrique kötü ama 10 kişi oynatan Şahin...

Öznur61
Maçı izliyorum ilk yarı ama ikinci yarıya Allah kerim bu gidişle.

Henrique yine sığırlıkta sınır tanımıyor.!

A.Ali Karanis
Mehmet Nas çıktı Elazığspor'da.

Uğur Gündüz
29.03.2014, 16:21
Soner bu şahini de kesemiyorsa kendini kessin!

Doğan Keskin
atarsa özer ya da yusuf.......

carolo
takim hucumda colman ve zokora orta sahada huuma destek yok

Yavuz Bektaş
bi insan kendi kendini nasıl dusurur anlamıyorum

Nihat Güneş
Yusuf su oyun gorusunu gelistirmedigi surece en fazla Olcan in bi alt leveli olur... Sut pas tercihleri cok kotu malesef... Aldigi topla illa adamin yanindan gececek kafa surekli yerde...

edimurphy_61
Kanattakilerden gol beklentim "0" forvettekine hiç girmiyorum zaten bakalım nasıl gol atıcaz

yaranozlu
29.03.2014, 16:23
Biz eksik oynasak bize gol atarlar, bizimkiler topu kaleciye atıyor, o da zaman geçiriyor. Bizim kadar centilmenliğe gereksiz düşkün takım yok

Ertan1982
29.03.2014, 16:23
bu kadar dandik olabilir mi??bizde bir numara yok su ana kadar.

Joacivil
29.03.2014, 16:25
OLcan yoksa gol de yok

yaranozlu
Yusufu sağ oynatan hamiye helal olsun! Adam zaten kısıtlı iyice bitirdi adamı

A.Ali Karanis
Golü Colman zorla attırırsa attırır.Yoksa birşey olmaz.Şimdiye kadar takımda tek ayakta kalan oyuncu Bosingwa ile beraber.

Rıza ÇOLAK
29.03.2014, 16:26
Şahin diyor yav doğrumu duyuyorum yoksa yaşlılık belirtisimi?

Uğur Gündüz
29.03.2014, 16:26
Colman bu kadar iyiyken önünde Şahin yerine Adrian olsa iyiydi..

Varlıbaş61
29.03.2014, 16:31
Böyle duran top organizasyonu mu olur yahu ? Hiç mi akıllı topçu kalmadı !!!

kudu_61
29.03.2014, 16:33
colman özer çok istekli ama olcan yoksa gol atmak bir yana gole yaklaşmak bile ancak şutlarla olacak

Courage
29.03.2014, 16:33
Gökhan Alsan şu takımda niye oynamaz? Koy gitsin, belki bir gol atar özgüveni gelir. Kaybedecek neyimiz kaldı???

Joacivil
29.03.2014, 16:34
Şahin bile Trabzonsporda oynuyorsa benim hakkımı yemişler bunca zaman

Erdem35
29.03.2014, 16:34
takımı sadece ben mi beğendim :)

Cagdas Topal
29.03.2014, 16:35
Yusuf ne vurdu yaaaa

Trabzonspor !!!

kudu_61
ah beee güzel pozisyon olacaktı

A.Ali Karanis
Yusuf çok iyi kullandı frikiği be.

Henrique :(

danger00
özer yine 10 numara top oynuyor.

aynı pozisyonda oynayan adrian aklıma gelince bir ürperme geliyor

cihayan
29.03.2014, 16:36
Ilk on bes dakika haric oyunun kontrolu tamamen elimizde. Adamlara verdigimiz tek pozisyon yok daha. Colman uzun bir aradan sonra gole donuk kalitesine yakin bir oyun oynuyor. Sonucta eksikliklere ragmen takim oyunu oynamaya calisan bir Trabzonspor var. Bosingwa, Colman, Ozer fark yaratan oyuncular.

Once Ozer, simde de Yusuf'un sutlarini kaleci parmak ucuyla cikartti.

Nihat Güneş
Ozer cok iyi helal... Ysuf iyi vurdu 1461 te boyle frikik golleri vardi, Henrike kalede kaleci varken gol atamaz :)

Uğur Gündüz
Kardeşim kendiniz vurun, henrinin gol atma ihtimalinden fazla ihtimal var!

yaranozlu
29.03.2014, 16:37
Henrique sövemiyorum artık sana, ofsaytte de değildin

Giallorossi
Ofsayt olsa bile adam bunuda atamadi :)

Cemalettin Taşkın
aykut bir tek sarı kart gördüğü pozisyonda faul yapmadı. bu tff nin hakemleri kafasına göre takılıyor.
bir tek özer var takımı hareketlendirecek.
hala bilica bizden top çalabiliyor o kadar yetenek yoksunuyuz.

edimurphy_61
Henrique yi gelmesine sebep olan kişi allahından bul iki yakan bir araya gelmesin

Cagdas Topal
Henri oradan holün var mı bi git işine yaaa

Trabzonspor !!!

Varlıbaş61
29.03.2014, 16:38
Delireceğim arkadaş .. Bu kalası nerden bulduk getirdik !!

Cemalettin Taşkın
aykut bir tek sarı kart gördüğü pozisyonda faul yapmadı. bu tff nin hakemleri kafasına göre takılıyor.
bir tek özer var takımı hareketlendirecek.
hala bilica bizden top çalabiliyor o kadar yetenek yoksunuyuz.

hami de şahin sever çıktı haminin başını da şahin yiyecek

yaranozlu
Adam dalga geçiyor

Ali İhsan
Erken gol yemezsek Şahin'in yerine bir Adrian hamlesiyle maçı alabiliriz.

cihayan
29.03.2014, 16:39
takımı sadece ben mi beğendim :)

Bence de takim iyi. Sonucta son 5 haftadir kendi sahasinda cok zor puan kaybeden ve kume dusmemek icin puana acil ihtiyaci olan bir takima karsi oldukca eksiklikleri olan bir takimla oynuyoruz.

Uğur Gündüz
29.03.2014, 16:39
Bu şahini kim futbolcu diye almışsa ....

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 16:41
Şahin fena hayal kırıklığı bu kadarını beklemiyordum...

yaranozlu
Hamiden de umudu kestim bu maç. Yusuf sağ, şahin sol. İkisi de kapasitelerinin çok altında

Cemalettin Taşkın
Bu şahini kim futbolcu diye almışsa ....

şahini hami çok istedi birde Trabzonlu sanırım.

Cagdas Topal
29.03.2014, 16:42
Bı da ofsayt değil gibi duruyor

Trabzonspor !!!

Hamza Milet
evet 9 kisi oynuyoruz
sahin enrike bir ...... ////////////]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Courage
ahhh nasıl kaçtı!

yaranozlu
Hakem şaka gibi onun bunun çocuğu

Varlıbaş61
Ayağına tüküreyim Yusuf !! Kapattığı köşeye vuruyor !!

Nihat Güneş
Bekledigimden iyi oynuyoruz yqnliz :) Emre Adrian girerse ilerde daha etkin olabilir takim. SAHIN henrige etkisiz..

Cemalettin Taşkın
bu pozisyonu atmalıydık kötü oldu pozisyonlar geliyor kaçıyor karambole bir gol yiyeceğiz diye korkuyorum

cihayan
29.03.2014, 16:43
Yine cok onemli bir firsati kurtardi kaleci.

kudu_61
adam 2.05 yerden oynayın veya kornerleri dışarı kullanın

Giallorossi
Colmanin pasi yari yoldu duracakti neredeyse

Öznur61
Yusuf atacak bugün inşallah hadi !