PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 Kasımpaşa | STSL 26.Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3]

vala61
21.03.2014, 22:05
arkadaşlar lütfen etmayın bizim gadromuz yederli

ozzy!
21.03.2014, 22:05
Zokora, Adrian, Janko, Colman. Defolun gidin artık yeter.

Nihat Güneş
21.03.2014, 22:06
Olcan in son hareketler genelde problemli ama onun kadar da isteyen yok Ozer ve Borce yoklugunda... Kasimpasa defansi gercekten rezalet su takimi eksiksiz ve ceza almadigimiz bi macta yakalasaydik fark yapardik eminim... Bource ve Ozersiz malesef takim ciddiyetini kaybediyor gaz veren taraftar da olmayinca ...

Dip.Ing.Mag.
21.03.2014, 22:07
Olcandaki psikolojiyi hırslı olan ve gerçek manada futbol oynamış biri anlar ancak. Yanındaki bidonlar bir şey yapamayınca o da kahramanlığa soyundu en son ona laf edin evet özellikle son pozisyonda vermesi gerekirdi Yusuf'a pası ama adam kırk pas attı birine dokunamadılar

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

M. Akif Yücesan
21.03.2014, 22:08
Sağ ayakla orta yapamayan Olcan sağ açık olduğu sürece 100 tane forvet alsan ne olacak? Bu maçta sağ kanattan kaç orta gördünüz? Ben sadece 1 tane hatırlıyorum onu da Bosingwa yaptı. Janko birinci sınıf forvet değil ama bütün toplar adamın zayıf olan sol ayağına geldi çünkü ortalar sadece soldan geliyor.

Henrique'yle Janko'yu kıyaslamayı da bırakın artık. Janko en azından gol vuruşu yapmayı bilen bir oyuncu, Avusturya milli takımda sürekli golü var adamın. Henrique sadece sahada capoeira yapıyor, izleyin görürsünüz :D

vala61
21.03.2014, 22:10
millet size uzun zamandan beri gözlemlediğim bi tespiti de söyleyeyim bizim takım sürekli kanatlardan köşeye iniyor ama ne orta açmasını bilen var ne de gol atmasını bilen

Tuğrul
21.03.2014, 22:10
Şota ofsayt taktiği yaparak maçı bize hediye etmek istedi.

Fakat oyuncularımız pozisyonları cömertçe harcayarak ve final paslarındaki beceriksizlikleriyle bu ikramı geri çevirdiler.

murat3861
21.03.2014, 22:11
Ben olcanın bencilliğine hak veriyorum.janko ve yusufa pas verse ne olur? En azından kendisi arada gol atıyor.takımın en golcü oyuncusu.ben olsam ben de pas atmazdım,bunlara.bir de hamiyi hemen bitirmeyelim.aynısını Tolunaya yaptık,belkide beklediğimiz büyük rotasyon gerçekleşecekti.eğer takımı Avrupa kupalarına taşırsa seneyede hocamız hacmi olmalı.bu şansı bence hakediyor.

Fatih Özkan
21.03.2014, 22:11
Etmediğim küfür, girmediğim günah kalmadı...
Başım çatlıyor sinirden!
Janko'ya ettiğim küfürler burdan köye yol olur...

carantinas
21.03.2014, 22:12
maç tamamen Janko nun beceriksizliği yüzünden berabere bitmiştir net.

61baron61
21.03.2014, 22:13
bu janko nedir böyle ...bu adamlari kim buluyo getiriyo

61baron61
21.03.2014, 22:14
cok aramislarmi bu adami

Doğan BULAT
21.03.2014, 22:14
Adrian ve Janko'ya hiç etmediğim kadar küfür ettim. Olcan hırsına lafım yok ama her golü sen atmak için uğraşma artık..,

Kendinize değil takım için oynayın

Bugün golcümüz olsaydı bu maç bizimdi.

İHO inadın yüzünden bu takım bu durumda bir golcü almak bu kadar mı zordu?

Tez zaman da defolup gidersin inşallah

Yavuz Bektaş
21.03.2014, 22:15
inşallah istanbul mitinginde iho forvetimizi acıklayacak
janko 7m adrian yaklaşık 10 m luk kazık bilin bakalım maç niye berabere bitti
neyse sitrese gerek 1-2 miting yaparız hallolur işler

Sefaenes
Ya paftan forvet alinsa oyniyamazmi eskiden 17-18 yasindakiler sans bulurdu

Mert Oğuzlu61
Sağ ayakla orta yapamayan Olcan sağ açık olduğu sürece 100 tane forvet alsan ne olacak? Bu maçta sağ kanattan kaç orta gördünüz? Ben sadece 1 tane hatırlıyorum onu da Bosingwa yaptı. Janko birinci sınıf forvet değil ama bütün toplar adamın zayıf olan sol ayağına geldi çünkü ortalar sadece soldan geliyor.

Henrique'yle Janko'yu kıyaslamayı da bırakın artık. Janko en azından gol vuruşu yapmayı bilen bir oyuncu, Avusturya milli takımda sürekli golü var adamın. Henrique sadece sahada capoeira yapıyor, izleyin görürsünüz :D

janko sol ayak zaten.

Cangele
21.03.2014, 22:16
Olcandaki psikolojiyi hırslı olan ve gerçek manada futbol oynamış biri anlar ancak. Yanındaki bidonlar bir şey yapamayınca o da kahramanlığa soyundu en son ona laf edin evet özellikle son pozisyonda vermesi gerekirdi Yusuf'a pası ama adam kırk pas attı birine dokunamadılar

Hocam Olcani elestiriyorsak en azindan adamdan bir beklentimiz var, bu adam birseyler yapabilir diye. Janko'yu kimse elestirmesin. Bu adami hangi akilli getirdise artik. LigTv yorumcularinin bile Janko'dan beklentileri varmis. Bu adamlar bile futbolu yeterince takip etmiyor. Janko bizim Hollandanin FC Twente takimin forveti iken ilk 11 de yerini alt yapidan Luuk de Jong'a kaybetti, cünkü o genc daha iyi futbolcudu, takimi daha iyi oynatiyordu. Twente'den gözden düsmüs adami sen gel Trabzonspor'a transfer et her türlü olmayacak meziyetleri ara bu adamda, olmazki. Zaten MRA Süperligin en defansif oyununu oynuyordu, Trabzonspor ileride bulunacaktida, ceza sahasinda kalabalik olcaktida Janko son vuruslariyla golleri sirayalayacakti.
Adamdaki tek meziyet son vurustu ondan bile eser kalmamis, bitmis adam. Bu adamdan daha ne beklenirki?

Lazrandir abimizde problemin bir tarafina isik tutmus.

carantinas
21.03.2014, 22:18
Bence başkan okay karacan olsun.

signal
21.03.2014, 22:18
puan kaybının asıl nedeni anadolu kulüpleri gibi aldığımız futbolcuyu "bize karşı oynayamaz" maddesini kabul eden ve bu takıma bir forvet alamayan bizi Janko'ya mahkum eden yönetimdir

61baron61
21.03.2014, 22:19
jankoyu akyaziya kazik diye dikin ..kafa topu alamayan kazik...
janko forvet oynuyo ama sagdan soldan orta gelmiyo
zeki yavru napacak macimi alacakti o niye girdi ...kim Verdi ona 61 i

bu nedir ya allahim kafayi yicem

cakalkerem
21.03.2014, 22:20
son yarım saati izleyebildim..

Olcan bu takımda tek ben varım demek istiyor herhalde...

Bu kadar bencilce oynanamaz.

yanında bomboş adam var 3 kişiyi gececek..

maçı katletti...

artvints
21.03.2014, 22:20
janko sol ayak zaten.

öyle bir sallıyor ki sol ayağını, sağ ayaklı mı acaba diyorsun, beyni ayaklarına hükmetmiyor.

Tolga Okumuş
21.03.2014, 22:23
Yusuf'a, gel sadece 2 dk ayakta dur deseler, bir şekilde becerip düşer.
Bu kadar titrek olunmaz yahu!!

seçuk
Takıma hiçbir katkısı olmayan yalaka İHO bir de rajon gereği bir madde olmaksızın Özeripynattırmıyor. Al sana o zaman. Hala Colmandan Adriandan umudu olan varsa gitsin Eskişehiri falan izlesin onların kadro kalitesi cok daha iyi. Futbol izleme umutları cok daha yüksek olur. Başta başkan sıfatlı yalaka İHO sonra da topyekün COLMAN-ADRİAN-ZOKORA-JANKO-MALOUDA gonderilmeli yerlider de var tabi. Olcan onur mustafa bosingva yusuf özer alex soner dısında herkes gönderilebilir.

61baron61
futbolu neden bukadar zorlastiriyorlar ...cevir topu bosluk buldunmu gönder ..topu Alan gidio Garantie oynayan yok ...barca

signal
21.03.2014, 22:24
Olcana boşuna yükleniyorsunuz , adamın kredisi var, bugüne kadar olcan ve onur haricinde kim oynadı bu takımda,
özgüveniyle pas vermedi ve kendi vurdu bu kadar abartmayın . olcana gelene kadar bir sürü faktör var.

Doğan BULAT
21.03.2014, 22:26
İHO Allah seni bildiği gibi yapsın..

Aylarca transfer yapıyoruz yapıcaz yaptık derken Jankoyu son dk takımda tuttunuz..

Yemin ediyorum iğreniyorum bu yönetimden.

Bunların alayı karı adam değil hiçbiri

Trabzonspor için fedakarlık yapacak adam lazım bize

Kendini düşünen it lazım değil

seçuk
21.03.2014, 22:27
Tolunay gecen yıl teşhisi koydu receteyi yazdı. Bunlar gelip ne yaptı baktılar beceremeyecekler tolunayı yollayıp kukla MRA'ı getirdiler ki istediklerini yapsın. 3 yıldır rezil olan takım hiçbir onemli takviye olmadan aynen devam ediyor. Şimdi aynı reçeteyi Hami yazıyor ve bu yonetimin boyle birolaya girmemesi lazım. bir yılımız boşa gitsin onemli degil. Onemli olan bu yonetim gitsin ve gelecek olan yonetim adam akıllı planlama ile bu işleri yapsın. Borç harç masal. başarı için risk gereklidir herzaman. Riske girmeden başarı gelecektir.

Dip.Ing.Mag.
21.03.2014, 22:28
Yusuf'a, gel sadece 2 dk ayakta dur deseler, bir şekilde becerip düşer.
Bu kadar titrek olunmaz yahu!!

Yusuf beni şoke etti içine Volkan şen kaçmış ve çok inatçı çıkmıyor bir türlü! Çalım atamıyor, ayakta kalamıyor ikili mücadelelerde, adam eksiltemiyor, şut çekemiyorrr eeeee Sabri bile daha iyi valla hiç olmazsa yere düşmüyor sürekli

Mert Oğuzlu61
21.03.2014, 22:30
hayat çok garip gerçekten, janko gibi sıradan bir insan futbolcu oluyor, üstelik bu kalas haliyle forvet oluyor ve futboldan dünyanın parasını kazanıyor... kim inanırki şu adamın yılda 1.5m euro kazandığına ? almanya 5. ligine yolla adamı top toplayıcı bile yapmazlar.

ondan daha ilginci, halı saha hepimiz oynuyoruz işte izliyoruz, görüyoruz. şahinler, batuhanlar felan bunlar yılda 700-800 bin TL civarı kazanıyor. halı sahada döve döve takımdan kovulacak adamlar bunlar ama kazanıyor adamlar işte.

hepsindende ilginci adrian diye bir oyuncu var ve bu adam için halı saha topçusu yakıştırması dahi yapmak istemiyorum çünkü bu herif topçu felanda değil ama bonservisine 5.2m euro veriliyor, jaja gibi adam 4.5m euroya resmen araplara iteleniyor ve daha fazlasını verip polonyada orta sıralara oynayan bir takımın sıradan oyuncusuna tarihi bir bonservis ücreti veriliyor, transfer ediliyor.

hayatta çok ilginç ama bizim kulüp hayattanda ilginç.

Dip.Ing.Mag.
21.03.2014, 22:31
Şu yönetimi seven bir Allah'ın kulu var mıdır acaba ama ne hikmetse hala utanmadan orda duruyorlar rezilliklerine rezillik katılıyorlar taraftarın sesine kulak vermeyen kendi ideolojileri uğruna mücadele edenlerden bir fayda gelmez reziller sürüsü

seçuk
21.03.2014, 22:32
Kimse oyunculara sallamasın domuzun buyugu belli. Miting bittiyse gelmiştir maça.

Yaşar
21.03.2014, 22:32
Maçın başındaki pozisyonlardan bir tanesi gol olsa Sivas maçı tarifesine dönecek olan maçı zorla 1 puanla kapatıyoruz, bize Henrique yi bile aratanlara selam olsun.

seçuk
21.03.2014, 22:33
Maçın başındaki pozisyonlardan bir tanesi gol olsa Sivas maçı tarifesine dönecek olan maçı zorla 1 puanla kapatıyoruz, bize Henrique yi bile aratanlara selam olsun.

Ciddi anlamda Henriyi aradı gozelrim. Bu macta atmasa attırrıdı kesinkle.

Muhteva
21.03.2014, 22:37
Bağırmaktan boğazlarım tahriş oldu zaten mideden rahatsızım bu kadar sitresle temelli yatağa düşecem yakında..!

Ulan bir kaçar,iki kaçar da o kadar pozisyonu nasıl becerip kaçırdınız o Jankoya bütün kahve selamlarını yolladı bir adam bu kadar futbol özürlüsü olurmu ya..!

Keşke Emre olsaydı bugün en azından 2 gol atmıştık..

Doğan BULAT
Kasımpaşaya verdiğin sözü değilde taraftara verdiğin sözünü tutsydın başkan..

Belki az delikanlı olurdun gözümde..

Karıdan farkınız yok..

Bu takım sizin söz veripte yapamadığınız işlerden bu hale geldi..

Trabzonsporun en büyük düşmanı Trabzonlular..

Courage
Sezon başı ,sezon ortası burada kıçımızı yırttık FORVET ALIN ,FORVET ALIN , FORVET ALIIIIIINNNNN diye.

Allah kahretsin. Koca takım öyle yada böyle kapasitesini zorlayarak(!) kalenin önüne defalarca geliyor ...topu bir tık yapıp kaleye sokacak adam yok.

Kaç maç böyle gitti ,kaç maç? Yazıklar olsun.

Courage
21.03.2014, 22:39
Ayrıca o Adrian denilen futbol fukarası denyoya büyük topçu diye arka çıkanlara selamlarımı yolluyorum.

Öznur61
21.03.2014, 22:46
Janko maçı katletti.Eğer ilk başlarda ki pozisyonları değerlendirebilseydi sonuç bambaşka olurdu.O pozisyonlardan birini sığır dediğimiz Henrique bile atardı..
Ey gidi....

Tolga Okumuş
21.03.2014, 22:47
Futbola tepki olarak kuruldu sanki bu takım !

gurur6134
21.03.2014, 22:47
colman adrıan zokorodan topcu olmaz...jankoda forvet falan degıl..burcu nıye oynamadı anlamadım bu macda..

Yaşar
21.03.2014, 22:49
Şimdi bir soru sormak istiyorum.
Henrique öküz ise, Janko nedir?
Düşündüm, düşündüm cevabını bulamadım.

arahna
21.03.2014, 22:50
janko bence kasıtlı olarak gol atmadı
resmen ihanet içinde
kesinlikle kadrı dışı kalmalı
zeki yavru bile oynasın forvette janko oynamasın
buna sabredip inanan yönetim hoca antrenör kim varsa yuh diyorum

arahna
21.03.2014, 22:51
Şimdi bir soru sormak istiyorum.
Henrique öküz ise, Janko nedir?
Düşündüm, düşündüm cevabını bulamadım.

henri 24 yaşında ve furboldan beklentileri var
elindne geleni yapıyor.. kapasite o kadar
janko ihanet ediyor
blerek oynamıyor
intikam alıyor aklı sıra

zafercalikoglu
21.03.2014, 22:52
anlaşıldıki yedek kulubesi en kötü lig takımlarından biriyiz,4.cilik bile çok iyi derece bu kadro yapısı ile,tosuncuğumuz bile 5 şahin 3 janko eder,malaesef bu ligde en kötü forvet hattı bizde,olcan forvet değil,bu arada,

zafercalikoglu
21.03.2014, 22:53
hami hoca, janko-zeki değişikliği yaparak "ben teknik direktör olamam , zaten lisansım da yok " diye açıklamaya yer bırakmaksızın kabul etti.

kimi alsaydı,kadroya

Yaşar
21.03.2014, 22:53
Zeki Yavru Hami hoca ile bambaşka.
Juventus maçında sol bek, bu maçta ön libero oynadı.

gurur6134
21.03.2014, 22:59
burcu nıye oynamadı bırı bana soylesın..

Mehmet BAL
21.03.2014, 23:01
Kasımpaşaya verdiğin sözü değilde taraftara verdiğin sözünü tutsydın başkan..

Nokta

seçuk
21.03.2014, 23:01
Yaw beyler az mantıklı konuşalım Jankoyu gorduk yedekler de belli. Jankoyu cıkarsan adrianı cıkarsan kim alacaksın ya soner ya zeki ya gokhan. Şu anda al birini vur otekine. hepsi bir zaten.EEE hoca ne yapsın şimdi. Ozeri oynatamıyor paşamız İHO sayesinde. Alex sakat. Malouda fos. adrian colman janko rezalet. eee adam ne yapacak ki. Gecen yıl yapılması gereken değişim yapılamadı ve bu kadro da cok kelle alır net.

Sacit
21.03.2014, 23:03
hami hoca, janko-zeki değişikliği yaparak "ben teknik direktör olamam , zaten lisansım da yok " diye açıklamaya yer bırakmaksızın kabul etti.

maçın özeti bu işte..

janko ne kadar gol kaçırsa da 90 dk sahada olması lazımdı. çünkü başka forvetin yok. bir uzun top gelir belki gol atardı. janko'yu çıkar zeki'yi al bu ne demek ? Trabzonspor ne hale düştü, avni aker'de 4-0 kazanacağı maçta rezil oluyor. Bu kulüp sabote ediliyor, hem de göz göre göre..

cakalkerem
21.03.2014, 23:07
henrique yi aradık galiba

Sacit
21.03.2014, 23:11
Trabzonspor'da tarihi boyunca bu kadar iğrenç kepaze bir yedek kulübesi hatırlamıyorum. Yedek kulübesinde skoru değiştirebilecek kaliteli bir oyuncun yok. zeki yavru'dan tut, soner'e kadar hepsi çöp..

Arda'
21.03.2014, 23:11
http://image.iha.com.tr/Contents//2012/11/07/HaberDetayi/IHA_20121107_247432.jpg

Üşüyoruz reyiz

cakalkerem
21.03.2014, 23:12
bu neredeydi be..

adamı arar olduk

emre de yok..jankoa muhtaç kaldık..

hah şahin de harikaydı iyi çakmışlar bize...

Dip.Ing.Mag.
21.03.2014, 23:33
bu neredeydi be..

adamı arar olduk

Şahin yerine cicişleri alsaydık keşke

Berat Akçay
21.03.2014, 23:37
bu neredeydi be..

adamı arar olduk

Çocuğu olduğu için izinliydi, aradık bugün

Emirhan Makul
21.03.2014, 23:47

Ne diyo ? Nasıllarmış ? Kaç kilo doğmuş çocuk ?

Muhammed Ayaz
21.03.2014, 23:49
ulan janko bize henrique yi arattınya sana helal olsun senin yerine kalenin önüne odun koysaydık çarpıp girmişti maçı almıştık !

orhan42
22.03.2014, 00:01

:D:D:D:D Takım olarak gözlerimiz aradı demek istedi galiba .... :D

Süleyman Baykan
22.03.2014, 00:09
Bourceanu neden oynamadı maçta sakat mı yoksa Hami Hocanın tercihi mi eğer öyle ise Hami Hoca futbol kariyerine ve bilgisine gölge düşürür bu takımda 2 yabancı oyuncu var Boss ve Borce gerisini salıverin gitsin.

Şimdiden;

1 Forvet
1 Stoper
1 Sol bek
1 Merkez Orta saha
1 On numero
1 Kanatlarda oynayabilen yisyiri zenci

Bunlar sadece yabancı alınması gereken oyuncular 4-5 yerli oyuncuda şart yoksa bu takımdan hiç bir cacık olmaz 4-5 oyuncu var gerisi kofti.

anth
22.03.2014, 00:23
Bu yoklukta Henrique'ye izin vermek ahmaklıktır...

Forvetsizlikten kaç puan kaybettik acaba...

Her puan 100 bin euro...

Tayfun Aydın
22.03.2014, 00:28
Maçın özetini şimdi seyrettim de bunlar nasıl kaçmış anlamadım. Defansta verdiğimiz pozisyonları amatör takımlar vermez.

Olcan a kimse kızmasın o pasları verse sonuç belli en azında kendisi vurmuş ki takımda topa tartışmasız en iyi vuran adam. Herşeyini koyuyor sahaya daha ne istiyorsunuz.

Berat Akçay
22.03.2014, 00:29

:D :D Güldürdün Sultan

Tayfun Aydın
22.03.2014, 00:29
Bourcenau neden oynamamış onu da anlamadım. Bu takımın orta sahası belli

------Bourcenau-------Zokora(Colman)------
----------------Özer-------------

gerisi hikaye.

signal
22.03.2014, 00:31
kimi alsaydı,kadroya

Orta sahaya bir oyuncu alırsın, isim önemli değil. zeki neyin nesi.

Yanko berbat bile oynasa son dakikalarda doldur boşatla pozisyona girebilirsin elinde başka alternatif yok. Dikkat ederseniz son dakikalarda bir iki orta geldi ceza sahasına ama nafile boşa gitti.

Berat Akçay
22.03.2014, 00:34
Oyuna Soner yerine Zeki giriyor ? Soner'e de yazıklar olsun

Emirhan Makul
22.03.2014, 00:40
burcu nıye oynamadı bırı bana soylesın..

Abi özel günüymüş ondan oynayamamış :(

memmedaga
22.03.2014, 00:52
Janko Henriqueyi çok aratıyor...

Henriquenin geçen hafta özellikle Olcana duvar olması çok umutlandırdı beni.

Janko ! adamın gol kaçırma şansı bile olmadı.

Gol pozisıyonuna bile giremeyen forvetin yerine pozisyona girip azda olsa atma ihtimali olan adamı tercih ederim!!!

Beklere ileri çıkmamasını MRA tembihliyor sanıyordum ama Hami hocada ya anlatamıyor yada oda bilmiyor.

Bekler kanatlardan bindirmek zorunda! gerektiğinde verkaçlarla sıfıra inip orta açma gerektiğinde ceza sahasına katetmeleri gerekiyor.

Bunu Hamza hoca biliyor Akhisar uyguluyorsa biz neden yapamıyoruz?

Mesele kadrodan çok bu basit doğrularda

2.5 senedir

Duran topları verimli kullanamıyoruz

Bindirme yapan veyahut yapabilen bekimiz yok

meselenin özeti budur...

Berke6198
22.03.2014, 00:52
Ben Soner'in yerinde olsam o kulübeyi terk ederdim.

Hami resmen Soner'e dolaylı yoldan, "aaa sen burda mıydın ? Kusura bakma kardeşim görmemişim." dedi.

Kendini böyle zor bir günde bile oyuna sokturamıyorsa ciddi anlamda bunun üstüne kafa yormak gerek...

Fatih Birinci
22.03.2014, 00:58
Bukadar gol kacmaz ya...colman tam dansöz resmen karı gibi oynuyo...olcana kimse laf atmasin isteyen ugraşan tek adamdi....adrian resmen allahsiz .....yusuf daha 1000 firin ekmek yemesi lazim....mustafa akbas dan iyi bir baleci olur dönüp duruyo...zokora iyi bir takimda ön plana cikar...janko allahin sıgırı nerden geldin trabzona?

Fanatik34
22.03.2014, 00:59
Aykut´un 1 milyon €, Soner´in 1 milyon Dolar kazandigi bir takimdan ne bekliyorsunuz???

Yaşar
22.03.2014, 01:22
Kulübede Soner varken oyuna Şahin ve Zeki Yavru giriyorsa bunu Soner düşünecek, 4 tane hoca gördü, sonu hep aynı oldu.
Bence suç hocalarda değil.

sasort
22.03.2014, 01:28
ya arkadaşlar dün yabancılar deyince bana kızdılar

janko henrique zokora malouda hatta adrian bile gitmrli

bamabayı unutmayalım birde

kalması gerekenler colman alex bosigwa bunlarda bu yabancıları göndermek için çuval ile para veriyoruz

sadece üstekiler gitmeli

takım forvet yok diye bağırdı bu takıma bir forvet alamayıp bizi bu durumlara düşürdüğü için minnettarız

cisse dembaba kim istedi yıldız forveti bize sıradan bir forvet alsaydınız bugün şu rezilliği izlemezdik

Sefaenes
22.03.2014, 01:32
Kulübede Soner varken oyuna Şahin ve Zeki Yavru giriyorsa bunu Soner düşünecek, 4 tane hoca gördü, sonu hep aynı oldu.
Bence suç hocalarda değil.

tamamda ayni hocalar Emreyi bile oynatmadi Emre super forvetmi asla ama elimizdeki cöplerden en iyisi en azindan aynisini zamaninda Onurada yaptilar inatla oynatilmadi bize gelen hoca ne kadar kazma varsa onlari kazanmak icin 11 de oynatirlar. Yöneticilerde nedense ayni kafa deki gelir kadro yeterli der deki transfer etmes Burak varken bile burada cogu genc forvet forvet derken yönetim duymadik görmedik i oynuyordu

yatara
22.03.2014, 01:41

sanki cocugu henriquemi dogurdu da dogum izini kulaniyor, diyelim izin verdin gitsin pazar gece dönsün carsamba aksam

tristram
22.03.2014, 01:54
takimin golcusu janko 10 numarasi adrian..sonuc gayet dogal hatta iyi bile sayilabilir.bu yoklukta henriqe'ye dogum izni veren
muhtesem beyinleri de kutlamak gerekiyor.allah kimseyi yoklukla sinamasin, takim henriqe'yi aradi otesi yok artik.

AhmetG.
22.03.2014, 02:05
bugün henriqeyi aradık resmen taş yağacak :):)

Taner Gündoğdu
22.03.2014, 08:56
son dakikalarda kullanılan iki duran topta hücuma katılan oyuncularımızın cezasahası çizgisinin 10 metre dışında kümelenmesini bana biri açıklayabilir mi?

hodlu
22.03.2014, 10:52
Hami bu işi başarabileceğini göstermiştir. Onun içindeki Trabzonspor aşkı, başarma isteği bunu gösteriyor. Kariyerindeki başarıların ona sağladığı saygıyı takıma yansıtması en büyük avantajı. Sadece ona güven ve aldığı her karara uyulması gerekiyor. Hepimiz İstanbul takımlarının başındaki kariyerli yabancı hocaların ne saçmalıklar yaptıklarını görüyoruz. Son örnek Manchini. Takım sahada sürünüyor adam ayaklarını uzatmış keyif yapıyor. Renktaşlar hami dün gece kaçan gollerde nerdeyse ağlayacaktı. Gelin hep beraber Trabzonspor tarihinin gol kralına destek olalım...

Rıza ÇOLAK
22.03.2014, 10:55
son dakikalarda kullanılan iki duran topta hücuma katılan oyuncularımızın cezasahası çizgisinin 10 metre dışında kümelenmesini bana biri açıklayabilir mi?

konken partisi

hodlu
22.03.2014, 10:59
Bakın Soner Trabzonspor takımında asla banko oyuncu olamaz. Soner kusura bakmasın ama kız futbol takımı oyuncusu gibi geliyor bana. Bu arada Janko değil de sahaya Şahin ile çıksaydık 30 dakikada maç 3-0 olmuştu. Ama bunu bilemeyiz o zaman da hepimiz Hami'yi yerden yere vururduk. Janko varken Şahin oynatılır mı diye... İşte bu örneklerden mukabil saha tertibini biraz Hami'ye bıraksak bence gelecek daha aydınlık olacak....

kncyalcin
22.03.2014, 11:12
Dünkü maçta sadece iyi bir santraforumuz olsa maçı kopartmıştık. Buna benzer en az 3-4 maç var. Bu takımın yerli sorunundan önce yabancı sorununu çözmesi gerekiyor.
Janko, Henrique
Adrian,Malouda
Colman, Zokora
Bamba 7 tane yabancımız sene sonunda bir şekilde mutlaka gönderilmeli.
Şu saydığım oyuncuların yerine iyi birer oyuncu kadromuz olsa bugün başka şeyler konuşuyor olurduk. Bize önce iyi bir kadro dizayn edecek yönetim ve hoca gerekiyor. Ya da yapılanma..
Takımın hala bir stopere, solbeke, ortasaha oyuncusuna, sağ kanada ve forvetlere ihtiyacı var.
Takımda oynayabilecek yabancı oyuncumuz Boss ve ehh işte Alexandru. Yerli kalitesi zaten düşük. Bu seneyi iyi oyuncular katarak geçiremezsek sonumuz yine hüsran olacak.
Yerli transfer listesi:
Sağbek: şener/cenk ahmet, cavanda
solbek: ishak doğan/aaron cresswell
ortasaha: tolgay arslan,tolga ciğerci/saleh gomaa
sağ kanat: james forrest, yeni n'gbakoto/serdar gürler
santrafor: diafra sakho, asamoah gyan
forvet arkası: marco fabian gibi komple bir takım oluşturmak lazım.

hodlu
22.03.2014, 11:24
Borce sakat olduğu için oynamamış. Zeki bu takımın oyuncusu hepiniz artık kabullenin. Sezon sonu Hami kalırsa onu da yeterli görürse takımda tutar. Kimin oyuna girip çıktığı bu kadar ağır eleştirilmez bence. Soner olayı çok büyütülüyor onu da anlamıyorum. soner ne oynadı da hepiniz hayran kaldınız. Bende bu takımın her maçını izliyorum. Ama Sonerde bir gelecek göremiyorum. Teknik bir oyuncu ama büyük takım oyuncusu değil maalesef....

Murat Keçeci
22.03.2014, 15:10
Zorunlu sebeblerden dolayı kadro değişimi direncimizi biraz düşürsede maçı kazanma olasılığımız k.paşadan daha fazlaydı fakat son hareketlerdeki bencillik ve beceri eksikleri buna engel oldu.

İki takımın onbirlerinin fiziksel dirençlerin düşük olması nedeniyle orta sahalar çok kolay geçildi bu da bol pozisyon ortaya çıkardı ama iki takımda golü bulamayınca, ikinci yarıda hem motivasyon hemde fiziksel düşüş,düşük tempoda pozisyonsuz bir süreci beraberinde getirdi.

Maçın iyisi olarak Olcanı hayal kırıklığı olarak da jankoyu gösterebiliriz.Janko geldiğinden beri belkide kendi stiline en uygun pozisyonları bulsada geçmişten gelen pas tutmanın tutukluğunu yaşadı.

Maçta iyi yaptığımız şey olarak kanatları kullanma isteği gösterebiliriz.Bireysel hatalar önceki maçlara oranla daha azdı ve gol yemedik ama bu durum yanıltıcı olabilir k.paşanında düşüşte olduğu, motivasyon sorunu çektiği bir gerçek o yüzden bu maçta gol yemememiz yanıltıcı olabilir.

Mutlaka takım direncini daha yukarılara çıkartmalıyız,ikili mücadelelerde daha güçlü olmalıyız.90 dakika olmasada zaman zaman oyun içinde sert,istekli pres yapabilmeliyiz, yorulduğumuz dakikalarda ise ayağa etkili pas yaparak oyun içinde aktif dinlenerek topun kontrolünün bizde kalmasını sağlamalıyız.

BlackPanther
22.03.2014, 15:31
Jankoyu bu takıma getirende oynatanda Trabzonspora hainlik yapıyor.

Janko zaten direk gibi. Ama oraya ağaç dikseydik o pozisyonlar gol olmuştu.

Adam resmen Trabzonspora hainlik yaptı. Bu adamın yerine Hami bu ilerlemiş yaşıyla sahaya çıksaydı biz galip gelmiştik.

grigandalf1967
22.03.2014, 16:33
Janko bamba adrian henriko maluda zokora ve Colman sezon sonu gönderilip 3 tane kaliteli yabancı alınırsa takım düzelir...

Cafer Bulur
22.03.2014, 16:46
Macin ilk 20-25 dakikasi haric sahada rezil,bitik ve yine ruhsuz bir takimimiz vardi.

Yukarda bi arkadasin dedigi gibi futbolcular sanki futbola tepki icin dogmuslar gibi bu kadar ruhsuz ve bitik bir takim olunmaz.

1-2 kisi haric adamlar futboldan zevk almiyor sanki zorla sahaya cikarilmislar gibi.

Ben 2 bin euro aldigim isimde zevkle calisiyorum janko efendi 1.5 milyon aldigi kulüpte sanki zoraki oynuyor.

Bunu da gectik cogu futbolcumuzda yetenek bile yok ayakta duracak halleri yok.

Yusuf icin iyi dedik adamin dengesizlikleriyle kitap yazilir.

Altyapi dedik zeki yavru sakiz cignemeleriyle öne cikiyor futboluyla degil.

Bu ruhsuz,yeteneksiz futbolculardan kurtulmadigimiz sürece basarisizliga mahkumuz.

Tabiiki önce yönetim gidecek,daha sonra da cöpleri.

Alman ve avrupa futbolunu izledikten sonra bizimkilerin profesyonel futbolcu olduguna inanmiyorum.

Bizim oyuncular profesyonel sahtekar olmus taraftari kandirmayi cok iyi biliyor.

Suc onlarda degil para verip onlari izleyende yani bizde.

Yiğit Gayretli
22.03.2014, 17:05
Janko bir daha milli takım kampından bu tarafa "Beni de oynatın yeeaaa!" diye ağlamasın. Geçsin o işleri...

Cafer Bulur
22.03.2014, 17:11
Bu hafta maclarda gol olmayacak herhalde,3.cü macinda ikinci yarisi golsüz devam ediyor.

Bu hafta oyuncular gol atmamak icin birbirleriyle anlasmis olmasin?

F. Yıldırım
22.03.2014, 17:30
Eskişehir beraber kaldı, Bursaspor yenik durumda. Bizim maçta 6 puanlık maçtı.

Ah Janko Ahhhh

memozcan
22.03.2014, 19:07
alex ve bosingwa hariç tüm yabancılar gerekirse kadro dışı bırakılmalı.. eğer emre güral iyileşmediyse henriqe de mecburiyetten oynatılabilir..

memozcan
22.03.2014, 19:08
adrian salosu o golü kaçırınca iki elimi de açıp bildiğim bütün bedduaları yaptım akşam.. hala evine ateşler düşmedi mi:)

Sacit
22.03.2014, 19:46
Adrian başta olmak üzere bu çöpleri bu takıma getirenler Trabzonspor'a en büyük hainliği yapmıştır. Şu kaçan gollerin izahı yok.

Timur Mikhail
22.03.2014, 20:35
Çok kek maçları kazanamıyoruz pişman olacağımız işler yapıyoruz.
Lakin 2 sezondur neden böyle kötüyüz bu maçla gün yüzüne iyice çıktı.
Ruhsuz, hareketsiz, beceriksiz ve amaçsız futbolcular.
Sivas kadrosu mümkün olduğunca oynamalı.
En can alıcı şekilde anladığım ise henri şuan forvetler içindeen ideal adam. Dün gözüm onu aradı valla duygulandım. Ha emre bambaşka ama iyi bir forvet kesinlikle lazım kesin kesin...

mustafa0661
22.03.2014, 20:58
al işte fenerbahçede sampiyon oldu bizi hala avrupaya giderebilirmiyiz iho gidermi adam gibi teknik hoca gelirmi adam gibi yönetim gelirmi adam gibi taraftar gelirmi ve en önemlisi adam gibi futbolcu gelirmi ona bakalım böyle devam etmeye devam ederse trabzonda gizli gizli istanbul takımları tutmaya başlayan gençler çıkacak..
gençler başarıya bakar sağ sola tehdit mafya namus kupa şeref 2011 şampiyonuz diyene bakmaz bırakın kendi kendimizi kandırıyoruz bizden ...(halt) olmaz
böyle adalete böyle futbola lanet olsun...

Çağatay_
22.03.2014, 23:33
Sivasspor maçının iyi oyuncularından Henrique, Bourceanu ve Özer'in 3'ünün birden olmadığı bir maçtan bahsediyoruz. O maçtaki kadro bizim ideal 11'imizdi.

Bu kadar pozisyona girmiş olmamıza bakarak şunu söyleyebilirim ki, bu üçlüden sadece Henrique olsa bile bu maçı büyük ihtimalle kazanmıştık.

Tamam süper bir kadromuz yok, ama berbat da değil. Ve bu kadrodan bir 11 kuracak olsam bu maçta sahada olmayan bu 3 oyuncu kesinlikle bu 11'e dahil olurdu.

Gs, fb, Bjk gibi takımlarda 1 oyuncu olmayınca "vaaay bak xyz eksik bunların işi zor" gibi yorumlar yapılırken, Trabzonspor'un belki en formda 5 oyuncusundan 3'ü sahada yokken bu kadar pozisyona girip galibiyeti kaçıran taraf olmamıza rağmen takımı iflas etmiş gibi konuşuyoruz.

Takım şuan o kadar da kötü durumda değil, ofansif anlamda toparlandık. Defanstaki saçma pozisyon hatalarını daha az yapmamız gerekiyor. En azından bu sezonu öyle ya da böyle iyi şekilde bitirip Avrupa'da kesin yer bulmalıyız.

Bu durum takımımızın toparlanması için en önemli etkendir.

DEEP BLUE
23.03.2014, 19:13
Geldiği günden beri, Adrian adındaki şaklaban halı saha topçusu için ''gözümüze inen perdedir, ipiyle kuyuya inilmez'' dedik... Bu maçla ilgili söyleyeceğim tek şey şu; Adrian, senden nefret ediyorum. Hayatımda bu formayı giymiş kimseden nefret etmediğim kadar. Defol git!!!!

Bayraktaroğlu
23.03.2014, 19:23
Bitsin artık bu sezon artık dayanacak halimiz kalmadı

cakalkerem
23.03.2014, 20:14
janko mu kim o direk mi nedir kardeşim bu

Mustafa OK
23.03.2014, 23:04
henrique yi arayacağımı hiç düşünmezdim...

Fatih Özkan
23.03.2014, 23:06
Aklıma geldikçe Janko'ya küfrediyorum...

Sibel
23.03.2014, 23:10
Janko çıkış o çıkış gitmiş. Ne enteresan.

Nazim Can
23.03.2014, 23:13
Bu 4 adam gidene kadar yazacagim, Adrian, Zokora, Colman, Janko bu 4 adam kesinlikle gönderilmeli.

kudu_61
24.03.2014, 03:23
farka gidecek maçı ne hale getirdik ayağının altından kaçırdığı topları sayamadım hay sana lisans verene janko bir daha kadroya girme inşallah senin yerine 17-18 yaşında bir çocuk oynasa daha verimli olur yazıklar olsun aldığın paraya

Onur Akyüz
24.03.2014, 14:03
Edriyın ve Jango sayesinde erken dakikalarda çok rahat koparabileceğimiz bir maçı alamadık.

Biri maçın daha en başında en diri ve en konsantre olması gereken anlarında topu kaleciye nişanlar, diğeri yine aynı dakikalarda kuğu vuruşu tekniğiyle topları ıska geçer.

Akılları maçta değil net. Yoksa o dakikalarda o golleri atamamanın beceriksizlik, yeteneksizlik dahil hiçbir şeyle izahı olamaz.

O aldığınız paralar gözünüze dizinize dursun!

Burçak
26.03.2014, 21:40
maçın özeti. :)
https://www.facebook.com/photo.php?v=298310160320512&set=vb.297316540419874&type=2&theater