PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orhan Kaynak | Yardımcı Antrenör

Bud Spencer
13.03.2014, 11:46
Trabzonspor teknik direktörü Hami Mandıralı teknik ekebini güçlendiriyor.Bordo mavili ekibin patronu Hami Mandıralı Trabzonspor eski futbolcusu Orhan Kaynak 'ı yardımcı antrenör olarak göreve başlattı.

http://www.haber61.net/orhan-kaynak-tsda-yardimci-antrenor-173852h.htm

Onur Akyüz
13.03.2014, 11:55
Küçük Orhan mı bu? Aston Villa fatihi.

Çocukken en çok sevdiğim adamlardan biriydi. Saçları, golleri köpürtmesi.

Sonra Beşiktaş'a satıldı, çok üzülmüştüm. Kendi mi gitmek istedi yönetim mi sattı hatırlamıyorum.

Hayırlı olsun.

Bud Spencer
13.03.2014, 12:52
besiktasa kacan orhan, rüzgarin oglunu tercih ederdim

Hami_41
13.03.2014, 13:08
Hey gidi küçük orhan

Tayfun
13.03.2014, 13:22
Umarım başarılı olur görevinde .

Aston Villa'ya attığı golü kim unutabilir. İngilizler buz kesti buz :)

SiNo
13.03.2014, 16:23
hayırlı uğurlu olması dileği ile

Öznur61
13.03.2014, 16:59
Hayırlı uğurlu olsun takımımıza.. :)

Necmettin ALTUNTAŞ
13.03.2014, 17:12
Trabzonspor'u tercih etmeyip Beşiktaş'a kaçar gibi giden Orhan mı?Biz bu adamlara mecbur muyuz?

Adem Akyüz'
13.03.2014, 18:21
Yine mi öz evlat ?

Bud Spencer
13.03.2014, 18:39
Yine mi öz evlat ?

hemde vefasiz ve hayirsiz olanindan

Armağan Dere
13.03.2014, 19:28
http://www.guncel61.com/resimler/2/iste-kucuk-orhanin-gerceklestiremedigi-hayali--4725.jpg

kim vurursa gol olur...
Hayırlı olsun

Arif Timurcioğlu
13.03.2014, 23:12
Trabzonspor'u tercih etmeyip Beşiktaş'a kaçar gibi giden Orhan mı?Biz bu adamlara mecbur muyuz? Maalesef ta kendisi.

Samet Yildirim
13.03.2014, 23:36
Hayirli olsun..

Faydasi olur insallah...

cakalkerem
13.03.2014, 23:39
BUGÜN RADYO DA DUYDUM İNANAMADIM...

dAHA NELER GÖRECEĞİZ BAKALIM....

Yine de hayırlı olsun...

Tabii ki de Hami gibi yetenekli bol marifetli bir hocanın irde yardımcısı olmalı....

Sefa
13.03.2014, 23:51
Teknik ekibe zaten Cemil Canalioğlu katıldı. Yeni bir isme neden ihtiyaç oldu anlamadım. Sanki olanlar fayda fışkırtıyormuş gibi..

Bera B.
14.03.2014, 00:00
Abi kim bunlar ya. Bunların ne başarısı var? Bunlar hangi meziyetleriyle kulübe gelebiliyor? Bunlar kim abi kim? Kim ulan bunlar be?

volkan_627
14.03.2014, 00:20
gel bakalım orhan... demek trabzonspor dan para yeme sırası sana geldi... adını bile unuttuğumuz adam artık trabzonspor da görev alıyor. bunun için ne gibi kriterleri var acaba???

Nazim Can
14.03.2014, 00:55
Simdi ileride, tövbe tövbe, Mustafa Yumlularin, Zeki Yavrularin, Kadirlerin, Abdülkadirlerin de bu klübün catisi altinda istihdam oldugunu mu görecegiz :(((

Tanju
14.03.2014, 03:13
Orhan tam bizde patladı, sonra beşiktaşa gitti. Ben zaten beşiktaşlıyım lafları falan. O zamandan beri sevmem Orhan'ı. Şimdi başarılı değil ki hoca olsun, Trabzonsporlu olmadığını zaten kendi söylemişti. Eee o ki bir Orhan alacaktınız hoca olarak, Büyük Orhan'ı alsaydınız. Neyse bunlar zaten emaneten duruyor.

Bud Spencer
14.03.2014, 08:59
Simdi ileride, tövbe tövbe, Mustafa Yumlularin, Zeki Yavrularin, Kadirlerin, Abdülkadirlerin de bu klübün catisi altinda istihdam oldugunu mu görecegiz :(((

keske onlar olsa...burak, selcuk gibi hainler olacak bu gidisle

halil ibo
14.03.2014, 10:47
Yönetim golcü alamadı ama iki iyi eski golcü takımın başında.Bunda da bir hikmet vardır.
İkisinin de teknik adamlıkta başarılı performansı yok.Trabzonspor teknik adamların stajyeri değildir diyenlerin kulakları çınlasın...

Anıl C
14.03.2014, 15:52
Haziran ayinda gidecegi icin sansli Trabzonspor yazacak

Pshycologist41
14.03.2014, 16:20
Adam edip tam verim alacağımız zaman kaçarcasına istanbul sevdasına koşan öz evlat!

Cyzio
15.03.2014, 17:35
Yine mi öz evlat ?

Enteresandır, bu seferki bir öz evlat değil.

Sadece yeteneksiz. O kadar.

.

OnurKul
15.03.2014, 18:45
Hayda...

Mustafa
15.03.2014, 22:10
Forvet transferini yanlış anladı bunlar

Zafer Fidan
16.03.2014, 00:23
Öz evlatciliga devam.

Bilal Karadeniz
16.03.2014, 02:18
Bu öz evlat'lar yüzünden trabzonspor battı.bu takıma trabzonspor'da oynamış birini hocalığa getirmeyeceksin cidden zarar veriyorlar takıma.

artvints
16.03.2014, 02:57
trabzonspor maşallah yardımcıdan, personelden geçilmiyor.ama bir tane düzgün yönetici, sorumluluk sahibi donanımlı bir adam desen, o yok tabi,

Cengiz Çubukcu
16.03.2014, 08:57
Eleştirmek için yine zorlamışsınız kendinizi arkadaşlar...bekleyip görelim...

ESER
16.03.2014, 10:43
zamaninda agizlarinin suyu aka aka istanbula kacan kim varsa cope cikincaTrabzonspora kendini abord etmenin pesinde. Bu arkadas Orhan Cikrikci nin yoklugunda forma sansi bulmus ve kisa surede prim yapmisti. ama prim yapar yapmaz solugu istanbulda almisti. Trabzonsporu basamak olarak gor. ilk firsatta istanbula topukla sonra iskartaya cikinca eski futbolcu ayagina gel Trabzonspora yaman. bjkye yardimci hoca olsaydin ya. hayirdir, orasi eski takimin degil mi , orada sallamadilar mi seni yoksa?

Oğuz ZEYTİN
16.03.2014, 11:23
Trabzonspor'u manevi değer olarak gören sadece bir kısım taraftarıdır. Onun dışında başkan, yönetici, kulüp çalışanı, futbolcu, teknik direktör vs. Trabzonlu olsun olmasın hepsi kazanç kapısı olarak görüyor (En azından şu kısa ömrümde gözlemleyebildiğim odur). Duygusal bağlar ikinci, üçüncü sırada bile olmayabilir onlar için.

Mevcut futbolcusuna güvenim kalmadı ki, eskisini hayırla yad edeyim! Günlük tüketim toplumunun değerleri ezip geçmesinden farklı benimkisi. Mazideki mutlu günleri tek taraflı yırtıp atan onlardı, ben masumum.

Orhan Kaynak diyince Aston Villa maçı aklıma gelmeli normalde değil mi? O müthiş zaferi hatırlamalıyım. Ama hayır, ben de çocuk aklımla Beşiktaş'a kaçıp gidişine burulmuştum. Bugüne kadar da o kızgınlığı içimde tutmuşum. İsterse dünya efendisi adam olsun, kırılan kalbi onarmak kolay mı?[[[Retorik soru]]]

Belki benim güvensizliğim ve hatta sevgisizliğim yanlış. Bilemiyorum. Ama şu ALDATILMIŞLIK hissi var ya... Allah kimseye yaşatmasın. Bu da tek taraflı büyük ve eşsiz sevgimizin bünyemize zararı aslında.

Sadece Orhan meselesi değil, çok var... En yakın örnekler; Fatih, Selçuk, Tolga!

Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a gidişi... Tekkesporlu diye anılan arkadaşlar da üzülmüştür, kısmıştır onları.

Selçuk... Hele "Sadri Şener seçilirse sözleşme uzatacağım" ve "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam, artık hedefim Avrupa" diyen Selçuk...

Ve en üzücüsü de Tolga...

Şimdi bu isimleri aklamaya çalışacak birçok bahane türetilebilir. Yok sağlık meselesi, yok Sadri Şener Fatih'i istemedi vs. vs.

Peşin hükümlüyüm ve bütün bahaneleri reddediyor vicdanım. Yıllık kazançları uğruna Trabzonspor'u terkedip gidenlerin bahaneleri yok hükmünde benim için.

Ve zaman geçiyor, devran dönüyor. Tilki kürkçü dükkanına dönüyor. Neden? Yüce Trabzonspor sevgisinden mi? Yoksa paranın kokusu kuzeyden güzel mi geliyor?

En başta da dedim ya, güvenmiyorum. Trabzonlu'nun özüne de, dış kapının mandalına da... Güvenmeyi de geçtim; efsane olmuş bir çok ismi de sevmiyorum!

Neden acaba? Bu kadar kandırılmışlık normalse, benim sevgisizliğim anormal olsun, razıyım.

Bırakıp gitmeye profesyonel demiyor benim yarım aklım. "Kalacağım, Türkiye'de başka takımda oynamayacağım" sözlerini yutanlara adam demiyor benim vicdanım.

Orhanlar'ı Orhan, Tolgalar'ı Tolga, Selçuklar'ı Selçuk yapan sadece Allah vergisi yetenekleri mi acaba? Giydikleri formanın üzerindeki Trabzonspor amblemi ve bunca Trabzonsporlu'nun hayır duaları?

Kimse kusura bakmasın, o hayır dualarının yerini bir zaman sonra beddualar alıyorsa, sebebi ben değilim. Ben hala aynı saftayım. Trabzonspor'un yanındayım. Adına profesyonellik denen kahpeliğin uşağı olup başka kulüplerin sunduğu bol sıfırlı iş akitlerinin altına imza atan ben değilim.

Ne de olsa, Karadenizliyiz. Herkes bizi şöyle tanımıyor mu? "Öfkesi aniden kabarır, zamanla uysallaşır." Yok, ben uysallaşamıyorum. Öfkem dinmiyor bu yalanlara.

İşte bu yüzden az sayıdaki efsane mertebesine ulaşmış değerimin de üstünü çiziyorum. Güzel anılarımın, o zafer sevinçlerinin, yaşanmış mutlulukların anlamı bitiyor.

Tüketen biz olmadık, aksine bir grup PROFESYONELCE düşünen (!) tarafından tüketildik. Kandırıldık, çünkü saftık. Şairin de dediği gibi: "Artık melek değilim."

NOT: Kimsenin kazancında gözüm yok. Allah daha çok versin. Evlerindeki milyonları sıfırlayamasınlar, sorun değil. Yeter ki, bizim duygularımızı kendi ekmek dertlerine (derde bak) alet etmesinler.

NOT 2: Trabzonspor'dan yüzlerce futbolcu geldi geçti. Neden Orhan denilince akla Beşiktaş'a gidişi geliyor? ;)

SONUÇ: "Olmuşla ölmüşe çare yok" derler. Ölmüş kısmı doğru da, olmuşa katılamayacağım. Olmuştan ders çıkaracaksın. "Olan"ı sana yaşatanla ilişkini gözden geçireceksin. Gelecekteki pozisyonunu yeniden değerlendireceksin. O ki, seni bırakıp gitmiş vakt-i zamanında... Kimse bulunmaz Hint kumaşı da değil sonuçta!

ÖZET: Hayırlı olsun :)

CEMEFKER
16.03.2014, 22:06
Orhan Kaynak bana hababamda sürekli gülen çocuğu hatırlatıyor....haşarı....

ehe ! ehe ! ehehehehehe..

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcWjs2qfLoftbwyoCn-LwDM5iz5wqjROyga_yZ-6epM4WrtXAweA (http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAQQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.haberler.com%2Fhababam-sinifi-nin-gulen-cocugu-vedat-coskun-dan-3499010-haberi%2F&ei=8gMmU5jGL-_60gXbmICAAw&usg=AFQjCNHApeR4BdF-7TpVlaWftUHCB_nDYg)

oflubektas
17.03.2014, 00:14
Bir de Adanalı özevladımız varmış, yeni öğrendim :)

Vaktiyle Orhan'ı Beşiktaş'a -neredeyse- zorla yollayan da özbeöz Trabzonlu Cevahir ailesidir. Bilen bilir...