PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Hoca'yı İstifa Ettirenler Şahsiyetli Futbolumuzdan Memnun Mu?

mustafakaya
12.03.2014, 23:49
dik oynayacağız, şahsiyetli oynayacağız, mustafa reşit hoca elimizi kolumuzu bağlıyor diyenler şimdi ne düşünüyor? Düşünmüyorlar elbette.

matalar
12.03.2014, 23:50
bu kadro yapısıyla dik oynanmaz anca yan oynanır

Anıl C
13.03.2014, 00:21
dik oynayacağız, şahsiyetli oynayacağız, mustafa reşit hoca elimizi kolumuzu bağlıyor diyenler şimdi ne düşünüyor? Düşünmüyorlar elbette.

abi ben Reşit hocaya destek veren biriydim. hatta istifa etmeli adlı başlığı kapattırmak için karşı başlık açmıştım.
mesele hocalarda değil
bu durumlarda zaten ilk hoca gönderilir.
bu takımın başına guardiolayı getir. 3. ayda tenekeyi takıp gönderirler.
aslında reşit hoca zamanında kadro iyi yeaaa diyenler, kadrodan bitik dediğimiziçin bizi klişe konuşmakla suçlayanlar bile bişey demiyo artık
çünkü takımda ruh yok. oynamak için oynuyolar sadece.
şb maçında hakeme sen nasıl maçı bitirirsin diyen bir oyuncumuzu gördün mü?
kısacası Reşit hoca, Hami hoca, Tolunay hoca yanlış zamanda, yanlış yönetim altında hoca oldular.
mesela Tolunay hoca'nın Trabzonspor, önliberosuz oynamalı tespiti çok önemlidir. Ancak görmezden gelindi.
ki Reşit hocanın oyun planını tutmayınca da gönderildi.
aynı sonu mayıs ayında Hami hoca'da görecek.
2003 ya da 2010 benzeri kadro revizyonu yapabilecek bize yönetim&teknik kadro lazım.

mustafakaya
13.03.2014, 10:44
abi ben Reşit hocaya destek veren biriydim. hatta istifa etmeli adlı başlığı kapattırmak için karşı başlık açmıştım.
mesele hocalarda değil
bu durumlarda zaten ilk hoca gönderilir.
bu takımın başına guardiolayı getir. 3. ayda tenekeyi takıp gönderirler.
aslında reşit hoca zamanında kadro iyi yeaaa diyenler, kadrodan bitik dediğimiziçin bizi klişe konuşmakla suçlayanlar bile bişey demiyo artık
çünkü takımda ruh yok. oynamak için oynuyolar sadece.
şb maçında hakeme sen nasıl maçı bitirirsin diyen bir oyuncumuzu gördün mü?
kısacası Reşit hoca, Hami hoca, Tolunay hoca yanlış zamanda, yanlış yönetim altında hoca oldular.
mesela Tolunay hoca'nın Trabzonspor, önliberosuz oynamalı tespiti çok önemlidir. Ancak görmezden gelindi.
ki Reşit hocanın oyun planını tutmayınca da gönderildi.
aynı sonu mayıs ayında Hami hoca'da görecek.
2003 ya da 2010 benzeri kadro revizyonu yapabilecek bize yönetim&teknik kadro lazım.

pek çoğu katıldığım tespitler, en azından mustafa reşit hoca bu içi geçmiş oyuncuları gazla yormadan! alınabilecek verimi alıyordu, şimdi o da kalmadı. keşke zamanında istifa başlığını sildirebilseydik, bu arada üç ay dolmadan (ligler başladıktan sonra) mustafa reşit hocaya istifa başlığını açmaya izin veren forum yöneticilerini de kınıyorum.

Travelair
13.03.2014, 10:50
İbrahim Hacıosmanoğlu yanlış, Mustafa Reşit Akçay yanlış, Hami Mandıralı yanlış. Bu demek değil ki 3 yanlış bir doğru eder. Trabzonspor'da yanlış çok

artvints
13.03.2014, 11:15
yanlış, bir hocaya bir sene bile dayanamayacak yapımız. güvenilmiyorsa getirilmesin bir hoca, getiriliyorsa bir seneyi tamamlasın, toplu değerlendirme yapılsın.bir maçın heyecanıyla kararlar almak yanlış.önce kendi düşüncelerimizi değiştireceğiz, ssonra takımımız da değişir, iyileşir.

Attila Durmuş
13.03.2014, 11:29
şuan takımada yönetimede ne yandan bakarsan bak miden bulanır...birkaç sahsiyetli istisnalar hariç....

Cyzio
15.03.2014, 17:02
Al birini, vur ötekine.

Neticede bizden başka salak... pardon klüp bulamayacak iki öz evlât. Ne fark bekliyordunuz ki.

Al Reşit'i vur Hami'ye.

Al Ali Kemal'i, vur Şenol'a.

Al Sadi'yi, vur Turgay'a...

Offff.... Say, say bitmiyorlar.

Hayır, dünya üzerinde bizden başka şunlara para kaptıracak şampiyonluk amaçlayan bir salak klüp daha görsem,

-"Yaşasın, yalnız değilmişiz."

deyeceğim ama çıkmıyor, çıkmıyor.

.

Mollasalihoğlu
15.03.2014, 17:09
Ben memnunum.. En azından henüz %33 topla oynadığımız bir maç olmadı. Olduğunda da "istediğimiz futbolu oynadık" yerine "çok kötü oynadık" derse yine problem olmaz.

umutberna
15.03.2014, 17:13
Bencede Mustafa Hoca ile daha fazla gidilemezdi. Ama burada biraz duygusallık yapacağım, Avrupadaki sonuçların mimari olaraka Juventus maçlarında takımın başında olmayı hak etmişti derim.

Cafer Bulur
15.03.2014, 17:22
Ben memnunum.. En azından henüz %33 topla oynadığımız bir maç olmadı. Olduğunda da "istediğimiz futbolu oynadık" yerine "çok kötü oynadık" derse yine problem olmaz.

Mustafa hocanin gdisi nedeni buydu zaten,oyunan rezil futbolu iyi gibi göstermeye calisti.

Yoksa sonuclar bile ikinci plandaydi,bu takimin cok daha fazlasina vakif olmadigini herkes biliyordu.

Erciyese karsi bile 90 dakika mahkum oynayip yendikten sonra macin basindan sonuna kadar kontrol elimizdeydi demisti.:)

Nazim Can
15.03.2014, 17:39
Al birini, vur ötekine.

Neticede bizden başka salak... pardon klüp bulamayacak iki öz evlât. Ne fark bekliyordunuz ki.

Al Reşit'i vur Hami'ye.

Al Ali Kemal'i, vur Şenol'a.

Al Sadi'yi, vur Turgay'a...

Offff.... Say, say bitmiyorlar.

Hayır, dünya üzerinde bizden başka şunlara para kaptıracak şampiyonluk amaçlayan bir salak klüp daha görsem,

-"Yaşasın, yalnız değilmişiz."

deyeceğim ama çıkmıyor, çıkmıyor.

.

Allah uzun ömürler versin abicim, daha Mustafa Yumlular, Zeki Yavrular, Kadir Kelesler, Abdülkadirler, futbolu birakip bu klüpde teknik taktik hocalik görevini yapacaklar:)

Cyzio
15.03.2014, 17:45
Allah uzun ömürler versin abicim,

Amin cümlemize :).

daha Mustafa Yumlular, Zeki Yavrular, Kadir Kelesler, Abdülkadirler, futbolu birakip bu klüpde teknik taktik hocalik görevini yapacaklar:)

2035'in projeksiyonunu şimdiden tesbit etmişsiniz.

İşin enteresan tarafı, o gün de BMN'de onları canhıraş savunan üyeler olacak.

.

Cihansev
15.03.2014, 18:11
Mustafa hocanın gidişinden memnunum.. Hami hocadanda memnun değilim ... Veeremi gösterip sıtmaya razı edemezler beni.. Ben küçük takım olmasını kabul edemem trabzonsporun.. Anadolu takımlarına karşı kendi evinde savunmada bekleyen takımı kabullenemem.. Sivas bile evinde saldırıyor.. Mra bu takımın kalibresinde olmadı olamadı.. Aynı ziya doğan gibi.. Bi farkı yok.. Bakınız ziya doğana şu anda ne iş yapıyor

Alper Beyazay
15.03.2014, 18:33
Giderken Iho ile birlikta gitmeliydi.

Adem Akyüz'
15.03.2014, 18:38
En azından yenildiğimiz ve ezildigimiz maçın sonunda oyundan memnunum açıklaması duymuyoruz..

Yavuz Bektaş
15.03.2014, 18:51
Kompakt futbolunu da alip gitti memnunum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DEEP BLUE
15.03.2014, 18:59
Başlık, ''Mustafa Reşit hoca'' diye başlıyor. Mustafa Reşit adındaki abimiz hoca mıydı? Şahsen çok memnunum... En azından maç sonunda dalga geçen bir çakma filozof yok.

Enisc
15.03.2014, 19:08
Siz alışa gelmişin dışında sahada ezilen, sıradan bir anadolu kulübü karşısında bile 11 kişi defans yapan, orta sahayı geçmekten aciz bir Trabzonspor'dan memnunsanız sizinle tartışmaya bile girmek gereksiz olur.

Böyle futbol anlayışı ile tuttuğunuz takıma büyük kulüp dememelisiniz. Zira korkarak yapılan her eylem başarısızlıkla sonuçlanır.

Ayrıca insan "ne gerek var şimdi böyle bir başlığa ?" diye sormadan da edemiyor..

Yavuz Bektaş
15.03.2014, 19:08
Başlık, ''Mustafa Reşit hoca'' diye başlıyor. Mustafa Reşit adındaki abimiz hoca mıydı? Şahsen çok memnunum... En azından maç sonunda dalga geçen bir çakma filozof yok.

lisans alan hoca oluyormuş kiyicam paraya alicam lisans ben de olurum hoca
Her seyi unuturum aksihardan 3 yedikten sonra ben oyundan memnunum demesini unutamam

Mollasalihoğlu
15.03.2014, 19:40
Mustafa hocanin gdisi nedeni buydu zaten,oyunan rezil futbolu iyi gibi göstermeye calisti.

Yoksa sonuclar bile ikinci plandaydi,bu takimin cok daha fazlasina vakif olmadigini herkes biliyordu.

Erciyese karsi bile 90 dakika mahkum oynayip yendikten sonra macin basindan sonuna kadar kontrol elimizdeydi demisti.:)

Gerçi 550 pas yapıp %68 topla oynatan hocaya da burda kulp takanlar oldu. Olacak da :)

cyberentalpi
15.03.2014, 20:44
öz evladımız olmayan Ersun Yanal ı gonderdik.
Onu Yaratıgı Ts en cok pas yapan en ck sut atan takımdı.
Tam isredigi takımı yaparken adamı gonderdik

Özevladımız SeNol Hoca mirası yedi 1 sene ekmedi. Arkasından kendinden takım kurması istenince
top yapamaz sut cekemez olduk

tolunayı getirdik
adam atarlı giderli idi ama oynamaya basladık

MRA özevladı geldi. En basit anadolu takımına mahkum oynar olduk. bir halta yaramaz basit -4 avrupa takımı yenince bir sey sandik

neyse iyiki gitti MRA. Shota hamlemiz kaldi sanki ama onada bir takım kurdurur sıradaki Özevlatla değiştiririz.

Mollasalihoğlu
15.03.2014, 20:54
öz evladımız olmayan Ersun Yanal ı gonderdik.
Onu Yaratıgı Ts en cok pas yapan en ck sut atan takımdı.
Tam isredigi takımı yaparken adamı gonderdik

Özevladımız SeNol Hoca mirası yedi 1 sene ekmedi. Arkasından kendinden takım kurması istenince
top yapamaz sut cekemez olduk

tolunayı getirdik
adam atarlı giderli idi ama oynamaya basladık

MRA özevladı geldi. En basit anadolu takımına mahkum oynar olduk. bir halta yaramaz basit -4 avrupa takımı yenince bir sey sandik

neyse iyiki gitti MRA. Shota hamlemiz kaldi sanki ama onada bir takım kurdurur sıradaki Özevlatla değiştiririz.

Bu Ersun'un takımı ile Şenol'un takımı aynı takım değil mi yahu?
Bir türlü çözemedim Ersun neden 82 puan alamamış "Ersun'un Takımı" ile..

Oğuz ZEYTİN
15.03.2014, 20:55
Biz istifa etsin dedik diye istifa etmisse memnun olamam, sadece acirim ona.

Mesele onun zamani ve sonrasi kiyasi ise, karsilastirmadaki zaman araligi yanlis secilmis. Yakin zamanda (bunu 2000li yillar olarak okursak) Trabzonspor'a en kotu futbol oynatan kisi unvanini Lazaroni'den buyuk basariyla aldi. Hami'nin daha kotu oynatmasi, Akcay'in performansini iyi yapmaz.

brnclhn
15.03.2014, 20:59
yaw he he...akçay trabzonspora tarihinin en rezil futbolunu oynatmıştır net...onun yardımncısı hamiden ondan fazlasını beklemek tabiki kendimizi kandırmaktır o da bir an önce gitmelidir...haminin başarısızlığı ya da bundan sonraki antrenörün başarısızlığı asla akçayı haklı çıkarmaz çıkartmamalıdır da...her zaman bu yanlışa düşmeyelim artık..demeçleriyle ve oyun anlayışıyla akçay tarihimizin en rezil t.direktörlerinden biridir.bundan sonra ne kadar başarısız olsak da bu değişmez...

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 00:36
Mra tarihimizin en kötü futbolunu oynatan ve bizi UEFA da gruplardan çıkartan hoca olarak aklımda kalacak

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

TekfurÇayır 61
16.03.2014, 00:38
Hâmi hocaya not vermek için henüz çok erken değil mi?

memmedaga
16.03.2014, 01:47
Hâmi hocaya not vermek için henüz çok erken değil mi?

enteresandır 5 maçta azda olsa ümit vaad edebilecek hamleler yaptı

tabi en az o kadarda hata bana göre

sezon sonuna kadar bekleyelim görelim.

Hamleden çekinmiyor gibi geldi bana.

Benim iddiam şu ki Özerin performansı Hami hocanın kaderidir...

TekfurÇayır 61
16.03.2014, 02:22
enteresandır 5 maçta azda olsa ümit vaad edebilecek hamleler yaptı

tabi en az o kadarda hata bana göre

sezon sonuna kadar bekleyelim görelim.

Hamleden çekinmiyor gibi geldi bana.

Benim iddiam şu ki Özerin performansı Hami hocanın kaderidir...

Takımda bir kııpırdanma var gibi, bekleyip görelim.