PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 0 - 4 Trabzonspor | STSL 25. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Harun-61
11.03.2014, 13:35
Moraller bozuk, Futbolcular ruhsuz, pek umudumuz olmasa da...

Başarılar Trabzonspor...

.

Ayhan Yüksek
11.03.2014, 14:07
Her tarafımız şikeci dolu,biri bitmeden diğeri başlıyor şimdide küçük şikecilerle oynuyoruz ,futbol konuşacak durum kalmadı artık ama kendimizi kandırıyoruz,orta sahanın önemli isimlerinden kadir bekmezci ve cicinho cezalı,yenermiyiz bilmem yenersek neolacak sanki onuda bilmem öylesine bir maç işte....

Sefaenes
11.03.2014, 14:56
Bu macta fb cocuklar taskinlik yaparsa ve sahadan cekilmesze yaziklar olsun

Punisher-61
11.03.2014, 15:08
Bu takim bitti

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Sibel
11.03.2014, 15:14
Sahada hiçbir iş görmeyen futbolcular yığınıyla dolu bir takım, ruhu yok, futbolu yok. Deyim yerindeyse hiçbir şeyi yok, bir tane dünya çapında kalecisi var.

cakalkerem
11.03.2014, 15:53
bari şu olaylardan sonra ayaklarını yere sağlam bassınlar yoksa basacak ayakları kalmayacak

Öznur61
11.03.2014, 16:11
Şimdiden sıkıntı bastı...

Fatih Öztürk
11.03.2014, 16:18
Rakip 3 haftadır yeniliyor.muhtemelen ilaçları olacağız.

Adem Akyüz'
11.03.2014, 16:41

Biz severiz böyle takımları hayata döndürmeyi..

Fatih Öztürk
11.03.2014, 16:51
Biz severiz böyle takımları hayata döndürmeyi..

Aynen.zaten bize karşı fena bilenmiş bir camialar bu halimizle haşat oluruz.

nakzo
11.03.2014, 17:01
Hic kivirmaya gerek yok ben ayni taployu 2002 senesinde ozkan sumer denen culsuz mendebur zamaninda yasadim bu culsuzda iho gibi esip gurluyordu bunu sectiler takima nekadar at hirsizi varsa topladi besiktastan 5 yiyince tabi ozaman basarisizliga isyan eden bir tataftarimiz vardi stadi yakti yikti 5 mac ceza aldik bir hafta sonra antepten 5 yedik ondan bir hafta sonrada diyarbakirdan 4 tane yedik ondan sonrada kocaeline yenilmistik galiba ve sondan bir hafta once kumede kalmayi kendi sahamizdaki 0-0 lik beraberlikle kurtardik.Eger 33.hafta berabere kalmasak 34. Hafta goztepe bizi yendi 2-1 koca Trabzonspor kume dusecekti ben onumuzdeki 3 hafta ayni periyidu izleyecegimizi ve sivasin bizi rahat yenecegini tahmin ediyorum allahtan 34 puanimiz var yoksa bu takim bu saatten sonra kolay kolay 3 puan alamaz.

Emre ÖZTÜRK
11.03.2014, 17:09
Ne başkan var ne yönetim.Ortada düzgün bir takım da yok senelerdir.Asıl önemli konu ise Şenol Hocadan sonra adam gibi bir hocamızda olmadı.Her şeye yeniden başlamamız gerek.Bir yerden başlamamız lazım.İlk önce bu takımın başına adam gibi,gerçek bir teknik adam getirilmeli.Eski topçularımızın hoca olmasını bekleyecek güç kalmadı artık bizde

AhmetG.
11.03.2014, 17:45
ben geçen seneden daha kötü bir takım izleyemem herhalde derken şom ağzımı açtığımı unuttum.

Parasını verip yükünü taşımayan futbolcu! sürüsüyle aynen devam ediyoruz. Yeniliriz.

Sibel
11.03.2014, 19:50
Henrique'nin 100'er kiloluk bacaklarına kuvvet!

SADECETRABZON61
11.03.2014, 21:48
Kaybederiz maalesef.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 23:02

Evet bize karşı patlama yapmak isteyeceklerdir.

Hala 4. olup UEFA'ya kalma umudu var.

Bu maç başlangıç olsun.

F. Yıldırım
11.03.2014, 23:37
Eksikleri çok, ama bizimkilerde de ruh yok. Kısaca yenilir geliriz.

Koray Böyük
11.03.2014, 23:40
Fener macindaki ilk 11 bu maçta is yapar.. Ama mhk birlik olupta Trabzonspor her mac yenilecek diye bir karar alirlarsa onu bbilemem.

Ufuk
11.03.2014, 23:45
Da Costa yok sanırım sivasın en önemli oyuncularından biri sadece savunma değil hücumda da etkili, orta sahadaki kadir de yok. Cicinhoda yok.

Futbolcular kendi standartlarında oynasa kazanırız. Umarım Olcan bu maçta sola döner artık. Emre de yerini alır.

Furkan Dündar
11.03.2014, 23:45
Başkanına ,takımına,hocasına,takımla ilişkisi olan kim varsa taraftarın onlara karşı olan güveni bitmiştir
ruhsuzlar ordusu ve yalama başkan ile sivası yenmek mucize olur ama akılsızların umurlarında dahi değil 4.olup uefa ya gitmek cok kolay 2-3 maç kazansalar her şey değişecek ama nerde bunlarda o hırs o azim

onur , son haftalarda özer ve bir kaç ismi bu yazdıklarımın dışına çıkartıyorum.

Ayrıca şahsi görüşümdür katılınır eleştirilir beni bağlar

colman sahtekar bir adamdır takımı maçlarda satmaktan başka birşey yapmıyor ona en cok ihtiyacımız olan her yerde kabuğuna çekiliyor
sene sonu ilk colman gönderilsin
direk demeyin dünya kadar adam var onlar ne olacak hepsi gitsin ama ilk colman gitsin
aklı arjantinde olan adam Trabzonda durmasın
yanından biri koşarken o yürümesin ben sinir krizi geçirirken o umursamadan sakız çiğnemesin
colman ve ona katılacak 10 a yakın isim sayabiliriz gidecek oyuncu olarak

inşallah takım yeniden bir yapılanma içine girer

Bera B.
11.03.2014, 23:47
Cicinho da yok diye biliyorum. Son maç 2 kırmızı gördüler. Önemli eksikleri var.

Mert M.
11.03.2014, 23:49
Sahi, bu hafta İ.Hacıosmanoğlu'nun kefil olduğu adamın takımıyla mı oynuyoruz?
Ooo kankalar bir araya gelecek desenize!
Şov yaparsınız artık tribünde; el sallarsınız beraber katil, hırsız, hak yiyen sayın başbuğ kişilik R.T.Erdoğan efendinize!

Mert Acar
12.03.2014, 00:13
Artik kaybetcek biseyimiz yok en azindan oyuncu kazanalim.
Onur,bosi,yumlu,aykut,kadir,bourceanu,soner,özer,y usuf,olcan,emre

figirm
12.03.2014, 00:27
Cicinho da yok diye biliyorum. Son maç 2 kırmızı gördüler. Önemli eksikleri var.

Da Costa,Cicinho ve bence en önemli adamları olan Kadir yok.Sivasdan 3 adam çıkar deseler bu üçünü seçerdim.Ne mi yaparız,hiç bilmem.

dany
12.03.2014, 00:44
Yeminle söylüyorum futboldan artık tiksinir hale geldim. Sabah yaptığım ilk iş digitürkümü iptal ettirmek oldu. Sivas maçı falan hiç umrunda değil artık.
Allah bugünlerin sebebi olanların belasını versin. Şu bizim yaşadığımız sıkıntıların kat be kat fazlasını çeksinler.

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2014, 01:29
fener tarihin en büyük şikesini mecnun ile yaptı

hacıosmanoğlu, mecnuna kefilim dedi

sonra gelde inan o kupayı getireceğine

duyurukcu
12.03.2014, 12:08

o değilde mecnun adisi ihoyu sindirdi sanırım pekerin çıkacacığını önceden öğrendi heral lafı geçirdi ihoya..baksanıza kessin sesini otursun dedi iho kesti sesini oturdu bi cevap veremedi o adiye

angraf
12.03.2014, 12:09
maçı yenmek gerek.

duyurukcu
12.03.2014, 12:32
tff yin işini şansa bırakmamış Cüneyt çakır adisini vermişler maça..

Punisher-61
12.03.2014, 12:53
Taraftar bundan sonra cok dikkatli olmasi lazim.. Bu sezon bizim yüzümüzden yine bir mac tatil edilirse küme düsme demek

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Yiğit Gayretli
12.03.2014, 12:57
Muhtemelen yeniliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2014, 13:12
Dosta düşmana karşı bu maçı kazanmalısın Trabzon'um.

Sibel
12.03.2014, 14:17
Mistır penaltı atanmış maça.

Mert'
12.03.2014, 14:28
Cicinho - Kadir - Da Costa en önemli 4 adamın 3'ü yok.
Yinede yenilriiz.

duyurukcu
12.03.2014, 14:33
enterasaNDIR KAZANACAĞIMIZI Düşünüyom :)

aaahmet61
12.03.2014, 14:38
enterasaNDIR KAZANACAĞIMIZI Düşünüyom :)

malesef düşünmekten öteye geçmez.farklı yenilmeyelimde.

duyurukcu
12.03.2014, 14:59
malesef düşünmekten öteye geçmez.farklı yenilmeyelimde.

yok canım o kadar da değil amma abarttınız yavru şikecileri..bence yeneceğiz ama en kötü yenilmeyiz maçtan sonra burdayım yine..pardon pazartesi burdayım :)

geldim :D

muratt
12.03.2014, 21:26

Üçüncü sınıf kabadayılık bir yere kadar işte. Adamı böyle sustururlar.
Mehmet Ali Yılmaz'a kimse böyle laf edebilir miydi mesela ?
Kabadayılığı mafyalığı savunmuyorum ama bilmiyorsan bu işleri, yoksa bir ağırlığın hiç girmeyeceksin bu toplara...

CRICK61
12.03.2014, 21:51
yine aynı şekilde başlıcaz.. (bu mesaj her maç yazılıyordur herhalde) sivas hevesli başlıcak maça atak üstüne atak..biz yine Onur'un kurtarışlarıyla ayakta duracaz. orta sahayı 1 bilemedin 2 kere geçeriz bu periyotta. 1 de korner bekliyorum.. sonra sivas golü atar. bizimkiler orta sahayı 3-4 kere geçer golden sonra.. ikinci yarı ortada bir oyun olur ama sivas 2. yi de bulur. belki bizde çarpma olursa bir gol bulabiliriz. Onur ve özer'e güveniyorum sadece.. iiki lig tv yi iptal ettirmişim kafa olarak çok rahatım..

Burçak
12.03.2014, 22:08
Biz aslında sadece Sivasspor ile mücadele etmeyeceğiz.
Futbolcularımızın bunu unutmaması gerek.
Sivassporlu taraftarların kapasitesi belli.
Stata gelenlerin ciddi bir kısmı aşağıdaki gibi olacaktır.

http://media1.ntvspor.net//c/i/cm/sivas_fener_haberici_2.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/2489/93651168.jpg

Dip.Ing.Mag.
12.03.2014, 22:21
Şu an Paris Saint german I'n maçına bakıyorum da bunların oynadıkları futbol ise bizimki ne? Topu alan ileriye oynamaya çalışıyor hep 90 dakika da kaleciye dönem top iki üçü geçmez. Bir de bize balım rakipten çok biz atıyoruz onur a topu. Bu kolaya kaçmadır bu futbol sahtekarlıgıdır bu yetenek yoksunlugudur!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

kalavara
12.03.2014, 22:47
topçular bir şekilde bu maça motive edilmeli, sivası bu kadar eksiği ile yenemiyorsak küme düşmeyi hakediyoruz demektir. istanbul medyası da, lobisi de göbek atar :D

Öznur61
12.03.2014, 22:49
Şu Cüneyt Çakır, Bülent Yıldırım vb şeref yoksunlarının bizim maçlara atandığını gördükçe artık midem bulanmaya, beynime sancılar girmeye başladı ya.

Devran Saka
12.03.2014, 22:53
Ne olursa olsun takım kötü oynasa maç kaybetsek gol atacak topçumuz olmasa küme hattında olsak akhisardan 4 yesek maçlar yarıda kalsa da kupamız çalınsa da hakkımız verilmese de kopamıyorum futboldan trabzondan trabzonsporumdan

carantinas
12.03.2014, 23:58
hiç istek kalmadı bende iki gündür tek satır spor haberi bile okumadım soğudum iyice.

Yaşar
13.03.2014, 00:10
Cüneyt Çakır daha geçen hafta Antalyaspor-Rizespor maçının içine etmiş, şimdi bu maça mı verildi?
Pis kokular alıyorum, her şeyin olabileceğini düşünüyorum.

Mellih
13.03.2014, 00:11
böyle bi maç vardı di mi.. hayırlısı..

Cafer Bulur
13.03.2014, 00:22
Sivastaki eksiklere ragmen kazanacagimiza inanmiyorum.

Cünkü bu takimda deplasmanda mac kazanacak ne ruh var ne de azim.

Turgay Atalay
13.03.2014, 09:06
-----------------Onur---------------------
Bosi-------Yumlu----------Aykut-------Mustafa
------------------------------------------
----------Borce-----------Zokora----------
Özer--------------Adrian----------------Olcan
-------------------------------------------
------------------Malouda------------------

Hami Hoca bunu denemeli. Sivasta Kadir, Cicinho ve Da Costa cezalı, Utaka sakat. Bu adamlar sivassporun omurgasını oluşturan adamlar. Aatıf ve Burhan dışında hiçbir hamleleri yok. Akıllıca oyunla kolay bir galibiyet elde edilebilir, tabi önce bizim sahtekarların oynaması lazım.

Ufuk
13.03.2014, 11:21
Kadir iyileşti mi bilmiyorum ama iyileştiyse ;

Boss yumlu aykut kadir

Olcan Borce Özer malouda

Adrian

Henrique

Henri yerine jankoda olur ikiside boş adam farketmez :)

Sacit
13.03.2014, 13:29
''Kadir Keleş’in takımla beraber idmana çıkması Bordo-Mavililerde sevindirici bir gelişme oldu. Kadir’in sakatlığının beklenenden daha kısa süreceği öğrenildi.''

Şu habere bakın!

kadir'in iyileşmesi sevindirici bir haber oluyor, cümle kurmakta güçlük çekiyorum..

Bu kadar alçalacağımızı tahmin etmemiştim. Kepaze bir haldeyiz.
kadir kimdir ya biz nasıl bu hale geldik, aklım almıyor!

duyurukcu
13.03.2014, 14:40
''kadir keleş’in takımla beraber idmana çıkması bordo-mavililerde sevindirici bir gelişme oldu. Kadir’in sakatlığının beklenenden daha kısa süreceği öğrenildi.''

şu habere bakın!

Kadir'in iyileşmesi sevindirici bir haber oluyor, cümle kurmakta güçlük çekiyorum..

Kadir kimdir ya biz nasıl bu hale geldik, aklım almıyor!

öze dönüşcülere sormak lazım..

Armağan Dere
14.03.2014, 19:43
Yahu bu maçı unuttuk...

Oruç
14.03.2014, 19:49
Banko 1.

Süleyman Baykan
14.03.2014, 20:02
''Kadir Keleş’in takımla beraber idmana çıkması Bordo-Mavililerde sevindirici bir gelişme oldu. Kadir’in sakatlığının beklenenden daha kısa süreceği öğrenildi.''

Şu habere bakın!

kadir'in iyileşmesi sevindirici bir haber oluyor, cümle kurmakta güçlük çekiyorum..

kadir kimdir ya biz nasıl bu hale geldik, aklım almıyor!

Yusuf ve Barış Memiş dışında Trabzonspor'da oynayacak oyuncu yok çıkmadı 1461'den gerisi kuru kalabalık nokta.

dağlıca61
14.03.2014, 20:25
bu taraftara ne oldu anlamadım; umutsuz, biçare, kibirli, öz benliğini kayıp etmiş, başka takım futbolcularına özenen, başka takım maçlarını daha sıkı izleyen bir taraftar topluluğu, hafta sonu oynayacağımız maçla ilgili 55 yorum ama hepsi de bir dokun bin ah işit misali, umutsuzluk anlatan mesajlar, Sivasspor 'u yeneceğiz, yenmeliyiz, yenelim ki Avrupa hayalleri bitmesin arkadaşlar,

İlyas Özdemir
14.03.2014, 23:53
küçük şikecide yener artık .. şerefsizler ...

Mert'
14.03.2014, 23:55
bu taraftara ne oldu anlamadım; umutsuz, biçare, kibirli, öz benliğini kayıp etmiş, başka takım futbolcularına özenen, başka takım maçlarını daha sıkı izleyen bir taraftar topluluğu, hafta sonu oynayacağımız maçla ilgili 55 yorum ama hepsi de bir dokun bin ah işit misali, umutsuzluk anlatan mesajlar, Sivasspor 'u yeneceğiz, yenmeliyiz, yenelim ki Avrupa hayalleri bitmesin arkadaşlar,

Özenir tabii çok kötü rezil bir takımız ben önümüzdeki 2 seneden de birşey beklemiyorum.

dağlıca61
15.03.2014, 00:09
;1919547694']Özenir tabii çok kötü rezil bir takımız ben önümüzdeki 2 seneden de birşey beklemiyorum.

biz o takımı iyi günde kötü günde sloganı ile sevmedik mi?. Demek ki içimizde samimi olmayan pek çok kişi var

Mert'
15.03.2014, 00:42
biz o takımı iyi günde kötü günde sloganı ile sevmedik mi?. Demek ki içimizde samimi olmayan pek çok kişi var

Herkes takımı muhakkak seviyor ama beklenti yok doğal olarak.

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2014, 00:42
sivaslıları iyi tanırız yiğittirler

bu mecnun i.nesi araya karışmış bülent uygun zamanları bize karşı kin aşılardı.

.mına koduk bülent başgan dedirtecek kadar taraftarı doldurur

kudu_61
15.03.2014, 01:33
artık kazanmamız gereken bir maç puan olarak çok sıkıntılıyız sşzvasın 3 önemli futbolcusu yok ve bu maçı da alamazsak ilerisi çok sıkıntılı gözüküyor fenerasyon fırsat kolluyor bundan sonra şampiyonluk için şike yapan şerefsizler Trabzonsporun düşmesi için şike yapmaya başlayacaklar 6 maç ceza bunun başlangıcı biraz ruh biraz istek biraz azim yeter taraftar da artık birlik olmalı sadece TRABZONSPOR diyorsak artık takımın yanında olmalıyız

Kadir
15.03.2014, 01:38
O kadar kötü gitmemize rağmen hala ligi 4. bitirme şansımız var.

murat3861
15.03.2014, 09:19
mutlaka kazanmamız lazım ama maalesef bu sezon almamız gereken maçları genelde kaybediyoruz.seneyede avrupaya gitmeliyiz.kazanırsak 4. olabiliriz.benim tahminim yeniliriz veya beraberlik olur.hami ve bu kötü kadronun son şanşları.

Courage
15.03.2014, 10:08
Yusuf Erdoğan sol bek'e çekilmeli. Önüne Olcan. Sağ tarafa ise Özer. Ortada ne kadar kopuk kopuk oynasada Adrian.

------------------ Onur --------------------

Bosi ----------- Mustafa --------- Aykut ---------- Yusuf

Özer ------- Bourceanu ---------- Colman ---------- Olcan

----------------------- Adrian -------------------------

--------------------- Şahin ------------------------

Janko ,Henrique gibi 1000 kere umutla ''belki bu sefer olur'' dediğimiz hıyarları koyacağıma Şahin'i veya paf takımdan birini koyarım daha iyi.

Furkan S.
15.03.2014, 11:16
Yeneriz..

hüseyin1975
15.03.2014, 12:20
Kalan maclarimizdan iki galibiyet alip sezonu 10 ile 14 sira arasi bitiririz bu halimizle.
Sivasa takim yorulup gitmesin bence :-(

Cafer Bulur
15.03.2014, 12:23
Sivasin en önemli 4 oyuncusundan 3 ü yok ama Trabzonspor taraftarinin bu mactan galibiyet ümidi yok.

Sb macinda hakem soyunma odasina giderken tiyatro izler gibi hakemi izleyen Ts nin ruhsuz ve yüreksiz futbolcularindan ben de sahsen galibiyet beklemiyorum.

Artik bu takimin 3-5 futbolcusu disinda miadi dolmustur,Trabzonspora verecek hicbirseyi kalmamistir.

Bu sezonun en önemli 2 macinda sadece rakibi ve hakemi izlemek disinda bir icraatlari olmayan bu futbolculardan kurtulmak bizim icin en sevindirici gelisme olur.

Artik bu takimin yeniden bir yapilanmaya ihtiyaci var,bunu yapamazsak basari hayalden öteye gecmeyecektir.

brnclhn
15.03.2014, 12:41
sivasta eksiklerin olması hiçbişe ifade etmez bizim için...bu takımın gol atma şansı yoook dolayısıyla galibiyet şansı yok...he bi de şu var taraftarın psikolojisinin yüzde 1 ini bile anlamayan şu ruhsuz futbolcu topluluğu yense bile kalıcı bi başarı olmayacak çok bi anlamı olmayacak...(bi iki futbolcu hariç)

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2014, 12:51
Şikeci Mecnun'un takımı bize karşı köpek gibi oynuyor.

Taraftarları da her pozisyonda hakeme tepki gösterip camiamıza küfrediyor.

2007'de 22 sn. kalan maçı aleyhimize sonuçlandırmıştı mecnun köpeği

Şikebahçe tayfası elemanı Mecnun, senin de yatacak yerin kalmadı. Sana destek veren İHO'unun da.

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2014, 12:52
Deplasmanda sedece küme düşmüş Kayseri'yi yenmişiz, ne acı bir fotoğraftır bu.
Oysa çok rahat 3. veya 4. olabilirdik.

Attila Durmuş
15.03.2014, 12:54
sivaslıları iyi tanırız yiğittirler

bu mecnun i.nesi araya karışmış bülent uygun zamanları bize karşı kin aşılardı.

.mına koduk bülent başgan dedirtecek kadar taraftarı doldurur

biz onların yiğitliklerini insanları diri diri yaktıklarında karşılarına geçip alkış tutarak izlediklerinden beri biliyoruz...

Adem Akyüz'
15.03.2014, 14:04
Maluda, Colman ve Adrian kadroda yok..

Furkan S.
15.03.2014, 14:21
Sonunda Soner kadroda..

Samet Yildirim
15.03.2014, 14:51
Adrian sakat olmasi kötü...Colman ve Malouda da sakatlar onlarda yok. Zokora bu sefer var.

Bakalim nolacak..

TSemih61
15.03.2014, 14:58
Zaten takım batmış Zokora'ya da katlanırız artık ne yapalım.

F. Yıldırım
15.03.2014, 15:39
Kasımpaşa kaybetti, Sivas'ı yensek Akhisar'ın maçına göre ya 4. yada 5. oluruz. Bu fırsat üstüste 3. kez elimize geçti. Bu sefer de bu fırsatı tepersek Avrupa hayallerimiz suya düşer.

Cafer Bulur
15.03.2014, 15:57
Kasımpaşa kaybetti, Sivas'ı yensek Akhisar'ın maçına göre ya 4. yada 5. oluruz. Bu fırsat üstüste 3. kez elimize geçti. Bu sefer de bu fırsatı tepersek Avrupa hayallerimiz suya düşer.

Bu firsati tepecegimizden zerre kadar kuskun olmasin.

Gecmis gelecegin aynasidir diyorum ve susuyorum.:)

umutberna
15.03.2014, 17:18
Birazda olsa umutlu olmakta fayda var. Takımın yabancı oyuncu performansının sürekli aleyhimize işlediği bir dönemdeyiz ve önemli bir deplasmana neredeyse Colman, Adrin ve Maloudasız gidiyoruz. Bakalım göreceğiz takımın çok birşey beklemediğimiz yerli oyuncuları neler yapacak. Ben son haftalarda Yusuf ve Özer'in oyunlarından memnunum ama özellikle solbekte çok kötüyüz , Mustafa Hoca boşuna o bölgeye Aykut ve Olcan'ı koymamış diyorum kadir ve mustafanın neler yaptıklarını gördükten sonra.
Evet zayıf noktamız solbek, kuvvetli tarafımız Yusuf ve Özer olacak bana göre.

haciosmanoglu
15.03.2014, 17:25
Bamba-Colman-Adrian-Malouda-Emre-Abulkadir-Kadir kadroda yok.

Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf
Olcan Zokora Bourceanu Özer
Henrique Janko

Yedekler:
Zeki Ayvaz
Zeki Yavru
Mustafa Akbaş
Caner Osmanpaşa
Gökhan Alsan
Soner Aydoğdu
Şahin Aygüneş

TSemih61
15.03.2014, 17:53
----------Onur--------
Bosi--Yumlu--Aykut--Akbaş
Olcan--Soner--Alex--Yusuf
----------Özer----------
----------Janko---------

Cyzio
15.03.2014, 17:56
Bu firsati tepecegimizden zerre kadar kuskun olmasin.

Gecmis gelecegin aynasidir diyorum ve susuyorum.:)

Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. İnşaallah yanılan biz oluruz.

.

F. Yıldırım
15.03.2014, 18:10
Takım yok, ruhsuz ama işin içinde Trabzonspor olunca yine de bir umut var. Ayrıca Akhisar'da beraber kaldı:)

Hoşgeldin 4.lük.

Kaan
15.03.2014, 18:15
Ulan 4. olmayı bu kadar istemeyen bir takım daha var mıdır bizden başka? :D Her hafta bir şans, bir umut ama olmuyor...

Hamza Yilmaz
15.03.2014, 18:57
Colman, Malouda ve Adrian uff olmus. Defolsun hepsi ruhsuz utanmaz oyuncular.

Yavuz Bektaş
15.03.2014, 18:58
Yine izlememeyi düşünüyorum bizim takim fırsat tepmek icin kurulmuş ruhsuzlari izliceme daha eglenceli vakit geçiririm

Ibrahim Gaygusuz
15.03.2014, 19:29
Elimize gecen 29843343214 firsat dorduncu olmak icin, yine ayni sekilde degerlendiremiyecegiz

Ufuk
15.03.2014, 19:31
Ulan 4. olmayı bu kadar istemeyen bir takım daha var mıdır bizden başka? :D Her hafta bir şans, bir umut ama olmuyor...

4. Olmak için yakaladığımız fırsatları degerlendirseydik Beşiktaşla aynı puandaydik :)

aaahmet61
15.03.2014, 19:31
yenileceğiz ama inşallah fazla gol yemeyiz.şu takımda şerefli mağlubiyete razıyım.

Ogün YAZICI
15.03.2014, 19:44
iki tane hızlı adamın olsun ,teknik direktörün düşünebilme yetisine sahip olsun sivas'ı duman edersin ama nerde ? ligin sonlarında yer alan antalya ilk yarıdaki maçta diarra ve ıssac ile rezil etmişti sivas'ı.ligin en kötü savunma hatlarından birine sahip sivas...ilk maçtan önce de bunları yazdık ama beceriksiz forvetlerimiz saolsun kazanamadık...

Terzioğlu
15.03.2014, 19:47
Kazanirsak mucize olur.

carolo
15.03.2014, 19:55
maç saati buraya dolusmanin bi anlamai yok forvet'i Henrique olan takim yenilgiye mahkumdur ve yenilecegiz bu kadar basit

Koray Böyük
15.03.2014, 20:03
------------------------------onur -------------------------------
Bosingwa----mustufa-----aykut-------mustafa
-------------------alex-------------------zokora-------------
Olcan------------------özer-------------------yusuf
---------------------------janko------------------------------

Bu kadro ile cikacak buyuk bi ihtimal... Olcan ve yusuf oynattirsa janko yu banko bekliyorum. Deli gibi saldirip gol bulmamiz lazim ilk dakikalarda..inşallah kazaniriz

6Şafak Aydın1
15.03.2014, 20:21
ms 0-0

Koray Böyük
15.03.2014, 20:56
Bjk de berabere kaldi. İnşallah yeneriz

mustafa0661
15.03.2014, 21:47
bu maçta takım moralsiz olarak çıkacak sahaya sivas çok iyi bir takım olmasada kendi evlerinde oynuyorlar trabzonspor gibi büyük takım geldiği için stad ful yada fula yakın olacaktır bence bu maçta 1-1 veya 2-2 beraberlik olacaktır..

bide yarın malum takım yenerse "şampi"olacak ve üzgünüm bütün ipleri ellerine alcaklar önlerinde kimse duramıcak..

biz hala resmi olmayan teknik direktörle çalışmaya ve yönetimi olmayan başkanla uğraşmaya devam edeceğiz

dağlıca61
15.03.2014, 22:16
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini okumak bu günlerde bir başka anlam ifade ediyor benim için, taraftarlarımızdan ricam sanki bu sıralar ötekileştirilen Trabzonspor taraftarına hitap eden bu veciz sözleri hatırlayın lütfen. Ben Sivasspor maçı için diyorum ki her şart altında Trabzonspor için hedef KAZANMAKTIR. Bordo-mavi yürekler kazanacak inşallah.

Efsane-1967
15.03.2014, 23:01
Olduk her gun bin kere oynayin artik bir kere !

lazzz61
15.03.2014, 23:12
bu maçı kazanırsak kumede kalırız

B.AKDEMİR
15.03.2014, 23:12
Puan durumuna en son şb maçından önce bakmıştım ve değişen bir şey olmamış. Sivas'ı yenip 4.lük şansını değerlendirmeliyiz. İnşallah bu maçla birlikte düzlüğe çıkarız.

Dip.Ing.Mag.
15.03.2014, 23:28
Bizimkiler otursunlar şu an oynanan a. Madrid - espanyol maçını izlesinler ve atletico dan nasıl alan daraltılır, nasıl rakibe baskı yapılır öğrensinler!!

artvints
15.03.2014, 23:41
Bizimkiler otursunlar şu an oynanan a. Madrid - espanyol maçını izlesinler ve atletico dan nasıl alan daraltılır, nasıl rakibe baskı yapılır öğrensinler!!

bizimkiler birbirinden haberi yok, sürekli rkibe uzak kalıyorlar, rakip iki pas yapsın dağılıyorlar.modern futbola tepki sankki.

Dip.Ing.Mag.
15.03.2014, 23:47
bizimkiler birbirinden haberi yok, sürekli rkibe uzak kalıyorlar, rakip iki pas yapsın dağılıyorlar.modern futbola tepki sankki.

Katılıyorum modern futbolda eğer takımında messi ve Ronaldo aynı anda oynamıyorsa oyuncular arasındaki mesafe kısa olmalı! Ama bizimkiler 20 metrede oynuyorlar dolayısıyla da 3. Lig takımları bile hallaç pamuğuna çeviriyor bizi! Şunu da ekleyeyim bu takımdan ne köy olur ne kasaba...

Onur ve olcan hariç diğer tüm mevkilere transfer lazım!

aktan61
15.03.2014, 23:56
sus payı olarak hakem maçı bize verebilir,bizimkiler geri çevirmezse..ya da hakem 6 maç yetmez birde benden diyebilir...
sonuç mu? düşürün ulan düşürün ulan şike yapanı düşürün ulan..

her zaman TRABZONSPOR

Mert Acar
16.03.2014, 00:07
Artik zokora falan filan oynasa ne kazanacagiz ?hic degilse soner,yusuf,ozer filan oynasinda izleyelim.

Cafer Bulur
16.03.2014, 00:09
sus payı olarak hakem maçı bize verebilir,bizimkiler geri çevirmezse..ya da hakem 6 maç yetmez birde benden diyebilir...
sonuç mu? düşürün ulan düşürün ulan şike yapanı düşürün ulan..

her zaman TRABZONSPOR

Cüneyt cakir yarin bizim icin ayri bir tehlike,ilk tehlike ruhsuz futbolcularimiz.

Hakem sivasa cok kolay bir penalti verebilir ama bizim bu takimla öyle kolay penalti alma sansimiz yok.

sanatik
16.03.2014, 00:11

Madrid örnegi cok uygun. Rakibi oynatip kendileri golleri atiyorlar !

Topa sahip olup onuda kendi yari alaninda cevirip gol atamayinca ne anladim ben o topa sahip olmakdan ?

Antrenörlerinin stili bu cokda basarili gidiyor. Sampiyonlar liginde Finale kadar belkide kupaya kadar gidebilirlirler kimbilir.

Aslinda elindeki magzemeyi en iyi sekilde kullanmaya bakiyor. Bu oyun stilide gayet uygun görünüyor.

NOT: IHO Sivasa gidiyormu ?

artvints
16.03.2014, 00:11
.........................onur....................
bosingwa..mustafa..aykut....kadir
...................bourceanu
...olcan.......özer....soner.....yusuf
......................emre.......................

bu futbolcular oynasın bari, bunlar kalır zaten seneye.

Cafer Bulur
16.03.2014, 00:18
Madrid örnegi cok uygun. Rakibi oynatip kendileri golleri atiyorlar !

Topa sahip olup onuda kendi yari alaninda cevirip gol atamayinca ne anladim ben o topa sahip olmakdan ?

Antrenörlerinin stili bu cokda basarili gidiyor. Sampiyonlar liginde Finale kadar belkide kupaya kadar gidebilirlirler kimbilir.

Aslinda elindeki magzemeyi en iyi sekilde kullanmaya bakiyor. Bu oyun stilide gayet uygun görünüyor.

NOT: IHO Sivasa gidiyormu ?

Gitmis bile,onu havaalaninda karsilayan taraftarlarimiz bile olmus,gelde cildirma.:mad:

ibrahim
16.03.2014, 00:20
Gitmis bile,onu havaalaninda karsilayan taraftarlarimiz bile olmus,gelde cildirma.:mad:

Herif otursun aşağı dedi, oda mecnun abisinin dizinin dibine oturmaya gitti galiba...

Gesendet.

memmedaga
16.03.2014, 00:23
bu sezon her maç öncesi beni umutlandırabilecek birşeyler arıyorum bulamıyorum Onurdan başka,
Onurda gol atmaycağına göre beraberlik için umudum var...

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 00:39
Bakıyorum da biz şaka maka tam olmasa da 2011 sezonunda şu an atletico Madrid'in oynadığı gibi dengeli, kontrollü, baskılı ve ve ne olursa olsun 90 dakika sahanın hakimi olan bir oyun anlayışı ile oynuyorduk. Nereden nereyee!

artvints
16.03.2014, 01:21
yine kazanırsak 4. mü oluyoruz ne. ne bitmez dejavuymuş. tadı da kaçtı artık.

SALDIRAY
16.03.2014, 09:23
Kazanırsak 4. sıraya çıkıyoruz. Bu maçı kaybedersek defolup gitsin hepsi.

arifberkay
16.03.2014, 09:36
kaybedersek kaçıncı oluruz....kazanacagımza ihtimal vermiyorum

bahadır2561
16.03.2014, 09:42
Kazanamayız

Alper Beyazay
16.03.2014, 09:52
Çok rahat kazanırız.

Muhammed Ayaz
16.03.2014, 10:33
onu kazanama bunu kazanama neyi kazanacak bu takım allah aşkına

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 10:34
onu kazanama bunu kazanama neyi kazanacak bu takım allah aşkına

Takım mı? :)

Veysel
16.03.2014, 10:37
Henri yok Emre yok Adrian yok kim atacak bu golü arkadaş

Muhammed Ayaz
16.03.2014, 10:40
Takım mı? :)

ya neydi ?

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 10:41
Henri yok Emre yok Adrian yok kim atacak bu golü arkadaş

Henriqe niye yok kadroya yazıyor gazeteler

DEEP BLUE
16.03.2014, 10:45
Trabzonspor'un hiç bir kritik maçı kazandığını hatırlamıyorum. Umarım yanılırım.

Ceyhun Dündar
16.03.2014, 10:56
Rahat bir maglubiyetle doneriz.

Ergin Demirci
16.03.2014, 11:11
mutlaka ne olursa olsun almamız lazım bizdede önemli eksikler var ama bakalım hala umutluyum takımdan..

Oğuzhan Fidan
16.03.2014, 11:29
şu başlıkları açarken TRABZONSPOR'UMUZ demek zormu geliyo üşeniyomusunuz ?? sahiplenen başlıklar olmalı kendi içimizde kenetlenelim !

sbay
16.03.2014, 11:33
sivas zor ve sert bi deplasman.Herşeye rağmen kazanmamız lazım...

chener
16.03.2014, 11:45
Bu mactan puan cikarmak mucize olacak.kadroya cezalandirilmak için alınmayan futbolcular ileriki haftalarda oynatilirsa -daha önce yapildigi gibi- bu macun vebalini bakalim kim ustlenecek

Öznur61
16.03.2014, 11:52
Ümitli değilim maçtan.İnşallah şaşırtırlar beni..

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 12:11
Burası da ölmüş valla insanda ne istek ne heves bıraktılar. Pazar günü ve 15 dakikada bir yazı yazılıyor foruma...

Muhammed Ayaz
16.03.2014, 12:54
allahım bu takım ne zaman ayağa kalkacak şöyle gümbür gümbür top oynayacak ya vallahi futbol sevgimiz yavaş yavaş kayıp gidiyor elimizden :(

agahozlu
16.03.2014, 12:57
Cicinho, en etkili adamları bu maç cezalı olması lazım

Kadir bekmezci de orta saha da mücadele eden birisi, o da yok.

Çıksınlar 4-5 pas üst üste yapsın bizimkiler gol atmaları lazım. Bizim takım 2 pas yapamadığı için zor maç olacak bu maç ve bütün maçlar.

Bir tane kanat organizasyonu yok...

Bir tane duvar pası yok...

Defanstaki adam orta sahaya, orta sahadaki defansa topu veriyor, defanstaki de ileriye şişiriyor...

Deplasmanda aldığımız sadece 1 galibiyet var. Bu maçı alırsak seneye belki Avrupa'da olmak için ümidimiz devam eder. Kaybedersek maalesef sıkıntılı anlar bizi bekliyor.

Umarım, takım bizi şaşırtır ve iyi bir oyun oynar.

Sacit
16.03.2014, 12:58
allahım bu takım ne zaman ayağa kalkacak şöyle gümbür gümbür top oynayacak ya vallahi futbol sevgimiz yavaş yavaş kayıp gidiyor elimizden :(

Çok basit; ne zaman kaliteli ve akıllı futbolcuları transfer edersen işte o zaman futbol resitali verirsin ve 2-0 dan maç vermezsin.. Tabii elindeki çöpleri kovacaksın

Dip.Ing.Mag.
16.03.2014, 13:12
Çok basit; ne zaman kaliteli ve akıllı futbolcuları transfer edersen işte o zaman futbol resitali verirsin ve 2-0 dan maç vermezsin.. Tabii elindeki çöpleri kovacaksın

Aslında önemli olan 2-0 dan maç vermek değil yensen de yenilsen de 90 dakika bitene kadar mücadele etmek. İşte bizde bu olmadığı için eziliyoruz.

Cafer Bulur
16.03.2014, 13:16
Trabzonspor'un hiç bir kritik maçı kazandığını hatırlamıyorum. Umarım yanılırım.

Bu mac sözde futbolcularimiz icin kritik bir mac degilki;)

Onlar icin siradan bir yurtici seyahatinden baska bir anlam tasidigini zannetmiyorum,dolayisiyla kazanmamiz büyük sürpriz olur.

Muhammet Hacısalihoğlu
16.03.2014, 13:18
Hakkaten ya ne zaman organize bir gol görecez ? Takım antremanlarda ne yapıyor, doğum günü kutlamaktan başka ?

Sacit
16.03.2014, 13:28
Aslında önemli olan 2-0 dan maç vermek değil yensen de yenilsen de 90 dakika bitene kadar mücadele etmek. İşte bizde bu olmadığı için eziliyoruz.

Mesele bu zaten.. mücadele edecek futbolcun yok. adrian mustafa yumlu kadir keleş mustafa akbaş henrique colman ile mücadele edemezsin. özellikle adrian'dan top çalmak çocuk oyuncağı.. güç yok fizik yok..

Sibel
16.03.2014, 13:29
En iyi ihtimalle beraberlik bekliyorum.
Henrique doğum günü pastasının kalorisiyle bugün bakalım kaç kişinin arasından geçecek?

Gökhan Baymak
16.03.2014, 13:44
Fark yeriz.. olcan yine sacma sapan fantaziler denemezse belki fark azalr... Bu sene bitti zaten, seneye yeni başkan yeni futbolcularla sezona girmeliyiz...

Sent from my LG-E612 using Tapatalk

Efsane-1967
16.03.2014, 13:49
Juventus ve fener maclarinda baya umitliydi herkes burda sonucta 2 macida kaybettik. Bu mac icin ise cogumuz umutsuz yeniliriz diyor, galiba bu kez kazaniriz.

Doğan Keskin
16.03.2014, 13:58
hayal kurmaya gerek yok..seneye iho devam eder..etmesini istemem ama öyle gözüküyor ertesi sezon yeni başkan yeni stat fırtına gibi gireriz diye düşünüyorum...avrupa için ise bu maçlar çok kritik inşallah kazanırız seneye yine avrupada olmalıyız.

Efsane-1967
16.03.2014, 14:04
2-0 Sanliurfa kume dusuyoruz hayirli olsun.

Mert'
16.03.2014, 14:05
Ne kadar kötü bir takım olduğuumzu Konya maçını izleyenler anlar şuan.

Antep'e karşı kaleye gidemiyorlar bize Real Madrid gibi oynamışlardı.

İleli
16.03.2014, 14:13
O değilde rize ve konya maçlarını kaybetseydik durumumuz çok daha kötü olurdu şuanda pek bi fark yok gerçi

gece_bekcisi
16.03.2014, 14:30
Sivas'ta önemli isimler yok. Galip gelebiliriz dicem ama eksik olsa dahi 11 kişi çıkacaklar ve bizimkiler yenilecekler

hood
16.03.2014, 14:31
yeneriz..

Koray Böyük
16.03.2014, 14:39
İnşallah yenerizde herkes rahat bir nefes alir. Ama yenilecez. Çünkü yeneriz yazacaktm Allahtan midir nediur yeniliriz yaziyordm :)

Bilal Karadeniz
16.03.2014, 14:40
Henrique denen bidonu'nu izlemekten sıkıldım artık erciyes ve elazığ'ın forvetleri bile bizimkilerden iyi.

orti
16.03.2014, 14:46
kazanacağımızı düşünüyorum çünkü dibe vurduk

erkankoc
16.03.2014, 14:53
Deplasmanda en son kimi yendikki bunlari yenecegiz ts bitik bir takim

Mustafa Calik
16.03.2014, 15:03
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaş, Zokora, Bourceanu, Özer, Yusuf, Olcan, Henrique

ozzy!
16.03.2014, 15:05
Soner yedek klübesine girebildi şükür.

artvints
16.03.2014, 15:07
soner in haftaya oynaması lazım artık.

Mehmet Fatih Silik
16.03.2014, 15:13
Fark atariz...

İ. SARAL
16.03.2014, 15:15
Eldeki imkanlarla çıkabilecek en iyi kadro. Colman yok bugün yenebiliriz.

Mustafa Calik
16.03.2014, 15:16
Takımımız, Sivasspor ile oynayacağı müsabakada degrade forma, mavi şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise siyah forma, siyah şort ve siyah çorap giyecek.

gece_bekcisi
16.03.2014, 15:16
Fark atariz...

Bunu ciddimi söyledin gerçekten :) Ben 1 farka ve yeneceğimiz için şükredeceğim

Mustafa Calik
16.03.2014, 15:26
Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner Osmanpaşa, Soner Aydoğdu, Gökhan Alsan, Şahin Aygüneş, Marc Janko

Rıza ÇOLAK
16.03.2014, 15:28
Vayyyy şahin aga kadroda, artık onlar düşünsün

F. Yıldırım
16.03.2014, 15:30
Kusura bakmayın ama Soner'in kendine hayrı yok.

AnAKiN
16.03.2014, 15:30
maç ligtv hangi kanalda renkdaşlar.

F. Yıldırım
16.03.2014, 15:33
Yenersek 4. oluruz, AMA yenilirsek 10. sıraya gerileriz. Hatta Bursaspor yarın lig sonuncusu Kayseri'yi yenerse 11. oluruz.

Vay halimize...

Aydın Danış
16.03.2014, 15:33
Kanser olmaya hazirmisiniz !

Mehmet Fatih Silik
16.03.2014, 15:34
Bunu ciddimi söyledin gerçekten :) Ben 1 farka ve yeneceğimiz için şükredeceğim

Bir yerde patlamamiz gerek...sezon sonuna kadar deplasman galibiyetimiz olmayacak mi yani...bu takimin orta sahasi topa sahip oldugunda hep farka gitmi$izdir ve cok iyi oynami$izdir...
Öyle olursa bugün Sivas'i $amarlariz...
Sivas'in oynadigi son maclari izleyin derim...

Mehmet Fatih Silik
16.03.2014, 15:35
Bu arada link payla$mak, ima etmek vs. kesinlikle yasaktir arkada$lar...

Gurpas
16.03.2014, 15:37
aklı olan maçı seyretmes

AnAKiN
16.03.2014, 15:38
Bu arada link payla$mak, ima etmek vs. kesinlikle yasaktir arkada$lar...

link ima et etmedim sayın yöneticim. evdeyim ve ligtv nin hiç bir kanalında bizim maç yayını yok şu an. normalde bir saat önceden maç önü diye bir yayın başlıyor. hangi kanalda olduğunu bulamadım. o yüzden sormak istedim.halen hiç bir kanalda yok bu arada bizim maç.

artvints
16.03.2014, 15:38
manchester liverpool maçı varken, trabzonspor maçını izlemek zorunda kalıyorum. aşk başka bişey gerçekten.

Mehmet Fatih Silik
16.03.2014, 15:40
link ima et etmedim sayın yöneticim. evdeyim ve ligtv nin hiç bir kanalında bizim maç yayını yok şu an. normalde bir saat önceden maç önü diye bir yayın başlıyor. hangi kanalda olduğunu bulamadım. o yüzden sormak istedim.halen hiç bir kanalda yok bu arada bizim maç.

Benim uyarim genele idi ve size yönelik bir uyari degildi...yanli$ anla$ilma olmasin
Her mac ba$liginda uyarilara ragmen uymayan üyeler oluyor...
Mac LigTV'nin birinci kanalindan gösterilecek siteye göre...

Kemal Öztel
16.03.2014, 15:45
Henriqueden nefret eden biri olarak Jankonun başlamasını isterdim.Kadro mücadeleci gözüküyor.insaAllah kazanırız..

Mert'
Soner oynar umarım 2.yarı girip benim için yeterlidir bu maç için.

AnAKiN
Benim uyarim genele idi ve size yönelik bir uyari degildi...yanli$ anla$ilma olmasin
Her mac ba$liginda uyarilara ragmen uymayan üyeler oluyor...
Mac LigTV'nin birinci kanalindan gösterilecek siteye göre...

est. ben yanlış anladım o zaman. kusura bakmayın. maçımızı bile doğru düzgün vermiyor lig tv. ne diyeyim artık bunlara ben. bu arada 277 nolu kanalda tesadüfen buldum maçı. bilgilendirme için teşekkür ederim efendim. takımımıza başarılar.

Berat Akçay
Sivasspor: Korcan, Fatih, Navratil, Burhan, Hakan, Ziya, Adem, Ümit, Aydın, Taouil, Aatif

Kadir Bekmezci ve Cicinho gibi 2 önemli eksiği var Sivas'ın

Sibel
16.03.2014, 15:46
Kanser olmaya hazirmisiniz !

Eveeeeeeeeet:D
Bu yıl izlemediğim hiçbir maçı alamadık.
Yine izleyemiyorum.

Full HD
16.03.2014, 15:48
Allah yardimcimiz olsun

artvints
16.03.2014, 15:48
Yine izleyemiyorum.

çok maç alamadık zaten, bu istatistik geçersiz :D

Emirhan Makul
16.03.2014, 15:51
Net kaybederiz. 3-1, 2-0, 4-1 gibi skorlarla.

must61
16.03.2014, 15:51
Yanyana oturuyor tribünde iki başkan.maşallah.

F. Yıldırım
16.03.2014, 15:52
Sivasspor: Korcan, Fatih, Navratil, Burhan, Hakan, Ziya, Adem, Ümit, Aydın, Taouil, Aatif

Kadir Bekmezci ve Cicinho gibi 2 önemli eksiği var Sivas'ın

Bir de Da Costa cezalı.

TSercaN
16.03.2014, 15:53
Emre'nin durumu nedir bilen var mi?

Aydın Danış
Yine izleyemiyorum.

Nediysinn yaa cabuk izle ozaman :)

Alper Beyazay
Asrın forveti Henrique, bugün hat-trick yapar affetmez.

Ragazzo
Zokaro donmus ilk onbire, hayirlisi bakalim

Sibel
çok maç alamadık zaten, bu istatistik geçersiz :D

Bilmiyorum artık:D

Henrique'nin rövaşata denemesi sırasında Korcan'ın kafasına çarpan krampon, Korcan'ı sakatlıyor.
:D

Berat Akçay
16.03.2014, 15:54
Bir de Da Costa cezalı.

Aynen öyle eklemeyi unutmuşum

Sefaenes
Allah korusun Onura birsey olsa bizdekiler Zeki oynatir Fatih yedek olamiyorsa neden alindi bari en azindan satsaydiniz bir oyuncuyu nasil degersizlestiririz örnegi Trabzonspor

Full HD
Iho ile Mecnun la fena utandim ha

Koray Böyük
Aydin aatif ve burhani tutabilirsek kazanabilriz diye düşünüyorum. Yedekte oyuna katli yapabilecek oyuncunuz yok. İlk yari 2 gol bulup ikinci yari topu kendinizde tutup ara ara etki olmaya calismaliyiz. İlk yeri saldirip ikinci yari beklememiz lazim.. İnşallah kazaniriz inşallah yeneriz

Basakrilar Trabzonspor um

zaferyıldız
16.03.2014, 16:00
Herkes cosmus bugün
Ilk yari 2 gol
Ikinci yarıda 2
Dort atariz
Yeter mi :))

F. Yıldırım
16.03.2014, 16:00
Sahada futbolcu yok ama içimden geçen maçı 3-0 alırız.

AnAKiN
16.03.2014, 16:01
yumluya bak sen ya :))) helal olsun valla :)

TSercaN
gol :)

Veysel
Gollll

Çakıroğlu İhsan
beyler özelden falan filan yaparmsnz

Aydın Danış
Ahada yumlii atdii

Sefaenes
goooooooooool yumlu

Full HD
Elhamdulillah Insallah rahat bir gün olacak.

grigandalf1967
...... gördük mu memur başgan

Mehmet Fatih Silik
Yumliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....

Bu daha bir

F. Yıldırım
Goooooool

Bilal Karadeniz
golllllll

nuri45
gooooooooooooooolllllllllll

yumluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ceday99
Herkes cosmus bugün
Ilk yari 2 gol
Ikinci yarıda 2
Dort atariz
Yeter mi :))

bence 5e yuvarlarız...

Arif Timurcioğlu
16.03.2014, 16:02
Helal olsun mustafa yumlu

Uğur Odabaş
ggolllllllllllllllllllllll ulannnnnn goooooooooooooollllllllllllllllll

TSercaN
Korcan kendisini affetirmek icin elinden kacirdi :P

Mert'
Gole bak :D

artvints
astı tavana aslanım. ha gayret yetişicen henrique ye gol sayısında.

Berat Akçay
Yumlu :)

kelkitli29
Korcan sike yapiyor bence :)

Öznur61
Yumlu reiss :D

Erdem35
aslan mustafa :)

edimurphy_61
16.03.2014, 16:03
Korcan yaptı şikesini yine ama takimlari sasirdi. Bagimlilik yaptıysa dememekki.

Cangele
Nasil atti? Birisi golü paylasabilirmi, gec kaldim.

ibrahim
Sen minicoopere talim edersin ama fişini bizim uzun boylu yaguşıkli çeker beyfendii. :)

Gesendet.

Cyzio
Korcan kendisini affetirmek icin elinden kacirdi :P

Güldürdünüz beni.

Emin olun bu tez antu'da kullanılacaktır.

.

carolo
16.03.2014, 16:05
evet simdi 88' dakika yaslanabiliriz

lazzz61
16.03.2014, 16:06
şu sıvaslılarr ne şerefsız adamlar yahu

kamer
16.03.2014, 16:07
helalll 6161616161

Miserable
16.03.2014, 16:07
Öylesine süper bir lig ki küme düşme hattına 8 puan uzaklıkta 10. sırada olsanız da bir galibiyetle 4. olabiliyorsunuz.

Şans golüyle başladık, bakalım koruyabilecek miyiz?

carolo
16.03.2014, 16:09
Henrique'yi çikar kulubeden her hangi bir oyuncuyu oynat yedek kaleciyi oynat kardir Hami hoca!

Mustafa Çolak
16.03.2014, 16:09
sivas avrupa kupaları yolunda en büyük rakiplerimizden, tam 6 puanlık diye tabir ettiikleri maç.

Ibrahim Gaygusuz
16.03.2014, 16:10
http://haber5.net/12/02/12/10/8092/mustafa-yumlu.jpg
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1970531_662839590439297_2122985421_n.png

Sevincini degismez !

seviyoruz seni Yumlu

Anıl C
16.03.2014, 16:11
sivaslılar ne gada TRabzonlu varsaa sizi s.... o çocukları fener macında bole mı bagırdınız ıb...ler

Daha cok bagirtcaz onlari renktas

Anıl C
16.03.2014, 16:12
Aatif oynuyosa dikkat

Mert'
16.03.2014, 16:13
Henrique alem adam ya :D

F. Yıldırım
16.03.2014, 16:13
Deplasmanda öne geçtiğimiz 3 maçta 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 de beraberlik almışız.

Full HD
16.03.2014, 16:16
Yusuf niye vurmadin su topa? Yahu niye niye niye

F. Yıldırım
Gooooooooooolcan

must61
ne gol be :)

edimurphy_61
Olcaannnn

AnAKiN
goooooooooooolllllllllll

Celal Demir
16.03.2014, 16:17
goooooooooool

lazzz61
içinndeee patlassıııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnn sivassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Sefaenes
goooooooooool

Mehmet Fatih Silik
Olcannnnnnnnnnn......

Bu ikiiii...

Arif Timurcioğlu
Henrique kedi olalı fare tuttu hayret ettim adam geldiğinden beri ilk kez böyle duvar oldu.

Cangele
Hosgeldin Henrique, sen nerdeydin yaw...?

Miserable
22222222222222222

Berat Akçay
Olcan 2

Full HD
Cok sükür.Ama Trabzonu taniyan sevinmesin Genclerbirligi nasil yendi bizi?

Erdem35
çok güzel gol attı olcan.

laudrup61
sivası ne zaman yendiysek o maçtan sonra düşüşe geçmişler, bu da bir istatislik

artvints
16.03.2014, 16:18
messi miydi la o.... henrique futbol bu kadar basit işte

ibrahim
Yavrum Henriquee :D

Gesendet.

nuri45
gooooooooooooooool

olcannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cihayan
2-0 i da yaptik.

Henrique hayatinin macini oynuyor. Ikidir mukemmel paslar atti.

Celal Demir
bu yavşaklar sürüsüne atabildiğimiz kadar atmamız lazım....

Joacivil
Messimisin be Olcan şu adama laf diyeni Allah çarpar

hofsaale
bu yönetim dogru bi is yapsada olcanin sözlesmesini uzatsa...yoksa adam bedavaya gitcek...