PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 0 - 4 Trabzonspor | STSL 25. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3]

Ahmet AYDIN-28
17.03.2014, 15:25
Onur'dan Henrique'ye kadar tüm takımın hırsını beğendim ilk defa. En aksayan yerimiz defansın göbeği gözüktü. Bu da daha çok Aykut'tan kaynaklı gibiydi. Adam kaçırdı ya da top kaptırdı birkaç kez. Ya faul yapıp durdurdu ya da Bosingwa kademeye girdi.

A.Ali Karanis
17.03.2014, 15:26
Burçak abi,çok normal değil mi bu atkılar sence de ? Gram şaşırmadım :) Türkiye'de artık hangi deplasmana gidersek gidelim -hatta Avrupa'daki deplasmanlar da dahil- rakip taraftarlar içinde şikebahçelileri görüyoruz.

Oyuna gelecek olursak,maçtan en iyi ihtimalle beraberlik bekleyen bir taraftar olarak tabiki skora ve oyuna çok şaşırdığımı söylemem lazım.Sezonun en iştahlı futbolunu oynadık bence,bundan sonra da daha iyi bir maç çıkartacağımızı düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse.Avrupa yolunda altın gibi bir üç puan oldu ayrıca.Bu formumuzu devam ettirebiliriz umarım ancak bu oyuncu kadrosuna güvenemiyorum.Kaliteli olmalarına rağmen bir türlü kimyaları uymadı.Bir maç kendilerini ve bizi vezir ederken öbür maç rezil edebiliyorlar.

İyi oyun beklentim yok,puanları toplayalım yeter.Sezonun başından beri biraz daha cesur oynasaydık ve adam akıllı bir forvetimiz olsaydı şampiyonluğa bile oynayabilirdik belki ama çoktan geçti o tren.

Ömer_
17.03.2014, 15:42
ayrıca sivas galibiyetini büyütmenin hiç ama hiç anlamı yok,sivas süper ligin açık ara en kötü takımı önüne gelenden fark yiyor,umarım kasımpaşa maçında oyuncularımızın ayakları yere sağlam basar.

ccd6167
17.03.2014, 15:55
4-2-3-1 sisteminde 10 numaran yoksa ne kadar uygulanamaycak bi sistem oldugunu dün bize sağolsun gösterdiler..

bu takım 4-3-3 oynar şu kadroyla..

sene sonu yönetiminden altyapısına kadar herkes değişmeli teknik kadro takım kadrosu taktik kadro..

Mehmet Fatih Silik
17.03.2014, 16:01
0-8'lik mac idi...

Macin ba$inda fark atariz demi$tim ve öylede oldu...

Kahin degilim...ilk 11'lere bakmak yeterli sadece...

Forvetsiz bir Sixvas ve orta sahasi güclü bir TS'nin bu mactan galip cikamamasi harbiden olay olurdu...

Sixvas zayif mayif diyenlere de geciniz efendim demek istiyorum...

Bu takim ligin ba$indan beri en atak, en presli ve en di$li oyununu oynadi...Sixvas son 4-5 haftadir kötü oynuyor...ve kadrolarinda eksiklikler de vardi...

R.Carlos'un teknik direktör olmadigini veya daha dogrusu Sixvas'ta kalmak istemedigini gösterdi dünki mac...

Unutmayin ki biz firsatlari her zaman degerlendiremeyen bir takimiz... 3 kiz karde$ler yenilir veya beraber kalir, avantaj yakalayacak yerde bizde puanlar kaybederiz...

Dün yendigimiz zaman 4. oluyorduk ve bu avantaji elde etmek iyi geldi valla...

Kamil Çakmak
17.03.2014, 16:06
Ankara da olduğumdan maçı da izleyemedim. Siz hep yenin ben hiç izlemiyim:)

Furkan Dündar
17.03.2014, 17:26
Trabzonspor dün belki de yılın en istekli oyunlarından birini oynadı
Baskılı presli hızlı bir oyun sergiledi
Bunda en büyük etken takımı yavaşlatan oyuncular dün sahada yoktu
4.olmak bu sene tek amaç kaldı bunu da başarmanın yolu iyi oyun falan artık geçiyorum galibiyet
Arka arkaya 3-4 maç kazanırsak 4. Oluşunuz da garanti olur

Samet Yildirim
17.03.2014, 19:54
Sivasspor macini izleyememistim...Genis özetini izledim..Bosingwa yere yattigi Pozisyonda Mustafa Y. ne yapiyor ?
Mustafa Yumlu, aatif chechuea asist verdigi pozisyonda ne yapyior ? Bunlar hata degil bunlar futbolun temel kuralarini bilmemek.
Biz mi iyi yoksa Sivasspor mu kötü incelenmeli...Sivasspor defansi yol gecen anina dönmüs...Yaniltmamali.

bordolumavi
17.03.2014, 20:10
konu ıle alakasız olacak ama ulkedekı serefsızlerın yıne yaptıgı bı serefsızlıgı yazmak ıstıyorum,dun beyaz futbolda hababam sınıfının maca gıtmesınden bahsedıyorlar fakat hababam sınıfının o sahnesınde bı replık varkı herkesın bıldıgı hanı şu dunyada bı mahmut hoca dan bıde trabzonspordan cekıyoruz dedıklerı bolum,,idun gece serefsızler fılmın o sahnesınden bahsederken bırtanesı espırı olsun dıye bıle o sozu soylemedıler cunku aman şikecı taraftarları oyle bı sey dymasın uzulurler trabzonsporun onlara ustunluk kurdugu seneler akıllarına falan gelırde programa tepkı gosterırle,,artık sızler anlayın adamlardakı hazımsılık ne boyutta

Tuğrul
17.03.2014, 20:16
Skor kimseyi aldatmasın.
Erken gelen gol sayesinde, eksikleri de olan Sivas çözüldü.
Sahada her maç olduğu gibi futbol namına birşey gösteremedik.
Takımın defansif olarak harcadığı enerji ve çaba'nın diğer maçlardan farklı olduğunu düşünmüyorum.
Sadece bu maça özel olarak sahneye çıkan Olcan vardı.
Onun da kişisel becerisi ile yaratılan gollerle maçı aldık.
Sezon başından beri olduğu gibi kollektif ve organizasyon kimliğinden uzak takım hali devam ediyor.
Bu maçta neyi iyi yaptık derseniz.
Yaptığımız presle rakibin rahat biçimde ileri çıkmasına, rahat top kullanmasına mani olduk
Zaten bu mantalite ile en iyi yaptığımız işte bu.
Kendi alanımızda beklemek. Topu çaldıktan sonra ani ve hızlı atak yapmak.
Hami ve bu futbolculardan da daha fazlasını beklemek hayalcilik olur.

Tuğrul
17.03.2014, 20:26
Sivasspor macini izleyememistim...Genis özetini izledim..Bosingwa yere yattigi Pozisyonda Mustafa Y. ne yapiyor ?
Mustafa Yumlu, aatif chechuea asist verdigi pozisyonda ne yapyior ? Bunlar hata degil bunlar futbolun temel kuralarini bilmemek.
Biz mi iyi yoksa Sivasspor mu kötü incelenmeli...Sivasspor defansi yol gecen anina dönmüs...Yaniltmamali.

Mustafa Yumlu'nun oyun zekası buna paralel olarak pozisyon bilgisi yok. Yalnız böyle şeylere pek takılmamak lazım. Futbolda en önemli unsur teknik'tir. Ne yazık ki Yumlu bu özellikten zerre kadar nasiplenememiştir. Pas yapamayan bir takım yenilmeye mahkumdur.

Öte yandan M.Yumlu büyük takımda oynayacak '' oyun kurma '' özelliğine sahip değil. Kaleci vuruşlarında. Onur'dan topu alayım. Geriden ileriye ayağa çıkalım derdi yok. Birinin başı sıkışıp geriye topu attığı anda. Topu alıp verkaç yapma derdi de yok.

Hep dile getirdiğim gibi Mustafa Yumlu'nun oynadığı takımdan birşey beklemeyin.

Sacit
17.03.2014, 21:05
Sıradan bir galibiyet..

Özer'in şikeci korcan'a attığı çalım süperdi

Aydın Danış
17.03.2014, 21:22
Burasi yeri degil belki ama kayseri bursa macini izliyorum 61. Dakikada kayseri taraftari traabzonn diye bagırdı pesinede feneve sövdü helal olsun adamlaraa...

cakalkerem
17.03.2014, 21:31
henriqueyi beğendim bu maç

CEMEFKER
17.03.2014, 22:36
Adrian, Malouda ve Colman'ı ilk 11'de görmek istemiyoruz artık...Ne zaman mücadeleye karar verirler o zaman alınmalı....

Şu dandik ligde dünkü takımın benzeri sahada olsaydı biz şimdiye kadar şampiyonlar ligini garantilemiştik....

..Ha şu var bu oyuncuların üstün yetenekli olduğunu göstermez, koşmayan dünkü Sivas ilk 11'i Adrian-Malu ve Colmanlı bir kadrodan daha perişan olur....

Fatih Birinci
17.03.2014, 22:38
Olcan özer henrique müthiş oynadilar

Gordon Freeman
17.03.2014, 22:43
Beyler bu sene dördüncü olursak şampıyonlar ligi elemesine gidiyoruz değil mi ?
Beşiktaş da bu sene katılamıyordu sanırım ?

krdnz
17.03.2014, 22:48

Geçenlerde twiterda bjk şike yüzünden ceza yerse seneyede avrupaya gidemez diye okumuştum..Bu yılki cezası yalan beyandan dolayı imiş...

cakalkerem
17.03.2014, 23:02
biz 4 cuncu olalımda 2-3 maç kazanırsak neler olmazdı ama ne maçlar kaybettik...2-0 lardan 3-2 ler akhisardan 7 gol gençler maçı kasımpaşa maçı fener maçı...off...

Cyzio
18.03.2014, 08:15
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. İnşaallah yanılan biz oluruz.

Çok şükür bu sefer yanıldım.

.

Taner Gündoğdu
18.03.2014, 12:52
Maçı 3-0 tamamlamak derken ? 4-0 bitdi zaten :D

yok yanlışın var benim izlediğim maç 3-0 bitti ;)

Taner Gündoğdu
18.03.2014, 12:53
Yedin Özer'in güzelim golünü :)

Şenol abi, o oyuncuyu tanımıyorum ben :)

DEEP BLUE
20.03.2014, 18:59
http://www.haberts.com/images/upload/scvbxc.jpg
Bu lavuğun ne kadar gururlu olduğu, açık bıraktığı fermuarından belli... Önce, işedikten sonra dükkanı kapamayı öğren Hamido!

Cafer Bulur
20.03.2014, 20:20

3.cü olan sampiyonlar ligi elemesine katiliyor ve o tren bizim icin coktan kalkti.

Eger 4.cü bitirebilirsek bu yönetim ile bir basari olur bu.

Anıl C
20.03.2014, 20:36
3.cü olan sampiyonlar ligi elemesine katiliyor ve o tren bizim icin coktan kalkti.

Eger 4.cü bitirebilirsek bu yönetim ile bir basari olur bu.

10 puan kapatilmicak bi puan degil. Daha 9 mac var

Cafer Bulur
20.03.2014, 20:52
10 puan kapatilmicak bi puan degil. Daha 9 mac var

Sakaci senii,bu kadar sakaci oldugunu bilmiyordum.:)

Bu takim ligi 4.cü bitirsin büyük bir basari olur.

Anıl C
20.03.2014, 20:59
Sakaci senii,bu kadar sakaci oldugunu bilmiyordum.:)

Bu takim ligi 4.cü bitirsin büyük bir basari olur.

Yok abi ciddiyim ben :)
9 hafta sonra gorusuruz :)

Cafer Bulur
20.03.2014, 21:02
Yok abi ciddiyim ben :)
9 hafta sonra gorusuruz :)

Insallah senin dedigin gibi olur ama sanmiyorum bu takim güvenilecek bir takim degil,bunu cokca yasadik bu sezon.

Gecen haftaki maca aldanma derim ben bundan sonrasina bakmak lazim.

Ayrica genelde kümeye oynayan takimlarla oynayacagiz ki bu isimizi daha da zorlastiracak.

cakalkerem
20.03.2014, 21:12
1 nisan mı?

laudrup61
20.03.2014, 21:23
ne dördüncülüğü? kasımpaşayı yenemezsek (ki yenemeyiz bizi çiğ çiğ yerler) haftaya 8-9. luğa kadar ineriz

Anıl C
22.03.2014, 16:47
ne dördüncülüğü? kasımpaşayı yenemezsek (ki yenemeyiz bizi çiğ çiğ yerler) haftaya 8-9. luğa kadar ineriz

Yedimi bizi kasimpasa cig cig laudrup? :)

Cafer Bulur
22.03.2014, 16:51
Yedimi bizi kasimpasa cig cig laudrup? :)

Olurmu bu takim 3.cü anil?:)

Janko gol sov yapacak önümüzdeki haftalarda degil mi?:)

Anıl C
22.03.2014, 17:26
Olurmu bu takim 3.cü anil?:)

Janko gol sov yapacak önümüzdeki haftalarda degil mi?:)

Hahahaha
Abi bekle. Arkasindayim hala :D