PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Ligden Çekilelim

fındıkoğlu
11.03.2014, 12:22
Bukadar adaletsizliğin yaşandığı bir ülkede...
Cezaevlerinde bile çeşitli suçlardan hüküm giymiş tutukluların aynı odada tutulmadığı bir yerde bizim bu süper lig için fazlasıyla temiz olduğumuzu düşünüyor ve Ligden çekilmeyi öneriyorum..:cool:

emre duman
11.03.2014, 12:27
Çekilelim anam yada paf takımla çıkalım maçlara :)

Deniz Tosunoğlu
11.03.2014, 12:27
Almanya 2. Liginden kulup satin alip Bundesligaya cikalim.

Punisher-61
11.03.2014, 12:49
Cekilip ne olacak???? Olan yine bize olacak

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Cafer Bulur
11.03.2014, 12:51
Öfkeyle oturan zararla kalkar ligden cekilmeyi bir cözüm olarak görmüyorum.

Haksizliklar anlatilamayacak kadar cok ama ligden cekilirsek haramilerin ekmegine yag sürmüs oluruz.

Trabzonspor yeni bir yapilanmayla artik yönünü avrupaya cevirmelidir,ligi 2.plana atmalidir.

zekeriyya
11.03.2014, 12:52
gelsin penaltılar

7can61
11.03.2014, 13:03
Böyle şerefsizlerin liginde oynamaktansa çekilelim bence de, bu kadar sene oynadıkta ne oldu, dünyaya verilecek en net mesajdır, dikkat ederseniz dünya diyorum çünkü bu şerefsizlerin ülkesinde kimseye bir mesaj veremezsin!

Muhammed Ayaz
11.03.2014, 13:06
vallahi bu adaletsiz düzende çırpınmaktansa çekilmeyi tercih ederim :(

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2014, 13:28
Hukuki olarak hemen ligden çekilme gibi bir durum söz konusu olamaz. Ama planlı bir şekilde (1-2 yıla yayarak) ligden çekilme söz konusu olabilir.

Her türlü adamlar önümüzü kesiyor. Hiç oynamasak daha iyi

special one
11.03.2014, 13:33
Bence bu duzende devam etmektense çekilmek daha dogru...Bu dogrultuda azerbaycan lıgı en mantıklı seçim olacaktır....

7can61
11.03.2014, 13:46
Hukuki olarak hemen ligden çekilme gibi bir durum söz konusu olamaz. Ama planlı bir şekilde (1-2 yıla yayarak) ligden çekilme söz konusu olabilir.

Her türlü adamlar önümüzü kesiyor. Hiç oynamasak daha iyi

Ne hukuğu hocam hukuk mu kalmış bu ülkede Allah aşkına, biz yorganı yakmaktadan bahsediyoruz

Oğuz ZEYTİN
11.03.2014, 13:51
Bu konuyu tartışmalıyız. Yapılır, yapılmaz fakat artısı eksisini kendi içimizde tartışalım.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919544991&postcount=3125

salihismet
11.03.2014, 13:54
Bu basligi acan arkadas acaba ligten cekilirsek ne elde edebilecegimizin hasabinida yapti mi acaba?

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2014, 13:55
Ne hukuğu hocam hukuk mu kalmış bu ülkede Allah aşkına, biz yorganı yakmaktadan bahsediyoruz

:) Takımı ligden çekmek o kadar kolay değil.

Milyon eurolar boyutunda yapılan bir sürü sözleşme var, anlaşma var.

Küme düşme kararını alan yöneticiler direk olarak suç işlemiş gibi olurlar.

Sibel
11.03.2014, 13:57
O iş, çok önce olacaktı.

TAHSİN 61
11.03.2014, 13:57
Ben Taraftarın yaptıklarına kızamıyorum Adaletin olmadığı yerde ANARŞİ başlar. Taraftar doldu taştı ama ya maç sonu beklenmeliydi yada maç başlanmadan önce olmalıydı. Ve daha sert bir eylem olabilirdi. Hayırlısı olsun. Baktığımız zaman hiç kimse sahaya girmedi sadece yabancı madde atmak dan 4 maç kimsenin sahası kapanmadı..

Mustafa Demir
11.03.2014, 13:59
bunu yazan acaba ne dusunerek yaziyoligten cekilince nolcak? olan yine Trabzona olcak takim dagilcak klup kapatilacak, o kadroyu hangi gelirlerle elinde tutacak nerde oynatacaksin, cok sacma bi konu kapatin gitsin, ne insanlar varya Trabzon bu ve bunun gibiler yuzunden ilerleyemiyo.

special one
11.03.2014, 14:01
Bu basligi acan arkadas acaba ligten cekilirsek ne elde edebilecegimizin hasabinida yapti mi acaba?

Siz ne kaybedecegimizin hesabini yaptiniz mi ? Trabzon zaten şuan bu ligde herşeyi kaybetmiş bir şekilde devam ediyor, adaletin olmadigi bu kirli ligde işimiz ne

a f s
11.03.2014, 14:03
Asla!

Tam da istedikleri bu zaten.

İnadına mücadeleye devam. Hırsızlar var diye meydanı onlara mı bırakalım?

Mehmet Cihan Kocaman
11.03.2014, 14:25
Çekilelim.

Turgay Atalay
11.03.2014, 14:27
Hırsız ceza almadı diye ev boşaltılır mı be, boş boş şeyler yazmayın şuraya.

salihismet
11.03.2014, 14:30
Siz ne kaybedecegimizin hesabini yaptiniz mi ? Trabzon zaten şuan bu ligde herşeyi kaybetmiş bir şekilde devam ediyor, adaletin olmadigi bu kirli ligde işimiz ne

Adaletsizlik yanliz ligte mi, adaletsizlik ülkenin her tarafinda var, ülkeden mi cekileleim?

Çağatay_
11.03.2014, 14:31
Ligden çekilmek yerine fb maçlarına çıkmamak daha mantıklı olacaktır.

Hedef gözetmiş oluruz.

Sibel'in dün söylediği gibi sahaya çıkarız, pankartımızı bırakırız, soyunma odamıza döneriz. Sonra taraftar da sessizce stadyumu terkeder.

Böyle bir tepki hem çok medeni olacaktır, hem kimsenin kılına zarar gelmeyecektir, hem de çok vurucu olacaktır.

Hak ararken kimseye zarar gelmemesi gerekir, böylece mesaj iletilmiş olur.

Bu fırsat elimizdeydi, kaçırdık. Önümüzdeki yıl hala şansımız var.

salihismet
11.03.2014, 14:32
Hırsız ceza almadı diye ev boşaltılır mı be, boş boş şeyler yazmayın şuraya.

Her yere oturtulacak bir cevap... pravo.

S.ÖZKAN
11.03.2014, 14:45
Asla!

+1

fındıkoğlu
11.03.2014, 14:50

Evet hemde çok iyi hesap yaparım. Kaldıki bu konuyla alakalı yapacak hesapta kalmadı zaten...:cool: Öylede istiyosun vermiyolar böylede... Hak hukuk tanımayanlara 3 yıldır gerekli heryerde mücadele verildi ve bu mücadelelerden haklılığımız ispatlanarak çıkmamıza rağmen gereken yapılamıyosa..!! Elimize silah alıp dağada çıkmayacağımıza göre en isabetli karar olarak bu diye düşündüm. Eğer yönetim maçlara çıkmama kararı alırsa şayet devletin bu işi daha ileriye götürebileceğini zannetmiyorum..;)
Hem hırsızlarla da aynı ortamı paylaşmamış olucaz fenamı....:cool:

Gurpas
11.03.2014, 15:24
Ligden çekilirsek rüzgar bizim lehimize dönecektir buna inancım tam.

cakalkerem
11.03.2014, 15:51
hadi canım biz şikebahçemiyiz çekildiğimizle kalırız.....ne lig tv ne de federasyonun umurunda olmaz olan bize olur yine....

GÖLONSA
11.03.2014, 16:03
Öncelikle bu düşünce bir hayalden öteye gidemeyecektir.Fakat yinede bunu tartışmakta fayda görüyorum.

Sadece ligden çekilip arkasını boş bırakırsan bu hiç bir işe yaramaz.

Örneğin ligden çekildikten sonra özellikle istanbuldaki maçları oynanamaz bir hale getiremiyorsan boşa hamle olur.Yine seninle birlikte bir kaç takımıda ligden çekilmeye ikna etmelisin.

Ayrıca bu çekilişle birlikte ayrı bir federasyon kuracağının mesajını ciddi bir şekilde vermelisin.Böyle bir federasyonu beraber kuracağın diğer şehir takımlarının bulundukları şehirde mevcut federasyonun en ufak bir faaliyetine dahi izin vermemelisin.

İşte bunları yapabileceğine karşındakileri inandırabilirsen o zaman bu söylemini gayet ciddiye alırlar ve böyle bir bölünmenin önüne geçmek için adaleti sağlamaya mecbur kalırlar.

Şayet inandıramazsan önümüzdeki maçta pazar poşetine iki tane çakma penaltı koyup seni evine yollarlar.

Öznur61
11.03.2014, 16:10
Ligden çekilelim öylemi ?
Oldu çekilelim fenevbahçe ve onun her kulvarda şakşakçılığını yapanlar zevkten dört köşe olsun.Amaçlarına ulaşsın !
Tamam bu lig için fazlasıyla şerefliyiz, ama meydanı bu hırsızlara bırakmak olmaz !
Daha bi hırsla, inadına savaşmaya devam. !

zwartezee
11.03.2014, 16:19
Ne cekilmesi her ortamda savasacagiz. Bugun Trabzonspor Traftar kartimi yenilemek icin inernetten basvuru yaptim. Turkiyede kullandigim Turkcell Hattimi AVEA Trabzoncell tasiyacagim ve bu sene 1 forma fazladan alacam. yeni sezonda 1 kalearkasi kombine alip birine hediye edecem kanimin son damlasina kadar savasirim. biz kacmayiz savasiriz ne cekilmesi....

AhmetG.
11.03.2014, 16:21
Konu ankete dönüştürülmeli. En azından bir fikir ediniriz.

Fatih Öztürk
11.03.2014, 16:21
Ne cekilmesi her ortamda savasacagiz. Bugun Trabzonspor Traftar kartimi yenilemek icin inernetten basvuru yaptim. Turkiyede kullandigim Turkcell Hattimi AVEA Trabzoncell tasiyacagim ve bu sene 1 forma fazladan alacam. yeni sezonda 1 kalearkasi kombine alip birine hediye edecem kanimin son damlasina kadar savasirim. biz kacmayiz savasiriz ne cekilmesi....

Kulübü için SAVAŞAN taraftar modeli bu olmalıdır.

Teşekkürler...

akif61
11.03.2014, 16:25
Başka yol kalmadı artık gerçekten psikolojimiz bozuldu. Kapatın gitsin.

Öznur61
11.03.2014, 16:25

:alkış::alkış:

hodlu
11.03.2014, 16:26
Ligden çekilmek işin sonu olur. Bu kulüp sayesinde şan-şöhret-koltuk-para kazanan insanlar neredeler. Ben artık dayanamıyorum. Bütün kanallarda taraftar suçlanıyor. Bir Allah'ın kulu yahu bu taraftarın derdi nedir diye sormuyor. Hadi onlar sormaz tamam da bizim eski-yeni yöneticiler, vekiller, sözde Trabzonsporlular neden bir kanala çıkıp olayların perde arkasını basa basa anlatmaz. Kim ki dün geceden beri susuyor Allah belasını versin. Trabzonspor sayesine ekmek yiyen tüm şöhretliler yediğiniz her lokma haram olsun size...Bu şöhretliler siyasilerden-başkanlara, sanatçılardan-gurbetteki iş adamlarına kadar hepsi var...

lazkopatfaroz
11.03.2014, 16:27
Lig pisliklerden arındırılırsa çok daha iyi olur.

S.Seymen
11.03.2014, 16:28
aslında maddi anlamda ligden yani futboldan çekilmek

şu dönemde temiz kalmakla

fb ve gs nin liginden onlara maddi katkı yapmamak adına çekilmek çok da mantıksız bir hamle olmaz

tiyatrolar kurulur

acemi tiyatrocular yerine sanat yapabilenleri seyrederiz

ciddi anlamda çekilmek kaçmak değildir..

çekilmek kazanmak anlamına gelir...

biz temiz kalacağız ne haliniz varsa görün anlamına gelir

Trabzonun içindeki sistem yardımcılarını ekarte edip çekilinebilirse tabiki

Tolga
11.03.2014, 16:30
En başta yapılacaktı bu hamle.Çok saçma olur şu dakikadan sonra.Nerdeydiniz o zaman delikanlılar diye sorarlar adama . . .

S.Seymen
11.03.2014, 16:34
çekilmek son derece de ciddi bir şekilde tartışılmalı ve Trabzonspor kamuoyununa sunulmalıdır...

nakzo
11.03.2014, 16:34
Ligden cekilelim bir seneye gs sotore acilir Trabzonda sizde cocuklarinizin uzerinde gs formasi gorur gurur duyarsiniz hemserim ligden cekileceksinde milletin zerre umrunda olacak bursa gecer kurulur koltuguna sehrinin yari gsyi yarisida yalandan sovdugun fbyi tutar sen onu bunu birakta milletin takiminda kongre uyesi olamayacak culsuz sende nasil baskan olabiliyor onu dusun istanbul takiminin tesisine giremeyecek duz taban kabiliyetsizler kemal sunal kilikli mendeburlar senin as oyuncun nasil olabilyor birakin bu bos isleride bunlari konusun.

Adem Akyüz'
11.03.2014, 16:35
3 temmuzdan sonraki ilk maç yapılacaktı bu hamle. Geç kaldık.

hodlu
11.03.2014, 16:35
Hiçbir kanalda Trabzonspor'u savunacak bir insan yok. Nerede bu Trabzonspor sayesinde para kazananlar nerdeeeee....Bağlanın bir kanala anlatın....

Fatih Öztürk
11.03.2014, 16:37
Ligden cekilelim bir seneye gs sotore acilir Trabzonda sizde cocuklarinizin uzerinde gs formasi gorur gurur duyarsiniz hemserim ligden cekileceksinde milletin zerre umrunda olacak bursa gecer kurulur koltuguna sehrinin yari gsyi yarisida yalandan sovdugun fbyi tutar sen onu bunu birakta milletin takiminda kongre uyesi olamayacak culsuz sende nasil baskan olabiliyor onu dusun istanbul takiminin tesisine giremeyecek duz taban kabiliyetsizler kemal sunal kilikli mendeburlar senin as oyuncun nasil olabilyor birakin bu bos isleride bunlari konusun.

Seviyorum yorumlarını kardeş lafın net,anlaşılır nitelikte.

Efsane-1967
11.03.2014, 16:40
Hiçbir kanalda Trabzonspor'u savunacak bir insan yok. Nerede bu Trabzonspor sayesinde para kazananlar nerdeeeee....Bağlanın bir kanala anlatın....

Abi bosuna bakma su kanallara bu zamana kadar hangi yorumcu bizleri savundu. Bir Mehmet Baransu cirpiniyor, biraz Erdogan Arikan dogrulari konusuyor. Gerisi bos, Rasim ozan bile simdi kiviriyor paralel devletin oyunu diye, Ahmet Cakar sustu. Geriye bir Erman Toroglu kaldi onun da programini kanaldan kaldirdilar. Yok yok yok .

Efsane-1967
11.03.2014, 16:43
Bu arada ligten cekilmek meydani bos birakmak demektir. Adamlarin istedikleri bu zaten.

special one
11.03.2014, 16:46

Bunların hepsini bizde yapıyoruz zaten...Ama açık konuscm kulup uyelıgım yok. Yakın zamanda üye olmak istiyorum fakat bununla ılgılı bır kampanya olur dıye beklıyorum. Çünkü benımle bırlıkte 2 kişinin daha uyelıgı ağır geliyor.

Bu dedıklernızı çoğu kişi yapmıyor bile

Şuan 10 mılyon taraftarımız var peki üyemiz ne kadar 21420 ne zman 100 000 olur 1 000 000 olur o zman bu lige ambargo bile koyarsın...

Mehmet BAŞ
11.03.2014, 16:47
Aslında verilerek en güzel tepki:

3 Temmuz'dan sonra Fenerbahçe ile yapılan ve yapılacak olan hiç bir maça çıkmamak olurdu!!

Çok da güzel bir mesaj olurdu herkese...

Tabi bunu yapabilecek 1 tane yönetimiz bile yok maalesef!

special one
11.03.2014, 16:49

Bu arada sen o kombıneye para verirken mıllet beleşcilere bilet dağıtıyor 3 kuruş para vermekten acizler...

Arif Timurcioğlu
11.03.2014, 16:51
Bu karar için çok geç verilmeyen şampiyonluktan sonra zirvedeyken yapılmalıydı bu olay şimdi diplerdeyken yapılınca bir anlamı olmaz.

S.Seymen
11.03.2014, 16:55
adamların istediği meydanı boş bulmak değil

seni orada tutup paranı kapmak

bir istedikleri daha var futbol afyonu ile seni oyalamak

hi,ç kimse bizim milyonlarca insanımızın sistem dışında kalmasını istemez

temiz olmayan hiç kjimse

o nedenle de çekilmek doğru bir hamle olur

vatandaşın imkanlarının sağlama alınması adına

gençler zaten gs fb oluyorlar orda sorunları yok

sen futbola sırtını dön

onları hiç önemseme ister gs store açılsın ister fb

artık aidiyetin üzerinden sana zarar verilemez

temiz halkın saf duyguları üzerinden milyarlar şu fb gs baronlarına akmaz

anlatabildim mi

ligden de çekil futboldan da çekil; çekilmek istenirse takım küçültülür kılıfına uydurulur ve gidilir

sen meydan da olmazsan boş meydan kimseye keyif vermez

değilmiki seni sömüremiyecek

inanın bana kimse bundan keyif almaz

sen gi,dince yıllardır ezilmiş ve haksızlık yaşamış bir çok Anadolu vatandaşı da

alın malınız sizin olsun hırsızlık da yapın ama artık benim paramı yiyemeyecek sömüremeyeceksiniz der...

işte o zaman hoşafın yağı kesilir beyler...

My
11.03.2014, 17:07
Şu durumda daha erken diye düşünüyorum. Daha bu iş bitmedi. Ama bu iş biter de hakkımız teslim edilmezse Trabzonspor bu kirli ligten çekilmeli. Zaten bu işi istdikleri gibi kapatırlarsa da Trabzonspor taraftarının büyük bir oranı futboldan elini ayağını çeker.

nakzo
11.03.2014, 17:07
adamların istediği meydanı boş bulmak değil

seni orada tutup paranı kapmak

bir istedikleri daha var futbol afyonu ile seni oyalamak

hi,ç kimse bizim milyonlarca insanımızın sistem dışında kalmasını istemez

temiz olmayan hiç kjimse

o nedenle de çekilmek doğru bir hamle olur

vatandaşın imkanlarının sağlama alınması adına

gençler zaten gs fb oluyorlar orda sorunları yok

sen futbola sırtını dön

onları hiç önemseme ister gs store açılsın ister fb

artık aidiyetin üzerinden sana zarar verilemez

temiz halkın saf duyguları üzerinden milyarlar şu fb gs baronlarına akmaz

anlatabildim mi

ligden de çekil futboldan da çekil; çekilmek istenirse takım küçültülür kılıfına uydurulur ve gidilir

sen meydan da olmazsan boş meydan kimseye keyif vermez

değilmiki seni sömüremiyecek

inanın bana kimse bundan keyif almaz

sen gi,dince yıllardır ezilmiş ve haksızlık yaşamış bir çok Anadolu vatandaşı da

alın malınız sizin olsun hırsızlık da yapın ama artık benim paramı yiyemeyecek sömüremeyeceksiniz der...

işte o zaman hoşafın yağı kesilir beyler...

Tamam iste Trabzon kenti toptan gsli olur hep beraber bir guzel fenere soverler gs arada bir jest olsun diye maclarini bizim yeni stadda oynar hem ne guzel dahada hakkini kimse calmaz gs sampiyon oluyorya surekli tatmin duygusunuda yasar kent bu forumda ismini degistirir sari kirmizi forum yapar bak iste hersey bitti kimse bizi daha somuremez bu masalda mutlu sonla biter.

S.Seymen
11.03.2014, 17:11
Şu durumda daha erken diye düşünüyorum. Daha bu iş bitmedi. Ama bu iş biter de hakkımız teslim edilmezse Trabzonspor bu kirli ligten çekilmeli. Zaten bu işi istdikleri gibi kapatırlarsa da Trabzonspor taraftarının büyük bir oranı futboldan elini ayağını çeker.

taraftar zaten çekilmeye başladı

3 yıl önce söylediklerim oluyor

çok daha kötü kadrolara sahayı dolduran taraftar bu sene bir kaç gaz maçı dışında gelmiyor gerçek taraftardan bahsediyorum

gurplar vs gibi destekli oluşumlardan değil

kimlik üzerinden ulaşılamazsa gs fb gibi ikinci kimlik takımlarla sömürülmen kolay değil

bizi en iyi Trabzonspor üzerinden gerçek kimliğimi,z üzerinden sömürürler.

onun üzerinden intihar ettiriler

ben artık

hiç bir kardeşimin bu memleketin şerefsizleri yüzünden canı yansın istemiyorum...

Enisc
11.03.2014, 17:31
Çok geç. Bundan sonra dik durup savaşma vakti. Kimsenin sizi önemsemediği ülkede ligden çekilsek ne değişecek ?

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2014, 17:37
Bu millet ne mücadelesinden, ne savaşmasından bahsediyor ?

Senin son 15 yılda 3 - 4 şampiyonluğun göz göre göre çalınmadı mı ?

Meydanı boş bırakacakmışız..

Zaten boş..

alone_6161
11.03.2014, 17:58
Bundan sonra her istanbuldaki fener maçında hakem düdüğünden sonra oyuncularımız soyunma odasına gitmeli, her Trabzon'daki maçta da dün geceki olaylar hatta daha fazlası yaşanmalı.

ucurum
11.03.2014, 20:07
Asla!

Bu ne ya? Bence bırakalım... İnsanlar ekmek alırken ölüyor hakkını savunan komünist damgası yiyor, yıllardır adalet bekleyen taraftar kendini tutamıyor faşist damgası yiyor a diyene küfür etti b diyene vay ateist diyorlar...

Ne mücadelesi ya...

Kaya
11.03.2014, 20:09
Artık itiraz etmiyorum bu talebe...

Çekilme kararını alabileceklerini düşünmüyorum ama çekilirlerse desteklerim...

Bir daha da geri dönmeyelim liglere...

61baron61
11.03.2014, 20:12
trabzon sanki ispanyanin bask bölgesi gibi ...bu nedir neden bukadar dislaniyoruz ...neden hakkimizi alamiyoruz

Fatih Özkan
11.03.2014, 20:18
Önceden karşı çıkıyordum lakin artık sesimi çıkarmam...
Futbol oyun olmaktan çıktı bu ülkede...
Ve her midesizlik, arsızlık görülmez, üstüne üstlük alkışlanır oldu.

Giallorossi
11.03.2014, 21:00
Iki sene önce tff ceza vermeyecegi belli oldugunda cekilmeliydik anlami olurdu. Simdi ha cekildin, ha kaldin ligde degisen birsey olmaz. Yapabilecegimiz en hayirli is IHO'yu kovmak ve yerine bilincli ve bagimsiz birini basa getirmek. Hakkimizi bu sekilde yurtici ve yurtdisinda aramaliyiz. Her aciklamasinda bozuk plak gibi zirvalayan baskandan bi cacik olmaz. Ankara'dan ne emir gelirse onu yapiyor haci.

bordoylamavi
11.03.2014, 21:12
nereye çekileceğiz peki. hayret bişi ya. şurda az kaldı fenerin küme düşmesine biraz sabır ya

7can61
11.03.2014, 21:16
Şu memleketteki yavşakları gördükten sonra kürtleri çok iyi anlamaya başladım.

MaEsTrO
11.03.2014, 21:17
Kapi kulu Haci mi cekecek takimi ligden?

Güldürmeyin. :D

brnclhn
11.03.2014, 21:24
başımızda dik duramayan sistemin kölesi sadece boş konuşan bi iho olduğu sürece ligden çekilmeyi bile beceremeyiz...zaten şu an yeni bi yalan buldu onla oyalıyo bizi...neymiş avrupadan kupa geliyomuş da şb için 1.lig bile hayalmiş...geçiniz efendim geçiniz...bıktık yalanlardan tarihlerden... hep aynı taktik iho hep aynı bu sefer de seçimden sonra diye oyalıyosun !!!!!!

mustafa0661
11.03.2014, 21:27
Afedersiniz de Türkiye Futbol Federasyonun spor camiasının siyasetin umrundaydı Trabzonsporun ligde olup olmaması daha farklı eylem planı olmalı. ..

Mehmet
11.03.2014, 22:16
Oy Trabzon Trabzon İçin de kaynar kazan,.
Trabzon da ki Trabzonspor taraftarı böyle cahillik taşkınlık yaptığı sürece Trabzonspor zarar görür hakkı da yenir.
Yeni düzenlemelere göre stadlarımız da maç oynanırken, bırakın saha ya cisim atmayı kötü tezahuratların küfrün v.snin cezası olduğu halde siz yüzlerce patlayıcı yanıcı meşaleyi hem de kendi stadınıza sokar daha maçın başında sahaya cisim atmaya başlarsanız, ceza da yersiniz hakkınız da yenir her şey de olur.
Zaten yönetim de bölünmüşlük varken, diğer maçlarda Trabzonda stad boş kalırken, böylesi önemli maçta tüm medyanın ve tüm ülkenin gözü bu maçta iken siz adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz, adamların istediği de zaten bu değil mi, tahrik taşkınlık ve Trabzonspora ağır ceza.
Olmaz olsun böyle taraftar, yazık da çok yazık oluyor Trabzonspor'a. Artık bunu herkes ve tüm taraftarlar bilmeli, sahaya cisim atmayacaksınız, kötü tezahuratlar yapmayacaksınız, hele meşale ve patlayıcı şeyler artık kafanızdan silin bunu. Bunu yapmakla hem kendi paranızdan oluyorsunuz daha kötüsü sevdiğiniz takımınıza zarar veriyorsunuz. Takımınıza destek bu mudur. Adamların işi bu seni tahrik edecekler, sen oyuna gelmeyeceksin akıllı olacaksın, hatta bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. Yakışmıyor yakıştıramıyorum Trabzon daki taraftarlarımıza.

Seyredersiniz, takımınız güzel sıloganlarla şarkılı türkülü desteklersiniz, yenmek yenilmek hiç önemli değil. Bir maç kayber daha sonra 2 maç kazanırsınız. Her maç kazanılabilecek kesin garantisi yoktur, bazen iyi oyunla bazen de şansla kısmetle yürür gider işler. Ancak böyle bir taraftar ile ne şansınız kalır ne kısmetiniz ne de motivasyonunuz. Seyirci taşkınlığı olmasaydı belk,i yener belki berabere kalırdık, yenilsek te bir maç kaybetmiş olurduk, ne olacak şimdi sahamız kimbilir kaç maçlık seyircisiz oynama cezası alacak, bu durumda ne moral olur ne motivasyon, yani bir insanın kendi kendine yaptığını 40 kişi birleşse yapamazmış, Trabzonspor taraftarının kendi takımına yaptığı zararı belki
( bu maç için) Fenerbahçeliler yapamazdı. Bir de Trabzonspor yönetimin de yönetici olan ve olmayan herkes bu kulübe destek olmalı düşünüyorum istiyorum her zaman ama maalesef öyle değil, herkes Trabzonspora yönetici olanın başarısız olmasını istiyor ve yerine ben geçeyim hayali kuruyor, kimse bu kulüp yönetimini koltuk sevdası olarak görmemeli, Trabzonspora yapabileceği en iyi hizmeti yapabilme gayretinde sevdasın da olmalı. Malesef vaziyet istediğim sevda yönün de değil, paralel yönde çok iyi hizmet edildi dün akşam ve amaçlarına ulaştılar, 45 dakikada Fenerbahçe 3 puan, Trabzonspora da gelecek maçlarda bir sürü ceza, ne moral ne motivasyon ne para ne pul, Devlet düşmanları devlete yaptığı zararın aynısını Trabzonspora da yapmayı başardı. Sizin vatanseverliliğiniz Trabzonsporluluğunuz yerin dibine batsın.

Adem Akyüz'
11.03.2014, 22:24
Oy Trabzon Trabzon İçin de kaynar kazan,.
Trabzon da ki Trabzonspor taraftarı böyle cahillik taşkınlık yaptığı sürece Trabzonspor zarar görür hakkı da yenir.
Yeni düzenlemelere göre stadlarımız da maç oynanırken, bırakın saha ya cisim atmayı kötü tezahuratların küfrün v.snin cezası olduğu halde siz yüzlerce patlayıcı yanıcı meşaleyi hem de kendi stadınıza sokar daha maçın başında sahaya cisim atmaya başlarsanız, ceza da yersiniz hakkınız da yenir her şey de olur.
Zaten yönetim de bölünmüşlük varken, diğer maçlarda Trabzonda stad boş kalırken, böylesi önemli maçta tüm medyanın ve tüm ülkenin gözü bu maçta iken siz adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz, adamların istediği de zaten bu değil mi, tahrik taşkınlık ve Trabzonspora ağır ceza.
Olmaz olsun böyle taraftar, yazık da çok yazık oluyor Trabzonspor'a. Artık bunu herkes ve tüm taraftarlar bilmeli, sahaya cisim atmayacaksınız, kötü tezahuratlar yapmayacaksınız, hele meşale ve patlayıcı şeyler artık kafanızdan silin bunu. Bunu yapmakla hem kendi paranızdan oluyorsunuz daha kötüsü sevdiğiniz takımınıza zarar veriyorsunuz. Takımınıza destek bu mudur. Adamların işi bu seni tahrik edecekler, sen oyuna gelmeyeceksin akıllı olacaksın, hatta bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. Yakışmıyor yakıştıramıyorum Trabzon daki taraftarlarımıza.

Seyredersiniz, takımınız güzel sıloganlarla şarkılı türkülü desteklersiniz, yenmek yenilmek hiç önemli değil. Bir maç kayber daha sonra 2 maç kazanırsınız. Her maç kazanılabilecek kesin garantisi yoktur, bazen iyi oyunla bazen de şansla kısmetle yürür gider işler. Ancak böyle bir taraftar ile ne şansınız kalır ne kısmetiniz ne de motivasyonunuz. Seyirci taşkınlığı olmasaydı belk,i yener belki berabere kalırdık, yenilsek te bir maç kaybetmiş olurduk, ne olacak şimdi sahamız kimbilir kaç maçlık seyircisiz oynama cezası alacak, bu durumda ne moral olur ne motivasyon, yani bir insanın kendi kendine yaptığını 40 kişi birleşse yapamazmış, Trabzonspor taraftarının kendi takımına yaptığı zararı belki
( bu maç için) Fenerbahçeliler yapamazdı. Bir de Trabzonspor yönetimin de yönetici olan ve olmayan herkes bu kulübe destek olmalı düşünüyorum istiyorum her zaman ama maalesef öyle değil, herkes Trabzonspora yönetici olanın başarısız olmasını istiyor ve yerine ben geçeyim hayali kuruyor, kimse bu kulüp yönetimini koltuk sevdası olarak görmemeli, Trabzonspora yapabileceği en iyi hizmeti yapabilme gayretinde sevdasın da olmalı. Malesef vaziyet istediğim sevda yönün de değil, paralel yönde çok iyi hizmet edildi dün akşam ve amaçlarına ulaştılar, 45 dakikada Fenerbahçe 3 puan, Trabzonspora da gelecek maçlarda bir sürü ceza, ne moral ne motivasyon ne para ne pul, Devlet düşmanları devlete yaptığı zararın aynısını Trabzonspora da yapmayı başardı. Sizin vatanseverliliğiniz Trabzonsporluluğunuz yerin dibine batsın.

Var ya sizdeki sabıra hastayım. Keşke ben de böyle sabırlı olabilsem..

Yahu bunların hepsini biz 96'da 2005'te 2010-2011 sezonunda yapmadık mı?Yaptık ! Sonuç ne? ÇAL-DI-LAR !!! Biz ne yaptık.. Mailler, yürüyüşler, davalar.. Doğru olan da buydu.. Biz doğruyu yaptık ama bu içine ettiğimin düzeni bunlara rağmen hakkımızı vermedi, adaleti sağlamadı.. O yüzden dünkü olaylar çok yerindeydi ! Bu ülkede hak böyle alınıyor ! Artık şu saha içinden çıkın biraz..

Gordon Freeman
11.03.2014, 22:25
Nerde bızde o cesaret, o irade.
Daha nice yönetimler gelip zengin olacak.
Mümkün mü ligden çekilmek.
Böyle düzenin,adaletin,insanların ben .....

Yaşar
11.03.2014, 22:31
Ligden çekilmek denildiği kadar kolay bir şey değil.
''Ben ligden çekiliyorum'' deyip çekilemezsin.
Bunda bir çok etken var.
Öncelikle anlaşma yaptığın sponsorlar var, naklen yayın gelirleri var, futbolcuların ödemeleri var.
Ligden çekilebilmen için bu gibi finansal sorunları çözebilmek gerekiyor.

Bedri Sertkaya
11.03.2014, 22:33
Çekilirsek belki bu kaos biter!

Bedri Sertkaya
11.03.2014, 22:34
Sizi Galatasaray maçında göreceğim!Sinsi düşman onlar.

sasort
11.03.2014, 22:39
ya arkadaşlar nerden çıkıyor bu fikirler yapmayın ya

ligden çekilmenin ne demek olduğunu biliyor musunuz

spor gelecek nesillere mirasıdır trabzonun

daha güzel yönetim daha keyifli futbol oynayalım demek yerine en azından bizim külüpten bahsediyorum

ey gidi trabzonum be ne hallere düştü fesedilmesini konuşuyor inançlı şavaşçı mücadeleci renkdaşlarım

eee kapatalım külübü biz ts taraftarı olarak şikebahçeli olalım
o zaman sorun da kalmaz

bir arkadaşta almanyadan 2. ligden külüp alalım diyor bak
sanki 2. el otomabil alıyorsun

ben herşeye rağmen sahada futbol

hakkımızın da adli makamlar ve yetkili birimlerce aranmasından yanayım

biz karadenizliyiz biz askere polise vurmayız birileri gibi

Burçak
11.03.2014, 22:40
gs yavşaklarını sanırım stattan izleyemeyeceğiz

sasort
11.03.2014, 22:41
şahsi çıkarları için trabzon halkını bu hallere düşüren iho yada yazıklar olsun

inş amaçlarına ulaşamıyacak tez zamanda gidecek

brnclhn
11.03.2014, 22:53
sabırla olmuyor işte ol-mu-yorrrrrrrrrrr....bunu da anlayın artık sahada kazanalım die bişe yok...sahada 3 puan kazanılır ama hak,adalet istiyosan saha dışı işlerde başaracaksın onu da beceremiyosan taraftar anarşi de çıkartır holiganlık da yapar...alın işte köpek gibi afkura afkura ağlaya ağlaya azize kendini mağdur gösterdi...sabredersen o da böle üste çıkar..geçelim sabretme işini sakin olalım işini sahada kazanalım işini...zaten sahada kazanacak bi takımımz da yok...

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 23:00
Bu pislik düzene inat lige devam etmeli Trabzonspor'um.

İSTANBUL HEGEMONYASINI 7 KEZ YIKTIK
YİNE YIKACAĞIZ.

61trabzonomer
12.03.2014, 08:31
ne saçmalıktır ligden çekilmek yahu, biz niye çekiliyoruz adamlar pislik yapacak hemde hiç birşey yok muş gibi duracak, biz çekilecez, pislikle mücadele bizim işimiz

Kaya
12.03.2014, 08:36
Mücadele konusunda çekilmeye olumsuz bakan arkadaşlarımız çok haklılar...
Bu bir savaş ise çekilmek muhakkak kaçmaktır...
Ancak çekilmeyi fikir olarak sunan arkadaşlarımız da çok haksız değiller...
Büyük bir düş kırıklığı yaşanıyor...
Umutlar azalıyor...
Bazı şeyler can sıkıyor... Yaşama sevgisini bitiriyor...

Burada her 2 görüşü savunan arkadaşlar birbirlerini kırmasınlar. Anlamaya çalışsınlar...

Herkes aynı ölçüde Trabzonspor'a değer veriyor... İstediğimiz şey belli...

Allah Trabzonspor'a güç ve kuvvet versin...

Colakoglu
12.03.2014, 08:48
Önce ligden cekilmenin ne demek oldugunu bi arastirin, öyle basit degil bu isler. Savasmaya devam, yakinda daha büyük olaylar olacak, hele bi cezamiz aciklansin.

malig
12.03.2014, 08:59
sadece şikebahçe maçlarına çıkmayalım yeter bence

Kaya
12.03.2014, 09:12
sadece şikebahçe maçlarına çıkmayalım yeter bence

Lige devam kararı alınırsa bence oynayacağımız her maç bu haftasonu gibi olmalı...

Sürekli tepki...

zafer6161
12.03.2014, 13:10
Önce ligden cekilmenin ne demek oldugunu bi arastirin, öyle basit degil bu isler. Savasmaya devam, yakinda daha büyük olaylar olacak, hele bi cezamiz aciklansin.

aynen..tutturmuşlar ligden çekilelim,,

hadi çekildik,,ozaman ne yapacaksın,,,trabzonspor diye bir takım yok,futbolla alakanı keseceksin,,,ve yıllarca trabzonspor olmadan yaşayacaksın..

zannediyorlarki bugün çekidik seneye lige katılırız.....

çocukca başlıklar......

Nihat Günay
12.03.2014, 20:37
Şikebahçe ligden çekilse bizi ne kadar ırgalar?

Ligden çekilelim saçmalığını bırakın..

Her sene tıpış tıpış gelsinler Trabzon'a.

Bu dünyada onlara rahat yok....

mustafakaya
12.03.2014, 23:43
aslında biraz gayretli olsalar düşebiliriz!

Adem Akyüz'
13.03.2014, 21:46
Artık biraz daha sıcak bakıyorum bu işe ama yönetim cezaya itiraz etmekten bile aciz !

ağasarlı
13.03.2014, 21:53
takıldık kaldık şike olayına. bu saatten sonra gelecek aaletite kupayı da istemniyorum. kulüp 10 yıl geri gitti..
iho nunda , artık taraftara hayal satmasından bıktım.. başımıza daha kötü ne gelebilir.

sanatik
13.03.2014, 21:55
En mantikli girisim bence Fener maclarinda cikmamak olacakdi. Aciklamasida cok basit. Adalet gelmedigi sürece ...

Yeterince ilgi görür dikkat cekerdi. 03 Temmuzdan beri 7 inci fener macimiz bu !!!!!

Baslarim 3 puanina !

Aslinda bu girisimi halen yapabilirler. Adalet teselli etmedigi sürece Fener maclarina cikmiyoruz !