PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Karar: Szymek Yolcu!

ErayAkyüz
21.09.2006, 09:06
Trabzonspor Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, 'patlama' beklenen Szymkowiak ile ilgili gerçeği açıkladı: Türkiye’de oynamak istemiyor...Almanya’daki devre arası kampından bu yana oldukça durgun ve moralsiz görünen, çok kısa bir süre önce de gönderilmesi gündeme gelen Szymkowiak ile ilgili gerçekler tamamen su yüzüne çıktı. Önceleri Brezilyalı teknik direktör Lazaroni ile mevkisi ile ilgili olarak problem yaşayan, ardından Ziya Doğan ile birlikte çıkışa geçmesi beklenen Polonyalı futbolcunun Türkiye’den ayrılmayı düşündüğü belirtildi. Önceki gün İstanbul’da bir organizasyona katılan Bordo-Mavili takımın basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, konuya açıklık getirip, yakında yaşanabilecek gelişmeler hakkında bilgi verdi. Szymek’i göndermek gibi bir planlarının olmadığını, ancak tecrübeli futbolcunun ciddi sıkıntılarının bulunduğunu ifade eden Karadeniz ekibinin idarecisi, “Özel hayatıyla ilgili beklentileri var. Bu nedenlerden ötürü de Türkiye’de oynamak istemiyor. Dünya Kupası’nda sergileyeceği performansın ardından transfer bekliyordu. Ancak hayal kırıklığı yaşadı” açıklamasını yaptı. Devre arasındaki transfer döneminde Szymkowiak’ın gönderilmesi ihtimali bu gelişmeyle birlikte bir kat daha artarken, yönetici Zeyyat Kafkas’ın bilgileri ışığında Brezilya pazarına dönüleceği kaydedildi.

oskanonur
21.09.2006, 09:11
Boyle olacagi bir sene oncesinden belliydi.Son iki yıldır ilk sezonun sermayesini yiyip bitirdi simek.Insallah hem bizim icin hem de kendisi icin en iyisi olur.

Berk Akçay
21.09.2006, 09:14
evet böyle olacagı belliydi adam oynamıyor bence biz bir sene içide marcelinhoyuda göndeririz , ama ilk önce TRABZONSPOR buyuklugunu kaldıramıyacak insanalrı göndermek lazım

Nytre
21.09.2006, 09:22
şimek için transferin son günlerinde gönderilme kararı çıkmıştı ama şimekin "türkiyede oynamak istediği" beyan edilmişti yöneticiler tarafındna doğru değil mi?...

şimdi bu durumda yöneticilerimiz YALAN mı söyledi?

bizleri KANDIRDILAR mı?

Emre B.
21.09.2006, 09:24
Böyle oynamaya devam edicekse gitsin ama bu haliyle onu kim alır?

mahmuter61
21.09.2006, 09:25
Çok doğru bir karar.Babamın oğlu değil oynamıyorsa hemen gitsin!!!

ErayAkyüz
şimek için transferin son günlerinde gönderilme kararı çıkmıştı ama şimekin "türkiyede oynamak istediği" beyan edilmişti yöneticiler tarafındna doğru değil mi?...

şimdi bu durumda yöneticilerimiz YALAN mı söyledi?

bizleri KANDIRDILAR mı?

ya yoneticelerin ne zaman dogru dedigini gordunki hocam

chota
VAlla bu açıklamanın gayse maçından önce yapılmış olmasıda ilginç.Belkide şimeki böyle motive ederek patlamayı gerçekleştirmek istiyorlardır.Yani daha transfer ayına ne kadar var.Ne gerek vardı sayın işbilir yöneticim...

ErayAkyüz
21.09.2006, 09:27
VAlla bu açıklamanın gayse maçından önce yapılmış olmasıda ilginç.Belkide şimeki böyle motive ederek patlamayı gerçekleştirmek istiyorlardır.Yani daha transfer ayına ne kadar var.Ne gerek vardı sayın işbilir yöneticim...

dogru diosun ama bizim yonetimde nerde o kafa

Jester
21.09.2006, 09:49
Sadece Szymek yolcu değil, işte dünkü Taka'nın haberi:

TAKA;Trabzonspor yönetiminin imza altına aldğı ve sır gibi sakladığı ‘OCAK’ ayıplanını açıklıyor...

MARCO -AL-HİLAL’E
Sezon öncesi transferinde başarısız olan Trabzonspor kurtuluşu Ocak ayı’nda arayacak.Bu yönde yapılan yönetim kurulu toplantısında önemli kararlar imza altına alınırken formsuz ve isteksiz yabancıların gönderilmesi karara bağlandı.Buna göre 5 trilyonunun üzerinde rekor bir ücretle sezon başında Hertha Berlinden alınan Marçelinho Arabistan’ın Al-Hilal takımına verilecek.Bu oyuncuyu ısrarla isteyen Araplar la Ocak ayı için söz kesildi bile. Bordo-Mavili kulüp Araplar dan Sambacıya yaptığı ödemeyi karşılayabilecek.
SZYMEK CELTİC’E
Sorunlarını bir türlü çözemeyen Szmkowiak ise takım arkadaşı Zirovski nin formasını giyindiği İskoçyanın Celtic kulübüne satılacak.Ara transferde gönderilmek istenen ancak bir türlü elden çıkarlamayan sorunlu Polanyalfutbolcunun da gitmek için yönetime başvurduğu öğrenildi. Trabzonspor da iki sezondur hayal kırıklığı yaratan bir başka isim kaleci Jefferson ise ülkesine geri gidecek.Her geçen gün düzeleceği umut edilen Brezilyalı kaleci bir türlü kendini ispat edemedi. Jefferson’ı eski kulübü Botafago geri istiyor.Yönetim Jefferson’unda biletini kesti.
EDMİLSON TRABZON’A
Büyük iddialarla göreve gelen Trabzonspor yönetimi Ocak ayında son kozunu oynayacak.Yönetim kurulu Barçelona da ön libero oynayan Brezilyalı milli futbolcu Edmilson’u bile almayı planlıyor.Başkan Nuri Albayrak bu oyuncunun transfer şartları için detaylı bilgi istedi.Yönetim kurulu gidecek oyuncuların yerine alacağı oyuncuları da belirledi..Brezilya nın Figueirense kulübünden 23 yaşındaki Luciano Sorriso ve yine aynı takımda hucuma dönük oynayan 22 yaşındaki Cicero Santos listede tutuluyor.Kaleci için ise şimdilik Paraguay’un 29 yaşındaki dev kalecisi Justo Villar’ın adı geçiyor.

Başlasın yorumlar...

Naim
21.09.2006, 09:53

TAKA;Trabzonspor yönetiminin imza altına aldğı ve sır gibi sakladığı ‘OCAK’ ayıplanını açıklıyor...

MARCO -AL-HİLAL’E
Sezon öncesi transferinde başarısız olan Trabzonspor kurtuluşu Ocak ayı’nda arayacak.Bu yönde yapılan yönetim kurulu toplantısında önemli kararlar imza altına alınırken formsuz ve isteksiz yabancıların gönderilmesi karara bağlandı.Buna göre 5 trilyonunun üzerinde rekor bir ücretle sezon başında Hertha Berlinden alınan Marçelinho Arabistan’ın Al-Hilal takımına verilecek.Bu oyuncuyu ısrarla isteyen Araplar la Ocak ayı için söz kesildi bile. Bordo-Mavili kulüp Araplar dan Sambacıya yaptığı ödemeyi karşılayabilecek.
SZYMEK CELTİC’E
Sorunlarını bir türlü çözemeyen Szmkowiak ise takım arkadaşı Zirovski nin formasını giyindiği İskoçyanın Celtic kulübüne satılacak.Ara transferde gönderilmek istenen ancak bir türlü elden çıkarlamayan sorunlu Polanyalfutbolcunun da gitmek için yönetime başvurduğu öğrenildi. Trabzonspor da iki sezondur hayal kırıklığı yaratan bir başka isim kaleci Jefferson ise ülkesine geri gidecek.Her geçen gün düzeleceği umut edilen Brezilyalı kaleci bir türlü kendini ispat edemedi. Jefferson’ı eski kulübü Botafago geri istiyor.Yönetim Jefferson’unda biletini kesti.
EDMİLSON TRABZON’A
Büyük iddialarla göreve gelen Trabzonspor yönetimi Ocak ayında son kozunu oynayacak.Yönetim kurulu Barçelona da ön libero oynayan Brezilyalı milli futbolcu Edmilson’u bile almayı planlıyor.Başkan Nuri Albayrak bu oyuncunun transfer şartları için detaylı bilgi istedi.Yönetim kurulu gidecek oyuncuların yerine alacağı oyuncuları da belirledi..Brezilya nın Figueirense kulübünden 23 yaşındaki Luciano Sorriso ve yine aynı takımda hucuma dönük oynayan 22 yaşındaki Cicero Santos listede tutuluyor.Kaleci için ise şimdilik Paraguay’un 29 yaşındaki dev kalecisi Justo Villar’ın adı geçiyor.

Başlasın yorumlar...

Yerseniz
Yemezseniz yapacak bir şey yok

Selman
21.09.2006, 09:54
Trabzon'da Petra harekatı
G.Saray maçı öncesi, Bordo-Mavili Yönetim Szymkowiak'ın eşini Trabzon'a getirtip, Polonyalı futbolcuya moral dopingi yaptı.
Bu sezon form grafiğinde büyük düşüşler sergileyen Szymkowiak için Trabzonspor Yönetimi G.Saray maçı öncesi harekete geçti. Polonyalı futbolcunun eşi Petra'nın Trabzon'a sadece üç yıl içerisinde bir kez geldiğini öğrenen yönetim Szymkowiak ile bir görüşme yaptı. 'Yaşım 30 oldu. Çocuk istiyorum. Ama eşim bana 'Çocuk istiyorsan Polonya'ya gelmemim gerektiğini söylüyor' şeklinde Polonyayalı futbolcu dert yanınca, Bordo-Mavili yöneticiler önce telefonla görüştükleri Petra'yı daha sonra Trabzon'a getirdiler. Eşinin gelmesiyle dün kü idmanda oldukça istekli ve arzulu çalıştığı gözüken Szymkowiak'ın çevresine gülücükler dağıtması da dikkatlerden kaçmazken, idman sonrası sakatlığı devam eden Yattara'yla birlikteki diyalogu ilgi çekti.

Kaynak:haber7.com

ErayAkyüz
21.09.2006, 09:55

MARCO -AL-HİLAL’E
SZYMEK CELTİC’E
EDMİLSON TRABZON’A

Başlasın yorumlar...

yani bu haberler dogrudur insallah araplar baya para verir marceye szymeke gelince celticete ölü fiyatına almaz heralde jeff. de defolsun gitsin isterseler ustune oara verelim ama sunu diim edmilson haberi balon haber gibi gelio bana

ErayAkyüz
21.09.2006, 09:57
Trabzon'da Petra harekatı
G.Saray maçı öncesi, Bordo-Mavili Yönetim Szymkowiak'ın eşini Trabzon'a getirtip, Polonyalı futbolcuya moral dopingi yaptı.
Bu sezon form grafiğinde büyük düşüşler sergileyen Szymkowiak için Trabzonspor Yönetimi G.Saray maçı öncesi harekete geçti. Polonyalı futbolcunun eşi Petra'nın Trabzon'a sadece üç yıl içerisinde bir kez geldiğini öğrenen yönetim Szymkowiak ile bir görüşme yaptı. 'Yaşım 30 oldu. Çocuk istiyorum. Ama eşim bana 'Çocuk istiyorsan Polonya'ya gelmemim gerektiğini söylüyor' şeklinde Polonyayalı futbolcu dert yanınca, Bordo-Mavili yöneticiler önce telefonla görüştükleri Petra'yı daha sonra Trabzon'a getirdiler. Eşinin gelmesiyle dün kü idmanda oldukça istekli ve arzulu çalıştığı gözüken Szymkowiak'ın çevresine gülücükler dağıtması da dikkatlerden kaçmazken, idman sonrası sakatlığı devam eden Yattara'yla birlikteki diyalogu ilgi çekti.

Kaynak:haber7.com

ya tek sorun buysa adam gs macına yorgun cıkar varolan enerjiside biter ehueheu

champions
21.09.2006, 09:59
yönetimin büyük yanlışlarından biri daha gitmek isteyen ayrıca son derece formsuz olan bi adamın takımda ne işi var ( fatih gibi bi oyuncu gitmek istediği için gitmişse ki kalsa eminim yine iyi bi performans gösterirdi szymek çok daha önceden gitmeliydi )szymeğin takımda kalmasının tek bi açıklaması olabilir bence yönetimin beceriksizliği zaten son dakikaya kadar vermek için uğraştıklarını biliyoruz neden son dakika daha önce bütün bunlar bilinemezmiydi

Aslıhan
21.09.2006, 10:10
böyle devam edecekse tabiki gitmesi en doğru karar .

ts_fan
21.09.2006, 10:23
Petra yenge yap bir kıyak Trabzonspor'a
Moral depola:)Miroslaw Szymkowiak'a
Çok özledin O'nu, biliyoruz:)
Unutma bizde bir yıldır bekliyoruz;)

Selman
21.09.2006, 10:24
Petra yenge yap bir kıyak Trabzonspor'a
Moral depola:)Miroslaw Szymkowiak'a
Çok özledin O'nu, biliyoruz:)
Unutma bizde bir yıldır bekliyoruz;)

Hemen de yazmışsın usta sözleri:) Ama adama biraz hak verin kardeşim 3 yıldır eşinden ayrı.:)

Yağız
21.09.2006, 10:52
Şimekin gitmesinde asıl dikkate alınması gereken;Şimek Marcelinho ve Gökdenizin aynı mevkide olması.Yönetimimizin büyük başarı saydığı Marcelinho transferiyle Şimeke yol gözükmüştür.

Süper Ligde 6 Yabancı alıyorsanız 6 sıylada oynamak zorundasınız.Türkiye Liginin Seviyesi bunu istiyor.Hatta birileriki malum entrikacılar eşit şartlarda yarışmanın ahlak kuralı olduğunu bile idrak edemeyen aciz zihniyet TC vatandaşlığı kılıfı ile işi 7 yabancıya döküyorlar.Ne tuhaf çelişkidirki bu 7. yabancı işinin önünü açan adam olan Ömer Rıza bizde oynuyor.

Biz Yattara Stepanov dışında %100 yararlanabildiğimiz yabancı olmayınca iş hepten çıkılmaz bir hal alıyor.Şu anda 6 da 2 isabetimiz var Hatta İşe Ömer Rıza yı da katarsak 7 de 2 net. Hadi Marcelinho toparlandı diyelim buna Musampadada Fire verilmediğini üzerine eklesek 7 de 4 e geleceğiz.

Bu 6 üzerinden 2 ki en iyi tahminle 6 üzerinden 4 olacak oda ilk yarı bitmeden olursa ne ala Yönetiminde notu olacaktır.

Şimek gitse yerine Açık olan mevkide bir oyuncu alınsa dahi bu yabancı işi bizim kafamızı daha çok kurcalayacak gibi geliyor.

Bu arada Konu yabancı Futbolcudan açılmışken İngiliz TD lerin bir Takımda 1 den fazla brezilyalı olmasını sakıncalı bulmasıda bence üzerinde durulması gereken bir diğer önemli konudur.

Yağız
21.09.2006, 10:52
Şimekin gitmesinde asıl dikkate alınması gereken;Şimek Marcelinho ve Gökdenizin aynı mevkide olması.Yönetimimizin büyük başarı saydığı Marcelinho transferiyle Şimeke yol gözükmüştür.

Süper Ligde 6 Yabancı alıyorsanız 6 sıylada oynamak zorundasınız.Türkiye Liginin Seviyesi bunu istiyor.Hatta birileriki malum entrikacılar eşit şartlarda yarışmanın ahlak kuralı olduğunu bile idrak edemeyen aciz zihniyet TC vatandaşlığı kılıfı ile işi 7 yabancıya döküyorlar.Ne tuhaf çelişkidirki bu 7. yabancı işinin önünü açan adam olan Ömer Rıza bizde oynuyor.

Biz Yattara Stepanov dışında %100 yararlanabildiğimiz yabancı olmayınca iş hepten çıkılmaz bir hal alıyor.Şu anda 6 da 2 isabetimiz var Hatta İşe Ömer Rıza yı da katarsak 7 de 2 net. Hadi Marcelinho toparlandı diyelim buna Musampadada Fire verilmediğini üzerine eklesek 7 de 4 e geleceğiz.

Bu 6 üzerinden 2 ki en iyi tahminle 6 üzerinden 4 olacak oda ilk yarı bitmeden olursa ne ala Yönetiminde notu olacaktır.

Şimek gitse yerine Açık olan mevkide bir oyuncu alınsa dahi bu yabancı işi bizim kafamızı daha çok kurcalayacak gibi geliyor.

Bu arada Konu yabancı Futbolcudan açılmışken İngiliz TD lerin bir Takımda 1 den fazla brezilyalı olmasını sakıncalı bulmasıda bence üzerinde durulması gereken bir diğer önemli konudur.

Mehmet
21.09.2006, 11:01
Gidecekse gitsin yeri doldurulmayacak bir futcolcumu sanki.
Problem olacaksa gitmesi daha hayırlıdır.

champions
21.09.2006, 11:07
ingiliz teknik adamların brezilyalı oyuncularla ilgili düşüncesi aldığınız oyunculara bağlı avrupada en iyi futbol oynayan takımlardan biri olan lyon da 4 tane brezilyalı var mesela cacapa cris juninho fred yine uefayı alan ve süper kupada barcelonayı dağıtan sevillada 4 brezilyalı oyuncu var daniel alves,renato,adriano,fabiano yani bu konu tamamen seçeceğiniz brezilyalılara bağlı sadece hücum değil defansif olarak da iyi brezilyalılar var lyondaki cacapa ve cris sevillada alves ve renato defansif oyuncular

ErayAkyüz
21.09.2006, 11:10
ingiliz teknik adamların brezilyalı oyuncularla ilgili düşüncesi aldığınız oyunculara bağlı avrupada en iyi futbol oynayan takımlardan biri olan lyon da 4 tane brezilyalı var mesela cacapa cris juninho fred yine uefayı alan ve süper kupada barcelonayı dağıtan sevillada 4 brezilyalı oyuncu var daniel alves,renato,adriano,fabiano yani bu konu tamamen seçeceğiniz brezilyalılara bağlı sadece hücum değil defansif olarak da iyi brezilyalılar var lyondaki cacapa ve cris sevillada alves ve renato defansif oyuncular

bence zeyyat kafkasın gs macı oncesi szymek için yaptıgı bu acıklamalar olayı farklı yone cekmetir ziya hocanın en buyuk kozu szymek olcak goreceksiniz

Erbay
21.09.2006, 11:20
Geldiği ilk sezon(yarım sezon)'da 9 gol atmıştı.Geçen sene ve bu sene toplasak kaç gol atmıştır acaba.Şu mutsuzluğunu ya çözsünler ya da göndersinler gerçekten.Hem ona kötülük oluyot hem de Trabzonspor'a.

champions
21.09.2006, 11:24
Geldiği ilk sezon(yarım sezon)'da 9 gol atmıştı.Geçen sene ve bu sene toplasak kaç gol atmıştır acaba.Şu mutsuzluğunu ya çözsünler ya da göndersinler gerçekten.Hem ona kötülük oluyot hem de Trabzonspor'a.

1298 dakika 16 maç 9 gol 4 asist

1973 dakika 25 maç 5 gol 8 asist

Cengiz Çubukcu
21.09.2006, 11:24
bence smek daha iyi bir takım bulamadığı sürece gitmek istemeyecektir, bu nedenle de kolay kolay bir yere gidemez. ama form tutup oynamaya başlarsa hem mutlu olur hem de biz kazanırız.

pReN@_61
21.09.2006, 11:28
hakkımızda hyrlısı olsn...................................

macka61
21.09.2006, 11:57
amin eski futbolunu oynarsa tamamda böyle oynarsa gitsin

ulatwilight
21.09.2006, 11:58
doğru mu bilmem ama Şim(ş)ek Ankaraspor'a transfer oluyor veya olmuş gibi bir söylenti var Ankara'da. Haberiniz ola...

lakerta
21.09.2006, 12:03
Symek türkiye de oynamaz bence onun aklı zuwarki de kaldı...

ulatwilight
21.09.2006, 12:07
bence de oynamaz ama ben duyduklarımı aktarayım dedim..zaten biz Atay başkan zamanında Jun yerine baştan Zuravski'yi alıp işi o zaman bitirecektik ya, neyse...

emre1inci
21.09.2006, 12:16
sezon öncesi yaptıgı açıklamada katara veya arabistana birkaç yıl içinde gidebilecigini,bunun nedini olarakta para kazanmak olduğunu açıklamıştı.

Kaya
21.09.2006, 12:24
Syzmek, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme olasılığının yüksek olmasından dolayı Trabzonspor'a geldiğini açıklamıştı. Kaçan 2 şampiyonlar ligi bileti, çok iyi anlaştığı takım arkadaşının transfer edilememiş olması, takımın önemli isminin ayrılması ve UEFA'da durumun belirsiz olması nedeniyle kalmak istemeyeceğini düşünüyorum.

yağız61
21.09.2006, 12:25
bu haberler doğruda olsa şuan için takıma köstek olmaktan ileri gitmez.yine aynı senaryolar.maç öncesi takımın moral motivasyonunu bozuyorlar.inadına yenicez.arkadaşlar dikkatli olalım.lütfen takıma sahip çıkalım.bu saçıklama doğru olabilir ama kafkasın bunu şimdi açıklayıp gazetelere yansıması aptallıktan başka birşey değil. böyle yöneticilik olur mu?

frango
21.09.2006, 12:50
szymek bu geyse maçında patlama yapacak bence içimden ole gecıyo yada ole ınanmak ıstıyorum ama sonuçta bu maçta patlama yapacak bu szymek

Travelair
21.09.2006, 12:53
Kaya katılıyorum. İyi oyuncuları takımda tutmanın bedeli sadece maddiyat değil

ofluoglu
21.09.2006, 12:56
Zaten fazla sarışın kaçmaya başladı bu takımda ...
Bi kara uşak daha alırız..

maskeli61
21.09.2006, 13:08
smek gibi bi adam eger kafası yerine gelirse ve herşeyini ortaya koyarsa bu takımda banko oynar o yüzden .. devamlı her pozisyonda satış listesinde adı geçen bi futbolcuya biraz kendini toparlaması için zamna verilmeli .. bilmedigimiz bi oyuncu degil smek unutmayalım arkadaşlar.. biraz destek az daha sabır...

Jester
21.09.2006, 13:25
Sanırım bulmaca çözüldü, bugün bir gazetede yer alan haberle Kafkas'ın dünkü açıklamalarını birleştirince.

Habere göre Szymek yaşının 30'a geldiğini, artık baba olmak istediğini, eşinin de bunun için Polonya'ya dönmesini istediğini yazıyor. Kafkas da dün Szymek'in özel hayatıyla ilgili bazı beklentileri var o yüzden Türkiye'de oynamak istemiyor demişti.

Hatırlarsanız Szymek daha önce de ülkesine veya Almanya Avusturya gibi ülkesine yakın ülkelere gitmek istemişti.

Bunların özeti kanımca şudur, Szymek baba olmak istiyor, bu süreçte de Polonya'dan ayrılmayacak olan eşinin de ya yanında ya da yakınında olmak istiyor. Üstelik de eşinden 3 yıldır ayrı. Bunun dışındaki herşey hikaye. Özellikle de Celtic'e gidecek kısmı, çünkü Celtic Szymek'in peşinde değil.

Bu durumdaki bir kişinin yaptığı herhangi bir işte performans göstermesi beklenemez. Bu anlamda da Szymek aslında geçen transfer döneminde gidecekti ama gerek beklenen tekliflerin gelmemesi, gerekse yönetimin işbilmezliği sonucu transferi gerçekleşmedi.

Ara transferde gidişi kesindir. Kendisine kuübümüze yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etmek isterim, Ocak ayına kadar da profesyonelce oynamasını, hatta bu hafta cincona karşı iyi bir performans göstermesini bekliyorum. Hiç boşuna düzelecek mi düzelmeyecek mi diye sıkmayalım canımızı, gidişi herkesin hayrınadır, yeter ki yerine sağlam bir adam alınabilsin.

UğuR
21.09.2006, 13:37
Bu şartlar da kalmasında bir fayda yok.Gidene güle güle.@Jester ın dediği gibi ocak ayına kadar ondan iyi futbol bekliyoruz.Hem fiyatını artırır böylece.Ezik Cin con a Ali Samiyen de attığı golü unutAmam.İlk geldiği sene hırsı da beni cezbediyordu.GÜLE GÜLE SANA YOLUN AÇIK OLSUN.şİMDİ kim gelek diye konuşmaya başlarız.Bu işler böyledir.Futbolcular fanidir aslolan TRABZON SPOR dur.

BÜYÜK_TRABZON
21.09.2006, 14:36
ya yoneticelerin ne zaman dogru dedigini gordunki hocamYönetim sizi neden kandırsın ki sadece siz kendizi kandırıyorsunuz bana öyle geliyor

fincher
21.09.2006, 15:23
Eşinin 3 yılda sadece 1 kez Trabzona gelmesi de ilginçmiş.bu şartlarda adam iyi bile oynuyormuş...

tsakrep61
21.09.2006, 15:25
szymek ılk geldıgınde kndınden bekleneyen bır sekılde ıyı oynamıstı ama sonra talıhsız antep macında 88. dakıkada bılegının kırılması hem onun ıcın hem bızım ıcın buyuk talıhsızlık olmustu o sakatlıktan sonrada kendıne gelemedı zaten
ama szymek de haklı 30 yasında hem evlı olup hemde bekar hayatı yasanmaz kı o konuda ona hak verıyorum ama tek sıkıntı bu degıl bence cok ıyı arkadası olan zuravskıyı -kendısıne soz verılmesı halınde 6-7 ay gundemde tutulup alınmayan - alamaynca yonetımımız kendısı buyuk bır hayal kırıklıgı yasdı vede o zamanlar celtıce gıtmek ıstedıgını medyaya soyledı buda etkılı
işin ozu szymekı ne kadar sevsemde artık bıze faydalı olmuyor olmazda bence de gonderılmelı

Terzioğlu
21.09.2006, 15:30
cok iyi bir karar bu adamda artik is yok gitsin ne yaparsa yapsin ... geldigin ilk sezonda oynadigin futbol icin tesekkürler szymek

metehan
21.09.2006, 15:34
Ziya hoca da bugün Szymek ile ilgili açıklamalar yapmış. Yorgun ve kafasının karışık olduğunu söylemiş. İddia edildiği gibi Trabzon'da durmak istemiyor ve gitmek istiyorsa, şartları zorlamanın anlamı yok. Ne Szymek üzülsün ne de biz. Şu an gidemeyeceğine göre devre arası beklenecek. Ya bu zamana kadar düzelir ve bu sorun kendiliğinden ortadan kalkar ya da Szymek ile TS'un yolları ayrılır. Ben, düzelmesini ve oynamasını istiyorum ama aksi olursa da yapacak birşey yok.

Enes Berfin
21.09.2006, 16:21
Ziya Dogan:

“Szymek’de olumlu gelişmeler var”
Doğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Szymkowiak’ta da olumlu belirtiler var. Çok kaliteli bir oyuncu ancak yakın zamanda bazı psikolojik sorunları olmuş. Ligin bitiminden sonra tam dinlenemeden Dünya Kupası’na gitmiş, sonra da dönüşte kamp başlamadan kendisine fazla dinlenme zamanı kalmamış. Ayrıca kendisi hakkında ‘gitti-gidiyor’ şeklinde yapılan haberler de onu üzmüş. Şimdi bu sıkıntılı dönemi atlatmasını bekliyorum. Musampa’da da düzelme var ancak mevcut haliyle onu oynatırsam kendisine ihanet etmiş olurum. Tam hazır olduğu zaman oynasın ki tüm kamuoyu ona güvensin”

farazi
21.09.2006, 16:28
Szymek göndermek
Lazaroni salağının aptallıklarından biriydi ama iyiki o gitti
Ziya Hoca geldi.

farazi
21.09.2006, 16:32
bence smek daha iyi bir takım bulamadığı sürece gitmek istemeyecektir, bu nedenle de kolay kolay bir yere gidemez. ama form tutup oynamaya başlarsa hem mutlu olur hem de biz kazanırız.

Sen öle san herkez salak mı
Ben sen o herkes
onun değilde lazaroninin oynatamadığını biliyodu
Yoksa o ve onun gibi adamlar kapış kapış gider

Oruç
21.09.2006, 16:43
Ziya hoca göndermez Szymek'i. Adam O'nu o kadar çok istiyordu ki, ne yapar eder eski formuna kavuşmasını sağlar...

Emiroğlu
21.09.2006, 16:44
szyemkin gideceğine hiç içim inanmıyor.Hatta içim diyor ki szymek çok iyi olacak.

tsakrep61
21.09.2006, 16:53
Szymkowiak mumla aranıyor
Trabzonspor'un Polonyalı oyuncusu Miroslaw Szmykowiak'ın her geçen gün düşen performansında oyuncunun Bordo-mavili yönetimden beklediği iyileştirmenin yapılmamasının etkili olduğu öne sürüldü. 2004-2005 sezonun ikinci yarısında Trabzonspor'a transfer olan ve o dönem gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan Szymkowiak, geçen sezon ve bu sezon o günlerini mumla aratıyor. Polonyalı futbolcunun sürekli düşüş gösteren performansı kendisine büyük ümit bağlayan Bordo-mavili taraftarları hayal kırıklığına uğratırken, Trabzonspor Yönetim Kurulu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'ın da bu durumdan memnun olmadığı iddia edildi. Szymkowiak'ın idmanlar ve maçlardaki isteksiz tutum ve davranışlarının altında yatan sebebin bu futbolcunun yönetimden beklediği iyileştirmenin yapılmaması olduğu öne sürüldü.

Bu sezon transfer mevsiminin bitimine yakın tarihlerde Bordo-mavili yönetime yeniden iyileştirme için müracat eden Szmykowiak'ın yine red cevabı aldığı ve bunun üzerine de takımdan ayrılmak için Yönetim Kurulu'ndan izin istediği belirtildi. Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini Yönetim Kurulu'na resmi olarak ileten Polonyalı oyuncu, transfer mevsiminin sona ereceği tarihlerde başka bir takıma gitmek için yaptığı görüşmelerden de sonuç alamadı.
Polonya Milli Takımı ile katıldığı 2006 Dünya Kupası'nda takım olarak bir varlık gösterememeleri ve kendi performansının da iyi olmaması, buna bağlı olarak son milli maçta yedek soyundurulmasının da Szymkowiak'ın moralini bozan etkenler arasında yer aldığı bildirildi.

Trabzonspor geldiği 2004-2005 sezonunun ikinci devresinde toplam bin 298 dakika forma giyen ve 16 maçta oynayan Szmykowiak, sözkonusu dönemde 9 gol atarak 4 asist yapmıştı. Trabzonspor'un orta sahasına canlılık getiren ve attığı gollerle beğeni kazanan oyuncu, 2005-2006 sezonunda ise kendisinden bekleneni veremedi. Ligin 5. haftasında oynanan Gaziantepspor maçında geçirdiği sakatlık nedeniyle 8 hafta sahalardan uzak kalan oyuncunun kendisini toparlaması zor oldu. Sözkonusu sezonda 25 maçta forma giyen oyuncu toplam bin 973 dakika forma giydi. Bu sezonda da 5 gol atarak 8 asist yaptı.

Szmykowiak, 2006-2007 sezonunda da yine kendisinden beklenen performansı bir türlü sahaya yansıtamıyor. Bu sezon 5 lig maçında forma giyen oyuncu 2 maçta toplam 90 dakika sahada kaldı. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın ise kadroda bulunan sakat ve cezalı oyuncuların yokluğunda görev vermeyi düşündüğü Polonyalı oyuncuyu Galatasaray maçı için özel olarak hazırladığı öğrenildi. Oyuncu ile sürekli başbaşa konuşmalar yapan deneyimli çalıştırıcı, Szmykowiak'ı Galatasaray maçına konsantre etmeye çalışıyor. Kadroya girmekte zorlanan Polonyalı oyuncunun ise bu karşılaşmada gerçek performansını sahaya yansıtmayı istediği öğrenildi.

20.09.2006

Kaynak : İHA

zafercalikoglu
21.09.2006, 17:05
ocakda gider,brezilyalı bitane adam gelir,

umraniye34
21.09.2006, 17:15
ocak ayına kadar kendini bulamazsa miladı dolmuş demektir ve kesinlikle tekmeyi vurıp gönderirler inşallah eski şemak geri döner...

hermann hesse
21.09.2006, 17:20
Szymek son 10 yıldaki en iyi yabancılarımızdan bir tanesi.Ama gitmek istiyorsa zorla tutulmaz.

Erdinç Dilek
21.09.2006, 17:24
yolu ve bahtı açık olsun-eğer gtimeyi gerçekten istiyorsa-
biran önce kendisini toparlayıp bize eski şimeki geri versin-eğer kalıp oynamak istiyorsa-

Bartuğ13
21.09.2006, 17:45
gidecekse daha iyisini alalım ve szymeke yaptıkları için teşekkür edelim.güle güle diyelim.yapacak bir şey kalıyor mu bize

coolank
21.09.2006, 17:58
şimek eger kafasındaki sıkıntıları çözerse iyi oynar ....eşi ile ilgili kısmı mutlaka dogrudur ama ben açıkcası parasal anlamda da sorunları oldugunu düşünüyorum ... iyileştirme istemiş ve kabul edilmemişti ...bunu zaman gösterecek ama iyi bir şimek bence takımda olmalı yani adam iyi oynamaya başladı ocak da yollamak akılcı değil sözleşmesini uzatmak gerek o zaman ...hiç bir transfer iyi bir şimek kadar çabuk icraat yapamaz .... kötü olursa ve hala toparlamazsa o zaman zaten yolcu o belli ...burada illa ki yollanacak mantıgı ile bakmak yanlış ....adam iyi olur toparlarsa biz seni yolluyalım demek çok büyük hata olur ki sanırım iş o noktaya geldi ...kaleci alınacagı gün gibi aşikar artık o belli oldu ....zaten alınacaktı da neyse şimdi başa dönmüyelim ...marcelinho konusunda o habere katılmıyorum sezon sonuna kadar beklemeyi düşünüyorlarmış ben bu görüşe şahsen katılıyorum çünkü iyi bir marcelinho tek başına takımı sırtlar bir adamı al 5 ay oynat yolla böyle bir mantık akılcı değil .. burası amatör takım değil ki .. ya hiç baştan almayacaksın ya da 1 sezon bakacaksın ....al yolla al yolla bu nasıl şey ....gelecek yani şimek yollandıgı zaman gelecek futbolcu % 100 faruk kanca nın o son dakika da alamadıgı futbolcu olacak bence tabii ki adam bir yere gitmediyse ...bir kaleci ( kaleci gibi kaleci ) bir 10 numara alırlarsa süper olur .... ön libero konusunun eger musamba ile halledilecegi görülürse bence 10 numara daha şık olur eger olmuyorsa ön libero tabii ki ... neyse daha ocak ayına çok zor .. şu liderin her kim olacaksa çok arkasında kalmayalım yeter ... belki bu sene bayraklarımızı çıkarır şampiyonlugun keyfini çıkarırız ... ha sön bir söz bu yönetimin aldıgı her karar askıda kalabilir hele bir aralık gelsin kongre olsun bir bakalım belki o kararları alanların çogu yönetimde olmaz ... bu kısmı lütfen atlamayınız

Emiroğlu
21.09.2006, 18:14
yolu ve bahtı açık olsun-eğer gtimeyi gerçekten istiyorsa-
biran önce kendisini toparlayıp bize eski şimeki geri versin-eğer kalıp oynamak istiyorsa-

Özet budur :cool:

Şentürk
21.09.2006, 18:32
Szymek’de olumlu gelişmeler var”
Doğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Szymkowiak’ta da olumlu belirtiler var. Çok kaliteli bir oyuncu ancak yakın zamanda bazı psikolojik sorunları olmuş. Ligin bitiminden sonra tam dinlenemeden Dünya Kupası’na gitmiş, sonra da dönüşte kamp başlamadan kendisine fazla dinlenme zamanı kalmamış. Ayrıca kendisi hakkında ‘gitti-gidiyor’ şeklinde yapılan haberler de onu üzmüş. Şimdi bu sıkıntılı dönemi atlatmasını bekliyorum.

kaynak:Ziya Doğan/21.09.2006 15:00:00

bu topiç bu sabah açılmış, ziya doğan saat 15.00 bu konuşmayı yapmış,yalan yanlış söylemlerle insanları başka taraflara yönlendirmeyi meziyet sayanlar trabzonsporlu değildirler!

bordoylamavi
21.09.2006, 19:36
bu topiğin kapatılmasında fayda olduğunu düşünüyorum şu anda herşey polemik aşamasında. biri szymek gidiyor diyor diğeri szymek in eşi trabzona geldi neşesi yerinde diyor çok gereksiz bir tartışma trabzona zarar veriyor

BOZOHAN
21.09.2006, 20:49
oynamayan adam basar gider. napiyim aturupta şimek gidiyor diye ağlıyamamya
bu takımdan fatih tekke gitti şimek gitse ne olur

Emre B.
21.09.2006, 21:19
Szymek gider Eller gelir.

Adem Erdoğan
22.09.2006, 00:02
neeeeeeee yinemi brezilyaa.Gidene dur denmez.Yaptıklrından dolayı kendine teşekkür edilir sonra güle güle.Ama gerçekten böyle birşey varsa szmekin futbol ahlakından şüphe ederim.Gitmek istiyorsa delikenlı gibi söylesin ama sahaya çıktığı zamanda delikenlı gibi oynasın.

mesut61
22.09.2006, 00:03
takımda şimek e gelene kadar gidecek cok topcu vaar.
adam ne yapsın oynadı koşup çırpındı baktı bi tek kendisi oynuyo. tamam şimeki gonderdik kim oym,nayacak onu yerine orda huseyin mi. bana huseyin in oynadıgı tum maclarda kurtardıgı bi macı soyleyin. bu kadar sığır bi adam olamaz ya.
bi de adam en cok isabetli pas veren adam mış. goruyoruz verdiği pasları sağa sola pas , geri pas , bi asist yok bi ara pası verecek kadar adamın kafası calışmıyo.
her kornerde bi şey yapacakmış gibi bi deileri cıkıyo adamın deve gibi boyuna rağmen bi kafa golu nu ben hatırlamıyom . ne yapar bu adam biri ban abunuu acıklasın bi de
kaptan yapmışlar adamı .
huseyin yuzunden macları bile seyretez oldum valla.

isaret parmagi
22.09.2006, 00:44
Kimler geldi kimler gecti...Yarım sezon da oynasa(!) muhtesem seyler yaptı...Bu taraftar unutmaz Szymek i.........

BDiler61
22.09.2006, 08:05
szymek i geri kazanmamiz lazim sorunu neyse konusup cozsunler sota yattara szymek tarihimizdeki en iyi yabancilar mumkunse futbolu burda biraksin

ozturk
22.09.2006, 08:10
inşallah gitmez iyi futbol oynar tekrar kazanırız szymeki..

Çetin
22.09.2006, 11:03
yar saçların lüle lüle şimek sana güle güle

macka61
22.09.2006, 11:35
şimek gidip yaerine ayman gelecek deniyor ama doğru mu bilemem

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 12:53
Szymkowiak kalitesinde bi oyuncuyu kaybetmek çok üzücü
Keşke eski formuyla geri dönse
ama bu saatten sonra kalabileceğini pek sanmıyorum.
Ayman gelecek deniliyor ama aymandansa Fabiano Elleri geri getirmek daha iyi olur bence
ön libero mevkiinde brezilyada süper form sergiliyormuş
bizde de ön libero mevkii Hüseyinin tekel,nden kurtulmuş olur...

tamuğ yamtar
22.09.2006, 14:35
Szymek’in yerine Ayman

Trabzonspor, Türkiye’de oynamak istemeyen Szymkowiak'ın yerine, G.Birliği'nden Ayman'ı ara transferde kadrosuna katmayı düşünüyor
22.09.2006

Mutsuz olduğu, “Türkiye’de oynamak istemiyor” sözleriyle yönetim tarafından da resmen açıklanan Szymkowiak konusunda Bordo-Mavililer, çözüm arıyor. En azından ocak ayına kadar transfer yapma şansı bulunmayan Karadeniz temsilcisi, bu süreçte Polonyalı futbolcudan en iyi şekilde faydalanmanın yollarını arayacak. Bu paralelde teknik direktör Ziya Doğan’ın da Szymek ile özel bir görüşme yapacağı öğrenildi. Ara transferde ise Bordo-Mavililer’in iki stratejiden birini uygulaması bekleniyor. En çok ağır basan ve şimdiden gündeme gelen ilk ihtimal, eski öğrencilerinden ve şu an Gençlerbirliği’nde top koşturan Ayman’ın kadroya katılması. Devre arası transferde hata yapmamak için işi sıkı tutacak olan Trabzonspor Yönetimi ve Ziya Doğan’ın tanıdık isimlere yöneleceği düşünülüyor. İkinci seçenek ise, yönetici Faruk Kanca’nın uzun bir süre kalarak tam manasıyla hakim olduğu Brezilya pazarı... Ancak bu bölgeden transfer pek olası görünmüyor.

kaynak:http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=2&HaberID=418806

SZYMEK55
22.09.2006, 15:07
arkadaşlar bu haberi yapan fanatik gazetesinin trabzonsporun hiçbir başarısını çekemeyip sürekli bizim iç dengelerimizle oynamaya çalıştığını düşünüorum.
bu haberlerin kesinlikle bizim oturduğu yerden haber yazan yalancı basınımızın bir yalan haberi olduğunu düşünüorum.
bizim takımımızın başarısını istemez bu Aydın Doğan'ın yalancı gazeteleri. onlar için varsa yoksa mafyatik, para babası İstanbul takımları. szymek dahil her oyuncu bizim topçumuzdur. Hepsi de TRABZONSPORLUDUR.

keles76
22.09.2006, 15:46
syzmek jeff ve eğer form tutamazsa musampa ara transferde gider yerlerinde gerek brezilya olsun gerekse anadolu takımlarından transferler yapılır hem ucuza kapatılır hemde ziya transfer yapmış olur hoca takımını kurar.

since1967_
22.09.2006, 16:07
symek kapasitesinin belkide yüzde ellisini ancak oynuyor. acayip isteksiz. düzeltmelerinden tarafım ama olmuyorsa yollar ayrılmalıdır diye düşünüyorum.

kml61ts
22.09.2006, 16:17
Kafkas: "Szymek en değerli oyuncularımızdan biri"
Polonyalı oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak’la ilgili son günlerde yoğunlaşan haberler üzerine Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bir açıklama yapmayı uygun gördü.

Yanlış aksettirildi
Kafkas, öncelikle Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam Toplantısı’nda kullandığı ifadelerin medyaya yanlış aksettirilmesinden yakındı.

Kasıtlı çıkışlar
Galatasaray maçı öncesi bazı çıkışların kasıtlı olduğun altını çizen Kafkas, “Söz konusu toplantıda Dünya Kupası öncesinde Szymek’in iyi bir çıkış yaparak ailesiyle birlikte Avrupa’da oynamak ve yaşamak gibi beklentileri olduğunu söylemem farklı biçimde speküle edildi. Sadece vurgulamak istediğim bunu gerçekleştiremeyince moralsiz ve yorgun düştüğüydü. Şimdi ise oyuncumuzun gayet moralli olduğunu, gerçek yerinde oynadığını ve gün geçtikçe eski günlerine döneceğini söylememe rağmen maalesef bu göz ardı edildi” diye konuştu.

Menajeri teşekkür etti
Aynı toplantıda, “Hiç kimse Türkiye’ye gelen en iyi yabancı olarak bir yıl önce Szymek’ten bahsedildiğini unutmasın” dediğini de hatırlatan Kafkas, “Toplantı sonrası Szymek’in menajeri Mithat Halis dahi yanıma gelerek konuşmalarımdan dolayı bana hak verdiğini ve oyuncunun en kısa sürede çıkışa geçeceğini düşündüğü söyledi” hatırlatmasında bulundu. Kafkas, tüm bu söylemleri; “Szymkowiak çok kötü ve oynamıyor, sıkıntısı nedir?” şeklinde gelen bir soru üzerine yaptığını da vurguladı.

Gerçek dışı haberler
Kafkas ayrıca, bugün bazı ulusal gazetelerde Szymkowiak’ın gönderilerek yerine farklı bir oyuncunun transfer edileceği yönünde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın dün düzenlediği basın toplantısında Szymek’le ilgili görüşlerini açıkça dile getirdiğini kaydeden Kafkas, “Bizim tüm oyuncularımız değerlidir ve Szymek de bunlardan birisidir. Szymek’in var olan kalitesini sahaya yansıtması için gereken tüm çabayı biz de kendisi de teknik heyet de gösteriyoruz. O da toparlanmayı istiyor. Galatasaray maçı bu anlamda iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.
KAYNAK : Resmi Site

ErayAkyüz
22.09.2006, 16:28
iii yaa super sonunda insallah szymek duzelcek

Nytre
22.09.2006, 16:29
ziya hocanın bir açıklamasını okudum yerel gazetede "şimek düzelecek" diyordu.

Ali Özcan
22.09.2006, 17:14
Polonyalı oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak’la ilgili son günlerde yoğunlaşan haberler üzerine Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bir açıklama yapmayı uygun gördü.

Yanlış aksettirildi
Kafkas, öncelikle Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam Toplantısı’nda kullandığı ifadelerin medyaya yanlış aksettirilmesinden yakındı.

Kasıtlı çıkışlar
Galatasaray maçı öncesi bazı çıkışların kasıtlı olduğun altını çizen Kafkas, “Söz konusu toplantıda Dünya Kupası öncesinde Szymek’in iyi bir çıkış yaparak ailesiyle birlikte Avrupa’da oynamak ve yaşamak gibi beklentileri olduğunu söylemem farklı biçimde speküle edildi. Sadece vurgulamak istediğim bunu gerçekleştiremeyince moralsiz ve yorgun düştüğüydü. Şimdi ise oyuncumuzun gayet moralli olduğunu, gerçek yerinde oynadığını ve gün geçtikçe eski günlerine döneceğini söylememe rağmen maalesef bu göz ardı edildi” diye konuştu.

Menajeri teşekkür etti
Aynı toplantıda, “Hiç kimse Türkiye’ye gelen en iyi yabancı olarak bir yıl önce Szymek’ten bahsedildiğini unutmasın” dediğini de hatırlatan Kafkas, “Toplantı sonrası Szymek’in menajeri Mithat Halis dahi yanıma gelerek konuşmalarımdan dolayı bana hak verdiğini ve oyuncunun en kısa sürede çıkışa geçeceğini düşündüğü söyledi” hatırlatmasında bulundu. Kafkas, tüm bu söylemleri; “Szymkowiak çok kötü ve oynamıyor, sıkıntısı nedir?” şeklinde gelen bir soru üzerine yaptığını da vurguladı.

Gerçek dışı haberler
Kafkas ayrıca, bugün bazı ulusal gazetelerde Szymkowiak’ın gönderilerek yerine farklı bir oyuncunun transfer edileceği yönünde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın dün düzenlediği basın toplantısında Szymek’le ilgili görüşlerini açıkça dile getirdiğini kaydeden Kafkas, “Bizim tüm oyuncularımız değerlidir ve Szymek de bunlardan birisidir. Szymek’in var olan kalitesini sahaya yansıtması için gereken tüm çabayı biz de kendisi de teknik heyet de gösteriyoruz. O da toparlanmayı istiyor. Galatasaray maçı bu anlamda iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.

Görüldüğü gibi Szymek ler dünyaya çok az gelir ve bunu için Szymek gibiler özeldir ve yine bunun için kolay kolay gönderilemezler ve bazen onun gibilerin sahada "YÜRÜMESİ" bile yeter...Kısa zaman içinde çok üstün bir performans göstermişti geldiğinde,o kadar iyi oynuyordu ki herkes acaba hangi maç kötü oynayacak diye papatya falı açmaya başlamıştı, derken nazar değdi ayağı kırıldı ve yine döndü yine dönem dönem çok iyi oynadı...ama bu sezon ortalarda yok doğrudur...Şu anda kulüp yapılması gerekeni yapıp sahip çıkıyor ve zaman tanıyor...Düzelirse kalır (DÜZELİCEK) ama yok bunca çabaya rağmen kıpırdayamazsa Trabzonsporumuz için "gitmeli" deriz ama O na olan sevgimiz asla azalmaz, bitmez...Yüreğini koymuştu o sahaya ve en sonunda ayak bileğini de koydu...Sakatlandığı pozisyonu hatırlıyorum da Gaziantep maçında bir ortasaha mücadelesinde topu kaptırıp kontra yemeyelim diye feda etmişti ayağını...Çok büyük adam Miroslaw Szymkowiak...Galatasaray maçını bekliyorum yüreğimde anormal bir kıpırtı var...Ben Stichus un tek sözünü benimsiyorum ve başka söylediği hiçbirşeye inanmam (Çünkü o da aynı bizim gibi sadece bir taraftar...inanın başka bişey değil hatta Trabzon - galatasaray maçını İstanbul da sanacak kadar doğal bir taraftar...Yani yönetime falan hiç bir yakınlığı yok sadece ağzı laf yapabiliyor)

"Herşeyçokgüzelolacak..."

Şentürk
22.09.2006, 17:29

Yanlış aksettirildi

Kasıtlı çıkışlar

Menajeri teşekkür etti

Gerçek dışı haberler

halen bu topiç kapanmadı,nedenini çok merak ediyorum?

Şentürk
22.09.2006, 17:48
SZYMEK'İ BEN ADAM EDERİM

DUYGUSAL BİRİ
Trabzonspor?da son günlerin tartışılan ismi Szymkowiak?a Doğan kol kanat gerdi. Yöneticilerin Szymkowiak performansı ve gitme yönündeki eğlimi konusundaki görüşleri ile üzerine Teknik Patron Ziya Doğan?ın, ?O?nu siz bana bırakın. Szymek?i kısa süre sonra sizde tanıyamayacaksınız? diyerek garantiği verdiği belirtildi. Doğan?ın yöneticilere, Szymkowiak?I bir çok kez izlediğini ve transferini ilk kendisinin istediğini belirterek, ?O bu takımın lideri olabilecek kalitede. Szymek?i iyi tanıyorum. Duygusal biri. Sorunlarını çözeceğiz? dedi.
BİR YERE GİDEMEZ
Doğan, ?Kısa sürede göreceksiniz bambaşka bir Szymkowiak izleyeceksiniz. Onunla konuşuyorum. Toparlanacak ve Trabzonspor?un orta alandaki en büyük gücü olacak? diyerek yöneticilere garanti verdiği belirtildi. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Szymek?in Ziya Doğan?ın elinde gerçek kimliğini bulacağına inan
dıklarını belirterek, ?Hocamız ona çok güveniyor. Bir yere gitmesi söz konusu değil. Kendini bulursa Szymek?ten uzun yıllar faydalanmak istiyoruz? diye konuştu.

Kaynak: Karadeniz

Şentürk
22.09.2006, 17:49
bu topiç Zeyyat Kafkasın söylemleri doğrultusunda açılmıştır,fakat Zeyyat Kafkasın 22.09.2006 16:29:00 tarih itibariyle resmi sitede yaptığı açıklamada bu söylemlerinin sadece bir bölümünün alınarak maksatlı bir biçimde Ts 'ye zarar vermek amaçlı yayınlandığını dile getirmiştir.
Tüm bunlara rağmen, yalan bir haberle açılan bu topiç neden hale kapatılmamaktadır?