PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aynı Tepki Siyasilere de Verilecek mi?

sessizkral_1
10.03.2014, 22:30
Ben merak ediyorum Seçimlerde Trabzonda aynı tepkiler siyasilerede verilecekmidir ?

Bekleyip göreceğiz

Arda'
10.03.2014, 22:35
Bu olayların sorumlusu siyasilerdir zaten bi zahmet verilsin.

Full HD
10.03.2014, 22:36
Allah o siyasetcilerin belasini versin!

Derin Trabzon
10.03.2014, 22:40

Amin , alayının belasını versin.

Ilelioglu
10.03.2014, 22:47
Bu olaylarin sorumlulari siyasilerdir. Cok net.

Arti TFF, ama TFF onlarin dediklerini uyguladi sonuc itibari ile.

Allah topunun belasini versin.

..

dağlıca61
10.03.2014, 23:06
siyasilere en mantıklı tepki Trabzon'da 30 Mart'ta atılacak % 51 boş oya karşılık % 49 oy ile Belediye Başkanının seçilmesi ile olur, bunun dışındaki hiç bir siyasi tepki anlam ve mana ifade etmez.

Derin Trabzon
11.03.2014, 00:09
Beyler bu seçimde hangi siyasi parti liderinin neresini yalıyoruz?

Bizede bildirinde sonra yanlış bişe yalamayalım, hangisi daha çok çıkar sağlıyosa ona yönelelim

TSemih61
11.03.2014, 00:54
Bu olaylarin sorumlulari siyasilerdir. Cok net.

Arti TFF, ama TFF onlarin dediklerini uyguladi sonuc itibari ile.

Allah topunun belasini versin.

..

TFF zaten malum partinin güdümünde. TFF yaptığı ve yapacağı her şeyden malum parti sorumludur.

Sibel
11.03.2014, 00:56
Bu umudunuzdan vazgeçin derim. Belki bir iki sene sonra bu olur.
Bağımsız adayın yok. 3 parti dışında bir partinin yüksek oy alma imkanı sıfır. Bunu da geç olsa da kırıp geçeceğiz inşallah. Yukardaki duaya, amin!

Adem Akyüz'
11.03.2014, 01:01
Trabzon bu seçimlerden her türlü 3'ün 1'ini ( AKP/CHP/MHP ) alacak.. Bunun dışında başka bir şey beklemeyin.. Ancak benim gibi boş oy atacakların oranı %45-50'lere çıkarsa, sonuç ne olursa olsun bir tepkiden söz edebiliriz..

sessizkral_1
11.03.2014, 01:22
o google adsense reklamı. bmn belirlemiyor reklamları

MehmeTS_ADANA
11.03.2014, 01:37

amin..........

aksamvakti
11.03.2014, 01:40
bir sitede vatandaş yorum yapmış belediyenin itfayiyesi tomalara su dolduruyormuş.

Ankaraya göbekten bağlı olmayan iş adamı hele hele inşaatçı olmayan bir belediye baskanı seçmek gerekirdi ama kaçtı o tren

My
11.03.2014, 01:57
Bağımısıza gerek yok. Geçersiz oy atılacak başka çare yok. Geçersiz oyların çokluğu siyasilere en büyük mesaj olacak.

BlackPanther
11.03.2014, 02:12
Bağımısıza gerek yok. Geçersiz oy atılacak başka çare yok. Geçersiz oyların çokluğu siyasilere en büyük mesaj olacak.

o geçersiz oy en çok oy alan partiye yazılacak.

Yani büyük ihtimalle AKP ye yani fanatik Fenerbahçeli R.T. Erdoğana gidecek senin oyun.

Tepki yerine Erdoğanı daha da güçlendireceksiniz bu hareketinizle. Onlarda diyecek demekki Trabzona bu zaman kadar yaptıklarımız doğruymuş. Kupa mupa yok.

lazibere
11.03.2014, 02:18
Karadeniz liler olarak bizler bizi gecerenlere guc vermeye bayiliriz. Kimse bosuna konusmasin.

Kupamizi vermeyenlerin kopekligini yapan bir baskana sahibiz
Kupa bascalanda ve hedef o olmali ama yok haşa peygamber ilan edilmis lsf etmek bile gunah

lazibere
11.03.2014, 02:19
Ma de m mavi tatil ettiriyorsun, o volkan picknin kafasini yaracaksin. Omstaddan 20 dakka top oynayarak 3 puanla cikiyorlarsa yuhhh bize. Bir boku da becerinnnnn

lazibere
11.03.2014, 02:22
O stad hirsiz tayyip hirsiz fener diye inlemeliydi ama yokkkk iste hak nasil aranir bilmeyen bir camiamiz var...

Secimde akp trabzonda % 50 den az alsin taksim meydaninda aniracagim...

BlackPanther
11.03.2014, 03:25
O stad hirsiz tayyip hirsiz fener diye inlemeliydi ama yokkkk iste hak nasil aranir bilmeyen bir camiamiz var...

Secimde akp trabzonda % 50 den az alsin taksim meydaninda aniracagim...

Tayyip Trabzonlular aptaldır dese bile Trabzonda hay hay liderim derler. Bu çok üzücü bir durum. İnsanlar ne zaman koyun olmayı bırakıp Allahın onlara lütuf ettiği aklı kullanacaklar? Çok merak ediyorum.

Veysel
11.03.2014, 05:12
Tayyip Trabzonlular aptaldır dese bile Trabzonda hay hay liderim derler. Bu çok üzücü bir durum. İnsanlar ne zaman koyun olmayı bırakıp Allahın onlara lütuf ettiği aklı kullanacaklar? Çok merak ediyorum.

Sen ne kadar zekiymissin zeka fiskiriyor arkadasta ne zekiler varmis dunyada ya vay be adami gordunuz mu vay be harbi vay be

ozturk
11.03.2014, 07:45
Bence daha sert tepkiler verilir. Havaalanında kefenle karşılamak gibi..

Tayfun Aydın
11.03.2014, 08:26
Atkılar takılır şakşakçılar en öne geçer sonuç bir arkadaşın dediği gibi 3 ün 1 i alırsın. Eskiden çok kızardım bu BDP lilere. Adamlar bu şike konusuna hiç girmediler. Yasa yeniden düzenlenirken bir tek onlar karşı çıktılar. Söylemlerini beğenmiyorum ama adamlar en azından hiç karışmadılar.

ibrahim
11.03.2014, 08:33
Provokatör valiyi indirmeyi hiç düşünmeyin. Sadece siyaset yapın siz. En büyük Trabzonsporlu sizsiniz. Aferin.

Hepinize :alkış:

Gesendet.

Turgay Atalay
11.03.2014, 08:40
Bu seçimlerde "Trabzon İnsanı" şerefini sınayacak...Bu şehirde kaç şerefsiz olduğunu göreceğiz.

Harun-61
11.03.2014, 10:37
Arkadaslar aylardir bu konu tartsiliyor bu Forum'da.

Ama eminim secim'de mevcut belediye bsk. fark ile yine 1.ci olacak.

bekliyelim görelim.

MaEsTrO
11.03.2014, 10:40
Hasa ne münasebet.

Erhan Atalay
11.03.2014, 11:28
Beyler bu seçimde hangi siyasi parti liderinin neresini yalıyoruz?

Bizede bildirinde sonra yanlış bişe yalamayalım, hangisi daha çok çıkar sağlıyosa ona yönelelim

Abicim geldi mi bir bilgi, kimi yalıyomuşuz?

Ha buarada KEFEN mi giyip yalıyacaz, yoksa normal kıyafetlede yalasak oluyormuymuş?

mhs61
11.03.2014, 12:08
Sen ne kadar zekiymissin zeka fiskiriyor arkadasta ne zekiler varmis dunyada ya vay be adami gordunuz mu vay be harbi vay be

o ironi zeka ürünü bir ironu akıl dolu

salihismet
11.03.2014, 12:41
Biz, ülkeyi satana degilde satin alana saldiririz.

Emre ÖZTÜRK
11.03.2014, 12:53
Birde dün malum şahıs çıkmış spikerin Başkanım istifaya davet edildiniz ne diyeceksiniz sözüne hayır efendim biz tek bir ses duymadık bu konuda herkes bizim ne kadar Trabzonspor'lu olduğumuzu bilir diyerek pişkin pişkin sırıttı.Tabi adam biliyor gözü kapalı %50 alacağını.Bizim gibi aptallara iyi oluyor.

Sinan Akyıldız
11.03.2014, 13:09
Verilmeyeceği başlığa yazılan girdi sayısından anlaşılmıyor mu ?

Bir zamanlar sahiden Trabzonspor siyaset üzeriydi ve siyasi partilerden önce gelirdi . Ama malum bu iktidar ne yaptı etti önce tribünlere sonra kulübe siyaseti soktu ve yavaş yavaş zehirledi camiayı . İnsanımızın malum şahıslara duyduğu sempati kulübün çok çok önüne geçmiştir ve boyutları ülke çapında ön sıralara gelmiştir ( taraftar grupları ile hava alanında karşılama , kefenle mitinge katılma , X parti adayıyla Trabzon günlerinde kavga etme gibi ) .

Mehmet BAL
11.03.2014, 13:23
yerel seçimler ile genel seçimleri hep ayrı tutmaya çalıştım ama bu sefer bir tutucam anlaşılan
partimde takımımda memleketimde TRABZONSPOR

BlackPanther
11.03.2014, 13:49
CAY TV de Trabzonsporu konuşuyorlardı. Başbakanda bu süreçte baş suçlulardan birisidir dediler.

Bir anda yayın kesildi ve Şikeci Tayyibin Bitlisdeki konuşması ekranlara geldi.

Yani kimse TFF Fenerbahçe veya şu bu suçlu demesin. Baş Mimar ve Baş sorumlu Şikeci Tayyibdir.

Adam dünkü olayları konuşacağına Güroymağın ismini siliip Norşin yapacağız müjdesini veriyor.

Ne günlere kaldık Allahım....

Sibel
11.03.2014, 13:54
Fuzuli bir tartışma içindeyiz.
O üç partinin biri kazanacak. En azından kupamızı çalan şahsın kazanmaması bile başarıdır, hatta büyük başarıdır benim gözümde. Şu an tek beklentim o. Hepsi aynı .....laciverti olsa da.
İnsanlar diğer partilere oy verse %10 geçilmediği için otomatik 1. partiye gidecek oylar.
Bu durumda en güzeli, geçersiz oy atmaktır. Boş oy değil, geçersiz oy.
Umarım en azından bu geçersiz oy oranı yükselir.

salihismet
11.03.2014, 14:01
Rahmetli Erdal Inönü bir konusmasinda halka; "size anahtar sözü vermiyorum, cünkü o sözü babam vermisti"....
Uyan ey halkim, artik daha eziyet cektirme bize...

BlackPanther
11.03.2014, 14:25
http://i.hizliresim.com/Kn3LW0.jpg

Timur Mikhail
11.03.2014, 14:36
şikebahçeli kimi tanısam siz yine tayyibi seçeceksiniz birde adaletten hırsızlıktan bahsediyorsunuz diyorlar. Bu memleket daha akıllanmadımı?
Büyükşehir olmasıyla akp'nin defedilmesi daha da zorlaştı fakat inşallah Trabzon halkı bir şekilde şu hırsızları artık def eder...

SADECETRABZON61
11.03.2014, 17:23
Pkk Şehirlere inmiş Büyük şehirlerde yaşamak işkence olmuş Trabzondaki adam ne bilsin Türkiyenin halini..Gelin Bir izmiri göstereyim size gelin misafirim olun bir ortamı görün bakalım Halen Akp diyebilecekmisiniz.Biraz Allah Korkunuz olsun yahu Ülke gidiyor halen Gidip Fenere tepki verme derdindesiniz.Pkk ile masaya oturanlara neden tepki vermediniz ? Neler cıktı ne ses kayıtları biriniz çıkıp tepki verdimi? işiniz gücünüz boş boş şeyler.

Furkan
11.03.2014, 20:08
Başlığa gösterilen ilgi yeterli bir cevap gibi gözüküyor. Çok bekleriz biz kupayı filan bu kafayla ...

Fatih Özkan
11.03.2014, 20:24
Başlığa gösterilen ilgi yeterli bir cevap gibi gözüküyor. Çok bekleriz biz kupayı filan bu kafayla ...

Aynı düşüncedeyim.

Efsane-1967
11.03.2014, 20:29
Olmasi lazim ama hepimiz biliyoruz ki olmicak.

altinkaya08
11.03.2014, 20:34
Kesinlikle verilmeli.

temel_yilmaz
11.03.2014, 20:41
Basliga olan ilgiden belli zaten tepki,status Trabzon yzan 3 kisi var baslikta.
Yahu Trabzon dedigin yerdeki kitleyi Jan denilen rantci biri yonlendirebiliyor ne siyasi tepkisi.

Sencer Bulut
11.03.2014, 20:47
Trabzon zaten siyasi tepkisini ortaya koyamıyorasa bize hapılan herşey haktır.Sonra kimse adaletten haktan bahsetmesin.

SADECETRABZON61
11.03.2014, 21:46
Valla başka bir parti olsaydı sayfalar dolu yazardık yorum cok yazık Sözde Trabzon Türkiyenin kalesi fethediliyor farkında değilsiniz iyi uykular Trabzon.

gece_bekcisi
11.03.2014, 22:17
Verilmezse ayıp valla !

Mehmet
11.03.2014, 22:18
Oy Trabzon Trabzon İçin de kaynar kazan,.
Trabzon da ki Trabzonspor taraftarı böyle cahillik taşkınlık yaptığı sürece Trabzonspor zarar görür hakkı da yenir.
Yeni düzenlemelere göre stadlarımız da maç oynanırken, bırakın saha ya cisim atmayı kötü tezahuratların küfrün v.snin cezası olduğu halde siz yüzlerce patlayıcı yanıcı meşaleyi hem de kendi stadınıza sokar daha maçın başında sahaya cisim atmaya başlarsanız, ceza da yersiniz hakkınız da yenir her şey de olur.
Zaten yönetim de bölünmüşlük varken, diğer maçlarda Trabzonda stad boş kalırken, böylesi önemli maçta tüm medyanın ve tüm ülkenin gözü bu maçta iken siz adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz, adamların istediği de zaten bu değil mi, tahrik taşkınlık ve Trabzonspora ağır ceza.
Olmaz olsun böyle taraftar, yazık da çok yazık oluyor Trabzonspor'a. Artık bunu herkes ve tüm taraftarlar bilmeli, sahaya cisim atmayacaksınız, kötü tezahuratlar yapmayacaksınız, hele meşale ve patlayıcı şeyler artık kafanızdan silin bunu. Bunu yapmakla hem kendi paranızdan oluyorsunuz daha kötüsü sevdiğiniz takımınıza zarar veriyorsunuz. Takımınıza destek bu mudur. Adamların işi bu seni tahrik edecekler, sen oyuna gelmeyeceksin akıllı olacaksın, hatta bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. Yakışmıyor yakıştıramıyorum Trabzon daki taraftarlarımıza.

Seyredersiniz, takımınız güzel sıloganlarla şarkılı türkülü desteklersiniz, yenmek yenilmek hiç önemli değil. Bir maç kayber daha sonra 2 maç kazanırsınız. Her maç kazanılabilecek kesin garantisi yoktur, bazen iyi oyunla bazen de şansla kısmetle yürür gider işler. Ancak böyle bir taraftar ile ne şansınız kalır ne kısmetiniz ne de motivasyonunuz. Seyirci taşkınlığı olmasaydı belk,i yener belki berabere kalırdık, yenilsek te bir maç kaybetmiş olurduk, ne olacak şimdi sahamız kimbilir kaç maçlık seyircisiz oynama cezası alacak, bu durumda ne moral olur ne motivasyon, yani bir insanın kendi kendine yaptığını 40 kişi birleşse yapamazmış, Trabzonspor taraftarının kendi takımına yaptığı zararı belki
( bu maç için) Fenerbahçeliler yapamazdı. Bir de Trabzonspor yönetimin de yönetici olan ve olmayan herkes bu kulübe destek olmalı düşünüyorum istiyorum her zaman ama maalesef öyle değil, herkes Trabzonspora yönetici olanın başarısız olmasını istiyor ve yerine ben geçeyim hayali kuruyor, kimse bu kulüp yönetimini koltuk sevdası olarak görmemeli, Trabzonspora yapabileceği en iyi hizmeti yapabilme gayretinde sevdasın da olmalı. Malesef vaziyet istediğim sevda yönün de değil, paralel yönde çok iyi hizmet edildi dün akşam ve amaçlarına ulaştılar, 45 dakikada Fenerbahçe 3 puan, Trabzonspora da gelecek maçlarda bir sürü ceza, ne moral ne motivasyon ne para ne pul, Devlet düşmanları devlete yaptığı zararın aynısını Trabzonspora da yapmayı başardı. Sizin vatanseverliliğiniz Trabzonsporluluğunuz yerin dibine batsın.

Gordon Freeman
11.03.2014, 22:38
Bi bok olmayacak.Şu zamana kadar bir kere o akıllılığı göstermiş olabilseydik şuan Trabzon bu halde olurmuydu.
Bunları yapmaya cürret edebilirlermiydi.Alıştılar nasıl olsa.Sonuçtan eminler.Biz hakediyoruz bunları.

biltrabzon
11.03.2014, 22:53
Trabzonsporlu bir akp linin yorumu: Trabzon'da yaşanan olayların tek sorumlusu İbrahim hacıosmanoğlu başkası değil.Tff tüzel kurum Yargıtay'ın kararını kabul etmek zorunda değil geçmişe mazi derler TS önüne bakmalı lig için uğraşmalı yoksa ligden düşen biz oluruz Fenerbahçe değil

duyurukcu
12.03.2014, 11:24
bİZ ŞİKEYİ YAPANA DEĞİL AKLAYANA BAKARIZ..BİZ TAPEYE DEĞİL İCRAATA BAKARIZ !!!

Mehmet BAL
12.03.2014, 13:07
Yeni düzenlemelere göre stadlarımız da maç oynanırken, bırakın saha ya cisim atmayı kötü tezahuratların küfrün v.snin cezası olduğu halde siz yüzlerce patlayıcı yanıcı meşaleyi hem de kendi stadınıza sokar daha maçın başında sahaya cisim atmaya başlarsanız, ceza da yersiniz hakkınız da yenir her şey de olur.

Taraftarı sakin olması konusunda uyarmıssın abi eyvallah
benim aklıma yazını okurken hep yukarıdaki cümleye takıldı.yeni düzenlemeye göre demişsin yeni düzenlemelere göre şike nin cezası neden uygulanmadı? sen elinde ki güç ile adaleti istediğin gibi yapmaya çalışırsan bu ve benzeri olaylar devam eder.
bir taraf dan yapmamız gerekenleri değinirken keşke olayların buraya geldiğine de değinseydin ve taraftarı anlamaya çalışsaydın.

Anıl C
12.03.2014, 21:10
Alıntı:
http://icube.milliyet.com.tr/GaleriHaber/2014/03/12/fft20_mf4153616.Jpeg

vyno
12.03.2014, 21:57
En başından beri kupa yoksa oy yok deseydik çoktan kupa gelmişti ama biz ne yazık ki Türkiye'nin en saf (başka bir şey diyecektimde diyemiyorum) insan topluluğuyuz.