PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikebahçe Maçında Tahriklere Kapılmadan Takımımızı Destekliyoruz!

U.Sadıkoğlu
06.03.2014, 19:08
http://img-cdn.ntvspor.net/C/I/430/f_9U4W8.jpg

Önümüzde yine çok gergin bir maç olacak.. Bu maçın gerginliği bilmiyorum Trabzon şehrinde nasıl hissedilir ama İstanbul'dan beni titretiyor..

Şikebahçe; 1996'dan sonra; Trabzon'a geldiği her müsabakada taraftarın üzerine oynayarak iyi oynadığımız ve kazanabileceğimiz müsabakaları hem saha içi hemde saha dışında yaptığı Ali-Cengiz oyunları ile lehine çeviren bir Camia..

Malum bunların iki yüzlülükleri, ahlaksızlıkları nesilden nesile ve yıllardır değişmiyor..

TRABZONSPOR TARAFTARININ DİKKATİNE!

LÜTFEN AMA LÜTFEN Şikebahçe müsabakasında ortaya bir tepki koyacaksak bunu ağzımızla yapalım sahada ki şuursuzlara kapılmadan sadece TAKIMIMIZI destekleyelim son nefesimize kadar..

Bu medyanın bu şehire neler yaptığını biliyoruz.. Haklı olduğumuz mevzularda nasıl haksız konuma düştüğümüzü bu yandaş basın kalemleri tarafından hangi ithamlara maruz çok iyi biliyoruz... Polis arabası yakmıyoruz, sahaya girip anarşistlik yapmıyoruz ama yinede ŞİKECİ ve onların savunucusu soysuzlar tarafından daha fazla SUÇLANIYORUZ..

Onun için bu YANLIŞLARA artık düşmeyelim..

90 Dakika takımımızı destekleyeceğiz maç sonuda el sallaya sallaya ŞİKECİLERİ; İstanbul'a yollayacağız inşallah..

LÜTFEN.. LÜTFEN.. LÜTFEN.. SADECE TAKIMA DESTEK OLALIM!

bordolumavi
06.03.2014, 19:12
bu msj a ılk cvp olarak,onların hepsı operasyon cocugu serefsızlere her turlu pıslıgı yapalım derım sahsım adına

dağlıca61
06.03.2014, 19:23
bordo-mavi yüreklere çirkeflik yapmak pislik değil mertlik yakışır, benim taraftarım merttir, inşallah da öyle olacak, çirkeflik ve pislik yapmamızı bekleyen şikeciler ve İstanbul basınına inat maç günü yapıcı tezahüratımızla sadece takımımızı destekleyelim

Emrah Akcagöz
06.03.2014, 19:29
O pislik takımın kendisi başlı başına tahrik. Allah tribündeki kardeşlerimize yardım etsin.

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2014, 19:46
tahrikler olacaktır. emre, caner, gökhan, volkan

tahrikler hep şikecilere yaradı, aman ha

ıslık ve tezahüratlarla boğalım rakibi geçmişteki gibi

BORDOOOOOOO
MAVİİİİİİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNNNN
TRABZONNNNNN

ve

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

Alihan Ertürk
06.03.2014, 20:07
Tribünde yapılacak protestolar hakkında duyduklarım eğer yapılırsa bu maç oynanamaz,

ve umarım da yapılır. Bu ligde olmaması gereken bir takımla hiç yapılmaması gereken bir maça çıkıyoruz umarım çok büyük olaylar çıkar ve karşılaşma iptal edilir.

Adem Akyüz'
06.03.2014, 20:08
Katılmıyorum. Bu maçın sonunda ne olursa olsun Trabzon şehri medya tarafından zaten hedef gösterilecek. Ayrıca bu zamana kadar sakin kaldık da ne oldu? Hiçbir şey. Bence bu maç hiç başlatılmamalı !

Fatih Özkan
06.03.2014, 20:14
Maç yarıda kalsın!
Diyorum ya;
100 yıl unutulmasın!

kalavara
06.03.2014, 20:26
bilet fiyatları,
valiliğin abartılı önlemleri,
biletlerin "nedeni bilinmeyen bir şekilde" birden bitmiş olması maç içindeki tüm tahriklere tepkisiz bir seyirci kitlesi içindir! kimse merak etmesin, bi şeycik olmaz! tüm ülkenin göz bebeği FB'nin kılına zarar gelmez!

volkan_627
06.03.2014, 20:56
maç başladıktan sonra hiç bir şey yapılmamalı. olaylar çıkarsa zaten hazırda bekleyen şerefsizler büyüttükçe büyütür. resmen karantinaya alınır trabzon.. sonra ne topçu gelir, ne de eldekiler kalır....

volkan_627
06.03.2014, 20:58
eğer yapılacak bir şey varsa o da bu şerefsizler stada gelmeden yapılmalı. dışarda bunları rehin alsak bile razıyım ama stada girdikten sonra olabilecek her olay bize geri dönecektir...

Ilelioglu
06.03.2014, 21:09
Mac oynanirken sakin kalalim diyoruz, bunu neden diyoruz? Cünkü macin iptal olmasi durumunda şikebahce 0-3 hükmen galip gelmis olacak ve istedigini de almis olacak. Medya tarafindan hedef gösterilecegimiz gibi saha kapanma cezasi da alacagiz.

Bunlarin canini en cok puan kaybi yakar. O zaman bunu sonuna kadar zorlamaliyiz.

Mac bittikten sonra sahaya, protokole ve soyunma odasina girer agiz göz dalarim diyorsan onada eyvallah diyorum.

..

Pınar G.
06.03.2014, 23:07
Onların propagandasına alet olmuyoruz.onlar polis arabası devirir,benzin istasyonu yakar,sokakları harabeye çevirir,polise tekme atar.bizse haklı davamızda tepkimizi sokaklara,insanlara zarar vererek değil takımımızı destekleyerek,90 dakika susmayarak vereceğiz.bizim farkımız buydu.
Tepkimizi görsele dökebiliriz.
Pankartlarla da isyanımızı dile getirmiş olacağız.
Ölen kardeşimizin sözünü hatırlayın:GİTMEM LAZIM,TRABZONSPOR BENİ ÇAĞIRIYOR.!
Ve takımımızı yalnız bırakmamak adına saha kapatma cezasına karşı dikkat edelim.
Haklı davanda haksız duruma düşme Trabzonsporlu.!

Sufyu_41
06.03.2014, 23:29
Onların propagandasına alet olmuyoruz.onlar polis arabası devirir,benzin istasyonu yakar,sokakları harabeye çevirir,polise tekme atar.bizse haklı davamızda tepkimizi sokaklara,insanlara zarar vererek değil takımımızı destekleyerek,90 dakika susmayarak vereceğiz.bizim farkımız buydu.
Tepkimizi görsele dökebiliriz.
Pankartlarla da isyanımızı dile getirmiş olacağız.
Ölen kardeşimizin sözünü hatırlayın:GİTMEM LAZIM,TRABZONSPOR BENİ ÇAĞIRIYOR.!
Ve takımımızı yalnız bırakmamak adına saha kapatma cezasına karşı dikkat edelim.
Haklı davanda haksız duruma düşme Trabzonsporlu.!

10 numara 5 yıldız.;)
Ölen kardeşimizin sözünü hatırlayın:GİTMEM LAZIM,TRABZONSPOR BENİ ÇAĞIRIYOR.! nokta.

Devran Saka
07.03.2014, 00:29
Seyirci gerildiği zaman bize hiç yaramıyo şikeciler hırs yapıyo

dağlıca61
07.03.2014, 00:33
pazartesi günü akşamı şikeci takım ile Trabzonspor, şikeci takım taraftarı ile bordo-mavi yürekler arasındaki fark açık bir şekilde ortaya çıkacak, bunu sağlayacak olan,sağlaması gerekende biziz, duyarlı olmalıyız, yandaş medyanın oyunlarına gelmemeliyiz.

dağlıca61
07.03.2014, 00:38
gergin seyirciyi maça istemiyoruz, lütfen gelmeyin, çünkü gergin seyirci şikeye pirim veren yandaş medyanın ateşlediği taraftarlardır.Biz Trabzonspor ' u ateşleyen, Trabzonspor ' un ateşlediği taraftarlarımızı Avni Aker'e bekliyoruz,

Anıl C
07.03.2014, 00:43
gergin seyirciyi maça istemiyoruz, lütfen gelmeyin, çünkü gergin seyirci şikeye pirim veren yandaş medyanın ateşlediği taraftarlardır.Biz Trabzonspor ' u ateşleyen, Trabzonspor ' un ateşlediği taraftarlarımızı Avni Aker'e bekliyoruz,

Hocam boyle bi maca sakin taraftar beklemek fantazidir. Inaniyomusun harbi sen?

Yaşar
07.03.2014, 00:49
Maçın oynanmaması, yarıda kalması, ortamın gerilmesi gibi her türlü etken şikecilerin işine yarar.
Adamlara sorsan ne olsun diye'' maç da olay çıksa da oynanmasın'' derler.
Bizim taraftar onlara istediklerini vermez umarım.
Kan dökülsün, çatışma çıksın, şehre giremesinler tarzı yaklaşımlar hem imkansız, hem de çok kötü.
Trabzonspor taraftarı bu süreçte hiç bir zaman şiddete başvurmamıştır, bu nedenle tektir ve davasında sonuna kadar haklıdır.
Haklı olduğumuz yerde haksız duruma düşmek istemiyorum.
Çıkabilecek en ufak olayda Trabzon halkına yapılacak muameleyi tahmin edemiyorum.
Taraftar olarak yapabileceğimiz en iyi şey sahadaki fbli futbolculara maç bitse de, gitsek dedirtebilmektir.
Bu sahaya bir şeyler atarak veya sahaya girerek değil, 20000 kişinin coşkulu bir şekilde takımlarını desteklemesiyle olacaktır.

ibrahim
07.03.2014, 00:51
Dünya adaletli bir yer olsaydı bu maç bu hafta oynanmıyor olacaktı. Üç puan on puan zerre umrumda değil. Hakkınızı çaldık hata yaptık affedin diye inletmemiz lazım şunları. Biz sükuneti sağlayınca onların oyununa alet olmamış olmayacağız, aksine tam istediklerini yapmış olacağız. Tek yol anarşi.

Gesendet.

dağlıca61
07.03.2014, 00:58
Hocam boyle bi maca sakin taraftar beklemek fantazidir. Inaniyomusun harbi sen?

ben Trabzonspor'u ateşleyecek taraftarımızın olduğuna sonuna kadar inanıyorum da, taraftarı ateşleyecek takım konusunda şüpheliyim, inşallah pazartesi akşamı onuda futbolcular başarır.

Ahmet Öztürk
07.03.2014, 01:20
Keşke şehrimizde Bursa'da veya Kayseri'de olan vali gibi bir vali, onlarda olan gibi başkanlar olsa da pankartlarla gerekli mesaj verilebilse. Pazartesi günü üzerinde fenerbahçeyi aşağılayan, şike yazan, başbakana veya siyasete mesaj içeren hiç bir pankart stada sokulmayacaktır. Ancak Ankara'da yapılan KUPA BAŞBAKANDA t-shirtleri gibi birşey yapılabilir o da işe yaramaz. Zira maraton tribününün yarısını kaplayan Lütfen İstifa pankartını bile televizyondan göstermemeyi başarabilen bir yayıncı kuruluşumuz var.

Maçta rakip takım seyircisi olmayacak. O yüzden hedef fenerbahçeli futbolcular olacak ama bu yanlış. Zira son yıllarda bu gerilimin onları daha çok ateşlendirdiğini gördük defalarca. Birde arkadaşlar saha kapatma cezasından korkanlar, çekinenler, istemeyenler var. Bu mümkün değil. Küfürden sınırdayız ve sırf bu maç için Konya'ya taraftar aldırtmadı yönetim. Kısacası yönetim taraftara "ne yaparsanız yapın sizin için bu maçın seyircisiz olmasını engelledik" mesajını vermiştir bence. Küfür olacak. Hemde haddinden fazla olacak. Sahaya yabancı madde illa ki atılacak. Bunlar olurken sürprizmiş gibi tepki vermeyin, olması gerekende budur. Büyük bir nefret var insanlarda.

Şahsen hiç bir insanın sağlığına zarar verilmeden tepkinin gösterilmesi taraftarıyım. Bu çerçevede bu maçı bir şekilde kazanıp o şerefsizlere bir darbe vurmak en mükemmel sonuç görünüyor. Maçın yarıda kalması demek her türlü hükmen mağlubiyettir ki fenerbahçe camiası buna üzülmez.

Mellih
07.03.2014, 01:54
gerginlik hepimizde oluyor.. neler yaşadık hepimiz biliyoruz.. yeterki galibiyetle ayrılalım.. bunun için takımımıza zarar verecek şeyler inşallah tribünlerde olmaz..

Kulaberoğlu
07.03.2014, 02:49
Belki bazılarınız bana kızacak ya da mümkün değil diyecek ama ben küfür veya herhangi aleyhte bir unsura girişime karşıyım. verilebilecek en güzel cevap çok iyi karşılamak ve tatsizliga yer vermemek. hatta ya yönetim ya da taraftarlar organize olabilirse 34. veya 61. dk da çiçekler karanfiller atılabilir ve dakika boyunca alkış olabilir..Bu beklentilerin aksine olumlu güzel tepki çekecek kamuoyunun da takdirini kazanacak herkes bizden agresif bir tutum beklerken.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil ibo
07.03.2014, 11:01
Aslında;alkışla protesto veya çıt çıkarmadan 90 dakika sırtını sahaya dönmek,zülfiyare dokunan içeri gizlice sokulmuş pankartlar,tribünlerden tek ses tek yürek verilecek mesajlar.
Bunlar kimin umurunda,görmüyor ki şerefsizler,göstermiyorlar ki,sesi kısıyorlar,penguen belgeseli koyuyorlar.
O zaman taraftar ne yapıyor ? Vur,kır ,parçala duyu sesini.P.tesi akşamının kısa özeti.

S.ÖZKAN
07.03.2014, 11:26
Bu ülkeye adalet ihraç edilecek o yüzden bu ülke sınırları yapılan hiçbir şeyin anlamı olmaz.

Emin olun yapılacak küçük veya büyük her turlü kanunsuz eylemi kullanmak için bekleyen yüzlerce insan müsfettesi var.

Takımımızı destekleyelim şikecilere darbeyi vuralım hukuki yollardan bu ülkeye adaleti ihraç ettirmek için elimizden geleni yapalım

bordolumavi
07.03.2014, 11:46
Tribünde yapılacak protestolar hakkında duyduklarım eğer yapılırsa bu maç oynanamaz,

ve umarım da yapılır. Bu ligde olmaması gereken bir takımla hiç yapılmaması gereken bir maça çıkıyoruz umarım çok büyük olaylar çıkar ve karşılaşma iptal edilir.

neler duydun bıraz ıp ucu verırmısın merak ettım :)

Bülent Bayraktar
07.03.2014, 11:53
90 dakika takıma yönelik tezahurat yapılmalı karşı tarafa küfür edilmemeli son 3 sezondur görüldüğü üzere ne kadar küfür ettiysek karşılığını 3 gol yiyerek aldık

samway
07.03.2014, 12:09
90 dakika takıma yönelik tezahurat yapılmalı karşı tarafa küfür edilmemeli son 3 sezondur görüldüğü üzere ne kadar küfür ettiysek karşılığını 3 gol yiyerek aldık

kadıkoyde hem kufur yıyıp hemde gollerı yıyoruz ??

sankı bı denklem bozuklugu var gıbı

yani küfür ile skor arasında orantı yok gibi gibi ??

bırakın bu sevgı gosterılerını namuslu futbol paydaşları :) orda cocugundan kızına kadınından adamına kufurlerı yemedık mı 61. dk da şike şike dıye bagırmadılar mı ?

eşşek ne anlar hoşaftan onların anlayacagı dılden konusmalıyız

evonon
07.03.2014, 14:06
Maç yarıda kalsın, unutulmasın diyenler, öyle bir maçın daha sonra ne diye hatırlanacağını düşünüyorlar acaba. Ya adamlar göz göre göre hırsızlık yaptı da bu ülke onlara hırsız diyemedi senin maçta yaptıklarına " aaa ama bak görüyo musun ne yapsalar halklılar bunların çok hakkı mı yendi" diyecekler. Her zamanki gibi yaptığın ettiğinden tek zarar eden yine sen ve güya sevdiğin takımın olacak.

O maçta senin hanene kazanç onların hanesine kayıp yazılabilecek tek şey adam gibi çıkıp oynamak ve kazanmaktır. Kaybedersek zaten kaybedeceğiz, bi de hiç bir halta yaramayan bu tip saçma sapan protesto sanılan hareketlerle bir daha kaybetmenin ne anlamı var.

Sadece sizin şampiyonluğunuz çalınmadı benimde şampiyonluğum çalındı ve sizler mantıklı düşünüp adam gibi hareket edemiyorsunuz diye bu takım insanların gözünde olduğundan da daha kötü gözüküyor.

Adalet yok, güç, para, sistem onların elinde elden bişey gelmiyor, e o zaman yakıp yıkalım maçı oynatmayalım bari hırsımızı çıkarırız biraz. Eline ne geçti, ertesi gün aynı tas aynı hamam. Ya sistemi değiştirirsin baştan aşağı ya da bişey gelmez elinden yaptığın herşey boşa. Sistemin bu kadar rezil olmadığı yerlerden az da olsa biraz adalet bulduk anca da o kadar olur. Diğer sayfaya da yazmıştım, Ender Kuyumcu'nun yaptığı gibi doğru ve yerine yapılan protesto hareketleri işe yarar yoksa bu ülkede kimseye birşey anlatmaya luzum yok. Bizler anlatamadığımızdan olmuyor sorun, herkes biliyor zaten neyin ne olduğunu

Tahir61
07.03.2014, 14:52
bu maçla kesin seyircisiz oynama cezası alacağız bari uyduruk iki küfürle almayalım adam gibi bir şeyler yapalım

erdogan69
07.03.2014, 15:04
Türkiye'de futbolun UEFA,FİFA vs tarafından tamamen yasaklanmasını geretirecek kadar olay çıkmasını arzu ediyorum.

Emre GÜRDAL
07.03.2014, 15:13
kocaeliden maca gelorum...ve herkez sunu dıyo mac baslarmı baslarsa bıtermı....kımse demioki macı alırız yda yenılırız....herkez kavga cıksın ıstıyo...

Fatih Birinci
07.03.2014, 15:16
Aman sakın taşkınlık yapmayın, küfür etmeyin, hatta ve hatta fenerbahceli namuslu dost camiamizi bol bol alkişlayin...haa bide cekirdeginizi eksik etmeyin

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 15:23
BU MAÇA İLGİNİN BÜYÜK OLMASI
şikebahçeye olan öfke ve nefretin artarak devam ettiğinin aleni göstergesi
3 YILDIR HAKLI ŞAMPİYONLUĞU TESCİL EDİLMEYEN BİR CAMİA
karşısında ise TS SEVDALILARININ sevinçlerini, özlemlerini ve geleceğini çalmış bir camia
BEN BİLE HER GEÇEN GÜN DELİRİYORUM.

Samet Türkmen
07.03.2014, 15:51
İstanbul'da deplasman yasağı olan ilk maça bu şekilde gidilmezse kimse şampiyonluk beklemesin Türkiye'de. Gerçi Trabzonlular ile eylem :D "Aman taş atmayın beyler,sivrisineklere çarpabilir!"

GQbetD231D8

Uğur Odabaş
07.03.2014, 18:01
Eğer bir maçtan dolayı ceza alınacaksa maddi manevi o maç bu maç olmalı. Kimse sakin olsun demesin yok ki fırsatım bende orada olayım.

gurur6134
07.03.2014, 18:51
Ben kapilirim aga kimse kusura bakmasin..herturlu ceza yiycez madem oyle degmeli..

Kulaberoğlu
07.03.2014, 19:00

bırakın bu sevgı gosterılerını namuslu futbol paydaşları :) orda cocugundan kızına kadınından adamına kufurlerı yemedık mı 61. dk da şike şike dıye bagırmadılar mı ?

son iki sezon kadıköyde gol yemediğimizi hatırlatayım! avni akerde oluyo ne oluyosa :rolleyes::rolleyes:

Bülent Bayraktar
08.03.2014, 01:06

2 kulüp futbolcuları arasında o kadar fark varki bizimkilerin hiçbirinde(Onur hariç) hırsın H'si yok
Onlar gergin havalarda daha iyi oynuyorlar ama bizim takım yerlerde sürünüyor.

Onların kendi stadlarında ne dedikleri ne diye bağırdıkları hiç umrumda değil
Biz onların her yaptığının aynısını yapmak zorunda değiliz..

U.Sadıkoğlu
08.03.2014, 19:26
Anarşiyi ağzımızla yapacağız hemde kralını...

Koray
08.03.2014, 19:29
Basliga baktim bide basligi acana baktim...

Enisc
08.03.2014, 21:14
Bi yandan olayın en büyüğü çıksın istiyorum. Bi yandan olay çıkmasında bi yenelim istiyorum. fenere en büyük zararı puan vermeyerek yaparız. gs de yendi zaten. fark 3 olur biter.

altinkaya08
09.03.2014, 00:11
Keskin sirke küpüne zarar verir.

Her ne kadar uyuz ve pislik denecek kadar futbolcuları olsa bile şikebahçe takımı ile ebedi rakibimiz olmaktan öte bir durumumuz yoktur.

Ama aynı şeyi kulüp yöneticileri için söyleyemem.

Onlar hem pislik hemde utanmaz arlanmaz insanlardır.

Mutlaka tepkimizi ortaya koyacağız ama bu tepkiler takımızı ve kulübümüzü çok zor durumlara düşürmemeli.

Sonuçta bu maç ne ilk maçımız nede son maçımız olacak.

Bu süreçten yine zararlı olan biz çıkmayalım.

melekcilingir
09.03.2014, 00:57
Neredeyse 3 yıl olacak...

Bakıyorum da ne kadar değişim geçirmişim. Ben bu maçta yer yerinden oynasın, ortalık birbirine girsin isterim mesela. Zaten sürekli hor görülüyoruz, hiç sayılıyoruz. Bundan daha fazla nasıl zarar göreceğiz ki.

Hırsızların sahtekar dillerine aldanmayın. İsyan asil bir şeydir.

6Şafak Aydın1
09.03.2014, 03:03
isyan etmek vurup kirmak anlamina gelmiyor. öfkeyle kalkan zarar ile oturur, kulübün istikbalini düsünen cocukca davranmaz.

herkes takmis kupa`ya. sampiyonlar ligine gittik ve parasinida aldik. adalet kismen gerceklesmis zaten. geri kalan kismi uefa, fifayla devam ediyor, neyin isyani?

isyan siyasiyse sandikta verirsin cevabini. kulübü zarara ugratmayin. gidin sikecilerin kahvesine orda isyan edin vurup kiracaksaniz.

Joacivil
09.03.2014, 03:49
Gerginlik onlara yarıyor masalını bir geçelim
takımın çapı belli kalitesi belli 100 bin kişide desteklese
10 maç yapsak 9unu kaybederiz

en büyük hayalimi şerefsizce çalan itlere merhamet beklemeyin
olay olsada olmasada suçlu olacaz
cehennemi yaşatalım diyorum

POYRAZ
09.03.2014, 03:58
Bir seyi malesef cok iyi biliyorum.
Benim ülkemde erkek adam, dürüst ve mert adam prim yapmiyor.
Tam tersi anarsizme yönelen insanlar prim yapiyor, idol oluyor.
Ne alacagimiz ceza, ne macin yarida kesilmesi, ne iptal edilmesi,
ne o, ne bu. Umurumda degil hirsiz domuz oglu domuzlara
hak ettikleri muamele umarim yapilir.

Fatih Özkan
09.03.2014, 04:32
Aslana aslan, çakala çakal, ite it gibi davranacaksın!

Sercan Keleş
09.03.2014, 07:21
Sağduyu çağrısı son derece yanlış bir çağrıdır. Katılmıyorum , çağrıya uyulmaması gerektiğini söylüyorum.

BİZ KATİL MİYİZ ?

Sanki biz, fenerbahçeli futbolcuları öldürün sahayı zindan edin kemik sesleri gelsin , polisle çatışın , futbolcuları rehin alın , kan çıksın mı istiyoruz ?

Ben şahsım şöyle bir algı oluşmasını istemiyorum. Trabzon insanı şike sezonunu unutmaya başladı , olaylar yatışmaya başladı. Tepkiler azaldı , sorun giderek çözüme kavuşturuluyor. Geçen sene sahada futbol oynamaya izin vermeyen Trabzon seyircisi bu sene daha ılımlı davranarak sahada oynanan futbola bakmıştır.

Benim bu sene oynanan futbol umurumda değildir. Bu sene kimin şampiyon olacağıyla ilgilenmiyorum. Fenerbahçe şampiyon olsun ve ya galatasaray bir fark göremiyorum.

Benim kafamda ki tepki Profili Sorun devam ediyor. Yara giderek açılıyor. Mesela maç başladığında Soyunma odasına giden yol kapatılıp Yüksek bir sesle Tepki dile getirilir. Herhangi fenerbahçeli futbolcuya yaklaşılmadan sahanın içine girilmeden. Maç 2. dakikada tatil olsun. Futbol oynanmasın. Gerekirse 5 maç sahamız kapansın umurumda değil. Futbolculara zarar gelmesin.Polisimize zarar gelmesin. Stadımıza zarar gelmesin. Biz orada Futbol oynanmasına müsade etmemeliyiz.

U.Sadıkoğlu
10.03.2014, 11:29
Şehir kenetlendi demin meydanın oralardan geçiyordum ortam süper herkes inanıyor..

LÜTFEN bilinçli bir şekilde takımı destekleyelim nefesimizin sonuna kadar bağıralım tepkimizi sözlerimizle gösterelim...

maçı kazanıp şikecileri yollayalım...

Hüseyin Başoğlu
10.03.2014, 16:26
fenerle alakası bile olmayan bir maçta fenere küfretmeyi marifet sayan taraftar zihniyetinden bugün yine yüzümüzü kara çıkarıcak olaylar bekliyorum...

inşallah yanılırım

hood
10.03.2014, 16:30
ilk defa yenilmiş olmayacağız ilk defa yenmişte olmayacağız taraftar olarak sadece takıma destek gerekli hakemi baskı altına al yeterli kendi oyuncumuzuda germeye gerek yok Fenerbahçe'ye zaten güleceğimiz günler hem yakın hemde bolca olacak :)

UğurB
10.03.2014, 20:59
Neden bahsediyoruz arkadaşlar, bize bizden daha çok zarar veren kim var...
Sonra hak aramaktan bahsediyoruz...
Geçelim bunları...