PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Koray Böyük
09.03.2014, 23:30
Yarin 34 dakikada 10-11 sezonu Sampiyonu Trabzonspor yazilip mesela sow yapilmali. Ayni işlem sikece fenev yazilip yine meşale sow yaplmali. 90 dakika bagirlip takima destek olmali. Hatta maratonda uefaya mesj amaçli pankart acilmali. Adaletin yok uefa gibi..

Courage
09.03.2014, 23:31
Adi şerefsizler ,haysiyetsizler,namussuzlar!!!!

Bir de introlarına ''medeniyet yok ,insanlık yok'' diye yazmışlar. Benzinlik yakarken ,polis taşlarken , stad yakarken , seyircisiz maçta bile ceza alabilecek kadar kudurmuş köpek gibi sağa sola saldırırken sizin medeniyetiniz,insanlığınız neredeydi???

Allahım ,yarabbim geride kalan bütün maçlarımızı kaybedelim küme düşelim. Fakat yarın bunlara bu lafları yedirip sahaya gömelim.(amin)

Adem Akyüz'
09.03.2014, 23:33
Bmn Şu angut.com'a cevaben bi görsel hazırlayamaz mı ?

Oğuzhan
Her sene bir maç istiyoruz arkadaş çok şey mi istiyoruz şunları başları önlerinde gönderin şu şehirden.

Varlıbaş61
Konuyla alakasız ama bir şey soracağım .. Bizdeki tercüman ( ismini unuttum ) , bilic'e mi tercümanlık yapıyor artık ?

Oğuzhan
09.03.2014, 23:34
Konuyla alakasız ama bir şey soracağım .. Bizdeki tercüman ( ismini unuttum ) , bilic'e mi tercümanlık yapıyor artık ?

Evet Bilic'in tercümanı oldu.

Veysel
09.03.2014, 23:35

Evet kendi karari

Varlıbaş61
09.03.2014, 23:41
Evet Bilic'in tercümanı oldu.

Evet kendi karari

Teşekkür ederim .. Fanatik Trabzonsporluydu diye hatırlıyorum .. Neden böyle bir karar aldı acaba ? Gol attıktan sonraki sevinçlerini unutmayacağım ..

Ufuk
09.03.2014, 23:42
Bilgi kaynakli denilen 11

---------------Onur-----------
Bosingwa---Musti--Aykut--Akbas
------------Alex---Colman-----
Olcan---------Adrian-----Özer
--------------Paolo----------

Zokora yedek.

Malouda ve Janko kadroda yoklar.

Her kadro bizde tartisilacak onun icin buda tartisilir.

Zokora izinsiz gec döndü. 1 antrenmana cikti oynatamazsin. Oynatsan bile stoperde olmali bence. Malouda zaten yerlerde sürünüyor 2-3 mactir. Janko tercih edilebilirdi fakat rakip alanda oynama sikintimiz oldugu icin sanirim paolo ile baslamak isteyebilir. Emre Güral olsaydi iyidi yerli olurdu ve yedege bir yabanci daha alabilirdik, malouda yinede malouda dir..

Adrian zaten iki bacagini iki kolunu kopar yine 11 de olmali o olmadan pozisyona giremez bu takim konyada oldugu gibi.

ekleme: Janko son antrenmanda sadece salonda calismis deniliyor.

bu kadro sol bek hariç fena sayılmaz aslında. adriansız zokoralı kadro daha iyi olurdu ama zokora kadroda yoksa idare eder. yanlız akbaşın taraf koridordan daha fazlası olur, kadiri ararız.

Akbaş 30.dakikada Allahını seven sol beke gelsin diye bağırmaya başlar :D Yusuf Olcan ikilisi solda daha iyi olur akbaşa nazaran.

Burçak
09.03.2014, 23:43
Adi şerefsizler ,haysiyetsizler,namussuzlar!!!!

Bir de introlarına ''medeniyet yok ,insanlık yok'' diye yazmışlar. Benzinlik yakarken ,polis taşlarken , stad yakarken , seyircisiz maçta bile ceza alabilecek kadar kudurmuş köpek gibi sağa sola saldırırken sizin medeniyetiniz,insanlığınız neredeydi???

Allahım ,yarabbim geride kalan bütün maçlarımızı kaybedelim küme düşelim. Fakat yarın bunlara bu lafları yedirip sahaya gömelim.(amin)

şike çocuklarından başka nasıl bir video bekliyordunuz ki. :)
biz onlara uymayalım. zeytin dalı uzatalım. ben hazırladım zeytin dalllarını . :D

https://www.bebeksayfasi.com/wp-content/uploads/2014/02/dal.jpg

Kadir
09.03.2014, 23:45
Efsane efsane ne efsanesiiii???? :D

Oğuzhan
09.03.2014, 23:45
Akbaş yerine böyle maçın atmosferini daha iyi kaldıracak Olcan oynamalı bence sol bekte ama ondan başka gol atan, attıran adamımız da yok önde. Olcan ile Yusuf sol tarafta oynarsa daha etkili olabiliriz o taraftan. Ama Olcan'ın önde de oynamasını istiyorum. 2 tane Olcan lazım bizim sol tarafa :D

bordolumavi
09.03.2014, 23:46
Operasyon cocukları yarın sızı cıktıgınız yere sokucaz

Ufuk
Evet kendi karari

kendi kararı derken kovulmadı mı?

Terzioğlu
Malouda, Zokora ve Janko kadroda yokmus. TVEm de Trabzonspor muhabiri söyledi.

Ufuk
09.03.2014, 23:47
Bunların introyu izleyince daha da motive oldum he. zokora ne vurmuş aslanım benim.

lazzz61
09.03.2014, 23:48
Gotu boklu elezig feneri az daa yeniodu o kadar diorm eskisehir bile yendi

Oğuzhan
09.03.2014, 23:48
Fenerbahçe yüklenecektir bizim sahamızda olsa bile maç. O yüzden sol tarafı Olcan-Yusuf yaparsak oradan hızlı atağa çıkıp pozisyon bulabiliriz. Akbaş hücuma destek veremez, savunması da böyle maçlar için ne kadar yeterli belli değil zaten. Ama Olcan daha önce orada bolca oynadı bu sezon, o atmosferi çok daha iyi kaldırır. Keza Yusuf da gününde olursa otobana çevirirler o tarafı.

Şu maçı kazanalım başka bir şey istemiyorum bu takımdan bu sezon. Kümede kalsınlar yeter.

bordolumavi
09.03.2014, 23:49
Sakatlık yoksa janko nun kadro da olmaması yanlış bı karar,maca nasıl baslanacaksa oyle devam edılecek demekkı kenardan mudahale sansı yok

Samet Yildirim
09.03.2014, 23:53

Zokora var diyorlardi. Malouda ve Janko yok diyorlar.

Sakatlık yoksa janko nun kadro da olmaması yanlış bı karar,maca nasıl baslanacaksa oyle devam edılecek demekkı kenardan mudahale sansı yok

Janko son antrenmanda sadece salonda calisti. Muhtemelen sakat.

A. Aydın
09.03.2014, 23:54
1461 takimini 2. Lige cikarmak icin o kadar emek verildi.
Ama bizim iho yapilacak ne kadar yanlis varsa yapti.
Kusura bakmayin ama iho yoneticilikte demirorenden de kotu durumda.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kadir
09.03.2014, 23:54
Maç saatinde çalışıyorum artık anons gelmedikçe izleyeceğim maçı bulduğum yerde bu sene şu şikebahçe maçlarını evde izlemek nasip olmadı..

Geçirelim şu ipnelereeeeeee

bordolumavi
09.03.2014, 23:55
Deplasmandakı juve taktıgının aynısı ıle maca baslamalı hami,ortasaha colman-zokora-rumen uclusu olmalı

A. Aydın
09.03.2014, 23:59
Deplasmandakı juve taktıgının aynısı ıle maca baslamalı hami,ortasaha colman-zokora-rumen uclusu olmalı

Juventus macindaki iyi oyun ortasahadaki ucluydu.
Ama hami bunu goremiyor.
Mactan once gaza gelip yine tek on libero oynatip tarihi hezimete neden olabilir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

F. Yıldırım
10.03.2014, 00:00
Bu maçı alırsak haftaya da Sivasspor'u yeneriz. Çünkü hem şikecileri yenmenin morali hemde Da Costa, Kadir ve Cicinho kırmızı kart cezalı olmaları bize ikinci deplasman galibiyetimizi getirir. Kısaca şikecileri yenersek ilk 4 içinde bitiririz ligi.
İnşallah herşeyin başlangıcı olur bu maç.

nalagasıvar
10.03.2014, 00:07
o mustafa çevik mi mahmut çevik midir nedir tombul bi beyaz tv muhabiri var ... azizin tetikçisi ... trabzonspor hakkında şike iddiasıyla bülent atamnla ilgili goygoy yapan ... trabzonda sokakta milletle konuşuyor ... o herif nasıl dolaşıyor ortalıkta abi

bordolumavi
10.03.2014, 00:08
o mustafa çevik mi mahmut çevik midir nedir tombul bi beyaz tv muhabiri var ... azizin tetikçisi ... trabzonspor hakkında şike iddiasıyla bülent atamnla ilgili goygoy yapan ... trabzonda sokakta milletle konuşuyor ... o herif nasıl dolaşıyor ortalıkta abi

Ordakılerın bu soyledıgınden haberı bıle yokturki bıcok seyı bılmıyo bızım taraftar

eraytaskin61
10.03.2014, 00:09
Bu gözler bu efsanenin başında böyle bir başkan gördüya ne diyim utanıyorum...kalite sıfır hani konuşmayacak icraat yapacaktın..bu kadar kalitesiz başkan görmedim ligde hiçbir takımda

freedomforever
10.03.2014, 00:13
Zokora ve Malouda out diyorlar?

Fatih Birinci
10.03.2014, 00:17
Yarin ciktiginiz yere Kolbasti var şikeciler.....

Burçak
10.03.2014, 00:17
beyaz tv muhabiri masal anlatıyor. :)
sadece 4 şikebahçe yöneticisi gelmiş.
azizin gelmemesinin sebebi cezalı olmasıymış.
madem cezalı başka maçlara nasıl gidiyor?
götü yemedi diyemiyor...

Oğuzhan
10.03.2014, 00:18
Zokora ve Malouda out diyorlar?

Malouda %100 doğru da Zokora bu maça Juventus maçı gibi motive olup çıkarsa çok fark yaratırdı Alex ile beraber Juve maçında muhteşem oynamışlardı. Bu da en az onun kadar önemli bir maç. Motivasyonla oynayan bir adam Zokora ve bu maçta bize fazlasıyla lazım bence.

Ne olur kolbastı oynayalım şunları yenip yahu. Çıldırsınlar.

Ogün YAZICI
10.03.2014, 00:20
lig tv'de can bağlandı.janko ve malouda sakatlıklarından dolayı yok.zokora da hami'nin sadece 1 gün izin vermesine rağmen dün gelince hami kadroya almamış.yani 5 yabancı ile çıkacağız.bu kadar fazla yabancısı olup da yabancılarından en az faydalanan takımız herhalde...

Yaşar
10.03.2014, 00:22
Adrian da 11 de oynamamalı, yerine Yusuf sol açıkta oynamalı.
Özer ve arkasında Akbaş ile Gökhan Gönül-Kuyt ikilisi hiç de iç açısı durmuyor.
Ayrıca Özer'in en verimli olabileceği ve fb'nin en zayıf olduğu yer orta sahanın göbeği.
Orada topsuz oyunda olmayan ve hareketsiz Adrian ile oynamak kötü bir tercih.

Samet Yildirim
10.03.2014, 00:23
Drogba cumartesi günü gs ile sahaya cikti...Bizim Zokora ise anca bugün dönebildi...

Ilk 11 de olmasi söz konusu olamaz.

Normal sartlar altinda benim 11 mde olurdu...

Adem Akyüz'
10.03.2014, 00:24
Drogba cumartesi günü gs ile sahaya cikti...Bizim Zokora ise anca bugün dönebildi...

Drogba milli takıma gitmedi..

Oğuzhan
10.03.2014, 00:26

Hami hocanın yaptığı doğru ama bu maç için doğru mu orasını bilmiyorum. Takıma faydalı mı olacak bu kararı zararlı mı maç başlayınca göreceğiz orasını. Maalesef bu maçta ona muhtaç gibi bir şeyiz yoksa orta sahada sazı ellerine alacaklar gibime geliyor.

Furkan S.
10.03.2014, 00:27

Nasıl gitmedi adam gol bile attı :)

federer61
10.03.2014, 00:27

Gol bile attı :)

Yaşar
10.03.2014, 00:28
Kulübede kimler olacak Allah aşkına?
fb, Trabzonspor'un kulübesine bakıp 70 dakika yatsa bile sonradan yapacağı hamlelerle bile maçı alabilir.
Yusuf dışında girdiğinde bir şey yapabilir diyeceğin adam yok kulübede.

Ogün YAZICI
10.03.2014, 00:30
kadro dışılardan sonra birçok şey netleşti ;

ilk 11 : onur-bosingwa-mustafa-aykut-mustafa-alex-colman-adrian-özer-olcan-henrique

yedek : zeki-zeki-caner-soner-gökhan-yusuf-şahin...

Adem Akyüz'
10.03.2014, 00:32
Gol bile attı :)

Nasıl gitmedi adam gol bile attı :)

:D Nasıl ya, milli takıma gitmedi haberini okuduğumu çok iyi hatırlıyorum :D

Neyse, yanlışlık olmuş pardon :)

Sibel
10.03.2014, 00:36
Sabaha çıkar mıyım bilmem. Olanları, yazılanları, yaşadıklarımızı, yaşattıklarını, üç yıldır olanı biteni, kaç gündür enjekte etmeye çalıştıkları öfkeyi, bu dışlanmışlığı, bu acı dolu halimizi gördükçe son nefesi vermeme ramak kalıyor.
Ne şehrime, ne Trabzonspor'a zarar gelmesini istemiyorum.
Ama böyle de olmuyor.
Bir ipin ucunda oynuyoruz. Ne olacağımız belli değil.
Sizi bilmem, ben artık dayanamıyorum.
Bütün kin ve nefretimle, Allah affetsin ki, dünyanın en büyük acısını yaşasınlar istiyorum.
Maç için değil...
Hayatları boyunca, kim yaptı, kim.sebep olduysa, kim çanak tuttuysa hepsi, hepsi en kötü acıları yasasin. Son nefesleri zehir olup aksın içlerine.
Umarım Allah'tan bulurlar.
Hayatımı kararttınız köpekler!
Genç yaşta hem ruhen hem bedenen hasta oldum. Gözyaşlarimiz birgün zehir olur size inşallah.
Her şeyden bıktım. Her şeyden usandım.
Her bu şehrin havasını soludugumda bin kez daha öldüm!
Aklımdan bir an olsun çıkmadı 22 Mayıs! Bir kez olsun unutmadım 22 Nisanı.
Dışardan duyduğum her korna sesinde kupa mı geliyor, karar mı açıklandı diye umutlandi.
Yaşama dair ne sevincim varsa çaldınız! Her sabah uyandığımda şampiyon kadroya baktım. Bir kez daha yaşadım o sezonu.
Kahretsin!
Yarın ne olacaksa olsun. Artık hiçbir şey umrumda değil.
O kadar usandım.

Sefa
10.03.2014, 00:36
Kulübede kimler olacak Allah aşkına?
fb, Trabzonspor'un kulübesine bakıp 70 dakika yatsa bile sonradan yapacağı hamlelerle bile maçı alabilir.
Yusuf dışında girdiğinde bir şey yapabilir diyeceğin adam yok kulübede.

Zeki Yavri..

Yasin Altuntas
10.03.2014, 00:40
Saka maka hele hele son sakatliklar kadro dislarindan sonra zaten kötü olan kadromuz baya kötülesti.
Her ne kadar manevi anlamda önemli bir mac olsada maci cevirecek, tam anlamiyla güvendigim bir tek Onur var oda gol atamayacagina göre gercekten zor bir mac bizi bekliyor......

Birde Adrian oynarsa iyice batariz ....

Bülent Bayraktar
10.03.2014, 00:45
Koskoca Trabzonspor fb ye karşı tek forveti var o da Henrige !!!

yatara
10.03.2014, 00:49
Zokora ve Maloudanin olmayisi Eksik degil Arti bu demek oluyorki Bource ve Colman oynayacak önüne koy Özeri, Sol Tarafa Yusufu, Sag Tarafa Olcani, Ileriye Paoloyu en azindan takim mücadele eder

AhmetG.
10.03.2014, 00:49
Hami Şahini oynatıyormuş :) taraftar Hamiye saldırır:D

uzungöllü
10.03.2014, 00:51
Hami Şahini oynatıyormuş :) taraftar Hamiye saldırır:D

henrik sakatlanırsa vs mecbur o oynacak :D şahin şu an takımın ikinci forveti

Ibrahim Gaygusuz
10.03.2014, 00:56
Janko sakatlik konusunda Glowackiyide gecti.

federer61
10.03.2014, 01:01
Malouda nın olmayışı kesinlikle +1 kişi demek.Zokora nın görevini pekala Bourceanu yapabilir.Olası Emre li bir kadroda Zokora onu karşılayacağından sahada pimi çekilmiş bir bomba gibi olacaktı.Bence en büyük eksik Emre oldu.İlerde topu tutan sağına soluna topu dağıtabilen,kaleye "şut" çekebilen tek forvetimizdi.Şikecilerin Kuyt,Sow,Emenike,Webo gibi hucumsal alternatifi varken biz de sadece Henrique den medet umacağız.Allah ım nelerle sınanıyoruz...

Koray Böyük
10.03.2014, 01:08
Eğer zokora yoksa yenildik demektir. Juve macindaki gibi o 3 lu içinden zokora çok iyidi. Ne olursa olsun zokora oynuyacak gibi.

Sefaenes
10.03.2014, 01:09
koskoca Trabzonspor takimlari 2 tane cirakin elinde deki emin adimlarla basariya götürüyor yani Kümeye Hami insallah basariya götürür diyorum ama inanasim gelmiyor insallah yine herseye ragmen hem 3 puani hem selcuka volkana bekire emre gereken cevapi taraftar verir.

Kaan
10.03.2014, 01:10
Zokora 18 kişilik kadroda beyler. Kaynak sağlam. Ciddiyim.

Ogün YAZICI
10.03.2014, 01:14
Zokora 18 kişilik kadroda beyler. Kaynak sağlam. Ciddiyim.

renktaş can karyağdı açıkladı işte.birinci ağızdan mı aldın bilgiyi ?

Koray Böyük
10.03.2014, 01:21
İnşallah zokora oynar oynamasida lazim.. Ligtv.com da öyle bi haber yok oynamick diye.

Eğer zokora oynarsa ilk 11 su şekilde bekliyorum.

---------------------------------- ONUR -----------------------------------

BOSİNGWA --- MUSTAFA -- AYKUT ---- MUSTAFA A.

----------------------------------- ZOKORA --------------------------------

---------------------- COLMAN ------- ALEX --------------------------

OLCAN ------------------------------------------------------- ÖZER H.

------------------------------ HENRİQUE ----------------------------------

İskender YILMAZ
10.03.2014, 01:32
Onur
Bosingwa - Yumlu - Aykut - Akbaş
Alex - Colman
Olcan - Özer - Malouda
Henrique

+ Fatih, Caner, Kadir, Soner, Yusuf, Adrian, Şahin

umitçebi
10.03.2014, 01:38
2010-2011 hucum gücü muazam degildi...Muazamlastiran Senol Günes`ti...

Engin ve Buraktan futbolcu yapti...10. hafta sonra kacan teofilo yerine Umutla oynayarak 82 puan topladi. Jaja kariyerinin en iyi sezonunu gecirdi muhtemelen Senol hoca olmasa onuda yasayamicakti.

Yer yüzünden o takima 82 puan toplatacak tek hoca Senol Hoca´di.

Videoton a elenen hoca da Şenol Hoca idi.Maalesef...

Ersun Yanalın takımıydı o takım Şenol Güneş in değil,düzeltelim..Ersun Hocanın kurduğu takımdaki kaliteli onun aldığı adamları teker teker gönderdik..Bir onur kaldı elimizde..

Şenol Güneş,20 milyon euro luk bir gelire rağmen doğru düzgün bir transfer yapamayıp şu takımı çekmemize vesile oldu maalesef..Başarıları için teşekkürler ama arkadaki gerçeğide görmezden gelmeyelim..Ersun Hoca olmasa ne alanzinho gelirdi...Ne onur...ne de selçuk...gerçi onlarıda itina ile gönderdik bi onur kaldı elimizde o da Tükiyenin ve bizim gözbebeğimiz...

Hami hoca,elindeki kadronun gerçeklerini ! görüp dik oynama zırvasını bırakıp haddini bilen savaşan bir kadro ile çıkarsa ve de şans yanımızda olursa umarım tek farkla kazanırız.Zokora geç gelmiş zırvasını bırakıp kadroya koymalıdır.Maalesef bu maçı kaldırabılecek bır kaç topçudan biri ve istediğinde dünya klası oynadıgını juventus deplasmanında gösterdi...

Şu kadro ile çıkmasını beklerim..

*******onur******

bosingva mustafa aykut olcan

******zokora alex*****

özer colman yusuf

henrıque

vadaa55
10.03.2014, 01:52
Videoton a elenen hoca da Şenol Hoca idi.Maalesef...

Ersun Yanalın takımıydı o takım Şenol Güneş in değil,düzeltelim..Ersun Hocanın kurduğu takımdaki kaliteli onun aldığı adamları teker teker gönderdik..Bir onur kaldı elimizde..

Şenol Güneş,20 milyon euro luk bir gelire rağmen doğru düzgün bir transfer yapamayıp şu takımı çekmemize vesile oldu maalesef..Başarıları için teşekkürler ama arkadaki gerçeğide görmezden gelmeyelim..Ersun Hoca olmasa ne alanzinho gelirdi...Ne onur...ne de selçuk...gerçi onlarıda itina ile gönderdik bi onur kaldı elimizde o da Tükiyenin ve bizim gözbebeğimiz...

Hami hoca,elindeki kadronun gerçeklerini ! görüp dik oynama zırvasını bırakıp haddini bilen savaşan bir kadro ile çıkarsa ve de şans yanımızda olursa umarım tek farkla kazanırız.Zokora geç gelmiş zırvasını bırakıp kadroya koymalıdır.Maalesef bu maçı kaldırabılecek bır kaç topçudan biri ve istediğinde dünya klası oynadıgını juventus deplasmanında gösterdi...

Şu kadro ile çıkmasını beklerim..

*******onur******

bosingva mustafa aykut olcan

******zokora alex*****

özer colman yusuf

henrıque

akıl böyle bişey işte... yolu bir :alkış:

Kaan
10.03.2014, 01:54
renktaş can karyağdı açıkladı işte.birinci ağızdan mı aldın bilgiyi ?

Takımdaki bir futbolcunun yakınından. "Zokora kesinlikle kadroda" dedi ama bu "Zokora da kadroda değil" mevzusu sonradan atıldı ortaya. Bekleyip görelim... :)

TSemih61
10.03.2014, 02:05
Zokora ve Malouda olmadığına göre kazanmamız için şansımız var demektir.

FC-ST-PAULI-61
10.03.2014, 02:22
Zokora ve Malouda olmadığına göre kazanmamız için şansımız var demektir.
Heee canim.Zokorasiz emre,alper,topal üclüsü orta sahayi domine eder.
Alex ve Colman hep yalniz kalacak,adrian hanim yardima gelmedigi icin.
Gelse bile bu fizigiyle birsey degismezde neyse.
Orta sahayi bu ligde güclü tutacaksin.sikeciler alper,emre,topal,gs selcuk melo ceyhun kazmasi,8jk jones,veli,atibayla bosuna oynamiyor.Adrian oynarsa gecmis olsun.

artvints
10.03.2014, 02:42
34. dakikada başlayacak, ve giderek şiddeti yükselecek 'hırsızlar' tezahüratı tüyleri diken diken edebilir.ben böyle birşey bekliyorum.2 3 dakika sürecek ama. melodisidi kulağımda ama burada belirtemeyeceğim haliyle. bu kadarı yeterli.maç boyunca ara ara duymayı bekliyorum. ama tüm stad katılacak, zaten basit bir tezahürat ve enerji boşalımını sağlayacaktır.illa bişey atmaya gerek yok.sahadaki oyuncular en çok bu laftan yara alırlar, tabi biraz gururları kaldıysa. benim tespitim en çok hırsız kelimesine kızıyorlar, o da gurudan falan değil gerçi, günahlarının ortaya dökülmesini istemiyorlar. bu arada günah kelimesi de güclerine gidiyor. günahların takımı ne de olsa.

Muhteva
10.03.2014, 02:57
Site girişi çok güzel olmuş taraftarın desteğiyle inşallah yeneriz bu şikecileri..!

Devran Saka
10.03.2014, 04:24
fenerbahcenın 'f'si kucuk yazılır.

cik cik cik cik kuşlar :mad::mad::mad::mad::mad:

Hami_41
10.03.2014, 07:08
Kazanirsak sadece 3 puan kazanmış olmayiz hem takima doping etkisi yapar moraller tavana vurur hemde 4. sıraya otururuz bir puan farkla.

Öznur61
10.03.2014, 07:39
Uzun zamandan beri ilk defa Pazartesi sendromu yaşamıyorum.

Atkımı takıyım, bi güzel formamı giyiniyim ve okulaaaa.....

Kadir Yeter
10.03.2014, 08:15
Maça 12 saat var, hava çok bulutlu ve hafif çiseli, hava sıcaklığı: 13 derece, çok hafif rüzgâr var...

Stad çevresinde, maç için hiç harketlilik yok.

Maç biletlerinin tâmamı satılmış(?).

kadiryeter

sbay
10.03.2014, 08:18
angutlar kendilerince görsel hazırlamış...bmn iyi cevap vermiş tebrikler..:alkış:

Tayfun
10.03.2014, 08:26
BMN'in ana sayfaya koyduğu görsel on numara beş yıldız olmuş, biz kapağı oraya bıraktık maç dönüşü alırlar .

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 08:47
Maça 12 saat var, hava çok bulutlu ve hafif çiseli, hava sıcaklığı: 13 derece, çok hafif rüzgâr var...

kadiryeter

Kadir abi,

Emeklerimizi, sevinçlerimizi, özlemlerimizi, en önemlisi de geleceğimizi çalan AZİZ Y. denen şerefsizin takımını bugün inşallah yenerek büyük mutluluk yaşayacağız.

Futbolcu kardeşlerim Avni Aker'in çimlerine gömmeli artık şu iğrenç takımı

BORDOOOOO
MAVİİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNN
TRABZOONNN

zafer6161
10.03.2014, 09:07
bu gece rüyamda gördüm,1.0 geriye düşüyoruz,sonra olcan kafayla 1.1 yaıyor,son dk da ynbe olcan boş kaleye gol atamıyor ve maç 1.1 bitiyor...

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 09:09
Caner, Emre, Volkan, Gökhan Gönül gibi provokatörler topu her ayağına aldığında basalım ıslığı

Bu maç biraz da psikolojik savaş olacak

Aman ha tahriklere kapılıp yabancı madde atmayalım, güzünüzü seveyim

Kadir Yeter
10.03.2014, 09:09

kadiryeter Kadir Yeter

http://i.hizliresim.com/w1OOJG.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 09:10
Bordo gol gol gol
mavi gol gol gol

tezahüratlarıyla avni aker'i inleteceğuz.

B.AKDEMİR
10.03.2014, 09:29
Bugün bu cibilliyetsizlere kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.Ama kadıköyde futbolcularımıza yapılanlar dün gibi aklımda.İnsan olmayı başaramamış volkan,selçuk ve emrenin yaptıkları gelince aklıma deliriyorum.Özellikle o hayvanımsı şahısın Olcan'ın gözüne parmağını sokmaya çalışması ve bir taraftan ağzını yırtmaya çalışması aklıma geldikçe..............!!!!Allah bize sabır versin.Sadece ve sadece ''La havle vela kuvvete illa billah'' diyorum.Başka da bir şey demiyorum.

evonon
10.03.2014, 09:30
Janko yoksa eğer yine kazanamayacak olan tek forvetli rezil sistem oynanacaktır mecburen. Ne yazık ki bu sistemde topluca bir hücum izlemek imkansız ya kanttaki adam tek başına alıp gitmeye çalışıyor ya da tek forvete top atıp orda topu kaybediyoruz. Yardımlaşma, takım gibi oynama tipi şeyler bizim takıma ters şeyler...

Samet GÜVEN
10.03.2014, 09:40
Rahat olun. Baroni yok.

Burçak
10.03.2014, 09:43
Öte yandan, takımlarının Rize'ye geleceğini öğrenen Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencisi bir grup sarı-lacivertli taraftar, otel önünde pankart açıp meşale yaktı.
Taraftarlar Fenerbahçeli futbolcuların otele girişi sırasında ise tezahüratlarla şikeci takımlarına destek verdi.
http://www.haber61.net/fenerlilere-rizede-hem-yumurta-hem-destek-173582h.htm

şike çocuklarına bakın siz :)

Samet GÜVEN
10.03.2014, 09:46
Şu Özeri kanada değil de Colman-Alex in önünde oynatsa keşke. Yusufun yetersizliği takımı çok bozuyor. O bölgede Adrian-Özer gibi adamlar kullanılmak zorunda kalıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 09:57
Al şu maçı trabzon'um
şikecileri eli boş gönder
gülmeyi unuttuk 2 .devre
azıcık olsun yüzümü gülsün artık

artvints
10.03.2014, 09:58
Şu Özeri kanada değil de Colman-Alex in önünde oynatsa keşke. Yusufun yetersizliği takımı çok bozuyor. O bölgede Adrian-Özer gibi adamlar kullanılmak zorunda kalıyor.

yusuf toparladı gibime geliyor.konya ve juventus maçlarında sonradan girip iyi işler yaptı.bu maç için

...........alex...colman.......
olcan........özer..........yusuf
..............henrique

diğer maçlarda ise:

.................alex............
..olcan...özer...soner....yusuf
.................emre

bu seneden bir umut kalmadı, oyuncu yetişsin bari.hem bu kadro rahatça uefa gidecek dereceyi alır.en azından sahada mücadeleden kaçmazlar.

angraf
10.03.2014, 09:58
maçı alırsak 4. olur Avrupaya gideriz. Çokta güzel olur. Seribaşıyız gruplara bir kez daha gitmek demek Trabzonsporumuzun Avrupa Alışkanlığının artması demek ulusal başarıları tetikler.

Sibel
10.03.2014, 10:02
Son 10 saat.

UğurB
10.03.2014, 10:04
Bircogunuza ters gelecek bir oneri de bulunacagim.
Maca forvetsiz cikalim.

Onur
Bosingwa - Yumlu - Akbas - Aykut
Colman - Bourceanu
Olcan - Ozer - Adrian - Yusuf

Henrique'nin ozellikleri bu macta ekstra birsey vermiyor bize. Henrique ve Adrian bir arada oldugunda savunmada ciddi sikinti oluyor. Sadece Adrian tolere edilebilir.
Boyle bir takim hem adam eksilterek tehlikeli olabilir, hem de uzaktan sut atarak etkili olma sansi olabilir. Bir de 4 oyuncuda yer degistirdiginde siritmayacagi icin, Sikebahce savunmasinin her elemani karsisinda surekli farkli ozellikli oyuncu bulacaktir. Bir de hem Olcan hem Yusuf, Gokhan ve Caner ile birlikte geri gelebilecektir. Onlara bizi ayaga pas yaparak etkisiz hale gecirmeye calisirken, biz ayaga pas yaparak onlari oyundan dusurebiliriz.

Bir de avantajli tarafimiz Sikebahce'nin teknik direktoru. 3 Temmuz sonrasinda olan teknik direktorleri yapisi geregi sakin oldugundan takimi dengede tutabiliyor, sakin kalabiliyorlardi. Yanal oyle bir adam olmadigi icin, Sikebahce sakin kalamayabilir. O nedenle ben yukaridaki kadroyla cikarsak ciddi avantajimiz olabilecegini dusunuyorum.

Hatta Zokora kadroda olsa bir adim ileri gidip, Adrian'in yerine Zokora'yi oynatarak fiziksel acidan da avantaj saglamaya calisabilirdim.

Not olarak, bu dusuncem sadece bu mac ozelindedir ve Emre Gural saglikli olsaydi mutlaka onunla baslayacak bir yapi tercih ederdim...

nbay
10.03.2014, 10:05
bu maçta maluoda ,jankonun sakat olması şans bizim için . Zokoranın da geç dönmüş olması yine aynı şekilde. Yine de şansımız pek yok ama bunlar takıma olumlu etki edecektir.
maluodanın formsuzluğu,jankonun katkısızlığı ve zokoranın da maçın tansiyonunu yükseltmesi bu maçta bizim alehimize olacaktı

winner
10.03.2014, 10:10
Zokora ve Malouda'yı eksik saymıyorum...Zokora fb maçlarını kişiselleştirip aleyhimize çeviriyor,Malouda ise formsuz ve güçsüz...

Ama Janko en azından bir gol alternatifi olabilirdi gidişata göre.

Mustafa Akbaş kadrolarda var fb maçının atmosferini nasıl kaldırır ne yapar ne eder bilemem...Kadir'in bir sıkıntısı yoksa onu tercih ederdim ben...

polatmu
10.03.2014, 10:10
rüyamda kazanıyorduk 2/0...

kazanalım başka birşey istemiyorum... birde seneye uefa önemli...

mustafa0661
10.03.2014, 10:12
molouda denen zat bu maçta oynamıcakta yukarısaksonya maçındamı oynıcak kaç para saydık biz bu adama...

zokora beğensekte beğenmesekte bu takımın en tecrübeli futbolcusudur fenerbahçe galatasaray yendiği için top tüfek ne var ne yok saldırcak mustafa yumlu aykuta gevenmiyorum bize lazım olacak...

forvetsiz çıkanı dövmüyorlar 4-6-0 çıkalım dünya kupasında fransa ispanyaya karşı öyle yapmıştı

artvints
10.03.2014, 10:12
Maca forvetsiz cikalim.

Onur
Colman - Bourceanu

Henrique'nin ozellikleri bu macta ekstra birsey vermiyor bize. Henrique ve Adrian bir arada oldugunda savunmada ciddi sikinti oluyor. Sadece Adrian tolere edilebilir.
Boyle bir takim hem adam eksilterek tehlikeli olabilir, hem de uzaktan sut atarak etkili olma sansi olabilir. Bir de 4 oyuncuda yer degistirdiginde siritmayacagi icin, Sikebahce savunmasinin her elemani karsisinda surekli farkli ozellikli oyuncu bulacaktir. Bir de hem Olcan hem Yusuf, Gokhan ve Caner ile birlikte geri gelebilecektir. Onlara bizi ayaga pas yaparak etkisiz hale gecirmeye calisirken, biz ayaga pas yaparak onlari oyundan dusurebiliriz.

Bir de avantajli tarafimiz Sikebahce'nin teknik direktoru. 3 Temmuz sonrasinda olan teknik direktorleri yapisi geregi sakin oldugundan takimi dengede tutabiliyor, sakin kalabiliyorlardi. Yanal oyle bir adam olmadigi icin, Sikebahce sakin kalamayabilir. O nedenle ben yukaridaki kadroyla cikarsak ciddi avantajimiz olabilecegini dusunuyorum.

Hatta Zokora kadroda olsa bir adim ileri gidip, Adrian'in yerine Zokora'yi oynatarak fiziksel acidan da avantaj saglamaya calisabilirdim.

Not olarak, bu dusuncem sadece bu mac ozelindedir ve Emre Gural saglikli olsaydi mutlaka onunla baslayacak bir yapi tercih ederdim...

benim de aklımdan geçmedii değil, ama yenilirsek, trabzonspor kendi sahasında forvetsiz çıkmaz gibi aforizmalar duymak istemiyorum.en önde adrian veya malouda akıllı futbolcular olduğu için topu tutup kanatlara iyi paslar çıkartabilirler.beşiktaş maçında emre çok iyi yapmıştı bunu.ama henrique yapamaz.anca boğuşur tosunumuz.

Sibel
10.03.2014, 10:19
Trabzon'dan bildiriyorum. Maç saati hava #10°C'yi gösteriyor. Rüzgâr 3 km hızla esecek. Sağanak yağış bekleniyor.

samway
10.03.2014, 10:20
sağlam bir tekme istiyorum bekir selçuk emre volkan a

GÖLONSA
10.03.2014, 10:22
Sitenin giriş kapağı tam ''kapak'' olmuş.

Samet GÜVEN
10.03.2014, 10:23
Maca forvetsiz cikalim.

Onur
Colman - Bourceanu

Olabilirliği var ancak bu şikecilerin çıkacağı 11 e de bağlı. Sakatlık durumlarını bilmiyorum ama eğer Kadlec stoper filan oynarsa henrique kesin oynamalı derim. Bu ligde henriquenin içinden geçebileceği! tek adam kadlec. Ama standart stoperlere karşı senin dediğin sistem uygulanabilir.

Terzioğlu
10.03.2014, 10:24
Maca forvetsiz cikalim.

Onur
Colman - Bourceanu

Mantikli, bunu bende daha önce dile getirdim. Henrique oynayacagina sahaya forvetsiz cikalim. Utanilacak bisey degil bunu yeri geldiginde Barcelona da yapiyor Bayern Münih de yapiyor. Tabii ki bu takimlarin ayarinda degiliz ama modern futbolda artik bunun cok da anormal birsey olmadigini belirtmek isterim.

Doğukan Uçan
10.03.2014, 10:28
http://img-cdn.ntvspor.net//C/I//473/20140310_Fanatik_001_WGU77.jpg

Fatih Birinci
10.03.2014, 10:32
Şikecileri gömecegiz hemde diri diri...

Berke6198
10.03.2014, 10:35
Yenersek, Sivasspor'un 1 puan önüne geçip 4. oluyoruz.

Eğer şikeciler yenilirse, gs haftaya yenerse aynı puana geliyorlar...

Yani alacağımız bir galibiyetle hem şikecileri şampiyonluk yarışında zora sokmuş oluruz hem de ligde 4.sıraya yükselmiş oluruz. Bugün bunun bilincinde olarak sahaya çıkmamız lâzım.

Anıl C
10.03.2014, 10:42
Alinti
i.imgur.com/BVKE5UG.jpg

Burçak
10.03.2014, 10:45
Alinti
i.imgur.com/BVKE5UG.jpg

Tff eşeği sağlam kazığa bağlamış yine..

UğurB
10.03.2014, 10:47
Alinti
i.imgur.com/BVKE5UG.jpg

Her istatistigin bir sonu vardir.

Doğukan Uçan
10.03.2014, 10:50
sabah 6 da geldik şuan trabzondayız ortam 10 numara :)))

Allahım mevzuyu biliyorsun. AMİN.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 10:51
Maca forvetsiz cikalim.

Onur
Colman - Bourceanu

Mustafa AKBAŞ'a güveniyorum. YUMLU gibi olacak ileride. Yani yetenek var, işlemek lazım.

Colman yerine Adrian'ı oynatırım.

Colman tam bir sahtekar. Maç seçiyor. Bu maçta iyi oynar, Sivas'ta yine eli belinde gezinir.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 10:53
Bu maçı aldığımızda inşallah,

Avni Aker

YAR SAÇLARIN LÜLE LÜLE
Şikebahçe SANA GÜLE GÜLE

veya

FİNCANI TAŞTAN OYARLAR
fenere BÖYLE K.YARLAR

diye inlemeli.

Murat Engin Akyüz
10.03.2014, 10:56
Umarım Hami Hoca Juve maçındaki hataya duşup tek orta saha ile başlamaz.Şu an Colman'ın ölüsüne bile muhtacız.

Benim kadrom: Onur,Bosi,Yumlu,Caner,Mustafa(iyileştiyse Kadir)Bourceanu,Colman,Yusuf,Özer,Olcan,Henrique(m ecburen)

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 10:57
Dün Altan Tanrıkulu, TRT SPOR'da

Trabzon'da çok sevdiğim insanlar var, her zaman TS-FB maçları güzel olmuştur ama TS taraftarlarına şunu söylemek istiyorum:

Fenerbahçe asla şike yapmadı, bu böyle bilinsin dedi.

Ettiğim kötü sözleri sayamam.

Bunlar harbi mal ya.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 10:58
Gözyaşına Bakma
Saldır Trabzon’um KANARYA’ya

Yunus Danışmaz
10.03.2014, 11:02
Şaka maka yenersek 4.yüz. Yenebilir miyiz? .... Evelallah yeneceğiz!

Uğur Kalyoncu
10.03.2014, 11:04
---------------------------------oNUR----------------------------
Bosingwa------------Mustafa---------------Aykut-------------Akbaş--
-----------------------------------------------------------------------
--------------------Bourceanu--------------Colman-------------------
Olcan--------------------------- Özer-------------------------Yusuf---
-----------------------------------------------------------------------
---------------------------------Henrique----------------------------

Yusuf formdaymış değilmiş muhabbeti yapmaya gerejk yok..O olmayınca ileri gidemiyoruz..O bölgede durması Gökhanın ileri çıkışlarını engelleyecektir..Bana göre en ideal kadro bu...Baroninin olmaması maç adına ümitlendiriyor..Taraftar ve futbolcu sabırlı olursak kazanabiliriz..Allah yardımcımız olsun..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:05
SON 9 SAAT, OF OF ZAMAN GEÇMEYİ DARALDUM DAA

DEĞERLİ TRABZONSPOR'LULAR,

Etrafımdaki çoğu şikebahçeli özellikle Rize'liler, sen ARTVİN Hopa'lısın. Bu kadar TS fanatiği olmanı neye borçluyuz diyorlar?

Akrabalarımın yarısı Trabzon'da yaşıyor, bir tarafım Trabzon'dan gelme. Ayrıca Karadeniz takımı. Beni zorla kimse TS'li yapmadı diyorum. TS sevdası tarif edilir mi?

Yorumu size bırakıyorum.

evonon
10.03.2014, 11:06
Henrique aklından geçenleri becerebileceği bir maç oynar umarım. Adam topu ayağına alınca kendini Pele sanıyor, sonra top kaybediyor 3 m sonra.

Colakoglu
10.03.2014, 11:07
Icimden bir his bana, sikecileri hezimete ugratacagiz diyor.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:10
Icimden bir his bana, sikecileri hezimete ugratacagiz diyor.

Benim de 2-3 gündür 3-0 kazanacağımıza dair hislerim var, 2-0 olsun hadi 1-0 olsun bizim olsun :)

angraf
10.03.2014, 11:13
Herşey büyük Trabzonsporun elinde al Fb ve Sivas maçlarını git Avrupaya .

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:14
Olcan, Adrian ve Özer'den gol bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:15
Herşey büyük Trabzonsporun elinde al Fb ve Sivas maçlarını git Avrupaya .

O 2 maçı alırsak şahane olacak.
Avrupa heyecanı yeniden başlayacak.

iso_4939
10.03.2014, 11:16
bu şikecı serefsızlere en guzel cevap onlara koyup gerı göndermektır...su taraftarın yarısının hırsı bu futbolcularda olsa bu macı farklı alırsız..

hüseyin1975
10.03.2014, 11:17
Sahada cok güclü olmasi lazim futbolcularimizin.
Ikili mücadelelerde ayakda kalan takim bu maci alir.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:17
Senin sevdan yaktı kül etti bizi
şampiyon olmasan kupa almasan ne fark eder
gönlümüzü fethettin sen bir kere
sevdan mezara kadar bizimle gider

Yunus Danışmaz
10.03.2014, 11:19
Senin sevdan yaktı kül etti bizi
şampiyon olmasan kupa almasan ne fark eder
gönlümüzü fethettin sen bir kere
sevdan mezara kadar bizimle gider

Abi coştun bugün ya :D Maaşallah çok heyecanlı gördüm sizi :D

samway
10.03.2014, 11:21
tek derdim golü kim atıcak ???

kncyalcin
10.03.2014, 11:21
Bendeki hırsın ve kazanma arzusunun yarısı oyuncularda olsa şikecileri Avni Aker'e gömeriz. Gömerrrrrrrrr...

Arda'
10.03.2014, 11:23
Rüyamda ilk yarıyı 2-0 önde bitirdik ama işin ilginç tarafı bzim golleri drogba atıyodu. Şikecilerin basket oyuncusu bogdanovic penaltısını kaleci tolga zengin kurtarıyordu. Hayatımdaki en saçma rüya olabilir bu geceki :)

kncyalcin
10.03.2014, 11:25
11 şekillendi. Malouda, Janko ve Zokora yok. Hami Hoca yı sevmeye başladım yavaş yavaş..
Boss--Yumlu--Aykut--Akbaş
----Bourceanu--Colman----
Olcan------Adrian-----Özer
----------Henrique-------- şeklinde başlayacak gibi duruyor.
Keşke sola Yusuf, Adrian yerine de Özer i oynatsa.. Neyse bakak görek..

arifberkay
10.03.2014, 11:25
Bendeki hırsın ve kazanma arzusunun yarısı oyuncularda olsa şikecileri Avni Aker'e gömeriz. Gömerrrrrrrrr...

Başkan açık çek vermiş oynarlar para için

duyurukcu
10.03.2014, 11:26
vay be yarım saattir ne güzel şikeci analizi yapmıştım geçmişte bizi nasıl hakemlerle yendiklerini anlatmıştım sayfa kapandı kesin cemaat pc mi ele geçirdi :) neyse sonuç kısmını yazayım kısaca bu şikeciler onların en güçlü bizim en güçsüz olduğumuz dönemde bile hakem yardımı ile yendiler bizi hemen hemen her maçta adil bir oyunda kadromuz ne kadar kötü olsa bile bunlar bizi hakem olmadan yenemezler bu kadar.yarın kazanırsak şikecilere ve tff ye medyaya paralel yapıya hükümete muhalefete kısacası yandaş şikecilere okkalı bir tokat atmış oluruz ama yine de yenilmemekte yenmek kadar önemli bu şerefsizlerin sevinerk gitmesine tahhammül edemem..

Miserable
10.03.2014, 11:27
Rüyamda ilk yarıyı 2-0 önde bitirdik ama işin ilginç tarafı bzim golleri drogba atıyodu. Şikecilerin basket oyuncusu bogdanovic penaltısını kaleci tolga zengin kurtarıyordu. Hayatımdaki en saçma rüya olabilir bu geceki :)

Maçı da Bülent Ersoy yönetiyordur kesin:D

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:27
Abi coştun bugün ya :D Maaşallah çok heyecanlı gördüm sizi :D

tüm şikebahçe'lilere karşı nefret, öfke ve kötü duygular duyduğumdan çok hırslıyım.

3 Temmuz benim doğum günümdür, şikenin ortaya çıkıp 2010-2011 şampiyonu olduğumuz gün yani

o yüzden bu gece bu taraftardaki heyecanın yarısını bile ortaya koyması yetecek olan ve o kutsal formayı giyen oyuncularımıza güvenerek galibiyet hasretiyle yanıp tutuşuyorum.

erolizmts
10.03.2014, 11:28
Taraftar takımı baltalamazsa 3 puanı alabiliriz.

kncyalcin
10.03.2014, 11:28
Oyuncuların çoğu garanti para + maç başı ile oynadıkları için zaten açık çek ile oynuyorlar gibi.. Biz prim için oynamayız der yine sahada yatar bunlar. Ezik bir oyun bizi bekliyor diye korkuyorum Üstad..

winner
10.03.2014, 11:29
Maçın anahtarı 90 dakika sahada kuvvetli kalmak, gol eninde sonunda gelir.

fb hakemlere sığınarak özellikle fiziksel anlamda takımın dipte oluşunu perdelemek istiyor...Hep derler ersun yanal takımları iyi başlar kötü bitirirler...Fiziksel olarak fb sürünüyor şu anda...

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:30
34. dakikada

para para para
şike şike şike
ooooooooooo
ççççççççççç
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
fffffffffffffffff

diye bağırsak ceza alırı mıyız uşaklar?

Bud Spencer
10.03.2014, 11:32
onut
bosingwa mustafa aykut akbas
olcan bourceanu colman yusuf
özer
henrique

bunun disindaki bir kadro yanlis ve hatali olur
adrian sonradan girebilir oyuna

gurur6134
SON 9 SAAT, OF OF ZAMAN GEÇMEYİ DARALDUM DAA

DEĞERLİ TRABZONSPOR'LULAR,

Etrafımdaki çoğu şikebahçeli özellikle Rize'liler, sen ARTVİN Hopa'lısın. Bu kadar TS fanatiği olmanı neye borçluyuz diyorlar?

Akrabalarımın yarısı Trabzon'da yaşıyor, bir tarafım Trabzon'dan gelme. Ayrıca Karadeniz takımı. Beni zorla kimse TS'li yapmadı diyorum. TS sevdası tarif edilir mi?

Yorumu size bırakıyorum.

O sigirlara siz rizelisiniz bu sikeci sevdasi nerden niye demiyorsun..onlarda yarimiz istanbuldan gelmemi diycekler acaba..ezikligin bu kadarina pes sirf ezik adamlarin suru psikolojisi ozellikle rizeli artvinli giresunlu ordulu olupda ts tutmayanlarin psikolojisi..

HOPA'LI TS'Lİ
kolbastıyla uğurlayalum şunları

şuna adım gibi eminim

Volkan, Emre, Caner, Selçuk, Kanırtıcı Gökhan, oynarsa Meireles oyuncularımızı ve bizi tahrik edeceklerdir.

Maçı kazanırsak bu tahrik daha da artar.

Tezahürat ve ıslıklarla boğalım geçmişteki gibi şu ahlaksızları

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:33
onut
bosingwa mustafa aykut akbas
olcan bourceanu colman yusuf
özer
henrique

bunun disindaki bir kadro yanlis ve hatali olur
adrian sonradan girebilir oyuna

süper kadro
Adrian sonradan girmeli

Armağan Dere
10.03.2014, 11:33

bu da forvet transferi gibi olursa takımda adam kalmaz abi:)

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:35
O sigirlara siz rizelisiniz bu sikeci sevdasi nerden niye demiyorsun..onlarda yarimiz istanbuldan gelmemi diycekler acaba..ezikligin bu kadarina pes sirf ezik adamlarin suru psikolojisi ozellikle rizeli artvinli giresunlu ordulu olupda ts tutmayanlarin psikolojisi..

evet SAMSUN başta olmak üzere kendi şehir takımlarını tutacakları yerde Bizans'ın 3 kızkardeşinden birini tutuyorlar.

EZİK BUNLAR EZİK
TS'UMUZU ÇEKEMİYORLAR
KAALE ALMAYA BİLE DEĞMEZ.

sence
10.03.2014, 11:36
Önceki maçlarda tecrübeyle sabit olunan fbli futbolcuların tahriklerine karşı ve bu durumu lehimize çevirmek için nasıl bir önlem alırız:

Keşke imkan olsa da yedeğiyle oynayanıyla tüm şikecileri maç boyunca birer kamera takip etse, ne malzemeler çıkar ama...

Küfürleri hareketleri çekeceksin sonra şikeci takıma futbolcuya cezayı aldırtacaksın.Rezil daha da rezil edeceksin...

Keşke imkan olsa ama yok işte.

En iyisi sahaya atlet atarız, cezayı da biz yeriz, cefakar Anadolu çocuğuyuz ya...

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 11:38
Önceki maçlarda tecrübeyle sabit olunan fbli futbolcuların tahriklerine karşı ve bu durumu lehimize çevirmek için nasıl bir önlem alırız:

Keşke imkan olsa da yedeğiyle oynayanıyla tüm şikecileri maç boyunca birer kamera takip etse, ne malzemeler çıkar ama...

Küfürleri hareketleri çekeceksin sonra şikeci takıma futbolcuya cezayı aldırtacaksın.Rezil daha da rezil edeceksin...

Keşke imkan olsa ama yok işte.

En iyisi sahaya atlet atarız, cezayı da biz yeriz, cefakar Anadolu çocuğuyuz ya...

Saydığım tahrikkar şb'li yoyuncuların en az birine kırmızı bekliyorum hem de ilk yarıda

Yeter ki bizim oyuncular sakin kalsın.

sence
10.03.2014, 11:42
Saydığım tahrikkar şb'li yoyuncuların en az birine kırmızı bekliyorum hem de ilk yarıda

Yeter ki bizim oyuncular sakin kalsın.

Keşke sakin kalmasalar her maç alışığız sakinliklerine :))

Şaka bir yana hakem sence gösterir mi o kırmızı kartı...Hiç unutmam g gönül şikecisi colman a uçan tekme atmıştı topsuz alanda sonuç : zorla faul vermişti cüneyt çakır efendi...

Samet GÜVEN
10.03.2014, 11:42
Bülent Yıldırım pozisyonu görsün-görmesin ceza sahası içinde düşene penaltı çalan bir hakem. Tek korkum Aykut Demir. Adamda dikkatin d si yok.

sence
10.03.2014, 11:43
Bu maçı kayıt altına alacak digitürk harici birileri olmalı, olmalı, olmalı...

Adem Akyüz'
10.03.2014, 11:46
Hani derler ya " gelmeyecek sevgiliyi beklemek inan ölüm gibi " diye.. Yalan, doğrusu " şikebahçe maçını beklemek inan ölüm gibi " dir :D Daha 8 saat var ama heyecan dorukta.. Maç saatini nasıl getireceğiz bilmem..

Samet GÜVEN
10.03.2014, 11:47
Yabancıların azalması iyi oldu. Kalanlardan bosingwa ve burce sorun olmaz. Colman-adrian ve henrique keyif adamları dünya umurlarında değil.

Maloda-janko ve zokora nın olmaması ( zokora bu tip maçlarda bazen yıldızlaşsa da ) tribünlerden gelen tepkiye cevap verecek oyuncu sayısının artmasına sebep olur. İyi de olur.

samway
10.03.2014, 11:51
olcan ve özer in maçı dıye dusunuyorum

Fatih Öztürk
10.03.2014, 11:52
Takımı her maç sabote etmeye meyilli Colman kadroya alınıyor Malouda ve Zokora alınmıyor.kısacası başkanın dediği oluyor.ortada hoca falan yok galiba.

Jackdaniels
10.03.2014, 11:55
Janko-malouda-zokora kadroda yokmuş doğruluk payı ne ?

İ.Öztel
En son juve maçına ilk golü yiyene kadar baktım ve sinirlerim bozulmasın daha fazla diye izlemedim maçı.. zaten bu yıl bir tek BJK maçını izledim ondan sonra maç izlememeye karar verdim. O yüzden bu maçı da (işte olacağım için de ) izlemeyeceğim. Hoş işim olasaydı da izlemeyecektim. Ama yine de Sevgilin yanında olmasa da ona özlem duyarsın. Bende O eski TRabzonuma her zaman aynı özlemi duyuyorum. Hayırlısıyla bu maçı güzel bir sonuçla atlatalım bari . En azından iş çıkışı güzel bir haber duyarak günümü bitirmiş olurum. Başarılar TRabzonsporum.

Miserable
Galibiyet için tek şansımız var. Doğru kadro ve taktiğin üzerine taraftarın 90 dk. rakibi ve hakemi baskı altına alması.
1-Fb'nin yarısahayı geçtiği her pozisyonda topu kaybedene kadar
2-Hakemin aleyhimize verdiği ve rakip lehine verdiği her kararda

Çıkarılabilecek en rahatsız edici ses en büyük yoğunlukta çıkarılmalı. İki farkla geriye düşene kadar buna konsantre olmak lazım. 2-0 öne de geçsek gevşememek lazım. Cezaya neden olabilecek herhangi birşeyden uzak durmalı. Bir sığırın yapacağı delilik sezonu kapatmamıza belki de önümüzdeki sezon avrupadan mahrum olmamıza neden olabilir. Protestoları maç sonrası, stad dışına saklamak lazım. Umarım işler yolunda gider.

a.fındıkoğlu
Takımı her maç sabote etmeye meyilli Colman kadroya alınıyor Malouda ve Zokora alınmıyor.kısacası başkanın dediği oluyor.ortada hoca falan yok galiba.

zokora ve janko nun alinmamasini anlarım ama malouda ne olursa olsun kadro da olmaliydi

Mert Acar
10.03.2014, 11:57
---------------------onur------------------------
bosi------yumlu------aykut-----akbaş
-----------burcu-----colman---------------
olcan-----------özer-----------------yusuf
----------------henrique-----------------------

Fatih Öztürk
10.03.2014, 12:01
zokora ve janko nun alinmamasini anlarım ama malouda ne olursa olsun kadro da olmaliydi

Hami Mandıralı'nın hoca olmadığının,hiç bir zamanda olamayacağının kanıtı budur.
Hafta içi antremanları basına kapatıp ilçe ilçe açılıştan açılışa koşuyor.yani başkan ne derse o.
Başkanın oğlu Colman'ı çok seviyor diye kadroya alınıyor.Trabzonspor'un düştüğü durum çok acı.

Jackal Wile
10.03.2014, 12:02
---------------------onur------------------------
bosi------yumlu------aykut-----akbaş
-----------burcu-----colman---------------
olcan-----------özer-----------------yusuf
----------------henrique-----------------------

bul sol kanatla olmaz gibime geliyor ve muhtelemelen bize soldan saldıracaklar bosinin olduğu kanada en fazla bosi ilerdeyken kontra yaparlar caner maner sökmez bosiye

ama bence fenere karşı yapılacak en iyi şey ilk yarı bol pas yapıp feneri koşturmak ikinci yarı ilerde presle atak oynamak çünkü fener hocası kim olursa olsun atak oynayan rakibe karşı hep aciz durumlara düşüyor.

Ogün YAZICI
10.03.2014, 12:07
bu maçta en büyük handikapımız yedek klübesi...

6Şafak Aydın1
10.03.2014, 12:08
bosuna ümitlenmeyin arkadaslar. beraberligi galibiyet olarak sayalim. bizim durumumuz budur. hocaya sezon sonuna kadar destek olamasakta köstek olmiyalim. yilmaz vural dahi 2 ayligina gelmez tazminat koydurur ve yaz transferleri biraz daha zorlasir, yeni yönetim olarak kimse yilmaz vural ile plan yapmaz. "kadro temizligi" icin gereksiz zarara ugratmiyalim kulübü, bu macta 2 mac seyircisiz ceza alirsak iyidir, öpüp alnima vururum.
zaten futbol filan oynadigimiz yok, bu saatten sonra bekleyende yok.

Adem Erdoğan
10.03.2014, 12:11
5 yiyecez 6 yiyecez diyen birileri olmayınca ben gaza gelemiyorum arkadaş. Bana da beraberlik kokusu geliyor.

mimoza84
10.03.2014, 12:11
şimdiden trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor)uma başarılar diliyorum. fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) hakettiği mağlubiyeti alsın da görsün şike yapmayınca nasıl top oynanıyomuş. giden arkadaşlar kalbim sizinle olcak ben maça gidemiyorum ama ekran karşısında sizinle olacağım... Zafer turlarını birlikte atarız inşallahh

Mert M.
10.03.2014, 12:12
olcan ve özer in maçı dıye dusunuyorum

Abi ne hikmetse ben de öyle düşünüyorum :)

yüregimts
10.03.2014, 12:13
Sonradan kim oyuna giripte katkı saglayabilir , galiba hiç kimse

TSercaN
10.03.2014, 12:14
bul sol kanatla olmaz gibime geliyor ve muhtelemelen bize soldan saldıracaklar bosinin olduğu kanada en fazla bosi ilerdeyken kontra yaparlar caner maner sökmez bosiye

ama bence fenere karşı yapılacak en iyi şey ilk yarı bol pas yapıp feneri koşturmak ikinci yarı ilerde presle atak oynamak çünkü fener hocası kim olursa olsun atak oynayan rakibe karşı hep aciz durumlara düşüyor.

Bu macin atmosferinden dolayi "pas" yapma yuzdemiz biraz artabilir, yoksa bizim takimin pas falan yapabildigi yok. Daha nerede nasil durulacagini, iki metre otedeki arkadasina pas atmayi beceremeyen takimdan konusuyoruz.

$ikebahce bizden iyi bir takim bunu kabullenelim, mac sonu hayal kirikligina ugramamak icin simdiden fazla umitlenmeyelim. Soylendigi gibi eger beraberlik olur ise biz suanlik tablo ile sukur edelim.

Eger ki juventusa karsi oynanan futbol ve biraz daha sans/beceri faktoru isler ise, iste ozaman isler degisir ve maci kazanmamak icin hicbir engel kalmaz diye dusunuyorum. Allah yardimcimiz olsun, inshAllah aksam hepimizin yuzu guler.

gurur6134
10.03.2014, 12:17
Maluda ve zokoranin alinmamasi nekadar dogruysa jankonun alinmamasi okadar yanlis..hentike yine cok etkisiz kalir ilerde tek basina..bu mac zokoro maluda gibi yuruyen adamlarin maci degil 90dakika koscak adam lazim..alex ortasahayi toparlar colmanda gununde olurda oynamak isterse sorun yasamayiz..

Sibel
GltXYP4qTsQ&sns

Ogün YAZICI
18 kişilik kadroda tek forvetimiz aylardır gol atamayan ,akhisar maçında aldığı tepkiden sonra her maç kameralara küçük emrah gibi yansıyan henrique...beni ümitsizliğe iten sebeplerden biri daha...

asilhamsi
10.03.2014, 12:20
11 şekillendi. Malouda, Janko ve Zokora yok. Hami Hoca yı sevmeye başladım yavaş yavaş..
Boss--Yumlu--Aykut--Akbaş
----Bourceanu--Colman----
Olcan------Adrian-----Özer
----------Henrique-------- şeklinde başlayacak gibi duruyor.
Keşke sola Yusuf, Adrian yerine de Özer i oynatsa.. Neyse bakak görek..

İnşallah hoca hakkındaki iyi düşüncelerin maçtan sonra devam eder.

Bu macın olmazsa olmaz 2 oyuncusu zokora ve malouda olmalıydı.Boyle macları bu oyuncular kaldırabilir.

solbekte mustafa akbaş cok kotu.Stoper bozması bir adam sol bek oynayamaz bunu bize aykut defalarca gosterdi.

ısrarla yusuf un solbekte oynatılmasından yanayım.

janko milli macta yine gol attı ama biz malesef henriyi izlemeye devam edecegiz.

henri eger cift forvet oynamayacaksak cok yanlıs bir tercih.

benim kadrom

---------------------onur---------------------

bosi--------mustafa-----------aykut--------yusuf

---------------zokora----------------------

---alex------------------------özer-----------

olcan---------------janko-------------malouda

samway
10.03.2014, 12:20
Abi ne hikmetse ben de öyle düşünüyorum :)

aslında bırazdan mecburıyetten düşünüyoruz sanki :)

Jackal Wile
10.03.2014, 12:21
Bu macin atmosferinden dolayi "pas" yapma yuzdemiz biraz artabilir, yoksa bizim takimin pas falan yapabildigi yok. Daha nerede nasil durulacagini, iki metre otedeki arkadasina pas atmayi beceremeyen takimdan konusuyoruz.

$ikebahce bizden iyi bir takim bunu kabullenelim, mac sonu hayal kirikligina ugramamak icin simdiden fazla umitlenmeyelim. Soylendigi gibi eger beraberlik olur ise biz suanlik tablo ile sukur edelim.

Eger ki juventusa karsi oynanan futbol ve biraz daha sans/beceri faktoru isler ise, iste ozaman isler degisir ve maci kazanmamak icin hicbir engel kalmaz diye dusunuyorum. Allah yardimcimiz olsun, inshAllah aksam hepimizin yuzu guler.

alex orta sahada işleri çok değiştirebilecek bir oyuncu pas sayısını arttıracaktır adam akıllı bir colmanla beraber orta sahayı tutarlar ben bayabir zamandır böyle pası verip hemen boş alana fırlayan bir orta saha görmemiştim trabzonda genelde pası verip eli belinde gezer bizimkiler

nakzo
10.03.2014, 12:22
Bu maçı kazansak ne olcak ki kazanamayacağımızı biliyorum DA.Haftaya yine ya beraberlik ya mağlubiyet. Artık bazı şeylere dur demenin vakti geldi. Nasıl şikebahçenin,gaysenin ve kargaların formalarını sıradan oyuncular giyemiyorsa bzizim formamızda sıradan oyuncular giymemeli.Forumda bir hava var kazanırsak 4. olacağız nedir 4. lük bziz önceki sezonlar hocalar 4. oluyor diye göndermiyormuyduk çokkkkk küçüldük beyler çoookk artık İstanbul değil Anadolu takımları bzizi kendine rakip olarak görüyor yakında bu forumdaki ahali kadar kalırız kendi kendimizi kandırı dururuz.İyi bir başkan iyi bir hoca ve iyi oyuncular şart yoksa 3 senedir iğrendiğimiz şu takımdan yakında tiksinmeye başlayacağız insan bir kere kendi takımından tiksindiği zaman o takım bir daha iflah olmaz.

zafercalikoglu
10.03.2014, 12:29
avrupaya katılmak için kazanmalıyız,bu kötü kadroyla bile 4.cilik basarıdır,şehrin havasının değişmesi için kazanmak lazım,kazanmak için bir çok neden var ki,yeterki sahada onurlu mücadele olsun biz taraftarlar yine yenilsekde gurur duyarız,
zor maç ama fazla da buyutmemek lazım,altı üstü bir maç,fener düşünsün ,

Doğan Keskin
10.03.2014, 12:30
hami de benim gibi düşünmüş koşan basan dinamik takım çıkaracak..anca öyle başa baş mücadele edebiliriz zaten..3 puanı da alırsak iyi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 12:32
yarım gün bitti
şimdi yemek yeyince olur 13.00
işten eve gelince olur 18.05
yemek ye, duş, namaz vs. derken
19.00'dan itibaren LİGTV yayınında Avni Aker'deki o müthiş uğultuyu duyunca kendimden geçerim.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 12:34
avrupaya katılmak için kazanmalıyız,bu kötü kadroyla bile 4.cilik basarıdır,şehrin havasının değişmesi için kazanmak lazım,kazanmak için bir çok neden var ki,yeterki sahada onurlu mücadele olsun biz taraftarlar yine yenilsekde gurur duyarız,
zor maç ama fazla da buyutmemek lazım,altı üstü bir maç,fener düşünsün ,

Allah utandırmasın
defans gününde olur
Olcan, Henrique iyi oynarsa eze eze yeneriz.
Hele de fark yaparsak tadından yenmez.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 12:35
Özer Hurmacı son 2 maçtır üstüne koyarak oynuyor

Bu maçında kilit adamı olacaktır.

carolo
10.03.2014, 12:37
maç saracoglunda olsa puan alma ihtimalimiz vardi ancak avni akerde sanmiyorum yine çikar Bamba gibi biri maçin içine edecek

a.fındıkoğlu
10.03.2014, 12:40
Özer Hurmacı son 2 maçtır üstüne koyarak oynuyor

Bu maçında kilit adamı olacaktır.

dogru yerde forvet arkasi oynarsa icerdeki juve macindaki gibi orta sahada
oynarsa bir sey yapamaz

tristram
10.03.2014, 12:41
maloudanin alinmamasi cok dogru bir hareket.
bu adamin kadro disi birakilip sezon sonu gonderilmesi gerekiyor.sezon basindan bu yana yatti herif.rize macinda attigi gol disinda dise dokunur bir faydasi olmadi.
kiz gibi oynuyor dedigimiz edriyn bile kale onunde daha etkin.ama zokora konusunda suphelerim var, bu adam boyle maclarda bazen hic beklenmeyecek sekilde iyi oynuyor.haminin yerinde olsam zokora-bourceanu-colman uclusuyle maca cikardim..orta saha ustunlugunu kaptirmayip yumlu ve aykut denen insan evlatlari komik bir hata yapmazlarsa en kotu berabere kaliriz.
benim ideal kadrom..
..............onur..............
bosi.....yumlu...aykut...akbas
.......bourceanu.....colman
olcan.......ozer..............yusuf
............henri.................

bu macin skoru ne olursa olsun karli cikacagiz bence.sikeci kopekleri yenersen ne ala yenilirsek iho denen insan ziyaninin o koltuktan defolma sureci hizlanir.

carolo
10.03.2014, 12:41
Zokora oynamiyormu? yani orta saha yalniz kaldi Juventus maçindaki gibi
tamam geçmis olsun

kudu_89
10.03.2014, 12:44
zokora oynamıyor ilk kez bir fb maçında. kesin maç bizde beyler not alın.

malig
arkadaşlar ben izmit'te oturuyorum maç seyredebileceğim yerler hakkında bilgisi olan varsa beni bilgiledirebilir mi*

Muhammed Ayaz
zokora ve malouda'nın kadroya alınmama kararı tam isabet olsun zira bu ikili son haftalarda ''Fiyasko''

TSemih61
Hami Hoca'nın Malouda ve zokora kararını doğru buluyorum. Bu takımda mücadele etmeyene yer yok.

Muhammed Ayaz
10.03.2014, 12:46
inşallah kazanırız

Sacit
10.03.2014, 12:53
zokora, malouda, janko bu isimler neden yok ?

janko niye yok, bu adam kime ne yaptı ?

ulan forvetin yok, olanı da kadroya almıyorsun. Bu üç isim bu maçta oynamayacaksa başka hangi maçta oynayacak ? senin için en önemli maçlardan biri şikecilerle olan maç ve bu üç isim yok. Zokora konusunda ise başka işler var gibi.. olay çıkarmasın diye mi oynatmıyorlar ? orta saha da dirençli adamın yok ve zokora'yı oynatmıyorsun. hem de böyle kritik maçta..

Hami Mandıralı keyfine göre hareket etmeye başladı.

Trabzonspor 61
10.03.2014, 12:56
Yine söylüyorum, sahaya yabancı madde atmaz, sadece saha içi ile ilgilenirsek bu maçı rahat kazanırız. Şikebahçe'nin deplasman karnesi yerlerde sürünüyor. 3 aydır kazanamıyorlar dışarıda. İçeride de hakem ittirmeleri ile zar zor alıyorlar maçları.

Lütfen sakin kalalım. Hırçınlaşmak bize bir şey kazandırmaz.

Fatih Öztürk
10.03.2014, 12:56
Malouda'nın 6 ayda yaptığını Colman son 3 senede yapamadı hâlâ kadrolara Colman yazılıyor.enteresan bir taraftar kitlesine sahibiz.

Bülent Bayraktar
10.03.2014, 12:58
Sen git gereksiz maclarda oynat 90 dakika tahammul et en onemli macda 3 yabancini kulübeye bile alma HELAL OLSUN...

Cafer Bulur
Hami nin zokora ve malouda yi kadroya almama karari dogru ise tam isabet olmus.

Zokora ve malouda keyiflerine göre oynuyorlardi takima verdikleri katki oldukca sinirliydi.

Taraftar ve takim sinirlerine hakim olursa kazanabiliriz,aksi durumda isimiz cok zor.

Travelair
Ne olursa olsun ilk Juventus maçının ortasahası lazımdı. Bu maç feybe maçı. Hami bir hata daha yapmak üzere. Ama bir şey olmaz nasıl olsa şıracının şahidi bozacı

Bülent Bayraktar
10.03.2014, 12:59
Herkes mutlu kadroya alinmayan oyuncular icin peki bu arkadaslar yedek kulubesine hic baktimi kimler var orda diye !!!

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:01
Bu maçta rakibi karşılayacak tek oyuncumuz Bourceanu olacak.Olcan,Henrique,Özer,Adrian geriye yardım etmeyi pek sevmez.Colman'da yalancı baskılarıyla hiç bir halt edemeyeceğine göre sıkıntı yaşama ihtimalimiz kuvvetli.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:03
Bu maçta rakibi karşılayacak tek oyuncumuz Bourceanu olacak.Olcan,Henrique,Özer,Adrian geriye yardım etmeyi pek sevmez.Colman'da yalancı baskılarıyla hiç bir halt edemeyeceğine göre sıkıntı yaşama ihtimalimiz kuvvetli.

Zokoraya aslanim benim sen gec gelsende önemli degil sana cok güveniyorum diyip oynatmaliydi degil mi?

2 mactir sahada yürüyen maloudaya taraftarla dalga gecmeye devam et demeliydi degil mi?

Samet GÜVEN
10.03.2014, 13:04
18 kişilik kadroda tek forvetimiz aylardır gol atamayan ,akhisar maçında aldığı tepkiden sonra her maç kameralara küçük emrah gibi yansıyan henrique...beni ümitsizliğe iten sebeplerden biri daha...

Maçın başlarında harcayacağı bir pozisyon ya da basit bir top kaybı tribünlerin tepkisine neden olur ve bütün maçı götürebilir. En korktuğum konu bu.

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:05
Herkes mutlu kadroya alinmayan oyuncular icin peki bu arkadaslar yedek kulubesine hic baktimi kimler var orda diye !!!

Görmek istemiyorlar.oyuna sokacak forvetimiz olmayacak.şaka gibi.

Bülent Bayraktar
10.03.2014, 13:07
Zokora ve malouda 'nin ilk onbirde olmasi sart degil yedek kulubesinde oturmalari lazimdi.
Ceza verilecek mac bu mac degil.

Ayhan Yüksek
10.03.2014, 13:07
Yine söylüyorum, sahaya yabancı madde atmaz, sadece saha içi ile ilgilenirsek bu maçı rahat kazanırız. Şikebahçe'nin deplasman karnesi yerlerde sürünüyor. 3 aydır kazanamıyorlar dışarıda. İçeride de hakem ittirmeleri ile zar zor alıyorlar maçları.

Lütfen sakin kalalım. Hırçınlaşmak bize bir şey kazandırmaz.

Benide en çok korkutan olay bu işte fb nin deplasman karnesi kötü 3 aydır kazanamıyorlar,tam bizim takıma göre çok severiz böyle takımlara hayat vermeyi helede fb ise,inşaallah korktuğum olmaz adamlar bizi yenip deplasman konusunda düze çıkmazlar umarım.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:08
Görmek istemiyorlar.oyuna sokacak forvetimiz olmayacak.şaka gibi.

Onu hamiye degil iho ya soracaksin.

Janko ve henrique kadroda olsalar ne olur olmasalar ne olur?

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:08
Zokoraya aslanim benim sen gec gelsende önemli degil sana cok güveniyorum diyip oynatmaliydi degil mi?

2 mactir sahada yürüyen maloudaya taraftarla dalga gecmeye devam et demeliydi degil mi?

Mehmet Topal'ı,Emre'yi tek ön libero durduramaz delik deşik ederler bizi.Malouda yürüyor diye eleştiri getiriliyor pekala koşan iş yapan kim?yahu adam arkadaşlarından top almak için 30 metre sağa 30 metre sola gidiyor böyle bir oyun sistemini hangi takım uyguluyor Allah aşkına?

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:09
Onu hamiye degil iho ya soracaksin.

Janko ve henrique kadroda olsalar ne olur olmasalar ne olur?

Takımın teknik direktörüysen bildiğini yapacaksın talimatla hocalık olmaz.

İyi o zaman Henrique sakatlandımı,değişikliğe ihtiyaç oldumu Yavru 61'i koyarsın forvete.

Anıl C
10.03.2014, 13:11
Bourceanu yederli

iso_4939
10.03.2014, 13:12
beraber ıyı bır skor olur...sıkebahce baskılı baslayacaktır ılk 20 dakıkda gol bulursa mac farklı yerlere gelebılır...
oyuncu guvenı için söylenecek tek söz "onur" olur gerısı yalan olur...

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:14
Takımın teknik direktörüysen bildiğini yapacaksın talimatla hocalık olmaz.

İyi o zaman Henrique sakatlandımı,değişikliğe ihtiyaç oldumu Yavru 61'i koyarsın forvete.

Yani hami baskanin emriyle mi kadroya almadi zokora ve malouda yi böyle bir seyin oldugunu zannetmiyorum,malouda ya dünyanin parasini ödüyoruz olsa olsa mutlaka oynat demistir.

Takimda emre disinda elle tutulur forvet yok bu ayip hami nin degil iho nun.

Forvetsiz de mac kazanabilirsin,isi bilmek önemli.

Anıl C
10.03.2014, 13:14
Sikecilerin cikacagi 11 belli mi?

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:16
Malouda yi bilmiyorum ama zokora degil bu mac sezon sonuna kadar kadroya alinmamali daha sonra postalanmali.

gurur6134
10.03.2014, 13:16
Macdaki tek handikapimiz forvet sadece 1 tane oda etkisiz eleman..

Tayfun
10.03.2014, 13:17
Bizim kadro kalitemiz ile rakibin kadro kalitesi ortada, bu maçtan en fazla beraberlik çıkarabilir Trabzonspor.

artvints
10.03.2014, 13:17
o değilde celu yu bırakmasaydık, 3 5 puan fazlamız olurdu, bütün sezonu solbeksiz geçtik, kaç hafta olcan oynadı orda.yabancı forvet almak için yaptık bu hamleyi bir de :D neresinden tutarsan tut, elinde kalıyor.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:18
Sikecilerin cikacagi 11 belli mi?

volkan
gökhan bekir egemen caner
mehmet topal emre
kuyt alper sow
emenike

Böyle cikarlar herhalde.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:19
Bizim kadro kalitemiz ile rakibin kadro kalitesi ortada, bu maçtan en fazla beraberlik çıkarabilir Trabzonspor.

Cok yanlis bir bakis acisi.

Adamlar bu yil deplasmanlarda mac kazanamadi,kaybettigi takimlarin kadro kalitesi forvet mevkiisi disinda bizden iyi degildi.

Anıl C
10.03.2014, 13:19
volkan
mehmet topal emre
kuyt alper sow
emenike

Böyle cikarlar herhalde.

Egemenin oynamama durumu var sanirim

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:20
Yani hami baskanin emriyle mi kadroya almadi zokora ve malouda yi böyle bir seyin oldugunu zannetmiyorum,malouda ya dünyanin parasini ödüyoruz olsa olsa mutlaka oynat demistir.

Takimda emre disinda elle tutulur forvet yok bu ayip hami nin degil iho nun.

Forvetsiz de mac kazanabilirsin,isi bilmek önemli.

Takımın en kötüsü Colman'ı sahaya sürüp haftalardır iyi kötü mücadele eden Zokora'yı almamak bana çok enteresan geldi.hadi Malouda'yı anladık adam sakatlıktan çıktı kendine gelemedide yedek kadroya almamak neyin nesidir?
Forvetsiz bırak maç kazanmayı pozisyona bile giremezsin.karşındaki takım hoşafspor değil.

Tayfun
10.03.2014, 13:21
Cok yanlis bir bakis acisi.

Adamlar bu yil deplasmanlarda mac kazanamadi,kaybettigi takimlarin kadro kalitesi forvet mevkiisi disinda bizden iyi degildi.

Ne açıdan bakarsak bakalım, bu maçı Trabzonspor'un kadro kalitesi kaldıramaz.

artvints
10.03.2014, 13:23
Takımın en kötüsü Colman'ı sahaya sürüp haftalardır iyi kötü mücadele eden Zokora'yı almamak bana çok enteresan geldi.hadi Malouda'yı anladık adam sakatlıktan çıktı kendine gelemedide yedek kadroya almamak neyin nesidir?
Forvetsiz bırak maç kazanmayı pozisyona bile giremezsin.karşındaki takım hoşafspor değil.

adam çok geç gelmiş, belli ki sallamıyor.ben busefer yaptıklarının doğru olduğunu düşünüyorum.tabi malouda yı yedek oturtabilirdi en azından.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:24

Colmanin en son maci icerideki kayseri maciydi daha önceki juventus macinda takimin en iyilerinden biri oldugunu ne cabuk unuttun?

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:26
Ne açıdan bakarsak bakalım, bu maçı Trabzonspor'un kadro kalitesi kaldıramaz.

Ben bu mactan ümitliyim,maca bakamayacagim icin icimde bir umut var.:)

Anıl C
10.03.2014, 13:26
Zokora emre muhabbetinden sıkılmış olacak ki oynamamak icin gec geldi
Ki eminim taraftar gozunde prim yaptigindan bu olayi boyle uzatti

Efsane-1967
10.03.2014, 13:27
Bosingwa reis canere gecit vermese maci aliriz. Diger taraftadada emenike ayisi var onuda tuttukmu tamamdir.

Tayfun
10.03.2014, 13:28
Ben bu mactan ümitliyim,maca bakamayacagim icin icimde bir umut var.:)

Hocam ben hiç de umutlu değilim senin gibi :)

Beraberlik çıkarsak iyidir.

Burçak
Bu adam Fenerli her iddasina da varim

Cümle düşüklüğü yapmışsın kardeşim.
Adam demişsin. adam olsa fenerli olmazdı. fenerliyse adam olamaz :)

Fatih Öztürk
Colmanin en son maci icerideki kayseri maciydi daha önceki juventus macinda takimin en iyilerinden biri oldugunu ne cabuk unuttun?

Aksine Juventus maçında Colman iyi falan değildi.Zokora'nın üstün gayretleriyle direnç tutmuştuk.Colman'ı savunmayı bırakın kardeşim 3 senedir bariz bi şekilde yatıyor işte.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:30
Hocam ben hiç de umutlu değilim senin gibi :)

Beraberlik çıkarsak iyidir.

Taraftar olay cikarmak yerine takimi ateslemeye calisirsa takimda kazanmak icin varini yogunu ortaya koyarsa kaybedecegimizi düsünmüyorum.

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:30
adam çok geç gelmiş, belli ki sallamıyor.ben busefer yaptıklarının doğru olduğunu düşünüyorum.tabi malouda yı yedek oturtabilirdi en azından.

Son 2 senede Adrian dışında yabancılardan hangileri gününde gelmişki?

G.Ali Çakıroğlu
10.03.2014, 13:31
Aksine Juventus maçında Colman iyi falan değildi.Zokora'nın üstün gayretleriyle direnç tutmuştuk.Colman'ı savunmayı bırakın kardeşim 3 senedir bariz bi şekilde yatıyor işte.

Fatih abiyle aynı fikirdeyim.

Cafer Bulur
10.03.2014, 13:32

Sen adamlara prim verirsen tabiiki gelmez,zokora yi bu macta oynatsaydin disiplinsizliklerin önüne gecemezdin.

Murat'
Biz şu ana kadar böyle gerilimli maçların hangisini kazandık ki bunu kazanalım, en fazla beraberlik bekliyorum ben, oyuncularımız çok yetersiz.

Anıl C
Tartismaya gerek yok
Bosingwa ve bourceanu disindaki tum yabancilar çöp

Tayfun
Taraftar olay cikarmak yerine takimi ateslemeye calisirsa takimda kazanmak icin varini yogunu ortaya koyarsa kaybedecegimizi düsünmüyorum.

Trabzonspor kadrosunda barındırdığı kaç futbolcu bu maçın ne kadar değerli olduğunun farkında ki ?

Taraftar beni yanıltmazsa stadyum dolar, desteğe sıra gelince 90 dakika içinde toplamda sadece 20 dakikayı bulur o destek

Hep tanıdık,bildik şeyler yani :)

Samet GÜVEN
Colman diyip duruyoruz da, Hami onu da oynatmayıp özer-alex-adrian gibi bir saçmalık yaparsa seyret gümbürtüyü.

artvints
10.03.2014, 13:33

ben maç öncesi böyle bir şey olduğunu pek hatırlamıyorum.kampa geç geliyorlar genelde. zokora bu sefer abartmış. neredeyse son anda stada giriş yapıp maça çıkacak.

Ogün YAZICI
10.03.2014, 13:34
zokora'yı vurdumduymaz olarak tanımlamanıza anlam veremiyorum.birçok maçta takım dökülürken direnç koymaya çalışan nadir oyunculardandı.evet her oyuncumuz gibi onun da ihanet ettiği maçlar var ama diğerlerinin yanında az kalır...

Anıl C
10.03.2014, 13:34
Colman diyip duruyoruz da, Hami onu da oynatmayıp özer-alex-adrian gibi bir saçmalık yaparsa seyret gümbürtüyü.

Dik oyna muhabberini fazla abartiyo bazen hami hoca

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:35
Fatih abiyle aynı fikirdeyim.

Eyvallah kardeşim.

Sen adamlara prim verirsen tabiiki gelmez,zokora yi bu macta oynatsaydin disiplinsizliklerin önüne gecemezdin.

Tek suçlu Zokora yani?
İyi hadi bakalım inşallah akşama yenerizde yeni bir kriz oluşmaz.

Emre Emiroğlu
10.03.2014, 13:36
Trabzonspor ile fenerbahçe arasında yapılan 81 lig maçının 33 ünü fener 22 sini trabzonspor kazandı.

Trabzonda yapılan 40 lig maçın 16 sını Trabzonspor , 14 ünü fener kazanmış.

Son 10 yılın eseri. Adamlar birkaç yıla kalmaz trabzondaki galibiyet sayısında bile üstünlük kuracak.

Sahi çok fena büyük takımdık değil mi....

Aydın Danış
10.03.2014, 13:39
Bu arada GG yi maraton tribününe yerleştireceklermiş..

Fatih Öztürk
10.03.2014, 13:39
ben maç öncesi böyle bir şey olduğunu pek hatırlamıyorum.kampa geç geliyorlar genelde. zokora bu sefer abartmış. neredeyse son anda stada giriş yapıp maça çıkacak.

Tabiki geç gelmesinin mazereti olamaz fakat adam soluksuz milli forma ve bizim formamızı giyiyor.deneyimide sabitken bu maçlarda oynatmazsan hemen kadro dışı bırakınca takımdan uzaklaştıracaksın.kulübü iyice sirke çevirdiler yok böyle birşey.

artvints
10.03.2014, 13:41
colman bourceanu özer oynarsa, gayet de dirençli olur ortasaha, eğer düşündüğüm kadro çıkarsa çok iyi oynayacağımızı düşünüyorum.çünkü kaytaracak bir oyuncu olmayacak.

........................onur....................
bosingwa...mustafa..aykut...akbaş
...............colman..bourceanu
..olcan............özer..............yusuf
...................henrique

sonradan da adrian girer, başka da adam yok. yedekte zokora olsa iyi olurdu sanki ya da malouda.

arifberkay
10.03.2014, 13:43
Zokora futbol fahişesidir...

canna52
10.03.2014, 13:46
zokora'yı vurdumduymaz olarak tanımlamanıza anlam veremiyorum.birçok maçta takım dökülürken direnç koymaya çalışan nadir oyunculardandı.evet her oyuncumuz gibi onun da ihanet ettiği maçlar var ama diğerlerinin yanında az kalır...

yahu kardeşim adam ön libero ve 9 km zar zor koşan bir ön libero.

diğer takımların ön liberoları 12 km koşarken bu sahtekar 9 km koşuyor.

bizim taraftarda direnç koyuyor falan diyor.

Emre Emiroğlu
10.03.2014, 13:48
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/25977372.asp

Malouda Zokora Janko kadro dışı ?

Mustafa Demir
10.03.2014, 13:52
zokoranin olmamasi cok iyi, son maclari heponun gereksiz agresifligi yuzunden kaybettik bu sikecilere.

StyLe
10.03.2014, 13:53
kara listeyi tekrar hatırlatalım

Emre
Volkan
Bekir
Selçuk
Gökhan Gönül

https://www.youtube.com/watch?v=oF4ON-sqrhU

artvints
10.03.2014, 13:55
Zokora futbol fahişesidir...

tanımı yapıştırmış abimiz, üstüne laf söylenmez daha :)

Anıl C
10.03.2014, 13:56
Acik soyliyim mustafa yumlu sahada oldugu icin takimima bir nebze olsun daha guveniyorum
Ayrica oynarsa mustafa akbas icin buyuk bir sans olacak kendini gostermek adina

arifberkay
10.03.2014, 13:58
tanımı yapıştırmış abimiz, üstüne laf söylenmez daha :)

Ben bu cümleyi sezon başlamadan Kazım beye söyledim,bunlarla başarılı olamazsınız dedim...

Ogün YAZICI
10.03.2014, 13:59
kara listeyi tekrar hatırlatalım

Emre
Volkan
Bekir
Selçuk
Gökhan Gönül

https://www.youtube.com/watch?v=oF4ON-sqrhU

maçın son düdüğü çalsın.hemen scorboard'a bu video koyulsun.fener şehirden çıkamaz.maç heyecanı ile unutuluyor böyle şeyler :)

TSemih61
10.03.2014, 14:00
Colman büyük maçlarda çok iyi oynuyor. Galatasaray maçında kırmızı kart haricinde çok iyiydi.

StyLe
10.03.2014, 14:01
Sevmesem de!

Trabzonspor klüb başkanına yapılan saldırıyı HATIRLATALIM!

https://www.youtube.com/watch?v=yWbeZqLOE8k

Sacit
10.03.2014, 14:02
Acik soyliyim mustafa yumlu sahada oldugu icin takimima bir nebze olsun daha guveniyorum
Ayrica oynarsa mustafa akbas icin buyuk bir sans olacak kendini gostermek adina

mustafa yumlu sahada olduğu için :))))

bizim oturup ağlamamız lazım.. şu konuştuğumuz isimlere bak..
mustafa yumlu'nun kabahati yok, o da her öz evlat gibi bu kulübün parasını yiyor, hak etmediği halde.. ptt 1.ligde bile oynatmazlar bunu ama Trabzonspor'da oynuyor, böyle bir kepazelik işte..

Emrah Akcagöz
10.03.2014, 14:04
Bülent Yıldırım ve Asım Yusuf Öz rakibin en etkili 2 silahı.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 14:17
volkan
mehmet topal emre
kuyt alper sow
emenike

Böyle cikarlar herhalde.

HİÇ BOŞ BIRAKILMAMASI GEREKEN OYUNCULAR ŞUNLAR:

gökhan caner
mehmet topal emre
alper sow
emenike

SON 4 DEPLASMANDA KAZANAMAYAN şikebahçe BU AKŞAM KAZANIRSA KAHROLURUM.
UMARIM TRABZONSPOR'UMUZ KAZANIR.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2014, 14:20
mustafa yumlu sahada olduğu için :))))

bizim oturup ağlamamız lazım.. şu konuştuğumuz isimlere bak..
mustafa yumlu'nun kabahati yok, o da her öz evlat gibi bu kulübün parasını yiyor, hak etmediği halde.. ptt 1.ligde bile oynatmazlar bunu ama Trabzonspor'da oynuyor, böyle bir kepazelik işte..

Mustafa YUMLU takıntısını anlamıyorum bu taraftarın
Yazık, bu kadar da acımasız olmayınız.
Adam yetenekleri ölçüsünde iyi stoperlik yapıyor ve her meç üstüne koyuyor.
Birazcık insanlık, birazcık insaf.