PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Travelair
06.03.2014, 11:54
Başkana ve yönetim kuruluna ilk yarıdaki adeta pusu yüzünden endişeliler tabi ki. Gelin gelin biz siz değiliz. Her feybe maçı öncesi feybe medyası ve feybe kamuoyu tarafından iş futbol bağlamından çıkarılmaya çalışıyor.

figirm
06.03.2014, 11:57
Bu maçtan umutluyum ama karnemiz berbat.Avni Akerde son 11 maçta FB 8 galibiyet almış,sadece 2 kez yenilmiş.Bu maçlarda 11 atıp,20 yemişiz.FB'ye karşı bu kadar berbat bir istatistik,herhangi bir Anadolu takımında var mı çok merak ediyorum.

Sibel
06.03.2014, 12:04
Trabzonspor'un yemek teklifini reddeceklermiş.
Size yemek teklifi yapanın ocağı kurusun!

evonon
06.03.2014, 12:05
Yakılsın yıkılsın cehennem olsun diyen arkadaşlar, yakılıp yıkılıp olan senin takımına olunca elinize kendini tatminden başka birşey geçmiyor. Güya sahayı onlara cehnneme çevirdiğiniz adamlar güle oynaya istediklerini alıp Trabzon'dan ayrılıyorlar. Yine öyle olacak aferin gidin bağırın çağırın kime ne anlatmaya çalışıyorsunuz durup iki dakika kendinize soru sorun bir de.

Bu arada bu sözler de Sibel için : Normal dünyada evine hırsız da girse, evinden çocuğunu da çalsa polisi vardır adaleti vardır gidersin ondan medet umarsın onun dışında yaptığın her hareket yasa dışıdır ve senin de zaten öyle şeyler yapmaya hakkın yoktur. Kendi elinle o hırsızın kılına bile dokunamazsın. Ha şike olayında adalet nerde dersen evet doğru yok ama bu yapılması istenen şeylerin hiçbirine haklılık vermez. Sen o adamlara futbol sahasında olmaması gereken şeyler yaptıkları için kızıyorsan sende futbol sahalarında olmaması gereken şeyler yapamazsın.

Sibel
06.03.2014, 12:13
Ben sakin olun diyenlerin rahatlığı için dedim. Benim için o örnekle durumumuz arasında hiçbir fark
İnsan bağırır çağırır ağlar haykırır karşı tarafı tartaklar anlıyor musunuz?
Öyle aval aval bakmaz.
Siz veya böyle anlayan diğerleri olay derken gözünde vahşet mi canlandırıyor anlamak güç.

_SaMeT_
06.03.2014, 12:18
Maraton biletleri tükendi an itibariyle. Bende alamadım. Elinde fazladan maraton bileti olan varsa irtibata geçebilirmi bu maça gitmem lazım :)

samway
06.03.2014, 12:20
OF dan başlıyıp Trabzon a kadar süren yolculukta o şikecilerin deniz manzarasını ve doğal guzellıklerı ızlemesını deıl taş sopa yumurta izlemesini istiyorum onlara yardım ve yataklık yapan rize ye de oyuncu verıp kollayan yonetımınde taaaaa ...

Sibel
06.03.2014, 12:21
Eğer dedikleri gibi bazı bloklar satışa çıkmadıysa yazıklar olsun böyle yönetime.
Tribünü peşkeş mi çekiyorsunuz?
Maça gitmek isteyen adamın hakkı ne olacak?
Ey Allah'ım sabır ver!

Courage
06.03.2014, 12:22
Cehennem değil cennet!

Fenerbahçe'nin üst üste dış sahada aldığı kötü sonuçlar deplasman kabusu olarak yorumlanıyor. Ancak Sarı-Lacivertliler'in son 10 yıldaki Avni Aker karnesi camiayı umutlandırıyor: 11 maç, 8 galibiyet, 2 yenilgi, 1 beraberlik...

Beşiktaş'ın uzunca bir zaman şikebahçeye karşı deplasman karneside böyleydi. Sonra herşey tersine döndü.

Bizde de normalleşme bekliyorum.

Adem Akyüz'
06.03.2014, 12:25
Maç biletleri ilk günden karaborsaya düşecek.. Yine birileri vurgun yapacak anlaşılan..

arifberkay
06.03.2014, 12:26
Emre Güral haberi doğrumu?

Adem Akyüz'
06.03.2014, 12:26
Emre Güral Kalp ritmi bozukluğundan dolayı hastaneye kaldırılmış. Durumu iyi ancan Şb maçında oynayamayabilir...

evonon
06.03.2014, 12:27
Çok büyük geçmiş olsun kendisine ama herhalde oynaması imkansızdır maçta olsun önemli olan sağlığı bir an önce döner umarım

artvints
06.03.2014, 12:29
Ben sakin olun diyenlerin rahatlığı için dedim. Benim için o örnekle durumumuz arasında hiçbir fark
İnsan bağırır çağırır ağlar haykırır karşı tarafı tartaklar anlıyor musunuz?
Öyle aval aval bakmaz.
Siz veya böyle anlayan diğerleri olay derken gözünde vahşet mi canlandırıyor anlamak güç.

tartaklaman sınırı nedir? biraz muğlak ifadeler bunlar, korkutorsun bizi sibel :)

brnclhn
06.03.2014, 12:30
şu fairplay demeçleri veren bizim yöneticilere de yazıklar olsunn...ulan sanki haksız olan bizmişiz gibi fair play olsun yok dostluk olsun vs.!!! yazıklar olsun sizeee Allah bildiği gibi yapsın sizi, hakkımı size de helal etmiyorum...mağdur olan biziz neyin dostluğu böle böle adamlar üste çıkıyor bi de üstüne bizimkilere cevap veriyolar istemeyiz bilmem ne diye..onlar ağlasın dostluk dostluk die biz niye ağlıyoruz 3 senedir anası ağlayan biziz istemiyoruz dostluk fair play!!!!!!!!!!!!!!

Sibel
06.03.2014, 12:35
tartaklaman sınırı nedir? biraz muğlak ifadeler bunlar, korkutorsun bizi sibel :)

Kapatırsın çıkışı. Gerekirse sabaha kadar orda durur ağzına geleni bağırırsın tüm sesinle.
Bana kalsa volkan emre ve caner tekme tokat dövülsün maç çıkışı. :)
En çok buna sevinirim.

cewat
06.03.2014, 12:36
Emre oynayamayacakmış. Şimdi şikeciler düşünsün! ''Henrique adalet timsali olmak için hepsini dövecektir.''

serdar61
06.03.2014, 12:38
emre oynayamayacakmış. şimdi şikeciler düşünsün! ''henrique adalet timsali olmak için hepsini dövecektir.''

heheheheh:d

serdar61
06.03.2014, 12:39
Malouda açıklamaları sanki takımın kazancağını sezmiş ve oda kadroda yer almak istiyor gibi :D

outlaws61
06.03.2014, 12:43
F.Bahçe’nin katılmadığı Kulüpler Birliği toplantısında yabancı kontenjanının '6+2' olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı.

duyurukcu
06.03.2014, 12:45
o değilde olcan efendi dün gol attığında aynı Trabzonspordaki gibi sevindi !!!

Adem Akyüz'
06.03.2014, 12:45
F.Bahçe’nin katılmadığı Kulüpler Birliği toplantısında yabancı kontenjanının '6+2' olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı.

Geçen sene de böyle kararlaştırılmıştı. Federasyon (Fenerasyon) onaylamadığı sürece gelecek sezon kontenjan 5+3 olur..

gökhants1966
06.03.2014, 12:52
Onur,bosingwa ve olcan dışında hepsi bank asya topçusu.Bu maç için fazla birşey beklemeye gerek yok.Maçı kazanma ihtimalimiz çok düşük.Çok fazla beklenti içine girince aksi bir sonuçta moraller sıfıra iniyor.

Bu maçta trübünden gereken tepkiler verilmeli.Bu sadece bir futbol maçı değildir.

kncyalcin
06.03.2014, 12:56
şikebahçeye en büyük ceza şu an için onları puan kaybına uğratmaktır. Ama ne kadar soğukkanlı ve sağduyulu olmaya çalışsamda Zokora'nın tekmesi içimi az da olsa soğutmuştu.
Ama bu sefer sahayı onlara dar etmeliyiz. Bunlar temenniler ama olacak olan ise onlar oynayacak biz izleyeceğiz...

kncyalcin
06.03.2014, 13:00
__________________ONUR____________________
Boss_____Yumlu____________Aykut_______Akbaş
________Colman___________Bourceanu_________
__Yusuf____________Özer_____________Olcan__
_________________Emre/Henri_________________ gibi bir kadro çıkacaktır. En fazla Akbaş ile Aykut un yeri değişir, Akbaş ın yerine de Caner oynar. Ama hoca belki de Zokora ile Bourceanu yan yana oynatıp Yusuf un yerine Olcan'ı Özer i solda Colman ı da forvet arkasında oynatır.

artvints
06.03.2014, 13:02
__________________ONUR____________________
_________________Emre/Henri_________________ gibi bir kadro çıkacaktır. En fazla Akbaş ile Aykut un yeri değişir, Akbaş ın yerine de Caner oynar. Ama hoca belki de Zokora ile Bourceanu yan yana oynatıp Yusuf un yerine Olcan'ı Özer i solda Colman ı da forvet arkasında oynatır.

malouda yı oynatmaya karar verirse tüm sistem çöker ama.

Mustafa Calik
06.03.2014, 13:04
Macin hakemi Bülent Yildirim.

Sibel
06.03.2014, 13:07
Evet beklenen oldu.

Bud Spencer
06.03.2014, 13:07
[QUOTE=kncyalcin;1919540374]__________________ONUR____________________
_________________Emre/Henri_________________ QUOTE]

bu kadro olmali

gurur6134
06.03.2014, 13:24
Emre yok macda..henrikenin tek forvet oynamasina katlanamaz bu millet..maludayi zokoroyi kes cift forvet basla janko henrike..bu arada ist medyasinin israrla bulent yildirim istesi tffnin de atamasi mide bulandirici..

kaan61
06.03.2014, 13:24
.............................. Onur..........................

Bosingwa .......... Mustafa ......Aykut ..... M. Akbaş

Olcan .......... Zokora ....... Burcheyanu .... Özer

........................ Colman ................................

......................... Henrike ................................ Bence hoca böyle bir kadro ile çıkar , inşallah maluda yı ilk 11 de oynatmak zorunda hissetmez kendini ...

duyurukcu
06.03.2014, 13:27
.............................. Onur..........................

Bosingwa .......... Mustafa ......Aykut ..... M. Akbaş

Olcan .......... Zokora ....... Burcheyanu .... Özer

........................ Colman ................................

......................... Henrike ................................ Bence hoca böyle bir kadro ile çıkar , inşallah maluda yı ilk 11 de oynatmak zorunda hissetmez kendini ...

bence malouda olacak kadroda

Alihan Ertürk
06.03.2014, 13:27
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897855_10152236266386815_760814395_n.png

fenerbahçeliler'in hakem atamasından sonraki durumları.

Yorum yok.. Böyle ülkenin de böyle futbolun da...........

Hekimoğlu
06.03.2014, 13:29
Başlığın şikebahçe şeklinde yazılmasını yanlis buluyorum dogrusu büyük harflerle ŞİKEBAHÇE dir.

Adem Akyüz'
06.03.2014, 13:31
Al işte.. Maçın hakemi Bülent Yıldırım'ken taraftar nasıl sakin kalsın :)

duyurukcu
06.03.2014, 13:45
Fikir Mühendisi ‏@TovbekarHacker 8 dk.
Sipariş Olarak Atanan Bülent Yıldırım kariyeri boyunca 5 kez Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki maçı yönetti,5 maçı da Fenerbahçe kazandı

Kadir
06.03.2014, 13:47
Tetikçiyi atamışlar maça ..

duyurukcu
06.03.2014, 13:48
eğer bu maç herşeye herkese rağmen kazanılırsa Hami Mandıralının taraftar gözündeki kredisi artacak..

Emrah Akcagöz
06.03.2014, 13:53
Hadi geçmiş olsun arkadaşlar bu adi şerefsizi de maça vermişler şimdi tam oldu.

Mellih
06.03.2014, 14:08
yenilirsek hami gider..

halil ibo
06.03.2014, 14:09
2010 yılından beri zaten yenemiyoruz feneri malum.
Adamlar sürekli bizi yeniyorlar. Eze eze yeniyorlar genelde kabul etmek lazım.
Ama şöyle de bir durum var, genelde kazanmak zorunda olan taraf daha çok biz oluyorduk. Biz daha çok baskı altında oluyorduk genelde.
Bu sefer durum farklı. Akhisar'dan bile 4 yiyen ligde iddaası olmayan bir takımız. Oysa fenerin üzerinde müthiş baskı var, bize kaybederlerse gs ve bjk ile neredeyse kafa kafaya gelecekler.
Yani diyorum ki akılcı bir taktikle feneri yenebilmemiz için çok müsait bir ortam var. Biraz akılcı oynarsak çok rahat yenebiliriz aslında.
Nedir akılcılık. Sakin oynayacağız, sabırlı oynayacağız, deli gibi saldırmayacağız. Biraz da adamların üzerien psikolojik olarak gidip sinirlendireceğiz. Maçın sonlarına doğru oyundan koptukları zaman son 20 dakika, yine saldırmadan, ama kontralarla işi bitireceğiz. Bu kadar basit. Sakin ve sabırlı oynayarak. Dik değil zekice oynayarak yeneriz feneri. Evet hep dik oynayalım ama bu maç değil. Bu maçta dik oynamak değil, akılcı oynamak bizi kurtarır.

Sakin ve sabırlı derken aslında Mustafa Reşit Akçay'ın kompakt futbolunu tarif ediyorsun.
Gerçekte -futbol bilgisi fukarası taraftar profili- futbolu iyi bilenler! Bir sezon sabredebilseydi keşke...
Neyse geçelim,mevcut şartlarda; teknik-taktik ve motivasyon bilgisine şüphe ile baktığım Hami Mandıralı'nın altından kalkabileceği bir maç değil bu.Tribünler ise her zaman şikecilere karşı duyduğu öfke ve tepkiyi yansıtırsa maçın tamamlanabileceğini düşünmeyenlerdenim.
Hele de Bülent Yıldırım denen ş.ref yoksunu ile !

samway
06.03.2014, 14:36
collina bıle yonetse macı bu maç bit-me-me-li

Yaşar
06.03.2014, 14:44
Hakem kimin olmasını isterdiniz acaba? Fırat mi? Hayır. Cüneyt mi? HAYIR. Birisi yönetecek bu maçı. En mantıklı atamalardan biri olmuş. Bu sezon itibari ile ligin en formda hakemlerinden birisi.

Ogün YAZICI
06.03.2014, 15:02
maratonda satışa açılmayan bloklar mı oldu ?

Fatih Özkan
06.03.2014, 15:12
Bu maç bitmemeli!
Bunca senenin acısını çıkarmamız gerek!
Öyle ya da böyle!
Sıra bizde!

halil ibo
06.03.2014, 15:20
Hakem kimin olmasını isterdiniz acaba? Fırat mi? Hayır. Cüneyt mi? HAYIR. Birisi yönetecek bu maçı. En mantıklı atamalardan biri olmuş. Bu sezon itibari ile ligin en formda hakemlerinden birisi.

''2011'de Eskişehirspor maçından sonra "Bizi şampiyon yapmayacaklar hanım" deyip hayatını kaybeden Mustafa Çelik'in katilidir Bülent Yıldırım''
Yorumsuz...

samway
06.03.2014, 15:24
''2011'de Eskişehirspor maçından sonra "Bizi şampiyon yapmayacaklar hanım" deyip hayatını kaybeden Mustafa Çelik'in katilidir Bülent Yıldırım''
Yorumsuz...

tuylerım dıken dıken oldu ...

bu bulent ın kafası yarılmazsa ben p.tesı rahat uyuyamam

Emre Emiroğlu
06.03.2014, 15:25
edit

Derin Trabzon
06.03.2014, 15:33
Şikebahçe li bir arkadaş bu gün benle öyle bir dalga geçti ki sinirden gözlerim yaşardı.

"Aziz başkanımız gene ağırlığını koydu hakemi evden atadı" diyor

Hakem bi şerefsizlik yaparsa o maç yarıda kesilir diyorum adam pişkin pişkin sırıtıp

"Çok da tın, ya biz kazanacaz yada olay çıkacak hükmen gidecek birde üstüne 5 hafta ceza alacaksınız" diyor.

"Sizin evinizdeki maça bile biz bu hakemi ataya biliyorsak bana büyük takımız, camiayız ayağı yapma" dedi

Sustum ! sadece sustum !!!

Çünkü adamlar sonuna kadar haklı.

Allah belanızı versin.

Derin Trabzon
06.03.2014, 15:35

Mecnun odyakmaz olabilirdi en azından temiz bir kardeşimiz!

AhmetG.
06.03.2014, 15:41
biletler bitmiş mi biletixte maraton gözüküyor ama bilet vermiyor?

Öznur61
06.03.2014, 15:51
Maçı Bülent Yıldırım yönetecekmiş demek, hiiç şaşırmadım nedense.

Emre Emiroğlu
06.03.2014, 15:53
Mecnun odyakmaz olabilirdi en azından temiz bir kardeşimiz!

Helal süt emmiş diyorlar. Doğrumudur acaba ? Evinde yiyilesi içilesiymiş.

AhmetG.
06.03.2014, 16:01
ya arkadaş maç biletleri bugün çıktı taraftar kartı olmayanlara nasıl tükeniyor maraton ve kale arkaları. Toplu alım oluyor sonra karaborsadan millete geçiriyorlar. Kale arkası karaborsa fiyatı 40 tl ayıptır. Normali 10tl.
Vurgun yapıyorlar resmen.

Fatih Öztürk
06.03.2014, 16:22
Şikebahçenin tetikçi hakemleri sırasıyla aşağıdadır.

1-Cüneyt Çakır
2-Bülent Yıldırım
3-Fırat Aydınus

Şikeciler şiddetle kazanmaya ihtiyaç duyduğunda özellikle deplasmanlardaki maçlarına atanırlar ve verilen ''tetikçi'' görevini layıkıyla yerine getirirler.

samway
06.03.2014, 16:50
ya arkadaş maç biletleri bugün çıktı taraftar kartı olmayanlara nasıl tükeniyor maraton ve kale arkaları. Toplu alım oluyor sonra karaborsadan millete geçiriyorlar. Kale arkası karaborsa fiyatı 40 tl ayıptır. Normali 10tl.
Vurgun yapıyorlar resmen.

al sezon başı kombineni dert etme .)

Mehmet_Mercanlı
06.03.2014, 16:50
74 faal hakem var

25 aktıf süper lig hakemi

bizim maçı yönetebilecek seviyede hakem sayısı 16
hadi bu sayıyı da üst düzey maçlar olarak ayıralım 8 oluyor
bu 8 hakem arasında azıze sorsalar hangisini seçersin diye

anıra anıra Bülent der.

Fırat Aydınus
Yunus Yıldırım
Bülent Yıldırım
Cüneyt Çakır
Halis Özkahya
Hüseyin Göçek
İlker Meral
Mete Kalkavan

Mustafa Kamil Abitoğlu
Özgür Yankaya
Tolga Özkalfa
Çağatay Şahan
Süleyman Abay
Mustafa İlker Coşkun
Ali Palabıyık
Barış Şimşek

Yaşar
06.03.2014, 16:52
Yorumsuz...

Aynı sezondaki Karabuk- Fb maçında son adam olan Selçuk u atmayan hakemdir Bülent Yıldırım. Ama bütün hakemlerin bir vukuatları var. Fırat in Gs maçındaki yönetimini hatırlayın. Veya Cüneyt in bizim maçlarda ki performansını hatırlayın. Teker teker bütün hakemleri de analiz edebilirsiniz. Bu sezon itibari ile konuştum, yoksa hepsi aynı.

Yaşar
06.03.2014, 16:56
Bu maça gelecek her hakemin sonu aynı olacaktı. Benim içimin en çok rahat edeceği hakem Abitoğlu idi .

Adem Akyüz'
06.03.2014, 17:02
Bu maça gelecek her hakemin sonu aynı olacaktı. Benim içimin en çok rahat edeceği hakem Abitoğlu idi .

Zokora'nın Emre'ye tekmesine vermediği kart yüzünden bu maça hiç düşünmemişlerdir bile..

F. Yıldırım
06.03.2014, 17:13
Emre yok, fakat her işte bir hayır vardır. Bi bakmışız Henricik hayatının topunu oynamış:)

Mert'
06.03.2014, 17:32
Başka hakem yokmuş gibi bunu verdiler maça şerefsizler.

Terzioğlu
06.03.2014, 17:39
Henrique ile cikacagina forvetsiz cikalim. Cok ciddiyim.

gurur6134
06.03.2014, 17:40
Şikebahçe li bir arkadaş bu gün benle öyle bir dalga geçti ki sinirden gözlerim yaşardı.

Hakem bi şerefsizlik yaparsa o maç yarıda kesilir diyorum adam pişkin pişkin sırıtıp

"Çok da tın, ya biz kazanacaz yada olay çıkacak hükmen gidecek birde üstüne 5 hafta ceza alacaksınız" diyor.

"Sizin evinizdeki maça bile biz bu hakemi ataya biliyorsak bana büyük takımız, camiayız ayağı yapma" dedi

Allah belanızı versin.

Susmakmi ah benim karsimda olcaktiki o ezik agzini actigina pisman olcakti..susturamicaksin niye tartision itinayla ezik susturulur..buyuk takimmis la bi trabzonla basa cikmak icin dunya futbol tarihinde gorulmemis sikeye imza attiniz butun ligi bagladiniz nerdeyse yinede puan olarak one gecemediniz diycektin agzini acamicakti..

Mert M.
06.03.2014, 17:47
Maçın pazartesi akşamı oynanacak olması, şikecilerle oynayacağımız(!) maça bülent yıldırım denen dansözün verilmiş olması, yıllardır hakkımızın yenildiği bir ortamda fırsatı varken emri vaki nedenlerle ve çingene pazarlıkları nedeniyle susuluyor olması...
Sorarım sana ey yönetim: "O koltukta ne diye oturursun?"

Courage
06.03.2014, 17:50

Allah belanızı versin.

Hepsini anladık da ''adamlar sonuna kadar haklı'' ne demek onu anlamadık :confused:

Adamlar güçlü ...desen neyse. Hem suçlu hem güçlü hem namussuz!

Ayrıca herkesten daha şerefsiz olabilmeleri hele ki bize karşı her türlü katakulli yapabilme imkanları bizim camianın küçüklüğünü mü gösteriyormuş?

O arkadaşınız beynini güle güle kullansın.

Kamil Çakmak
06.03.2014, 17:50
Umutlu olmak istiyorum.

Courage
06.03.2014, 17:55
Şikebahçenin tetikçi hakemleri sırasıyla aşağıdadır.

1-Cüneyt Çakır
2-Bülent Yıldırım
3-Fırat Aydınus

Şikeciler şiddetle kazanmaya ihtiyaç duyduğunda özellikle deplasmanlardaki maçlarına atanırlar ve verilen ''tetikçi'' görevini layıkıyla yerine getirirler.

oovvv mama miyaaa!

3'üde birbirinde muannat (:D Şener Şen'e saygılarımla) ama Fırat Aydınus benim listemde 1. sıradadır tetikçilik açısından.

Fatih Öztürk
06.03.2014, 17:57
oovvv mama miyaaa!

3'üde birbirinde muannat (:D Şener Şen'e saygılarımla) ama Fırat Aydınus benim listemde 1. sıradadır tetikçilik açısından.

Yerleri değiştirilebilir :)

Adem Akyüz'
06.03.2014, 18:53
Bu da güya Trabzonspor'lu işte.. Bi de utanmadan zorla değil yazmış..
https://pbs.twimg.com/media/BiDwhHCIUAA66Yc.jpg

Ogün YAZICI
06.03.2014, 19:05

ulan bunun gibi hanzolara bu kadar bileti nasıl verirsin sen yönetim olarak.satma kardeşim bir kişiye 3'ten fazla bilet...

orhan42
06.03.2014, 19:22
Bu şerefsizlerden oluşan "SÜRÜ" bizim gamsızları evire çevire yener..Eğer biz yenersek eşek gibi anırırım..11 maçın 2 tanesini kazanmışız sadece ulan !!!!

h@msi61
06.03.2014, 19:28
Bu cop takimin bu taraftara su maci kazanma borcu var.

Su ustteki karaborsacinin adi da ortada, bir sikayet durumu olamaz mi?

Sibel
06.03.2014, 19:44
Bu cop takimin bu taraftara su maci kazanma borcu var.

Su ustteki karaborsacinin adi da ortada, bir sikayet durumu olamaz mi?

Altına kalın kalemle imzamı atıyorum.
Adam gibi oynamak zorundalar.

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2014, 19:47
tahrikler olacaktır. emre, caner, gökhan, volkan

tahrikler hep şikecilere yaradı, aman ha

ıslık ve tezahüratlarla boğalım rakibi geçmişteki gibi

BORDOOOOOOO
MAVİİİİİİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNNNN
TRABZONNNNNN

ve

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

BU KEZ YENELUM UŞAKLARUM 3-0 İÇİMDEN GEÇİYOR

Emrah Akcagöz
06.03.2014, 19:50
Geçen sezon şikecilere Avni Aker' de kaybettiğimizde de bu şerefsiz hakem maçı yönetiyordu. Özellikle yardımcısı Asım Yusuf Öz' e dikkat !

Berke6198
06.03.2014, 19:52
Böyle büyük terbiyesizlik olmaz.

Gelen giden gişelerden 100-200 küsür bilet alıp çıkıyormuş. Yahu bu biletler nereye gidiyor diye soruyor mu hiç kulüp ?

Karaborsaya düşen kaç tane bilet oluyor, insanlar alacak bilet bulamıyorlar...

Bir sınır koyacaksın, bir kişiye en fazla "şu kadar" veriyorum diye. Yazıklar olsun gerçekten çok büyük terbiyesizlik bu.

Sibel
06.03.2014, 19:53
O kadar bileti nasıl alıyor bu şeref yoksunları?
Böyle yönetimin içi kurusun!
Trabzonspor üzerinden kumar oynuyor bir de utanmadan Trabzonsporluyum diyordur.
Sizden kurtulduğumuz gün bayram olacak!
Haram olsun. Hem de her kuruş.

Sibel
06.03.2014, 19:55
Böyle büyük terbiyesizlik olmaz.

Gelen giden gişelerden 100-200 küsür bilet alıp çıkıyormuş. Yahu bu biletler nereye gidiyor diye soruyor mu hiç kulüp ?

Karaborsaya düşen kaç tane bilet oluyor, insanlar alacak bilet bulamıyorlar...

Bir sınır koyacaksın, bir kişiye en fazla "şu kadar" veriyorum diye. Yazıklar olsun gerçekten çok büyük terbiyesizlik bu.

3ten fazla alınmıyor diye biliyorum.
Bunlar hep adamcılık! Kulüpte adamı olan alıyor biletleri!

Fatih Özkan
06.03.2014, 20:09
http://i57.tinypic.com/uu8ow.jpg

:alkış::alkış::alkış:

Adem Akyüz'
06.03.2014, 20:10
3ten fazla alınmıyor diye biliyorum.
Bunlar hep adamcılık! Kulüpte adamı olan alıyor biletleri!

Ben bile kendim 5 tane aldım. Tc kimlik numarası bulduğun sürece istedigin kadar alıyorsun.

6Şafak Aydın1
06.03.2014, 20:11
aha emrede kapatmistir herhalde sezonu. ne gzüel, masallah.

Sibel
06.03.2014, 20:25
Ben bile kendim 5 tane aldım. Tc kimlik numarası bulduğun sürece istedigin kadar alıyorsun.

Geçen yıl böyle değildi. Hayret bir şey

Alihan Ertürk
06.03.2014, 20:27
Tribünde yapılması planlanan şeylerden bir ''kesim'' duydum bugün, tüyler ürpertici..
Yapılırsa 34. dakikada maç tatil edilir, umarım yapılır umarım bu olmaması gereken karşılaşma oynanamaz.

Yaşar
06.03.2014, 20:33
Bu maçın oynanmaması veya tatil olması bize ne kazandıracak yahu? Her fırsatta kârlı şikeciler olacak.

Mustafa
06.03.2014, 20:36
Açık ve net olarak söylüyorum bu kafayla bizden bi halt olmaz.

Fatih Özkan
06.03.2014, 20:45
Bu maçın oynanmaması veya tatil olması bize ne kazandıracak yahu? Her fırsatta kârlı şikeciler olacak.

Bu emek hırsızlarına karşı oynayınca ne kazanıyoruz ?
Adam gibi tepki koymalıyız ki bir daha Trabzon'a adım atamasınlar!
Ödleri b.klarına karışsın adilerin!

volkan_627
06.03.2014, 20:48
tribünde yapılması planlanan şeylerden bir ''kesim'' duydum bugün, tüyler ürpertici..
Yapılırsa 34. Dakikada maç tatil edilir, umarım yapılır umarım bu olmaması gereken karşılaşma oynanamaz.

mesela????

Alihan Ertürk
06.03.2014, 20:48
mesela????

34. dakikada göreceğiz hep birlikte.

ibrahim
06.03.2014, 20:49
Tribünde yapılması planlanan şeylerden bir ''kesim'' duydum bugün, tüyler ürpertici..
Yapılırsa 34. dakikada maç tatil edilir, umarım yapılır umarım bu olmaması gereken karşılaşma oynanamaz.

Amin inşallah. :)

Gesendet.

volkan_627
06.03.2014, 20:49
o derece gizli diyorsun yani.

yapılabilecek en büyük olay sahaya atlamak olur ki ömür billah bir daha stada taraftar giremez...

Alihan Ertürk
06.03.2014, 20:54
o derece gizli diyorsun yani.

yapılabilecek en büyük olay sahaya atlamak olur ki ömür billah bir daha stada taraftar giremez...

Bilmiyorum ben mi çok abartıyorum ama kan akıtsalar yeridir,

''Hiç olay çıkmasın olay bize ne kazandıracak'' diyen taraftarımızı anlamıyorum bir türlü.

Yaşar
06.03.2014, 20:54

Adam gibi tepki nedir renktas?
Adam mı oldurelim mesela?
Şimdiye kadar sahaya girdik, yabancı madde attık, küfür ettik, otellerin önünde bekledik hatta denizden otellerine çıkarma yaptık, her şeyi yaptık, sonuçta ne oldu?
3 er 3 er atıp gittiler.
Gerilen her dakika onların lehine olacak, maç yarıda kalsa 3-0 bitecek. Kime faydası olacak bu işin?

volkan_627
06.03.2014, 21:00
Bilmiyorum ben mi çok abartıyorum ama kan akıtsalar yeridir,

''Hiç olay çıkmasın olay bize ne kazandıracak'' diyen taraftarımızı anlamıyorum bir türlü.

bu şerefsizler rize den gelecekler. büyük ihtimal arkalarında ve önlerinde polis ordusu olacak.. eğer bir şey yapılacak kan akıtılacaksa bile bu stada gelmeden olmalı. stad ta yapılacak her olay bize geri dönecektir...

stada varmadan otobüsü rehin alabiliyorsak, bu şerefsizleri bırakın bizi diye yalvartabiliyorsak sıkıntı yok. ama stada girdikten sonra adamlar yine istediklerini alır giderler...

Tuğrul
06.03.2014, 21:03

Şiddet ve holiganlığı teşvik ettiğinin farkında mısın. Üstelik bunu da bir marifetmiş gibi anlatıyorsun.

Öte taraftan umarım duyduğun şeyler gerçek değildir. Anlattıkların doğru ise. O şebekeyi organize eden taraftarlar hiyanet içindedir. Takımı seyircisiz maçla maddi zarara sokmak dışında. Kendilerinin sicilini bozma. Hapse mahkum olma. Stadlara giriş yasağı gibi yaptırımlar gelecektir.

Senin forum yöneticisi olarak daha sorumlu ve sağduyulu yaklaşman lazımken. İnsanları galeyana getiren davranışta bulunmak zannımca kabul edilemez. Bizlere yakışmaz.

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:03
erdoğan demirören'i fırçalayan

yıldırım demirören'i şamaroğanı yapmış mıdır?

Yaşar
06.03.2014, 21:05
Siz ne diyorsunuz beyler? Kendinize gelin yahu. Kan akitmak falan nedir?

mustafa0661
06.03.2014, 21:07

Hangi mahallenin çocuğu bu ah trabzon da olacaktım...! ZOR kullanmak lazım yokmu tanıyan

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:08
Sahaya maytap atma, taş atma, beyaz atlet atma vs.

sahaya taraftarın girmesi

bunlar ileriye dönük kamuoyunda yanlış algı oluşturur.

haklıyken haksız ve sevimsiz duruma düşeriz.

fenerbahçe ile olası ceza öncesi son maç, utanacakları bir eylem yapmalıyız

eylemimiz ONURLU olmalı,

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:10
bülent yıldırım'ın bu maça atanması özellikle art niyet.

hakem maçı tatil etmek için fırsat kollayacak

Yaşar
06.03.2014, 21:10
Yapabiliyorsan 61. Dakikada seyirci stadı terketsin. Sahaya sırtını dönsün. Tepki budur. Kan akitmak falan terördur. Ben terörist değilim.

Alihan Ertürk
06.03.2014, 21:12
Şiddet ve holiganlığı teşvik ettiğinin farkında mısın. Üstelik bunu da bir marifetmiş gibi anlatıyorsun.

Öte taraftan umarım duyduğun şeyler gerçek değildir. Anlattıkların doğru ise. O şebekeyi organize eden taraftarlar hiyanet içindedir. Takımı seyircisiz maçla maddi zarara sokmak dışında. Kendilerinin sicilini bozma. Hapse mahkum olma. Stadlara giriş yasağı gibi yaptırımlar gelecektir.

Senin forum yöneticisi olarak daha sorumlu ve sağduyulu yaklaşman lazımken. İnsanları galeyana getiren davranışta bulunmak zannımca kabul edilemez. Bizlere yakışmaz.

Kendi düşüncelerimi yazıyorum burada, forum yöneticisi olmam düşüncelerimi paylaşamayacağım anlamına gelmez. 'Ben' bu şekilde düşünüyorum, umarım kan akar.

Var mı benim bunları düşünmemi engelleyecek ?

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:13
Yapabiliyorsan 61. Dakikada seyirci stadı terketsin. Sahaya sırtını dönsün. Tepki budur. Kan akitmak falan terördur. Ben terörist değilim.

kimin kanını akıtacaksın?

ve eline ne geçecek

mustafa0661
06.03.2014, 21:13
maç öncesi iyi niyet iyi temenni dilekleri sunarlar ama kimse dinlemiyecek açık ve net 0-3 hükmen galibiyet ama tek ricam fenerbahçe taraftarı gibi devletin ve milleti evlatlarını hedef
Almayın..

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:15
Trabzonspor her türlü eylem ve proteto hakkına sahiptir.

0-3 hükmen yenilgi olasıdır.

bu eylemler arasında şiddet kesinlikle olmamalı

Berke6198
06.03.2014, 21:17
Taraftar olarak tek yapmamız gereken, sesimizin son raddesine kadar susmamak.

Fenerbahçe takımını maçın her dakikasında baskı altına almak. 61. dakikayı inanılmaz bir coşkuyla kutlamamız gerekiyor.

Maçı hükmen kaybetmemize neden olacak kadar büyük taşkınlıklardan kesinlikle uzak durulmalı. Kısacası fenerliler haftalarca rüyalarına girecek bir tribün ve atmosfer görmeliler o gün.

Bülent AKBULUT61
06.03.2014, 21:17
akacak kan damarda durmaz demişler doğru demiş kim dediyse

Ilelioglu
06.03.2014, 21:18

Yapilmasin demiyoruz, birsey yapilacaksa mactan sonra yapilsin veya mactan önce.

Mac oynanirken yapilacak olan hersey onlara hükmen galibiyeti getirir ve daha da baska birsey umurlarinda olmaz. Almak istedikleri bu cünkü.

..

Çağrı Metin
06.03.2014, 21:19
bülent yıldırım'ın bu maça atanması özellikle art niyet.

hakem maçı tatil etmek için fırsat kollayacak

şikecilerin avaz avaz bağırmalarının sonucu bunlar.geçen hafta fazlasıyla meyvesini toplamışlardı.bu hafta da isteyeceklerdir.

Mustafa Ayazoğlu
unutmayın bu alçaklar 1996 yılında 1 taş ile savaş koşulları oluşturarak maçı aldılar

zaten iyi ortamda hiç bir zaman kazanamayacaklarını biliyorlar

gerilim her zaman mağlubiyet getirdi

mağlubiyete rağzıyım artık fenerbahçe maçlarını kazanmanın bir hükmü yok.

ADALET adına iyi bir eylem yapmalıyız tüm dünya bizi konuşmalı.

şiddeti değil şikeyi hırsızlılğı

Tuğrul
erdoğan demirören'i fırçalayan

yıldırım demirören'i şamaroğanı yapmış mıdır?

Demirören'in geçmişten gelen karanlık dosyası var.

Rivayete göre demirören yunan iş adamını öldürüp, mallarına el koymuş.

Demirören halının altına süpürdüğü pislikler bugün ortaya çıkınca hali ile bütün korku etrafını sardı.

Öyle ki Başbakan da zayıf noktasını bulduktan sonra. Devletin gücünü de kullanarak üstünde oterite kurmaktadır.

Dolayısıyla babasının biricik tontonu Yıldırım Demirören'in TFF'si özerk değil siyasi oluşumdur.

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:22
maça hızlı başlayıp 2-0 yaptık mı gerisi gelir coşku ile

taraftarın rolü büyük

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:24
Demirören'in geçmişten gelen karanlık dosyası var.

Rivayete göre demirören yunan iş adamını öldürüp, mallarına el koymuş.

Demirören halının altına süpürdüğü pislikler bugün ortaya çıkınca hali ile bütün korku etrafını sardı.

Öyle ki Başbakan da zayıf noktasını bulduktan sonra. Devletin gücünü de kullanarak üstünde oterite kurmaktadır.

Dolayısıyla babasının biricik tontonu Yıldırım Demirören'in TFF'si özerk değil siyasi oluşumdur.

beyoğlunda kaçak imar izni ile yapı dikti kim izin verdi?

yıldırım demiröreni federasyon başkanı yaparak feneri kim akladı

Sibel
06.03.2014, 21:27
Bence maç çıkışı olay çıkmalı. O şeref yoksunlarına dar olmalı bu şehir.
Ama maç içinde çok aşırılık ben de istemem.
Bunların hiçbirine gerek kalmazdı eğer protesto yapacak yürekten bir yönetimimiz olsaydı.

Alihan Ertürk
06.03.2014, 21:27
Kale arkasında CHP-MHP-AKP ve TFF'ye özel bir pankart da hazırlanmış sanırım.

Ilelioglu
06.03.2014, 21:29
Bu arada; Bu bilet olayi bize tekrar tekrar neyi gösterdi?

Tabii ki Kulübün ne kadar amatörce yönetildigini...

..

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:30
Bence maç çıkışı olay çıkmalı. O şeref yoksunlarına dar olmalı bu şehir.
Ama maç içinde çok aşırılık ben de istemem.
Bunların hiçbirine gerek kalmazdı eğer protesto yapacak yürekten bir yönetimimiz olsaydı.

rakip 20 futbolcu ve 20 yönetici topu topu 40 kişi

25 bin seyirci

çıkışta , öncesinde veya maç esnasında her türlü şiddet eylemi hatalı.

90 dk. içersinden etkili bir eylem şart

ki bizim için en önemli 61.dk

5 dık sürecek şahane bir eylem etkili olabilecek

dünya medyasında yer bulacak bir eylem şart

Ilelioglu
06.03.2014, 21:31

Güzel, ama iceriye sokabilecekmiyiz? Önemli olan bu.

..

Sibel
06.03.2014, 21:31
Çıkacak olası olaylar sonrasında burada "taraftar yüzünden 3 puan.gitti ve ceza aldık" cümleleri okumayız umarım!

mustafa0661
06.03.2014, 21:33
Güzel, ama iceriye sokabilecekmiyiz? Önemli olan bu.

..

Rüşvet versek getirisi çok olcak çünkü :)

Muhteva
06.03.2014, 21:34
Maç bitsin sahadan dışarı çıktıkları an hepsinin topuklarına sıkın 100 yıl unutulmasın böylece kulüpte ceza yemez..

Ne iyi niyeti,ne sağduyusu 3 yıl geçti yetmedi mi çektiklerimiz sabır bir yere kadar..!

Siz böyle sağduyu derseniz ancak babayı alırız..!

Adem Akyüz'
06.03.2014, 21:37
Yalnız karaborsa işi aldı başını gidiyor. Kale arkası 100 liradan satılıyor ki daha maça 4 gün daha var. O zamana kadar fiyatlar ne olur siz düşünün..

Sibel
06.03.2014, 21:38
rakip 20 futbolcu ve 20 yönetici topu topu 40 kişi

25 bin seyirci

çıkışta , öncesinde veya maç esnasında her türlü şiddet eylemi hatalı.

90 dk. içersinden etkili bir eylem şart

ki bizim için en önemli 61.dk

5 dık sürecek şahane bir eylem etkili olabilecek

dünya medyasında yer bulacak bir eylem şart

Taraftarın açacağı hiçbir pankart ya da küçük eylemler hiçbir işe yaramadı yaramaz da.
Yönetim yapacak olduğu protestoyu yapmayınca iş çığrından çıktı.
Olacak her şeyden kesinlikle yönetim sorumludur.

Courage
06.03.2014, 21:39
Şu taraftarımızdaki hırsın 10'da 1'i bizim köpeklerde olsa (Onur ,Olcan, Mustafa ve Bosi hariç) o şerefsizleri PARÇALARIZ!

Mert'
06.03.2014, 21:44
Bugün satan gördüm bende Maraton 100 tl dediler adam biletixten 20 verip almış sanırım gelip 100 e okuttu

Mustafa
06.03.2014, 21:46
Kan akmalı yazan mesajlar dururken kan akmamalı denilen mesajlar siliniyor.Ahh eski BMN ahh

Ilelioglu
06.03.2014, 21:48
şikeciler hakkimizi caldilar, süphesiz en büyük tepkiyi onlara koymamiz gerekiyor, ama bizim tepkimizden nasibini almasi gerekenler sadece onlar mi?

Hakkimizi almamizi engelleyen siyasiler ve tff? "aziz'e haksizlik yapildi" diyen adam(!) bugün Trabzon'da alkislaniyordu, alkislayanlar bizim kadar sevmiyorlar belki Trabzonsporu, belki umurlarinda degil. Peki biz neden yokuz orada? Neden tepki göstermek icin orada degildik?

..

Tuğrul
Şu taraftarımızdaki hırsın 10'da 1'i bizim köpeklerde olsa (Onur ,Olcan, Mustafa ve Bosi hariç) o şerefsizleri PARÇALARIZ!

Futbolcularımızın ne yapabilecekleri aşağı, yukarı belli. Ben olağanüstü birşey beklemiyorum. fener'in deplasman fobisi dışında güvenebileceğimiz bir enstürman yok.

Kaldı ki bu işler salt hırsla, istekle ve mücadele ile olmaz. Karşılacağımız takımın yedeklerinden bile kötü bir takımımız var. Ne kadar isteseler de vereceği katkı bir yere kadar.

Alihan Ertürk
:)))) Olay çıkmasın, kan dökülmesin. Paşa paşa yenip gitsinler bizi.

Koyun olmak bunu gerektirir.

Mustafa
06.03.2014, 21:50

Olay çıkınca 5 atacağız ;)))))))

Alihan Ertürk
06.03.2014, 21:50
Olay çıkınca 5 atacağız ;)))))))

sen bu kadronla fener'e 1 gol zor atarsın, maç her türlü kayıp

ama olay çıkarsa şehrin duruş göstermiş olur. Lahana gibi maç izlemiş olmazsın. ;)))))

Sefaenes
06.03.2014, 21:53
Hakem tarafsiz mac yönetmezse bu mac onun icin son olmali Hakemler adaletli olsun yok biz adalet degil fb koruyacagiz diyeceklerse o mac onun icin son olmali. Iho okadar kabadayi diye geziyor ozaman mactan sonra gerekeni yapar.

Mustafa
06.03.2014, 21:54
sen bu kadronla fener'e 1 gol zor atarsın, maç her türlü kayıp

ama olay çıkarsa şehrin duruş göstermiş olur. Lahana gibi maç izlemiş olmazsın. ;)))))

Lahana gibi maç izlemek ?

Sibel
06.03.2014, 21:54
Olay çıkmaz merak etmeyin.
Statta adam başı 1 polis olur.

Tuğrul
06.03.2014, 21:55

1- Akıtılacak kan, Başbakan'ın şike kararını değiştirecek mi

2- Akıtılacak kan, insanların nasıl hayatını karartacağını hiç düşündün mü

3- Akıtılacak kan, kendi yapmayacağın şiddet eylemini başkanlarının yapmasını istemek çelişki değil midir

Mustafa
06.03.2014, 21:56
Şehri zaten terörist olarak nitelemeye hazır medya için tam kıvamında isteklerde bulunuyorsunuz.Kan aksın futbol teröristi Trabzonspor olsun.

Alihan Ertürk
06.03.2014, 21:57
Lahana gibi maç izlemek ?

Biz seninle niye bir türlü anlaşamıyoruz.. :)

Bu adamlar senin camianın neyi var neyi yok çalan adamlar. Bunlara şiddet göstermeyeceksin de kime göstereceksin? Heee adalet yerini bulsaydı bu konuşmaları yapmıyor olacaktık.. Ama işte ''devlet büyükleri'' sağolsun bu noktaya taşıdı bu insanları.

Ben manyak mıyım. Neden şiddet isteyeyim durup dururken? Ama bu böyle gitmez. Geçen sezonki maçı hatırlayın, sahaya atletler atıldı meşale atıldı ama hiç bir şey olmadı gollerini attılar gittiler. Zarar kime? Bize.

Bu sefer diyorum ki nasıl olsa olay çıkacak. Bari yapmışken adam akıllı karıştırsınlar ortalığı, öyle yada böyle zaten kaybedeceğiz.

Mustafa Ayazoğlu
06.03.2014, 21:58
istenilen

- fenerbahçe kazansın

yöntem

- olay çıksın maç tatil olsun, 0-3

teknik

- Trabzonspor taraftarını tahrik et

Yaşar
06.03.2014, 21:59
Gelinen süreçte en az suçlu olan biz taraftarlar olmamıza rağmen burada söylenen çirkin şeylerin yapılması durumunda sürecin en suçlusu haline geleceğini de düşünün. Trabzonspor taraftarı haklıdır, öyle bir tepki vermelidir ki haklı olmaya devam etmelidir.

Colakoglu
06.03.2014, 22:02
Bu mac cok farkli olacak.

Sibel
06.03.2014, 22:05
Ne olacaksa olsun artık.
Ben yapmam gerekeni yapıp desteğimi verir eve dönerim.
Çıkışta da dua ederim. Bıktım usandım 3 yılda.

Mustafa
06.03.2014, 22:05
Şuan fenerlilerin en çok isteyeceği şey bizim taraftarın sahayı basması ve belki iyice köşeye sıkıştıkları süreçte büyük bir nefes almaları.Haklı olduğumuz dava da haksız duruma düşüyoruz.Gerçi boşa yazıyorum bu mesajda silinir.

Murat Acar
06.03.2014, 22:12
Ne olursa olsun fiziki şiddet TRABZONDA olmamalı.Ama ruhen onları çökertecek bir oluşturmalı.Yönetiminden futbolcusuna malzemecisine kadar futbola lanet olsun dedirtmeli ama bizde okadar çok tribün grubu varki biri A dese öbürü Z diyor.Birlik zamanı bence .Burda kan aksın deyip duracağımıza birlik olup onlara o stadı dar etmeliyiz...

Adem Erdoğan
06.03.2014, 22:21
İnşallah haklıyken haksız duruma düşürecek bir aptallık yapılmaz.

Tuğrul
06.03.2014, 22:26
Taraftarın bilinçlenmesi adına interaktif bir yere sporda şiddet yasası iliştirilmeli.

Sanılanın aksine bu yasa ile birçok kişi cezalandırıldı ve tribünlere girmekten men edildi.

Bu kafa yapısı sürürse yakında stada gidecek seyirci bulamayacağız.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1047&ftxtID=12493

Herkesin okumasında fayda var

Courage
06.03.2014, 22:28
Futbolcularımızın ne yapabilecekleri aşağı, yukarı belli. Ben olağanüstü birşey beklemiyorum. fener'in deplasman fobisi dışında güvenebileceğimiz bir enstürman yok.

Kaldı ki bu işler salt hırsla, istekle ve mücadele ile olmaz. Karşılacağımız takımın yedeklerinden bile kötü bir takımımız var. Ne kadar isteseler de vereceği katkı bir yere kadar.

Yahu babacım siz hiç şikecilerin kaybettikleri maçları izlediniz mi?

Zahmet edip 1-2 saatinizi ayırın. Kazanan takımların kadro kalitesiyle bizimkini bir karşılaştırın sonra konuşalım.

Tolga
06.03.2014, 22:30
Bu zamana kadar kan akıtılmadığı için bu hâlde herşey zaten.Bu ülkenin en başta başbakanı(muhalefeti de dahil) en büyük bölücülüğü yapıyor, bu ülke seni istemiyor ve bunu açık açık gösteriyor. Bu şehir bu takım ve taraftarları üçüncü sınıf insan muamelesi bile görmüyor.Herifler sürekli gazetelerinden saldırıyorlar,televizyonlarından saldırıyorlar.Senin varlığın bize zarar diyorlar açık açık.

Bu ülkenin ne kadarı Türk ? Kaç tane Türk kaldı ? Bu ülke kimin ? Ne üzerine ne amaçla kurulu ? Kim bu topraklar üzerinde yaşayan insanlar ?

Bunların alayı bu ülkeye müstehak.Kan dökülmeli, savaş çıkmalı,ülke parçalanmalı, Allah'ın belasını, cezasını görmeli bu ülke ki adam olabilsin.Gerisi hikaye.

LANGARA
06.03.2014, 22:33
biletix'in internet sitesinden dahi aynı kullanıcı adı ve aynı kredi kartı ile dörtten fazla bilet alınabiliyor. Okuldaki öğretmenler olarak tek kartla sekiz bilet aldık. art niyetli kişilerin bunu ne şekilde kullanabileceğini varın siz düşünün. yazık oluyor Trabzonspor'a

Ibrahim Gaygusuz
06.03.2014, 22:37
Fenerbahceye suanda verebilecegin en buyuk zarar onlari yenmek olur.

Futbolcular bunun bilincinde olmali, taraftar bunu istiyor

Süleyman Baykan
06.03.2014, 22:52
Maçı takıma destek vererek izlemeliyiz taşkınlık yapmadan sahaya yabancı madde atmadan sözlü tepkiler olabilir maç ne zaman intikam maçına döndüyse kaybettik bu açık lakin maç sonu stadyumda mahsur kalmalılar tüm Trabzon üslerine çökmeli televizyondan fb kafilesi saatlerdir stadyumda taraftar stadyumun etrafına boşlatmıyor gibi cümleler duymak istiyorum:D

brnclhn
06.03.2014, 22:53

kesin açtırmazlar bu bir...ikincisi açılırsa da lig tv şerefsizleri göstermez...

brnclhn
06.03.2014, 22:54
biletler bitti deniyo ama hala maratondan bilet alınabiliyo biletixte

Sibel
06.03.2014, 22:59
Düşünsenize Trabzonspor elinde koca bir pankartla sahaya çıkıyor:
"2010-2011'de şampiyonluğumuzu, 7.kupamızı, her türlü maddi manevi geleceğimizi çalıp (T.C. CMahkeme kararı ile kanıtlanmış -Uefa-Cas onaylı) taraftarlarımızın ölümüne dahi yol açan fenerbahçe takımı ile aynı sahada aynı futbolu oynayamayız. Çünkü temiz ve ahlâklı bir futbol istiyoruz"

Sonra tribünün dört yanında çeşitli pankartlar.
Bu güzel ve imkansız hayali de alıp gidiyorum.

brnclhn
06.03.2014, 23:00
maçta önde olursak her türlü tezahüratı yapalım ama maçı tatil edecek bişe yapmayalımm... amaaaaaaaa yine maç kopar geri düşersek kan akıtmak harici herşey olsun maç da tatil olacaksa olsun yeter hazmedemem dahasını... bu kadar haksızlığın üstüne bi de şu şerefsizlere yenilgiyi hazmedememm...

Courage
06.03.2014, 23:01
"2010-2011'de şampiyonluğumuzu, 7.kupamızı, her türlü maddi manevi geleceğimizi çalıp (T.C. CMahkeme kararı ile kanıtlanmış -Uefa-Cas onaylı) taraftarlarımızın ölümüne dahi yol açan fenerbahçe takımı ile aynı sahada aynı futbolu oynayamayız. Çünkü temiz ve ahlâklı bir futbol istiyoruz"

Hakikaten imkansız bir hayal.

Çünkü cümle çok uzun.Pankart yetmez :p

Adem Akyüz'
06.03.2014, 23:02
biletix'in internet sitesinden dahi aynı kullanıcı adı ve aynı kredi kartı ile dörtten fazla bilet alınabiliyor. Okuldaki öğretmenler olarak tek kartla sekiz bilet aldık. art niyetli kişilerin bunu ne şekilde kullanabileceğini varın siz düşünün. yazık oluyor Trabzonspor'a

Aynen, tek kartla 5 bilet aldım bende.. Yeterki elince Tc kimlik numarası olsun.. Hal böyle olunca karaborsacılara gün doğdu tabi..

Sibel
06.03.2014, 23:05

Devam edeyim.
Sonra tribünde inanılmaz bir fenerbahçe tezahüratı.
Sonra Trabzonspor'a alkış. Herkes şaşkın.
Ntv belgesele bağlanıyor, ligtv hemen ekranı reklamla kaplıyor.
Çıkış tüneli kapalı fenerliler çıkamıyor ve bol tezahürata mazur kalıyorlar.
Bizim takım ise gülümsüyor.
Ah ah. İyi geceler.

Sibel
06.03.2014, 23:07
Hakikaten imkansız bir hayal.

Çünkü cümle çok uzun.Pankart yetmez :p

Bu maça çıkarken alınan pankart değil. Kocaman, sahanın yarısı kadar.
:)

sanatik
06.03.2014, 23:13
Fenerbahceye suanda verebilecegin en buyuk zarar onlari yenmek olur.

Futbolcular bunun bilincinde olmali, taraftar bunu istiyor

aynen !!!

Adem Erdoğan
06.03.2014, 23:21
Ne içip giriyorsunuz arkadaş bu foruma

Sufyu_41
06.03.2014, 23:27
Fenerbahçeye en büyük zarar takımımız galip gelmesidir.Şu maçta bari taraftarımız tek yürek,tek ses olsunlar.Diğer maçlardaki gibi olmasın.Bordo mavi şampi.trabzon,ayağa kalkmayan fenerli olsun gibi bağırma olmasın lütfen.Herkez bu maçla yatıp bu maçla kalkıyor,herkez bu maçı bekliyordu.ve 3 kadar kısa bir süre kaldı maca .Ateşli takımını ateşleyen ,top onlardayken ıslıklayan bir taraftar topluluğu olur.Maçta zaten skor 2-0 3-0 oldugunda bana göre maç tatil edilebilir.Traftarlar delirebilir.İnş. böyle şeyler olmaz..Sakin takım hiç oynamasın 90'dakika atsın 1.0 yenelim gene razıyım.Allah utandırmasın...

Adem Erdoğan
06.03.2014, 23:33
Ne içip giriyorsunuz arkadaş bu foruma

Ogün YAZICI
06.03.2014, 23:38
trabzon'da trabzonspor heyecanı yerini fenerbahçe nefretine bıraktı 2011'den sonra...şu maçta alınacak 3 puandan çok fenerbahçe takım otobüsünün trabzon sokaklarında çaresiz kalması sevindirir insanları.malesef durum bu...diyorum ki maç öncesi ve maç sırasında sadece bu şikecileri yenmeye konsantre olalım onlara unutamayacakları acı yaşatalım.maç sonrası stad-havaalanı arası ızdırap olsun onlara...şunu unutmayalım pazartesi yenilirsek yapacağımız her türlü eylem zevkten başka birşey vermeyecek bunlara...ayı volkan'ın avni aker'de organize işler şarkısı çaldığında pis pis sırıttığını bilirim... !

Emirhan Makul
07.03.2014, 00:01
Taraftar maçın kaderi ile oynamazsa, hami adlı sözde teknik adamımız juventus maçında ki kadro yada ona yakın bir kadro ile maça çıkarsa maçı kazanırız.

Taraftar maça direk olay ile başlarsa
Hami adlı sözde teknik adamımız juventusla oynanan 2. maçın kadrosu yada o kadroya yakın bir şekilde çıkarsa
Futbolcular tribün olaylarını görüp "oohhh olaylarda çıktı hiç oynamayalım olay çıktı deriz" çakallığına her türlü gider çünkü futbolcu kadromuz bir iki kişi dışında tam anlamı ile 1980'lerim memur anlayışı ile imansızca yatma peşinde olan pervasız futbolcularla dolu.
Eğer bunlar olursa fener bize 2 farklı skorlarla çatır çatır yener ve efsanevi şekilde geldiği polis ve asker kordonu ile evine paşa paşa geri döner.

Olay çıkacak mı çıkmayacak mı çıkması gerekir mi gerekmez mi konusu hakkında ki yorumum ise.

Havaalanına indikleri anda 5-6 saat boyunca o havaalanından çıkartmayacak şekilde çatışma yapabiliyor musun ?
Bir ihtimal rizeye geçtiler, maç günü şehre girişini engelleyip rizeye oradan da istanbula maçı oynatmadan geri dönmelerini sağlayabiliyor musun ?

Yapabilir misin ? Yapamazsın, kim yaptı bursa yaptı, feribottaa o koskoca beşiktaş dediği camiayı o koskoca taraftarları dediği insanları geri döndürdüler kaldırım söktüler iskenderi kestiği döner bıçağı ile koştular şehre almadılar.

Sen ne yapabilirsin ? Sayıyorum, ağır küfür edersin, çakmak atarsın, meşale yakarsın, torpil patlatırsın, ha birde zekasız şekilde sahaya girersin maç durur yada iptal olur yada saha kapanır maç hükmen olur falan. Hiç biri şehre sokmamak kadar değerli olmaz.

Bu kansızlar bu hırsızlar 3 temmuzdan bu yana bizle olan hiç bir maçını Trabzonda oynamamalıydı, her maç tatil edilmeliydi şehre alınmamalılardı, kim yapardı bursa yapardı kim yapardı istanbul takımları yapardı, kim yapamaz biz yapamayız çünkü bir duruşumuz yok.

O yüzden zerre heyecanım yok bu maçla ilgili, ne olursa olsun.

ihsan candas
07.03.2014, 01:04
top oynayalım top...

Ahmet Öztürk
07.03.2014, 01:31
Kan akip ölü olmadiktan sonra
Şerefsiz fenerbahçe kafilesi canlarini kurtarmak icin kaçacak yer aramadiktan sonra hiç bir eylem işe yaramaz

Allah muhafaza... Candan daha önemli birşey yok.

Karadeniz_37
07.03.2014, 01:40
Arkadaslar bugun chp secim otobusu secimiz kazanirsak kupa Trabzonun diye anos yapmis bu dogrumu vede dogruysa goruntusu varmi.?

Fatih Kuloğlu
07.03.2014, 03:27
Ya yenileceğimizi bile bile geçen hafta ki maçtan beri aklım bu maçta ne yapsam konsantre olamıyorum hep bi köşede bu maç var . Allah yüzümüzü güldürür inşallah.

Kadir Yeter
07.03.2014, 07:42
Stadın Kıyıcığında

Bir, stada bakıyorum bir forumdaki yazılanlara...
Maçın sonunu düşünüyorum...
ve arkasında bırakılan birsürü çöp;
yine, çöpçüler süpürüyor,
geceyarısından sonra kavakmeydan Caddesini...
ardından bırakılan, derin bir sessizlik yine...
sanki, hiç kimse gelmemişçesine...
bak, stad uyuyor yine...
Onbeş günlüğüne!...
İyi geceler.

kadiryeter kadir Yeter.

07 ACI MART 2014 Stadın kıyıcığında bi' yerde.

TRABZONSPOR MAHALLESİ. TRABZON.

Doğan BULAT
07.03.2014, 09:45
Benimde bir hayalim var..

Trübünden taraftar inecek sahaya tutacak bunları tokat manyağı yapacak.. Sahada kim varsa Hakem dahil.. "Hakeminin de federasyonunda Fenerinde " diye diye bunları sahanın ortasında hayatının dayağını atacak..

Ondan sonra yemiişim cezasını :P Bi daha Avni Aker'e gelirken herkes hatim indirecek :D

Yıllar önce Avrupa maçında kendi sahasında oynarken kalecimiz Şenol Güneş'e maçta tekme atan futbolcu ikinci maçta şehirde gezerken bir taraftarımız kafa atmış..

Valla ben eniştemin yalancısıyım ne kadar doğru bilmem :D

Herşey bir yana

Umarım futbolcularımız bu maçın bilincinde olurlar da galip geliriz. Ziraa Fenerin puan kaybetmesi onlara verilecek en büyük ceza..

Mert M.
07.03.2014, 09:46
@Kadir Yeter
Üstadım, yorumlarınızı kimi zaman keyif, kimi zaman hüzünle takip ediyorum. Var olun, daha çok yazınız lütfen.

@Emirhan Makul
Renktaş, ellerine sağlık. Bir çoğumuzun dileğini dile dökmüşsün.

Maça gelince; umarım kazanırız, ama zor!

DEEP BLUE
07.03.2014, 09:51
Son bir kaç sayfayı okudum da, Trabzonspor taraftarının romantizmine hasta oldum. Haklı iken haksız duruma düşecek şeyler yapmayalım diyen arkadaşlar var. Haklıydın da ne aldın? Ne alacağını sanıyorsun? Hak verilmez alınır!!! Dünyanın her tarafı yangın yerine dönmedikçe, hak filan bekleyenler bir de bira açsınlar. Uzun sürecek çünkü...

Bu maçın 35.dakikayı görmesi, benim Trabzon algımı temelinden sarsacak. Bunu bilir, bunu söylerim. Koyduk mu diyen Avarel Volkan'ın maç sonundaki alaycı demeçlerini görebiliyorum şimdiden. Helva gibi, gelip gitsinler öyle mi!!! Bu emek hırsızlarını şehre sokmak bile başlı başına bir kabul kriteri iken, efendi efendi maç oynayıp gitmelerine seyirci kalmak ihanetin daniskasıdır! Kimse bize insanlık dersi, adamlık dersi, hak hukuk dersi vermesin! Alacağımız kadar ders aldık, şimdi ders verme zamanı!

DEEP BLUE
07.03.2014, 09:53
Arkadaslar bugun chp secim otobusu secimiz kazanirsak kupa Trabzonun diye anos yapmis bu dogrumu vede dogruysa goruntusu varmi.?

Buna inanma ihtimaliniz olduğunu düşünmek istemem şahsen.

Yiğit Gayretli
07.03.2014, 10:04
Buna inanma ihtimaliniz olduğunu düşünmek istemem şahsen.

Buna inanmaktan ziyade, siyasilerin ne denli "Asene, Nesrin Topkapı, Tanyeli" karışımı bir şey olduklarını göstermek amaçlı yazılmış bence.

Doğan BULAT
07.03.2014, 10:12

Çok merak ediyorum Trabzon'da Trabzonspor olmasaydı bu insanlar ne yapacaktı?

Trabzonspor üzerinden siyaset yapmak nedir ya?

Madem öyle Kılıçdaroğlu çıksın desin "Fener şike yapmıştır Kupa Trabzonsporundur" o zaman inanalım..

YEMEZ...

B.AKDEMİR
07.03.2014, 10:24
Emre,volkan ve selçuk denen 3 insan müsvettesi sebebiyle bu maçı neredeyse izlemek bile istemiyorum.Biz ekran başında dayanamıyoruz, tribünde ki taraftara Allah sabır versin.Yenmekten ziyade yenilmemekte önemli çünkü sahamızda şikebahçeyle oyadığımız maçlarda atmosfer genelde aleyhimize oluyor.Trabzon valiliğinin tavrı da özellikle şb maçlarından önce binlerce polisin görevlendirilmesi Trabzonsporlular için ayrı bir talihsizlik ve hayal kırıklığı bence.En erken zaman da bu konu ile ilgili de yönetim birşeyler yapmalı.

Ahmet Kuru
07.03.2014, 10:27
Taraftar maçın kaderi ile oynamazsa, hami adlı sözde teknik adamımız juventus maçında ki kadro yada ona yakın bir kadro ile maça çıkarsa maçı kazanırız.

Taraftar maça direk olay ile başlarsa
Hami adlı sözde teknik adamımız juventusla oynanan 2. maçın kadrosu yada o kadroya yakın bir şekilde çıkarsa
Futbolcular tribün olaylarını görüp "oohhh olaylarda çıktı hiç oynamayalım olay çıktı deriz" çakallığına her türlü gider çünkü futbolcu kadromuz bir iki kişi dışında tam anlamı ile 1980'lerim memur anlayışı ile imansızca yatma peşinde olan pervasız futbolcularla dolu.
Eğer bunlar olursa fener bize 2 farklı skorlarla çatır çatır yener ve efsanevi şekilde geldiği polis ve asker kordonu ile evine paşa paşa geri döner.

Olay çıkacak mı çıkmayacak mı çıkması gerekir mi gerekmez mi konusu hakkında ki yorumum ise.

Havaalanına indikleri anda 5-6 saat boyunca o havaalanından çıkartmayacak şekilde çatışma yapabiliyor musun ?
Bir ihtimal rizeye geçtiler, maç günü şehre girişini engelleyip rizeye oradan da istanbula maçı oynatmadan geri dönmelerini sağlayabiliyor musun ?

Yapabilir misin ? Yapamazsın, kim yaptı bursa yaptı, feribottaa o koskoca beşiktaş dediği camiayı o koskoca taraftarları dediği insanları geri döndürdüler kaldırım söktüler iskenderi kestiği döner bıçağı ile koştular şehre almadılar.

Sen ne yapabilirsin ? Sayıyorum, ağır küfür edersin, çakmak atarsın, meşale yakarsın, torpil patlatırsın, ha birde zekasız şekilde sahaya girersin maç durur yada iptal olur yada saha kapanır maç hükmen olur falan. Hiç biri şehre sokmamak kadar değerli olmaz.

Bu kansızlar bu hırsızlar 3 temmuzdan bu yana bizle olan hiç bir maçını Trabzonda oynamamalıydı, her maç tatil edilmeliydi şehre alınmamalılardı, kim yapardı bursa yapardı kim yapardı istanbul takımları yapardı, kim yapamaz biz yapamayız çünkü bir duruşumuz yok.

O yüzden zerre heyecanım yok bu maçla ilgili, ne olursa olsun.

Ne kadar meraklısınız bizden olan birine böyle hakaret etmeye yahu...

''Hami adlı sözde teknik adamımız '' peh peh...
başında göğe ermiştir şimdi senin Emirhan...

samway
07.03.2014, 10:27
zıçmısım şikebahcesıne kımse kusura bakmıcak o kadıkoyde yapılanları unutamıcaz hıc kusura bakmasınlar baskanımıza (maalesef bızım baskanımız!!) saldırdılar oyuncular saha ıcınde saldırdı bızde çiçek verıcez heeee sız o cıceklerı alın 8 mart dunya kadınlar gununde annenıze sevgılınıze verın p.tesı de taşlanın sopalanın gun sevgı gunu deıl .

Pınar G.
07.03.2014, 10:28
Sadece 2011'de canımızdan can gitmedi.Daha nice çalınan şampiyonluklarımız ardından verdiğimiz canlar var.Bunu derinden hisseden insanlar olarak 'kan aksın,onlardan da can gitsin.' demeyi mücadelemize yakıştıramıyorum.
Unutmayın.!
Dün onlar yakıp yıkarken,sokaklara zarar verirken,polise tekne atarken biz taraftarımızla,ONUR'lu mücadelemizle gurur duyduk.Diyeceksiniz ki,yandaş medya yine onları görmezden geldi,kahraman ilan etti.Bizse 'vatan haini,terörist' ilan edildik.Satılmış kalemlerin sözleri bizi umutsuzluğa düşürmesiz,aksine mücadele gücümüze güç katsın.
Ülkemizde malum süreç gösterdi ki 'hak verilmez,alınır.!'
Ama bu demek değil ki illegal yollarla,yakıp yıkarak,hukuksuzca saldırmak.
Unutma Trabzonsporlu.!
Senin takımın haramilerin saltanatını yıktı,futbolda devrim yaptı.
Sen Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor'unu sevdin
Sen Şenol Güneş gibi bir efsanenin Trabzonspor'una tutuldun
'Gitmeliyim,Trabzonspor beni çağırıyor.' Sözünü hatırla ve tribünde takımına yakışanı yap.Sonuç ne olursa olsun alkışla,90 dakika susma.
Futbolcular sahada,sen tribünde OYNA DİK OYNA.!

polatmu
07.03.2014, 10:35
kaybetme olasılığımızın yüksek olduğu bu maçta ki zaten sürünüyoruz! taraftarın unutulmayacak; siyasilere futbolu yönetenlere "bu olayı biz bu noktaya getirdik" dedirtecek her türlü eylemi gönül rahatlığıyla izlerim... sonuçlarının da benim gözümde hiçbir önemi yok bu takıma bu taraftara daha ne yapacaklar ne yapabilirler!!!

bordolumavi
07.03.2014, 10:37

bızde bu soyledıklerını yapabılecek yonetım ve taraftar grubu yok bu soyledıgın sadece hayallerımızde kalır

halil ibo
07.03.2014, 10:48
Ben hala maça atanan tetikçi de kaldım !

"Bülent Yıldırım'ın kararlarının yanlış olduğunu Oğuz Sarvan bilmiyor mu? Herkesi memnun ederek düzen devam ettirilmeye çalışılıyor"Şenol Güneş
''Bülent Yıldırım; Trabzonspor'un şampiyonluğunun alındığı dönem başroldeki aktörlerden biridir. Bunu kimse inkar edemez.''Altuğ Atalay.

Bu maç tamamlanamayacak ve yine horlanan,aşağılanan Trabzonsporlu ve Trabzon olacak.O yüzden en iyisi Emirhan Makul'un dediği gibi şikecileri onun yataklığını yapan İstanbul basınını şehre sokmamak.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 10:48
Bu maçı alacağuz uşaklar
TS-fb maçları hep heyecanlı olmuştur
İçime doğar benim
Emre GÜRAL da rahatsızlanmasa iyi olacaktı ama Olcan'umuz var, yeter şikecilere
3-0 diyorsam 3-0

duyurukcu
07.03.2014, 10:52
valla ne yapılacaksa maçtan sonra yapılmalı bu adileri en az sabaha kadar Trabzondan Çıkarmamak lazım

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 10:57
Ben hala maça atanan tetikçi de kaldım !

"Bülent Yıldırım'ın kararlarının yanlış olduğunu Oğuz Sarvan bilmiyor mu? Herkesi memnun ederek düzen devam ettirilmeye çalışılıyor"Şenol Güneş
''Bülent Yıldırım; Trabzonspor'un şampiyonluğunun alındığı dönem başroldeki aktörlerden biridir. Bunu kimse inkar edemez.''Altuğ Atalay.

Bu maç tamamlanamayacak ve yine horlanan,aşağılanan Trabzonsporlu ve Trabzon olacak.O yüzden en iyisi Emirhan Makul'un dediği gibi şikecileri onun yataklığını yapan İstanbul basınını şehre sokmamak.

2010-2011

satılmışşehir-TS maçında Mustafa YUMLU'nun 45. dakikadaki nizami golünü vermeyen tetikçi
Allah taraftara sabır versin
Şu şikeci hakemler Kadıköy'de etki altında kalıyorsa (özellikle C.ÇAKIR) biz de etki altına alalım, ıslık ve tezahüratlarla

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 10:59
İstanbul basını AVNİ AKER'E GİRMESİN.
Şikecibasın DIŞARI! diye maç öncesi bağıralım
LİGTV DIŞARI!

artvints
07.03.2014, 11:00
2010-2011

satılmışşehir-TS maçında Mustafa YUMLU'nun 45. dakikadaki nizami golünü vermeyen tetikçi
Allah taraftara sabır versin
Şu şikeci hakemler Kadıköy'de etki altında kalıyorsa (özellikle C.ÇAKIR) biz de etki altına alalım, ıslık ve tezahüratlarla

o golün hiç konuşulmaması, tartışılmaması daha acıdır.faul deyip geçtiler bilirkişiler, biz de nasıl faul diye dövünüp durduk tabi.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 11:04
Bu mücadele mezara kadar sürecek.
50 yıl da geçse 100 yıl da geçse ki o kadar uzun sürmeyecek
2010-2011 şampiyonluğumuzun tescili için kalbimiz kuruyana kadar mücadeleye devam.

grigandalf1967
07.03.2014, 11:13
......federasyon ......... hakemler diyorum.

Efsane-1967
07.03.2014, 12:22
Bizim maclara neden hic Baris Simsek atanmiyor ? Simdi Trabzonlu diye buyuk ihtimal Trabzonsporlu diye bizim maclara vermiyorlar diyelim.
Simdi biz nerden bilelim Cuneyt Cakir, Bulent Yildirim, Yunus Yildirim vs. hangi takimin tuttugunu ? Bizanslardan birini tutmalari kesinde , hangisini tutugunu cogu zaman bilemeyiz.
Bildigimiz sey , bu hakemler bizanslarlarin maclarini bir cogunu yonetiklerini . Yani tutugu takimin maclarini yonetebiliyorlar.

yatmaztara
07.03.2014, 14:16
emre güralın sağlık sorunu olmasaydı bir golü vardı :(

a.fındıkoğlu
07.03.2014, 14:23
zokora-colman-bourceanu uclusu birlikte oynamali

artvints
07.03.2014, 14:34
colman, bourceanu özer de olabilir, yeter ki dirençli olsun.malouda adrian, özer den bir tanesi oynasın, üçü birden değil.

AhmetG.
07.03.2014, 14:43
Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Henri(mecbur)

En ideal kadro hiç macera aramaya gerek yok.
Hocalar bunu neden goremez anlamam.

Fatih Öztürk
07.03.2014, 14:45
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut,Yusuf,Bourceanu,Zokora ,Adrian,Olcan,Özer,Malouda.

Adnan Mollasalihoğlu
07.03.2014, 14:49

Valla ne yalan söyleyeyim şu sığır çöp bidonu Henrique ve Janko malıyla oynayacağıma bu kadroyla çıkarım daha iyi !

Fatih Birinci
07.03.2014, 14:52

Süper kadro

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 15:27
BU MAÇA İLGİNİN BÜYÜK OLMASI
şikebahçeye olan öfke ve nefretin artarak devam ettiğinin aleni göstergesi
3 YILDIR HAKLI ŞAMPİYONLUĞU TESCİL EDİLMEYEN BİR CAMİA
karşısında ise TS SEVDALILARININ sevinçlerini, özlemlerini ve geleceğini çalmış bir camia
BEN BİLE HER GEÇEN GÜN DELİRİYORUM.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2014, 15:35
Bunlar şerefsiz, ahlaksız, arlanmaz, utanmaz
Lağıma düştüler hala temiziz diyorlar
Bile bile yapıyorlar
O KUPA TRABZONSPOR'A GELECEK VE O GÜN İNŞALLAH TRABZON SOKAKLARINDA BİR KUPADAN ÖTE ADALETİN GÜCÜNÜN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLAYACAĞIZ.
Tayyip Bey'e rağmen O KUPA GELECEK.
ÇÜNKÜ UEFA VE TÜRK MAHKEMELERİNE GÖRE ŞAMPİYON TRABZONSPOR, ÖTESİ YOK. SADECE TESCİLİ UZATILIYOR ÜLKEMİZDE.

Samet Türkmen
07.03.2014, 15:41
3 yıldır hakkın olan kupayı saçma sapan stratejilerden dolayı alama,hatta elinden kaçacak duruma getir,bu işin açıkça kapanmasını isteyen UEFA'dan hâla medet um, aptal kadronu revize etmeyip bir tane forvet alma,İHO'yu destekle,futbol cahili MRA'yı hoca san sonra çık fenere söv. Juventus'a elen fenere söv, ligde dandik takımlara kaybet fenere söv zart zurt. Komik ve ezik oluyor. Adamların anasına söv,ezan okununca sus. "Müslüman ve muhafazakar şehir"

Trabzonsporlu taraftarlar önce boş olan kafalarını biraz doldursun bu yeter.

Ayrıca şurada hâla kadro kurmaya çalışanları görüyorum,sesli gülüyorum. Bir insanın Trabzonspor'a aidiyet hissetmemesi için her türlü saçmalık var Trabzon'da ve Trabzonspor'da. Ailenizle arakadaşınızla güzelce gezmek varken bu saçmalık uğruna ekran karşısına oturtturmayın kendiniz bence. Lafım +24 yaşlar için. Diğerleri ergenlikten çıkana kadar bunları anlamaz.

Ayrıca Hami Mandıralı'yı kaç sene teknik direktör olarak izlediniz de saygısızca konuşuyorsunuz ? Hep internetin suçu ; Beyninde çalışan en fazla 1 tane hücre olan adamlar gelmiş şuraya abuk sabuk şeyler yazıyor. Futbol nedir desen cevap alamazsın.

Emirhan Makul
07.03.2014, 15:45
Maç akşamı kullanmak için digitürk play şifresi olan var mı ? Maçı internetten izlemek istiyorum, eğer maçı dışarda izleyecen yada stada gidecek olan varsa şifresini bir akşamlık verirse çok memnun olurum, teşekkürler.

artvints
07.03.2014, 16:02
Maç akşamı kullanmak için digitürk play şifresi olan var mı ? Maçı internetten izlemek istiyorum, eğer maçı dışarda izleyecen yada stada gidecek olan varsa şifresini bir akşamlık verirse çok memnun olurum, teşekkürler.

var ama vermem :D

İskender Çakmak
07.03.2014, 16:12
kimse kusura bakmasın bu maç için sakin falan olamam. Soğukkanlı da davranamam. İlk maçın cezasını çekmeliler.

Yiğit Gayretli
07.03.2014, 16:19

Benim var; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919541040#post1919541040

Mehmet Cihan Kocaman
07.03.2014, 16:23
Karaborsaya inat VIP'den biletimizi aldık. Sadece VIP kaldı zaten.

Ogün YAZICI
07.03.2014, 16:23
emre'nin üzücü durumu sahaya da yansıyacak gibi.janko henrique ikilisinin birlikte 18'e alınmayacağı düşünülürse 18 kişilik kadroda tek forvetimiz olacak...ayrıca 8 yabancıdan kadro dışı kalacak ilk isim janko olsa ikincisi kim olacak ? adrian ? malouda ? malouda'yı bırakamazsın krize dönüşür.adrian'ı bırakırsan tamamen kaybedersin.

FC-ST-PAULI-61
07.03.2014, 16:31
sikecilerle futbol macina cikiyorsak basketci janko oynamasin.Henriquede halen trabzon sehrinden kovulmamis.
Forvetsiz cikalim daha iyi.

koxha
07.03.2014, 16:41
Emre çarşamba forumda kahve içiyordu. Bir sıkıntısı yoktu. Kahve çarpıntı yapmıştır bence :) Hem geçen seneki Giray Kaçar olayını doktorlar abartmış kendi açıklaması öyle. Bnce Hami hoca Emre olsaydı da Henrikoylan başlıyacaktı yine. Malouda yı formsuz oynatmasından sonra her şey bekliyorum valla.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samway
07.03.2014, 16:55
emre'nin üzücü durumu sahaya da yansıyacak gibi.janko henrique ikilisinin birlikte 18'e alınmayacağı düşünülürse 18 kişilik kadroda tek forvetimiz olacak...ayrıca 8 yabancıdan kadro dışı kalacak ilk isim janko olsa ikincisi kim olacak ? adrian ? malouda ? malouda'yı bırakamazsın krize dönüşür.adrian'ı bırakırsan tamamen kaybedersin.

niye şahin k varya super golcu

zafercalikoglu
07.03.2014, 17:13
herhalde ilk defa stadımız dolacak :)
hayırlısı olur inşallah...

Joacivil
07.03.2014, 17:32
http://www.manset61.com/sahaya-roket-attilar-295v.htm

Ben böyle birşeyler düşünüyorum :D :D :D

meseco
07.03.2014, 17:39
Arkadaşlar lütfen duyarlı olalım ve karaborsa bilet satanları polise şikayet edelim. En azından bedava bilet alırsınız :)

Samet Türkmen
07.03.2014, 17:47
Bir yerlerden haberler duydum da, güya bazı taraftar grupları İHO'dan bedava bilet istemiş.İHO vermediği için bu maçta olay çıkarmayı plânlıyorlarmış. İhtimal vermesem de bilin ki muhtemel bir olay şike için değil bedava bilet alınamadığı için İHO'ya karşı olacak.

Siz hâla bu gruplarla birlik beraberlikten bahsedip uyumaya devam edin.

Trabzon'dakilerin kafasını biz çok iyi anlıyoruz da onlar Trabzonspor'un sömürü kapısı olmadığını anlamıyor.

Mert'
07.03.2014, 18:12
Malesef kadromuz şikecilerin kadrosunun yarısı kadar falan yetenekte. Galibiyet beklemiyorum beraberlik iyidir açık konuşmak gerekirse.

Sibel
07.03.2014, 18:22
herhalde ilk defa stadımız dolacak :)
hayırlısı olur inşallah...

Bu sezon 5-6 kez tam doldu stat.

Mesut
07.03.2014, 18:41
Nasıl ağırlandıysak öyle ağırlansın.

dağlıca61
07.03.2014, 18:44
Arkadaşlar lütfen duyarlı olalım ve karaborsa bilet satanları polise şikayet edelim. En azından bedava bilet alırsınız :)

e-bilet uygulamasının 14 Nisan 2014 tarihinde başlaması ile karaborsa bilet dönemi sona erecek ya en çok buna seviniyorum.

Hasan Habip Özbay
07.03.2014, 19:48
Pazartesi olması gerçekten çok kötü oldu ama alıştık artık.Üzerimizde oynanan o kadar oyundan sonra bu beni hiç şaşırtmadı.Ne olursa olsun hep destek tam destek!

Oğuzhan
07.03.2014, 20:14
eskiden umutlanırdım Fenerbahçe maçları için yenilirdik hiç umudum yok bir sürpriz olabilir :D

Burçak
07.03.2014, 20:17
http://www.manset61.com/sahaya-roket-attilar-295v.htm

Ben böyle birşeyler düşünüyorum :D :D :D

bu nerede satılıyor :D

Alihan Ertürk
07.03.2014, 20:24
bu nerede satılıyor :D

Efsane bir şeymiş ama gerçekten.. :)

Zafer Fidan
07.03.2014, 20:45
Roket süpermis gercekten. Kötü kötü fantaziler kuruyorum :D Volkanin veya Emrenin ... neyse susuyorum.

Burçak
07.03.2014, 20:45
AvniAker SeniÇağırıyor Şikebahçe

https://pbs.twimg.com/media/BiJRXhjCIAAUhjM.png
https://pbs.twimg.com/media/BiJRVu9IQAA6f0V.jpg:large

bordolumavi
07.03.2014, 21:08

Şaşkın bakkal delıkanlısı silçuk hamam oğlanı volken trabzonda sızı yaglı kazığa oturtacaklar gelin bakalım evlatlarım

bordo08
07.03.2014, 21:20
3 temmuz 2011 den itibaren bu lig meşru değildir..Bu hırsızların hala bu ligde olması ve bizim sahamızda küfür eder gibi sırıta sırıta karşımıza çıkması en büyük hakarettir..H.z ömeri adaletini dilinden düşürmeyenler ülkede birlik olmuş hırsıza kol kanat geriyor..Maç filan umrumda değil adalet yoksa anarşi olsun istiyorum...

bahadır2561
07.03.2014, 21:36

Gelin bakalim sahte kabadayilar

Ogün YAZICI
07.03.2014, 21:39

şu volkan adisini görüp içi içini yemeyen bizden değildir.

Bayraktaroğlu
07.03.2014, 21:46
gelin şerefsizler gelin Trabzon sizi bekliyor

sasort
07.03.2014, 22:09
hangi iki yabancı kadro dışı kalmalı

bosigwa
adrian
colman
alex
malouda
janko
henrique
zokora

8. yabancı aklıma gelmedi en sonunda buldum zokora

bence biri zokora olması lazım ama ikinci kim olmalı kararsızım sizce

malouda olabilir emre de yokmuş

janko henrique olmalı bence

hangisi olsun derseniz hiç farketmez al birini vur ötekine

sasort
07.03.2014, 22:15
arkadaşlar bu jankoyu anladıysam arap olayım

ya bir adam takında hiç varlık gösteremezde

milli takımda her maç gol atar mı

biz bu adamdan neden fayda sağlayamıyoruz

henrique yerine bu adamda ısrar edilmeli bence bu sene

FC-ST-PAULI-61
07.03.2014, 22:19
zokora icin bu Macta nasil oynamasin diyen olabilir,asil bu Macta oynamali.Büyük Maclarda büyü oynamistir.
Bu Macta orta sahada Colman,Zokora,Alexle baslamiliyiz.Emre belesogluna pas yapma özgürlügünü vermemeliyiz.
Futbol Düsmani Henriquede kesinlikle oynamamali.1000 tane Sans verildi,kocaman bir sifir.
Janko desen oda robot,bizde olmaz.Forvete Olcani almaliyiz bu mac,yusuf sol beke yardim ediyor,sikecilerin sag kanada güclü.
Malouda hazir degil.
Bu Mac icin ideal onbir bana göre.

------------------------onur---------------------
bosingwa---yumlu-----------aykut-----------akbas---
-----------------------zokora-------------------------
özer---------Alex-------------colman----------yusuf---------
------------------------olcan-------------------------------------

Anıl C
07.03.2014, 22:31
arkadaşlar bu jankoyu anladıysam arap olayım

ya bir adam takında hiç varlık gösteremezde

milli takımda her maç gol atar mı

biz bu adamdan neden fayda sağlayamıyoruz

henrique yerine bu adamda ısrar edilmeli bence bu sene

Jankonun atacagi goller belli
Artik ya kayseriye attigi gibi kale cizgisi onunde topla bulusturucan ya da yaptigin ortada kaleciyle karsi karsiya olacak
Iste 1-2 sezon oynadigi sezonlarin ekmegini yiyo hala
Yani bi cardozo performansi beklemek artik hata

Adem Akyüz'
07.03.2014, 22:57
Bunun önüne geçecek kimse yok mu? Adamın BMW'si var ama karaborsa bilet satıyor.. Ve bunun gibi onlarca var sosyal medyada.. Vali balkonlara polis koydurmak dışında başka ne işe yarar ? https://pbs.twimg.com/media/BiJwG33CEAAEPIn.jpg

sasort
07.03.2014, 23:28
Jankonun atacagi goller belli
Artik ya kayseriye attigi gibi kale cizgisi onunde topla bulusturucan ya da yaptigin ortada kaleciyle karsi karsiya olacak
Iste 1-2 sezon oynadigi sezonlarin ekmegini yiyo hala
Yani bi cardozo performansi beklemek artik hata

sende diyorsun ya kayseriye attığı golden bahsediyorsun

orda henrique de vardı janko için onuda atsın artık diyoruz

henrique kaçırdı o topu

bence henrique yerine janko oynamalı

olcan forvet fikri de ilginç

ama tutmaz ya

Anıl C
07.03.2014, 23:30
sende diyorsun ya kayseriye attığı golden bahsediyorsun

orda henrique de vardı janko için onuda atsın artık diyoruz

henrique kaçırdı o topu

bence henrique yerine janko oynamalı

olcan forvet fikri de ilginç

ama tutmaz ya

Canim artik henriquenin varligi etkisiz eleman misali
Bence de janko oynamali

Öznur61
07.03.2014, 23:43
Bunun önüne geçecek kimse yok mu? Adamın BMW'si var ama karaborsa bilet satıyor.. Ve bunun gibi onlarca var sosyal medyada.. Vali balkonlara polis koydurmak dışında başka ne işe yarar ? https://pbs.twimg.com/media/BiJwG33CEAAEPIn.jpg

Altındaki BMW'yi o şekilde almış demek ki.

Allah hepsinin cezasını versin.Taraftarız diye geçiniyolar bunlar !

Mert M.
07.03.2014, 23:45
Umarım pazartesi gecesi maç sonunda ülke gerçeklerinin kokuşmuşluklarını sezinlemeyiz; umarım tertemiz yüreklerin enginlere sığmaz heybetiyle gurur duyduğumuz bir gece olur o gece, umarım!

Burçak
08.03.2014, 00:18
https://pbs.twimg.com/media/BiJ7UtMIAAEdxom.jpg:large

Sorsan en büyük Trabzonsporludurlar.
Fırsatını buldu mu adamın kanını emerler..
nasıl Trabzonsporlu bunlar?

Karaborsa İhbar ‏@Karaborsaihbar

Ogün YAZICI
08.03.2014, 00:23
ben avni aker'de ilk kez böyle bir şey görüyorum.maça 2 gün var ve vıp biletleri bile tükendi.karaborsacılar iyice b.kunu çıkardı ...

Ilelioglu
08.03.2014, 00:24

Volkan ve Selcuk; Unutmadik...

..

Adem Akyüz'
08.03.2014, 00:36
Daha önce defalarca Fb maçı oynandı bu şehirde. 1461 - Fener maçında 5 TL ve 10 TL olan biletlerde bile böyle olmamıştı.. Bu yönetimin ilk Fb maçı ve yönetim özellikle bu maç için Konya'ya seyirci istemedi.. Yönetim yine birilerinin işini gördü mü acaba diye düşünmeden edemiyorum..

Alihan Ertürk
08.03.2014, 00:37
Emin olun bu işi yapanlar Trabzon'daki tribün gruplarından başkası değil. Allah hepsinin belasını versin.

Mehmet Mangan
08.03.2014, 00:40
Trabzonspor'un alt yapısında oynayan bir çocuk bile karaborsa yapıyorsa gerisini siz düşünün.

selcuk
08.03.2014, 00:40

bu ali bkts bmn üyesi degilmiydi

bmnden sutlansinda bmn den karaborsaya cevabini vermis olsun

dağlıca61
08.03.2014, 00:46
ben avni aker'de ilk kez böyle bir şey görüyorum.maça 2 gün var ve vıp biletleri bile tükendi.karaborsacılar iyice b.kunu çıkardı ...

yönetimin organizasyondaki başarısıdır, karaborsa biletler binlerce şikecinin eline geçer o stadyumu doldurursalar şaşırmayın çünkü bilet karaborsada para onlarda,

Ogün YAZICI
almasın kimse şu kan emicilerden bilet arkadaş.staddaki 50-100 kişilik boşluk sıkıntı olmaz.belki bu karaktersizler adam olur...

Burçak
Zamanında BMN de yöneticilik yaparken şehir dışında ki arkadaşlarımızın aldığı toplu biletlerden üzerimizde çok olurdu..
O biletleri özenle seçmeye çalıştığımız ihtiyaçlı kişilere vermeye çalışırdık.
Onların yüzünde ki mutluluğu gördüğümüzde BMN de o biletleri alıp bize teslim edenlerin yerine gururlanırdık.
Allah bizlere nasip etmesin karaborsadan gelecek parayı.
Vijdan yoksa her naneyi yer insan..
Aynı renklerin peşinde gidiyoruz sorsan.. Ama çıkarının peşine gidenler hiç te az değilmiş..
Karaborsadan gelecek parayla evine nasıl ekmek götürür bir insan?

Ufuk
08.03.2014, 00:50

sınırsız bilet :alkış:

Fatih Özkan
08.03.2014, 00:51

Bekliyoruz ulan!
Bekliyoruz!

Anıl C
08.03.2014, 00:58
biletlerde alan kisinin tc kimlik numarasi yer almadikca bu duzen degismez
ancak bu duzeni ve karaborsaya canak tutan mevcut yonetimi alasagi edecegiz!!!