PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

cakalkerem
03.03.2014, 21:20
Adamlar her turlu cinligi yapacaklardir...oyunu cirkeflestireceklerdir oyuna gelmemek tezgaha gelmemek lazim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öznur61
03.03.2014, 21:23
Gelsinler bakalım o soysuzlar stada, görücez neler olacak.. :)

muratt
03.03.2014, 21:26
3 Temmuz'dan beri hiç yendik mi feneri ?
Yani şikeci ama her maç da bizi evire çevire yeniyorlar. Oyuncuların hiç mi zoruna gitmiyor bu durum ?
Bizim takımın aslında eksik yönü bu işte. Ruh. Oyun içindeki isyankar ruh. Onur var ama oyunun dışında kaleci olduğu için. Fatih Tekke gibi, Gökdeniz gibi, bizde oynarken Burak-Selçuk gibi isyan eden, savaşan ve mağlubiyeti Kabul etmeyen ruh.
Bizim eksik olan şey bu.
Christian'da, Emre'de hatta konuyla alakası olmayan Kuyt'ta Sow'da bile bu hırs var, bizim Zokora'da, Olcan'da, ne biliyim Henrique'de felan yok.
O yüzden malesef diyorum. Maçı izlerken bu bilinçle izlersek, maç sonunda buralarda birbirimize küfür etmez, tüm haftayı da kendimize zehir etmeyiz. Yapacak birşey yok.

sanatik
03.03.2014, 21:46
Fener hükmen galip.

Maç sona ererse şaşırırım !

Volkan ve Emre hastanelik.

Birde Fener ile en erken eğer geri süperlige NORMAL bir şekilde şike mike (RTE yardım mardım) yapmadan dönebilirlerse 2016/2017 sezonunda TEKRAR karşılaşabileceğiz !!!

Kupada denkgelmessek tabiii :)

Enes Ünal Kaya
03.03.2014, 21:57
İHO nun son maçı olabilir..

çok gergin bir ortam olacak bu sefer

gerek fb maçı olması nedeniyle gerekse İho ya olan tepkiler nedeniyle çok kıritik

Faruk BERBER
03.03.2014, 22:14
Bourceanu-Zokora-Colman bu üçlü harici intihar olur.

mehmet83
03.03.2014, 22:35
Onur
Bosi Mustafa Aykut Mustafa a.
Zokora
Colman Bource
Olcan Ozer
Emre
Oyunun gidisatina gore Zokora ya da Colmani cikartip Maloudayi ya da Adriani Emreye yakin oynatiriz. Kontrollu baslamamiz lazim. Bilincsiz saldirirsak yarim saatte fisimizi cekerler. Sabirli ve kontrollu oyun bizim lehimize olur.

Ilelioglu
03.03.2014, 22:37
Buradaki mesajlarin cogunu hayretler icerisinde okudum. Yahu onlarin canini en cok ne yakar? Puan kaybi...

O zaman Taraftarlar olarak ilk görevimiz takima muhtesem bir destek verip bunu saglamak.

Ikinci görevimiz ise burada herkesin arzu ettigi sey zaten, tabii benimde. Ama son düdügü beklemek sart, hükmen galibiyet bizim degil onlarin isine gelir.

Mac bittikten sonra herkes istedigini yapabilir. Soyunma odasina kadar bile girebilirsiniz, sorun yok. ;) Keske bende orada olsaydim :)

..

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2014, 22:39
kadro kurmaya ne gerek

fenerde onur yine yok,

Trabzonspor'un en büyük kozu ONUR

Mert Acar
03.03.2014, 22:55
Istenmeyen olaylar yasansin istiyorum

Ilelioglu
03.03.2014, 22:59
Istenmeyen olaylar yasansin istiyorum

Mactan sonra yasansin :) Hükmen galip gelmelerini icime sindiremem. Mac boyu sakin olup takima destek olmaliyiz, son düdükle birilikte herkes istedigini yapsin. Protokol orada soyunma odalari orada.

..

Kadir Yeter
03.03.2014, 23:05
Tavsilere bakılırsa, bayan ve çocuklara bedâva maç seyrettireceksiniz... Siz bilirsiniz!

Sicilden bahsederken, kendi sicilimizi korumamız gerektiğine dikkat çekmek isterim:
Evinize, hırsızlık yapmak için giren hırsızı bile yaralama hakkınız yok... yeni kânun öyle diyormuş.

kadiryeter

Sibel
03.03.2014, 23:05
Bakalım kaç tank polis gelecek.
İlk sene polisle izledik maçı. İkinci sene emniyet tezahüratlara bile karıştı.
Beş kişiye bir polis. Dışarda 500 metreye çember. Biber gazı.
Gerçi fenerli emniyet müdürü gitti bakalım ne olur.

Kaan
03.03.2014, 23:13
Onur'la Volkan yan yana antrenmanlarda... Beğenmedim bu görüntüyü ben.

Cafer Bulur
03.03.2014, 23:14
Buradaki mesajlarin cogunu hayretler icerisinde okudum. Yahu onlarin canini en cok ne yakar? Puan kaybi...

O zaman Taraftarlar olarak ilk görevimiz takima muhtesem bir destek verip bunu saglamak.

Ikinci görevimiz ise burada herkesin arzu ettigi sey zaten, tabii benimde. Ama son düdügü beklemek sart, hükmen galibiyet bizim degil onlarin isine gelir.

Mac bittikten sonra herkes istedigini yapabilir. Soyunma odasina kadar bile girebilirsiniz, sorun yok. ;) Keske bende orada olsaydim :)

..

Taraftar takimi desteklemeyecek,sb ye küfür etmekle ve oyunun akisini kesmekle mesgul olacak ve her zaman oldugu gibi takima zarar verecek ve maci kaybedecegiz bunu tahmin etmek zor degil.

Burçak
03.03.2014, 23:18
şike çocuğu bunun hesabını vereceksin

http://www.akicihaber.com/images/haberler/terim_volkan_ve_onuru_uyardi_h22405.jpg

Sibel
03.03.2014, 23:20
Öyle deme Burçak abi. Sakin olmak lazım.:rolleyes:

kudu_61
03.03.2014, 23:27
Haftaya da elazığ a gidiyoruz çok sıkıntılı haftalar bizi bekliyor ve erciyes - elazığ kazanıyor bir de sahamız kapanır her maçı deplasmanda oynar ve bu deplasman istatislerimizle neler olur düşünemiyorum korkutucu

bu maçı ölümüne kazanmalıyız

6Şafak Aydın1
03.03.2014, 23:33
Haftaya da elazığ a gidiyoruz çok sıkıntılı haftalar bizi bekliyor ve erciyes - elazığ kazanıyor bir de sahamız kapanır her maçı deplasmanda oynar ve bu deplasman istatislerimizle neler olur düşünemiyorum korkutucu

bu maçı ölümüne kazanmalıyız

kimin umrunda. yeterki vurup kiralim. zararla oturalim.

dağlıca61
03.03.2014, 23:36
bu maçı kazanmak yetmez, hem kazanmalı hemde ceza almamalıyız ki taraflı futbol camiasının beklentilerini bir kez daha boşa çıkartalım, camiamızla bir kez daha gurur duyalım.

DEEP BLUE
03.03.2014, 23:36
şike çocuğu bunun hesabını vereceksin

http://www.akicihaber.com/images/haberler/terim_volkan_ve_onuru_uyardi_h22405.jpg
Ulan bu hint tanrısı kılıklı piçin resmini koymayın buraya! Şerefsizim, dünyada hiç yazılmamış küfürlere yardım ve yataklık ediyorsunuz bilmeden... Bunun doğduğu taksinin arka koltuğunu imal eden fabrikanın temelini atan ustanın elindeki mala, buna girsin...

dağlıca61
03.03.2014, 23:44
bu taraftarın tek ama tek görevi yaygaracı İstanbul basınına inat küfürsüz ve centilmence takımına destek vermektir.Avni Aker tribünlerini hınca hınç doldurup fb yi yendiğimiz zaman zaten onlara cezanın alasını vermiş olacağız.Ayrıca bu şekilde bir davranışla Başkan İHO da ''TRABZONSPOR TARAFTARI CENTİLMENDİR KÜFÜR ETMEZ'' mesajı ile utandıracağız.

Süleyman Baykan
04.03.2014, 00:24
Ulan bu hint tanrısı kılıklı piçin resmini koymayın buraya! Şerefsizim, dünyada hiç yazılmamış küfürlere yardım ve yataklık ediyorsunuz bilmeden... Bunun doğduğu taksinin arka koltuğunu imal eden fabrikanın temelini atan ustanın elindeki mala, buna girsin...

Abi forumda bayan renkdaşlarımızda var böyle şeyler yazmayın bende sinir oluyorum volkan ayısını görünce.

Maçta müthiş destek vermeliyiz maçı kazanmalı ve onları soyunma odası koridorlarına sokmamalıyız sahada mahsur kalmalılar en güzeli bu olur herşey maç bitince olmalı.:)

truva28
04.03.2014, 01:01
bir şekilde bunlara çelme takılmalı,illa galibiyet şart değil

Erman Aydın
04.03.2014, 01:19
-----------------onur------------------
bosingwa-----mustafa----aykut----akbaş
------------------zokora-----------------
--------bourcenau------------------------
----------------------colman-----------
----özer--------------------------olcan--
----------------emre----------------------

AhmetG.
04.03.2014, 01:19
Allah aşkına HOCAAAA şu kadroyu çıkarmak çok mu zor?

Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Emre

Bu kadro ya bu kadro ile hangi takım olursa olsun başa baş oynarız.
Yedekler: Edriyn-Henrige-Malu
Alternatif: Akbaş-Gökhan-Caner

haylaz
04.03.2014, 01:23
----------Onur
Bosingwa Mustafa aykut m.akbas
-----Alex colman zokorra
Olcan ------------------ozer
----------maluda---------
Bu kadro bence bizi macta oyunda tutacaktir bu forvet gorunen yeteneksizlere inat maluda ilerde daha cok is yapar

Adem Akyüz'
04.03.2014, 01:24

Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Emre

direk hükmen mağlubiyet, yedekteki yabancı futbolculardan birini çıkaralım :D

AhmetG.
04.03.2014, 01:30
direk hükmen mağlubiyet, yedekteki yabancı futbolculardan birini çıkaralım :D

:D:D tamam tamam vurmayın hemen maluyu çıkaralım:):)

Fatih Öztürk
04.03.2014, 01:33
Bu macta Adriana tahammül ederim Colmana edemem arkadas.3 senedir takımı sabote etmekten baska bir ise yaradığı yok.herkesten once bu adam kadro disi birakilmali.

AhmetG.
04.03.2014, 01:40
bülent yıldırım bu maça verilirse işimiz var.
Şuan erciyes maçını izledim de bedava penaltılar çalmış.
Bu şikeciler kendini yere atmayı sever.

uemit
04.03.2014, 01:51

Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Emre

harbi bu mac icin en doru kadro genelde de zokora icin soner yada gölhani koysak super olur

kalavara
04.03.2014, 02:32

Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Emre

sol bek konusu soru işareti olmak kaydıyla çıkabileceğimiz en doğru kadro bu olur!
MRA bu takım ofansif oynayamaz diye diye gitti,haklıydı da. çünkü öndeki oyuncuların defansif anlamda sıfır, santraforun top tutamıyor, stoperlerin beklerin bomba, sen ofansif oynayacam diyorsun, maymun ederler adamı!

carolo
04.03.2014, 03:50
Onur
bosingwa-yumlu-aykut-xxxxxx
colman-zokora-bourceanu
olcan-ozer
emre

oynasin! Yenilirsekde bari en iyi dizilisle yenilelim allah korusun forvete Janko Henrique veya Colman'i keserse agir soverim!

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2014, 08:03
AL ŞU MAÇI TRABZON'UM
ŞİKECİLERİ AVNİ AKER'E GÖM.

tahriklere başladı köpekler
yok siyah forma giyeceğiz
yok İHO feneri şampiyon yapmamak için elimizden geleni yapacağız demişmiş (dün canlı yayında Faik ÇETİNER'e bağlandı. Araştıyoruz . Bunlar alçakça işler. Ben böyle birşey söylemedim. Ortamı germek isteyerek nemalanmak isteyenlerin işi dedi).
taraftarımız çok dikkatli olmalı.
1996'da da Ali ŞEN köpeği şehri böyle ayak oyunlarıyla germişti.
sahada kazanalım, eze eze çakalım. 3-0

Fatih Öztürk
04.03.2014, 09:26
Bu maç Emre'nin maçı olacak.2 tane çakar.kolay kolay skor tahmininde bulunmam.2-0 yada 3-1 alacaz maçı.

Hami hoca takımı mental olarak çok iyi hazırlıyormuş.orta saha hakimiyetini elimize alalım şikebahçeye unutamayacakları bir ders veririz.Bourceanu bekleneni verecektirde Zokora'nın Torino'daki Juventus maçındaki oyununu oynaması lazım.Adrian'dan pek fazla haz etmesemde bu maç için biçilmiş kaftandır.

angraf
04.03.2014, 09:41
Taraftarın gücünü gösterme vaktidir herkese beyaz mont falan versinler. TEMİZ ŞAMPİYON TRABZONSPOR pankartları asılmalı arkaya. Ve antreman malzemelerinede 2010-2011 Şampiyonu yazılmalı.

Aydın Danış
04.03.2014, 09:53
Taraftarın gücünü gösterme vaktidir herkese beyaz mont falan versinler. TEMİZ ŞAMPİYON TRABZONSPOR pankartları asılmalı arkaya. Ve antreman malzemelerinede 2010-2011 Şampiyonu yazılmalı.

Bu dediklerin muhteşem olurda bunu yapacak yönetim bizde varmı? Bu soru çok önemli ? :eek:

angraf
04.03.2014, 09:56
Bu dediklerin muhteşem olurda bunu yapacak yönetim bizde varmı? Bu soru çok önemli ? :eek:

Antreman formalarına yapıştırma yaptırılabilir kimse de buna birşey diyemez. Beyaz mont olayı ise çok basit bence yani yapabilmek gerek bunları.

Aydın Danış
04.03.2014, 09:58
Antreman formalarına yapıştırma yaptırılabilir kimse de buna birşey diyemez. Beyaz mont olayı ise çok basit bence yani yapabilmek gerek bunları.

Bunlar çok basit ve etkili şeyler tamam ama...

Bunu yapacak yönetim yok bizde onu söylüyorum bende :confused:

angraf
04.03.2014, 10:00
Bunlar çok basit ve etkili şeyler tamam ama...

Bunu yapacak yönetim yok bizde onu söylüyorum bende :confused:

Az kaldı 6 gün sonra göreceğiz :D

Aydın Danış
04.03.2014, 10:04
Az kaldı 6 gün sonra göreceğiz :D

İnşallah yaparlar öyle bir yüreklilik ama ben zannetmiyorum :)

uzzun
04.03.2014, 10:14
bu sefer olacak !!! o kadar

a.fındıkoğlu
04.03.2014, 10:17
arkadaşlar bilet satışa çıktı mı taraftar karta mı çıkacak sadece

duyurukcu
04.03.2014, 10:33
bu maç kabul edelim etmeyelim Haminin son şansı yenilirsek hami Trabzonsporda hocalık hayallerine veda edecektir..

toksoy61
04.03.2014, 10:34
fb her türlü ts yi yener. kimse boşuna ümitlere kapılmasın. bari adam gibi anlamlı protestolar olsun

gurur6134
04.03.2014, 10:41
Onur
bosingwa-yumlu-aykut-xxxxxx
colman-zokora-bourceanu
olcan-ozer
emre

oynasin! Yenilirsekde bari en iyi dizilisle yenilelim allah korusun forvete Janko Henrique veya Colman'i keserse agir soverim!
Zokoro oynasinki orta sahayi gecemeyelim diye..la zokoroyi 18e alan alex geldikden sonra hoca falan degildir..jankoya kantenjan acilsin..

aaahmet61
04.03.2014, 10:47
yenileceğiz ama skoru tahmin edemiyorum.

Mert M.
04.03.2014, 11:06
Umarım Zokora oynamaz; oynayacaksa da haklı olduğu konumda 2 sene önce yaşananları silmiştir kafasından. Motivasyonuna ister istemez zarar verecektir hatırladıkça. Karşısındaki insan değil çünkü.
Colman'ın bu takımda artık bir işinin kalmadığını düşünüyorum.
Gerçi geriye kim kalıyor, kimi oynatacaksın? O da bir problem!
Umarım hakkımızda hayırlısı olur, kısmetse kazanırız.

Fatih Öztürk
04.03.2014, 11:09
yenileceğiz ama skoru tahmin edemiyorum.

Sen sus Ahmet :)

aaahmet61
04.03.2014, 11:19
Sen sus Ahmet :)

susamıyoruz maalesef .sevgili hacin ve takımı sahada bir senedir susma görevini laiki ile yerine getiriyor .

Fatih Öztürk
04.03.2014, 11:21
susamıyoruz maalesef .sevgili hacin ve takımı sahada bir senedir susma görevini laiki ile yerine getiriyor .

Ama ama Avrupada başarı var :D

Fatih Öztürk
04.03.2014, 11:26
Eveeeeeett.şimdi zurnanın zurt dediği yerdeyiz.Avni Akerde bunların analarını ......... farz oldu.görelim bakalım sizin adaletinizmi bizim adaletimizmi hırsız başbakan.

Aydın Danış
04.03.2014, 12:05
Acaba diyorum çalışdığım ajansda meşaleleri yakıp yabancı cisim atmaya bizim patrondanmı başlasam :) nede olsa fenevli mustahak anasını satayım :)

ceday99
04.03.2014, 12:21
bence bu maça çıkmayalım.

sasort
04.03.2014, 12:38
arkadaşlar neden bir maçtan kötü sonuç çıkınca ertesi günü transfer haberleri çıkıyor

şimdi de ishak çıktı

haber doğruysa gs ve biz talepte bulunmuşuz ,

3 me istemişler

gerçekse bizim avrupadan alabileceğimiz en iyi topçu sol bek yani geçmişe bakıyorum

emerson cech o kadar para verdik oynadıkları oyun yaptıkları fayda ortada

3 ME hemen verelim alalım ishakı hem de uzun süre faydalanacağımız topçumuz olur

sasort
04.03.2014, 12:54
malouda ayrıca geri vites yapmış tepkim kendime diyormuş

hadi öyle olsun bakalım ha şöyle yola gelsinler

bence daha kendini toplayana kadar eğer futbol oynamak istiyorsa memur performansı ile olmaz

biraz yedek kalmalı bence külübede oturmalı

yani bu külüp ona amade değil

kadro yazayım son olarak

..........................................onur.... ......................................

bosigwa............aykut.....................musta fa...............mustafa

..............................colman..........alex ..................................

olcan............................................. ..................................özer

............................................adrian .......................................

.............................................emre. ......................................

kadroya yazdığım isimlerden ne yapacağı belli olmayan iki topçu var biri colman biri adrian

hangisi oyundan düşerse kanada yusuf alınır

orta sahaya özer çekilir

berki oyuna sonradan malouda alınabilir

en iyi kadro bence bu olur

sasort
04.03.2014, 12:55

bence daha kendini toplayana kadar eğer futbol oynamak istiyorsa memur performansı ile olmaz

kadro yazayım son olarak

..........................................onur.... ......................................

..............................colman..........alex ..................................

olcan............................................. ..................................özer

............................................adrian .......................................

.............................................emre. ......................................

kadroya yazdığım isimlerden ne yapacağı belli olmayan iki topçu var biri colman biri adrian

orta sahaya özer çekilir

duyurukcu
04.03.2014, 13:27
yusuf kesinlikle oynamalı gökhan gönülün hakkından tek o geliyor..lakin ben yine maloudanın oynayacağını düşünüyorum..

sasort
04.03.2014, 13:29
gelecek sene için ise ben

tüm takımı gönderelim de yeni kadro kuralım

ben tam olarak katılmıyorum çünkü

yabancıları da gönderelim desek bu adamları göndermez bize maliyeti oluyor ki bir de topçu alacaz berki de tutmayacak

bütçemizde ortada bunlar dan iyisini alamayacaz

ha şimdi bunlardan kurtulalım desek avrupada nerde işi bitmiş maloudalar var toplayacaklar

2.5 me havada uçacak ama sonuç sahada savaşan topçu yok

bence hepsi olmasada bazı yabancıların gitmesi elzem

başta henrique-janko-bamba-zokora- ve maloudada kendisini toplamasa onuda gönderebiliriz 2.5 me az para değil

serdar gürler de bence o katkıyı yapar

4 veya 5 topçu yazdım

bunların yerine bence 2 tane yabancı alsak bize yeter

biri defans biri forvet

sol bek :ishak bize yeter de artar bile

defans : bambayı satıp gelecek sene başarı istiyorsak en az forvet kalitesinde defans şart

forvet: artık bir forvet al be hacı kim olduğu fark etmez umrumda değil gol atsın yok nefes alsın yeter :) şakası bir tarafa sadece gol atma değil oyun içinde olan geriye gelip pas alıp veren adam lazım ( akhisarın forveti bence bize uyar) istemem cisse misse alacakları da yok zaten

şağ açık : haminin istediği yabancı bir topçu vardı bence bizim işimizi görür ama ligden serdar gürler de olur ama serdar gürler kararında bizde yusuf ta var

orta saha : soner gökhan colman özer alex şu an 5 adam var bence ama bize lüks gibi geliyor ama kaliteli bir orta saha alınsa tasından yenmez

4 tane takviye şart bence

ama alınırsa bir orta saha ve janko henrique giderse tek emre kalıyor
bir forvet daha alınmalı bence 3 forvet trabzon gibi takıma çok değil bence

Bud Spencer
04.03.2014, 13:38
onur
bosingwa Mustafa aykut Mustafa
olcan colman bourceanu yusuf
Özer
emre

yedekler: zeki, zeki, Adrian, Henrique, gökhan, soner, caner

kadro disi: zokora, malouda, janko
sakat: kadir, bamba

bu kadronun haricinde baska birsey Kabul edememmmm

Dip.Ing.Mag.
04.03.2014, 14:39

kadro yazayım son olarak

orta sahaya özer çekilir

bu kadro intihar olur! adrianla baslanmaz bu maca!

------------------onur----------------
bosi---yumlu-----aykut------yusuf
olcan-----colman---alex---malouda
-------------özer------------------
--------emre-----------------------

bana kalsa cift forvet oynayalim ama bu hoca da o cesaret yok

Gurpas
04.03.2014, 14:43
bizim takımdan bi cacık olmaz. gömün gitsin

Hakan Yeşilyurt
04.03.2014, 17:25
bende gitmeyi düşünüyorum bu maça ama hala bir karar veremedim.

sasort
04.03.2014, 18:44
arkadaşlar umutsuz olmak yoköç

bu takım taraftarıyla başarılar elde etmiş

t0araftar olarak desteğe devam edelim bence .çok zor olsada

sasort
04.03.2014, 18:46
yakın olan rendaşlardaN ricam takımı yanlız bırakmasınlar

sasort
04.03.2014, 18:47
yakın olan rendaşlardaN ricam takımı yanlız bırakmasınlar

TurnaSuyu
04.03.2014, 19:05
Şehrin Valisinin açıklamaları ibret verici! Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Ufuk
04.03.2014, 19:05
bu kadro intihar olur! adrianla baslanmaz bu maca!

------------------onur----------------
bosi---yumlu-----aykut------yusuf
olcan-----colman---alex---malouda
-------------özer------------------
--------emre-----------------------

bana kalsa cift forvet oynayalim ama bu hoca da o cesaret yok

Adrian intihar olur deyip maloudayi yazmakda ilginç bence.

Hakan
04.03.2014, 19:12
Adrian intihar olur deyip maloudayi yazmakda ilginç bence.

Maloudaya kurban olun siz.Malouda varken Adrian'ın esamesi okunamaz

dağlıca61
04.03.2014, 19:16
trabzonspor taraftarına sadece takımı sabote etmeye ve zarar vermeye yönelik kavga, küfür mesajları hiç yakışmıyor, biz yapıcı bir tavır sergileyelim, ben Trabzon'da bu maçtan sonra seyircisiz maç oynanmasını istemiyorum, 2014-2015 sezonunda tıpkı f.b gibi Avrupa kupaları dışında kalmak istemiyorsak, haklı olduğumuz bu davada haksız duruma düşmek istemiyorsak TRABZONSPOR' a tam destek, sonuna kadar destek verelim, ağzını açarak aç kurtlar gibi olay çıkartmamızı bekleyen ve manşetlerini şimdiden hazırlayan yandaş medyaya bir ders daha verelim.

Tayfun Aydın
04.03.2014, 19:21
Benim kadrom
-------------Onur--------------
Bossingwa----------Mustafa--------Aykut------Kadir(Mustafa Akbaş)

Olcan--------Colman----------Alex---------Malouda

----------------Özer--------------------

-------------------Emre----------------

Hocanın muhtemel kadrosu

-----------Onur-------------
Bossingwa--------Mustafa-----------Aykut-------Kadir(Mustafa Akbaş)

Olcan-------------Zokora----------Colman(Alex)-----------Malouda

-------------------Adrian----------------------------------

-------------------------Emre--------------------

marcusjava
04.03.2014, 19:31
Onur

Bosingwa- Mustafa

olcan-colman-zokora-özer-adrian-malouda-yusuf

emre

benim kadrom da bu. 6-4 filan yeniliriz, 4-0 yenilmekten iyidir.

yatmaztara
04.03.2014, 19:36
Şans eseri berabere kalabilirsek, şikebahçe net pozisyonları cömertce harcarlarsa yani bize bu iyiliği yaparlarsa çok güzel bir akşam geçirmiş olurum. Bana bu cümleyi kurduran trabzonspor'u yöneten zihniyetlere en içten iyi dileklerimi sunuyorum!

Sibel
04.03.2014, 19:38
Biz de fenerli validen kurtulduk diyorduk.
Yenisi daha betermiş.
Yazıklar olsun. Yazıklar olsun. Yazıklar olsun.

dağlıca61
04.03.2014, 19:38
öncelikle maç oynanmadan kazanılmaz, takımına güvenmeyen taraftarda lütfen maça gitmesin, siz bilmiyormusunuz trabzonspor 'un özelliğidir zoru başarmak, güçlü olanları alt etmek, temiz futbol adına yapması gerekeni yapmak.

A. Aydın
04.03.2014, 19:45
Benim kadrom;

Zokora.........alex
..............colman............
Adrian....................olcan
....,,,,,..........emre.......::.....

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

brnclhn
04.03.2014, 19:46
trabzonspor taraftarına sadece takımı sabote etmeye ve zarar vermeye yönelik kavga, küfür mesajları hiç yakışmıyor, biz yapıcı bir tavır sergileyelim, ben Trabzon'da bu maçtan sonra seyircisiz maç oynanmasını istemiyorum, 2014-2015 sezonunda tıpkı f.b gibi Avrupa kupaları dışında kalmak istemiyorsak, haklı olduğumuz bu davada haksız duruma düşmek istemiyorsak TRABZONSPOR' a tam destek, sonuna kadar destek verelim, ağzını açarak aç kurtlar gibi olay çıkartmamızı bekleyen ve manşetlerini şimdiden hazırlayan yandaş medyaya bir ders daha verelim.

öle olmuyo iştee ne yazık ki...tamam seyircisiz oynamak hiç iyi diil..ama sessiz kaldıkça, ortam gerilmezse o stattan kuzu gibi çıkmak olmuyo, insan hazmedemiyo bunca şeyden sonra bi patlama yaşanıyo ister istemez.o yüzden trabzondaki taraftarı da anlayın...o medya denilen şerefsiz grup hiç bi şekilde ders almıyo bizi haklı çıkarmıyo nasılsa hep haksız biziz....

Sibel
04.03.2014, 19:51
....

TSemih61
04.03.2014, 19:55
Zokora ve Malouda'yı ne diye kadroya yazıyorsunuz anlamadım. Zokora futbol dışında her şeyi yapabilir Malouda ise bitmiş zaten.

Sibel
04.03.2014, 20:11
Her şeylerini çaldığınız bu insanlardan ne istiyorsunuz ne?
Balkona polis koyacakmış ! Bu nasıl bir kışkırtma, bu nasıl bir oyun!
Bu kadar yaptığınız yetmedi mi? Bu şehirde hergün acı içinde nefes alan bu insanların hakkından ne yapacaksınız?
Yatacak yeriniz yok! Trabzon'a yapıştırmaya çalıştığınız her şey sizi bulur inşallah.
Gözyaşlarımız zehir olup içinize akar inşallah!
Öbür dünyada iki elim yakanizda olacak!

Adem Akyüz'
04.03.2014, 20:13
Vali açıklamalarıyla 1996'daki gibi bir ortam yaratmaya çalışıyor. Daha 2. Günden medyadaki haberler ( siyah forma, rizede kalacaklar, yargıtay davayı yeniden ele alıyor ) şimdi de valinin açıklamaları..

cakalkerem
04.03.2014, 20:19
yine gizliler çalışmaya başlamış...yine milleti gazlayacaklar....başımızı yakacaklar

Ufuk
04.03.2014, 20:20
Maloudaya kurban olun siz.Malouda varken Adrian'ın esamesi okunamaz

Maloudanin geçen hafta oynadığı futbolu zeki oynamaz. Aldığı her topu yanlış oynadı. Formunu yakalayamadi sakatliktan sonra. 11 başlaması risk bence. He adrian başlasın demiyorum zokora alex colman kilit..

iso_4939
04.03.2014, 20:21
bu kadar tahrikten sonra olaylar patlayacak sonra paralel devlet yaptı bu işi olacak.terörist trabzon dıye gazeteler boy boy yazarlar.

iso_4939
04.03.2014, 20:32
aslında sahaya cıkacakssın taraftarlar,gazetecıler protokol,polis,yani anlayacagınız herkes tam hazır hakem düdügü calınca.
bizim futbolcuların tümü sahayı terkedecekler...alın size futbol tarıhının en mukemmel protestosu........
sonra bır acıklama vereceksın ben boyle serefsız,onursuz,namussuz şikeci bır takımla oynamaktan utanc duyarım.hükmen maglup kabul edin..
hayalı bıle mukemmel.

cakalkerem
04.03.2014, 20:36
kado olarak yetersiziz lakin oynamadan maç kazanılmıyor...şikecilerin en kolay deplasmanı olmayalım yeter....adamlara istediğini vermeyelim

FC-ST-PAULI-61
04.03.2014, 20:38
Maci kaybedersek sikeciler dayak yerse sasirmam.Veya Hakem.Kimki bu sikecilerde Sampiyonlugumuzu caliyorlar ?
Zokora,Colman,Alex bu üclüyle cikmamiz cok önemli.Ilerdede Emrenin oynamasi cok önemli.
Bunlar olursa ve Hakem herzamanki gibi serefsizlik yapmazsa yeneriz sikecileri.

Mehmet BAL
04.03.2014, 20:42
Bmn istanbul beraber izlemek için org. Yapıcak mı?

Emre ÖZTÜRK
04.03.2014, 20:49
Şikecilerin maça kontrollü başlayacağı düşüncesindeyim.Bizimde buna aynı şekilde karşılık vermemiz gerekir.O yüzden Zokora,Alex,Colman üçlüsü mutlaka yan yana olmalı.Zaman daraldıkça şikeciler mecburen risk almak zorundalar hele ki son 15 dakikaya eşitlikle girersek.Emre ile bu dakikaya kadar oynayabiliriz.Daha sonra kontraya daha yatkın olan Henrique ve Yusuf oyuna girebilir.Herkes vuralım kıralım üç puan alalım ezici baskı kuralım diye istiyor ama malesef takımımız bu güçte değil.Sonu hüsran olmasın.Allah yardımcımız olsun bu hırsızlara karşı.Özellikle yan toplardan pozisyonlar bulabiliriz

cakalkerem
04.03.2014, 21:19
taraftar gruplarımız hala yetersiz...çok iyi organize olunmalı

Alper Calik
04.03.2014, 21:30
Defalarca söyledik bunu.
Aynen b unun yapılması lazım.

aslında sahaya cıkacakssın taraftarlar,gazetecıler protokol,polis,yani anlayacagınız herkes tam hazır hakem düdügü calınca.
bizim futbolcuların tümü sahayı terkedecekler...alın size futbol tarıhının en mukemmel protestosu........
sonra bır acıklama vereceksın ben boyle serefsız,onursuz,namussuz şikeci bır takımla oynamaktan utanc duyarım.hükmen maglup kabul edin..
hayalı bıle mukemmel.

arifberkay
04.03.2014, 21:33
o polisi git ananın evinin balkonuna koy karaktersiz

Kadir Yeter
04.03.2014, 21:57
HAKLI OLDUĞUMUZ YERDE, HAKSIZLIĞA DÜŞMEK İÇİN ÖĞÜTLER...

TRABZONSPOR'U KURANLAR DA BÖYLE Mİ, KAZANDI BUNCA TÜZEL ASÂLETİ?...

MARATON TRİBÜNÜNÜN ÇATISI, BÖYLE DÜŞÜNENLERCE SÖKÜLÜP HURDACIYA VERİLDİ İDİ... TÜRK İŞ: YAP- YIK ÖYLE Mİ!?.

Bu bizim Forum yönetimi nerede?... düşünce hürriyeti bu mu?.. isyâna teşviğe dâvet olur mu?...

kadiryeter Kadir Yeter.
04.3.2014 TRABZON. Stadın hağucuğunda...

tp://forum.bordomavi.net/
sayfa:14

bordolumavi
04.03.2014, 22:08
Vali ne demis aciklamalarini nerde okuya bilirim ark lar

gurur6134
04.03.2014, 22:15
Padisahindan almistir talimati vali...o polisleri kimin evinin balkonuna koycan izin vercekmi la millet..sen degil7ceddiniz gelse fenevi kurtaramazsiniz elimizden..

Sibel
04.03.2014, 22:31
Balkona polis koyacağına içinize biraz vicdan koyun!

Hürgün Aygün
04.03.2014, 22:36
Ortamı iyice germeye başladılar şimdiden. Bunlar saha dışında kazanmaya çok alışmışlar. İnşallah bu sefer gereken cevabı sahada verebiliriz diyeceğim ama çok zor..

ccd6167
04.03.2014, 22:37
https://www.youtube.com/watch?v=JcrzX613egI&feature=c4-overview&list=UUntET7GeA4i6BZLIODeRIrA

61 baha
04.03.2014, 22:39
Bilet fiyatları ve satışa cıkacagı tarih hakkında bilgisi olan var mı

Adem Akyüz'
04.03.2014, 22:43
Bilet fiyatları ve satışa cıkacagı tarih hakkında bilgisi olan var mı

Kale Arkası 10 TL
Maraton 20 TL
Kapalı kenar 50 TL
Kapalı orta 60 TL

Yarın taraftar kartı olanlara satış başlıyor. Genel satış ise perşembe günü başlayacak..

Sibel
04.03.2014, 22:45
Adalet neredeysen çık dışarı çıkkkkkkkkkkkkkkkk!

Berke6198
04.03.2014, 23:02
Biletler gerçekten çok ucuz.

Kasım BEKTAŞ
04.03.2014, 23:29
Vali Öz, konuyla ilgili açıklamasında gerekirse evlerin balkonlarına güvenlik güçleri yerleştireceklerini belirterek herkesi sağ duyulu olmaya çağırdı. Vali Öz, "Fenerbahçe maçıyla ilgili valilik olarak tedbirlerimizi alacağız. Gerekirse evlerin balkonlarına güvenlik güçlerimizi yerleştireceğiz. Maçın gergin bir ortamda geçmemesi için ilgili tüm kesimlerle bir araya gelerek ortamı yumuşatma adına girişimlerimiz olacak. Ancak her şey kafada bitiyor. Eğer insanımızın kafasına olay çıkarmayı koymuşsa bunu önleme adına fazla bir şey yapamazsınız. Biz de valilik olarak bu konudaki gerekli tüm tedbirlerimizi alacağız" dedi.

diyor vali bey

insanımız kafasına olay çıkarmayı koymuşsa bu önleme adına fazla bir şey yapamazsınız
ama biz balkona güvenlik güçlerini koyalım bir kaç kişiyi keskin nişancı ile indirelim beeeelki?

yahu devlet adamı vali olmuş bir şahıs bu kafa yapısıyla yönetim yapıyorsa vay bu memleketin haline, vay.

Dip.Ing.Mag.
04.03.2014, 23:30
Kupamız çalındıktan sonraki ilk şikecilerle karşılaşmamızda yapacaktık protestonun âlâsını! Maç başlayınca oyuncular terk edeceklerdi sahayı! Ama nerdeee! Neresinden bakarsak bakalım, tutarsak tutalım amatörlük akıyor her yerimizden belki de tarihimizdeki ilk profesyonel ruha sahip bir başkan gelecekti (m. Usta) adama demedik bırakmadık!!!

Bu maça gelince ne mi olacak adamlar gelecekler ellerini kollarını sallayarak bizi yenip gidecekler! Ardından ise başkan tv lere bağlanıp şike mike paydaş maydaş diyecek ve biz de helal olsun deyip alkışlayacağız... Sonrası mı yine hüsran...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Sibel
04.03.2014, 23:31
Provakasyon yapıyor. Kışkırtma.
Emri almış!

Emre GÜRDAL
04.03.2014, 23:33
Babam dioki fnerbahcenin en rahat deplasmani olur....3 atar dio kayinpederle konustum uzulecksin gelme dio...3 atar bize fb dio ne diyim ben simdi?

Samet Yildirim
04.03.2014, 23:34
Allahin izniyle insallah kazanacagiz...

Adem Erdoğan
04.03.2014, 23:40
Şike olayından sonra şikecilerle ilk defa maç yapıyoruz sanki arkadaş, valinin yaptığı düpedüz provokasyon.

Samet Yildirim
04.03.2014, 23:45
Kadir sakat yok...Mustafa Akbas sol bek ? Büyük risk..Gökhan Günül de bindirecegini düsünürsek bana mantikli gelmiyor..

-----------------Onur-----------
Bosi-------Zokora----Musti---Aykut
------------Alex---Colman-------
---Olcan-------Adrian-----Özer---
---------------Emre-------------

Yedekler: Fatih, Caner, Mustafa Akbas, Soner, Malouda, Yusuf, Sahin

fb yi önce caner ve gökhani kesmeliyiz bunu sagladiginiz zaman zaten cok rahatliyorsunuz...

Özer ve Olcan bu tempolari var sorun olmaz...Malouda zaten sakatliktan sonra baya yetersiz asla oynamamali...

Adrian zaten sike yaparacasina oynasa bile bu takimda ilk 11 de olmali...tartismasiz bir konu...maclar ortada zaten...

Kuyt sag da oynadigi gözüksede sik sik iceri giriyor stoper özellikle Aykut mantikli olur ilk mactaki gibi...

Emenike ara toplarda ve defans arkasina kosularda etkili...Peki Aykut-Mustafa mantikli olur mu ? Tabiki olmaz yetersizlerin yetersizi Kayserispor bile böyle pozisyona girdi fb hayli hayli girer...
Zokoranin hizi vb var mutlaka orada oynamali.

dağlıca61
05.03.2014, 00:00
Kaynak: http://www.haber61.net/vali-oze-trabzon-medyasindan-ziyaret.-173199h.htm
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili sorulan bir soru üzerine şunları söyledi;
“Trabzon’da şike ilgili olarak yapılan son yürüyüşte çok güzel bir sivil toplum insiyatifi oldu. Saygın, olgun, kibar bir şekilde yapılan bu yürüyüşü hiç kimse eleştirmedi. Kulüp Bakanımız, Belediye başkanımız ile görüştüm. Emniyetteki arkadaşlara da talimat verdim. Herkesle diyalog kurun, bu işi diyalog yoluyla halledelim. Yani zorlama ile olmaz. Biz ne kadar çok güvenlik tedbiri alırsak alalım kafaya koymuşsa bir insan bu toplumu gerecek bir şey bulur. Cebine taş koyar, apartmanın tepesine çıkar ve istediğini yapar. Burada önemli olan toplumsal olarak bilinçlenmek ve bilinçle hareket etmektir.

Herkesi bu süreçte sağduyulu olmaya çağırıyorum. Hak aramak ayrı bir şey hak ararken şehri ve takımı zor duruma sokmak ayrı bir durumdur. Son dönemlerde şehrimizde oluşan bu güzel ve olumlu havayı hiç kimsenin bozmaya hakkı yoktur. Devlet olarak güvenlik açısından her maçta olduğu gibi bu maçta da tüm tedbirleri alacağız. Ancak biz burada güvenlikten ziyade Trabzonlu hemşehrilerimizin sağduyusuna güveniyoruz. Herhangi bir olumsuzluğun yaşanacağını da düşünmüyorum."

Sayın Valinin yukarıda yaptığı açıklamada ne var anlamadım, bizim bu forumda takımımıza nasıl ne şekilde destek verebiliriz düşüncesi içerisinde olmamız gerekirken, sudan sebeplerle gerçekten ortamı germeye çalışan arkadaşlarımız var, bu tür tutum ve davranış içerisinde olanlara, Trabzonspor'a zarar vermelerine taviz vermemeliyiz, biz taraftarımızın olumlu yöndeki desteği ile fb yi yeneriz, stres yaşaması gereken ve yaşayacak olan onlar çünkü.

Kaan
05.03.2014, 00:03
Kaynak: http://www.haber61.net/vali-oze-trabzon-medyasindan-ziyaret.-173199h.htm
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili sorulan bir soru üzerine şunları söyledi;
“Trabzon’da şike ilgili olarak yapılan son yürüyüşte çok güzel bir sivil toplum insiyatifi oldu. Saygın, olgun, kibar bir şekilde yapılan bu yürüyüşü hiç kimse eleştirmedi. Kulüp Bakanımız, Belediye başkanımız ile görüştüm. Emniyetteki arkadaşlara da talimat verdim. Herkesle diyalog kurun, bu işi diyalog yoluyla halledelim. Yani zorlama ile olmaz. Biz ne kadar çok güvenlik tedbiri alırsak alalım kafaya koymuşsa bir insan bu toplumu gerecek bir şey bulur. Cebine taş koyar, apartmanın tepesine çıkar ve istediğini yapar. Burada önemli olan toplumsal olarak bilinçlenmek ve bilinçle hareket etmektir.

Herkesi bu süreçte sağduyulu olmaya çağırıyorum. Hak aramak ayrı bir şey hak ararken şehri ve takımı zor duruma sokmak ayrı bir durumdur. Son dönemlerde şehrimizde oluşan bu güzel ve olumlu havayı hiç kimsenin bozmaya hakkı yoktur. Devlet olarak güvenlik açısından her maçta olduğu gibi bu maçta da tüm tedbirleri alacağız. Ancak biz burada güvenlikten ziyade Trabzonlu hemşehrilerimizin sağduyusuna güveniyoruz. Herhangi bir olumsuzluğun yaşanacağını da düşünmüyorum."

Sayın Valinin yukarıda yaptığı açıklamada ne var anlamadım, bizim bu forumda takımımıza nasıl ne şekilde destek verebiliriz düşüncesi içerisinde olmamız gerekirken, sudan sebeplerle gerçekten ortamı germeye çalışan arkadaşlarımız var, bu tür tutum ve davranış içerisinde olanlara, Trabzonspor'a zarar vermelerine taviz vermemeliyiz, biz taraftarımızın olumlu yöndeki desteği ile fb yi yeneriz, stres yaşaması gereken ve yaşayacak olan onlar çünkü.

Buradaki açıklama eksik. "Gerekirse balkonlara güvenlik ekiplerimizi yerleştireceğimiz" cümlesi yazılmamış. Sen Valisi olduğun şehir için böyle bir cümle kurarsan doğal olarak tepki çekersin, neyi savunuyoruz?

Adem Akyüz'
05.03.2014, 00:05

Aynı sitenin böyle bir haberi de var. En önemli cümle gerekirse her evin balkonuna bir polis koyarız. Bu çok tahrik edici ve tehlikeli bir söylem.. http://www.haber61.net/ts-fb-maci-icin-ust-duzey-guvenlik-173168h.htm

Courage
05.03.2014, 00:12
Şikecilerin maça kontrollü başlayacağı düşüncesindeyim.Bizimde buna aynı şekilde karşılık vermemiz gerekir.O yüzden Zokora,Alex,Colman üçlüsü mutlaka yan yana olmalı.Zaman daraldıkça şikeciler mecburen risk almak zorundalar hele ki son 15 dakikaya eşitlikle girersek.Emre ile bu dakikaya kadar oynayabiliriz.Daha sonra kontraya daha yatkın olan Henrique ve Yusuf oyuna girebilir.Herkes vuralım kıralım üç puan alalım ezici baskı kuralım diye istiyor ama malesef takımımız bu güçte değil.Sonu hüsran olmasın.Allah yardımcımız olsun bu hırsızlara karşı.Özellikle yan toplardan pozisyonlar bulabiliriz

Dostum söylediklerine katılıyorum fakat yan toplardan pozisyon bulabileceğimize dair görüşüne evet diyemeyeceğim.

Tam aksine ,bizim yan toplardan -kornerlerden en tehlikeli pozisyonları yaşayacağımızı düşünüyorum. Son 5 haftada Juventus maçı dahil yediğimiz gollere ve verdiğimiz pozisyonlara bakarsak Onur Recep Kıvrak adlı kahramanımızın bile en büyük zaafının yan toplar olduğunu görebiliriz.

Şikecilerin defans arkası koşuları ve duran top organizasyonları ....burada durdurabilirsek gol yemeyiz yoksa her türlü :cool::cool:

sasort
05.03.2014, 00:22
adrian malouda karşılaştırması olmuş

bence şu anda gördüğüm kadarıyla adrian oynamalı

adrian oyunun belli bölümlerindede kopsada komple oynuyor ancak malouda 90 dk aynı

kısaca ayağına gelen topu çalım atarken kaybeder . kaybettiği topun ardından 1 m koşmaz press yapmaz

iki örnek vereyim maloudanın rizeye attığı golü hatırlayın pası çıkaran adrian

birde adrianın lazio ya attığı golü hatırlayın malouda ayda yılda bir prss yaptı

topu aldı direk çalıma girdi her zamanki gibi top sekti adriana geldi adrian vurdu gol oldu

konuyla doğrudan ilgisi yok ama pozisyonları kafalarda canlanırsa bir çağrışım yapacağına eminim.

tamuğ yamtar
05.03.2014, 00:48
Babam dioki fnerbahcenin en rahat deplasmani olur....3 atar dio kayinpederle konustum uzulecksin gelme dio...3 atar bize fb dio ne diyim ben simdi?

Şikeli sezondan sonra hep öyle oldu. Çok rahat maç aldılar. Biz kendi kendimize stres yaratıp hiç oynayamadık. Bir yerde öngörü çok da hatalı değil.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
05.03.2014, 00:52
arkadaşlar bir haber okudum

maloudanın sözleşmesinde kendisini kötü hissetmese

sakat değilse oynar diye madde varmış

İHO AKŞAM AKŞAM KAŞINMAYI HAKETTİN

ARKADAŞLAR BU YAPILAN ANLAŞMA TRABZONSPORA HAKARETTİR

ARKADAŞLAR BU ANLAŞMAYI LİGDEN DÜŞEN KAYSERİ ERCİYES YAPMAZ

BU TS İHANETTİR SIRF GÖZ BOYAMA YOK EFENDİM YILDIZ ALDIKTA ŞUYDU BUYDU

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR POYASI ORTAYA ÇIKTI

BU MALOUDa ne işe yaradı olmasaydı ne kaybederdik benim aklıma rize maçında attığı gol geliyor 2 puan yani

AH ULAN İHO SENİN ALACAĞIN YILDIZINDA SENİN DE ................................DEMEYECEM.

LOKMA BOĞAZINA KAÇAR DA SU GETİRNİN OLMAZ İNŞ İHO :)

sasort
05.03.2014, 00:55
bunlar varya arkadaşlar

malouda kendisini kötü hissetmese

sakat değilse bizi düdükler diye madde olsa onuda imzalarlar :)

sasort
05.03.2014, 00:56
şimdi anlaşıldı arkadaşlar bu maloudanın ehlikeyfi

adam ondan top kaybedince adam kovalamıyor hatta arkasına bakmıyor

anladık şimdi iho ipini elinde tutuyor

Esmoface
05.03.2014, 01:16
FBli futbolcuların arasına koyacaksın valiyi, tek tek çıkartacaksın balkonlara.
Sonra da güzelinden bir F-16 resmi.
Sonrası mı?
Sonrası iyilik güzellik.

Burçak
05.03.2014, 08:55
şike çocuklarını kollamak için kimse benim evimin balkonuna çıkamaz. hiç kimse.

Fatih Birinci
05.03.2014, 09:23
Vali öz şerefsizsin

Gurpas
05.03.2014, 09:25
https://www.youtube.com/watch?v=JcrzX613egI

yeri değil ama

Dip.Ing.Mag.
05.03.2014, 09:27
hani galibiyet primleri falan varya. Ben baskan olsam sunu kesinlikle sart kosardim özellikle derbi maclarinda bilhassa sikecilere karsi galibiyette ekstra prim malubiyette de maaslarindan keserdim. bunu noterden tastikletirdim. bu macin affi maffi yok! özellikle avni akerde bunlara karsi rezil bir oyunla maglup olmayi kimse bana izah edemez! yeter artik!

Gurpas
05.03.2014, 09:30
Vali bey in yaptığı provokasyon dur. Böyle yaparak Trabbzon insanının nefretini kazanacağını bilmiyiormu acaba.
Vali olmuş ama adam olamamış.

Dip.Ing.Mag.
05.03.2014, 09:30
ayrica benim icin galibiyet önemli degil diyen arkadaslar da yenilecegimizi bildikleri icin bunu söylüyorlar. galibiyet cok önemli! cünkü bu reziller daha cok konusuyorlar onlara karsi aldigimiz her malubiyetten sonra

Adnan Özkan
05.03.2014, 09:38
Rize maçında Burak Yılmazın suratına gelen cisimle maç tatil edilebilirmiş.İşte böyle bir olayın vuku bulması durumunda şikebahçenin bunu kullanarak sahaya atılan ve futbolcuya isabet edilen bir taşla maçın hakemine başvurup maçı hükmen tatil edebileceği konuşuluyor.Bunun için dikkatli olmak lazım.Bu olay bir hesap kitap ve çakallıkla halledilir.Her yolu deneyecek olan bu namussuzlar bunu pekala kullanabilir ve kullanacaklardırda.hemde böyle kritik bir maçta ve maç aleyhlerine devam ediyorsa.

Samet GÜVEN
05.03.2014, 09:52
Arkadaşlar,

Şimdiye kadar kararını vermeyip bu saatten sonra maça gitmek isteyen varsa İstanbuldan özel araçla gidip-dönmeyi düşünüyorum, 2 kişiyiz şu an. 2 kişi daha alırız. 4 kişi ideal, 5 sıkışık olur. Yakıtı filan hesapladığınızda adam başı 130 TL ye geliyor ( bilet hariç ) İlgilenen olursa özelden ulaşabilir.

delikoyun
05.03.2014, 10:16
soner ile colman ilk 11 de ısrar edilmeli

Aydın Danış
05.03.2014, 10:28
Yanlız geçen maçda Volkan şerefsizinin ONUR'a yaptığı hareketi ve s*ktr git lan demesini unutmayacam sırf şu hareketlere bunları çime gömmeliyiz işte

Süleyman Özcan
05.03.2014, 10:39
Arkadaşlar merhaba, taraftar kart bilgisini verme durumu olabilen var mı acaba bilet alabilmek için, mümkünse özelden iletişime geçebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Yada direk alma durumu olana parasını gönderebilirim biletin.

U.Sadıkoğlu
05.03.2014, 10:47
Arkadaşlar merhaba, taraftar kart bilgisini verme durumu olabilen var mı acaba bilet alabilmek için, mümkünse özelden iletişime geçebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Biletler bitmeyecektir boşuna telaş yapmayın...

Süleyman Özcan
05.03.2014, 10:50

Herkesin düşüncesi aynı ama insan riske atmak istemiyor açıkcası. Yinede bulamazsak bekleyeceğiz mecbur, sağolasın.

talsuv61
05.03.2014, 10:57
en iyi oyuncularını da 1 aylığına sakatlasak. Onlar bizimle çekişirken tetikçilerini oyuncularımızı sakatlatıyordu.

Böyle valileri gördükçe, valileri halk seçmeli fikrini destekler oluyorum...

Burak Bıyıklı
05.03.2014, 11:22
Su şikecileri yensek avni akerde de rahatlasak.ama nerdee yine mac icinde berabere kalmaya calisan ruhsuzlari gorunce yne bi cacık olmayacak.2010daki mac gibi darma duman ettigiz bi mac daha gorsek keske

Fatih Özkan
05.03.2014, 11:35
Şikeciler Pazar akşamı 6 sularında Trabzon'da olacak.
Bir değişiklik olmazsa şayet...

Yoğun bir ilgi var biletlere...
Herkes ya taraftar kart ya da bu bankaların verdiği taraftar kredi kartları peşinde...

6Şafak Aydın1
05.03.2014, 11:37
Gerginlik bize yaramiyor. Hele kulüp ile baglantilari 0 olan yabanci futbolculara hic yaramiyor. Gidiyor gol atacagina adami tekmeliyor. :-)

6Şafak Aydın1
05.03.2014, 11:39
Su maci siradan bir mac olarak görsek belki birseyler yapariz onun ihtimalide düsük ya neyse, hayirlisi artik.

Fatih Solmaz
05.03.2014, 11:41
Şikeciler Pazar akşamı 6 sularında Trabzon'da olacak.
Bir değişiklik olmazsa şayet...

havalimanında gösterilecek tepkiden trabzonspor ceza almaz di mi? :cool:

Ilelioglu
05.03.2014, 11:44

Hayir sanmiyorum.

..

Fatih Özkan
05.03.2014, 11:49

Uzaktan yakından alakası yok.
Bizler orda çalışıyoruz malum...
Elimiz kolumuz bağlı :)

Fatih Solmaz
05.03.2014, 11:51
Uzaktan yakından alakası yok.
Bizler orda çalışıyoruz malum...
Elimiz kolumuz bağlı :)
görevliler kenara :)

figirm
05.03.2014, 11:58
Şike şike diye yeri göğü yıktık,adamları maalesef ondan sonra yenemedik.Her FB maçı öncesi umutlanıp,sonrasında kahroluyoruz. Sahadaki oyuncu kadrosundan bu maçın farkını anlayacak,hissedecek kimse yok.Diğer maçlar kadar hırssız,sıradan bir performans gösteriyorlar.Bu maçta Onur,Colman,Zokora,Emre ve Olcandan farklı bir performans bekliyorum ve uzun süredir ilk kez umutluyum.

Fatih Öztürk
05.03.2014, 11:59
Başkanın kafası biraz çalışıyorsa eski başkan,yönetici ve camianın ileri gelenlerini maça davet eder.şu aralar en fazla ihtiyacımız olan şey bu.

Fatih Öztürk
05.03.2014, 12:20
Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Mart ayı itibariyle dünyanın en iyi takımları içinde 31.sıradayız :)

gurur6134
05.03.2014, 12:22

Sikecilerin 200metre yakinina kadar polis yaklastirirmi sence bir allahin kulunu..adamlar milletin balkon7na catisina kadar polis koycaz diyolar..sanki polis araclarini deviren polise saldiran benzin istasyonlarini atese verip kendi statlarini yakan bizmisiz gibi..zihniyet kotu balik basdan kokuyo..bu herifleri bukadar simartan rte nin ta kendisi..

angraf
05.03.2014, 12:30
Bu maçı alırsak çıkışa geçeriz yenilirsek Avrupa serüveni başlamadan biter. çok net.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2014, 12:33
3 yıldır yenemediğimiz şikebahçeyi mutlaka yenelum artuk.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2014, 12:34
Para para para
şike şike şike
ooooooooooo
çççççççççççç
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ffffffffffffff

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2014, 12:35
Haydi UEFA
Haydi UEFA haydi
TAM ZAMANI
TAM ZAMANI ŞİMDİ

Şikebahçe düşürülmeden bana rahat yok pu tünyada

Bud Spencer
05.03.2014, 13:08
"gerginlik bize yaramiyor" söylentileri beni deli ediyor

hic bir alakasi yok bununla...son üc yildir hangi güclü ekibi yenebildikki? bazen besiktasi, onlarda berbat durumdaydi
geriye kalan bütün ekiplere karsi gerginlikmi vardi?

bizim takim kötü, berbat, kalitesiz, ruhsuz....gerginlik hikaye

Fatih Özkan
05.03.2014, 13:10

hic bir alakasi yok bununla...son üc yildir hangi güclü ekibi yenebildikki? bazen besiktasi, onlarda berbat durumdaydi
geriye kalan bütün gekiplere karsi gerginlikmi vardi?

Katılıyorum.

Adem Akyüz'
05.03.2014, 13:12

geriye kalan bütün gekiplere karsi gerginlikmi vardi?

+1

Sibel
05.03.2014, 13:22

geriye kalan bütün ekiplere karsi gerginlikmi vardi?

İş olsun daha.
Adamlar sahada sürünüyor sebep gerginlikmiş.
Ne gerginlik yarıyor ne coşku.
+1967

volkan_627
05.03.2014, 13:28
maç hakkında konuşulacak bir şey yok. gerginlik, tahrik falan hikaye. bu maç oynanmamalı. oynandıktan sonra sonuç belli zaten. sen sahada bir tarafını da yırtsan hakemler gerekeni yapacaklardır. o yüzden maç bahane... taraftarlar birlik olup bu maçı oynatmamalılar. ne ceza gelecekse gelsin. bu pis ligte oynamanın da fazla önemi yok zaten....

Ilelioglu
05.03.2014, 13:31
Sikecilerin 200metre yakinina kadar polis yaklastirirmi sence bir allahin kulunu..adamlar milletin balkon7na catisina kadar polis koycaz diyolar..sanki polis araclarini deviren polise saldiran benzin istasyonlarini atese verip kendi statlarini yakan bizmisiz gibi..zihniyet kotu balik basdan kokuyo..bu herifleri bukadar simartan rte nin ta kendisi..

50-60 kisilik bir grubu yaklastirmakta güclük cekmezler evet.

..

Furkan Özdem
05.03.2014, 13:35
Komple ligden çekilelim de kafamız rahatlasın artık. Resmen suçlu haklı, haklı suçlu durumuna getirildi. Gram umrumda değil şu maç. Futboldan soğudum.

Sibel
05.03.2014, 13:38
TFF İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar: "Trabzonlular bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır."

:D:D:D:D:D:D

bordo08
05.03.2014, 13:38
Ligin en kötü futbol oynayan takımıyız ne yazıkk.Onur dışında sahada direnenen hiç kimse yok.İşimiz çok zor bari protesto yapabilsek maça çıkmayıp hükmen yenilmek en güzeli..

Fatih Birinci
05.03.2014, 13:39
TFF İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar: "Trabzonlular bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır."

Basacaz ama nereye...şimdi ayip olur daha acik konuşursam

Oğuz ZEYTİN
05.03.2014, 13:44
En haklı olduğumuz davada bile bizi suçlu gösteren, dibine kadar pisliğ batmışlara ise utanmayıp sütten çıkmış ak kaşık ilgisi gösteren devlet ergi, siyasi partiler, basın, toplum (sessiz çoğunluk) ve STÖ'leri düşünelim. En küçük bir kabahatimizde (ki bunlar ülkemizde sıradan hale gelmiş olaylar dahi olsa) ipimizi çekerler!

İşte bu sebeple onların eline koz vermemek lazım.

Mühim olan Trabzonspor'un çıkarlarıdır. Geçmişte kalan hırsızlığın hesabını soracağım derken, sahadaki maçı unutmamak gerek. İnancıma göre, alacağımız galibiyetten daha vurucu etki göremiyorum.

Tabii bir de Zokora'nın tekmesi! Belki bazı dostlar insanca bulmuyor bu tavrı fakat son üç yılda hiçbir şey Zokora'nın tekmesi kadar huzur vermedi bana. İster sadist diyin ister başka bir şey... Başkan kılıklının saçmalıkları, teknik direktörlerin eziklikleri, taraftarımızın iyi niyetli çabalar haricindeki pasifliği... Zokora'nın tekmesini, onun şahsi hesabı olarak görmüyorum.

Saha içi ve dışı her türlü kumpasa rağmen inşallah kazanırız. Sonrasını onlar düşünsün...

Bud Spencer
05.03.2014, 13:45

bütün fenerlilere basarimda...bagrim söz konusu bile olamaz:)

bordo08
05.03.2014, 13:48
Madem bağrımıza basacaz azizde gelsin maça sevenler kavuşssun.d.d.d

Sibel
05.03.2014, 13:48
Zokora o ırkçı pisliğin elini "tek başına" sıkmadığında bitti bizim işimiz.
Tek başına dik durdu. Onun kadar dik durmadı Trabzonspor yönetim ve takımı.

Sibel
05.03.2014, 13:52
Öne geçip güzel oynarsak sıkıntı olmaz.

Aydın Danış
05.03.2014, 13:53
Madem bağrımıza basacaz azizde gelsin maça sevenler kavuşssun.d.d.d

Gelebilirmiş zaten gine öyle söylentiler çıktı

Miserable
05.03.2014, 13:53
En haklı olduğumuz davada bile bizi suçlu gösteren, dibine kadar pisliğ batmışlara ise utanmayıp sütten çıkmış ak kaşık ilgisi gösteren devlet ergi, siyasi partiler, basın, toplum (sessiz çoğunluk) ve STÖ'leri düşünelim. En küçük bir kabahatimizde (ki bunlar ülkemizde sıradan hale gelmiş olaylar dahi olsa) ipimizi çekerler!

Mühim olan Trabzonspor'un çıkarlarıdır. Geçmişte kalan hırsızlığın hesabını soracağım derken, sahadaki maçı unutmamak gerek. İnancıma göre, alacağımız galibiyetten daha vurucu etki göremiyorum.

Saha içi ve dışı her türlü kumpasa rağmen inşallah kazanırız. Sonrasını onlar düşünsün...
Aynı fikirdeyim.

Adem Akyüz'
05.03.2014, 13:56
Gelebilirmiş zaten gine öyle söylentiler çıktı

Her zamanki gibi söylenti olarak kalır :)

Ilelioglu
05.03.2014, 13:57

Tabii bir de Zokora'nın tekmesi! Belki bazı dostlar insanca bulmuyor bu tavrı fakat son üç yılda hiçbir şey Zokora'nın tekmesi kadar huzur vermedi bana. İster sadist diyin ister başka bir şey... Başkan kılıklının saçmalıkları, teknik direktörlerin eziklikleri, taraftarımızın iyi niyetli çabalar haricindeki pasifliği... Zokora'nın tekmesini, onun şahsi hesabı olarak görmüyorum.

Bende böyle düsünüyorum. Yanliz hakemin son düdügüne kadar böyle düsünüyorum, ondan sonra herkes istedigini yapsin. :)

..

Aydın Danış
05.03.2014, 13:57
Her zamanki gibi söylenti olarak kalır :)

Muhtemelen zira onda okadar sağlam kaba et yok :D

Sibel
05.03.2014, 14:04
Maç içinde bir şey olmaz zaten. Adam başı polis dikiliyor fener maçlarında.

Necmettin ALTUNTAŞ
05.03.2014, 14:08

Hadi oradan.Ağzımı açtırma bana...

DEEP BLUE
05.03.2014, 14:13
Bu maçın herhangi bir futbol maçı gibi oynanıp tamamlanması, Trabzon şehrine bakışımı kökünden değiştirecektir.

Berat Akçay
05.03.2014, 14:16
Akıllı oynamalıyız. Kadiköy'de nasıl oynadıysak aynı şekilde. Bu sefer bulduğumuz pozisyonları cömert bir şekilde harcamamalıyız

bordo08
05.03.2014, 14:18
Maça çıkıp istiklal marşını okuyup taraftarı alkışlayıp sahayı terk etsek hükmen yenilgi dışında başka bir hukuki yaptırımı varmıdır bu durumun

bordolumavi
05.03.2014, 14:18
Gergınlık bıze oyle bı yararki şu ruhsuz takıma belki bıraz olsun ruh katar gergınlık de maça asılırlar belkı,bu arada fanatıgın ıho ıle yaptıgı roportaj da tam bı skandal şu ıho dan bı an once kurtulalım artık,serdsız şikecılere yaptıgı cagrıya karsılık ne beklıodu tmm gelıyoruz dostluk ıcınde bı karsılasma olsun cvb mı beklıyodu...

U.Sadıkoğlu
05.03.2014, 14:19
Aziz Y. Ve tüm FB yöneticilerinin tam kadro Trabzon'a geleceği belirtilmiş çeşitli medya kuruluşlarında..

Bunun adı düpedüz provakasyondur. Trabzon Emniyet'i nasıl koruyacak acaba Aziz'i çok merak ediyorum. Şeref yoksunlarının; Avni Aker'de Şeref tribününe oturacak olması...?

bordolumavi
05.03.2014, 14:21
Bu arada gs kadar yureklı olupta kendı sahamızda ne zaman kocaman bı pankart acıp lıg tv nın mac boyu cekmek zorunda oldugu bı yerde bu pankartı acıp gostere bılecegız,bızde dıger takım taraftarı kadar yurek yok bu bı gercek

samway
05.03.2014, 14:21
selçuk denen o itin yara almasını arzuluyorum volkanın canı acısın emre nin rencide edilmesini bekir inde yemedıgı kufur kalmasın ıstıyorum acı ıstıyorum ıntıkam ıstıyorum

AhmetG.
05.03.2014, 14:23
Yukarıda bi renktaş söylemiş. Sahaya çıkılıp İstiklal Marşı okuduktan sonra tribünler alkışlanarak saha terkedilmelidir.

Yenmek yenilmek neyi ifade edebilir ki bu saatten sonra.

Biz şerefsizlerle oynamayız diye açıklama yapıldı mı benim için yeterli.

bordolumavi
05.03.2014, 14:23
Aziz Y. Ve tüm FB yöneticilerinin tam kadro Trabzon'a geleceği belirtilmiş çeşitli medya kuruluşlarında..

Bunun adı düpedüz provakasyondur. Trabzon Emniyet'i nasıl koruyacak acaba Aziz'i çok merak ediyorum. Şeref yoksunlarının; Avni Aker'de Şeref tribününe oturacak olması...?

Gelırler bızım baskanda guya mısafır perverlık nasıl olur gosterelım dıye elınden gelenı yapar azız de elını kolunu sallaya sallaya dolasır stadda

Bud Spencer
05.03.2014, 14:24
selçuk denen o itin yara almasını arzuluyorum volkanın canı acısın emre nin rencide edilmesini bekir inde yemedıgı kufur kalmasın ıstıyorum acı ıstıyorum ıntıkam ıstıyorum

hepimiz istiyoruz...bu sadece futbol ve spor ruhuna aykiri diyenler cikacaktir...ama bu konu benim icin kan davasi olmustur...spordan coltaaaaaaaan cikti

duyurukcu
05.03.2014, 14:35

stada giriş yasağı var stada giremez..

Aydın Danış
05.03.2014, 14:36
hepimiz istiyoruz...bu sadece futbol ve spor ruhuna aykiri diyenler cikacaktir...ama bu konu benim icin kan davasi olmustur...spordan coltaaaaaaaan cikti

Bende aynı düşüncedeyim aynen öyle bizim futbolcularda tetikçiler amma velakin kaçdır beceripde vuramıyorlar bizde kendi işimizi kendimiz görelim diyoruz bukadar ;)

Sibel
05.03.2014, 14:36
Aynen katılıyorum.

Sacit
05.03.2014, 14:42
Bu maç öncesi Onur'un milli takım ile maça çıkması bir hayli düşündürücü..
başka kaleci yok muydu ?

Sibel
05.03.2014, 14:45
başka kaleci yok muydu ?
ben onu bilerek sakatlayacaklarını bile düşünüyorum.

Erbay
05.03.2014, 15:07
Yine bizim rahat, rakibin stresli olması gereken maça; biz stresli onlar rahat çıkacaklar.

Bizim rahat olmamız lazım. Ligden kopmuşuz, stres yok bir şey yok. Kaybedecek bir şeyimiz yok. Sahada yürüsünler demiyorum, mücadele etmemek değil rahat olmak.

Bırakın onlar strese girsin.

1-0 öne geçsek ve 1-1 olsa takım maçtan kopar bu stresle. Son 1-2 sezon ilk golü yiyip maçı kaç kere bıraktık. İkisi de aynı kapıya çıkar zaten; aşırı motivasyon ve stres.

Yoksa Avni Aker'deki son şb maçlarındaki performansımızı başka türlü açıklayamam ben. Adamlar 3 attı biz yürüdük. En rahat maçlarıydı.

Deplasmanda berbatlar. Puan farkı 6 ama biz yenersek 3 olur, hala rahat değiller. Ne yapıp edip ceza sahasına fazla adam sokuyorlar ve iyi ortalıyorlar. Yani öne geçsek bile bizim malum kapanma oyununu oynarsak kesin gol yeriz. Sahaya iyi yayılıp, ileride top dolaştırabilecek oyuncu direncini oluşturmalıyız. Baskı altından oyuncuyu çıkarabilirsek oyunun dengesi bize döner.

Önemlisi kötü şartlardan kendilerine pay çıkarıp iyi oynuyorlar. Hakem hatası olmasa da varmış gibi belleyip hırslanıyorlar, rakibe 4-5 adamla basıyorlar.

Kontralar ve final paslarını bu maç iyi yapmak zorundayız. Tercihler çok önemli.

Son maçlarda kanatlar, beklerimizin yardımına hiç gelmiyor. şbnin en önemli silahı bekleri. Bekleri boş kalmamalı. Mehmet Topal'ı geriye atıp iki tane beki oyuna sokuyorlar. Ekstradan iki adam. Bizde de Bosingwa sağbekten oyun kurmak zorunda kalıyor!

Romantik bir havada oynansın demiyorum kısaca, ama bu takımın yüksek tansiyonlu bir maçı kazanması imkansız gibi geliyor bana. "Kazanmak önemli değil"e kesinlikle katılmıyorum. Kazanmak en önemli şey.

Courage
05.03.2014, 15:13
Zokora o ırkçı pisliğin elini "tek başına" sıkmadığında bitti bizim işimiz.
Tek başına dik durdu. Onun kadar dik durmadı Trabzonspor yönetim ve takımı.

:yattara2:

halbuki onlar 1461'le oynadıkları kupa maçında toplu halde Göksu'nun elini sıkmamış,protesto etmişlerdi.

Kadir
05.03.2014, 15:14
başka kaleci yok muydu ?

Allah aşkına paranoya zirve yaptı bizim taraftarda. Şu an milli takımın 1. kalecisi olması gereken adam Onur ve kalede o var işte.

Sibel
05.03.2014, 15:17

halbuki onlar 1461'le oynadıkları kupa maçında toplu halde Göksu'nun elini sıkmamış,protesto etmişlerdi.

Takım olamamış futbolcu topluluğu hiçbir işe yaramaz.

Emirhan Makul
05.03.2014, 15:20

Kabul edelim bu ülkede ki en omurgasız şehir ve insan topluluğuyuz.

samway
05.03.2014, 15:21
hala stres dıyosunuz ya çıldırıyorum kım stres yapıcak janko mu henrıgue mı ?

takımda 2-3 topcu var zaten dıgerleri ölü gibi hırs yok mucadele yok stres yapıcaklar ??? ya bırakın bız adam akıllı kendımız stres yapalım

halil ibo
05.03.2014, 15:27
Skor yada futbol beklentim olmayan bir maç.Ne yazık ki tribünde bol küfür ve sahaya atılacak muhtelif cisimler olacak.
Yeşil alanda ki tek beklentim:Zokora'dan;sahaya çıkacak p.çlerin en kıdemlisinin hayalarını tekmesiyle deşmesi...

Anıl C
05.03.2014, 15:38
Samway'in de dedigi gibi bizim şb maçlarini kaybetme sebebimiz gerginlik degil bilakis yeteneksizligimizdir. Bu maca cikacak toplasan 5 oyuncu var. Gerisini at çöpe

Fatih Özkan
05.03.2014, 15:55

Emirhan son zamanlarda ısrarla saçmalıyorsun farkında mısın ?
O omurgasızlık sende kalsın.
Israrla abartma peşindesin.

Alihan Ertürk
05.03.2014, 16:01

Ne yazık ki öyle..

Ve bunun düzelmesi için hiçbir şey yapmıyoruz.

Erbay
05.03.2014, 16:01
Yeteneksizliğimizin üstüne bir de gerginlik... Bence sebep buydu. Bunlar biraz saha dışı konular.

Saha içine gelirsek... İçeride oynadığımız son 25-30 maçta, tempolu, önde bastığımız maçları mı yendik; yoksa rakibi uyutarak, yavaş paslaştığımız, düşük tansiyonlu maçları mı?

Yenildiğimiz değil, yendiğimiz maçlara da bakalım.

Bu takım öyle tempolu mempolu, defansı önde kurmalı oyun, oynasın sonuç felaket olur. Juve maçında bir deneyelim dedik, olan oldu.

Bu beceriksiz dediğimiz takım bir ihtimal kendi gibi oynarsa yener, başkaları gibi oynamaya kalkamaz bile.

Hem takım yürüyemiyor diyoruz hem de gergin maç olsun diyoruz. Gergin maç dediğin tempolu, deli gibi koşmalı maç olur. Rakibin istediği zaten bu. Hem saha içi sebeplerle hem de saha dışı sebeplerle...

Bu takım mı koşacak, mücadele edecek? Kavga çıkınca oraya bile koşmuyor bunlar be.

Emirhan Makul
05.03.2014, 16:03
Emirhan son zamanlarda ısrarla saçmalıyorsun farkında mısın ?
O omurgasızlık sende kalsın.
Israrla abartma peşindesin.

Şehrin çoğu omurgasız değil mi sence ? Bence omurgasız, duruş gösteremeyen şehre omurgasız denir, var mı bir duruşun, ya futbolu geç geç, hayatta bir duruşu var mı şehrimizin, anlat de ki öyle bir şey yaptık ki istediğimizi aldık, bak futboluda geçtim başka bir örnek ver ?

Courage
05.03.2014, 16:07

bir karaktersizlik durumu olduğu muhakkak ama bu ''en'' olduğumuz anlamına gelemez.

O kadar da değil!

Tolga
05.03.2014, 16:13
Pısırık,Kılıbık,Kaypak,İşgüzar,Banadokunmayanyılan binyaşasıncı diyebilir miyiz ???

:D

edit : Hanımköylü/Başbakanköylü falan ???

Sefa Alış
05.03.2014, 16:19
Yoğun ilgi var maça,
kale arkaları bugün bile tükenebilirmiş: sadece taraftar kart sahiplerine çıktığı halde.

Fatih Özkan
05.03.2014, 16:27
Şehrin çoğu omurgasız değil mi sence ? Bence omurgasız, duruş gösteremeyen şehre omurgasız denir, var mı bir duruşun, ya futbolu geç geç, hayatta bir duruşu var mı şehrimizin, anlat de ki öyle bir şey yaptık ki istediğimizi aldık, bak futbolu da geçtim başka bir örnek ver ?

Duyan da her şehir istediğini alıyor, alamadığı vakit ortalığı yakıp yıkıyor zannedecek.
Öyle bir konuşuyorsun ki Trabzon'u kalktın itin g.tüne soktun Emirhan.
Neyiz biz ya ?
Bu kadar çapsız bir şehir, çapsız bir halk mıyız yani ?

muratt
05.03.2014, 16:33
2010 yılından beri zaten yenemiyoruz feneri malum.
Adamlar sürekli bizi yeniyorlar. Eze eze yeniyorlar genelde kabul etmek lazım.
Ama şöyle de bir durum var, genelde kazanmak zorunda olan taraf daha çok biz oluyorduk. Biz daha çok baskı altında oluyorduk genelde.
Bu sefer durum farklı. Akhisar'dan bile 4 yiyen ligde iddaası olmayan bir takımız. Oysa fenerin üzerinde müthiş baskı var, bize kaybederlerse gs ve bjk ile neredeyse kafa kafaya gelecekler.
Yani diyorum ki akılcı bir taktikle feneri yenebilmemiz için çok müsait bir ortam var. Biraz akılcı oynarsak çok rahat yenebiliriz aslında.
Nedir akılcılık. Sakin oynayacağız, sabırlı oynayacağız, deli gibi saldırmayacağız. Biraz da adamların üzerien psikolojik olarak gidip sinirlendireceğiz. Maçın sonlarına doğru oyundan koptukları zaman son 20 dakika, yine saldırmadan, ama kontralarla işi bitireceğiz. Bu kadar basit. Sakin ve sabırlı oynayarak. Dik değil zekice oynayarak yeneriz feneri. Evet hep dik oynayalım ama bu maç değil. Bu maçta dik oynamak değil, akılcı oynamak bizi kurtarır.

Ogün YAZICI
05.03.2014, 16:56
bosingwa ve bourceanu'ya 2011'de neler çektiğimizi tam anlamıyla anlatırsak ; özer olcan onur yeteneklerini azimleriyle birleştirirlerse bu sefer şikecileri eli boş göndeririz.son iki sezona göre daha karakterli ve formunda olan fubolculara sahibiz.

zafer6161
05.03.2014, 17:02
Ywxp5QNCBhw

Emirhan Makul
05.03.2014, 17:02
Duyan da her şehir istediğini alıyor, alamadığı vakit ortalığı yakıp yıkıyor zannedecek.
Öyle bir konuşuyorsun ki Trabzon'u kalktın itin g.tüne soktun Emirhan.
Neyiz biz ya ?
Bu kadar çapsız bir şehir, çapsız bir halk mıyız yani ?

Sorun "En" kelimesi ise özür dilerim şöyle değiştirelim.

Ülke üzerinde ki omurgasız şehirlerden sadece bir tanesidir şehrimiz.

Yani kıyasa gerek yok batmışız milletten bize ne de bu tabi benim görüşüm, madem öyle düzelttim, afedersin aşağılamak istemiyorum doğu bölgesinde ki adını duymadığımız köyde ki direniş kadar sesini çıkartamayan tembel bir halkız öyle değil mi ki yıllardır "doğu için şu projesi bu projesi okul projesi fabrika projesi" olaylarını ağlaya ağlaya bağıra bağıra yaptırıyorlar biz, esrar içip sövüp birbirine mermi atıp yaşama devam edelim, sanat,spor ve mütevaziliğin başkenti Trabzonun içi giderek boşaldı bunu kabul edelim, dik falan durmuyoruz omurgamız da yok.

TAHSİN 61
05.03.2014, 17:13
Bal Liginde geçen hafta sonu 1. Zonguldak Kömürspor ile 2. sıradaki Çatalca maçı vardı?. Maçtan 2. gün önce yani cuma günü TFF Maçı cumartesiye Aldı Çatalca yönetimi TFF ye çıkartma yaptı baskılar sonuç verdi Maç önceden açıklandığı gibi Pazar günü oynandı. Onca milleti madur etmenin alemi yok yeter artık ya bu kadar acizmiyiz bu kadar küçük bu kadar çaresizmiyiz. Futbolu yönetenler yüzünden futboldan soğuduk .. Ne küfür ne bela okusam içimde yangın sönmez susuyorum.... 00:00 05:00 kadar sessizlik AVNİ AKER de... Sadece çok anlamlı bir pankart..

Sibel
05.03.2014, 17:48
Bilet alacaklar elini çabuk tutsun. Yoğun ilgi varmış.

special one
05.03.2014, 18:22
Trabzon um yenik duruma düşerse ortalık karışırmış. Hiçbirşey olmaz anca kavga hır gür
Görürsün bak tribünde birbirlerine girerler başkada birşey olmaz. Birbiriyle kavga edip Anca bizi rezil ederler.

Trabzon um şuan tarihinin en kötü taraftar grupları ve grup başkanlarına sahiptir.

bordolumavi
05.03.2014, 18:48
Sorun "En" kelimesi ise özür dilerim şöyle değiştirelim.

Ülke üzerinde ki omurgasız şehirlerden sadece bir tanesidir şehrimiz.

Yani kıyasa gerek yok batmışız milletten bize ne de bu tabi benim görüşüm, madem öyle düzelttim, afedersin aşağılamak istemiyorum doğu bölgesinde ki adını duymadığımız köyde ki direniş kadar sesini çıkartamayan tembel bir halkız öyle değil mi ki yıllardır "doğu için şu projesi bu projesi okul projesi fabrika projesi" olaylarını ağlaya ağlaya bağıra bağıra yaptırıyorlar biz, esrar içip sövüp birbirine mermi atıp yaşama devam edelim, sanat,spor ve mütevaziliğin başkenti Trabzonun içi giderek boşaldı bunu kabul edelim, dik falan durmuyoruz omurgamız da yok.

konuyu farklı yerlere goturuyosun yanlıs yapıyosun,dogunun adını duymamıs bı koyunde yapıldıgı soyledıgın dırenıs dedıgın sey teror oluyor evet bı trabzonlunun hayatta yapacagı en son seydır boyle bı dırenıs,sana katıldıgım seyleer tabıkıde var zaman zaman bazı konularda tepkımızı koyamıyoruz buna bende cok kızıyorum ama omurgasız olusumuzdan degıl vurdumduymaz olusumuzdan dır,daga cıkıp askere kursun sıkan pezeveng yerıne bırbırımıze kursun sıkmamız daha ıyı bosver sen onları ornek alma,şunuda unutmakı trabzonspor sadece sampıyonluklar yasadıgı ıcın futbolda devrım yapmamıstır kendı durusu kendıne has bı yapısı oldugu ıcın bu ulkede ayakta kalabılmıstır,ne zamankı bu degerlerımızden uzaklastık dıgerlerı gıbı olmaya calıstık ondan sonra basarısız olduk...

S.Seymen
05.03.2014, 19:05
geçen sene ve evvelki sene de önermiştim

7. dakikada uygun bir sloganla taraftar stadı boşaltmalı

alın size tüm dünyada br ilk

tüm dünyada başlık olur

daha fazla sesini duyuramazsın...

yenmişin yenilmişin sorun değil bundan sonra....

Travelair
05.03.2014, 19:11
Yine medyada bütün Karadeniz'in güvenlik gücünü yığma haberleri var.

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2014, 19:20
vali rusyadan ek kuvvet istesin

ALDENİRO
05.03.2014, 20:22
Ne yapilmali bilmiyorum ama tarihi firsat.

hodlu
05.03.2014, 22:59
'F.Bahçe ile sorunumuz yok. Trabzon F.Bahçe'yi en iyi şekilde ağırlayacaktır'. Şeklinde açıklama yapan her kim olursa olsun Trabzonspor hainidir. Trabzonspor Başkanı dahi olsa Trabzonspor taraftarına ihanet etmiştir. Bu taraftar ve camia, mahşere kadar şikebahçe ile olan davayı devam ettirecektir....

Mustafa ÖZDEMİR
05.03.2014, 23:16
parçala trabzonum .çokmu şey istiyoruz ...

Tayfun
05.03.2014, 23:20
Tataftar intikam peşinde tribünde , sahada kaç futbolcunun umrunda sanki :)

Sizde "profesyonel" düşünün (!)

Tayfun
05.03.2014, 23:23
Bizim futbolcular sahada Zokora'nın "kendi mevzusuna verdiği tepki kadar " tepki vermedi, vermez...

Selçuk Aydın61
05.03.2014, 23:26
ligde enson nezaman kazandık.....

artvints
05.03.2014, 23:32
şu ortamda canlarını acıtacak tek şey puan kaybıdır.diğer yapılan hiçbirşeyden utanmazlar, umurlarında da olmaz.hele şiddet falan olursa, iyice üstümüze gelirler.hep böyle oldu.

Veysel
05.03.2014, 23:41
'F.Bahçe ile sorunumuz yok. Trabzon F.Bahçe'yi en iyi şekilde ağırlayacaktır'. Şeklinde açıklama yapan her kim olursa olsun Trabzonspor hainidir. Trabzonspor Başkanı dahi olsa Trabzonspor taraftarına ihanet etmiştir. Bu taraftar ve camia, mahşere kadar şikebahçe ile olan davayı devam ettirecektir....

Fenerbahçe ortamı geriyor başkanda Fenerin her zaman yaptığı bu taktiği bozmaya çalışıyor gibi geldi bana abi. Vali çıkmış yok "balkonlarda polis olacak" gibi gereksiz söylemlerle zaten ortamı geriyor bu ortamın Fenerbahçe'ye yaradığı aşikar olduğundan bu yola başvurduğunu düşünüyorum.

brnclhn
05.03.2014, 23:43
taraftar kartı olanlar için bugunkü biletler bitmiş ama acaba daha hiç mi satış olmayacak yoksa sadece onlar için olan kontenjan mı bitti bilen var mı??

Veysel
05.03.2014, 23:46
Bizim kaybedeceğimiz bir şey yok. Akıllıca üstümüze gelmelerini ve kontradan işlerini bitirmeyi deneyelim.

Büyük düşünmemiz lazım biz Trabzonspor'uz beraberliğe yatmamamız lazım ama 1-2 sezondur elimizde ki bu kadroyla malesef böyle oynamamız gerekiyor.

Bunlara vereceğimiz en büyük ders akıllı futbol ve işler istediğimiz gibi giderse tepkimizi tozunu kaçırmadan ve eğlenerek yapmak.

Kimsenin Trabzonspor'u 2-3 hafta bazılarının egoları tatmin olacak diye sahasını kapatmaya hakkı yok!

artvints
05.03.2014, 23:50
Bizim kaybedeceğimiz bir şey yok. Akıllıca üstümüze gelmelerini ve kontradan işlerini bitirmeyi deneyelim.

Büyük düşünmemiz lazım biz Trabzonspor'uz beraberliğe yatmamamız lazım ama 1-2 sezondur elimizde ki bu kadroyla malesef böyle oynamamız gerekiyor.

Bunlara vereceğimiz en büyük ders akıllı futbol ve işler istediğimiz gibi giderse tepkimizi tozunu kaçırmadan ve eğlenerek yapmak.

Kimsenin Trabzonspor'u 2-3 hafta bazılarının egoları tatmin olacak diye sahasını kapatmaya hakkı yok!

son cümle önemli, altı çizilesi. gerçek taraftarla diğeri arasındaki farkı belirleyecek etken.işgüzarlığa gerek yok, şimdilik.

brnclhn
05.03.2014, 23:57
ha bu arada onur çok sık yaptığı berabereyken vakit geçirmeye yönelik hareketleri bu maçta da yapıp bizi milletin diline düşürmez inşallah...bunu yapınca kuduruyorum ve bizi çok küçük düşürüyor...onur un hakkı ödenmez ama buna artık son vermesi gerekiyor her derbide buna rastlıyorum nerdeyse...

dağlıca61
06.03.2014, 00:03
Rize maçında Burak Yılmazın suratına gelen cisimle maç tatil edilebilirmiş.İşte böyle bir olayın vuku bulması durumunda şikebahçenin bunu kullanarak sahaya atılan ve futbolcuya isabet edilen bir taşla maçın hakemine başvurup maçı hükmen tatil edebileceği konuşuluyor.Bunun için dikkatli olmak lazım.Bu olay bir hesap kitap ve çakallıkla halledilir.Her yolu deneyecek olan bu namussuzlar bunu pekala kullanabilir ve kullanacaklardırda.hemde böyle kritik bir maçta ve maç aleyhlerine devam ediyorsa.

geçtiğimiz hafta yandaş istanbul basını tüm spor proğramlarında bunu gündeme getirdi, maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek, birilerine mesaj yada takdik veriyorlardı sanki, onun için onlara inat çok dikkatli olmalıyız, tek maksat trabzonspor ' u yıpratmak.

laudrup61
06.03.2014, 00:16
janko milli maçta musleranın takımına gol atmış

Yaşar
06.03.2014, 00:43
Ortamı germenin bize hiç bir faydası olmaz.
Son yıllardaki bütün maçlar gergin ortamda oynandı ve adamlar ellerini kollarını sallayarak 3 atıp evlerine döndü.
Maç içerisinde her türlü protesto olmalı ama öncesinde gerginliğe gerek yok.

artvints
06.03.2014, 08:23
http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/olcay_cakir/2014/03/06/ertesi-gun

başka bişey söylemeye gerek yok.

Turgay Atalay
06.03.2014, 08:43
Sadece caner ve Gökhan gibi iki bekle bizi alt edebilecekleri malum, fazla hayal kurmayın... Taraftar küfürle, sahaya yabancı madde atarak sesini kime duyurmuş bu güne kadar ki, bundan sonra duyursun, tribünde mantıklı hareket etmekte fayda var.

evonon
06.03.2014, 09:03
Bugün Olcay Abi gayet güzel anlatmış olması gerekeni. Vuralım kıralım diyen, kendini tatminden 1 milim öteye gidemeyecek arkadaşlar okurlarsa iyi olur. Aslında Karadenizli deyince birçok insanın gözünde tam da ortaya çıkarmaya çalıştığınız gibi bir insan profili çıkıyor ne yazık ki... Derdini anlatamayınca vurup kıran orantısız davranan... Ben böyleyiz demiyorum sadece herşeyi kendi gözünüzle görmeyin diyorum. Vuralım kıralım dökelim diyenler; daha önce de yazmıştım tepkinin protestonun türü ne olursa olsun, karşınızdaki birşeyler anlatmak zorunda olduğunuz toplumda bir etki yaratıyorsa o toplum tarafından önem taşıyorsa değerlidir. Aksi, sadece sinirlenince bir odanın içerisinde boş duvarlara bağırmak gibi sadece kendi akıl sağlığınıza zarar verir. Bir de bu durumda takımınıza.

Yiğit Gayretli
06.03.2014, 09:10
Şu Karadeniz insanına hödüklük yükleme ya da olan hödüklüğü yok etme çabaları bana hep komik geliyor. Olduğumuz kadar hödüğüz arkadaş. Dert ne?

Kitap yazan, şiir yazan, futbol oynayan, müzik yapan, tiyatro oynayan; sinirlenince de belinden tabancasını çekip küfrü basan insanlarız. Genetik kodumuz böyle kodlanmış...

Nedir bu değiştirme çabası? Oynamayın arkadaş, oyuncak değil!

Aydın Danış
06.03.2014, 09:23
Şu Karadeniz insanına hödüklük yükleme ya da olan hödüklüğü yok etme çabaları bana hep komik geliyor. Olduğumuz kadar hödüğüz arkadaş. Dert ne?

Kitap yazan, şiir yazan, futbol oynayan, müzik yapan, tiyatro oynayan; sinirlenince de belinden tabancasını çekip küfrü basan insanlarız. Genetik kodumuz böyle kodlanmış...

Nedir bu değiştirme çabası? Oynamayın arkadaş, oyuncak değil!

İcimdeki tüm serzenisi bir cirpida döktün kardesim budur iste +61

arifberkay
06.03.2014, 09:24
CEZALI olan Başkan Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu ile ameliyat olan Abdullah Kiğılı dışında yönetim kurulunun büyük bölümü bu maçta takımın yanında olacak. Ancak Trabzonspor yönetiminin herhangi bir yemek teklifi kabul edilmeyecek

Futbolculara moral vermek için yapılacak bu organizasyonun yanı sıra Rize’de takım yalnız bırakılmayacak. Çok sayıda Fenerbahçe taraftarı takımı Rize’deki otelin önünde bekleyecek.

Şikecilerin kararları...

Courage
06.03.2014, 09:37
CEZALI olan Başkan Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu ile ameliyat olan Abdullah Kiğılı dışında yönetim kurulunun büyük bölümü bu maçta takımın yanında olacak. Ancak Trabzonspor yönetiminin herhangi bir yemek teklifi kabul edilmeyecek

Futbolculara moral vermek için yapılacak bu organizasyonun yanı sıra Rize’de takım yalnız bırakılmayacak. Çok sayıda Fenerbahçe taraftarı takımı Rize’deki otelin önünde bekleyecek.

Şikecilerin kararları...

Yemek teklifi kabul edilmeyecek(miş)

Zıkkım yiyin,kendi kendinize yiyin!

Sibel
06.03.2014, 10:04
Sakin kalın diyenlerin "birçoğu" yapmacık geliyor bana.
Sizin evinizi hırsızlar soysun evladınızı da kaçırıp işkence etsin ve siz o hırsızı görünce sakin kalın.
Valla böyle insanı tebrik ederim.
Bende öyle bir sabır yok.

DNA-TS
06.03.2014, 10:14
vurup kırmak isteyen varsa gitsin havaalanına saldırsın şikecilere yada alsın biletini girsin stada , çakı maytap çakmak taş atsın sahaya.
passat medyasının yapması gereken görevi üstlenenler var. dediğiniz işleri yapacak birileri varsa sahada ki futbolcular yapacak. sertliği mücadeleyi.
gergirnlik stesten bahsederken tribünlerden bahsediyoruz, tribünler gergin olunca çok çabuk kırılıyor direnç. daha maçın başında yiyilen bir golde küsüyor maça 61. dk kadar. herkes üzerine düşeni yapacak.ortalığı savaş alanına çevirmek isteyenler yazdıklarımı yapabilirler.

Mustafa ÖZDEMİR
06.03.2014, 10:17
taraftar tribünde susmayarak en iyisini yapabilir .ama yapamayacağız ...

Sibel
06.03.2014, 10:20
Futbolcular adam gibi oynarsa taraftar susmaz.

Enes Ünal Kaya
06.03.2014, 10:22
Az Sayıda Kale Arkası Bileti 15DK İçinde Tükendi.

Maraton Satışlarıda İyi Durumda

artvints
06.03.2014, 10:24
kendine güvenmeyen maça gitmesin o zaman.sonuçta trabzonspor zarar görüyor.hem gergin olmak için bir sebep yok.süreç daha bitmedi.eğer bir tepki olursa bunun nedeni takımın kötü oluşunadır, kimse kendini kandırmasın.şike süreci,bu sinirin şiddete dönüşmesini meşrulaştırmaz.hem mücadelimiz sürüyor zaten, daha hiçbirşey belli değil.adalet yerini bulacaktır.ülkede hiçbirşey düzgün değil ki, futbol düzgün olsun.ihale bizim üzerimize kalmasın yine,

Murat Keçeci
06.03.2014, 10:36
Sahada takımımızdan en yüksek verimi almak için önce futbolcularımızı çok iyi tanımamız gerekiyor.Ligde daha yukarılara nasıl çıkarız sorusuna ancak bu şekilde cevap verebiliriz.

lig takımlarıyla karşılaştırma yaparak gidersek en güçlü olduğumuz mevki kale bu mevkide ligdeki her takımdan iyi durumdayız,daha sonra en zengin bölgemiz orta saha bu bölgede ise istanbul takımlarının gerisinde fakat anadolu takımlarının ilerisindeyiz,defans hattı ve forvet mevkinde istanbul takımlarının çok gerisinde anadolu kulüpleriyle aynı seviyedeyiz.

Oyunculardan maksimum verim almak istiyorsak yapılacak en iyi şey orta saha ağırlıklı kadrolar kurmaktır.Takımdaki defoların üstünü ancak bu şekilde örtebiliriz.

Gelelim fb maçına bize bu maç için ışık tutacak yakın geçmişten örnekler verebiliriz.İç sahada fb ve gs ye çok kolay maçlar kaybetmemizin sebebleri aşırı kazanma isteğinin getirdiği ofansif kadrolar.Şenol hocada zaman zaman bu yanlışın içinde düşüp farklı yenilgiler almamızda etkisi oldu en yakın örnekte Hami hocanın juventus maçı oldu.Kendinden daha iyi takımlarla oynarken takım dengesini sağlam tutmanız gerekir.

Rakibi değerlendirirsek her mevkide lig ortalamasının üstünde oyunculara sahipler bekleri teknik ve formda,stoperleri tecrübeli, merkez orta saha özellikli zengin bir alternatif seçenekleri var,forvet hattında ise kaliteli oyunculara sahipler.Öncelikle bizim yapmamız gereken şey ayağa pas yapmak,sürekli boşa çıkıp top almak olmalı,bourceanu bunu iyi yapıyor ayrıca diğer oyuncularında en az onun kadar top alıp kullanmayı istemeli.İkili mücadelelerden kaçmamalı.Bu maç bize gelecekse ancak orta sahada rakibe üstünlük kurarsak bunu başarabiliriz.Orta sahayı boşaltıp,yardımlaşmaktan uzak bir grafik çizersek burada oynadığımız juventus maçının bir benzeri olur.Bireysel hatalar artar,geri dönüşler azalır,gol yedikçe moral motivasyon düşer buna bağlı olarak mücadele gücü düşer,mücadele gücü düştükçe de rakip daha geniş alanlar bulur.

Bize düşen oyun alanını iyi daraltıp sahaya iyi yayılarak rakibi pas hatasına sürüklemek ve ayağa paslarla rakibin yapacağı presi kırmak.Duran toplarda adam ve alan paylaşımını iyi yapmak,ofansa çıkışlarda doğru yerlere koşular yapmak bunları yaptığımızda taraftarında vereceği itici güçle bir adım öne geçeriz.

Sibel
06.03.2014, 10:41
Millet zaten futboldan soğumuş süreçte psikolojisi bozulmuş bunun üzerine sahada sürünen bir takıma tahammül zordur.
Takım bu taraftarı biraz heyecanlandırsın kâfi.
Kimse taş değil. Çıkıp adam gibi oynasınlar! Üç yıldır bir tek bunu istedi bu taraftar!
Sahada Trabzonspor yokken hiçbir yerde olmaz zaten!

6Şafak Aydın1
06.03.2014, 10:42
Cehennem değil cennet!

Fenerbahçe'nin üst üste dış sahada aldığı kötü sonuçlar deplasman kabusu olarak yorumlanıyor. Ancak Sarı-Lacivertliler'in son 10 yıldaki Avni Aker karnesi camiayı umutlandırıyor: 11 maç, 8 galibiyet, 2 yenilgi, 1 beraberlik...

zafercalikoglu
06.03.2014, 11:30
Cehennem değil cennet!

Fenerbahçe'nin üst üste dış sahada aldığı kötü sonuçlar deplasman kabusu olarak yorumlanıyor. Ancak Sarı-Lacivertliler'in son 10 yıldaki Avni Aker karnesi camiayı umutlandırıyor: 11 maç, 8 galibiyet, 2 yenilgi, 1 beraberlik...

adamları kendi evlerinde daha cok zorluyoruz,malesef adamlara evimizde pek şansımız tutmuyor,umarım bu şansızlığıda kırarız ,ama kadro yapısı ilede cok umutlanmamak lazım,Şans bizlerle olsun

Adem Akyüz'
06.03.2014, 11:33
Biletler bugün bile bitebilir. Akçaabatta bile kuyrukta en az 100 kişi var.

gurur6134
06.03.2014, 11:38
Bu mac tamamlanmazzzzz...

Aydın Danış
06.03.2014, 11:44
Nedense bu sefer çok umutluyum bunu sebebi Hami hocamı Onur mu Olcan mı Kayseri maçımı, yok ama herzamankinden fazla umudum var bu sefer alıcaz bu maçı alıcazz İnşallah !!

Hami_41
06.03.2014, 11:47
Ligden bir beklentimiz yok zaten avni aker bunlara cehennem olsun sahada sezon sonuna kadar kapansın