PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

6Şafak Aydın1
13.03.2014, 22:09
adamlarin eline koz veriyoruz birde sikayet ediyoruz. yok niye 5 miste, 6mista. bizde bu salakligimiza kizdik. beyinsizlik dedik anlatamadik. konyaya seyirci aldirmama meselesi ve pfdkya itirat etmiyebiliriz diyen yönetimimize selamlarimizi sunuyoruz.

6Şafak Aydın1
13.03.2014, 22:12
bu arada biz burda bosuna cirpiniyoruz. burada olup bitenleri kimse takmiyor. divan baskani, ve ne kadar baskan varsa trabzonda adalet arayisindan vazgecmisler bile. 6 da verirler 16 da verirler.

cakalkerem
13.03.2014, 22:16
Trabzon'a olan oluyor başkasının gıkı çıkmıyor...ne yapılacaksa yapılsın ama bu yönetim ve anlayışla hayatta olmaz...

artvints
13.03.2014, 22:17
kurallar bi bize uygulanıyor zaten.

cakalkerem
13.03.2014, 22:21
hem de anın da...

Ilelioglu
14.03.2014, 03:24
wQlTJfncXS8&hd=1

..

ağasarlı
14.03.2014, 09:00
beyler sahaya taş kaya kapı kolu atıldı. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar şimdi görsün ne yaptığını. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalırsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yıldır gerginlik .. şikesininde kupasınında...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri şb nin geçen yıllardaki olaylarını örnek vermiş. hep yanlışı mı örnek almalıyız. iki yanlıştan bir doğru çıkmaz artık anlayalım bunu. adamlar en azında maç sonu yaktılar yıktılar.
bu işlerin en büyük sorumlusu iho denen şahıstır. insanları resmen birbirine düşman ederek, bu düşmanlık üzerinden prim yapmaya çalıştı.
taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayı, 1 ay içinde getireceğini vaat etti. artık bu adam takıma zarar verdi.
o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yıldır takıldık kaldık şike konusuna.
şu lanet kupa konusuna takılıp kaldığımız için 10 yıl geriye gitti. bakkal dükkanı yönetemeyecek şahıslar verdikleri kupa vaadiyle halkı kandırdı..
yeni bir sayfa açıp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olması, başımıza ne gelmesi lazım..

biz hariç her kes şuçlu. volkanı zerre sevmem. ama şike konusu farklıdır. adamın evladına küfretmek farklıdır.sizin kundaktaki bebeğinize küfretseler ne yaparsınız? kıvırmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaşamak içindir. gol sevincinin tahriği olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.
Allah aşkına hiç mi suçumuz yok bizim?. sütten çıkmış ak kaşık mıyız..

el birliği ile futboldan soğuttular insanı yazıklar olsun.

Bud Spencer
14.03.2014, 09:04
beyler sahaya taş kaya kapı kolu atıldı. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar şimdi görsün ne yaptığını. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalırsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yıldır gerginlik .. şikesininde kupasınında...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri şb nin geçen yıllardaki olaylarını örnek vermiş. hep yanlışı mı örnek almalıyız. iki yanlıştan bir doğru çıkmaz artık anlayalım bunu. adamlar en azında maç sonu yaktılar yıktılar.

biz hariç her kes şuçlu. volkanı zerre sevmem. ama şike konusu farklıdır. adamın evladına küfretmek farklıdır.sizin kundaktaki bebeğinize küfretseler ne yaparsınız? kıvırmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaşamak içindir. gol sevincinin tahriği olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.

sana yaziklar olsun!
temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!

DEEP BLUE
14.03.2014, 09:09
Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadım.

Şikebahçe maçında gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeği geçen bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Açıkçası, 5 bin kişinin sahaya dalmasını ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kıl fabrikasını elimle doğrasam, kanını içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Şimdilik ''soft anarşizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajını gittikçe artırarak, ''hard anarşizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanın her yanına yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Şu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalı...

Evlatlarımıza bırakabaliceğimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel değerlerinin yılmaz bekçisi ayaklarıyla malı götüren bu aşağılık camiayı unutmayalım, unutturmayalım...

ağasarlı
14.03.2014, 09:27
sana yaziklar olsun!
temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!

asıl sana yazıklar olsun. külübü takımı bu seviyeye çeken. külübe düşmandan çok zarar verenlere , kupa vaadiyle, tarftarın akılya alay geçenlere destek oldunuz tek laf etmediniz.
söylediklerimdeki gerçeklik insanların nefsine zor gelir belki. bundan sonra ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim. akşam olupta başına yoragan çektiğinde sadece iki dakika düşün. bizim hiç mi suçumuz yok diye.. tabi yapabilirsen.ne düzgün bir kadromuz var nede güzel bir futbol. hep mağdur edebiyatı... 2011 de şike yapıldı kupa gitti. peki 2013? 2014 bunlarda damı şike var dıda şampiyon olamadık. herkes bize düşman herkes hakkımız alıyor v.s.... örtülü ödenekten kulübe paralar oluk gibi akıtırken kimsenin çıtı çıkmıyodu. bayern münihin başkanı hapis cezası aldı vergi kaçakçılığından, evet şb bu şikeyi avrupada yapsaydı çoktan küme düşerdi. ama avrupada örtülü ödenekten para alan takım bir daha futbol liglerine de dönemezdi. .
ama ben diyorum ki bu kin bu nefret sadece bize zarar veriyor. bunu anlamak için daha başımıza ne gelmesi lazım ??
bundan sonra cevap yazmayacağım. sevmiyorum ikili tartışmaları. sonuçta kimse kimsenin fikrini değiştiremez.

Mellih
14.03.2014, 11:54
sayın marcus merk, almanya da böyle olaylar kesinlikle olmaz diyosun ya, işte onun sebebi orda trabzonsporun olmaması değil..
bizimkiler seni de bizlere benzetti.

İşte fark aşağıda, bizim yöneticilerle, almanların farkı:

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2014/03/14/bayern-munih-baskani-istifa-etti

Travelair
14.03.2014, 12:05
Galiba o tweeti atan polis memuru görevden alınmış. Ama NTV'de haber şöyle sunuluyor: Son günlerde çıkan olaylarda attığı tweetle...
Yani ayrıntısına girmeden kapalı bir şekilde vermişler haberi

Veysel
14.03.2014, 12:14

bu işlerin en büyük sorumlusu iho denen şahıstır. insanları resmen birbirine düşman ederek, bu düşmanlık üzerinden prim yapmaya çalıştı.
taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayı, 1 ay içinde getireceğini vaat etti. artık bu adam takıma zarar verdi.
o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yıldır takıldık kaldık şike konusuna.
şu lanet kupa konusuna takılıp kaldığımız için 10 yıl geriye gitti. bakkal dükkanı yönetemeyecek şahıslar verdikleri kupa vaadiyle halkı kandırdı..
yeni bir sayfa açıp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olması, başımıza ne gelmesi lazım..

Volkan'in evladina kufur edildigini duydun mu ? Sen taraftarsin hemi simdi

DEEP BLUE
14.03.2014, 14:01
Eline mikrofon alıp, alenen ''koyduk'' mu diye böğüren şerefsiz piçin, bizim evlatlarımıza, analarımıza-bacılarımıza küfür etmediğinin garantisi var mı! Onun, değil evladı, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!

Bud Spencer
14.03.2014, 14:14
Eline mikrofon alıp, alenen ''koyduk'' mu diye böğüren şerefsiz piçin, bizim evlatlarımıza, analarımıza-bacılarımıza küfür etmediğinin garantisi var mı! Onun, değil evladı, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!

biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio

DEEP BLUE
14.03.2014, 14:24
biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio
Bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında TV'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!

Alper Beyazay
14.03.2014, 14:27
En azından bi 5,10 bin kişi sahaya atlasaydı.. Böyle hiç yoktan 6 maç ceza olmadı hiç.. :)

DEEP BLUE
14.03.2014, 14:31
Bir de, eski Trabzon'lu- Trabzonspor'lu, yeni İstanbul sosyetesi Tolga Zengin var... Efendim bu işlerin çözümü böyle değilmiş falan filan... İki dakka adam ol, kıvırma! Çözüp de gitseydin o zaman! Ananı bahane edip kaçtığın şehirden gerçek gidiş sebebini açıkla önce! Yiyorsa...

ibrahim
14.03.2014, 14:35
Trabzonspor canımdan bir parçadır, ona el uzatanın kolunu koparırım. Bana göre karısına tecavüz eden adamın peydahladığı piçe sahip çıkmayla eşdeğerdir tüm bu olanları kabullenmek. Trabzonsporun namusu umrunuzda değilse kapı orada.

Gesendet.

zafercalikoglu
14.03.2014, 22:36
feneri böle taşla sopayla yenmeye kalkarsanız,20 maç daha yenemeeyiz,en son maçta ilk 10 dk da maraton tribününün vermiş olduğuı destek 90 dk sursun degil fener barceleno cıkamaz ,
yazık oldu ezik fener zaten sahayı terk etmek için bahane arıyorlardı

brnclhn
14.03.2014, 22:53
Bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında TV'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!

yönetimde sizin gibi 5 adam olsa klubumuz dünya klubü olur...destekçinizim...

sanatik
14.03.2014, 23:04
bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında tv'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, tv'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!

nokta.

colman
14.03.2014, 23:09
Yıllardan beri neyin ne olduğunu biliyoruz kimse taraftarımıza bok atmasın bu insanların tırnağı olamaz hiçkimse...

bordolumavi
14.03.2014, 23:33
Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadım.

Şikebahçe maçında gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeği geçen bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Açıkçası, 5 bin kişinin sahaya dalmasını ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kıl fabrikasını elimle doğrasam, kanını içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Şimdilik ''soft anarşizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajını gittikçe artırarak, ''hard anarşizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanın her yanına yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Şu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalı...

Evlatlarımıza bırakabaliceğimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel değerlerinin yılmaz bekçisi ayaklarıyla malı götüren bu aşağılık camiayı unutmayalım, unutturmayalım...

Abı ben bu ulkedekı kahpelerı gordukce futboldan sogudum ve çok net goruyorumkı bız trabzonspor lular olarak bola kurk cekıyoruz cunku bu ulkenın hemen hepsı serefsız olmus bızı bu ulkede sampıyon falan yapmazlar,türk ırkının ne denlı bozuk oldugunu sadece şu futboldakı adaletsızlıklere bakarak cok rahat anlaya bılırler

dağlıca61
14.03.2014, 23:45
bu başlığın ömrünü tamamlamış olması gerekmiyor mu. Sitede en çok konuşulan takım hangisi gibi bir araştırma yapılsa lider olacak takım belli gibi. Hafta sonu Sivasspor - Trabzonspor maçı var, başlık açılmış, bulmakta zorlanıyorum.

Courage
14.03.2014, 23:53
asıl sana yazıklar olsun. külübü takımı bu seviyeye çeken. külübe düşmandan çok zarar verenlere , kupa vaadiyle, tarftarın akılya alay geçenlere destek oldunuz tek laf etmediniz.
söylediklerimdeki gerçeklik insanların nefsine zor gelir belki. bundan sonra ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim. akşam olupta başına yoragan çektiğinde sadece iki dakika düşün. bizim hiç mi suçumuz yok diye.. tabi yapabilirsen.ne düzgün bir kadromuz var nede güzel bir futbol. hep mağdur edebiyatı... 2011 de şike yapıldı kupa gitti. peki 2013? 2014 bunlarda damı şike var dıda şampiyon olamadık. herkes bize düşman herkes hakkımız alıyor v.s.... örtülü ödenekten kulübe paralar oluk gibi akıtırken kimsenin çıtı çıkmıyodu. bayern münihin başkanı hapis cezası aldı vergi kaçakçılığından, evet şb bu şikeyi avrupada yapsaydı çoktan küme düşerdi. ama avrupada örtülü ödenekten para alan takım bir daha futbol liglerine de dönemezdi. .
ama ben diyorum ki bu kin bu nefret sadece bize zarar veriyor. bunu anlamak için daha başımıza ne gelmesi lazım ??
bundan sonra cevap yazmayacağım. sevmiyorum ikili tartışmaları. sonuçta kimse kimsenin fikrini değiştiremez.

Beyin hücreleri ,Azizenin medya tetikçileri tarafından DONDURULMUŞ arkadaş;

Şayet kulübümüzün örtü ödenek ,gizli hesap vb. yöntemlerle devletten para aldığını iddia ediyorsan iddianı ispat edeceksin. Etmiyorsan namertsin!

Paralar oluk gibi akmış ...Oluk gibi akmış ama kulüb bir forvet bir sol açık almaktan aciz öyle mi?

Evet örtülü ödenek iftiranı ispatlamanı bekliyorum. İkili tartışma sevmiyormuşsun hayhay.

Zaten bu iftirayı bana değil kulübe attığın için söyleyeceğin her şey özel değil geneli ilgilendirir.

İlyas Özdemir
15.03.2014, 00:04
Türkiyede hiçbirşey normal işlemiyor hep akle ziyan işler yapılmaya başlandı aziz denen mahlük hala dışarda dolaşıyor adam yerine konuluyor hakkımız yeniliyor TS taraftar bu saatten sonra akıllı uslu çocuk olamaz şiddet çözüm değil ama bazen dişini göstereceksin

artvints
15.03.2014, 00:42
barcelona, bayern gibi tıkır tıkır işleyen klüplerde bile vergi kaçırma gibi sorunlar çıkıyor, ama bizim klüpler tertemiz. çok iyi niyetliyiz.

Courage
15.03.2014, 10:04
barcelona, bayern gibi tıkır tıkır işleyen klüplerde bile vergi kaçırma gibi sorunlar çıkıyor, ama bizim klüpler tertemiz. çok iyi niyetliyiz.

Vergi kaçırma değil örtülü ödenekten yani Başbakanlığın gizli operasyon ,özel durumlar v.b. yerlere kullanmak üzere bütçeden kasasına gelen paranın kulübümüze oluk oluk aktığından bahsediliyor.

Oluk oluk!

Attila Durmuş
15.03.2014, 12:50
daha yarım saat önce bir muhabbetin ortasına bodoslama dalmak zorunda kaldım...iki spor el it insan karşılıklı muhabbetin dibine vuruyorlarda.muhabbete yetiştiğim yer ise bizim maç sırasında binalardaki keskin nişancıların var olmasını savunuyorlarkenki durumdu.velhasıl kelam sadece şifaen tanıdığım bu insanların birinin 6s li diğerinin ise şike bahçeli olduğudur.tartışmadan notlar aktaracak değilim ama şiddetin çözüm olmadığını tepkilerin demokratik olarak verilmesi gerektiğine inanan bir insan olarak ben bu tartışmadan sonra hiç bir ortamda bu takım taraftarlarının karşısına şiddetsiz çıkılmaması gerektiğine kanaat getirdim.çünkü böyle düşünmeme etken olan durumdan birisi de bu tartışmayı yaptığım insanların birisinin adalet bakanlığında memur olmasıydı.şimdi adalette görevi adaleti sağlamak olanların yanlı taraf tutan bu davranışların içerisinde olması ne kadar doğruysa bizimde kendimizi savunduğumuz her yolun meşru olduğudur artık....

umutberna
15.03.2014, 17:10
Malesef fener maçlarındaki fırsatları eylem anlamında sürekli aleyhimize kullanıyoruz. Sahadaki kalitesiz , karakteri bozuk fenerli oyunculara tribünlerden birşeyler atmak bize kötü imaj dışında hiçbirşey kazandırmıyor, kazandırmayacak. Belki saha sonucunun bizler açısından hiçbir önemi yok ama mesela şöyle bir eylem yapılsa; biletler alınınıyor fakat hiçbir seyirci maça gitmiyor tüm trabzon stadın dışında eylem yapıyor , biz şike yapan bir klubun maçlarını izlemiyoruz diyor . fenerliler şu an siyasi süreçten aldıkları rüzgarla trabzonu takmayacak duruma geldiler, ne yaparsanız yapın umurumuzda değil modundalar . Böyle bir durumu bizim daha önceden akıl edip onları şaşırtacak hamleler yapmamız gerekirdi.

Mert'
15.03.2014, 22:04
Şu tribüne cezayı tanımayıp girme fikri sanırım gerçek olacak Tg de açıklama yapmış. Böyle birşey olursa bunlar puan silme falan vermesin şerefsizler?

bordolumavi
16.03.2014, 01:34
;1919548141']Şu tribüne cezayı tanımayıp girme fikri sanırım gerçek olacak Tg de açıklama yapmış. Böyle birşey olursa bunlar puan silme falan vermesin şerefsizler?

Bence bunu yapalim bu ibneleri takmayip zorla girelim iceri,alsinlar cezalarinida uc puaarinida bi yerlerine soksun serefsizler,,,boylelikle seyircisiz mac olayini da bitirmis oluruz :))

Kaan Ergüney
16.03.2014, 12:52
fb yi yenebilseydik ya da puan alabilseydik çok iyi olacaktı, moralleri de bozulacaktı. Tribün olayları ise doğal bir tepki, 20.000 taraftar arasında herkesin, her grubun tepkisi farklı şekilde olabilir.

Neden diye sormak lazım? Demirören ve tayfası gerçeklerden kaçmaya devam ettikçe bu böyle artarak devam eder.

Yine fazla bsy olmadı, bu kadar olur bence... 3 senenin birikmiş bir nefreti oluştu içimizde, adalet isteğinin isyanından başka bir şey değil bu.